PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şikebahçe 0 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Erkan YILMAZ
06.10.2013, 12:36
Allahım şu şikecileri yenmeyi nasip et adak orucu adadım

ozturk
06.10.2013, 12:37
4-5-1 bence bu maç için en iyi sistem..

zokora abdülkadir defansif

yusuf malouda kanatlardan adrian da ortadan iyi ve dengeli bir orta saha olur.

Fatih Öztürk
06.10.2013, 12:37
Sabah takımın kaldığı otele gıttim çocuklarla.oyuncularımızın moralı yùksek.hadı hayırlısı.

Orkun Özkaya
06.10.2013, 12:40
Sabah takımın kaldığı otele gıttim çocuklarla.oyuncularımızın moralı yùksek.hadı hayırlısı.

nerede kalıyorlar ?

Mert Acar
Bugün Kazım için Hayde ! http://www.youtube.com/watch?v=K7wOJ-ePgK4

Mert Oğuzlu61
_________________onur_________________

___bosigwa____aykut____yumlu_____olcan

______________aykut___zokora

________yusuf______adrian______malouda reyiz

___________________henri

şu bölgede ciddi bir sıkıntı var ve şikecilerinde en güçlü olduğu yer burası. aykut varsa zaten at koştur orta sahada, sorumluluk alma sıfır, pas al ver sıfır, 2 metre yanındaki adama pas atamaz, geride adam kaçırır, ileri çıkıp 2 şut çekeyim veya ara pas felan takımı gol pozisyonuna sokayım zaten yok. zokora yı da bozuyor zaten.

colman olsa rahattım ama adam sakatlanıp duruyor... şimdi hiç umudum yok, 1 puan iyi sonuçtur yenilmeyelim yeter. morallerde bozuk zaten...

Veysel
06.10.2013, 12:42
Allah'im, bu kafadaki taraftarlardan kurtar bizi yarabbim, onlarin icine trabzonspora karsi bi sogukluk ver, haketmedikleri bu güzelligi onlarda al yarabbim.

Bütün kalbimle katılıyorum sana nefret ediyorum bunun gibilerden

asilhamsi
06.10.2013, 12:42
Yeniliriz hatta 3-4 olur diyenlerin cogu mac sonu ben demiştim demek icin boyle soyluyor.

Ben Mustafa Hocama ve futbolculara güveniyorum.Sahaya inanmış adamlar cıkacak ve alacagız bu macı.

Mucadele etsinler ve istesinler.Yenilseler de canları sagolsun.

AhmetG.
06.10.2013, 12:43
Abi en büyük sıkıntımız orta sahamızda. Hoca halen zokoranın yanında Aykut ile ısrar ediyor ve puan kaybediyoruz. Aykut orta sahayı kapatamıyor işin ilginci takımı hucüma da çıkaramıyor. E halen daha yedekte Abdulkadiri bekletiyorsan Allah bize sabır olmayana da akıl versin.

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2013, 12:45
Aykut Akgün hariç ilk 11 maçı kazanabilecek yeterlilikte

AhmetG.
06.10.2013, 12:48
Takım kadıköyün göbeğinden kalıyor, suadiye oteli tam fenerlilerin maç saatine kadar takıldıkları, caddenin göbeği diyebileceğiz bir noktada. Başkan değişik bir strateji izliyor bu maç öncesinde

belki motive olur bizimkiler, hırs yapar :yumruk:

asilhamsi
06.10.2013, 12:50
a.kadir,kadir ve yusuf bu macta kesinlikle sahada olmalı.Yusufun dinamizmini baska turlu kullanabiliriz.

---------------------onur-------------------
bossingwa------aykut-------zokora--------kadir

--------adrian-------a.kadir------yusuf-------------

olcan---------------henrique---------------malouda

okg_53
06.10.2013, 12:50
Futbolun gerçekleri de var.

Adamlarda 3 ü çirkin zenci olmak üzere, 4 tane bizim istediğimiz tipte forvet var.

Bunların en az 3'ü ilk 11 başlıyor. Ve Trabzonspor savunmasında bu 3 lüyü müdafaa edebilecek kapasitede bir tek Bosingwa var.

Courage
06.10.2013, 12:51
Mac 0-0

93. Dk fener penalti kazaniyor

Onur kurtariyor ve trabzonspor kontra ataktan golü buluyor ve 1-0 kazaniyor...

Bundan daha iyisi olamaz..:)

Bence böylesi daha iyi;

1.dk şikeciler penaltı kazanıyor

Onur kurtarıyor ve Trabzonspor kontra ataktan Malouda ile golü buluyor durum 1-0. Kalan dakikalarda başka gol olmuyor.

Şikeciler hem 89 dk kudursunlar hemde eve gittiklerinde ayak tırnaklarını yesinler. :)

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2013, 12:52
al şu maçı Trabzonum da bayram yapalum
LAZIO şokunu unutalum
yaraliyiz kanadumuz kirik
oyna şahane bir oyun da kadıköy şaşursun

Berke6198
06.10.2013, 12:52
Maç bizim. :)

ozturk
06.10.2013, 12:59

yorgunluk ve boşvermişlik olmasın da.

drose61
06.10.2013, 12:59
kaybedecez...Beraberliği kar sayarım

Beraberlik kabul +1.

Fatih Öztürk
06.10.2013, 13:00
nerede kalıyorlar ?

Otel suadıyede.

Mert67
06.10.2013, 13:01
Gol yersekde bocalamayalım. Umarım kazanan taraf oluruz. Bugün kazanırsak futbolcuların yeteneği ile değil inancı ile olacak.

Muhteva
06.10.2013, 13:02
Mücadele edip bu maçı mutlaka kazanmalıyız zirveye çıkıp dengeleri alt üst etmeliyiz..

L.Burrows
06.10.2013, 13:05
Çokmu şey istiyoruz be bu sefer galip gelelim.

Colakoglu
06.10.2013, 13:07
Bütün kalbimle katılıyorum sana nefret ediyorum bunun gibilerden

Bitmiyolar Veysel, 5 mesaj yukari bak, Allah akil fikir versin.

Oğuz B.
06.10.2013, 13:08
Haydi Fırtına!
Allah yardımcımız olsun.
Kazanacağız.

Oğuzhan
06.10.2013, 13:08
Yusuf Erdoğan !

Kahraman olma vaktidir

Hamdi Karamahmutoğlu
06.10.2013, 13:13
Yusuf yıllardır süregelen susuzluğumuza derman olabilir.

bahadır2561
06.10.2013, 13:16
Orta sahalari cok dinamik gorunuyor sikecilerin ins sertliklerine karsilik veririz kora kor bir mucadele olur
Allah yardimcimiz olsun

Muhteva
06.10.2013, 13:18
Fenerbahçe'ye maç öncesi büyük şok..!

HTSPOR ÖZEL / AHMET SELİM KUL

Fenerbahçe'de Trabzonspor maçı öncesi sakatlık şoku...

Karşılaşmaya saatler kala Bruno Alves, sakatlığı sebebiyle kadrodan çıkarıldı.

Portekizli savunmacının yerine kadroya Kadlec alındı.

habertürk

Hasan Habip Özbay
06.10.2013, 13:19
çok enteresan bir maç olacak bir daha söylüyorum ve 1-0 A L A C A Ğ I Z

Mert M.
06.10.2013, 13:23
Kaybedersek tabii ki üzülürüz ama mücadele etmeden kaybedersek çöküntü olur bu şikeci pisliklere karşı!
Bu maçın anlam ve önemi umarım bütün futbolculara yetkililerce anlatılmıştır.
Başarılar Trabzon'um!

ffırtına
06.10.2013, 13:24
ilk yarıyı 3-0 önde bitirsek bile ikinci yarıyı rahat izleyemeyeceğimi biliyorum . .

Samet GÜVEN
06.10.2013, 13:27
ilk yarıyı 3-0 önde bitirsek bile ikinci yarıyı rahat izleyemeyeceğimi biliyorum . .

Günün en doğru yorumu. Öne geçse, farkı açsa bile güvenilmeyen bir takımımız var.

Erbay
06.10.2013, 13:27
Alves sakatlanmış mı? İyi iyi.

oskayb
06.10.2013, 13:28
Bu maçta gol değil , goller atarız ancak maçın neticesini kaç tane yiyeceğimiz belirler..

FlamBoyAnce
06.10.2013, 13:30
bruno alves yokmuş haber doğrumu emin değilim ama olmassa çok iyi olur

bordo(61)mavi
06.10.2013, 13:31
bak bu şikecilerde alvesin olmaması iyi oldu şimdi... ne de olsa adam bunların defansını toparlamıştı...

TSezgin61
06.10.2013, 13:31
Cok enteresan bir mac olacak... lazio macindan sonra azda olsa takima özgüven gelmistir.

Olurda bu takim sikecileri yenerse, o havayla sampiyonlugun en büyük adaylarindan olur...

ccd6167
06.10.2013, 13:32
sans yanimizda olmali yillardir bu deplasmanda sansizlik yasiyoruz ama cok uzun zamandir da oyle kolay kaybetmiyoruz burada

yapilacak sey su yuksek motivasyon dusuk tempo sert kora kora mucadele

g gonulun geri donusleri yerinde yusufa kolay kolay sans vermez

adrian mucadele etmezse alper ve topal onu yildirir

malouda oynamali artik sahada agirligini koymali

TSezgin61
06.10.2013, 13:33

Malesef bunu ersun yanalda biliyordur...

Ilk yari dengede tutup ikinci yari yüklenecektir... Zaten öyle yapan her takim bizi yener

yatmaztara
06.10.2013, 13:38
rezil stoper hattı ve kepaze orta saha ile şikebahçeye kafa tutamayız :(

Antonio
06.10.2013, 13:43
büyük olasılıkla galip geliriz. golleri polonyalı iniesta ile henri atar.

yatmaztara
06.10.2013, 13:43
3 senedir stoperde mustafa yumluyu şikebahçe maçlarında 11 de görmemizi sağlayanlara hakkımı helal etmiyorum!

Alper Beyazay
06.10.2013, 13:44
Orta sahada ezileceğiz muhtemelen. Ve bu durumdayken maçı kazanmamız çok zor. İnşallah kazanırız.

M.ALİ ÇOKLUK
06.10.2013, 13:47
Alves yoksa iyi haber

brnclhn
06.10.2013, 13:49
her maç ümit olur ama bu maç olmazz...futbolcular bizim hissettiklerimizi hissetmediği sürece kadıköyde maç kazanamayız...bunu hissedecek fatih gökdeniz gibi futbolcularımız olmadığı sürece imkansız...çünkü şu an bir iki isim dışında kadronun tamamı sadece para için sahada.trabzonspor ya da şike davası onlar için bi anlam ifade etmiyo

brnclhn
06.10.2013, 13:50
he tabi kadromuz da bi iki sınıf şb nin altında o da bi gerçek..

kncyalcin
06.10.2013, 13:51
Takımdaki en büyük sıkıntılardan biri kadro derinliğinin olmaması. Kenardan girip oyunu değiştirebilecek bir oyuncu grubunun olmaması..
Boss--Aykut--Yumlu--Olcan
-----Zokora---Aykut------
Malouda---Adrian----Yusuf
----------Henri------------ Hoca muhtemelen böyle bir kadro ile çıkacak..
Yedekler: Zeki, Giray, Zeki, Abdülkadir, Janko ee başka oyuncu yok...

AhmetG.
06.10.2013, 13:51
Kaybedeceksek te mücadele ederek kaybedelim. Ama kazanmamak için hiçbir sebep yok. Zaten milli araya giriyoruz bundan sonra bol bol dinlenirler.

Courage
06.10.2013, 13:52
Her mevkiimizde Bosingwa gibi soğukkanlı ve teknik adamlar olsa,ah olsa!

brnclhn
06.10.2013, 13:52
akçay da alles defansif ceza sahasına kapanma hatasına da düşecektir bu da faciaya yol açabilir...yani bize mucizeler silsilesi lazım..

Colakoglu
06.10.2013, 13:56
Orta sahada ezileceğiz muhtemelen. Ve bu durumdayken maçı kazanmamız çok zor. İnşallah kazanırız.

Hangi macta ezildik bi söylede bu dediklerine hak vereyim..

brnclhn
06.10.2013, 13:58
Hangi macta ezildik bi söylede bu dediklerine hak vereyim..

ben cevap veriyim içimden geldi.akhisar, beşiktaş,kendi sahamızda baskı yediğimiz rize ve konya maçları...lazio yu demeye gerek bile yok daha maç kaldı mı zaten?? şu avrupa on eleme maçları hariç..

Oğuzhan
06.10.2013, 14:03
Bruno Alves işi iyi oldu tecrübesiyle nefes aldırmazdı o bölgede bizim oyunculara.

Colakoglu
06.10.2013, 14:05
ben cevap veriyim içimden geldi.akhisar, beşiktaş,kendi sahamızda baskı yediğimiz rize ve konya maçları...lazio yu demeye gerek bile yok daha maç kaldı mı zaten?? şu avrupa on eleme maçları hariç..

Pardon yanlis sordum, hangi sikebahce macinda ezildik olacakti.

arsinli_akrep61
06.10.2013, 14:11
harbiden bruno alvesin sakatlanması iyi oldu henriqueyi mahvederdi

Oruç
06.10.2013, 14:35
Alves sakatlanmış mı? İyi iyi.

Hakemler tam gadro ama.

Royal Heart
06.10.2013, 14:38
Bosingwa-Caner eşleşmesi mühim. Ortasahanın hızla geçildiği bir maç olacak sanırım. Maç olağan seyrinde giderse pozisyon bitiriciliği yüksek olan bir Trabzonspor kazanabilir.

Harun_ayar_ts
06.10.2013, 14:45
beraberlige galibiyet kadar sevinirim oyunculara güvenim sonsuz ama hocaya güvenemiyorum

Oğuzhan
06.10.2013, 14:49
Gülmek istiyoruz artık ya şu emek hırsızlarına sahayı dar edin

Gordon Freeman
06.10.2013, 14:51
Yenilebiliriz ama öyle fark mark olcağını sanmam.
Trabzonsporumuza canı gönülden başarılar.

yatmaztara
06.10.2013, 14:51
ilk düdükle beraber ulan bu sefer bunları yenicez diyip, 2. dakikada mustafanın sow' a eşlik edeceği ve sowun topu direğin yanında dışarı atacağı pozisyonu gördükten sonra bunlar akıllanmamış Allah belanızı versin! diyeceğimiz maç olacak bence :(

polatmu
06.10.2013, 14:53
güldürün bizi çocuklar; yenilmeye şanssızlığa lafım yok koşmamayı savaşmamayı affetmem!!!

FC-ST-PAULI-61
06.10.2013, 15:01
Colmanin olmamasi cok büyük bir dezavantaj.Aykut Akgünle hic sansimiz yok.

Çakıroğlu İhsan
06.10.2013, 15:02
bosingwa caneri madara edicek zevkle izleyeceğim inşallah.
bugün orta sahada zokoranın partneri ve olcanın defansif performansı çok önemli puan almak için..

se_mah
06.10.2013, 15:03
Dünya futbolunu biraz izliyor iseniz, her takım kendinden daha iyi takımlara karşı oyunu kendi sahasında kabul edip kontra ataklarla hücuma gitmeye çalısır.
Bu akşamki maçta da bizim yapmamız gereken aynen budur.
Düzgün kapanıp sabırla ve ısrarla fb nin aćık vermesini beklemek lazım.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
1-Bence Fener bizden daha iyi bir takım değil ( kadro kalitesi olarak)

2-Artık dünya futbolunda karşında senden daha iyi bir takım olmasa da savunma yapmayı bilmelisin, Brezilyanın son katıldığı konfederasyon kupasında sahip olduğu üst düzey futbolculara rağmen sağlam savunma anlayışı ile maç kazandığını gördük

3-Büyük takımsan şuursuzca saldırmazsın, oyunu kontrol altında tutarsın beklersin nasılsa gol gelecektir. Mustafa Hocanında sabırla oynamalıyız derken kastettiği budur. Ama elindeki futbolcu kadrosu ile bunu ne kadar başarabilecek bunu zaman gösterecek

Deniz Tosunoğlu
06.10.2013, 15:06
Hakem Huseyin Gocek.

Bilmiyorum...

Nazim Can
06.10.2013, 15:11
Gercekten Aykut Akgün isi cok kötü oldu, bence Maloudayi ortada oynatalim, yine Aykut Akgün oynamasin.

Nazim Can
06.10.2013, 15:13
1-Bence Fener bizden daha iyi bir takım değil ( kadro kalitesi olarak)

2-Artık dünya futbolunda karşında senden daha iyi bir takım olmasa da savunma yapmayı bilmelisin, Brezilyanın son katıldığı konfederasyon kupasında sahip olduğu üst düzey futbolculara rağmen sağlam savunma anlayışı ile maç kazandığını gördük

3-Büyük takımsan şuursuzca saldırmazsın, oyunu kontrol altında tutarsın beklersin nasılsa gol gelecektir. Mustafa Hocanında sabırla oynamalıyız derken kastettiği budur. Ama elindeki futbolcu kadrosu ile bunu ne kadar başarabilecek bunu zaman gösterecek

Sikecilerin kadrosu en az 6sarayin kadrosu kadar kaliteli, hatta yerli oyunuclari onlarinkinden cok daha iyi, bizim kadronun neresi kaliteli Colmanin yerine daha adam bulamiyoruz, sen gelmissin Fenerin kadro kalitesi biizmle ayni diyorsun, komik gercekten.

Fatih
06.10.2013, 15:13
Bruno Alves'in oynamama ihtimali kazanma ihtimalimizi güçlendirir.:)

SORMA_NEDEN
06.10.2013, 15:14
Yenilmeyelim de ne olursa olsun mantığı olduğu sürece ezilmeye mahkumuz..Ben fenerden değilde hocamızdan korkuyorum..Rezil olmayacağımız bir skora razıyım psikolojisini görüyorum hocamızda ..İNŞALLAH ben yanılırım..Maceraya gerek yok sıkı ve birbirine yakın oynayan orta saha ve defans kurgusu olmalı ve gerçekte yıldırım kontra atak planların olmalı..bir kişiyle iki kişiyle sırf atak yaptım demek için yaparsak bjk maçındaki gibi gol atamayız .. yediğimizle oturur kalırız. En ufak laubali hareketlerden ve özellikle tehlikeli noktalarda çok afedersiniz ama malca yapılan faullere dikkat etmemiz gerekiyor. Zaten hakemler o tribün desteği altında eziliyorlar en ufak harekete faul çalmak için bahane arıyorlar..Bugün malouda nın tecrübesini ve kalitesini sahaya yansıtmasını bekliyorum..

Oğuzhan
06.10.2013, 15:17
Hakem bizi ezdirmezse sıkıntı olacağını zannetmem. Başa baş mücadele olur daha akıllı oynayan, bulduğunu değerlendiren taraf kazanır.

Nazim Can
06.10.2013, 15:21
Aykut tepmosuz maclarin adami, baski falan olmayacak cok bos alan olacak, cok afedersiniz totosunu zorlada olsa biraz ileri cikarabiliyor o zaman, bu macta oynarsa, zokora ile cakili dmc oynayacak ve dönen toplari dahi iyi kullanamiyacagiz, iste colmanin farki burda ortaya cikiyordu, bu yüzden insallah Aykut oynamaz.

Oğuzhan
06.10.2013, 15:22
Aykut tepmosuz maclarin adami, baski falan olmayacak cok bos alan olacak, cok afedersiniz totosunu zorlada olsa biraz ileri cikarabiliyor o zaman, bu macta oynarsa, zokora ile cakili dmc oynayacak ve dönen toplari dahi iyi kullanamiyacagiz, iste colmanin farki burda ortaya cikiyordu, bu yüzden insallah Aykut oynamaz.

Abdülkadir hamlesi bekliyorum hocadan ben. Geçen sene bu atmosferde muhteşem maç oynamıştı 1461 takımı ile.

alper*
06.10.2013, 15:24
Hakemleri bahane etmeden önce kendi topumuzu oynayalım.

Daha maç oynanmadı hakem de hakem.

SORMA_NEDEN
06.10.2013, 15:26
En son lazio maçında gördük Aykutu 3 mt ileri pas atmaktan aciz hareketsiz , donuk ne presi pres , ne kademesi kademe , yani Hüseyin cimşirin çin malı desem yeri var..İnsan azcık geliştirir kendini uğraşır hiç bir şey yapamıyorsan iyi bir presçi kademeci olursun..yok arkadaş gireli 5 dk olmuş 20 mt koşmaya dermanı yok adamın ...Bak yusufa hata bile yapsa taraftar kızamıyor çünkü canını dişine takıyor mücadele ediyor terini döküyor sahanın her noktasına ..işte bize böyle yürekli oyuncular lazım ..

se_mah
06.10.2013, 15:32
Sikecilerin kadrosu en az 6sarayin kadrosu kadar kaliteli, hatta yerli oyunuclari onlarinkinden cok daha iyi, bizim kadronun neresi kaliteli Colmanin yerine daha adam bulamiyoruz, sen gelmissin Fenerin kadro kalitesi biizmle ayni diyorsun, komik gercekten.

Volkan-----------------Onur
Gökhan----------------Bosingwa
Kadlec-----------------Aykut Demir
Egemen----------------Mustafa
Caner------------------Olcan Adın
Kuyt-------------------Zokora
Mehmet Topal----------Abdülkadir
Alper-------------------Malouda
Baroni (Holmen)---------Adrian
Sow--------------------Yusuf
Webo-------------------Henrique

İşte muhtemel ilk onbirler yıldız futbolcu anlamında bakarsan bizde daha çok.
Yerlilere bakarsan Gökhan ve Alper dışında Fenerin yerlileri çok üst düzey futbolcular değil bence. Bizde de bunları zorlayacak Yusuf, Olcan var.
Kadrolar arasında çok büyük fark yok, önemli olan oynayacak oyuncuların o günkü performansı.
Yani şu bir gerçek ki biz günümüzde olursak Feneri rahat yeneriz, yoksa tabii ki kaybederiz.

Tolga
06.10.2013, 15:38
Şikecilerden iyi kadromuz olduğunu da duyduk. Foto çekip antuya mı yüklüyorsunuz bu yorumları acaba ???

drose61
06.10.2013, 15:44
Şikecilerden iyi kadromuz olduğunu da duyduk. Foto çekip antuya mı yüklüyorsunuz bu yorumları acaba ???

O kadar komik eşleştirmeler yapmış ki bir de, inanamazsın. Bence de Trollük olur olsa olsa.

Hüseyin Başoğlu
06.10.2013, 15:44
size önerim hiç beklenti içinde olmayın...daha 3 gün onca lazio ile oynadı bu kadro...performansları ilk yarıya yetti ikinci yarı döküldüler..Bide gelip bumaçı kazanmalarınımı beklicez...

Ben her sonucu şimdiden kabullendim..

Royal Heart
06.10.2013, 15:48
Demek Soner de yok... Abdülkadir sürprizi olursa şaşırmam.

se_mah
06.10.2013, 15:48
kadromuzun şikecilerden iyi olmadığını iddia edip, hatta çoook daha kötü olduğunu iddia edip aynı zamanda "neden saldırmıyoruz, neden Feneri ezmiyoruz, neden her maç kendi sahamızda bekliyoruz" diye Mustafa Hocayıda yerin dibine sokan garip kitle var bu forumda

se_mah
06.10.2013, 15:50
hatta Kadıköyde Fenerbahçe karşısındaki yıllardır süregelen şu psikolojik ezikliğimizinde nedeni nedir diye sorar dururlar
al işte sana neden

ozzy!
06.10.2013, 15:51
Bu kadar korkulacak bir takım değil Fenerbahçe. Erken gol yemezsek sonuna kadar götüreceğimize inanıyorum.

fadigaTS
06.10.2013, 15:53
kadromuzun şikecilerden iyi olmadığını iddia edip, hatta çoook daha kötü olduğunu iddia edip aynı zamanda "neden saldırmıyoruz, neden Feneri ezmiyoruz, neden her maç kendi sahamızda bekliyoruz" diye Mustafa Hocayıda yerin dibine sokan garip kitle var bu forumda

Çok doğru.Helal olsun sağa :)

ozzy!
06.10.2013, 15:53

Yılın tespiti.:alkış::alkış:

fadigaTS
06.10.2013, 15:54
Bu kadar korkulacak bir takım değil Fenerbahçe. Erken gol yemezsen sonuna kadar götüreceğimize inanıyorum.

ilk 30 dakika gol yemezsek bu maç kesin bizim

Hüseyin Başoğlu
06.10.2013, 15:55
hatta Kadıköyde Fenerbahçe karşısındaki yıllardır süregelen şu psikolojik ezikliğimizinde nedeni nedir diye sorar dururlar
al işte sana neden

zokorayla kuytı mevkisel olarak karşılaştırdığını görmemiş olsam sana cevap verirdim ama kendimi boşa yoramıcam :)

SALDIRAY
06.10.2013, 15:57
Koyacazzzz

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free (http://tapatalk.com/m?id=1)

drose61
06.10.2013, 15:59
Alper------------------ Zokora
Kuyt-------------------Malouda

Yerlilere bakarsan Gökhan ve Alper dışında Fenerin yerlileri çok üst düzey futbolcular değil bence. Bizde de bunları zorlayacak Yusuf, Olcan var.
Kadrolar arasında çok büyük fark yok, önemli olan oynayacak oyuncuların o günkü performansı.
Yani şu bir gerçek ki biz günümüzde olursak Feneri rahat yeneriz, yoksa tabii ki kaybederiz.

Böyle yaparsak olur.

Mehmet Fatih Silik
06.10.2013, 16:13
Alves'in ilk 11'de olmayi$i bence bizim aleyhimizedir...
Cok kolay kart görebilen oyuncu ve Henrique üstüne oynsaydi veya Adrian kesin kirmizi kartla cezalandirilirdi...
Ersun Yanal bunu öngörmü$ ki kadrodan cikarmi$...sakat olduguna inanmiyorum ben...
Yine bi $ikebahce macinda güyag Emre sakatti ve oynamayacakti diye haberler yapiliyordu...sonra baktik ki kadroda...

Ömer SEVİNÇ
06.10.2013, 16:16
O takımda bir yıldız seçeceksek Baroni'dir arkadaş. Bir insan her maçımızda gol atar mı? Bu akşam da ya atar ya attırır. Eğer Baroni gol atar diye bir iddaa varsa çekin maaşı yatırın Baroni'ye.

Kaan
06.10.2013, 16:20

Kuyt-Zokora, Alper-Malouda nedu la? :D

Serdær
06.10.2013, 16:22
Bruno Alves olmayışı Trabzonspor için önemli bir avantajdır.

Duran toplarda çok etkili bir oyuncu.

ffırtına
06.10.2013, 16:23
Baroni'ye dikkat etmek lazım. .

se_mah
06.10.2013, 16:23
Ya mevkisel eşleştirme rastgele yapılmış arkadaşlar siz 11 leri karşılaştırın

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Fatih
06.10.2013, 16:26
Alves'in ilk 11'de olmayi$i bence bizim aleyhimizedir...
Cok kolay kart görebilen oyuncu ve Henrique üstüne oynsaydi veya Adrian kesin kirmizi kartla cezalandirilirdi...
Ersun Yanal bunu öngörmü$ ki kadrodan cikarmi$...sakat olduguna inanmiyorum ben...
Yine bi $ikebahce macinda güyag Emre sakatti ve oynamayacakti diye haberler yapiliyordu...sonra baktik ki kadroda...

Alves'in yokluğu bizim için avantaj Henrique'ye adım attırmazdı.

se_mah
06.10.2013, 16:27
Hüseyin Başoğlu dostum eşleştirme rastgele yapılmış, sadece 11 leri yazdım, forum ahalisi herhalde mevkisel eşleştirme yapacak kadar futbol biliyordur, ayrıca cevap verip vermemekte özgürsün

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Yaşar
06.10.2013, 16:30
Fb nin kadroya giremeyen adamları bile bu ligde zirveye oynar, hangi kadroyu kıyaslıyorsunuz?
Topuz, Bekir, Yobo, Kadlec, Hasan Ali Emre, Baroni, Emenike

SADECETRABZON61
06.10.2013, 16:35
16 senedir yenemediğimiz takımı bugün forveti bile olmayan bir takımlamı yeneceğiz..Hiç sanmıyorum.

Mert'
06.10.2013, 16:36
Beraberlik mükemmel olur ama normal şartlarda 2-0 3-0 gibi skor bekliyorum malesef.

Necmettin ALTUNTAŞ
06.10.2013, 16:39
Yenileceğiz demeye dilim varmaz.Beraberlik iyi netice.Galibiyet ise ballı börek olur.

Erbay
06.10.2013, 16:44
Malouda ve Yusuf, Gökhan ve Caner'i çıkartmamalı. Adrian kanada geçerse yok olur gider.

Halil Altıntop geçen sezon nasıl tutmuştu Gökhan'ı ama :)

Mehmet Fatih Silik
06.10.2013, 16:47
Alves'in yokluğu bizim için avantaj Henrique'ye adım attırmazdı.

Ikili mücadelelerde Alves hayvan gibi hareketler yapiyor ve bu onun kirmizi kart görme ihtimalini yükseltiyor...
Adim attirmadan ziyade akilci defans yapman önemli...Alves bunu cüssesinden dolayi yapamiyor...
Gerci o olsaydi birtek yava$ ve agir olmasindan faydalanabilirdik...araya atacagimiz toplarla Yusuf veya Henrique hiziyla gecebilirdi Alves'i

se_mah
06.10.2013, 16:51
Fb nin kadroya giremeyen adamları bile bu ligde zirveye oynar, hangi kadroyu kıyaslıyorsunuz?
Topuz, Bekir, Yobo, Kadlec, Hasan Ali Emre, Baroni, Emenike

yapma abi ya şu hasan ali, bekir gibi adamlar bizde olsa kazma diye etiketleyip söve söve futboldan soğuturuz onları valla, rakipte olunca kıymete biniyorlar

muribbi
06.10.2013, 16:53
Ikili mücadelelerde Alves hayvan gibi hareketler yapiyor ve bu onun kirmizi kart görme ihtimalini yükseltiyor...
Adim attirmadan ziyade akilci defans yapman önemli...Alves bunu cüssesinden dolayi yapamiyor...
Gerci o olsaydi birtek yava$ ve agir olmasindan faydalanabilirdik...araya atacagimiz toplarla Yusuf veya Henrique hiziyla gecebilirdi Alves'i

şöyle demek lazım alves in herhangi bir özelliği bekir den en az iki gölek yukarıdadır. ikisinin tk ortak özelliği fbde stoper olmaları. bekir bizim için nimet.

ibrahim
06.10.2013, 16:54
Vurcuuk kırcuuk patliycuuk!!! ;)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Fatih
06.10.2013, 17:01

Alves'e kırmızı çıkar mı Saracoğlu'nda?:)

Alves'i iyi takip etmediğini düşünüyorum.Sert bir adam pozisyon bilgisi yüksek hava toplarına çok hakim Yusuf'un hızı varsa adamın da tecrübesi var.Yerine oynayacak Kadlec daha çok işimize yarar umarım Yobo oynamaz.

Mert'
06.10.2013, 17:02
Kadlec stoper oynar inş.

saydin
06.10.2013, 17:02
Rahat olun maç bizim. 2-1 alacaz. Goller Olcan ve Janko dan(sonradan oyuna girip atacak hem de) gelecek.

h@msi61
06.10.2013, 17:03
;1919366185']Kadlec stoper oynar inş.

Niye oynasin yahu adamlarin sanki stoperden yana derdi var. Egemen, Bekir, Yobo, Serdar Kesimal var kadrolarinda. Egemen ile Yobo'yu oynatirlar iste...

Kadro derinlikleir inanilmaz bana kalirsa. Ligde iki takim oynatsalar ikisi de ilk 5'e girer bana kalirsa...

Mehmet Cihan Kocaman
06.10.2013, 17:06
Henrique ve Adrian'ın golleriyle 2 gollü galibiyet alırız gibime geliyor :P :D

Harun
06.10.2013, 17:08
Ben fenerden çok MRA dan çekiniyorum. Takımı ne zaman nasıl oynatacağı belli olmuyor. Standartımız yok.
Fenere gol atarız ama yerizde. Takım gol attıktan sonra geri yaslandığı sürece gol yemeye mahkumuz.
İleride basıp fenerin çıkmasını engellersen avantajı yakalarız.

zaferyıldız
06.10.2013, 17:10
maç karıköyde hakem adam olabilse bir ümidim var
niye mi
ersun yanala güveniyorum :)

Ertan1982
06.10.2013, 17:12
puan alirsak süpriz olur.Beaberlik veya malubiyet diyorum.

Mert'
06.10.2013, 17:13
Niye oynasin yahu adamlarin sanki stoperden yana derdi var. Egemen, Bekir, Yobo, Serdar Kesimal var kadrolarinda. Egemen ile Yobo'yu oynatirlar iste...

Kadro derinlikleir inanilmaz bana kalirsa. Ligde iki takim oynatsalar ikisi de ilk 5'e girer bana kalirsa...

Ntvspor muhabiri bağlandı Kadlec'i bekliyoruz dedi stoperde o yüzden yazdım..

h@msi61
06.10.2013, 17:15
;1919366197']Ntvspor muhabiri bağlandı Kadlec'i bekliyoruz dedi stoperde o yüzden yazdım..

Sagolasin renkdas, sasirdim cidden :)

fadigaTS
06.10.2013, 17:16
Beyler herkese garanti veriyorum.Bu maç banko bizim.Herkes rahat olsun.Sadece inanın :)

Ogün YAZICI
06.10.2013, 17:19
kimse inanmıyor.favori fenerbahçe ama kadro kalitesizliğimizden değil.ilk 11 kaliteleri ve form durumları kafa kafaya oynar.abartıp durmayın fenerbahçe'nin kadrosunu...sürekli söylüyorum yenilirsek kalitesizlikten değil yorgunluk,kadro derinliği ve diğer sebeplerden yenileceğiz.ama inşallah kazanırız.çok önemli maç.

sessizkral_1
06.10.2013, 17:20
egemen de sakatmış

fenerin stoper ve ortasahasında çok eksik var

pozisyonları değerlendiren kazanır diyorum.

hofsaale
06.10.2013, 17:22
Rüyamda malouda güzel bir volley golü atmisti... Bakalim dogru cikacak mi

ihsan candas
06.10.2013, 17:26
egemen de sakatmış

fenerin stoper ve ortasahasında çok eksik var

pozisyonları değerlendiren kazanır diyorum.

meireles de mi yok ?

Mehmet Fatih Silik
06.10.2013, 17:28
Alves'e kırmızı çıkar mı Saracoğlu'nda?:)

Alves'i iyi takip etmediğini düşünüyorum.Sert bir adam pozisyon bilgisi yüksek hava toplarına çok hakim Yusuf'un hızı varsa adamın da tecrübesi var.Yerine oynayacak Kadlec daha çok işimize yarar umarım Yobo oynamaz.

Valla orda kirmizinin cikip cikmamasi ayri konu ama Alves'i ben Pepe'ye benzetiyorum...yetengine ve tecrübesine bir$ey dedigim yok...bizim defansa tek ba$ina 10 basar o ayri ama gücünü herzaman kontrol edemiyor...
Türkiye Ligi'nde gücün ön planda oldugunu dü$ünürsek Alves bunu tam dozajinda kullanamiyor...
Yoksa pozisyon bilgisi, hava toplarindaki hakimiyeti veya tecrübesine zaten bir$ey dedigim yok...

Observer

malesef ki fenerden iyi tek bir oyuncumuz yok. adamlarin 3. forveti bile bizim butun forvetlerin toplamindan iyi.

olsa olsa ayni ayarda oyuncular var onlarda onur bosingwa malouda belki birde genc yusuf. geri kalan kadro cok zayif.

Ogün YAZICI
bu maçın atmosferini şampiyon olduğumuz sezonki bursaspor deplasmanına benzetiyorum.o maçtan sonra da zirveye çıkmıştık ve camiadaki kara bulutlar dağılmıştı.ve bu da o maç gibi çok zor bir deplasman kazanırsak her şey çok güzel olacak...kısacası kazanmak olay kaybetmek kolay bu akşam...

Mert'
06.10.2013, 17:29
Meireles yok. Egemen de sakat galiba Bruno zaten malumunuz..

Joacivil
06.10.2013, 17:29
Biz 3-0 kapatsak ta ilk yarıyı bu hoca ikinci yarı maçı verir

Hakan
06.10.2013, 17:31
En azından bu sene sahada güvenebileceğimiz,ne yaptığını bilen futbolcularımız var.Çok karamsar olmanın lüzumu yok

ihsan candas
06.10.2013, 17:34
http://www.fanatik.com.tr/adnan-turkiyeyi-tercih-eder-mi_3_Detail_207_337296.htm vay anam neler dönüyor ismet :)

Yiğit Gayretli
06.10.2013, 17:40
Öne geçeceğimize inanıyorum. Öne geçtikten sonra defansa çekilme işini dengeli yaparsak maçı alırız.

Hoca defansa çekilmenin 9 oyuncunun 18 üstüne yığılması olmadığını anlatmıştır takıma umarım.

ihsan candas
06.10.2013, 17:41
bekir ile başlama ihtimalleri de var...

serdaracıl
06.10.2013, 17:42
İnşallah yeneceğiz

E. Okan Bülbül
06.10.2013, 17:44
Allah yardımcımız olsun

hanzale
06.10.2013, 17:47
1-3

alper*
06.10.2013, 17:48
3+.

Mert'
06.10.2013, 17:49
http://www.fanatik.com.tr/adnan-turkiyeyi-tercih-eder-mi_3_Detail_207_337296.htm vay anam neler dönüyor ismet :)

Bizimkilerin yaptığı fırsatçılıktan başka birşey değil. Belçikada oynar bu çocuk yanlız Belçika mükemmel kadro yaptı devamınıda getiriyor.

Uğur GEMİCİOĞLU
06.10.2013, 17:52
Baroni'yi tutun beraberlik garanti :)

Mert'
06.10.2013, 17:53
Baroni oynamaz inş. :)

Berke6198
06.10.2013, 17:56
Bilmiyorum. Bu maç için içim rahat sanki.

Yani yenecekmişiz gibi hissediyorum ve içim gerçekten rahat. Ben normalde her fener maçından 1 gün önce heyecanıma yenik düşerim hatta maçın başlamasına yakın çenem bile titrer heyecendan.

Ama bugün içim bir rahat, heyecanım her zamankinden 3-4 kat daha az.

Bera B.
06.10.2013, 18:01
İnşallah belöz oynamaz. Bir Zokora gerginliği daha görmek istemiyorum.

Mustafa DEMİRTAŞ
06.10.2013, 18:01
Yalniz yenersek saka maka potaya giriyoruz

ihsan candas
06.10.2013, 18:04
;1919366258']Bizimkilerin yaptığı fırsatçılıktan başka birşey değil. Belçikada oynar bu çocuk yanlız Belçika mükemmel kadro yaptı devamınıda getiriyor.

belçika'yı reddetmiş...

OFLU_79
06.10.2013, 18:09
Insallah alIrIz macI

Muhammed Ayaz
06.10.2013, 18:13
Yalniz yenersek saka maka potaya giriyoruz

zaten potata'yız fb ile 3 puan yokmu ? :D

gökçay61
06.10.2013, 18:14
klasik sonuç 2-0 kaybederiz. bu hoca lazio'yu 5 leyecek takımı geri çekti 3-1 den 3-3 yaptı şahsen kadıköyden hiç ümidim yok inş yanılırım.

Mert'
06.10.2013, 18:14
belçika'yı reddetmiş...

Allah Allah.. Belçikada büyümüş biliyorum onu niye reddetmiş acaba? Belçika dan iyi hangi milli takımda oynayabilir ki başka? Kağıt üstünde Türkiye daha iyi futbol ülkesi dersek Türkiye-Belçika kapışır ama Belçikayı reddettiyse şansımız var.

Muhammed Ayaz
06.10.2013, 18:15
klasik sonuç 2-0 kaybederiz. bu hoca lazio'yu 5 leyecek takımı geri çekti 3-1 den 3-3 yaptı şahsen kadıköyden hiç ümidim yok inş yanılırım.

lazio yu beşleyecek takımı geri çekti diyorsunuz.3-1 den sonra takım 2 tane çok net pozisyona girdi bu nasıl iş!!!

ophius
06.10.2013, 18:16
klasik olarak yine iyi başlarız onadn sonra basit bir hata veya duran top sonrası 1-0 olur fb lehine daha sonra 2 veya 3-0 ile maç biter diye düşünüyorum
%70 fb galibiyeti %28 beraberlik %2 ts galibiyeti bana göre

Muhammed Ayaz
06.10.2013, 18:17
klasik olarak yine iyi başlarız onadn sonra basit bir hata veya duran top sonrası 1-0 olur fb lehine daha sonra 2 veya 3-0 ile maç biter diye düşünüyorum
%70 fb galibiyeti %28 beraberlik %2 ts galibiyeti bana göre

%28 :D bence %28.7 !

İlker Yazıcıoğlu
06.10.2013, 18:18
lazio yu beşleyecek takımı geri çekti diyorsunuz.3-1 den sonra takım 2 tane çok net pozisyona girdi bu nasıl iş!!!

Kontra atak....

ccd6167
06.10.2013, 18:19
o degilde suleyman hurma istifa etmis

kayseri bitti..

bize gelse vr ya 10 numra olur

Muhammed Ayaz
06.10.2013, 18:19
Kontra atak....

sonuçta taktik işe yaramış takım 2 net pozisyondan yararlanamadıysa mustafa akçayın suçu ne tamm bende eleştiriyorum mustafa akçayı ama bu kadarda deve kuşu gibi kafayı kupa gömmeyelim adam 13 maç 9 galibiyet ile devam ediyor

ihsan candas
06.10.2013, 18:20
;1919366298']Allah Allah.. Belçikada büyümüş biliyorum onu niye reddetmiş acaba? Belçika dan iyi hangi milli takımda oynayabilir ki başka? Kağıt üstünde Türkiye daha iyi futbol ülkesi dersek Türkiye-Belçika kapışır ama Belçikayı reddettiyse şansımız var.

galiba İngiltere...

İlker Yazıcıoğlu
06.10.2013, 18:21
sonuçta taktik işe yaramış takım 2 net pozisyondan yararlanamadıysa mustafa akçayın suçu ne tamm bende eleştiriyorum mustafa akçayı ama bu kadarda deve kuşu gibi kafayı kupa gömmeyelim adam 13 maç 9 galibiyet ile devam ediyor

Soruna cevap olarak yazdım.....
Mustafa hocanın tavrıyla ilgili bir şey mi yazdım?

Ogün'
06.10.2013, 18:22
Zokora-Aykut oynarsa puan alma şansımız %10 filan.

OFLU_79
06.10.2013, 18:23
Akhisar cok iyi top oynuyor. Su an GS karsI 2-1 öndeler.

ffırtına
06.10.2013, 18:24
eğer bu maçı alırsak önümüzdeki tablo gerçekten muazzam şekilde güzel olucak,takım şampiyon olabilirz diye daha çok motive olur, uefada gruptan 2.olarak bence kesin çıkarız zaten karamsarlığa gerek yok..

muratali
06.10.2013, 18:26
Akhisar bizden sonra Galatasaray'ı da yendi . Maç şu anda bitti.

İlker Yazıcıoğlu
Konu dışı:gs'ye çaktı Akhisar.....

Alın oğlum şu maçı,yenin şu herifleri bu akşam.....
Hırslanın biraz....

ihsan candas
şimdiden ülker link takviyelerini bekliyoruz :)

nakzo
06.10.2013, 18:27
Öne geçeceğimize inanıyorum. Öne geçtikten sonra defansa çekilme işini dengeli yaparsak maçı alırız.

Hoca defansa çekilmenin 9 oyuncunun 18 üstüne yığılması olmadığını anlatmıştır takıma umarım.

Zaten çözmemiz gereken asıl sorun bu biz defans yaptığımızı zannediyoruz defans yapan takım bir çuval gol yemez ,defans 18 üzerine 9 adam koyup dan dun, dan dun ileriye vurup baklemek hiç değil böyle oyunu sanmarino dahil oynamıyor.Bugün pres yapmazsak ,koşmazsak yine aynı şekilde fener gibi takımı sürekli 18 üzrerinde karşılarsak fener bizi perişan eder. Hocamız defans oynatıyorda bir zahmet defans futbolu nasıl oynanır biraZ öğrensin.1 puana hertürlü kabulüm vede 1 puana asla üzülmem.

artvints
06.10.2013, 18:28
Akhisar cok iyi top oynuyor. Su an GS karsI 2-1 öndeler.

burdan da gördüğümüz gibi, şu an ligin en organize iki takımına deplasmanda yenildik.çok anormal birşey değil yani.

nakzo
06.10.2013, 18:28
akhisarın yenmesi hiç iyi olmadı şikebahçe çok moral buldu çokkkkkk.

nakzo
06.10.2013, 18:29
burdan da gördüğümüz gibi, şu an ligin en organize iki takımına deplasmanda yenildik.çok anormal birşey değil yani.

hocam ironi mi yapıyprsun akhisarın her tarafı organize olsa ne olur .

Veysel

Biz bulmadık mı ?

İlker Yazıcıoğlu

Belki de biz bulduk,belli olmaz:)

OFLU_79
Konu dışı:gs'ye çaktı Akhisar.....

Alın oğlum şu maçı,yenin şu herifleri bu akşam.....
Hırslanın biraz....

Adamrain TD Mancini ve Dorgba,Burak,schnejder vs vs. diye TopcularI var.

TS yenildigi macta, TakIma bu forumda demedik bIraKilmadI...

Az biraz objektiv olun millet...

Cihan Ince
06.10.2013, 18:30
Aykut ilk 11 de, zokora yedek.. Lig tv alt yazi

Mehmet Cihan Kocaman
06.10.2013, 18:30
Akhisar bizim yapamadıklarımızı çok iyi yaptı. Galatasaray ile aralarında (kadro kalitesi bakımından) dağlar kadar fark olmasına rağmen 2-1'den sonra bizim gibi sürekli uzun top yapıp topu rakibe vermedi. 18'e çekilmedi.

Son 15 dakika çok iyi top çevirdi, topu ayağında tuttu ve Galatasaray'a pozisyon bile vermedi.

Bugün öne geçersek Akhisar'ın yaptığını yapabilirsek galibiyet şansımız artar.

İlker Yazıcıoğlu
06.10.2013, 18:31
Adamrain TD Mancini ve Dorgba,Burak,schnejder vs vs. diye TopcularI var.

TS yenildigi macta, TakIma bu forumda demedik bIraKilmadI...

Az biraz objektiv olun millet...

Takım inşallah daya iyi olur....
Ama eksikler de söyleniyor.Bunda anormal bir durum yok.....
Herşey,halının altına süpürülemez.....

Oğuzhan
06.10.2013, 18:32

Geçmiş olsun doğruysa

artvints
06.10.2013, 18:32
hocam ironi mi yapıyprsun akhisarın her tarafı organize olsa ne olur .

niye ironi yapayım, takım oyunu, oturmuş takım olmak bunlar önemli.sonuçlardan da gördüğümüz gibi.öyle iyi oyuncu alınca bitmiyo herşey.

Cyzio
06.10.2013, 18:33
Ölmüş eşek kurttan korkmaz. Bu maçı kaybetsek bile Galatasaray'ın üstündeyiz.

.

Mehmet Cihan Kocaman
06.10.2013, 18:33

şaka dimi?

İlker Yazıcıoğlu
06.10.2013, 18:34
Akhisar'a yenilmek anormal değilse kapatalım gidelim o zaman....

Akhisar organize oluyor da sen niye olamıyorsun Trabzonspor olarak?

Biz de bunu eleştiriyoruz.....

Erkan YILMAZ
06.10.2013, 18:34
helal akhisara gs küme düşme potasına doğru ilerliyor:)))

fadigaTS
06.10.2013, 18:35
şaka dimi?

zokora bu sene iyiydi aslında.Şaka olması lazım :D

Ogün YAZICI
06.10.2013, 18:35
bu akşam beraberlik uzun vadede bize yarar.fenerbahçe'nin önünde çok zorlu fikstür var.beşiktaş ve galatasaray rakiplerimiz olur yeter ki yenilmeyelim...

fadigaTS
06.10.2013, 18:36
bu akşam beraberlik uzun vadede bize yarar.fenerbahçe'nin önünde çok zorlu fikstür var.beşiktaş ve galatasaray rakiplerimiz olur yeter ki yenilmeyelim...

Rahat ol maç bizim

Sefaenes

dogrusa hocamizda öyle inat varki kötü oynasa bile oynatma inati bari alan da 11 de oynasin neyse zaten maca bakmiyacam belki sans olur herseye ragmen yeneriz en azindan 1 puan diyorum

OFLU_79
Takım inşallah daya iyi olur....
Ama eksikler de söyleniyor.Bunda anormal bir durum yok.....
Herşey,halının altına süpürülemez.....

Demek istedigInI anladIm.

Ama burada sürekli TakIm kötü giderse yazanlar(sanki firsat kolluyorlar) var, ve yazDIklarI hic hos degil. Bir taraftara yakIsmayacak sözler söyleniyor.

İlker Yazıcıoğlu
06.10.2013, 18:38
Öyle garip bir durum ki,Zokora oynasa bir dert,oynamasa bir dert.....

Bu sezon geçmiş yıllara nazaran çok daha iyi gidiyor Zokora.Dolayısıyla şikecilerle oynadığımız maçta oynamaması anormal olur...

Yalnız,Zokora,her fener maçında kırmızı kart görmeye aday bir futbolcu.....

Bu maçta eksik oynamamızın telafisi olmaz.Sırf bu riskten dolayı da Zokora'nın oynamamasına ses etmem...

İki ucu sivri değnek.....

Hüseyin Başoğlu
06.10.2013, 18:40
şaka maka yenersek lideriz :S

ahh ulan keşke ufakta olsa bir umudum olsa

Harun
06.10.2013, 18:41

Rakibin kaçırdıklarını neden görmüyorsun?

İlker Yazıcıoğlu
şaka maka yenersek lideriz :S

ahh ulan keşke ufakta olsa bir umudum olsa

Yeneceğimizi düşünüyorum Hüsam....
İçimde güzel bir his var......

Emrah Akcagöz
Şimdi Akhisar gsyi de yendiğine göre Mancini de hoca değil öyle mi ?

:D

Hüseyin Başoğlu
06.10.2013, 18:42
Yeneceğimizi düşünüyorum Hüsam....
İçimde güzel bir his var......

çaktırma abi :P

yenilicez ama bence :S:S

Mert'
galiba İngiltere...

2018'e kadar beklemesi lazım sanırım İngiltere için pasaport vs. Zaten adam Arnavutluk için oynamak istiyorum demiş zamanında ama fikri değişir belki çok iyi oyuncu olursa.

AhmetG.
zokorayı oynatmamak intihar olur. boş beleş bir anlayışla yazmıyorum bunu.
Geride top tutacak ya da hücumu engelleyecek düzeyde tecrübeli bi futbolcu lazım. Abdulkadir ve Zokora yan yana oynamalı.

Mehmet Cihan Kocaman
Baroni yok. Bekir oynuyor. Holmen oynuyor. İyi yiy.

Deniz Tosunoğlu
Baroni yok :)

Oğuz B.
Kazanmak çok önemli. Kazanırsak, unutulmazlar arasına gireceksiniz. Bu bilinçle oynayın.

Gürkan Asma
İnşallah gol atmayız hemen, sonra çekil savunmaya sağlı sollu gelsinler :) Al başına sıkıntı bu hocayla :)

İlker Yazıcıoğlu
06.10.2013, 18:43
çaktırma abi :P

yenilicez ama bence :S:S

Atem totem diyorsun yani:)

ligoba
hoca yine şaşırttı ama bu sefer olumlu aykut oynamıyor

Mustafa Umut
Bir maç için ancak bu kadar ümitsiz olabilirdim ama yine de insan bekliyor işte

Deniz Tosunoğlu
Deaglemanyaq abi hakli ciktin. Giray oynuyor. Tebrik ederim abi

Mehmet Cihan Kocaman
Onur, Bosi, Mustafa, Giray, Aykut, Malouda, Zokora, Olcan, Yusuf, Adrian, Henrique

h@msi61
06.10.2013, 18:44
Kadro su :
Onur-Bosi-Giray-Mustafa-Aykut-Zokora-Malouda-Adrian-Yusuf-Olcan-Henrique

Cok ofansif valla, helal hoca :)

Necmettin ALTUNTAŞ
Kadromuzdaki değişiklik.Göbekte giray solda Aykut demir ileride Olcan.

ozturk
Baroni olsaydı fbnin 1gol garantiydi:)

Hüseyin Başoğlu
maloudayı orta sahamı oynatıyoruz :S:S

mustafa hoca çığır açma peşinde bu ne lan

Mert'
06.10.2013, 18:45
Bu nasıl bir kadrodur? Yenersek mükemmel olur ama aksi sonuçta hoca gider inşallah çok eleştrilir bu 11 ile özellikle Giray ve Aykutun bek'e çekilmesi Zokoranın oynamaması...

İlker Yazıcıoğlu
Baroni yoksa çok çok iyi....

Bu herif bize bir gol daha atarsa,atacağım kendimi bir yerden aşağıya...

Hele gol attıktan sonra şu ağlama zırlama hareketini yapmıyor mu?

Ne kadar itici topçu varsa hepsi mi bu şikecilerde olur arkadaş?

Erbay
Bu nasıl kadro beyler :D

Cihan Ince
Onur
Bosi-Giray-Yumlu-Aykur Demir
Zokora
Adrian-malouda-olcan
Yusuf demir

Gürkan Asma
Malouda mı zokora nın yanında oynayacak yani ?

Mehmet Cihan Kocaman
06.10.2013, 18:46
Apollon maçı, aylardır oynamayan Bamba aniden 11'de Aykut sol bek.
Lazio maçı, aylardır oynamayan Alanzinho oyunda.
Fenerbahçe maçı, aylardır oynamayan Giray 11'de Aykut sol bek.

İşte filozof, işte MRA!!!!

fadigaTS
;1919366370']Bu nasıl bir kadrodur? Yenersek mükemmel olur ama aksi sonuçta hoca gider inşallah çok eleştrilir bu 11 ile özellikle Giray ve Aykutun bek'e çekilmesi Zokoranın oynamaması...

zokora kadroda iyi bakmadın heralde :D

AyhanPe
mancini o takimin teknik direktörü olamayacagini gösterdi bugün..hatta teknik direktör bile degil..:D

Hüseyin Başoğlu
5 ofans 5 defans oyuncusu ile oynuyoruz beyler

Erbay
Zokora'nın yanında oynayacak oyuncu sorununa keskin bir çözüm bulunmuş :) Kimse oynamıyor :)

Muhammed Ayaz
Rakibin kaçırdıklarını neden görmüyorsun?

lazio !

pangolin
inşallah Bosi solda aykut sağda oynar...

ihsan candas
06.10.2013, 18:47
5 ofans 5 defans oyuncusu ile oynuyoruz beyler

11 belli mi ? bu arada link takviyelerini bekliyoruz :)

AhmetG.
---------Onur------------

--Bosi-Giray-Mustafa-Aykut--

------Zokora-Malouda-----
Yusuf-----------------Olcan

----------Adrian---------

---------Henrique-------

Royal Heart
Bosingwa-Caner eşleşmesi mühim. Ortasahanın hızla geçildiği bir maç olacak sanırım. Maç olağan seyrinde giderse pozisyon bitiriciliği yüksek olan bir Trabzonspor kazanabilir.

Hoca Abdülkadir ve Aykut ile başlamıyorsa maç aynen böyle olacak. :)

Fazla atan kazanır.

Hüseyin Başoğlu
11 belli mi ? bu arada link takviyelerini bekliyoruz :)

arizawebtv yi yükleyin :)

Sefer A.
06.10.2013, 18:48
ooo 5-1-3-1 galiba

....................Onur
Bosi....Aykut...Giray....Musti......Olcan
..................Zokora
Yusuf...........Adrian..............Malouda
................Henrique

U.Sadıkoğlu
Kadro gayet ideal dizilim şöyle gibi ;

Onur

Bosingwa-Giray-Mustafa-Aykut D.

Zokora-malouda

Yusuf - adrian - olcan

Henrique

Oğuz B.
Aykut Akgün'ü oynatsa auvv diyecekler başlamış yine saymaya. Colman ve Soner sakat. A. Kadir aylardır oynamıyor(!). A.Akgün mimli. Ne bekliyordunuz yahu.

h@msi61
Hoca Aykut Akgun gibi top kullanmaktan bihaber bir oyuncu oynatacagina ortasahada Malouda ve Adrian gibi top kullanan adamlara yer vermis. Oldukca olumlu bana kalirsa...

Oğuzhan
06.10.2013, 18:49
Malouda'nın orta sahada tercih edilmesi doğru olur bu maçta. Kanatta kaybolabilir orada orta sahadan top çıkaramayız ama orta sahada sazı eline alabilir gerektiği zamanda.

İlker Yazıcıoğlu
Güzel kadro......

Zokora riskli bir futbolcu ama oynamasına sevindim.
İnşallah azıtmaz da kart görmeden maçı tamamlar.....

pangolin
bu adam harika... :) ersunun beklediği takımı karşısına çıkarmıyor, büyük takım gibi yenilmek istiyor... elazığ, konya, gençler vs. gibi değil... :)

fadigaTS
06.10.2013, 18:50
MRA bu takımı şampiyon yapacak.Sene sonu görüşürüz :)

Hüseyin Başoğlu
fenerin ilk 11 ne ?

Kader KORELİ
Abdulkadir'e neden şans tanınmaz anlamıyorum.

İlker Yazıcıoğlu
Sol açıkta Malouda yerine Olcan'ın olması çok daha iyi ve mantıklı....

AhmetG.
Aykut Akgün yerine Maloudayı oynatması çok olumlu bir hamle hocayı tebrik ederim. 2. yarı Abdulkadiri alıp hamle yapma şansı var Maloudayı ileriye alıp :alkış::alkış::alkış:

fadigaTS
06.10.2013, 18:51
Sol açıkta Malouda yerine Olcan'ın olması çok daha iyi ve mantıklı....

Olcan bu sefer kaçırdıklarının acısını çıkaracak :D

Mehmet Cihan Kocaman
06.10.2013, 18:51
İnşallah MRA yanıltır beni bugün.

artvints
06.10.2013, 18:52
bana dijitürk play aldırdı takım, bu sene ümitli değildim almayacaktım ama dayanamadım.aldığıma değer inşallah, bu maçla başlasın.

Mert'
Şu MRA'nın elinde iyi bir kadro olsa da görsek şu adamı çok ümitliyim kendisinden ama iyi bir kadro ile..

Erbay
Malouda'yı Zokora'yı boşverin de solbek Aykut mu olacak? En azından karşısında hızlı ve çalımcı biri yok.

Murat Engin Akyüz
Orta sahasını şunu bunu geçtim.Aykut sol bekte Limassol maçında bile sırıtmıştı,tarafsız bakmak gerekirse Kuyt ile Gökhan'ın Aykut'u madara etme ihtimalleri çok yüksek.Umarım yanılırım,umarım başa çıkabilirler bu kanattaki hızlı hücumcularla.Sağ tarafa dair şüphem yok açıkçası.

fadigaTS
Bu maç banko bizim.En az 2 farklı kazanırız.Rahat olun gömecek yer bulamayacağız onları ahahahah :D

zahido
06.10.2013, 18:53
Sanki orta sahada hocanin elinde iniesta xavilerler varda hoca baskalirini oynatiyor..

Bi durun yahu..

Ne antipatik adamlarsiniz.

exelans_25
hoca resmen intihar orta sahasiyla çıkmış topal alper holmene karsi tek zokora

İlker Yazıcıoğlu
Olcan bu sefer kaçırdıklarının acısını çıkaracak :D

Umarım öyle olur.....

Olcan'a iş düşmez.

Henrique koparır maçı:)

ihsan candas
arizawebtv yi yükleyin :)

orda yok galiba

Hüseyin Başoğlu
06.10.2013, 18:54
hiç ümidim ve umudum yok ...

h@msi61
fenerin ilk 11 ne ?

Volkan-Gokhan-Bekir-Egemen-Caner-Alper-Topal-Holmen-Kuyt-Sow-Webo

Nihat Güneş
Lazio maçında tek kafa topu alamayan bir takım ve karşınızda 3 tane havadan çok etkili forvet varsa ve Onur un da yan toplardaki sabıkasını düşünürsek hocanın 3 stoper özellikli oyuncuyla başlaması bence mantıklı, Haa Kağıt üstünde Aykut ortasahada yer işgal ediyor olabilir ama pratikte adam eskortluktan başka bir işe yaramıyor... Burda sıkıntı sahaya diziliş nasıl olacak .

VAlla en iyi savunma hücumdur :) Yıllardır savunma yapıyoruz da noluyor :) Helal MrA hocam sonunu düşünen kahraman olamaz :) Yenilirsek tek kelime etmem...Hocanın başka çaresi yok!

AhmetG.
T-r-a-b-z-o-n

fadigaTS
Umarım öyle olur.....

Olcan'a iş düşmez.

Henrique koparır maçı:)

Yenelim de kim atarsa atsın :)

Hüseyin Başoğlu
06.10.2013, 18:55
orda yok galiba

ben her hafta ordan izliyorum maçı...

Fatih
Kadroyu beğendim Aykut Akgün'ün olmayışı güzel.

Necmettin ALTUNTAŞ
4 1 4 1 mi yoksa 4 2 3 1 mi oynayacağız?

İlker Yazıcıoğlu
Yenelim de kim atarsa atsın :)

Tabi canım,bizimki latife işte.....

ligoba
gerçekten forumdaki arkadaşlara akıl sır ermiyor.aykut akgün kötü mü gerçekten çok kötü; ee olcan, bekte kademesi gerçekten rezil ;fizik gücü etkili kanat oyuncuları olan şikecileri ancak kanatlarda aykut,bosi durdurur ileride hızlı dripling yapan oyuncularla(yusuf,olcan) gol aranacak.MRA'ya önyargısı olmayan biri bu kadronun çıkabilecek en iyi kadro olduğu kanaatine varır.bence hocanın eldeki imkanlarla sezon başından beri çıkardığı en mantıklı kadro