PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şikebahçe 0 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13

Adnan Özkan
07.10.2013, 10:48
Hakem bizden yanaymış!! Her pozisyonda kesmiş şikabahçenin önünü!! İşte şikecilerin taraftarının maça bakışı budur!! maçtan 3 puan alamayınca olay bu kadar basittir!! Alışknalık yaptıkları şeylere devam ederler. Onun içindir ki sayın İHO başkan!! şikeci taraftarına hayran olmana gerek yoktur,gıpta etmene gerek yoktur.Onlar bizim gibi yeri geldiğinde takımını mertçe eleştirecek kadar adam değildir!!

figirm
07.10.2013, 10:49
FBden puan almak,Kadıköyde onları üzmek elbette değerli ama yapılan yorumlar,sonuçtan duyulan mutluluk beni şaşırttı.Maçtan sonra Trabzonlu futbolcuların beraberliği birbirlerine sarılarak kutlamaları da hiç hoşuma gitmedi. FByi elimizden kaçırdığımız için üzüldüğümüz günlerden beraberliğe sevindiğimiz günlere geldik.Dün maçın özetlerine bakan kişi,FB kalesinde kim oynadı göremez.İstatistiklerde artık basit Anadolu takımları bile Kadıköyde bu kadar kötü görüntü çizmiyor.
Dünkü tablo bana meşhur hikayeyi hatırlattı:Babasının 'senden adam olmaz' dediği çocuk,Vali olmuş,babasını ayağına getirip,ulaştığı mertebenin havasını atmak istemiş,babası da 'oğlum,ben sana Vali olamazsın demedim,adam olamazsın dedim,bu yaşta beni ayağına çağırtıyorsun' demiş ya aynen o hesap.Ben bu takım,'Kadıköyde puan alamaz,Avrupada gruptan çıkamaz vb' demiyorum,ama bukadar futbolu katleden,sadece oyunu bozmaya oynayan,Avni Akerde Konyayı bile 35 faul yaparak durduran bu takımdan,ADAM olmaz.

toksoy61
07.10.2013, 10:53
bosingwa-zokora ve onur. son haftalarda çok iyiler. bunların ayarında bir sol bek-orta saha ve forvet aldık mı ilk 3 te yerimiz hazırdır.seneye şampiyonlar ligi ön elemelerine katılırız.

dünkü maçta orta sahada topu tutabilseydik bu kadar pozisyon vemezdik üstelik ileriyede iyi paslar atabilirdik. 3 sezon olacak selçuk inanın yerini dolduramadık ne yazık ki. dün gs de oynamadı adam, gs dağıldı. bir takımın en önemli yeri orta sahasıdır.

Adnan Özkan
07.10.2013, 10:57
rakip kim olursa olsun bu ligde beraberliğe asla sevinmemeli takım sevinse bile bunu belli etmemeli.. biz TRABZONSPOR uz çünkü bunu bilmeli..

champions
07.10.2013, 10:59
FBden puan almak,Kadıköyde onları üzmek elbette değerli ama yapılan yorumlar,sonuçtan duyulan mutluluk beni şaşırttı.Maçtan sonra Trabzonlu futbolcuların beraberliği birbirlerine sarılarak kutlamaları da hiç hoşuma gitmedi. FByi elimizden kaçırdığımız için üzüldüğümüz günlerden beraberliğe sevindiğimiz günlere geldik.Dün maçın özetlerine bakan kişi,FB kalesinde kim oynadı göremez.İstatistiklerde artık basit Anadolu takımları bile Kadıköyde bu kadar kötü görüntü çizmiyor.
Dünkü tablo bana meşhur hikayeyi hatırlattı:Babasının 'senden adam olmaz' dediği çocuk,Vali olmuş,babasını ayağına getirip,ulaştığı mertebenin havasını atmak istemiş,babası da 'oğlum,ben sana Vali olamazsın demedim,adam olamazsın dedim,bu yaşta beni ayağına çağırtıyorsun' demiş ya aynen o hesap.Ben bu takım,'Kadıköyde puan alamaz,Avrupada gruptan çıkamaz vb' demiyorum,ama bukadar futbolu katleden,sadece oyunu bozmaya oynayan,Avni Akerde Konyayı bile 35 faul yaparak durduran bu takımdan,ADAM olmaz.
:alkış::alkış::alkış:

Başkanıyla, hocasıyla, kadrosuyla, oyunuyla sıradan bir takımız ne yazık ki, umarım bu tablo kısa vadede tersine döner.

arahna
07.10.2013, 11:03
hızlı bir golcümüz olsa bu oyun anlayışıyla çok gol atarız
malesef henri ağır
burak gibi topu önüne katıp koşacak ama buraktan daha yetenekli olacak
enaz 5 gol daha atmış olurduk

Tayfun Aydın
07.10.2013, 11:19
Son yıllarda gerilmeden bunlarla ilk defa maç yaptık deli oldular kudurdular. Takımda belli bir olgunluk var sakin kalabiliiyoruz. Defansdır şudur budur ne olursa olsun artık bir oyun sistemimiz var. Gittiği yere kadar.

Erbay
07.10.2013, 11:19
Bizim sorunumuz; bu kadar kapanmamıza rağmen hiç kontra yapamamamız. Golü uzaylılar atamayacağı için gol adedimiz çok düşük. 7 maçta 6 golümüz var mesela.

Zokora'dan ilerisi çok dağınık. Şu an takım, kaleciden Zokora'ya kadar güzel bir hat oluşturdu. Ama ondan ilerisi karanlık.

Pres altında hiç pas yapamıyoruz. Adrian ve Malouda ileride pas çetesi oluşturmalı ama sıfırlar. Yusuf tecrübesiz. Henrique çok dağınık. Olcan sıradan bir oyuncuya dönmüş. Hiçbir ekstra hareketi yok.

Şu kısıtlı kadromuzla bile yenebilirdik ama oyuncular hiç cesur değildi. Final pasını atacakken dahi korkak davrandılar. "Lan at işte lan at" sesleri hepimizin evinden yükselmiştir tahminimce.

Takımı tebrik ediyorum. Her zaman kendime bu takımın kapasitesini hatırlatıyorum o zaman da hep takdir ediyorum takımı :) Yedekte bir tane hamle oyuncusu yokken bu takımı fazla eleştirmek istemiyorum.

bariskaratas
07.10.2013, 11:24
Henrique tamam iyi mücadele ediyor ama Burak ile olan sorunun aynısı onda da var.
Top sürme, kontrol, pas alıp verme, topu saklama konusunda sıfır. Bu da çok sık top kaybına sebep oluyor. Baskı yememize sebep oluyor.

fanetic
07.10.2013, 11:25
Beraberliğe sevinmemek lazım bencede..Ama bu takım Lazio maçı yorgunu olmasaydı kesinlikle bu çakalları avlamıştık.. Malouda Zokora'ya eşlik ederek Aykut Akgün'den kurtulmamızı sağladı ya sağolsun varolsun...Ayrıca Henriyi her pozisyonda döven Egemen gangsterini görmeyen Köçek ve yardımcıları da kına yaksın..Böyle hakemlik olmaz...

berezilya
07.10.2013, 11:25
fb 28 faul yapmış.3 sarı kart gördü.biri 90+4 de. lazio 12 faul yaptı.hüseyin göcekin atanma sebebi buydu.sarı kartlarını çıkarmaması.fenerin kadıköydeki taktiği bol faul ile rakibi sindirmek.yıllardır bu taktiği uyguluyor kadıköyde.

Hüseyin Çümen
07.10.2013, 11:29
adrianın dünkü performansı bizim pozisyon olarak kısır bir maç geçirmemize neden oldu. Özellikle 45. dk de henrique ye atamadığı o basit pas bizi bir golden etti. herşeye rağmen bir puan iyidir. Kadro olarak bize karşı çok üstünler taraftar desteği hakem federasyon desteği ve psikolojik etkenler sonucu bu beraberlik sanki febenin yenilmiş bizim 3 puanı hanemize yazdırmışız gibi bir sonuç ortaya çıkmasına neden oldu.
Bosingwa nın performansını şaşırtıcı derecede iyi buluyorum. Dün baskı yediğimiz dönemlerde adam tecrübesiyle oyunu sakinleştirip topa basıyor takımı rahatlatıyor panik havasının oluşmasını engelliyor. birde zokora var tabi adamda ne motor var öyle tek başına orta sahayı çeviriyor helal olsun

duyurukcu
07.10.2013, 11:30
Şaşırdık mı!
Ligde söz sahibi olduğunu iddia eden bir takım bu kadar kalabalık kapanıp, gol umudunu sadece ani ataklara bağlayarak oynarsa, diyecek fazla söz olmaz futbol adına! İstanbul'a gelip, sözde en önemli rakibine 'Çanakkale geçilmez' oynuyorsan hala, senden fazlaca bir şey de beklenmez.tamer bağlan ..

yukarda görüldüğü gibi şikeci yazar yine kuyruk acısı çekiyor :) ulan şikeci herif yıllardır Trabzon da defans yap iki kontrayla bir faulle maç kazan ki onlarda ya ofsayt ya uyduruk serbest vuruşlar gel burda Trabzona laf sok..yemezler şikecim yemezler daha çok canınızı acıtacaz :)

bariskaratas
07.10.2013, 11:33
fb 28 faul yapmış.3 sarı kart gördü.biri 90+4 de. lazio 12 faul yaptı.hüseyin göcekin atanma sebebi buydu.sarı kartlarını çıkarmaması.fenerin kadıköydeki taktiği bol faul ile rakibi sindirmek.yıllardır bu taktiği uyguluyor kadıköyde.

Bu konuda bünyamin gezerin rakibi yoktur o stadda heralde.
2010 - 2011 sezonu 2. maçta fb den 4 kişi atılırdı tarafsız bir hakem olsaydı.

balli_kuymak
07.10.2013, 11:35
Şikebahçeyi yenmek için oynasaydık bugün tarihi hezimeti konuşuyor olurduk hocamızın taktiği tuttu ve 1 puan aldık bu kadro ile bu kadar olur.

Bahadır Şimşek

16 senedir yenemiyorsun rakibini Kadıköy'de ne elimizden kaçırdığımız için üzülmekten bahsediyorsun hocam.

Özellikle yenilendikten sonra adamların sahsında galip gelmek kolay mı? Zaten yeni halinde 3 puanı bırakın puan almışlığımız bile çok az.

Herkesin kadrosuna gıpta ile baktığı galatasaray bile çıkamıyor o staddatn, ister kabul edin ister etmeyin adamlar kendi saha avantajını çok iyi kullanıyor.

Adamların seyircisi maç boyunca kulaklarımızı sağır ederken bizim seyircimizi Lazio maçında gördük. O kadar sesleri çıkmıyordu ki futbolcuların kendi aralarındaki konuşmaları duyuyorduk nerdeyse, seyircisiz maçtı sanki.

Bu kadar veriyi alt alta koyarsanız kadıköyde 1 puan çok iyi bir sonuçtur.

kopeli
Kardesim ben bir haftadır bu fb'yi abartmayın diyorum.Neymis fark yicekmisiz.Neymis Emenike ile Sow'u kim tutacakmıss..Bunlar korkakların söyleyeceği laflar.Akıllı ve Cesur olan hiçbir takımı yenemez bu sikeciler.

Bizim 2.yarı nefes yetmedi,malüm Lazio yorgunuyuz.Bu mac eşit kondisyonlar ile oynansa fb'yi her sekil yenecektik..

Sefa Murat Dokuz
07.10.2013, 11:37
Henrique'ye top süremiyor diyeni allah çarpar. Saklayamıyor diyin.

berezilya
07.10.2013, 11:38
rakibin bu kadar çok faul yaptığı ve hakemin kart göstermediği bir karşılaşmada fazla organize atak beklememek lazım.oyun duruyor.lazio maçındaki bol pozisyon olmasının nedeni (2 takım adınada)oyunun durmaması.lazio 12 ts 9 faul yapmış bu maçta.toplamda 21 faul yapmış iki takım.ama kadıköyde 28 faul yapmış tek başına fb.iki takımın(lazio-ts) faul sayısından çok.hakem bozuntusu göcekin atanma nedeni budur.
şunuda belirtmek lazım.eğer fb maçında ts 18 faul değilde 9-10 faul yapsaydı 1 puanıda zor alırdı.ts fenerin sindirme hareketine karşı gardını düşürmedi 18 faul yaparak. uğur meleke yazmıştı süper ligde en az faul yapılan takım fb.yani rakipler oldukça yumuşak oyun anlayışı içinde olmuşlar.bu 18 faul bu bakımdan önemli.ayrıca süper ligde en az faul yapılan takımın fb olması da enteresan.soru işaretlerini doğuruyor.

Erbay
07.10.2013, 11:40
Janko girdikten sonra Henrique çıkmamalıydı. Janko'yu ileride feda edip, geridekilerle bir şeyler yapabilirdik :)

Berat Akçay
07.10.2013, 11:47
Yüksek gerilim
Maçın bitiş düdüğünün ardından Selçuk Şahin ile Trabzonspor kalecisi Onur arasında başlayan sözlü tartışma, Zokora'nın da devreye girmesiyle büyürken, Fenerbahçe Kaptanı Volkan Demirel, araya girerek, olayın büyümesini engelledi

Derbi-Yüksek gerilim
Hüseyin Göçek’in maçı bitirmesinin ardından kalesinden çıkıp soyunma odasına yönelen Trabzonspor kalecisi Onur, Fenerbahçe yedek kulübesinden çıkan Selçuk Şahin ile karşılaşınca ikili tartışmaya başladı. Neden çıktığı anlaşılamayan kavga, Onur’un, oradan ayrılmaya çalışan Selçuk’un ardından kaş-göz işareti yapmasıyla alevlendi. İki oyuncunun tartıştığını gören takım arkadaşları, geri dönüp müdahalede bulundu. Bu sırada daha önce Emre Belözoğlu ile yaşadığı tartışma ve kavgalarla dikkat çeken Zokora’nın müdahalesiyle bitmek üzere olan tartışma yeniden alevlendi. O sırada koşarak oraya yönelen Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, Zokora’yı sert bir şekilde ittikten sonra Onur’un olduğu tarafa yöneldi. Volkan, sert bir şekilde, “İçeri git, içeri git” diye uyardığı Trabzonspor file bekçisini, soyunma odası koridorlarına kadar izledi. Bu sırada sahadaki tartışma, iki takım futbolcularının gayretiyle büyümeden önlendi.

Arabasına şişe attılar

İçeride bunlar yaşanırken, maçın ardından protokol tribününden dışarı çıkan ve bir televizyon kanalına röportaj vermeye başlayan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’na bir Fenerbahçeli taraftar, “Başkan, hakemi kaça aldın” diye sataştı. Hacıosmanoğlu, “Sen bunu kendi başkanına sor. O, bu işleri iyi bilir” karşılığını verince, Fenerbahçeli taraftarlar kendisine sözlü olarak tepki gösterdi. Ardından da Trabzonspor Başkanı’nın bindiği arabaya su ve ayran şişeleri atılmaya başlandı. Polis, olaya anında müdahale ederek, biber gazıyla taraftarları dağıttı.

Fanatik gazetesi
Şu yazıyı yazan karaktersizdir, babası belli değildir, onun bunun çocuğudur. Sabah sabah sinirlendim yine

bariskaratas
07.10.2013, 11:47
Henrique'ye top süremiyor diyeni allah çarpar. Saklayamıyor diyin.

sürüyor diyeni çarpar asıl.
şansa mansa önüne düşerse artık. ama yine de adamların arasında geçmeye çalışıyor. lazio ya attığı golde de topu gene kaptırdı ama şansa 2 adama çarpıp önüne geldi.
ne top sürebiliyor, boşken bile gereksiz ayağında çok açıyor, ne top saklayabiliyor , ne top kontrol edebiliyor, ne de al ver yapabiliyor.

Sefa Murat Dokuz
07.10.2013, 11:57
sürüyor diyeni çarpar asıl.
şansa mansa önüne düşerse artık. ama yine de adamların arasında geçmeye çalışıyor. lazio ya attığı golde de topu gene kaptırdı ama şansa 2 adama çarpıp önüne geldi.
ne top sürebiliyor, boşken bile gereksiz ayağında çok açıyor, ne top saklayabiliyor , ne top kontrol edebiliyor, ne de al ver yapabiliyor.

Şu kadar diyim 18 kişilik kadroda kaleye dikine gidebilme Yeteneği Alan Yusuf Henrique birde Zokora'da var. Diğer hiçbir oyucumuzda ne çalım ne topla birlikte ortadan gidebilme var. Sow'un dün bulduğu tüm pozisyonlar rakibe çarpıp önünde kaldı tümü. Sow kötü santrafor mu oluyor top sürmeyi bilmiyor mu oluyor.
Dönüşleri çok iyi döndüğü anda önünde boşluk yaratabiliyor gayet te iyi top sürüyor. İyi cüssesi var ama saklamada sıkıntısı var topu biraz daha uzakta tutması lazım arkadan savunan oyuncu müdahele edebiliyor mevcut tuttuğu şekildeyken.
İlk yarıda Adrian'ın sol açıkta çalımla kaptırdığı bir pozisyon var öncesinde hızlı paslaşmalar kafayla felan bir izle o pozisyonun başını. Keza Lazio maçında Henrique'nin kaçırdığı aşırtma pozisyonun orta sahanın ortasında nasıl başladığını. Topla aniden çıkabilen Zokora Alanzinho Yusuf Henrique başka oyuncu yok kadroda. Bosingwa mevkisi itibari ile oyun yapımızda bu yeteneği olsada kullanmak için rakip kaleye çok uzak. Zokora da her zaman yapmıyor bunu dün bir pozisyonda aniden deplase olup 3 oyuncuyu ekarte etti. Ki onunda mevkisi oldukça uzak kaleye. Alanzinho bu konuda en başarılı belkide ama bitmiş çok formsuz. Elde bir Yusuf bir Henrique kalıyor dikine gidebilen.

Erbay
07.10.2013, 11:59
Henrique topu ayaklarının arasına alırsa bir şeyler yapıyor. İşte sorun da orada genellikle alamıyor.

Samet Başdağ
07.10.2013, 12:00
Henrique tamam iyi mücadele ediyor ama Burak ile olan sorunun aynısı onda da var.
Top sürme, kontrol, pas alıp verme, topu saklama konusunda sıfır. Bu da çok sık top kaybına sebep oluyor. Baskı yememize sebep oluyor.

:eek:

tam tersini düşünüyorum kontrol, pas ve top saklamada takımda en iyisi.

tahsinsever
07.10.2013, 12:02
dün akşam birkez daha gördükki takımın birçok bölgede eksiği var ama en başta solbek forvetten bile acil bence devşirme yapıp olcanla aykutla bu iş olmaz sağda bosinva çok iyi oldu birde sola aynı ayarda birini ala bilsek çelsiden eşlikol süper olurdu sezon başında adı geçiyodu ama olmadı sanrım devre arasında belki yeniden gündeme gele bilir.

bariskaratas
07.10.2013, 12:07
:eek:

tam tersini düşünüyorum kontrol, pas ve top saklamada takımda en iyisi.

şaka yapıyorsunuz di mi :D

MİSSE_MİSSE
07.10.2013, 12:10
maçı izleyemedim iki sorum olacak uşaklar. maluda orta sahada nasıl oynadı ilerki maçlarda orada oynayabilirmi, abdülkadir nasıldı?

Tufan AYAN
07.10.2013, 12:14
Başkan çok delikanlı adam. Adam gibi adam. Trabzonspor başkanlığına yeterli mi şimdilik değil ama elinden geleni yapıyor ve bundan menfaat ya da para beklemiyor. Onursal başkan diye çıkıp, kulübü yaptırdığı binayı ne kendi şirketine ki Faruk Özaktan kasada paralı bir kulup devraldı nede kulubü borç batağına sokup, kendine otel yaptırdı. Saygı göstermek lazım

:alkış: güzel bir tespit.

Şahinoğlu
07.10.2013, 12:19
Takım iyi yolda Aykut Akgün'dende kurtulduk sanırım artık, devre arası sprinter bir golcü alırsak mutlu sona ulaşabiliriz Lamine Diarra'yı geçen sene yazımıştım macera aramadan alsaydık fbyi gömerdik kadıköye , fb-bjk ceza alacaklar gs ne kadar puan kaybederse o kadar iyi bu kadro oynadıkça oturuyor geçen seneki gibi her hafta başka 11 değil herkes alıştı takıma iyi günler bekliyor inşallah bizleri.Şikecilerin morallerini altüst ettik en sevindğimde bu.

FlamBoyAnce
07.10.2013, 12:22
beyler istediğimiz oyuncuyu çok uzakta arıyoruz ama aramızda Janko tam istediğimiz bir oyuncu biraz güçlenip özel çalışma yapıp form tutsa topu alır pas verir kafa atabilir tam pivot santrafor vittek tarzı bir futbolcu lazım bize janko nun özel bakılması gerekiyor

Sefa Murat Dokuz
07.10.2013, 12:31
Maçı izlerken gözden kaçmıştır belki yani Henrique'yi art niyetle izleyenler varsa bilemem.
http://www.youtube.com/watch?v=1bCamY_JJpM 20 dk lık özet
Henrique ile ilgili dakikalar
02'37'' Sağa çekip ilk pozisyonda Yusuf'a kaldırmayı denemeliydi. Sola çekip muz denedi iyi kesmesine rağmen savunma da iyi kesti.
02'52'' Sol çizgiye gelmiş Kuyt'tan çalım yemiş.
03'20'' Taç çizgisi üzerinde topu tutuşu sektirip kontrol edişi ve sonrasında Bosingwa'ya pası çok iyi.
06'08'' Bizim yarı alanın ortasından aldığı bir topu rakip yarı alanın ortasına taşıyıp Olcan'a attığı çok iyi ara pası. Pası verip ceza sahasına koşusu. Caner'in kritik kafası olmasa topa Henrique vuracaktı.
2.Yarı
10'19'' Olcan'ın ortası Henrique'nin önünde kalıyor. Rakibin üstüne gidiyor geçemiyor ama topu kaybetmiyor.Sonra iki fenerli arasındaki topu dönüp çıkarıyor birden önünü açıyor.Hep vurmuyor diye kızdığımız adam ilk kez vuruyor ki sağda Yusuf bomboş.Yusuf'a bıraksa o Adrian'a verip içerde bomboş gol atmamız içten bile değil.
14'37'' de kontrada Olcan'a pası.
16'30'' da Egemen ile boğuşması yıkılmayışı devamında Janko'ya kaldırdığı top Janko'nun nereye vurduğunu anlamadım arkasındaki adama tık yapıp indirebilir.
Özetlerde olmayan yine 2.yarı sol taç çizgisi üzerinde Olcan ile paslaşıp sonra ayağının ucuyla Bekir yada Egemen birinin üstünden topu kaldırıp attı yerdeki topu oda çok iyiydi Olcan'a.
İlk yarıda 2 kişiyi geçip düştüğü faul beklediği bir pozisyon var.
Sırtı dönük kaybettiği bir top var yine ilk yarıda.
İkinci yarıda özete almadıkları Henrique'yi yaka paça indirdiği Egemen'in bir pozisyon var. Penaltı yada değil Erman penaltı Markus dışarda dedi.

Bu maçta öyle çok top kaybetti saklamayamadı felan demek adamı harcamaktır. İyi boğuştu Egemenle böyle ikili mücadele edip Egemeni bu kadar zor durumda bırakan çok oyuncu yok.

poetricus
07.10.2013, 12:34
Bizim sorunumuz; bu kadar kapanmamıza rağmen hiç kontra yapamamamız. Golü uzaylılar atamayacağı için gol adedimiz çok düşük. 7 maçta 6 golümüz var mesela.

Zokora'dan ilerisi çok dağınık. Şu an takım, kaleciden Zokora'ya kadar güzel bir hat oluşturdu. Ama ondan ilerisi karanlık.

Pres altında hiç pas yapamıyoruz. Adrian ve Malouda ileride pas çetesi oluşturmalı ama sıfırlar. Yusuf tecrübesiz. Henrique çok dağınık. Olcan sıradan bir oyuncuya dönmüş. Hiçbir ekstra hareketi yok.

Şu kısıtlı kadromuzla bile yenebilirdik ama oyuncular hiç cesur değildi. Final pasını atacakken dahi korkak davrandılar. "Lan at işte lan at" sesleri hepimizin evinden yükselmiştir tahminimce.

Takımı tebrik ediyorum. Her zaman kendime bu takımın kapasitesini hatırlatıyorum o zaman da hep takdir ediyorum takımı :) Yedekte bir tane hamle oyuncusu yokken bu takımı fazla eleştirmek istemiyorum.
:alkış::alkış::alkış:

İ. SARAL
07.10.2013, 12:37
3-5 kişi ne dedik burada bu takıma ve hocaya zaman lazım biraz bekleyin, erken atıp tutmayın. Daha 2. hafta istifa sesleri yükseldi. Şimdi görüyoruz ki istifa sesleri çıkmaz oldu. Hala kötü futbol oynuyoruz ondan istifa etsin diyenler var bu kadar komiklik olmaz her sene süper futbol oynuyoruz, diğer takımlar hep müthiş zaten :) Hoca'yı bu tarz sığ eleştirilerle karalayanların art niyetli olduğundan şüphe etmeye başlayacağım. Başkan'ı da hiç tasvip etmiyorum ancak dün yapılanlar sonrası Başkan'ın da arkasında olmalıyız. O da şike sürecinde gerekeni yapmalı, taraftarı oyalamamalı. Maça gelirsek İlk defa bu kadar rahat maç izledim sabaha kadar oynasak şikeciler gol atamazdı bize. Gürcan Bilgiç denen fanatik yok 20 şut çektik yok şöyle yaptık vs. diyor. 1-2 tane güzel şut var o kadar. Resmen şikecileri sahada uyuttuk. Araya bir de kontra golü sıkştırsaydık tam olacaktı. Takımın bu rahat oyununda şüphesiz Malouda, Adrian ve özellikle Bosingwa'nın büyük katkısı var. "Bosingwa" adam resmen kalite kokuyor. Bir futbolcu takımını anca bu kadar rahatlatır. Ne olursa olsun Hoca'ya destek olunmalı, sabredilmeli. Taraftarın fantazilerine kulak asmadan yoluna devam etmeli.

Sefa Murat Dokuz
07.10.2013, 12:40
Gol atmamız için Adrian Malouda Yusuf Olcan(önde oynarsa) Henrique bu adamların en azın 2-3 tanesi iyi oynamalı.
Dün Adrian çok kötü. Malouda silik. Yusuf ve Henrique'de fena değildi. Adrian kendine gelen paslara gitmek yerine beklediği için bir sürü top kaybetti. Sayısı çok fazla. Malouda orta merkeze yakın oynayınca ileri bile çıkmadı doğru düzgün. Oyunda hiç göremedik topsuz çok koştu ama takımın toplu oyununa hiç dahil olamadı.
Yusuf ve Henrique biraz daha iyi Adrian ve Malouda ile dün gol atabilirdi. Adrian'ın Henrique'ye vermediği top tamamen bencillik bekliyor ki Bekir Henrique'ye doğru koşsun önüm açılsın ne bekliyorsun ver pası adam vursun olursa olur olmazsa olmaz hiç şut atamadan döndük o atakta sayesinde.

Onur Akyüz
07.10.2013, 12:42
Adrian dün iyi olsaydı maçı alırdık, taktiğin işlemeyen tek yeri Adrian'dı.

Tayfun Aydın
07.10.2013, 12:48

Katılıyorum. Çok yorgundu. Colman olsa 70 den sonra gene istediğimiz ara pasları atsa istediğimiz alabilirdik.

bariskaratas
07.10.2013, 12:50
Maçı izlerken gözden kaçmıştır belki yani Henrique'yi art niyetle izleyenler varsa bilemem.
http://www.youtube.com/watch?v=1bCamY_JJpM 20 dk lık özet
Henrique ile ilgili dakikalar
02'37'' Sağa çekip ilk pozisyonda Yusuf'a kaldırmayı denemeliydi. Sola çekip muz denedi iyi kesmesine rağmen savunma da iyi kesti.
02'52'' Sol çizgiye gelmiş Kuyt'tan çalım yemiş.
03'20'' Taç çizgisi üzerinde topu tutuşu sektirip kontrol edişi ve sonrasında Bosingwa'ya pası çok iyi.
06'08'' Bizim yarı alanın ortasından aldığı bir topu rakip yarı alanın ortasına taşıyıp Olcan'a attığı çok iyi ara pası. Pası verip ceza sahasına koşusu. Caner'in kritik kafası olmasa topa Henrique vuracaktı.
2.Yarı
10'19'' Olcan'ın ortası Henrique'nin önünde kalıyor. Rakibin üstüne gidiyor geçemiyor ama topu kaybetmiyor.Sonra iki fenerli arasındaki topu dönüp çıkarıyor birden önünü açıyor.Hep vurmuyor diye kızdığımız adam ilk kez vuruyor ki sağda Yusuf bomboş.Yusuf'a bıraksa o Adrian'a verip içerde bomboş gol atmamız içten bile değil.
14'37'' de kontrada Olcan'a pası.
16'30'' da Egemen ile boğuşması yıkılmayışı devamında Janko'ya kaldırdığı top Janko'nun nereye vurduğunu anlamadım arkasındaki adama tık yapıp indirebilir.
Özetlerde olmayan yine 2.yarı sol taç çizgisi üzerinde Olcan ile paslaşıp sonra ayağının ucuyla Bekir yada Egemen birinin üstünden topu kaldırıp attı yerdeki topu oda çok iyiydi Olcan'a.
İlk yarıda 2 kişiyi geçip düştüğü faul beklediği bir pozisyon var.
Sırtı dönük kaybettiği bir top var yine ilk yarıda.
İkinci yarıda özete almadıkları Henrique'yi yaka paça indirdiği Egemen'in bir pozisyon var. Penaltı yada değil Erman penaltı Markus dışarda dedi.

Bu maçta öyle çok top kaybetti saklamayamadı felan demek adamı harcamaktır. İyi boğuştu Egemenle böyle ikili mücadele edip Egemeni bu kadar zor durumda bırakan çok oyuncu yok.

videolarla pozisyonları izlersen her maç ileri uç oyuncuları süper oynadı görünür.
henrique bu maçta iyi mücadele etti. ama hala top kontrolu saklaması sürmesi felaket. 2 senelik performansta bir kaç maç ben de iyi oynarım.
hala sakatlanacağım korkusu ile top sürüyor sanki.

duyurukcu
07.10.2013, 12:55
videolarla pozisyonları izlersen her maç ileri uç oyuncuları süper oynadı görünür.
henrique bu maçta iyi mücadele etti. ama hala top kontrolu saklaması sürmesi felaket. 2 senelik performansta bir kaç maç ben de iyi oynarım.
hala sakatlanacağım korkusu ile top sürüyor sanki.

yaf henriqe kadar başınıza hamsi düşsün emi :)

mekatronik
"Hüseyin Göçek’in maçı bitirmesinin ardından kalesinden çıkıp soyunma odasına yönelen Trabzonspor kalecisi Onur, Fenerbahçe yedek kulübesinden çıkan Selçuk Şahin ile karşılaşınca ikili tartışmaya başladı. Neden çıktığı anlaşılamayan kavga, Onur’un, oradan ayrılmaya çalışan Selçuk’un ardından kaş-göz işareti yapmasıyla alevlendi. İki oyuncunun tartıştığını gören takım arkadaşları, geri dönüp müdahalede bulundu. Bu sırada daha önce Emre Belözoğlu ile yaşadığı tartışma ve kavgalarla dikkat çeken Zokora’nın müdahalesiyle bitmek üzere olan tartışma yeniden alevlendi. O sırada koşarak oraya yönelen Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, Zokora’yı sert bir şekilde ittikten sonra Onur’un olduğu tarafa yöneldi. Volkan, sert bir şekilde, “İçeri git, içeri git” diye uyardığı Trabzonspor file bekçisini, soyunma odası koridorlarına kadar izledi. Bu sırada sahadaki tartışma, iki takım futbolcularının gayretiyle büyümeden önlendi"

Allah aşkına fanatik köpeğinin yazdığı yazıya bakın;
neden çıktığı anlaşılamayan kavgaymış, selçuk itinin yüzünden olduğunu yazmaya cesaretleri yok tabi.bide selçuk ordan ayrılmaya çalışırken onur kaş göz yapmış, zokorayı anlatırken emre ile kavgasına atıfta bulunup, bekir itinin boğazına sarılmasından zerre bahsedilmemiş. Bu kadar ısmarlama bir yazı ancak fanatikten beklenirdi.

Onurun dediği gibi ne ayaksınız siz, bu çocuk hergün gözümde efsaneleşiyor.

Harun-61
Kollarda yeni reklam mi vardi?

Sefa Murat Dokuz
07.10.2013, 12:56
Onur 7.5 , 90 dk da 1 yan top hariç hatasız oynadı. Önemli bir kaç kritik kurtarışı da var. Onur bazında çok iş düşmedi. Maç sonu 10
Bosingwa 7.5 , Serkan kabusundan Bosingwa gerçeğine uyanmak gibi mükemmel birşey oldu bu adamın gelişi. Harika.
Mustafa 7 , Dün hava toplarında kusursuzdu.
Giray 6.5 , İyiydi Girayda beklediğimden iyiydi.
Aykut 7 , Kuyt'ı bitirdi hem havadan hem yerden orta açtırmadı. Bir atakta ileri çıkıp bombalamıştı şutu rakibe çarptı acaba çarpmasa merak ediyorum ne olacağını.
Zokora 8 , Ortada Alper Holmen'e karşı tek başına savaştı resmen. Holmen'i 2 kez kaçırdı sadece. 10km(9980m) koştu. Çok iyiydi.
Malouda 6 , Topsuz koşuda takımın 1.si. Heryere basmaya çalışıyor orta sahada. Ama oyuna dahil olamıyor. Topla pas trafiğine dahil olamadı. Topsuz mücadelesi alkışı haketti yine.
Adrian 4 , Nerde Lazio maçındaki Adrian nerde bu maçta aldığı 3 topun 2sini 3 saniye içinde kaybeden Adrian.
Olcan 5.5 , Aldığı kilolardan sonra o seri kıvrak Olcan gitti gibi. Antep'teki ilk geldiği zamanki İBB maçındaki felan Olcan yok artık. Sanki son dönemini oynuyor sadece koşu kaldı. Yaratıcılığı çok azaldı. Yinede ortaları fena değildi sıfıra inebiliyor en azından. Beke döner bu hafta.
Yusuf 6.5 , İstekli, Arzulu Hırçın savaşçı çok faule maruz kaldı keza M.Topal'ın ona yaptığı ilk faule sarı çıkmalıydı. Topal sonra Adrian'a kasıtlı bastı atılacaktı kırmızı ile. Bir şutu var çok iyiydi uzaktan. İlk 11'e ilk yazılacaklardan.
Henrique 6.5 , Beklediğimden iyiydi yine. Egemen yıkamadı resmen. Yaka paça indirdi hakem sağolsun atladı. Egemen uçunca faul çalındı. İnce işler yaptı bir kaç Adrian Henri'ye o pası verseydi gol olabilirdi belkide.

Janko ? İlerde hava toplarında ceza sahası içinde etkili olur. Ama kaleye uzak ve geride oynadığımız maçlarda bol bol top kaybı yapar.
Abdülkadir ? Değerlendirme yapılacak kadar oynamadı ama oyuna böyle girip alıştırması lazım.
Zeki ? En gereksiz hamleydi Henri yerine girmesi. Attığı bir şut var yahu bu kadar az adamla yakalamışız rakibi sen neyine güvenip vuruyorsun ordan attığın şut olsa bari. Trabzonspor'un Sabrisi olur bu adam gitmez kurtulamayız artık.

OYılmaz
07.10.2013, 13:00
fenerbahçe taraftarı Zokora'yı maç boyunca ıslıklayarak ırkçılıklarını bir kez daha güncellemiştir bu maçta.

İ. SARAL
07.10.2013, 13:02

Evet benimde dikkatimi çekti.

İ. SARAL
07.10.2013, 13:06

Bu adam nasıl futbolcu olmuş. Dediğinize göre hiç bir özelliği yok :) Adam bizi taşıyan oyunculardan biri.

Samet GÜVEN
07.10.2013, 13:08
bosingwa ayarında bir de sol bekimiz olsa var ya, çok mu şey istedim lan.

Veysel
07.10.2013, 13:08

Ebru gündeşin kocasının firması

lazfather61
07.10.2013, 13:11
onur bosingwa zokora cok iyi idi malouda gecen maclara nazaran fizik ve kondisyon acısından biraz toparlanma gordum. bu arada onurun o formayı gosterip opmesimi artık ısırması mı cok hosuma gitti hatta mest oldum. habire kufurden sebep ban yedigimden sebep sırf ban yememek adına volkan, selcuk,caner, emre belezoglu bu macta bırsey yapmasa bıle, aziz yıldıtıma kufur edemiyecegim cok uzgunum kendi acımdan.

bariskaratas
07.10.2013, 13:12
Bu adam nasıl futbolcu olmuş. Dediğinize göre hiç bir özelliği yok :) Adam bizi taşıyan oyunculardan biri.

bana göre burakta öyle 35 gol attı.
ama henrique buraktan iyi bak.
daha mücadeleci. daha iyi pas veren.
arkadaşlarına laubalilik yapan, kızmayan
inşallah henrique her maç böyle oynar artık.
2 senedir bekliyoruz. hala ilk oynadığı maçtaki gibi oynayamıyor.
göreceğiz.

İ. SARAL
07.10.2013, 13:14
bana göre burakta öyle 35 gol attı.
ama henrique buraktan iyi bak.
daha mücadeleci. daha iyi pas veren.
arkadaşlarına laubalilik yapan, kızmayan
inşallah henrique her maç böyle oynar artık.
2 senedir bekliyoruz. hala ilk oynadığı maçtaki gibi oynayamıyor.
göreceğiz.

Evet o ilk maçları efsaneydi gerçekten. Fenerli bir arkadaşla Benfica maçını izlemiştim. "Bu adamı nerden buldunuz akıyor resmen, lig de bunu kimse tutamaz" demişti.

mekatronik
07.10.2013, 13:19
zaten yedek kulübesinde oturuşu herşeyi anlatıyordu, maç sonuna kadar nefesini düzeltememiştir, çok yoruldu

halil ibo
07.10.2013, 13:22
İçimizdeki İrlandılara inat kazanacağımızı düşünüyordum.Bir arkadaşın yorumundaki gibi kontratak işini yapamadık.Daha doğrusu kontrataklarımızdaki pas tercihlerimiz ve yeterliliğimiz sorundu.
Bu kadro yapısı ile bunu yapan takım için eğer birileri herhangi bir maç öncesi 3 yeriz 5 yeriz diyecek kadar iğrençleşecekse şimdiden yol alsın ! Trabzonspor büyüktür.O bordo mavi forma ve armamız kimsenin aklının alamayacağı kadar büyüktür.Burada yazan herkesi Onur kadar Trabzonsporlu olmaya,Sivas'lı,Antep'li yada Malatyalı Trabzonsporlu kardeşlerimiz kadar Trabzonsporlu olmaya davet ediyorum.

Oğuzhan
07.10.2013, 13:31
Hoca dün muhteşem bir taktik anlayış, savunma disipliniyle sahaya çıktı kendisini kutluyorum. Dün maçı alamamamızın tek nedeni Adrian ve Henrique'nin önde aldıkları topları ezmeleridir. Yoksa hızlı hücumlarda üçe üç dörde dört yakaladığımız oldu rakibi 2-3 kere hep yanlış tercihlerde bulunduk. Kadıköy'de nasıl oynamamız gerekiyorsa öyle oynadık ben çok memnunum takımın mücadelesinden.

bariskaratas
07.10.2013, 13:38
Evet o ilk maçları efsaneydi gerçekten. Fenerli bir arkadaşla Benfica maçını izlemiştim. "Bu adamı nerden buldunuz akıyor resmen, lig de bunu kimse tutamaz" demişti.

ondan sonra da sakatlandı maalesef.
sanki hala mental olarak sakatlanacağım korkusu var.
topu ayağından uzak tutuyor hep.
ayak ucunda duruyormuş gibi, bir tedirginlik var gibi.

Alika87
07.10.2013, 13:44
cekirgeciler nerde? :D

Alper Beyazay
07.10.2013, 13:45
Lazio ve fb gibi maçlarda kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin düşüncesi uygundur. Bu gibi maçlarda alınan beraberlik hiç yoktan iyidir.

LAILAIHEI
07.10.2013, 13:48
Dün kaydoldum maçı kazandıktan sonra yazarım dedim ama yinede güzel mücadele ettiler. Hayırlısı artık

Fatih Öztürk
07.10.2013, 14:08
Şimdi Bekir İrtegün denen orostopal çocuğu ceza alacakmı almayacakmı hep birlikte görecez.

Hqmi
07.10.2013, 14:29
bosingwa ile malouda'ya nazar değmesin :) takıma sınıf atlattırdı değerleri büyük maçlarda çok daha iyi anlaşılıyor sahada olmaları yeter.

levent yıldırım
07.10.2013, 14:38
Şimdi Bekir İrtegün denen orostopal çocuğu ceza alacakmı almayacakmı hep birlikte görecez.hiçbiri ceza almaz keşke alsalar

arifberkay
07.10.2013, 14:42
Başbakan Erdoğan: 'Trabzonspor Başkanı'nı tebrik ediyorum'

TS Başkanı’na takınılan bu tavrı şık bulmuyorum, yanlış buluyorum. Burada misafir takıma karşı e sahibi takımın taraftarlarının şişe ya da taşlarla saldırıda bulunulmasını çirkin buluyorum.

Bunlar birbirine karşı olumsuz gelişmeleri tetikliyor. FB seyircisi Trabzon’a giderse acaba ne olur sorusunu sormaya başlıyorsunuz Ben tüm bunlara rağmen TS Başkanı’nın olaylar karşısındaki tavrını da takdir ve tebrik ediyorum. Soğukkanlılıkla oradan ayrılmasını takdir ediyorum.”

Oğuzhan
07.10.2013, 14:43
Hoca göreve geldiğinde Trabzonspor kolay kolay yenilmeyecek demişti. Yavaş yavaş o havada bir takım görüyoruz sahada daha iyi olacağız inşallah.

duyurukcu
07.10.2013, 14:51
https://twitter.com/search?q=%23BaskaninizGelsinUlan&src=hash

bu taga bekliyorum:)

Harun_ayar_ts
07.10.2013, 14:57
ligin 2. yarısındaki maçta kesinlikle kale arkası bileti satılmamalı !

alper*
07.10.2013, 14:59
Yayınevi, yeni çıkan kitabımı sarı-lacivert basmış...

Tufan AYAN
07.10.2013, 15:09
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/24871369.asp

DEEP BLUE
07.10.2013, 15:13
En gerekli olduğu anda, Yusuf'un yerine Janko'yu sahaya sürerek aczini gözümüze sokan MRA isimli hocaya sevgilerimi sunuyorum. Senden hoca filan olmaz beyefendi...

Bilenler için söylüyorum, maçı Bursa Dikkaldırım semtinde bir mekanda izledim. En az 400-500 taraftarımız vardı. 45 yaşındayım, bu kadar kalabalık bir grubun tamamının, bir teknik direktöre bu kadar ağır küfürler ettiğini ilk defa gördüm. Yazık... Dalga gçme artık bu milletle, git kitap yaz, incil oku, inek otlat...

Not: Skor taraftarı değilim. Açıktan ya da özelden anama bacıma küfredecekler için peşinen söylüyorum... Alacağımız maçı verdik... Beraberliğe yatmanın bu kadar acizi de olabiliyormuş demek...

serkanholep
07.10.2013, 15:23
En gerekli olduğu anda, Yusuf'un yerine Janko'yu sahaya sürerek aczini gözümüze sokan MRA isimli hocaya sevgilerimi sunuyorum. Senden hoca filan olmaz beyefendi...

Bilenler için söylüyorum, maçı Bursa Dikkaldırım semtinde bir mekanda izledim. En az 400-500 taraftarımız vardı. 45 yaşındayım, bu kadar kalabalık bir grubun tamamının, bir teknik direktöre bu kadar ağır küfürler ettiğini ilk defa gördüm. Yazık... Dalga gçme artık bu milletle, git kitap yaz, incil oku, inek otlat...

Not: Skor taraftarı değilim. Açıktan ya da özelden anama bacıma küfredecekler için peşinen söylüyorum... Alacağımız maçı verdik... Beraberliğe yatmanın bu kadar acizi de olabiliyormuş demek...

o küfür eden taraftar her halükarda küfür edeer

yusuf çıksa da girse de

biz kendimizi çok büyük görüyoruz

fb yi kendi sahasında yenmek çok zor

o seyirci baskısıyla ve kalite farkıyla beraberlik süper sonuç

hemen asıp kesmeyelim. biz ts yiz hep yenmeye gideriz vs vs vs

gerçekler var

kağıt üstünde fener bizi rahat yenerdi

ama dün akşam alacağımız maçı değil alma ihtimalimiz olan maç berabeere bitti

yusuf oyunda olsaydı alacağımızın garantisi varmı

o taraftar zannediyorki her takımı yeneceğiz

barça ile oynasak niye yenildik der onlar

bırakalım hayali gerçeklerle bakalım olaylara

takım kalite olarak iyi değil ve şike süreci takıma dip yaptırdı

bu şenol hocanın sadri başkanın elinde olmadan gerçekleşti diyebiliriz

şimdi ise aynı takım avrupada ve ligde birşeylewr yapıyor

eleştirin ama batırmayın

bana görede futbol kötü ama sonuçlar iyi

ve sonuçlar önemlidir

DEEP BLUE
07.10.2013, 15:27
bana görede futbol kötü ama sonuçlar iyi

ve sonuçlar önemlidir

Hiç bir zaman böyle düşünmedim... Asla düşünmeyeceğim... Kötü futbolla alınan puan, profesyonel kadronun cebine yarar sadece... Benim futbol zevkim, heyecanım bu işin neresinde? Bizler kimiz, ne sunulursa yemek zorunda olan aç müşteriler mi?

Veysel
07.10.2013, 15:29
http://www2.sporx.com/img/2013/10/07/did001.jpg
Maç sonu :)

Bahadır Şimşek
07.10.2013, 15:30

Onların bir benzeri de benim izlediğim mekandaydı.

Maçın başlama düdüğüyle beraber Hernrique başta olmak üzere her futbolcumuza ve hocamıza küfrediyordu. Daha 3. dakikada top taca çıkıyor ona bile küfrediyordu. 10. dakika olmadan aradan biri kalktı uyardı, ya adam gibi izle ya da ben senin anlayacağın dilden konuşurum dedi, ne yalan söyleyim renktaşımdı ama bana bile gına geldi hani. Biraz sesini azalttı ama hemen arkamda oturduğu için ettiği küfürleri hala duyabiliyordum. (Malesef bu vatandaşla aynı takımı tutuyorum)

İkinci yarı başlar başlamaz Janko'yu oyuna alsın hoca diye küfretmeye başladı. Janko girene kadar tekrarladı, sonra Janko oyuna girdi ve bu sefer Janko'ya saymaya başladı, bu zaten futbolcu değil, vs.vs.vs kullandığı en hafif cümle buydu.

İşte size bir taraftar örneği (!) Zannedersem sizin bahsettiğiniz o kalabalık da bunun gibi bişe.

Allah'tan hepimiz öyle değiliz ve takımın katettiği yolu görebiliyoruz.

Takdir edersiniz ki Şenol Hoca'nın enkazını toplamak kolay değil, Mustafa Hoca bunun yavaş yavaş başarıyor işte. Lütfen köstek olmayın...

DEEP BLUE
07.10.2013, 15:30
Zafer kazanmış gibi sevinenlere Trabzonspor tarihini anlatsın birileri...

Bahadır Şimşek
07.10.2013, 15:31

Gözlüklü olan Drogba mı bana mı öyle geldi?

serkanholep
07.10.2013, 15:32
Hiç bir zaman böyle düşünmedim... Asla düşünmeyeceğim... Kötü futbolla alınan puan, profesyonel kadronun cebine yarar sadece... Benim futbol zevkim, heyecanım bu işin neresinde? Bizler kimiz, ne sunulursa yemek zorunda olan aç müşteriler mi?

herkes biliyor ki kötü futbol her zaman başarı getirmez

ama takımımızın sezon başı sürecini, az da olsa yapılanma sürecini hem kötü futbol hem kötü sonuçlarla atlatamayacağını düşünüyorum

her ikisi olursa yepyeni kaoslar olur

iyi futbol kötü sonuçlar da zamana bağlı olarak ve kötü sonuçların devam etmesiyle yine kaosla sonuçlanır

ama kötü futbol iyi sonuçlar takıma zaman kazandırır ve yapılmak istenen taktik anlayış vs vs için bir fırsattır

ben fırsat olarak görüyorm ve çekirge olayını bekliyorum

umarım devre arasına iyi puanla girer iyi 3transferle takım seviye atlar

alper*
07.10.2013, 15:33

Olması gereken, beklenen ve özlenen tablo budur :alkış:

Evet, Drogba.

DEEP BLUE
07.10.2013, 15:34
Lütfen köstek olmayın... Bu köstek, Trabzonspor'a destektir.

iyattara
07.10.2013, 15:35
Fener maçında değil ki her maç aynı kişiliksiz futbol. Bir maç rakip bizden kaliteli diye 10 kişi defans yapsak kimse laf etmez. Mevzu her maç rakip bizden 10 kat güçlü gibi oynamamız.

Bahadır Şimşek
07.10.2013, 15:37
Kapalı futbol oynuyoruz diye eleştirenlere tavsiyem var, Elazığspor oldukça açık bir futbol sergiliyormuş.

Lig Tv paket üyeliği de 12.99 TL falan sanırım aylık.

serkanholep
07.10.2013, 15:37

eboue gibi

DEEP BLUE
07.10.2013, 15:38
herkes biliyor ki kötü futbol her zaman başarı getirmez

ama takımımızın sezon başı sürecini, az da olsa yapılanma sürecini hem kötü futbol hem kötü sonuçlarla atlatamayacağını düşünüyorum

her ikisi olursa yepyeni kaoslar olur

iyi futbol kötü sonuçlar da zamana bağlı olarak ve kötü sonuçların devam etmesiyle yine kaosla sonuçlanır

ama kötü futbol iyi sonuçlar takıma zaman kazandırır ve yapılmak istenen taktik anlayış vs vs için bir fırsattır

ben fırsat olarak görüyorm ve çekirge olayını bekliyorum

umarım devre arasına iyi puanla girer iyi 3transferle takım seviye atlar

Katılıyorum...

Ancak bir sorum var; MRA adındaki teknik direktör, gol atmak için hırs yapıp saldıran ve arkada 50 dönüm araziyi bomboş bırakan rakip karşısında, Yusuf'un yapamadığı neyi Janko'dan beklemiş olabilir?
İşte burası tam bir zavallılık örneği... Ve maalesef, 3 puan için tek şansımız arkaya sarkarak pozisyon bulabilmekti... Bu tehlikeyi(!) görüp tedbir alan hoca, benim hocam değildir.

Bahadır Şimşek
07.10.2013, 15:39
eboue gibi

Chelsealiler buluşmuş sanırım hocam, bu anlamda Drogba olma ihtimali yüksek.

Alttaki de Meirelles gibi duruyor.

Hem Ebue o kadar karizmatik duramaz :))

Yaşar
07.10.2013, 15:41
Abiler,kardeşler.
Bu takım geçen sezon küme düsmeye oynuyordu, bunu unutmayalım.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Fatih Birinci
07.10.2013, 15:41

Abime yakistiramadim....takim gayet iyi puan durumu ortada hem ligde hem avrupada.daha da iyi olacak takim.solbek ve forvet gelince şampiyon olacagiz

artvints
07.10.2013, 15:43
Chelsealiler buluşmuş sanırım hocam, bu anlamda Drogba olma ihtimali yüksek.

Alttaki de Meirelles gibi duruyor.

Hem Ebue o kadar karizmatik duramaz :))

ihtimali mi kalmış kabak gibi drogba işte...sinirim bozuldu :)

champions
07.10.2013, 15:46
Fener maçında değil ki her maç aynı kişiliksiz futbol. Bir maç rakip bizden kaliteli diye 10 kişi defans yapsak kimse laf etmez. Mevzu her maç rakip bizden 10 kat güçlü gibi oynamamız.
:ok:Bunu görmemek için kör olmak lazım.

Ancak bir sorum var; MRA adındaki teknik direktör, gol atmak için hırs yapıp saldıran ve arkada 50 dönüm araziyi bomboş bırakan rakip karşısında, Yusuf'un yapamadığı neyi Janko'dan beklemiş olabilir?
Hücum faulleri olabilir.:) Faul de aldı aynı şekilde. O değişikliğin tek bir açıklaması var o da 1 puanın yeterli görülmesi. Rakip kaleye gitmek gibi bir amacımız yoktu. Bu da zaten maç başından beri ortada olan birşeydi.

İ. SARAL
07.10.2013, 15:48
Katılıyorum...

İşte burası tam bir zavallılık örneği... Ve maalesef, 3 puan için tek şansımız arkaya sarkarak pozisyon bulabilmekti... Bu tehlikeyi(!) görüp tedbir alan hoca, benim hocam değildir.

Topu ileride tutmak, şikecilerin defans oyuncularını daha çok ileriye çıkarmamak için Janko'yu almış olabilir. Yusuf'u çıkarmasının da bir mantığı vardır kendince. Bu tercihleri "hoca değil" demek için çok ama çok yetersiz. Sizden de benden de çok daha iyi bildiği kesin. Hoca ne yapsa yaranamıyor bende bunu anlamıyorum. Ölmüş takımı şaha kaldırdı adam resmen. Daha fazla ne olabilirdi biri anlatsın.

DEEP BLUE
07.10.2013, 15:48
Abime yakistiramadim....takim gayet iyi puan durumu ortada hem ligde hem avrupada.daha da iyi olacak takim.solbek ve forvet gelince şampiyon olacagiz

Takım iyi durumdaysa ben susuyorum. İyi kavramlarımızın farklı olması çok normal elbette.

Tayfun Aydın
07.10.2013, 15:49
Küme düşer dediğimiz kadro(ben dahil) ligde liderin 3 puan arkasında Avrupa da yoluna devam ediyor.

Ertan 51
07.10.2013, 15:51
Malu ve Bosi tamam ama diğerlerini bilemedim ben,
birisi şikebahçenin meireleş i ne benziyor,metalik siyah olmayan Muhammet Demir'e benziyor,ortadaki sarı Edrıyın'a benziyor:cool:

DEEP BLUE
07.10.2013, 15:52
Topu ileride tutmak, şikecilerin defans oyuncularını daha çok ileriye çıkarmamak için Janko'yu almış olabilir. Yusuf'u çıkarmasının da bir mantığı vardır kendince. Bu tercihleri "hoca değil" demek için çok ama çok yetersiz. Sizden de benden de çok daha iyi bildiği kesin. Hoca ne yapsa yaranamıyor bende bunu anlamıyorum. Ölmüş takımı şaha kaldırdı adam resmen. Daha fazla ne olabilirdi biri anlatsın.

Zorlamaya devam ediniz. Belki bulursunuz...

Bir de, MRA futbolu sizden iyi biliyor olabilir. Benden iyi bildiğinin garantisi yok.

serkanholep
07.10.2013, 15:53
Katılıyorum...

taktik anlayış olarak bize doğru gelen yusufun oyunda kalması ama hocaya göre janko

son dakikalarda henriqe acele etmese janko yu bekleyip ortalasa ve janko kafa vurup gol atsa mra müthiş hamle yapmış olurdu

terimin de özelliği bu aslında

adam akıl almaz şeyler yapıyor. 10 tane yapıyorsa 3 tanesi tuttumu taktik deha oluyor

kendi değerlerimizi çabuk yitirmeyelim

şans verelim ki şu anki sonuçlarla ve durumda şansı hakediyor mra

hakan yesilyurt
07.10.2013, 15:54

Bir de, MRA futbolu sizden iyi biliyor olabilir. Benden iyi bildiğinin garantisi yok.

bence sizin bildiğiniz en iyi şey takımı, hocayı, başkanı her yerde eleştirmek

Bahadır Şimşek
07.10.2013, 15:56

Enaniyet tavan yapmış durumda.

Gören de UEFA Pro lisansınız var sanır.

Kusura bakmayın ama gülmek zorundayım...

İ. SARAL
07.10.2013, 15:57

Sizden iyi bildiği de kesin. Zaten size göre Ersun Yanal, Şenol Güneş, Tolunay Kafkas, Mustafa Akçay vs. hiç biri bir şey bilmiyor hepsi torpille gelmiş.

serkanholep
07.10.2013, 16:00
açıkçası süper futbol falan beklediğim yok

olsa güzel olur

ama kötü futbolla uefa çeyrek gfinal ve ligde şampiyonluk beni öyle bir ihya ederki eririm yemin ediyorum

inter barçayı elediği zaman dünyanın en acayip maçını izlemiştim

18 inden çıkamayan bir takım (tam manasıyla)

ama yıllar sonra inter barçayı elemiş oluyor işte

artvints
07.10.2013, 16:04

abi iyi oynamadığımız doğru da eleştiriler çok sert.dünden bugüne dibe vurmuş eksik takımla nasıl olacak bu?hiç süreç sabır kavramınız yok mu? ben mesela hiç trabzonsporun fırtına gibi oynadığını görmedim.kadıköyde galibiyet aldığımızı da hatırlamıyorum.artık hikayelerle hareket etmek istemiyorum.günümüz trabzon gerçekleriyle yapmamız lazım eleştirileri.en başından en iyisi olmuyor işte, en büyük zararı da bu verdi trabzonspora.

ayrıca bu maçta futbolcuların mental olarak gol atacak bir havası yoktu.hoca enselerinden tutumadı heralde.şu an kırılgan bir takımız, mğlubiyet iyi gelmyor takıma.hafta içi oynanan maçla beraber son dakika larda gol yemekten korktular doğal olarak.bütün bunlardan bağımsız olarak yusufu kenara aldı diye bu kadar sert eleştirilmemeli.

duyurukcu
07.10.2013, 16:23
eboue gibi

daha eboue ile drogbayı ayırt edemeyen:) taraftarımız var

GÖLONSA
07.10.2013, 16:25
Evet doğru,takım kötü oynuyor.

Ama güzel emarelerde görülüyor bu takımda.Belki çok yavaş oluyor ama takım takım gibi olmaya çalışıyor.

Bu takımın iskeleti yeniden kuruluyor.İskeletin yeniden kurulması maalesef bir kaç yılı alacak.

Bu süreç çok zorlu olacak.Belki bir kaç tane daha hocayı yiyecek.Ama emin olunki 1996 daki gibi yada 2010-11 deki gibi bir takımımız olacak.

Arkadaşlar,şunu unutmayın,''Trabzonspor bir daha şampiyonluk şansını yakalayamaz,buna konjonktür müsaade etmiyor''diye her dendiğinde yeni bir takım kurmayı başardık.Kurduğumuz o takımların şampiyonlukları nasıl kaybettiği ise artık herkesin malumu.Artık bu tip müdahalelerin olması olasılığı da çok düşük olduğundan kurulacak yeni iskeletin üzerine inşa edilecek yeni bir takımın şampiyonluk değil,şampiyonluklar kazanacağına inancım çok yüksektir.

Maalesef süreç uzun olacak,zaman zaman hepimiz mevcut takıma ve hocasına çok kızacağız,zaman zaman bağırıp çağırıp isyan edeceğiz,bu forumda yazdığımız umut dolu mesajların tam tersini yazıp kendimizle çelişkiye düşeceğiz....

Ama bizde yeni bir iskelet parayla değil sabır ve zamanla kuruluyor.Ve Trabzonspor'da ancak böyle şampiyon olabiliyor.

yorumsuz6117
07.10.2013, 16:47
Dün gol yemememizin sebebi fenerin şuursuzca oynamasıydı.. Lazio gibi sabırlı pas oyunu oynasalardı çözerlerdi bizim defansı.. Bizim gol atamamamızın sebebi de Lazio maçında çılgın atan Adrian bu maçta berbat oynamasıdır..

E. Okan Bülbül
07.10.2013, 17:07
http://www.fanatik.com.tr/super-lig-sike-desen-basin-agrimaz_6_YazarDetay_337379_17.htm

Arkadaşlar şu denyo! gazeteciye mail atıp haddini bildirir misiniz lütfen. Ben attım sizde atın bizim tertemiz takımımızı ağzına almasın bir daha.

Fatih Özkan
07.10.2013, 17:14
http://www.fanatik.com.tr/super-lig-sike-desen-basin-agrimaz_6_YazarDetay_337379_17.htm

Arkadaşlar şu denyo! gazeteciye mail atıp haddini bildirir misiniz lütfen. Ben attım sizde atın bizim tertemiz takımımızı ağzına almasın bir daha.

Tepki maili gönderildi...
Teşekkürler...

se_mah
07.10.2013, 17:20
Mustafa Reşit Akçay iyi hocadır, bu arada 61. mesajımı atmışım, Mustafa Hocaya 61 yakışır

Fatih Birinci
07.10.2013, 17:36
Teşekkürler...

Ana avrat küfùr edersem basima bela gelir mi?

ihsan candas
07.10.2013, 17:38
Teşekkürler...

hem kel ......

Fatih Özkan
Ana avrat küfùr edersem basima bela gelir mi?

Boşuna günaha girmeyin.
Mail iletilmemiş :)

BayzanTs61
fenerbahçeden iNTiKaM ALıNaCaK

http://www.youtube.com/watch?v=jB0OjYM1TYI&feature=youtu.be

duyurukcu
07.10.2013, 17:58
http://www.fanatik.com.tr/Fenerbahce-Sasirdik-mi_6_YazarDetay_337424_30.htm
bu yalakayıda boş geçmeyelim lütfen :)

kopeli
07.10.2013, 18:06
Gündemi başka tarafa çekmeye çalışıyorlar.Bizim amacımız kupamızı geri almak,fb'li futbolcuları Trabzon'da tekme-tokat dövsek ne olacak ? bize düşman Tff derhal bizi küme düşürecek,kupamızda Mazi olacak.

Kupa için ugras Baskan.Kupa tez zamanda müzemize gelmeli.Bunun için sağlam bir heyet kur ve git UEFA ile FİFA'ya Türkiye'de dönen oyunları anlat.

ihsan candas
07.10.2013, 18:09
http://www.fanatik.com.tr/Fenerbahce-Sasirdik-mi_6_YazarDetay_337424_30.htm
bu yalakayıda boş geçmeyelim lütfen :)

bunların ateşleme sistemi topluca calıştı..bir yerden emir mi geldi ki :) rüzgar farklı yerlerden estikçe kıbleyi çeviriyorlar....

Kadir
07.10.2013, 18:12

Bu adam tiner ve baliyi karıştırıp çekmiş.

mehmet83
07.10.2013, 18:24
Volkan,emre,selcuk,caner. Istesen bir araya toplayamazsin valla. Isleri gucleri cirkeflik.

CEMEFKER
07.10.2013, 18:30
Çifte standart.

Trabzonspor (veya herhangi bir klup başkanı) Başkanı bu ülkede istediği her stadda, istediği her şehirde rahatlıkla arabası ile gidip, maçını seyredip staddan ayrılabilmesi lazım...

Bir klup başkanı ben falan maçı stadda izleyeceğim dediği zaman gerekli tedbirleri almak yetkililerin işi olması gerekmez mi normal şartlarda , medeni toplumlarda. Sen tedbirini almalısın her türlü.... yeterli güvenlik güçlerini o maça yönlendirmeli/görevlendirmelisin..... Başkan ben maçtan çıkıyorum deyip maçın 85 dakikasında (veya istediği bir dakikada ayağa kalktığı zaman ) ayrılmak istediği zaman gerekli ortamı oluşturup, güvenlik koridoru altında staddan çıkartmalısın...
96'da güvenliğim yok diye jandarma teşkilatını şehrin ortasına döken başkanlar biliyoruz..., o günleri unutmadık....ki o zamanki Türkiye ile bugünkü Türkiye arasında da çok fark var özgürlüklerin kullanılmasına adına....

Eşgüdüm toplantısı, güvenlik kurulu kararları...., şu kapıdan girip bu kapıdan çıkacaksın...., şurda açıklama yapacaksın veya yapmayacaksın....nerdeyiz biz Allah aşkına....Felluce'de mi, Mısır'da mı, Afganistan'da mı.....

Toplum yararına gözüken bu sık güvenlik toplantılarının yapılmasından, maç öncesi güvenliğin alınmasından çok Hakkın (kupa) iade edilmesi adına bir kez yapılması ortamın toptan/baştan rahatlatılması adına daha yararlı olur gibime geliyor....

Emre Emiroğlu
07.10.2013, 18:30
Mail adreslerine e-mail gitmiyor.. O kadar yazdım içimde patladı :/

melekcilingir
07.10.2013, 18:37
Oh be nihayet rüzgar tersine döndü. Psikolojik üstünlük bize geçti.

seçuk
07.10.2013, 18:42
Teşekkürler...

burada gormeden once bugun olumustum ve azizin uşagı başlıgıyla mail atmıstım. isabet olmuş.

mkmoglu
07.10.2013, 18:43
şikeci futbolculari illede avni akerde dövelim diyorsaniz..büyük yanlışlık yapariz..şikeciler samandıra ortadağda(buranın yarısı trabzonludur)her gün antremana geliyorlar..buralar çok musait niye aptalca ceza almak istiyoruz..

Şahin Yılmaz
07.10.2013, 18:46

Üstad ağzına sağlık. Yazdıklarına noktası virgülüne kadar katılıyorum.

İşyerindeki Fenerliler korkudan 9 kişi defans yapıyorsunuz dediğinde verecek mantıklı bir cevap bulamadım.

Bu futbolla kazansakda inanın bana ben yine bu sisteme (KORKAKÇA OYNANAN ALTINI ÇİZİYORUM KORKAKÇA OYNANAN) bu sisteme isyan edecektim.

Yahu kockoca Trabzonspor beraberliğe sevinir oldu. Yok yenilmiyormuşuz, Yok 4 maçtır gol yemiyormuşuz, yok üst sıralardaymışız.

Lazio maçı ilk yarısı hariç ben bu takımda futbol adına hiç ama hiç bir şey görmedim.

Buradan bir defa daha yazıyorum MRA nın Trabzonspor a güzel futbol oynatacağına inancım halen sıfır. Ben Trabzonspor taraftarıyım ve güzel futbol izlemeyi istemek en doğal hakkım.

Emre Emiroğlu
07.10.2013, 18:49
Üstad ağzına sağlık. Yazdıklarına noktası virgülüne kadar katılıyorum.

İşyerindeki Fenerliler korkudan 9 kişi defans yapıyorsunuz dediğinde verecek mantıklı bir cevap bulamadım.

Bu futbolla kazansakda inanın bana ben yine bu sisteme (KORKAKÇA OYNANAN ALTINI ÇİZİYORUM KORKAKÇA OYNANAN) bu sisteme isyan edecektim.

Yahu kockoca Trabzonspor beraberliğe sevinir oldu. Yok yenilmiyormuşuz, Yok 4 maçtır gol yemiyormuşuz, yok üst sıralardaymışız.

Lazio maçı ilk yarısı hariç ben bu takımda futbol adına hiç ama hiç bir şey görmedim.

Buradan bir defa daha yazıyorum MRA nın Trabzonspor a güzel futbol oynatacağına inancım halen sıfır. Ben Trabzonspor taraftarıyım ve güzel futbol izlemeyi istemek en doğal hakkım.

Resmen kalenin önüne takım otobüsü çektik.. Ama dün nedense önceki maçlara nazaran korkudan değil de bilinçli defans yaptık gibime geldi.. Futbol rezalet. Küçük düşürücü olsa da ne yaptığımızı da biliyor gibiydik açıkçası.

Ama yine de bu futbolu sindiremiyorum.. Korkuyu Janko oyuna girdiğimde yaşadım diyebilirim.

ihsan candas
07.10.2013, 18:50
Oh be nihayet rüzgar tersine döndü. Psikolojik üstünlük bize geçti.

maç sonu yaşananlar da bunu destekler nitelikteydi...

Doğukan Uçan
07.10.2013, 18:59
şimdi avni akerde dayak yedikleri zaman mağdur ayağına yatar bunlar ahahahah

CEMEFKER
07.10.2013, 19:04
...la bırakın....görende Bucaspor ile oynadığımızı sanar....

...ortalık zaten gerik 3 yıldır....

... takım Perşembe gecesini zor geçirmiş...

...maçı aklına bile getiremeden yola çıkıp sıttanbul'a uçmuş.....

...makine miyiz....(Okan Bayülgen'e yeni kanalı şov'da başarılar bu arada...)

Doğukan Uçan
07.10.2013, 19:05
yorgun olmasak maç bizimdi

Hüseyin Başoğlu
07.10.2013, 19:08
trabzondaki maç zamanında maç sırasında bişi yapmayalım aman ha....Maç sonrası gerekirse dövelim :) Ben bugünden uçak biletimi alıyım Trabzona :)

AyhanPe
07.10.2013, 19:21

o toplanan 400-500 kisi oraya küfretmek icin geliyor zaten..onlardan burdada var ki özelden ve aciktan küfür de ediyorlar..teknik direktörden kaynaklanan bir durum degil..adamin adi Lucescu olsada degisen birsey olmazdi..

ondan hoca falan olmaz da, kimden olur? H.P. Briegel? onun gibi onlarca getirdik takimin basina.. S. Aybaba? Z. Dogan? Sikeci tipler..E.Yanal?, Y. Vural? vs. bunlar hoca yani :D

herseye bardagin bos tarafindan bakmak mi gerekir? sürekli yergi iceren mesajlarin objektifligi de olmaz..zerre kadar adilde degil acikcasi.. hatta cok insafsizca..kolay ve insafsizca elestiriyoruz.. bunun zerre kadar getirisi yok..hic yapici oldugumuzu görmedim suana kadar..sirf futbolda degil ayrica..buna saygi deger forum büyükleri de dahil..bu kadar mi körelir adalet bilinci bir toplumun? körelmek ne kelime, yok artik öyle bisi..

cok saglikli bir taraftar profilimiz yok..olmayacakta..

Alper Beyazay
07.10.2013, 19:26
ben fb'nin Trabzon'a gelebilceğini sanmıyorum. Gelirse de o maçın biteceğini sanmıyorum.

Tolga
07.10.2013, 19:30
1461 forması giyip öldürelim şikecilerin topçularını :) O zamana kadar 1461'de garantiler düşmeyi zaten, sorarlarsa geçen seneki kupa maçında hareket çekmişlerdi deriz :)

berkay mumcu
07.10.2013, 19:34
eskiden olduğu protokol girişinin olduğu yere sarı-lacivert tabutlar koyalım

aurora
07.10.2013, 19:41
Şunu anladım Bu ülkede haksızlıklara tahammül edebilmek için çok sabırlı olmak lazım. Necip "tarafsız" !!! Basının olayı veriş şekline baktım. Geneli Haberi şu spot başlıkla duyurdu "Hacısomanoğlu taraftarlarla tartıştı" ......
Başlığa bakarmısınız ; "Tartışma" cümlenin olumsuz fiili. Cümlenin öznesi ise "Hacıosmanoğlu "
Aynı olay Avni Akerde Aziz Yıldırımın başına gelse eminimki olay "Avni Akerde Trabzon taraftarı Aziz Yıldırıma saldırdı şeklinde verilirdi.
Spor Programlarındaki kart horozların çoguda başlıga benzer anlamda şeyler soyledi.
Hele birde NTV de Onurla Selçuk gerginliğini bir verişi var. Selçuk un tweet lerini yayımlamışlar. Yok ben Onur un abisiyim falan dostça yaklaştım falan. Olayı bilmeyen birisi haberi izlese Selçuğa Nobel Barış ödülü veresi gelir. Onur un verdiği cevaptan eser yok.
Tek kelimeyle facia. Eminimki Şike süreci ile birlikte bu olanlar 20 yıl sonra "Bir zamanlar Türkiye" başlıgında internetin komedi başlıklarında yer alacaktır.

Murat'
07.10.2013, 19:48
Pınar Karşıyaka-Gaziantep maçı uzayacak gibi görünüyor, son 10 saniye. 72-72

serdaracıl
07.10.2013, 19:48
Sadece Trabzonspor degil tum baskanlar diledigi zaman diledigi yerden stattan ayrilir. Emniyetin gorevi guvenligi saglamak. Ayrica bu provakasyon tahrik savunmalari da ayri komik.

serdaracıl
07.10.2013, 19:49
ben fb'nin Trabzon'a gelebilceğini sanmıyorum. Gelirse de o maçın biteceğini sanmıyorum.

Oyle bisey yok. Gelirler ve giderler

Tolga
07.10.2013, 19:51
Maçtan sonra Lig TV'ye girmek istemiyorum deli olurum diye. Her seferinde başarıyorlar. Dünden bu yana yaptıkları haberlere başlıklarına kullanılan kelimelere bakıp tarafsızlığı gözden geçirin :) Yok böyle birşey ya . . .

drose61
07.10.2013, 19:51
İyi, Fener'den intikam alacağız diye 10 maç ceza yiyelim. Ayarını tutturmamız lazım.

zx61
07.10.2013, 19:54
Sikebahçenin taraftarı kadar futboldan anlamayan, boş konuşan bir kitle olamaz! Bugün cevremdeki şikebahçelilere dalmamak için zor tuttum kendimi..bizi rakip olarak görmüyorlarmışta, her sene avni akerde rahat yenip dönüyorlarmısta, şikeden ötürü 3 yıl uefadan şutlandınız bir Türk takımı oldugunuz icin tüm ülke sizden utanıyor ama bunlarda gram yüz yok..adam olsalar futbol konuşmaya yüzleri olmaz ama ne gezer..
Ben onu bunu bilmem rize macı için havaalanına inen sikecileri bizimkilerin karşılaması lazım 22.haftayı bekleyemem..bir gram insanlık yok onlara karşı icimde volkan, selcuk, bekiri komalık etseler anca rahatlarım..

Cafer Bulur
07.10.2013, 20:01
Dünkü macta mra nin oyuncu degisikliklerine hicbir anlam veremedim.

Yusufu cikarip janko yu almanin hicbir mantigi yoktu,hicbir artisi olmadi.

Adrian in yerine abdülkadir degisikligi dogruydu ama henrique nin cikarilip zeki nin oyuna girmesinin de bir anlamini bulamadim.

Sezon basindan beri dikkat ediyorum,hoca nin oyuncu degisiklikleri tuhaf ve takima katkilari olmuyor.

DEEP BLUE
07.10.2013, 20:03
o toplanan 400-500 kisi oraya küfretmek icin geliyor zaten..onlardan burdada var ki özelden ve aciktan küfür de ediyorlar..teknik direktörden kaynaklanan bir durum degil..adamin adi Lucescu olsada degisen birsey olmazdi..

ondan hoca falan olmaz da, kimden olur? H.P. Briegel? onun gibi onlarca getirdik takimin basina.. S. Aybaba? Z. Dogan? Sikeci tipler..E.Yanal?, Y. Vural? vs. bunlar hoca yani :D

herseye bardagin bos tarafindan bakmak mi gerekir? sürekli yergi iceren mesajlarin objektifligi de olmaz..zerre kadar adilde degil acikcasi.. hatta cok insafsizca..kolay ve insafsizca elestiriyoruz.. bunun zerre kadar getirisi yok..hic yapici oldugumuzu görmedim suana kadar..sirf futbolda degil ayrica..buna saygi deger forum büyükleri de dahil..bu kadar mi körelir adalet bilinci bir toplumun? körelmek ne kelime, yok artik öyle bisi..

cok saglikli bir taraftar profilimiz yok..olmayacakta..

Sağlıklı taraftar profili kriterleriniz, yapıcı olmak(!), bardağa boş tarafından bakmamak gibi ultra objektif unsurlardan oluşunca, bizim gibi forum büyüklerinin dinazor çağından kalma kriterlerinin ne kadar da ilkel kaldığını ne güzel ifade etmişsiniz. Bayıldım...

Ancak yerim sizin kriterlerinizi... Ben Trabzonspor taraftarıyım kardeş! 11 kişi Çanakkale geçilmezi oynayacak, yarım şutla maç bitirip bir puan alacağım, sonra da mutluluk pozları verip ''akıllıca oynadığımızdan, rakibe saygı duyduğumuzdan'' dem vuracağım... Neden, çünkü kalecin 5 mutlak golü engelledi, bir top direkten döndü... Vay be...

Trabzonspor'un Tavşanlı Linyit olmadığını anlayanlarla, anladıkları gün futbol konuşuruz... Ama görüyoruz ki, o gün bugün değil...

Cafer Bulur
07.10.2013, 20:06
Sağlıklı taraftar profili kriterleriniz, yapıcı olmak(!), bardağa boş tarafından bakmamak gibi ultra objektif unsurlardan oluşunca, bizim gibi forum büyüklerinin dinazor çağından kalma kriterlerinin ne kadar da ilkel kaldığını ne güzel ifade etmişsiniz. Bayıldım...

Ancak yerim sizin kriterlerinizi... Ben Trabzonspor taraftarıyım kardeş! 11 kişi Çanakkale geçilmezi oynayacak, yarım şutla maç bitirip bir puan alacağım, sonra da mutluluk pozları verip ''akıllıca oynadığımızdan, rakibe saygı duyduğumuzdan'' dem vuracağım... Neden, çünkü kalecin 5 mutlak golü engelledi, bir top direkten döndü... Vay be...

Trabzonspor'un Tavşanlı Linyit olmadığını anlayanlarla, anladıkları gün futbol konuşuruz... Ama görüyoruz ki, o gün bugün değil...

Sayin abim,bizim takimin oyuncu profili acik oynamaya atak futbol oynamaya müsait degil.

Dünkü görüntümüz hos degildi ama bence gerekliydi,baska türlü puan alma sansimiz yoktu.

Atak oynayip yenilmek mi yoksa kapanip puan almak mi ben ikincisini tercih ederim.

Dünkü yasananlardan sonra yenilseydik camianin psikolojisi cok kötü olurdu,bunun altindan zor kalkardik.

Alper Beyazay
07.10.2013, 20:09

Gelirler de, gitmeleri biraz sancılı olacak gibi.

Tolga
07.10.2013, 20:11
Dünkü macta mra nin oyuncu degisikliklerine hicbir anlam veremedim.

Yusufu cikarip janko yu almanin hicbir mantigi yoktu,hicbir artisi olmadi.

Adrian in yerine abdülkadir degisikligi dogruydu ama henrique nin cikarilip zeki nin oyuna girmesinin de bir anlamini bulamadim.

Sezon basindan beri dikkat ediyorum,hoca nin oyuncu degisiklikleri tuhaf ve takima katkilari olmuyor.

01. Onur Recep Kıvrak
03. Jose Bosingwa
04. Aykut Demir
22. Mustafa Yumlu
23. Remzi Giray Kaçar
05. Didier Zokora
10. Adrian Mierzejewski (77')
15. Florent Malouda
29. Olcan Adın
32. Yusuf Erdoğan (73')
12. Paulo Henrique (82')
YEDEKLER
89. Zeki Ayaz
61. Zeki Yavru (82')
18. Aykut Akgün
19. Abdulkadir Özdemir (77')
99. Kadir Keleş
09. Emre Güral
83. Marc Janko (73')

asilhamsi
07.10.2013, 20:12

çok güzel söylemişsiniz bence şikebahceyi sahasından cıkarmayıp ataklarla bunaltmalıydık.

ama hangi kadro ile?

Sadece hücum hattına bakarsanız kadrolar arasındaki farkı cok net anlayıp Teknik ekibe saygı duymaya başlarsınız.

Emenike,webo,sow,kuyt.Hangisi 11 başlamaz bizde?

Mustafa hoca çok iyi oynadık demedi,akıllı oynadık dedi.

2010-2011 ile aramızda 7. haftaya göre sadece 1 puan fark var.

Gerçektende yapılan eleştiriler mantıktan çok uzak.

ibrahim
07.10.2013, 20:13

Malesef...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Cafer Bulur
07.10.2013, 20:15
Malesef...

Maalesef degil ibrahim,gelmeli ve gitmeliler.

Onlara asiri tepki verirsek onlarin seviyesine inmis oluruz,buna gerek yok.

Misafirini iyi agirla ama yen,en önemlisi budur.

DEEP BLUE
07.10.2013, 20:17
Enaniyet tavan yapmış durumda.

Gören de UEFA Pro lisansınız var sanır.

Kusura bakmayın ama gülmek zorundayım...

Nerenizle gülüyorsanız, Allah oranıza kolaylık versin değerli kardeşim. Futbolu 8 bilinmeyenli denklem vasfına sokup, şapkadan kuş çıkarma ayini haline getirenlerin derin tuzağına düşenlerden biri olmanız, güldüğünüz yerin ferahlamasına katkıda bulunmaz... Ama siz yine de gülünüz.

UEFA Pro Lisans sahibi olmak, futbolu çok iyi bilmek demek değildir. Çünkü futbol, içinde milyonlarca varyasyonu anlık verilere göre uygulama şansı veren bir oyundur. Bunun için gereken şey lisans değil, öngörü, zeka ve gördüğünü yorumlama becerisidir. Bunlar UEFA'nın verebileceği meziyetler değil ne yazık ki...

Kendi sahasında deli gibi saldırıp, arkayı boş bırakan bir rakibe karşı, en süratli adamını çıkarıp en yavaşını sahaya sürmenin neresinde zeka, öngörü ve yorum var sorarım... Varsa bir bildiğiniz yazın... Yoksa, hocanın bir bildiği vardır martavalını bırakın... Hocanın bir bildiği filan yok... Tek bildiği, bilmediğini bilmiyor oluşu... Ha, bir de ''rakibe saygı duymak '' palavrası var... Ne demek olduğunu kimsenin bilmediği, futbol literatürünün en aciz ve boş deyimidir bu... Hani haddimizi bilerek oynadık demenin filozofik ve sosyolojik olanı... Yazık be çok yazık... Yiye yiye bitmedi Trabzonspor...

ihsan candas
07.10.2013, 20:23
asıl yapılması gereken takımı olabildiğince itmektir...ıslıklarla ve boğucu bir atmosfer oluşturarak rakibin dizlerini titretmektir....

DEEP BLUE
07.10.2013, 20:25
çok güzel söylemişsiniz bence şikebahceyi sahasından cıkarmayıp ataklarla bunaltmalıydık.

ama hangi kadro ile?

Sadece hücum hattına bakarsanız kadrolar arasındaki farkı cok net anlayıp Teknik ekibe saygı duymaya başlarsınız.

Gerçektende yapılan eleştiriler mantıktan çok uzak.

Değerli kardeşim, ben bu tarz oynatan hiç bir teknik adama saygı duymam. Babamın oğlu olsa farketmez.

Şu Onur'un insanüstü gayretle çıkardığı toplardan biri kazara gol olsa, şimdi MRA'ın ilkel futboluna şapka çıkaranların sitemlerini okuyacaktık burada... Böyledir bu işler... Kazanan haklıdır. Çünkü Trabzonspor için kazanmak, yenilmemektir artık... Bu isyanımı anlayamayanlar, abilerinden babalarından öğrensinler ne demek istediğimi...

Rica ediyorum, bu kadar alçaltmayın Trabzonspor'u... İstirham ediyorum.

ibrahim
07.10.2013, 20:29
Maalesef degil ibrahim,gelmeli ve gitmeliler.

Onlara asiri tepki verirsek onlarin seviyesine inmis oluruz,buna gerek yok.

Misafirini iyi agirla ama yen,en önemlisi budur.

Haklısın abi. Psikojik üstünlük şu an bizde. Herhangi bir olayda su yüzüne çıkarmış oluruz yine bu becukleri.

Benimkisi içimde kalmış bir şeyden dolayı edilmiş laf işte. Takma. :)

kopeli
07.10.2013, 20:32
fb'yi sahamızda yenmek onlara atacağımız en kral şamardır..iyi bir dayak atsak bir zararlı çıkarız,hemde cok büyük zararla,

DEEP BLUE
07.10.2013, 20:34
Sizden iyi bildiği de kesin. Zaten size göre Ersun Yanal, Şenol Güneş, Tolunay Kafkas, Mustafa Akçay vs. hiç biri bir şey bilmiyor hepsi torpille gelmiş.

İşte budur beklediğim... Müthiş insani tesbitlerin, slogan makinesinden kıvrılarak menekşe gibi salındığı psişik fetişizm... Altı boş olsa da, üstü kadayıf kıvamında kızarmış saadet halkaları... Baloncuklar, rengarenk mercan balıkları... Günbatımında kumsal şarkıları... Budur... Bravo.

kalavara
07.10.2013, 20:35
kadromuzun alabileceği maximum puan bu kardeşim, hocaya laf ediyoruz ama böyle de bir gerçek var. maçın sonlarına doğru janko'nun saçmalamalarını görünce yuh dedim, bu takıma tek bir kötü laf edilmez, kadro bu arkadaş!

Yaşar
07.10.2013, 20:38
Değerli kardeşim, ben bu tarz oynatan hiç bir teknik adama saygı duymam. Babamın oğlu olsa farketmez.

Şu Onur'un insanüstü gayretle çıkardığı toplardan biri kazara gol olsa, şimdi MRA'ın ilkel futboluna şapka çıkaranların sitemlerini okuyacaktık burada... Böyledir bu işler... Kazanan haklıdır. Çünkü Trabzonspor için kazanmak, yenilmemektir artık... Bu isyanımı anlayamayanlar, abilerinden babalarından öğrensinler ne demek istediğimi...

Fb'yi 15 yıldır yenemiyituz bu sahada,;o 15 yıllık süreçte ne kadrolar geldi, geçti, hiç birisi fb'yi yenemedi.
Benim hatırladığım ve galibiyeti kaçırdığımız maç geçen sezonki maçtı.
Psijolojik olarak zaten mağlup başlıyoruz maça, bir de kaç yıldır bizi rahat rahat yendiklerini düşündükçe beraberliğe seviniyoruz abi.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Burçak
07.10.2013, 20:39
http://p.twimg.com/AtRP1nHCIAAzA2W.jpg:large

Şikeciler bu memleketi terketmeli. Ermenistana mı giderler kıbrıs rum kesimine mi nere giderse gitsinler..
Türkiye Cumhuriyeti içinde Cumhuriyet kurmaya çalışan, başkanı sahte çürük raporu alıp askerlikten kaçan bir hırsız..
Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk' e suikast girişiminden dolayı asılan Şikebahçe eski başkanı Dr.Nazım (http://www.radikal.com.tr/radikal.aspx?atype=haberyazdir&articleid=1056714) gerçeği ortada..

Taraftarı ayrı bir hırsız. maç topunu çantasına atıp çalmaya çalışırken objektiflere böyle yakalandı..

Yapılan sorgulamada ben onu bomba sandım karakola götürüyordum dedi. :D

http://www.sanliurfahbr.com/Images/haberler/topu-sirt-cantasina-koyup-kacirdi-.jpg

AyhanPe
07.10.2013, 20:40

saglikli taraftar profilimiz yok, var mi? küfreden 300-500 kisi, genel profili yansitiyor zaten..

,,ultra objektif'' kriterlerin hicbiri de mevcut degil..yöre insani asagilik kompleksiyle dolu kendine düsman tuhaf bir topluluk..degil mi yani?

tartisma kültürümüz yok, hicbir zaman olusamadi, bilgi alt yapisi olmayan bir toplumda olusmasida beklenemez..haliyle hersey kisilestirilecek..

fb ile 1-1 berabere kalip, onlari sampiyonluktan ettigimiz macta ,,Canakkale gecilmezi'' oynamistik mesela..yarim pozisyonda bir gol atmistik..hatta Burak ben orta yapmak istedim, gol atmak istemedim ama top iceri girdi demisti :D o macin etkilerini ne cabuk unuttuk..ertesi senede o kadro sampiyon olmustu..dün ki maci kazanabilirdik hatta..GS de o stad da berabere kaldiginda sampiyon olmus gibi sevinmislerdi..gerci oldular sonra :D o deplasmanda puan almak sampiyonluk icin cok degerlidir..

Trabzonspor un izleyicileri var taraftari yok..Acaba Tavsanli Linyit in kadar taraftarimiz var mi?..Trabzonspor, taraftari olmayan klüplerin basinda gelir..IBB vardi..o düstü mesela..Ingiltere den, Almanya dan 500 taraftar transfer edebilsek keske..dünyanin en iyi futbolcusu, en pahali teknik direktörü alinabilir tonlarca para sacarak ama zihniyet satin alinamiyor iste..

kopeli
07.10.2013, 20:42

Bu maçta Hoca'da suc bulamam çünkü takım Persembe Lazio gibi dirençli bir takım ile mac yaptı ve 2 gün dinlenme ile derbi maçına cıktı.

Takım yoruldu ve geriye yaslanmak zorunda kaldı.Arada Lazio maçı olmasa bu maçın gidişatı cok farklı olurdu.

h@msi61
07.10.2013, 20:46
Oynadigimiz futbol gururlanilacak bir futbol degil elbet, fakat yagmur altinda agir sartlarda oynanan Lazio macindan 3 gun sonra, ayni kadroyla boylesine zor bir deplasmandan futbol oynamaya calisip 3-4 yemektense ayagini yorganina gore uzatip akilli futbolla 1 puan almayi bin kere tercih ederim.
Dun hoca bu sartlar altinda cok guzel bir taktikle cikarak cok akillica 1 puani cikardi kadikoyden... Ne zaman daha genis bir kadromuz olur, hocanin elinde rotasyon imkani olur, o zaman belki boylesine futbol elestiriyi hakeder...

DEEP BLUE
07.10.2013, 20:49
İsyan ettiğim şeyin, defansif kurgu değil, o malum defansif kurgunun içinde zavallıca debelenirken asla gol atmayı düşünmemek olduğu gerçeğini daha ne kadar net anlatabilirim.

Defansif kurguyla oynamak ve araya bir gol sıkıştırabilme ihtimaline yatırım yapmak bir stildir. İtirazım yok. Ama pekala gol bulma ihtimalimiz olan tek hücum varyasyonunu anında elemine etmenin açıklamasını biri yapsın lütfen... Özellikle futbol dâhileri, pro lisans sahipleri filan...

Anlatabildim mi?

AyhanPe
07.10.2013, 20:57
İsyan ettiğim şeyin, defansif kurgu değil, o malum defansif kurgunun içinde zavallıca debelenirken asla gol atmayı düşünmemek olduğu gerçeğini daha ne kadar net anlatabilirim.

Defansif kurguyla oynamak ve araya bir gol sıkıştırabilme ihtimaline yatırım yapmak bir stildir. İtirazım yok. Ama pekala gol bulma ihtimalimiz olan tek hücum varyasyonunu anında elemine etmenin açıklamasını biri yapsın lütfen... Özellikle futbol dâhileri, pro lisans sahipleri filan...

Anlatabildim mi?

ilk 45 dk. TS :3 - 1 Lazio..Tavsanli Linyit e karsi oynamadi Lazio..

adam 3-4 aydir takimin basinda..hem kadroyu yerden yere vurup hemde bu kadronun kisa bir süre icinde rakibi parcalayacak bir oyun anlayisi ortaya koymasini istemek sadece bize has birsey mi? galiba evet :D

DEEP BLUE
07.10.2013, 21:04
ilk 45 dk. TS :3 - 1 Lazio..Tavsanli Linyit e karsi oynamadi Lazio..

adam 3-4 aydir takimin basinda..hem kadroyu yerden yere vurup hemde bu kadronun kisa bir süre icinde rakibi parcalayacak bir oyun anlayisi ortaya koymasini istemek sadece bize has birsey mi? galiba evet :D

Resim bir sanattır...
Heykel, şiir bir sanattır.
Bunları geçtim, süpürge, semer yapmak bir sanattır... Hatta öfke bile bir hitabet sanatıdır...

Forumda okuduğunu anlayamayan birinin, sahada gördüğünü anlayamayan birine arka çıkmak adına, yokları var etme çabası ise, işkembeden atma sanatının oscarlık seviyesidir...

Not:
İkinci 45 dakika... TS:0 Lazio:2 Tavşanlı Linyit'e karşı oynamadı Lazio...

AyhanPe
07.10.2013, 21:08
Resim bir sanattır...
Heykel, şiir bir sanattır.
Bunları geçtim, süpürge, semer yapmak bir sanattır... Hatta öfke bile bir hitabet sanatıdır...

Forumda okuduğunu anlayamayan birinin, sahada gördüğünü anlayamayan birine arka çıkmak adına, yokları var etme çabası ise, işkembeden atma sanatının oscarlık seviyesidir...

hakaret sanati sahane bir sekilde sergilenmis..

iyiki sizler gibi sahada gördügünü anlayan tipler var..Tanrilar TS i korusun..

onlarca teknik direktör degisti 20 sene icinde, bir sürü yönetim degisti ama zihniyet asla degismedi..degisemez de, ,,görenler'' sag olsunlar..

Burçak
07.10.2013, 21:10
https://pbs.twimg.com/media/BV_d6sDCEAAR7cl.jpg

AyhanPe
07.10.2013, 21:13
Resim bir sanattır...

Not:
İkinci 45 dakika... TS:0 Lazio:2 Tavşanlı Linyit'e karşı oynamadı Lazio...

iste bardagin sirf bos tarafina bakmak böyle birsey..son 5 dk. ya alan kalecinin kucagina yuvarlamasaydi o pozisyonu mac 4-1 olacakti..

DEEP BLUE
07.10.2013, 21:13
hakaret sanati sahane bir sekilde sergilenmis..

Hakaretin alasını gördüğüm halde, sizi hakaret etmeye değer bulmuyorum. Çünkü hakaret bile bir sanattır ve bu sanatın sergilenebileceği görkemli platformların ışığına sizin için para ödenmez...

DEEP BLUE
07.10.2013, 21:15
iste bardagin sirf bos tarafina bakmak böyle birsey..son 5 dk. ya alan kalecinin kucagina yuvarlamasaydi o pozisyonu mac 4-1 olacakti..

Biliyorum... Hatta halamın toptopları olsa, o da amcam olacaktı...

AyhanPe
07.10.2013, 21:17
Hakaretin alasını gördüğüm halde, sizi hakaret etmeye değer bulmuyorum. Çünkü hakaret bile bir sanattır ve bu sanatın sergilenebileceği görkemli platformların ışığına sizin için para ödenmez...

tsk ederim ama teknik direktörü hakarete layik görüyorsun ?! cok büyük bir onur bu insan icin..

,,sanatsal'' bir ruh kendini acikca belli ediyor böylelikle...adalet duygusu yoksun bir toplumda birak sanati insan diye birsey yoktur artik..

AyhanPe
07.10.2013, 21:19

bu 85. dakikalik emegi görmezden gelmeye yetiyorsa...;

Sacit
07.10.2013, 21:24
Trabzonspor eğer böyle derbi maçı oynayacak ise maçlara çıkmasın, 3-0 hükmen yenilsin. Hiçbir büyük kulüp böyle rezil olmaz. Senin birinci vazifen deplasmanda rakibini yenmektir.

Böyle rezil kepaze oyun oynamak, defansa gömülüp 1 puana yatmak Trabzonspor kulübünü rezil eder. Mustafa Reşit'in korkak bir oyun oynatması kendisini komik duruma düşürmüştür.

Bundan sonra da derbi maçlarında böyle oynayacağını göstermiştir. Avni Aker'deki derbiler de eğer böyle oynarsan utanmazlığın dibine vurmuş olursun

Onur Akyüz
07.10.2013, 21:25
Onur'un olağanüstü bir kurtarışı olmadı maçta, ben mi hatırlamıyorum?

Şb'nin net pozisyonu 2'yi geçmez. Diğerleri kuru kalabalık. Webo'nun şutunu da net pozisyondan saydım ki değil yani.

Rakibin kafası kesilmiş tavuk gibi koşturması, topu alan her topçunun koşup koşup içeriye orta yapması bizim değil şb'nin amaçsız oyununun göstergesi olabilir.

Gayet bilinçli savunma yaptık, Adrian'a kadar topu gayet iyi çıkardık ama Adrian kötüydü maalesef. Biraz aklı başında olsa maçı rahat alırdık. Hatta Henriq Yusuf'a oynayıp şut çekmese orda da bulurduk golü ki maçın en net pozisyonu O'ydu bence.

Hoca'nın sistemi eleştirilebilir ama sahada ezildiğimiz filan palavradır, he açık oynayıp 5'lik olsaydık gurur duyabilirdik takımla doğru.

Emrah Akcagöz
07.10.2013, 21:25
Trabzonspor dünkü maçta rezil olduysa geçen sezon Avni Aker'deki ve Bursa'nın şampiyon olduğu sene Kadıköy'deki maçta ne olmuştur halen daha anlayabilmiş değilim.

Fatih Öztürk
07.10.2013, 21:26

:D

DEEP BLUE
07.10.2013, 21:26
bu 85. dakikalik emegi görmezden gelmeye yetiyorsa korkarim toptoplarda ise yaramayacak..

85 dakikalık emeği heba eden teknik-taktik dehası hocanızın problemi bu... O maçı galip bitiremeyeceğimizi 60.dakikadan sonra herkes görmüştü maalesef... Bir kişi hariç... Korkularının taze bebeği olan zavallı savunmaya ''vatan kurtaran arslan gibi'' sarılıp, bunu rakibe saygı adında pazarlayan cambazlardan biri...

Fatih Öztürk
07.10.2013, 21:30
Ümit abi saygılar.abı sence takım önümüzdeki haftalarda oyunu güzelleştırırmı.hoca dünki maçtan sonra bu anlamda bır kaç hafta daha beklememızı ışaret etti.

kncyalcin
07.10.2013, 21:30
Kaybetmemek herşeye rağmen güzel, keşke şöyle son anlarda bir tane de sıkıştırsaydık tadından yenmezdi. İHO artık PFDK ya yargılamanın yenilenmesi için başvurmalı. Tüp kafa ile görüşmeyle olmaz bu iş ..

Sacit
07.10.2013, 21:38
Her konuşmanda(saçmalamasında) şikecilerin taraftarına övgüler yağdırdın.
Şimdi ne oldu ? o şikeciler de sana yabancı madde yağdırdı.

Bütün bu yaşananlardan sonra aklın başına gelmediyse sana diyecek laf bulamıyorum İHO

Eğer bunun rövanşında Avni Aker'de bu şikeci köpekleri rezil etmezsen seninde onlardan farkın kalmaz. sadece futbol anlamında değil, her türlü pisliği bu köpeklere yapacaksın

AyhanPe
07.10.2013, 21:39
85 dakikalık emeği heba eden teknik-taktik dehası hocanızın problemi bu... O maçı galip bitiremeyeceğimizi 60.dakikadan sonra herkes görmüştü maalesef... Bir kişi hariç... Korkularının taze bebeği olan zavallı savunmaya ''vatan kurtaran arslan gibi'' sarılıp, bunu rakibe saygı adında pazarlayan cambazlardan biri...

en önemli gösterge takimda ki birlikteligin belirgin bir sekilde ilk mactan suana kadar artarak devam etmesidir..bariz sekilde görülüyor bu..3-1 sonuc bunun meyveleri..takimin kondisyonu berbat..bunu hepimiz görüyoruz..oyun kalitesi genel olarak düsük olsada zaman zaman takim oyun icinde olumlu seyler de yapmayi ögrenmeye baslamis..bunlari görebilmek bu kadar zor mu? bu bir sürec..3 ay icinde de hic kimse bu takimdan bir Barcelona YAPAMAZ..dogdugunda kosan bir bebek gördün mü hic? :D

mactan önce mac lazio ya karsi 3-3 berabere bitecegini bilseydik takla atardi bir cogumuz..üstelik forumun cogu fark yiyecegimize inanmisken..ayni sey dünkü sonuc icinde söylenebilir..takim küme düsecek toplamda ilk yari 17 puan toplayamaz diyenlerin sayisi o kadar cok ki..forumun ücte biri desek abartmayiz..ilk iki hafta sonrasinda 7. haftada 13 puan toplayacagiz diyene, deli muamelesi yapilirdi..

bu beraberlik 2010 daki 1-1 lik macin etkisinden daha büyük olacak..o beraberlik sampiyonlugu getirmisti..neden olmasin?

Cenkhan
07.10.2013, 21:41

Siz şaka mısınız beyefendi? 45 yaşındasınız yahu, liseli ergen gibi köpük saçmak niye? Hem de bir Trabzonsporluya karşı.. Alt tarafı takımdan umutlu adam. Bu mudur böylesine zıvanadan çıkmanın sebebi?

Sizin ruh haliniz iyi değil. Bakın, doktor arkadaşlarım da var, elimden geleni yapmaya hazırım. Yeter ki bir insanı kurtarmış olalım..

DEEP BLUE
07.10.2013, 21:45
Ümit abi saygılar.abı sence takım önümüzdeki haftalarda oyunu güzelleştırırmı.hoca dünki maçtan sonra bu anlamda bır kaç hafta daha beklememızı ışaret etti.

Sevgili Fatih,

Buradaki insanlara anlatamıyorum. Defansif kurgu çirkinlik değildir. Savunma da bir sanattır. Herkes savunmadan farklı bir şey de anlayabilir, bunu anlarım. Mesela bir arkadaşımız ''çok bilinçli savunma yaptık'' demiş... Görüştür saygı duyarım...

Mesele, ''savunma kurgusuyla maç kazanma stratejisi'' ile ''savunmayı yaşam biçimi haline getirerek ona tapmak'' arasındaki ince çizgide... 10 kişi savunurken, bir adamını da önde bırak be adam... 20 yaşında tay gibi çocuk var elinde... Önüne atılan her topta rakibe 5 metre fark atan gencecik fidanı, o anda kullanmayıp nerede kullanacaksın...

Allah aşkına yalvarıyorum... Futbol dâhilerinden biri, Yusuf-Janko değişikliğinin sırrını açıklasın da öğreneyim... Sağdan soldan bindirme yaparsın, rakip defans orta manyağı olur anlarım... Elinde tek hücum alternatifin kalmış, rakip bindirirken kapacağın bir topu Yusuf'un önüne at ve gol ara... Zokora'nın bu kadar üst düzey maç oynadığı, bu kadar top çaldığı ve dikine bindirdiği bir oyunda, hangi akla hizmet Janko alınmıştır biri anlatsın...

En Trabzonspor'lu geçinenlerin derdi, alınan bir puan... Uçuyorlar mutluluktan... Soruyorum: kazara bir gol yeseydik ve maçı kaybetseydik, ne diyecekti bu en Trabzonspor'lular? Kabul edelim şansımız vardı... Ya da kendi şansımızı kendimiz minimize ettik...

Ben bu tarz oyundan nefret ediyorum. Bu tarz oynatan futbol katillerinden nefret ediyorum. Ben futbol izlemek istiyorum. Defansif bile olsa, içinde bir teknik adamın dokunuşunu izlemek istiyorum. Nedir bu yani? Futbol mu bu... Yatalım, 1 puan alalım ve bizden iyisi yok... Trabzonspor genetiğine aykırı bir defa...

Hoca aklını başına almalı... Biliyorum ki yapamaz, çünkü o kendi koltuğunun derdinde... Kazara yenilirsem tartışılırım diyor içten içe... Ve bu korkular onun sonu olacak... Yapamaz, bu abimiz daha iyi futbol oynatamaz... Korkak çünkü... O nedenle, geçecek bu ''birkaç hafta'' teranelerini...

DEEP BLUE
07.10.2013, 21:53
Siz şaka mısınız beyefendi? 45 yaşındasınız yahu, liseli ergen gibi köpük saçmak niye? Hem de bir Trabzonsporluya karşı.. Alt tarafı takımdan umutlu adam. Bu mudur böylesine zıvanadan çıkmanın sebebi?

Sizin ruh haliniz iyi değil. Bakın, doktor arkadaşlarım da var, elimden geleni yapmaya hazırım. Yeter ki bir insanı kurtarmış olalım..

Liseli ergen lafını duyduğum 120. kişi filansınızdır. Alıştım... Kaseyle yoğurt satılan kenar mahalle bakkalı ağzıdır ve bazılarına çok yakışır... Size de yakışmış...

Ruh halim konusunda ise yeterince yaratıcı olamadığınızı ifade etmek isterim... Doktor değil, baytar- veteriner filan öneren kardeşler de olmuştu... Siz bu aşamaları hızla geçiniz bence... Başlangıç seviyesi sıkıyor beni...

Bir insanı kurtarmak konusundaki zarif arzunuz için teşekkür ediyorum. Asiye nasıl kurtulur oyununu seyredip, hümanizmin kıllı kollarına atılan herkes gibi bana sarılmanızı da saygıyla karşılıyorum. Kollarımda güvendesiniz... Lütfen relax...

AyhanPe
07.10.2013, 21:54
Sevgili Fatih,

...

Hoca aklını başına almalı... Biliyorum ki yapamaz, çünkü o kendi koltuğunun derdinde... Kazara yenilirsem tartışılırım diyor içten içe... Ve bu korkular onun sonu olacak... Yapamaz, bu abimiz daha iyi futbol oynatamaz... Korkak çünkü... O nedenle, geçecek bu ''birkaç hafta'' teranelerini...

bu kadronun basina Guardiola yi getirsek yinede genetigimize uygun futbol oynatamaz..hatta kazara yenilirse ana avrat basacaktik küfürü..ismindan dolayi yarim sezon sabrederdik :D..suana kadar hangi teknik direktör basarmis bunu da MRA dan 3 ay lik bir calisma sonucu bunu bekleme hakkini kendimizde görüyoruz..

onu gectim Lucescu yu alsak da suan ki kadroyla daha iyi bir futbol oynatamazdi..

evet bazi oyuncu degisiklikleri kil ama tr nin en önemli teknik direktörleri arasinda sayilan F. Terim de kil :D

H.P. Briegel lazim bize sampiyon olmamiz icin..

Cafer Bulur
07.10.2013, 21:57
bu kadronun basina Guardiola yi getirsek yinede genetigimize uygun futbol oynatamaz..hatta kazara yenilirse ana avrat basacaktik küfürü..ismindan dolayi yarim sezon sabrederdik :D..suana kadar hangi teknik direktör basarmis bunu da MRA dan 3 ay lik bir calisma sonucu bunu bekleme hakkini kendimizde görüyoruz..

onu gectim Lucescu yu alsak da suan ki kadroyla daha iyi bir futbol oynatamazdi..

H.P. Briegel lazim bize sampiyon olmamiz icin..:D

Bu kadroyla bu kadar olur diyor ve seni destekliyorum.

Dengeli,atak futbol oynayabilecek bir takima sahip degiliz.

Hoca beni sasirtti acikcasi bu kadar zorlu maclardan iyi siyrilacagini tahmin etmiyordum.

Hocaya ve takima destek olmak zorundayiz,bunu hakediyorlar.

DEEP BLUE
07.10.2013, 21:58

H.P. Briegel lazim bize sampiyon olmamiz icin..:D
İşte beklediğim mesaj... Asla değişmez... Size Ziya Doğan'lar, Broos'lar lazım replikleri değişmez... Nerede ne sunulursa eyvallah demeyi ''renk aşkı'' olarak gören gençlik iksiri... Müthiş gerçekten...

AyhanPe
07.10.2013, 21:59
Bu kadroyla bu kadar olur diyor ve seni destekliyorum.

Dengeli,atak futbol oynayabilecek bir takima sahip degiliz.

Hoca beni sasirtti acikcasi bu kadar zorlu maclardan iyi siyrilacagini tahmin etmiyordum.

Hocaya ve takima destek olmak zorundayiz,bunu hakediyorlar.

bunu senden duydum ya cafer..artik sampiyonluga inanmaya basladim :)

tabiki hakediyorlar..

Fatih Öztürk
07.10.2013, 22:00
Sevgili Fatih,

Buradaki insanlara anlatamıyorum. Defansif kurgu çirkinlik değildir. Savunma da bir sanattır. Herkes savunmadan farklı bir şey de anlayabilir, bunu anlarım. Mesela bir arkadaşımız ''çok bilinçli savunma yaptık'' demiş... Görüştür saygı duyarım...

Mesele, ''savunma kurgusuyla maç kazanma stratejisi'' ile ''savunmayı yaşam biçimi haline getirerek ona tapmak'' arasındaki ince çizgide... 10 kişi savunurken, bir adamını da önde bırak be adam... 20 yaşında tay gibi çocuk var elinde... Önüne atılan her topta rakibe 5 metre fark atan gencecik fidanı, o anda kullanmayıp nerede kullanacaksın...

Allah aşkına yalvarıyorum... Futbol dâhilerinden biri, Yusuf-Janko değişikliğinin sırrını açıklasın da öğreneyim... Sağdan soldan bindirme yaparsın, rakip defans orta manyağı olur anlarım... Elinde tek hücum alternatifin kalmış, rakip bindirirken kapacağın bir topu Yusuf'un önüne at ve gol ara... Zokora'nın bu kadar üst düzey maç oynadığı, bu kadar top çaldığı ve dikine bindirdiği bir oyunda, hangi akla hizmet Janko alınmıştır biri anlatsın...

En Trabzonspor'lu geçinenlerin derdi, alınan bir puan... Uçuyorlar mutluluktan... Soruyorum: kazara bir gol yeseydik ve maçı kaybetseydik, ne diyecekti bu en Trabzonspor'lular? Kabul edelim şansımız vardı... Ya da kendi şansımızı kendimiz minimize ettik...

Ben bu tarz oyundan nefret ediyorum. Bu tarz oynatan futbol katillerinden nefret ediyorum. Ben futbol izlemek istiyorum. Defansif bile olsa, içinde bir teknik adamın dokunuşunu izlemek istiyorum. Nedir bu yani? Futbol mu bu... Yatalım, 1 puan alalım ve bizden iyisi yok... Trabzonspor genetiğine aykırı bir defa...

Teşekkür ederim abi.Lazıo maçının ılk yarısındakı gibi rakibi ortada karşılarsak güzel oyun beklentım devam edecek.fener maçındakı gıbı Allah ne verdıyse defans oyununu oynamaya devam edersek kazanılan puanlar tatsız tuzsuz olacak.stoper Bekır Irtegün topu bıle aut cızgımıze ınıp 3-4 kere orta yapıyor bunu kabullenemıyorum işte.Soner,Colman dönmelı en kötü bırını orta merkeze sabıtleyıp artık öne doğru oynamalıyız.

DEEP BLUE
07.10.2013, 22:02
Teşekkür ederim abi.Lazıo maçının ılk yarısındakı gibi rakibi ortada karşılarsak güzel oyun beklentım devam edecek.fener maçındakı gıbı Allah ne verdıyse defans oyununu oynamaya devam edersek kazanılan puanlar tatsız tuzsuz olacak.stoper Bekır Irtegün topu bıle aut cızgımıze ınıp 3-4 kere orta yapıyor bunu kabullenemıyorum işte.Soner,Colman dönmelı en kötü bırını orta merkeze sabıtleyıp artık öne doğru oynamalıyız.

Kesinlikle aynı şeyi düşünüyorum...

Cafer Bulur
07.10.2013, 22:04
bunu senden duydum ya cafer..artik sampiyonluga inanmaya basladim :)

tabiki hakediyorlar..

Ben her zaman takimimdan özveri beklerim,bunu lazio ve sb maclarinda fazlasiyla gördüm.

Gecen sezon ayni takim,beni cogu macta deli etmisti özverili degillerdi o takima destek vermek kolay degildi.

Futbol ikinci planda benim icin,benim Trabzonsporum sahada savasmali,dünkü gibi direnc göstermeli.

Cünkü her mac iyi oynayamazsin ama her mac iyi mücadele edebilirsin....

AyhanPe
07.10.2013, 22:05
İşte beklediğim mesaj... Asla değişmez... Size Ziya Doğan'lar, Broos'lar lazım replikleri değişmez... Nerede ne sunulursa eyvallah demeyi ''renk aşkı'' olarak gören gençlik iksiri... Müthiş gerçekten...

degismeyecek nedir biliyormusun? bu kafayla devam ettikce bu repliklerin hic bir zaman degismeyecegi..MRA yi yolladigimizda yerine yeni bir ,,Broos'' gelecegi, hatta citayi yükseltip bizde bir ,,Tigana'', ,,Schuster'' aliriz..,,Del Bosque'' yi bilirmisin?.adamin bjk ye oynattigi futbolu hatirliyormusun? rezalet bir oyundu ama sikeci D. hayatinin en büyük hatasinin onu göndermek oldugunu söyledi..2 sene sonra Ispanya yi dünya sampiyonu yapti..

iste firsat..replikleri yasamak istemeyenler icin firsat..

AyhanPe
07.10.2013, 22:11
Ben her zaman takimimdan özveri beklerim,bunu lazio ve sb maclarinda fazlasiyla gördüm.

Gecen sezon ayni takim,beni cogu macta deli etmisti özverili degillerdi o takima destek vermek kolay degildi.

Futbol ikinci planda benim icin,benim Trabzonsporum sahada savasmali,dünkü gibi direnc göstermeli.

demek ki genetigimize uygun oynamaya baslamisiz :)

Fatih Öztürk
07.10.2013, 22:11
Bazı arkadaşlardan şunu rıca edıyorum.karşındakı ınsanın fıkrını eleştır ama ruhuyla,yaşıyla bılmem neyıyle saçma saçma ıfadeler kullanarak saygısızlık etme.karsındakı ınsanın yorumunu beğenmedıysen katılmıyorum de geç öteye.sevıyeyı kaybedersek tartışmanın hiç bır anlamı kalmıyor.lütfen bıraz saygı.

Burçak
07.10.2013, 22:13
Beyler aranızda tartışıp ta şikeci ibneleri güldürmeyin.
o Allahsız kitapsızlara malzeme vermeyin. ! ;)

Erdem Keser
07.10.2013, 22:13
Allah'ı var çok şanslı bir antrenör bu MRA.

Yine iğrenç futbol (Lazio maçında oynanan oyun da dahil buna), yine şansla kazanılmış puan ve yine saçma sapan oyuncu değişiklikleri.

DEEP BLUE
07.10.2013, 22:14
degismeyecek nedir biliyormusun? bu kafayla devam ettikce bu repliklerin hic bir zaman degismeyecegi..MRA yi yolladigimizda yerine yeni bir ,,Broos'' gelecegi, hatta citayi yükseltip bizde bir ,,Tigana'', ,,Schuster'' aliriz..,,Del Bosque'' yi bilirmisin?.adamin bjk ye oynattigi futbolu hatirliyormusun? rezalet bir oyundu ama sikeci D. hayatinin en büyük hatasinin onu göndermek oldugunu söyledi..2 sene sonra Ispanya yi dünya sampiyonu yapti..

iste firsat..replikleri yasamak istemeyenler icin firsat..

Değişmeyecek tek şey, Trabzonspor taraftarının büyük bölümünü esir almış ezilmişlik duygusu, aşağılık kompleksi, korkular, her hıyarım diyene bir avuç tuz ile koşmalar, kırılganlıklar, ön yargılar... MRA giderse bir Broos gelirmiş... Sen alırsan gelir, almazsan gelmez...

Trabzonspor'un küllerinden doğacak bir şampiyon genetiğinden beslendiğini anlayamayacak olanlar, bunu da anlamazlar...

AyhanPe
07.10.2013, 22:16
Bazı arkadaşlardan şunu rıca edıyorum.karşındakı ınsanın fıkrını eleştır ama ruhuyla,yaşıyla bılmem neyıyle saçma saçma ıfadeler kullanarak saygısızlık etme.karsındakı ınsanın yorumunu beğenmedıysen katılmıyorum de geç öteye.sevıyeyı kaybedersek tartışmanın hiç bır anlamı kalmıyor.lütfen bıraz saygı.

seviye :) hos bir kelime gercekten..insanlarin ruhlarinda hayata dair öfke oldugu sürece asla saglanayamacak bir durum..

toplumsal barisin düsmanidir öfke..tüm bölünmeler öfkeyle baslar..

AyhanPe
07.10.2013, 22:20
Değişmeyecek tek şey, Trabzonspor taraftarının büyük bölümünü esir almış ezilmişlik duygusu, aşağılık kompleksi, korkular, her hıyarım diyene bir avuç tuz ile koşmalar, kırılganlıklar, ön yargılar... MRA giderse bir Broos gelirmiş... Sen alırsan gelir, almazsan gelmez...

Trabzonspor'un küllerinden doğacak bir şampiyon genetiğinden beslendiğini anlayamayacak olanlar, bunu da anlamazlar...

son cümle mükemmel gercekten..MRA iste bu ruhun sembollerinden birisidir..1461 in gecen sene gösterdigi ruh yani..

her teknik direktörü oyuncu degisikliklerinden yerden yere vurabilirsin..F. Terim in Madrid e karsi yaptigi degisiklere bakarsak bir daha teknik direktörlük yapmamasi gerekir..Ertugrul un Arsenal karsisinda 8-0 lik macini hatirliyormusun? :D :D Bursa almis adamcazi..gerzekler..yüz binlerce örnek verebiliriz..

sampiyonluk genetigi Senol Günes gibi adamlarda vardir..degerlerini kovmaktan beter eden zihniyette degil..

DEEP BLUE
07.10.2013, 22:21
Bölünmeler öfkeyle başlamaz... Çapsızlık ve kötü niyetle başlar, öfke kazanında pişirilip vitrine konulur...

Sefer A.
07.10.2013, 22:21
Sevgili Fatih,

ben de çok çok sasirdim Yusuf Janko degisikligine, oyundan ilk çikmasi gereken Adrian olmaliydi ama o Yusuf'u çikardi nasil olsa kizmaz itiraz etmez sinirlenmez diye, hoca her yönüyle korktugunu belli ediyor resmen..

AyhanPe
07.10.2013, 22:26
Bölünmeler öfkeyle başlamaz... Çapsızlık ve kötü niyetle başlar, öfke kazanında pişirilip vitrine konulur...

öfke bilgisiz topluluklarda kolayca o kazana dönüstürülür..o toplumlar artik sömürge toplumlaridir

,,iyi niyetli capsiz'' insanlarda kolayca kapilabilir öfkeye..tarih bunlarla dolu..

DEEP BLUE
07.10.2013, 22:27
ben de çok çok sasirdim Yusuf Janko degisikligine, oyundan ilk çikmasi gereken Adrian olmaliydi ama o Yusuf'u çikardi nasil olsa kizmaz itiraz etmez sinirlenmez diye, hoca her yönüyle korktugunu belli ediyor resmen..

Saydım, tam 5 kez sormuşum bu değişikliğin sebebini... Skor taraftarlarında çıt yok... Çünkü kazara alınan bir puan, o meşhur ruhlarında kuş tüyü dokunuş etkisi yaratıyor. Çünkü onlar müşteri, puan müşterisi... Onlar futbolu değil, sadece kazanmayı seviyorlar... Ümitsizliğin en acımasız anlarında, eşeğini kaybedip yeniden bulmuş hacı ağa gibi seviniyorlar...

Oysa ben futbol müşterisi değilim... Bunu şiddetle reddediyorum... Ben futbolseverim... Anlaşılamamayı göze alan bir futbol dilencisi...

nakzo
07.10.2013, 22:27

Biz büyük Trabzonsporla büyüdük , kimseye karşı korkmayan bir Trabzonsporla bu oynadığımız şeyi kabullenmemiz mümkün değil. Ben şikebahçe maçı özelinde söylemiyorum konyayada aynı oynu oynuyor,karabüğede ya harbiden bunu kabullenirsek 2 seneye Konyaspor oluruz zaten.Dün akşam oynadığımız futbolu elzaığda oynuyor kadıköyde, bzim elzığdan farkımız kaldı mı?

yatmaztara
07.10.2013, 22:29
telegol başladı

AyhanPe
Biz büyük Trabzonsporla büyüdük , kimseye karşı korkmayan bir Trabzonsporla bu oynadığımız şeyi kabullenmemiz mümkün değil. Ben şikebahçe maçı özelinde söylemiyorum konyayada aynı oynu oynuyor,karabüğede ya harbiden bunu kabullenirsek 2 seneye Konyaspor oluruz zaten.Dün akşam oynadığımız futbolu elzaığda oynuyor kadıköyde, bzim elzığdan farkımız kaldı mı?

algi meselesi..

Burçak
tv 8 de şikeci kuş beyinlilerin yaptığı olaylar gösteriliyor. telegol başladı

Fatih Birinci
07.10.2013, 22:30
Habertürkü acin ogün savunuyo bizi

DEEP BLUE
07.10.2013, 22:31
öfke bilgisiz topluluklarda kolayca o kazana dönüstürülür ve o toplumlar artik bir sömürge toplumlarina dönüstürülür..

,,iyi niyetli capsiz'' insanlarda kolayca kapilabilir öfkeye..tarih bunlarla dolu..

Evet, bazen V yaka kazak giymek iyidir... İrrasyonel sayılmaz bu durum... Matematiğin doğasına aykırı bir kukumav kuşunun güzelliğine aşık olmak bile haktır çoğu zaman... Üstelik kendi ekseninde dönen bir mevlevinin, kendi ekseninde dönen Selçuk İnan'dan daha uhrevi olduğu kadar gerçektir rakkase sanatı...

İ. SARAL
07.10.2013, 22:31

Abi Mustafa Hoca'ya kızıyorsun felsefe yapıyor diye. Senin de ondan aşağı kalır yanın yok hani :)

Fatih Birinci
07.10.2013, 22:32
Ahmet agaoglu telegolde

DEEP BLUE
07.10.2013, 22:34
Abi Mustafa Hoca'ya kızıyorsun felsefe yapıyor diye. Senin de ondan aşağı kalır yanın yok hani :)

Felsefeyle, ''basit bir tesbit'' arasındaki fark, Yusuf'la Janko arasındaki fark kadar küçük, kazanmakla kaybetmek arasındaki fark kadar büyüktür...

AyhanPe
07.10.2013, 22:34
Evet, bazen V yaka kazak giymek iyidir... İrrasyonel sayılmaz bu durum... Matematiğin doğasına aykırı bir kukumav kuşunun güzelliğine aşık olmak bile haktır çoğu zaman... Üstelik kendi ekseninde dönen bir mevlevinin, kendi ekseninde dönen Selçuk İnan'dan daha uhrevi olduğu kadar gerçektir rakkase sanatı...

:D MRA en azindan Incil okudu..

DEEP BLUE
07.10.2013, 22:36
:D MRA en azindan Incil okudu..

Ve bir şey anlamadı...

memozcan
07.10.2013, 22:36
dün akşamki maçta duran top savunmamızı beğendim .. fenerbhçe duran topları çok iyi kullanıyor, hatırladığım kadarıyla bir tane webonun kafası hariç yüksek top kaptırmadık.. kaldı ki 12-13 tane korner kullandılar bir o kadar da serbest vuruş kullandılar.. emrenin kullandığı firikikte barajın en dışında yumlunun, yanında girayın durması olması gereken şeydi.. o top geçse belki gol olabilirdi. iki sene önce karabük deplasmanında cernatın kullandığı atışta barajdaki alanzinho ve adrianın topa kıçını dönmesi sonrası gol yediğimizi hatırlayınca bariz derecede konsantrasyon konusunda toparladığımızı düşündüm..

nakzo
07.10.2013, 22:37
BİRDE BEN ŞUNU MERAK EDİYORUM :BİZ ERSUN HOCA DÖNEMİNDE O HIRSLI FUTBOLLA ŞAMPİYON OLAMADIK,ŞENOL GÜNEŞ ZAMANINDA O MÜKEMMEL TAKIMLA 82 PUAN TOPLADIK YANİ SIKTIK ANCAK 82. BU OYUNLA BU HOCAYLA NEREYE KADAR GİDİLECEĞİ DÜŞÜNÜLÜYOR YA BU OYUN DÜZENİNİN KAÇ PUANI GÖRECEĞİ DÜŞÜNÜLÜYOR? HANİ BİRDE İLK 6 YA GİRERİZ BANA YETER DİYEN TİPLER VAR YA ARKADAŞ Trabzonspor İÇİN 4.LÜK 5.LİK 6. LIK GİBİ ŞEYLERİ TELAFUZ ETMEK BİLE UTANILMASI HİCAP DUYULMASI GEREKEN BİR DURUM.

Burçak
07.10.2013, 22:37
Kanal a da
Rize deplasmanından dönerken ofta taş yedik şarampole yuvarlanacaktık diyen kuş beyinli kim. :D
hımmınaa godumun kuş beyinlisi dua et mermi yemedin lan lavuk

DEEP BLUE
07.10.2013, 22:38
BİRDE BEN ŞUNU MERAK EDİYORUM :BİZ ERSUN HOCA DÖNEMİNDE O HIRSLI FUTBOLLA ŞAMPİYON OLAMADIK,ŞENOL GÜNEŞ ZAMANINDA O MÜKEMMEL TAKIMLA 82 PUAN TOPLADIK YANİ SIKTIK ANCAK 82. BU OYUNLA BU HOCAYLA NEREYE KADAR GİDİLECEĞİ DÜŞÜNÜLÜYOR YA BU OYUN DÜZENİNİN KAÇ PUANI GÖRECEĞİ DÜŞÜNÜLÜYOR? HANİ BİRDE İLK 6 YA GİRERİZ BANA YETER DİYEN TİPLER VAR YA ARKADAŞ Trabzonspor İÇİN 4.LÜK 5.LİK 6. LIK GİBİ ŞEYLERİ TELAFUZ ETMEK BİLE UTANILMASI HİCAP DUYULMASI GEREKEN BİR DURUM.

Keşke anlayabilseler...

İ. SARAL
07.10.2013, 22:38

Size kalsa da kesin küme düşüyorduk :)

AyhanPe
07.10.2013, 22:40
Felsefeyle, ''basit bir tesbit'' arasındaki fark, Yusuf'la Janko arasındaki fark kadar küçük, kazanmakla kaybetmek arasındaki fark kadar büyüktür...

bu degisiklik elestirilebilir..bende elestirdim ama bu sana ,,bu adam hoca degil'' yargisina varma hakkini mi verir mi?

F. Termin in Madrid macinda yaptigi harikalari konusalim mi? Ertugrul un 8-0 lik Arsenal maci gibi maclarla dolu bir cok teknik direktörün mazisi..

emege saygisizlik yapalim yani..Felsefe iyi birsey üstelik..adami filozof diye asagalayan bir toplumda yasiyoruz :D

DEEP BLUE
07.10.2013, 22:42
bu degisiklik elestirilebilir..bende elestirdim ama bu sana ,,bu adam hoca degil'' yargisina varma hakkini mi verir mi?

F. Termin in Madrid macinda yaptigi harikalari konusalim mi? Ertugrul un 8-0 lik Arsenal maci gibi maclarla dolu bir cok teknik direktörün mazisi..

emege saygisizlik yapalim yani..Felsefe iyi birsey üstelik..adami filozof diye asagalayan bir toplumda yasiyoruz :D

Herkes %99'luk olabilir... Ama farkı yaratanlar, kalan % 1'i yönetebilenlerdir...

AyhanPe
07.10.2013, 22:42
Ve bir şey anlamadı...

Kutsallari okudum evet..

cunguslu
07.10.2013, 22:43
Trabzonspor başkanına yapılan saldırıyı nefretle kınıyorum Diyarbakır her zaman sizinle

DEEP BLUE
07.10.2013, 22:43
Kutsallari okudum evet..

Ben Red Kit seviyorum...

AyhanPe
07.10.2013, 22:44
Herkes %99'luk olabilir... Ama farkı yaratanlar, kalan % 1'i yönetebilenlerdir...

bu MRA farkli geliyor bana..

futbol ,,ukalasi'' Trabzonspor izleyicilerine tanrilar tarafindan gönderilen bir bela olarak görüyorum onu :)

Forza MRA :)

nakzo
Size kalsa da kesin küme düşüyorduk :)

ARKADAŞIM 6. CILIĞI BANA BAŞARI OLRAK GÖSTERECEK SEVİYEYE GELDİYSEK İNŞALLAH KÜME DÜŞERZİDE BU REZİLLİĞİ YAŞAMAYIZ.
Ziya hoca niye gitti be kardeşim o zAman başarı kriterinize uygundu .Bence mra nın oynattığı futboldan çok daha iyi oynuyorduk onun zamanında beşiktaşı 2 kez gsyide birkez yenmiştik aynı sezon ligide 4. bitirmiştik hedef buysa ziya hocayla ömürlük sözleşme imzalansaydı.

inadina61_08
burada, MRA için son maçı olacak diyenler, ondan önce lazio diyenler, bu takımı yönetenlerde değil, oyuncularda sıkıntı var, şimdilik sahada birşeyler yapmaya çalışan ve çırpınan bir grup oyuncuya sahibiz, o kadar olumsuzlukları kaldıramadılar belki, ancak yıkılmış pek çok şeyi yeniden inşaa etmeye başlamışız. takım olmamız lazım önce, bu yönde iyi ilerlemeler var, ayrıca maluda ve bosingwa etkisi ancak bu tecrübelere Yusuf eklentisi tuttu, tutmasaydı ne olurdu, belki 7 puanımız olurdu en fazla, ancak bu kadar tutmuşken bir forvetimiz olsaydı, 18 puanımız vardı.

MRA için çok iyi düşünsemde, süper lig için en az kayıpla biryerlere gelebilirse bu uyum, kondisyon, takım olma, arkadaşlık kısmını en az zararla geçebilirsek belki de bu eksikleri giderildiğinde bizim arzu ettiğimiz futbolu arzu ettiğimiz kalitenin biraz altında izlemeye başlarız.

zamanlar abdülkadir'in de bu takıma monte edileceğini düşünüyorum, aykut'dan birşeyi eksik değil, soner ve abdülkadir bu takım için olmazsa olmaz olması gereken oyunculardan olmalı. özlellikle gelecek sene yerli diye birbirinin boğazına yapışacak istanbul takımlarına fark atabileceğimiz bir sezon olarak bu sezonu da iyi değerlendirmeliyiz.

Allah nazardan saklasın MRA ile ite kaka bile olsa iyi gidiyor, başında başkası olsaydı bu kadar gidermiydi sorusuna, hayır cevabı geliyor aklıma ilk olarak. neyse. puanları bu durumda toplayalım düzelirsek yakarız bu ligi. çünkü hepsi bizden beter sürünüyor, onların tek farkı atanları bizimkinden çok daha iyi...

Not: yazdıktan sonra mesajımdan önce gönderilen mesajları okudum benle benzer fikirde olanları görmek güzel, aynı hayali ve hedefi paylaşmışız galiba MRA sempatisi bizi esir alıyor(Maşallah):D

Cafer Bulur
Ayrica hoca tek önlibero zokora arti adrian,olcan,malouda,yusuf ve henrique ile gayet cesur bir takimla sahaya cikti tebrik etmek gerekir.

Hoca nin elestirilmesi gereken en önemli konu oyuncu degisiklikleridir baska da bir sey yok.

AyhanPe
07.10.2013, 22:45
Ben Red Kit seviyorum...

Red Kit in iyi kötü bir adalet emeli var..:) Daltonlar daha uygun..

DEEP BLUE
07.10.2013, 22:47
bu MRA farkli geliyor bana..

futbol ,,ukalasi'' Trabzonspor izleyicilerine tanrilar tarafindan gönderilen bir bela olarak görüyorum onu :)

Forza MRA :)

Evet... Özellikle alt dudak tutkunu Zeus tarafından özellikle görevlendirmiştir...

AyhanPe
07.10.2013, 22:47
Ayrica hoca tek önlibero zokora arti adrian,olcan,malouda,yusuf ve henrique ile gayet cesur bir takimla sahaya cikti tebrik etmek gerekir.

Hoca nin elestirilmesi gereken en önemli konu oyuncu degisiklikleridir baska da bir sey yok.

bencede :) ama ben hatalarindan dersler cikarabilecek nitelikte bir insan oldugunu düsünüyorum..

AyhanPe
07.10.2013, 22:49
Evet... Özellikle alt dudak tutkunu Zeus tarafından özellikle görevlendirmiştir...

Zeus un annesinin bir Ön Türk tanricasi oldugu söyleniyor :D

DEEP BLUE
07.10.2013, 22:53
Red Kit in iyi kötü bir adalet emeli var..:) Daltonlar daha uygun..

Ben adalet tanrısı değilim... Sıradan bir taraftarım... Adalet kavramından soslu rizotto yapmak için her cümleye adalet katmanın, adalet duygusuna vurulabilecek en büyük hançer olduğunu düşünürüm... Ben dürüstüm, ben adaletliyim, ben zarifim, ben ben ben ben... Aslında olmayan şey için kandırırız kendimizi... O nedenle ben adil değilim... Adalet aramıyorum... Sadece gol için oynayan bir takım istiyorum... Hepsi bu.

DEEP BLUE
07.10.2013, 22:55
Zeus un annesinin bir Ön Türk tanricasi oldugu söyleniyor :D

Babası nereliymiş, Belçikalı mı?

DEEP BLUE
07.10.2013, 22:57
Bu kadar maymunculuk oyunu yeter... Yaşlı bir fenerli olarak huzurlarınızdan hürmetlerle ayrılıyorum... Herkese iyi geceler.

AyhanPe
07.10.2013, 22:58
Ben adalet tanrısı değilim... Sıradan bir taraftarım... Adalet kavramından soslu rizotto yapmak için her cümleye adalet katmanın, adalet duygusuna vurulabilecek en büyük hançer olduğunu düşünürüm... Ben dürüstüm, ben adaletliyim, ben zarifim, ben ben ben ben... Aslında olmayan şey için kandırırız kendimizi... O nedenle ben adil değilim... Adalet aramıyorum... Sadece gol için oynayan bir takım istiyorum... Hepsi bu.

bunu yakip yikip, kendi degerlerimizi insafsizca yerden yere vurarak basaramayiz, anliyormusun?

yoksa Senol Günes gibi bize sampiyonluk genetigini kazandiran adamlari kagit mendil parcasi gibi harcayarak olmuyor bu isler..biliyorsun en cok adalet kelimesini o kullanirdi..dürüsttü, adildi, zarifti..sen, sen, sen, sen? her birey kendi vicdan hesaplasmasini yapmali..

bu zihniyetle asla..kendine düsman zihniyetle asla..

gol bir takim oyunudur..onu saglamadan olmuyor bu isler..takim ruhunu saglamaya calisan insan, birgün bu takima güzel futbolda oynatacaktir..

AyhanPe
07.10.2013, 22:59
Bu kadar maymunculuk oyunu yeter... Yaşlı bir fenerli olarak huzurlarınızdan hürmetlerle ayrılıyorum... Herkese iyi geceler.

inan bir fenerli bile bizim kendimize verdigimiz zarar kadar zarar veremez bize..

Fatih Birinci
07.10.2013, 23:02
Sebahattin cakiroglu beyaz tv de

oguzkoc
07.10.2013, 23:04

Abi okuyorum yazdıklarını evet haklısın. Mahkum oynamaktan ezik oynamaktan utanıyorum ben. Volkan demirele "trabzonspor buraya 1 puan için geldi" dedirtmekten utanıyorum ama göz ardı ettigimiz bir şey var. Bu hocayı 1461 de de izledik. Bu adam mahkum futbolu sevmez ama elindeki kadro saldırmaya parçalamaya müsait değil abi. Yok abi malzeme yok. Bu takim fenere gol atmak için oynamadı diyorsun ama emin ol zokora-malouda ortasahasina cesaret etmek de her hocanın işi olamaz. Elinde bi adrian var o da bi var bi yok. Elinde bir malouda var adam ben hala hazir değilim diye bağırıyor. Henrique saymıyorum zaten. Bu kadro en iyi hücum futbolunu akhisara karşı oynadı onda da 3 yedi. Bu malzemeyi hoca çok iyi kullanıyor ve ben takdir etmek istiyorum.

sasort
07.10.2013, 23:25
oğuzkoç arkadaşa katılıyorum avvrupada futbolun altın kuralı yenemiyorsun yenilme
takım lazio maçından çıkmış duygusal düşünmeyin akılcı düşünün şu kadro açık oynasaydı fb bizi kalbura çevirirdi

uzungöllü
07.10.2013, 23:29
celu'da twitter da iyi geçiriyor şikecilere... has paylaşımları var uşağın helal olsun :):):)

Bahadır Şimşek
07.10.2013, 23:29
Nerenizle gülüyorsanız, Allah oranıza kolaylık versin değerli kardeşim. Futbolu 8 bilinmeyenli denklem vasfına sokup, şapkadan kuş çıkarma ayini haline getirenlerin derin tuzağına düşenlerden biri olmanız, güldüğünüz yerin ferahlamasına katkıda bulunmaz... Ama siz yine de gülünüz.

UEFA Pro Lisans sahibi olmak, futbolu çok iyi bilmek demek değildir. Çünkü futbol, içinde milyonlarca varyasyonu anlık verilere göre uygulama şansı veren bir oyundur. Bunun için gereken şey lisans değil, öngörü, zeka ve gördüğünü yorumlama becerisidir. Bunlar UEFA'nın verebileceği meziyetler değil ne yazık ki...

Kendi sahasında deli gibi saldırıp, arkayı boş bırakan bir rakibe karşı, en süratli adamını çıkarıp en yavaşını sahaya sürmenin neresinde zeka, öngörü ve yorum var sorarım... Varsa bir bildiğiniz yazın... Yoksa, hocanın bir bildiği vardır martavalını bırakın... Hocanın bir bildiği filan yok... Tek bildiği, bilmediğini bilmiyor oluşu... Ha, bir de ''rakibe saygı duymak '' palavrası var... Ne demek olduğunu kimsenin bilmediği, futbol literatürünün en aciz ve boş deyimidir bu... Hani haddimizi bilerek oynadık demenin filozofik ve sosyolojik olanı... Yazık be çok yazık... Yiye yiye bitmedi Trabzonspor...

Hocam siz nerenizle konuşuyorsanız ben de oramla gülüyorum merak etmeyin aramızda bir fark yok yani.

Bu arada madem futbolu o kadar iyi biliyorsunuz çıkın hocalık yapın da görelim ne meziyetleriniz varmış.

Ha zaten ben hocayım diyorsanız, o zaman bir zahmet muhabbeti burda keselim zira iyi bir hoca olsaydınız illa ki bir yerlerde adınızı duyardık.

Selametle ve saygılarla.

Nihat Günay
07.10.2013, 23:31
celu'da twitter da iyi geçiriyor şikecilere... has paylaşımları var uşağın helal olsun :):):)

Ne diyor...?

cihayan
07.10.2013, 23:32
José Mourinho uc yil Real Madrid'te bizim oynadigimizdan daha atak bir futbol oynatmadi. Sonucta bu bir surec, hoca takimin uzerine katarak devam edecek. Bu takimin onceki yillardaki performansini dusundukce su andaki durumu bir suru insanin beklediginden daha iyi. Bir seyleri kurmak hem zaman aliyor, hem emek istiyor. Bir de kotu sonuclar olursa hic kimse bir dakika sabir etmiyor. Daha cok kisa bir sureye kadar buralarda herkes hep koy takimlarina karsi oynadik bakin Lazio ve sikebahce bizi nasil dagitacak, tarihi fark atacak falan diyordu.

uzungöllü
07.10.2013, 23:37
Ne diyor...?

Ondřej Čelůstka ‏@OndrejCelustka 5 sa
Trabzonspor's warrior Onur Kivrak! Challenger man!

Ondřej Čelůstka ‏@OndrejCelustka 5 sa
Trabzonspor is champion of 2010-2011 season.

Ondřej Čelůstka ‏@OndrejCelustka 1 sa
Fenerbahce is not second of 2010-2011 season.They must send to amateur leagues by federation.

Ondřej Čelůstka ‏@OndrejCelustka 52 dk
When will match fixers play next European Cup game :)

Ondřej Čelůstka ‏@OndrejCelustka 31 dk
Here is Kadikoy.Supporters steal ball from tribune and escape to outside hahahaha

Ondřej Čelůstka ‏@OndrejCelustka 2 dk
Chairman Haciosmanoglu: A.Y is a purchasing manager hahahahaha

sasort
07.10.2013, 23:49
celustka helal olsun bu adamı keşke geri alsak orta sahaya bir yerli takviyesi yada elde abdulkadir var ya yetişse tamam colmanı gönder celuska dursun takımda zokorada yaşlı son demlerini yaşıyor

İskender YILMAZ
07.10.2013, 23:51
Fake hesap o %99 beyler, sakin olun.

sasort
07.10.2013, 23:59
arkadaşlar yorumları okudumda nenden böyle haksız yere eleştiriler var mra
adam bence çok başarılı akhisar maçından sonra bende dahil ne diyorduk bu takım düşmesin yeter
ya lazio maçından önce kesin fark yeriz
şimdi 3-3 kalmışız şöyle böyle beyler 3-1 öne geçtik ama karşımızda lazio vardı. 85 dk kadar çok iyi mücadele ettik ama konsantirenin bir dk kaybolduğu anda adamlar hemen durumu değiştirdi.

mra neden bu eleştiriler biz uefada mücadele ediyoruz başarılıda sayılırız ama bizim kadroda derinlik yok
kadro derinliği kim karamanın getirdiği batuhan oda kadro dışı
yönetim neden tolunayı tutmadı çünkü kadroyu herkesi yola koymuştu yeni kadro kuracaktı. Bunlarda bunu yapacak para yok kimi getirecekler eldeki sorunlu topçularla oynayacak ya şenol güneş ya mra
şenol hoca kabul etmeyince mra getirdiler
sorunlu geçen sen yatan bu topçularla takım kurmasını istediler
sayıyorum
colman alazinho bamba janko aaaa volkanı nasıl unutabilirim

birde takımda sorunlu adam yok bir de tuttular batuhanı getirdiler
bu sene doğru yaptıkları malouda gibi karakterli topçu aldılar oda hepsine yetecek inş diğerlerini bu takımdan sürecek

Ceyhun Dündar
07.10.2013, 23:59
official fake account :))

Uğur Kalyoncu
08.10.2013, 00:00
Hocanın Zokoranın yanında Malouda tercihi , oyuna hiçbir olumlu hareketi bulunmayan Adriana o kadar sabretmesi, Yusuf gibi açık alanda Fenerin ipini çekecek adamı çıkarması , akın akın gelen Fener ataklarına rağmen 70 e kadar müdahele etmemesi kısacası bana göre ikramına rağmen kazanılmış 1 puan yinede başarıdır..İnşallah çekirge devre arasına kadar sıçrar..2-3 takviye her şey değişir o zaman..Her şeye rağmen sabır..

sasort
08.10.2013, 00:01
Fake hesap o %99 beyler, sakin olun.

yineden ben lafımın arkasındayım adamım ya

sasort
08.10.2013, 00:07
Hocanın Zokoranın yanında Malouda tercihi , oyuna hiçbir olumlu hareketi bulunmayan Adriana o kadar sabretmesi, Yusuf gibi açık alanda Fenerin ipini çekecek adamı çıkarması , akın akın gelen Fener ataklarına rağmen 70 e kadar müdahele etmemesi kısacası bana göre ikramına rağmen kazanılmış 1 puan yinede başarıdır..İnşallah çekirge devre arasına kadar sıçrar..2-3 takviye her şey değişir o zaman..Her şeye rağmen sabır..

tamam bak yusufu neden çıkardı onda hemfikirim ama
madem jankoyu sokacan neden henriaqueyi çıkarmadı anlamadım bak onu ama

orta sahada kim arki oynatacak adrian tamam kötüydü ama tek yedeği var elde alanzinho oynamasını istermiydin

Uğur Kalyoncu
08.10.2013, 00:16
tamam bak yusufu neden çıkardı onda hemfikirim ama
madem jankoyu sokacan neden henriaqueyi çıkarmadı anlamadım bak onu ama

orta sahada kim arki oynatacak adrian tamam kötüydü ama tek yedeği var elde alanzinho oynamasını istermiydin

Normalde bence maça o dizilişle başlaması hataydı.Adamlr her aldıkları topta sallan sallan ortasahayı geçtiler.Stoper Bekir utanmasa bizim ceza sahasında oynayacaktı..Biz dün gol yemediysek birincisi ve önemlisi fenerli topçuların mallığı 2.si ise çok iyi mücadele analyışı ama kaliteli olmayan savunmaydı..

Hadi maça başladın anladım ama 2.yarıya çıkarken Adrianın çıkıp Aykut veya Abdülkadirden birisi girmeliydi ve Maloudada öne kaymalıydı..Bu şekilde hem daha iyi savunma yapar hem de gol bulabilirdik..

Courage
08.10.2013, 00:20

Hep şikayet ediyorduk ,Zokoranın yanında top dağıtımını yapacak ''no8''in yerine bir adamımız yok diye.

Malouda kaç maçtır (nazar değmesin) en yüksek koşan oyuncu olmasından cesaretle Zokoranın yanında hem alan savunması hem top dağıtımı ve en önemlisi Adrian - Henrique bağlantısını sağlaması için oynatıldı.

Mücadele gücü yine iyi olmasına karşın 2. görevini (top dağıtım ve hücum başlatma) yapamayınca Ofans olarak yokları oynadık.

Bence Forvet transferinden sonra en ivedi takviye yapılması gereken yer Zokoranın yanı. ;)

Tayfun Aydın
08.10.2013, 00:31
Zokora böyle oynayacaksa varsın hücuma çıkmasın. Gerçi topu aldığında hücuma çok hızlı çıkabiliyor. Tolunay vari ileri gidebiliyor da neden bunun sayısını maç içinde artırmıyor anlamıyorum. Adam topla çok hızlı aslında.

Oğuzhan
08.10.2013, 00:36
Zokora böyle oynayacaksa varsın hücuma çıkmasın. Gerçi topu aldığında hücuma çok hızlı çıkabiliyor. Tolunay vari ileri gidebiliyor da neden bunun sayısını maç içinde artırmıyor anlamıyorum. Adam topla çok hızlı aslında.

Üşengeçliktir olsa olsa ya gerçekten muhteşem bir özellik o yaptığı aslında. 3-4 kişiyi orta sahada oyundan düşürüyor direk pozisyona girebiliriz her maç 8-9 kere yapsa şu yaptığını. Ya adamları geçiyor tehlike yaratıyoruz, ya faul alıyor sarı kart göstertiyor rakibe. Muhteşem bir hızlanması var topla beraber. Hocanın daha çok bunları yapması konusunda yüreklendirmesi şart.

Böyle hızlanabilen orta saha oyuncusu nadir gördüm ben kullanmamız şart bu özelliğini.

Uğur Kalyoncu
08.10.2013, 01:05
Hep şikayet ediyorduk ,Zokoranın yanında top dağıtımını yapacak ''no8''in yerine bir adamımız yok diye.

Malouda kaç maçtır (nazar değmesin) en yüksek koşan oyuncu olmasından cesaretle Zokoranın yanında hem alan savunması hem top dağıtımı ve en önemlisi Adrian - Henrique bağlantısını sağlaması için oynatıldı.

Mücadele gücü yine iyi olmasına karşın 2. görevini (top dağıtım ve hücum başlatma) yapamayınca Ofans olarak yokları oynadık.

Bence Forvet transferinden sonra en ivedi takviye yapılması gereken yer Zokoranın yanı. ;)

Tamam ben de 11 de gördüğümde ne kadar içime sinmesede top kullanma becerisini kullanırsa bizim için avantaj olur pas yapar oyunu soğuturuz dedim ama öyle bir şey olmadı ne top tuttuk ne de o bölgede sağlam durabildik..Hocanın 2.yarıya başlarken Adrianı oyundan alıp Zokoranın yanına adam sokup Maloudayı öne atması gerekiyordu ama 70 dk tvden izler gibi maçı izledi radyodan dinler gibi de gitti bizim için sahanın en iyi 2 isminden birini çıkardı..Bunu kaç maçtır yazıyorum hoca Adrianın tepkisinden sonra onu oyundan çıkarmaktan korkuyor..Bir maç Henrique bir maç Yusuf idare ediyor.Hoca kazanabilme ihtimalini bile değerlendirmek istedi sağolsun..

Gundo
08.10.2013, 01:20
Yusuf-Janko deĝisikliginin birinci nedeni Yusufun ikinci yaridaki etkisizligidir. Takim zaten cikamiyordu. Yani kanatlara inemiyorduk, iceri giremiyorduk. Topu baska turlu fener ceza sahasina sokmamiz ve orada tehlike yaratmamiz lazimdi. Forvete Jankoyu alarak, kanatlara inmeden yada ortasahadan direk orta yapma ihtimali dogdu. Cunku Janko o yuksek toplari alir.
Yusufu cikardi Henrique'yi kanata cekti cunku Henrique daha etkiliydi. Kanatta Yusufun yapamadigini yapabilirdi. Fizik olarak guclu oldugu icin ve formda oldugu icin bunu dusundu hoca. Caner Yusufu tekme tokat durdurdu. Yusuf ikinci yari etkisizdi. Henri orada teknigiyle, fizigiyle daha etkili olacagini dusundu.