PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gurbetçi Gençler ile Birlikte 13 Ekim 2013 Saat: 15:00'te TFF'ye Yürüyorüz!

Mollasalihoğlu
26.09.2013, 22:05
13 EKİM 2013 PAZAR GÜNÜ SAAT:15:00 İSTİNYE'DEYİZ!

Gurbetçi Gençler "Trabzonspor sevgisi herşeyin üstündedir . Bizden çalmanın bedeli vardır . Bütün gerçek Trabzonspor sevdalılarıyla el ele verip bu bedeli ödetmeye GGeliyoruz!" demek sureti ile şike sürecinde hakkı haklıya teslim etmeyen TFF'ye yürüyor.

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1377540_641667149197471_1003939424_n.jpg

kudu_61
26.09.2013, 22:07
bmn bizde orda olalım bu onun bunun şunun davası değil bu hepimizin davası ciddi bir protesto olmalı

Erkan YILMAZ
26.09.2013, 22:08
araba kaldırılacakmı acaba her renktaşa bi bölge verilsee

Mollasalihoğlu
26.09.2013, 22:09
bmn bizde orda olalım bu onun bunun şunun davası değil bu hepimizin davası ciddi bir protesto olmalı

Gelen üyelerimizle orada olacağız.

Berat
26.09.2013, 22:15
Hayırlara vesile olur umarım.

Enes Ünal Kaya
26.09.2013, 22:24
%100 Oradayım..

Pazar Günü vs Diye Düşünenler Var.. Önemli Olan Protesto Olması ve Kalabalıklığı..

Cuma Olsa Sanki Ctesi Kupayı Verecekler. Tüm Dünya Görüyor Bunların Rezilliğini Zaten..

Gerekli Yakınyı Bulacak Siz Merak Etmeyin

Mert'
26.09.2013, 22:28
Aslında binayı yakmak vardı

Muhammet Kalkışım
26.09.2013, 22:36
Kurban bayramı arifesinde olmamalıydı bu. Hem kesecek kurbanımız var memlekete gideceğiz, hem de bayram gündeminde trafik kazalarına, kurban kesilme biçimlerine, kaçan kurbanlıklara kaynar gider.

Bir hafta önce yapılmasını talep ediyorum.

Ömer_
26.09.2013, 22:36
hele şükür,umarım çok kalabalık oluruz.

Helvacı61
26.09.2013, 22:54
3 lü çektirmeye gitmek yanlış adam gibi protesto yapalım artık.haber bile olmuyor

bordolumavi
26.09.2013, 22:58
Eee noldu şikeye olan buyuk tepkımız nıye yuzlerce msj yazılmıyo buraya,bellıkı yıne 40-50 kısılık bı yuruyus olacak

Ömer1967
26.09.2013, 23:33
İmkanı olup da gelmeyen Trabzonsporluyum demesin

yaranozlu
26.09.2013, 23:37
Ben de niyetliyim. Umarım sağlam bişey olur.

emre duman
26.09.2013, 23:40
Burda yönetime atıp tutanlar , onu yapmadı bunu yapmadı diyip duruyorduk. Çok net söyluyorum gelmeyen trabzonsporlu deildir klavyeden atıp tutmakla olmuyor bu işler.

İcraat vakti artık gelmeyen bu takımı utmasın arkadaş okadar net

cerebrum
26.09.2013, 23:43
zamanlama çok yanlış bayram dolayısıyla yollarda olacağız...

Berberoğlu
26.09.2013, 23:49
Kurban bayramı arifesinde olmamalıydı bu. Hem kesecek kurbanımız var memlekete gideceğiz, hem de bayram gündeminde trafik kazalarına, kurban kesilme biçimlerine, kaçan kurbanlıklara kaynar gider.

Bir hafta önce yapılmasını talep ediyorum.

zamanlama çok yanlış bayram dolayısıyla yollarda olacağız...

Maalesef arkadaşlara katılıyorum.

Yüksek ihtimalle o tarihte ben de şehir dışında olacağım.

Umarım bu durumdan dolayı katılım sıkıntısı olmaz....

hodlu
26.09.2013, 23:55
Yürüyelim tamam ama resmi başvuruyu ben yapmayacağım ki. Benim adıma seçilmiş yönetim bu başvuruyu yapmıyorsa kendi organizemiz olan bu yürüyüş ne sonuç getirecek...

ilhan
27.09.2013, 00:01
Zamanlama olarak yanlış bir tarih gibi duruyor ama adım atmak için beklemeye zamanımız yok. İmkanı olan herkes gitmeli arkadaşlar. Bu davanın taraftardan başka sahip çıkanı yok. Tarih Trabzonspor taraftarının hak arayışını elbet bir gün yazacak.

U.Sadıkoğlu
27.09.2013, 00:03
Yürümekten bezdim ama Trabzonspor için Şehrim için yalnız kalmış takımım için orada olacağım.

İlker Yazıcıoğlu
27.09.2013, 00:04
Gurbetçi Gençler'den biriyle iletişime geçilse çok iyi olur.
Zamanlama çok sıkıntılı.
Millet sağsa sola,memlekete gidiyor,kurban kesecek.
Yazık olur.Yapılınca tam yapılsın.....
En son İstinye'de yapılan da yılbaşından bir gün sonra yine bir pazar günüydü.

Emeği geçenler sağolsun varolsunlar ama arkadaş özenle mi böyle zamanları seçiyorlar anlamıyorum.....

Rahmi Akkurt
27.09.2013, 00:06
GGeliyoruz!!

volkan_627
27.09.2013, 00:09
bu tarihte 40 kişi bile orda olmaz. daha önceki gibi bu da saçma bir tarih olmuş. bilerek mi yapıyorlar anamıyorum. adam gibi bir tarih ayarlasınlar akalım istinyeye... kimse bayramını, kurbanını, ailesini bırakıp gelemez bu yürüyüşe...

Muhammet Kalkışım
27.09.2013, 00:10
Zamanlama olarak yanlış bir tarih gibi duruyor ama adım atmak için beklemeye zamanımız yok. İmkanı olan herkes gitmeli arkadaşlar. Bu davanın taraftardan başka sahip çıkanı yok. Tarih Trabzonspor taraftarının hak arayışını elbet bir gün yazacak.

Bu davanın sahip çıkanlarının görüşüyse kararlaştırılan tarih, saygı duyarım. Ama değil, biliyorum. Lokal ve zamanlama babında İstanbul'da olacak renktaşlara özelse de saygı duyarım. Ancak, Trabzonspor'a özel olması gerekirdi, çoğunluk nasıl sağlanacaksa öyle hareket edilmeliydi diye de muhalefet ederim. Zira, anakonumuz ne yazık ki çoğunluk olmamamız.

arifberkay
27.09.2013, 00:10
zamanlamanin yanlis oldugunu gg lere yazdim bugun ama geri adim yok sanirsam

volkan_627
27.09.2013, 00:11
ayrıca pazar günü olması da ayrı bir saçmalık. boş binaya bağırıp bağırıp geri dönüyoruz. kimse de tınlamıyor... oysa binanın dolu olduğu gün oraya binlerce taraftar yık bak o zaman neler oluyor... işten bir kaç saat izin almak mümkün ama kurbanın izni olmuyor malesef...

OrkHun
27.09.2013, 00:13
Abi bu istinye olayını bırakmak lazım, tamam tff orada da, çok sapa yer. Hem katılımımazaltıyor hem de dikkat çekmiyor. Gidip tff binasını taşlayacaksak işgal edeceksek eyvallah da, bağırıp çağıracaksak taksim'de falan bağıralım çağıralım

tirol61
27.09.2013, 00:16
Gurbetçi Gençler'den biriyle iletişime geçilse çok iyi olur.
Zamanlama çok sıkıntılı.
Millet sağsa sola,memlekete gidiyor,kurban kesecek.
Yazık olur.Yapılınca tam yapılsın.....
En son İstinye'de yapılan da yılbaşından bir gün sonra yine bir pazar günüydü.

Emeği geçenler sağolsun varolsunlar ama arkadaş özenle mi böyle zamanları seçiyorlar anlamıyorum.....
:confused: aynen katiliyorum yine yanlis zamanlama gibi.su ana kadar yaptigimiz bütün organizasyonlarda basarisiz olduk.

U.Sadıkoğlu
27.09.2013, 00:20
Yahu Bayramın ilk günü 15 Ekim hala daha yok bayram bilmem ne hafta içi olsa iş var hafta sonu olsa ne zaman gezecez bir kerede itiraz etmeden birlik olsak ya kardeşim bu kadar zor mu yahu...

tirol61
27.09.2013, 00:21
Abi bu istinye olayını bırakmak lazım, tamam tff orada da, çok sapa yer. Hem katılımımazaltıyor hem de dikkat çekmiyor. Gidip tff binasını taşlayacaksak işgal edeceksek eyvallah da, bağırıp çağıracaksak taksim'de falan bağıralım çağıralım:(

arifberkay
27.09.2013, 00:21
1 hafta one alinmali tatile cikan cok insan var ve bunu paylasiyorlar sosyal medyada yanlis tarih

tirol61
27.09.2013, 00:24
Yahu Bayramın ilk günü 15 Ekim hala daha yok bayram bilmem ne hafta içi olsa iş var hafta sonu olsa ne zaman gezecez bir kerede itiraz etmeden birlik olsak ya kardeşim bu kadar zor mu yahu...
12-13 ekim istanbul bosalir yürüyüs küme gider.

tirol61
27.09.2013, 00:26
1 hafta one alinmali tatile cikan cok insan var ve bunu paylasiyorlar sosyal medyada yanlis tarih
:alkış:bizde bunu anlatmaya calisiyoruz.

U.Sadıkoğlu
27.09.2013, 00:29
Arkadaşlar her şey söylediğiniz kadar basit olamıyor malesef bunun izin olayı bilmem ne bir sürü dalga dümeni var Taksim'de ligin bitiminden 1 hafta sonra yürüyüş yapıldı maksimum 2.000 kişiydik zaten sayı olarak kalabalık olamayacağız yine maksat saf belli etmek gibi bir şey :)

şenol.08.borçkalı
27.09.2013, 00:36
oraya gitmemem için ayaklarımın kırık olması veya Allah 'ın izin vermemiş olması lazım..

Bu arada tarih yanlıs veya neden pazar ?? orda kimse yoktur ogün diyenlere hıc ama hıc katılmıyorum..

Sanki hafta içi olsa adamlar içerde bizimi bekleyecekler ??

Bayram arifesi konusunda ise , bir kerecikte olsa TS için tatile gitmeyiversinler efendim..

Bu arada BMN'nin bu organizasyona ((( en azından ilk gün için konusuyorum ))) desteği YETERSİZ..

Daha sık Face'den vs yürüyüş için hatırlarmalar yapılması lazım..

Emre Emiroğlu
27.09.2013, 00:41
Büyük başgan cumhuriyet tarihinin görmediği kalabalıkla yürürüz diyordu ya. Destek olsun işte ?

Erkan YILMAZ
27.09.2013, 02:46
şikebahçeyle oynayacağımız maç günü yapmak lazım herkes yusuf yusuf etsin

biraz dikkat çeksin gercekten tarih sıkıntılı

Yaşar
27.09.2013, 03:25
Tarih konusu bir şekilde ayarlanır ama bu yürüyüşe Hacı'yı da davet etmek gerekiyor.
Bakalım her yerde dediği ''ses getirecek bir eylem'' lafı da diğerleri gibi yine boş lafmıymıs.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yiğit Gayretli
27.09.2013, 08:21
Gücümüzü hissettirmeliyiz...

Süleyman50
27.09.2013, 08:24
yine iş taraftarımıza düşüyor, başkan kayıplarda...

metehan
27.09.2013, 08:31
Aynı fikirdeyim, tarih yanlış. Pekçok insan bayram tatili nedeniyle şehir dışına çıkacak, katılımı olumsuz etkiler. 1 hafta erken olmalı, bu konuda bir engel varsa da bayram sonrasına kalabilir.

hasannuhoglu
27.09.2013, 13:16
tarihin yanlış olduğunu düşünenlere katılıyorum.Misal ben de 11 ekimde çıkacam şehirden.tarih düzenlenmeli

Yiğit Gayretli
27.09.2013, 14:10
İHO GG'ye "Yürümeyin. Ne gerek var?" demiş. GG de "İstinye'ye ilk yürüdüğümüzde bizimleydiniz. Ne değişti?" demiş. Cevap verememiş ve gitmiş.

Erdal DİLEK
27.09.2013, 14:11
Tff ye boşuna yürünüyor. Istikamet yanlış bana kalırsa. 1. Olarak trabzonspor klübüne yürünmeli. Daha sonra istanbul daha sonra ankara. Tüpçünün suratına tükürsen havaya bakıp yağmur mu yağıyor diyor. . .

Burçak
27.09.2013, 14:12
tüpçüye balgam atsan dolu başladı der
kusura bakmayın ama bizi bu hale getirdiler işte..

HOPA'LI TS'Lİ
27.09.2013, 14:15
13 ekim 2013 pazar günü saat:15:00 istinye'deyiz!

Gurbetçi gençler "trabzonspor sevgisi herşeyin üstündedir . Bizden çalmanın bedeli vardır . Bütün gerçek trabzonspor sevdalılarıyla el ele verip bu bedeli ödetmeye ggeliyoruz!" demek sureti ile şike sürecinde hakkı haklıya teslim etmeyen tff'ye yürüyor.

[ımg]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1377540_641667149197471_1003939424_n.jpg[/ımg]

olay budur.
çok büyük kalabalık olmalı.
Tüpçü korkmalı.

Necmettin ALTUNTAŞ
27.09.2013, 14:19
GG'e herkes yardım etmelidir.

sessizkral_1
27.09.2013, 14:23
Haciosmanoglu bugun (Cuma) 15.00'de Turkiye Futbol Federasyonu'nun Istinye'deki binasinda TFF Baskan Yildirim Demiroren ile gorusecektir.

kaynak : Yunus emre sel

Can
27.09.2013, 14:25
Bizde bir Açıklama yayınlamalıyız duyulması için. Bizde orda olacağız gibisinden..

Hüseyin Sahtiyan
27.09.2013, 14:26
Bu davanın sahip çıkanlarının görüşüyse kararlaştırılan tarih, saygı duyarım. Ama değil, biliyorum.

Şunu açar mısın hocam, benim mi kafam basmadı yanlış mı anladım acaba.

Hafta içi organize yapsak hiç olmayacak, herkes işinde gücünde, cumartesi dahil.

1 Hafta erken olsaydı demiş arkadaşlar, yalnız Fenerbahçe maçı var o gün Kadıköy'de, o gün kimse kimsenin mesuliyetini alamaz.

Daha sonra olabilir miydi tartışılır fakat hem buna hem daha öncekilere sürekli salça olan arkadaşlar Allah aşkına ya bitin ya da bişeler yapın sürekli eleştirmeyin.

Pazar günü binada kimsenin olup olmaması önemli değil, önemli olan oraya medyayı çekmek, ses duyurabilmek.

Bu işi başkanımız yapmalıydı şimdiye kadar, gerekirse Türkiye'nin her bölgesinden İstanbul'a araçlar kaldırmalıydı, yalnız yapmıyor kimse bir tek biz yapmaya çalışıyoruz ona da lütfen ya muhalif olmayın sessiz kalın, ya da gelin sizde birşeyler yapın. İnsanların elinden bu kadar geliyor maalesef.

Kendi payıma konuşuyorum, şayet o gün orda 2-3 bin kişi olursa benim için 2010-2011 sezonu da mücadelesi de bitmiştir.

Yiğit Gayretli
27.09.2013, 14:58
Şunu açar mısın hocam, benim mi kafam basmadı yanlış mı anladım acaba.

Hafta içi organize yapsak hiç olmayacak, herkes işinde gücünde, cumartesi dahil.

1 Hafta erken olsaydı demiş arkadaşlar, yalnız Fenerbahçe maçı var o gün Kadıköy'de, o gün kimse kimsenin mesuliyetini alamaz.

Daha sonra olabilir miydi tartışılır fakat hem buna hem daha öncekilere sürekli salça olan arkadaşlar Allah aşkına ya bitin ya da bişeler yapın sürekli eleştirmeyin.

Pazar günü binada kimsenin olup olmaması önemli değil, önemli olan oraya medyayı çekmek, ses duyurabilmek.

Bu işi başkanımız yapmalıydı şimdiye kadar, gerekirse Türkiye'nin her bölgesinden İstanbul'a araçlar kaldırmalıydı, yalnız yapmıyor kimse bir tek biz yapmaya çalışıyoruz ona da lütfen ya muhalif olmayın sessiz kalın, ya da gelin sizde birşeyler yapın. İnsanların elinden bu kadar geliyor maalesef.

Kendi payıma konuşuyorum, şayet o gün orda 2-3 bin kişi olursa benim için 2010-2011 sezonu da mücadelesi de bitmiştir.

Bir yürüyüşle bitecek ya da başlayacak bir mücadele değil bu Hüseyin. yürüyüş beklediğimiz gibi olmayabilir ama 10 kişi de kalsak savaşacağız.

buserkan61
27.09.2013, 15:22
Bana yakin tff ama taksimde olmasini isterdim

Taner Uykuçeken
27.09.2013, 15:42
Trabzon'da da organize olunsa aynı gün ve saatte de külübe yürünse..
yok aman vazgeçtim başkanın bugünkü çıkışından sonra :)
kimiz ulan biz..........

Mehmet Mangan
27.09.2013, 15:47
araba kaldırılacakmı acaba her renktaşa bi bölge verilsee

Evet kaldırılacak. Gurbetçi Gençler'in sayfasını takip ederseniz bilgi sahibi olursunuz. İlerleyen günlerde yer ve saat açıklaması yapılacak.

Mehmet Mangan
27.09.2013, 15:49
İHO GG'ye "Yürümeyin. Ne gerek var?" demiş. GG de "İstinye'ye ilk yürüdüğümüzde bizimleydiniz. Ne değişti?" demiş. Cevap verememiş ve gitmiş.

Ah abi ah ilk yürüyüşte bende vardım. Bu adam neden başkan olmadı bugüne kadar demiştim gördüğüm zaman. Ama öyle bir dönüş yaptı ki akıllara zarar yahu.

samway
27.09.2013, 15:56

o başka yollarda yuruyo onun yolu başka !!!

kımse sadri şener e sallamasın yok yere başımızda dururken gecmıse gıtmeye gerek yok

Ilelioglu
27.09.2013, 16:04
Keske bende orada olabilsem.

..

GULER
27.09.2013, 16:06
Katilmayi cok isterdim ama su an icin imkansiz gorunuyor benim icin. Yuruyecek olan arkadaslara burdan tesekkur ediyorum. 10 kisi bile olsa onemli bir insiyatif oldugunu dusunuyorum. Ama tabiki umarim katilim buyuk olur ve varligimizi gorurler tffde ki serefyoksunlari.

SADECETRABZON61
27.09.2013, 16:08
Çok yanlışlıklar var birincisi hangi akla hizmet Pazar günü? Boş binalaramı bağıracaksınız? Birde bayram önümüz birçok insan memleketine gidecek yanlış zaman yanlış gün..

buserkan61
27.09.2013, 16:23
Faik cetinere sordum eylem yapicaz trabzonspor taraftari olarak haberiniz varmi dedim yok dedi
Kupa mi istiyorsunuz dedi
Hayir adalet istiyoruz dedim tamam dogrusunu yapiyosunuz kesinlikle haklisiniz dedi

İyi bir basin bildirisi yapmak lazim

tswonder
27.09.2013, 16:36
Zamanlama doğru değil.

Mehmet Mangan
27.09.2013, 16:39
Zamanlama doğru değil.

1 hafta daha erkene alınabilirdi aslında

Hüseyin Sahtiyan
27.09.2013, 16:42
1 hafta daha erkene alınabilirdi aslında

Evet Fenerbahçe-Trabzonspor maçının olduğu gün birbirimizi yerdik sokaklarda.

Ayrıca tekrar edeyim, önceki sayfalara bakmaya üşenen arkadaşlara, hafta içi mesai saatlerinde oraya gitmek daha mı akla mantığa uyan birşey ? Benim kadar fanatiği pek bulunmaz ama ben bile gidemem yani.

Boş bina diye tutturmuşsunuz da neyse anlamayacaksınız.

Erkan SÜNGER
27.09.2013, 16:46
Ordayım!!!!

Kaya
27.09.2013, 16:49
Orada olacağız... Hep birlikte...

Mehmet Mangan
27.09.2013, 16:50
Evet Fenerbahçe-Trabzonspor maçının olduğu gün birbirimizi yerdik sokaklarda.

Ayrıca tekrar edeyim, önceki sayfalara bakmaya üşenen arkadaşlara, hafta içi mesai saatlerinde oraya gitmek daha mı akla mantığa uyan birşey ? Benim kadar fanatiği pek bulunmaz ama ben bile gidemem yani.

Boş bina diye tutturmuşsunuz da neyse anlamayacaksınız.

senin bu düşüncene bakılırsa o zaman fener maçı olduğu gün sokaklarda ts formalı kimse dolaşmasın. Ne alakası var Allah aşkına. 3'te başlayan eylem en kötü 5'te biter millet maç saatine kadar evine varmış olur zaten. Ayrıca kadıköy neresi istinye neresi ??

halil ibo
27.09.2013, 16:51
İnşallah ailece orada olacağız.Çatlak sesler başka tarafta çatlasın da buradan sesleri duyulmasın.
Eleştiri yok.Destek var ! Herşeyi eleştirmeyi düstur edinen zihniyet bir sus ya huuu !

Hüseyin Sahtiyan
27.09.2013, 17:52
senin bu düşüncene bakılırsa o zaman fener maçı olduğu gün sokaklarda ts formalı kimse dolaşmasın. Ne alakası var Allah aşkına. 3'te başlayan eylem en kötü 5'te biter millet maç saatine kadar evine varmış olur zaten. Ayrıca kadıköy neresi istinye neresi ??

Senin söylediğinle benim ki biraz farklı. O gün iki tarafta organize olması durumunda asabi olacak. Bireysel sokakta birini görme olayıyla 10 arlı 15 erli grupların birbiriyle denk gelmesi arasında çok fark var.

Sen İstinye'den dağılırken 6 civarı metrobüsle 3-5 arkadaş evine gidiyor olabilirsin, ama metrobüsle Kadıköy'e gelen Fenerbahçeli de olabilir senin güzergahında. Zor ihtimal gibi bunlar ama Allah korusun neler oluyor hep beraber görüyoruz yani, o riske girmeye hiç gerek yok.

dead_microbe
27.09.2013, 18:03
pazar günü :D:D

Mert'
27.09.2013, 18:07
Sadece yürüyüş mü bu? Yoksa bina basılacak mı?

Ahmet Öztürk
27.09.2013, 18:09
Nacizane tavsiyelerim;

1) Provokasyonun bu denli gündemde olduğu günlerde aman ha arkadaşlar. Oraya gidenler kendileri kadar sağında solunda ki kişilerden de mesul olsun. En ufak bir olumsuzluk basınında katkısıyla vatan hainliğine kadar gidebilir.

2) Bordomavi.net bu yürüyüşü desteklediğini yetkili bir ağızdan bir bildiriyle duyurmalı. Hatta diğer oluşumlarımızın tamamı. Gidemeseler bile destek verildiğini açıklamalı.

Gönül isterdi ki orada olup omuz omuza yürüyelim ama imkanımız yok. Nasip olursa Trabzon'da olası bir etkinlikte bizde sizi temsil ederiz. Oraya gideceklerin şimdiden ayaklarına, seslerine sağlık olsun.

bordolumavi
27.09.2013, 18:09

arkdasın dedıgınden bunumu cıkardın ayrıca evet ıstersen mac oldug gun gıt bı bagdat caddesınde yuru trabzon forması ıle,fazla cesaret aptallıktan ılerı gelır herseyın bı aklı mantıgı olmalı,bı yuruyus tarıhı ıcın bu kadarda detaycı olmayalım yuruyuse gıtmek ısteyen zaten gıder

Fatih
27.09.2013, 18:28
Kısmetse orda olacağım.

MaEsTrO
27.09.2013, 18:28
Gereksizmis!

Olamaz yahu, kulübün basinda resmen truva ati var.

Üstelik kendini gizlemiyor bile.

Uğur Odabaş
27.09.2013, 18:46
Zaman olarak aslında mantıklı bir zamanlama. Şehir dışında gelecekler içinde bayram izni olacağı için bir sıkıntı olmaz bir de bu tarafından bakmak gerek. Orada olacağım kaç saat kaç gün kalınması gerekiyor ise kalacağım.

Ender Kuyumcu
27.09.2013, 21:00
Bu yürüyüşte BordoMavi.Net olarak Gurbetçi Gençlerin yanında olup onlara destek vereceğiz.

Trabzonspor'un gasp edilmiş haklarının temini için gereken herşey yapılacak.

Peleray
27.09.2013, 21:25
grup ismi ayırt etmeksizin istanbuldaki tüm trabzonsporlular ben gitmezsem bşy olmaz demeden katılsın lütfen. hatta çevre illerden de imkanı olan gitsin ve horon tepilip dönülmesin biraz sert bir tepki verilsin gerekirse.

Helvacı61
27.09.2013, 21:30
bu davaya ömrümce her türlü desteği vereceğim.ama artık adres tff olmamalı..şikenin ve şikecinin destekçsi siyasetçileri umuzlara alarak hak alamazsın.tepki siyasetçilere olmalı ..tüpçü sadece kukla maşa..başka bir şey değil

datoluyuz
27.09.2013, 21:30
konyada okuyoruz. bayram tatili vesilesi ile orda olacağız inşallah.

Samet GÜVEN
27.09.2013, 21:31
Yahu off. Sarıyerdeyim. Burnumun dibi. C.tesi günü memlekete yola çıkıyorum. Böyle bir zamanı seçse seçse hacıosmanoğlu seçmiştir. Hayret ya.

Berke6198
27.09.2013, 21:34
Allah kısmet ederse oradayız...

augustus
27.09.2013, 21:39
Pazar günü olmasını eleştiren arkadaşlar hafta içi olsa demiröreni görüp yüzüne tükürebileceğinizi mi düşünüyorsunuz ? Ya da pencerelerden bize korku dolu gözlerle bakacak insanlar olacağını hayal edip mutlu mu olacağınızı düşünüyorsunuz. Bu tip eylemlerde amaç mesaj vermektir. Ne kadar kalabalık gidip ses getirirseniz eylem o kadar çok amacına ulaşmış olur. Binanın dolu ya da boş olması hiç birşeyi değiştirmez. Yer semboliktir. Amaç mesaj vermektir. Mesaj vermekle mekan basmayı birbirine karıştırmayalım.

kudu_61
28.09.2013, 00:22
Bu yürüyüşte BordoMavi.Net olarak Gurbetçi Gençlerin yanında olup onlara destek vereceğiz.

Trabzonspor'un gasp edilmiş haklarının temini için gereken herşey yapılacak.izmirden araba kaldırıyormuyuz

Emre İskender
28.09.2013, 00:39
Oradayım...

Berat Akçay
28.09.2013, 00:52
Gelmeyenin Trabzonsporluluğundan şüphe ederim

edimurphy_61
28.09.2013, 01:08
Oradayız Allah'ın izniyle...

Ömer1967
28.09.2013, 11:53
Arkadaşlar Türkiyenin heryerinden tatilde imkanı olan herkes gelsin

Fatih Özkan
28.09.2013, 12:01
Orada olmayı çok isterdim.

Gamze
28.09.2013, 12:09
Oradayız inşallah.

Hekimoğlu
28.09.2013, 12:11
Pazar günü protesto demek binayı protesto edip gelmek demektir bence.

peker61
28.09.2013, 12:14
O tarihte memlekette olacağım ama kalbim sizlerle herkes bu yürüyüşe destek vermeli

Furkan Dündar
28.09.2013, 12:26
ordayız

AhmetG.
28.09.2013, 13:33
İnşallah meşaleler sloganlarla formalarla sadece bir prostesto değil, biz yürüdük mü böyle yürürüz havası içinde gerçekleşir.

gece_bekcisi
28.09.2013, 14:37
Keşke orada olsaydım :(

Erkan YILMAZ
28.09.2013, 16:08
cumartesi nöbet çıkışı pazar ordayım inşallah

daha önce böyle çok kavga yürüyüşe karıştım ama bu sefer olmaz inşallah laaa askerim kasımda
yakmayın beni:)

Mehmet Mangan
28.09.2013, 16:23
Akın Akın İstinye'ye

Kader KORELİ
28.09.2013, 16:26
BMN olarak dikkat çeken bir çağrıda bulunabilirse güzel olur. Sadece anasayfada geride kalmış haberi var, o kadar, burda da Gurbetçi Gençler diye geçiyor. Ayrıyetten tüm üyelere çağrı niteliğinde, forum veya bmn anasayfa açılmadan önce çıkacak bir görsel hazırlanabilirse daha çok kişinin haberdar olması için güzel olur.

Doğukan Uçan
28.09.2013, 16:28
bayrama denk gelmiyosa orada olurum

ilhan
28.09.2013, 17:01
BMN olarak dikkat çeken bir çağrıda bulunabilirse güzel olur. Sadece anasayfada geride kalmış haberi var, o kadar, burda da Gurbetçi Gençler diye geçiyor. Ayrıyetten tüm üyelere çağrı niteliğinde, forum veya bmn anasayfa açılmadan önce çıkacak bir görsel hazırlanabilirse daha çok kişinin haberdar olması için güzel olur.

Feshane etkinliğinden sonra değerlendirebiliriz.

Yiğit Gayretli
29.09.2013, 10:48
Bu sefer yer yerinden oynamalı.

buserkan61
01.10.2013, 08:39
Olaylar ciksin cam cerceve indirelim
Capulcu olalim istiyorum ogun
Boyle daha etkili oluruz herhalde

Enes Ünal Kaya
01.10.2013, 09:48
Pazar günü protesto demek binayı protesto edip gelmek demektir bence.

ya ne alakası var..

amerikayı protesto etmek için amerikayamı gitmek lazım.. türkiye sınırı içinde edince mesaj yerine ulaşmazmı..

mısıra destek protestoları medyada yer edinmedimi.. mısıramı gitmek lazımdı mısıra destek için..

Önemli Olan Kalabalık Olması , Hakkımızı Yiyen Bir Kurumun Önünü Seçilmiş Bu Kalabalık İçinde. Çok Doğal Birşey Bu..

Pazar İnsanların Tatili .. Gelip Medeni Şekilde İsteklerini Dile Getirirler.. Bunu Gerektiği Büyüklükte Yaparsada Bırak Türkiyeyi Dünya Basınında Bile Yer Bulursun

Fatih Öztürk
01.10.2013, 11:48
Bayrağımla formamla orada bulunacağım.

metehan
01.10.2013, 14:09
Feshane’deki GG standına uğrayıp, oradaki bir elemana bu tarih meselesini sordum. Aldığım ilk cevap “TSlu olan gelir, FBli olan gelmez” şeklinde sert ve saçma sapan bir cevap oldu. Bunun doğru bir yaklaşım olmadığını söyleyip konuşmaya devam edince, 6 Ekim tarihine, FB maçı olması nedeniyle emniyetten izin çıkmadığını, bayram sonrasına da bu işi bırakmak istemediklerini söyledi. Ben de Bayram tatili nedeniyle katılımın olumsuz etkileneceğini tekrarlayarak oradan ayrıldım. Artık olduğu kadar, yapacak birşey yok.

Oğuzhan Fidan
01.10.2013, 14:25
keşke istanbulda olsaydım askerdeyken denk gelse çarşı iznini ayarlardık bi şekilde ama gönlümüz orada kardeşlerimizle olucak.

CAFER ÖZER
01.10.2013, 16:10
Trabzonspor taraftarı olarak Kim organize ediyor tarihi belirliyorsa bakmadan belirliyor herhalde
Bayram tatili dönemine denk gelen zamanda hemde 9 günlük tatilde Protosto
Tarih ertelenemezmiydi
Bence katılım düşük olacak bir çoğu gidecek Tatile

İlyas Özdemir
01.10.2013, 18:52
onbinlerce TSlinin yaşadığı İstanbulda herkesmi tatile çıkıyor İstda kimse kalmıyormu kalanlar iştirak etse gene binlerce katılımcı olur

metehan
01.10.2013, 23:00
Trabzonspor taraftarı olarak Kim organize ediyor tarihi belirliyorsa bakmadan belirliyor herhalde
Bayram tatili dönemine denk gelen zamanda hemde 9 günlük tatilde Protosto
Tarih ertelenemezmiydi
Bence katılım düşük olacak bir çoğu gidecek Tatile
Cafer abi, yukarıda yazdım durumu. Bu haftasonu için izin alınamamış. Bayram sonrasına da, geç olur diye bırakmak istemiyorlarmış. Ama dediğin nedenden dolayı katılım maalesef düşük olacak. Ama olsun, önemli olan yapmak.

Enes Ünal Kaya
01.10.2013, 23:02
onbinlerce TSlinin yaşadığı İstanbulda herkesmi tatile çıkıyor İstda kimse kalmıyormu kalanlar iştirak etse gene binlerce katılımcı olur

Rahat Olun.

Beklenenin Çok Üstünde Bir Katılım Olacakdır.

Haliçdeki Meşala Organizasyonuna Bile Binlerce Kişi Katıldı.

Bunun Önemi Şuan Herkes Tarafından Biliniyor .. Herkes Elini Taşın Altına Koyup Gelecek O Kadar. Lamı Cimi Olmayan Bir Durum

cakalkerem
01.10.2013, 23:11
gelen gelecektir....

sanatik
01.10.2013, 23:26
IHO 300000 Trabzonsporluyla ne zaman yürüyecek ?

Secimlerden sonra ?

Murat Acar
01.10.2013, 23:32
Keşke orada olabilseydim .Gidecek herkese şimdiden teşekkürü borç biliyorum

dağlıca61
01.10.2013, 23:57
bence belirlenen eylem tarihi Kurban bayramı arefesinde katılımı etkileyecek bir tarih, zira daha önceden planlanmış İstanbul'da binlerce aile bayram nedeni ile memleketine gideceğinden bu yürüyüşümüzü olumsuz yönde etkileyecektir.Ancak ilgililere ilk ihtar olarak 50.000 kişilik bir kalabalık toplanırsa muhteşem olur, ses getirir diyorum.

Burak TOSUN
02.10.2013, 00:08
Tarihi şikebahçeli biri seçmeye çalışsa ancak bu tarihi seçerdi.

Hüseyin Sahtiyan
02.10.2013, 09:15
Tarihi şikebahçeli biri seçmeye çalışsa ancak bu tarihi seçerdi.

Harbi Trabzonspor'lu sen bi tarih belirler misin ?

1 Hafta öncesi Fenerbahçe maçı var, mesul olabilecek misin herkese ?

1 Hafta sonrası bayram.

2 Hafta sonrası Kasımpaşa maçı var İstanbul'da.

Devam edelim mi 3-4-5 diye ?

Yani efendi gibi tarihle alakalı sorun var diyen adamı anlarım da bu ukala tavırlar çok can sıkıyor.

kudu_61
05.10.2013, 01:30
futbolda devrimi yaparsa bu taraftar yapacak artık tek inancım bu bu başlık geride kalmasın bırakın kim istifa ederse etsin biz bizim olan yürüyüşümüzle hakkımızı isteyelim gelen gelir ama bu başlığa yoğunlaşalım

buserkan61
07.10.2013, 13:13
Arkadaslar katilim cok fazla olur insallah bende orada bulunacagim
Bmn olarak ayri bir pankart olacak mi

Yigit gayretli kardesim de gelecekmi

Yiğit Gayretli
07.10.2013, 13:18
Arkadaslar katilim cok fazla olur insallah bende orada bulunacagim
Bmn olarak ayri bir pankart olacak mi

Yigit gayretli kardesim de gelecekmi

BMN olarak orada olacağız. Ben de bir aksilik olmazsa orada olacağım inşallah. Amatör kümede futbol oynadığım için kesin konuşamıyorum ama bu hafta maçımızın cumartesi olması gerek. Bu durumda gelirim diye tahmin ediyorum.

reis6134
07.10.2013, 15:40
birisi çengelden veya üsküdardan geçen alsında gidiim öğrenciyim bilmiom oraları :)

arifberkay
07.10.2013, 15:42
birisi çengelden veya üsküdardan geçen alsında gidiim öğrenciyim bilmiom oraları :)

Çengelden istinyeye denizden motor var çok daha rahat

reis6134
07.10.2013, 15:44

gidersem tek gitçem kaybolurum falan :) biri yardımcı olsun burdan bindim motora sonra

Mollasalihoğlu
07.10.2013, 17:50
gidersem tek gitçem kaybolurum falan :) biri yardımcı olsun burdan bindim motora sonra

kaybolmazsın korkma :)

Yiğit Gayretli
07.10.2013, 19:26
Coşkuyu yeterli bulmadım! Hayde millet, İSYANA!

AhmetG.
07.10.2013, 21:02
Trabzondan otobüs kalkıyor mu? Kalkıyorsa ücreti ne kadar.

Naci Karakol
07.10.2013, 21:04

cengelkoyden gelenler icin altunizade capitol onunden kalkacak otobusler faydali olabilir

Enes Ünal Kaya
07.10.2013, 21:06
İSTİNYE'ye Gelecek Renkdaşlarım.Kendi İmkanları iLe Gelmek İsteyenler

İstanbul'un Ortası ZİNCİRLİKUYU Metrobüs Durağını Bilmeyeniniz Yoktur..

Onun Üst Tarafına Çıkıyorsunuz Hem Otobüs Hem Minibüs Geçiyor İstinye Park'a Doğru..

İstinye Park'da İnerseniz Uzun Bir Yokuşdan Aşağı İneceksiniz ve TFF Binası iLe Karşı Karşıyasınız..

Daha İyi Bilen Varsa Benide Aydınlatsın.. Ben Ön Bilgi Veriyim. Benim Tarifime Göre Biraz Yürüme Mesafesi Kalıyor. Ama Çok Basit

Emre İskender
07.10.2013, 21:23
kurbanlık tosunumu da alıp gelcem...

Sami Kuk
07.10.2013, 21:31
Pazar günü ne protestosu ya:D Kimsecikler olmucak güvenlıkcılerden başka..Neyse bu yürüyüşe bari bjk gs taraftarlarınıda davet edin:D

vendercan
07.10.2013, 21:34
Ya farklı bir şey yapılmalı...Değişik bir şeye kafa yormalıyız...İstinye'ye kar,kış defalarca gittik bir şey elde edemedik...

Farklı bir şey...Faklı bir yol...Farklı bir aktivasyon...

Mert'
07.10.2013, 21:36
Ya farklı bir şey yapılmalı...Değişik bir şeye kafa yormalıyız...İstinye'ye kar,kış defalarca gittik bir şey elde edemedik...

kırp dökeceksin binayı

Enes Ünal Kaya
07.10.2013, 21:50
;1919370142']kırp dökeceksin binayı

iz bırakanlar unutulmaz diyorsun :)

Enes Ünal Kaya
07.10.2013, 21:51
İSTİNYE'ye Gelecek Renkdaşlarım.Kendi İmkanları iLe Gelmek İsteyenler

İstanbul'un Ortası ZİNCİRLİKUYU Metrobüs Durağını Bilmeyeniniz Yoktur..

Onun Üst Tarafına Çıkıyorsunuz Hem Otobüs Hem Minibüs Geçiyor İstinye Park'a Doğru..

İstinye Park'da İnerseniz Uzun Bir Yokuşdan Aşağı İneceksiniz ve TFF Binası iLe Karşı Karşıyasınız..

Daha İyi Bilen Varsa Benide Aydınlatsın.. Ben Ön Bilgi Veriyim. Benim Tarifime Göre Biraz Yürüme Mesafesi Kalıyor. Ama Çok Basit

Son Msj Olarak Diğer Sayfada Kaldı Göz Önünde Dursun Biraz.

Hüseyin Sahtiyan
07.10.2013, 22:11

Altunizade'den araç kalkacak, ayrıntılarını birkaç güne kadar yazarım.

Naci Karakol
07.10.2013, 22:16
Otobüslerin kalktığı yerler açıklanmış, şurada dursun.

İSTİNYE YÜRÜYÜŞÜ İÇİN BAZI OTOBÜS KALKIŞ NOKTALARI AŞAĞIDA DİKKATİNİZE SUNULMUŞTUR. DİĞER KALKIŞ NOKTALARI NETLEŞTİKÇE SAYFADAN AÇIKLAMALAR YAPILACAKTIR.

MERTER METRO İSTASYONU ÖNÜ SAAT:13:00
BAĞCILAR TRABZONLULAR DERNEĞİ ÖNÜ SAAT:13:00
ATAŞEHİR TRABZONLULAR DERNEĞİ ÖNÜ SAAT 13:00
YENİBOSNA OF-HAYRAT MAKİLİLER DERNEĞİ ÖNÜ: SAAT:13:00
EYÜP GÖKTÜRK TRABZONLULAR DERNEĞİ ÖNÜ SAAT:13:00
500 EVLER SERHAT ÇAY OCAĞI ÖNÜ SAAT:13:00
ESENLER TRABZONLULAR DERNEĞİ ÖNÜ SAAT:13:00
BAHÇELİEVLER CAMLIKAHVE İSKİ ÖNÜ SAAT:13:00
GEBZE FIRTINA TRABZONSPORLULAR DERNEĞİ ÖNÜ SAAT:12:00
TUZLA TRABZONSPORLULAR DERNEĞİ ÖNÜ SAAT:12:00
FINDIKZADE TRABZON DERNEKLERİ FEDERASYONU ÖNÜ SAAT:13:00
SULTANBEYLİ TRABZONLULAR DERNEĞİ ÖNÜ SAAT:12:30
ÜSKÜDAR CAPİTOL ÖNÜ SAAT:13:00
GÜNGÖREN BELEDİYESİ ÖNÜ SAAT:13:00
BURSA ORHANGAZİ TRABZONSPORLULAR DRNK. ÖNÜ SAAT: AÇIKLANACAKTIR
İZMİR EGE TRABZONLULAR DERNEĞİ SAAT VE YER AÇIKLANACAKTIR
SAKARYA GURBETÇİ GENÇLER SAAT VE YER AÇIKLANACAKTIR
TEKİRDAĞ GURBETÇİ GENÇLER SAAT VE YER AÇIKLANACAKTIR

Naci Karakol
07.10.2013, 22:19
Hava durumuna bakılırsa o gün sıcaklık 25 derece olacak. Umarım güzel anlar yaşarız, orada olacağım.

buserkan61
08.10.2013, 09:46
Arkadaslar isyan atesi yansin
Bu serefsizlerde biliyoruz ki yuz yok ama yine de tepkimizi koymaliyiz
En azindan stres bile atmis oluruz
O kadar doluyim ki anlatamam :))

Naci Karakol
08.10.2013, 11:12
Artik fb macinda yasananlardan sonra da katilim olmazsa bilin ki bu taraftar olmus.

Mert'
08.10.2013, 11:20
iz bırakanlar unutulmaz diyorsun :)

bunlar dayaktan anlar çünkü

Mollasalihoğlu
08.10.2013, 13:33
Hakkımızı verecek olan TFF değil aslında, TFF'ye yapılan başvuru muhtemelen reddedilecek yine. Ama sonrasında UEFA/FIFA buna izin vermeyecek. Ama biz başvurmadık bile TFF'ye!!!

Kulübe yürümemiz lazım ama ihtar çekenlere hain diyenler kulübe yürüsek bizi asarlar herhalde.

Yiğit Gayretli
08.10.2013, 13:40
Hakkımızı verecek olan TFF değil aslında, TFF'ye yapılan başvuru muhtemelen reddedilecek yine. Ama sonrasında UEFA/FIFA buna izin vermeyecek. Ama biz başvurmadık bile TFF'ye!!!

Kulübe yürümemiz lazım ama ihtar çekenlere hain diyenler kulübe yürüsek bizi asarlar herhalde.

Assınlar Metin'im :) Benim korkum yok. Sen de benleysen iki kişi de olsa yürürüz.

erolizmts
08.10.2013, 13:46

Artık İHO'nun evi veya varsa ofisinin önünde de protesto gösterisi yapılabilir. Çünkü TFF kadar o da direniyor.

Hüseyin Sahtiyan
08.10.2013, 14:00
Bu sefer yürüyüp, fuzuli yere üçlüler çekip, sen çok yaşaları bağırmamıza gerek yok bence. Olayı tamamen illegalleştirmeden tepki vermeliyiz. Bunun adı yumurta olur, domates olur vs.

Başlığı canlandırmak lazım, belki de vardır bilmiyorum bakmadım ama sitenin girişine intro, görsel vs. birşeyler yapılabilir.

mawro61
08.10.2013, 14:00
Iyi guzelde bayram dönüşü olsaydi. Çok az bir sayı olur

Necat Ulusoy
08.10.2013, 14:09
İnşallah katılım yüksek olur...

Erhan Atalay
08.10.2013, 14:26
İnşallah katılım yüksek olur...

Şakamı yapıyorsun kardeş, ne katılımı ne yükseği, altı üstü TRABZONSPOR un hakkını savunmaya gidicez, hepi topu kaç kişi gelirki.

Görende siyasi parti mitingine gidiyoruz sanır, Ha bak yukarda Allah var parti mitingi olsa anasını ağlatırdık en az 10.000 kişi giderdi TRABZONSPOR adına.

Bu taraftar tff binasında kalabalık toplayamaz anca taksimde, kazlıçeşmede toplar.

Yiğit Gayretli
08.10.2013, 14:28
Bu sefer yürüyüp, fuzuli yere üçlüler çekip, sen çok yaşaları bağırmamıza gerek yok bence. Olayı tamamen illegalleştirmeden tepki vermeliyiz. Bunun adı yumurta olur, domates olur vs.

Başlığı canlandırmak lazım, belki de vardır bilmiyorum bakmadım ama sitenin girişine intro, görsel vs. birşeyler yapılabilir.

Yapılacak. Güzel bir şeyler hazırlayacak arkadaşlarımız.

Şahinoğlu
08.10.2013, 16:54
Şu tatil günü protesto olmaz diyenleri anlamak çok güç , bu mantıkla bakarsak gezi protestolarının başbakanın kısıklıdaki evinin önünde olması lazımdı :) , öyle değilmi başbakan ne arar taksimde , Trabzonspor tarftarı pazar günü orayı cehenneme çevirecektir kimsenin şüphesi olmasın.

Hüseyin Sahtiyan
08.10.2013, 17:09
Gurbetçi Gençler
İstinye Yürüyüşünü bütün Trabzonspor'lular organize ediyor, bizde Gurbetçi Gençler olarak katılıyor ve destekliyoruz. Otobüs kalkış noktalarını biz ayarlamıyoruz. Bize bildiren dernekleri veya kurumları yayınlıyoruz. Otobüs kalkmasını istediğiniz semtlerdeki derneklerle görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Saygılarımızla.

Demem o ki organize bütün Trabzonspor'luların organizesi, herkes bir zahmet üstüne düşeni yapsın.

Geçtiğimiz sene Fenerbahçe'lilerle alay etmiştik federasyon binasına 2-3 bin kişi civarı yürüdükleri için. Demek ki onlar bile inanmıyor kendilerine dedik. Yalnız bizde onlardan fazla yürümedik. İnternetin başından yazmayla bu işler olmuyor, ben gitmesem ne olacak sanki diye basitte düşünmesin insanlar. Benim 62 yaşında babam üşenmeyip gelicek, çünkü hakkının yendiğini düşünüyor, ben gelemiyorum diyen birçok vatandaşın bahanesini kabul etmem açıkçası. İnternette cırlayıp herşeyi bilgisayar başından takip edecek kadar küçük Trabzonspor'lu olmayın.

halil ibo
08.10.2013, 17:20
Başakşehir'de nasıl örgütleneceğiz ? Yada nasıl gidebiliriz.6 yaşındaki oğlumla birlikte inşallah o gün İstinye'de olacağım.Aracımız olmadığı için gidiş ve dönüşümüz şehrin bu noktasından zor olacak.
Ama Başakşehir ilçesinde Trabzon ve/veya Trabzonspor derneği şart !

Naci Karakol
08.10.2013, 17:23
Gurbetçi Gençler
İstinye Yürüyüşünü bütün Trabzonspor'lular organize ediyor, bizde Gurbetçi Gençler olarak katılıyor ve destekliyoruz. Otobüs kalkış noktalarını biz ayarlamıyoruz. Bize bildiren dernekleri veya kurumları yayınlıyoruz. Otobüs kalkmasını istediğiniz semtlerdeki derneklerle görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Saygılarımızla.

Demem o ki organize bütün Trabzonspor'luların organizesi, herkes bir zahmet üstüne düşeni yapsın.

Geçtiğimiz sene Fenerbahçe'lilerle alay etmiştik federasyon binasına 2-3 bin kişi civarı yürüdükleri için. Demek ki onlar bile inanmıyor kendilerine dedik. Yalnız bizde onlardan fazla yürümedik. İnternetin başından yazmayla bu işler olmuyor, ben gitmesem ne olacak sanki diye basitte düşünmesin insanlar. Benim 62 yaşında babam üşenmeyip gelicek, çünkü hakkının yendiğini düşünüyor, ben gelemiyorum diyen birçok vatandaşın bahanesini kabul etmem açıkçası. İnternette cırlayıp herşeyi bilgisayar başından takip edecek kadar küçük Trabzonspor'lu olmayın.

İmzamı atarım bu yazınızın altına. Herkes bilgisayar başından yazıyor da yazıyor. İş uygulamaya gelince "yaaa biz tatile gidicez, pazar günü yapmanın ne anlamı var, kalabalık olmayacak o yüzden gelmeye gerek yok, hava soğuk, ozon delindi, havada oksijen var, 2+2=4" gibi sebepler sunulmasın. Gelmeyenlere de yazıklar olsun diyorum buradan.

Mollasalihoğlu
08.10.2013, 21:33
Kuru kuru konuşmakla olmuyor. Yürüyüş yürüyüş denildi, işte yürüyüş!

Kimler geliyor?

1- Mollasalihoğlu

Şenol Altunsoy
08.10.2013, 21:38
Kuru kuru konuşmakla olmuyor. Yürüyüş yürüyüş denildi, işte yürüyüş!

Kimler geliyor?

1- Mollasalihoğlu

2- Şenol Altunsoy

3- Ulaş Altunsoy

Şenol Altunsoy
08.10.2013, 21:41
Evet dostlar yürüyelim asalım keselim diyenleri görelim.Herkes orada olmalı.

Bu hepimizin bu camiaya borcudur Mustafa Çelik'e borcudur

Furkan Uçan
08.10.2013, 21:42
4- Furkan Uçan

Pazar ordayım Allah'ın izniyle...

Mollasalihoğlu
08.10.2013, 21:44
1-Mollasalihoğlu
2- Şenol Altunsoy (K) :)
3- Ulaş Altunsoy
4- Furkan Uçan

Şenol Altunsoy
08.10.2013, 22:06
Bu liste için ayrı bir başlık mı açsak ne yapsak böyle ilgi çekmedi sanırım.

Gökhan Koç
08.10.2013, 22:08
Bu liste için ayrı bir başlık mı açsak ne yapsak böyle ilgi çekmedi sanırım.

Hemen halledeyim.

Gökhan Koç
08.10.2013, 22:12
http://www.bordomavi.net/forum/showthread.php?t=44112

buserkan61
11.10.2013, 20:57
Bende ordayim insallah