PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 2 - 0 Torku Konyaspor | Spor Toto Süper Lig 6.Hafta

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7

hos_cocuk61
26.09.2013, 23:52
Henrique'nin golleri ölçü olmamalı ve kimseyi aldatmasın tek forvet oynayabilecek özelliğe sahip değil, aradığımız forvet özelliklerinden yoksun en önemli detay ise Yusuflu Maloudali bir takıma en uygun forvet bence Janko'dur.

Kadro bana göre;

_________________Onur

Bosingwa_____Aykut____Mustafa____Olcan

____________Zokora__Colman

Yusuf_________Adrian_________Malouda

______________Janko

şeklinde olmalı

Mustafa OK
26.09.2013, 23:54
bir çılgınlık yaptım 500 tl lik toto kuponuna trabzonu tek attım.hiç de güvenmiyorum.konya yı da yenemiyorsak hiç oynamayalım.

keşke iddaa da bizim maça alt oynasaydın kesin kazanırdın :D

Samet Yildirim
26.09.2013, 23:54
o bu şu dinlendirilebilir diyenler kendini Barcelona mı sanıyor en çok buna üzülüyorum.çok zor maç yaw.kimi dinlendiriyorsun.galibiyet alamazsan yukarsı kazanırsa lig formaliteye döner.en önemli maç önündeki ilk maçtır. hepsine 3 puan veriyorlar.konya yı yenemeyen takım o güvensizlikle deplasmanda 17 yıldır yenemediğimiz Fb yi mi yenecek?

Sikinti arada Lazio gibi önemli macimiz var. Persembe ile Pazar arasi dinlenme sanslari yok. Konyaspor macinda bundan dolayi rotasyon olabilir ama sende haklisin Puan kaybina tahamül yok oda baska bir dert.

Zokora ve Colman kart sinirinda bunda fb maci öncesi baska bir sikinti. Bi yandan da yük hep Paolo da oldugu icin Janko yu felan hazir tutmak lazim...bunda bamba yida ekleyebiliriz...

Keske 12-13 puan felan olsaydida rahat olsaydik.

gabriel omar
26.09.2013, 23:56
Malouda ve Yusuf dinlendirilebilir.Bu maçlık Kadiri sol beke ,Olcanı da sol öne alabiliriz.Adrian da her ne kadar kanat oynayacak yeterlilikte olmasa da Konya karşısında sırıtmaz.Onu da sağ açıkta değerlendirebiliriz.

Colmanı dinlendirip ,Zokora -Aykut (Abdülkadir )-Soner orta sahasını da deneyebiliriz.Bu maçı önemli oyuncuları dinlendirmek,az fırsat bulan oyunculara da şans vermek için kullanabiliriz.

josemourinho
26.09.2013, 23:59
keşke iddaa da bizim maça alt oynasaydın kesin kazanırdın :D

toto daha iyi iddaanın oranları tatmin etmiyor kaçak da oynamıyorum..ayrıca konya atar sanki bizim kesin 2 gol bulmamaız lazım.gekas ve Erdal çok tehlikeli..

Cafer Bulur
27.09.2013, 00:01
Janko nun a2 takimina attigin golün görüntüleri yok mu?

Bu golü iyi reklam edersek janko yu pazar günü ilk 11 de görebiliriz.:)

Cafer Bulur
27.09.2013, 00:03
Malouda ve Yusuf dinlendirilebilir.Bu maçlık Kadiri sol beke ,Olcanı da sol öne alabiliriz.Adrian da her ne kadar kanat oynayacak yeterlilikte olmasa da Konya karşısında sırıtmaz.Onu da sağ açıkta değerlendirebiliriz.

Colmanı dinlendirip ,Zokora -Aykut (Abdülkadir )-Soner orta sahasını da deneyebiliriz.Bu maçı önemli oyuncuları dinlendirmek,az fırsat bulan oyunculara da şans vermek için kullanabiliriz.

Aynen,burada söyle bir kadro cikabilir.

onur
bosingwa aykut mustafa kadir
aykut soner
volkan adrian olcan
janko.

josemourinho
27.09.2013, 00:12

onur
aykut soner
volkan adrian olcan
janko.

sabaha kadar oynasalar bu kadro Konya'yı yenemez ..bri adriadn bir olcan var.onları kilitlediler mi iş bitti..soner asla büyük takım oyuncusu değil erciyesteki bizden giden yasin gibi.

Terzioğlu
27.09.2013, 00:14

onur
aykut soner
volkan adrian olcan
janko.
Aman Volkan'dan daha taze kurtulduk kadroya falan alinmasin. Yusufu dinlendirmeye cok da gerek yok. Her türlü oynar.

josemourinho
27.09.2013, 00:15
bu 3-4 eksikli kadro kuranları maçtan sonra göreceğim.biz tam kadroyla bile zor yeneriz Konya'yı adamlar hepsini kesiyor.

Cafer Bulur
27.09.2013, 00:16
sabaha kadar oynasalar bu kadro Konya'yı yenemez ..bri adriadn bir olcan var.onları kilitlediler mi iş bitti..soner asla büyük takım oyuncusu değil erciyesteki bizden giden yasin gibi.

Önümüzde lazio-fener maclari var rotasyon sart o maclar daha önemli.

Cafer Bulur
27.09.2013, 00:17
Aman Volkan'dan daha taze kurtulduk kadroya falan alinmasin. Yusufu dinlendirmeye cok da gerek yok. Her türlü oynar.

Volkan i kazanmak gerekiyor,kötü bir oyuncu degil volkan konya macinda oynarsa is yapabilir.

josemourinho
27.09.2013, 00:17
Önümüzde lazio-fener maclari var rotasyon sart o maclar daha önemli.

Feneri yen şampiyon olma diyorsan o ayrı ben bu zihniyette değilim..ayrıca ligin başı takımın ritm bulması için maç yapması lazım yaw neyin dinlendirmesi bu..

josemourinho
27.09.2013, 00:21
neyse ben kaçar fazla girmem zaten tartışmak da istemiyorum.sağlıcakla kalın..

Cafer Bulur
27.09.2013, 00:23
Feneri yen şampiyon olma diyorsan o ayrı ben bu zihniyette değilim..ayrıca ligin başı takımın ritm bulması için maç yapması lazım yaw neyin dinlendirmesi bu..

Fener macinda bir beraberlik bana yeter ama önümüzdeki 3 maca da ayni kadroyla cikarsak bu takim bunu kaldiramaz.

Konya macinda yedek kadro takviyeli takim sahada olmali bence.

Mert'
27.09.2013, 00:37
Zeki banko oynar bence 11 de

Samet Yildirim
27.09.2013, 00:49
Fener macinda bir beraberlik bana yeter ama önümüzdeki 3 maca da ayni kadroyla cikarsak bu takim bunu kaldiramaz.

Konya macinda yedek kadro takviyeli takim sahada olmali bence.

Ayni görüsteyim.

Yani rotasyon cok cok abartmadan yapilmali.

devran
27.09.2013, 02:32
Janko için ideal maç. Konya zayıf gibi gözüküyor, yusufun asistleriyle jankonun golleriyle maçı alırız inşallah.

Süleyman50
27.09.2013, 08:23
bu maçı kesinlikle kazanmalıyız, çünkü haftaya nasılsa kaybedeceğiz ( inşallah yanılırım)

barisb
27.09.2013, 08:27
Trabzonspor'un çift forvet oynadığı günleri de göreceğiz inşallah bigün :)

Mesut
27.09.2013, 08:30
-----------------Onur----------------
Bosingwa--Aykut-Yumli----Olcan
------------Zokora--Aykut A.------
Henrique-----Adrian----------Maoluda
-----------------Janko---------------

Ogün YAZICI
27.09.2013, 13:10
olcan'ı öne atmalıyız artık.takımda yerli ofansif oyuncu yok yusuf dışında...olcan ve emre güral mutlaka hücum rotasyonunda kullanılmalı...

Fatih
27.09.2013, 13:11
Djalma-Gekas'a dikkat.

hasannuhoglu
27.09.2013, 13:11
önümüzdeki 3 maçlık sürece moral olacak maç..her türlü kazanılması gerek..

Ömer_
27.09.2013, 13:45
onur,bosi,aykut,mustafa,olcan,zokora,soner,yusuf,a drian,maluda,janko.

HOPA'LI TS'Lİ
27.09.2013, 14:18
Şike mücadelesinde zafere ulaşmadan hiçbir skor umurumda değil.
Kupa gelsin, çağ atlarız.
Şampiyonluklar ard arda gelir.

aktan61
27.09.2013, 14:24
iyi futbol,güzel skor beklemiyorum.
1-0 olsun bizim olsun deyip aylar sonra samsun'dan avni akere geliyoruz.

Süleyman50
27.09.2013, 15:10
yine kazansak bile zar zor kazanacağımız bir maç olacaktır...

Mert Pasa
27.09.2013, 15:18
Kazansak cok guzel olacagindan kazanamayacagimizi tahmin ettigim mac

Fatih Özkan
27.09.2013, 15:40
Kazansak cok guzel olacagindan kazanamayacagimizi tahmin ettigim mac

Mantıklı :)

E. Okan Bülbül
27.09.2013, 15:41
Yeneriz dediğimiz maçları yeniliyoruz , yenilirz dediklerimizi de yeniyoruz. Yeniliriz :(

Anıl C
27.09.2013, 15:45
Reşit hoca bilir işini.
Alırız maçı.

zizu41
27.09.2013, 15:47
ne olursa olsun sahada iyi skor almalıyız... ama nasıl olur bilinmez..:)

drose61
27.09.2013, 16:03

Kupanın gelmesini ben de önceliğim olarak görüyorum ancak, nasıl çap atlarız kupa gelirse? Şampiyonluklar nasıl ard arda gelir onu çözemedim.

sasort
27.09.2013, 16:09
Henrique'nin golleri ölçü olmamalı ve kimseyi aldatmasın tek forvet oynayabilecek özelliğe sahip değil, aradığımız forvet özelliklerinden yoksun en önemli detay ise Yusuflu Maloudali bir takıma en uygun forvet bence Janko'dur.

Kadro bana göre;

_________________Onur

Bosingwa_____Aykut____Mustafa____Olcan

____________Zokora__Colman

Yusuf_________Adrian_________Malouda

______________Janko

şeklinde olmalı

aynen katılıyorum sana ama colman pek verim alamıyoruz
yerine aykut iyi çalışıyor oda olur
olcan ileride oynamayı unuttu herhalde keşke bekte kendisini yetiştirse uzun zaman faydalanırız solda ileri çıkarak rakibi zorluyor
avrupada mustafanın yerine bamba konulmalı mustafa yapamaz orayı

cunguslu
27.09.2013, 16:11
Son haftalarda yakaladığınız çıkışın bu haftada devam etmesini dileriz yüreğimiz ve kalbimiz her zaman sizinle diyarbakır her zaman sizinle

sasort
27.09.2013, 16:15

volkan ve batuhan kadro dışı kalmışlar haberiniz yok mu

sasort
27.09.2013, 16:16
Son haftalarda yakaladığınız çıkışın bu haftada devam etmesini dileriz yüreğimiz ve kalbimiz her zaman sizinle diyarbakır her zaman sizinle

mesajın çok hoşuma gitti yüreğine sağllık

sasort
27.09.2013, 16:20
janko şimdi göndersek şu yaşına rağmen avrupada oynar volkanda sakatmış iyileşirse oda oynar ama ameliyat olursa 6 ay sahalardan uzak kalacakmış biraz zor gibi
ama şu batuhana yazıklar olsun sen başka nere kaldı kim alır seni
janko diyor ki bu son şansım sen neyine güveniyorsun futbol gibi mesleğin var hala karı kız peşinde ne iş yaparsın başka
bence bunu çay bahçesine gündeliğe gönderin :)

Yavuz Bektaş
27.09.2013, 16:40
Stada elektronik reklam panoları kuruluyormus

GULER
27.09.2013, 16:53
volkan ve batuhan kadro dışı kalmışlar haberiniz yok mu

Bir daha da girmez umarim.

Fatih Özkan
27.09.2013, 16:59
2 deplasman maçında kalesinde 4 gol görüp mağlup olan bir Konyaspor ile oynayacağız.
Üst düze bir ümidim yok ama galip gelmek çok da zor olmasa gerek.

halil ibo
27.09.2013, 17:33
averaj düzelte.... yazamıyorum devamını ama inşallah :)

Doğan BULAT
27.09.2013, 17:37
Hey gidi Trabzonuma bak.. Daha dün lige çıkmış takımdan korkar hale gelmişiz ya bu kadarı bile yeter.

Bu hallere düşecek takımmıydık biz?

Koskoca Trabzonspor ölmüş bitmiş ağlayanı yok..

Bu hale getirenler tez günde Allah sizi bildiği gibi yapsın

Oğuzhan
27.09.2013, 19:03
Janko kazanılacaksa ya bu maçta, yada hiç.

Tayfun
27.09.2013, 19:08
Her maçı 1-0 yenelim, kötü oynayalım umrumda değil ama yenelim ..

nakzo
27.09.2013, 19:09

Abi asıl başarısız olursak o kupa hiçbir zaman gelmez. Bakınız geçen seneye takım can derdine düştükçe kimse şikeyi umursamıyor. Başarılı olursak daha çok sesimiz çıkar.Şikebahçe neden yıkılmıyor 2011 den sonea adamlar 2. ligten aşağı inmiyor. Bu takımın bu başkanın maddi gücü yok seri galibiyetlerle başarı ve para kazanmalıyız yoksa bu başkan bizi ankaragücünden beter edecek.

nakzo
27.09.2013, 19:11
şikebahçeye yenileceğimiz düşündüğümden bu maçı mutlaka kazanmalıyız lütfen adam olun 1-0 da olsa bu maçı kazanın.

nakzo
27.09.2013, 19:15
Hey gidi Trabzonuma bak.. Daha dün lige çıkmış takımdan korkar hale gelmişiz ya bu kadarı bile yeter.

Bu hallere düşecek takımmıydık biz?

Koskoca Trabzonspor ölmüş bitmiş ağlayanı yok..

Bu hale getirenler tez günde Allah sizi bildiği gibi yapsın

Sevgili renktaş düşmez kalkmaz bir Allah ;ama tehlikeli olan bunu alışkanlık haline getirmek,her sezon yok 6. yok 7. olsak yok gruba kalsak bana yeter diyenler itibar görürse bu takımda bu camiada, 5 sene sonra Trabzonda Trabzonspor 3. sırada tutulan takım haline gelir.gençlerbirliğinin çeyrek final şikeceilerin yarı final oynadığı kupada gruplara kalmayı kimse bize hedef, başarı gösteremez.

Sadettin_
27.09.2013, 19:15

ona eyvallah ta skor benim icin onemli degil diye diye gecen sene az daha kume dusuoduk .
muharrem usta guzel bi konuya deginmisti .
arkadas surekli protesto dur atlet atma yuruyusler falan ardi ardina yapiyoruz da az daha kume dusecektik ona kimse bakmiyor .
skor onemli degil diye birsey yok skor onemli hemde cok onemli .

Mert'
27.09.2013, 19:19

Kupa gelse bile tazminat almadıktan sonra çağ atlayamayız bence. O zaman şike olmasaydı şuan 9.şampiyonluğu falan konuşuyorduk belkide.

Ogün YAZICI
27.09.2013, 22:26
artık duran toptan gol atalım.

ccd6167
27.09.2013, 22:35
ugur demirok kesinlikle alinmali millet..adam tam bizlik stoper..

Mustafa Hazıroğlu
27.09.2013, 23:08
Öyle veya böyle kazanırız. Henrique yine atar golünü.

hyasin61
28.09.2013, 00:08
Ugur Meleke : Şenol Güneş ve Tolunay'ın vuramadığı neşter Trabzonda Volkan Batuhan ve bunları izleyecek olan oyuncuların kadro dışı kalmasıyla vurulmaya baslandı.

Tümer Metin : Ts'de bir çok oyuncu var ki zaman zaman beni bile kandırıyorlar.Ts'nin hücum anlamında olumsuz etkıleyen Olcan'ın sol bek oynaması ve ıyı bır forvet olmayışı.

Okay Karacan : Ts'de işler yolunda gidiyor o hava var ve bu yarışın içerisinde olacaklar.

Fatih
28.09.2013, 00:14
artık duran toptan gol atalım.

Atılacak bütün stillerde attık duran top kaldı.:)

Takımın duran top çalıştığını düşünmüyorum.

Ogün YAZICI
28.09.2013, 00:24
Atılacak bütün stillerde attık duran top kaldı.:)

Takımın duran top çalıştığını düşünmüyorum.

ligde şampiyon olduğumuz sezondan sonrası incelensin eminim duran toptan en az gol atan takımız...o sezondan sonra santraforsuz oynamamız büyük etken ama stoperlerde yeterli katkı vermiyor.mustafa 3 yıldır değişmez stoperimiz kaç golü var...

Fatih
28.09.2013, 00:38
ligde şampiyon olduğumuz sezondan sonrası incelensin eminim duran toptan en az gol atan takımız...o sezondan sonra santraforsuz oynamamız büyük etken ama stoperlerde yeterli katkı vermiyor.mustafa 3 yıldır değişmez stoperimiz kaç golü var...

Mustafa'nın kupa maçında var bir de meşhur Bjk maçında aksi gibi çok da top geliyor ama kullanamıyor.

Erman Aydın
28.09.2013, 01:37
----------------onur----------------------
bosingwa---------aykut------giray----olcan
------------------aykut-------------------
---------colman---------------------------
--------------------------adrian-----------
----yusuf-----------------------malouda----
---------------janko-----------------------

Fatih Öztürk
28.09.2013, 01:45
Lazio maçı öncesi bazı oyuncuları dinlendırmek iyi olmazmı.Malouda,Adrıan,Aykut Demir,Henrique gıbı sürekli oynayanlar yedek beklese.sahaya Onur,Bosingwa,Bamba,Mustafa,Olcan,Soner,Aykut Akgün,Colman,Alanzinho,Yusuf,Janko onbırı çıksa fenamı olur?

Bud Spencer
28.09.2013, 01:50
Mustafa'nın kupa maçında var bir de meşhur Bjk maçında aksi gibi çok da top geliyor ama kullanamıyor.

+ eskisehir maci verlimeyen gol

gabriel omar
28.09.2013, 02:03
Lazio maçı öncesi bazı oyuncuları dinlendırmek iyi olmazmı.Malouda,Adrıan,Aykut Demir,Henrique gıbı sürekli oynayanlar yedek beklese.sahaya Onur,Bosingwa,Bamba,Mustafa,Olcan,Soner,Aykut Akgün,Colman,Alanzinho,Yusuf,Janko onbırı çıksa fenamı olur?

Stoperleri bozmayalım derim,pozisyon gereği çok yorulmazlar zaten.Ama Yusuf,Malouda,Colman,Adrian dinlendirilebilir.Yerlerine de Kadir ,Olcan,Soner,şans bulsun.Duruma göre maç sıkışırsa sonradan oyuna müdahale edilir.

Gerçi böyle de sağ açıkta oynatacak adam kalmıyor.

Sefa
28.09.2013, 02:38
Benim o sezondan sonra hatırladığım 2 gol var Giray'ın Bursa'ya attıkları o kadar.. :)

Gökhan Baymak
28.09.2013, 03:26
Zokora-Colman ve Soner ortasahasi artik oturmali. Yusuf ve Malouda kanat Janko forvet.Adrian ikinci yarı oynasin.
Bosingwa varken Zeki ancak top toplar...

DeAgLeMaNyAq
28.09.2013, 06:03
Geçen sezon serbest vuruş ortasıyla gol atmışlığımız yok sadece kornerden gelen 3 atışta gol attık. Birisi Fatih'in dediği gibi Mersin'le oynadığımız kupa maçı diğer ikisi ise Emerson'un Gençlerbirliği ve Akhisar maçlarında attığı goller. Bunun iki nedeni var. Birincisi Adrian'ın kestiği bütün toplar ceza sahası içerisindeki en önde bulunan rakip tarafından karşılanıyor diğeri de Aykut haricinde çok iyi kafacı diyebileceğimiz bir oyuncumuz yok. Golcümüz dediğimiz Henrique ilk kafa golünü Kukesi maçında attı...

Sibel
28.09.2013, 09:56
Yarın olsa da maça gitsek.:)

Tahir61
28.09.2013, 10:29
şikeci köpeklerle maçımız niye pazar oynanıyo perşembe uefa maçı var kayseri maçı olduğunda pazartesi oynanıyo bu itlerin ne farkı var bu maç pazartesi oynanmalı değilmiiydi

Bilgehan Tokal
28.09.2013, 10:49
Zeki yavru ne zaman girecek onu konuşalım. İlk 11 de mi başlar 2. yarı girip sağ açık mı oynar?

Hüseyin Başoğlu
28.09.2013, 10:54
bu maç 4-0 biter

Malouda kilidi açar ilk yarı..İkinci yarı Adrian asar sonra Janko gelir 2 tane daha atar maç biter

Fatih Öztürk
28.09.2013, 10:59
Stoperleri bozmayalım derim,pozisyon gereği çok yorulmazlar zaten.Ama Yusuf,Malouda,Colman,Adrian dinlendirilebilir.Yerlerine de Kadir ,Olcan,Soner,şans bulsun.Duruma göre maç sıkışırsa sonradan oyuna müdahale edilir.

Gerçi böyle de sağ açıkta oynatacak adam kalmıyor.

Haklısın stoperlerı bozmamak lazım.Konyanın en etkılı ısmı Erdal.Gekas oynarsa sıkıntı çıkarabılır.3 puanı güzel oyunla alıp Lazıo maçına moralli çıkalım.şıkebahçeyı evınde yenersek müthiş hava yakalayacaz.bı senede kötü oynayarak şampıyonluğa oynayalım nolacak.

Hüseyin Başoğlu
28.09.2013, 11:00
Haklısın stoperlerı bozmamak lazım.Konyanın en etkılı ısmı Erdal.Gekas oynarsa sıkıntı çıkarabılır.3 puanı güzel oyunla alıp Lazıo maçına moralli çıkalım.şıkebahçeyı evınde yenersek müthiş hava yakalayacaz.bı senede kötü oynayarak şampıyonluğa oynayalım nolacak.

lazioyu yeneriz ama fener deplasmanı imkansız :)

Mustafa OK
28.09.2013, 11:04
şikeci köpeklerle maçımız niye pazar oynanıyo perşembe uefa maçı var kayseri maçı olduğunda pazartesi oynanıyo bu itlerin ne farkı var bu maç pazartesi oynanmalı değilmiiydi

Daha önce bir arkadaş yazmıştı Avrupa maçlarının olduğu haftada h.içi ne maç koymayın diye UEFA söylemiş diye bişeyler yazmıştı ondan koymamışlar demişti... aklımda kalan bunlar...

Fatih Öztürk
28.09.2013, 11:05
lazioyu yeneriz ama fener deplasmanı imkansız :)

Bak görecesun Mustafa hoca şıkebahçeyı canından bezdırecek.o gada çırkın oynayacazkı bız bıle galıp geldığımıze sevınemeyecez:D

Tatar Kemal
28.09.2013, 11:06
çok zor bir maç olacağı kesin. uğur tütüneker gibi büyük takımlara karşı aslan kesilen bir teknik dirrektörün takımına karşı oynayacağız. beraberlik ya da mağlubiyet gelirse şaşırmam. zaten maç avni aker'de olacağı için kötü ve stresli bir futbul oynayacağımız kesin. takımın kondüsyonu berbat, teknik direktör ve oturmuş kadro sorunumuz hala devam ediyor. 4-5-1 sistemi ile çıkar da kazara bir gol yersek akhisar faciasında olduğu gibi farklı da kaybedebiliriz.

Ali İhsan
28.09.2013, 11:07

Milli takım haftası öncesinde pazartesiye maç koymuyorlar

Hüseyin Başoğlu
28.09.2013, 11:08
Bak görecesun Mustafa hoca şıkebahçeyı canından bezdırecek.o gada çırkın oynayacazkı bız bıle galıp geldığımıze sevınemeyecez:D

ondan eminim zatende fener ballı takım atar 1 tane kazanır :)

aaahmet61
28.09.2013, 11:08
forvetsiz bir hafta daha.bakalım kaç hafta daha sıçrayacak çekirge.

Fatih Öztürk
28.09.2013, 11:15
ondan eminim zatende fener ballı takım atar 1 tane kazanır :)

Bizim karşımızada Sow, Webo, Emenike gıbı gerıye dönmeyen forvetlerle çıksınlar bakalım bal bırakırmıyız adamda:)

Muhammet Hacısalihoğlu
28.09.2013, 11:16
6 yabancı olayı sıkıntı. Colmansız olmuyor gibime geliyor. Janko olmazsa da henriqle nereye kadar orası da muallak..

Aykut Akgün kendini lampard sanıp 50-60 metreye pas atmaktan vazgeçerse maçı alırız sanki :))

bilgehan83
28.09.2013, 12:56
Onur
Bosingwa Giray bamba kadir
Akadir soner Aykut Yusuf
Janko emre

Şu onbirle çıkalım oyuncular dinlensin fener maçı için kart sınırında olanlar oynamasın..

Yaşar
28.09.2013, 13:10
Bizim karşımızada Sow, Webo, Emenike gıbı gerıye dönmeyen forvetlerle çıksınlar bakalım bal bırakırmıyız adamda:)

Fb kadrosununa bakınca oynayacağımız maçın kabusunu gòrüyorum, uyku uyuyamıyorum.
Sow, Webo, Emenike, Baroni, Alper, Holmen, Kuyt falan bize aģır gelir sanki.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Cafer Bulur
28.09.2013, 13:13
Fb kadrosununa bakınca oynayacağımız maçın kabusunu gòrüyorum, uyku uyuyamıyorum.

Isimlere takilmamak lazim,her macin ayri bir havasi ve her rakibin bir önlemi vardir.

Bizim fb macinda isimizin zor olusu bizim lazio maci nedeniyledir,bu 2 önemli maci kaldirmak kolay olmayacak.

arahna
28.09.2013, 13:24

maluda bosingwa zokora onur aykut yusuf olcan
bunlar da az değil
hakem müdahalesi olmazsa yeneriz

Cafer Bulur
28.09.2013, 13:27
maluda bosingwa zokora onur aykut yusuf olcan
bunlar da az değil
hakem müdahalesi olmazsa yeneriz

Beraberlik bile yeter bana,lazio ve fb maclarindan 1 er puan alirsak bizim icin basari olur.

Bu maclarda yenilmemek en az yenmek kadar önemli ve degerli.

Mert'
28.09.2013, 13:30
FB ile berabere kalsak başarıdır

Emre Emiroğlu
28.09.2013, 13:33
Hakaten Lazio ve Fenerden puan alabileceğimizi düşünmemiz olağan üstü.. Takımımıza güvenimiz süper :)

Bu 2 maç içinde 6-4-0 taktiği bekliyorum.

Fatih Öztürk
28.09.2013, 13:40
Sow, Webo, Emenike, Baroni, Alper, Holmen, Kuyt falan bize aır gelir sanki.

Yaşar yukarıda arkadaşda belirtmış zaten bizdekı oyuncular yabana atılacak türden değil.hücum anlamında pek zengınlık olmasada takım halınde defans yapmayı baya öğrendik.

Fatih Öztürk
28.09.2013, 13:44
Nıye almayalım puanları bırader?Karabükten fark yerız,Kayserı bızı parçalar,aha şımdı Limassol boruyu döşeyecek dedınız ama hep döşeyen bız olduk.kazanma alışkanlığı çok önemlı.çoğu oyuncularımızda aıdıyet duygusu gelıstı.Lazıo tırs gelır şıkecıler vırs gıder.teknık ekıp ve oyuncularımıza çok güvenıyorum.

arahna
28.09.2013, 13:56
eskiden çok iyi oynar kaybederdik
ben kazanmayı tercih ediyorum iyi oyunu da kazanmak için istiyorum zaten
ilk 4 e giremedikten sonra çok iyi oynamışız umurumda değil
şu an puan tablosuna bakıyorum
geçen hafta iyi mi oynadık kötü mü kimin umurunda
kazanacak gibi oynayalım , bunun için iyi oyun veya savunma farketmez
bunu çok hayran olduğunuz tolunay , fatih terim veya ersun yapsa taktik yaptı süper taktik uyguladı sonuç almayı bildi derdiniz eminim
elindeki kadro ile en iyisini yapmak asıl amaç olmalı
gördük sezon başı kıvrandılar yabancıları göndermek için ama olmadı ve istenen kadro kurulamadı
yine de eldeki kadroda iyi oyuncular var
bunu doğru kullanıp motive edip puan toplayabiliriz
puan hem para hem moral hem güven veriyor bize
kadromuz yetersiz ve eksik ise adama sövmek yerine moral verip güç vermek gerekirken bu anlamsız hakaretler nedendir anlamak güç

Ogün YAZICI
28.09.2013, 14:15
kadro dışı hamleleri bir şeylerin yoluna girdiğini gösteriyor...saha içinde istenen futbolu oynatmasa da takıma ihanet eden isimleri kim olursa olsun zamanla yok edecekse MRA'nın sonuna kadar arkasındayım.önceliğimiz bu olmalı.

Oğuzhan
28.09.2013, 14:29
kadro dışı hamleleri bir şeylerin yoluna girdiğini gösteriyor...saha içinde istenen futbolu oynatmasa da takıma ihanet eden isimleri kim olursa olsun zamanla yok edecekse MRA'nın sonuna kadar arkasındayım.önceliğimiz bu olmalı.

Adamlar Trabzonspor'un ne olduğunu çözememişler daha.

Sanki süper amatör takımı bu oynamayan trip atıyor. Parayı kazanan onlar, tribi atan onlar, kahrını çeken taraftar.

alper*
28.09.2013, 15:53
Oynadığımız futbol psikolojimi bozmaya başladı.

Dün gece rüyamda Trabzonspor'un maçını görüyorum.

İçimde bir umutsuzluk. 0-0 gidiyor maç.

"Yahu nasıl gol atacağız ki?" diyorum içimden üzülüyorum.

Sonra gol atıyoruz. 1-0. Golü atan Mustafa Tiryaki.

Tamam diyorum. Daha gol yemeyiz.

Oooooof :(

Erkan YILMAZ
28.09.2013, 15:59
konyayı muhtemelen yeneriz lazio maçında 0-0 lık beraberlik bekliyorum

gelelim şikecilerle oynıcağımız maça bu maçta full defans taktiğimizi gene uygularsak perişan oluruz

adamlar taraftarlarıyla beraber büyük bir kinlem bastıracaklardır 90 dk da
bu baskıyı kaldramayız

serdaracıl
28.09.2013, 16:05
İnsallah kazanacagiz. Hocaya guveniyorum. Bir de forvetimiz olsa tamam

yorumsuz6117
28.09.2013, 17:07
Bu oyunu fenere oynarsak 4'ten az yemeyiz..

ozturk
28.09.2013, 17:31

mra volkanı oynatmak istemiş volkan oynamak istememiş.

Doğukan Uçan
28.09.2013, 17:32
1-0 alırız .

Ali Özcan
28.09.2013, 17:50
konyayı da yeneceğiz inşallah ama özellikle Lazio maçını çok rahat kazanacağımızı düşünüyorum...

şikebahçe maçı umrumda değil, çünkü onlar "aslında" yoklar...

drose61
28.09.2013, 18:07
Konya maçı 2-1

Lazio maçı 1-1

Şikebahçe maçı 3-1

r9emre
28.09.2013, 18:15
Konya'yı da 1-0 ya da 2-0 yeneriz. Lazio maçı tahminim benim de 0-0 ya da 1-1 fakat Fb maçında 3 farklı bir mağlubiyet bekliyorum. Açık ve net. Eğer zaten Kadıköy'de Fb'den puan alırsa MRA bir 10 maç fazladan susacağım hakkında eleştiri konusunda.

drose61
28.09.2013, 18:20
Konya'yı da 1-0 ya da 2-0 yeneriz. Lazio maçı tahminim benim de 0-0 ya da 1-1 fakat Fb maçında 3 farklı bir mağlubiyet bekliyorum. Açık ve net. Eğer zaten Kadıköy'de Fb'den puan alırsa MRA bir 10 maç fazladan susacağım hakkında eleştiri konusunda.

Hele bir de konya'yı yendikten sonra Fb'yi de yenersek (hiç sanmıyorum ama), direkt şampiyonluktan bahsetmeye başlarız :)

Fatih Özkan
28.09.2013, 18:20
Fener maçından zerre ümidim yok.

Uğur Kalyoncu
28.09.2013, 18:32
Herkesin görüşüne saygı duymakla beraber onu yeneriz şu takım mı 3 atarız muhabbeti yapanlarada bayılıyorum..Tamam Konyayı bir şekilde yeneriz buna ben de inanıyorum ama limassol ve kayseri maçlarındaki oyunu oynarsak fenerden 3 yersen öp başına koy..O kadar net...!

asilhamsi
28.09.2013, 20:15
Rize cincona caktı bir tane.

İkinci yarı cok baskılı oynuyordu.

biltrabzon
28.09.2013, 20:25
Ruch Chorzow 1 - 1 Wisla Krakow

28' 0 - 1
Arkadiusz Glowacki

57'
Filipe Starzynski
1 - 1

asilhamsi
28.09.2013, 20:33
selcuga kırmızı veremedi g.t korkusundan.

Arkadas boyle adaletin ......

asilhamsi
28.09.2013, 20:35
offff rize ne gol kacırdı....

Erkan YILMAZ
28.09.2013, 20:57
Arkadas yok bole bsey yemin ediyorum fenerin maçlarına bakana kadar su ğs nin maçına baksınlar

rize gol atmamak için elinden ne geliyorsa yaptı yuh ya yuh trabzon gibi destekledim rizeyi bu sene

ama benim için bitmiştir

asilhamsi
28.09.2013, 21:07
----------------onur----------------

boss------mustafa------aykut-----kadir

yusuf-----zokora--------adrian-----malouda

-------henrique-------janko--------------

defansif olarak belki zorlanırız ama denemeye deger.En azından 45 dakika

nakzo
28.09.2013, 21:07
bu maçtan ne yapıp edip 3 puan almamız lazım lamı cimi yok 3 puan 3 paun 3puan .Ayrıca şikebahçe buyıl yüzde 80 şampiyon olacak.

asilhamsi
28.09.2013, 21:08
bana kalsa ideal 11 :

----------------------onur-------------

boss---------aykut------------zokora-----------kadir

olcan---------soner------------colman---------yusuf

---------janko---------malouda----------------------

asilhamsi
28.09.2013, 21:10
devre arası yapmamız gereken 3 transfer : ortasaha merkez,stoper,forvet.

Bu transferler mutlaka yapılmalı.

asilhamsi
28.09.2013, 21:11
----------------------onur----------------

boss--------aykut------------***------------****

--------****------------------------****----------

yusuf------------------****------------------malouda

---------------*****-------------------------------------

bu yapılanmayı seneye tamamlamalıyız.

bkandil
28.09.2013, 21:13
devre arası yapmamız gereken 3 transfer : ortasaha merkez,stoper,forvet.

Bu transferler mutlaka yapılmalı.

Sol bek?

Gerçi bu mevkilerin dışına garanti takviye yapılır ya neyse...

Mert'
28.09.2013, 21:15
3 puan mükemmel olur

Anıl C
28.09.2013, 21:16
umarım stad tamamen dolu olur

Erkan YILMAZ
28.09.2013, 21:17
umarım stad tamamen dolu olur

şaka?

asilhamsi
28.09.2013, 21:18
Sol bek?

Gerçi bu mevkilerin dışına garanti takviye yapılır ya neyse...

eger şans verilirse kadir in orada basarılı olacagını düşünüyorum.

Mert'
28.09.2013, 21:21
bu maç keske 4 de olmasaydı

nakzo
28.09.2013, 21:24
şaka?

bencede dolu olur pazr ve ssat 4 ayrıca geçen hafta galibiz takımı yönetenler yıllardır şunu çözemedi bu taraftar takım kazandıkça ve başarılı oldukça maça gider bakınız 2004-2005,bakınız 2009-2011 bunu başka bir yolu yok bir yolunu bulup kazanacaksın .

Antonio
28.09.2013, 21:27
konyaya 2-0 lazio yu 2-0 feneri 3-2 yeneriz...

Erkan YILMAZ
28.09.2013, 21:27
bencede dolu olur pazr ve ssat 4 ayrıca geçen hafta galibiz takımı yönetenler yıllardır şunu çözemedi bu taraftar takım kazandıkça ve başarılı oldukça maça gider bakınız 2004-2005,bakınız 2009-2011 bunu başka bir yolu yok bir yolunu bulup kazanacaksın .

inşallah dolar abi ama hiç zannetmiyorum 2011 de de

liderken hem de 2.yarı birçok maçta boş tribünlere oynadık

sadrinin tek haklı olup dert yandığı konu da buydu

Antonio
28.09.2013, 21:31
Trabzonun sosyo-ekonomik durumu belli, stadın dolmasına gerek yok. giden taraftarın çekirdek yemeyi bırakıp tezahürat katsayısını arttırması lazım...

Sibel
28.09.2013, 21:33
Uğursuz Konya.

Oğuzhan
28.09.2013, 21:36
4'de maç koyarlarsa dolmaz tabi hiç stat.

akşam olsa da dolmaz ama 1-2 bin kişi fark eder bence en az gündüzle akşam maçı.

umarım taraftarlar gereken desteği verir takıma. sonraki 2 maç için takıma moral şart.

Emrah Akcagöz
28.09.2013, 21:38
Halen daha kaybedeceğimizi düşünüyorum.

İlker Yazıcıoğlu
28.09.2013, 22:05
Alırız Emrah,rahat ol.....

Arda'
28.09.2013, 22:11
Gekası durdurursak maç bizim agalar Yumlu reyiz Gekası yiyecek merak etmeyin skor tahminim 2-1 yeniliriz.

asilhamsi
28.09.2013, 22:28
Gekası durdurursak maç bizim agalar Yumlu reyiz Gekası yiyecek merak etmeyin skor tahminim 2-1 yeniliriz.

eger skor dedigin gibi olursa adresini ver kına gönderecegim.

Emrah Akcagöz
28.09.2013, 22:33
Alırız Emrah,rahat ol.....
İnşallah İlker abi inşallah.

Hep aklıma Ersun Yanal döneminde kaybettiğimiz maç geliyor, inşallah bu sefer alırız.

Emre GÜRDAL
28.09.2013, 22:33
Fb maci oncesi bu maci kazanmamiz lazim.....hadi hayirlisi...

Arda'
28.09.2013, 22:35
eger skor dedigin gibi olursa adresini ver kına gönderecegim.

Sebep?

Mert'
28.09.2013, 22:39
Bende puan kaybedecegimizi düşünüyorum ama yenersek çok iyi olur

asilhamsi
28.09.2013, 22:53
Sebep?

birde dalga gecerek yenilecegimizi soyluyorsun.Bazen hangi forumda yazdıgımı şaşırıyorum.

leons61
28.09.2013, 22:55
önümüzdeki 3 maç:konyayı zar zor yenecez....lazio ile berabere şikecilere yenilcez maalesef

asilhamsi
28.09.2013, 22:59
Forumdaki herkes kahin olmuş mübarek..

Alper Beyazay
Yeneriz ama maçı izlediğimize de pişman oluruz. MRA sayesinde. :)

Mert'
birde dalga gecerek yenilecegimizi soyluyorsun.Bazen hangi forumda yazdıgımı şaşırıyorum.

Dalgalık durum yokki 65 puan aldigimizda bile 1 0 kaybettik bu maçtı birde
Denizli vardı 2 0 yine sabah macıydı

leventturksoy
28.09.2013, 23:01
ya beyler konya kimki yeniliriz puan kaybederiz falan diyorsunuz konyayı evimizde
yenemezsek kimi yenecegiz?

asilhamsi
28.09.2013, 23:01
;1919355119']Dalgalık durum yokki 65 puan aldigimizda bile 1 0 kaybettik bu maçtı birde
Denizli vardı 2 0 yine sabah macıydı

onu size demedim.

Diger arkadaş yok mustafa gekası yer rahat olun ,yok biz 2-1 kaybederiz.

Yeter arkadaş ne zaman destek olacaksınız?

Arda'
28.09.2013, 23:02

Bu sezon yeniliriz dediğim bütün maçları yendik onun için yazdım bir nevi totem . Ki burası bir forum isteyen herkes maç ile ilgili düşüncesini yazabilir.

Tayfun
28.09.2013, 23:04
Bu aralar bjk cezalarla, gs terim ile uğraşa dursun... Yarın yenip aradan sıyrılma vaktidir .

Erman Aydın
28.09.2013, 23:28
aynen, gs ve bjk krizde fener de seneye avrupada yok , şampiyonlar ligine tekrar gidebiliriz bu sene. Ama şöyle bir kadro ile çıkarsak :D

-------------------onur---------------------
bosingwa------aykut-------giray------olcan
------------------aykut--------------------
---------colman----------------------------
---------------------------adrian-----------
---yusuf--------------------------malouda--
----------------janko----------------------

Sadettin_
28.09.2013, 23:31
canım sıkılıodu yarına ekmek cıktı :D acıkcası macın 4 te olması beni cok mutlu etti :D

Ali İhsan
28.09.2013, 23:32
Yenme yenilme olayı değil ama maçın sıkıcı ve bunaltıcı geçeceğini tahmin etmek için kahin olmaya gerek yok...

Fatih Özkan
28.09.2013, 23:34
Kritik bir hafta...
Galip gelmek çok büyük mutluluk verecek bizlere...
Allah utandırmasın...

hodlu
28.09.2013, 23:36
Hocam Trabzonspor formasının ne demek olduğunu anlasınlar. Kov hocam kim yatıyor ise, kim maç bitse de gitsek diyorsa kov hocam. Ama bu işe Colman'dan başla...

Yaşar
28.09.2013, 23:37
Konyaspor'un kalecisi Itanje çok iyi bir kaleci.
Önceki maçlardaki gibi az pozisyona girersek atma konusunda daha becerikli olmamız lazım, kaleciyi havaya sokarsak sıkıntı yaşarız.

Sibel
28.09.2013, 23:37
Eve erken dönecek olmanın mutluluğu.

ophius
28.09.2013, 23:38
gekas ^.^

Cafer Bulur
28.09.2013, 23:56
Konyaspor'un kalecisi Itanje çok iyi bir kaleci.
Önceki maçlardaki gibi az pozisyona girersek atma konusunda daha becerikli olmamız lazım, kaleciyi havaya sokarsak sıkıntı yaşarız.

Adam siyahi,ne kadar iyi bir kaleci olabilir ki?:)

Maca baskili baslayip golü erken bulmaya calisirsak kazanabiliriz,umarim rakibin direncini arttiracak bir oyun oynamayiz.

Cafer Bulur
28.09.2013, 23:59
Gelecek hafta muhtemelen kazanamayacagiz,o nedenle bu maci mutlaka kazanmak zorundayiz.

Hem lazio maci öncesi kazanirsak iyi bir moral olacak,o morale cok ihtiyacimiz var.

Ilelioglu
29.09.2013, 00:00
Aynen Cafer abi, erken gol cok önemli bu tür maclarda. Diger türlü dakikalar gectikce defansi asmamiz dahada zorlasacak.

Kisacasi, istahli presli baslayip rakibi hataya zorlayip birsekil golü bulmaliyiz, ondan sonra kontrol oyunu ile ikinci golü aramaliyiz. Tabi bunu yaparken savunma güvenliginide elden birakmamak gerekiyor.

..

Cafer Bulur
29.09.2013, 00:05
Aynen Cafer abi, erken gol cok önemli bu tür maclarda. Diger türlü dakikalar gectikce defansi asmamiz dahada zorlasacak.

Kisacasi, istahli presli baslayip rakibi hataya zorlayip birsekil golü bulmaliyiz, ondan sonra kontrol oyunu ile ikinci golü aramaliyiz. Tabi bunu yaparken savunma güvenliginide elden birakmamak gerekiyor.

..
Son 3 macimizda galip geldik,takimin artik özgüveninin yerinde olmasi gerekiyor bu takima ciddi sekilde yansimali.

Galibiyet cok önemli yarin,umarim zorda olsa kazaniriz.

Cafer Bulur
29.09.2013, 00:08
Gecenlerde birisinin yazdigi gibi yarin zokora nin oynamasi büyük hata olur.

Zokora zorluk derecesi yüksek,mesela lazio ve fb maclarinda is yapar ama yarin yapmaz.

Kapanan rakiplere karsi zokora bizi hücumda eksik kiliyor,bu artik degismek zorunda.

Yarinki macta aykut-soner hatta aykut-abdülkadir orta sahasi yeterli olur bence.

Ayrica yarin zokora oynarsa kart görecegine adim gibi eminim...

Oğuzhan
29.09.2013, 00:09

Maca baskili baslayip golü erken bulmaya calisirsak kazanabiliriz,umarim rakibin direncini arttiracak bir oyun oynamayiz.

Çok iyi kaleci gerçekten. İnanılmaz refleksleri var.

Cafer Bulur
29.09.2013, 00:10
Çok iyi kaleci gerçekten. İnanılmaz refleksleri var.
Yan toplarda hatalar yapiyordur o zaman.;)

Oğuzhan
29.09.2013, 00:13
Yan toplarda hatalar yapiyordur o zaman.;)

Bizim maçlar kadar izleme fırsatı bulamıyorum tabii o kadarını bilemeyeceğim ama gerçekten inanılmaz kurtarışları var. 3-4 dakikalık özetlerde 4-5 tane net gol çıkardığını görüyoruz.

Onur hakkındaki görüşüme gönderme yaptıysanız eğer evet Onur'un yan toplarda ciddi zaafı var fikrim değişmedi Cafer abi :)

Altı pasa düşen toplara bile çıkmıyor, çıkınca hatalı çıkıyor. Zaten o sorununu da halletse dünyanın en iyi 2-3 kalecisinden birisi olur.

Cafer Bulur
29.09.2013, 00:21
Rize bugün gs karsisina ileri ucta kweuke,tevrik ve cernat 3lüsüyle cikti biz halen daha kadrolara zokora yi yaziyoruz bir ic saha macinda ben buna bir anlam veremiyorum.

Ilelioglu
29.09.2013, 00:22
Rize bugün gs karsisina ileri ucta kweuke,tevrik ve cernat 3lüsüyle cikti biz halen daha kadrolara zokora yi yaziyoruz bir ic saha macinda ben buna bir anlam veremiyorum.

Adrian defansa yardimci olsa yazmaya gerek kalmaz. Zokora'nin yerine oyunu iki yönlü oynayabilen bir isim koyabiliriz ancak.

..

Cafer Bulur
29.09.2013, 00:25
Adrian defansa yardimci olsa yazmaya gerek kalmaz. Zokora'nin yerine oyunu iki yönlü oynayabilen bir isim koyabiliriz ancak.

..
Abdülkadir olamaz mi bu,hoca bir sans verse de izlesek bence yarinki macta zokora nin yerine denenmeli.

Ilelioglu
29.09.2013, 00:27
Abdülkadir olamaz mi bu,hoca bir sans verse de izlesek bence yarinki macta zokora nin yerine denenmeli.

Olabilir tabi, oyunun her iki yönünüde oynayabiliyor. Yalniz Hoca klasik ilk on birinden vazgecmez gibi.

..

Cafer Bulur
29.09.2013, 00:28
Olabilir tabi, oyunun her iki yönünüde oynayabiliyor. Yalniz Hoca klasik ilk on birinden vazgecmez gibi.

..
Abdülkadiri kazanmaya mecburuz, sadece zokora ve hatta sorumsuz colman ile bu lig bitmez.

memmedaga
29.09.2013, 00:34
yahu beyler neden bu maçı kazanacağımızı düşünüyorsunuz?

MRA rak'p ayirmaksizin kapaniyor ona ragmen her rakibe bol pozisyon veriyoruz

Onur macin yildizi olursa maci aliyoruz

Konya cok iyi performans gostermedi ama Gekas denen enterasan adam var 90+2 her an gol atabilir

bizim durağan yaslanan futbolumuz tadından yenmez

Yusuf ve Malouda ekstra işler çıkarırsa maçı alırız

maçı seyredesim bile gelmiyor

Mert Oğuzlu61
29.09.2013, 00:34

hangi maçta yaptık bunu, mra nın takımından bu tip aksiyonlar bekleme :) kendi sahamızda karabük e oynadığımız oyunu oynayacağız işte. konyaspor a karşı defans yapacağız kontra atakla gol arayacağız.

Necmettin ALTUNTAŞ
29.09.2013, 00:58
Sakin olun.İnşallah yeneceğiz.

Samet Yildirim
29.09.2013, 01:02
Muhtemelen biraz degesik bir kadro olabilir...

Yeneriz insallah..yenmeliyiz !

Yaşar
29.09.2013, 01:02
Yarın kurbanlık bakmaya gideceğim.
Sadece maçtan önce mi gitsem, yoksa sonra mı gitsem diye tereddüte düştüm.
Henrique'nin performansına göre gidip aramaya bile gerek kalmaz kurbanlığı belki de.

Bera B.
29.09.2013, 01:03
Millet yine patır patır puan kaybediyor, bari bu sene bunları değerlendirelim. yarın inşallah değişik oyuncuların skor ürettiği, iyi oyunla beraber 3 puan aldığımız bir maç izleriz.

ibrahim
29.09.2013, 01:45
Rakibimiz degil. Tipki diger yendiklerimiz gibi. :cool: ;)

gabriel omar
29.09.2013, 01:51
Yarın kurbanlık bakmaya gideceğim.
Sadece maçtan önce mi gitsem, yoksa sonra mı gitsem diye tereddüte düştüm.
Henrique'nin performansına göre gidip aramaya bile gerek kalmaz kurbanlığı belki de.

:D

Henrique her türlü işini görür abi yalnız ona 7 kişiden aşağısı olmaz,yağ yok mübarekte olduğu gibi et :D

Yaşar
29.09.2013, 02:00
:D

Henrique her türlü işini görür abi yalnız ona 7 kişiden aşağısı olmaz,yağ yok mübarekte olduğu gibi et :D

Biz de tam 7 kişiyiz :D

Oğuzhan
29.09.2013, 02:06
Henrique ne garip adam yahu vallahi inanamıyorum. Bir hareket yapıyor diyorum adam kaliteli ya topçu olacak bu. 10 dakika sonra bir şey yapıyor diyorsun bu adamı kim topçu yaptı. Bu adam ya patlama yapacak, ya yapacak başka yolu yok :D

Fatih Öztürk
29.09.2013, 02:09
Henrique çuval muval ama idare ediyor ışte:)

GULER
29.09.2013, 02:41
Bu maci BANKO almaliyiz. Umarim teknik heyet ve oyuncular bunun bilincinde oynar. Onumuzdeki maclarla bu maci kaybetmemiz cok kotu olur.

oguzkoc
29.09.2013, 03:18
Yarın maci alırsak ah akhisar ah derim

Kadir
29.09.2013, 03:23
Arkadaşların dediği gibi kalecileri İtandje çok başarılı performanslar ortaya koyabiliyor..

Konyaspor takım olarak en ufak bir yetenek kıvılcımı olmayan, mücadeleyle puan almaya çalışan bir takım..

Favori elbet biziz.. Konyaspor öne geçse bile çevirebiliriz biz bu maçı..

DeAgLeMaNyAq
29.09.2013, 03:36
Son dakika sürprizi olmazsa ilk kez 2 maç üstüste aynı 18'le yer alacağız...

İlker Yazıcıoğlu
29.09.2013, 03:58
Evimizde oynadığımız Rize maçı gibi geçeceğini düşünüyorum.
Bariz bir üstünlük kuramayabiliriz,mücadele isteği yüksek ama güç olarak yetersiz bir takım Konya.
Gol yersek Rize maçında olduğu gibi kendi hatamızdan kaynaklanan pis bir gol yeriz.Onun dışında ihtimal vermiyorum.
Puan kaybetmeyeceğimiz bir maç olacağı inancındayım......

kudu_61
29.09.2013, 04:09
kadiri gene oynatmazsan şuna emin olacağım kadir iyi oyuncu
onur
bosingwa-aykut-yumlu-kadir

jojuk
29.09.2013, 04:12
bu maçı almamız lazım

Muhammed Ayaz
29.09.2013, 07:03
Geride gekas ve Erdal kılıçarslana dikkat edersek bu maç öyle yada böyle bizim olacaktır .

TSunami_69
29.09.2013, 08:46
bu maçı alacaz ıinsallah beyler rahat olunnn. akşam maç saati koltuğunuza yaslanın yanın da bi de çayınız olursa değmeyin keyfinize. şahsen ben öyle yapacağmm:) şu dünyada seni en çok ne mutlu ediyor diye sorarlarsa cevabım tereddütsüz Trabzonsporumuzun galibiyeti derim

ihsan candas
29.09.2013, 09:33
tekrar diyorum;favori biziz ama konya eskisi gibi kasaplar sürüsü değil...

Ertan1982
29.09.2013, 09:35
hatirladim kadar konya maclari zirve mücadelesi verdimiz zamanlar hep problemli gecti.Puan kaybedebiliriz.3 ihtimali mac.Futbol sansi yanimizda olursa 1:0 aliriz.Ilk golü biz yersek ve Konya geri cekilirse beraberlik ile biter bu mac.1 golden fazla atamayiz o durumda.

haymatloshan
29.09.2013, 09:43
Rastgele oynayıp maç kazanan ender takımlardanız.Umarım ders alınacak bir sonuç çıkar.Birde 7'den 70'e herkeste bir furya 3 ihtimalli maç,diğerleri kaç ihtimal arkadaşlar.

demir
29.09.2013, 09:53
ben bu maclara kazanmak yada kaybetmek olarak degılde ıyı trabzonsporun hazırlanma macları olarak bakıyorum evet kazanabılırız ama ıyı futbol oynayacagımızı hıc sanmıyorum

Ertan 51
29.09.2013, 09:55
Hem Henrike hem Janko sahada olsun daha rahat kazanırız diye düşünüyorum ama futbol tarihine yeni bir anlayış getiren hocamız son yarım saat forvetsiz oynadığını da düşününce bırak Janko'yu Henri sahada olsun yeter diyorum,forvetsiz oynamayı kabullenemiyorum.
Forvetsiz oynamak hem TS nin şanına yakışmaz hem rakibe cesaret verir,turboya geçerler,kazanman,gol atman zorlaşır.

Ahmet Öztürk
29.09.2013, 10:08
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/q77/s720x720/1379654_554803977907904_2044378151_n.jpg

Oğuzhan
29.09.2013, 10:09
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/q77/s720x720/1379654_554803977907904_2044378151_n.jpg

Tam bu fotoğrafı atmaya gelmiştim bu neyin kafası ya :D

Onur'u kaleye yazmışlar Allah'tan :D

ahamitokutan
29.09.2013, 10:14
2 hafta önce fark yerizlerden gene rahat kazanırlara gelmişiz.Ne zaman böyle olsa hayal kırıklığına uğruyoruz.İnşallah bu sefer hayal kırıklığı yaşamadan kazanırız.

selcuk
29.09.2013, 10:14
bu sasirtma taktigidir

bu resmi konya tdsi eline gecirirse adam panikler
ben bilen bi kac saniyesine panikledim

Muhammed Ayaz
29.09.2013, 10:20
Tam bu fotoğrafı atmaya gelmiştim bu neyin kafası ya :D

Onur'u kaleye yazmışlar Allah'tan :D

allahtan hava durumunu pamuk yağacak kırmızı kar yağabilir dememişler hey allahım yaa :D

bordomavi1
29.09.2013, 10:20
zokora oynarsa yıne sahada 10 kışı olucaz.

Sibel
29.09.2013, 10:23
Maça gelmeyen kalmasın. Hayde!

polatmu
29.09.2013, 10:30
3 puan çok önemli..

Alper Beyazay
29.09.2013, 10:53

Şaşırmayız, MRA alıştırdı bize herkes her yerde oynayabilir. Onur forvet bile denenebilir. :D

HOPA'LI TS'Lİ
29.09.2013, 11:10
Bu maçı almak 12 puan yapmak demek
Şahlan Trabzonum, al şu maçı
Bugün sezonun en iyi oyununu bekliyorum
Haydi Avni Aker, susma, destekle takımını coşkuyla,
Haykır sonuna kadar haksızlığa
34'de, 45'de aklına ne zaman şike olayları düşerse haykır

PARA PARA PARA
ŞİKE ŞİKE ŞİKE
o......Ç.........
İ.......F.........

O........Ç........
A........Y........

yatmaztara
29.09.2013, 11:33
konyaspor kapanırsa jankoluk maç olur

Çağatay_
29.09.2013, 11:47
Maça gelmeyen kalmasın. Hayde!

Çok şanslısınız :o

Turan Bebek
29.09.2013, 11:47
Maçı alırız ama kolay maç yok...hafta içi oynanacak Lazio maçını düşünerek hocanın en az 3 değişik oyuncu sürmesi gerekir sahaya...yoksa bir hafta içinde oynanacak 3 maç bizim için kötü olabilir.

Muhammed Ayaz
29.09.2013, 11:51
Bu maçı almak 12 puan yapmak demek
Şahlan Trabzonum, al şu maçı
Bugün sezonun en iyi oyununu bekliyorum
Haydi Avni Aker, susma, destekle takımını coşkuyla,
Haykır sonuna kadar haksızlığa
34'de, 45'de aklına ne zaman şike olayları düşerse haykır

PARA PARA PARA
ŞİKE ŞİKE ŞİKE
o......Ç.........
İ.......F.........

O........Ç........
A........Y........

abi maçın havasına iyiden iyiye girmişsin aynen benim gibi :D
içimden bir ses bu maçı 2-0 alıcağımızı söylüyor

Hüseyin Başoğlu
29.09.2013, 11:53
maçı 4-0 alıcaz..

Oğuzhan
29.09.2013, 11:57
Böyle kritik, dönüm niteliğindeki maçları oynayamıyoruz biz pek. Umarım bu sefer kazanırız da yukarlara tutunmak için ümidimiz olur ilerleyen haftalarda.

Şahin Yılmaz
29.09.2013, 11:57
MRA ilk onbire bir Forvet koyarsa kazanırız diyorum.

Oğuzhan Fidan
29.09.2013, 12:10
puan kaybının düşünülemeyeceği bu tip maçlar. güçlü takım veya büyük bi maç değil. böyle haftalar kayıpsız geçilmeli futbolcuların özgüveni yerinde rahat kazanacağımızı düşünüyorum. etkili bi oyuncusu varmı torkunun bilmiyorum ama ciddiye almamız gerekn bi maç bu maçın sonucu olumlu olursa avrupa kupası maçınıda kazanırız

Oğuzhan
29.09.2013, 12:16
puan kaybının düşünülemeyeceği bu tip maçlar. güçlü takım veya büyük bi maç değil. böyle haftalar kayıpsız geçilmeli futbolcuların özgüveni yerinde rahat kazanacağımızı düşünüyorum. etkili bi oyuncusu varmı torkunun bilmiyorum ama ciddiye almamız gerekn bi maç bu maçın sonucu olumlu olursa avrupa kupası maçınıda kazanırız

Kalecilerine öz güven kastırmamak lazım. Kaleci 1-2 tane çıkardığı zaman çok fena gaza geliyor vallahi :D

Bir maç vardı Konya'nın 2-1 yenildiği. Kaleci olmasa vallahi 6-1 biter maç öyle böyle toplar çıkarmamıştı yani izlemiştim o maçı.

Oğuzhan Fidan
29.09.2013, 12:37
Kalecilerine öz güven kastırmamak lazım. Kaleci 1-2 tane çıkardığı zaman çok fena gaza geliyor vallahi :D

Bir maç vardı Konya'nın 2-1 yenildiği. Kaleci olmasa vallahi 6-1 biter maç öyle böyle toplar çıkarmamıştı yani izlemiştim o maçı.
kaleciler genelde maça iyi bi kurtarışla başladıklarında motivasyon olarak yüksek oluyolar tespitin doğru adaş ;)

se_mah
29.09.2013, 13:28
MRA ilk onbire ille de bir forvet koyacağım diye kasmazsa kazanırız

Veysel
29.09.2013, 13:30
Alacağız bu maçı

Eto'o
29.09.2013, 13:48
Kesin puan kaybederiz
Sonrada akillar lazio macindadi
Bence mac 1-1 yada
2-1 kaybederiz

A.Gökhan AKIN
29.09.2013, 13:54
Az önce izlediğim bir beste vardı burda paylaşayım dedim. Gerek Sound gerekse Sözler gerçekten çok hoş. Bu tezahüratın avni aker'de tek bir ağızda söylendiğini düşünemiyorum. İzleyenleriniz bilenleriniz vardır muhakkak.

http://www.youtube.com/watch?v=tL1EUF7Ja8w

61trabzonomer
29.09.2013, 13:55
alırız inşallah maçı kolay olmayacak ama beklendiği gibi 1-0 olsun bizim olsun zihniyeti biter inşallah.

SEDER
29.09.2013, 14:02
ligin 7. haftası averajımız -3. kazansak kaç yazar kazanmasak kaç yazar. mra ile futboldan soğudum.defansif futbolu seven barcelonanın oynadığı takımları tutsun. oynadığımız her rakibe Barcelona muamelesi yapılmasından yoruldum. adam gibi çık 5 tane at gel. çift forvet oyna, forvet oyundan alma. korkma zevk ver, yeniliyorsan da yenil alkışlayalım. akşam gs berabere kaldı ama 50 tane gol kaçırdı. bizse rizeyi yendik öylemi?

Mehmet Cihan Kocaman
Galatasaray'ın puan kaybettiği haftada kazanmak önemli.
Maçın önemi iki kat daha arttı.

titanic
kesinlikle kazanıp ligdeki konumumuza yavaştan yerleşeceğimiz maç,takım fena gitmiyor tabi eksiklikler de var ama kazanmamaız için yeterli

Mert67
29.09.2013, 14:04
Onur'a ne kadar güvensemde bu maç gol yiyeceğimize dair bir his var içimde. Umarım daha fazlasını atabiliriz.

Volkan
29.09.2013, 14:09
golü nekadar erken bulursak okadar kazanma şansımız yüksek

Anıl C
29.09.2013, 14:10
ligin 7. haftası averajımız -3. kazansak kaç yazar kazanmasak kaç yazar. mra ile futboldan soğudum.defansif futbolu seven barcelonanın oynadığı takımları tutsun. oynadığımız her rakibe Barcelona muamelesi yapılmasından yoruldum. adam gibi çık 5 tane at gel. çift forvet oyna, forvet oyundan alma. korkma zevk ver, yeniliyorsan da yenil alkışlayalım. akşam gs berabere kaldı ama 50 tane gol kaçırdı. bizse rizeyi yendik öylemi?

Peki siz inanıyomusunuz bu kadronun her çıktığı maçta 5'er gol atabileceğini?
Şayet atabiliyorsa neden güneş ya da kafkas bu kadroya 5'er tane attıramadı?
Ya da attırabilecek hoca kim?
Yeniliyorsanda yenil alkışlayalım Türkiye sınırlarında gerçekleşmeyecek bir garp fantazisidir. 3 haftalık zevkli mağlubiyetlerden sonra eminim taraftarda mutlu mesut olur(!)
Bence eleştiri yapacaksak mantıklı olmalı.

Oğuzhan
29.09.2013, 14:13

Beste güzelmiş gerçekten tek ağızdan söylense güzel olur :)

uzungöllü
29.09.2013, 14:18
İnşallah kazanan biz oluruz... Unutulmadınız !!!

http://s14.directupload.net/images/130526/yhujbjuc.swf

Berat Akçay
29.09.2013, 14:25

Beste güzelmiş gerçekten tek ağızdan söylense güzel olur :)

Beste kötü değil ama maçta ninni etkisi yaratıyor.
2 maçta söylediler, uyuyordum o derece :) Takım zaten oynamıyor bir de bu beste söylenirse

Oğuzhan
29.09.2013, 14:26
http://www.youtube.com/watch?v=0fHYOEy70s4

Şu çalınca statta ben tribe giriyorum çok fena :D

Can
29.09.2013, 14:29
Kadronun durumu ne acaba..

drose61
29.09.2013, 14:33
http://www.youtube.com/watch?v=0fHYOEy70s4

Şu çalınca statta ben tribe giriyorum çok fena :D

Ne güzel bir şeydir bu.

Burçak
29.09.2013, 14:35
Konyaspor taraftarını unutma Trabzonsporlu !

2010-2011 sezonu

worldmaster
29.09.2013, 14:37
Torku deplasmanda hiç gol atamamış şimdiye dek. İlklerin takımıyız yeriz en az 1 tane :)

Maçın sonucunu kestiremiyorum. Ben olsam olabildiğince yedeklerle çıkarım. Janko-Soner-Giray falan oynasın bari. Madem iki maçta yoruluyorlar bahane kalmasın Lazio maçına.

Sadettin_
29.09.2013, 14:39
zor maç olacak . akhisarıda yeneriz dioduk yenildik .
umarım maçı ciddiye alıırlar .

Terzioğlu
29.09.2013, 14:39
Konyaspor taraftarını unutma Trabzonsporlu !

2010-2011 sezonu
Vay helal olsun bunu bilmiyordum. Stada giden taraftarlarimiz bunu göz önünde bulundurmali ve mutlaka bunun karsiligini vermeli.

Ogün YAZICI
29.09.2013, 14:51
konya taraftarı onurlandırılmalı...o davranışları dün gibi aklımda.maça gelirsek kazanmaktan başka çaremiz yok...

Ömer Sak
29.09.2013, 14:55
Takımımız sahada; Onur, Bosingwa, Mustafa, Aykut Demir, Olcan, Aykut Akgun, Zokora, Yusuf, Adrian, Malouda, Henrique onbiriyle yer alacak.

DeAgLeMaNyAq
29.09.2013, 14:55
İlk 11: Onur, Bosingwa, Aykut Demir, Mustafa, Olcan, Aykut Akgün, Zokora, Malouda, Adrian, Yusuf, Henrique

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Caner, Giray, Abdulkadir, Soner, Janko

Kadro Dışı: Fatih, Bamba, Kadir, Colman, Volkan, Alanzinho, Emre, Batuhan

OFLU_79
29.09.2013, 14:57
Alanzinho yavas yavas tarih oluyor gibime geliyor

Mustafa Demir
29.09.2013, 14:58
İlk 11: Onur, Bosingwa, Aykut Demir, Mustafa, Olcan, Aykut Akgün, Zokora, Malouda, Adrian, Yusuf, Henrique

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Caner, Kadir, Abdulkadir, Soner, Janko

Kadro Dışı: Fatih, Bamba, Giray, Colman, Volkan, Alanzinho, Emre, Batuhan

yedeklerde beni heyecnlandiran bitane bile adam yok.

Sadettin_
29.09.2013, 14:59
emre güral neden kadro dışı ?

uzungöllü
29.09.2013, 15:00
soner neden 11'de yok yahu. bu çocuk hala olması gereken seviyede değil mi ne var bu aykutta anlamıyorum

Ogün YAZICI
29.09.2013, 15:00
kadro tercihinde tek eleştirilecek nokta yedek klübesinde ofansif oyuncu azlığı.kadiri sol bek oynatıp yusuf'u kenarda taze kan olarak saklayabilirdi.

DeAgLeMaNyAq
29.09.2013, 15:01
Kadir Keleş yokmuş bu arada Giray yedeklerde. Hem Caner hem Giray'ın yedekte olması sorgulanmalı ama bu biraz da kadro darlığından kaynaklanıyor...

Ömer Sak
29.09.2013, 15:04
Gekas yedek.

Gecen sezon Akhisar deplasmaninda adam yedek baslamisti oyuna girer girmez golunu atmisti bize insAllah tekrari yasanmaz.

yatmaztara
29.09.2013, 15:09
Boşu boşuna henriqueden gol bekleyip, 2 tane atacağı maç :D

Ertan 51
29.09.2013, 15:10

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Caner, Giray, Abdulkadir, Soner, Janko

Kadro Dışı: Fatih, Bamba, Kadir, Colman, Volkan, Alanzinho, Emre, Batuhan
Hocamızın kadrosuna saygı duyuyorum vardır bir bildiği ama Aykut Akgün bu takımın oyuncusu değil demeden de edemiyeceğim.

Neyse bakalım,
başarılar Fırtınam,
3 puanın tam zamanı.

Erbay
29.09.2013, 15:11
Djalma'yı tutalım yeter.

Aykırı_adam
29.09.2013, 15:11
Sonerin ölüsü bile aykutdanda zokoradanda iyi oynar

Sadettin_
29.09.2013, 15:13
Sonerin ölüsü bile aykutdanda zokoradanda iyi oynar
sonerin ölüsü aykut ve zokoradan daha klas oynar ama daha iyi oynayamaz . en azından şimdilik durum bu

U.Sadıkoğlu
29.09.2013, 15:14
3 Puanı alalım yeter, artık dizilişi ve oyuncu tercihlerini tartışmıyorum :)

tristram
29.09.2013, 15:14
aykut akgun haric kadro fena degil..bu aykut'u bu takima kazandiranlar gun yuzu gormez insallah..hasan-huseyin familyasindan illa bir futbolcu olacak yani..

cakalkerem
29.09.2013, 15:15
aykut bu takımın neredeyse en çok koşan oyuncusu....

yine tek forvet çıkmışız...

yine zor maç olacağı kesin..

yedek kulübesine bir bakın ya ayıptır bu takım küme düşer be.....bir tane kaliteli adam yok....

kadro dışılardan nerdeyse bir takım çıkar....

serdaracıl
29.09.2013, 15:15
Her maçtan önce aynı. Büyük küçük farketmiyor. Yerimde duramıyorum. Bağımlılar gibi.

Mert'
29.09.2013, 15:16
Aykut Akgün - Zokora maçın özeti.

DeAgLeMaNyAq
29.09.2013, 15:16
Taktiğimizi artık hepimiz ezberledik. Önce Konya'yı futboldan soğutacağız sonra da vuracağız. Farkı ikiye çıkaramazsak da son 20 dakikada Konya tek kaleye döndürür oyunu...