PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Reşit Akçay Bu Takımın Başında Kalacaktır!

Sayfa : [1] 2

Anıl C
20.09.2013, 00:31
Yusuf, hocamızla planlı programlı ilerliyoruz der çok bilmişler neden oynatmaz der.
Colman nasıl oyundan çıkarılır der bilgisizce. Sakatlandığı ortaya çıkar.
Ancak bir kısım Reşit hocayı göndermekle başarının geleceğini inanıyor.
Gözü kapalı aklına geleni söylemek böyle olsa gerek.
Guardiola kalitesine alıştıkları için galiba tatmin olamamaktalar.
Tabi ki hataları olacak.
O da kendini geliştirmekte.
Reşit hoca da eleştirilir ama yapıcı olunmalı.
bu takım Reşit Akçay'la iyi yerlere gelecektir.
Mustafa Reşit Akçay bu takımın teknik direktörüdür.
ve öyle de kalacaktır.
Başarılar hocam...

Mert'
20.09.2013, 00:33
Tamam.

Yunus Emre AYAZ
20.09.2013, 00:35
mra hoca filan değildir kendinizi avutmaya devam

U.Sadıkoğlu
20.09.2013, 00:36
oldu o zaman görüşürüz.

must61
20.09.2013, 00:37
Rezil futbol ayakta alkışlanacaktır.

Hezimetler sıradanlaşıp ,

Basit galibiyetler abartılacaktır.

Ama en önemlisi Trabzonspor kümede kalacaktır(!).Büyük hoca için büyük bir başarı olacaktır bu.

Gerek beklentilerimizle gerek hedeflerimizle gerekse medyaya verilen demeçlerle resmen KÜÇÜLÜYORUZ.

Muhammed KOÇ
20.09.2013, 00:38
su başlıga kilit atacak yönetici varsa önce mustafa reşit akçay istifa etmelidir başlığının varlığını sorgulasın.
her zaman dedim diyorum.
takıma saygı yönetime saygı hocaya saygı futbolculara saygı..
başka bişey yok...
gerekli bir başlıktır, anil kardeşime katılıyorum .

Anıl C
20.09.2013, 00:40
su başlıga kilit atacak yönetici varsa önce mustafa reşit akçay istifa etmelidir başlığının varlığını sorgulasın.
her zaman dedim diyorum.
takıma saygı yönetime saygı hocaya saygı futbolculara saygı..
başka bişey yok...
gerekli bir başlıktır, anil kardeşime katılıyorum .

Sonuna kadar haklısın Muhammed.

Gordon Freeman
20.09.2013, 00:41
Şuanda Trabzonspora verılecek en buyuk zarar hocayı kotu anlamda elestırmek.
Herseyın bı vaktı var.Yerı geldıgınde ındırmesını de bılırız.Ama şuanda koşulsuz şartsız destek.

Enisc
20.09.2013, 00:42
Trabzonspor'a hoca olabilecek kapasitede değil. Gitsin başka takımda kendini geliştirsin, gelsin. Futbolcu mu bu kendini geliştirmesi için zamana ihtiyacı olacak ? Son 2 maçtır Yusuf'un sayesinde ucuz yırtıyor. MRA Avrupa takımını yönetebilecek bir hoca değil. Bunu kabullenelim.

Ali İhsan
20.09.2013, 00:44
Kalsın tabi ki de şansa bala kazanarak değil, rakipleri yıkıp geçerek kalsın...

İlker Yazıcıoğlu
20.09.2013, 00:45
Konu başlıkları iyice sidik yarışına döndü.
Kapatın lütfen şu başlığı...
Herkes kendi isteğine göre başlık açıp duruyor...
Çoluk çocukla uğraşıp duruyoruz....

Şu ezik takımı bile ısıramayacaksan,daha neyi savunacaksın anlamıyorum....

MaEsTrO
20.09.2013, 00:48
Bi bitmediniz.

Selçuk Sarı
20.09.2013, 00:49
Bak bazı şeyleri yanlış anlıyosun sen... Konu MRA istifa etmeliden ziyade, MRA gelmemeliydi...Harcı değildi...Bu adam bu takıma hoca olamaz...İstifa etmeli falan değil..Hoca olamaz!!! Şimdi istersen "Mustafa Reşit Akçay Teknik Direktördür" diye başlık aç orda devam edelim..

Anıl C
20.09.2013, 00:53
Bak bazı şeyleri yanlış anlıyosun sen... Konu MRA istifa etmeliden ziyade, MRA gelmemeliydi...Harcı değildi...Bu adam bu takıma hoca olamaz...İstifa etmeli falan değil..Hoca olamaz!!! Şimdi istersen "Mustafa Reşit Akçay Teknik Direktördür" diye başlık aç orda devam edelim..

arkadaşım ortada zaten takım mı var da hoca oynatmıyo.
elde ki malzeme bu.
ben doğru anlıyorum da sen anlamamak için mücadele veriyosun.

Bi bitmediniz.

daha yeni başlıyo herşey...

Courage
20.09.2013, 00:54
Gelecek için öyle kesin konuşmamak lazım. 5dk sonra yaşayıp yaşayamayacağımız bile belli değil.

Muhammed KOÇ
20.09.2013, 00:56

işte bu yaklaşım biraz doğru çıkarıma yaklaştı. evet buna katılmamak elde değil ama şu anda oluşulagelmiş süreçte böyle kararların alınması mümkün müdür? en az bu başlık kadar gereksiz ve kendi kendimizi millete rezil ettiğimiz başlık malesef forumumuzda mevcut. eve eleştirecegiz söveceğiz sayacağız ama kendi takımına hocana başkanına futbolcuna saygı duyacaksın. başka bişey yok.

Selçuk Sarı
20.09.2013, 00:57
[QUOTE=Anil Cevik;1919344159]arkadaşım ortada zaten takım mı var da hoca oynatmıyo.
elde ki malzeme bu.
ben doğru anlıyorum da sen anlamamak için mücadele veriyosun.

Bak hala net değiliz anlaşamadık.. Takımı unut. Bu 1 eldeki malzemeyi unut bu 2. MRA hoca olamaz hoca...Teknik direktör değil başka bir iş yapmalı...Farklı şeyleri savunuyosun hala geri gel geri..

Fatih Özkan
20.09.2013, 00:57
İnşallah.

Sadettin_
20.09.2013, 00:59
eğer bu forum un her dediği doğru olsaydı ohooo trabzonspor u kimse yonetemez di
alanzinho yu kadro dısı bıraktı diye tolunay hocaya senin egoların burda sökmez denmıyor muydu :D

Anıl C
20.09.2013, 01:00
Bak hala net değiliz anlaşamadık.. Takımı unut. Bu 1 eldeki malzemeyi unut bu 2. MRA hoca olamaz hoca...Teknik direktör değil başka bir iş yapmalı...Farklı şeyleri savunuyosun hala geri gel geri..

arkadaşım tamam onları unutalım. O zaman sana mı kaldı hocanın yeterliliği?
bence sen Trabzonspor taraftarlığını bırakarak başka bir iş yapmalısın.
Sen yokken dünyada bu insanlar Trabzonspor'a hizmet ediyodu.
saygılı olun
geri gel geri ne ya?
ergen misin?
büyü biraz.

matalar
20.09.2013, 01:01
zor dostum

yorumsuz6117
20.09.2013, 01:01
MRA büyük bir yalancıdır..

Yunus Emre SEYHAN
20.09.2013, 01:02
MRA, kendini kandırıyor

Selçuk Sarı
20.09.2013, 01:02
arkadaşım tamam onları unutalım. O zaman sana mı kaldı hocanın yeterliliği?
bence sen Trabzonspor taraftarlığını bırakarak başka bir iş yapmalısın.
Sen yokken dünyada bu insanlar Trabzonspor'a hizmet ediyodu.
saygılı olun
geri gel geri ne ya?
ergen misin?
büyü biraz.

Yeterli yaştayım orada bir sıkıntı yok... Koca yazdığım şeyden tek anladığın geri gel geri ve onu da yanlış anlamansa zaten muhabbete devam etmenin gereği de yok... Trabzonspor taraftarlığımı son eleştirecek kişisin laflarına o konuda dikkat et!

Anıl C
20.09.2013, 01:03
eğer bu forum un her dediği doğru olsaydı ohooo trabzonspor u kimse yonetemez di
alanzinho yu kadro dısı bıraktı diye tolunay hocaya senin egoların burda sökmez denmıyor muydu :D

dostum ben bu başlığı açma sebebimin reşit akçayın futbol bilgisine, kişiliğine eleştiri adı altında yapılan saygısızlık ve Reşit Akçay İstifa Etmelidir başlığının varlığıdır.

sessizkral_1
20.09.2013, 01:04
Yusufa nerdeyse karaktersiz dedi ama kendisi hocamı acaba ?

böyle bir rakibe karşı bile 2 tane şutla ve maçı forvetsiz tamamlamak büyük başarıydı !

3 önliberolu ziya doğan döneminden sonra en fantastik Trabzonsporu bize izlettiği için kendisine Teşekkürler.

Tuğrul
20.09.2013, 01:04
MRA'yi gönderip Barcelona futbolunu, tiki taka sistemini bizim takıma yerleştirecek bir hoca lazım.

sessizkral_1
20.09.2013, 01:05
bence bu adam için istifa başlığına bile gerek yok

2-0 yenildiğimiz bjk maçı hadi neysede 3-0 yenildiğimiz akhisar maçından sonra sırıtıp keyif veren bir futbol oynadık diyen bir adam o gün gitmeliydi.

Anıl C
20.09.2013, 01:05
Yeterli yaştayım orada bir sıkıntı yok... Koca yazdığım şeyden tek anladığın geri gel geri ve onu da yanlış anlamansa zaten muhabbete devam etmenin gereği de yok... Trabzonspor taraftarlığımı son eleştirecek kişisin laflarına o konuda dikkat et!

sende hocaya laf söyleyecek son kişisin.
tehdit vari konuşma.

must61
20.09.2013, 01:07
Yusufa nerdeyse karaktersiz dedi ama kendisi hocamı acaba ?

böyle bir rakibe karşı bile 2 tane şutla ve maçı forvetsiz tamamlamak büyük başarıydı !

3 önliberolu ziya doğan döneminden sonra en fantastik Trabzonsporu bize izlettiği için kendisine Teşekkürler.

Yusuf'a karaktersiz demedi en azından demek istemedi elbette.Ama kendini ifade etme konusunda ciddi sıkıntıları var o yüzden bu tip yanlış anlaşılmalara müsait.

Ama zaten bu takımın başkanı ne ki teknik direktörü ne olsun.

Profesyonellik,vizyon,eğitim ve tecrübe.Şuan özlemini fazlasıyla hissettiğimiz olgular.

Selçuk Sarı
20.09.2013, 01:08
sende hocaya laf söyleyecek son kişisin.
tehdit vari konuşma.

Tehdit? Klavye tehditliğimi? Forumda? Ya sen yat uyu valla!

USTA Abdurrahman
20.09.2013, 01:10
Hoca'yı destekleyen arkadaşlara?
3 Aydır NE yi beğendiniz? Ne değişti?
Oynadığımız(!) Futbol'dan memnun musunuz?
" NE KADAR ZAMAN " ?

Bi zahmet Lütfen..

memmedaga
20.09.2013, 01:12
herkes istediği başlığı açabilir

MRA istifa etmelidir diye başlık var ise akside olabilir

ama millet birbirne giriyor

tahammül ve saygısızlık had safhada

maç sıralarında hep kızarak gitsin diyorum ama galiba en iyisi devre arasını beklemek

gelecek hakkında zerre ümit vermiyor

Tolunay az da olsa vermişti zaman zaman

Şenol hoca belki kendine gelir diye umuyordum

ama MRA nın başarılı olması mucize gibi

daha önce dediğim gibi 1-2 sene TSL de takım çalıştırabilseydi belki risk alabilirdi cesur olabilirdi...

mhs61
20.09.2013, 01:18
Şu oynadığımız şeyi izleyen bir insan olarak desteklemediğim olay kazanırsın kaybedersin sorun değil ama takım korkat oynatılıyor Trabzonspor olarak değil de sıradan bir anadolu takımı gibiyiz. Transfer yapılmadı oyuncu yok derseniz bende TD ne işe yarar derim.Oyuncuyu isteyeceksin alınmadı mı istifanı sunacaksın. O zaman tepki sana olmaz.Sunmuyorsan artık ilk sorumlu ensin demektir. Mustafa hoca da başkanda istafa etmelidir bana göre

sessizkral_1
20.09.2013, 01:21
bu nikle yukarda yapılan yorumlar kardeşime ait.ben kendi yorumlarımı yapayım
Mra nın oynattığı futbolu eleştirmeyeceğim çünkü ortada eleştirelecek bile bir futbol yok.takımın ne oynadığı belli değil.
Futbolu geçtim adrian 3 kez top kaybedip 3.ündede rakibini kovalamıyorsa takımda mental problemi var demektir.
Rakibin çektiği ilk şutta zokora adamını kovalamıyor ve şut yiyoruz.
Rakip kaleye gittiğimiz pozisyonlarda ataklarımızın çoğunu bitiremiyoruz.(atak bitirmek demek :şut çekersin atak biter,topu taca atarsın atak biter.)ama topu rakipe teslim edip ani atak yiyoruz.ben henriqenin kaç tane top kaptırdığını sayamadım.
takımda inanılmaz bir mental sıkıntısı var.trabzonspor oyunu rakip sahada oynamak zorundadır.
Oyuncu kalitemizin kötü olduğunu düşünmüyorum.fakat takımda ciddi problemnler var.ve Mra bunları görebilecek gibi durmuyor.İnşallah ben yanılırım.

Muhammet Kalkışım
20.09.2013, 01:24
"Benim babam senin babanı döver" mantıksızlığından ne zaman uzaklaşacağız biz? Sağdan soldan duyduklarıyla, asılsız ve gerekçesiz, daha da vahimi düşünmeksizin yazılanları okumaktan sıkılmadınız mı artık?

Eleştirmek başka şey, körü körüne hatalarını bile kabullenmek başka bir şey ki; adına da "fanatizm" denir.

Sen gidip fark atacağın takımı zorla yeneceksin, son dakika ecel terleri dökeceksin ve bir de bu başlığı açacaksın, okuyanı da savunacak öyle mi?

Karakterden bahseden sevgili hocamız öncelikle yüksek şiddette eleştirilen Şenol Güneş'ten kalan kadroyu Tolunay Kafkas'ın yönettiği şekline baksın. Sonra da aynı "karakter"i varis görsün!

Gönderilecek olan Zokora'yı sahadaki liderlerden yapsın. Kadro dışı bırakılan Samba'yı as oynatsın. Henrique'yi sahiplensin. Yönetimin gönderemediği ne kadar yabancı varsa el kol açsın onlara ama uluslararası arenada başarılı ve henüz denenememiş Janko'yu küstürsün... Abdulkadir'i yedek bıraksın, zaten ondan daha "Zeki"si yok mu? Olcan joker zaten, kalede bile kullan. Ve daha unuttuğum bir sürü saçmalık.

Karakter nerede hocam? Ben demedim, sen bahsettin, karakter dediğin şey nerede?

Pshycologist41
20.09.2013, 03:41
Başlığa bak çay demle.

Bu nedir yahu komedi resmen. Birde ünlem koymuşsun ya helal olsun süper olmuş.

Sen kimsin kardeş? yönetici mi? "KALACAKTIR" cümlesini neye dayanarak kurabiliyorsun?

"KALMALIDIR" deseydin şahsen fikirlerine ve desteğine saygı duyardım aksini düşündüğüm halde, lakin başlık hoş olmadığı gibi birde işin içine dikta etmeyi katmış olman olayı değiştirmiş ve antipatik olmuş.

Mehmet Fatih Silik
20.09.2013, 03:46
Cani sikilan ba$lik aciyor...
Genel bölümde bence üyelerin ba$lik acilmasi yasaklansin...konu ne olursa olsun...
Forumda bir alt bölüm acilarak veya mevcut bir bölüm secilerek orada üyeler istedigi ba$ligi acsin taraftariyim...
Cöplüge dönü$meden buna bir cözüm bulunmali...
Fikirlere saygim var orasi ayri ama böyle zirt pirt ba$lik acilmasi da bi garip...

Ergin Varlibas
20.09.2013, 04:07
Bu taraftar Turkiyenin en iyi hocasini yemistir, MRA dayanabilirmi saniyorsun :)

Sefaenes
20.09.2013, 04:58
acaba sonuc beraberlik ve maglubiyet olsa acarmiydin. Forvetsiz oynadigimiz maclari ziya dogan korkagindan biliyordum simdi 2 tane oldu hem 1461 hem Trabzonsporda. Bjk hocasida yeni mra da yeni acaba hangi takim daha iyi oynuyor heleki bjk nin hocasi takimi yeni tanirken mra 1 senden beri zamani vardi bu oyunculardan cöp olmiyacagini bilmiyorsa biraksin gitsin.

ziyaretci
20.09.2013, 05:29
Yusuf, hocamızla planlı programlı ilerliyoruz der çok bilmişler neden oynatmaz der.
Tabi ki hataları olacak.
ve öyle de kalacaktır.
Başarılar hocam...

saka mi

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free (http://tapatalk.com/m?id=1)

ziyaretci
20.09.2013, 05:35
dostum ben bu başlığı açma sebebimin reşit akçayın futbol bilgisine, kişiliğine eleştiri adı altında yapılan saygısızlık ve Reşit Akçay İstifa Etmelidir başlığının varlığıdır.

futbol bilgisi zayif zaten. sen hala oradamisjn?
yaw neredeyse Allah razi olsun dicem o taraftardan. sayesinde Volkan dan kurtulduk diye. zayif ya zayif.

Akhisar macinda 1-0 yenikken ofanstan adam cikarip 2 onlibero arti COLMAN i oynatan benmiyim?

bugun basit bir yunan takimina karsi 13 dk berabere iken forvetsiz oynatan benmiyim?

direkten donen toplari gol olsa maci kaybediiyorduk neyden bagsediyorsun?

ziyaretci
20.09.2013, 05:40
bu maci kaybetseydik son dk larda inanin bana uzun vadede cok sey kazanacaktik.

ne zamanki o top direkten dondu. ne zamanki yusuf gol attiiste o an TRABZONSPOR uzun vadede kaybetti.

umarim yaniliyorumdur.

İskender Çakmak
20.09.2013, 07:12
Takımın başında kalsın ama biraz mantıklı hamleler yapsın. Yusuf Erdoğan ne kadar gol atarsa atsın Forvet çıkartıp orta sahaya adam almanın hiçbir açıklaması yok. Özellikle limasol gibi bir takıma karşı bu hamle anlamsız. Hoca kesinlikle kafasındaki tabuları yıkmalı. Futbolcuları başka mevkilerde oynatmak gereksiz.

bahadır2561
20.09.2013, 07:39
Halı saha takimini bile zar zor yeniyoruz son dakikalar ecel teri dokuyoruz
MRA korkak plansiz fantezi arayan hocanin tekidir
Ayrica kendi iradesiyle hareket ettigini dusunmuyorum
IHO Volkan icin oynatmamaliyiz gibi birsey dedi ondan sonra her hafta 11 oynayan Volkan kadroya alinmadi

Harun
20.09.2013, 07:55
İte kaka top oynuyoruz.En dandik takımlara karşı dahi pozisyonlara girmeye zorlanıyoruz.Bilmem kaçıncı resmi maçımız her maç sonrası zamana ihtiyaç var diyoruz.
Bir teknik adam hiç birdeğişiklik yapamaz mı takımda? Şaunki oyunun Ş.G. in oynattığı oyundan bir farkı var mı? Zaten biz Ş.G. yi eleştirriken bu silik futbol yüzünden eleştirmedik mi?

BU takımı antranörsüz çıkar sahaya bu kadr futbolu yine oynar.
Taktik anlayış sıfır
Oyuncu diziliş sıfır
Oyuncu tercihi sıfır

Çekirge gibiyiz bunun tek açıklaması bu.

alper*
20.09.2013, 08:55
Mustafa Reşit Akçay hiç vakit kaybetmeden istifa etmelidir.

Ahmet Kuru
20.09.2013, 08:56
Dün akşam hocaya Colman değişikliği üzerinden çok yüklenildi gerçek sonradan ortaya çıktı. Ama mesele bu değil ki.

Futbol oynamıyoruz, sahada bir planımız yok, oyun tarzımız yok...
herhalde hoca maçtan önce diyor ki '' çıkın ve oynayın''

Herkesin eleştirdiği nokta da burası zaten.

Başarılı olur mu? Çok zor...

Samet GÜVEN
20.09.2013, 09:08
Bu başlık, Trabzonspor taraftarının sıradan anadolu kulübü olmayı, küçülmüşlüğü, normal karşıladığının ispatıdır.

Hoca hata yapıyor ama kendini geliştiriyor diyen arkadaşlara tek bir önerim var, kendini geliştiren adamın rezalet bir oyun oynadığımız maçın ardından röportajına baksın. bjk ve akhisar maçlarından sonra ortalığı yıkması gerekirken memnun olan adam mı kendini geliştiriyor. Kalsın lütfen.

aaahmet61
20.09.2013, 09:33
bence kalmaz bu kadro ne bşakan ve td ler gönderdi.mustafa hoca mı kalacak?

Taner Gündoğdu
20.09.2013, 10:06
Tabi ki hataları olacak.
ve öyle de kalacaktır.
Başarılar hocam...

İnşallah sen haklı çıkarsın Anıl Çevik ama yaptığının ileri derecede pollyannacılık olduğunu düşünüyorum. programlı ilerlemek bir maç 11 çıkarıp diğer maç son 10 dakikada kurtarıcı olarak sokmak değildir.
hocalık deplasmana 20 kişilik ekipte 2 forvet koymakta değil. hocalık takımı son 10 dakika forvetsiz oynatmak, helede amatör bir takıma karşı, hiç değil. bosingwa'yı oyunda alıp zeki yavru'yu oyuna sokmak benim için hocalığının kapsitesinin göstergesidir! zeki'nin az zamanda ne kadar büyük işler başardığını umarım görmüşsünüzdür!

evet Mustafa hoca şuan bu takımın hocasıdır, ama fazla uzun sürmeyecektir...

Fatih Öztürk
20.09.2013, 10:11
Başlığı açan arkadaşa teşekkür ederim.futbol profesörü ordinaryüs taraftarlarımız futbolu hocadan çok daha iyi bildikleri için bu başlığa karşı gelebilirler.çünkü onlar futbolu oturdukları koltukla klavye ile maouse arasındaki 0.50 metre karelik alandan ibaret görüyorlar.herkes profesör olmuş anasını satayım tutmayın beni.

kopeli
20.09.2013, 10:14
Nasıl Yusuf'u takıma monte etti ise simdi Altyapıdan 2.bir ismi monte etmesi gerekiyor.Bizi ancak altyapımız kurtarır.

Zeki'yi saymıyorum.Sans verildi ve kullanamadı.Dhaa doğrusu bizde oyuncak kapasitesi yok.Mesela sol bek için Kadir Keles denensin.

Taner Gündoğdu
20.09.2013, 10:17
Başlığı açan arkadaşa teşekkür ederim.futbol profesörü ordinaryüs taraftarlarımız futbolu hocadan çok daha iyi bildikleri için bu başlığa karşı gelebilirler.çünkü onlar futbolu oturdukları koltukla klavye ile maouse arasındaki 0.50 metre karelik alandan ibaret görüyorlar.herkes profesör olmuş anasını satayım tutmayın beni.

dün akşam oynanan oyundan memnun musunuz?

Fatih Öztürk
20.09.2013, 10:21

Memnunum.sadece Colman değişikliği enteresan geldi bana.belkide sakatlığı falan vardır ön yargılı olamam hocaya.takımın dizilişi bence çok yerindeydi.sol bekte Aykut Demir belkide son 10 senede en verimli sol bekimizdi bu maçta.Adrian,Malouda,Bosingwa ve Olcan vasatın üzerindeydi.stoperde Bambayla ortada Zokora kötüydü.sonuçta grupta 3 puanla başlamak önemliydi.başladık güzel oldu.benim için yederli.

Samet GÜVEN
20.09.2013, 10:22

Fatih in memnun olup olmaması hiç bir şey değiştirmez. Akhisar maçı ardından oyundan memnun olan hocadan bahsediyoruz.

Ötesi var mı ?

Taner Gündoğdu
20.09.2013, 10:24
Memnunum.sadece Colman değişikliği enteresan geldi bana.belkide sakatlığı falan vardır ön yargılı olamam hocaya.takımın dizilişi bence çok yerindeydi.sol bekte Aykut Demir belkide son 10 senede en verimli sol bekimizdi bu maçta.Adrian,Malouda,Bosingwa ve Olcan vasatın üzerindeydi.stoperde Bambayla ortada Zokora kötüydü.sonuçta grupta 3 puanla başlamak önemliydi.başladık güzel oldu.benim için yederli.

iki pas yapmaktan aciz bir takıma karşı kaleyi bulan 2 şut, berabereyken son 15 dakika forvetsiz oyun, sahada yürüyen 10 adam, aptalca bir penaltı yaptıran stoper, stoperden bozma solbek... peki...

Fatih Öztürk
20.09.2013, 10:24
Fatih in memnun olup olmaması hiç bir şey değiştirmez. Akhisar maçı ardından oyundan memnun olan hocadan bahsediyoruz.

Ötesi var mı ?

Yapma yahu?
Akhisar maçında 60.dakikaya kadar net 6 pozisyonumuz vardı değerlendirememiştik.bende memnundum Akhisar maçındaki oyundan.takım yavaş yavaş istenilen seviyeye geliyor.Trabzonspor taraftarını hiç bir şeyden memnun edemezsiniz.kendi bildiğini okusun dursun.Mustafa hocayla sonuna kadar devam.

Fatih Öztürk
20.09.2013, 10:26
iki pas yapmaktan aciz bir takıma karşı kaleyi bulan 2 şut, berabereyken son 15 dakika forvetsiz oyun, sahada yürüyen 10 adam, aptalca bir penaltı yaptıran stoper, stoperden bozma solbek... peki...

Yahu bırakın şu işleri herşey şut atmaktan ibaretmi.deplasmanda oynuyorsun bulduğun 4-5 pozisyon var,rakip kalene doğru düzgün gelememiş,son dakikalarda forvet Maloudaydı çok güzel oldu abartmayın.

Fatih Birinci
20.09.2013, 10:27
Tabi ki hataları olacak.
ve öyle de kalacaktır.
Başarılar hocam...

Nokta. Allah razi olsun.

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2

Taner Gündoğdu
20.09.2013, 10:27

Ötesi var mı ?

hani memnun değilim der umuduyla sormuştum, 2.sorum akhisar olacaktı ama Fatih zaten memnunmuş ve Trabzon insanının futboldan anlamadığını imzasında yazmış...

teknik irektör ve başkan konusunda eleştirenlere niye önyargılısınız diye en çok tartışan Fatih Öztürk, ama sebepsizce savunan da Fatih Öztürk. akşamki maçtan memnun olmak nasıl mümkün, maça neresinden baksam o duyguyu hissederim diye düşünüyorum ama bulamıyorum :(

Adnan Özkan
20.09.2013, 10:31
Tabi ki hataları olacak.
ve öyle de kalacaktır.
Başarılar hocam...
Yusuf un golü olmasa! Maluda,Olcan,Adrian,Henriqe çabalamasa!!
Abartmayın bu gelibiyeti ve MRA büyük hoca demeyin. Amatör bir takım kadar berbat Limasol la oynuyorsun,biraz cesur oynasak adamlar dağılacak,berbaberliğe razı görüntü veriyorsun Yusuf u oyuna alman iyi hareket ama forvet çıkarmak!! Bumu hocalık? Zeki yi oyuna sürmek son 5 dakika ecel terleri dökmek,bu takıma karşı rezilce kapanmak! bana kimse anlatmasın 3 puanı.Bu takımdan 6 puan almayacaksında nereden alacaksın! Güldürmeyin beni zaten sinir küpüyüm. Hoca iyimiş!! O değişiklikleri zamanında ve doğru şekilde yapacaksın.Rezil oluyorduk az daha !! Korkak takım ve oyun istemiyorum.

Fatih Öztürk
20.09.2013, 10:31
hani memnun değilim der umuduyla sormuştum, 2.sorum akhisar olacaktı ama Fatih zaten memnunmuş ve Trabzon insanının futboldan anlamadığını imzasında yazmış...

teknik irektör ve başkan konusunda eleştirenlere niye önyargılısınız diye en çok tartışan Fatih Öztürk, ama sebepsizce savunan da Fatih Öztürk. akşamki maçtan memnun olmak nasıl mümkün, maça neresinden baksam o duyguyu hissederim diye düşünüyorum ama bulamıyorum :(

Trabzon insanı toptan filan anlamıyor.üzerine basa basa vurguluyorum.buda benim görüşüm.

bahadır2561
20.09.2013, 10:35
Bence de futboldan filan anladigi yok zira biraz anlasalardi dunku oyunun izahati olamazdi
2 pas yapamayan dandik takima karsi ecel terleri dokuyoruz ve son 15 dk forvetsiz oynuyoruz
Hocaya bak
Gerci 3-0 akhisar yenilgisinden sonra da sacmalamisti ya neyse
Bu arada oyunculari farkli yerde oymatma sevdasindan vazgecmeyecek gibi

Samet GÜVEN
20.09.2013, 10:37
Yapma yahu?
Akhisar maçında 60.dakikaya kadar net 6 pozisyonumuz vardı değerlendirememiştik.bende memnundum Akhisar maçındaki oyundan.takım yavaş yavaş istenilen seviyeye geliyor.Trabzonspor taraftarını hiç bir şeyden memnun edemezsiniz.kendi bildiğini okusun dursun.Mustafa hocayla sonuna kadar devam.

Fatih,

Hacıdan döndüğün gibi hocadan da döneceksin ve yine çok geç olacak :)

Fatih Öztürk
20.09.2013, 10:38
Ne varmış dünkü oyunda?deplasmanda galip gelmek için varını yoğunu ortaya koydu takım ne varmış mücadelede?nerede ecel terleri dökdün rakip son dakikalar hariç kalene yaklaşamamış bu kadar kusur kadı kızındada olur.

bahadır2561
20.09.2013, 10:39
Ne varmış dünkü oyunda?deplasmanda galip gelmek için varını yoğunu ortaya koydu takım ne varmış mücadelede?nerede ecel terleri dökdün rakip son dakikalar hariç kalene yaklaşamamış bu kadar kusur kadı kızındada olur.

Abicim dunku oyundan memnunsan bisey demiyorum :)

Fatih Öztürk
20.09.2013, 10:40
Fatih,

Hacıdan döndüğün gibi hocadan da döneceksin ve yine çok geç olacak :)

Hacıdan dönenin kaşığı kırılsın:)
Ben Hacının siyasi tavrından ötürü rahatsızım yoksa diğer türlü yaptığı icraatların sonuna kadar arkasındayım.

Fatih Öztürk
20.09.2013, 10:41
Abicim dunku oyundan memnunsan bisey demiyorum :)

% 80 memnunum kardeşim.deplasmanda oynuyorsun rakibin büyüklüğü küçüklüğü o kadar önemli değil galibiyete uzanacak hamleleri yapmışsın galip gelmişsin daha niye memnun olmayayım.dün akşam UEFA liginde onlarca sürpriz sonuç alındı.Valencianın kendi sahasında 3-0 yenildiğinden haberin varmı:)

kopeli
20.09.2013, 10:44
% 80 memnunum kardeşim.deplasmanda oynuyorsun rakibin büyüklüğü küçüklüğü o kadar önemli değil galibiyete uzanacak hamleleri yapmışsın galip gelmişsin daha niye memnun olmayayım.dün akşam UEFA liginde onlarca sürpriz sonuç alındı.Valencianın kendi sahasında 3-0 yenildiğinden haberin varmı:)

Aynen katılıyorum.Avrupa kupalarnda en dandik deplasmana bile gitsen,tehlike altındasın ve rahat kazanırım diye birsey söylemek mümkün değil.

Deplasmanda Buldugumuz posizyonları atalım,ondan sonra iyi bir savunma yapalım.Evimizde ise saldıralım.Acıkcası ben ligde ve avrupada deplasman maçlarında cok iyi futbol beklemiyorum.

Adnan Özkan
20.09.2013, 10:44
Lazio bizi yer Legia kaşıklar.. Acı ama gerçek!! Dün Legia lazio yu elinden kaçırdı,müthiş hızlı oynuyorlar.Bu grupta MRA nın balı varsa 2. çıkarız yoksa 3. lük kesin!! Az realist olun..

bahadır2561
20.09.2013, 10:46

Var abicim var da cekirge her zaman boyle ziplayamaz :)
Gekecekten umudum yok :)

oksoholu
20.09.2013, 10:47
arkadaşlar kabul edin artık iyi değiliz

kadromuz kötü değil onu söylemiyorum tek tek sayarsan gerçekten son derece iyi bir kadroya sahibiz bir kaç eksik dışında diyelim ama takımımız ısırmıyor hırs yok sanki maç 5-0 bizim lehimize oynanıyor
rakip grubun en zayıf takımı nerde ise macı berabere bitireceğiz ve buna razı oynatık maalesef

hani mustafa hocanın garantisi vardı benim takımım yenilebilir ama sahada savaşacak diyordu bunlar mı savaşacak

Fatih Öztürk
20.09.2013, 10:47
Lazio bizi yer Legia kaşıklar.. Acı ama gerçek!! Dün Legia lazio yu elinden kaçırdı,müthiş hızlı oynuyorlar.Bu grupta MRA nın balı varsa 2. çıkarız yoksa 3. lük kesin!! Az realist olun..

Hey Allahım ya!naparlar naparlar?şimdi çıkıp Lazioyuda yensek ne diyeceksin?

Ertan 51
20.09.2013, 10:48
Fatih'im ben de genelde olumlu bakıp eleştiriyi en sona saklayanlardandım ama Başkan da bunu yapamadım çünkü durum ortada tekrar izaha gerek yok,hocamıza da dün ilk defa mızırdanmaya başladım.Forvetsiz oynamamıza ne diyeceksin Fatih'im,iyi bir analizin varsa Mustafa hocama güvenmeye devam edeceğim,güvenmesem ne olur da en azından gönülden yani.

Fatih Öztürk
20.09.2013, 10:48
Aynen katılıyorum.Avrupa kupalarnda en dandik deplasmana bile gitsen,tehlike altındasın ve rahat kazanırım diye birsey söylemek mümkün değil.

Deplasmanda Buldugumuz posizyonları atalım,ondan sonra iyi bir savunma yapalım.Evimizde ise saldıralım.Acıkcası ben ligde ve avrupada deplasman maçlarında cok iyi futbol beklemiyorum.

Aynen öyle kardeşim.

Var abicim var da cekirge her zaman boyle ziplayamaz :)
Gekecekten umudum yok :)

Çekirge:)
Resmi 11 müsabaka.8 galibiyet 2 mağlubiyet 1 beraberlik.çekirge hemi:)

hodlu
20.09.2013, 10:50
Benim en çok eleştirdiğim konu hocaya saygısızlık derecesine vardırıyoruz işi. Şenol Hocaya bile 'toptan anlamıyor bu adam' diyen taraftar topluluğu değilmiyiz biz. Hatalar var ama samimiyetten şüphem yok. Hoca Trabzonspor kötü olsun istemez. Sadece biraz sabırlı olmalıyız. Bende her icraatini onaylamıyorum ama adamı köylü cahil sıfatına da sokmuyorum...

Fatih Öztürk
20.09.2013, 10:52
Fatih'im ben de genelde olumlu bakıp eleştiriyi en sona saklayanlardandım ama Başkan da bunu yapamadım çünkü durum ortada tekrar izaha gerek yok,hocamıza da dün ilk defa mızırdanmaya başladım.Forvetsiz oynamamıza ne diyeceksin Fatih'im,iyi bir analizin varsa Mustafa hocama güvenmeye devam edeceğim,güvenmesem ne olur da en azından gönülden yani.

Abicim Malouda son dakikalarda forvette oynadı zaten forvette Henriqueden çok daha iyi bu kadar hayıflanmanın anlamı nedir anlamıyorum.değişiklik tuttumu tuttu.galip geldikmi geldik.deplasmanda oynuyorsun rakibe verdiğin pozisyonlar son dakikalarda.bu takım oynadıkça daha iyi olacak biraz daha zamana ihtiyac var.

DEEP BLUE
20.09.2013, 10:53
30 senedir iyimseriz... Pozitivist akımın sancak beyleri olduk anasını satayım... İyimserlik kriterlerimize bak bu arada;

-Yavru
-Yumlu
-Henri
-MIRRA
-Falan filan...

Neymiş, deplasmanda yenmişiz... Kimi? Bırakın bu işleri...

Fatih Öztürk
20.09.2013, 10:55
Ya arkadaş geçen sene şikeciler bu ayardaki takımları zar zor yenerek yarı final oynadılar avrupada.bu kadar memnuniyetsizlik olurmu?

asilhamsi
20.09.2013, 10:58
30 senedir iyimseriz... Pozitivist akımın sancak beyleri olduk anasını satayım... İyimserlik kriterlerimize bak bu arada;

-Yavru
-Yumlu
-Henri
-MIRRA
-Falan filan...

rakip kimse onu yendik.Apollon ile oynarken juveyimi yenelim?

Elestiri yapmak cok dogal ama adamı cahil ilan etmek en kibar ifadeyle terbiyesizlik.

Daha kac mac oldu Allah askına.Biraz sabır.

Ertan 51
20.09.2013, 10:58
Abicim Malouda son dakikalarda forvette oynadı zaten forvette Henriqueden çok daha iyi bu kadar hayıflanmanın anlamı nedir anlamıyorum.değişiklik tuttumu tuttu.galip geldikmi geldik.deplasmanda oynuyorsun rakibe verdiğin pozisyonlar son dakikalarda.bu takım oynadıkça daha iyi olacak biraz daha zamana ihtiyac var.
Yok baba hiç mazeret değil bu dediklerin,
Maluda gine sahada olsun forvet görevi de yapsın ama Trabzonspor takımının etiketinde golcü yazan bir adamı sahada olsun.
Ayrıca dünkü maçtan bile hayıflanmayacaksak ne zaman hayıflanacağız,
ben yakalım yıkalım çeksin gitsin falan demiyorum gine sabredelim ama hoca da dün akşamı iyi bir analiz etsin kafasında.

Fatih Öztürk
20.09.2013, 11:01
Yok baba hiç mazeret değil bu dediklerin,
Maluda gine sahada olsun forvet görevi de yapsın ama Trabzonspor takımının etiketinde golcü yazan bir adamı sahada olsun.
Ayrıca dünkü maçtan bile hayıflanmayacaksak ne zaman hayıflanacağız,
ben yakalım yıkalım çeksin gitsin falan demiyorum gine sabredelim ama hoca da dün akşamı iyi bir analiz etsin kafasında.

Abi hoca golcü istedi alınmadı adam elindeki malzemeyi iyi kullanıyor.yönetim golcü transferi için dört koldan saldırdır bunu hepimiz iyi biliyoruz fakat sırf forvet alalım diye forvet almak istemediler yani riske etmek istemediler olayı.hatalılar hatasızlar tartışılabilir fakat Mustafa hoca takımdan nasıl verim alınacağını iyi hesap ediyor.ben hocada şuna bakarım.11 resmi maç yapmış 8 galibiyet almış.bu benim için yederlidir.

Taner Gündoğdu
20.09.2013, 11:02
söz uçar yazı kalır...

Sercan Yaylı
20.09.2013, 11:06
Gelen gideni aratir atasozumuz her zaman gecerlidir..
Senol gunes-tolunay kafkas-mra en son kurban mradir

bahadır2561
20.09.2013, 11:08
Aynen öyle kardeşim.

Çekirge:)
Resmi 11 müsabaka.8 galibiyet 2 mağlubiyet 1 beraberlik.çekirge hemi:)

8 galibiyetin yarisi köy takimlarina :)

Ertan 51
20.09.2013, 11:09
Neyse,
başlığın ana fikrine katılıyor sabredilmeli diyorum,
fakat başlığı açan Anıl renktaşın da,
ve öyle de kalacaktır.
şeklindeki net ifadesinden sonra zaten kararı vermiş kendisi diyorum,
konuşulacak bişi yok diye düşünüyorum:)
gereksiz bir başlık olmuş,
işi baştan düğümlemiş çünkü,açık kapı bırakmamış;)

Alemdar61
20.09.2013, 11:11
TRABZONSPOR'UN KÜME DÜŞMESİ %30 İHTİMAL !!!..
1461 TRABZON'DA KÜME DÜŞEBİLİR..

Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, Santraforu Henrique, solbeki Zeki Yavru, stoperi Sol Bamba olan takımın, ne UEFA kupasında ne de Türkiye liginde şansı yoktur.. "Bu takıma zaman verelim" diyenlerin tamamı Trabzonspor'un küme düşme ihtimalini bir türlü içlerine sindiremeyen arkadaşlar..

Trabzonspor 6 tane köşe vuruşu kullanıyor, 5 tane frikik atıyor ve bunların hiçbirisinden sonuç alamıyorsa..Sol Bamba denen saatli bomba 90 dakika sahada duruyorsa Mustafa Reşit Akçay çeketini alıp gitmelidir..Bosingwa'yı çıkaran, Yusuf'u oyuna almak için 80 dakika bekleyen bir teknik adamın neyini konuşacağız..Trabzonspor uçuruma doğru sürükleniyor bunu görmemek için saf olmak lazım..

Trabzonspor'un gerçekle yüzleşmesi Karabükspor maçında oldu ancak camia alınan 2 kıytırık galibiyetle herşeyi unutmuş durumda..

Trabzonspor ile ilgili söylediklerimin arkasındayım, Trabzonspor bu kadrosuyla kümede kalamaz..

1461 TRABZON, KADİR ÖZCAN AĞABEYLE İLE OLMUYOR..

Kadir Özcan malesef 1461 Trabzon için yetersiz kaldı..Kadir Hoca eğer değişirilmesse 1461 Trabzon kötü çakılacak..Takımı sürekli yanlış oynatıyor..Gaziantep B.Belediyespor maçı 1-1 bitti..Kimse 1461 Trabzon'da ki düşüşün farkında değil.. Apollon maçı nedeniyle 1461 Trabzon arada kaynadı..

Kadir Özcan, Trabzonspor U-17, U -18'e bakmayı bile akıl edemedi, sadece kadro yetersizliğinden şikayet ediyor..Elindeki malzemeyi kullanamıyor..

1461 Trabzon acilen teknik direktör değişikliğine gitmelidir..

HAMİ MANDIRALI KULÜBEDE OTURUYOR O YA DA ALİ KEMAL DENİZCİ GÖREVE GETİRİLMELİDİR..

omondoles
20.09.2013, 11:12
söz uçar yazı kalır...

Aynen öyle. Yazın bunu buraya; MRA'nın bu takımdan kovulmasını onun çok güvendiği colman, alan, zokora vs sağlayacak. Senin oyun mantaliten defans. Peki neden oyunu hızlı oynayan oyuncular almadın? Allah aşkına topu her aldığında geri oynayan zokora ile mi başarılı olacaksın? Yoksa canın istedi mi oynayan colman la mı? Alanı, Aykut'u, Zekiyi falan saymıyorum bile.

-------------------------------------
Niçin mi fikir değiştiriyorum? Çünkü ben fikirlerimin sahibiyim; kölesi değil! Cenap Şahabettin

Loading %61..

alper*
20.09.2013, 11:12
bu kadar memnuniyetsizlik olurmu?

Olympique Marseille (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/olympique-marseille/startseite/verein_244_2012.html)
Borussia Mönchengladbach (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/borussia-moenchengladbach/startseite/verein_18_2012.html)
BATE Borisov (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/bate-borisov/startseite/verein_713_2012.html)
FC Viktoria Plzen (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/fc-viktoria-plzen/startseite/verein_941_2012.html)
Lazio (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/lazio/startseite/verein_398_2012.html)
Benfica Lissabon (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/benfica-lissabon/startseite/verein_294_2012.html)

*
Perparimi Kukesi (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/perparimi-kukesi/startseite/verein_27116_2013.html)
Apollon Limassol (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/apollon-limassol/startseite/verein_429_2013.html)
Derry City (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/derry-city/startseite/verein_920_2013.html)
Dinamo Minsk (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/dinamo-minsk/startseite/verein_1180_2013.html)

Fatih Öztürk
20.09.2013, 11:13
8 galibiyetin yarisi köy takimlarina :)

Köymü:)

O takımlarda senin gibi 2-3 tur atladıda geldi karşına.biz dünya devimiyiz şimdi:)

U.Sadıkoğlu
20.09.2013, 11:14
Mustafa Reşit Akçay'ın teknik direktörlük yapabilecek kapasitede olduğunu düşünmemekle beraber sabrederseniz sizinde benimle aynı kanaate varacağınızı düşünüyorum.

bahadır2561
20.09.2013, 11:15
Köymü:)

O takımlarda senin gibi 2-3 tur atladıda geldi karşına.biz dünya devimiyiz şimdi:)

Kukesi derry city ne abi yaa
Hadi Minsk'i saymadim :)

metehan
20.09.2013, 11:17

-Yavru
-Yumlu
-Henri
-MIRRA
-Falan filan...

Ne demek istiyorsun şimdi? Zaman vermeyecek miyiz yani?

Anladın sen onu :)

Ertan 51
20.09.2013, 11:18
TRABZONSPOR'UN KÜME DÜŞMESİ %30 İHTİMAL !!!..
1461 TRABZON'DA KÜME DÜŞEBİLİR..

Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, Santraforu Henrique, solbeki Zeki Yavru, stoperi Sol Bamba olan takımın, ne UEFA kupasında ne de Türkiye liginde şansı yoktur.. "Bu takıma zaman verelim" diyenlerin tamamı Trabzonspor'un küme düşme ihtimalini bir türlü içlerine sindiremeyen arkadaşlar..

Trabzonspor 6 tane köşe vuruşu kullanıyor, 5 tane frikik atıyor ve bunların hiçbirisinden sonuç alamıyorsa..Sol Bamba denen saatli bomba 90 dakika sahada duruyorsa Mustafa Reşit Akçay çeketini alıp gitmelidir..Bosingwa'yı çıkaran, Yusuf'u oyuna almak için 80 dakika bekleyen bir teknik adamın neyini konuşacağız..Trabzonspor uçuruma doğru sürükleniyor bunu görmemek için saf olmak lazım..

Trabzonspor'un gerçekle yüzleşmesi Karabükspor maçında oldu ancak camia alınan 2 kıytırık galibiyetle herşeyi unutmuş durumda..

Trabzonspor ile ilgili söylediklerimin arkasındayım, Trabzonspor bu kadrosuyla kümede kalamaz..

1461 TRABZON, KADİR ÖZCAN AĞABEYLE İLE OLMUYOR..

Kadir Özcan malesef 1461 Trabzon için yetersiz kaldı..Kadir Hoca eğer değişirilmesse 1461 Trabzon kötü çakılacak..Takımı sürekli yanlış oynatıyor..Gaziantep B.Belediyespor maçı 1-1 bitti..Kimse 1461 Trabzon'da ki düşüşün farkında değil.. Apollon maçı nedeniyle 1461 Trabzon arada kaynadı..

Kadir Özcan, Trabzonspor U-17, U -18'e bakmayı bile akıl edemedi, sadece kadro yetersizliğinden şikayet ediyor..Elindeki malzemeyi kullanamıyor..

1461 Trabzon acilen teknik direktör değişikliğine gitmelidir..
Şöyle adamlara fırsat veriliyor ya en çok o canımı sıkıyor,
şu takım düşse de suat kılıcın dediği sende bir kına yaksan be arkadaş,
hayra 1 tek kelam etmez mi insan,
gerçekten utanıyorum senin gibilerle aynı takımı tuttuğum için.

Fatih Öztürk
20.09.2013, 11:20
Olympique Marseille (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/olympique-marseille/startseite/verein_244_2012.html)
Borussia Mönchengladbach (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/borussia-moenchengladbach/startseite/verein_18_2012.html)
BATE Borisov (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/bate-borisov/startseite/verein_713_2012.html)
FC Viktoria Plzen (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/fc-viktoria-plzen/startseite/verein_941_2012.html)
Lazio (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/lazio/startseite/verein_398_2012.html)
Benfica Lissabon (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/benfica-lissabon/startseite/verein_294_2012.html)

*
Perparimi Kukesi (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/perparimi-kukesi/startseite/verein_27116_2013.html)
Apollon Limassol (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/apollon-limassol/startseite/verein_429_2013.html)
Derry City (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/derry-city/startseite/verein_920_2013.html)
Dinamo Minsk (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/dinamo-minsk/startseite/verein_1180_2013.html)

O sezon Fransada ligini 10.sırada bitirmiş Marsilya?

Sıradan bir alman takımı M.Gladbach?

Eeeee?

ziyaretci
20.09.2013, 11:23
skor yorumculugu yapiyorsun arkadasim.
nesinden memnundun. 77 de forvetsiz oynamaktan mi? saka mi bu?

turkiyede tek forvetle sampiyon olan takim yokken biz 0 ile mi basaracagiz. bu mu genis capta dusunce

alper*
20.09.2013, 11:25
O sezon Fransada ligini 10.sırada bitirmiş Marsilya?

Sıradan bir alman takımı M.Gladbach?

Marsilya 2. bitirdi geçen seneyi. İlk beş:

http://static.transfermarkt.net/static/wappen_small/583k.png FC Paris Saint-Germain (http://www.transfermarkt.com.tr/de/fc-paris-saint-germain/historische-kader/verein_583_2012.html) 83
http://static.transfermarkt.net/static/wappen_small/244k.png Olympique Marseille (http://www.transfermarkt.com.tr/de/olympique-marseille/historische-kader/verein_244_2012.html) 71
http://static.transfermarkt.net/static/wappen_small/1041k.png Olympique Lyon (http://www.transfermarkt.com.tr/de/olympique-lyon/historische-kader/verein_1041_2012.html) 67
http://static.transfermarkt.net/static/wappen_small/417k.png OGC Nizza (http://www.transfermarkt.com.tr/de/ogc-nizza/historische-kader/verein_417_2012.html) 64
http://static.transfermarkt.net/static/wappen_small/618k.png AS Saint-Étienne (http://www.transfermarkt.com.tr/de/as-saint-tienne/historische-kader/verein_618_2012.html) 63

U.Sadıkoğlu
20.09.2013, 11:25
Colman dün akşam sakatlanmış hatta soyunma odasında ağlamış oyuna devam edemeyeceğim diye.

Alika87
20.09.2013, 11:27
Ben dünkü oyundan memnundum. Takim daha cok kostu ve ilk defa ilerde rakibe baski kurduk. Hoca haksiz degildi, macin hakimi bizdik 80dk boyunca. Apollon zor cikiyordu kendi yari sahasindan. Ama cok büyük bir ama var burda, son 10 dk yasanilani kimse savunamaz, hem hoca degisiklikleriyle takimin dengesini bozdu, hem de kondisyon olarak dibe vurduk. Bunlar icin hocayi elestiririm, ama takim iyiye gidiyor, her macta biraz daha iyi oynuyoruz ve daha iyi olacagiz. Gecen seneye göre takim cok daha iyi durumda. Insallah Bosingwa sakatlanmaz yine, defansi güzel toparladi, Zeki girdigi anda takim defansina bir tedirginlik geldi.

Kazandik, mutluyuz, önümüzdeki maca bakacagiz :D

Alika87
20.09.2013, 11:28

turkiyede tek forvetle sampiyon olan takim yokken biz 0 ile mi basaracagiz. bu mu genis capta dusunce

komik olan, galibiyet golünü forvetsiz attik :D

ziyaretci
20.09.2013, 11:29
Benim en çok eleştirdiğim konu hocaya saygısızlık derecesine vardırıyoruz işi. Şenol Hocaya bile 'toptan anlamıyor bu adam' diyen taraftar topluluğu değilmiyiz biz. Hatalar var ama samimiyetten şüphem yok. Hoca Trabzonspor kötü olsun istemez. Sadece biraz sabırlı olmalıyız. Bende her icraatini onaylamıyorum ama adamı köylü cahil sıfatına da sokmuyorum...

senol hoca mukemmel insan evet.

ayni senol hoca elinde sercan olcan volkan varken SERCAN a iki mac sans vermeyip volkan dan verim almaya calisan senol hoca. o da evet

senol hoca harika bir teknik direktor. SAMPİYON da yapti bizi EVET.

Ama hep eksik. hep eksik

Fatih Öztürk
20.09.2013, 11:31
Marsilya 2. bitirdi geçen seneyi. İlk beş:

http://static.transfermarkt.net/static/wappen_small/583k.png FC Paris Saint-Germain (http://www.transfermarkt.com.tr/de/fc-paris-saint-germain/historische-kader/verein_583_2012.html) 83
http://static.transfermarkt.net/static/wappen_small/244k.png Olympique Marseille (http://www.transfermarkt.com.tr/de/olympique-marseille/historische-kader/verein_244_2012.html) 71 3
http://static.transfermarkt.net/static/wappen_small/1041k.png Olympique Lyon (http://www.transfermarkt.com.tr/de/olympique-lyon/historische-kader/verein_1041_2012.html) 67
http://static.transfermarkt.net/static/wappen_small/417k.png OGC Nizza (http://www.transfermarkt.com.tr/de/ogc-nizza/historische-kader/verein_417_2012.html) 64
http://static.transfermarkt.net/static/wappen_small/618k.png AS Saint-Étienne (http://www.transfermarkt.com.tr/de/as-saint-tienne/historische-kader/verein_618_2012.html) 63

Şikebahçe Marsilyayla 2011-2012 Fransa ligini 10.bitirdiğinin hemen arefesinde karşılaştı.

Fatih Öztürk
20.09.2013, 11:32

Ne skoru yahu?ne forvedi ne diyorsun sen?ileri uçta 3-4 tane hücüm yönü kuvvetli adamla oynuyorsun forvet olmuş olmamış ne olacak şimdi Yusuf golü atıp kazandıkmı skor yorumculuğuysa skor yorumculuğu yapıyorum evet.

alper*
20.09.2013, 11:35
Fenerbahçe Marsilyayla 2011-2012 Fransa ligini 10.bitirdiğinin hemen arefesinde karşılaştı.

Bunu söylüyorsan o zaman Marsilya'nın o yıl Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynadığını, Fransa Kupası ve Fransa Süper Kupası'nı aldığını da söyleyeceksin.

Fatih Öztürk
20.09.2013, 11:39
Bunu söylüyorsan o zaman Marsilya'nın o yıl Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynadığını, Fransa Kupası ve Fransa Süper Kupası'nı aldığını da söyleyeceksin.

gs'de çeyrek final oynadı noldu?Yani Marsilya eşi benzeri görülmemiş çok büyük ulu bir takımmı oldu?

HOPA'LI TS'Lİ
20.09.2013, 11:43
MRA Hocayı değerlendirmek için çok erken

Samet Türkmen
20.09.2013, 11:45
Altyazının son kısmına denk geldim : " ...üst düzey oynadık"

Umarım kendisi dememiştir :)

aaahmet61
20.09.2013, 11:47
bugün fatih öztürkle uğraşmayın adamın hocası 3 tur atlayıp gruplarda galibiyetle başladı.bugün ne haciyi ve hocayı eleştireceğim.

CAFER ÖZER
20.09.2013, 11:52
Bu kafa ile 4-5 hafta sonra Ne HACI kalır Ne HOCA
Sıradan Rum Takımına karşı Beraberliğe Yatan Hoca Trabzonsporun başında kalamaz kalmamalı
AKHİSAR a karşı rezil bir skorlar Pozisyona Girmeden yenilen Daha Sonra İYİ OYNADIK diyen Hoca Trabzonsporda yardımcı Bile Olamaz
BJK ya pozisyona girmeden yenilen Yenilgi normaldir ama yenilgi sonra SAHADA DURUŞUMUZ İYİYDİ diyen Hoca Trabzonsporda Hocalık yapamaz
Nerde görev yaptığını bileceksin
Trabzonsporun Formalarını sahaya koy ilk 5 e girer
İçini doldur Şampiyonluğa Oynar
Trabzonspora hoca olan ve Futbolcu olan Bunu bilecek Bilmeyende zaman kaybettirmeden çekip gidecek

İ. SARAL
20.09.2013, 11:53
Erken eleştiri yapıyorsunuz itirazımız buna. Başka hoca gelse takım uçacak sanıyorsunuz heralde. Ne gördünüz de istifa demeye başladınız.

cakalkerem
20.09.2013, 11:58
fatih terim milli takım başına geçti 2 maçta takım uçtu ama

Samet GÜVEN
20.09.2013, 12:04
Erken eleştiri yapıyorsunuz itirazımız buna. Başka hoca gelse takım uçacak sanıyorsunuz heralde. Ne gördünüz de istifa demeye başladınız.

Şahsen ne gördüğümü yazayım. En azından ''istifa'' gibi ağır bir talebi neden istediğimi açıklayabilirim.

1- Takıma kampta kondüsyon anlamında hiç bir şey verilmemesi.

2- Saçma sapan Volkan saplantısı.

3- İnatla Adrianı sağ açık oynatma çabası.

4- Akhisar maçında kendini aşıp, Yusuf dururken, Adrianın çıkışından sonra Aykut Akgünün sağ açıkta oynatılması.

5- Akhisar maçından sonra oyundan memnun olduğunu söylemesi!

6- TRABZONSPOR un kendi evinde karabükspor ile oynayacağı maç için kafasındaki yenemezsen yenilme fikrini canlı yayında dile getirmesi.

7- Apollon maçında takımını tamamen forvetsiz bırakması.

8- Apollon maçı sonrası üst ''düzey oynadık'' demesi.

9- Yusufu erken kaybetmeyeceğim kafası ile takıma almayıp hücum gücümüzü eksiltmesi. Yusuf Kukesi maçında takımın gol yemesine sebep oldu. Bunca taraftar gık demedi. Adamı 1461 de 1 sene izledik. Artık hepimiz ne yapabileceğini biliyoruz. Ancak tüm bunlara rağmen halen eldeki uyuşuk adamlarda ısrar ediliyor.

Bu yazdıklarım bir teknik direktörün benim için '' küçük '' hoca olması anlamında yeterlidir.

İ. SARAL
20.09.2013, 12:16
Şahsen ne gördüğümü yazayım. En azından ''istifa'' gibi ağır bir talebi neden istediğimi açıklayabilirim.

1- Takıma kampta kondüsyon anlamında hiç bir şey verilmemesi.

2- Saçma sapan Volkan saplantısı.

3- İnatla Adrianı sağ açık oynatma çabası.

4- Akhisar maçında kendini aşıp, Yusuf dururken, Adrianın çıkışından sonra Aykut Akgünün sağ açıkta oynatılması.

5- Akhisar maçından sonra oyundan memnun olduğunu söylemesi!

6- TRABZONSPOR un kendi evinde karabükspor ile oynayacağı maç için kafasındaki yenemezsen yenilme fikrini canlı yayında dile getirmesi.

7- Apollon maçında takımını tamamen forvetsiz bırakması.

8- Apollon maçı sonrası üst ''düzey oynadık'' demesi.

Dediklerinden sadece kondisyon ve Volkan kısımına katılıyorum. Volkandan da kurtulduk galiba.

9- Yusufu erken kaybetmeyeceğim kafası ile takıma almayıp hücum gücümüzü eksiltmesi. Yusuf Kukesi maçında takımın gol yemesine sebep oldu. Bunca taraftar gık demedi. Adamı 1461 de 1 sene izledik. Artık hepimiz ne yapabileceğini biliyoruz. Ancak tüm bunlara rağmen halen eldeki uyuşuk adamlarda ısrar ediliyor.

Bu yazdıklarım bir teknik direktörün benim için '' küçük '' hoca olması anlamında yeterlidir.

Dediklerinden sadece kondisyon ve Volkan konularına katılıyorum. Volkandan da kurtulduk heralde.

Samet GÜVEN
20.09.2013, 12:27
Dediklerinden sadece kondisyon ve Volkan konularına katılıyorum. Volkandan da kurtulduk heralde.

Sen öyle yazınca hocaya da kızamıyorum fazla.

Akhisar maçı ardından oyundan memnun olduğu beyanına katılan taraftar da gördüm ya diyecek lafım kalmadı zaten.

Ali İhsan
20.09.2013, 13:10
Maalesef ki Aykut Şikecan'ın başlattığı akıma uymuş, uyuz ve ne edüğü belirsiz futbol, bir de kura şansıyla Avrupa'da ilerliyor...

Harun-61
20.09.2013, 13:14
Zokora'nın yerine , Abdulkadir'i..
Solbek'e Kadir Keleş'i monte etmek lazım.

.

Erdem35
20.09.2013, 13:17
minsk maçında rakibin iki hafta önce satılan oyuncusuna önlem alan, aldığı yetmiyormuş gibi basın karşısında çalışkan antrenör edalarıyla "şu oyuncuya önlemler aldık" deme gafletinde bulunup rezil olan hocayı savunmak da zor iş valla. bazıları fazla zorluyor sanki.

İ. SARAL
20.09.2013, 13:27
Sen öyle yazınca hocaya da kızamıyorum fazla.

Akhisar maçı ardından oyundan memnun olduğu beyanına katılan taraftar da gördüm ya diyecek lafım kalmadı zaten.

Hoca bir laf etti diye istifa etsin demek de olmuyor ama. Çok küçük şeylere takılıyoruz.

DEEP BLUE
20.09.2013, 13:32
Ne demek istiyorsun şimdi? Zaman vermeyecek miyiz yani?

Anladın sen onu :)
Zaman maman yok artık Metehan. Aralık'ta, hacısı-hocası defolup gitsin! Bu ne rezilliktir, nasıl bir çukura düştük anlamadım!

Erdem35
20.09.2013, 13:33
ne küçük şeyi ya. takım nal topluyo sahada. her maçta ortalama 10 km az koşuyo rakipten. bjk maçına ortak bile olamadık. rize maçında evimizde mahkum oynadık. akhisardan 3 yedik. daha dün 90 dakika kaleyi bulan 2 topu var koca trabzonspor'un.

Fatih Öztürk
20.09.2013, 13:43
ne küçük şeyi ya. takım nal topluyo sahada. her maçta ortalama 10 km az koşuyo rakipten. bjk maçına ortak bile olamadık. rize maçında evimizde mahkum oynadık. akhisardan 3 yedik. daha dün 90 dakika kaleyi bulan 2 topu var koca trabzonspor'un.

Nalmı topluyor?gördüğüm kadar puanda topluyor!kaleyi bulmayan şutların yanında yanından üstünden az farkla dışarı giden 6-7 tane şut var?

ozturk
20.09.2013, 13:53
2010 2011 sezonunda çoğu maçı buradan takip ettim. Yorumları görseniz koparsınız :)

* Çekirge bir dahaki sefere sıçramaz.
* Mutlaka patlayacağız
* bu futbolla şampiyonluk hayal
* 9 puanlık fark nasıl kapandı vb.

O nedenle şimdiki eleştiriler birşey değil.

Takımın bazı temel yanlışları var. Çok yavaş, kondisyon çok düşük bir de oyuncular yerlerinde oynamayınca böyle oluyor.

madalyonun öbür yüzü de var.Eğer MRA 5-6 hafta sonra takımı toparlarsa büyük sürpriz olur :) Çünkü gittikçe iyiye gidiyor takım bence

Emrah Akcagöz
20.09.2013, 13:55
Olayları, konuşmaları çarptırmada bizim taraftarın üzerine yok böyle devam ettiğimiz sürece daha çok nal toplarız.

ilhan
20.09.2013, 14:02
Mustafa Reşit Akçay eğer Trabzonspor'a 1461 Trabzon'a oynattığı futbolu oynatırsa burada hiç kimse onu eleştirmez. Aksine baş tacı yapar. Ama hoca şunu iyi biliyor; bana puan ve maç kazanmak lazım. Dünyanın her yerinde taraftarlar tabelaya bakar. Ben tabelayı lehime tutayım, oyuna ilerleyen zamanda bakarız. Hocanın bence felsefesi bu. Defalarca söyledim; elinde 1461 reçetesi var. Oradan takıma aldığı oyuncular var. Yusuf'a şans verdi, Yusuf taraftarı heyecanlandıran isim oldu. Diğer futbolcuları da takıma monte ederse hoca kredi kazanacaktır.

Mustafa Reşit Akçay malesef Trabzonspor'u çok "korkak" oynatıyor. Ben de hocanın takımın başında kalmasını destekleyenlerden biriyim. Zamanla daha oturaklı daha tempolu bir Trabzonspor izlermiyiz bilmiyorum ama "yenilmeyelim kazanmasak da olur" düşüncesi Trabzonspor'a pek uyuşmuyor.

Akhisarspor'dan 3-0 gibi mağlubiyet alıp "oyunu beğenmek", Karabükspor maçı öncesi "yenemesek bile yenilmeyeceğiz" demek Trabzonspor teknik direktörlüğü yapan birisi için (her kim olursa olsun) uygun olan değerlendirmeler değildir. Ziya Doğan'ın 0-0 biten maçlar sonrası "takım savunmasını" beğenmesi gibi...

Hocanın ben de kredisi var. Umarım zamanla Trabzonspor taraftarlarının genel anlamda kredisini kazanacak oyun yapısı ve felsefeyi takıma oturtur.

metehan
20.09.2013, 14:02
Zaman maman yok artık Metehan. Aralık'ta, hacısı-hocası defolup gitsin! Bu ne rezilliktir, nasıl bir çukura düştük anlamadım!
"Nasıl bu kadar hata yapılabilir?" diye insan sormadan edemiyor ama maalesef gerçek bu işte !

Fatih Öztürk
20.09.2013, 14:05
Ne hatası yapılıyormuş?takım kazanıyormu kazanıyor daha ne?

okg_53
20.09.2013, 14:06
Akçay destekçileri !

Kayseri ve Lazio maçlarından sonra görüşelim.

Son 3 ayda oynadığımız doğru düzgün tek rakip bjk idi.

Yaşar
20.09.2013, 14:08
Dünkü futbol ve değişikler için eleştirilmesini doğru bulmuyorum.
İyi futbol oynayana değil, kazanana 3 puan veriyorlar.
Gs gibi 10 pozisyona girip 6 tane yiyeceğine akşamki gibi kazanırım daha iyi.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Fatih Öztürk
20.09.2013, 14:10
Akçay destekçileri !

Neyi görüşecez?Kayseri ve Lazioyu yenersek Mustafa hocayı peygambermi ilan edecez?

Sadettin_
20.09.2013, 14:14
Akçay destekçileri !

derbiler dısındaki kazandıgımız hiçbir maç küçük takım zaten kötü takımdı diyerek sizi tatmin etmeyecekse işimiz zor hemde cok zor

Kamil Çakmak
20.09.2013, 14:14
İLkbaharda 1 çiçek açmayla ilkbahar olmuyor.

hyasin61
20.09.2013, 14:16
Takım ne pozısyona gırebılıyor ne de tempo yapabılıyor hocayı falan ovmeyın grubun en zayıf takımına karsı kac pozısyon yakalamısız kac pozısyon vermısız ona bakalım adamların forvetı bızım savunmayı tek basına perısan edıyordu.Kayseri ve Lazio macında gorecegız takımı ozellıkle fızıkı durumunu

alper*
20.09.2013, 14:26
Tamam Mustafa Hoca'yı savunun ama kaybettiğimiz, hezimete uğradığımız maçlardan sonra da yapın bunu.

Bakıyorum burada, bizden kat be kat güçsüz bir takımı zorla yendik diye sabahtan beri tartıştığımız arkadaşlar Akhisar maçından sonra mesela tek kelime yazmamışlar.

Doğruysa her zaman doğrudur söyledikleriniz.

Fatih Öztürk
20.09.2013, 14:27
İLkbaharda 1 çiçek açmayla ilkbahar olmuyor.

Nasıl açacak bu çiçek?
Rize dandik takım dediler tek mağlubiyeti bizden aldılar.
Karabük fark atacak dediler tek pozisyon bile vermeden yendik.
Apollon delik deşik edecek dediler bize karşı son dakikada 2 pozisyona girebildiler.
Kayseriyi yensek vay efendim Kayseri zaten kötü takımdı diyecekler.ağzına ekmek koduğumun yerinde Lazioyu yendikmi aynı lafları etmezlerse namerdim.bu taraftar hiç bir şeyi haketmiyor.

Takım ne pozısyona gırebılıyor ne de tempo yapabılıyor hocayı falan ovmeyın grubun en zayıf takımına karsı kac pozısyon yakalamısız kac pozısyon vermısız ona bakalım adamların forvetı bızım savunmayı tek basına perısan edıyordu.Kayseri ve Lazio macında gorecegız takımı ozellıkle fızıkı durumunu

Bu maçta 6-7 gol girişimimiz var.deplasmanda oynuyorsun rakibin en tehlikeli atağı bizim bir anlık paniğimizin sonucunda son dakikalarda buluyor oda karambolden!
neden memnun olur bu taraftar kestirmek istiyorum.Malouda gibi süper starın var.Bosingwa gibi usta ayak,Adrianın yükselen form grafiği,Defansta taş gibi Aykutla Mustafanın uyumu neden konuşulmuyorda hep olumsuzluklar göze sokarcasına konuşuluyor?bir tek sen gördün galiba bizim defansı perişan eden forvetlerini?kimdi bi tane siyahi forvet vardı omu?

Fatih Öztürk
20.09.2013, 14:29
Tamam Mustafa Hoca'yı savunun ama kaybettiğimiz, hezimete uğradığımız maçlardan sonra da yapın bunu.

Bakıyorum burada, bizden kat be kat güçsüz bir takımı zorla yendik diye sabahtan beri tartıştığımız arkadaşlar Akhisar maçından sonra mesela tek kelime yazmamışlar.

Doğruysa her zaman doğrudur söyledikleriniz.

Çookkkkk zorlama yorumlar bunlar Alperim çooookkkk.ben Akhisar maçından sonra bizzat herkese cevap verdim konuyla alakalı.

Akhisar maçında net 5-6 pozisyona girdik çok şanssızdık rakip 3 kere geldi 3 gol buldu neden diyemiyorsun.neden diyemiyorlar bunu.bu soruyu 50 kişiye sordum yanıt alamadım varmı cevabın?

hyasin61
20.09.2013, 14:31
Su ana kadar Ts'ye karşı biraz tempo yapan takımlar puan aldı.Asıl sınavlar Kayseri ve Lazio.Takımın fiziki durumu ortada bu fizik durumu ile zor

legorakiss
20.09.2013, 14:35
Dünkü futbol ve değişikler için eleştirilmesini doğru bulmuyorum.
İyi futbol oynayana değil, kazanana 3 puan veriyorlar.
Gs gibi 10 pozisyona girip 6 tane yiyeceğine akşamki gibi kazanırım daha iyi.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

sorunda burda zaten gs nin 6 tane yediği ve 10 pozisyon bulduğu takıma sen kaç pozisyona girersin ve kaç yersin. madrid ve rum takımını aynı kefeye koymak kendini kandırmaktan başka bişe değil.

geçen sene takımın başına mra nın gelmesini en çok istyenlerden biriydim. ama şimdi bakıyorumda teknik direktörlük ile alakası yokmuş. bu sene kazandığımız maçlarda bile pozisyon bulmadan kazandık. oyunculardan kendi bölgelerinde bile verim alamıyoruz. alakası olmayan mevkilerde ne işi var bu adamların anlaşılır gibi değil. dışardan bakan bu takımın hocası yok çaycı yönetiyo diye düşünür

r9emre
20.09.2013, 14:35
İlk devre sonuna kadar kalmalı bence de. Avrupa'daki durum ligdeki durum netleşir o döneme kadar ve ona göre yorum yapılır. Şu an her şey için çok erken.

alper*
20.09.2013, 14:39
Çookkkkk zorlama yorumlar bunlar Alperim çooookkkk.ben Akhisar maçından sonra bizzat herkese cevap verdim konuyla alakalı.

Akhisar maçında net 5-6 pozisyona girdik çok şanssızdık rakip 3 kere geldi 3 gol buldu neden diyemiyorsun.neden diyemiyorlar bunu.bu soruyu 50 kişiye sordum yanıt alamadım varmı cevabın?

Çok iyi ya :)

Mağlubiyeti savunurken skora bakmayın bilmem kaç tane gol kaçırdık; galibiyete dayanarak hocayı savunurken sonuçta kazandık daha ne? diyelim.

Dediğim gibi, çok iyiymiş bu :)

Fatih Öztürk
20.09.2013, 14:44
Çok iyi ya :)

Mağlubiyeti savunurken skora bakmayın bilmem kaç tane gol kaçırdık; galibiyete dayanarak hocayı savunurken sonuçta kazandık daha ne? diyelim.

Dediğim gibi, çok iyiymiş bu :)

Cevap bumu:)

Bu sene oynadığımız maçlarda Beşiktaş maçı hariç tüm maçlarda skoru koparacak pozisyonları fazlasıyla bulduk.Akhisar maçının ilk 60 dakikası fazlasıyla pozisyon bulduk inanılmaz şanssızdık girmedi nalet olası top.burada hoca maç oynanırken sahaya girip Henriquenin ayaklarını pulanyadanmı geçirseydi?yada Malouda topu kalecinin üzerine vururken ayaklarından tutup havayamı kaldırsaydı.belkide Henriquenin yarı rövaşata vuruşunda kale direğinin içinden dönen top öncesi yardımcısı Hamiyle beraber direği havaya kaldırmaları gerekirdi?değilmi Alper?

alper*
20.09.2013, 14:46
Biz farklı maçları izlemişiz. Tartışmaya gerek yok. Söylediğin hiçbir şeye katılmıyorum çünkü.

halilaziz61
20.09.2013, 14:46
Simdi hocayi mac icinde ve mac sonunda cok elestirdim ancak su kaniya vardim. KAZANAN HAKLIDIR...maglubiyetler gelmeye baslasin o zaman elestiririz insaAllah gelmez de. O yuzden.sizden ricam biraz sabretmemiz hocanin da bir bildigi vardir deyip sineye cekmemiz. Tolunayi da gordu bu gozler kac maglubiyet aldigini da

Turgay Atalay
20.09.2013, 14:47
M.R.Akçay'ın nesini savunalım mesela, hangi yönünü? Takım olarak neyi iyi yapmamızı sağladı mesela? Örnekler verin, bizi ikna edin, sonuna kadar destekleyelim...

- Oyun sistemi ne?
- Maçlarda hamleleri yerinde mi?
- Korkak futbolun Trabzonspor lügatında yeri var mı?
- Oyuncu portföyü var mı?
- 13 hafta sonra kendisini nerede görüyor:) ?
- Hala alacağı dersler var mı? Kredili sitem müsaade ediyor mu:)
....bir sürü soru...Hadi ikna edin bizi başlığı açanlar ve hocayı savunanlar

Fatih Öztürk
20.09.2013, 14:50
Öyle görünüyor.benim izlediğim maçtaki pozisyonlar ortada.tartışmıyorum zaten soru cevap gidiyor.benimde senin yorumlarına katıldığım söylenemez.

hyasin61
20.09.2013, 14:55
Biz farklı maçları izlemişiz. Tartışmaya gerek yok. Söylediğin hiçbir şeye katılmıyorum çünkü.

Dün tüm yorumcuları izledim maç hakkında hepside hocanın açıklamaları ile çelişiyor.Bu takım yuruyerek boyle bır kac mac kazanır boyle takımlara karşı.Tempolu oynayan takımlara karşı takımın halını goruyoruz.Hocayı Kayseri ve Lazio macında goruruz.

Emre Emiroğlu
20.09.2013, 14:57
Oyndığımız futbolun iyi olduğunu düşünenler var :D Rizenin tek malubiyetini bizden almasını kullananlar bile var :D

Yok artık. Yuh artık.. Akhisardan üç yedi Trabzonspor..

Hqmi
20.09.2013, 14:58
takımın oynadığı futbol bi sonraki maçlar için güven vermiyor. ayrıca hocanın oyuncu tercihlerini felan anlamak çok zor.

Fatih Öztürk
20.09.2013, 14:59
Oyndığımız futbolun iyi olduğunu düşünenler var :D Rizenin tek malubiyetini bizden almasını kullananlar bile var :D

Yok artık. Yuh artık.. Akhisardan üç yedi Trabzonspor..

Hahahahahaha ne gada gomikkkkk.
Karabükte parçalayacaktı bizi noldi?hani Apollonda dümdüz edecedi bizi?

Yeni slogan Akhisardan 3 yedi Trabzonspor.hadi gülelim.

Samet GÜVEN
20.09.2013, 15:01
Hoca bir laf etti diye istifa etsin demek de olmuyor ama. Çok küçük şeylere takılıyoruz.

İsmail makara mı yapıyorsun, ciddi misin anlamadım. Adamın o ettiği laf tüm futbol görüşünü gözler önüne seriyor. Bank asya takımları kadar olamadığımız bir maç sonrası takımı beğendim demek sadece bir laf değildir. Trabzonspor için küçük bir hoca olduğunun ispatıdır.

oksoholu
20.09.2013, 15:15
Ben dünkü oyundan memnundum. Takim daha cok kostu ve ilk defa ilerde rakibe baski kurduk. Hoca haksiz degildi, macin hakimi bizdik 80dk boyunca. Apollon zor cikiyordu kendi yari sahasindan. Ama cok büyük bir ama var burda, son 10 dk yasanilani kimse savunamaz, hem hoca degisiklikleriyle takimin dengesini bozdu, hem de kondisyon olarak dibe vurduk. Bunlar icin hocayi elestiririm, ama takim iyiye gidiyor, her macta biraz daha iyi oynuyoruz ve daha iyi olacagiz. Gecen seneye göre takim cok daha iyi durumda. Insallah Bosingwa sakatlanmaz yine, defansi güzel toparladi, Zeki girdigi anda takim defansina bir tedirginlik geldi.

Kazandik, mutluyuz, önümüzdeki maca bakacagiz :D

ilk defa ilerde takıma bakı kurduk kelimesine takıldım adrian değilmiydi basalım arkadaşlar diye kıvranan kimsenin orta sahayı geçmeye niyeti yoktu sen hangi maçı seyrettin aston villanın macı varmıydı bilmiyorum

Çağatay_
20.09.2013, 15:31
İsmail makara mı yapıyorsun, ciddi misin anlamadım. Adamın o ettiği laf tüm futbol görüşünü gözler önüne seriyor. Bank asya takımları kadar olamadığımız bir maç sonrası takımı beğendim demek sadece bir laf değildir. Trabzonspor için küçük bir hoca olduğunun ispatıdır.

Hocaya dün akşam ben de kızdım, özellikle ilk Colman değişikliği facia idi ve burada kesin bir iş var dedim, sakatlanmıştır herhalde yoksa olamaz diyip durdum ve gerçekten de sakatlanmış.

Öteki iki değişiklik de bence sıkıntılıydı ama Yusuf ile ilgili düşüncesi gol getirdi, elimizde bu tip bir forvet olmadığı için mecburi olarak onu koydu demek ki. Bosingwa değişikliği de bence yanlış ama belki bir yeri ağrıyordu, işaret etti, bilemeyiz.

Şimdi hocanın bir çok kararına tam olarak katılmasam da demeçler üzerinden yorum yanlış.

Fatih Terim göze hoş gelen futbol oynattı da ne oldu, 6 tane yediler. Çıkıp ama biz Galatasaray gibi oynadık mı diyecekler?

Öyle biz Trabzonspor'uz, her maçta hücum oynarız muhabbetlerine romantizmlerine zaten katılmıyorum.

Sen Trabzonspor'sun, 5 milyon euro eden futbolcun yok. Böyle geyiklere gerek yok boşuna yani.

Adam gibi sistemini kurarsın, kadrona uygun bir taktikle yoluna devam edersin.

Mustafa hoca Karabük maçında kusursuzdu. Limassol maçında ise takımı birçok yönden denedi ve kendince belki bazı sorulara cevap buldu, bazı konuları netleştirdi.

Yusuf kurtardı diyoruz, ama Yusuf'u Yusuf yapan kişinin Mustafa Reşit Hoca olduğunu göremiyoruz.

Evet hataları ve eksikleri var, ama takımın gol atıp birlikte kulübeye koşabilmesi, kimsenin takıma, formaya, hocaya küsmemesi, birliktelik ruhunun oluşturulması zaten bu kadronun asıl ihtiyacı olan şey.

Kalitesiz bir kadro değiliz, eksiklerimiz olsa da berbat bir kadromuz yok, ama gel gör ki çöküntü içerisindeyiz ve güven kaybımız çok yüksek düzeyde...

Bunu da böyle yavaş yavaş atlatacağız. Her şey bir günde olmuyor. Bazen bu tip çöküntülerle büyük takımlar veya mükemmel kadrolar küme bile düşebilir, bir çok örneği mevcut.

Biz durumu yavaş yavaş atlatıyoruz ve bir şeylerin düzeldiğini ısrarla görmek istemiyoruz. Tek dayanak ise "küçük takım gibi oynuyoruz".

Arkadaşlar küçük takım büyük takım yok, doğru sistem ve 3 puan var. Bugün Barcelona ve Real Madrid 11 kişi ile topun arkasına geçiyor, biz hala hücum hücum diyoruz.

Hoca verdiği demeçlerle takıma moral vermek istiyor olabilir, olaya pozitif yönden bakıp oyuncularına birliktelik mesajı verirken eksiklerini zaten gösteriyordur.

Her şeyi en iyi bildiğini zannetmek gerçekten kötü bir şey. Hoca futbolcularla ne yapıyor, ne yaşıyor bilmeden yakıp yıkıyor bu taraftar, artık bundan vazgeçilmeli...

Eleştirmek ayrı, burada yazılanlar ise apayrı... Biraz daha düşünerek konuşmakta fayda var gibime geliyor ...

Not : Genel bir mesajdır, sana cevaben değil wonderTS renktaşım :)

Fatih Öztürk
20.09.2013, 15:34
Çağatay kardeşim on numara yorum yaptın yüzde yüz katılıyorum sana.

Mehmet Mangan
20.09.2013, 15:54
Diyelim ki MRA gitti yerine kim gelecek ?? Kendi değerlerimizi yok etme konusunda açık ara bir numarayız.

Özümüze dönelim diyoruz ama kötü bir sonuçta bu iş MRA ile olmaz diyoruz. Artık şu tabuları yıkalım.

Bu takımı türk ve kendi içimizden yetişen bir insandan başka kimse başarıya taşıyamaz. Bu halkın dilini, kültürünü,tepkilerini bilen birisi olmalı.

SABIR denen kelime malesef biz Trabzonluların lugatında yok. Bu insan geçen sene Kadıköyde, Arenada galip geldi.

Eminim ilk geldiği gün bir çoğunuz sevinmişsinizdir.

Hiç Ferguson'un ilk yıllarına baktınız mı ??
İlk 4 sene sırasıyla 11. 2. 11. ve 13. olmuş.

Ya dortmund'un başındaki adam ilk senesi kaçıncı olmuş. Şimdi hayranlıkla izlediğimiz Lewa, Kuba, Götze, Reus vb. İlk senesinde kim tanıyordu bu adamları ? Yapmayın, kendi insanınıza sahip çıkın o güveni verin yeter ki.

Fatih Öztürk
20.09.2013, 15:57
Diyelim ki MRA gitti yerine kim gelecek ?? Kendi değerlerimizi yok etme konusunda açık ara bir numarayız.

Özümüze dönelim diyoruz ama kötü bir sonuçta bu iş MRA ile olmaz diyoruz. Artık şu tabuları yıkalım.

Bu takımı türk ve kendi içimizden yetişen bir insandan başka kimse başarıya taşıyamaz. Bu halkın dilini, kültürünü,tepkilerini bilen birisi olmalı.

SABIR denen kelime malesef biz Trabzonluların lugatında yok. Bu insan geçen sene Kadıköyde, Arenada galip geldi.

Eminim ilk geldiği gün bir çoğunuz sevinmişsinizdir.

Hiç Ferguson'un ilk yıllarına baktınız mı ??
İlk 4 sene sırasıyla 11. 2. 11. ve 13. olmuş.

Ya dortmund'un başındaki adam ilk senesi kaçıncı olmuş. Şimdi hayranlıkla izlediğimiz Lewa, Kuba, Götze, Reus vb. İlk senesinde kim tanıyordu bu adamları ? Yapmayın, kendi insanınıza sahip çıkın o güveni verin yeter ki.

Mehmet sende çok şey istedin be kardeşim.Trabzonspor taraftarından hiç bir şey isteme!onlar başarıya gidecek yolu hocadanda hacıdanda daha iyi bilir.

Alika87
20.09.2013, 16:04
ilk defa ilerde takıma bakı kurduk kelimesine takıldım adrian değilmiydi basalım arkadaşlar diye kıvranan kimsenin orta sahayı geçmeye niyeti yoktu sen hangi maçı seyrettin aston villanın macı varmıydı bilmiyorum

herkes o pozisyona takildi. Orta saha da iki üc adam top sürene bastik sikca, bunu sadece benmi gördüm, yada rakibe baski diyence, kalecinin üstüne deli gibi kosmak mi anliyor cogu kisi. Takim presi olarak gecmis maclara göre daha iyiydik, Adrian istedigi kadar kaleciye bassin, bu gercegi degistirmez.

Mehmet Mangan
20.09.2013, 16:04
Mehmet sende çok şey istedin be kardeşim.Trabzonspor taraftarından hiç bir şey isteme!onlar başarıya gidecek yolu hocadanda hacıdanda daha iyi bilir.

bazen düşünüyorum da abi gerçekten tepkileri de görünce biz hak ediyoruz diyorum!. Aykut kocaman dediğimiz adam asıl futboldan anlamıyor ama adamın elindeki kadro 3 sene kafaya oynattı. Kendi egoistliğine Alex diye bir futbolcuyu harcadı. Bu kadroyu bu yabancıları MRA mı getirdi takımın başına. Tamam tepki olacak ama biraz dozunu ayarlamak lazım.

Fatih Öztürk
20.09.2013, 16:09
bazen düşünüyorum da abi gerçekten tepkileri de görünce biz hak ediyoruz diyorum!. Aykut kocaman dediğimiz adam asıl futboldan anlamıyor ama adamın elindeki kadro 3 sene kafaya oynattı. Kendi egoistliğine Alex diye bir futbolcuyu harcadı. Bu kadroyu bu yabancıları MRA mı getirdi takımın başına. Tamam tepki olacak ama biraz dozunu ayarlamak lazım.

Bak yine çok şey istedin kardeşim.Trabzonspor taraftarı tepkinin dozunu ayarlamaz.Trabzonspor taraftarı neyin ne olduğunu bilmeden hocasına söver.dün Colman 2.devreye çıkmadı diye hocaya ne hakaretler edildi bir bilsen.adam meğer sakatmış çıkamamış sahaya.meselenin özünü bilmeden öyle sallayanlar varki bizleride polyannacılıkla suçlamazlarmı bide.gül babam gül.

Mehmet Mangan
20.09.2013, 16:15
Bak yine çok şey istedin kardeşim.Trabzonspor taraftarı tepkinin dozunu ayarlamaz.Trabzonspor taraftarı neyin ne olduğunu bilmeden hocasına söver.dün Colman 2.devreye çıkmadı diye hocaya ne hakaretler edildi bir bilsen.adam meğer sakatmış çıkamamış sahaya.meselenin özünü bilmeden öyle sallayanlar varki bizleride polyannacılıkla suçlamazlarmı bide.gül babam gül.

sorun bizde abi kendimize çekidüzen verdiğimiz ve tepkinin dozunu ayarladığımız müddetçe başarıya yakalayabiliriz belki. İlk önce kendi içimizde düzelmeliyiz.

champions
20.09.2013, 16:22
Birkaç ay daha kalacak evet. Giderken yanında fedailerini de götürse çok güzel olur.

Fatih Öztürk
20.09.2013, 16:22
sorun bizde abi kendimize çekidüzen verdiğimiz ve tepkinin dozunu ayarladığımız müddetçe başarıya yakalayabiliriz belki. İlk önce kendi içimizde düzelmeliyiz.

Trabzonspor taraftarı şükretmedikçe başarı gel-me-ye-cek.mümkün olduğu kadar tribünlere gelmesinlerde bu takım daha çok yol alır bu taraftara rağmen.

reisoğlu61
20.09.2013, 16:24
bence göreve geldiginde kendisininde kendine verdigi 6 aylik süreyi doldurmasi lazim. Ondan sonra bakip karar verilir, takim ne durumda.
Su anda Türk takimlari arasinda Avrupa maclarinda pes pese en uzun süreli maglup olmayan bir takimin hocasi nede olsa.

TSdepare
20.09.2013, 16:25
4 maçta teknik direktör harcamayacağız artık Mustafa hoca bu takımın başında kalacak ve başarılı olacak..

Hocan'ın süper ligde ilk sezonu başarıya ulaşması için ona destek olacağız köstek değil..!

Avrupa da 7 maçta 6 galibiyetin var bunu Trabzon tarihinde kim başarmış..

Yok dandik takımlarla oynamışız 5 defa elenirken kimlerle oynadın sadece bir sene Liverpool ile oynadın diğer takımlar çokmu iyiydi geçen sene kime elendin..?

Geçiceksin hacı bu seneyi gerekirse ilk 8'de bitir ama Mustafa hocayı kaybetme..

Mehmet Mangan
20.09.2013, 16:27
4 maçta teknik direktör harcamayacağız artık Mustafa hoca bu takımın başında kalacak ve başarılı olacak..

Hocan'ın süper ligde ilk sezonu başarıya ulaşması için ona destek olacağız köstek değil..!

Yok dandik takımlarla oynamışız 5 defa elenirken kimlerle oynadın sadece bir sene Liverpool ile oynadın diğer takımlar çokmu iyiydi geçen sene kime elendin..?

Geçiceksin hacı bu seneyi gerekirse ilk 8'de bitir ama Mustafa hocayı kaybetme..

ah be abicim böyle taraftar profili olmalı ki başarı gelsin ama nerde

f1bekir
20.09.2013, 16:40

Kesinlikle katılıyorum ama bunu baştan söyleyeceklerdi o zaman. Beşiktaş gibi, bu seneyi idare edeceğiz, borçları ödeyeceğiz deselerdi kimse bişey demezdi. Sen Malouda'yı Bosingwa'yı al heyecan yap, ondan sonra otur aşağı.

Baştan de ki biz Yusuf'la, Kadir'le, Abdulkadir'le, Gökhan'la, Göksu'yla oynayacaz, eyvallah, gıkımız çıkmazdı. Ben de böyle olmasını bekliyordum açıkçası ama yok...

Sen hala Volkan'dan medet umuyorsun. Allah aşkına söyleyin, taraftarla o tartışma yaşanmasa Yusuf dün akşamki 18'de olabilir miydi?

İnşallah başarılı olur hocamız ama benim umutlarım giderek artacak yerde azalıyor. İnşallah bu işi gerçekten iyi biliyordur da, biz anlamıyoruzdur.

Erdem35
20.09.2013, 16:54

valla şu trabzon taraftarıyla ilgili yazdığın , yazdığın derken yani bu zamana kadar yazdığın tüm yazılarda kendini tanımlıyorsun sanırım arkadaşım. benim aldığım izlenim o yönde. mesela tahammülsüzsün (en azından karşı fikirlere) , futboldan (bence) anlamıyorsun ama hep en çok sen biliyorsun, çok fena niyet okuyorsun, çoğu zaman kendini tutamıyorsun yani senin deyiminle tepkinin dozunu ayarlayamıyorsun.

valla trabzonspor taraftarı konusunda haklısın arkadaşım. sen de dahil hatta sen başta hepimiz...

oksoholu
20.09.2013, 17:08
herkes o pozisyona takildi. Orta saha da iki üc adam top sürene bastik sikca, bunu sadece benmi gördüm, yada rakibe baski diyence, kalecinin üstüne deli gibi kosmak mi anliyor cogu kisi. Takim presi olarak gecmis maclara göre daha iyiydik, Adrian istedigi kadar kaleciye bassin, bu gercegi degistirmez.

yapma be hocam tek pozisyo değildi ben en az üç kere gördüm

İ. SARAL
20.09.2013, 17:10
Hocaya dün akşam ben de kızdım, özellikle ilk Colman değişikliği facia idi ve burada kesin bir iş var dedim, sakatlanmıştır herhalde yoksa olamaz diyip durdum ve gerçekten de sakatlanmış.

Öteki iki değişiklik de bence sıkıntılıydı ama Yusuf ile ilgili düşüncesi gol getirdi, elimizde bu tip bir forvet olmadığı için mecburi olarak onu koydu demek ki. Bosingwa değişikliği de bence yanlış ama belki bir yeri ağrıyordu, işaret etti, bilemeyiz.

Şimdi hocanın bir çok kararına tam olarak katılmasam da demeçler üzerinden yorum yanlış.

Fatih Terim göze hoş gelen futbol oynattı da ne oldu, 6 tane yediler. Çıkıp ama biz Galatasaray gibi oynadık mı diyecekler?

Öyle biz Trabzonspor'uz, her maçta hücum oynarız muhabbetlerine romantizmlerine zaten katılmıyorum.

Sen Trabzonspor'sun, 5 milyon euro eden futbolcun yok. Böyle geyiklere gerek yok boşuna yani.

Adam gibi sistemini kurarsın, kadrona uygun bir taktikle yoluna devam edersin.

Mustafa hoca Karabük maçında kusursuzdu. Limassol maçında ise takımı birçok yönden denedi ve kendince belki bazı sorulara cevap buldu, bazı konuları netleştirdi.

Yusuf kurtardı diyoruz, ama Yusuf'u Yusuf yapan kişinin Mustafa Reşit Hoca olduğunu göremiyoruz.

Evet hataları ve eksikleri var, ama takımın gol atıp birlikte kulübeye koşabilmesi, kimsenin takıma, formaya, hocaya küsmemesi, birliktelik ruhunun oluşturulması zaten bu kadronun asıl ihtiyacı olan şey.

Kalitesiz bir kadro değiliz, eksiklerimiz olsa da berbat bir kadromuz yok, ama gel gör ki çöküntü içerisindeyiz ve güven kaybımız çok yüksek düzeyde...

Bunu da böyle yavaş yavaş atlatacağız. Her şey bir günde olmuyor. Bazen bu tip çöküntülerle büyük takımlar veya mükemmel kadrolar küme bile düşebilir, bir çok örneği mevcut.

Biz durumu yavaş yavaş atlatıyoruz ve bir şeylerin düzeldiğini ısrarla görmek istemiyoruz. Tek dayanak ise "küçük takım gibi oynuyoruz".

Arkadaşlar küçük takım büyük takım yok, doğru sistem ve 3 puan var. Bugün Barcelona ve Real Madrid 11 kişi ile topun arkasına geçiyor, biz hala hücum hücum diyoruz.

Hoca verdiği demeçlerle takıma moral vermek istiyor olabilir, olaya pozitif yönden bakıp oyuncularına birliktelik mesajı verirken eksiklerini zaten gösteriyordur.

Her şeyi en iyi bildiğini zannetmek gerçekten kötü bir şey. Hoca futbolcularla ne yapıyor, ne yaşıyor bilmeden yakıp yıkıyor bu taraftar, artık bundan vazgeçilmeli...

Eleştirmek ayrı, burada yazılanlar ise apayrı... Biraz daha düşünerek konuşmakta fayda var gibime geliyor ...

Not : Genel bir mesajdır, sana cevaben değil wonderTS renktaşım :)

Benim yazacaklarımı Çağatay yazmış zaten.

İ. SARAL
20.09.2013, 17:14
Bu taraftar böyle yapa yapa bu hocayı da gönderir. Yenisi gelince 2 ayda sıkılır sonra onu da göndermeye çalışır. Oyuncak ya bu.

My
20.09.2013, 17:17
Uzun zamandır ilk defa maç seyrettim. Öncesi nasıldık hiç bilmiyorum. Okuduğum eleştirilier vardı o kadar. Dün geceki maçtan gördüğüm kadarıyla MRA hocada biraz sıkıntı var :) Özellikle oyun şablonu, oyuncu seçimi ve değişkliği hususunda. Yalnız dün geceki Colman değişikliği Colman'ın sakatlığındanmış. Bosingwa değişikliği ise Bosingwa'nın kendi isteği. Yani elde kala kala bir Henrique kalıyor :)

Forvetsiz oyun anlayışı en son Ziya Doğan zamanında kalmıştı. Olacak iş değil.

Henrq. ısrarı bu gidişle büyük krize dönüşür demedi demeyin. Henrq. böyle devam eder de hoca da ısrar ederse her zaman olduğu gibi olan futbolcuya olacak, eninde sonunda tepki gelecek (tribünlerden).

Bence istifa zamanı değil. Bir de MRA hocanın 'lige hep kötü başlar' olayı var. Takıntılarını da gözden geçirmesi, eleştirilere kulak tıkamaması lazım. Allah yardımcısı olsun.

Ahmet Kuru
20.09.2013, 17:29
böyle devam ederse biraz zor kalır:)

Murat Altun
20.09.2013, 18:02
MRA ya yüz yıl sabretsek süre versek yine de bir halt olmaz
Yol yakınken iyi bir hoca alınmalı prensipleri olan özellikle başkanın emir eri olmayan

bordox
20.09.2013, 18:11
Kalsın,kalmasını herkes ister,sonuçta Bjk gibi takımın başına yabancı bir Hoca getirip onun üzerinden gerçekçi olmayan bir yapılanma değil bizimkisi,geleneklerimize uygun ve ayakları yere basan bir yapılanma.

Bilic başarılı olsa,ne kadar süre ile onu tutmayı başarabilir Bjk,nasıl motivasyonunu sağlar?İyi bir teklifde aklı karışmaz mı?

Bizim yaptığımız daha doğru ve uzun süreli,saha sonuçları olarak da Avrupa'da en başarılı sezonumuz,ligde de kötü sayılmaz.
Hocanın kendini ifade etme tarzından hoşlanmasam da yetersiz ve gerekli transferleri yapılmamış bir takımdan daha fazla ne beklerim?Oyun olarak yeterli değiliz,Mustafa Hoca takım üzerinde çok oynuyor falan,düzelmeyecek şeyler değil.

Fatih
20.09.2013, 18:19
Ne Karabük ne de Apollon maçında top oynamadık daha öncesinde de oynamadık ya neyse.Rakibin kim olduğu çok mühim değilmiş zaten Turgutluspor'la da oynasak yarı sahaya kapanıp beklemek lazımmış.Bekleyelim bakalım nereye kadar bekleyeceğiz.

bordolumavi
20.09.2013, 18:20
benım anlamadıgım sey mra madem kadır keleşe hıc guvenmıyordu elınde onun dısında hıc solbek yok ıken nasıl olurda celustka emerson ve ceh gıbı adamlrın hepsını bırden gonderılmesıne seyırcı kaldı,herseyı gectımde yanı bunudamı dusunemedı,hocayı cok sevıyorum ama bu yuku kaldıramıyor bu cok barız ortada

CAFER ÖZER
20.09.2013, 18:37
Tamam öze dönelim Ama saçma sapan oyun sistemi daha doğrusu sistemi bile olmayan korkak pısırık oyunlamı olacak
Adam gibi oynatsın
Sıradan takımlara karşı bile korkak oynayan
Apollon gibi takıma beraberliğe yatan adamdan gelecekte ne bekliyoruzki bu adama sabredelim
Trabzonspor Akhisar'dan kötü bir takımmı ki
Akhisar a rezil futbol skandal skorla yenilince Iyi oynadık diyebilen adamdan ne beklentimiz olsunda sabredelim
Işık yok ışık görsek bizde sabretsek

Tolga
20.09.2013, 18:43
Kadro kalitemiz yok.Mevcut kadroya futbol oynamayı öğretiyoruz.Saldıralım yakalım yıkalım, Akhisar'dan 3 yediğimize üzülürken Konya'dan 6 yer geriyi boş bıraktı diye yine MRA'ya söveriz.

Oynadığımız futbol falan değil, hâlâ hücum falan diyoruz . . .

halilaziz61
20.09.2013, 18:44
Renkdaslar bu takimin yaslanarak oynamaktan baska sansi yok cunku kac yildir ust uste 2 pas yapamiyoz amiyane tabirle. Oyuncu tipimiz ona musait degil gecensenedn farkki 3 oyuncumuz var. Kabul etsekte etmesekte bu takim hucum baskili oyun oy na ya maz...

cyberentalpi
20.09.2013, 20:47
aslında takımda iyiye giden seyler var

malouda
Yusuf
Aykut demir

olcanda bir kıpırdanma var
bosingwa umarim diyorum.

alla senıl gunes zamanından kotu degiliz. madem geldi kalsin bu sene.

İlker Yazıcıoğlu
20.09.2013, 21:04

Bu sene oynadığımız maçlarda Beşiktaş maçı hariç tüm maçlarda skoru koparacak pozisyonları fazlasıyla bulduk.Akhisar maçının ilk 60 dakikası fazlasıyla pozisyon bulduk inanılmaz şanssızdık girmedi nalet olası top.burada hoca maç oynanırken sahaya girip Henriquenin ayaklarını pulanyadanmı geçirseydi?yada Malouda topu kalecinin üzerine vururken ayaklarından tutup havayamı kaldırsaydı.belkide Henriquenin yarı rövaşata vuruşunda kale direğinin içinden dönen top öncesi yardımcısı Hamiyle beraber direği havaya kaldırmaları gerekirdi?değilmi Alper?

Fatih çok zorluyorsun.
Dediklerine senden başka kimse inanmıyor.
Pozisyon falan bulduğumuz yok.

Muhammed Ayaz
20.09.2013, 21:22
Önemli olan galip gelmektir arladaşlar....
Çok pozisyona girersiniz müthiş oynarsınız ama sonuca gidemezsiniz kahrolursunuz.
Suanda takım kötü oynuyor olabilir ama sonuca iyi kötü gidiyoruz Akçay döneminde 11 mac 8 galibiyetimiz var.
Rakipler zayıf olabilir ancak önemli olan kazanmaktır.avrupadayiz ligde daha erken bende Mustafa hocanın oynatıği futbolu beğenmiyorum ancak istifa icin acele ediyor olabiliriz...

se_mah
20.09.2013, 21:22
MRA iyidir iyi, Trabzonspora şu anda hangi hoca gelirse gelsin bundan iyisi olmaz, başka biriside gelse yep yeni bir kadro kurmadıktan sonra bundan daha iyisi olmaz ne bekliyorsunuz birisi gelecek iki yıldır yaptıkları ortada olan bu takımdan bir iki ayda süper bir takım mı ortaya çıkaracak. İki senedir bu kadronun yaptıkları ortada ve bu kadro yumuşak bir geçişle ancak değiştirilebilir bunu MRA yapabilir zaman tanınırsa. Kaldı ki 7 tane avrupa maçı oynadık mağlubiyetimiz yok, Derry City eledik köy takımı dediniz doğrudur dedik, Dinamo Minski eledik o da takımmı dediniz. Sonra Kukesi çıktı, tehlikeli takımdır Ukrayna Donestk şehrinin ikinci takımına kök söktürdü denildi Kukesi için ama Trabzonspor eleyince sıradan bir takım oldu Kukesi. Avrupa Ligine kaldık Avrupa Ligine kalma başarısını gösteren bir takım olan A. Limasolu deplasmanda yendik yine yok yine yok. Akşamki maç esnasında Colmanın çıkmasının nedenini, Bosingwa nın neden çıktığını bilmeden hocayı yerden yere vurduk. Forvetsiz oynuyoruz dediniz ama Henriquenin yerine giren Yusuf, oyunda kalan ve çıkartılmayan Adriana hocanın ne dediğinden haberiniz yok. Çok sayıda forvet gol demek değil, ceza sahası içerisine kaç futbolcu ile girdiğin önemli zaten bir açıklamasında MRA hocada bu yönde eksikliğimiz olduğundan ve bunu çözmeye çalıştığından bahsetti.
Dönelim lige şu anda bizimle aynı şartlarda mücadele eden, avrupada ve süper ligde maç oynayan ve bizden çok daha geniş ve alternatifli bir kadrosu olan GS ile aynı puandayız. Evet ne olduğu belli olmayan bir futbol oynuyoruz ama hoca bi şekilde kazanıyor, beklentim bunun zamanla güzel bir futbola dönüşmesi, bu zaman en azından devre arasına kadar tanınmalı hocaya. Olmazsa o zaman olmuyor deriz

SADECETRABZON61
20.09.2013, 21:57
Bu Futbolla bu başlık açmak bile saçma..Hiç sanmıyorum kalacağını bu hafta yeniliriz gelecek hafta yeneriz ondan sonraki hafta yeniliriz bu şekilde gider..

Anıl C
20.09.2013, 22:03

Fatihim ne bizim reşit hocaya olan desteğimiz ne de hocayı 3 haftada kevgirden geçirmek isteyenlerle mücadelemiz biter.
Allah yardımcımız olsun.

alper*
20.09.2013, 22:34
Hala 3 hafta diyorlar :) Birincisi 5. hafta maçı 2 gün sonra. İkincisi bu takım kendi ayarında olmayan 4 takımla toplam 7 maç yaptı. Bu maçların hepsi resmî maçlardı. Hadi onlar senden daha hazırdı diyelim. Tamam. Ama ligdeki takımlardan çok önce kampa başlayan biz, antrenman maç yapan biz ... Hala hazır olmayan, zamana ihtiyacı olan yine biz. Aldığı oyuncu takıma alışması gereken yine biz, oyuncusu hazır olmayan tecrübe eksikliği çeken yine biz. Elalem oyuncu alır takımına direkt koyar oyuncu takır takır oynar bize gelince bir alışma devresi bir zaman tanımadır gidiyor.

Ya kusura bakmayın ama bazı şeyler tahammülle düzelmez.

Benim bunca yıllık hayatımda gördüğüm bir şey varsa o da insanlar kendilerine zarar veren şeyler etkilerini hemen gösteriyorsa bunun önlemini derhal alıyorlar. Yok, eğer zarar veren şey verdiği zararı yavaş yavaş verip sana fark ettirmiyorsa o zaman sorunu çözmekte pek de istekli olmuyoruz.

Ateşin yaktığını anlamak için elimizi ateşe sokmaya gerek yok.

Fatih
20.09.2013, 22:39
Kalacak ve biz bütün rakiplere kapanacağız.:)

Tayfun Aydın
20.09.2013, 22:42
Anorthosis Famagusta Videoton diyorum ve susuyorum hoca bu şansı hak ediyor.

Cafer KILIÇSOY
20.09.2013, 22:45
Önemli olan tabiki de galip gelmek, maçı galip bitirmektir. Ama oynanan oyunda takımın yapabileceklerini gösterir. Trabzonspor ilerisi için oynadığı futbolla umut vermiyor.

Yaşar
21.09.2013, 00:02
Defansif futbolla ligde en fazla 45 puan alırız ama Avrupa'da işimizi görürüz.
Avrupa çok farklı bir platform ve öncelik kaybetmemek olmalı diye düşünüyorum.

MaEsTrO
21.09.2013, 00:44
Evet, SG gibi saglam bir dünyalik yapmadikca takimin basinda kalacaktir.

berezilya
21.09.2013, 06:00
ocak ayında bi değişiklik olur bence.

Şahin Yılmaz
21.09.2013, 11:32
Kockoca Trabzonspor takımını Forvetsiz oynatan, Kazanma kelimesinden bile korkan, oyuncuları alakasız mevkilerde oynatması, Bir tane resmi maç oynamayan karektersiz Bambayı Avrupa maçında oynatması, yaw daha neler neler. Yazsam 8 ciltlik
Ansiklopedi olur.

MRA sayesinde yeminle diyorum Ziya Doğan'ı arar oldum.

MRA nın kaldığı her saniye zarardır. Bir an önce hemde bir an önce istifa etmeli etmiyorsa görevden alınmalıdır.

brnclhn
21.09.2013, 11:41

ya iyiki şu takımlara elendik bi kere size de bahane çıkıyo neymiş şimdi elenmemişiz bu sene güçsüz takımlara!! ya arkadaş zaten bu her sene olacaksa gitmeyelim avrupaya şu 2. lig takımlarını elemek yenmek başarı mı oluyo zamanında videoton famagustaya elendik die?? nasıl bi mantıktır bu... he eğer bi daha elenseydik zaten kahrımızdan ölecektik bu rezillikler zaten 1 2 kere yaşanır..ama bu sene olmadı die "ooo MRA iyi hoca, kalmalı" demek polyannacılıktan başka bişe diildir...videotondan daha güçsüz bi takıma beraberliğe yatmak yeterince acı verio zaten..ligde hiçbi takıma karşı iyi oynayamamak da cabası...

Emrah Akcagöz
21.09.2013, 12:29
Şu takımların adını her gördüğüm de aklıma elendiğimiz Otelul Galati geliyor. Benim içimi en çok Otelul Galati'ye elenmemiz acıtmıştı.

okg_53
21.09.2013, 12:33
Kalacak ve biz bütün rakiplere kapanacağız.:)

Kapanarak kazanmakta bir taktiktir. Ancak bu adamda taktik namına bir şey yok.
Oyunu okuma sıfır, oyuncu tercihleri sıfır. Oyuncu değişiklikleri keza aynı.

Kayseri, Lazio ve Şikebahçe maçlarından sonra herşey daha net meydana çıkacak.

~UniCef~
21.09.2013, 12:47
Kockoca Trabzonspor takımını Forvetsiz oynatan, Kazanma kelimesinden bile korkan, oyuncuları alakasız mevkilerde oynatması, Bir tane resmi maç oynamayan karektersiz Bambayı Avrupa maçında oynatması, yaw daha neler neler. Yazsam 8 ciltlik
Ansiklopedi olur.

MRA sayesinde yeminle diyorum Ziya Doğan'ı arar oldum.

MRA nın kaldığı her saniye zarardır. Bir an önce hemde bir an önce istifa etmeli etmiyorsa görevden alınmalıdır.

Koca derken?

Bu kadro ile gecen sezon ne hallere düstügümüzü hepimiz gördük.

Bu kadro degismedigi sürece güzel futbol beklemek hata olur. Degismesi icin en az bir veya iki transfer dönemine daha ihtiyacimiz var.
Bir kalite Forvetle bazi maclari iyi oynayabilirdik.

Anıl C
21.09.2013, 14:54
Kayseri-Lazio-Şikebahçe
Reşit hocanın gitmesini isteyip bu 3 maçta mağlup olmaması 4 gözle bekleyenler...
Beklemeye devam edin.
Hoca teker teker hazırlıyo kapakları...

Fatih
21.09.2013, 14:59
Kayseri-Lazio-Şikebahçe
Reşit hocanın gitmesini isteyip bu 3 maçta mağlup olmaması 4 gözle bekleyenler...
Beklemeye devam edin.

Kaybedersek kapağı biz mi takmış olacağız?

Olaya böyle bakmak yanlış bence herkes Trabzonspor'un menfaatini düşünüyor geçen sezon %90'nımız MRA'ya güvenirken neden bu oran %30-40'lara düştü bunun sorgulanması lazım ona buna kapak takarak bir yere varamayız.

Şahsen ne olursa olsun Trabzonspor'un kaybetmesini istemem ancak bazı gerçekleri görmek için de iyi derslere ihtiyaç vardır Akhisar bu dersi verdi bize.

calavera
21.09.2013, 15:02
Kimse innın MRA nın başarısız olmasını istemiyor. Ama bu MRA bizim bildiğimiz MRA değil. Belliki Süper lige uyum sürecinde. Umarım bu süreci bir an önce atlatır. Basın toplantılarındaki söylemleri çok kötü ve korkakça. Hal hareket ve tavrı çok acemi bi görüntü veriyo. Lig TV karabük Trabzon maçının hikayeli videosunu izleyin, maç biter bitmez öyle bi koşuşu varki soyunma odasına, çocuk gibi. Trabzon teknik direktöründe bi duruş olmalı. bakın şu Fatih Terime, adamda taktik bilgi, formasyon disiplini strateji sıfır, ama duruşuyla ve verdiği gazla adam Milana kadar yükseldi.

Mustafa Hocam, lütfen hiçbişeyden korkmadan ne gerekiyosa yapın bu taraftar arkanızda olucak. Ama korkak oynatıp, kaçak güreşip, iddasız açıklamalar yaparsanız arkanızda ne taraftar ne futbolcular durur.

Anıl C
21.09.2013, 15:09

Olaya böyle bakmak yanlış bence herkes Trabzonspor'un menfaatini düşünüyor geçen sezon %90'nımız MRA'ya güvenirken neden bu oran %30-40'lara düştü bunun sorgulanması lazım ona buna kapak takarak bir yere varamayız.

Şahsen ne olursa olsun Trabzonspor'un kaybetmesini istemem ancak bazı gerçekleri görmek için de iyi derslere ihtiyaç vardır Akhisar bu dersi verdi bize.

Kaybedersek yukarıda tanımladığım grubun istediği olacak.
Bir defa hocaya güven %30lara nerde düştü? Bmn'den bahsediyorsan şayet genele tabi tutma lütfen.
Ikıncisi 2002 yılında şenol hocanın takım elbisesine, saçına kafayı takan hıncal uluçvari aşağılamalara benzer şekilde reşit hocanın da taktığı yüzüğü, konuşma stili, kişiligi, teknik bilgisi alay malzemesi yapılırsa çok güzel de kapak takmaya gelir olay.
Bu tavırlarla da Trabzonsporun menfaati düşünülmez!

ensar_61
21.09.2013, 17:34
Kaybedilen bir maçtan sonra mra istifa,kazandığımız maçın haftasında mra bu takımın başında kalacaktır...gerçekten ilginç bir taraftar profilimiz var.çok aceleci davranıyoruz çoook.

cakalkerem
21.09.2013, 17:40
demek ki daha çok maçta eziyet çekeceğiz....

Sıradan bir kaç köy takımını yendiği için büyük hoca olunmaz.....Hoca dediğin takımı ligde ilk 3 te tut şampiyon yap ta o zaman görelim

arahna
21.09.2013, 17:43
Kimse innın MRA nın başarısız olmasını istemiyor. Ama bu MRA bizim bildiğimiz MRA değil. Belliki Süper lige uyum sürecinde. Umarım bu süreci bir an önce atlatır. Basın toplantılarındaki söylemleri çok kötü ve korkakça. Hal hareket ve tavrı çok acemi bi görüntü veriyo. Lig TV karabük Trabzon maçının hikayeli videosunu izleyin, maç biter bitmez öyle bi koşuşu varki soyunma odasına, çocuk gibi. Trabzon teknik direktöründe bi duruş olmalı. bakın şu Fatih Terime, adamda taktik bilgi, formasyon disiplini strateji sıfır, ama duruşuyla ve verdiği gazla adam Milana kadar yükseldi.

Mustafa Hocam, lütfen hiçbişeyden korkmadan ne gerekiyosa yapın bu taraftar arkanızda olucak. Ama korkak oynatıp, kaçak güreşip, iddasız açıklamalar yaparsanız arkanızda ne taraftar ne futbolcular durur.

evet garip bi koşuşu vardı belki çişi glmiştir zor duruyordur ne biliyorsun?
evet saçma ve aptalca açıklamalar yapıyor ama bunlar aynı hareketleri övdüğün terim yapsa moda olur , tarz olur değil mi ? birisini küçük görmeye başlarsan herşeyi kötü görünür
eleştiriler haklı olabilir ama zaman verilmesi gerekir
fener lazio kayseri maçlarının üçünü de kazanırsak hoca hakkında ne diyeceksin peki ?
biraz sabır
biraz zaman

Ömer_
21.09.2013, 18:10
keskın viraja girdik kayserı ıle konyayı yenerız lazıo ıle fb maclarından 4 puan çıkarırız hocaya güvenım tam.

alper*
21.09.2013, 18:17
keskın viraja girdik kayserı ıle konyayı yenerız lazıo ıle fb maclarından 4 puan çıkarırız hocaya güvenım tam.

Konya maçından 1 puan alabiliriz o kadar. 4 maçta 3 mağlubiyet (2'si tarihi hezimet olmak üzere) 1 beraberlik.

Ömer_
21.09.2013, 18:23
yok canim az oldu,dört maçtada fark yıcez

Antonio
21.09.2013, 18:27
yok canim az oldu,dört maçtada fark yıcez

musampa niye kulübü dava ettin uefa gelirlerimize el koymuş. Ayıp ettin. bir de burada yazıyorsun. ayıp değil mi? :)

Ömer_
21.09.2013, 18:30
musampa niye kulübü dava ettin uefa gelirlerimize el koymuş. Ayıp ettin. bir de burada yazıyorsun. ayıp değil mi? :)

6 senedir oyalıyorsunuz benı,oh olsun(:

AyhanPe
21.09.2013, 18:45

bu oranin düsmesi niye bu kadar sasirtiyor? 99 % destek verilse dahi bu bir iki hafta sonra 1 % düsebilir..bugün yüceltigimiz yarin asiyoruz..adam geleli 3-4 ay olmus..biz ne istedigimizi kendimizde bilmiyoruz..gündelik stresimizi atacagimiz bir stres topu var zaten..

BİGSTAR61
21.09.2013, 18:53
Kayseri-Lazio-Şikebahçe
Beklemeye devam edin.
kendi imzanda da yazdigi gibi sabret "almana az kaldi"

61Cem61
21.09.2013, 19:39
Yav he he.

ibrahim
22.09.2013, 00:21
Güveniyorum sana hocam. Nur yüzüne kurban olduğum.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Anıl C
22.09.2013, 03:22
kendi imzanda da yazdigi gibi sabret "almana az kaldi"

Hehehe kerata seni. Aklın sıra espri yapıyon dimi
İyi hatırlattın. Kalmamış zaten

Sefa Murat Dokuz
22.09.2013, 04:02
Ben MRA yı cidden çok seviyorum ama o kadar hakkiten insan olarak iyi niyetinden ve taraftar olarak Trabzonspor sevgisinden şüphem yok ama takıma antrönör olarak bir taktik felan katkı sağlayabildiğini düşünmüyorum. Oldukça yetersiz bu takım kadrosu yetersiz ama MRA bu kadro için bile yetersiz. Sezon başı milleti kafasına göre saçma sapan yerlerde oynattı. Aykut'u sol bek oynatmaya çalışıyor. Oyuncuların yeriyle böyle anlamsızca oynanmaz. Kadro kıt olabilir ama Zeki sağ bek Bosingwa sol bek başlasa cidden eleştirmem tercih derim. Olcan sol bek denemesine tercih derim. Aykut yada yarın bigün Yumluyu koyar beke skandaldır yani eldeki son tercih olur. Zokora bek oynar Aykut oynamaz. Ne yapacağını hiç bilemedi maçta herkes gördü. Keza Henrique'den tek forvet olmaz. Çift oynatıyorsan oynat oynatmıyorsan Janko yu al. Madem Janko kullanabileceğin bir oyuncuydu neden sezon başından almadın mesela sorarlar adama ? Kadronda düşünmüyorsan elde kaldıysa hiç oynatma görecez bakalım. Mesela Emre ile felan özel olarak ilgilenip bir özgüven aşılayıp üzerine duramazmı henrique emre çift oynatsa ne kaybetdik 4 haftada Aksihara 3-0 yenilmişiz daha fazla bişey kaybetmezdik bence. Sistemi çıkın oynayın. 0 duran top organizasyonu hiç bişey çalışmıyorlar galiba. Bjk her maç başka bir organizasyondan duran toptan gol atıyor hoca var adamlarda adam 2 stoperi ile rakip ceza sahasında pas yapıp gol atıyor. MRA taktiksel olarak takıma katkısı 0'a yakın. Tolunay'ı gitmiş olmasından ben şahsen pişmanım sizi bilmem ligin en göze çirkin gelen futbolunu oynuyoruz.

Necmettin ALTUNTAŞ
22.09.2013, 05:33
Belki iyi niyetli ama yetersiz.

Ceyhun Dündar
22.09.2013, 08:29
Aynen hoca iyi niyetli ve yetersiz.
Ayrıca burda asıl iş yonetıme dusuyordu,cıkıp taraftara bu sezon kupada ıddaalı lıgde ılk 5 uefa da da nereye kadar olursa ımajını empoze edıp borcları odeyecegız demelılerdı.
Ama tam tersıne ıddaalıyız her cephede falan deyıp hoca uzerındekı baskıyı azaltmaları gerekıyordu.

Semih58
22.09.2013, 08:57
Sabretmek gerekiyor

BİGSTAR61
22.09.2013, 09:00
Hehehe kerata seni. Aklın sıra espri yapıyon dimi
İyi hatırlattın. Kalmamış zaten
belli kalmamis zaten

emre duman
22.09.2013, 12:00
Sabretmeliyiz başka çaremiz yok beyler genç ve dinamik bir kadroyu kurabilcek tek hoca MRA dır. Çünkü altdan gelenleri en iyi o tanıyor.

Ayrıca Beni cezalandırmaktan bıkmadınız dime bmn yönetimi ne yaptığımıda bilmiyorum bana biri sataşıyor cevap veriyorum ceza alan benim ona bişe olmuyor garip bir forum oldu torpil filanmı var başkalarına

okan6161
22.09.2013, 12:05
takımın başında kalsın kalmasın değil ama colmanı çıkardın neden aykut öndesinde kontrollümü oynayım dedin sen yenmek zorundasın her maçını neden alanzinyoyu sokmuyorsun topu alıp direk kaleye gideceek bir adamın var elinde karşı takımın kapasitesi belli sen bu hataları yaptıkça genç yusuf her zaman bu takımı kurtaramaz oyuncu değişiklikleri maç kazanmak için yapılır maçı kaybetmek için değil

gurur6134
22.09.2013, 12:48
Elbette kalmalidir 3 senedir iskence cekmeye alistik cunku mazosist olduk artik bagimlilik yapti mra giderse bu iskence biterse napariz..

Anıl C
23.09.2013, 21:55
Fatih Öztürk'ten msj var: Bu sarki burada bitmez!
Seninle hersey daha güzel Resit hocam.
Daha lig yeni basliyor...

BİGSTAR61
23.09.2013, 21:57
sende akil var diyenin ben diline aci suruyum

CEMEFKER
23.09.2013, 22:31
bence çok akıllı....şu an kendisine oynuyor....o da takımın kondisyon olarak yetersiz olduğunu biliyor....haftada bırakın 3 maç yapmayı Pazar üzeri Cuma maç yapacak halimiz yok...bunu bildiği için ( artı olarak hafaiçi oynan -apollo great- maçından sonra ) takımı yüksek tempo oynatmadı ve 9 defansif oyuncu ile oynayacak kadar çıtayı yükseltti , kapak yaptı adeta ....risk aldı ancak karşı tarafta da emektar Nobre ile ekmek çıkmayacağını biliyordu....bu esir futbola bir süre daha katlanacağız kısacası ..

MuratJ
23.09.2013, 22:58
Fatih Öztürk'ten msj var: Bu sarki burada bitmez!
Seninle hersey daha güzel Resit hocam.
Daha lig yeni basliyor...

O kim ?

MuratJ
23.09.2013, 22:59
Şu 1461'i komple bu özevlatçılara bıraksak orada tatmin olsalar olmaz mı ? Nedir Trabzonspor'un günahı. Yetersizlerin tatmin merkezi oldu olacak.

ibrahim
23.09.2013, 23:06
Allahına kurban hocam. Hep kal. Böyle ağlat her seferinde Trabzonlu düşmanlarını. :):)

Tayfun
24.09.2013, 10:07
Mustafa hoca bazen prensiplerinden taviz veriyor, belkide vermek zorunda bırakılıyor orasını bilemiyorum.

Avrupa kupalarında rakipler her ne kadar kolay olsa da bir şekilde geçip tarihimizde ilk kez gruplara kaldık. Aslında fazla uzağa gitmeye gerek yok Otelul, Videoton faciaları çok uzak değil bize.
Grup aşamasında ilk maçımızı kazandık 3 puan ile başladık. Ligde ilk haftalarda sendelesek de şuan toparlanma aşamasındayız.

Her ne kadar oyuncu değişiklikleri, oynattığı futbol eleştirsem de bir şekilde kazanıyor. Bu böyle ne kadar devam edecek kestirmek zor.

Mustafa hoca inandığı şeyleri taviz vermeden uygulasın her zaman destekçisiyim .

bordoylamavi
24.09.2013, 10:24
valla futblu beğenmiyoruz evet ama sonuçlar ortada. kaç yıldır ilk kez avrupada tur geçtik gruplara kaldık hatta deplasmanda kazandık. ligde de kötü bir başlangıçtan sonra zor da olsa kazanmaya başladık. hele bi sabredin şu hocaya belki bişileri oturtmaya çalışıyor. tek sorun futbolcuların tepkileri. oyundan çıkan el kol hareketi yapıyor bu biraaz düşündürüxcü

Lazman
24.09.2013, 10:32
sonuca bakarsak en iyi zamanlardan biri,sonuca ulasma bicimine bakarsak en kotu zamanlardan biri. nasil oldugunu mantikla aciklayacak birisi varsa beri gelsin.

Birisi cikip dese bizim td nin gizli gucleri var inanacak durumdayim :)

Burçak
24.09.2013, 10:53
Olurda Lazio yuda yenersek MRA nın önü ozaman ardına kadar açılır. Müthiş kredi kazanır .

Yasin T.
24.09.2013, 11:39
Hocanın yanlışları var ama bu kadroyu Şenol hoca ve Tolunay Kafkas da çalıştırdı. O zaman da saçımızı başımızı yoluyoduk. Mevcut kadro yapısıyla olacaklar bu kadardır. Hocanın korkak oynatmasından ben de şikayetçiyim ama bu hocanın kovulması için bir sebep değil. 2-3 hafta önce gaza gelip bende istifa etmesi gerektiğini düşünenlerdendim ama biraz daha sabır bence.

dimsag
24.09.2013, 22:40
Kalsın tabi ki de şansa bala kazanarak değil, rakipleri yıkıp geçerek kalsın...

:alkış::alkış::alkış: aynı fikirdeyim

ibrahim
24.09.2013, 22:51
Kulübün altyapısını babasının malı gibi kullanan birilerinin gönderdiği gençleri iki senede getirdiği noktanın her evresini yaşayan ve takip eden biri olarak sonuna kadar arkandayım hocam. Gittiğim her ortamda herkesle tartışıyorum. Gerekirse kavga bile ederim. Hocayı tanımayıp, damdan düşer gibi atlayıp paso eleştiren akıl hocalarına inat ben ve benim gibilerle başaracağız hocam. Sana güvenimiz sonsuz.

Oğuz B.
24.09.2013, 22:52
Hocam Allah yardımcınız olsun.

emre duman
24.09.2013, 23:03
Hocam güveniyoruz sana güvenimizi boşa çıkarma siğirli deynek bekleyenlere emekle inatla neler yapılabileceğini göster bize

Ogün YAZICI
24.09.2013, 23:27
resmi siteden maç sonu basın toplantısını izleyebilirsiniz.ikinci yarı oynatmak zorunda kaldığı futboldan memnun olmadığını açıkça söylüyor.biraz sağduyulu olmak da gerekiyor belki.sonuçta avrupa maçından gelmişiz ve 8 yıldır kazanamadığımız bir deplasman.eğer o defansif futbola dönemese zaten oyundan kopmaya yatkın futbolcularımızla oyundan düşebilirdik...zaman vermek lazım...

kalavara
24.09.2013, 23:34
hocam bişey soracam: volkan ve soner'i kesmende başkanın sözlerinin bir etkisi oldu mu? yani soner yerine abdulkadir girdi oyuna ve bence o süre zarfında bile çok kötüydü, soner biraz daha ön bölgeye yakın oynatıp aykut'u zokoranın yanına çekemez miydin, ne bileyim kafamda bir sürü kuşku var, yönetimin ağzına bakma, bence yoksa onlarla beraber gidersin.

Fatih
24.09.2013, 23:38
Oyundan memnun değil mi? Akhisar maçıyla aynı işte.:)

Kötü futbola alışığız biz o problem değil ancak 4-6-0 gibi ucube sistemleri bizim üzerimizde denemesin sisteminden de kendisinden de nefret etmeye başladık.

arahna
24.09.2013, 23:44
geçen seneden ve hatta daha öncelerden başarısızlığı tescillenmiş , iki hoca yiyen , ruhsuz denilen kadro ile bu sonuçlar gayet iyi
kimse hocaya laf atmasın
kadro bu
maluda bosingwa daha yeni katkı sağlıyor
kötü takımla puan almayı bildi
takım iyileştikçe güven oluştukça oyun daha iyi olacaktır
özgüven çok önemli
biz hocaya takıma destek olacağız onları rahatlatacağız
gerçek taraftar destek olur

arahna
24.09.2013, 23:47
henriqenin alınmasını eleştirenler var . zaman zaman olmalı bunlar. orta alandan adam kaçırırsın ve rakip savunmayı şaşırtabilirsin. ancak malesef hızlı adamlarımız yok ne ortada ne savunmada ne hücumda. kontraatak oyuncumuz yokken bu kadar yaslanmak çok kötü
rakip çıkamadığımızı gördükçe üzerimize iyice yükleniyor

fanatikdevri
24.09.2013, 23:50
henriqenin alınmasını eleştirenler var . zaman zaman olmalı bunlar. orta alandan adam kaçırırsın ve rakip savunmayı şaşırtabilirsin. ancak malesef hızlı adamlarımız yok ne ortada ne savunmada ne hücumda. kontraatak oyuncumuz yokken bu kadar yaslanmak çok kötü
rakip çıkamadığımızı gördükçe üzerimize iyice yükleniyor

maluda'yı çıkarmalıydı.Henrique'yi çıkarmak yanlıştı,Adrian zaten baskı yapmıyor,maluda da kötü oynayınca tamamen üzerimize geldiler.

Ömer Öztürk
24.09.2013, 23:57
Mustafa Reşit Akçay Bu Takımın Başında Kalacaktır! diyenler galiba macları izlemeyip skora göre konusanlar

faysal
24.09.2013, 23:59
oyun olarak pek tatmin olmasamda hocamızın şansı var :) lazioyuda yenerse yolu açıktır her türlü.

TSemih61
25.09.2013, 00:05
Görende herkes MRA'nın kötülüğünü istiyor sanacak. Biz istemez miyiz MRA başarılı olsun yıllar boyunca bu takımın başında kalsın. Olmadı işte bu ağırlığı kaldıramadı. Ne umutlarla gelmişti takımın başına ama fos çıktı.

vendercan
25.09.2013, 00:09
MRA çekirge gibi sıçrıyor...

Bana göre bu kafayla , MRA'dan bize fayda gelmez...

Yol yakınken istifa!..İstifa etmezse zaten gün gelir ,fikri bile sorulmadan teneke bağlarlar...

İ. SARAL
25.09.2013, 08:55
Hoca bu işi kotaracak göreceksiniz.

Ahmet Kuru
25.09.2013, 08:59
inşAllah bu işi başaracak olsun. Başarısız olması temennisinde bulunmuyoruz. Ama başaramayacağını düşündüğümüz için gitmesi gerekiyor.

Geçen hafta uefa maçında bu hafta lig maçında... Forvet çıkarıp defans oyuncusu almak, forvetsiz oynamak... Beni haddinden fazla düşündürüyor...

Anıl C
29.09.2013, 18:50
Bu işin altından kalkacaktır Reşit hoca...

ibrahim
29.09.2013, 19:14
Hocam yhaa üzme şunları yhaa. :)))

Yenil da bi kerede? :)))