PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalı?

calavera
14.09.2013, 21:36
Bu başlığı açmak için maalesef karabük maçının ikinci yarısını bile bekleyemedim.

Forumun genelinde hakim olan görüş ortada arkadaşlar. Eğer önümüzdeki kısa sürede bir mucize getirecek radikal değişiklikler yapamayacaksa (ki gidişat hiç onu göstermiyor) Mustafa Reşit Akçay Hocamızın maalesef Trabzonspor için yeterli olmadığı görüldü.

MRA döneminde olumlu diyebileceğimiz tek gelişme Yusuf gibi görünmesine rağmen, o Yusuf bile yönetimin Volkan'ı veto etmesiyle ilk kez ilk 11 oynuyorsa artık denecek laf kalmamıştır görüşündeyim.

Sizce bu sezon daha büyük yaralar almamak adına takım kime emanet edilebilir?

Benim aklıma Mustafa Denizli geliyor ancak onun Hacıosmanoğlu yönetimiyle çalışmayı kabul edeceğini hiç sanmıyorum.

Lazman
14.09.2013, 21:38
Tolunay ama o sansi kovdular :)

Enisc
14.09.2013, 21:40
Bence yabancı olmalı. Kim olursa olsun Halilhodžić'e razıyım :) Ama ilk yönetimin gitmesi gerek. Yönetim gitmeyecekse TD değiştirmek anlamsız ve gereksiz olur.

Mert'
14.09.2013, 21:40
Kimse olmamalı şu aşamada bu rezil kadroya kimse birşey yapamaz açık oynatır en fazla o kadar.Yönetimden kurtulup para harcayacak iskelet kuracak yönetim bulmalıyız teknik direktörü de o zaman buluruz.