PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSClub Tırı Ne İşe Yarıyor ?

Doğukan Uçan
10.09.2013, 11:24
Sürekli aynı yerlere gidiyor heryerde okuyorum millet buraya niye hiç gelmiyor felan diye yazmıs, bence doğru söylüyolar artvin'e bile çıkmadı sadece ilçelerine geldi o kadar taraftar olmasına rağmen halbuki.

Anıl C
10.09.2013, 11:35
Bence şoförün keyfine kalmış.
Canı nereye isterse oraya kırıyo direksiyonu.
Yav yıl olmuş 2013 biz hala tırdan, kamyondan hizmet veriyoruz.
Büyükşehirlerde kiralar yüksek olabilir ancak diğer illerde bi işyeri satın almak çok mu zor.
10 tane trabzonda açacagına bi tane aç tam ac, kalan magazaların yerine başka illerde aç.
İşi bilen yok ki yönetimde

Fatih Öztürk
10.09.2013, 11:41
La bizim tırı en son köfteci arabası yaptılar diye okumuştum bi yerlerde.

zekeriyya
10.09.2013, 12:06
önemli bir konu
uğrak yerleri konusu sıkıntılı
tır içi malzemelerde
ürün ve beden sıkıntısı var.

kudu_61
10.09.2013, 12:44
izmir fuarı boyunca fuardaydı tsclupu olmayan izmir için bulunmaz bir fırsattı acaba kaç paralık satış yapıldı :(

Jackal Wile
10.09.2013, 16:34
internet varken ne tırı Allah aşkına tırla falan olacak iş değil ben hiç bir zaman tsclupta beğendiğim şeyi alamadım ya beden kalmamış yada üretimden kalkmış ne kadar gereksiz baskılı tişört varsa hepsi satılıyor.
Ayrıca çok kalitesiz malzemeler dikişler dikiş değil kumaşlar kumaş değil ürün yelpazesi çok dar gerçi yeni yönetim geldikten sonra hiç bakmadım bile ne var ne yok diye berbatov gelse 2 forma alacaktım bırak berbatovu forvet bile alınmayınca vazgeçtim.
Yani özetle bu kafayla giderseler tır değil tren tutsalar yine bişey olmaz

Sefa
11.09.2013, 22:08
Sormak istediğiniz soru varsa sorabilirsiniz Cumartesi Bursa Orhangazi'ye gidecekmiş TIR. Alihan orada merak ettiklerinizi sorar.. :)

kopeli
11.09.2013, 22:10
La bizim tırı en son köfteci arabası yaptılar diye okumuştum bi yerlerde.

Süper iş yapar.En azından Trabzonspor kazansın diye orda köfte-ekmek yeriz.

sence
12.09.2013, 00:30
Tır, geçen sene bulunduğum ilçeye geldi ve iki gün kaldı. Tır gittikten sonra inanın ki geçen seneki rezil futbolumuza rağmen forma, atkı vs. takan taraftar sayımız o kadar arttı ki. Toplam satışı nedir bilmiyorum tabi ki ama sadece benim 3 arkadaşım 500tl ye yakın alışveriş yaptı.

Yok tır mı kalmış, internet varmış, köfteci olmuşmuş, diyerek dalga geçe durun bana göre tır iyi bir proje, isterse hiç satış yapmasın. Çünkü gördüm ki o tır uzun süre gurbette olanlar için farklı anlamlar taşıyor; içinde hasret, gurur ve gurbet olanından...

zafercalikoglu
12.09.2013, 08:43
VERİN o Tırı bana ben sürecem artık

Travelair
12.09.2013, 09:40
Başkana sormak lazım ama soru sorunca da tersliyor

Doğukan Uçan
12.09.2013, 09:50
VERİN o Tırı bana ben sürecem artık

:D

Kamil Çakmak
12.09.2013, 10:59
Valla nereye giderse gitsin İHO nun, kadronun ve saha sonuçlarının kötü oluşu satışları olumsuz etkileyecektir. Herşeye rağmen biz alıyoruz o başka.

Alihan Ertürk
15.09.2013, 16:25
Dün Bursa'ya geldi tırımız, ziyarete gittik tabi.

Bu başlıkta yazılan tüm mesajları tek tek çalışanlara ve özellikle tırın şoförüne okuttum. :) Öncelikle ''Canı nere isterse oraya çekiyor'' diye bir durum yok. Kulüpten izinsiz kafalarına göre bir yere gidip satış yapmaları imkansız. Daha önce gittikleri yerlerde yapılan satış rakamlarına bakarak bir rota çiziyorlar kulüp yetkilileriyle birlikte. Daha sonra o şehirde onlara yardımcı olacak insanlar aracılığıyla zabıtadan izin vs.. işleri halloluyor ve Trabzonspor lisanslı ürünleri taraftarla buluşuyor.

Yakından tanığım, çok sevdiğim insanlar TsClub tırında görevli abilerimiz.. Önümüzdeki ay gidecekleri yerleri öğrendim ilk ağızdan, eminim çok mutlu edecek bu haber taraftarı.

Ekim ayında Van, Ağrı, Kars, Ardahan gibi şehirlerimize gidiyor Trabzonspor'un Bordo-Mavi'si. Orada yaşayan, Trabzon'la hiç bir alakası olmayıp da Trabzonspor'u tutan dostlara duyurulur.