PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetim Kimi Alsaydı Beğenirdiniz?

hakanhan
01.09.2006, 22:08
forumlarda konu başliklarinda cogunlukla transferlerimiz konusuluyor. mevcut alinan futbolculardan marcelinho, musampa, umut bulut, ersen martin, mustafa keceli, cagdaş. musa buyuk hepsi eleştiriliyor. sahi bu istememezlik vede tatminsizlik neden? bunu tartısmaya acmak istiyorum. kim degil, kimler transfer edilseydi bizleri memnun ederdi?.. yonetim sevilmiyor diye dunya yıldızıda alınsa elestiriler devam edecekmi? bu takımda eskiden kac tane ust düzey futbolcu transferi gordunuz?

oguzkoc
01.09.2006, 22:10
forumlarda konu başliklarinda cogunlukla transferlerimiz konusuluyor. mevcut alinan futbolculardan marcelinho, musampa, umut bulut, ersen martin, mustafa keceli, cagdaş. musa buyuk hepsi eleştiriliyor. sahi bu istememezlik vede tatminsizlik neden? bunu tartısmaya acmak istiyorum. kim degil, kimler transfer edilseydi bizleri memnun ederdi?.. yonetim sevilmiyor diye dunya yıldızıda alınsa elestiriler devam edecekmi? bu takımda eskiden kac tane ust düzey futbolcu transferi gordunuz?

o saydığın isimler arasından birtek çağdaş ve musa eleştirildi. ben diğerlerinin eleştirildiğine pek rastlamadım niye aldılar diye?

kim alınsaydı sorusuna da tek cevap veriyorum. kesinlikle MINEIRO ve SOBIS

Selman
01.09.2006, 22:15
Bu yönetim verdiği sözü tutmamıştır.Fatih Tekke'den aldıkları parayla bu transferleri yapmışlardır.Fatih Tekke satıldıktan sonra yapılan transferlere verilen paralar onu sattıkları parayla eşdeğer değil.

Böyle kulübü bende yönetirim.Herkez yönetir.

ENKRALTS
01.09.2006, 22:15
benim yönetimin almasını istediğim iki adam 2 adam vardı.

1) ziya doğan

2) uğur boral

hakanhan
01.09.2006, 22:16
o saydığın isimler arasından birtek çağdaş ve musa eleştirildi. ben diğerlerinin eleştirildiğine pek rastlamadım niye aldılar diye?

kim alınsaydı sorusuna da tek cevap veriyorum. kesinlikle MINEIRO ve SORBIS

hangi futbolcu alındırsa bir kulp bulundu. yok sakat marcelinho iyi idiyse neden sattılar bence sakar musamba futbol hayatı bıttı trabzona kendini yamatıyor sakat kim bu gibi vb. seyler cok karsılasdım bu konuyu acma geregi duydum... ocaktaki transfer mevsimine yeni futbolcular alınabılır fıkır beyan edelim dedim..

Sefaenes
01.09.2006, 22:17
iyi bir kaleci ve iyi bir teknikl direktor

Tansu Onur Erdoğan
01.09.2006, 22:17
forumlarda konu başliklarinda cogunlukla transferlerimiz konusuluyor. mevcut alinan futbolculardan marcelinho, musampa, umut bulut, ersen martin, mustafa keceli, cagdaş. musa buyuk hepsi eleştiriliyor. sahi bu istememezlik vede tatminsizlik neden? bunu tartısmaya acmak istiyorum. kim degil, kimler transfer edilseydi bizleri memnun ederdi?.. yonetim sevilmiyor diye dunya yıldızıda alınsa elestiriler devam edecekmi? bu takımda eskiden kac tane ust düzey futbolcu transferi gordunuz?önemli olan bol transfer yapmak değil eksik olan yere nokta transferi yapmak böle yama yapmakla bişiy olmuyo tek tek incelersek alınan adamları evet o zmn yönetim basarılıdır diyebiliriz ama bu en basit yol

her sey transfer olsaydı may kralını yapıyodu sonucta kocaman bi hiç oluyodu

bordoylamavi
01.09.2006, 22:18
feindouno nun alınmasını çok isterdim. üstelik yattara onu ikna edebilirdi.

Mustafa Enez
01.09.2006, 22:18
şu görüntü itibariyle futbolcu değil de teknik heyet transferleri beğenilmiyor bence ve böyle düşünen bi taraftar da gayet haklı bence.bu kadroyu yönetemeyip oynatamayan teknik adam eleştirilmeli de.yoksa futbolcu transferleri gayet başarılı ama tabi geç kalınması yanlış.almanya kampına giden kadro farklııııı,ligde oynayan kadro farklııı,uefada oynayan kadro farklı.şu kadroyu oturtamazsa teknik heyet haklı olarak yine eleştirilir.

poetricus
01.09.2006, 22:20
Kendi adıma alınanlar hakkında eleştiride bulunmak için erken. Bazılarının bende müspet intibalar bıraktığını da söyleyebilirim. Transferlerin zamanında yapılmaması, yapılan transferlerin doğru yerlere alınan doğru kişiler olup olmadığı tartışılabilir. Belki klübün ekonomik yapısı mazeret olarak gösterilebilir ama bu gecikmenin maliyetiyle elde ettiğimiz ya da edeceğimiz kârın çok iyi gözden geçirilmesi gerekir. Çağdaş hariç alınanların hiçbirine itirazım yok. O da birkaç yönetimdir devam eden bir transfer yanlışının bir parçası olduğu için. Bu forumun başlığı ile verilecek cevaplar ne kadar birbirini tutar bilmiyorum. Zira gölümüzden geçenlerle elimizden geldiği halde yapabileceklerimiz arasında çok ciddi bir fark var. Sanırım bu başlığın açılma sebeplerinden biri forumda zaman zaman göze batan tek taraflı düşünce tarzına tepki. Ama sorulan sorular da karşı bir tek taraflılık arz ediyor.

Alınanlar verimli olmadığı takdirde kim ya da kimler transfer edilmeliydi sorusuna yüzlerce cevap verilebilir. Tabiî sınanabilirliği olmaksızın. Ben kendi adıma alınmayanlar değil alınanlar için üzgünüm. Sözün özü:
Keşke Lazaroni alınmasaydı!

Mehmet_Mercanlı
01.09.2006, 22:21
yönetimi transfer yapmadı diye beyenmiyo değilim.
yönetim yönetemiyo diye beyenmiyorum.

hakanhan
01.09.2006, 22:22
şu görüntü itibariyle futbolcu değil de teknik heyet transferleri beğenilmiyor bence ve böyle düşünen bi taraftar da gayet haklı bence.bu kadroyu yönetemeyip oynatamayan teknik adam eleştirilmeli de.yoksa futbolcu transferleri gayet başarılı ama tabi geç kalınması yanlış.almanya kampına giden kadro farklııııı,ligde oynayan kadro farklııı,uefada oynayan kadro farklı.şu kadroyu oturtamazsa teknik heyet haklı olarak yine eleştirilir.

yönetimin tek elestirdigim noktasi transferler degil hepsi kaliteli futbolcular. yönetim yanlisi bence futbolcu transferlerınden degilde. teknik direktör konusunda yapmişdir herkesle aynı fikirim.. bence lazaronının besıktas vede osasuna macları kalıp kalmamayacagına ölcü olacakdir..

kutoz
01.09.2006, 22:23
Yönetim, kimi alsaydınız beğenirdiniz?

Yönetim, Teknik direktör olarak kimi alsaydınız beğenirdiniz?

Yönetim, alt yapının başına kimi getirseydi beğenirdiniz?

Yönetim, Trabzonspor A.Ş.'nın başına kimi genel müdür olarak getirseydi beğenirdiniz?

Delegeler, yönetime kimi seçseydi beğenirdiniz?

...

Bu sorular uzar gider. Herkesin de kendine göre haklı bir cevabı ve açıklaması da vardır bu sorulara. Ama asıl sorulması gereken sorular bunlar değil malesef.

Trabzonspor, neden 23 yıldır şampiyon olamıyor? Bunu irdelemek gerek. Birşeyler hep eksik kalıyor ve nedense birşeylere hep geç kalıyoruz...

Mustafa Enez
01.09.2006, 22:24
[Keşke Lazaroni alınmasaydı![/QUOTE]

BUDUR!!!!!!!!!!!

Tansu Onur Erdoğan
01.09.2006, 22:25
zamanında atay aktug sampiyonlugu kacırdıgımız sezonun ertesi sezonu 1 tane süper forvet 1 tanede marcelinho yada onun tarzı bi adam alsa sampiyon olurduk o sezon

ama o defansın göbeğindeki adamı sattı forvet alamadı sen bu adama bi tane ii bi alacakken giti jun gibi genc de souza ve kahe gibi kapalı kutuların peşinde kostu

diğer mevkilerde sorun yokken elleri kalede ii bi sezon geciren petko nun yerine jeff i aldı yama yaptı

yoktan yere fantaziler yani sonuc hüsran

uzun lafın kısası cok transfer boş transferdir

cipses
01.09.2006, 22:27
bu takımı forma sokacak adam gibi bir teknik direktörü alsa sevinirdik

Mustafa Enez
01.09.2006, 22:27
işte içimizde lan acaba takımı düzeltebilirmi yenilirsek kovulur mu kovulursa kim alınır,o aldığı tazminatla tatil yaparken çatır çatır takımı kim yönetir,bi kaos olur mu......diye bi tereddüt oluyor.yönetim kurulunun bile tam olarak hemfikir olamadığı bi t.d. anladığım kadarıyla bu adam ve bizim ona güvenmemiz isteniyo...

Laz_61
01.09.2006, 22:28
ben sahsen Claudio Pizzaro ve Juan Pablo Sorini Trabzonda görmek isterdim....

ARAF
01.09.2006, 22:31
ben kalede pletikosa
forvette de şotayı isterdim o zaman süper takım olurduk

Travelair
01.09.2006, 22:32
Valla onu bunu bilmem ama Hızır gibi yetiştin transfer başlığı kapandı millet ortada kaldı foruma iyi olmadı diyecekken yeni bir alan bulduk konuşacak :)

Bence ülke futbolunu tanıyan yerli bir td (Benim tercihim Samet Aybaba)

Bir menejer (Sinan Engin)

Brezilya'dan transfer yapabilen bir yönetici

Futbolcu ismi bir sürü var ama sadece pres yapsalar yine de iş görür Türkiye'de

Eleştrileri eleştirirken kurunun yanında yaşın yanmaması lazım. Hakkı verilse yeter

Mustafa Enez
01.09.2006, 22:33
[
diğer mevkilerde sorun yokken elleri kalede ii bi sezon geciren petko nun yerine jeff i aldı yama yaptı

evet bi de bu sorunumuz var arkadaş.hepsi bi yana iyi bi kaleciyle maça başlamak en azından bi puan demek.şu an jeff çok gereksiz bence madem yeni kaleci alınmayacaktı en azından jeff biyerlere kakalanıp onun yerine orta sahaya bi yabancı daha alınabilirdi.elin brezilyalısı gelişeceğine bizim tolga gelişirdi.tolganın eksiği de yok jefften fazlası da yok.

cipses
01.09.2006, 22:33
yönetime aklı ve mantığı yerinde olan birini de alsalar olurdu

bordoomavii
01.09.2006, 22:34
profofosyonel bi menejer,kaliteli bir hoca, klüpte her kademeye işi bilen profsyonel adamlar alınsaydı sevinirdim.bide kaleci ve i.akın..

cipses
01.09.2006, 22:35
ya düşündüm düşündüm de
ucu bucağı olmayan ve tamamen gereksiz bir başlık olduğuna karar verdim bunun

hakanhan
01.09.2006, 22:38
[QUOTE=ARAF;444241]ben kalede pletikosa
forvette de şotayı isterdim o zaman süper takım olurduk[/QUOThakan sukurun mıllı takıma cagrıldıgına gore sota trabzona alınabılırdı. gecen sene cok ıstemesıne ragmen alınmamısdı bıze genc futbolcu gereklı dıye.. bence sota konusunda taraftara iş düser nasıl besıktas taraftarı pascal noumayı tekrardan aldırdıysa bunu bızım taraftar basarbılır.. tribünlere heyecan getırecek sevgi aşilayacagını herkesi birbirine baglayacagına ınanıyorum. neden olmasınkı ocaktaki transfer donemınde. taraftar ısterse alınabılır...

selcuk
01.09.2006, 22:41
ben transfer sezonu basladigindada yazmistim pascal cygan(bonservissisdi) i onunlan stepanov harika stoper ikilisi olurdu yada daha sonra satilan mertesacker(5milyona transfer oldu) ikimisiniz hatirliyacaksiniz onuda cok istemisdim defansa harika katki saglardi kaleyede mickael landreau(boservissisdi) istemisdim marcelloyla musampayi yerinde transfer olarak görüyorum selimin bide akcaabattan geri cagrilsaydi cagdas alinacagina daha iyi bence olurdu
tabiiki szimekde eger mertesacker yada cygan alinsaydi yollanmaliydi ve jeff de landreauda
ve en önemlisi baska bi hoca bütün transfer zamaninda yazdigim jürgen (kloppo)klopp mainz 05 den 1 numarali adayimdi oynattigi takim oynunla ve takimindan kim eksilirse eksilsin takimin yinede öyle motive edebiliyorki o eksilen oyuncu belli olmuyor, ve güler yüzlülügnlen ,davranis seklinle cok sempatik biri tam ts e uyacak bi td. 2. adayim irrureta ydi ama onu anlatmam gerekmez ve son olarak ünal hoca

ve son olarak yukarida cipses in yazdigina harfi harfina katiliyorum

Mustafa Enez
01.09.2006, 22:51
ya düşündüm düşündüm de
ucu bucağı olmayan ve tamamen gereksiz bir başlık olduğuna karar verdim bunun

yaw gereksiz gerekli nolacak amaç içimizdekileri yazıp paylaşmak işte bi nebze rahatlıyoz.içimize mi atalım...içe ata ata şiştik yahu

zafer6161
01.09.2006, 23:11
başkanın bonservisiyle beraber 6 milyon dolar maliyeti var alamayız dediği
bjk nın yarı fiyatından az aldığı ricardinho

Emre B.
01.09.2006, 23:14
Tek isteğim Şota.

bordoylamavi
01.09.2006, 23:18
savunmanın durumuna bakıyorum da osman ve cengiz ikilisi tekrar trabzonda oynasın diyorum:)

Bartuğ13
01.09.2006, 23:28
sadece yönetimin peşinden koştuğu,almayı ilk istediği teknik direktörü,
istediği ilk futbolcuları almasını isterdim.yani her yedeğin yedeğini değil.
aslında şu anki duruma bakarsak sadece teknik direktör yeterli.alınann oyuncular fena değil.bi de fatihi satmasaydık mükemmel olurdu.bana ver şu takımı ben bile kafaya oynatırım

Adem Erdoğan
01.09.2006, 23:33
alınan futbolculardan sadece çağdaş fasondur.kendisini bjk dede sevmezdim.Yönetim açıkçası fena transferler yapmadıama en önemlisi t.d. seçimi, çok yanlış oldu.

achil
01.09.2006, 23:38
ziya doğan

sobis

Adem Erdoğan
01.09.2006, 23:51
Fatih Tekke

DURAS
01.09.2006, 23:53
stichusu alsın,herşey çok güzel olsun:) ayrıca iyi bir menejer alsın, iyi bir teknik adam alsın.

firidin61
02.09.2006, 00:01
ALLAH rızası için bi tane adam gibi ön libero alsın....(yani alınsaydı)

sonra bu takımı yenebilicek tek ve yegane güç LAZAROnidir.

işin kötü tarafı böyle bi takımı çözmüş(TRABZONSPORU)yendirebiliyor rakiplere bravo valla kurt hocaymışşş:( :( yoksa bu takım kolay kolay yenilmez:( :( :(

uquR Ayaz
02.09.2006, 00:23
tolga seyhan alınabilirdi bir de fatihten snra halil altıntop için tüm olanaklar sefer edilebilirdi

uquR Ayaz
02.09.2006, 00:24
keşke dün serbest bırakılsaydı da bugün diego tristan alınsaydı...

kivancpehlivan
02.09.2006, 00:26
yönetim, lazaroni yerin "ziya doğan" , "samet aybaba" , "ersun yanal" bunlardan birini alsaydı neler olurdu neler...!

Harun-61
02.09.2006, 00:28
Faruk Kanca'nin yerine yeni bir yönetici :-)

Kasım Hilal
02.09.2006, 00:38
Transfer edilen oyuncular gayet tatmin edici bence..
Marcelinho ve Mushampa da kesinlikle iki büyük yıldız (bir de kaptan gitmeseydi keşke)..
Tek büyük sorun bence teknik direktörde.
O adamı alıp Hüsnü Özkara'yı da yardımcı yapmak yerine direkt Hüsnü Hoca teknik patron olsaydı bence daha isabetli olurdu..

chigannes
02.09.2006, 00:59
gökhan ünal-h.altıntop-y.baştürk

Emiroğlu
02.09.2006, 01:11
bence transferler konusunda çoook büyük bi sıkıntı yok.Fakat yapılan en büyük yanlış LAZARONİ'dir ve kendisi zaten başlı başına yanlıştır...
Transferdeki en büyük hata ise herşey geç oldu..Hemde çok geç....

ts_fan
02.09.2006, 01:17
Trabzonspor taraftarının tamamının tatmin olacağı bir transfer mi?:rolleyes:

Komik olmayalım.Bizim taraftar Ronaldinho'ya bile bir kulp takar:)

ARAF
02.09.2006, 01:32
şotaya kim kulp takar merak ediyorum

ahmetto
02.09.2006, 09:53
Araf Şotada artık Yaşlandı

champions
02.09.2006, 09:59
uçmaya gerek yok anlaşmaya vardığımız carlos alberto ve yine aynı şekilde kaleye pletikosayı alsaydık kadromuz tamam olurdu

LaZoNi
02.09.2006, 09:59
Buralarda boş boş laf kalabalığı yapan Stichus ile birlikte Şotayı transfer etseler Herşey çok güzel olurdu :))

G.YAZICI
02.09.2006, 10:53
Kadro İyİde Hoca TraŞŞŞŞŞ.....

G.YAZICI
02.09.2006, 10:55
Bu Kadro Zİya DoĞanin Elİnde Olsaydi 7.ŞampİyonluĞumuzu KutlamİŞtikzİya Hoca Bu Kendİsİde GeÇen AkŞam Bİr Spor Programinda İma Ettİ Zaten.....

keles76
02.09.2006, 11:12
mascerano arjantinin ön liberosu şimdi west ham aldı.
emre belezoğlu

since1967_
02.09.2006, 17:20
ricardinho olayında yalan attılar ya taraftarında tepesi attı olay bundan ibarettir.

Emorfo
02.09.2006, 17:54
Yönetim paraya kıyıp Liverpol taraftarını transfer edebilseydi paf takımla bile açık ara şampiyon olurduk...

h@msi61
02.09.2006, 18:08
bizim taraftarın herhangi bir reel futbolcuyla mutlu olması mümkün değildir. Tusubasa tarzı bir adam alsak belki o zaman eleştirmeden biraz beklerlerdi...

sametaydin
02.09.2006, 18:17
hocanın istediği futbolcuları alsaydılar iyi olurdu.

Bahtiyar
02.09.2006, 18:35
hocanın istediği futbolcuları alsaydılar iyi olurdu.

ondan sonra böyle maç sonuçları alsın. istifa edip gitsin çünkü aldığı komisyon yeter. futbolcular bize kalıp elimizde patlasın. hiç olmazsa aldıklarımızın adı bari var.

ARAF
02.09.2006, 18:47
Araf Şotada artık Yaşlandı

hocam adam hala oynamıyormu az alkmaar da ben mi yanlış biliyorum
adamı az alkmaar resmi sitede baş tarafta resmini koymuşlar
geçen yıl uefa da yarı finalde şhota oynamıyormuydu
bizde hala iş yapar bence

Kasım Hilal
02.09.2006, 22:31
Vallahi Şota da olsa ne güzel olurdu be..
İşin aslı yönetim kimi alsaydı değil de; şu lazaroni'yi almasaydı harbiden beğenirdim!

Uluhan
04.09.2006, 21:08
herhalde adam gibi bir teknik direktör 1 önlibero 1 de sağlam forvet alsalardı yeterli olurdu

Beytullah
04.09.2006, 21:22
walla benı alsalar begenirdim :)

BOZOHAN
04.09.2006, 21:36
ben yönetimin transferlerini hoca hariç beğendim bence kaliteli oyuncular aldılar. ama onları oynatacak hoca bulamadılar.

DURAS
04.09.2006, 21:54
Bu Kadro Zİya DoĞanin Elİnde Olsaydi 7.ŞampİyonluĞumuzu KutlamİŞtikzİya Hoca Bu Kendİsİde GeÇen AkŞam Bİr Spor Programinda İma Ettİ Zaten.....

şu an malatyanın düştüğü bu durumun sorumlularındandır ziya hoca, trabzonda iyi işler yaptı ama trabzondaki misyonu bitmiştir.bize faydalı olacağını düşünmüyorum.ayrıca halilhodziç ve lazaroninin bir benzeri kendisi.defansif futbol oynatan ve yattarayı başı sıkışınca oyuna alan.bize hücüm futbolu oynatacak td lazım diyorsanız ziya hoca olmaz.yok önemli değil diyorsanız halilhodziçin günahı neydi.bence ersunhoca gibi bir hoca lazım(isim olarak değil, sistem olarak)

Gamze
04.09.2006, 22:16
birini alırsa diil de birini gönderirse beğenirdim:

LAZO belasını!!!!

maskeli61
04.09.2006, 22:21
Yönetim paraya kıyıp Liverpol taraftarını transfer edebilseydi paf takımla bile açık ara şampiyon olurduk...

:) güzel topragım bencede böyle...

Hüseyin Çümen
04.09.2006, 22:26
yönetim tek yanlışı taknik direktörde yaptı ii bi teknik direktör alsaydı bütün transferler harika olucaktı
hakkını yemeyelim lucecu yu almak için okadar uraştılar olmadı ziya doğan ı almak ise çok kolaydı onu almadılar ama şimdi ona mecbur gibbiiz

isaret parmagi
04.09.2006, 22:30
Herhangi bi kaleci alınsa iyi olurdu..
Şu an kalecimiz yok maalesef...

Ali İhsan
04.09.2006, 23:00
Adam gibi stad ve taraftarı takımı polemiklerle yemeyecek bi basın sözcüsü alsınlar. Gaza getirsinler taraftarı ondan sonra Hüseyinden Viera çıkaralım. Dermişim...

Fanatik28
04.09.2006, 23:15
Herkes masallah Teknik Direktöre yükleniyor. Senol Günes`ide böyle kaybetmedik mi?

Takimin eksikleri nelerdi? Bir kaleci, bir önlibero, birsolacik, birde forvet. Su dört eksik topcu, Ocak ayindan izlenip, 1 Haziran itibariyle alinmis olsa idi, su anda bu durumda mi olurduk, soruyorum. Gecen iki seneden ders alamayan Yönetim istemiyorum ben. Bu takimdan gitmesi gerekenler o yönetimde oturanlar. Hemde simdi degil, bir ay önce gitmeleri gerekiyordu.

Sen Teknik Direktör´ün eline hazir bir kadro verirsin, takimi calistirir ve ondan sonra basarisiz olursa gönderirsin.

Yani saka gibi, öneleme macimiz 10 Agustos`ta, yeni transferler Cagdas, Cem ve Murat oynuyor sadece. Ve Fatih Tekke gitmis.

Lazaroni`yi bastan bende istemedim. Ama Teknik Direktörü elestireceginize, Yönetimdekileri elestirin. Onca transfer yapildi, ama Kaleci eksik, önlibero eksik, bitirici forvet eksik. Daha ne yazayim ki. Fatih Tekke`yi FB`ye satmak isteyen bu Yönetim degil miydi? Ne cabuk unuttunuz!

Ben size bundan sonra olacaklari yazayim. Bu devre güc bela 25-30 puan toplar. Ikinci devrede takim oturacak ya, üc-bes mac üstüste kazaniriz. Taraftar yine umutlanir. Sezon sonunda eksik bölgelere transfer yapilacak denir. Nitekim yapilir da, ama Stepanov ve Yattara beska takimlara satilmis olur. Kasedi yine basa sarar, oynatiriz.

batugol
05.09.2006, 06:42
yillardir trabzonsporum'da gormek istedigim ama bir turlu goremedigim uc "onemli" futbolcu var, bunlar hic yaslanmaz, her donem takimlarini sampiyon yapabilecek kapasiteye sahiptirler, gecen sene geysede oynuyorlardi

Ruh
Hirs
Inanc

Doğan BULAT
05.09.2006, 09:05
Ah be şimdi yaşlı olmasaydı Belçikalı Urbain Breams başımızda olacaktı şimdi kimbilir kaçıncı şampiyonluğa oynuyorduk..

Jester
05.09.2006, 09:28
1-Eksik mevkilere
2-Çoğunluğu Temmuz'da bitecek
3-Altı transfer yapılsaydı memnun olurdum.

Ben olsaydım planım şu olurdu;

1-Yabancılardan Jeff ve Szymek'i de yollardım
2-Kaleye ilk tercih Orkun, olmazsa Özden'i alırdım
3-Orta sahaya Mineiro tipinde bir adam
4-Defansın göbeğine Edmilson/Hyppia gibi tecrübeli bir adam
5-Sol tarafa Keçeli
6-İleriye olursa Ü.Karan, olmazsa H. Kabze
7-Bunların üstüne de Marcelinho'yu alırdım.

Konuşmanın kolay, realitenin farklı olduğunu düşünerek de yukarıdaki planda 6 mevkiden en fazla iki tanesinde alternatif oyuncuyu almak zorunda kalırdım.

Bu belirttiklerimin de gayet imkan dahilinde olduğunu, kulübün menfaatlerine de zarar vermeyeceğini düşünüyorum.

eren_61
05.09.2006, 11:00
ben sadece lazaroniyi eleştiriyorum.luce yi getircektin bu takımın başına bak nasıl oluyodu o zaman

Emre B.
05.09.2006, 12:16
Hocayı kovsalar yeter.Başka bişey istemem.

İslam Sezer
05.09.2006, 12:33
kaleye kendini ispatlamış ünlü ve kaliteli bir yabancı alsalardı beğenirdim.ısrar edilse pletikosa
veya bartez olabilirdi.

isaret parmagi
05.09.2006, 12:42
Ya hangi kaleci olursa olsun su ankilerden daha iyi olurdu bence...

Erbay
05.09.2006, 14:25
İyi bir forvet alsalardı sevinirdim.Marcelinho'nun mevkisi forvet olsaydı müthiş transfer olurdu ama adam oyun kurucu.Brezilya'da iki sene durdular bir tane futbolcu alamadılar.(Eller var tabii ama o artık bizde değil)

Faik Yılmaz
05.09.2006, 15:01
hiç futbolcu almasaydıda fatihi satmasaydı daha iyi idi.....

Turan Bebek
05.09.2006, 15:29
Kaleye cordobanın alınmasını ve Fatih Tekke'nin satılmamasını isterdim. Biri atacak, diğeri tutacak, biz de zirveye konacaktık.

Suha
05.09.2006, 15:33
3 önemli trnsfer şartıı..
1. kaleci, 2. iyi bir forvet çünkü fatih tekkenin yerine mutlaka yerinde bir oyuncu alınması şarttı., 3. orta sahaya hücuma defansa dönük 2 oyuncu...

oktay61
05.09.2006, 15:38
Ersun Yanal veya Giray Bulak'ı alsa sevinirdim

champions
05.09.2006, 15:43
1-fatihin yerine halili alsaydık
2-szymeğin yerine carlos alberto
3-jeffersonun yerine de pletikosayı neyse bunlar devre arasına olur inşaallah

4-3'ün olmadığını düşünürsek yerli bi kaleci ve yabancı taş gibi bi defans bu da iyi bi fikir