PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Romanya 0 - 2 Türkiye | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2]

Ertan 51
11.09.2013, 08:41
Ne yalan söyleyim üzüldüm sonuca,
hırsıza hırsız diyemeyenlerin mutlu olmasını istemiyorum,
ülkem ileri gelenlerinin ve genelinin ahlak sorunu olduğu için rezil olsunlar istiyorum,
kalan maçlarda da Romanya,olmadı Macarlar 2. olsun istiyorum.

F.Terim ganyotçusuna gelince,
o da 2 yüzlü riyakar bir insan olduğu için hocalığına saygı duyamıyorum,
Romanya galibiyetini de oyuncuların brütüslüğüne,a.avcı'ya ihanetine bağlıyorum(çok iyi oldu)
normal şartlarda ne Romanya ne Macaristen bizim rakibimiz olamaz,
daha düne kadar sahada afyonlanmış gibi gezenler şimdi köpek gibi saldırıyor,
e öyle olunca da galibiyet kaçınılmaz oluyor,
neyse bekleyelim bakalım,
benim çok istediğim şey genelde olmuyor ama Allahtan umut kesilmez;

Oğuzhan Turhan
11.09.2013, 08:52
Adeletin yerini bulması için dünya kupasına katılmasını isteyecek duruma düştükmü. Nasıl bir adalet sistemi üzerine kurulu ülkede yaşıyoruz.

Şahsi olarak Dünya Kupasına katılma yolunda Milli Takımımızı destekliyorum. Ay yıldızlı forma kimsenin tekeli altında olamaz. Federasyona ya da başka bir kişiye kızıp milli takımı desteklememe gibi bir düşünce bende yok.
Dolayısıyla adaletin yerini bulması için değil, milli duygular sebebiyle takımımızın Dünya Kupasına katılmasını istiyorum ve destekliyorum.
O msj ıda desteklemeyen arkadaşların belki bir şekilde desteklemesine sebep olur diye yazdım. Çokta önemli değil yani.

toksoy61
11.09.2013, 09:36
aslında milli takımın brezilyaya katılacak olması TFF nin şike kararlarını onaylaması için ayrı bir baskı unsuru olabiir. çünkü brezilya hakkını kazanmış bir milli takım sırf şikecileri düşürmedi diye bu hakkı kaybetmesini kamuoyu hazmedemez. bu yönden de olaya bakmak lazım

AKSOY_61
11.09.2013, 10:04
Ben yine de takımı beğenmedim.
Kaç yıldır doğru düzgün top oynanmıyor milli takımda aynı Trabzonspor işte.

Şansla mansla oyuncuların bireysel becerileriyle top oynamadan bişeyler yapmaya çalışıyoruz.
Yoksa bu kadronun oynayacağı oyun bu değil.

Neyse ağır aksak da olsa inşallah yolumuza devam ederiz.

Ahmet Kuru
11.09.2013, 10:08
kimilerine göre şansla, kimilerine göre gazla kimilerine göre küfürle başarılı oluyor densede Fatih Terim bu işi yapıyor.

Oyuncu tercihleri dün gayet iyiydi. İnşAllah da macaristan hollanda deplasmanında puan kaybeder bizde yolumuza devam ederiz.

6Şafak Aydın1
11.09.2013, 10:08
kimsenin tuhafima gitmedimi volkan, onur, tolga ve alper boguslunun antrenman görüntüleri?

Ahmet Kuru
11.09.2013, 10:15
kimsenin tuhafima gitmedimi volkan, onur, tolga ve alper boguslunun antrenman görüntüleri?

Neden tuhaf olacak ki?

Turan AKYILDIZ
11.09.2013, 10:26
tamam hepimiz kızıyoruz ama milli takım bu sonuçta yürek çekiyor izlemeye...her şeyi geçtimde hiç sevmediğim bir antröner olsada fatih hoca bu işi biliyor arkadaşlar...dün fatih hocanın yerine türkiyeden herhangi bir antröner olsa dakika 83 de gökhan töre yi çıkardığında yerine mevlütü almazdı...defansa ya da orta sahaya takviye yapardı..ama terim ne yaptı çıkardı gökhanı yine hücuma adam aldı ve kafadan topçularına defansa çekilmeyin mesajı verdi ve ben bu maçı istiyorum havası verdi...çıkıp birimiz iddaa edelim hadi başka bir teknik direktör bu tür bir değişiklik yapardı diye...çok sevdiğim şenol hoca olsa o an takımın başında sizce ne yapardı...bize böyle cesur korkmayan teknik direktör lazım...ben trabzonsporumu hep öyle tanıdım öyle sevdim sahada ısıran tuttuğunu koparan...ezilmeden azimle mücadele eden takımdı bir zamanlar trabzonsporumuz...şimdilere bakıyorumda sahada pısırık ne yaptıklarını bilmeyen futbolcular topluluğu ne taktik verdiği belli olmayan hoca...ne diyeyim...inşaallah bizide bir gün bulur korkusuz cesaretli bir hoca...

muratali
11.09.2013, 11:06
tamam hepimiz kızıyoruz ama milli takım bu sonuçta yürek çekiyor izlemeye...her şeyi geçtimde hiç sevmediğim bir antröner olsada fatih hoca bu işi biliyor arkadaşlar...dün fatih hocanın yerine türkiyeden herhangi bir antröner olsa dakika 83 de gökhan töre yi çıkardığında yerine mevlütü almazdı...defansa ya da orta sahaya takviye yapardı..ama terim ne yaptı çıkardı gökhanı yine hücuma adam aldı ve kafadan topçularına defansa çekilmeyin mesajı verdi ve ben bu maçı istiyorum havası verdi...çıkıp birimiz iddaa edelim hadi başka bir teknik direktör bu tür bir değişiklik yapardı diye...çok sevdiğim şenol hoca olsa o an takımın başında sizce ne yapardı...bize böyle cesur korkmayan teknik direktör lazım...ben trabzonsporumu hep öyle tanıdım öyle sevdim sahada ısıran tuttuğunu koparan...ezilmeden azimle mücadele eden takımdı bir zamanlar trabzonsporumuz...şimdilere bakıyorumda sahada pısırık ne yaptıklarını bilmeyen futbolcular topluluğu ne taktik verdiği belli olmayan hoca...ne diyeyim...inşaallah bizide bir gün bulur korkusuz cesaretli bir hoca...

Aynı Şenol Güneş'i 96 'da Fenerbahçe maçında defansa çekilmedi diye suçladı yıllarca bu camia. Fatih Terim de 90. dk. da gol yiyebilir ve maç 1-1 bitebilirdi.

Sonuç odaklı milletiz biz. Kazanırsak haklıyız , kaybedersek ne yapsak haksızız.

Oğuzhan Turhan
11.09.2013, 11:36
Aynı Şenol Güneş'i 96 'da Fenerbahçe maçında defansa çekilmedi diye suçladı yıllarca bu camia. Fatih Terim de 90. dk. da gol yiyebilir ve maç 1-1 bitebilirdi.

Sonuç odaklı milletiz biz. Kazanırsak haklıyız , kaybedersek ne yapsak haksızız.

Size katılıyorum.

Emre ÖZTÜRK
11.09.2013, 11:41
Olay bana göre oynanan alanı olabildiğince kısaltmakta.Dün Romanya bunu yapamadı.Çok kopukluk oldu bloglar arasında.Biz golü atana kadar oynanan alanı kısa tuttuk.Defans bloğunu önde kurduk.Golden sonrada özellikle ön alanda yaptığımız baskı ile neredeyse tüm sahayı kullanarak hücum etmeye çalışan Romanya'nın çıkamamasına neden oldu.Terim'in Semih,Danny gibi süratli defans oyuncuları ile oynamasının sebebi de bu zaten.

Fatih Özkan
11.09.2013, 11:49

Güzel söyledin Abi.

GULER
11.09.2013, 11:51
Macarlar Hollandada berabere kalirsa elveda Brazil! Su aralar da Hollanda pek iyi oynamiyor acikcasi, bizi yakabilirler!

Doğukan Uçan
11.09.2013, 12:22
Hollanda macaristana maçı vermez, biz yeneriz macaristan'ın önüne geçeriz ve son maç artık ölüm kalım maçı aklıma türkiye-isviçre maçı geldi

zafer6161
11.09.2013, 12:33
maçta yedek kaleci kimdi ???

Turan AKYILDIZ
11.09.2013, 13:14

96 da şenol hoca nın hiç bir suçu yoktu bence...hatırlarsanız 2.golde ta en uçtaki aykut atmıştı golü...o top oraya gierken tam kaleci dahil 6 kişinin önünden geçmişti biri de uzaklaştıramamıştı...yani şenol hoca o sene gayet güzel bir taktikle oynamıştı bence..zaten o seneden sonra şenol hoca da değişti taktik anlamda...hep korkarak oynattı çalıştırdığı takımları...

Turan AKYILDIZ
11.09.2013, 13:18

hem ben kesinlikle sonuç odaklı maçlara yorum yapmam..benim tek istediğim var takımım her maç çatır çatır top oynasın mücadele etsin sonunda zaten yüzde doksan kazanır haa yenilirsede öyle yenilgilere eyvallah derim..hepimiz son 2-3 senedir takımımızın halini görüyoruz...içimiz kan ağlayarak maçları izliyoruz...hiç sevmesemde beğenmesemde nefrette etsem şu 2-3 sezon da başımızda terim efendi olsa ha belki yine kötü takım olurduk ama hiç bir zaman sahada uyurgezer gibi dolaşan futbolcularımız olmazdı olamazdı...haksızsam söyleyin...sahada en azından rakiplarin dalga geçtiği durumda olmazdık...

Samet Türkmen
11.09.2013, 13:56
Her şeye rağmen Brezilya'ya gitmeliyiz. Sonuca sevindim.

MaEsTrO
11.09.2013, 14:06
Abdullah Avci gitmese iyiydi. Durduk yere strese soktular bizi. :)

Mazallah dünya kupasina falan katilir bunlar da sonra ugras dur.

Yiğit Gayretli
11.09.2013, 14:13
;1919331699']Burda bazı futbol alimleri Gokhan için çöp diyordu :D

Ben hala çöp diyorum. 2 tane maçla büyük topçu olunsaydı, ortalık dünya yıldızından geçilmezdi...

muratali
11.09.2013, 14:18
Sanırım Şenol Hoca da 96 daki maçtan çok etkilendi.
O günden sonra daha tedbirli daha skoru korumaya yönelik oyuna yöneldi.
Sonuçta insan, o kadar eleştiri aldı o maçtan sonra.

Futbol anlayışınıza ben de katılıyorum. O maçtan dolayı Şenol Hoca'yı da hiç eleştirmedim.

Takır takır hücum oynayan takım benim de hayalim.

canna52
11.09.2013, 14:43
yiğidi öldür hakkını yeme..

fatih terim yerine şenol güneş olsaydı bu sonuçlar gelmezdi.

adam türk futbolcusunun kafa yapısını çözmüş, veriyor gazı.

kopeli
11.09.2013, 15:46
Terim'in teknik-taktik bilgisini yeterli bulmam,daha doğrusu Dünya üzerinde taktik-teknik bilgisini yeterli buldugum hoca sayısı nadirdir ama Terim bu Gaz Verme olayını Dünyada en iyi yapan Hocadır bana göre,

DeAgLeMaNyAq
11.09.2013, 16:19
Macarlar Hollandada berabere kalirsa elveda Brazil! Su aralar da Hollanda pek iyi oynamiyor acikcasi, bizi yakabilirler!

Onlara beraberlik değil galibiyet gerekiyor. 2 maçta 4 puan alırlarsa 18 yapıyorlar. Türkiye ve Romanya 2 maçta 6 puan alırsa 19 yapıyor...

maçta yedek kaleci kimdi ???

Birçok kişi bunu bilmiyor ama Fifa geçtiğimiz sene tıpkı finallerde olduğu gibi ön eleme maçlarındaki maç kadrosunu 18'den 23'e çıkarmıştı. Dolayısıyla hem Tolga hem Onur yedek kulübesindeydi. 2016 Avrupa Şampiyonası elemelerinde de bu durum geçerli mi bilmiyorum o zamanı gelince belli olur...

Turan AKYILDIZ
11.09.2013, 16:20
Terim'in teknik-taktik bilgisini yeterli bulmam,daha doğrusu Dünya üzerinde taktik-teknik bilgisini yeterli buldugum hoca sayısı nadirdir ama Terim bu Gaz Verme olayını Dünyada en iyi yapan Hocadır bana göre,

işte benimde demek istediğim bu..Şenol hocamız belki daha iyi taktisyendir terimden ama işte o pohpohlama işini ve türk futbolcusunun kafa yapısını terim efendi iyi çözüyor basma kalıplarda kalmıyor...değişik şeyler deniyor kaybederse bile eleştirilmiyor aksine oo bak değişik şeyler denedi diye pohpohlanıyor...şenol hocamızın maalesef en büyük talihsizliği bu satılmış medya en ufak yanlışında hep bel arkası vurmasıydı...terim olunca ses çıkartmazlar ama şenol hoca değişik bişe yaptı mı aman allahım ortalığı ayağa kaldırırlar...

Sefa
11.09.2013, 16:24
Son maç Hollanda'yı yeneriz.. Ayarlanır o maç.. Şikeci TFF Başkanımız da var ne de olsa..

DeAgLeMaNyAq
11.09.2013, 16:30
Son maç Hollanda'yı yeneriz.. Ayarlanır o maç.. Şikeci TFF Başkanımız da var ne de olsa..

Bu işler artık gizli de olmuyor Sergen dün Kuyt ve Sneijder ile temasa geçilsin ve her iki maçı için kulis yapmaya başlasınlar dedi...

Yiğit Gayretli
11.09.2013, 16:37
Bu işler artık gizli de olmuyor Sergen dün Kuyt ve Sneijder ile temasa geçilsin ve her iki maçı için kulis yapmaya başlasınlar dedi...

Evet. Açık açık "Sneijder ve Kuyt bizim maçta şey yapmazlar yeeaa... :) :) :) " dedi ve spikerle göz göze geldi.

Sonra hemen lafı çevirdi "Tabi fazla zorlamazlar. Sonuçta Türkiye'de oynuyorlar. Taraftar baskısı falan olmasın diye düşünürler. İyi para kazanan oyuncular bunlar. O riski almazlar." falan dedi.

Bunlarda hiç utanma kalmamış...

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2013, 16:39
Evet, Milli takım başarılı olsun ki, tüpkafa kötü yaptırımları göze alamasın.

kopeli
11.09.2013, 17:18
işte benimde demek istediğim bu..Şenol hocamız belki daha iyi taktisyendir terimden ama işte o pohpohlama işini ve türk futbolcusunun kafa yapısını terim efendi iyi çözüyor basma kalıplarda kalmıyor...değişik şeyler deniyor kaybederse bile eleştirilmiyor aksine oo bak değişik şeyler denedi diye pohpohlanıyor...şenol hocamızın maalesef en büyük talihsizliği bu satılmış medya en ufak yanlışında hep bel arkası vurmasıydı...terim olunca ses çıkartmazlar ama şenol hoca değişik bişe yaptı mı aman allahım ortalığı ayağa kaldırırlar...

Kısacası Türk Futbolcusundan bir cacık olmaz.Yada Adamına göre oynayan Futbolcudan Avrupa'ya topçu olmaz diyeyim.

alperrr
13.09.2013, 12:13
milli takımı desteklemeyen neden desteklemediğini belirtebilir mi ? mantıklı bir sebep yazsın, selçuktu buraktı şikeydi bilmem neydi bu saçmalıklar dışında milli formayı desteklememek için nasıl bir bahaneleri var merak ediyorum ? :)

çok basit bir cevabı var ama bu cevaba bozulmayın...

2. sınıf vatandaş olmayı kabul edemiyoruz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oğuzhan Fidan
13.09.2013, 12:16
alper boğuşlu hoca milli takımdada kaleci antrenörlüğü yapıyo şuanda yeni öğrendim bunu bizle sözleşmesi devam ediyodur dimi bilen duyan varmı??

alperrr
14.09.2013, 15:26
milli takımı desteklemeyenlere kızıyorsunuz.....

fbtv de azizin toplantısının tekrarı var çıldıracam ya gazetecilerden çanak sorular aziz haykırıyor bu şike davası değil istediğinizi sorun...

genelde sorular uefa tekrar bu davayı neden açtı üzerine..

pazarkapılı
15.09.2013, 13:10
kasetı gerı sarıyorum ve 14 eylul 2007 ye gıdıyorum....

mıllı takımın bır macarıstan galıbeyetı sonrası o gunku mıllı takımın kaptanı ve mıllı takım teknık dırektörunu hatırlamak ıstıyorum....

mehmet demırkolun o gunun ruhuna hıtaben yazdıgı yazıyı hatırlıyorum....

"ben sıze macarlara yenemezsınız demedım kı...."

balık hafızalı ulkem....

herseyın unutuldugu unutulabıldıgı yer.....

romanya galıbıyetı kutlu olsun....

TSdepare
15.09.2013, 16:48
Romanyan'ın ne averaj olarak nede puan olarak şansı kalmadı Macaristan mucizeyi gerçekleştirip Hollandayı kendi sahasın da çok zor yener..

Bütün ibre bizi gösteriyor Hollandayı kendi sahamızda seyirci desteğiyle dağıtırız zaten son maç olduğu için gençleri çıkaracak büyük ihtimal Estonyayı saymıyorum bile 5 atar geçeriz..