PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hacıosmanoğlu yalancıdır !

Doğukan Uçan
06.09.2013, 18:58
Hacıosmanoğlu Akp yalakasi ve Trabzonspor'u siyaset üzerinden yönetmeye calisan adamdır.

Tolga zengini satmayacaz dedi, SATTI.

Volkan Şeni yollayacaz işi yok dedi, 1 saat sonra VOLKAN BİZİMLE DEDİ.

Geldiğinden bu yana her ay aralıksız başbakan ile görüşüyor.

Tranfer dönemi kapanmadan bir tane dünyaca yıldız forveti kazandıracaz dedi, SONUÇ KAZANDIRAMADI.

Seçilirsem 3 ay içinde kupayı Trabzon'a getirecem dedi, SONUÇ GETİREMEDİ.

Uefa kararı verdi, cas cezayı onadı şike tescillendi, Fenev şike yaptıgı belli oldugu halde İsviçre mahkemesine bile giderken kupayı vermemek için direnirken, İHO: Başvuru yapmacagız federasyon geregini yapacak dedi.

3 istanbul takımı şampiyonluga oynadıgı dönemler Trabzonspor puan alınca veya yenince edilen lafları bilmiyormus gibi gidip televizyondan saçma sapan acıklamalar yapiyor bejeke tribününde maç izliyor şov amaçlı.

Her televizyona çıktıgında yanında olan adamlar belli kendisi gibi akp yalakasi adamlari seçmiş taraftarı bölüp kafasına göre hareket ediyor.

Fener muhteşem taraftara sahip, fenerium bizim kazandıgımız parayı tek başına kazanıyor deyip kendi takımını yerin dibine sokup rezil ediyor.

bu saatten sonra dünyanın en iyi forvetini alsa dahi bu gerçekler değişmeyecektir, kendisi sadece ünlü olmak için siyaseti de işin içine sokup Trabzonspor'u idare etmeye calisiyor.

trabzonspor başkanı konuşmaz icraat yapar dedi, geldiginden bu yana yaptıgı bir tane icraat gözükmüyor.

7 yaşındaki çocuğa sorsan takımın sorunları söyler kadronun bu lig için yetersiz oldugunu bile söyler ama gel gör kendi siyaset yapmaktan bunları göremiyor.

bu takım devre arasını lider bitirse grupta çıkma şansı olsa dahi biran önce seçimlere gidilmelidir, herkesi kandırabilirsin ama taraftarı kandırmaya senın hakkın yoktur.

hadi diyelim paran yoktu kimse senden dünya yıldızı istemedi orta sınıf topcu alıp bu seneyi geçen sene bejeke nin yaptıgı gibi yapalım deseydin eyvallah ama oda yok.

Sadri şener başkan oldugu dönem şike ilgili her hafta resmi sitede açıklama yapılırken ceza alma pahasına iho döneminde ise tam tersine dönmüştür ses var görüntü yok.

kendi ne biliyorsa onu yapiyor, tv8 de başka beyaz tv de başka konusuyor dedikleri birbirine hiç uymuyor.

Temiz futbol paydaşları deyip sadece kendi deyip kendi duyuyor sanki bu zamana kadar türk futbolu temizlendi tek başına temizlemeye calisiyor.

bluedark
06.09.2013, 19:04
son 10 yıldır bmn de açılmış en doğru başlık , arkadaşı tebrik ederim .

Furkan Dündar
06.09.2013, 19:09
Karadeniz Fıkrası : Hacıosmanoğlu

13 sandık keşke hiç olmasaydı dediğimiz günleri yaşıyoruz

hayatımda gördüğüm en kötü başkanı görüyorum bu aralar (yaşım gençtir daha kötüsü oldu mu tam olarak bilemiyorum ama en kötüsü bu olsa gerek)

Trabzon akp milletvekilliği kazanmak adına başbakanın kuyruğundan dahi ayrılmayan nacizane başkanımız

dediği herşeyi yalaması ile ün yaptı .. Trabzonsporun adını siyasete karıştırdı ve adımız akp ile beraber tutulmaya başlandı ..

Tolga zengin olayı ile başladı bence büyük yanılgılar satmayız dedi Resmi sitede fiyat belirtti (dünyada bir ilk 3-4-5 e satacakken 2.75 dedi )

diğer ekleyeceklerimi zaten arkadaş yukarı da yazmış #utanıyoruzhacıosmanoglu

Ali Can
06.09.2013, 19:10
son 10 yıldır bmn de açılmış en doğru başlık , arkadaşı tebrik ederim .

:D

yazılanlara itirazım yok doğukan, hepsi doğru şeyler

Emrah Akcagöz
06.09.2013, 19:16
Trabzonspor'un "T" sini büyük yazın arkadaşlar.

Abdullah Altıntaş
06.09.2013, 19:57
Magazin programından çağırsalar orayada gidecek.Boş konuşmaktan başka hiçbir icraatı olmayan, yalancının biri

Cafer Bulur
06.09.2013, 19:59
Aynen,haciosmanoglu derhal istifa etmelidir,artik ok yaydan cikmistir.

Togrul
06.09.2013, 19:59
Hacı kalıbına uymayan gömleği giymiyecektin.

Enisc
06.09.2013, 20:00

3 ay değil 1 ay içerisinde getirecem demişti. Ve bunu diyeli tam 110 gün oldu

ozakgun
06.09.2013, 20:14
Fenerbahçenin İHO hakkında yaptığı açıklamadan bir kesit adamlar nekadar haklıymış meğer;

..........
...............
http://forum.bordomavi.net/images/editor/separator.gif"Trabzon camiasına sabır diliyoruz"
Hacıosmanoğlu'nun yaptığı açıklamaları Trabzon camiasına mal etmemek gerektiği vurgulanan açıklamada, "Kişilerin geçici, camiaların kalıcı olduğundan hareketle, bu beyanların camiaları bağlamadığına yürekten inanmakla birlikte, bu vesile ile saygın Trabzon camiasına bir kez daha sabır dilemekteyiz" denildi.
.......
....

Fenerbahçe Kulübü

DeAgLeMaNyAq
06.09.2013, 20:15
Geçen hafta 3 ayda yaşadığımız skandalları derlemiştim...

Hacıosmanoğlu yönetimi 3 ayını tamamlandı. Peki bu 90 günde ne gibi sıkıntılar yaşandı?

1 Haziran: İlk yönetim kurulu toplantısında 2 yöneticinin istifa etmeye zorlanması.

2 Haziran: Seçim çalışmaları boyunca futbol direktörü olarak ismi açıklanan Fatih Tekke'nin bu görevi kabul etmemesi.

6 Haziran: Tekin Küçükali'nin kulüp genel müdürü olacağı söylenmesine rağmen bu göreve getirilmemesi.

16 Haziran: Kazlıçeşme mitingiyle birlikte iktidarın yanında olma sürecinin başlaması.

28 Haziran: Trabzonspor’a iftira atan, Fenerbahçe lehine şahitlik yapan Mecnun Otyakmaz’a kefil olunması.

17 Temmuz: Altyapıda Ömer Eyüboğlu ile birlikte devrim yapacağız denildikten 1.5 ay sonra sözleşme imzalanması, ancak bu imza kurumadan 24 saat sonra yolların ayrılması.

25 Temmuz: Tolga transferi süresince söylenen sözlerin yutulup, ulusal basına malzeme verilmesi.

26 Ağustos: Yönetim kuruluna, futbol direktörüne ve teknik direktöre danışılmadan Volkan Şen ile yolların ayrıldığının dile getirilmesi.

2 aydır gündemde yer alan dünya çapındaki forvet transferinin hâla gerçekleşmemiş olmasını henüz bu listeye eklemek doğru değil. Nitekim dünya çapında olmasa da Pazartesi gecesine kadar olası bir forvet transferinin gerçekleşme ihtimali bulunuyor...

Son madde de buna eklenecek gibi gözüküyor...

murat
06.09.2013, 20:16
Nede olsa mecnunun kankisi. Yatacak yeri yok!!!!!

Doğukan Uçan
06.09.2013, 20:16
Fenerbahçenin İHO hakkında yaptığı açıklamadan bir kesit adamlar nekadar haklıymış meğer;

..........
...............
http://forum.bordomavi.net/images/editor/separator.gif"Trabzon camiasına sabır diliyoruz"
Hacıosmanoğlu'nun yaptığı açıklamaları Trabzon camiasına mal etmemek gerektiği vurgulanan açıklamada, "Kişilerin geçici, camiaların kalıcı olduğundan hareketle, bu beyanların camiaları bağlamadığına yürekten inanmakla birlikte, bu vesile ile saygın Trabzon camiasına bir kez daha sabır dilemekteyiz" denildi.
.......
....

Fenerbahçe Kulübü

:alkış:

EMRAH ERTEMOĞLU
06.09.2013, 20:18
yazık la rezil olduk elaleme.

esra61
06.09.2013, 20:27
İHO Başkan olduğunda tamam dedim sözünün eri delikanlı bir başkanımız oldu demiştim.
Herkesin sessiz konuştuğunu dile getiremediklerini getiriyor demiştim....

Nerden bilebilirdim ki her şeyin seçim öncesi göz boyaması olduğunu....

Bilemedim,bilemedik....Yazık başkanım yanılmışız....!!

faysal
06.09.2013, 20:29
Katılıyorum çok doğru başlık.

Cafer Bulur
06.09.2013, 20:35
IHO secldigi gün Trabzon siyasete yenik düsmedi yorumlari yapilmis.

Dogru siyasetin icine degil batakligin icine düstü iho ile,trajikomedi buna derler.

Samet Berber
06.09.2013, 20:39
Rezalet, bu yönetimin kelime karşılığıdır.

En kısa zamanda bu kanserden kurtulmamız lazım.

Serkan Miletli
06.09.2013, 20:45
Hacıosmanoğlu Akp yalakasi ve Trabzonspor'u siyaset üzerinden yönetmeye calisan adamdır.

Tolga zengini satmayacaz dedi, SATTI.

Volkan Şeni yollayacaz işi yok dedi, 1 saat sonra VOLKAN BİZİMLE DEDİ.

Geldiğinden bu yana her ay aralıksız başbakan ile görüşüyor.

Tranfer dönemi kapanmadan bir tane dünyaca yıldız forveti kazandıracaz dedi, SONUÇ KAZANDIRAMADI.

Uefa kararı verdi, cas cezayı onadı şike tescillendi, Fenev şike yaptıgı belli oldugu halde İsviçre mahkemesine bile giderken kupayı vermemek için direnirken, İHO: Başvuru yapmacagız federasyon geregini yapacak dedi.

3 istanbul takımı şampiyonluga oynadıgı dönemler Trabzonspor puan alınca veya yenince edilen lafları bilmiyormus gibi gidip televizyondan saçma sapan acıklamalar yapiyor bejeke tribününde maç izliyor şov amaçlı.

Her televizyona çıktıgında yanında olan adamlar belli kendisi gibi akp yalakasi adamlari seçmiş taraftarı bölüp kafasına göre hareket ediyor.

Fener muhteşem taraftara sahip, fenerium bizim kazandıgımız parayı tek başına kazanıyor deyip kendi takımını yerin dibine sokup rezil ediyor.

bu saatten sonra dünyanın en iyi forvetini alsa dahi bu gerçekler değişmeyecektir, kendisi sadece ünlü olmak için siyaseti de işin içine sokup Trabzonspor'u idare etmeye calisiyor.

trabzonspor başkanı konuşmaz icraat yapar dedi, geldiginden bu yana yaptıgı bir tane icraat gözükmüyor.

7 yaşındaki çocuğa sorsan takımın sorunları söyler kadronun bu lig için yetersiz oldugunu bile söyler ama gel gör kendi siyaset yapmaktan bunları göremiyor.

bu takım devre arasını lider bitirse grupta çıkma şansı olsa dahi biran önce seçimlere gidilmelidir, herkesi kandırabilirsin ama taraftarı kandırmaya senın hakkın yoktur.

hadi diyelim paran yoktu kimse senden dünya yıldızı istemedi orta sınıf topcu alıp bu seneyi geçen sene bejeke nin yaptıgı gibi yapalım deseydin eyvallah ama oda yok.

Sadri şener başkan oldugu dönem şike ilgili her hafta resmi sitede açıklama yapılırken ceza alma pahasına iho döneminde ise tam tersine dönmüştür ses var görüntü yok.

kendi ne biliyorsa onu yapiyor, tv8 de başka beyaz tv de başka konusuyor dedikleri birbirine hiç uymuyor.

Temiz futbol paydaşları deyip sadece kendi deyip kendi duyuyor sanki bu zamana kadar türk futbolu temizlendi tek başına temizlemeye calisiyor.

helal olsun ağzına sağlık kardeşim . başkan olmadan sürekli kupa diye taraftarı kandıran oy toplayan adam başkan olduktan sonra kupayı kendileri verir diyor:D

Rıza ÇOLAK
06.09.2013, 20:45
Hacı seçildiği gün imzamı atmıştım...

CamilloVillegas
06.09.2013, 20:51
Hacı başkan seçildiğinde şok olduğumu söyledim için bu forumda ne laflar işitmistim, ama...ah ah.

Mustafa YILMAZ
06.09.2013, 21:10
+1967

albayrak'tan beteri olmaz diyordum ama oluyormuş takke düştü kel göründü.

Berkan
06.09.2013, 21:14
Acı ama gerçekler :(

Alper Calik
06.09.2013, 21:23
Evet yalancı maalesef.

ilhan
06.09.2013, 21:47
Hali hazırda Trabzonspor kulübü başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nu ve yönetim kurulunu eleştirdiğimiz başlıklar mevcuttur. Hatta Trabzonspor kongre üyesi taraftarların açtığı "istifa" başlığı da mevcuttur.

Lütfen ilgili konulardan eleştirilerimize veya yorumlarımıza devam edelim.

Konu kapatılmıştır.