PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yabancı Futbolcularımız

coolank
01.09.2006, 16:34
bu konuyu hepsini birden yani ele almış topic bulamadıgım için buraya yazıyorum... umarım gazaba ugramaz....::) evet transfer sezonu bitti hatta avrupada da bitmiş .... sonuç olarak takımda 6 yabancı futbolcu var .. ama şu an için bakılırsa 4 tane gibi sayabiliriz ... musampa ( iyi oldugunu varsayarsak ) yattara stephanov ve marcelinho .... umarım musampa iyi çıkar ... her neyse yani şimek ve jeff i artık nasıl oynatır bu hoca bilemem .. şimek zaten çok kötü idi artık düzelir mi yoksa böyle mi devam eder zaman gösterecek ben yabancı hakkımızın şu an itibarı ile 4 oldugunu sanıyorum ...jeff konusunda hiç bir şey yazma geregi dahi duymuyorum ... hatta hiç ama hiç güvenmiyorum keza tolga ya da ...bu arada haşim sayitogluna tebrikler ekibi ile birlikte ne yaptı ne etti kaleci aldırmadı takıma ....umarım o jeff yumurtlarken aklıma haşim sayitoglu ve bizans ekibi gelmez ....evet 4 yabancımız var veya 4.5 diyelim şimek düzelirse 5 olur ...bu arada şimek son şansını kullanılıyor devre arasına kadar düzeldi düzeldi yoksa artık kimse onu tutamaz zaten tutmaya gerek yok artık kendi gider ...devre arasında jeff in gitmesi büyük ihtimal ..belki şubat ayında yıllar sonra 6 yabancımız olacak ...yani iyi oynayan takıma katkı yapan .. ben kaleci olmazsa foruma girmem demiştim çünkü o kadar emindim ve çok arkadaşa yanlış bilgi vermiş oldugum için özür dilerim ama inanın ki kaleci olmuştu .. neyse sözümü tutacagım .. herkese en içten saygı selam ve sevgilerimi sunarım ..her şey gönlünüzce olsun .. kaleci alındıgı zamn görüşmek dileğiyle ...

SAYGILARIMLA ...

Şentürk
01.09.2006, 16:41
bütün futbolculara tam destek!

Naim
01.09.2006, 16:43
Kardeşim sen niye Foruma girmiyorsun
Yönetime Sözünü Geçiremeyen Başkan Girmesin Foruma
ve
Stada
Sen niye kendine dert ediyorsun
bu forum Pelican Stichus Masallarını gördüde Sanamı kızacak
Saçmalamayın ya

Selman
01.09.2006, 16:45
Transfer sezonu hayırlısıyla bitti.Yönetimimiz kendinden önceki yönetimlerden bir farkı olmadığını gösterdi.Ama biz bu takımı seviyoruz.

Hep destek tam destek.İstiklal'den İnönü'ye herkezi bekliyoruz.

Şentürk
01.09.2006, 16:46
arkadaşlar transferler bitti gibi ve şuan malesef t.d de gönderilmiyor yapacağımız tek şey onlara destek vermek!

önümüzde çok önemli bjk ve osasuna maçları var ligdeki kaderimizi belli edicek maçlar,herkes bence birazda moral vermeli artık!

İslam Sezer
01.09.2006, 16:50
aslında kiralık yabancılarımız jun,eller ve diyokaj ı da sayıp 9 yabancımız var diyelim.uyum sorunu yaşadılar diyebilir miyiz bu 3 ü 2 si veya 1 i için yoksa hayır toptan 3 kiralıkta beş para etmez mutlaka elden çıkaralım mı diyelim.acaba eller ön libero olarak faydalı olur mu hüseyinin yerine veya illa 2 kesici olacaksa hüseyinin yanına hasanın yerine?bence bu düşünülmeli eğer ara transfer yapılamayacaksa..

champions
01.09.2006, 16:53
6 yabancının 6 sıda çok iyi olabilirdi ama ne yazıkki bunu yapamadık çok güzel olacaktı ama şimdi ne olacak bilmiyorum

eren_61
01.09.2006, 16:55
aslında kiralık yabancılarımız jun,eller ve diyokaj ı da sayıp 9 yabancımız var diyelim.uyum sorunu yaşadılar diyebilir miyiz bu 3 ü 2 si veya 1 i için yoksa hayır toptan 3 kiralıkta beş para etmez mutlaka elden çıkaralım mı diyelim.acaba eller ön libero olarak faydalı olur mu hüseyinin yerine veya illa 2 kesici olacaksa hüseyinin yanına hasanın yerine?bence bu düşünülmeli eğer ara transfer yapılamayacaksa..

jun satılmadı mı?ben satıldı diye biliyorum

İslam Sezer
01.09.2006, 16:57
jun satılmadı mı?ben satıldı diye biliyorum
çeşke satılmış olsaydı ama malesef kiralık...

futbolmaniağı
01.09.2006, 17:00
Yabancı futbolcularımız çok yabancılar olaya. Yattar hariç. O bizim siyah incimiz.

Ali İhsan
01.09.2006, 17:01
eller gider de jun djokaj elde patlar. Belki Jun Sparta Pragda bişey yapar da çok zarar etmeden 1milyon € falan gibi bi paraya satarız ama Djokaj patlar elde.

Oğuuz
01.09.2006, 18:02
6 yabancının 6 sıda çok iyi olabilirdi ama ne yazıkki bunu yapamadık çok güzel olacaktı ama şimdi ne olacak bilmiyorum
artık bu yabancılara kötü diyosan ayıp valla, galiba sen lampardı, ronaldinhoyu falan bekliyordun bence trabzon tarihinde ilk defa bu kadar kaliteli yabancılar bir arada oynuyor..

oguzkoc
01.09.2006, 18:09
ben kaleci olmazsa foruma girmem demiştim çünkü o kadar emindim ve çok arkadaşa yanlış bilgi vermiş oldugum için özür dilerim ama inanın ki kaleci olmuştu .. neyse sözümü tutacagım .. herkese en içten saygı selam ve sevgilerimi sunarım ..her şey gönlünüzce olsun .. kaleci alındıgı zamn görüşmek dileğiyle ...

SAYGILARIMLA ...

yapma güzel kardeşim... olabilir, sen öyle bi duyum almış olabilirsin. sen o yönetimde değildin sonuçta yapabileceğin de bişey yoktu. forumdan gitmene inan gerek yok güzel kardeşim yaw....

Bartuğ13
01.09.2006, 18:17
yabancılar uyum sağlasa bile lazaroni en büyük yabancı olarak kalacak ve hiç iyi şeyler olmayacak gibi geliyor.umarım yanılırım

champions
01.09.2006, 18:24
artık bu yabancılara kötü diyosan ayıp valla, galiba sen lampardı, ronaldinhoyu falan bekliyordun bence trabzon tarihinde ilk defa bu kadar kaliteli yabancılar bir arada oynuyor..

ben yabancıların tamamının iyi olmasından bahsetmiştim sana göre jefferson ve bu durumdaki szymek iyiyse ona bişey diyemem tamam belkide şimdiye kadarki en iyi yabancılarımız ama hala 2 si (jeff ve szymek)???????

since1967_
01.09.2006, 18:35
jefferson ve hoca gitmediği sürece ronaldinho gelse tırış

ARAF
01.09.2006, 18:49
jeff: kurtardığı bir maç hatırlamıyorum -
stepanov: sağlam oynuyor +
şimek: ilk zamanki şimek i özlüyorum benim hala umudum var +
marcelinho: dünya yıldızı, almanyada oynamak kolay değil +
kiki: iyi topcu ingiltere, ispanya liglerinde oynamış inş. bizdede oynayacak+
yattara: ona söyleyecek söz yok ki +

since1967_
01.09.2006, 18:58
bir takımın yüzde otuzunu kaleci oluşturur demişti bir zamanlar beckenbauer ve ünlü teknik adam cruyff ta aynı toplantıda gülerek yüzde kırk kırk demişti. cruyff tamamen hücum futboluyla anılan başarılı bir teknik adam diğeri için söylenecek söz bile yok. yani diyeceğim bizde kaleci yok yani takımın en iyi ihtimalle yüzde otuzu yok. en önemli transferimiz kaleye olmalıydı diye düşünüyorum. hayırlısı bakalım.

Oğuuz
01.09.2006, 19:02
ben yabancıların tamamının iyi olmasından bahsetmiştim sana göre jefferson ve bu durumdaki szymek iyiyse ona bişey diyemem tamam belkide şimdiye kadarki en iyi yabancılarımız ama hala 2 si (jeff ve szymek)???????
bence jeff hiçde kötü diil ve szymek düzelecek merak etme...

since1967_
01.09.2006, 19:07
bence jeff hiçde kötü diil ve szymek düzelecek merak etme...

ne jeff kötü değilmi. yapma renkdaşım jeff kötü değil dahada kötüüü.

Mehmet_Mercanlı
01.09.2006, 19:16
istanbul ezikeri hep yabancı topcuları sayesinde bişeyler yapıyo ama biz şota ve yattara dan başka yabancı bulamadık.
inşallah yeni hocayla coşarlar...

Rasim YILMAZ
01.09.2006, 19:18
jeff: ilginç bir şekilde içimden bir ses jeff bu sene güzel oynayacak diyor..benim görüşüm bu..
musampa: alınmasına çok karşıydım hele keçeliden sonra..çünkü keçeli sağbek ocak sol orta oynar diyordum..işallah beni yanıltırda iyi oynar..belkide hasanın yerine önlibero oynatıcaz..bakalım herşey belli olur yakında
Marcelinho: Çok büyük hayal kırıklığı yarattı oynadığı 4 maçta. ileriye bir dripling yok!! derinlemesine atılan bir pas yok.hep yan pas(hüseyinle hasanda bunu becerebiliyor) ve boş kaleye kaçırılan goller..marcelinhonun hertha berlindeki performansına dönmesi lazım..bunun içinde lazaroni denilen futbol bilmezinin marcelinhoyu artık santrafor oynatmaması lazım..
SYZMEK: Bu adamı milli maç dönüşünde havaalanında lütfen karşılayın arkadaslar..çok güzelbir moral olur kendine(bu karşılama ile acemi yönetimimizin ve kazma lazaroninin syzmeke yaptığı ayıbı bir nebze unuttururuz syzmeke)..Ve hüseyinin oynamadığı maçlarda kaptanlık verilsin diyorum..görüşüm bu..
Milan yazmaya gerek yok..ilk 3 maç biraz korkuttu beni ama..denizli maçında yine tek başına boğuştu defansta..en yararlı yabancımız..
Yattara Bizim tatlı rakiplerin kara belaası..Her zaman oynamalı takımda...

keles76
01.09.2006, 19:55
eskiden olsa bu yabancılr süper bizi kimse tutamaz derdim fakat o zaman milli takıma 4 futbolcu veriyorduk demem o ki şimdi türk futbolcularımz ne yazıkki kaliteli değil bundan dolayı takımın bence transferde yabancıdan çok genç kaliteli gençleri bulup takıma katmalı yada yıldıray emre nuri şahin hamit halil gibi üst düzey topçuları kulübe kazandırmalıdır.Sadece yabancıyla ben başarının geleceğini düşünüyorum tabi kulüp bu para politikası böyle devam ederse kaliteli yerliler para için bejeke ve feybeye gider.Tabiki en güzeli alt yapıdn bunların çıkmasıdır ne yazıkki fatih ve gökdeniz dışında altyapıdan ayağında top tutabilen adam çıkmadı. TAbi benim hatırladığım yani ne kadar övünsekte alt yapımızla hatalar ortadadır topçu çıkmıyor mehmet yılmaz selehattin alamancı ali şen bekleneni veremedi.
Yönetim eskiyle hiç karşılaştırılamıyacak şekilde yabancı transferinde iyiler ama yerlide aynısını söyleyemem ama sorun onlarda değil türkiyede topçu gençlerin alayını gs ve fb ve bjk zaten kadrosunda toplamış kalan kayserililer ve iki üç anadolulu genç.

Hami_41
01.09.2006, 22:34
ya arkadaşlar bencede jeff o kadar güven vermeyecek traş bi kaleci değil mayası sağlam o kesin bence bu sene o götürür kaleyi merak etmeyin görüceksiniz bakın.Szmek oynarsa zaten en verimli yabancılardan biri olur takımjda değil Türkiye'deki en verimli yabancılardan olur.İnşallahta toparlar kendini...

Mustafa Enez
01.09.2006, 23:07
şu an 9 yabancımız var.şaka gibi yaa...

Adem Erdoğan
01.09.2006, 23:36
yabancılardan sadece kaleci güven vermiyo.Ah petko ahh.

Oğuuz
02.09.2006, 10:37
ne jeff kötü değilmi. yapma renkdaşım jeff kötü değil dahada kötüüü.
yaa niye böyle yapıyorsunuz anlamıyorum futbolcuları burdan kötülemekten haz mı duyuyorsunuz bilmiyom,, kardeşim bu sezon kötününde kötüsü diyebilecek kadar neyini gördün jaff'in ya, seni duyanda 4 maçta 10 gol yadi zanneder... ben söyleyim kaç gol yediğini 4 maç oynadı 2 gol yedi, yediği golün biri kayserili ragıpın doksana astığı goldü, o golü değil jaff buffon olsa çıkaramayacağını sizde iyi biliyorsunuz, diğeride kıbrısta apoelden yediği gol.. yani ben anlamıyorum bu kadar insana düşman olacak ne yaptı bu adam.. lütfen laf olsun diye yazılar yazmayın..

champions
02.09.2006, 10:39
jakobieen
apoel maçındaki golü tolga yemişti jefferson bu sezon 1 gol yedi

Oğuuz
02.09.2006, 10:40
sağolasın düzelttiğin için yani biz bu adamı yerden yere vuruyoruz... tamam adam şöyle 4-5 hatalı gol yesin sonra yine yaparsınız düşmanlığınızı, ama şimdi biraz rahat bırakında topunu oynasın jaff..

champions
02.09.2006, 10:46
sağolasın düzelttiğin için yani biz bu adamı yerden yere vuruyoruz...

yerden yere vurduğumuz falan yok çok kötü dediğimizde yok ama çok iyi olmadığıda(sıradan bi kaleci ) ortada tecrübesiz olduğuda bize çok kaliteli
tecrübeli maç kazandıaracak kaleci lazım

son olarak bi takım sadece kalecisinin müthiş performansıyla çok iyi yerlere gelebilir sıradan kalecilerle de başarılı olabilirsin bunun örnekleri var
mesela barcelona -valdes
fransa-barthez (final oynadı )
isvçre-züberbühler (dünya kupasında gol bile yemedi biz4 atmıştık)

yeterki her maçta 10 tane pozisyon vermeyelim

Oğuuz
02.09.2006, 10:50
mesela barcelona -valdes
fransa-barthez (final oynadı )
isvçre-züberbühler (dünya kupasında gol bile yemedi biz4 atmıştık)

yeterki her maçta 10 tane pozisyon vermeyelim
dostum bu takımların kalesine ben geçeyim bende gol yemem merak etme...;)

champions
02.09.2006, 11:03
bende farkı bişey söylemiyorumki iyi savunma yapmayı bilen takımların kalecisi kötü olsa bile başarılı olabilirler ne yazıkki şu an bizde bu yok bunun için çok iyi bi kaleci lazım diyorum defans sağlam olsa sıradan bi kaleci de yeterli olabilir ama sen yinede gol yersin

keles76
02.09.2006, 11:07
kaleci güven vermiyor ama iki maçta bunu değiştirebilir.