PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor'a UEFA'dan Inceleme /Men Cezası Gelebilir

seyduna_efil
04.09.2013, 09:40
Bugün 09:22 Çarşamba
UEFA Avrupa Ligi'nde gruplara kalan Trabzonspor'a kötü haber geldi.

Bordo-mavililer, bir dönem formasını giydiği Kiki Musampa'nın FIFA'dan kazandığı tazminatı ödemeyince UEFA denetimine girdi.

Kulüp, 30 Eylül'e kadar 900 bin Euro'yu ödemezse, Trabzonspor mali açıdan denetim geçirecek. Tehlike ise, Beşiktaş gibi mali kriterlere uymadığı gerekçesiyle UEFA'dan men cezası gelme ihtimali...
Nuri Albayrak başkanlığı döneminde transfer ettiği Musampa'ya 500 bin Euro para cezası kesilmişti. Futbolcu bu karara itiraz ederek FIFA'ya gitti. Davanın sonucunda Trabzonspor'un 1 milyon 300 bin Euro tazminat ödemesine karar verildi.

Sabah'ın haberine göre; 400 bin Euro ödenen Musampa kalan miktar için Trabzonspor'un taksitlendirme önerisini kabul etmedi. TFF, Trabzonspor'u konuyla ilgili UEFA denetimine girecekleri konusunda uyardı.

Yine de ödeme yapılmayınca UEFA inceleme başlattı. Şimdi Trabzonspor, 30 Eylül'e kadar Musampa'ya ödeme yapmazsa "mali kriterlere uymadığı" gerekçesiyle Beşiktaş'a verilen ceza benzeri bir cezayla karşı karşıya kalacak.

yaranozlu
04.09.2013, 09:56
İşte meşhur başkanlar, hacı başkanı da ilerde nuri gibi çok hatırlayacağız. Ama asıl hatırlanacaklar bu tip vasıfsız, cemaat ve mafya gücü ile bir yerlere gelen bu tip insanları destekleyip Trabzonsporun başına getirenler olacaktır. Nuri de yıldız diye marcelinho ve musampayı getirmişti. 30 yaşın üstünde yıldız mı olur, pabucumun yıldızları işte...

Doğukan Uçan
04.09.2013, 10:05
ntvspor da söylediler haber doğru

Veysel
04.09.2013, 10:07
ntvspor da söylediler haber doğru

Yanlış diyen mi var?

Observer
04.09.2013, 10:09
500 bin euro alacakliyken 1milyon 300 bin euro nasıl borçlu çıkıyoruz anlayamıyorum. Olay ceza ise 500 bin euro değil 25 bin euro ceza kesebilirsin der biter. 1.300 nedir?
Bu para albayrak tarafından ödenmelidir.

Tayfun
04.09.2013, 10:10
Eski yönetimlerin geride bıraktığı hasarı yeni gelen yönetimler düzeltmeye çalışıyor yıllardır hep böyle.

İHO yönetimi gidecek ardında bıraktığı hasarı gelecek olan diğer yönetim düzeltecek gelecekte olacak olan da bu.

30 Eylül'e kadar artık ne yapıp edilip 900 bin €'yu ödemek gerek, borç olur birşey olur ödenmeli bu para, zaten UEFA Avrupa ligine tek Türk takımı olarak katılıyoruz gelecek olan para hesaba katılıp ödenir sorun değil.

Böyle durumlar ile ilerde karşılaşmayız umarım birkez daha .

Ahmet Kuru
04.09.2013, 10:11
İllaki bu para ödenecektir. Ödenmez diye bir düşünceye kapılmak bile istemiyorum.

alper*
04.09.2013, 10:13
Men gelmesini isterim.

Mevcut yönetimin değişmesine etki edecek her gelişmeye tartışmasız evet.

Bartuğ13
04.09.2013, 10:14
İllaki bu para ödenecektir. Ödenmez diye bir düşünceye kapılmak bile istemiyorum.

söz konusu İHO olunca insan kapılıyor ne yalan söyleyeyim. adamın hangi işi mantıklı ki.

"Başbakana sordum ne yapacaksın avrupada fenerbahçesiz? Sen de gitme dedi." diyebilir.

TSelif
04.09.2013, 10:22
900 bin euroyu ödeyemeyen adam defolur gider bu kadar basit :)

Berkan
04.09.2013, 10:26
Paranın ödenmesi 1 mitinge bakar. Hadi iho

Bedri Sertkaya
04.09.2013, 10:27
Şu Nuri Albayrak ne aşağılık bir adammışki hala kurtulamadık bize verdiği zararlardan!

kopeli
04.09.2013, 10:29
Yönetiminde istegi bu yöndedir zaten.Men yiyelim,tek kulvarda yolumuza devam edelim.

Ahmet Kuru
04.09.2013, 10:33
Men gelmesini isterim.

Burada Trabzonspor ismi zarar görecek. Sen ise diyorsun ki '' yeter ki hacı gitsin''

Hacı elbetteki gitsin ama böyle sebepler gitmesine sebep olmasın. Trabzonspor bu şekilde zarara uğratılıp gitmesin.

Taraftarların resmen gözleri dönmüş yahu.

calavera
04.09.2013, 10:35
Men gelmesini isterim.

Maalesef Turkiye de Avrupa men cezasi yonetimlerin gitmesi icin yeterli bi sebep olarak gorulmuyor :)

alone_6161
04.09.2013, 10:45
Forvet transferi üç miting, Musampa borcu 2 karşılama, 1 ağırlama, Hacıosmanoğlu şu tarifeyi açıklasın da biz de bilelim.

lazibere
04.09.2013, 10:51
eski yönetim değil. Nuri Albayrak dönemınde İHA başkan yaerdımcısıydı, bir bakıma kendi pisliğini düzeltecek

Nuri ile çok gülmüştü ya, Başkan yardımcısı ile ihya olacağız:))))))

Kulubu kımlerın yönettiğine bakın işte

Onur Civelek61
Hangi akla hizmet o cezayı futbolcuya kesmişler

Adnan Özkan
Ben bu para ödenmez diye bir ihtimal vermiyorum ki eğer olursa 900 bin lira yada euro her neyse bizi sıkıntıya sokacaksa yuhhh derim ve İHO mahalle bakkalı açsın daha iyi.Ayrıca Aşçıoğlu nun kulübe 5 kuruş para vermemesi sadece takımın çektiği krediye kefil olması ki onu ben bile olurum çok acıdır ve tuhaftır.Uçakta TS bayrağı açarak şov yapmak yetmiyor yani!!!

Adnan Özkan
04.09.2013, 10:53
Denizbanka ipotekli tesisler!! Musampaya verilemeyen para! forvet alamamak! ödemelerde hep son anın beklenmesi!!
Bu takımın mali yapısına ve dolayısıyla ruhuna tecavüz edenleri başkan yapıp saygı duymuşuz!! Çok acı...