PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Yönetim Kurulu'na Son Uyarımızdır

Sayfa : [1] 2

Gamze
03.09.2013, 15:37
BordoMavi.Net Yönetim Kurulu olarak 28.08.2013 tarihli açıklamamızda CAS kararı sonrası yapılması gerekenleri Trabzonspor camiasına ve kamuoyuna duyurmuştuk.

İlgili duyuruda Trabzonspor başkan ve yönetimine düşen sorumlulukları ve görevleri de belirtip gereğinin yapılmasını, gereği yapılmadığı takdirde başkan ve yöneticiler hakkında yasal haklarımızı da sonuna kadar kullanacağımızı beyan etmiştik.

Gelinen noktada görüyoruz ki Trabzonspor başkan ve yöneticileri namus davası olarak gördükleri mücadeleyi bizlerle aynı kaygılarla ve önceliklerle takip etmemektedirler. CAS kararı sonrası Trabzonspor başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun yaptığı ‘Hiçbir merciye resmi başvuru yapmayacağız, onlar gerekli işlemleri yapıp kupamızı teslim edeceklerdir’ açıklaması seçimden önce ve seçildikten sonra verdiği beyanlarla taban tabana zıttır.

TFF yetkilileri ve başkanı tarafından daha önce UEFA ya da Yargıtay kararları ne yönde olursa olsun TFF olarak Şike konusundaki yargılamayı kapattıkları yönünde açıklamalar mevcutken ve bu yöndeki tavır gerek TFF’nin gerekse UEFA’nın ilgili kanun ve uygulamalarına aykırı iken Trabzonspor başkanının bu tutumu en hafif tabiriyle iş bilmezliktir.

Suçu Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri, UEFA Disiplin Kurulu ve UEFA Temyiz Kurulu tarafından sabit görülmüş ve şikeciliği en son Uluslararası Anlaşmazlık Kurulu olan CAS tarafından da onanmış olan fenerbahçe kulübünün yönetimi büyük bir aymazlık içinde fenerbahçe’ye kimsenin ceza vermesinin mümkün olmadığını ve o kupanın da kimse tarafından alınamayacağını belirtilmesi üzerine bile Şampiyonluğu çalınmış olan Trabzonspor Kulübü başkan ve yöneticilerinin sessiz kalmaları davaya olan sadakatlerini de töhmet altında bırakmaktadır.

Seçildikleri günden bu yana sportif ve idari alanda sergilemiş oldukları acemi tavır ve yanlışlıklar bir yere kadar tolere edilebilecek olsa da özellikle Şike mücadelesi ile ilgili verdiği sözleri yerine getirmeyen bir başkan ve yönetim Trabzonspor camiasının taşımayacağı bir kamburdur ve bu kamburdan kurtulmak da biz Trabzonsporlular için kaçınılmaz olma noktasına gelmek üzeredir. Bu aşamada Olağanüstü kongre için gerekli olan yeterli imza sayısını toplamak da dahil olmak üzere camiayı harekete geçirecek her türlü hakkımızı kullanacağımızın da bilinmesi isteriz.

Trabzonspor başkan ve yönetimi, kulübümüzün çalınan haklarının temini ve suçluların cezalandırılması için atılması zorunlu resmi adımları 09.09.2013 Pazartesi gününe kadar atmadığı takdirde, gerek Trabzonspor Kulübü Derneği açısından gerek ise borsaya kote bir şirket olan Trabzonspor Sportif Yatırım ve Ticaret A.Ş. açısından, ilgili hukuk ve ceza kanunları uyarınca hem kulübü zarara uğrattıkları hem de görevlerini ihmal ettikleri ve/veya kötüye kullandıkları gerekçeleriyle haklarında Trabzonspor kulübü kongre üyeleri olarak tüm yasal işlemleri başlatacağımızı da kamuoyuna bildiririz.

Bordomavi.net Trabzonsporlular Birliği
Yönetim Kurulu

Sibel
03.09.2013, 15:39
İşte bu.
Son iki paragraf bile yeter onlara.
Teşekkürler.

Yiğit Gayretli
03.09.2013, 15:43
Özet; KEYFİNİZ BİLİR BEYLER. Bizden günah gitti!

arifberkay
03.09.2013, 15:45
Süpersiniz elinize sağlık hodri meydan

Kadir
03.09.2013, 15:45
Helal beklenen buydu..

Oğuzhan Fidan
03.09.2013, 15:46
taraftarlar olarak zaten aba altından sopayı göstermenin zamanı geldi birilerinin kucağına oturdukları zaten belli. baskı artmazsa bu sezon hem kupa hemde sportif başarıda gecen seneden farkımız olmaz

alper*
03.09.2013, 15:46
http://www.aksam.com.tr/spor/bucaspor-sike-icin-uefaya-basvurdu/haber-241495

PTT 1. Lig ekiplerinden Bucaspor'un basın sözcüsü Timur Yaykıran, şikeden mağdur olduklarını, mağduriyetin giderilmesi için UEFA'ya başvurduklarını bildirdi.

Jackal Wile
03.09.2013, 15:48
Elinize sağlık ama ben malum mecradan işaret gelmeden bir girişimde bulunacaklarını sanmıyorum.

Kader KORELİ
03.09.2013, 15:48
Çok iyi bir açıklama, teşekkürler.

Yerel basında yer bulur mu bu açıklama?

Hüseyin Başoğlu
03.09.2013, 15:49
Klübü basalım !!

Çok ciddiyim

Anında uçak bileti alıp Trabzona gelmeyen ne olsun :)

Gökhan Koç
03.09.2013, 15:50
Sabrımız tükendi,

Kimse kusura bakmasın, gereği ne ise yapacağız.

Gökçebey
03.09.2013, 15:52
2 yıldır yemediğimiz hakaret/küfür kalmadı. Başta şikeciler olmak üzere hep hor görüldük hatta dalga geçildik. Anamızın ak sütü gibi helal olan şampiyonluğumuzun peşini bırakmadık. Tam da başkanımızın kendi ifadesiyle 1 ay içinde kupamızı getirecek sözüne güvenmişken, biz bir şey yapmayacağız açıklaması skandaldır.

Sen bir şey yapmazsan, artık biz bir şeyler yapacağız. Şampiyonluk kupamızı almak için Trabzonspor kulübü başkanını ve yöneticilerini mahkemeye vermek bile olsa, bu işin adı, yapacağız.

Kulübün uğratılmış olduğu maddi manevi kayıpların tazmin edilmesini istemekten daha doğal bir hakkımız yok. Hem şikecilerden, hem de bu işe şike bulaştırmaya başlayan "bizimkilerden".

Mert Oğuzlu61
03.09.2013, 15:52
BordoMavi.Net Yönetim Kurulu olarak 28.08.2013 tarihli açıklamamızda CAS kararı sonrası yapılması gerekenleri Trabzonspor camiasına ve kamuoyuna duyurmuştuk.

İlgili duyuruda Trabzonspor başkan ve yönetimine düşen sorumlulukları ve görevleri de belirtip gereğinin yapılmasını, gereği yapılmadığı takdirde başkan ve yöneticiler hakkında yasal haklarımızı da sonuna kadar kullanacağımızı beyan etmiştik.

Gelinen noktada görüyoruz ki Trabzonspor başkan ve yöneticileri namus davası olarak gördükleri mücadeleyi bizlerle aynı kaygılarla ve önceliklerle takip etmemektedirler. CAS kararı sonrası Trabzonspor başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun yaptığı ‘Hiçbir merciye resmi başvuru yapmayacağız, onlar gerekli işlemleri yapıp kupamızı teslim edeceklerdir’ açıklaması seçimden önce ve seçildikten sonra verdiği beyanlarla taban tabana zıttır.

TFF yetkilileri ve başkanı tarafından daha önce UEFA ya da Yargıtay kararları ne yönde olursa olsun TFF olarak Şike konusundaki yargılamayı kapattıkları yönünde açıklamalar mevcutken ve bu yöndeki tavır gerek TFF’nin gerekse UEFA’nın ilgili kanun ve uygulamalarına aykırı iken Trabzonspor başkanının bu tutumu en hafif tabiriyle iş bilmezliktir.

Suçu Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri, UEFA Disiplin Kurulu ve UEFA Temyiz Kurulu tarafından sabit görülmüş ve şikeciliği en son Uluslararası Anlaşmazlık Kurulu olan CAS tarafından da onanmış olan fenerbahçe kulübünün yönetimi büyük bir aymazlık içinde fenerbahçe’ye kimsenin ceza vermesinin mümkün olmadığını ve o kupanın da kimse tarafından alınamayacağını belirtilmesi üzerine bile Şampiyonluğu çalınmış olan Trabzonspor Kulübü başkan ve yöneticilerinin sessiz kalmaları davaya olan sadakatlerini de töhmet altında bırakmaktadır.

Seçildikleri günden bu yana sportif ve idari alanda sergilemiş oldukları acemi tavır ve yanlışlıklar bir yere kadar tolere edilebilecek olsa da özellikle Şike mücadelesi ile ilgili verdiği sözleri yerine getirmeyen bir başkan ve yönetim Trabzonspor camiasının taşımayacağı bir kamburdur ve bu kamburdan kurtulmak da biz Trabzonsporlular için kaçınılmaz olma noktasına gelmek üzeredir. Bu aşamada Olağanüstü kongre için gerekli olan yeterli imza sayısını toplamak da dahil olmak üzere camiayı harekete geçirecek her türlü hakkımızı kullanacağımızın da bilinmesi isteriz.

Trabzonspor başkan ve yönetimi, kulübümüzün çalınan haklarının temini ve suçluların cezalandırılması için atılması zorunlu resmi adımları 09.09.2013 Pazartesi gününe kadar atmadığı takdirde, gerek Trabzonspor Kulübü Derneği açısından gerek ise borsaya kote bir şirket olan Trabzonspor Sportif Yatırım ve Ticaret A.Ş. açısından, ilgili hukuk ve ceza kanunları uyarınca hem kulübü zarara uğrattıkları hem de görevlerini ihmal ettikleri ve/veya kötüye kullandıkları gerekçeleriyle haklarında Trabzonspor kulübü kongre üyeleri olarak tüm yasal işlemleri başlatacağımızı da kamuoyuna bildiririz.

Yönetim Kurulu

çok güzel. son zamanlarda forumda gördüğüm en güzel ve umut verici yazı.

kupayı geçtim tarihi bir tazminat kazanma hakkı altın tepsiyle önümüze sunulmuş durumda. başka bir kulüp olsa ülkeyi çatırtacak bir rakamla hukuki işlemlere başlamış olurdu, kupa yetmez o dağılan kadro bize milyonları kazandıracaktı, en az 61 milyon euroluk dava açmalıyız, sorumlular belli sonuçta, elimizde kapı gibi cas kararı ver gerisi tırı vırı !!!

kulübe ihanet ediliyor, başbakan muhtemelen tazminat konusunda ''işleri iyice karıştırmayın, bu konu büyümesin.'' emri verdi bizim iho da ''emredersiniz'' dedi.

iho Trabzonspor un içine sokulmuş bir truva atıdır. başbakandan ''zamanı gelince kupayı alırsınız ama şimdi değil, susun artık'' talimatı aldığından eminim. ama yetmez, bir teneke parçası gözüyle asla bakmıyorum ama kupa yı müzeden al müzeye koyla bitmez o iş, bak gs nerden nereye geldi. şuanda onların yerinde biz olacaktık, engellediler ! maddi manevi en çok hasar gören biziz, ibret i alem için en az 61 milyon euroluk tazminat davasını bunlara dayamalıyız.

Hüseyin Başoğlu
03.09.2013, 15:53
yarın klübe üye olsam olağanüstü kongre için imza verebilirmiyim ??

Gökhan Koç
03.09.2013, 15:54
yarın klübe üye olsam olağanüstü kongre için imza verebilirmiyim ??

Veremezsiniz,

İmzayı ancak bir önceki kongreye katılabilmiş olanlar veriyor. Ayrıca ilgili imzalar noter onaylı olacak şekilde toplanacaktır.

Kolay değil, fakat dersimizi de çalıştık. Her zaman olduğu gibi,

İlker Yazıcıoğlu
03.09.2013, 15:55
Hainler temizlenmeli.......
Meydanı boş buldu kör cahiller....

ibrahim
03.09.2013, 15:56
Şükür. Geç kalınmış bir hareket.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

arifberkay
03.09.2013, 15:56
Yağlarım eridi okudukça okuyorum....

Yavuz Bektaş
03.09.2013, 15:57
işte trabzonspor taraftarı budur keşke kulübe üye olsaydım bende katılırdım

Jackal Wile
Veremezsiniz,

İmzayı ancak bir önceki kongreye katılabilmiş olanlar veriyor. Ayrıca ilgili imzalar noter onaylı olacak şekilde toplanacaktır.

Üye olmayanların şehirde olmayanların yapabileceği birşeyler olmalı nasıl bir katkıda bulunabiliriz. Bu konuda da bize ön ayak olursanız seviniriz.

alper*
Veremezsiniz,

Matematiksel olarak derhal olağanüstü kongreye gitme şansımız var mı?

Hüseyin Başoğlu
03.09.2013, 15:58
Veremezsiniz,

hadi ya :S

yinede erkenden üye oluyım ben artık bir sonrakilere katkım olur :S

bu arada mor yakışmış :)

Ibo61
03.09.2013, 16:00
GÜZEL BIR BILDIRI...Ama bizim yöneticiler bu islemi yaparlarmi derseniz...Yapmazlar!!!! BMN olmazsa kupa konusu cooktan dümenalti olurdu....

Ceyhun Dündar
03.09.2013, 16:02
Yıne de uye olalım sonucta bundan sonra gelecek olanda tahmınen aynı yolun yolcusu olacak.
Onları da biz devırecegız:D

alper*
03.09.2013, 16:05
Tüzük

MADDE 68
OLAĞAN : Kulüp organlarına seçimler üç yılda bir kez yapılır. Seçilen üyelerin görev süresi organ için kabul edilen süre kadardır.
OLAĞANÜSTÜ : Kulüp organının çekilme ya da görevden çekinmesi gibi nedenlerle yapılır. Seçilen üyelerin görev süresi önceki üyelerin kalan görev süresi kadardır.

Kasım'a kadar görevli değil mi mevcut yönetim. Kasım - Aralık arasında seçim yapılır diyor tüzükte.

Gökhan Koç
03.09.2013, 16:07
Yağlarım eridi okudukça okuyorum....

Sizin mesajınıza çözüm üretiyor sanırım bu bildiri,

Üye olmayanların şehirde olmayanların yapabileceği birşeyler olmalı nasıl bir katkıda bulunabiliriz. Bu konuda da bize ön ayak olursanız seviniriz.

Muhakkak olacaktır, ama şimdi karşı refleksi görmemiz lazım. Şükür ki blöf yapmadığımızı tüm camia çok iyi bilir.

Tekrar kontrol etmem lazım ama 1/5 oranı vardı, bu da yaklaşık 1000-1200 kişi demek. Zor iş ama imkansız değil.

hadi ya :S

yinede erkenden üye oluyım ben artık bir sonrakilere katkım olur :S

bu arada mor yakışmış :)

:)

İlker Gazioğlu
03.09.2013, 16:07
Çok güzel bir yazı tebrikler. Elleriniz dert görmesin. Bu arada ben de kulübe üye değilim. En kısa sürede olacağım. Yoksa naylon üyeler kulübün geleceğini belirliyor. Sahip çıkalım en büyük aşkımıza.

Yavuz Bektaş
03.09.2013, 16:08
Tüzük

MADDE 68
OLAĞAN : Kulüp organlarına seçimler üç yılda bir kez yapılır. Seçilen üyelerin görev süresi organ için kabul edilen süre kadardır.
OLAĞANÜSTÜ : Kulüp organının çekilme ya da görevden çekinmesi gibi nedenlerle yapılır. Seçilen üyelerin görev süresi önceki üyelerin kalan görev süresi kadardır.

Kasım'a kadar görevli değil mi mevcut yönetim. Kasım - Aralık arasında seçim yapılır diyor tüzükte.

onun için kongrede oylama yapıldı ama beceremediler saymayı davalık oldu
6 eylülde ilk duruşma var
araklıka kadar bunlar takımı mahveder

Doğan Şahin
03.09.2013, 16:08
yönetim ve futbol kamuoyu akışına bırakıyor ama sifonu çekmezsen pislik birikir...
yeterince pislik biriktiğine ve sonunda gider de vidanjörle CAS'tırarak açıldığına göre, sifonu çekme vakti...

Emrah Akcagöz
03.09.2013, 16:09
Kulüp yönetimi ihanet içerisindedir, gereği mutlaka yapılmalı. Bizim de elimizden gelen birşey varsa yapalım.

arifberkay
03.09.2013, 16:10
Sizin mesajınıza çözüm üretiyor sanırım bu bildiri,

Muhakkak olacaktır, ama şimdi karşı refleksi görmemiz lazım. Şükür ki blöf yapmadığımızı tüm camia çok iyi bilir.

Tekrar kontrol etmem lazım ama 1/5 oranı vardı, bu da yaklaşık 1000-1200 kişi demek. Zor iş ama imkansız değil.

Ayne Gökhan teşekkür ederim

bangkook_61
03.09.2013, 16:12
Bu bildiri kulübe kargo yoluyla postalandı mı ? Postalansın ki ayaklarını denk alsınlar. Haftaya kadar adım atılmazsa hukuki olarak mahkemelerde şansımız nedir ? TFF disiplin kurulu için de başvurmuştuk ama reddedilmişti.

Gökhan Koç
Ayne Gökhan teşekkür ederim

Ben teşekkür ederim asıl,

must61

OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI
MADDE 30 Olağanüstü Genel Kurul ; Yönetim veya Denetleme Kurulunun gerekli gördüğü hallerde veya en son Olağan
Genel Kurul toplantısına katılma hakkı bulunan üyelerin 1 / 5 inin noterce onaylanmış yazılı istekleri üzerine
toplantıya çağrılır.
Olağanüstü Genel Kurul toplantısına katılma hakkı : En son olağan Genel Kurul toplantısına katılma hakkı elde
etmiş bulunan üyeler, olağanüstü Genel Kurul toplantısına katılma hakkına sahiptir.
Bütün üyelerin bir araya gelmeksizin yazılı katılımıyla alınan kararlar ile üyelerin tamamının yazılı çağrı usulüne
uymaksızın bir araya gelerek aldığı kararlar geçerli olup bu şekilde karar alınması olağanüstü toplantı
mahiyetindedir.
Genel Kurul, Yönetim Kurulu’nun gerekli görmesi üzerine olağanüstü toplantıya çağrılmış ve çağrı nedeni
ortadan kalkmış ise en geç çoğunluk aranan birinci toplantı gününden bir gün öncesine kadar karar vermek ve
aynı araçlarla ilan etmek şartı ile toplantı, Yönetim Kurulunca iptal edilebilir.

http://www.trabzonspor.org.tr/upload/dosyalar/trabzonspor_tuzuk_.pdf

Kader KORELİ
03.09.2013, 16:14
Herhangi bir kulüp üyesinin diğer tüm kulüp üyelerinin iletişim bilgilerine ulaşması veya bunları talep etmesi mümkün mü? Olağanüstü kongre isteyecek beşte bir mevcuttur, ama bu işin organizasyonu, o üyelere ulaşmak zordur herhalde, öyle tahmin ediyorum. 9 Eylül'e kadar bir gelişme olmaması ihtimali için bir ön çalışmaya başlamalı şimdiden, belki başlamışsınızdır da.

ozturk
03.09.2013, 16:16
Bu bildiriden yönetim kurulunun, özellikle başkanın MUTLAKA haberi olması gerek.
Nasıl ulaştırabiliriz?

Gökhan Koç
03.09.2013, 16:16
Herhangi bir kulüp üyesinin diğer tüm kulüp üyelerinin iletişim bilgilerine ulaşması veya bunları talep etmesi mümkün mü? Olağanüstü kongre isteyecek beşte bir mevcuttur, ama bu işin organizasyonu, o üyelere ulaşmak zordur herhalde, öyle tahmin ediyorum. 9 Eylül'e kadar bir gelişme olmaması ihtimali için bir ön çalışmaya başlamalı şimdiden, belki başlamışsınızdır da.

Kulüp, seçime katılabilecek olanların isimlerini internetten yayınlama gafletinde bulundu, hatta bunu gelenek haline getirdiler,

Gökhan Koç
03.09.2013, 16:17
Bu bildiriden yönetim kurulunun, özellikle başkanın MUTLAKA haberi olması gerek.
Nasıl ulaştırabiliriz?

Sadece yönetim kurulunun değil tüm Türkiyenin haberi olmalı, gerekli çalışmalar başlatıldı,

Kader KORELİ
03.09.2013, 16:18
OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI
MADDE 30 Olağanüstü Genel Kurul ; Yönetim veya Denetleme Kurulunun gerekli gördüğü hallerde veya en son Olağan
Genel Kurul toplantısına katılma hakkı bulunan üyelerin 1 / 5 inin noterce onaylanmış yazılı istekleri üzerine
toplantıya çağrılır.
Olağanüstü Genel Kurul toplantısına katılma hakkı : En son olağan Genel Kurul toplantısına katılma hakkı elde
etmiş bulunan üyeler, olağanüstü Genel Kurul toplantısına katılma hakkına sahiptir.
Bütün üyelerin bir araya gelmeksizin yazılı katılımıyla alınan kararlar ile üyelerin tamamının yazılı çağrı usulüne
uymaksızın bir araya gelerek aldığı kararlar geçerli olup bu şekilde karar alınması olağanüstü toplantı
mahiyetindedir.
Genel Kurul, Yönetim Kurulu’nun gerekli görmesi üzerine olağanüstü toplantıya çağrılmış ve çağrı nedeni
ortadan kalkmış ise en geç çoğunluk aranan birinci toplantı gününden bir gün öncesine kadar karar vermek ve
aynı araçlarla ilan etmek şartı ile toplantı, Yönetim Kurulunca iptal edilebilir.

http://www.trabzonspor.org.tr/upload/dosyalar/trabzonspor_tuzuk_.pdf

Bu yazılı isteği şimdiden yazıp üyelere ulaştırmak lazım, onlara sadece imza atmak kalsın. Bu mesela bir ön çalışma olabilir. İkinci ön çalışma üyelerin iletişim adreslerine ulaşmak.

Dereli
03.09.2013, 16:19
İnanılmaz güzel bir başlık. Devamı gelir inşallah.

ziyaretci
bu baslık olası baska baslıkların altına dusurulurse o arkadaslarada yazıklar olsun..

haydı sirkelenelim. aklımızı basımıza toplayalım.

butun enerjimizi buna verelim

bu yazının daha da onem tasıması icinde
ilkj avni akerdeki macta 15 dk alkıs protestosu yapalım

Yönetim Kurulu

Gökhan Koç
http://sporaktif.dha.com.tr/taraftardan-yonetime-sert-uyari_520589.html

Ne demiştik :)

Kader KORELİ
03.09.2013, 16:20
Kulüp, seçime katılabilecek olanların isimlerini internetten yayınlama gafletinde bulundu, hatta bunu gelenek haline getirdiler,

Bir link verebilir misin Gökhan? O kadar kişinin isimlerini nasıl yayınladılar? Telefon numarası, e-mail adresi gibi iletişim bilgileri de ekli mi?

ziyaretci
03.09.2013, 16:20
zaman buldukca buraya girecegim ve alkıslarla mesaj bırakcagım sıcaklıgı ve guncelligi icin

GULER
03.09.2013, 16:22
Her zaman ki gibi gercek TRABZONSPORLULARIN duygularina tercuman oldugunuz icin tesekkurler BMN.

Emre Emiroğlu
On numara olmuş. Elinize sağlık. Şuan BMN deki diğer başlıkların hiçbiri umrumda değil.

arifberkay
Bu başlıktan varken diğerlerinin bir önemi kalmadı.....

ozturk
03.09.2013, 16:23
Sadece yönetim kurulunun değil tüm Türkiyenin haberi olmalı, gerekli çalışmalar başlatıldı,

Gazete ilanları gibi bir durum olursa elimizden geleni yapmaya hazırız.

Gökhan Koç
03.09.2013, 16:23
Bir link verebilir misin Gökhan? O kadar kişinin isimlerini nasıl yayınladılar? Telefon numarası, e-mail adresi gibi iletişim bilgileri de ekli mi?

şimdi tekrar aramam lazım, müsait zamanda bulur veririm linki,

ben zamanında bilgisayarıma indirdim dosyayı,

tel no ve email yok ama orası da benim uzmanlık alanım :)

ozturk
03.09.2013, 16:24

Excel şeklinde vermişler altta

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5520

bu da aralık 2012

http://www.haber61.net/d/file/genel_kurul_2012_2.pdf

OrkHun
03.09.2013, 16:27
elinize sağlık.

tff'ye yönelik büyük protestolar da organize edilmeli gerekirse.

Gökhan Koç
03.09.2013, 16:27
Gazete ilanları gibi bir durum olursa elimizden geleni yapmaya hazırız.

Gamze gerekli temasları kurdu, 1-2 saate tüm Türkiye duyar bildiriyi,

Teşekkürler genede Adem,

Fatih Birinci
03.09.2013, 16:29
Maalesef başka şans bırakmadinız bize.maddi manevi yanınızdayım @ BMN

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2

OrkHun
03.09.2013, 16:30
http://antik.eksisozluk.com/show.asp?id=36636392

Kader KORELİ
03.09.2013, 16:31
Excel şeklinde vermişler altta

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5520

bu da aralık 2012

http://www.haber61.net/d/file/genel_kurul_2012_2.pdf

sağolasın.

hasan8861
03.09.2013, 16:33
elinize sağlık.İnşallah gereken adımlar atılır!

irfanb
03.09.2013, 16:33
Elinize sağlık helal olsun.
Sıradaki gelsin.

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918996134&postcount=42

Samet Berber
03.09.2013, 16:35
Ellerinize sağlık, müthiş bir uyarı olduğunu düşünüyorum.

Trabzonspor tarihinin en rezalet yönetimini en kısa sürede indirmemiz dileğiyle.

Gökhan Koç
03.09.2013, 16:35
http://www.posta.com.tr/spor/futbol/HaberDetay/Taraftardan-yonetime-sert-uyari.htm?ArticleID=193224

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
03.09.2013, 16:37
http://www.posta.com.tr/spor/futbol/HaberDetay/Taraftardan-yonetime-sert-uyari.htm?ArticleID=193224

Ulusal basının görmesi muazzam...

Kader KORELİ
şimdi tekrar aramam lazım, müsait zamanda bulur veririm linki,

ben zamanında bilgisayarıma indirdim dosyayı,

tel no ve email yok ama orası da benim uzmanlık alanım :)

Çok zor bir iş ama Gökhan, yaşlı üye sayısı da yüksek, e-mailleri yoktur çoğunun. Yardıma ihtiyacınız olursa bu konuda yazın elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız burda hepimiz. Şöyle bir şey de düşünülebilir, internet üzerinden tüm üyelere genel bir çağrı yapılabilir ve o çağrının yanında sadece indirip imzalamaları gereken bir yazı metni konabilir, şu 30. maddede istenilen, noter tarafından onaylanması gereken yazı.

ozturk
DHA üyeliği olan pek çok gazete yayınlayacaktır. Fanatiğe de düşer birazdan.

Gökhan Koç
03.09.2013, 16:38
Çok zor bir iş ama Gökhan, yaşlı üye sayısı da yüksek, e-mailleri yoktur çoğunun. Yardıma ihtiyacınız olursa bu konuda yazın elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız burda hepimiz. Şöyle bir şey de düşünülebilir, internet üzerinden tüm üyelere genel bir çağrı yapılabilir ve o çağrının yanında sadece indirip imzalamaları gereken bir yazı metni konabilir, şu 30. maddede istenilen, noter tarafından onaylanması gereken yazı.

En zekice kurgulanmış hali bile çok zor olacaktır, fakat dediğim gibi önce bir refleksi görmemiz lazım.

özgür6161
03.09.2013, 16:38
Üzerimize düşen veya düşmeyen ne varsa bu kutsal yolculukta arkanızda değil,yanınızdayız...

Büyük Trabzonspor taraftarı bu işin de üstesinden layıklıyla gelecektir...

Teşekkürler...

HH_52
03.09.2013, 16:40
Allah sizlerden razı olsun....

ziyaretci
03.09.2013, 16:41
İ H A N E T edenleri bu sehir affetmez

arifberkay
03.09.2013, 16:42
Adamsanız sözünüzde duracaksınız , madamsanız bu işlere hiç girmeyecektiniz...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
03.09.2013, 16:43
Kulübe halen üye olmamış ve imkanı olan dostlarımız neden üyeliğin bu kadar önemli olduğunu görmüşlerdir sanırım.

ozturk
03.09.2013, 16:44
Bazı ajanslara bildirdim. İnşallah dikkate alırlar.

Bahadır Şimşek
03.09.2013, 16:45
Yönetimin yaptığı 2 transfer dışında olumlu hiç bir hareketi olmadı şimdiye kadar.

Yaptıkları acemilikler ve sürekli tükürdüğünü yalamalar da cabası.

Bence de gerekli bir adımdı bu bildiri, emeği geçenlere teşekkürler.

Göktuğ Altuntaş
03.09.2013, 16:47
helal olsun muazzam olmuş:cool:

Sibel
03.09.2013, 16:48
Maçtan önce ve maç boyunca protesto yapılsa keşke.

alone_6161
03.09.2013, 16:48
Arkadaşlar ben bu bildiriyi direk klübe email olarak yolladım. Aynı hareketi sizlerden de bekliyorum. Hazırlayanların emeğine sağlık.

Mert Oğuzlu61
03.09.2013, 16:49
Kulübe halen üye olmamış ve imkanı olan dostlarımız neden üyeliğin bu kadar önemli olduğunu görmüşlerdir sanırım.

üye olmak için şartlar nedir bilmiyorum ama elime para geçtiğinde ilk işim kulübe üye olmak olacak.

Necmettin ALTUNTAŞ
03.09.2013, 16:50
İşte bu.İkinci ve en önemli hareket erken genel kurulun toplanmasına yönelik olmalı.

Kader KORELİ
03.09.2013, 16:50
Trabzonspor Tüzük:

http://www.google.de/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCsQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.trabzonspor.org.tr%2Fupload%2 Fdosyalar%2Ftrabzonspor_tuzuk_.pdf&ei=uOglUuKDHo7Xsga27ICwBw&usg=AFQjCNFUuTGZZBpT_Xccb-O-_pfDJd86Pw&bvm=bv.51495398,d.Yms

Arada lazım olabilir, burdan bakarız.

smertkan
03.09.2013, 16:51
Tebrikler, İmzayı seve seve atarım

Gökhan Koç
03.09.2013, 16:52
http://www.dha.com.tr/en-son-haber-trabzonsporlu-taraftarlardan-yonetime-yine-uyari-son-dakika-haberleri_520597.html

Metin Ural
03.09.2013, 16:52
eminim burada ciddi bir üye sayısı mevcuttur. o üyeler üye olan başkalarını da tanıdığını varsayarsak 1/5 oranını yakalamak çok zor olmasa gerek. tabii herkese ulaşmak yine de gerekecektir.

Gamze
03.09.2013, 16:53
http://www.radikal.com.tr/spor/taraftardan_haciosmanogluna_uyari-1149111

http://www.medyaspor.com/haber/trabzonspor-taraftarlarindan-yonetime-sert-uyari-12139

Gökhan Koç
03.09.2013, 16:54
http://www.radikal.com.tr/spor/taraftardan_haciosmanogluna_uyari-1149111

http://www.medyaspor.com/haber/trabzonspor-taraftarlarindan-yonetime-sert-uyari-12139

Ohh yarasın,

Metin Ural
03.09.2013, 16:56
fenerbahçe radikal'de fenerbahçe olarak kalmış, büyük harfle düzeltilmemiş :)

Kader KORELİ
03.09.2013, 16:56
Çok güzel ya :) mutlu oluyorum linkler geldikçe.

Gökhan Koç
03.09.2013, 16:57
fenerbahçe radikal'de fenerbahçe olarak kalmış, büyük harfle düzeltilmemiş :)

Koptum buna :)

Sefa Alış
03.09.2013, 17:00
Çok güzel bir adım, hodri meydan. Yönetim dökülsün biraz başvuru yapmayacağız sözünün altında yatan nedenleri. Tff 'nin o kupayı kendiliğinden vermeyeceğini hepimizi iyi biliyoruz. BMN'de olmasa zaten ses çıkaracak kimse yok, iyiki BMN var.

Erdal DİLEK
03.09.2013, 17:02
şu futbolun içinde bir tane adam yok mu???

Kader KORELİ
03.09.2013, 17:02
Faik Yılmaz abinin bir fikrini paylaşmak istiyorum kendisinin izniyle. İş yerindeyken burda yazamıyormuş.

''Hala bize bayramlarda seyranlarda adaylardan mesajlar geliyor yani adayların ellerinde bütün üyelerin cep telefonları da var.... onlardan birine ulaşabilirsek bütün üyelere sms atabiliriz....''

O böyle yazınca bana, benim de aklıma Hakan Kulaçoğlu geldi, onun da bizimle aynı görüşte olduğunu varsaydığımdan.

Timur Öztürk
03.09.2013, 17:05
son dönemlerde bmn hakkında genel görüşüm olumsuzluğa yelken açmışken verilen bu mesajla tekrar iştahla okumaya başladım.teşekkürler arkadaşlar özellikle bmn yönetim kurulu.. sizleri görüp okudukça yalnız olmadığımı düşünüyorum.elimden ne gelirse yapmaya hazırım

alper*
03.09.2013, 17:08
Trabzonsporla ilgili hakkımı savunur diye güvendiğim bir tek şey kaldı o da BMN.

Sefa Alış
03.09.2013, 17:10
Hızla yayılıyor.
http://www.fotospor.com/haber_trabzonspor-yonetim-kuruluna-son-uyarimizdir_136149
http://t24.com.tr/haber/taraftardan-yonetime-sert-uyari/238592

Enisc
03.09.2013, 17:12
Efsanenin bir sözü var "Halk hükümetten değil, hükümet halktan korkmalıdır." diye. Tam konuya uygun :

Taraftarlar kulüpten değil, kulüp taraftarlardan korkmalıdır..

Gökhan Koç
03.09.2013, 17:13
Hızla yayılıyor.
http://www.fotospor.com/haber_trabzonspor-yonetim-kuruluna-son-uyarimizdir_136149
http://t24.com.tr/haber/taraftardan-yonetime-sert-uyari/238592

Teşekkürler,

bordolumavi
03.09.2013, 17:18
dun gece ve bugun bmn yonetımı nıye bıseyler yapmıyor yonetımın tff ye basvuru yapmamasını nıye elestırmıyor protesto etmıyor acaba bırılerındenmı korkuyorlar dıyordum bana cvp olarak bekle ve gor sonra bızden ozur dıleyeceksın demıstı bmn yonetımınden bı ark bende kendısıne sız bıseyler yapın ben elınızı operım demıstım,bugunku yonetıme yapılan uyarı cok guzel ve basındada anında yer bulmuş sımdı bu yazıyı yazanların ve yayınlayanların tek tek ellerınden opuyorum hepsınden allah razı olsun,herkese gider yapar gıbı gorunen ama şu son gunlerde hıc sesı cıkmayan atarlı baskanımızda gorsunku bız koyun degılız o ıkı kelıme sooyledı dıye hıcbırseyı takıp etmeyıp oylece bos bos oturmadıgımızı gorsun buyuk baskanımız,nasılkı kendısı baskalarına akıl verıyor o halde bızım ona verdıgımız aklı dıkkate alsın kendıne cekı duzen versın,,,,bmn yonetımı yayınladıgı yazıdakı gıbı yasal surecı baslatsın ve ayrıca mac ıcınde veya saha dısında baska turlu protestolarda duzenlesın lutfen,sunuda bılıyorumkı trıbunde şu sıra bıseyler yapmak zor baskanın adamları oldukca fazla bedava kombıne bılet aldı yanı baskanı stadda protesto şu sıra cok zor...

vuralkara
03.09.2013, 17:21
İşte bu !
okudukça tüylerim diken diken oldu.
bu hadsizlerin başka dilden anlayacağı yok.
gerekirse fiziki eylemler de dahil olmak üzere her türlü savaşa hazırız.
hodri meydan !!!

TSemih61
03.09.2013, 17:24
Fanatik fotomaç vb. büyük sitelere de e-mail atılmalı bu bildirinin yayınlanması için.

Hekimoğlu
03.09.2013, 17:25
DHA da yayınlandıktan sonra tüm siteler kullanacaktır mail atmaya gerek yok.

metehan
03.09.2013, 17:31
Yerinde ve gerekli bir açıklama. İçini de doldurmak gerekiyor. Bu mücadele, Hacıosmanoğlu'nun keyfine bırakılamayacak kadar önemli bir mücadele. İddia ettiği gibi gizli bir çalışması varsa, o konuda da 2 yılı aşkın süredir işkence çeken bu taraftarı ikna etmesi lazım.

Erkan SÜNGER
03.09.2013, 17:36
Nokta

Enes Ünal Kaya
03.09.2013, 17:38
Helal Size..

Şike Başlığında Çok Tedirgin Şekilde İstekde BUlundum Sizden Adım Atın Vs Dİye..

Çok Teşekkürler BMN.. Adım Atın Dedim . Süre Verdiniz Adamlara.

Biz Trabzonspor Başkanı Gibi Sözümüzden Caymayız.. Tavrımız NET ! Derhal Başvurular Yapsın

Gamze
03.09.2013, 17:40
http://www.haber3.com/trabzonsporlu-taraftarlardan-yonetime-yine-uyari-haberi-2173808h.htm

Gökhan Koç
03.09.2013, 17:42
Gazetelerde haberler çıkıyor fakat sosyal medyayı da es geçmemek lazım.

Facebook sayfamızdan ilgili bildiriyi paylaşabilirsiniz. https://www.facebook.com/#!/bordomavi.net

Twitterda ( @bordomavinet ) da RT ederseniz süper olur.

ziyaretci
03.09.2013, 17:42
trabOnlu gencler onlara yeter. bmn de kim. yakinda baskandan aciklama bekliyorum
bizden capulcular diye bahsederekten

Enes Ünal Kaya
03.09.2013, 17:43
http://www.sol-haber.com/taraftardan-yonetime-sert-uyari.html

İlker Yazıcıoğlu
03.09.2013, 17:44
Demiyim diyorum dayanamıyorum.
Nedense bazı arkadaşları bu tarz sayfalarda göremiyoruz.
Ulan yalaklıktan ne yapacağınızı şaşırdınız....
Size kalmaz bu takım,biz daha ölmedik.....

Murat Acar
03.09.2013, 17:44
Bence daha fazla beklemeden yapalım bunu hatta ulusal basınada bilgi verelim gündem oluşturalım...

Mollasalihoğlu
03.09.2013, 17:48
Bu arada mesajlarda helal, tebrik, teşekkür vs diyorsunuz da arkadaşlar bizlere bu açıklamayı yapma gücünü veren bütün BMN üyeleri, yani sizlersiniz.

Burada aramızda Trabzonspor'u konuşurken zaman zaman kızsak da, üzsek de, üzülsek de, iş Trabzonspor'un menfaatleri olduğunda bizim iyiniyetimizden şüphe etmeyip destek vereceğinizden emin oluyoruz her defasında.

Her zaman önce Trabzonspor demeye devam.

turgutlu
03.09.2013, 17:50
Uefa ya mail atıp hacıyıda şikayet etsek !

brushfield
03.09.2013, 17:51
Adam tam bir truva atı çıktı.

bahadır2561
03.09.2013, 17:52
Tesekkurler helal olsun

Samet GÜVEN
03.09.2013, 17:54
Peki bundan sonra. BMN uyardı ama hepimizin bildiği üzere kendi bildiklerini okuyacaklardır. Sonra ne yapacağız. Aklınızda bir şeyler var mı?

İnanamıyorum ya, çalınan malın peşinden kulüp değil taraftar koşuyor ve biz kulüple kavga etmek zorundayız. Kavgaysa kavga. Birileri bir eylem başlatsın artık.

Ahmet Kuru
03.09.2013, 17:55
taraftarın sabrı kalmadı.
Birilerinin keyfe keder hereketlerinden ötürü 2 yılı aşkındır süren haklı mücadelenin sonuna kadar gelinmişken bu derece sakin durmalarını kabul etmemiz mümkün değil...

HOPA'LI TS'Lİ
03.09.2013, 17:56
Herkesin sabrı taştı.
28.08.2013 saat 12.40 sularında CAS verdiği kararla şampiyonluğumuzu adeta ilan etmişken,
Yönetimin hala sessiz kalması akla zarar.
Tebrikler BMN yönetimi.
Sonuna kadar arkanızdayız.
Yeter artık.
2 yılı aşkın süredir BMN ve taraftar dayanışmasıyla süreci bugüne kadar getirdik.
Yönetimler ne yaptı?
Koca bir hiç.
O kupa, yine BMN ve taraftar işbirliği ile gelecektir.

temel_yilmaz
03.09.2013, 17:57
Yazan,çizen düşünen bu yazıyı kaleme alan herkesten Allah razı olsun,bu haramiler kendi dertlerinin peşinde Bucaspor başvurdu biz daha neyi bekliyoruz.

kopeli
03.09.2013, 17:59
Tff'yi ve Kamuoyunu Kupamızın geri verilmesi icin bugün baskıya sokamazsak,bir daha da sokamayız.

btnyldz
03.09.2013, 18:01
Elimizden gelecek bütün hukuki yolları deneyelim. Gereği yapılmadıkça Trabzonsporumuzun geleceği tehlikeye atılmaya devam edecek diye düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
03.09.2013, 18:02
Bu sessizlik beni çıldırtıyor.

İHO
TS yönetimi
Tüpçü
tff

Kafanızı çıkarın kumdan artık.
Sokaklara mı dökülelim
İlan edin şu şampiyonluğumuzu
Verin kupamızı
Herkes rahatlasın yahu.
Hiç mi vicdanınız yok.
Trabzonspor'un gerçek sahibinin sadece büyük taraftarı olduğunu artık anladık.

Hüseyin Başoğlu
03.09.2013, 18:04
Demiyim diyorum dayanamıyorum.
Nedense bazı arkadaşları bu tarz sayfalarda göremiyoruz.
Ulan yalaklıktan ne yapacağınızı şaşırdınız....
Size kalmaz bu takım,biz daha ölmedik.....

:D:D

HOPA'LI TS'Lİ
03.09.2013, 18:04
1. ve 2. etik kurulu raporları
16. ağır cezanın kararları
UEDA DK
UEFA TK
CAS

Neyi bekliyorsunuz ulan?
Düşürün ulan
Düşürün ulan
Şike yapanı düşürün ulan

2010-2011 Süper Lig şampiyonu Trabzonspor'dur.
Derhal ilan edin.

Enaldo61
03.09.2013, 18:05
Bu başkana dur demeliyiz arkadaşlar hakkaten tam bi truva atı çıktı fena oyuna geldik

Ender Kuyumcu
03.09.2013, 18:05
Arkadaşlar;

BMN yönetimi olarak hiç bir kişi ve kurumdan çekincemiz yok. Trabzonspor'un hakkını korumak için de gözümüzü budaktan sakınmayacağımızın da bilinmesini isteriz.

Bu dava hiç bir zaman sahipsiz bırakılmadı ve adalet tam anlamıyla sağlanın caya kadar da gerekli mücadele dozu arttırılarak devam edecektir.

Verdiğimiz sürenin bitiminde ilgililer hakkında yasal işlemler de başlatılacak ve Trabzonspor'un hakkını korumayanlardan bunun hesabı sorulacaktır.

CAFER ÖZER
03.09.2013, 18:06
İHO dan hiçbir şey beklemeyin Başbakan ne kadar emrederse o kadar hareket edecektir
Yağmurdan Kaçarken Doluya tutulduk arkadaşlar
Trabzonspora en büyük ihanet yapılmaktadır
FB YÖNETİMİ açıklama yapıyor
KUPAYI KİMSE ALAMAZ O KUPADA EMEK HAPİSYATMIŞLIK var gibi saçma sapan açıklama yapıyor
Benim olduğum yerde Emek hırsızları olmaz diyen Başkan EMEK HIRSIZLIĞININ TAM ortasında yer alıyor
Trabzonspor bu yönetimle Hem Küme düşer hemde Kupa felan alamaz
Biz ne yapabiliyorsak yapalım
Şuan Başbakan Müzeyi Komple FB ye devret desin İHO aynen devir yapar
kısa sürede gördükki Trabzonsporu Trabzonsporun kapısından bile geçmemesi gereken kişilere Ellerimizle teslim etmişiz
İHO ya oy veren birisi olarak Tüm Taraftarlardan Özür Diliyorum.
Şu an Takımda Başkan ve Yönetim kurulu diye bir şey Yok

Murat 61
03.09.2013, 18:11
Sesimizi duyurduğunuz için teşekkürler, tebrikler.

İş başa düştü, başımızdakilerin bir b.k yapacakları yok taraftar olarak biz bu işinde üstesinden gelmesini biliriz evelAllah.

nakzo
03.09.2013, 18:12
hay ağzınızı öpeyim işte bunu bekliyorduk koca Trabzonsporu dingonun ahırı zannettiler.

Sibel
03.09.2013, 18:15
İbrahim Hacıosmanoğlu: Bmn diye bir platformun bizi uyardığını söyleyen var. Öyle olsa sayın başbakanımız bana söylerdi.

İlker Yazıcıoğlu
03.09.2013, 18:19
:D:D

Hüsamım....

Adamımsın...

Jackal Wile
03.09.2013, 18:21
İbrahim Hacıosmanoğlu: Bmn diye bir platformun bizi uyardığını söyleyen var. Öyle olsa sayın başbakanımız bana söylerdi.

Bu arada ALLAH yüce Başbakanımıza 10 yıl daha Başbakanlık nasip etsin.

eksik yazmışsın renkdaş :)

pangolin
03.09.2013, 18:22
ben bu adamı seçim zamanı çok sevmiştim, iyi kandırmış milleti helal olsun... inşallah yanılırız, inşallah bizleri şaşırtır... Yoksa gereğini yapmaya da hazırım...

Chovy
03.09.2013, 18:25
Ellerinize saglik trabzonspor'un kimsenin rant saglama maşasi olmadigini gostermis olduk. Bu adamlari kulupten en yakin zamanda defetmek lazim

ibrahim
03.09.2013, 18:30
Arkadaşlar;

BMN yönetimi olarak hiç bir kişi ve kurumdan çekincemiz yok. Trabzonspor'un hakkını korumak için de gözümüzü budaktan sakınmayacağının da bilinmesini isteriz.

Bu dava hiç bir zaman sahipsiz bırakılmadı ve adalet tam anlamıyla sağlanın caya kadar da gerekli mücadele dozu arttırılarak devam edecektir.

Verdiğimiz sürenin bitiminde ilgililer hakkında yasak işlemler de başlatılacak ve Trabzonspor'un hakkını korumayanlardan bunun hesabı sorulacaktır.

Haklıyken haksız duruma düşeriz. Aman yapmayın... :(

:D

turgutlu
03.09.2013, 18:32
İHO dan açıklama : "sizi gömecek yer bulamamam". :)

İlker Yazıcıoğlu
03.09.2013, 18:33
haklıyken haksız duruma düşeriz. Aman yapmayın... :(

:d

gesendet von meinem htc sensation xe with beats audio z715e mit tapatalk 2

...........

Mert M.
03.09.2013, 18:38
Harika bir bildiri olmuş. Elinize sağlık.
Öte yandan üzücü olan, bu bildiriyi içimizdeki Brütüslere karşı hazırlamış olmamız hiç kuşkusuz.

Muhalif
03.09.2013, 18:45
Arkadaşlardan ricam bu başlığı siyasete çekmeden, sulandırmadan devam edelim. Bu bildiriyi kaale almayacaklarını varsayarak hazırlıklara başlayalım, yapılması gerekenleri tartışalım. Ha kaale alırlarsa zaten bildiri de amacına ulaşmış olur sorun kalmaz. Kesinlikle bireysel tartışmalara girilmemesini rica ediyorum bu başlıkta. Ayrıca kendi adıma bir kongre üyesi olarak imza toplama işinde düşeni yapmaya hazırım. Hazırlanacak metni imzalı ve noter tasdikli olarak istenilen yere postalarım. Elimizde şu kadar imza var diyebilecek durumda olmamız lazım derim ben. Bunun için de gerekirse forumdaki kongre üyelerine mesaj yoluyla ulaşılıp ad-adres vb bilgiler alınsın, verilsin ne yapılması gerektiği anlatılsın tam olarak ona göre hareket edelim.
Bildiri için forum yönetimine teşekkür ederim.

Erdem Keser
03.09.2013, 18:47
Tebrikler ve teşekkürler.

Bmn üzerine düşeni fazlasıyla yapmaktadır.

turgutlu
03.09.2013, 18:48
Arkadaşlar;

Verdiğimiz sürenin bitiminde ilgililer hakkında yasak işlemler de başlatılacak ve Trabzonspor'un hakkını korumayanlardan bunun hesabı sorulacaktır.

Hocam yasak işlem nedir yahu. Yasal mı demek istedin.

Yiğit Gayretli
03.09.2013, 18:50

Kendisi bizi iyi tanır :)

Hüseyin Başoğlu
03.09.2013, 18:52
Hüsamım....

Adamımsın...

eyw :)

cewat
03.09.2013, 19:02
Ellerinize sağlık arkadaşlar..

Sent from my iPhone using Tapatalk

sessizkral_1
03.09.2013, 19:04
hocam elimizden gelen birşey varmıdır destek verelim

Tuğrul
03.09.2013, 19:09
Yargıtay'ın kararını beklemek lazım.

Çünkü savcı Sadri şener ve Nevzat Şakar'ın beraatine itiraz etmişti.

Yargıtay 5.dairesi bu itirazı haklı bulup. Yerel mahkeme'nin aldığı kararı bozarsa. Dava yeniden görülebilir.

Dava'nın akıbeti hiç ummadığımız noktalara sapabilir. O bataklığın içine umarım düşmeyiz.

Dipnot. Yargıtay ÖYM'nin aldığı hiçbir kararı bozmaması bizim için olumlu bir referans.

İşin özü sabırlı olmalıyız. Adli yıl da dün başladı. İki üç ay içinde davayı ele alacaklarını ve arzuladığımız kararı çıkaracaklarını düşünüyorum.

Kaldı ki Yargıtay başsavcısı da davanın seyrini üç aşağı beş yukarı çizdi.

tristram
03.09.2013, 19:11
on numara bir mesaj olmus.basbakan'dan talimati aldilar ve sustular.dilerim bu yonetimden bir an once kurtuluruz.

HOPA'LI TS'Lİ
03.09.2013, 19:26

Yargıtay 5.dairesi bu itirazı haklı bulup. Yerel mahkeme'nin aldığı kararı bozarsa. Dava yeniden görülebilir.

Dava'nın akıbeti hiç ummadığımız noktalara sapabilir. O bataklığın içine umarım düşmeyiz.

Dipnot. Yargıtay ÖYM'nin aldığı hiçbir kararı bozmaması bizim için olumlu bir referans.

İşin özü sabırlı olmalıyız. Adli yıl da dün başladı. İki üç ay içinde davayı ele alacaklarını ve arzuladığımız kararı çıkaracaklarını düşünüyorum.

Kupa zaten Başbakan'da.
O ne derse o.
O verin desin, hemen verirler.

Murat KARAKURT
03.09.2013, 19:26
Başkan bir lafıyla insanları sokağa dökeceğini söylemişti. Yakındır dediğinin olması hiç bir yere başvuru yapmayacağım demesiyle... :)

Bu arada bildiri için teşekkürler, ellerinize sağlık...

Bartuğ13
03.09.2013, 19:31
bmn parçası olmaktan gurur duyma sebebi bir açıklama daha.

gerekeni yapmaktan çekinmeyelim

Ender Kuyumcu
03.09.2013, 19:42

Yanlış ve eksik bilgi sahibisiniz.

Yargıtay başsavcısı Şakar ve Şener'i Yargıtay'a giden dosyadan çıkardı.

Enaldo61
03.09.2013, 19:51
Arkadaşlar twitterda istifaya çağırıyoruz yüklenelim duyanlar duymayanlara haber salsın! #haciosmanogluistifa

Tuğrul
03.09.2013, 19:53
Yanlış ve eksik bilgi sahibisiniz.

Yargıtay başsavcısı Şakar ve Şener'i Yargıtay'a giden dosyadan çıkardı.

Yargıtay başsavcısı davanın seyrini çizdi demişim.

Bir bağlayıcılığı olmasa da onama kararı verdiğini mecazi olarak belirtiyorum.

Keza arzuladığımız kararın çıkacağını da söylemişken lafımı cımbızla çekip görmek istediğimiz anlama yormak şık bir davranış olmaz.

Enes Ünal Kaya
03.09.2013, 19:55
#haciosmanogluistifa

Twıtterda İnanılmaz Gidiyor

Uğur Kalyoncu
03.09.2013, 19:58
Yüreğimizden geçenleri aktardığın için Gamze teşekkür ediyorum..

Onun dışında kötü günlerden geçiyoruz üzerimize düşeni yapmazsak daha kötü günlerden geçeceğiz..Kupa Onur mücadelesidir ve bu onur mücadelesinde üzerime düşen ne varsa bu yolda yapmaya hazırım.Neresi olursa olsun yeter ki gün ve saat verilsin yürümeye hazırım..Bu konuda üzerine düşeni fazlasıyla yapan forum yöneticileri arkadaşlara teşekkür ediyorum..

Yavuz Bektaş
03.09.2013, 19:59
#haciosmanogluistifa arkadaşlar kulübün geleceği için destek

alper*
03.09.2013, 20:00
Trabzonspor'un iyi ki BMN'si var.

Bazen BMN'yi Trabzonspor'dan çok sevdiğimi düşünüyorum. :)

Enes Ünal Kaya
03.09.2013, 20:01
Kulubu Aradım Mesai Bittiği İçin Güvenlik Bakdı..

Gerekeni Söyledimç Yönetimin Bilgilendirildiği ve Konuşmaların Kayıt Altında Oldugunu Söylediler

Aykırı_adam
03.09.2013, 20:04
Tebrik ediyorum.Ve destekliyorum

Süleyman Baykan
03.09.2013, 20:06
Eğer yönetim böyle tepkisiz kalmaya devam edecekse;

Kulübü faks ve telefon yağmuruna tutmalıyız.

Bordo Mavi Net'in bildirisi ulusal yayın kuruluşlarına gönderilmeli ve yönetim taraftarın göbeğini kaşıyan insanlar olmadığını anlamalı bu haftayıda geçirelim eğer hala gerekli adımlar atılmazsa kulübün gerçek sahipleri olan bizler harekete geçmeliyiz.

Mustafa OK
03.09.2013, 20:06
Süper bir açıklama olmuş tebrikler BMN...

emre duman
03.09.2013, 20:07
Eğer yönetim böyle tepkisiz kalmaya devam edecekse;

Kulübü faks ve telefon yağmuruna tutmalıyız.

Bordo Mavi Net'in bildirisi ulusal yayın kuruluşlarına gönderilmeli ve yönetim taraftarın göbeğini kaşıyan insanlar olmadığını anlamalı bu haftayıda geçirelim eğer hala gerekli adımlar atılmazsa kulübün gerçek sahipleri olan bizler harekete geçmeliyiz.

hala fax hala mail artık icrat icrat yeter artık ama ,stadda olsun tff önünde ne bilim heryere gelirim ben artık icraat zamanı gerçek anlamda

Süleyman Baykan
03.09.2013, 20:09
hala fax hala mail artık icrat icrat yeter artık ama ,stadda olsun tff önünde ne bilim heryere gelirim ben artık icraat zamanı gerçek anlamda

Benim elimden gelen bu olur renkdaş ayrıca Bordo Mavi Net'in yapacağı her organizasyonda olacağım bu konuda yeter artık.

aaahmet61
03.09.2013, 20:11
uyarmak ne kadar işe yarar orası soru işareti.iyi bir uyarı vermek için kaliteli bir başkan adayınızın olması lazım.öyle bir aday olmadığına göre kuru gürültüden öteye geçmez.inşallah geçer.

gurur6134
03.09.2013, 20:14
Ha soyle yola gelsinler biraksinlar basbakana yalanmayi

emre duman
03.09.2013, 20:15
uyarmak ne kadar işe yarar orası soru işareti.iyi bir uyarı vermek için kaliteli bir başkan adayınızın olması lazım.öyle bir aday olmadığına göre kuru gürültüden öteye geçmez.inşallah geçer.

ben daha iyi yaparım renktaş merak etme :cool: :) ben kefenimle giderim oraya ama bu davadan 2 gıdım geri adım atmam ne yani kim bilir ne çıkarları varda böle konstu kesin belediye adaylığı vs içindir

Uğur Kalyoncu
03.09.2013, 20:16
Aynı şekilde ben de kulubü aradım şimdi danışmadaki arkadaşa sana anlatmam bir şey ifade etmiyor biliyorum dedim dert yandım orda ki arkadaşta gündüz arayın santraldeki arkadaş belki halkla ilişkilere bağlar görüşlerinizi iletirsiniz dedi.Kulübü aramak falan tamam bir nebze de adam gibi bir organizasyon gerekli..Bmn organize etsin Tff ye mi yürüyeceğiz kulubemi gideceğiz gidelim artık..

Bud Spencer
03.09.2013, 20:18
maddi ve manevi her türlü destekte bulunurum
yeterki Trabzonsporumuz artik ihanetten kurtulsun

Enes Ünal Kaya
03.09.2013, 20:19
Aynı şekilde ben de kulubü aradım şimdi danışmadaki arkadaşa sana anlatmam bir şey ifade etmiyor biliyorum dedim dert yandım orda ki arkadaşta gündüz arayın santraldeki arkadaş belki halkla ilişkilere bağlar görüşlerinizi iletirsiniz dedi.Kulübü aramak falan tamam bir nebze de adam gibi bir organizasyon gerekli..Bmn organize etsin Tff ye mi yürüyeceğiz kulubemi gideceğiz gidelim artık..

Ses Getirecek Org'da Olacakdır. Önce Bu Haftayı Atlatalım Bu Şekilde Pazartesiye Kadar Bekleyelim. Tepkimizi Bu Şekilde Verelim Hele.

Fırsat Bulursam Gündüzde Arıyacağım Ben.. Mesai Bittiği Aklıma Geldide Benimde Yeni Bitti.

En Azından Kayıt Altındaymış. Belki Bir Yere Gider.. Ne Kadar Doğru Bilmem Yönetimede İlettiklerini Söylediler Şikayeti..

emre duman
03.09.2013, 20:20
paydaş derken mehersem kendi aralarında anlaşmışlar tüm parayı paylaştılar sanırım

Bülent AKBULUT61
Sabrımız kalmadı hatta geç bile kalıntı TRABZONSPOR yanıyor arkadaşlar gereken mudahale yapılması lazım

gurur6134
Tarihi tazminati yokmu saycaz yani..2 kici kirik tranfer yapti diye akpli is adamlari boylemi susturcaklar bizi..yonetimi sustururlar belki ama bizi asla faiziyle en az 150trilyonluk bir hakkimiz alcagimiz var sikeci pustlardan..bundan kisisel menfaati ugruna vazgecenlerden hesap sorulmali hukuksal acidan..ts haini ilan edilmeliler

Enes Ünal Kaya
03.09.2013, 20:21
https://pbs.twimg.com/media/BTQQKNuCUAAjRwN.jpg

Demet Akalınla Kıyasıya Yarışıyor Bizim Başkan.

BMN' bu bildiriyi Yaptıkdan Sonra TAG'a Yüklenme Oldu.. BMN Trabzonspor'un Atardamarı Gibi

gurur6134
03.09.2013, 20:25
Fenevden alincak tazminat sonrasi bidaha toparlanamazlar bu tarihi bir firsattir kurusuna kadar alinmali hakkimiz..siyasete gebe kalmayacak bir yonetim getrilmeli basa ve bu yonetim acikca desteklenmeli bmn tarafindan

DURAS
03.09.2013, 20:25
Layık oldugumuz sekilde yonetiliyoruz. Bize haci bile fazla.... bmn nin bu bildirisi guzel ama etkili olacağını dusunmuyorum. Bizim efsaneyi uyandirmamiz icin sehrin silkelenmesi lazım. Trabzon sehri takimina ihanet ediyor bunu bilir bunu konusurum.

Bülent AKBULUT61
03.09.2013, 20:27
İSTİFA İSTİFA #haciosmanogluistifa

35deniz
03.09.2013, 20:29
emegınıze yuregınıze saglık

Bülent AKBULUT61
03.09.2013, 20:33
AKTRABZONSPOR başkanı istifa edeceksin sonunda kulubu arıyoruz cevap bile vermiyorlar yüzleri yokki benim hiç bir zaman başkanım olamazsın İSTİFA İSTİFA #haciosmanogluistifa

Yaşar
Olay budur, emeklerinize sağlık.
Olacak olan olsun artık yeter yahu.

Doğukan Uçan
#haciosmanogluistifa#haciosmanogluistifa#haciosman ogluistifa#haciosmanogluistifa#haciosmanogluistifa #haciosmanogluistifa#haciosmanogluistifa#haciosman ogluistifa#haciosmanogluistifa#haciosmanogluistifa #haciosmanogluistifa#haciosmanogluistifa#haciosman ogluistifa#haciosmanogluistifa#haciosmanogluistifa #haciosmanogluistifa#haciosmanogluistifa#haciosman ogluistifa#haciosmanogluistifa#haciosmanogluistifa #haciosmanogluistifa#haciosmanogluistifa#haciosman ogluistifa#haciosmanogluistifa#haciosmanogluistifa #haciosmanogluistifa#haciosmanogluistifa#haciosman ogluistifa#haciosmanogluistifa#haciosmanogluistifa #haciosmanogluistifa#haciosmanogluistifa#haciosman ogluistifa#haciosmanogluistifa#haciosmanogluistifa #haciosmanogluistifa#haciosmanogluistifa#haciosman ogluistifa#haciosmanogluistifa#haciosmanogluistifa #haciosmanogluistifa#haciosmanogluistifa#haciosman ogluistifa#haciosmanogluistifa#haciosmanogluistifa

Uğur Kalyoncu
03.09.2013, 20:35
Ses Getirecek Org'da Olacakdır. Önce Bu Haftayı Atlatalım Bu Şekilde Pazartesiye Kadar Bekleyelim. Tepkimizi Bu Şekilde Verelim Hele.

Fırsat Bulursam Gündüzde Arıyacağım Ben.. Mesai Bittiği Aklıma Geldide Benimde Yeni Bitti.

En Azından Kayıt Altındaymış. Belki Bir Yere Gider.. Ne Kadar Doğru Bilmem Yönetimede İlettiklerini Söylediler Şikayeti..

Gündüz aramak daha mantıklı kardeşim sen söyleyince aradım yarın yine arayacağım..Kayıt altına alınsa bile bunlar bakmazlar ama yetkili biri ile de konuşmak lazım tabi sen ben değil 500 kişi ararsa farkeder..Onun dışında adam gibi yaptırım da şart ben şiddete her zaman karşı olmuşumdur ama gerekirse tesisler ve kulup yine medeniyet çerçevesinde olacak şekilde tabi ki basılsın..Bu işler başbakanın dizinin dibinden ayrılmamakla olmuyor bir tane forvet alamayacak ve şikede adam gibi hakkımızı aramayacaksa böyle çapsız bir insanın Trabzonspor başkanlığında bir gün dahi oturması ihanettir.

gurur6134
03.09.2013, 20:39
Gelen gideni hep aratiyor ..bazen diyorumki arap seyhimi alir rus milyarder mi takimi kim alirsa alsinda artik klupden iceri siyaseti sokmayacak kimseye gebe kalmayacak biri satin alsin klubu bizim baska turlu siyasetden menfaatden ayrilcagimiz siyrilcagimiz yok..

Rüzgarın Kızı
03.09.2013, 21:13
Biz şimdi Uefa'da nasıl tuş olduğumuzu mu izliycez.. Biz şimdi ligde nasıl dibe çöktüğümüzü mü izliycez... Biz şimdi bir sürü transfer yapması gerekirken 1 forvet alamayan insana başkan mı diycez.... 2 yıldır forvet yok ya ve biz bu forvet filmin aynısını biz geçen yıl da izlemiştik. Resmen oyaladılar taraftarı..Şimdi çıkıp nasıl bir açıklama yapacaklar. Biz şimdi siyaset spora nasıl karışır da sportif başarı nasıl geri planda kalır onu mu izliycez... Biz şimdi hakkın olan kupa için TFF'ye nasıl başvurulmaz, bir takım nasıl sabote edilir, onu mu izliycez ? Biz şimdi çelişkilerle dolu bir başkanın lafla peynir gemisi yürütmeye çalışışına daha ne kadar tahammül edicez... Biz şimdi renklerimizi siyaset basamağı olarak kullanmaya kalkan insanın icraat yalanlarını daha ne kadar dinliycez.... Başka tribünlere gül dağıtmak değil başkanlık . Masaya yumruk vurmak başkanlıktan önce değil sonra gerek. Eğer o yumruğu masaya inmek yerine taraftarını oyalamak amaçlı kullanıyorsan truva atından başka bir şey değilsin... YAZIKLAR OLSUN SANA

Tekke
03.09.2013, 21:18
Pazarlık var belliki.

- Demirören 100 milyon alacağını bıraktı Bjk de bunu kimden aldı?

- Para bulamayan Hacıosmanoğlu Malouda-Bosingwayı alıp işi nasıl kotardı?

Bu 2 durumda da şikebahçe kazandı,gördüğüm en "HİN" adam AZİZ bu bataktan da çıktı...

KUPA TRABZON'A ASLA GELMEZ, futbol Ergenekon'u yedirmez son kaleyi!!!

Rüzgarın Kızı
03.09.2013, 21:19
Efendim Jaja neden alınmadı.. çünkü bize yararlı olmazdı , daha iyisini alıcaz ..hı hı evet... daha iyisini aldı hakkaten.. yapamayacaksan başa gelmezsin.... geleceksen elinden geleni yaparsın.. bence tüm yaşananlar bir sabotaj ötesi yok

Ozan Yazıcı
03.09.2013, 21:30
Kupayi alsin diye secilen baskan kupayi da satti, kulubu de satti, taraftari da satti

Boyle basa boyle tarak, Trabzon sehrine az bile bunlar

TSezgin61
03.09.2013, 21:42
BMNden beklenen aciklama.

Artik el koyma vakti!

Gökhan Koç
03.09.2013, 21:48
Burada yazılanları görünce, herbiriniz ile ayrı ayrı gurur duyuyorum.

BMN'yi büyük yapan siz değerli üyelerisiniz. Çok büyüksünüz çoook

Fatih Birinci
03.09.2013, 21:50
Burada yazılanları görünce, herbiriniz ile ayrı ayrı gurur duyuyorum.

BMN'yi büyük yapan siz değerli üyelerisiniz. Çok büyüksünüz çoook

Gökhan ben biliyosun IHO cok destekledim ve inaniyorum o adama güvenmek istiyorum ama BMN VE SIZLERE maddi manevi her türlü destegi verecegime söz veriyorum

Enes Ünal Kaya
03.09.2013, 21:50
Pazarlık var belliki.

- Demirören 100 milyon alacağını bıraktı Bjk de bunu kimden aldı?

- Para bulamayan Hacıosmanoğlu Malouda-Bosingwayı alıp işi nasıl kotardı?

Bu 2 durumda da şikebahçe kazandı,gördüğüm en "HİN" adam AZİZ bu bataktan da çıktı...

KUPA TRABZON'A ASLA GELMEZ, futbol Ergenekon'u yedirmez son kaleyi!!!

İHO'nun Para Bulması İçin CAS'A Dava Açması Yeterdi. 70 Milyon Euro Zarar Ettiği İçin Dava Açmış Buca.

Biz Kaç Etmişizdir. Pazarlık Vs Olamaz Bu Yüzden

Gökhan Koç
03.09.2013, 21:53
Gökhan ben biliyosun IHO cok destekledim ve inaniyorum o adama güvenmek istiyorum ama BMN VE SIZLERE maddi manevi her türlü destegi verecegime söz veriyorum

Bu konuda hiçbir zaman hiçbirinizden şüphe etmedim,

Teşekkür ederim,

arifberkay
03.09.2013, 21:54
bu bildiriden sonra baskan sessizligini korumaya devam edecek mi cok merak ediyorum

Lancet_61
03.09.2013, 21:56
Iste BMN bu!Son dönemde verilmesi gereken tepkilerin hepsine önderlik ederek,bu klübün yere düşmemesi için elinden geleni ardına koymayan güzel yürekli tüm renktaşlarım varolun.

Yavuz Bektaş
03.09.2013, 21:57
başkandan hala bmnyi gömecek yer bulamam açıklaması gelmedi
kulübe üye olmayanların yapabileceği bir şey varsa elimizden geleni yapmak isteriz
her zaman önce trabzonspor

Fatih Birinci
03.09.2013, 21:58
Bu konuda hiçbir zaman hiçbirinizden şüphe etmedim,

Teşekkür ederim,

Ama inanki biz hep parcalaniyoruz bana koyan bu.o kadar güvendik iho ya

outlaws61
03.09.2013, 22:01
Tebrikler. Ne gerekiyorsa yapılmalı meydan boş bırakılmamalı en önemlisi Trabzonspor'un gerçek sahibinin taraftar olduğu ilgili kişilere bildirilmeli.

umut22
03.09.2013, 22:02
Çok iyi bir açıklama, teşekkürler.

ibrahim
03.09.2013, 22:02
Tamamda madem el koyabiliyorduk maarrem ustayı niye seçmedik? :)

Bera B.
03.09.2013, 22:15
Kulübe üyeliğim yok ancak her türlü dava vs işlerine yardım ederim. Hiç sıkıntı olmaz.

M. Fatih ALEMDAR
03.09.2013, 22:26
Vay be
Ne bekliyorduk ne gorduk.
Bu sekilde bir aciklama yapmasini beklerken, biz ona boyle bir aciklama yapmak zorunda kaldik.

Ne olurdu be baskan gorundugun gibi olsaydin da gerekenleri yapsaydin.
İnsallah hala daha vakit erken, yanlis yoldan donersin umarim.
Yoksa yanlis hesap bagdattan donecek, serefsizleri spor camiasindan uzaklastirmak isterken sen bu camianin tamamen disinda kalacaksin.

Bmm yonetiminide aciklamadan dolayi kutlarim. Noktasi virgilune altina imzami atarim.

Cansiniz :)

Emirhan Çorumlu
03.09.2013, 22:27

Yönetim Kurulu

:alkış::alkış::alkış:

Simdi onlar düsünsün... Ya Pasa Pasa giderler yada kacirmasini biliriz evelAllah :cool:

volkan_627
03.09.2013, 22:31
çok güzel bir hareket. emeği geçenlere teşekkür ederim. verilen süre dolduktan sonra kesinlikle gerekli adımlar atılmalı. lafta kalmamalı. bu kulübün gerçek sahiplerinin taraftar olduğunu anlamaları lazım. işte o zaman babalarının çiftliği gibi at koşturamazlar.

diğer taraftan herhangi bir hamle gelmeyecektir yönetimden. çünkü emir büyük yerden ve aksi emir almadan hareket etmeyeceklerdir. özellikle başkanın trabzon da olduğu bir gün devasa bir yürüyüş düzenlenmeli... öncelikle işimiz yönetimle olmalı. daha sonra tff ye veya başbakanlığa yürüyüş işi düşünülür.

başkanın taraftarın tepkisini görmesi lazım. aklı başına gelmeyecek anlaşıldı. diğer taraftar gruplarıyla da irtibata geçilmeli. yalaka gruplar hariç büyük bir yürüyüş için destek geleceğe eminim.

tekrardan emeği geçenlere teşekkürler....

Emirhan Çorumlu
03.09.2013, 22:32
Takimin Sahibi Taraftarlar yani Bizleriz... Bu Takimdan kimler geldi gecti... Baskani, Yöneticisi, Teknik Direktörü, Sportif Direktörü ve Futbolcusu... Hepsi geldi gecti... Ama Taraftar hep burda...

Takimin tek gercek Sahibi Taraftardir okadar... Baskanlik Koltuguna Sülük gibi yapisan Insanlar varsa eger onlardan kurtulmasini biliriz evelAllah...

:atki::ts::tsatkı:

Yaşar
03.09.2013, 22:39
İHO'nun seçilme amacı şike meselesine karşı olan tutumu ve verdiği bazı sözlerdir.
O sözlerinde durmadığı için taraftar mevcut durumdan rahatsız olmakta son derece haklıdır.
Muharrem Usta'nın seçilmeme veya istenmeme nedeni ise başkanın şu anda verdiği görüntülerin ve siyasi olarak yaptığı gereksiz işlerin Muharrem Usta tarafından yapılabileceğinden doğan ön sezidir.
Yani taraftar bu görüntülerden hiç de memnun değil, hiç de böyle bir şey olmasını istemiyor.
İsteseydi paralı başkan Muharrem Usta'yı seçer, en azından sportif anlamda daha iyi bir takım izlerdi.

uniqueTS
03.09.2013, 22:53
Elleriniz Ayaklariniz dert görmesin arkadaslar! Süper olmus! :alkış:

Muhammet Kalkışım
03.09.2013, 22:57
Olağan TFF Mali Genel Kurul'da ne de güzel konuşmuştu ya bizim başkan. Şimdi de benden ona gelsin:

Sahiden keşke hiç büyümeseydin, bu noktalara gelmeseydin de, papyonlu smokinli yalakaların bir parçası olmasaydın Hacıosmanoğlu! Git kuyruk salla düşmanına sen!

Bir Trabzonspor taraftarı olarak sonuna dek sizinleyim dostlar. Elimden gelen herşeyi yaparım. Onur duydum bu açıklamadan.

arifberkay
03.09.2013, 23:06
bir yonetim kurulu uyesinden sicak bir bilgi sike hakkinda neden konusmuyorsunuz dedim ortam cok karisik dedi baska da acik vermedi

Antonio
03.09.2013, 23:10
Arkadaşlar ayaklanalım kulübü basalım. Böyle olmaz iho gitmeli..

Chovy
03.09.2013, 23:16
bir yonetim kurulu uyesinden sicak bir bilgi sike hakkinda neden konusmuyorsunuz dedim ortam cok karisik dedi baska da acik vermedi

diego dur allahını seversen zaten ortalik karışık gibi bişey olmuş sizin durumunuz. allah bize sabır versin.Ortalığın karışık olmasından bize ne, şike tescillenmiş %100 haklıyız niye kenara çekilip ortalığın durulmasını bekleyelim
http://www.itusozluk.com/image/diego-dur-allahini-seversen-zaten-ortalik-karisik_149018.jpg

kudu_61
03.09.2013, 23:16
bence sesini çıkarma talimatı aldı ama yakışmıyor İBRAHİM BAŞKAN DİK DURUŞUNA YAKIŞMIYOR

melekcilingir
03.09.2013, 23:19
Nekaqdar mutluyuz değil mi?.. Bunları bir kenara yazalım ileride çocuklarımıza, torunlarımıza anlatırız. Şanlı Trabzonspor Taraftarı Şikecilerle kol kola Trabzonspor Başkanına Küfrederek Twetter'da rekor kırdı.

Yazalım..! Trabzonspor Taraftarı yeryüzünde 90 Dakika Hiç susmadani Usanmadan Kendi futbolcusuna ana, avrat küfrederek başka bir rekor kırmıştır.

Yazalım..! 30 yıl sonra 2010-2011 sezonunda Trabzonspor'u şampiyon yapan Teknik Direktör Şenol Güneş'i Trabzonspor taraftarının nasıl linç ettiğini de yazalım.

Yazalım ki çocuklarımız, Torunlarımız Yeryüzünde Kendi takımına utanılacak başika yapabilecekleri bir şeyin kalmadığını, Trabzonspor'u rezil etmek için yapılabilecek başka bir şeyin kalmadığını bilsinler.

Bütün bu soruları gidip İHO'ya soracaksınız. Her şeyin sorumlusu, nerede olduğunun ve ne yaptığının farkında olamayan zat-ı muhteremleridir.

melih61
03.09.2013, 23:22
Tonyalı sadriyi çok ararız çok

Nihat Günay
03.09.2013, 23:26

Ortalık sakin olsa daha mı iyi.

Tabiki karışık olacak. Biz kupamızı alalım ki daha da karışsın.

Necat Ulusoy
03.09.2013, 23:27
bakalım ne ses gelecek...

katre-i.matem
03.09.2013, 23:34
bazen BMN de yazan kımı uyelerın yazılarını okuyunca foruma giresim bile gelmiyor ama bugun ki bildiri bir kez daha neden BMN üyesi olduğumu hatırlattı ve yüzümde tebessüm kalbimde ferahlık biraktı..

ziyaretci
03.09.2013, 23:40
bu basliga transfer duyumumu uydurmam gerekiyor. 9 sayfacik mi yazi yazdiniz

ne farkiniz var tff ye bastirmayan iho dan.

iho ya baski kuramayan taraftariz daha

Doğukan Uçan
03.09.2013, 23:44
hacı sahtekaroğlu : takımımız gruplara kalmadan 1 tane dünya yıldızı forvet alacagız.

bu açıklamayı yapalı tam 3 hafta oldu.

leviathan_-1461
03.09.2013, 23:44
Anlamadığım şeyler var bu adam kupa için namus meselem diyor başka bir şey demiyor, o kupa gelmesse ben giderim diyor... ayrıca seçildikden hemen sonra biz kupayı istemeyeceğiz onlar elleriyle getirip verecekler dedi, geçende spor programında türkiyede başvuru yapmayacağız dedi ama fifa dan türkiyenin alacağı herhangi bir cezanın sorumlusu Trabzonspor değildir dedi.. Yani anladığım kadarı ile bildiğim birşeyler var başkanın..

Ayrıca bu kupa yok başbakanda o alacak verecek gibisinden dönmüyor, hukiki bir süreç yaşanıyor ve hukuka uygun olarak birşeyler yapılması gerekiyor.. Biz şuna başvursa hangi hukuk normuna göre alacağız kupayı? Zmanında sadrişenerde ahim e başvurdu ama bişey çıkmadı tff yde başvurdu ondanda bişey çıkmadı.. hukuki bazı gelişmler olmalı yada UEFA fifa dışardan baskı yapmalı..

TSelif
03.09.2013, 23:45
Meltem Tv Açık Tribün bu bildiriden bahsediyor şu an .

Yiğit Gayretli
03.09.2013, 23:45
Belki Atalanta taraftarı gibi tank yürütemiyoruz; ama bizim de yapacaklarımız var elbet :)

TSelif
03.09.2013, 23:49
Ne yapılacaksa yapalım. Ona oy vermiş biri olarak benim de suçum var bu olaylarda diyorum . İmzaysa imza önce ben atarım :)

volkan_627
03.09.2013, 23:51
kupa zaten gelecek. sıkıntı bu değil. başkan ben bile olsam o kupa gelecek. başkan bu yüzden rahat konuşuyor. uefa gerekli yaptırımları uygulayacak. burda yapılması gereken hacı nın gerekli tazminat ve küme düşme cezaları için başvuru yapması. yoksa kupayı istiyorum diye başvuru yapmasına gerek yok. ama hacı şikecilere kıyamadığı için ne tazminat ne de ligten düşme olayları için hiç bir başvuru yapmayacak...

Nihat Günay
03.09.2013, 23:52
Ne yapılacaksa yapalım. Ona oy vermiş biri olarak benim de suçum var bu olaylarda diyorum . İmzaysa imza önce ben atarım :)

Bende merak ediyordum kimler bu adama oy verdi diye...

Çok şükür böyle bir tongaya düşmedim.

Kongre sırasında Hacı'nın cümle kurmaktan aciz fedailerini görünce nefret etmiştim zaten...

şenol.08.borçkalı
03.09.2013, 23:54
dostlar sucluların cezalandırılması kelimesini biraz daha açmanız veya parantez içinde belirtmeniz daha yararlı olurdu bence..
(( haksız alınan gelirlerin iade edilmesi , kupanın iade edilmesi ve ÖZELLİKLE KÜME DÜŞÜRÜLMESİ ))

özellikle ,pişkin ve utanmaz son acıklamalarından sonra bu küme düşme olayına iyice sardım..

Şahsen ben kupadan ziyade küme düşmelerini daha cok istiyorum..

KÜME DÜŞMESİ LAZIM BU TAKIMIN ...

Muhammet Kalkışım
03.09.2013, 23:55
Nekaqdar mutluyuz değil mi?.. Bunları bir kenara yazalım ileride çocuklarımıza, torunlarımıza anlatırız. Şanlı Trabzonspor Taraftarı Şikecilerle kol kola Trabzonspor Başkanına Küfrederek Twetter'da rekor kırdı.

Yazalım..! Trabzonspor Taraftarı yeryüzünde 90 Dakika Hiç susmadani Usanmadan Kendi futbolcusuna ana, avrat küfrederek başka bir rekor kırmıştır.

Yazalım..! 30 yıl sonra 2010-2011 sezonunda Trabzonspor'u şampiyon yapan Teknik Direktör Şenol Güneş'i Trabzonspor taraftarının nasıl linç ettiğini de yazalım.

Yazalım ki çocuklarımız, Torunlarımız Yeryüzünde Kendi takımına utanılacak başika yapabilecekleri bir şeyin kalmadığını, Trabzonspor'u rezil etmek için yapılabilecek başka bir şeyin kalmadığını bilsinler.

Twitter kullanmam, ancak adını en azından doğru harfleri kullanarak yazarım. Kaldı ki, şikeciler o platformda bizi desteklemişlerse de zeka seviyelerine şaşarım!

Taraftarı eleştirmeyi anlarım, ancak Avni Aker'deki maçlardan sonra Şenol Güneş'i eleştiren güruhun karakter profilini en azından gözleriyle bakarak bile anlayamayacak ve daha da acısı bu başlıktaki insanları onlarla bir kılacak zihniyete şaşarım! Ve sorarım, dinimiz boşuna mı sormuş, "Hiç okuyanla okumayan bir olur mu?" diye?

Ve de görürüm senin gibi karaktersiz, bir amacı olmaksızın ortalığa sallayanları. Ben değil, benim gibi eleştirenler değil, boş boş konuşan senin gibiler rezil ediyor Trabzonspor'umu. İnsan zekâsına saygı lütfen!

TSelif
03.09.2013, 23:59
Bende merak ediyordum kimler bu adama oy verdi diye...

Çok şükür böyle bir tongaya düşmedim.

Kongre sırasında Hacı'nın cümle kurmaktan aciz fedailerini görünce nefret etmiştim zaten...

Ben verdim evet. Salak gibi güya onu, akp maşaşı (!) Usta'ya tercih ettim. Ben suçluyum evet, gitti mi merakın ?

zafercalikoglu
04.09.2013, 00:04
Tonyalı sadriyi çok ararız çok
bir mackalı olarak,ne geldiyse basımıza bu oflulardan geldi sanki :)

Jackal Wile
04.09.2013, 00:08
futboldan bir alaka olan insanlar sırf akpli diye çıkmış çoğu yerde İHO yu destekliyor. Böyle kepazelik olmaz gerçi çoğunuz duymuşsunuzdur trabzonspora yanlış yapmışta ne olmuş boş işler bunlar diye kimse kusura bakmasın mevzu ideoloji ise benim ideolojim TRABZONSPOR

Ama bu eylem akp ye karşı değil kulupteki hertürlü siyasete alet olanlara karşıdır bunuda anlatmamız gerekiyor insanlara

Yaşar
04.09.2013, 00:09
Ne yaptığının farkında olan siz ve sizin gibilerse, kusura bakmayın ama sizin ne yaptığınızı da aziz yıldırıma sormak lazım diye düşünüyorum. Çünkü sizinle aynı davranışı sergileyen sadece o var bu ülkede.

aziz yıldırım ile Trabzonspor taraftarının bu konuya bakış açısını aynı çerçevede değerlendiren düşünceye sahip bir kişiyle ortak noktada birleşebilmek çok zor.
aziz yıldırım Hacıosmanoğlu'nun gitmesini neden istiyor?
Trabzonspor taraftarı neden istiyor?
Bu soruların cevapları nasıl aynı olur, aklım almıyor.
Son cezalardan sonra benim gibi vasıfsız biri bile Trabzonspor başkanı olsa aziz yıldırımın futbol ile alakasını keser.

Resul
Yazan eller dert görmesin.

Oğuz ZEYTİN
Trabzonspor'un HAKLI çıkarları uğruna; Trabzonspor'un çalınmış hakkını aramayanlara, haklı davasında susanlara karşı durmak meşrudur.

Temsil becerisi olmayan,

Genel kurulun kendilerine verdiği yetkileri kullanmayıp oturdukları makamı küçük düşüren davranışlar sergileyen,

Trabzonspor Başkanlığı sıfatını şahsi meselelerine alet eden bir gruptan beklenti içinde olmak son derece gereksiz.

Açıkçası, harekete geçeceklerine dair ümidim yok. Korkum o ki, birileri sporda (futbolda) "çözüm/barış süreci" tezgahlamakta. Ve yine korkum o ki, masa başında yine kaybeden biz olacağız.

Allah yardımcımız olsun.

OrkHun
04.09.2013, 00:10
Bu tüpçünün istiklal ortasında avm'si var, olur olmaz yoğun saatlerde avm önünde protesto yapabiliriz. Gözden ırak tff önünden daha etkili olur.

Jackal Wile
04.09.2013, 00:13
aziz yıldırım ile Trabzonspor taraftarının bu konuya bakış açısını aynı çerçevede değerlendiren düşünceye sahip bir kişiyle ortak noktada birleşebilmek çok zor.
Son cezalardan sonra benim gibi vasıfsız biri bile Trabzonspor başkanı olsa aziz yıldırımın futbol ile alakasını keser.

sorunda o zaten aziz yıldırımın gitmesini istediği sebepler artık yok onlar birilerinin işareti ile ortadan kalktı. Ondan dolayı gitmesini istiyoruz bunu anlamak için filozof olmaya gerek yok

şenol.08.borçkalı
04.09.2013, 00:21

değerli kardesım dusunceler aynı olabilir..Ancak cok net bir durum var..

malum butun alem bu sike olayını onayladı..Adamlar hala bizden kimse kupa mupa alamaz diyor..

bu pişkinlik ve utanmazlığa bizim klup resmi olarak cevap veremiyor.

Normalde boyle bir acıklama sonucunda bizim klubun cevaben resmi yollardan kupasını istemesi ve küme düşürülmelerini talep etmesi gerekiyor

Kupayı hakkımız yendiği için
Küme düşürülmesi talebinide sevincimiz çalındığı için

Yani kardesım .. hala sus pusus , adamlar hem suclu hem güclü ..

cok acık ve net bir sekilde görülebilir..BİRİLERİ BİZİMKİLERE SUSSSSSS demiş..

SUSALIMDA BİZİde ARTIK EZMESİNLER DAA , YETER.. MODUNDAYIZ..

BMN 10 NUMARA ACIKLAMA .. aynen

Muhalif
04.09.2013, 00:25
PortoMafi adlı kullanıcıya cevap vermeyin bence. Bu konu önemli karşılıklı atışmalarla sürüp gitmesin. Foruma bakan tek ses oluşumuzu ve kararlılığımızı görsün. Arada işi tartışmaya çekecek arkadaşlar da diğer başlıklara yazsın lütfen. Bu bildiri önemlidir, daha önceki mesajımda yazdığım gibi seri bir şekilde ön hazırlığı yapılmalıdır. Bir an önce forumda kongre üyesi kullanıcılara ulaşılıp imza verecekler tespit edilmelidir. Kaç kişilik gücümüz olduğu ortaya net bir şekilde konulmalıdır. Maalesef ki çağın gerekleri nitelikten çok nicelik üzerine kurulu. farzımuhal kongre toplamaya yetecek 1500 kişinin 500'ünün imzası cebimde hazır derseniz sizi elbette dikkate alan çıkacaktır.

alper*
04.09.2013, 00:33
Size hiç oluyor mu hayatta bilemem ama benim başıma ilk kez gelmiyor. Bu üçüncü.

Hani bir olay olur; biri size fena işler eder, kalbinizi kırar, hakkınızı yer, sizi çok üzer. O kişiye çok kızar, onu çok kınarsınız.

Sonra, etrafınızda insanlar vardır; onların yaşadıklarınıza reaksiyonuna bakarsınız, size verdikleri desteğe bakarsınız, tutum ve hareketlerine ...

Ardından öyle bir ana denk gelirsiniz ki bir bakmışsınız size onca kötülüğü eden kişiden ziyade, sizin yakınınızda olması gereken "yakınlarınız"dan nefret eder hale gelmişsiniz.

Bir bakmışsınız ki etrafınızdakiler size kötülük edenlerden daha fazla zarar vermekte size.

Size kötülük edenlere olan kızgınlığınızı yakınlarınıza duyduğunuz kırgınlık kapatır gider.

Benim de şike sürecinde hakkımızı yiyenlere bakış açım böyle artık.

Benimle, benim yanımda olması gerekenler hakkımı savunması gerekenler öyle haller içerisindeki ...

Hakkımı yiyenlere olan kırgınlık ve kızgınlığımı unutacak düzeye geldim.

şenol.08.borçkalı
04.09.2013, 00:36
süreçlerin, menfaatlerin , ve oyunların başladığı yerde BMN biter kardesım..Hepsi birbirinden sağlam arkadaşlar...

sen hiç merak etme..

Yiğit Gayretli
04.09.2013, 00:41
Valla bu işte benim menfaatim var arkadaş.

Trabzonspor'un doğru ve düzgün attığı her adım benim menfaatime.

Tekke
04.09.2013, 00:43
İHO'nun Para Bulması İçin CAS'A Dava Açması Yeterdi. 70 Milyon Euro Zarar Ettiği İçin Dava Açmış Buca.

Biz Kaç Etmişizdir. Pazarlık Vs Olamaz Bu Yüzden

Sevgili Enes pazarlık şu:

TRABZON 50 alacağına SANA 5 verelim DAVA ETME!!!

F. Yıldırım
04.09.2013, 00:49
trabOnlu gencler onlara yeter. bmn de kim. yakinda baskandan aciklama bekliyorum
bizden capulcular diye bahsederekten

Trabzonspor Yönetim Kurulunu kimse uyaramaz diye bir açıklama gelebilir sayın sevgili konuşmayan Trabzonspor Başkanımızdan.

Mollasalihoğlu
04.09.2013, 00:56
Ya bu da bir süreç ise?
Ya geçmişte olduğu gibi, Trabzonspor'un desteklediği tff başkanı demirören olayı gibi olursa?
Ya Hacıosmanoğlunu göndermemizi istiyorlarsa ve akabinde yeni başkan kupa hakkından feragat edecekse?
Biz bu takımdan kimleri gönderdik ve hemen sonrasında çokkk pişman olduk. Yani gönderelim gönderelim de sonrasında ne olacak. Trabzon şehrinde entrikalar bitmez. Hacıosmanoğlu gider gelen gelir aradan 3 hafta geçer onun yaptıklarına da ağlarız. İŞİMİZ BİZİM BU

Senin ileri sundukların hep birer tez.

Bizim eleştirdiğimiz hususlar ise SOMUT.

oflupisiko
04.09.2013, 01:13
Allah razı olsun.

inş en kısa zamanda başvuru yapmak zorunda kalırlar yoksa kendi rızalarıyla herhangi bir yere başvuracakları yok...

agu61
04.09.2013, 01:28
Yonetimin bu tavri karşısında ne yapılabilir diye düşünürken BMN'nin duruşu umut verici oldu benim icin. Yazan arkadaşların eline sağlık

Kadir
04.09.2013, 02:25
Görünüşe göre bildiri ses getirmiş..

Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır!!!

sefayasin
04.09.2013, 03:39
http://www.fotomac.com.tr/trabzonspor/2013/09/04/taraftardan-yonetime-uyari?id=bb312f55-3522-4152-969a-86998e81e2de
fotomaç yankısı

http://www.fanatik.com.tr/bordo-mavi-bombaladi_3_Detail_35_333056.htm
fanatik yankısı

Fatih Özkan
04.09.2013, 04:42
Helal olsun!
Bunlar göz göre göre ihanet ediyorlar kulübe!
Elimden geleni yapmaya hazırım!

Gökhan ARSLAN
04.09.2013, 07:47
Böyle giderse gerekli bir adım olacak !

jacek cyzıo
04.09.2013, 08:08
inşallah yönetim kapsamlı bir çalışma yapıyordur.

arifberkay
04.09.2013, 08:08
Günaydın başlık

zekeriyya
04.09.2013, 08:32
tek eksiğimiz adam gibi bir yönetim kadrosu
bunu istemekte bizim en doğal hakkımız

Yiğit Gayretli
04.09.2013, 08:38
Başınızdayız. Demokles'in kılıcı gibi...

Cyzio
04.09.2013, 08:41
http://www.fotomac.com.tr/trabzonspor/2013/09/04/taraftardan-yonetime-uyari?id=bb312f55-3522-4152-969a-86998e81e2de
fotomaç yankısı

http://www.fanatik.com.tr/bordo-mavi-bombaladi_3_Detail_35_333056.htm
fanatik yankısı

Güzeeeellll...

.

Celal Demir
04.09.2013, 08:48
Güzeeeellll...

.

hernekadar bir süre daha Hacıosmanoğlu nu destekleyeceğimi söyelesemde, bu açıklama yerinde ve güzel bir açıklama olmuş tebrikler BMN yönetimi.

Gökhan Koç
04.09.2013, 08:58
Şimdi onlar düşünsün :)

Ertan 51
04.09.2013, 09:11
Tek derdi TS nin başı dik ve başarılı bir camia olmasını isteyen,
hiç bir menfaati olmayıp,karşılıksız seven ortalama bir TS taraftarıyım,
bu açıklama da tam benim duygu,düşünce ve kaygılarımı anlatan bir açıklama olmuş,
düşünen,kaleme alan,emek veren herkese sonsuz teşekkürler.

Öyle üfürüp üfürüp sonra da yutkunmak değil Trabzonluluk,
atarına giderine sahip çıkacaksın,çıkacaksın ki ağırlığın olacak,
çevrende gerçek Trabzonsporlular olacak.

winner
04.09.2013, 09:11
Bildiriye imzamı atıyorum.

Kusursuz olmuş emeği geçenlerin eline sağlık.