PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Hacıosmanoğlu İstifa Etmelidir...

Sayfa : [1] 2 3 4

CAFER ÖZER
02.09.2013, 12:30
Trabzonspor tarhinde Görülmemiş Rezaletlere imza atılıyor İHO derhal istifa etmelidir
Eğer Etmiyorsa Oy verenler olarak İmza Toplayıp Kongreye zorlamalıyız
Takım Tarihinin En kötü Dönemini yaşayacaktır yaşamaya başladı
Adamı Trabzonspora başkan seçtik zannettik Meğer AKP il başkanlığı makamına seçmişiz.
Hiçkimse Trabzonspor Başkanlığına gelip Siyaset yapıp Takımı siyasete alet edemez
Takım AKHİSAR a yenildi Başkanın Öyle bir derdi yok O AKP mitinglerinde geziyor
AKP nin oyları arttımı Başbakan Miting yapacakmı adamın derdi bu
FB açıklama yapmış KUPAYI KİMSE ALAMAZ diye Başkandan çıt yok
CAS Karar vermiş Hala kılını kıpırdatmıyor Biz müracat etmiyeceğiz Diyor
MUSTAFA REŞİT AKÇAYINIDA AL GİT HACIOSMANOĞLU

ergin cesit
02.09.2013, 12:36
kesinlikle istifa.yoksa çok geç olabilir

Abdullah Altıntaş
02.09.2013, 12:37
İstifa edecek olsa ,başbakan bunu başkana söyler.Anlaşılan kupayıda sattı başkan,Allah sonumuzu hayırlı etsin.

Fatih Öztürk
02.09.2013, 12:37
Başlık derhal kapanmalıdır.buda benim görüşüm.

ozturk
02.09.2013, 12:38
İstifa falan olmaz. Sözlerin de hiçbiri tutulmadı.

Chovy
02.09.2013, 12:41
Siz ne zaman bi akp'li yoneticinin istifa ettigini gordunuz. Takim kume dusmeden bu adam gitmez basimizdan. Kendi tabirleriyle yedirmezler

Cagdas Topal
02.09.2013, 12:44
Akpspor kursun oraya baskan olsun bi zahmet .

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Muhammed Ayaz
02.09.2013, 12:47
gtsin milletvekili olsun !!!

Enes Ünal Kaya
02.09.2013, 12:48
Oy Verenler Bile Bin Pişman

Mert M.
02.09.2013, 12:49
Başlıkta belirtilen gereklilik eyleminin gerekli olduğuna ben de inanıyorum ve destekliyorum.

zekeriyya
02.09.2013, 12:53
istifa geç bir karar
o sebeplerden dolayı çoktan istifa sürecinin başlaması gerekirdi
lakin
şehir eskisi gibi değil yozlaşma hat safhada
değerleri birer birer kayboluyor ve sıradanlaşıyor
bu çok önemli

OrkHun
02.09.2013, 12:59
yönetimi ciddi anlamda sarsacak bir protesto fikri varsa bu konuşulsun. istifa etmelidir deyip geçmek, fazla kuru sıkı oluyor.

legorakiss
02.09.2013, 13:04
söylediği her şeyi yuttu. her zaman döndü. hiç bir sözünü tutmadı. yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. kupanında peşini ne karşılığında bıraktı öğrenmek hakkımız...

gece_bekcisi
02.09.2013, 13:04
dediklerininin hepsine katılıyorum ama bunlarda istifa kültürü yok. Daha doğrusu yöneticilik vasfı yok. Allahım tez zamanda bunları defer başımızdan da

CAFER ÖZER
02.09.2013, 13:08
İHO ya oy verdim
Kurulduğundan beri AKP ye oy verdim
Trabzonspor tarihinde Kulüp Bu kadar siyasete alet edilmedi
BMN kahvaltısında Yüzüyüze görüştüm
İHO aynen şunu dedi diye oy verdim
"Trabzonspor Siyasetin peşinden koşmayacak Siyasiler Trabzonspor peşinden Koşacak,
Kupa bizim namusumuzdur O kupayı alacağız"
türü bir sürü demeci olup daha sonra hepsinin tersini Yaptı
İHO nun sadece MECNUN ODYAKMAZ a kefil olması Mecnun öyle şey yapmaz demesi bile başlı başına İstifa nedenidir.
AZİZ YILDIRIM ALEX BAŞBAKAN görüştü diye kıyamete kopartıyorsak
AKP kazlıçeşme mitingine giden,
AKP Trabzon mitinginde Başbakanla yan yana Havalimanı karşılamasında En ön safta olan bir başkana daha fazla tepki vermemiz gerekmezmi.?AKP nin Sözcülüğünü yapıyor,MHP ye kaarşı sessiz,CHP ye karşı kaplan kesilerek Siyasi tavırlara giren Başkan yanlış yoldadır,
Trabzonspor başkanı Siyasetin içinde olamaz
Eğer benim derdim X parti olsa gider İl yada İlçe yönetimine gider orada çalışma yaparım,
Trabzon tarihinde Bu kadar siyaset Yalakalığı yapılmadı
Takım perişanları oynuyor 2.Lig hocası takımın başına getirilmiş İHO nun Şahsi kaprisleri yüzünden Tolunay kafkasa tazminat ödenecek
Süper ligin en berbat Futbolunu oynayan takım olmuşuz(daha doğrusu futbol oynamıyoruz)
Forveti olmayan tek takımız
Hala Bu başkanla devam edeceğiz
Başkanda Işık Yok
Hoca zeten belli 2.sınıf
Oyuncular Geçen seneden kalma Döküntüler
Ne beklentimiz var Trabzonspor adaına Da İstifa etmesini istemeyelim.
2-3 AY önce OY VERDİĞİM Birisini durduk yere istifa etsin diyecek kadar Sadistmiyim
Arkadaşlar Trabzonspor kötü yolda Başkan Takımı batıracak Önlem almalıyız
Takımın gerçek sahipleri olarak Kongre üyeleri bir araya gelip İmza toplayalım
Birşeyler yapalım Yoksa Bu günleri bile arar olacağız
Demedi demeyin

ceday99
02.09.2013, 13:12
Erken secim olsa da iho yu milletvekili yapsak ne has olur. Biz de mutlu oluruz o da...

CAFER ÖZER
02.09.2013, 13:14
Başkana Telefondan mesaj attım SİZE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM dedim diye beni arıyor
"Sen Kimsin Tanışmışlığımız varmı bir araya gelmişliğimiz varmı HAKKINI HELAL ETMİYORSUN"
Diye soruyor
Yüzyüzede geldik Beraber çayda içtik Ama Neticede Oy verdim Kongre üyesiyim Hiçbirşey olmaz ise Trabzonspor taraftarıyım
Elbette hakkım var HELAL ETMİYORUM
bizi kandırdı Helal etmiyorum
Mecnun Gibi Trabzonspora iftira atan FB il Trabzonsporun emeklerini Çalan Şikeden Ceza almış Hapis yatmış Bir adama Kefil olup Mecnun Öyle şey yapmaz diyen adama Hakkımı helal etmiyorum
Trabzonsporun kupası için hiçbir adım atmayıp ŞİKECİ yavşaklara KUPA BİZİM KİMSEYE VERMEYİZ diyecek kadar meydanı boş bırakanlara hakkımı helal etmiyorum
Trabzonsporu Ligin en berbat Takımı haline getiren sahada Rezil edenlere hakkımı helal Etmiyorum
Oy verdim iSTİFASINI İSTEMEK de en doğal hakkımız

Kaya
02.09.2013, 13:14
Foruma ilişkin olarak "İHO İstifa Etmelidir" başlığı açık kalabilir bir başlık olduğu gibi "İHO İstifa Etmemelidir" başlığı da açık kalabilir...

Her düşünce paylaşılabilir arkadaşlar...

Bence kongre şart...

Tayfun
02.09.2013, 13:17
Siyasetin kucağına oturan adam benim için Trabzonspor başkanı değil "ibrikçi" olur ancak .

Burçak
02.09.2013, 13:18
düşünün ki aziz yıldırım , yada ünal aysal akp seçim otobüsü üzerinde mitingte.
yada chp seçim otobüsünün üzerinde.
bu görüntüler ne kadar saçma geliyorsa İHO nunda orada olması saçmalık.

Mert Oğuzlu61
02.09.2013, 13:18
http://strawpoll.me/383243

minik bir anket yapalım mı ? :)

Samet GÜVEN
02.09.2013, 13:20
Sanırım zararın neresinden dönülse kardır sözü bu tip durumlar için. Mecnun konusu ve CAS tan sonra herhangi bir başvuru yapmayacağını söylemesi kukla olduğunun ispatıdır artık.

Her türlü eyleme, tepkiye varım.

F. Yıldırım
02.09.2013, 13:24
Derhal imza toplanmalı ve gereği yapılmalı.

Pshycologist41
02.09.2013, 13:25
Geçen gün söyledim yine söylüyorum;

Yılların derebeyini padişah yaparsan böyle olur.

Delikanlılık deyince mangalda kül bırakmayan büyük başkanımız delikanlılık adına yapılmayacak ne varsa yaptı söylenmeyecek ne varsa söyledi söylediğinide yedi. Hepsini geçiyorum Volkan olayında daha futbolcuların teri kurumadan tv ye baglanıp

"Beni bilen bilir (Artık sen kimsen!) Volkan artık bizimle aynı yolda yürüyemez." diyerek lafını 1 hafta sonra paşa paşa yemiştir tükürdüğünü yalamıştır. Bu olay iki şeyi gösteriyor

1- Gördüğü her mikrofona balıklama atlayan tv deki neredeyse magazin programlarına bile telefonla baglanan başkan olmaz.!

2- Başkan vasfındaki biri konuşmadan önce 5 kere düşünür.

Burdan da anlaşıldığı üzere kendisi bir hiç iken birilerinin yardımıyla Trabzonspor başkanlığına gelmiş ve ne oldum delisi olmuştur.

tarsus
02.09.2013, 13:25
ooooo çok geç artık,biz istesek bile padişah izin vermez!!!şike sürecinde şikebahçeyi bu hale düşüren Trabzonspor'u içten ancak bu kadar fethedilebilirlerdi!lanet olsun siyasete ve siyaseti Trabzonsporuma bulaştıranlara

Yiğit Gayretli
02.09.2013, 13:26
Kongre şart. Aralık dahi beklenmemeli...

ibilek
02.09.2013, 13:28
Hemen 2 gün içerisinde kongre yapamıyormuyuz, çok acil filan deyip öyle bir yöntem yokmu ?

Sacit
02.09.2013, 13:30
Trabzonspor kulübü sözde başkanı gider siyasetin kucağında mitinglere katılır. futbol takımı ise sahada rezil olur ama umrunda olmaz.
Sözde başkanın kulüp ile ilgilenmesi gerekirken, gider siyaset konuşur ama takımın durumundan hiç bahsetmez.

Rezil kepaze oldun ama bunu hiç düşünmez.

CAFER ÖZER
02.09.2013, 13:31
Geçen gün söyledim yine söylüyorum;

Yılların derebeyini padişah yaparsan böyle olur.

Delikanlılık deyince mangalda kül bırakmayan büyük başkanımız delikanlılık adına yapılmayacak ne varsa yaptı söylenmeyecek ne varsa söyledi söylediğinide yedi. Hepsini geçiyorum Volkan olayında daha futbolcuların teri kurumadan tv ye baglanıp

"Beni bilen bilir (Artık sen kimsen!) Volkan artık bizimle aynı yolda yürüyemez." diyerek lafını 1 hafta sonra paşa paşa yemiştir tükürdüğünü yalamıştır. Bu olay iki şeyi gösteriyor

1- Gördüğü her mikrofona balıklama atlayan tv deki neredeyse magazin programlarına bile telefonla baglanan başkan olmaz.!

2- Başkan vasfındaki biri konuşmadan önce 5 kere düşünür.

Burdan da anlaşıldığı üzere kendisi bir hiç iken birilerinin yardımıyla Trabzonspor başkanlığına gelmiş ve ne oldum delisi olmuştur.

Volkan Başkanla aynı Yolda Yürümüyormuş
Volkan Başka Yoldan geçiyormuş
ayrıca Volkan Sahada yürüyor Yolda yürümesine gerek kalmıyor

nakzo
02.09.2013, 13:32
Senin gibi bir başkandan utanıyorum,seni seçen menfaatçileri esef ve lanetle anıyorum.

halil ibo
02.09.2013, 13:34
Konuşmayıp,icraat yapacağına inanmıştık.Siyaset bulaştırmayacağına da inanmıştık.
Oysa geldiği günden beri eylem değil yanlış,siyasi ve tutarsız söylemlerine muhatap olduk.
Hak etmiyorsun o koltuğu başkan.Git lütfen !

Süleyman50
02.09.2013, 13:35
bir şey olmayacağı belliydi, inşallah en kısa zamanda kongre olurda Trabzonsporuma yakışan bir başkan gelir...

Napoli
02.09.2013, 13:36
İbrahim Hacıosmanoğlun'dan kurtuluruz,bu sıkıntı değil.Sıkıntı İHO'yu secen ve halen daha savunan kafalardan nasıl kurtulacağız?

olcay_61
02.09.2013, 13:38
Sadri Şeneri, sadriiii sadriii diye kovalayanlar eserleriyle övünebilir
siyasi menfaati uğruna Trabzonsporu kullanıyor hacı başkanımız

ozturk
02.09.2013, 13:39
İnce ayarcı bakan İHO yu yedirmeyeceğim dedi ;)

Tayfun
02.09.2013, 13:40
İbrahim Hacıosmanoğlun'dan kurtuluruz,bu sıkıntı değil.Sıkıntı İHO'yu secen ve halen daha savunan kafalardan nasıl kurtulacağız?

Bu zihniyet yıllardır var, bundan sonra da olacaktır.

İHO'ya seçimlerden önce destek verebilirsin gayet doğaldır fakat İHO'nun şu süreçte yaptığı saçma sapan icraatları görmezden gelip halâ Trabzonspor için ideal başkan olduğunu savunanlar benzin döküp yaksın kendini.

kopeli
02.09.2013, 13:40
1 senemiz bk bkuna gitti..

Sibel
02.09.2013, 13:43
Ahh gelecek maç maratonda kocaman bir istifa pankartı açılsa, ahhhh nerde

bahadır2561
02.09.2013, 13:45
Zaman kaybetmeden derhal istifa

F. Yıldırım
02.09.2013, 13:47
gzZPvECIOpU

3:40---> Trabzonspor başkanı konuşmaz icraat yapar.

Çok güzel icraatleri var, örneğin Akhisar'ın averajını düzelttik, küme kalma mücadelesinde güzel bir 3 puan verdik. Yetmez mi??

Ogün YAZICI
02.09.2013, 13:47
tarihimizin en rezil başkanı olduğu konusunda herkes hemfikir...3-4 aylık sürede yaptıkları ve yapamadıkları bizi fena düzeceğinin göstergesidir....

Sacit
02.09.2013, 13:51
Trabzonspor kulübünün bu sene şampiyon olma durumu sıfırdı. Bu sonuç ile pekişmiş oldu

Ünal Er
02.09.2013, 13:52
Erkeklik nedir? Sözünde durmaktır. Ölümde olsa verdiğin sözden dönmemektir. Karşındakini kandırmamaktır, çalmamaktır.
Hakkımı helal etmiyorum. Bir dahaki seçimler ne zaman ?

alone_6161
02.09.2013, 13:53
iho bundan sonra ancak istifa etmekle Trabzonspor'a faydalı olabilir. O koltukta oturduğu hergün takımı hem itibar, hem de saha sonuçları olarak uçuruma götürmektedir. Yazık İHO yazık, klübü siyasetin oyuncağı ettin, gittin şikeden ceza almış, bize iftira atanlara kefil oldun, Tolunay Hoca'ya ayıp ettin, şike davası ile ilgili bir iki telkin alınca hakkımızı aramaktan imtina eder hale geldin, transferde saçmaladın, artık bir an önce tasını tarağını topla git de seni unutmamız daha kısa sürsün.

serdaracıl
02.09.2013, 15:16
Süt oğlan ramazan

CAFER ÖZER
02.09.2013, 15:18
Trabzonspor kulübünün bu sene şampiyon olma durumu sıfırdı. Bu sonuç ile pekişmiş oldu
Şampiyon olma şansı Yok ama Küme düşme İhtimali var
Başkan Yok
Teknik direktör kapasitesiz
Oyuncular Yetersiz
Bu durumda Şampiyonluk değil Küme Düşme adayı olursun

İlker Yazıcıoğlu
02.09.2013, 15:21
İstifa onurlu insanların işidir.
Sanmıyorum......

serdaracıl
02.09.2013, 15:24
Ahh gelecek maç maratonda kocaman bir istifa pankartı açılsa, ahhhh nerde

Kim yapacak trabzon taraftari mi? :) O işe yürek lazim. Er kişi işi o

Travelair
02.09.2013, 15:24
Ağır eleştirilebilir, fakat tüm suç onun değil

Erhan Atalay
02.09.2013, 15:25
İstifa onurlu insanların işidir.
Sanmıyorum......

Ha bunu millete bir anlata bilsem, la bu kadar mesnetsiz bir insan hiç istifa eder mi?

İlker Yazıcıoğlu
02.09.2013, 15:28
Ha bunu millete bir anlata bilsem, la bu kadar mesnetsiz bir insan hiç istifa eder mi?

Hacı,başbakanın değil de diğer partilerden herhangibirinin başkanının arkasında bodyguard gibi dursaydı,taraftar çoktan sokağa dökülmüştü.
Bazı şeyler için artık çok geç malesef.....

Doğukan Uçan
02.09.2013, 15:32
Bu forum dahil bütün sitelerde yorumlara baktım 1 tane iho yu destekleyen adam yok, demek sen hiçbişey yapmamıssın yazık tayyip in peşine gez

Ahmet Kuru
02.09.2013, 15:36
istifasından ziyade Aralıkta kesin ve kesin kongre olmalı.
Ama sadece kongrenin olmasıda yetmez. Aday da olmalı. olsun ki almış olduğu oyları siyasetin peşine koşmak için mi aldı, siyaseti uzaklaştırmak için mi aldı anlasın...

Kadir
02.09.2013, 15:37
"Kimse Trabzonspor başkanı istifa etmelidir diyemez.." dese ne diyeceksiniz he arkadaşlar.. :(

CAFER ÖZER
02.09.2013, 15:38
İHO yu Trabzonspor camiası hariç herkes sever
İstanbul Takımları bir araya gelse Takımı bundan daha kötü hale getirmesi Mümkün değildir.
FB liler İHO yu çok sever Ben daha adamın ağzından Trabzonspor taraftarını metheden açıklama duymadım ama FB taraftarlarına Övgüler yağdırıyor.
FB liler arasında gerçekten rahat maç izleyebilir.
Trabzonspor taraftarı arasında o kadar rahat olacağını zannetmiyorum

Onur Civelek61
02.09.2013, 15:38
İHO ne demişti... Ben Trabzonspor'a hizmet edeceğim. Benim bir menfaatimi gören taraftarlar yakama yapışsın.

Evet bunları en az 2 kez ağzından duyduk.

Şimdi menfaati başbakana yakın olmak,sevimli gözükmek. Evet değerli Trabzonspor taraftarı şimdi yakaya yapışma zamanı.

fincher
02.09.2013, 15:42
MRA için istifa henüz erken,ama IHO en kısa zamanda gitmelidir.Bugün bile değil,dün istifa etmelidir...

S.ÖZKAN
02.09.2013, 15:45
Ciddi anlamda İHO nun gideceği günü bekliyorum

gurur6134
02.09.2013, 16:10
Hala daha forvet alcak iho rte nin pesinde gezmekden firsat bulamiyor transfere heralde..

erolizmts
02.09.2013, 16:13
Gidecek olan belli, gelecek olan belli..

Ölümü gösterip (İbrahim Hacıosmanoğlu) Sıtmaya razı etmek (Muharrem Usta)

Öyle ya da böyle bu takımı AKP ve Erdoğan Bayraktar yönetiyor.

Doğukan Uçan
02.09.2013, 16:34
Yönetimin yaptıgı en büyük terbiyesizlik.

Tolunay kafkas'In sözleşmesi devam ederken adama haber vermeden mra ile anlaştık demesi.

zaten bu forumda o gün yönetimin ne oldugunu yazmıştık biz.

efsanem61
02.09.2013, 16:54
İHO şike olayını kullanarak başkanlığa geldi.Şike ile ilgili hiçbir şey yapmadı.Onu başbakanın yanında gördükçe TS taraftarı olarak utanıyorum. Şahsi menfaatleri ve siyasi emelleri uğruna Trabzon'u kullanan yüz karası bir adam.Doğru düzgün transfer yapma,takımın başına sırf Trabzonlu diye hiçbir kariyeri olmayan bir adamı getir.Adam BJK' ye gol pozisyonuna girmeden yeniliyor sonra da sahada duruşumuz vardı diyor.Akhisar dan 3 yiyor,mücadeleden memnunum diyor.Trabzon u bu kadar küçültemezsiniz yeter artık.Aylardır en azından bir golcü alamayan elindeki sol bekleri iyi veya kötü gönderip bir sol bek transfer etmeyen zihniyete yazıklar olsun.

alper*
02.09.2013, 16:57
Derhal !!!

:mad:

mAz
02.09.2013, 17:02
Kulüp tarihinin en yetersiz, vasıfsız, anlama kabiliyeti olmayan, anlatma kabiliyetide olmayan başkanı. İnsanları bu kadar yanıltacağını tahmin etmiyordum. Kendisi tam bir yalaka çıktı, kulübü mahvetti.

Sadri Şener kalmalıydı, Tolunay gitmemeliydi. En azından bir duruşumuz olurdu yalakalara karşı.

Doğukan Uçan
02.09.2013, 17:03
takıldıgı adamlara bakıyorum hep aynı kisiler ve akpli olanlar .

Onur Civelek61
02.09.2013, 17:12
Trabzonspor amatörce yönetilemez

faysal
02.09.2013, 17:38
Git ametör branşları yönet.

hüseyin toraman
02.09.2013, 17:44
Trabzonspor tarhinde Görülmemiş Rezaletlere imza atılıyor İHO derhal istifa etmelidir
Adamı Trabzonspora başkan seçtik zannettik Meğer AKP il başkanlığı makamına seçmişiz.
Hiçkimse Trabzonspor Başkanlığına gelip Siyaset yapıp Takımı siyasete alet edemez
Tolgayı beşiktaşa vermeyeceğiz dedi top yuvarlaktır biz değil dedi tolgay ı verdi
Forvet alacağız dedi akpkk politikası gibi bizleri uyuttu hiç bir dediğini yapmadı anca boşbakana yalakalık yapıp duruyor ileride kendini sağlama almaya çalışıyor talip in g....tünün kılı olmaya calışiyor İHO istifa

İlker Yazıcıoğlu
02.09.2013, 17:49
Tolgayı beşiktaşa vermeyeceğiz dedi top yuvarlaktır biz değil dedi tolgay ı verdi
Forvet alacağız dedi akpkk politikası gibi bizleri uyuttu hiç bir dediğini yapmadı anca boşbakana yalakalık yapıp duruyor ileride kendini sağlama almaya çalışıyor talip in g....tünün kılı olmaya calışiyor İHO istifa

Kıl olmaya çalışmıyor,çoktan oldu bile.
Kıl dönmesi oldu artık......

İlker Yazıcıoğlu
02.09.2013, 18:06
Bir de kendi özel uçağıyla gelip bayrak sallayan sözüm ona zengin Aşçıoğlu vardı.

E ne oldu şimdi bu kadar paralı adam?

nakzo
02.09.2013, 18:09
Bu forum dahil bütün sitelerde yorumlara baktım 1 tane iho yu destekleyen adam yok, demek sen hiçbişey yapmamıssın yazık tayyip in peşine gez

bütün sosyal medyayı gez en sevilmeyen başkan hacı en sevilmeyen hoca mra ben Trabzonspor tarihinde hiç böyle bir şey görmedim herkes bu ikliden nefret ediyor buda bir başarı yani helal olsun ediyle büdüye.

nakzo
02.09.2013, 18:12
şike başlağında yorum yapmıştım bilerek transfer yapılmıyor ve amatör bir hoca bilerek takımın başına getirildi diye amaç şikeyle uğraşmayı engellemek bakında görün geçen senin aynısı olcağı için Trabzonspor can ve puan derdine düşecek şike kimsenin aklına gelmeyecek tezgah tamdır hayırlıolsun

Sibel
02.09.2013, 18:20
İstifa kelimesi edepli kalıyor.
Bence defolup gitmelidir.

Ogün'
02.09.2013, 18:33
Yeter İ.Hacıosmanoğlu Yeter.

Ugur Kurucelik
02.09.2013, 19:38
Nuri Albayrak döneminde BMN olarak para toplayıp gazetelere ilan vermiştik. Spor gündemlerinde ses getirmişti. Aynısını tekrar yapmalıyız. Bu hacıyla geçirdiğimiz her gün TRABZONSPOR'A zarar veriyor. Lütfen bir şeyler yapalım.

bordolumavi
02.09.2013, 19:54
neden tff ye kupa ıcın basvuru yapılmamasını protesto etmıyoruz,uefa ya gonderılern maıller uefa aranması ıcın verılen tlf lar nıye kendı kulubuzu protesto ıcın sımdı verılmıyo,bmn yonetımı hala neyı beklıyo bu konuyla ılgılı bı hazırlık varmı varsa bıraz acıklasınlar lutfen

bordolumavi
02.09.2013, 19:56
neden tff ye kupa ıcın basvuru yapılmamasını protesto etmıyoruz,uefa ya gonderılern maıller uefa aranması ıcın verılen tlf lar nıye kendı kulubuzu protesto ıcın sımdı verılmıyo,bmn yonetımı hala neyı beklıyo bu konuyla ılgılı bı hazırlık varmı varsa bıraz acıklasınlar lutfen....

leviathan_-1461
02.09.2013, 20:14
Başkan seçilmeden öncede seçildiği ilk günde biz diğer yönetim gibi kupa kupa diye tutturmayacağız, onlar kendi elleriyle o kupayı getirecekler demiyormuydu.. Ne değişti bugünde gaza geldiniz.

mehmet83
02.09.2013, 20:20
Karabuk macinda isfifaya davet edilmeliler ama satilmis gencler enellemek icin herseyi yapar. Trabzonspor bazilari icin rant kapisi olmus. Biz de burda k endimizi yiyoruz. Deliricem. Cildiricam

Enes Ünal Kaya
02.09.2013, 20:23
neden tff ye kupa ıcın basvuru yapılmamasını protesto etmıyoruz,uefa ya gonderılern maıller uefa aranması ıcın verılen tlf lar nıye kendı kulubuzu protesto ıcın sımdı verılmıyo,bmn yonetımı hala neyı beklıyo bu konuyla ılgılı bı hazırlık varmı varsa bıraz acıklasınlar lutfen....

bMN Sese Kulak Ver..

Siz Bari Bi Açıklama Yapın

ceday99
02.09.2013, 20:24
Başkan seçilmeden öncede seçildiği ilk günde biz diğer yönetim gibi kupa kupa diye tutturmayacağız, onlar kendi elleriyle o kupayı getirecekler demiyormuydu.. Ne değişti bugünde gaza geldiniz.

Yani diyorsunki baskan ne söylerse dogru söyler.
Tolga gitmeyecek????
Volkan'ın bu takımda yeri yok????
Mecnun odyakmaz a kefilim????
Daha neler neler...

bordolumavi
02.09.2013, 20:25
BMN yonetımı bıseyler soyleyın ne yapılacak boyle oturup bekleyecekmıyız bende kulbe tlf acmayı bılıyorum ama tek basıma arasam ne olacak hep bırlıkte aynı anda bıseyler olmalı yoksa yapılan bıseye benzemez

leviathan_-1461
02.09.2013, 20:28
Yani diyorsunki baskan ne söylerse dogru söyler.
Tolga gitmeyecek????
Volkan'ın bu takımda yeri yok????
Mecnun odyakmaz a kefilim????
Daha neler neler...

Demek istediğim başkanın bu konuda bildiği bir şeyler var, kendiside türkiyede herhangi bir başvuru olmayacak diyor, ülke fifa dan ceza alırsa bunun sorumlusu Trabzonspor değil tff dir gibisinden alttan alttan açıklamlar yapıyor..

Anıl C
02.09.2013, 20:29
Daha dün bu mesajlar sadri şener için yazılıyordu.
Kimse yok gelebilecek yerine dediğim zaman kim gelirse gelsin deniliyordu.
Şimdi aynı mesajlar iho için yazılıyo.
Yine sorayım yerine kim gelecek ki?
Bence taraftarda biraz kendini sorgulamalı
Özellikle seçmenler
Halley misali dönüyoruz dönüyoruz yine aynı yere geliyoruz

Salih Yazıcı
02.09.2013, 20:32
1461 deki Ali Rıfat Çakıroğlu, MEHMET CEMALETTİN HACIOSMANOĞLU, ALİ KEMAL BAŞARAN adlı oyuncular nasıl bir tesadüf açıklama şart...

Cafer Bulur
02.09.2013, 20:36
Daha dün bu mesajlar sadri şener için yazılıyordu.
Kimse yok gelebilecek yerine dediğim zaman kim gelirse gelsin deniliyordu.
Şimdi aynı mesajlar iho için yazılıyo.
Yine sorayım yerine kim gelecek ki?
Bence taraftarda biraz kendini sorgulamalı
Özellikle seçmenler
Halley misali dönüyoruz dönüyoruz yine aynı yere geliyoruz

Muharrem usta su anda en makul isim gibi duruyor.

Onu da denemekte fayda var,o da olmazsa sine-i taraftara dönmek zorundayiz.

leviathan_-1461
02.09.2013, 20:38
1461 deki Ali Rıfat Çakıroğlu, MEHMET CEMALETTİN HACIOSMANOĞLU, ALİ KEMAL BAŞARAN adlı oyuncular nasıl bir tesadüf açıklama şart...

Daha önce uzayda yaşıyordunuz herhalde..Bu olay altyapılarda(tüm ülkede ) böyle olmuştur ve böyle olmaya devam edecektir..Yukarı çıktıkça bu adamlarda iş yoksa zaten elekden geçemiyecekler..Çok gördüm kredi veren bankanın müdürünün oğlunun, yönetime yakın kişilein oğullarının altyapıda oynamalarını...

Bartuğ13
02.09.2013, 20:40
istifa değil de kongre yapsın yeniden eğer yeniden seçilecekse yapacak bir şey yok. ama yapsın bakalım kongreyi. görelim konuşmayıp yaptığı icraatlar karşısında kalabiliyor mu başkan

Salih Yazıcı
02.09.2013, 20:42
Daha önce uzayda yaşıyordunuz herhalde..Bu olay altyapılarda(tüm ülkede ) böyle olmuştur ve böyle olmaya devam edecektir..Yukarı çıktıkça bu adamlarda iş yoksa zaten elekden geçemiyecekler..Çok gördüm kredi veren bankanın müdürünün oğlunun, yönetime yakın kişilein oğullarının altyapıda oynamalarını...

yok abi uzayda yaşımıyorum ama doğruysa ve torpille alınmışlarsa başkan tvlerde ahlak dersi vermesin

garziya
02.09.2013, 20:43
Vizyon, bilgi, yönetim kabiliyeti, ileriyi görme vs. hiç birşey yok. Bu adam nasıl başkan olur aklım almıyor :@

Anıl C
02.09.2013, 20:43

peki abi sen ustanin iho'dan farkli olacagini inaniyomusun?
ustanin gsye fbye olan desteklerini miden kaldiriyomu?
ıho`dan kurtulucaz diye bu karaktersizliği görmezden mi gelelim?

Bud Spencer
02.09.2013, 20:45

altyapi tamamda profesyonelde gördügüm bir ilktir bu
bu adamlar ptt 1. lig'e alindi!!!! u 15 degil

leviathan_-1461
02.09.2013, 20:45
yok abi uzayda yaşımıyorum ama doğruysa ve torpille alınmışlarsa başkan tvlerde ahlak dersi vermesin

Bunlar çok basit olaylar ve dert edilecek şeyler değil, altyapıya bu adamlar geldi diye hak edenler şans bulmayacağını sanma..Sadece birilerini kırmamak için alınıyor, hak etmiyorsalar zaten kayb olup gidecekler..

leviathan_-1461
02.09.2013, 20:47
altyapi tamamda profesyonelde gördügüm bir ilktir bu
bu adamlar ptt 1. lig'e alindi!!!! u 15 degil

1461 in tek misyonunun altyapı olduğunu geçen sene gördük sanırım..

Cafer Bulur
02.09.2013, 20:57
peki abi sen ustanin iho'dan farkli olacagini inaniyomusun?
ustanin gsye fbye olan desteklerini miden kaldiriyomu?
ıho`dan kurtulucaz diye bu karaktersizliği görmezden mi gelelim?

Usta nin basarili olacagini düsünüyorum ben.

Su anda armutun sapi üzümün cöpü diye ayirma lüksümüz yok.

crazyman_61
02.09.2013, 21:13
bu yönetim mantığıyla olacak iş değil

Anıl C
02.09.2013, 21:22

o adamın yaptıklarını benim midem kaldırmıyo abi.

delikoyun
02.09.2013, 21:36
zerre kadar aklı varsa denizli yi getirir yoksa 6 ay bile sürmez istifa eder rezil olur

Harun
02.09.2013, 21:52
Uyanıklık yapıp MRA gönderip yerine başka birini getirebilir.

CEMEFKER
02.09.2013, 21:57
İHO Başkan kendi gibi olamadığı , dizginlendiği, açıklamalarından 1-2 saat/gün sonra "aslında yanlış anlaşılıyorum, şunu demek istemiştim" tarzı düzeltmeler bunun en bariz göstergesi....

Seçim öncesi açıklamalara, duruşa göre şunların olması beklenirdi;

... sahada mücadele eden, genç, dinamik, sistemi olan bir takım ile sahadaydık.... sıradışı yeni transferlerle hem takım hem de ekonomi adına bir maceraya girilmeyecekti...

....Volkan dün ilk 11 de değil, bursa veya bir başka takımdaydı bu haftasonu...adrian ise dünki maçtan sonra kadro dışı veya paf takıma gitmişti bu sabah....

... cas'dan sonra tff'ye ultimatom verilmiş, uzatılan verilmek istenmeyen kupa için hala " o kupa bizim, kimse alamaz" tarzı açıklamalar yapan şikeden ceza almış fb'li yöneticileri karşısında tv'lerin spor programları aşındırılmış, klupler birliği toplanmış, allak bullak edilmişti ortalık...vs vs vs....

Ne oldu Yönetimin acil bir çıkışa ihtiyacı var Aralık ayından önce. Seçim olabilir, en son itiraz olmuştu, neticesi nedir bilmiyorum. Malouda ve Bosingwa gibi şov transferlere ihtiyaç vardı. İşin bu kısmı yapıldı Takıma heyecan katacak isimler alındı forvet hariç...Aralık ayına kadar acil başarıya ihtiyaç var... bir risk alındı, eski arızaların üzerine yeniler....şimdilik avrupa'da gruplara kalmak bir nefes aldırdı yönetime, ancak bu taraftar camiaya bunlar yetmez, asıl ligde tepeden kopmadan durmak lazım....

....kupa için ince ayara takıldık gidiyoruz....bakalım sonu n'olcak..

Yönetim gelirken 1461 ağırlıklı bir takım oluşturacaktı ki bunun için MRA'yı acil takımın başına getirdi ki Tolunay'ın takımın başında olduğu bile unutuldu. (işe ne şevk ve heyecan ile başlayış.....) . Bu şimdilik rafa kalktı, ancak bana göre gelecek sezonun başı bunun işlemeye başladığını görebiliriz , eğer halen yönetimde kalırlarsa.....

Nihai hedef şu......Uzun vadede Trabzon şehrini anlayan ve yaşayan, Trabzonspor'un başarısı için fedakarlık yapacak genç isimlerle kurulu A - Takım ve onun altında 1461 çatışı ile desteklenen bir alt yapı.....

Planlananla karşılaşılan farklı şimdilik....bekleyip göreceğiz.....

Dereli
02.09.2013, 22:43
Öyle yada böyle siyasete bulamış olması ve siyase düşüncesini takımın önünde tutyor olması istifası için yeterlidir.

Normalde suan kupa için organizasyon düzenlenip federasyonun önünde sabahlanması gerekli ama muhtemel uyarı(başbakandan) neticesinde çıktını bile çıkarmıyor.

bordolumavi
02.09.2013, 23:03
Ben artık bmn yonetımınden de suphelenıyorum noldu ark bunlara baska zaman olsa en ufak bıseyı protesto ederlerdı sımdı bakıyorum da çıt yok,ya ıho bunlarıda korkutmuş ya artık bısey yapmaya dermanları yok bu nedır ben anlamadım,yarın ıho yu protesto etsek( sadece ve sadece tff ye resmı basvuru yapmadıgı ve son gunlerde kupa konusundakı sessızlıgı ıcın,transfer yapamaya bılır ama tff ye basvuru yapabılır dımı tabı işin ıcınde baska işler yoksa ) basında ıyı ses getırır belkı trabzona sevdalı baska kısılerıde kendıne getırır bu protesto...????

zafercalikoglu
02.09.2013, 23:08
bencede istifa etmeli,belediye secimleri yaklaştı ordan aday olur...

Helvacı61
02.09.2013, 23:12
İHO nun kaldığı her gün Trabzonspor her anlamda dağılacak bölünecek çünkü kaldığı her gün siyasetinde desteğiyle kendine trübünden belli bir taraftar grubu sağlıyor.asıl amacı siyasi rant olan bu grup İHO şartlar ne olursa olsun destekleyecektir..İHO amacı Trabzonspor başkanlık koltuğunu başbakana uzanan bir yol olarak kullanmaktır..şöyleki evdeki ampule uzanmak için ayaklarının altına alınan sandalye gibi...delegeler yaptığı hatayı bir an önce düzeltmeli inanıyorumki onlarda bizim kadar üzülüyor. ama bu delegelerin bir kısmı Trabzonspor ile ilgisi olmayan İBRAHİM USTANIN inşaat işçileri peki biz taraftarlar .bu duruma seyircimi kalacağız

fteotdgs
02.09.2013, 23:13
Mitingte boy gösterdiğinin ertesi günü istifa etmeli, etmiyorsa ettirilmeliydi. Bu forumda bile olmadık argümanlarla savunulmaya çalışıldı bu. Oysa vizyonunu ve kapasitesini göstermesi açısından çok önemliydi o yaptığı. Görene o zamandan belli etmişti tarihin gördüğü en kötü başkan olduğunu.
Kendi halinde bir taraftar olarak bu camiadan tüm ümidimi kestiğim olaydır ayrıca üstte bahsettiğim. Bu forumda o yaptığının vehameti anlaşılamıyorsa camia genelini düşünemiyorum çünkü.

zafercalikoglu
02.09.2013, 23:15
ne demişti İHO bizde laf yok bizi Tv göremezsiniz,biz icaat yaparız.. ama ne hikmetse tırt ,hep tv hep tv ,sonra mitingte

İlker Gazioğlu
02.09.2013, 23:20
Eski başkan ve yönetimleri asla eleştirmeyeceğim çünkü en kötüsünü bulduk sonunda.Bununla da anılacaksın İbrahim Hacıosmanoğlu.

Helvacı61
02.09.2013, 23:23
İHO boyunun yetmeyip uzanamadığı ampule uzanmak için Trabzonspor koltuğunu ayaklarının altına almıştır...
durum yalnız ve yalnız budur..bu sözüm veciz niteliğinde bir gerçektir

Mollasalihoğlu
02.09.2013, 23:49
Ben artık bmn yonetımınden de suphelenıyorum noldu ark bunlara baska zaman olsa en ufak bıseyı protesto ederlerdı sımdı bakıyorum da çıt yok,ya ıho bunlarıda korkutmuş ya artık bısey yapmaya dermanları yok bu nedır ben anlamadım,yarın ıho yu protesto etsek( sadece ve sadece tff ye resmı basvuru yapmadıgı ve son gunlerde kupa konusundakı sessızlıgı ıcın,transfer yapamaya bılır ama tff ye basvuru yapabılır dımı tabı işin ıcınde baska işler yoksa ) basında ıyı ses getırır belkı trabzona sevdalı baska kısılerıde kendıne getırır bu protesto...????

Bekle ve gör.

Özür yazını merakla bekliyor olacağım.

bordolumavi
02.09.2013, 23:52
Bekle ve gör.

Özür yazını merakla bekliyor olacağım.

Zaten sorun orda neyı beklıyoruz hala,sız gerekenı yapın ben degıl ozurdılemek ellerınızden operım ama bu bekle ve gor polıtakası bıze pahalıya mal olmasın

İlker Yazıcıoğlu
03.09.2013, 00:04

Şunu ifade etmek isterim.
Yazdığınız yazıya,mutlaka bir forum yöneticisi veya yönetik kurulundan biri cevap verecektir.

Bu forumun sade bir üyesi olarak şunu söylemek isterim:
BMN'yi kimse susturamaz,Trabzonspor camiasının en sağlam ve de takımı en çok düşünen,takım için en fazla çabayı gösteren TEK oluşumdur.
İHO değil BMN'yi,sokaktaki kediyi bile korkutamaz.Bu ifadeyi bir üye olarak asla kabul edemem.
Siz de böyle düşünmeyin.

BMN,şu zamana kadar gereğinden fazlasını yapmıştır,yapmaya da devam edecektir.....

edit:Mollasalihoğlu cevap vermiş....

atlantis
03.09.2013, 00:09
Cok hizli bir giris yapti sanki Turk futbolunun kurtaricisi gibi gordu kendini...

İlker Yazıcıoğlu
03.09.2013, 00:13
Cok hizli bir giris yapti sanki Turk futbolunun kurtaricisi gibi gordu kendini...

Azimle sı..n duvarı delermiş....

Kendi ayağına kurşun sıkıyor Hacı.
Geç de olsa anlayacak bunu.
Trabzonspor tarihinin en karanlık döneminin baş mimarı olarak hatırlanacak.....

Biraz daha sabır.....

Erkan YILMAZ
03.09.2013, 00:14
başkanlığı bittikten sonra akp den herhangi bişey olarak seçileceğine

bahsine varım

umarım yakında takımın adı trabzon akp ya da stadın adı akyazı akp olmaz

İlker Yazıcıoğlu
03.09.2013, 00:17
başkanlığı bittikten sonra akp den herhangi bişey olarak seçileceğine

bahsine varım

umarım yakında takımın adı trabzon akp ya da stadın adı akyazı akp olmaz

Onu bile beceremeyecek.
Hacı'yı vekil yapıp ne yapacaklar?
Ona sıra gelir mi?
Daha konuşmayı bilmeyen adamı niye vekil yapsın başbakan?

Hoş meclistekiler çok mu entellektüel?

Değil tabi ki...

Mollasalihoğlu
03.09.2013, 00:19
Zaten sorun orda neyı beklıyoruz hala,sız gerekenı yapın ben degıl ozurdılemek ellerınızden operım ama bu bekle ve gor polıtakası bıze pahalıya mal olmasın

Estağfurullah. Elimi öpmenize gerek yok. Ben bütün Trabzonspor taraftarlarının elini öperim. Ama BMN bugüne kadar hangi görevden kaçmış? Kimsen korkmuş da Trabzonspor için doğru olanı söylememiş? Özel mesajla sorsanız bile tatmin edici bir cevap alabilirdiniz.

Kaldı ki bu yazdıklarımı böbürlenme olarak değil, sizlerle el ele verdiğimizde oluşturduğumuz gücün etkisi olarak algılayın.

Her zaman önce TRABZONSPOR demeye hep beraber devam edeceğiz. Gereken neyse de yapacağız.

hodlu
03.09.2013, 01:01
Benim artık Trabzonspor için mücadele edecek psikolojik gücüm kalmadı. Nereye baksak elde kalıyor. Sesimi kimseye duyuramıyorum. Sağlığımı kaybettim desem yeridir. Her gelen başkan bir öncekinden daha kötü işler yapıyor. Her gelen hoca öncekinden kopya çekip takımı yap-boz'a çeviriyor. Tff ve basın desen şikeyi yapan sanki bizmişiz gibi muamele yapıyor. İsrail takımı kadar bile değer verilmiyor, hakkımız savunulmuyor. Hakkımızı Trabzon ili siyasileri de aramıyor, İstanbulda yaşayan zenginler de. Maalesef bu hareket sadece taraftar gücü ile gidiyor. Moralmen yıkılmış durumdayım....

ayhanpoem
03.09.2013, 05:26
İstifa etmesi için yeterli gerekçeler mevcut oldu mu bilemem ama,kongrede başkanlığı hakan kulaçoğlu kazansaydı trabzonsporda harika şeyler olacağını tahmin ediyorum.

Emirhan Çorumlu
03.09.2013, 06:47

Imza. #IHOileMRAeleleISTIFA! Ikinizde geldiginiz gibi ... olup gidin...

Yeter artik... :mad:

Emirhan Çorumlu
03.09.2013, 07:03
Trabzonspor Baskani konusmaz Icraat yapar ---> Ne yapmis? Cikmadigi TV Kanali varmi? Varsa Mail atalim orayada ciksinda tam olsun...

Aslinda cok dogru demis... Kendisi tam tersine hem konusuyor, hemde icraat yapmiyor.... IHO Trabzonspor Baskanligina layik degil... Cünkü o Vizyona ve Kapasiteye sahip degil...

Koskoca Trabzonspor' u, Politika yapmak icin, Hakkimizi yiyen veyahut yediren Insanlara yalakalik yapiyor...

Tarih bunu yazar... Taraftar gibi Taraftar bunu sana yedirmez!

Sol Bek nerde? Golcü nerde? Transferler nerde? Hani Maddi Sorun yoktu? Hani Kupa? Hani Hakkimiz? Hani Emegimizin karsiligi? Hani sende Seref?

ONUR BEKAR
03.09.2013, 07:14
Demek istediğim başkanın bu konuda bildiği bir şeyler var, kendiside türkiyede herhangi bir başvuru olmayacak diyor, ülke fifa dan ceza alırsa bunun sorumlusu Trabzonspor değil tff dir gibisinden alttan alttan açıklamlar yapıyor..

şimdi bende sormak istiyorum, bu yönetim hakkında olumlu düşünceler sahip bir kaç kişiden birisin sanırım, seninde bir akrabalığın mı var.

başkan bildiği tek şey bir şey bilmediğidir, yapmış olduğu açıklamalarla yaptığı icraatlerin arasında çok fark vardır,
şimdi soruıyorum bizim başkan ile akp(rte, düşünce ve icraat olarak)) arasında ne fark var.. biri ülkeyi batırmaya , biri trabzonsporu batırmaya uğraşıyor.

OrkHun
03.09.2013, 08:39
İstifa etmesi için yeterli gerekçeler mevcut oldu mu bilemem ama,kongrede başkanlığı hakan kulaçoğlu kazansaydı trabzonsporda harika şeyler olacağını tahmin ediyorum.

aynen çare kulaçoğlu!!! :alkış:

kendisi bir ses verse de onun önderliğinde tff'yi protesto eylemleri ile harekete başlasak. oradan başkanlığa kadar yürür..

yaranozlu
03.09.2013, 08:46
Bence bu başlık derhal kapatılmalı yoksa hacı başkanın yanlışları gibi yapılmış oluyor. Daha dün seçildi adam, burda da anketten birinci çıktı. Bakkal mı bura her gün yeni başkan seçelim. Görev süresi bitene kadar dursun adam, daha çok rezil olmak istiyorum, hak ettik. 1 oy bile almaması gereken hacıosman, usta gibi adamlar bizim gibi kalitesiz üyelere sahip takımlarda aday olup, kafaya bile oynarlar.

lazkopatfaroz
03.09.2013, 08:47
Şimdi bunlar istifa etse yine kulübün zararına. Çöplerle devam edilmeye zorlanmış, sahada doğru düzgün kadro yok. Transfer dönemi bitmiş. Devre arası transfer yapmak zor masalı da başlar. Vay bizim halimize.

DİNÇ
03.09.2013, 08:54
İstifa edecek yüz varsa tabi...

Trabzonspor kulübü iflasın eşiğinde....

Planın yok...

Programın yok...

Paran yok...

Destekleyicin yok...

Sponsorun yok...

Ne diye başkan olursun...

özgür6161
03.09.2013, 09:26
Temmuz ayında yapılan Temettü ödemeleri sanırım başımıza iş açacak...

SPK bu konudaki yanlış dağıtımlar ve ihlaller için dava açılabilir raporuna onay vermiş...

Yönetim ve kulüp hesaplama hatasından veyahut,para konusundaki hileden davalık oluyor...

Kıymetini bilelim...Böyle başkan kolay kolay gelmez!!!

özgür6161
03.09.2013, 09:30
Temmuz ayındaki Temettü dağıtımları kural ihlali nedeniyle;SPK ilgili rapor doğrultusunda,dava açabilmeye onay vermiş durumda...

Yani yapılan hile yüzünden kulüp ve başkan davalık olabilir...

Böyle başkan çok gelmez,kıymetini bilmek lazım!!!

DEEP BLUE
03.09.2013, 09:36
Sevgili Özgür,

Neden şaşırmıyoruzdur acaba? :-))

kurt61
03.09.2013, 09:42
aynen çare kulaçoğlu!!! :alkış:

kendisi bir ses verse de onun önderliğinde tff'yi protesto eylemleri ile harekete başlasak. oradan başkanlığa kadar yürür..

Kendisi ile son görüşmemde tekrar seçime girmeye pek niyetli olmadığını gördüm. Kendisine 284 oy layık gören bir delege yapısı varken çok da haksız olduğunu söyleyemem. Üstelik sezon başında uygulanması düşünen onca proje varken, İHO ve ekibinden Başkanlığı devralsa enkaz değil defalarca tecavüz edilmiş bir Trabzonspor devralacak. Bu durumda bu projeler nasıl uygulanır.

İHO tedavisi mümkün olmayan yaralar açmıştır. Cerrahta olsa Hakan Kulaçoğlu bile düzeltemez artık bunu!

toksoy61
03.09.2013, 09:51
İHO aralıkta gitsin artık !!!

diyeceksiniz ki paralı başkan gelmeyecek. bırakın gelmesin. İHO ya kızma sebebimiz nedir? parasız olması mı yoksa kulübün itibarını yerlerde süründürmesi mi? ben daha çok kulübün itibarını sarsması, kendini ve trabzon halkını küçük düşürmesine daha çok kızıyorum.

para yoksa şu anda olduğu gibi transfer yapmazsın. olmadı 2 tane oyuncu alıp 5 milyon uero maaş vermezsin. sattığın adamların parasıyla 1-2 milyon ueroluk adam alırsın. ama tabi bu işi yapcak, futboldan anlayan adamlar olması lazım. sizce şu teknik ekipte ve yönetimde futboldan anlayan kaç kişi var?

akhisardan 3 tane yemeyecek bir takım rahatlıkla oluşturabiliriz en azından. bunun için milyon dolarları akıtaya gerek yok. yeterki aklın, bilgin olsun. az paralarla TS, bu ligte ilk 4 ün içinde yer alırdı. ama soruyorum kaçınız bu takımın ilk 5 e gireceğine inanıyor?

Fatih Öztürk
03.09.2013, 10:22
Mehmet Ali Yılmaz Trabzona geliyormuş:D

http://www.61saat.com/politik-gugum/politik-gugum-h67013.html

Onur Civelek61
03.09.2013, 11:02
İHO gelmesin sakın diyenlerden özür diliyorum

DEEP BLUE
03.09.2013, 11:04
İHO gelmesin sakın diyenlerden özür diliyorum

Büyüklük göstermişsin kardeşim...

Anıl C
03.09.2013, 11:13
Acaba serdar bali denen zat nerde şimdi?
Ustayı siyasetle itham ediyodu boş herif

özgür6161
03.09.2013, 13:06
Sevgili Özgür,

Neden şaşırmıyoruzdur acaba? :-))

Şaşırma duygularımızı yitirdik Ümit abi :)

Bedri Sertkaya
03.09.2013, 13:43
Olağanüstü kongre kararıyla kendini feshetmelidir!

MURAT İNCE
03.09.2013, 14:13
hacı diyor ki biz kupayı istemeyeceğiz, kendileri verecek.

hacı sen kendin istifa et, yoksa taraftar ettirecek.

magicyattara
03.09.2013, 14:20
Mehmet Ali Yılmaz Trabzona geliyormuş:D

http://www.61saat.com/politik-gugum/politik-gugum-h67013.html

başkanını teftişe geliyordur..iho seçildiyse bu may'ın desteğiyle oldu zaten..usta'ya karşı -güya akpye karşı- sinsi sinsi akpnin diğer kanadını iş başına getirdiler..aferin onlara..bal tutan parmağını yalar demişler;may'ın derdi de buydu zaten..hikmet onur ve HH ile birlikte iho üzerinden akpye giriş yaptılar..

magicyattara
03.09.2013, 14:24
başlık iho istifa etmelidir..

bilen bilir ben başkanlığa aday olmasına bile engel olunmalıdır yazmıştım 3-4 yıl önce..görünen köy kılavuz istemezdi..seçildi..bu kara leke bile yeter..
ha gelmişken dursun bir kaç sene..hevesini alsın..nasıl olsa damgayı yedik..

gurur6134
03.09.2013, 14:56
ıho verdığı hıcbır sozu tutmadı trabzonsporun gelmıs gecmıs en kaypak baskanı..dunyaca unlu forvet dedı mark jankoya lıasns cıkardı en sonda..tez zamanda kurtuluruz umarım sana oy verdığıme 1001 pısmanım tukurduğunu bukadar yalayacağını kımse tahmın edemezdı..

HH_52
03.09.2013, 16:17
İstifa ne demek. Bu adama oy verenlerde utanmada yokmuş.

Genelkuruldan sonra Trabzon kazandı diyenler şimdi acaba ne diyorlar. İkinci sınıf kümeye oynayan Trabzon mu kazandı acaba.

Hiç utanmadılar mı İHO oy vermeye?

Mustafa YILMAZ
03.09.2013, 16:26
albayraktan sonra ikinci faciamızı yaşıyoruz bir saniye bile beklemeden istifa etmeli ama hiç sanmıyorum o tip bir şahıs o koltuğa yapışır zira hayatının geri kalanında asla öyle bir mertebeye katiyen gelemez

HH_52
03.09.2013, 16:32
albayraktan sonra ikinci faciamızı yaşıyoruz bir saniye bile beklemeden istifa etmeli ama hiç sanmıyorum o tip bir şahıs o koltuğa yapışır zira hayatının geri kalanında asla öyle bir mertebeye katiyen gelemez

Albayrak Yönetiminde bu adam değilmiydi? Yönetim kurulu üyesiydi. Şimdi soruyorum. O yönetimden gelen bir adamı nasıl seçerler Trabzonsporun Başkanı olarak?

Hekimoğlu
03.09.2013, 16:36
Bu vasıfsız boş adam seçildiği akşam inanamamıştım forumda ise bir bayram havası vardı nereden baksan akıl tutulması.

Ertan1982
03.09.2013, 16:37
Bu 'adamin' anliyacagi tek dil var.Baska türlü gitmez bu yalaka herif.Trabzonspor baskanlik mevkisine böyle laflar da söylemek varmis.

highlander
03.09.2013, 17:11
Hacıosmanoğlu seçilebilecek en kötü isimlerden biriydi. Üzerine uzun uzadıya konuşulacak bir insan da değil. Kongrede o kadar insan nasıl bu isme oy verdi? Trabzonspor'un geleceği için çok karamsarım.

turgutlu
03.09.2013, 17:45
Etmezse tankları yürütün bari.

Murat Acar
03.09.2013, 18:06
Seçim zamanı ben açıkçası Usta'nın kazanmasını istiyordum.Lakin siyasi kimliğinden ötürü burda birçok kişi ona cephe almıştı.Adaylar içinde tek projeyle gelen bir sistemi olan aday oydu benim görüşüme göre ve Eğer Usta seçilseydi Ne böyle mitinglere gider nede siyasi açıklamalar yapardı.Alacağı oyuncularla ve getireceği kaliteli bir hocayla profesyonelce işler yapardı.Aralık ayında eğer seçim olursa Usta gelmelidir diyorum.Siyasi fikri ne olursa olsun adam gibi icraat yapsın Trabzonsporu hakettiği şekilde yönetsinde gerisi çokda önemli değil.Kimseninde oyuncağı olacağını sanmıyorum Şimdiki başkan gibi...Başkan seçildiğinde destek olunmalı deyip destek verdik ama okadar çok saçma açıklamalar okadar çok kabul edilemeyecek işler yaptıki hala o koltukta oturuyor olması bile ona fazladır...

CAFER ÖZER
03.09.2013, 18:13
Kongreden Önce Bir GS lı büyüğüm Abim Dediki Kongrede Kime Oy vereceksin
İHO ya vereceğim
neden Dedi
Siyasetin adamı olmayacağı için Şikecilere karşı dik duracağı için Trabzonsporun haklarını yedirmeyeceği için dedim
Bunun üzerine İHO yu ne kadar tanıyorsun Benim arkadaşım Sahtekarın tekidir Muharrem Ustaya ver dedi
Güldüm geçtim Güya AKP ye Siyasete Ders vercektik
Trabzonsporu Bitirdik malesef
1-2 seneye Trabzonspor diye bir takım kalmayacak
A.GÜCÜ nden beter olacağız
A.GÜCÜ nü siyasi çekişme bitirmişti
Bizide Siyasetin Uşağı İHO bitirecek
İHO ya Oy verdim Tüm Taraftarlarımızdan özür diliyorum İHO yu yııkmak İçin elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım

amasya0561
03.09.2013, 18:16
bu başkan istifa etmez. ilk yarı sonu hoca degiştirir başka bir yeteneksiz getirir takımın başına.
bu senede küme mücadelesi veririz. rezil rüsva olarak ligi tamamlarız.
olan yine bize olur. kahrol dur.

İlker Yazıcıoğlu
03.09.2013, 18:18

Gerekirse yürütürüz merak etme....

Veysel
03.09.2013, 18:19
Bu vasıfsız boş adam seçildiği akşam inanamamıştım forumda ise bir bayram havası vardı nereden baksan akıl tutulması.

Laf göndermelet Muharrem bey için çok pişman olacağız demiştim millet soykırım yapacaktı bize yine biz haklı çıktık malesef

ceday99
03.09.2013, 18:22

Ne alaka...

murat
03.09.2013, 18:25
Allah yardimcimiz olsun, nefret ediyorum bu adamdan!

İlker Yazıcıoğlu
03.09.2013, 18:26
Ne alaka...

Ya aklı sıra darbeci değil arkadaş anlamadın mı?
Biz Hacı'yı istemiyoruz ya,otomatik olarak arkadaşın fanatiği olduğu siyasi ideolojinin karşısındayız güya.
Darbeciyiz yani....
:)

IQ testi yapılsın diyorum üyelik için şaka yapıyorum zannediyorlar....

mawro61
03.09.2013, 18:29
vaktiyle usta gelmeliydi. en azından kurumsal bir kimlikle planlı programlı işler yapardık. şampiyonluktan ziyade düzenli olarak avrupada bulunmamız,ligte sürekli ilk 3e oynamak kafi gelirdi.
konuşurken tercüman ihtiyacıda hissetmezdik.

Kader KORELİ
03.09.2013, 18:41
#haciosmanogluistifa (https://twitter.com/search?q=%23haciosmanogluistifa&src=hash)

TT Listesinde şu an 1. sırada.

turgutlu
03.09.2013, 18:56
Ya aklı sıra darbeci değil arkadaş anlamadın mı?
Biz Hacı'yı istemiyoruz ya,otomatik olarak arkadaşın fanatiği olduğu siyasi ideolojinin karşısındayız güya.
Darbeciyiz yani....

IQ testi yapılsın diyorum üyelik için şaka yapıyorum zannediyorlar....

Hacının siyasi görüşüyle ilgilenmiyorum. Fanatiği olduğum siyasi görüşde ülkücülük. Varmı bir sorun.

aaahmet61
03.09.2013, 19:00
siyasetle ne ilişkisi var başarısızlığın.futbolda başarı paradan geçer.gs vefb dibine kadar siyasete batmamış mı? hacinin parası ve projesi yoktu.adam kupa vaadiyle geldi.

sasone
03.09.2013, 19:02
çok komik şimdi böyle ağlamalar falan,seçim başlığında Trabzon şehri bilmem kimin oyununu yendi,takımına sahip çıktı yazıyordunuz.
daha bunlar iyi günleriniz,hadi gücünüz yetiyorsa istifa ettirin.azize sıkmadı size sıkar bak,aman ha dikkatli olun.

İlker Yazıcıoğlu
03.09.2013, 19:11
Hacının siyasi görüşüyle ilgilenmiyorum. Fanatiği olduğum siyasi görüşde ülkücülük. Varmı bir sorun.

Yahu şöyle klavyeden atarlananları da anlamıyorum.

Neyse sana ayıracak vaktim yok....

Sefa Murat Dokuz
03.09.2013, 19:12
çok komik şimdi böyle ağlamalar falan,seçim başlığında Trabzon şehri bilmem kimin oyununu yendi,takımına sahip çıktı yazıyordunuz.
daha bunlar iyi günleriniz,hadi gücünüz yetiyorsa istifa ettirin.azize sıkmadı size sıkar bak,aman ha dikkatli olun.

Madem bireysel olarak odun gibi bir görüşe sahipsin gelip burda genelleme yapıp insanları galeyana getirme. Trabzonspor sizin çiftliğiniz değil. Taraftarın bu taraftar bu adamı istemiyor GİDECEK !

lazzz61
03.09.2013, 19:13
kulaktan dolma bilgi: hanı bızım başkan mafıa kabadayıya Akçaabatlı bırı yanı sıradan bı vatandass hacıosmanlgunu tlefonda cok fena kapak yapmış karsısındada çıkıp konussmuss bısey dıyememıss sözde oflu bı adamın Akçaabatlıdan alacağı var Akçaabatlıda parayı denklestırememıs bu oflu hacıosmanogluna hber vermıs olay ole gelısmıss

sasone
03.09.2013, 19:22
Madem bireysel olarak odun gibi bir görüşe sahipsin gelip burda genelleme yapıp insanları galeyana getirme. Trabzonspor sizin çiftliğiniz değil. Taraftarın bu taraftar bu adamı istemiyor GİDECEK !
sizin gibi odunlar sayesinde oraya ulaştı,şimdi burdan ötmeyin imza toplayın da indirin bakalım.
Allah'ın sopası yok diye boşuna demiyorlar.
Trabzon takımına sahip çıkmışmış,ne oldu cicim ayları erken bitti.

Sefa Murat Dokuz
03.09.2013, 19:27
sizin gibi odunlar sayesinde oraya ulaştı,şimdi burdan ötmeyin imza toplayın da indirin bakalım.
Allah'ın sopası yok diye boşuna demiyorlar.
Trabzon takımına sahip çıkmışmış,ne oldu cicim ayları erken bitti.

Çok şükür biz onları demedik. Diyenlerde pişman.
Kupa yok ? CAS cezayı kesmiş Federasyona başvuracak g.. yok baskı yok konuşma yok. Başbakan kulakları çekmiş.
Transfer yok. İcraat yok. Demeçler rezil. Kalite 0. Cehalet 100.
Böyle adamlar sizin gibi 3. sınıf biat eden insanları yönetebilir ama bizi asla !
Hadi kör deliğinize !

sasone
03.09.2013, 19:31
Çok şükür biz onları demedik. Diyenlerde pişman.
Kupa yok ? CAS cezayı kesmiş Federasyona başvuracak g.. yok baskı yok konuşma yok. Başbakan kulakları çekmiş.
Transfer yok. İcraat yok. Demeçler rezil. Kalite 0. Cehalet 100.
Böyle adamlar sizin gibi 3. sınıf biat eden insanları yönetebilir ama bizi asla !
Hadi kör deliğinize !
bak hele 3.sınıf biat etmeyen kalite 0 sıfır cehalet 100 başkan hacıosman ama tabi adam sağ gösterip sol çakınca oh bunu da başkalarına yüklerim ne rahat ederim.
Usta gibi adamı harcadınız bir inat uğruna,insan bir bakar hayat hikayesine be köyden çıkıp,okumuş,sıfırdan bir firma kurmuş,sağlık sektörü gibi çok ciddi alanda marka olmuş.
sonra Trabzonlu zenginler bize bahmıyy.nah bakarlar size.Adam kaliteli adammış basketin einden tuttu yine.O bile fazla bu siyasi linçcilere.

Tuğrul
03.09.2013, 19:33
Aralık ayında kongre yapılacağını düşünmüyorum.

Yapılsa bile İHO'nun karşısında aday çıkmayacaktır. Buna Muharrem Usta da dahil.

İHO futbolcu planlaması/transfer konusunda başarılı buluyorum. ( Aykut demir, Bosingwa, Malouda %100'lük bir başarı oranı var. )

Sadri Şener ve Şenol Güneş'in artıklarını bir çırpıda temizlemeyi başaramadılar. Çünkü bu maddiyatla ve zamanla olacak işler.

İHO'nın siyasetle bu kadar içli dışlı olması kabul edilemez. Geçen de söylemiştim. TS katalunya gibi homojen bir siyasi görüşe sahip değil. Tektipçi anlayışa sahip değil.

Yaptığı bu hatadan süratle vazgeçmeli. Gelgörki İHO bu duruşundan taviz vermeyecek gibi. Onu tenkit eden, denetleyen bir insanın olmaması kendisini daha çok cesaretlendiriyor. Keşke bu siyasi arenaya hiç girmeseydi de şimşekleri üzerine çekmeseydi.

Emirhan Çorumlu
03.09.2013, 19:33
İstifa edecek yüz varsa tabi...

Trabzonspor kulübü iflasın eşiğinde....

Planın yok...

Programın yok...

Paran yok...

Destekleyicin yok...

Sponsorun yok...

Ne diye başkan olursun...

Tek Hedefi Kupaydi... Onuda basaramadi... Neden hala bu Adama tahamül ediyoruz...

Emirhan Çorumlu
03.09.2013, 19:36

Kendisinin ne Is yaptigi bile belli degildi... Serbest Meslek :rolleyes:

Asil Meslegi ortaya cikti... Politik Yalayici... :S

Berkan
03.09.2013, 19:36
Hakan KULAÇOĞLU'nu neden desteklemediniz ? Profesör adam ama biz bilgiye bakmayız bakamayız ne yazik ki .

aaahmet61
03.09.2013, 19:37
Dünya Gündemi
· Değiştir
End Date
#SRKPrideOfIndia
#haciosmanogluistifa
Congress
Сирии
#SugerenciasParaUnaNocheLluviosa
#RubiusYMangelEnElHormiguero
50 Shades of Grey
#Digamos15Mentiras
Dennis Rodman

dünyadaki twitter kullanıcıları sorsa bu haci kimdir.dünya listesine girecek kadar önemli ne yapmıştır diye sorsalar ne cevap vereceğiz ?

Tayfun
03.09.2013, 19:39
#haciosmanogluistifa

Trabzonspor'un siyaset üstü olduğunu kavrayamamış bu adam o koltukta daha fazla oturmamalı.

Berkan
03.09.2013, 19:44
Taraftarı sokağa dökerim demeyi biliyordu kupa gelmezse. Hani nerde kupa, ağzımı çok fena bozacam ama forum ailesine saygımdan bozmuyorum. Kulakların çınlıyorsa sebebi benimdir hacıııı

Tuğrul
03.09.2013, 19:45
Hakan KULAÇOĞLU'nu neden desteklemediniz ? Profesör adam ama biz bilgiye bakmayız bakamayız ne yazik ki .

Ersun yanal da bilimsel antrenman metodlarından yararlanıyor. Bu onu Fatih Terim'den daha iyi bir konuma mı sevkediyor.

aaahmet61
03.09.2013, 19:47
Ersun yanal da bilimsel antrenman metodlarından yararlanıyor. Bu onu Fatih Terim'den daha iyi bir konuma mı sevkediyor.
3 bin tl devlet maaşıyla 200 trilyon borcu nasıl kapatacak.ustadan başkası yalandı.

Enaldo61
03.09.2013, 19:48
Arkadaşlar twitterda #hacıosmanogluistifa diyoruz, duyanlar duymayanlara söylesin yüklenelim.

emre duman
03.09.2013, 19:49
Arkadaşlar twitterda #hacıosmanogluistifa diyoruz, duyanlar duymayanlara söylesin yüklenelim.

ben son gaz yükleniyorum ilk 3 teyiz :D

Berkan
03.09.2013, 19:50

Fatih Terim alsın bu kadro şampiyon yapsın bakayım yapabiliyor mu ? Sırtını takımına yaslayıp, futbolcu ayartıp şampiyon yapması mı önemli olan. Bize gelse ilk 7 ye giremez şu vaziyette.

Ayrıca başkanlıkla teknik direktörlük çok farklı şeyler birisi zeka ister diğerinde başarılı olmak için bu işin içinden gelmek gerekir tabi istisnalar dışında.

Emirhan Çorumlu
03.09.2013, 20:14
ben son gaz yükleniyorum ilk 3 teyiz :D

Aynen... 1-61' e kadar yaptim... 61' de hersey biter... Game Over IHO

Tayfun
03.09.2013, 20:31
#haciosmanogluistifa

Gerçekleri gören, çıkar gütmeyen Trabzonsporlular destek versin.

Bu taraftarı saf yerine koyamazlar !

CAFER ÖZER
03.09.2013, 21:09
#haciosmanogluistifa
Tweterde kısa sürede 1.sıraya çıktı şimdi 4.sırada tweter i olan yüklensin

Tayfun
03.09.2013, 21:11
Twt'da gündeme oturdu.

Teşekkürler gerçek Trabzonspor taraftarı, bu kulübün asıl sahibi sizlersiniz.

İlker Yazıcıoğlu
03.09.2013, 21:13
Twitter'i olanlar yüklensin de,Hacı'nın da çok umrundaydı....

DeAgLeMaNyAq
03.09.2013, 21:15
Usta'nın hikayesinde Hacıosmanoğlu niye yok çok ayıp etmişler...

Eren Uğur Ayar
03.09.2013, 21:15
Adamı başkan seçtiniz şimdi istediğiniz kadar yüklenin,adam koltuğu kapmış kolayda bırakmaz.

İlker Yazıcıoğlu
03.09.2013, 21:17
Usta'nın hikayesinde Hacıosmanoğlu niye yok çok ayıp etmişler...

................

6Şafak Aydın1
03.09.2013, 21:17
koleji kur öyle git kupa mupada istemiyorum senden zaten alamican.

h@msi61
03.09.2013, 21:27
Istifa!!!

gabriel omar
03.09.2013, 21:27
Bu sahtekarı savunmak için burda ne muhabbetler dönmüştü.Doğruyu anlatmaya çalışan bir kaç üye ile dalga geçildi burda yok seçimin acısı geçmedi mi yok 13.sandık nasıl koydu diye.O dalga geçtiğini sanan üyeler insansa şimdi binbir özür diler o üyelerden.En başta da deep blue,özgür6161,stichus.Bu adamlara edilmeyen laf kalmadı sırf doğruları söylediler diye.

İnsan olan hatasını kabul edip özür diler.

talibim
03.09.2013, 21:30
>> genellikle fevri davranıyor i.h bundan yola cikarak istifasinin da fevri bir hareketle olacagini dusunuyorum

SADECETRABZON61
03.09.2013, 22:07
Trabzonsporu siyasete karıştıran bir Başkan verilen sözleri tutmayan bir isim acil olarak istifasını vermeli..

metehan
03.09.2013, 22:11
Bu akşam gittiğim bir restorantta Tekin Küçükali'ye rastladım. Çıkışta kendisinden, başkanı uyarmasını rica ettim :) Söylediklerinin, bizim burada yazdıklarımızdan bir farkı yoktu. Söylediklerini tek kelime ile özetlemek gerekirse : Kandırıldık !

İlker Yazıcıoğlu
03.09.2013, 22:22
Yerel basın niye bu duruma sessiz kalıyor derken,bir çok yazısında hükümetin yanında yer alan gazeteci Ali Öztürk bile kaldıramıyor bu durumu.İşte yazısı...

Trabzonspor’un içinde bulunduğu açmaz olağanüstü kongre sürecinde belliydi. Takım ruhu çoktan yitirilmiş, borç batağında yüzen ve başkan olmak ‘cesaret isteyen’ bir işti. Trabzonspor delegasyonu ‘Kulüp AK Parti’nin eline geçmesin!’ kaygısıyla kongrenin en cesur adayını seçti. Kongre delegasyonu bugün bakıldığında, mantığıyla değil, hisleriyle hareket etti. Kongre delegasyonu önceliğine Trabzonspor’u değil, kendi kişisel benliğini çıkardı. Gelinen bu noktanın öncelikli sorumluluğunu oy veren üyeler hissetmelidir.
Çevre ve Şehircilik Bakanımız 1 Haziran 2013 günü Trabzonspor’u ziyaret ettiğinde Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’na övgüler yağdırmış ve seçilmesiyle ilgili de “Trabzon bu mesajı iyi anlamış ve okumuştur. Trabzonspor’un bu yıl şampiyon olması lazımdır. Her türlü desteği vereceğiz” sözlerini kullanmıştır. Sonucu yanlış okumuştur.
Bakan Erdoğan Bayraktar, Trabzonspor’un iyiye gideceğinden o kadar emindir ki, 20 Temmuz 2013 günü bu kez; “Trabzonspor’u şampiyon yapacağız. Trabzonspor 10-15 yılda ihmal edildi. İnşallah bundan sonra Trabzonspor’umuzun haklarını daha çok savunacağız” diyerek 15 yıllık döneme adeta meydan okumuştur.
En üst perdeden konuşan Bakan Bayraktar, verdiği maddi destekle sorunun çözüleceğini sanmış, şampiyonlukların kaçırıldığı, şampiyonlukların şike yöntemiyle elimizden alındığı dönemleri bile başarısız saymıştır. İki futbolcu transferi ile meselenin hallolacağını sanmıştır.
Orta perdede duran Kulüp Başkanı Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu ise kendince ürettiği duruş biçimleri ve söylemlerin her şeyi halledeceğini sanmıştır. Kulüp başkanı olmak ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la bir arada olmak!..En büyük emellerine kavuşmanın keyfiyle kulübü siyasi arenaya taşımıştır. Seçilmeden önce ‘kupayı mutlaka alacağız’ sözü verirken, seçimden sonra ‘Kupayı Fenerbahçe’nin iade etmesi gerekir’ noktasına savrulmuştur.
En alt perdede bulunan Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay ise henüz hiçbir şeyin farkında olamadan ders alıp duruyor. Bu sınavın, alınan derslerle verilemeyeceğini göremiyor. Trabzonspor gibi bir kulübü çalıştırmanın ağır yükünü kaldıramayacağını fark edemiyor. Kendisini teknik direktörlüğe getiren yöneticilere olan şükran borcu nedeniyle futbolcu transferi için sesini çıkarmayan Akçay Hoca, bu gidişle kulübe bir daha hoca olarak dönemeyecek olmanın taşlarını döşüyor. Ne hazindir ki Ünal Hoca da dün olduğu gibi bugün de seyrediyor. Alamadığı veya verilmeyen inisiyatifi önemsemiyor.
Geldiğimiz noktayı ana hatlarıyla izah ettikten sonra geçen yılı aramamak için dua etmenizi öneriyoruz. Transfer yoksa, bu algıyla yol alınacaksa ilk 5 için değil, son 5 için dua edin. Kimse değil…Biz bize ettik. Aralık’ı bekleyin.

Gurpas
03.09.2013, 22:24
Ulan haci bu taraftari kandirdin o kulubun basina geldin ama son gulen iyi guler. Bu kulup kimleri kapi disari etti. Hey gidi seninde siran gelmek uzere

NFeS NeVa
03.09.2013, 22:25
Aslinda Yapmak istedigini, kesinlikle yapmayacagim diye vaad de bulunup, böylelikle aldigi oylarla baskan olan $ikeci iHO..
Adini dahi tam yazmiyorum nefret ediyorum senden,
Allah adama böyle bedel ötetir sahada iste yalanci $ikeci..
Siyasetin artik cöpü,kulladigi yagdanlik.
Kim derdi ki bu takima böyle s...ler baskan olacak,kim derdi ki yel degirmelerine karsi savasan donkisot misali dogruluktan yana olanlarin takimi,böyle bir ahlak yobazi tarafindan idare edilecek..
Ben hayatimda bu kadaryüzsüz adam görmedik,
her mikrofun gördügünde,her soru sorana,bozuk plak gibi zemiz futbol paydaslari kupa aziz diyor,
Senin ahlakin nerede peki,secilmislerden kisisel cikar ve bes para etmez vizyonsuzluguna yardim bekliyorsun..
Af edersiniz de ben bu adami görünce,objektiflere sert bakan ve kabadayi delikanli filan oldugunu düsünen degil,öküzün trene baktigi gibi bakan bos bir cuval oldugunu düsünüyorum..
Maclari seyretmiyorum,evde olupda seyretmedigim TS maci yoktur..bu adam gidene kadar bilerek mac saatleri evden kaciyorm artik..
Istifaya davet ediyoruz kimi? Istifa etmek,cagdas ve insanliktan nasibini almis insanlara mahsustur,biz siyasete el pence durmus yalakadan bahsediyoruz..

sbay
03.09.2013, 22:29
açık söyleyeyim avni akerde taraftar gruplarına bedava bilet veren bir başkana o stadda tepki sesleri yükselmedikçe o koltuğu bırakmazlar...

gruplar iho'nun himayesinde, iyi nemalandılar...

serdar
03.09.2013, 22:33
......

Dereli
03.09.2013, 22:38
Bu ülkede istifa eden siyasetçi duydunuzmu?
Başkanımız, namzet siyasetçi olarak sanmıyorumki istifa etsin.

DJTT
03.09.2013, 22:41
Adam gibi gitme zamanı geldı başkanoğlu

nakzo
03.09.2013, 22:58
Aralık ayında kongre yapılacağını düşünmüyorum.

Yapılsa bile İHO'nun karşısında aday çıkmayacaktır. Buna Muharrem Usta da dahil.

İHO futbolcu planlaması/transfer konusunda başarılı buluyorum. ( Aykut demir, Bosingwa, Malouda %100'lük bir başarı oranı var. )

Sadri Şener ve Şenol Güneş'in artıklarını bir çırpıda temizlemeyi başaramadılar. Çünkü bu maddiyatla ve zamanla olacak işler.

İHO'nın siyasetle bu kadar içli dışlı olması kabul edilemez. Geçen de söylemiştim. TS katalunya gibi homojen bir siyasi görüşe sahip değil. Tektipçi anlayışa sahip değil.

Yaptığı bu hatadan süratle vazgeçmeli. Gelgörki İHO bu duruşundan taviz vermeyecek gibi. Onu tenkit eden, denetleyen bir insanın olmaması kendisini daha çok cesaretlendiriyor. Keşke bu siyasi arenaya hiç girmeseydi de şimşekleri üzerine çekmeseydi.

ister çıksın ister çıkmasın Trabzonsporun tartışmasız en sevilmeyen başkanı sportif başarı olmayacak kupayı zaten alma ihtimali yok ben aralığı bile göreceğine şüpheliyim yalvarsın hatta bağırsın çağırsın mra ya da Karabük maçını kazandırsın Karabük maçı bu hafta kaybedilirse ne mra ne hacı bir dahaki hafta bu takımda kalabilir taraftar patlama noktasında 2 senedir biriktirdiği kini çok kötü kusacak.

HH_52
03.09.2013, 23:03

Benim imzamı bile Hocıosmanoğlu için değiştirdim :D

Hacıosmanoğlu İSTİFA

Hacıosmanoğlu İSTİFA

Hacıosmanoğlu İSTİFA

nakzo
03.09.2013, 23:04
sonuna kadar istifaistifa istifa yalnız o değil kuklası ünal ve mara da istifa kuklalarda istifa

leviathan_-1461
03.09.2013, 23:21
şimdi bende sormak istiyorum, bu yönetim hakkında olumlu düşünceler sahip bir kaç kişiden birisin sanırım, seninde bir akrabalığın mı var.

başkan bildiği tek şey bir şey bilmediğidir, yapmış olduğu açıklamalarla yaptığı icraatlerin arasında çok fark vardır,
şimdi soruıyorum bizim başkan ile akp(rte, düşünce ve icraat olarak)) arasında ne fark var.. biri ülkeyi batırmaya , biri trabzonsporu batırmaya uğraşıyor.

Amcam olur kendisi.. hepiniz hafiye kesildiniz başımıza, senin düşüncenle aynı yönde olmadımı yapıştır yaftayı, akrabasımısın? he akrabasıyım itirazınmı var... Ben her geleni üçgün sonra kapının önüne koyacak kadar ileri zekalı biri değilim..

Uğur Gündüz
03.09.2013, 23:26
CAS kararından sonra panikledi başkan. İş somutlaşınca arazi oldu. Buca'nın yaptığını bile yapamadı ve kimseye başvuru yapmayacağını da deklere etti. Zira biliyorki bu federasyon UEFA'dan yaptırım tehdidi gelmezse asla kararından dönmez. Başkanı kupayı alma ihtimali bile korkuttu. Yakında fener taraftarlarının bu işte suçu yok diyerek kurumsal ayrıma bile gidebilir.
Durduğu hergün biraz daha alçalıyor ve basitleşiyoruz.

Nihat Günay
03.09.2013, 23:28
Trabzonspor tarihinde bu kadar kısa sürede bu kadar çok nefret kazanan ve istifa nağraları attırabilen başka bir başkan olmamıştır heralde.

HACIOSMANOĞLU İSTİFA...

jako13
03.09.2013, 23:35
bu kadar siyasete angaje olan bir başkan aramıza giren bir nifaktır. Trabzonspor partiler üstüdür. Hacıosmanoğlu İSTİFA !

bordolumavi
03.09.2013, 23:37
açık söyleyeyim avni akerde taraftar gruplarına bedava bilet veren bir başkana o stadda tepki sesleri yükselmedikçe o koltuğu bırakmazlar...

gruplar iho'nun himayesinde, iyi nemalandılar...

Evet kesınlıkle cok dogru gruplar bedava bıletle satın alınmış,ıho yu gondermenın en guzel yolu stadda ıstıfa seslerıdır ama o seslerın cıkabılecegını hıc sanmıyorum....

Nihat Günay
03.09.2013, 23:37
Sırtımızı UEFA'ya dayamışız bir umut bekliyoruz.

Adamlar yapacağını yaptı ve yemeği önümüze koydu.

Ama bizim başkan çiğne de ağzıma koy diyor.

Koskoca Trabzonspor federasyondan hakkını alamıyorsa lanet olsun böyle büyüklüğe...

Hacıosmaoğlu istifa...

Doğukan Uçan
03.09.2013, 23:39
Yalan konusmanın hesabını vereceksin

matalar
03.09.2013, 23:41
fenerlilerden betersiniz ha.
bizim düşman aramamıza gerek yok.
en büyük düşman taraftarın kendisi

Yaşar
03.09.2013, 23:41
Temiz siyaset paydaşları ile beraber Hacıosmanoğlu istifa...

Doğukan Uçan
03.09.2013, 23:43
hacı sahtekaroğlu : takımımız gruplara kalmadan 1 tane dünya yıldızı forvet alacagız.

bu açıklamayı yapalı tam 3 hafta oldu.

temel_yilmaz
03.09.2013, 23:43
Paydaş detected.

matalar
03.09.2013, 23:44
Taraftar İSTİFA...

matalar
03.09.2013, 23:48
burda istifa daveti okumaktan bııktım.
yeter artık yaa.
şener istifa, ş.güneş defol, tolunay istifa hacıosman istifa, MRA istifa.
kim gelecek.
istediklerinizin hepsi geldi hepsine istifaya davet ettiniz kim kaldı.
gelecek olan da istifaya davet edilecek.

Yaşar
03.09.2013, 23:51
yeter artık yaa.
kim gelecek.

Daha ne olması gerekiyor, daha ne kadar, nasıl rezil olmamız gerekiyor istifa demek için?

erkankoc
03.09.2013, 23:52
Iho tam skandal

Furkan Özdem
03.09.2013, 23:53
Başkan o kadar mitinge katıldı, o kadar laf etti ustanın hikayesinde kendine bir piksel yer bulamadı... :(

Doğukan Uçan
transfer yapmazsın

sözlerini tutmazsın

her ay başbakanın mitingine gidersin

ee daha ne olacak kardesssssssssssssssssssssssss

Nihat Günay
yeter artık yaa.
kim gelecek.

Hiç birinde İHO'daki kadar büyük bir ittifak oldu mu?

matalar
03.09.2013, 23:58
Hiç birinde İHO'daki kadar büyük bir ittifak oldu mu?

şenol güneşte bile oldu.
ben burda küfür edenleri bile biliyorum ki kendisi yaşayan efsane olmasına rağmen.
şimdi hacıosmanoğlu veya MRA için istifa davetini çok görmüyorum

Mert Oğuzlu61
03.09.2013, 23:59
yeter artık yaa.
kim gelecek.

bu istifa sesleri ünal aysal, fikret orman gibi aklı başında bir başkan ve fatih terim gibi bir teknik adam bulana kadar devam edecek.

başımızda bulunan beceriksiz ve vasıfsız yönetim ile teknik adamlıkla uzaktan yakından alakası olmadığı kurduğu kadrolardan ve saçma sapan açıklamalardan belli olan, tavşanlı linyit in hocalığını yaptığını sanan MRA, para yiyici ünal ınıda alıp gidene kadar devam edecek.

yavuzbaha
04.09.2013, 00:07
Muhafazakar bir insanım,herhangi bir siyasi görüşe sahip değiim ama dünya görüşüme çok yakın hissettiğimden 3 dönem Akp ye oy verdim,4 ncü dönem benim açımdan şüpheli...Neyse burayı geçelim..Evet başkan olan İbrahim HacıOsmanoğlu nun parti mitinglerinde boy göstermesi son derece çirkin ve berbat bir durum.Bunun izah edilir bir yanı yok...başkan istifa etmelidir deniyor,bana göre ise asla başkan olmamalıydı,konuşmalarındaki entellektüel birikimsizlik ve çapsızlık o kadar fazla ki,böyle birinin büyük bir kulube başkanlık yapması inanılmaz bişey...bu kadar kısa geçmişine rağmen geldiği günden beri yaptığı gaflar,düşünmeden filtre etmeden ettiği laflar,söylediğinden çark etmeler felan..bu ne ya...rezillik

Nihat Günay
04.09.2013, 00:07
şenol güneşte bile oldu.
ben burda küfür edenleri bile biliyorum ki kendisi yaşayan efsane olmasına rağmen.
şimdi hacıosmanoğlu veya MRA için istifa davetini çok görmüyorum

Hiç kimsenin Halilhodzic'i, Şota'yı, Futbolcu Ünal'ı, Futbolcu Tolunay'ı, Onur'u, Tolga'yı, Gökdeniz'i, Fatih'i, Kaleci Şenol'u, Ahmet Suat Özyazıcı'yı yuhaladığını hatırlamıyorum.

İşini iyi yapan hiç kimse istifaya davet edilmez.

Taraftar önce yol gösterir sonra istifaya davet eder...

Geçen yıl Tolunay hoca'nın kaldığı yerden devam edip Volkan şen'den sol açık yaratmaya çalışırsan ve 9 resmi maçın ardından hala olmayacağını göremezsen istifaya davet edilirsin (MRA'nın devam etmesi gerektiğine ve başarılı olacağına yürekten inanarak bunu söylüyorum).

Bence haksız eleştirinin tek kurbanı Şenol Güneş'tir. Geri kalan herkes aldıkları tüm eleştirileri hak etmektedir.

matalar
04.09.2013, 00:08
bu istifa sesleri ünal aysal, fikret orman gibi aklı başında bir başkan ve fatih terim gibi bir teknik adam bulana kadar devam edecek.

başımızda bulunan beceriksiz ve vasıfsız yönetim ile teknik adamlıkla uzaktan yakından alakası olmadığı kurduğu kadrolardan ve saçma sapan açıklamalardan belli olan, tavşanlı linyit in hocalığını yaptığını sanan MRA, para yiyici ünal ınıda alıp gidene kadar devam edecek.

bence fatih terimden daha kaliteli teknik adamımız vardı ama akıbeti değişmedi.
taraftar için kişilerin önemi yoktur taraftar sonuca bakıyor.
maluda bosingwa alınınca herkes yaşa hacıosman diyordu.
3 maçı kazanmış olsaydık yine öyle denecekti
muharrem usta akp yalakasıydı şimdi ne oldu.
usta gel bizi kurtar.
şu an o başkan olsaydı usta defol denilecekti.
olay budur

mawro61
04.09.2013, 00:21
Aslinda Yapmak istedigini, kesinlikle yapmayacagim diye vaad de bulunup, böylelikle aldigi oylarla baskan olan $ikeci iHO..
Adini dahi tam yazmiyorum nefret ediyorum senden,
Allah adama böyle bedel ötetir sahada iste yalanci $ikeci..
Siyasetin artik cöpü,kulladigi yagdanlik.
Kim derdi ki bu takima böyle s...ler baskan olacak,kim derdi ki yel degirmelerine karsi savasan donkisot misali dogruluktan yana olanlarin takimi,böyle bir ahlak yobazi tarafindan idare edilecek..
Ben hayatimda bu kadaryüzsüz adam görmedik,
her mikrofun gördügünde,her soru sorana,bozuk plak gibi zemiz futbol paydaslari kupa aziz diyor,
Senin ahlakin nerede peki,secilmislerden kisisel cikar ve bes para etmez vizyonsuzluguna yardim bekliyorsun..
Af edersiniz de ben bu adami görünce,objektiflere sert bakan ve kabadayi delikanli filan oldugunu düsünen degil,öküzün trene baktigi gibi bakan bos bir cuval oldugunu düsünüyorum..
Maclari seyretmiyorum,evde olupda seyretmedigim TS maci yoktur..bu adam gidene kadar bilerek mac saatleri evden kaciyorm artik..
Istifaya davet ediyoruz kimi? Istifa etmek,cagdas ve insanliktan nasibini almis insanlara mahsustur,biz siyasete el pence durmus yalakadan bahsediyoruz..

Aynen katiliyorum.boyle birinin başkan secilebilmesinide köylü kurnazligi olarak niteliyorum

carolo
04.09.2013, 00:24
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu spor tarihinde eşi görülmemiş bir sürece imza atıyor. AKP Kazlıçeşme mitingine katılan Hacıosmanoğlu şimdi de Başbakan Erdoğan'a dua etti.
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, TGRT Haber'de yayınlanan Basın Odası programı'nda Başbakan Erdoğan için övgü dolu ifadeler kullandı.

Başbakan Erdoğan'ı çok sevdiğini söylen Hacıosmanoğlu, "Bu ülkenin başında daim olmasını Allah' tan niyaz ederiz" diye dua etti.

Hacıosmanoğlu, Biz kendisini seviyor ve değer veriyoruz. 10 senede bu ülkeyi nereden nereye taşıdığını, 10 sene daha yönetimde olursa bu ülkeyi nerelere taşıyacabileceğini biliyoruz. ifadelerini kullandı.

'Kazlıçeşme'ye neden gittin' sorusuna ise Hacıosmanoğlu, ' Kazlıçeşme'ye gidişim millet adına bir irade ortaya koymaktı. Bu ülkede bir lider var ve ona sahip çıkmak lazım. Dün el açan ülke kucak açan ülke olma yolunda hızla ilerliyor. Biz 600 yıl dünyayı yönetmiş bir milletin evlatlarıyız. Hesabı olanların hesabı bozuldu.' diye cevap verdi.

Mert Oğuzlu61
04.09.2013, 00:29
bence fatih terimden daha kaliteli teknik adamımız vardı ama akıbeti değişmedi.
taraftar için kişilerin önemi yoktur taraftar sonuca bakıyor.
maluda bosingwa alınınca herkes yaşa hacıosman diyordu.
3 maçı kazanmış olsaydık yine öyle denecekti
muharrem usta akp yalakasıydı şimdi ne oldu.
usta gel bizi kurtar.
şu an o başkan olsaydı usta defol denilecekti.
olay budur

şenol hocayı çok severim ama bir sıralama yapacaksak bu ülkede fatih terim 1 numaradır bu bir gerçek. ondan sonra şenol hoca ve denizli gelir... şenol güneş kurulu kadroyu evet oynatabiliyor çokta güzel oynatıyor ama hiçbir zaman, hiçbir şekilde kendi kadrosunu oluşturup başarılı olamadı. onu fatih terim den ayıran eksi özelliğide işte budur. şampiyon olduk kadro dağıldı, 2 yıl sabrettik tam 2 yıl. o koca 2 yıl boyunca 1 tane işe yarayan adam aldıramadı, buna şampiyon olduğumuz yıl devre arası gelen brozekler ve m.çakır da dahil... çöplüğe çevirdi takımı ve beklendiği üzere istifa etti gitti. severim, sayarım, efsanedir ama bir fatih terim değil. keşke kurulu düzeni oynatmanın yanında, sıfırdan takım oluşturmayıda başarabilseydi...

ikinci olarak, usta yı da istifaya davet ederdik diyorsun ama bunu bilemeyizki, seçim döneminde adamın ismiyle dalga geçtim forum cezası aldım usta yı hiç istemiyordum ama belki usta gelse şuan farklı şeyler konuşuyor olurduk, bunu görmeden bilemeyiz. üstte renktaş yazmış zaten bu taraftar başarılı olan adama sövmediki ? başarılı olanı kimseye yedirmeyiz zaten. çok mu şey istiyoruz aklı başında bir yönetim ve teknik adam gelsin, milletin takımına imrenmeyelim sezon boyunca saç baş yolmayalım, şu takım ezilmesin artık gerçek kimliğine bürünsün, siyaset miyaset yetti artık taraftar bıktı usandı, 20 yaşındayım 3 türkiye kupası gördüm bir kere şampiyon olduk onuda kursağımızda bıraktılar şampiyonluk sevinci denen şeyi bir türlü tadamadım.

İHO truva atı olduğunu şu kısa sürede dosta düşmana gösterdi bu adamın amacı kulüp yönetmek yükseltmek sportif başarıydı kupa kaldırmaktı felan bunlar değil, adamın amacını zaten 8 yaşında çocuk bile anladı. bu adam ve yönetimi hakkında içimde biriken şeyler var onuda burda patlatmak istemiyorum, çok pis sazan.avi na getirildik göz göre göre kulübün içine truva atı soktuk. hatamızdan en kısa sürede dönmeliyiz, bunun tek yolu kongredir...

Muhalif
04.09.2013, 00:31
Konuyu açan Cafer Abi'ye farklı sosyal ortamlarda da teşekkür etmiştim. Cafer Abi'yi 8 sene önceki Gerede organizasyonundan tanıyorum. Olduğu gibi görünen bir adam. Akp'li olduğunu ve Hacı'ya oy verdiğini inkar etmiyor ama söz konusu Trabzonspor olursa Ordu nüfusuna kayıtlı bu abimiz için akan sular duruyor. Böyle samimi bir taraftar boş yere feryat etmez bence. Söz konusu Trabzonspor olduğunda hepimiz Cafer Abi gibi diğer tüm kimliklerimizi bir yana bırakıp Trabzonspor'un menfaatleri etrafında birleşmeliyiz. Ve kulübün menfaatleri şu an Hacıosmanoğlu ve ekibinin bir an önce istifa etmesini gerektiriyor. Bu kadar.

metehan
04.09.2013, 00:33
CAS kararından sonra panikledi başkan. İş somutlaşınca arazi oldu. Buca'nın yaptığını bile yapamadı ve kimseye başvuru yapmayacağını da deklere etti. Zira biliyorki bu federasyon UEFA'dan yaptırım tehdidi gelmezse asla kararından dönmez. Başkanı kupayı alma ihtimali bile korkuttu. Yakında fener taraftarlarının bu işte suçu yok diyerek kurumsal ayrıma bile gidebilir.
Durduğu hergün biraz daha alçalıyor ve basitleşiyoruz.
Uğur abi, uzun bir aradan sonra senin bir yazını okumak beni çok mutlu etti.

Hacıosmanoğlu, TS taraftarını kelimenin tam anlamıyla kandırdı. TS başkanlık koltuğunu, tamamen başbakana yakın olabilmek için kullanıyor.

Uğur Gündüz
04.09.2013, 00:40
Uğur abi, uzun bir aradan sonra senin bir yazını okumak beni çok mutlu etti.

Hacıosmanoğlu, TS taraftarını kelimenin tam anlamıyla kandırdı. TS başkanlık koltuğunu, tamamen başbakana yakın olabilmek için kullanıyor.

Yine 5-6 kişiyle dönen bir foruma takılıyorum:)

Hakikaten hiç bir başkan bizi bu kadar rezil etmemişti, adam televizyona çıkınca dayanamayıp hemen kanal değiştiriyorum. Adamın tek derdi siyaset. Hayır onu da yapsın ama hiç olmazsa diğerleri gibi bıraktıktan sonra.

serdaracıl
04.09.2013, 02:30
Başına kötü birşey mi geldi acaba sesi solugu çikmiyor

mhs61
04.09.2013, 03:09
---

CAFER ÖZER
04.09.2013, 08:52
Konuyu açan Cafer Abi'ye farklı sosyal ortamlarda da teşekkür etmiştim. Cafer Abi'yi 8 sene önceki Gerede organizasyonundan tanıyorum. Olduğu gibi görünen bir adam. Akp'li olduğunu ve Hacı'ya oy verdiğini inkar etmiyor ama söz konusu Trabzonspor olursa Ordu nüfusuna kayıtlı bu abimiz için akan sular duruyor. Böyle samimi bir taraftar boş yere feryat etmez bence. Söz konusu Trabzonspor olduğunda hepimiz Cafer Abi gibi diğer tüm kimliklerimizi bir yana bırakıp Trabzonspor'un menfaatleri etrafında birleşmeliyiz. Ve kulübün menfaatleri şu an Hacıosmanoğlu ve ekibinin bir an önce istifa etmesini gerektiriyor. Bu kadar.

Benim hakkımda düşüncelerin için Teşekkür ederim
Bir İnsanın Durduk yerde Kendi Tuttuğu sevdiği uğrunda maddi manevi birçok şeyi harcadığı Kulübün Yöneticisi yada Tuttuğu Siyasi partinin yöneticisi için Laf söylemesi için Ya KAFAYI YEMİŞ olması gerekiyor Yada Sevdiği değer çok daha kötü durumlara gidecek olmasını gördüğünden Baştan Önlem almaya çalışmasındandır.
İbrahim Hacıosmanoğluna Neden Oy verdim
BMN kahvaltısında Yüzüyüze yaptığımız görüşmede aynen şöyle dedi
"BENİM kimseye Minnet borcum Yok Ben seçilirsem Siyasetin Peşinden Koşan kendini siyasilere kullandıran Bir Trabzonspor değil
Siyasileri peşinden koşturan Siyasileri Kullanan Bir Trabzonspor olacak bu gücümüz var,
Sadri Şener Başbakandan fırça yedi sesi soluğu çıkmıyor,Kupayı Alacağız " türü açıklamalar yaptı
Kongrede Muharrem Usta İçin Siyasetin adamı dedi Sportif Başarı için değil
Butür Konuşmaları ve Trabzonspor menfaatlerini koruyacak Trabzonsporun haklarını gasbeden TFF-AKP-MHP-CHP-Medya kim varsa savaş açacak diye oy verdim
Seçilince TFF ye savaş açtı TÜPÇÜ geri adım attı Tamam dedik verdiğimiz Oylar helal olsun Dedik
Kazlıçeşme AKP mitingine gitti inanmadık ama tamam o kadar hata olur diye göz yummaya başladık
CHP-MHP FB MAĞDUR OLDU Deyince resmi siteden açıklama yaptı Tamam dedik Siyaseilere savaş açıyor Kazlıçeşme Bir hata zannedttik ama Ondan sonra iyice azıttı sapıtmaya başladı
Başbakan Mitinge gidiyor Havalimanında karşılıyor Atkı takıyor Mitingde yanında İlbaşkanı gibi duruyor Mitingde Başbakanın yanında İlbaşkanı bile Yoktu CHP ye savaş açıyor MHP ye karşı sessiz AKP nin propağandasını yapıyor
Eğer Biz HACIOSMANOĞLUNU AKP yada başka bir partide görmek istersek Ordan aday yapar seçimde kendisi ile Siyasi parti amblemi altında Pozlar veririz İçimizde her siyasi görüşe mensup İnsan var Mutlaka Kendisi ile poz veren çıkacaktır.İstifa etsin İstediği partide istediği Siyaseti Yapsın
Bizi kandırıp Trabzonsporu Kullanıp Siyasi Şov yapamazssın
Kaldıki Siyasi Şov yaptığın AKP birbirlerine selam bile vermeyen 2 mt den fazla yaklaşmayın diye birbirlerini uyardıkları Partilerle CHP-MHP hatta BDP ile bir araya gelmez iken ŞİKE KONUSUNDA UZLAŞTILAR
Yanından ayrılmadığı Başbakan ŞİKE konusunda neler yaptı hepimiz biliyorken Trabzonsporun haklarını koruması gereken birisinin Trabzonsporun Haklarını gasnedenlerle beraber Poz vermesi kanıma dokunuyor,Bu benim Oy verdiğim partide olsa Babamın oğluda olsa zoruma gidiyor.
Özetle Siyasi Olarak dediğinin tam tersini hemede Kısa sürede yaptı OY VERME NEDENİM ORTADAN KALKTI
Diğer Oy verme meselem BENİM OLDUĞUM YERDE EMEK HIRSIZLARINA YER YOK dedi
16.ACM nin ŞİKE YAPTI diye ceza verdiği MECNUN ODYAKMAZ için
Trabzonspor ile ilgili İdiianamede yer almadığı halde mahkemede yalan uydurup İfitira atan
"Trabzonspordan oyuncularıma Teşvik primi geldi,Trabzonspor Bize Şike teklif etti"Diyecek kadar alçak FB ye maç satmış emeklerimizi çalmış bir adam için Ben KENDİSİNE KEFİLİM ARKADAŞIM TAŞ EVİNDE KALDIM ANNESİNİN ELİNİ ÖPTÜM gibi saçma sapan ifadelerle MECNUN u aklamaya çalışması Bardağı taşıran Son damla olmuştur benim için Hatta Bu konuda Telefonla beni aradı Hakkımı helal etmiyorum dediğim için Atıştık ve HAKKINI HELAL ETMESSEN ETME dedi sonunda
1 AY içinde kupayı Alacağım Dedi Trabzonsporun Haklarını heryerde arayacağız CAS var FİFA var derken CAS karar vermiş
CAS FB ŞİKE YAPTI DERLERSE NE YAPACAKSINIZ PLAN VARMI? diyorlar
"Hayır bir planımız yok bir yere müracat etmeyeceğim"diyor
ŞİKECİLER "kupa bizim hakkımız emeğimiz Alınterimiz HAPİS YATMIŞLIĞIMIZ VAR kimse kupayı alamaz" diyor çıt yok
Onlarıda bir tarafa geçtik Takımın Durumu geçmişten daha beter Takımı PTT hocasına emanet etti Orda yaptığı Felaketler VOLKAN konuus bir sürü mesele bile başlı başına İstifa nedeni
Ama benim Asıl Derdim Neden Oy verdim Ve oy verme nedenleri tamamen ortadan kalkmıştır bizi kandırmıştır
Bu gidişle Trabzonsporu Uçuruma sürüklemektedir.Takımı bu kafa ile Küme düşürür
İstifa etmesin Diyen arkadaşlar varsa Bizim Görmediğimiz 1 TANE olumlu yanını söylesin Bizde bilelim
Kesinlikle İHO nun durduğu her dakika Trabzonsporda Çokdaha fazlasını götürecektir

Mollasalihoğlu
04.09.2013, 09:41

Zaten herkes Cafer abinin samimiyetinde olsa AKP de daha iyi yerlere gelir, daha başarılı olur, Trabzonspor da.

Ama bizim millet kendi inandığı doğru da yapsa, yanlış da yapsa savunma hastalığı nedeniyle başarısızlığa mahkum. Bu zihniyeti Cafer abinin zihniyeti ile değiştirmemiz lazım.

Alper Calik
04.09.2013, 10:21
Cafer Bey i destekliyorum.

Öncelikle siyasi görüşünün AKP olmasına rağmen yapılanlardan rahatsızlık duymasını çok dikkate alıyorum. Körü körüne birşeyi savunmuyor, doğrunun peşinde gidiyor.

Dediği gibi İHO hepimizi kandırdı, ben de hakkımı helal etmiyorum, iyi ki de Cafer Bey de etmemiş.

İşin en kötüsü de, hakkımızı almaya bu kadar yaklaşmışken, İHO gibi bir başkanın esip gürlemesi sonra balon gibi sönmesi ve bizi rezil etmesi, şikebahçelilere ilaç gibi gelmiştir. Hiç konuşmasa idi şu an çok daha iyi konumda olurduk.

Özetle Cafer Bey harbi Trabzonsporlu.

Kendisine İHO konusunda %100 katılıyorum.

DEEP BLUE
04.09.2013, 10:27
Bu sahtekarı savunmak için burda ne muhabbetler dönmüştü.Doğruyu anlatmaya çalışan bir kaç üye ile dalga geçildi burda yok seçimin acısı geçmedi mi yok 13.sandık nasıl koydu diye.O dalga geçtiğini sanan üyeler insansa şimdi binbir özür diler o üyelerden.En başta da deep blue,özgür6161,stichus.Bu adamlara edilmeyen laf kalmadı sırf doğruları söylediler diye.

İnsan olan hatasını kabul edip özür diler.

Canım kardeşim,

Yazında şahsıma da atıfta bulunduğun için çok teşekkür ederim... Ancak ben kimseden özür beklemiyorum. Yıllardır alışkınım her türlü hakaretlere... Ancak, bugün ''kandırıldık'' diyen herkesin bana değil, Trabzonspor'a kocaman bir özür borcu olduğu doğrudur...

Tekrar teşekkür ediyorum...

MahmutHSO
04.09.2013, 10:30
Trabzonspor Başkanı olarak,siyasetin hiçbir türlüsünü Y A P A M A Z S I N
Bukadar net ,bukadar açık.. Y A P A M A Z S I N kardeşim yapamazsınnnnnnnn.
Hacıosman olarak ne halt yiyorsan ye..

Veysel
04.09.2013, 10:31
Bana iho seçildiğinde laf atanlar nedense piyasada yoklar Nerdesiniz beyler gövde gösterisi yapıyordunuz ben bunları yaşayacaksınız dediğimde lafı çekemiyordunuz! Ben yinede destekledim ama onlar en önden muhalefet edip, hiç bir şey olmamış gibi kim seçti bunu diyecek kadar düştüler gözümde

Lafı üstüne alınacaklar alınır onlar kendilerini biliyorlar

aaahmet61
04.09.2013, 10:36
aralık ayında hiç kimse aday olmaz eğer çok saf değilse.yazın forvet bolluğunda transfer yapamayan yönetim kışın ortasında yaza göre çok daha pahalıya nasıl transfer yapacak.onun için boşa ümitlenmeyin .haciyle 2 sene daha devam.

DNA-TS
04.09.2013, 10:56
Bana iho seçildiğinde laf atanlar nedense piyasada yoklar Nerdesiniz beyler gövde gösterisi yapıyordunuz ben bunları yaşayacaksınız dediğimde lafı çekemiyordunuz! Ben yinede destekledim ama onlar en önden muhalefet edip, hiç bir şey olmamış gibi kim seçti bunu diyecek kadar düştüler gözümde

Lafı üstüne alınacaklar alınır onlar kendilerini biliyorlar

aklımda birisi var çok bariz laflar söylüyordu ''koyduk gitti'', '' aralıkta ki seçimde +2000 oy '' , ''çekemeyen anten taksın'' gibilerinden şimdi gelsin konuşssun savunsunlar.

Muhammed Ayaz
04.09.2013, 10:57
USEBAHATTİN ÇAKIROĞLU

-ÇOK ÖNEMLİ BİR SANTRFOR GELECEK!!
-CUMA OLMADI HAFTA SONU!!!
-LADİN DİYELİM
-GELSİN GÖRELİM ÇOCUKLAR
İBRAHİM HACIOSMANOĞLU

-BU TARAFTARA KONUŞULMAZ ANCAK HİZMET EDİLİR
-TOP YUVARLAK AMA BİZ DEĞİLİZ TOLGA HER TAKIMA GİDER AMA BJK'YE GİDEMEZ
-VOLKAN ŞEN BİRDAHA BİZİMLE OLAMACAYAK!!
-TRABZONSPOR SİYASETTEN UZAK MODERN BİR YÖNETİM İÇİNDE OLACAK (SEÇİMDEN ÖNCE)
-TOLUNAY KAFKASIN AMATÖRCE GÖNDERLİŞİ......
-MUSTAFA AKÇAY BU TAKIMIN HOCASIDIR.ÇALIŞMALARINI 2 AYDIR SÜRDÜRÜYOR(hala forvet alacaz nasıl çalışmış )
-TRABZONSPOR BAŞKANI KONUŞMAZ İCRAAT YAPAR (yaptığı icraat ortada,kazlıçeşme-başbakan ilişkileri)

UTANIYORUZ HACIOSMANOĞLUUUU İSTİFAAAA!!!!!!!!!!
UTANIYORZ SEBAHATTİN ÇAKIROĞLU İSTİFAA !!!!!!!!

4 AYDA BUKADAR MALZEME VEREN 1 SENE SONRA KLÜBÜ BATIRIR!!!

cyberentalpi
04.09.2013, 11:30
şenol hocayı çok severim ama bir sıralama yapacaksak bu ülkede fatih terim 1 numaradır bu bir gerçek. ondan sonra şenol hoca ve denizli gelir... şenol güneş kurulu kadroyu evet oynatabiliyor çokta güzel oynatıyor ama hiçbir zaman, hiçbir şekilde kendi kadrosunu oluşturup başarılı olamadı. onu fatih terim den ayıran eksi özelliğide işte budur. şampiyon olduk kadro dağıldı, 2 yıl sabrettik tam 2 yıl. o koca 2 yıl boyunca 1 tane işe yarayan adam aldıramadı, buna şampiyon olduğumuz yıl devre arası gelen brozekler ve m.çakır da dahil... çöplüğe çevirdi takımı ve beklendiği üzere istifa etti gitti. severim, sayarım, efsanedir ama bir fatih terim değil. keşke kurulu düzeni oynatmanın yanında, sıfırdan takım oluşturmayıda başarabilseydi...

ikinci olarak, usta yı da istifaya davet ederdik diyorsun ama bunu bilemeyizki, seçim döneminde adamın ismiyle dalga geçtim forum cezası aldım usta yı hiç istemiyordum ama belki usta gelse şuan farklı şeyler konuşuyor olurduk, bunu görmeden bilemeyiz. üstte renktaş yazmış zaten bu taraftar başarılı olan adama sövmediki ? başarılı olanı kimseye yedirmeyiz zaten. çok mu şey istiyoruz aklı başında bir yönetim ve teknik adam gelsin, milletin takımına imrenmeyelim sezon boyunca saç baş yolmayalım, şu takım ezilmesin artık gerçek kimliğine bürünsün, siyaset miyaset yetti artık taraftar bıktı usandı, 20 yaşındayım 3 türkiye kupası gördüm bir kere şampiyon olduk onuda kursağımızda bıraktılar şampiyonluk sevinci denen şeyi bir türlü tadamadım.

İHO truva atı olduğunu şu kısa sürede dosta düşmana gösterdi bu adamın amacı kulüp yönetmek yükseltmek sportif başarıydı kupa kaldırmaktı felan bunlar değil, adamın amacını zaten 8 yaşında çocuk bile anladı. bu adam ve yönetimi hakkında içimde biriken şeyler var onuda burda patlatmak istemiyorum, çok pis sazan.avi na getirildik göz göre göre kulübün içine truva atı soktuk. hatamızdan en kısa sürede dönmeliyiz, bunun tek yolu kongredir...

oncelikle bu İHOdan bahsedeyim
Bu adam İlhan Cavcav ın adamı. hatta bir ara oftasta yonetici idi sanırım.
bizim sike sureci hassasiyetimizi kulllanan AKP o soylemle kendi adamını getirtti.

Fatih Terim hic bir zaman niyi bir hoca degil. Ama sonol gunes ondan daha kotu.
Fatih Terim galatasary in en verimli doneminde denizli ve dervall in ekmegini yedi. aynı kadroyuda senol gunes bişrazda sansla dunya ucuncısı yaptı.

Senol Gunes te Ts nin en iyi kadrolarının basına geldi. Bir tanesinde Urbain in yaptıgı bir tanesinde Ersun Yanal in yaptıgı. 1 sene iyi oynadı. Sınrasında kurdugu kadroyu koruyamadı. takım cok kotu gunler gecirdi

İho benim gordugum en başarısız Ts baskanıdır. Yahu partinin adamı ol ama bu o bile degil.

Adnan Özkan
04.09.2013, 11:31
İHO; Kupa zaten teneke parçası almasakta olur! Ben cebimden parasını veririm daha kocamanını yaptırırım.
Zaten TFF başkanı dedi ki kupayı almayın sizin tesislere 10 yıl boyunca tombul tüp yollayayım hemde bedava.Bu daha mantıklı geldi,malum paramız az.
Sol Bamba nın adıda sıkıntılı. RTE dediki onu Sağ Bamba yapın,yanlış anlaşılmasın diye onuda yapacağız.
Kazlıçeşme mitingine yanlışlıkla katıldım,kalabalığı gördüm bir maç var sandım,girdim oraya meğerse mitingmiş!!!

gurur6134
04.09.2013, 13:25
Edecek edecek verdigimiz oyun hesabi ilk secimde itanayla sorulacak.

must61
04.09.2013, 14:37
''Taraftarımız hiç merak etmesin forvet transferi yapacağız''.

Top yuvarlak ama bu söylemlerin sahibi daha yuvarlak.Bu saatten sonra aldığı forveti mitinglerde oynatır.

Ustaalioğlu
04.09.2013, 14:46
TS başkanının maalesef bir tek papyonu eksik, yalakalık tam...

zafer6161
04.09.2013, 14:55

yazdıklarına katılıyorum. fatih terim şenol güneşten sportif olarak başarılı,fakat şu var,,,
fatih terimin başarılı olduğu senelere bir bakın,,,,4 yıl üst üstte şampiyon olduğunda kadrosunda jardel,hacı,tafarel,popescu, hakan şükür gibi dünyaca ünlü yıldızlar la şampiyon oldu,,,gecen senede öyle bu senede öyle,,,,
peki fatih terim başarısız olmadı oldu tabiki,neden başarısız oldu peki,,,
orta sahası ayhan,sabri,mustafa sarb,saido orhan akman gibi sıradan futbolcularla oynadığında neredeyse küme mücadelesi veriyordu,,,

fatih terim ne zaman başarılı olsa,kadrosu o zaman türkiye liginin üstünde oluyor,bu da tesadüf olamaz heralde,,ne zaman başarısız olsa kadrosu da zayıf oluyordu,,,,

peki,şenol güneşe gelelim,,,,

şenol hoca başarılı olduğu sezonlarda bile kadrosu 3 istanbul takımın altın daydı,,,
her başarılı olduğu dönemde illaki ya defans,ya forvet yada kaleci sıkıntısı vardı,,,
96 da orta saha,2005 de kaleci,,2011 de golcu sıkıntısı....
yani demem oki,fatih terimi başarılı yapan etkenler kadro yapısı,,,yoksa sıradan bir kadroyu ver ona ,hiç bir şey yapamaz.

ben bu ülkede en başarılı hoca ertuğrul sağlamı kabul ederim...

tristram
04.09.2013, 15:12
haciya bizde cok salladik ama adam resmen gelecegi gormus.o
gun stichus'a cok yuklenilmisti,simdi dediklerinin hepsi bir bir cikti.
forumda bazen bazi arkadaslar sivri yorumlar yapabiliyor ama kimseye karsi onyargili olmamak lazimmis.
helal olsun sana stichus.o donem haci'yi olumune elestiren ben bile
ulan amma abartiyor demistim.
kongre basligina baktim da bu gunlerin gelecegini tahmin eden cok kisi vardik
ama hicbirimiz bir stichus degildik:)

stichus'un kongre basligina yazdiklari;

Belli ki kimse tanimiyor yeni baskani.
Bir ben taniyorum.
Soyle yapalim; filmler cizgi romanlar kitaplar dahil hayatinizda gordugunuz duydugunuz bildiginiz en kifayetsiz muhteris ismi dusunun.
Hah, simdi ondan en az yuz kere daha zavalli bir tip hayal edin.
Yaklasamadiniz bile!

Acimin tarifi yok, kahirlar icerisindeyim!
Takimi makimi birakin, utanc icerisinde bogulacagiz.
Baskasi adina utanmak neymis, iliklerimize kadar yasayacagiz.
Ne yapalim, yazilmis, cekecegiz!

Degil guzel arkadaslarim, bu adam mafya falan da degil!
Kifayetsiz muhteristir, iki satir konus, iki kilometre uzaga gidersin yahu!
Yetersiz kelimesi yetersiz kalir, nasil bir belaya dustuk inanamiyorum.
Sozlukte ne kadar olumsuz sifat varsa bul getir, az gelir.
Arapca sozluk, ingilizce sozluk ararsin!
Ah doktor, canin dinlenmesin, ne isler actin basimiza!

bak kaç yaşına gelmiş, ele gelir ne yapmış, hangi arkadaşına ne faydası olmuş, okumuş mu yazmış mı konuşmuş mu dinlemiş mi?
bu ne imtihandır yarab, bir de mafya deniyor, hayattan soğuyorum..
mafya olsa mafyadır derim beraber üzülürüz..
değil adam, mafya bile değil, hiçbir şey değil diyorum yahu!
herhangi bir konuda birbirini takip eden iki doğru cümle kuramaz, bak abartıyorum sanıyorsun, anlamsızlığın tavan yaptığı mulakatlar izleyeceksin, hazırlan!

muharrem ustayı yenmek iktidarı yenmektir dukkanı oyle iyi işletilmiş ki bu balonun etrafında sinir stresle birleşilmiş..
he yendiniz iktidarı, acayip, yerle bir ettiniz.. iktidar topuyla tufegiyle saldırdı ama trabzonu alamadı, he..
biz de bu baskanı mı sectik yani direnişin sembolu olarak?
yahu adamın ne iş yaptığını kendisi bilmiyor bak kendisi bilmiyor diyorum kime diyorum?
kaç yaşında adamsın, ne yaptın bu yaşına kadar desem bir dolu iş sayarsın kendince önemli gördüğün..
seçtiğimiz başkanın hayatında yaptığı tek iş, bak burası önemli, tek iş kulup yoneticiliğidir..
orada ne yapmıştır?
yahu gözünün önündeydi işte, ne yaptı, gördün mü?
fatih tekkeyi sportif direktör yapacağım diyen bir aday başkan seçilebilir mi arkadaş, seçildi yahu!
belediye başkanı de tamam, antrenor de tamam, sportif direktörün ne olduğunu bilmeyen adam yahu!
hoş onu oraya getiren adam sportif direktörü bırak direktörün ne olduğunu hatta onu da geçtim sportifin ne oldugunu bilmez ya!
yazık, çok yazık!

Samimiyetime inanin.
O yonetimden istifa etmedi, yukarida andigim kavgalari o donemde verdim kendisiyle. Yonetimden kovulmustur!
Gordugum ilk gunden beri tek bir defa olumlu konusmadim.
Arkasindan hic konusmadim.
İki satir konussaniz hayat boyu uzak durursunuz diyorum daha ne diyeyim.
Su an baskan olduguna en cok sasiran kisi kendisi degilse hicbir sey bilmiyorum ben.
Nasil bir imtihana dustuk arkadas!

Kolpacino filmindeki ozgur karakteri var ya, babadan zengin ve surekli sanli bir gecmisten bahsedip ona buna atarlanip tokat yiyor hani!
O hic degilse komik!
İlla ki cikacak konusacak bir canli yayinda, unutma bu soylediklerimi, iyi izle.
Ah Kulacoglu, bizi bitirdin!
Sampiyonlukmus kume dusmekmis bunlar hikaye.
Cocuktum, fenere 4-2 yenilmisiz, babam cagirdi odasina is yerinde, oglum dedi, bu hafta basimiz onumuzde gezecegiz. Ama unutma, biz tercih etmiyoruz bu takimi, bu takima mecburuz!
Kulubu temsile hak kazanmis, bir sey diyemiyorum.
O yuzden utanacagiz diyorum iste.
Rize atasozu var, tesbihte hata olmaz, afkurmasini bilmeyen kopek, suruye kurt geturur!
Haydi hayirli geceler.
Allah sabirlar versin.

guzel kardeşim tam oraya bakıp soruyorum ne iş yapıyor diye..
o gün de sormuştum..
bu soruyu sorarım ben, neden bilmiyorum, ama mesele para değil..
oyle olsa Kulaçoğlu'ndan çok param vardır sanırım benim, neden onu destekleyeyim, değil mi?
başkan seçilen şahısın ne iş yaptığını kendisi bile bilmiyor derken ironi yapmıyorum, ciddiyim..
cevap veremeyen arkadaşlar alınıp üzülmesinler, adam kendisi cevap vermiyor, sana ne bana ne?
ben herkesin iyi niyetle yaklaştığına hatta terbiyesiz ifadeleri kullanan arkadaşların bile çok iyi niyetli olduğuna kalıbımı basıyorum..
yuzde yuz eminim, bu adamı kimse tanımıyor..
yemin etsem başım ağrımaz yani..
ben tanıyorum ama, iyi tanıyorum hem de..
o yüzden diyorum, bu forumda umutlanma konusunda takıntılı bilinen bir kardeşiniz olarak diyorum, umut yok arkadaşım!
tefessüh nedir, yasayarak ogrenecegiz!
maalesef!

İlker Yazıcıoğlu
04.09.2013, 15:13
Arkadaşlar,Faik Yılmaz arkadaşımızın çalıştığı yerdeki internet güvenliği durumundan dolayı foruma yorum yazamamaktadır.Kendisinin de izniyle bana iletmiş olduğu özel mesajı burada paylaşmaktayım.....

Hacıya oy veren Onu sahiplenenlerden birisiydim.... Seçim zamanı verdiğim oyun hala arkasındayım....Bu anlamda kesinlikle pişman değilim...

Ortada bir hata varsaki olduğu ayan beyan ortada bu benim değil bizatihi Hacının suçu....yani hatayı Ona güvenenlere layık olmamayan Hacıosmanoğlu yapmıştır biz değil.

Onu oraya getiren bizleriz....verdiğimiz kutsal görevi geri almasını da biliriz.... Bu vesileyle yapılacak bütün organizasyonlara katılacağımı arkadaşlara beyan ettim seninde bilmeni istiyorum...

saygılarımla....