PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Hacıosmanoğlu İstifa Etmelidir...

Sayfa : 1 2 3 [4]

okg_53
02.10.2013, 22:12
Sert çıkışlarının hepsi sahteydi ! , Rakiplerimizle danışıklı dövüş yaptın !

cakalkerem
02.10.2013, 22:14
"ben demiştim"ciler ve "pişman oldum"cular.

güzelmiş:)

sasort
02.10.2013, 23:18
her kese iyi akşamlar
bu konuda şunu söylemek istiyorum. herhalde benim yazdıklarım kimsenin hoşuna gitmeyecek
niye hiç kimse sadri şenerin bu takımın geleceği ile oynaması konusunda bir şey demiyor. Şu bilinmelidir ki trabzonun 4-5 yıllık geleceği karartılmış iken trabzonspor bünyesinden bu durumu bir anda düzeltecek adam çıkmayacaktır. ben sahsıma usta gelsin istedim ancak hacıosmanoğlu geldi.
İHO yorum yapmak gerekirse ufku dar bir adam birilerinin desteği ile orda olduğu belli yani bir sürü külüp başkanı var. Koltuğu doldurmuyor yani
ama nedir bu gitsin başkası oda gitsin başkası olan takıma olur. Özetle Sadrinin bu takıma ne yaralar açtığı irdelenmeli bakalım altından ne ihanetler çıkacak. Aziz Yıldırımın şenere verdiği ihale neymiş kimse bunların üzerine düşmüyor. Takıma bunca yara açılmışken bu adama en azından 1 seneyi hakediyor bence

cakalkerem
02.10.2013, 23:21
buda güzel:)

Ömer Öztürk
02.10.2013, 23:25
takıma acıkca ihanet ederken halen daha nası olurda namusdan şerefden bahsedıyor anlamak güç

samway
02.10.2013, 23:27
3.sınıf ......

İlker Yazıcıoğlu
02.10.2013, 23:30
:)

Beyin bedava .....

Fatih Öztürk
02.10.2013, 23:53
Trabzonspora başkan olmak ıçın beyine gerek yok.

matalar
03.10.2013, 00:03
kendisi vizyonsuz olduğu gibi yönetim kurulu da vizyonsuz.
başkanı doğru yönlendirecek adam da yok yanında.
nasıl böyle bir yanlışa düştük.
kaç yıldır hazırlanıyorum şöyle yapacam böyle yapacam dedi bizde yedik.
vizyon sıfır.
hoş usta'da bundan çok farklı olmayacaktı bence.
en mantıklı seçim kulaçoğlu olurdu bence

Hüseyin Başoğlu
03.10.2013, 00:24
Trabzonspora başkan olmak ıçın beyine gerek yok.

ne yazıkki

Ugur Kurucelik
03.10.2013, 00:24
Renktaşlar! Şu aralıkta Kongre olayını hâlâ anlamadım. Kongre olacak mı, olmayacak mı? Yoksa Mahkeme mi karar verecek? Eğer öyleyse ne zaman karar açıklanır?

DeAgLeMaNyAq
03.10.2013, 02:51
Renktaşlar! Şu aralıkta Kongre olayını hâlâ anlamadım. Kongre olacak mı, olmayacak mı? Yoksa Mahkeme mi karar verecek? Eğer öyleyse ne zaman karar açıklanır?

Genel kurul her sene Aralık ayında gerçekleşiyor zaten. Ama başkanlık seçimi 3 yılda bir yapılır. Mayıs'taki olağanüstü genel kurulda sadece başkan ve yönetim kurulu seçildi. Ancak diğer kurulların seçimi her halukarda Aralık ayındaki genel kurulda yapılacak. Mahkeme geçici maddenin kabulü için yapılan 3'te 2 oylamasının o sırada salonda bulunan kişilerin değil, tüm hazirunlar arasında yapılmasını hükme bağlarsa olağanüstü genel kuruldaki tüzük maddesi düşecek ve dolayısıyla yönetimin görev süresi Aralık ayında sona ereceği için olağan genel kurula başkan ve yönetim kurulu seçimi maddesi de eklenecek. İlk duruşma 23 Ekim'e ertelendi. İkinci duruşmada karar çıkar mı yoksa Kasım ayına mı ertelenir bilmiyorum...

Kadir
03.10.2013, 03:08
Kurusıkı tabanca gibisin. Ergenler gibi atar yaptın yaptın şimdi geri vites attın. Seni Türkiye’de gömecek yer bulamam.

RaşitCan
03.10.2013, 03:59
İstifa et ve git artık iyice bocalıyorsun artık , evine dön gayesizleşmeye başladın ne dedin ne yaptın yahu , derdin ne ? yeni yıl ile birlikte o koltuktan ayrıl gerekirse simit sat ...

alone_6161
03.10.2013, 09:13
Hacıosmanoğlu tam bir truva atıymış. Tüm planlar, ayarlamalar her geçen gün açığa çıkıyor. İki elimiz yakanda olacak Hacıosmanoğlu.

Ünal Er
03.10.2013, 09:18
İnsanları anlamak ne kadar da zormuş. Kürsüden konuşurken havaları, kürsüye giderken ki havaları vay anam vay be

Emirhan Uludüz
03.10.2013, 09:31
Noldu kurtlar vadisi tayfası sıkılmış herhalde başkandan.

İlker Gazioğlu
03.10.2013, 09:54
Şikecilerle olan maçımız için de yer ayırttın mı başkan efendi. Yabancılık çekmezsin aralarında onlara hizmet ediyorsun zaten. Severler senin gibi ucuz kahramanları.

Fatih Öztürk
03.10.2013, 09:58
Eyy gidi Sadri Şenerciler eeeyyy.

alone_6161
03.10.2013, 09:59
Şikecilerle olan maçımız için de yer ayırttın mı başkan efendi. Yabancılık çekmezsin aralarında onlara hizmet ediyorsun zaten. Severler senin gibi ucuz kahramanları.

Ağzına sağlık.

Ugur Kurucelik
03.10.2013, 10:11
Genel kurul her sene Aralık ayında gerçekleşiyor zaten. Ama başkanlık seçimi 3 yılda bir yapılır. Mayıs'taki olağanüstü genel kurulda sadece başkan ve yönetim kurulu seçildi. Ancak diğer kurulların seçimi her halukarda Aralık ayındaki genel kurulda yapılacak. Mahkeme geçici maddenin kabulü için yapılan 3'te 2 oylamasının o sırada salonda bulunan kişilerin değil, tüm hazirunlar arasında yapılmasını hükme bağlarsa olağanüstü genel kuruldaki tüzük maddesi düşecek ve dolayısıyla yönetimin görev süresi Aralık ayında sona ereceği için olağan genel kurula başkan ve yönetim kurulu seçimi maddesi de eklenecek. İlk duruşma 23 Ekim'e ertelendi. İkinci duruşmada karar çıkar mı yoksa Kasım ayına mı ertelenir bilmiyorum...

Eyvallah, bunları bilmiyordum.

erkankoc
03.10.2013, 11:01
Oyle mafia vari konusmak demekki trasmis baskanim.suc sende degil seni baskan yapanlarda.bu kadarmi bos bilgisiz cikilir arkadas.soylemleri ve icraatlari hep farkli.hep dumur oldun.her soyledigini yedin. Yuzun bile kizarmadi helal olsun

halil ibo
03.10.2013, 11:36
Bir tribün kültürü oluşturamadığımız gibi.Bir kongre kültürümüzde yok.''Oy'' çok değerli bir silah,ancak o silahı kullanmasını bilenlerin elinde bir işe yarıyor.Son seçimde gerekeni yapamadık.İnşallah Aralık'ta seçimli kongre olur da bu defa kültürlü,vizyonu olan diliyle değil icraatlarıyla gündemde olacak bir başkan ve yönetim kurulu seçilir.İstifa falan etmez,bu şahıs kendisine biçilen rolde gayet başarılı.

Muhammet Kalkışım
03.10.2013, 23:12
Angut forumlarında Lazio maçımız an be an takip edilmiş, an be an sözümona dalga geçilmiş. Karakter yoksunu annesizler...

Dünyaca tasdikli şikecilerin "muhteşem taraftarı" seninle kafa buluyor, BJK sahaya 1000 kişi girdiği halde sadece 4 maç ceza alıp onurlandırılıyor, buna rağmen kulübün başkanı PFDK kararlarına itiraz ediyor ve Tahkim yoluna gidiyor. Ya sen? Sen ne yapıyorsun Hacıosmanoğlu?!

Yemin ederim küfürlü ileti yazmamak için zor tutuyorum kendimi.

faysal
04.10.2013, 15:59
yönetim transferlerde ve kulüp yönetiminde eksik bence umarım seçim olur..

Fatih Öztürk
04.10.2013, 17:00
yönetim transferlerde ve kulüp yönetiminde eksik bence umarım seçim olur..

Transferlerde yönetimi son derece başarılı buluyorum 1-2 adam daha alsalardı mükemmel seviyede olurduk.kulüp yönetimi konusunda size katılıyorum.

serdaracıl
04.10.2013, 17:47
Eyy gidi Sadri Şenerciler eeeyyy.

Sadri şenerci yok. Trabzonsporlu var. Bizler için takimin menfaati her şeyin ustunde.

Fatih Öztürk
04.10.2013, 17:49
Sadri şenerci yok. Trabzonsporlu var. Bizler için takimin menfaati her şeyin ustunde.

Bazıları var dostum.bana hacıcı diyenler (zamanında öyleydim) Sadri Şenerin bunca yaptığı hataları görmezden gelenlerle aynı kişiler.sıkıntı yok olsun sonuçta aynı renkleri seviyoruz.

Antonio
04.10.2013, 17:50
iho gitmelisin...

cakalkerem
04.10.2013, 17:52
yahu bizim bu taraftar grubu gerçekten ilginç

Sadri Şener'i göndermek için yazılar yazıldı.....şimdi bu başkana yazılıyor kötü yönetim tabi ki gönderilsin ama gerçek şu ki hangi başkan olursa olsun sevenide olacaktır sevmeyenide....niz herkesi 1-2 ayda göndereceksek başkan dayanmayacaktır bize...he bunu da başkanı korumak yada kollamak için yazmadım bel kide içinizde en çok gelememesini isteyen bendim ama başkana olmasa da makama saygımız var.....

Aralık zaten beklenecek bugün seçim olsa aralık ta tekrara mı seçim yapacağız..

İlginç bir topluluğumuz var....hem de çok ilginç

Fatih Birinci
04.10.2013, 18:04
Etmemelidir.net

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2

SZYMEK55
04.10.2013, 18:14
Geç kalınmış bir başlık. Gitsin milletvekili adayı olsun Trabzondan bakalım seçilebilecek mi....

Observer
04.10.2013, 18:44
Transfer yönetimi çok başarılı. Forvet sözünü tutabilseydi şu an liderdik. Ivır zıvır transfer yapacağına sözünü yutup hiç transfer yapmamayı seçti. Bence doğrusunu yaptı.İkinci bir henrige vakasını yaşatmadı bize. Eminim yarı dönemde başkan kalırsa iyi bir forvet getirecektir.

Trabzonsporun kanını emen , faydalısıyla faydasızıyla zararlısıyla zararsızıyla 20-25 kulup personelini kapının önüne koydu. Bunların içinde halen daha 2 sene önce yollanmış Şenol Güneş'in yardımcısı görevi ile 15-20 milyar aylık para alan Özkan Sümer de dahil.

Yöneticilerin bütün harcamalarını ortadan kaldırdı...kulubün çaycısının bile kulup kredi kartı vardı artık yok. Başkanlık artık rant kapısı değil. Trabzonspor kulubü personeli olmak adamın hayatını kurtarıyordu...o iş bitti artık.

Yanlışlarına gelince;
Çok konuşmam icraat yaparım dedi..çok konuştu.
Siyasete alet olmayacaz dedi ,akp yi yalaya yalaya bitiremedi. Gerçi zayıf bir adam olduğu için sağlam bir dayanağa ihtiyacı vardı oda Türkiye nin en güçlü adamı Tayyip Erdoğanı seçti...mantıklı bir seçim.

Yanlış bilinenlere gelince;

Kupa konusunda başvuru yapmadı deniliyor...kimse meraklanmasın Hacıosman gerekli bütün başvuruları yaptı. Yapmayada devam ediyor. Elinden gelen ne varsa yapıyor ve benim gördüğüm kadarıyla ya kupayı alacak yada bazılarının canını yakıp hapis hayatı yaşayacak.

Başkanlığı hakkındaki genel görüşüm;

Asla Trabzon başkanı olacak kapasitede biri değil, Sadri Şener'in tırnağı olamaz ancak mevcut şartlarda en gerekli adam budur. Trabzonun içine sinmiş pislikleri bundan iyi bir allahın kulu temizleyemezdi. Biraz daha şans verilmesi taraftarıyım. Başkanlığı Trabzona fayda getirmesede zarar getirmez eminim. Kulup için 10 TL nin hesabını yapan adam. Biz ne başkanlar gördük varsın bu adamda başkan olsun. En azından ruh hastası denilecek şekilde Trabzonsporlu.

Travelair
05.10.2013, 16:19
Şu güne kadar görüş belirtmek istemedim ama artık ben de istifa diyorum

Öznur61
05.10.2013, 16:35
Aralık ayında gitsin diye her hafta camide dua ediyorum.
İnşallah gider.

erkankoc
05.10.2013, 16:47
Baskan git git yeter reklamini yaptigin.senin kadar yalan konusana rastlanmadi

erkankoc
05.10.2013, 16:48
M usta gibi adami baskan istemedik ya bizede oh olsun.hakrttik

serdar
05.10.2013, 17:06
M usta gibi adami baskan istemedik ya bizede oh olsun.hakrttik

Bencede.... IHO acilen istifa etmeli ve M. Usta baskan olmali... 13. sandiga hala cok sinirliyim... Nelere mal oldu o delegelerinin IHO yu secmesi... Her 13 yasindaki cocuk önceden görmeliydi bu günleri, her sözüyle belliydi IHO nun.

SADECETRABZON61
05.10.2013, 17:06
Siyasete adaylığını vermeli..Trabzonspor'dan acil olarak İstifa etmeli.

vendercan
05.10.2013, 17:48
IHA Trabzonspor için,acaba siyasetin truva atı mı?!.

TSelif
05.10.2013, 19:24
Siz kimsiniz de benim için fbnin düşmesini istemez diyeceksiniz. Bu kulüp babanızın malı mı . Sana oy verdiğim güne lanet olsun

Oğuzhan Fidan
05.10.2013, 19:44
eline yüzüne bulaştıracaklar herşey olup bittikten sonra başvuru yapacaklar bunlar. uefa feneri küme düşürecek diye haberler çıktı bugun bekleyip görücez. federasyon o sezonu oynanmamış sayarsa kimse şaşırmasın. tertemiz şampiyonluk güme gitti

Fatih Öztürk
05.10.2013, 19:58
Muharrem Ustamı:)

poetricus
05.10.2013, 20:08
Siz kimsiniz de benim için fbnin düşmesini istemez diyeceksiniz. Bu kulüp babanızın malı mı? Sana oy verdiğim güne lanet olsun!
İnsan olduğumuza göre hata yapma ve yanılma hakkımız var Elif, kendine bu kadar yüklenme.

Enisc
05.10.2013, 21:19
Israrla hâlâ bu adamı destekleyenlerin akıl sağlığından ve Trabzonsporluluğundan şüphe ederim. net.

hodlu
05.10.2013, 21:30
Gözümde çöp kadar değeri kalmadı. İster istifa etsin ister etmesin benim için başkan değil Başbakan'ın emir eri artık o ....

cakalkerem
05.10.2013, 21:33
hep laf...

Mustafa Ayazoğlu
05.10.2013, 22:24
iho istifa etmez, koltuğu kaptı

başbakanda arkasında

aman fenere bişe olmasın

My
05.10.2013, 23:00
Bazıları var dostum.bana hacıcı diyenler (zamanında öyleydim) Sadri Şenerin bunca yaptığı hataları görmezden gelenlerle aynı kişiler.sıkıntı yok olsun sonuçta aynı renkleri seviyoruz."Zamanında" derken şimdi değil misin Fatih :) ? Genelde foruma ara ara girer mesajları toplu şekilde okurum ama hemen her başlıkta Hacıosmanoğlu'nu savunan yazıların varken desteklemediğini okuyunca çok şaşırdım doğrusu :)

Emre Emiroğlu
06.10.2013, 04:25
Yine mi ropörtaj. yine mi fenerbahçe taraftarı... Ceza almak pahasına , allah belanı versin Hacıosmanoğlu. Geber sürün inşallah.

http://www2.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/bizim-camialarla-isimiz-yokSXHBQ347912SXQ

cerebrum
06.10.2013, 04:38
hacıosmanoğlunun kafasına birisi şunu soksun.. çünkü kendisi anlamak istemiyor veya anlama kapasitesi yok..

bizim derdimiz evet camiayla fenerbahçe denen şikecilerle.. kişilerle değil.. tekrar ediyorum kişilerle değil camiayla.. azize kovulmuş atılmış ne olmuşsa olmuş banane kulübü ne ceza alacak bizim derdimiz bu hacıosmanoğlu kafana sok.. senin derdin kişisel egon olabilir.. ama bizim derdimiz fenerbahçe kulübü ile.. kafana sok artık be adam..........

Sefaenes
06.10.2013, 08:44
insallah ilk secimde gider bir Baskan bu kadar kendi taraftarina kiza zamanda antipati olmaz. fb küfür eder bize ama o hala onlara sahip cikar. Oradaki kisiler kimi temsil ediyor fb 3 temmu dan beri kisiler kimi koruyor fb medyasinla basbbakanlinla hepsi fb koruyor kisileri degil ozaman neymis bizim sorunumuz kisiler azize kupayi calmadi fb caldi bizim sorunumuz fb.
bizim iho desler gel fb baskan ol inan kabul eder hemen, neyse mactan sonra yedikleri küfür den sonra yine muhtesem!!!! fb taraftarini övecekmi

mawro61
06.10.2013, 11:27
Bu adamın arkasında kimse fln yok. Kimse böyle adamın arkasında durmaz. Bir siyasi partiniz olsa boyle bir adamla anılmak istermisiniz. Marka degerine zarar verir. Bu adam ancak trabzonspor baskani olabilirdi oldu.
Marka degeri yokmu derseniz bu taraftar kitlesi ile yok. Vasifsiz bir ameleyi yonetici diye secebilen bir kitlenin boyle çoban kilikli baskani da olabilir.
Gozunuzu açıp bakin ligte trabzonspor diye buyuk bir klup yok su an. Her anlamda siradaniz. Derhal istifaya zorlanmali

Veysel
06.10.2013, 11:29
Trabzonspor Asbaşkanı Sebahattin Çakıroğlu: "Fenerbahçe'nin düşmesini ya da Aziz Yıldırım'ın cezaevinde yatmasını başkanımız asla istemez."

Burçak
06.10.2013, 12:03
oldu olacak müzemizde mevcut olan 6 şampiyonluk kupasından bir tanesini fenere verelim.
Sadri Şeneride metrise yollayalım kapansın bu iş diyecekler.

Travelair
06.10.2013, 12:27
Trabzonspor Asbaşkanı Sebahattin Çakıroğlu: "Fenerbahçe'nin düşmesini ya da Aziz Yıldırım'ın cezaevinde yatmasını başkanımız asla istemez."

Bu açıklama "Neden başvuru yapılmadığı" ve gerekçeli kararın saklandığı konusundaki şüpheleri arttırıyor

Fatih Öztürk
06.10.2013, 12:29

Veyselım bu açıklamanın vıdeosu varsa atarmısın.

İlker Yazıcıoğlu
06.10.2013, 17:27
Veyselım bu açıklamanın vıdeosu varsa atarmısın.

Haber61' e röportaj vermiş.....

http://www.haber61.net/cakiroglu-artik-futbol-konusalim-159369h.htm

Düşmesinin istemiyormuş çünkü taraftarın suçu yokmuş!!!!!!!

Başbakanının sözlerini iyi hazmetmiş....

Fatih Öztürk
06.10.2013, 17:38
Haber61' e röportaj vermiş.....

http://www.haber61.net/cakiroglu-artik-futbol-konusalim-159369h.htm

Düşmesinin istemiyormuş çünkü taraftarın suçu yokmuş!!!!!!!

Başbakanının sözlerini iyi hazmetmiş....

Dün başka bugün başka konusuyor.şıkebahçe stadında tepkı görmeme adına konuşuyor ama bızı yaralıyor bu laflar.s.... böyle fenevbahçeyı.

kogale
06.10.2013, 17:43
Taraftar göndermedikçe, seçim olmadıkça Hacıosmanoglu'nun gitme ihtimali otobanda yürüyen bir inege tren carpma ihtimali ile aynıdır..
Baskanımız biz göndermedikçe gitmeyecek, Aralıkta kongre olmazsa 3 yıldır daha birlikte oluruz..

Onur Civelek61
06.10.2013, 17:54
Bu yönetim kaşınıyor

Fatih Öztürk
06.10.2013, 17:59
Bundan 10 sene öncesıne kadar ters giden bışeyler olunca kulüp bınası önünde yüzlerce kışı toplanıp ıstıfa ıstenırdı.taraftar olarak ıyıce koyunlaştık.

ibilek
06.10.2013, 18:03
Bundan 10 sene öncesıne kadar ters giden bışeyler olunca kulüp bınası önünde yüzlerce kışı toplanıp ıstıfa ıstenırdı.taraftar olarak ıyıce koyunlaştık.

Ondan da bi 10-15 sene önce yöneticiler dövülürdü...

serdaracıl
06.10.2013, 18:08

Böyle bir aciklama yoktur inanmam. Adama demezler mi? Sana ne başkan adina niye konuşuyorsun. Ayrica kişilerin istemesiyle degil kanun hukuk ne diyorsa o

Fatih Öztürk
06.10.2013, 18:09

:)

Cyzio
06.10.2013, 18:14

Ondan bir 50.000 sene önce de, erkekler beğendikleri kadınları elde etmek için kafasına odunla vurup, saçlarından mağaraya sürüklerlerdi :D.

makif61
06.10.2013, 18:48
Muharrem ustayı çok arar bu takım

Muhammet Kalkışım
06.10.2013, 19:09
Muharrem ustayı çok arar bu takım

Ne gerek var ki? Muharrem Usta seçilmese de Erdoğan Bayraktar'ın oğlu yönetecekmiş kulübü.

cyberentalpi
06.10.2013, 21:03
bu baskan ve yardımcısının sozleri yeni degil
basbakan ın icadı bu sozler

sonra ne oldu
tahkim 180 derede karar degistirdi
tupcu baskan oldu. aydınar denen deyyus un puan silmesi bile kalmadi

saglam ezber yapmıslar.

Furkan Özdem
06.10.2013, 22:05
"fenerbahçe'nin her şeyi hak eden muhteşem taraftarı" ne de güzel sözler söyledi bizim çocuklara. Çok şekerler ya sevgi pıtırcıkları...

Enisc
07.10.2013, 01:22
Bugün yaşananlar İHO'nun Trabzonspor tarihinin en rezil başkanı olduğu gerçeğini değiştirmez.

İ S T İ F A !

serdar
07.10.2013, 04:22
Bugün yaşananlar İHO'nun Trabzonspor tarihinin en rezil başkanı olduğu gerçeğini değiştirmez.

İ S T İ F A !

Adam bir iki populist laf edip Baskan secildi... Korkarimki ayni cocuklar Fener Taraftarina attigi laf yüzünden yine yere göge sigdiramazlar IHO yu.

fteotdgs
07.10.2013, 04:48
Fenerli, kalabalıktan cesaret bulan korkakların dün kendisine yaptıkları, kendisinin bugüne kadar yaptığı skandal derecesindeki yanlışları doğrulamıyor. Bir an önce istifa!

turgutlu
07.10.2013, 09:11
Bu adamın kafası seksen öncesi dönemden kalmış. Vurdu kırdıyla işini halledeceğini sanıyor.

Veysel
07.10.2013, 09:19
Bu adamın kafası seksen öncesi dönemden kalmış. Vurdu kırdıyla işini halledeceğini sanıyor.

" Bu adam" nerde vurdu kırdılı bir olay yaptı?

28TS61
07.10.2013, 10:53
övdügün taraftarlari gördün mü ?

SADECETRABZON61
07.10.2013, 11:20
Yahu ben bu adama nedesem Halen diyor ki Fenerbahçeyi güzelcene ağırlıcaz onlar bizlerimizin dostları Trabzon misafirperverdir..Halen olayın bilincinde değil Polisler olmasa Linç edilecekti..

poetricus
07.10.2013, 12:38
Aklım; "Oh olsun, keşke seni bir güzel benzetselerdi." diyor ama neyleyim ki adam Trabzonspor'un başkanı olduğu sürece kılına zarar gelse kalbim acıyor.

Bu arada akıllanmasını beklemeyin, adam inat mı inat!

Emre Emiroğlu
07.10.2013, 13:10
Aklım; "Oh olsun, keşke seni bir güzel benzetselerdi." diyor ama neyleyim ki adam Trabzonspor'un başkanı olduğu sürece kılına zarar gelse kalbim acıyor.

Bu arada akıllanmasını beklemeyin, adam inat mı inat!

Hocam sıfatı yanlış kullanmak(!) size yakışmadı :D

poetricus
07.10.2013, 13:11
Hocam sıfatı yanlış kullanmak size yakışmadı :D
Hoş gör be Dostum. Eldeki terimlerin yetersizliğinden oldu.

Kadir Yeter
07.10.2013, 13:12
TEKRAR.

*Feneri aldık esir, puan fazlası kesir,
Misâfir bilmeyenler, küçük il: Balıkesir!.
Gelsinler de görsünler, Sırgan o'nlara "Mesir"!. .......kadiryeter

BALIKESİR VE BALIKESİRLİLERİ TENZİH EDERİM... sözüm, kişilikteki ölçüdür.

*: Gâlibiyet serisine, kendi evlerinde son verdik!.

Kadir Yeter.
07.10.2013- TRABZON.

CEMEFKER
07.10.2013, 18:52
Yaklaşık son 1 aydır dozu artmak üzere yönetime kör topal saldırılıyor....hem içerden hem de dışardan....

Dışardakilerin niçin saldırdıkları belli, rekabetin getirdiği bir şey normal karşılıyoruz, ancak içerden saldıranların anlamak mümkün değil....ağızlarına bir parmak bal çalınmadı mı diye acaba diye soru geliyor akla...

Bakın ortada iyi (kaliteli) veya kötü (kalitesiz) bir başarı var. Veriler bunu gösteriyor. Hem ligde hem de dışarda takım başarı ile gidiyor, alınan puanlar haybeye alınan puanlar değil, bir alın terinin, bir emeğin getirileri olsa gerek.... ki bu başarılar klube artı ekonomik bir yük getirmeden (transferler) yokluklar içerisinde yapılıyor... (Şimdilik boyumuz kısa...görüntü olarak zayıf gözüksek de raftaki kavonuzu parmak uçlarımızda indirmeye çalışmıyoruz.... Haddimizi biliyoruz ve boyumuzun uzamasını bekliyoruz...)

Yönetim, başkan bazılarına ters gelen, yanlış işler yapmış olabilir, siyasi yönünün/düşüncesinin (eski yönetimlerin yapmamasının aksine ) emarelerini daha açık belli etmiş olabilir....Kazlıçeşme görüntüsünun hakikatten tasvip edilecek noktası yok.Futbolda hiç de alışık olmadığımız görüntülerdi....Kulis arkasında yönetim mevcut iktidar ile fazla içli dışlı olmuş olabilir. Başkan bir dakika önce dediği ile bir dakika sonra dedikleri çelişiyor veya bugün dün söylediğinin aksine konuşuyor.....Yanlışlar tartışılır ancak idam sehpaları kurmanın da anlamı yok, klube , camiaya zarar verir böyle bir dönemde....

Bakın bu yönetimi ve hocayı ben de çok eleştirdim ( geçmiş yazılarıma bakın) , ancak halen klup ve takım üzerindeki olumlu havaya rağmen, verilerin gösterdiği başarıya rağmen dozu artar bir şekilde eleştiri yapılıyorsa ART NİYET aramak lazım.....

Kupa'yı unuttu, fb taraftarını/camiasını övüyor... tarzı içi dolu olmayan, daha doğrusu hiçbir yarar getirmeyecek argümanlarla,saldırmanın manası yok....bana göre de en son Cas süreci bittiğinde kupanın iadesi hususuna baskılar arttırılmalıydı yönetimce. Yargıtay'ı beklemenin pek de anlamı yok...Spor mecrasında meydana gelen bir olayın cezasını da bağımsız olduğu söylenen futbolun kurullarının söylemesi lazımdı şimdiye kadar...Kupa'nın bıkarıldığına inanmıyorum, getiremeyen yönetimin ise bir dakika duracağına/durabileceğine inanmıyorum....

(başa dönersek)..... takım bir şekilde başarıya gidiyor, başarıyı yakalıyor....Ben şuna yormak istiyorum... takımın şu hali ile art arda puanlar kazanıyor ise, takımda birlik görüntüsü var ise, sahadaki adam dişini tırnağına takıp mücadele ediyorsa ( bunu istemiyor muyduk zaten. yenilsin ancak mücadele etsin. Her ikisi de oluyor şu an. Puan, Para, İtibar... ) mevcut yönetimin bir başarısı var ortada.

Bir 70'li yılların A.Suat Özyacısı başarısı, bir 90'li yılların Faruk Özak-Şenol Güneş başarısı neden bir daha gelmesin bu manevi yapı ile....

Herşey maddiyat değildir, maneviyat da önemlidir bana göre. Allah yardım ediyor bir şekilde....

Mevcut yönetimi daha adil değerlendirmemiz/eleştirmemiz gerek.

Fanatik34
07.10.2013, 19:00
Bunu anlamak???

Takim basarili gidiyor, daha ne istiyorsunuz?

Secilmeden önce de ne oldugu belli olan bir Baskani istifaya davet etmek?

Kupa icin Baskan´a gerekenler söylendi, olmazsa yaptirimlar devreye girmeli! Yoksa biri gider, digeri gelir..

emr61bmn
08.10.2013, 16:09
Malesef TS taraftarı ikiye bölünmüş: Aklı ağır basanlar ve duyguları ağır basanlar. Aklı ağır basanlar bu İHO'nun bize kupayı getirmeyeceğini görüyor fakat duyguları ağır basanlarsa bunu göremiyor ve boş vaatler ile, delikanlı afra tafraları ile uyutuluyor. ARKADAŞLAR! Unutmayın kupamız şike ile çalındı siyaset ile verilmedi. Kupamızı vermeyen siyaset ile işbirliği yaparak mı kupamızı alacağımıza inanıyorsunuz? kapalı kapılar ardında ne konuşuldu(İHO ile başbakan arasında) bilmiyorum ama ya bu İHO buna inanıyor kendini kandırıyor, ya da İHO da bizi sattı...

emr61bmn
08.10.2013, 16:22
Muhteşem fb taraftarı her şeye layiktir.
Türkiyede adelet var.
Bunu yapan gerçek fb taraftarı değil.(fb-ts maçından sonra)
tff'ye başvuru yapmayacağız.
Siyaseti trabzonsporun iliklerine kadar sokacağım.
Ibrahim hacı osmanoğlu.

Birde takım iyi diyen arkadaşlara:
Beraberliğe sevinir olduk, ligde 5.yiz ve oynanan futbol ortada. Bu zamana kadar şans eseri galibiyetler aldık bundan sonra ne olacağı belli olmaz inşaallah kazanmaya devam ederiz ama bu yönetim değilde başka bir yönetim olsa takım yine kazanır merak etmeyin

demir
08.10.2013, 16:22
NEDEN ISTIFa etsınkı ??? adam tarıhımızde gormedıgımız ıkı dunya yıldızını takıma katmıs takım tarıhınde ılk defa guruplara kalmıs gumbur gumbur gıdıyor dıyemı ??? adam ısını yapıyor kardesım kupayı getırır yada getırmez tuttugum takım suan ıstedıgım gıbı gıdıyor...

baskanı ıstemeyenler akp lı olmayanlar ısteyenlerde akplı olanlar ıkısınınde canı cehenneme takımımda ısler yolundamı gerısı umurumda bıle degıl

Fatih Öztürk
08.10.2013, 16:25
O şans bu şans?arkadaş futbolda şans bi kere olur 2 kere olur 3 kere olmaz.ligde 5.durumdayız 1 galibiyetle lider durumada geçebiliriz.başkanı eleştiriyi anladıkta takımın kazandığı maçlarda ortada.

Muhammet Kalkışım
08.10.2013, 19:35
O şans bu şans?arkadaş futbolda şans bi kere olur 2 kere olur 3 kere olmaz.ligde 5.durumdayız 1 galibiyetle lider durumada geçebiliriz.başkanı eleştiriyi anladıkta takımın kazandığı maçlarda ortada.

Takımın sportif başarı ya da başarısızlığıyla Hacıosmanoğlu yönetimi birinci dereceden ilişkilendirilemez. Bu başlıkta teknik ekibin istifası istenmiyor. Kaldı ki ben MRA'nın bağımsız çalıştığına kesinlikle inanmıyorum. Konuları karıştırmayalım.

Fatih Öztürk
08.10.2013, 20:17
Takımın sportif başarı ya da başarısızlığıyla Hacıosmanoğlu yönetimi birinci dereceden ilişkilendirilemez. Bu başlıkta teknik ekibin istifası istenmiyor. Kaldı ki ben MRA'nın bağımsız çalıştığına kesinlikle inanmıyorum. Konuları karıştırmayalım.

Üstad yorumum emr61bmn adlı üyeye cevabendi.

Muhammet Kalkışım
08.10.2013, 20:24
Üstad yorumum emr61bmn adlı üyeye cevabendi.

Biliyorum hocam, ikinizin de mesajlarınızı okudum. Cevabım da sadece size değil aslında. Bu başlıkta sportif başarı ya da başarısızlıkları karşılaştırmıyoruz, konuyu çevirmeyelim diye söyledim.

Muhteva
08.10.2013, 21:34
Temin okuduğum habere göre Azize hakaret etmekten kendisine 6 yıl 2 ay hapis cezası istemi ile iddianame hazırlanmış 1 gün bile ceza alacağına inanmıyorum..

Fatih Birinci
08.10.2013, 21:41
NEDEN ISTIFa etsınkı ??? adam tarıhımızde gormedıgımız ıkı dunya yıldızını takıma katmıs takım tarıhınde ılk defa guruplara kalmıs gumbur gumbur gıdıyor dıyemı ??? adam ısını yapıyor kardesım kupayı getırır yada getırmez tuttugum takım suan ıstedıgım gıbı gıdıyor...

baskanı ıstemeyenler akp lı olmayanlar ısteyenlerde akplı olanlar ıkısınınde canı cehenneme takımımda ısler yolundamı gerısı umurumda bıle degıl

Ben HACIOSMANOGLU nu cok seviyorum BMN yi de cok seviyorum.hic bir partiye dahi bu yaşıma kadar oy vermedim.ben şimdi neciyim :)

cakalkerem
08.10.2013, 22:08
kupayı getirene kadar devam

My
14.10.2013, 17:36
KULAĞININ ÜZERİNE YATMAK

İbrahim Hacıosmanoğlu 26 Mayıs’da sandıktan Trabzonspor Başkanı olarak yetki aldığında taraftar siyasete, iktidara ve politik adaylara bir ders verdiğini düşünüyordu. Şehirde bir sevinç… Taraftar bu kan değişimiyle artık adalet mücadelesinde söylemlerinin daha ağır ve daha oturaklı olacağını zannediyordu.

Ta ki Kazlıçeşme’ye kadar!

Geçen 4 aylık sürede Trabzonspor gittikçe siyasallaştı, başkanlık makamı ve kulüp içi koltuklar politikleşti. Söylemlerde ”Kurumlar ve Kişiler” ayrımına gidildi. Algıları Recep Tayyip Erdoğan’ın duygusal istekleri doğrultusunda yönetme çabası başladı. Söylemler gün geçtikçe yumuşadı. Sahte iyi niyet soslu başkasına ait doğrular camiaya aitmiş gibi savunuldu. Eylemler ”Eylemsizlik” haline geldi. Trabzonspor; sanki şikeye, teşviğe, hırsızlığa, çalınan hakkına isyan etmiyor sadece Aziz Yıldırım’ın gitmesini istiyormuş gibi bir hava yaratılmaya çalışıldı. TFF ve kurullarının yanı sıra Trabzonspor Yönetimi de UEFA ve CAS kararlarını görmezden geldi!

Bu olan bitene İ.Hacıosmanoğlu’na Başkanlığını hediye eden taraftar dahil çoğu Trabzonsporlu çığlık çığlığa tepki verdi!

Son olarak tüm bu yakarışları duymazdan gelinen on binlerce Trabzonspor’lu 13 Ekim’de gasp edilen hakları ve üzeri örtülmeye çalışılan ”Adalet” için TFF önünde bir protesto yürüyüşü yaptı.

Trabzonspor’un resmi makamlarında oturan hiç kimse bu yürüyüşe katılmadı!

Kulübünün haklarını savunan taraftar kadın çocuk demeden, mesafe tanımadan sokağa dökülürken, kendisinden daha çok bu mücadeleyi savunması ve öncü olması gerekenler sus pus olan bitene tepkisiz kaldılar.

Trabzonspor taraftarı; futbolu yönetenler, Ülkeyi yöneten siyasi oluşumlar ve medyanın kendini görmezden gelmesine alışkındı da kendi seçtiği yönetimin kulağının üzerine yatması bu güne dek görülmüş bir şey değildi.

Federasyon Başkanları atandı, TBMM’de yasalar değişti, TFF’de adalet gizlendi, güçlünün yara almaması için maddeler değiştirildi, medya sustu, yazan çizen herkes ”ŞİKE”nin üzerini örtmeye çalıştı, tüm erk sahipleri Trabzonspor’un haklarını yok sayılabilir gördü ama Trabzonspor’un kendi içinde bu bakış açısının tezahür etmesi tarihi bir kırılma noktasıdır.

Bugün Trabzonspor taraftarı kendi yönetimine rağmen yürüyüş organize ediyor, kendi yönetiminin sessizliğine rağmen sesini duyurmaya çalışıyor, kendi yönetiminin eylemsizliğine rağmen adalet arıyor ve tüm platformlarda hakkını savunuyorsa burada bir yanlışlık var demektir.

Trabzonspor yönetimi taraftarının arkasında durmuyor, camiasının eylemlerini savunmuyor ve bel bağladıklarının belirlediği sükunet politikası yüzünden kafasını kuma gömüyorsa burada bir yanlışlık var demektir.

Temsil ettiği kitleyi anlamıyor, görmezden geliyor ve mücadelesine ortak olmuyorsa Trabzonspor’u yönetenlerde bir yanlışlık var demektir.

Trabzonspor’un gerçek sahipleri bir yandan M.Ali Aydınlar’a, Yıldırım Demirören’e, Aziz Yıldırım’a, TFF’ye, Kurullarına, Siyasilere ve Medyaya karşı tek yürek savaşırken bir yandan da kendi içinde savaş veriyor.

Ve inanıyorum ki; her şeye rağmen doğruya olan inancını yitirmeyen, her şeyini Trabzonsporluluğunun ardına koyan bordo mavililer ve Trabzonsporluluk onuru bunun da üstesinden gelecektir.

- Levent Tan -

Mustafa Ayazoğlu
14.10.2013, 18:53
hacıosmanoğlu namus davamız deyip bir bekleme moduna geçiyorsa

siyasi bir anlaşma var demektir.

biz bu anlaşmayı tahmin etsekte BİLMİYORUZ.

bkandil
14.10.2013, 22:40
M. Ali Aydınlar'ın itiraflarından sonra hukuki bir başvuru yapıldı mı?

Tarık Daşgün'ün 17 yıl sonra gelen itirafı sonrasında hukuki bir başvuru yapılacak mıdır?

Ilelioglu
15.10.2013, 00:18
Tarık Daşgün'ün 17 yıl sonra gelen itirafı sonrasında hukuki bir başvuru yapılacak mıdır?

Zaman asimi diye bir kavrama takilir bu durum sanirim. Aslinda yinede yapilmali basvuru...Bu sekilde şikeciler yine pislikleri ile gündeme gelecekler.

..

28TS61
15.10.2013, 00:54
baskan kendi elemanlarini ayarlayip karsilama yaptirmis anlasilan. belescileri gördüm haber sitelerinde karsilamaya gelenleri

alone_6161
15.10.2013, 06:54
Dün Trabzonspor taraftarlarının İstinye’de yaptığı protesto yürüyüşünü nasıl değerlendiriyorsunuz şeklindeki soruya Başkan Hacıosmanoğlu " Trabzonspor'un emeğini çalanlar İstanbul’da çok yürüyüş yaptı . Emeği çalınanlarında yürüme zamanı geldi herhalde,şimdi onlarda yürüyorlar. Onlar haklarını elbetti arayacaklar. Takımın varlık sebebi onlar. Bizde zaten yönetim olarak yapmamız gerekenleri yapıyoruz. O yürüyüşü bir ufak ihtar olarak algılarlarsa onlar bundan sonra gelişecek olaylarda onlara daha faydalı olur.

Taraftarın yürürken sen neredeydin, yöneticilerin neredeydi diye sormazlar mı adama? Niye destek vermedin demezler mi? Klüp sitesinde niye haberi yapılmadı demezler mi? Ancak konuşursun, hem de boş konuşursun, başka da birşey yapamazsın.

6Şafak Aydın1
15.10.2013, 17:37
hacıosmanoğlu namus davamız deyip bir bekleme moduna geçiyorsa
siyasi bir anlaşma var demektir.
biz bu anlaşmayı tahmin etsekte BİLMİYORUZ.

biryerlerden müsade cikmamistir. ciksa bile yürüyüsü veya protestoyu ve sonrasini nasil "yönetecekti(ler)" orasi da muamma bana kalsa, yani bir bakimdan katilmamalarida iyi olmus cünkü yönetim ve baskan acemi.

Bera B.
16.10.2013, 01:34
Bazen başkanın 'Allah benim ömrümden alıp başbakımıza versin' duasına amin diyesim geliyor, o zaman da ayrı bir hüzün kaplıyor içimi. Bizi kör kuyularda merdivensiz bıraktın hacı başkan.

cyberentalpi
16.10.2013, 11:18
hacı olayı direk aziz yıldırım - trabzonspor çekismesine getiriyor
fenerbahce masum aziz yıldırım suclu

hatta
fenerbahce masum
yazarları saygıdeger
taraftarı muhtesem

iste aynen bize kupa verilmeme nedeni bu. eger basbakanın bu fikri ortaya cıkmasa idi fb ceza almıstı. tahkim bize calismistı.

ama oy hesabı yapan basbakan hem suclu hem guclu buldu
camialar zarar gormesin deyip Trabzon camiasına zarar verdi.
bir yanda kisiler ceza aldi diger yanda camia

hacı ise duduk sadece. ötuyor duruyor. faaliyet yok girisim yok. ha bunu kendi yapmıyor sanki

benim kalbim ise Trabzonspor u mun partinin kişilerin altında ezilmesi.

MaEsTrO
21.10.2013, 20:44
Bela okumama ramak kaldi.

Artik elimden ancak o geliyor.

Muhammet Kalkışım
28.10.2013, 22:01
An itibarı ile istifa etmekte bile geç kaldığı anlaşılmıştır.

Kulübün haklarını korumak konusunda pasif agresif tavırlar sergilemekte, sağ gösterip sol vurmaktadır.

Gerek MHK boyutunda, gerek PFDK ve TK boyutunda, gerekse TFF Başkanlığı boyutunda elde tutulur hiçbir girişimi olmamıştır.

Bizi yanıltmadığı tek husus, söylemlerinin bire bir zıttını yapmasından başka bir şey değildir.

TFF Hukuk Kurullarına vereceği başvuru dilekçesini TFF Başkanlığı'na hitaben yazarak göstermelik bir başvuru yapmasını bile istemiyorum artık, bir an önce gitmelidir!

fteotdgs
28.10.2013, 22:03
Bugunku mactan sonra son derece gostermelik bir tepki bekliyorum kendisinden TFF'ye karsi. Boylece TS camiasini biraz daha uyatacaktir.

Ender Kuyumcu
28.10.2013, 22:10
Trabzonspor sahada doğranıyor, fenerbahçe tekme tokat hakem desteğiyle şampiyonluğa koşturuluyor ama temiz futbol paydaşı iho ortalarda yok.

Yazıklar olsun bizlere ki senin söylediklerine inandık ve senin o koltuğa oturmanda pay sahibi olduk.

Namus davam dediği davayı satan bir başkana sahibiz ve bu ayıp da bize yeter.

ophius
28.10.2013, 22:10
yarın demirören ile konuşup gönül alsın bence
hakeme gösterdiğimiz tepkilerden dolayı

ma80
28.10.2013, 22:12
"Muhteşem Oflu" muhtemelen Kasımpaşa mağlubiyetini başbakanına armağan edecek.

edimurphy_61
28.10.2013, 22:12
Bu mahkeme ne oldu aralıktakı secımle ılgılı olan

Mehmet Fatih Silik
28.10.2013, 22:13
Her ortamda gecmi$ yönetime sallayan ve hunharca elinden emegi calinan yönetime de pay bicen varlik....huuuu....HANI NEREDESIN?

Ender Kuyumcu
28.10.2013, 22:15
Bu mahkeme ne oldu aralıktakı secımle ılgılı olan

dava 8 kasım'da.

Mert'
28.10.2013, 22:16
İHO aralikta gidersin umarım çakma mafya

Armağan Dere
28.10.2013, 22:17
Yediniz TRABZONSPOR'U
HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.

edimurphy_61
28.10.2013, 22:20
dava 8 kasım'da.

anladım saol abi.

Ender Kuyumcu
28.10.2013, 22:29
MAA hakkında da PFDK üyeleri hakkında da suç duyurusunda bulunduk fakat savcılar dilekçelerimizi kabul etmedi. Yaşanan haksızlıklar karşısında bizim zararımızın olmadığını söylediler gerekçe olarak yani işin tercümesi bu kişiler ve kurumlar hakkında Trabzonspor kulübü resmi başvuruda bulunmalı. Hakkını aramalı ve suçluların cezalandırılmasını istemeli ama ne önceki başkan ve yönetim ne de şimdikiler oralı oldu.

Trabzonspor büyük bir ihanete kurban ediliyor ve elim kolum bağlı durmak beni çok üzüyor.

emre duman
28.10.2013, 22:30
bu klupten cacık olmaz artık maşa olur ancak bu saatden sonra ya rant için yada para için gelen gelir bu klube kendinizi kandırmayın klubun ruhuna işlemiş kansızlık tek çare klubu kapatmak

Mert'
28.10.2013, 22:31
Aralıkta gönderilmezse yazıklar olsun

Sibel
28.10.2013, 22:34
Yarın git Marmaray açılışına katıl! Yakışır, tam senlik! KOŞŞ!

newrocki
28.10.2013, 22:37
taraftar burada, ÇAKMA MAFYA nerede??

adamlar sote doğradılar bu sefer de, sen git 8taşlılar içinde maç izle...

Ogün YAZICI
28.10.2013, 22:51
maç hakkında değerlendirmelerde bulunan hacıosmanoğlu, gelgitlerin yaşandığı bir maç oldu.bu çok değerli stadın adına yakışır bir maç oynandı diye konuştu.bir muhabirin hakemlerle ilgili sorduğu soru üzerine ise hakemlerin böyle kutsal mekanlarda oynana maçlarda daha dikkatli olmaları gerektiğini söyledi.ayrıca hacıosmanoğlu yarın tff başkanı ile bir görüşme gerçekleştireceğini ve böylelikle taraftarın gözünde biraz daha süre kazanmayı planladığını sözlerine ekledi.

fteotdgs
28.10.2013, 22:54
MAA hakkında da PFDK üyeleri hakkında da suç duyurusunda bulunduk fakat savcılar dilekçelerimizi kabul etmedi. Yaşanan haksızlıklar karşısında bizim zararımızın olmadığını söylediler gerekçe olarak yani işin tercümesi bu kişiler ve kurumlar hakkında Trabzonspor kulübü resmi başvuruda bulunmalı. Hakkını aramalı ve suçluların cezalandırılmasını istemeli ama ne önceki başkan ve yönetim ne de şimdikiler oralı oldu.

Trabzonspor büyük bir ihanete kurban ediliyor ve elim kolum bağlı durmak beni çok üzüyor.

Gecmis yonetim, simdiki yonetim farketmez, yonetimde kimler varsa, hepsi icin: Hakikaten sunu yapmamak goz gore gore Trabzonspor'a ihanettir. Yok, istiyor da turlu sebeplerden yapamiyorsan Trabzonspor'a zarar verdigini gormuyor musun? Niye istifa etmiyorsun? Su kadarcik seyi yapamadiktan sonra baska neyi yapsan, ya da yapmasan bunu telafi edebileceksin ki?

Hasan Cubukcu
28.10.2013, 22:55
maç hakkında değerlendirmelerde bulunan hacıosmanoğlu, gelgitlerin yaşandığı bir maç oldu.bu çok değerli stadın adına yakışır bir maç oynandı diye konuştu.bir muhabirin hakemlerle ilgili sorduğu soru üzerine ise hakemlerin böyle kutsal mekanlarda oynana maçlarda daha dikkatli olmaları gerektiğini söyledi.ayrıca hacıosmanoğlu yarın tff başkanı ile bir görüşme gerçekleştireceğini ve böylelikle taraftarın gözünde biraz daha süre kazanmayı planladığını sözlerine ekledi.

yalan gercektende böyle konustuysa bu adam tam rezil herif .

fteotdgs
28.10.2013, 22:56

Normal sartlar altinda guler gecerdim ama simdi ciddi ciddi soruyorum: Renkdas, bu haber dogru mu hakikaten, yoksa saka mi yapiyorsun?

sifuni
28.10.2013, 22:57
Hersey bitti avrupa cezayi verdi cas onyaladi ama bizim yönetimden tik yok. Taraftarlar kendi cabalari ile gündemden tutuyo sike konusunu buna karsin maclarda takim katlediliyor.Bu kirli düzene sert tavri ile karsilik verilcegi düsünürek secilen mafya tipli baskaniimiz kedi gibi kösesine cekildi.Insallah Aralikta secim karari alinir o olmazsa Haciosmanoglu istifa.

Hasan Cubukcu
28.10.2013, 22:59
cakma mafya cakma baskan

sifuni
28.10.2013, 23:00
hacı olayı direk aziz yıldırım - trabzonspor çekismesine getiriyor
fenerbahce masum aziz yıldırım suclu

hatta
fenerbahce masum
yazarları saygıdeger
taraftarı muhtesem

Aynen bu tavir da yanlis Fenerbahce klübü ve camiasi en az Aziz kadar suclu simdi aday oldu belli ki yeniden secilecek sikeden defalarca ceza almis bir adamin klüb baskanligina secilmesi klübün sayginligini masumiyetini gösteriyor zaaten. Haciosmanoglunun bu yöndeki söylemelerinin sebebi bence Basbakan ondan direktif alarak konusuyor.

Ender Kuyumcu
28.10.2013, 23:01
Gecmis yonetim, simdiki yonetim farketmez, yonetimde kimler varsa, hepsi icin: Hakikaten sunu yapmamak goz gore gore Trabzonspor'a ihanettir. Yok, istiyor da turlu sebeplerden yapamiyorsan Trabzonspor'a zarar verdigini gormuyor musun? Niye istifa etmiyorsun? Su kadarcik seyi yapamadiktan sonra baska neyi yapsan, ya da yapmasan bunu telafi edebileceksin ki?

Keşke niyetleri olsa da güçleri yetmediği için yapamasalar ama bunlar zaten şikecilere hizmet için o koltuğa oturdular. bu şener ve yönetimi için de geçerli.

sürekli yalan konuşmalarının da sebebi bu.

Abdullah Altıntaş
28.10.2013, 23:01
Biraz namusluysan derhal tff ye başvur.

Hasan Cubukcu
28.10.2013, 23:03
basbakan agzini kilitledi senerde öyle oldu gelen baskanada aynisini yapcak büyük ihtimalle , bunlar paraci kansiz gözleri pardan baska birsey görmez .

Ogün YAZICI
28.10.2013, 23:04
Normal sartlar altinda guler gecerdim ama simdi ciddi ciddi soruyorum: Renkdas, bu haber dogru mu hakikaten, yoksa saka mi yapiyorsun?

renktaş tabiki gerçek değil.ama başkanın düşüncelerinin bundan çok uzak olduğunu da düşünmüyorum :)

hyasin61
28.10.2013, 23:05
ıho nerde ya goremedık kendısını cıkmadı mı henuz programlara

Hasan Cubukcu
28.10.2013, 23:05
bu durumda ne yapmamiz gerekiyor kongre üyesi olup adam gibi baskan secmek , nedir lan böyle pisirik baskanlarlan cektigmiz , bence bunlari seyine takmayan tek baskan Atay Aktug olurdu .

Hasan Cubukcu
28.10.2013, 23:06
Warschau macina otobüs kaldiriyoruz orada insallah cevabini vercegiz IHOnun

Ahmet Öztürk
28.10.2013, 23:08
Başlık değiştirilmeli. İstifa değil intihar etmelidir olsun.

Muhammet Kalkışım
28.10.2013, 23:08
Temiz ve namuslu Türk futbol paydaşları...
Papyonlu smokinli yalakalar...
fenerbahçe'nin muhteşem taraftarı herşeyi hakediyor...
Başvuru yok, kendi pisliklerini temizleyecekler...
fenerbahçe'nin küme düşmesini istemem...
Bu "adaletli ceza" için kendilerine teşekkür ediyoruz...
İtiraz etmeyeceğiz...
Gerekçeli kararı bekliyoruz...
Bayram sonrası başvuruyoruz...
Bir hafta sonra başvuruyoruz...

La Fontaine'den masallar, İHO serisi yayında...

Sibel
28.10.2013, 23:10
Başlık değiştirilmeli. İstifa değil intihar etmelidir olsun.

:ok:ok

dağlıca61
28.10.2013, 23:11
İHO İstifa etmemelidir sadece 2013 Aralık ayında Trabzonspor delegelerinden alabilirse güvenoyu almalıdır.

Oğuz ZEYTİN
28.10.2013, 23:22
İki hafta üst üste HAKSIZ yere iki oyuncun atılmış. Memnunlar ki sesleri çıkmıyor.

Pardon, onların tek derdi Aziz Yıldırım'dı.

Ali İhsan
28.10.2013, 23:25
Söylediklerinin tam tersini yapan bir adam...

Trabzonspor'un haklarını korumak yerine ustasının haklarını koruyan birisini takımımın başkanı olarak kabul etmiyorum...

serdaracıl
28.10.2013, 23:25
Sahipleri izin vermiyor ki konuşsunlar

Muhammet Kalkışım
28.10.2013, 23:26
İki hafta üst üste HAKSIZ yere iki oyuncun atılmış. Memnunlar ki sesleri çıkmıyor.

Pardon, onların tek derdi Aziz Yıldırım'dı.

Onların derdi aziz yıldırım denen şerefsiz bile değildir.

Pahişahlarına nasıl yaranacaklar, onun derdindeler!

faysal
28.10.2013, 23:27
nerde bu yönetim niye iki haftadır konuşmuyolar..Şu takımın eksiklerini bile gidermediler artık bıraksınlar yapamıyorlarsa..

gurur6134
28.10.2013, 23:38
Iho sattin takimi rte ye birak kupayi getirmeyi her hafta takim dogranirken ses cikarmiyorsun sus dediler sana kalibinin adami ol dik dur yada defol git bunu sana oy veren destekleyen biri olarak soyluyorum ben utaniyorum sende biraz utan

Sefa Murat Dokuz
28.10.2013, 23:40
Başkan nerdesin çık bi ayar çek hakemlere !

serdaracıl
28.10.2013, 23:41
Hadi iyisin aziz baban başkan olacak yine.

ibrahim
28.10.2013, 23:42
Dudaklarina botoks yaptirmakla mesgul galiba. Trabzonspor diye bi derdi yok galiba...

Mert'
28.10.2013, 23:43
Milletvekili olur yakında

F. Yıldırım
28.10.2013, 23:56
Önümüzdeki iki gün içinde sert bir açıklama yapmazsa TRABZONSPORluluğundan şüphe ederim.

Sibel
29.10.2013, 00:00
İstifa biraz olsun gurur gerektirir.
Sanmıyorum.

Muhammet Kalkışım
29.10.2013, 00:01
Hâlâ bu başkandan medet umanları görükçe üzülüyorum.

Neyse, cumhuriyetimizin 90. yıl dönümü kutlu olsun! Herşeye rağmen...

Sefa Murat Dokuz
29.10.2013, 00:06
"Sahte Kabadayı" iho...

Ahmet Kuru
29.10.2013, 00:26
Bu yönetimin yapacağı iş değil ki bu.
Bu aylar önce belli oldu.
Acemice hatalar, tavırlar...

Başkan dediğini yapmalı ''gitmemiz gerekirse gideriz koltuk sevdalısı değiliz '' demişti...
Gerçi söylediği bir çok yapmadı ama... Bir umut belki bunu yapar..

Mert'
29.10.2013, 00:27
İstifa onurlu bir iştir o yüzden imkansız.

Sibel
29.10.2013, 01:03
Çok düşünceli yemin ediyorum. Tatili bitsin görüşecekmiş bu durumları. Hem de yüz yüze. Yani bizim için sorun değil. Bekleriz ya biz, bekleriz.

DeAgLeMaNyAq
29.10.2013, 01:46
Gecenin 1'inde futbol dışı bir programa bağlanmak nedir... :)

lazibere
29.10.2013, 02:06
Verilen kartlar adına Demirören'i başımızın tacı etmek için bir mektup yazıyordur

lazibere
29.10.2013, 02:07
hayatım boyunca , bu kadar antipatik ve bu kadar iş görmez ama laf ebeliği yapan başka bir insan görmedim. Resmen kulubun başına bala aldık yahu. Bu adamlar ya kulubu batırırlar yada karizmasını sıfırlarlar

Adem Akyüz'
29.10.2013, 02:18
Ulan hepsini geçtim hakeme sallayan Olcan'ın açıklamaları bile resmi siteye koyulmamış. Bu nasıl bir korkaklıktır ???

SEDAT
29.10.2013, 02:55
* Her zaman söylerim istifa onurlu insanların yapabileceği bir şeydir sözlerini tutamadıklarında...

Fatih Özkan
29.10.2013, 03:16
Senden nefret ediyorum!

Travelair
29.10.2013, 07:57
Hiçbir şey yapmayan adam, istifa et

Mustafa
29.10.2013, 08:34
İstifa etmez ama istifa etmesi için zorlamalıyız.

demir
29.10.2013, 08:56
ya arkadas su ıstıfa zıhnıyetınden ne zaman vaz gececeksınız ?? sızın gıbı dusunmeyen yada sızın ıstedıgınız gıbı davranmayan bırısı oldugunda hemen ISTIFA ...! bukadar kolaymı bu ısler onuda gectım her hatasında her yanlısında bırılerı ıstıfa edınce basarı saglanacagınımı dusunuyorsunuz ?? adamların baskanı cete lıderlıgınden yargılanıyor tarftarları baskanlarına sahıp cıkıyor sız ıse gelmıs burada eyyamcılık yapıyorsunuz... dun gıbı hatırlarım aynı seylerı sadrı sener ıcınde yazdıgınızı.. basarı varsa haylaylom can feda ısler yolunda gıtmedımı hemen ISTIFa..! BIRILERI ISTIFA EDECEKSE İLK ISTIFA TARAFTARDAN GELMELIDIR BUJADAR BUYUK BIR KULUBUN KENDI CIKARLARI VE SIYASET UGRUNA BUKADAR TARAFTAR GURUBU OLMASINDAN VE BU GURUPLARININ COGUNUN TAKIMIN MENFAATI ICIN DEGILDE KENDI CIKARLARI ICIN FAALIYET GOSTERMESINDEN RAHATSIZ BILE OLMAYAN SIZLER KOTU GGUNDEDE DESTEK OLMASINI OGRENDIGINIZDE BASARI GELIR..

BURADA BASKANA ISTIFA DIYENLERIN COGUNUN ASIL TEMEL SEBEBININ SIYASI GORUS OLDUGU ACIK VE NET ORTADA ZATEN KIM BU KLUBE SIYASET KARISTIRMAYIN DESE O KISI SIYASETIN DIBINE KADAR BATMIS KISILER OLUYOR..

bu takımın sorunları cok fazla fakat bu sorunları ne teknık direktor nede baskan sorunudur..

arifberkay
29.10.2013, 09:17
'Duran adam'

Fatih Birinci
29.10.2013, 09:24
Baskani en cok savunanlardanim.baskan yumrugunu masaya vurma vakti geldi geciyor.baskan duy sesimizi resmen dograniyoruz

Travelair
29.10.2013, 09:52
feybe yönetimi bizim yönetime bilmem kaçıncı sınıf mafya tabiriyle saldırırken Tff'den ceza alıyor muydu?

feybe maçında yöneticiler ve başkan tartaklanır, hakarete uğrar, linç girişimine uğrarken Tff ne ceza verdi? Bu maç UEFA kupası olsaydı ceza ne olurdu?

O linç girişiminde az ötede feybe yöneticisi bizle ilgileneceğine telefonuna tıklıyordu, bizim orda fiyakamızı bozmaya çalıştılar diyen yönetici, gördün mü hakemlerin, medyanın, Tff'nin tutumunu, fikayanızı bozabilmişler mi bozamamışlar mı?

Siz hala bir şey yapmamaya cevap edin. Açın ağzınızı havaya, belki armut pişer de ağzınıza düşer

Fatih Öztürk
29.10.2013, 10:50
Şıkebahçe lobısıyle bızden fena intikam alma peşınde.Saraçoğlunda yöneticilerimıze yapılan saldırıyla emellerıne ulaştılar.şımdıde tff kanalıyla hakem katlıam emrını verdıler doğruyorlar bızi.bızım fukara başkan ve yönetım tarla korkuluğu gıbı duruyor.beğenın yada beğenmeyın kardeşım bu camıanın haklarını kımseye çiğnetmeyecek tek adam Mehmet Ali Yılmazdır.tahsılsız,kültürsüz,parasız,vızyonsuz sokak kabadayısına oy verdığım ıçın kendımden utanıyorum.

alone_6161
29.10.2013, 10:54
Hacıosmanoğlu'nun yapacağı açıklamayı ben önden size ileteyim de merakta kalmayın.

"Sevgili temiz futbol paydaşları, emek hırsızlarını futboldan temizlemeliyiz. mecnun benim kardeşimdir o şike yapmadı ona kefilim, sadece aziz yıldırım şike yaptı, ondan başka herkes temiz. Devre arasında bir forvet alabiliriz, almayadabiliriz. Şike davası namus davam, siyasiler başvurun dediği anda başvurumuzu yapacağız, pardon dilim sürçtü gerekçeli karar açıklanınca başvurumuzu yapacağız. Neyse ben şimdi marmaray açılışına gidiyorum. Sn.World Leader'ımı bekletmeyeyim, Allah'ım benim ömrümden alsın ona versin."

gurur6134
29.10.2013, 10:55
Telefonda sorcakmis hesap hahaha iste baskanin vizyonu ulan sana oy vercegimize gidip azize versek ayni seydi resmen kandirdin uyuttun bizi

Muhammed Ayaz
29.10.2013, 10:56
sana idol'ünden bir satır ;

''ananı'da al git''

Fatih Öztürk
29.10.2013, 11:04
Başkanı marmarayda görürüz artık.başbakanının yanında poz verır.bı geberde defol ya.

Şahin Yılmaz
29.10.2013, 11:25
Başkanı marmarayda görürüz artık.başbakanının yanında poz verır.bı geberde defol ya.

Giderken yanına MRA yı almayı sakın unutmasın ama.

champions
29.10.2013, 11:41
Suç başkanda değil, onu seçenlerde. İho elbet gidecek, peki ya ona oy verenler?

Fatih Öztürk
29.10.2013, 11:49

Bu yönetıme oy verenler camianın bır parçasıdır.bende oyumu verdım pışmanım.napayım bende gıdeyımmi?hayır yanı ne sandın kendını bu yorumu yaparak.kulüp babanın tapulu malımı?

Fatih Birinci
29.10.2013, 11:55

Sakin ol şampiyon haddini bilerek yaz

Ender Kuyumcu
29.10.2013, 12:07
Seçimlerde tercihini İHO'dan yana kullananlarda bir suç yok ( tabi blok halde oyunu satanları kastetmiyorum ) çünkü Muharrem Usta bize AKP'nin adayı olarak gösterildi ve seçmen de İHO'nun yalan konuştuğunu ve onun da AKP'nin adayı olduğunu bilmediği için oyunu o yönde kullandı.

AKP lafına takılanlarınız ve bu yorumun siyasi olduğunu düşünenlerinin olacaktır. AKP gözlüğüyle bakmayanların ne demek istediğimi anladığını zannediyorum.

Bu noktada AKP akıllı bir politika izledi ve bize seçimden ziyade atama yaptırdı. Muharrem Usta da seçilse sonuç farklı olmayacaktı zira onun da gerekli başvuruları yapacağını sanmıyorum.

İHO'nun seçilmesinin tek faydası taraftarın büyük kesiminin olayları net bir şekilde görmesini sağlaması oldu. O kadar cahil ve umursamaz ki Trabzonspor'un gasp edilen hakkının ve şike suçlularının cezalandırılmasının zerre umurunda olmadığını açık seçik ortaya koydu ve koymaya da devam ediyor.

Kendi asla istifa etmez ama 8 Kasım'da mahkeme seçim kararı verirse camia için asıl sınav başlayacak.

Bağımsız bir aday mı gelecek yoksa siyasetin ve şike lobisinin hizmetkarı yeni biri mi bulunacak?

serdaracıl
29.10.2013, 16:23
İHO, eğer şikenin üzerine gitmezsen azizin suçuna iştirak etmiş sayılırsın. Eğer söz verdiğin halde bu takıma adil davranılmasını sağlamıyorsan sözünü tutmayan bir insansın.

emre duman
29.10.2013, 16:30
çok feci şeyler dönüyor resme büyük bakmak istemiyorum bakınca sanki danışıklı dönüşüm var gibi geliyor yaktılar bu klubu isyan etmeyen trabzondaki arkadaşlarımada hakkımı helal etmiyorum.

eltfox
29.10.2013, 16:52
Seçimlerde tercihini İHO'dan yana kullananlarda bir suç yok ( tabi blok halde oyunu satanları kastetmiyorum ) çünkü Muharrem Usta bize AKP'nin adayı olarak gösterildi ve seçmen de İHO'nun yalan konuştuğunu ve onun da AKP'nin adayı olduğunu bilmediği için oyunu o yönde kullandı.

AKP lafına takılanlarınız ve bu yorumun siyasi olduğunu düşünenlerinin olacaktır. AKP gözlüğüyle bakmayanların ne demek istediğimi anladığını zannediyorum.

Bu noktada AKP akıllı bir politika izledi ve bize seçimden ziyade atama yaptırdı. Muharrem Usta da seçilse sonuç farklı olmayacaktı zira onun da gerekli başvuruları yapacağını sanmıyorum.

İHO'nun seçilmesinin tek faydası taraftarın büyük kesiminin olayları net bir şekilde görmesini sağlaması oldu. O kadar cahil ve umursamaz ki Trabzonspor'un gasp edilen hakkının ve şike suçlularının cezalandırılmasının zerre umurunda olmadığını açık seçik ortaya koydu ve koymaya da devam ediyor.

Kendi asla istifa etmez ama 8 Kasım'da mahkeme seçim kararı verirse camia için asıl sınav başlayacak.

Bağımsız bir aday mı gelecek yoksa siyasetin ve şike lobisinin hizmetkarı yeni biri mi bulunacak?
Neticede Trabzonda şu konuşuluyor... "Sağ gösterip sol vurdular..."

nakzo
29.10.2013, 19:31
Neticede Trabzonda şu konuşuluyor... "Sağ gösterip sol vurdular..."

Hani Şener Şenin namusluymuş namuzsuz diye bir filmi varya orda bir söz var hem fakir hem şeyi büyük .Başka söze gerek yok .Tararihin her yönüyle en kötü başkanı sportif başarı yok ,geleceğe umut yok,vizyon yok,ekip yok hedef yok,şikeyle ilgili osuruktan teyyare nara atmaktan başka bilidiği hiçbir şey yok ,sevimsiz,antipatik,hiçbir takım tarafatarının sevmedği bir başkan yüz yılda bir gelir böyle felaketler gitti gün kurtuluş günümüzdür.

Fatih Öztürk
29.10.2013, 19:37
Marmaraya katılmışmı padişahın paydaşı?

Helvacı61
29.10.2013, 19:58
bu adam neden orada oturuyor anlamıyorum trabzonsporu hiçbir alanda temsil edemiyor..hani tff ye başvuracaktı şimdide diyorki ben tüpçü ile görüşeceğim ...ne görüşecek ..ne biçim insan bu ,ne kadar kaypak ne kadar karaktersiz

fteotdgs
29.10.2013, 20:12
Yaptiklariyla, ama daha cok yapmadiklariyla, artik herkesin dalga gectigi bir isim oldu ne yazik ki IHO. "Ne yazik ki" diyorum, cunku tum bunlari TS baskani sifati ile yapti. Biz burada tepki veriyoruz ama tum camianin tepki vermesi lazim buna. Tum camia buna gerekli tepkiyi verse ne gelecek kongre beklenirdi, ne baska bir sey. IHO gibi bir isim bile istifa etmek zorunda kalirdi. Gerci bunu diyorum da Turkiye'de bunu yapabilecek bir (futbol takimlari icin soyluyorum) camia yok.

TekfurÇayır 61
29.10.2013, 20:17

Maalesef o sınavda da sınıfı geçemeyiz hocam. İlk seçim yapılmamalıydı, ok yaydan o zaman çıktı.

Evet, Sadri Şener'le de durumumuz pek parlak değildi ama şimdiki durum kıyaslanamayacak ölçüde bambaşka bir hâl aldı.

Geleceğimiz süratle kararıyor.

Artık gelecek kupanın da bir atılım vesîlesi olacağına inanamıyorum.

serdaracıl
29.10.2013, 20:19
Marmaraya katılmışmı padişahın paydaşı?

tebrik etmiştir galibiyetten doyayi.

fteotdgs
29.10.2013, 20:31
Maalesef o sınavda da sınıfı geçemeyiz hocam. İlk seçim yapılmamalıydı, ok yaydan o zaman çıktı.

Evet, Sadri Şener'le de durumumuz pek parlak değildi ama şimdiki durum kıyaslanamayacak ölçüde bambaşka bir hâl aldı.

Geleceğimiz süratle kararıyor.

Artık gelecek kupanın da bir atılım vesîlesi olacağına inanamıyorum.

Gelecek sinavlarda gecebilmek icin oy verenlerin sunu kabul etmesi gerekiyor: 1. Daha oncekilerde oldugu gibi secilecek baskan ve yonetim, mevcut sistemin, duzenin icinde olacaklar. 2. Mevcut duzeni degistirmeye calismak, onu gectim zitlasmak, TS yonetimi acisindan sonucsuz ve dolayisi ile anlamsiz olacaktir. 3. Bu yuzden, yeni bir yonetimden beklenen, sistemle mumkun oldugu kadar uyum icinde ama hic kimseye, hicbir guce, kuruma yaltaklanmadan dik, durust bir durustur. Bunun icin de yonetime gelecek kisilerin sistemle minimum gobek bagi olan kimseler olmasi gerekir. Baska bir deyisle, kaybedecek cok seyi olmayan, her zaman, her sartta "Once Trabzonspor" diyebilecek kimseler. 4. Bunun da tek caresi, kuculmekten, tabir yerindeyse herseye sil bastan baslamaktan gecer.

Tum yukarida sayilan maddeler, yeni yonetimin kulubu sifir borcla, hadi bilemedin, makul bir borcla devralmasi on sartina dayanir. Aksi halde nasil olacak, hicbir fikrim yok :(

Sadettin_
29.10.2013, 20:51
şöyle bir durum var trabzonspor a başkan olabilecek hakkımızı arayabilecek güçlü adaylar iktidar partisi yandaşı .
Dur akp yandası olmayan birini secelim dediğimizdede oda çok güçsüz yani oda hakkımızı arayamayacak ezilecek .

benim fikrim siyaseti kullanmak. Mesela basbakan buyuk ıhtımal secımlere kadar ortalık sakin kalsın istiyor iho da ses cıkaramıyor ben boyle dusunuyorum

Tuğrul
29.10.2013, 20:53
İHO'nun başkan olmadan önce tahayyül ettiği hiçbirşey gerçekleşmedi.

- Başkan olursam kupa 1 ay içinde Trabzon'a gelecek dedi, gelmedi. Sözünü tutamadı.

- Federasyonu ben dizayn edeceğim dedi, edemedi. Yedirmediler. Çünkü siyasi iktidarlar delegelerin %60'ına hakim. Öyle kuru sıkı atmakla bu işler yürümez( İstifa yaygarası koparan cavcav ve ünan aysal'ı gördünüz) dut yemiş, bülbüle döndüler.

- Lamassia benzeri futbol akademisi kuracağım dedi. Hala ses seda yok.

- Kafamı kurcalayan bir başka ayrıntı. ( mecnun, olgun peker ve aziz yıldırım dostluğu) Bu ikisi ile yakın münasebeti olduğunu bildiğim İHO'nun aziz yıldırım ile menfi bir tutum içinde olacağını sanmıyorum. Bana danışıklı dövüş gibi geliyor. Öyle ki İHO'nun kupa'yı federasyon'dan istemek yerine hala aziz yıldırım ile söz düellosuna girmesi bana kurgulanmış tiyatro gibi geliyor.

Ender Kuyumcu
29.10.2013, 20:57
İHO'nun başkan olmadan önce tahayyül ettiği hiçbirşey gerçekleşmedi.

- Başkan olursam kupa 1 ay içinde Trabzon'a gelecek dedi, gelmedi. Sözünü tutamadı.

- Federasyonu ben dizayn edeceğim dedi, edemedi. Yedirmediler. Çünkü siyasi iktidarlar delegelerin %60'ına hakim. Öyle kuru sıkı atmakla bu işler yürümez( İstifa yaygarası koparan cavcav ve ünan aysal'ı gördünüz) dut yemiş, bülbüle döndüler.

- Lamassia benzeri futbol akademisi kuracağım dedi. Hala ses seda yok.

- Kafamı kurcalayan bir başka ayrıntı. ( mecnun, olgun peker ve aziz yıldırım dostluğu) Bu ikisi ile yakın münasebeti olduğunu bildiğim İHO'nun aziz yıldırım ile menfi bir tutum içinde olacağını sanmıyorum. Bana danışıklı dövüş gibi geliyor. Öyle ki İHO'nun kupa'yı federasyon'dan istemek yerine hala aziz yıldırım ile söz düellosuna girmesi bana kurgulanmış tiyatro gibi geliyor.

gibisi fazla.

serdaracıl
29.10.2013, 21:04
şöyle bir durum var trabzonspor a başkan olabilecek hakkımızı arayabilecek güçlü adaylar iktidar partisi yandaşı .
Dur akp yandası olmayan birini secelim dediğimizdede oda çok güçsüz yani oda hakkımızı arayamayacak ezilecek .

benim fikrim siyaseti kullanmak. Mesela basbakan buyuk ıhtımal secımlere kadar ortalık sakin kalsın istiyor iho da ses cıkaramıyor ben boyle dusunuyorum

Bu ülkede seçim bitmez dostum. Hiç sesi çikmayacak demek ki. Ayrica siyasetle işimiz olmasin. Siyasetle gelecek gelmesin

Veysel
29.10.2013, 21:07
http://o1310.hizliresim.com/1g/x/u1sb8.png

Muhammet Kalkışım
29.10.2013, 21:14
http://o1310.hizliresim.com/1g/x/u1sb8.png

Öyle mi buyurmuş haşmetleri?

Ahmet Kuru
29.10.2013, 22:01
Hacıosmanoğlu en büyük yalanı seçim öncesinde söyledi... O günden sonra yalanıda yanlışı da yapmaya devam etti.. Kredisini çok kısa sürede bitirdi taraftarın gözünde...

Bu saatten sonra yapacağı en hayırlı şey seçim kararı almaktır.

TekfurÇayır 61
29.10.2013, 22:31
Gelecek sinavlarda gecebilmek icin oy verenlerin sunu kabul etmesi gerekiyor: 1. Daha oncekilerde oldugu gibi secilecek baskan ve yonetim, mevcut sistemin, duzenin icinde olacaklar. 2. Mevcut duzeni degistirmeye calismak, onu gectim zitlasmak, TS yonetimi acisindan sonucsuz ve dolayisi ile anlamsiz olacaktir. 3. Bu yuzden, yeni bir yonetimden beklenen, sistemle mumkun oldugu kadar uyum icinde ama hic kimseye, hicbir guce, kuruma yaltaklanmadan dik, durust bir durustur. Bunun icin de yonetime gelecek kisilerin sistemle minimum gobek bagi olan kimseler olmasi gerekir. Baska bir deyisle, kaybedecek cok seyi olmayan, her zaman, her sartta "Once Trabzonspor" diyebilecek kimseler. 4. Bunun da tek caresi, kuculmekten, tabir yerindeyse herseye sil bastan baslamaktan gecer.

Tum yukarida sayilan maddeler, yeni yonetimin kulubu sifir borcla, hadi bilemedin, makul bir borcla devralmasi on sartina dayanir. Aksi halde nasil olacak, hicbir fikrim yok :(

Düşüncelerine cevap verirsem karamsarlığımı başkalarına da aktarmış olacağım. İşin maddî yönü en son sırada, Allah sonumuzu hayretsin diyelim.

Travelair
30.10.2013, 11:24
Maçımızı gündüz saatine alıyorlar taraftarımız gelmiyor, maçımızı akşam saatinde oynamak istiyoruz diye itiraz etmiş başkanımız. Halbuki Avrupa'dan gelip üstüne kısa sürede bu maçın verilmesinin niyetini sorgulamalıydı. Üstüne gündüz saatinde maç verilmesini de tezine destek yapmalıydı

ccd6167
30.10.2013, 11:34

benim bildiğimde şu..

hacıosmanoğlu göreve devam edecek..bayraktar 2 tane sağlam adam kendisne yakın olan aralıktaki kongrede yönetime sokacak..

sezon sonunda YAPILMAYAN transferler devre arası yapılacak en 3*4 tane adam alacaklar..malouda bosi transferinde oldugu gibi bayraktarın oğlu aracı olacakmş.sonra boy boy aqp li transferler..

ofis olarak aşçıoglunun ofisini kullanıyormus iho..

ccd6167
30.10.2013, 11:36
yahu almanyada dingilterede saat 3 de 2 de hatta 12 de oynanıyor maçlar ..maç saatine nie takıldık bu kadar..

Travelair
30.10.2013, 11:41
Rakiplerimiz de bizim kadar gündüz maçı yapsa haklısın

ccd6167
30.10.2013, 12:07
Rakiplerimiz de bizim kadar gündüz maçı yapsa haklısın

Şimdi su cerceveden bakıyorum olaya ben

Adam maça of araklı sürmene beşikdüzü tarafından gelecek adamın gündüz gelmesi mactan once ve aonra geZecek vakti olması açısından mantıklı

Almanya ingiltere amerika gibi ülkelerde hafta içi genelde saat 7-8 sırasında maç oluyor

Hafta sonu ise genelde saat 2-3-4 o civarlarda. Ama bu ülklerde maç saatlari sosyal hayata göre yapılıyo.haftaiçi iş sonrası ve hafta sonu da zaten bu ülkeler oturmus ve sistemli bi çalşma saatlari ve ekonomik yapıları oldugu için bu ülkelerde her saatte oyananan maçta teibünler dolu

Ama trabzon esnaf sehri ve stad dolmuyor

Araklıda ki bi esnaf yada oftaki saat 2 de maça gitmeyi göze almıyor

Bence bu olay saat olayı ülkenin sosyo-ekonomik yapısıyla ilgili die düşünüyoeum belki de yanılıyorum

samway
30.10.2013, 12:10
en sevdiğim başlık bu derhal ıstıfa etmelı

yorumsuz6117
30.10.2013, 15:49
http://www.manset61.com/trabzonspor/muharrem-ustadan-coik-ozel-aciklamalar-h19104.html

SELIMMM1
30.10.2013, 15:51
hayatımda gördüğüm en büyük sahtekar.

ne yazık ki bizim kulübün başkanı.

utançtan başka bir şey değil...