PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 1 - 0 K.D.Ç. Karabükspor | Spor Toto Süper Lig 4.Hafta

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]

arifberkay
16.09.2013, 07:27
kimse hocaya soramiyor ki oyuncularin kosu mesafeleri nedir bunu acikla diye takim resmen yuruyor ben degil istatistikler soyluyor

aaahmet61
16.09.2013, 08:29
kimse hocaya soramiyor ki oyuncularin kosu mesafeleri nedir bunu acikla diye takim resmen yuruyor ben degil istatistikler soyluyor

ya hoca yönetimin diğer takım yönetimlerine göre transfer koşu mesafesini sorarsa ne cevap vereceksiniz ?

Ahmet Kuru
16.09.2013, 08:55
maçta 2 teselli vardı.

Bu kadar kötü oyuna rağmen galibiyet ve Yusuf un performansı.

Yorum yapılacak bir oyun ortaya konmadı malesef.

arifberkay
16.09.2013, 08:56
ya hoca yönetimin diğer takım yönetimlerine göre transfer koşu mesafesini sorarsa ne cevap vereceksiniz ?

Ne alaka:)

aaahmet61
16.09.2013, 09:08
Ne alaka:)
hocaya yeterli transfer yaptınız mı? ne kadar ekmek o kadar köfte.

Ahmet Kuru
16.09.2013, 09:12
hocaya yeterli transfer yaptınız mı? ne kadar ekmek o kadar köfte.

madem transfer yapmadılar ozaman oda inadından vazgeçsin. Birazda gençleri oynatsın ;)

Memduh
16.09.2013, 09:16
Aramızda para toplayıp bi tane forvet almamız lazım. Yoksa bu sene de heba olacak. 50 bin kişi 100 Euro verse tamamdır bu iş :)

Samet GÜVEN
16.09.2013, 09:18
Takımın en çok koşan oyuncusu !!

Bir sene top oynamamış, yaşı 33 , koşuyor mu yürüyor mu tam olarak anlayamadığım Malouda. Ayıptır. Bizim topçularımızda hiç utanma yok mu arkadaş.

arifberkay
16.09.2013, 09:34
Aramızda para toplayıp bi tane forvet almamız lazım. Yoksa bu sene de heba olacak. 50 bin kişi 100 Euro verse tamamdır bu iş :)

50.000 kişi 50 Euro verse de yeterdi...

ATILLA THE HUN
16.09.2013, 09:43
Maçtan sonra okuduğum en aklı başında yorum. Tamamen katılıyorum.

Zokora / Colman / Aykut

Bu üçlü ne oynarsa takım da onu oynar. Dün Zokora/Aykut ikilisi ne Karabük'ün akınlarını doğru düzgün kesebildi ne de hücum organizasyonunda etkin olabilirdiler. Bu üçlü oynadıkları mevki itibari ile takımı organize edecek oyuncular. Biraz akıllı ve yaratıcılık bekliyoruz tabi. Atacakları paslarla takımı pozisyona sokması gereken, geri dönen seken topları alması gereken ve tekrar takımı ofansda organize etmesi gereken oyuncular. Fakat bu üçlünün yetenkelerini toplasan bir Selçuk İnan etmiyor. Belki Colman takımı kafasına bitirmiş olmasa biraz artı katabilirdi. Lakin canı istediğinde biraz oynayayım kafasında. Son 2 sezondur da ter atmaktan öte genel anlamda faydasız. Zokora desen hayal kırıklığı. Tottenham ve Sevillada 5 sezon nasıl geçirmiş insan hayret ediyor. En büyük yaratıcılığı değişik tarzlarda tekme atabiliyor olması. Aykut ise yetenkeleri ve kapasitesi belli bir oyuncu. Zaten fazlasını beklemiyoruz ve o da ne görev verilirse yerine getirmeye çalışıyor. Hedefi şampiyonluk/şampiyonlar ligi olan bir takımın oyuncusu değil.

Bu mevkiye devre arasında transfer yapılmadığı taktirde takımın performansı şuankinden fazla olmayacaktır. Ve bana göre forvet transferinden daha öncelikli olmalı bu bölge transferi. Olmayacaksa da en azından 1461'deki Jebrin takıma kazandırılmalı. Bu üçlüden daha yetenekli ve daha yaratıcı olduğunu düşünüyorum. Hele ki Yusuf'la oynayacak olması bile takım adına faydadır.

GULER
16.09.2013, 10:06
Teknik direktorumuz oyundan cok memnunmus, dagilalim beyler.

TheCrow
16.09.2013, 10:58
Hep forvetle defanstaki eksiklere odaklandık ama gerçekten asıl problem orta sahada.

TS-FAN
16.09.2013, 13:03
Maçta 104 km koştuk.
Bjk Bursa maçında 116,7 km koştu.
İki takım koşu farkı 12,7 km !!
Yani bir kişi fazla oynuyor demek bu.

Bu koşu ve mücadele ile bir yere varamazsınız.
Zaten organizasyon yok,bir de buna koşmamayı eklersen sonuç çok kötü olur.

Böyle mücadele edersek pek iyi günler beklemiyor bizi.

bordox
16.09.2013, 13:32
Henrique usta işi gol atmış,topu alışı,dönüşü,defansın arkadan çekmesine rağmen dengesini koruyup kalecinin kapadığı köşeden tavana asışı.Buna benzer bir gol daha atarsa benim için kalitesi hakkında en ufak soru işareti kalmayacak.
Orta sahadan gerekli desteği vermiyoruz ama bir şekilde atıyor gollerini.

kopeli
16.09.2013, 13:33
Maçta 104 km koştuk.

Bjk 116.7 km kostu ise,su Fernandes sakatlanmaz ise bu ligi her sekil kapatır.Bize oranla muazzam bir kosu mesafesi gerçekten :(

Mehmet Mangan
16.09.2013, 13:43
Hep forvetle defanstaki eksiklere odaklandık ama gerçekten asıl problem orta sahada.
zokora aykut akgün ve umursamaz colmanla bu takım bir yere varamaz. Soner ve Abdulkadir niye düşünülmez anlamıyorum. Soner hücuma da destek veriyor.

aaahmet61
16.09.2013, 13:45
Henrique usta işi gol atmış,topu alışı,dönüşü,defansın arkadan çekmesine rağmen dengesini koruyup kalecinin kapadığı köşeden tavana asışı.Buna benzer bir gol daha atarsa benim için kalitesi hakkında en ufak soru işareti kalmayacak.
Orta sahadan gerekli desteği vermiyoruz ama bir şekilde atıyor gollerini.

hemen yorumunu sil.haci forvet almaz daha.

Mehmet Mangan
16.09.2013, 14:04
hemen yorumunu sil.haci forvet almaz daha.
:D

alper*
16.09.2013, 14:14
Maçta 104 km koştuk.

Hiç bu açıdan bakmamıştım.

Çok doğru bir yorum bana göre :alkış:

Turan AKYILDIZ
16.09.2013, 14:20

bunu ben her seferinde yazıyodum tamam forvette eksik ama şu takıma bu halde 2 tane iyi golcü alsak bile yine gol atamaz takım...orta sahamız o kadar basit ve kırılgan oyunculardan oluşuyor ki derseniz mahalle takımı...ben iddaa ediyorum iyi bir orta sahamız olsun henrige bayağı gol atar...ha saç baş yoldurur yine ama en azından atar...yahu pozisyon bulamıyoruz ki atam atsın...ilerde tek başına debelenip duruyor adam sonrada bir pozisyon buluyoz yanlışlıkla onda da henrige şaşırıyor ve anlamsız vuruşlar yapıyor...rakibi baskı altına alıp devamlı pozisyon bulamıyoruz ki gol atsak..baskı yapsak orta sahamız daha yaratıcı olsa çok iyi takım olmayız belki yine ama bu kadar maçlarda aciz kalmayız...pozisyon bulamıyoruz yahu.çok afedersiniz benzetme yapacam kabız olmuşuz gibi ıkınıyoz yaf gol atabilmek için...taş gibi 2 orta saha lazım bize acilen...

Hüseyin Çümen
16.09.2013, 15:32
Yusuf , volkanin takimdan kesik yemesiyle basli basina bir kazanctir oyunu haric tutuyorm :)

Ogün YAZICI
16.09.2013, 16:04
Maçta 104 km koştuk.

kesinlikle...ya şu istatistikler o kadar önemli ki teknik ekibin gözünün içine sokmak lazım bunları...

halil ibo
16.09.2013, 16:36
Karabük maçının tek iyi tarafı; Yusuf'un kazanılmasıdır.Ancak genç oyunculardan aynı performans her maç beklemek hayalciliktir.Yusuf'un düşük performanslı bir maçından sonra düzülen methiyeler yerini küfüfre bırkamazsa adam olmuşuzdur.

Ali İhsan
16.09.2013, 16:39
Koşu mevzusu önemli değil önemli olan ne kadar doğru koştukları...

İşte orada asıl ciddi fark ortaya çıkar, bizim takımın o 104kmlik mesafesi çoğunlukla yürümedir, bjk ise pres, toplu-topsuz sprintler, adamlar rakibi boğdular adeta, biz ise Karabük'ün oynamaması neticesinde boş beleş bir maç aldık...

Fatih Öztürk
16.09.2013, 16:40
Acaba çok koşmakmı yoksa yeterince koşmakmı faydalıdır?
Takım halinde rakibi beklediğimiz için rakiplere oranla daha az koşuyor olabilirmiyiz?

kopeli
16.09.2013, 16:53

İşte orada asıl ciddi fark ortaya çıkar, bizim takımın o 104kmlik mesafesi çoğunlukla yürümedir, bjk ise pres, toplu-topsuz sprintler, adamlar rakibi boğdular adeta, biz ise Karabük'ün oynamaması neticesinde boş beleş bir maç aldık...

Güclü rakipleri oynatmamak ve hızlı futbol oynamak için cok önemli bence kosu mesafesi.

Dortmund 2 yıl üst üste Münih gibi bir Dünya Devini yıktı ve gecen yıl CL'de final oynadı ise bunun birinci sebebi,yüksek kosu mesafeleriydi.Cok koşarak,rakibe alan brakmıyorlar ve her yere kostukları için hızlı futbol oynayabiliyorlar.

3 büyüklerin yıllarca hüsran ile döndüğü Bursa gibi bir deplasmanda,3 gol ile rahat bir galibiyet almanın en önemli sırrıda,kuskusuz yüksek kosu mesafesiydi.

Ogün YAZICI
16.09.2013, 17:26
koşu mesafeleri her şeyi açıklıyor...
http://i.imgur.com/T6RjwTQ.jpg
buyrun rezil olduğumuz beşiktaş maçındaki koşu mesafeleri.volkan şen maçın tamamını oynadı ve mesafeye bakın...

haciosmanoglu
16.09.2013, 17:29
buyrun rezil olduğumuz beşiktaş maçındaki koşu mesafeleri.volkan şen maçın tamamını oynadı ve mesafeye bakın...

Ohaaaaaaa...

Dün Besiktas 117 km kostu.

Zokora sahtekari Onur kadar kosmus neredeyse..

Alika87
16.09.2013, 17:32

takim halinde pres yapmiyoruz, takim halinde sahayi daraltmiyoruz. Bunlar cok basit seyler, ama basarinin bas mimari. Oyuncular arasindaki mesafeler cok büyük, o yüzden rakip bizim orta sahayi o kadar rahat geciyor. Burda sadece göbek orta saha sorumlu degil. Rakip nereden geliyorsa, oraya dogru kayacaksin, bunu almanyada 10 yasindaki cocuklara ögretiyorlar, ama bizim hoca ögretemiyor. Aslinda ögrenmekle alakali degil, bu bir istek ve konsantrasyon isi, ikisi yoksa, bizim gibi rezil futbol oynarsin. Bu takim rahat kafaya oynayabilir, ama istemiyor.

Ogün YAZICI
16.09.2013, 17:36
Ohaaaaaaa...

Dün Besiktas 117 km kostu.

Zokora sahtekari Onur kadar kosmus neredeyse..

zokora tek devre oynadı o çok anormal değil.burada en can alıcı nokta volkan şen.8 bin km bile koşmamış inanılır gibi değil.hadi bu ligin ilk maçıydı bu kadar düşük olmalarını anlayabiliriz ama son karabük maçında bile 104 bin km koşabildiler.

Alika87
16.09.2013, 17:38
zokora tek devre oynadı o çok anormal değil.burada en can alıcı nokta volkan şen.8 bin km bile koşmamış inanılır gibi değil.hadi bu ligin ilk maçıydı bu kadar düşük olmalarını anlayabiliriz ama son karabük maçında bile 104 bin km koşabildiler.

rakip ceza sahasi ve orta cizgi arasinda dolasirsan, rakibe basmazsan, defansa yardim etmezsen, böyle rezil bir tablo cikar ortaya. Insallah bir daha görmeyiz onu bu forma altinda.

bordox
16.09.2013, 18:58
Zokora'yı rsikli maçlar dışında kadroya almam,Bosingwa oynamaya başlarsa umarım yerine A.Kadir oynar.

MuratJ
16.09.2013, 19:47
teknik ekibin profesyonel futbol adamı olmadıklarını takımın koşu mesafeleri bile ortaya koymaya yeter. rezil adamlar. futbol adına bir hareket yok koca Trabzonsporda. hoca şu rakamlardan sonra hangi yüzle hocalığa devam edebiliyor.

aurora
16.09.2013, 20:19
Beşiktaş'tan koşu mesafesi rekoru
Bursaspor’u 3-0 yenerek, 4 maçta 4 galibiyet elde eden Beşiktaş, istekli ve arzulu futboluyla da alkış alırken, yeni bir rekora imza attı.

Koşu mesafesi önemli degil diyenlere ornek olsun. Bizim Hami Ünal ne iş yapar bu istatistikleri hiç mi degerlendirmiyorlar..

AKSOY_61
16.09.2013, 20:31
Bir kaleci 3700 mt nerede koşuyor ya onu anlamadım :)

DeAgLeMaNyAq
16.09.2013, 20:40
Bir kaleci 3700 mt nerede koşuyor ya onu anlamadım :)

Buna koşma değil de kat ettiği mesafe desek daha doğru. Sonuçta adamlar maç boyunca çakılı kalmıyor. Dakikada 30 metre sağa sola hareket etse zaten 2.7 km yapıyor. Geri kalan 1 km'de aksiyon halindeki hareketleridir...

TS-FAN
16.09.2013, 21:14

Koşu mevzusu önemli.
Dünyanın en önde gelen kulüpleri bu istatistikleri sürekli takip eder.

Bazen çok koşarsın ama kaybedersin.
Ama az koşarak sürekli kazanamazsın.

Ali İhsan
16.09.2013, 21:32
Koşu mevzusu önemli.
Dünyanın en önde gelen kulüpleri bu istatistikleri sürekli takip eder.

Bazen çok koşarsın ama kaybedersin.
Ama az koşarak sürekli kazanamazsın.

Futbolcular maç boyunca 10km falan koşmuyorlar, yürüseler bile sayılıyor...

Tolga
16.09.2013, 22:19

Düşün artık, bizimkiler yürüme bile yürümüyor.

Ali İhsan
16.09.2013, 22:33
Düşün artık, bizimkiler yürüme bile yürümüyor.

Valla beni bu değerler çok ürkütmüyor. Koşmadan da maç kazanılır, sıkıntı takımın hiçbirşey yapmaması... Rakipten de bunu bekliyorlar, Karabük gibi rakip de bişey yapmazsa ve araya bi tane sıkıştırırsan maç kazanılıyor...

Tolga
16.09.2013, 22:37
Valla beni bu değerler çok ürkütmüyor. Koşmadan da maç kazanılır, sıkıntı takımın hiçbirşey yapmaması... Rakipten de bunu bekliyorlar, Karabük gibi rakip de bişey yapmazsa ve araya bi tane sıkıştırırsan maç kazanılıyor...

Vallahi o ortak kanımız zaten. Birşeylerin değişeceğine daha biz taraftar olarak inanmıyoruz. Bu yorumun tepki çekecek ama, Futbolculara da insan evladı muamelesi yapıyoruz.

Taraftar olarak kahroluyorum, her aklıma TS geldiğinde. Hepimiz 3 yıldır sahaya çıkanları değil üstündeki bordo mavi formayı izliyoruz aslında.

Yoksa o öyle bu böyle falan filan :) Başkan işinde de çuvalladık, bakalım final neresi olacak.

Ali İhsan
16.09.2013, 23:02
Vallahi o ortak kanımız zaten. Birşeylerin değişeceğine daha biz taraftar olarak inanmıyoruz. Bu yorumun tepki çekecek ama, Futbolculara da insan evladı muamelesi yapıyoruz.

Taraftar olarak kahroluyorum, her aklıma TS geldiğinde. Hepimiz 3 yıldır sahaya çıkanları değil üstündeki bordo mavi formayı izliyoruz aslında.

Yoksa o öyle bu böyle falan filan :) Başkan işinde de çuvalladık, bakalım final neresi olacak.

Bjk futbolcuları gibi karakterli oyuncuları bulmak önemli.

Geçen sene full kapasite oynayıp 12 kişiyle yarışın içinde kaldılar.

Bu sene iyi takviyelerle yine full kapasite oynuyorlar...

Bizim takım ise resmen facia...

oguzkoc
16.09.2013, 23:11
Koşu olayına çok takılıp kaldık. Tamam önemli bir etken ama elinde kosabilecek oyuncu yoksa kosturmaya çalışıp istatistik elde etmeye çalışmak bu takıma facia yaşatır. Takimda 1 tane yusuf var baska da yok...

Tolga
16.09.2013, 23:16
Bjk futbolcuları gibi karakterli oyuncuları bulmak önemli.

Geçen sene full kapasite oynayıp 12 kişiyle yarışın içinde kaldılar.

Bu sene iyi takviyelerle yine full kapasite oynuyorlar...

Bizim takım ise resmen facia...

Futbolcuya iyi emrettiğimizi de düşünmüyor birçoğumuz. Kulüpte bir karaktersizlik oluştu.

Kötü olarak algılanmasın, kimliği olmayan bir takıma döndük, hani ne iş olsa yaparım diyen tipler gibiyiz.

ŞL'ye gittik, Lig facia, Kupa finali var, sayılmaz ama 3.lük var. İlk 5'e girememe de var.

Hepsinin temeli herhangi bir karakteristik özelliğimizin olmayışı. İşi futbol olmayan futbolcular. 10 dakikada bir fırıldayan yöneticiler.

Buda camia ve yöneticilerin karaktersizliğinden kaynaklanıyor bence. Burada hakaret olan anlamında ...

Bu kulübün eski günlerine geri dönmesi normal yollarla mümkün gözükmüyor. Ama hayırlısı ...

oguzkoc
16.09.2013, 23:17
Haftaya kayseriyi olur da yenersek o zaman akhisar maçının acısını çekeceğiz...

bach72
16.09.2013, 23:44
Trabzonspor şu an ki görüntüsüyle küme düşmeme mücadelesi verir.Ligin tartışmasız en kötü takımıyız.Onsekiz takımlı ligde forveti olmayan tek takımız.Kümede kalmak bence bu takım için bir başarı ölçütü olabilir.

Fatih Öztürk
16.09.2013, 23:55
Forvetin yok Henriquen var.kùme duşeruk hatta kötü yola bıle duşeruk onlar tasalanmakta haklılar.

Fatih Öztürk
17.09.2013, 00:06
Bu takım ilk yarıyı 32 puanla ilk üçte bitirecek.yazdum oni.

sasort
17.09.2013, 00:09
Forvetin yok Henriquen var.kùme duşeruk hatta kötü yola bıle duşeruk onlar tasalanmakta haklılar.

dur bakalım mra göstersin numarasını
bosigwa tutarsa işler biraz olsun düzelir bizim için

bizim en önemli derdimiz özellikle yabancılar sorumluluk almıyor
şu yabancı kısıtlaması çok güzel oldu
gerçi türklerde var başta volkan gezecen ağlayacan olay yaratacan o forma haram bu volkana
ilk başta bu volkana malouda taktı sonra henrique sonra mra şükür yusuf oynuyorda kesildi
sonra zeki var oda kesilmesi lazım bazıları yumluda diyor ama yumlu kapasitesi ölçüsünde kendisini parçalıyor zeki bu formayı haketmiyor

TS-FAN
17.09.2013, 00:12
Trabzonspor şu an ki görüntüsüyle küme düşmeme mücadelesi verir.Ligin tartışmasız en kötü takımıyız.Onsekiz takımlı ligde forveti olmayan tek takımız.Kümede kalmak bence bu takım için bir başarı ölçütü olabilir.

Koyu kısımlar tamamen doğru.
Ligden düşme konusu ise kısmen :)
Bence düşenler ile üsttekilerin arasındaki kocaman boşlukta kaybolacak bir takımız.

sasort
17.09.2013, 00:13
Bu takım ilk yarıyı 32 puanla ilk üçte bitirecek.yazdum oni.

bu takım zar zor kazanıyor ilk üç hayal
beşiktaş kasımpaşa fenerbahçeilk üç
biz anca 7. oluruz

bu ts kimi yener
karabüğü beklemiyordum
sivası yenebilirmiyiz
fb gs bursa
kasımpaşa
elazığ bunları biraz zor yeneriz

TS-FAN
17.09.2013, 00:13

Bizimkiler koşmayı bırak ,yürümüyorlar bile o zaman.
Sözün özü:Takım umursamaz.
Takım ruhsuz.
Takım,takım değil.

sasort
17.09.2013, 00:20
Bizimkiler koşmayı bırak ,yürümüyorlar bile o zaman.
Sözün özü:Takım umursamaz.
Takım ruhsuz.
Takım,takım değil.

koşmaktan bahsediyorsunuzda
koşmak önemli tabi birde koşunun iki şekli birincisi top bizde iken onu bile yapamayan topçular var (yabancılar)
ikincisi top rakipte iken yani pres yapma bu işte olmayan şey
birde malouda çok koşuyor ama karabük maçını izlediyseniz sahada çok fazla varlık göstermedi

Fatih Öztürk
17.09.2013, 00:30
biz anca 7. oluruz

bu ts kimi yener
karabüğü beklemiyordum
sivası yenebilirmiyiz
fb gs bursa
kasımpaşa

Yukardaki takımlar lıgın en kolay gol yiyen takımları.hepsını yenecek gücümüz var.ilk üç hiçte hayal değil.ite kalka ite kalka götürecez bu işı.burayayuk!

Fatih Öztürk
17.09.2013, 00:36
dur bakalım mra göstersin numarasını
bosigwa tutarsa işler biraz olsun düzelir bizim için

bizim en önemli derdimiz özellikle yabancılar sorumluluk almıyor
şu yabancı kısıtlaması çok güzel oldu
gerçi türklerde var başta volkan gezecen ağlayacan olay yaratacan o forma haram bu volkana
ilk başta bu volkana malouda taktı sonra henrique sonra mra şükür yusuf oynuyorda kesildi
sonra zeki var oda kesilmesi lazım bazıları yumluda diyor ama yumlu kapasitesi ölçüsünde kendisini parçalıyor zeki bu formayı haketmiyor

Ironı ettum ironi:)

Alika87
17.09.2013, 00:36
biz anca 7. oluruz

bu ts kimi yener
karabüğü beklemiyordum
sivası yenebilirmiyiz
fb gs bursa
kasımpaşa

Karabük bize en ters gelen takimlardan bir tanesi. Onlari yendiysek, bu ligde her takimi yenebiliriz.

sasort
17.09.2013, 00:40
ben bosigwayı görmek istiyorum vede kadiri onlar tutarsa neden olmasın7
acaba bu rize bu ali adnanı kaça bırakır :)))

sasort
17.09.2013, 00:43
rizede bizim hemşerimiz sayılır bize bir iyilik yaparmı
takas dersek burda arkadaşlar şimdi biliyorum yazacaklar alan-colman-emre versinler ali adnanı acaba bir alanzinhoyu vererek alamazmıydık

Fatih Öztürk
17.09.2013, 00:45
Ali Adnan başbakanın bir lafına bakar.Hacıosmanoğlu çıksın başbakana verirler.Sercanla Erenı verdik hukuğumuz oldu.

sasort
17.09.2013, 00:47
bu gece arkadaşla sohpet ettik onu paylaşmak istiyorum
bir sene vardı şampiyonluğa oynuyorduk kalitemiz yeteneklerimiz yerli topçularımız süperdi. O sene gs sonraki sezonlarda bizim yaşadığımız sıkıntıları yaşıyordu bizde fb ile şampiyonluğa oynuyorduk. Sonra komplo teoris kafamda belirdi

işte bizim için herşey bu kadar güzelken ve gelecek vadederken
bir sene sonra lig tarihinde daha önce hiç yaşanmamış gelişmeler oldu. Ts as kadrosunda olan 5 topçu gs gitti. Sanki emanet vermişler gibi kaybetmemek için herhangi bir çaba sarfedilmeden selçuk diye işi bitik zokorayı getirdiler jaja diye adrianı birde uçuk paralar vererek
bu süreç sonunda hiç bir futbol yeteneği gelmediği halde ts borca batmıştı. 2016 kadar gelirler ipotek altına alınmıştı.
Sözün özü ts o seneki başarıya yılların mücadelesi sonucunda vardı. Peki bu kadar kolay kaybedilmesi nedendir sorgulanması gerekmez mi ?
sanki gs bize bu sene bizim bu topçuları alma durumumuz yok siz alın biz sizden alırız. Yani bizim başkan kapitalizmin ve masonizmin gereğinimi yaptı
kazanmanın tek yolu güçlü olanın yanında olmak ve ona hizmet etmektir.
dejak to MOLAY
burdan hareket ederekmi bu biz durumlara düştük
benimkisi sadece komplo teorisi ama yıllardır beklediğimiz günleri bu kadar kaybetmek beni düşündürüyor
siz ne dersiniz

sasort
17.09.2013, 00:49
Ali Adnan başbakanın bir lafına bakar.Hacıosmanoğlu çıksın başbakana verirler.Sercanla Erenı verdik hukuğumuz oldu.

acaba o kadar kolay olacağını sanmıyorum kaç para çekerler
gs verirse 5milyon euro
bize verirler mi
veya biz kaç para verebiliriz

Fatih Öztürk
17.09.2013, 00:55
acaba o kadar kolay olacağını sanmıyorum kaç para çekerler
gs verirse 5milyon euro
bize verirler mi
veya biz kaç para verebiliriz

Başbakan istedı diye 1461 takımının en iyi oyuncularını hemen aldilar bızden.bu işler karşılıklı.başbakan bı işe yarasın bari.

Tolga
17.09.2013, 00:58
Başbakan istedı diye 1461 takımının en iyi oyuncularını hemen aldilar bızden.bu işler karşılıklı.başbakan bı işe
yarasın bari.

Ülkesi için çalışan adam niye Trabzon'a çalışsın ki. Yanarım yanarım Arap olamadık, bize Rum olmak kaldı. keşke Mardinspor falan olaydık, stad hazırdı, transferler 10 numara falan. CAS davalarında falan gelip mahkeme salonunda ağlardı Arap olduğumuz için . . .

Fatih Öztürk
17.09.2013, 01:03
Biz bu ülkenin zencısıyız Tolgacım.boşver.koy gitsin.

Mehmet Mangan
17.09.2013, 01:10
Biz bu ülkenin zencısıyız Tolgacım.boşver.koy gitsin.
irlandalıyız, vatan hainiz abi :D

Fatih Öztürk
17.09.2013, 01:16
irlandalıyız, vatan hainiz abi :D

Tek kardesımız Irlandalı Drogheda Unıted:)j

muratt
17.09.2013, 01:30
Kümede kalırız bu yıl. Ama ilk 10 zor :/

Mehmet Mangan
17.09.2013, 01:50
Tek kardesımız Irlandalı Drogheda Unıted:)j
Şampiyon TRABZON, En Büyük DROGHEDA :D:alkış:

Burçak
17.09.2013, 08:52
Gurbetçiler gitti, Avni Aker bitti

Bordo-Mavili taraftarlar, Karabükspor ile oynanan karşılaşmadan Avni Aker’i boş bıraktılar. Gurbetçilerin geri dönmesiyle Avni Aker boş kalırken, Maraton tribününün yarısına yakını dolmadı.

MARATON BOŞ KALDI

Avni Aker boş kaldı… Trabzonspor taraftarları hem takımlarının kötü gidişi hem de gurbetçilerin Trabzon’u boşaltım çalıştıkları şehirlere dönmesiyle Avni Aker’i boş bıraktılar. Bordo-Mavililer’in Karabükspor ile oynadığı maç bu sezonun Avni Aker’deki en az seyircisiyle oynadığı karşılaşma oldu. Kale arkalarını taraftar grupları doldururken, Maraton’un büyük bir bölümü ise boş kaldı.

TAKIMA GÜVEN YOK

Trabzonspor, bundan önce sahasında oynadığı Derry City, Dinamo Minsk, Kukesi ve Çaykur Rizespor maçlarını dolu tribünler karşısında oynarken Karabükspor maçını ise boş tribünlere oynadı. Bordo-Mavililer’in Akhisar karşısında aldığı yenilgi sonrası taraftarların güvenini sarsması ve tatil için Trabzon’da bulunan gurbetçilerin geri dönmesi bundan en büyük etken oldu.

Günebakış (http://gunebakis.com.tr/haber/gurbetciler-gitti-avni-aker-bitti-81320.html)

Fatih Öztürk
17.09.2013, 10:12
Kümede kalırız bu yıl. Ama ilk 10 zor :/

Ligi 19.sırada bitirecez bakında görün.

Tayfun
18.09.2013, 11:34
Maçın Öyküsü;

http://www.ligtv.com.tr/haber/avni-akerde-neler-yasandi

Emrah Akcagöz
18.09.2013, 18:04
Bu hafta % 71.87 ile paslı oyunu en fazla oynayan takım olduk.

oflubektas
18.09.2013, 18:13
Gurbetçiler gitti, Avni Aker bitti

Bordo-Mavili taraftarlar, Karabükspor ile oynanan karşılaşmadan Avni Aker’i boş bıraktılar. Gurbetçilerin geri dönmesiyle Avni Aker boş kalırken, Maraton tribününün yarısına yakını dolmadı.

MARATON BOŞ KALDI

Avni Aker boş kaldı… Trabzonspor taraftarları hem takımlarının kötü gidişi hem de gurbetçilerin Trabzon’u boşaltım çalıştıkları şehirlere dönmesiyle Avni Aker’i boş bıraktılar. Bordo-Mavililer’in Karabükspor ile oynadığı maç bu sezonun Avni Aker’deki en az seyircisiyle oynadığı karşılaşma oldu. Kale arkalarını taraftar grupları doldururken, Maraton’un büyük bir bölümü ise boş kaldı.

TAKIMA GÜVEN YOK

Trabzonspor, bundan önce sahasında oynadığı Derry City, Dinamo Minsk, Kukesi ve Çaykur Rizespor maçlarını dolu tribünler karşısında oynarken Karabükspor maçını ise boş tribünlere oynadı. Bordo-Mavililer’in Akhisar karşısında aldığı yenilgi sonrası taraftarların güvenini sarsması ve tatil için Trabzon’da bulunan gurbetçilerin geri dönmesi bundan en büyük etken oldu.

Günebakış (http://gunebakis.com.tr/haber/gurbetciler-gitti-avni-aker-bitti-81320.html)

Takım kötü, şampiyonluk heyecanı yok, şike olayları sonrası kupamızın gelmemesi de hayal kırıklığı yaratmış olabilir. Hepsine kabul...

Yalnız Cumartesi günü, akşam saat 20:30'da, Trabzon il sınırları içinde maçtan daha önemli hangi sosyal faaliyet olur yahu! Hadi eskiden olsa kafanı çevirdiğin her yerde bi Rus hatun görüyordun, o iş bile neredeyse bitti :)

Ben küçükken öğlen 12:00'de yapılacak maç için köyden sabahın 5'inde kalkar, yollara düşerdik. Artık insanlar stada kadar gitmeye bile üşenir mi oldular ? Nerede bu millet ???

Emrah Akcagöz
18.09.2013, 18:17
Akhisar ve Karabük maçlarının istatistiklerine bakıldığında takımda bazı şeyler değişiyor. Ancak bunun skora yansıması önemli. Akhisar maçında bunun bedelini ağır ödedik. İnşallah bu süreci en az kayıpla atlatırız.

Bu da son maç Karabük maçının bazı istatistikleri.

Trabzonspor İstatistikler Karabükspor

52.33 Topa Sahip Olma 47.67
465 Pas Sayısı 364
43 Ceza Alanına Toplar 31
15 Kaleye Şutlar 10

Samet Yildirim
18.09.2013, 20:59
Gol sevinci...Bambanin sevinci..Yedekdekilerin sevinci..Hami Mandiralinin heycani...Cok cok güzel..

http://www.ligtv.com.tr/haber/avni-akerde-neler-yasandi

Ceyhun Dündar
18.09.2013, 21:20
Takımda paslı oyun acısından + ya dogru gıdıs var da derınlemesıne oynayan skora etkı edecek as ve vuruslar yaılamıyor bı turlu.
Ligde atılan 3 golumuz var 2 sı uzaktan bırı de henrıque nın golu,ceza sahasına zor gırıyoruz gırınce vuramıyoruz vursak cerceveyı tutturamıyoruz.
Dert cok care olacak adam az...