PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 1 - 0 K.D.Ç. Karabükspor | Spor Toto Süper Lig 4.Hafta

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

Ilelioglu
15.09.2013, 01:10
Çok yanılıyorsun Fatih.
Yazacak çok şeyim var ama yorgunum. Sadece yanıldığını söylemek istedim.

3 hafta boyunca Trabzon'daydim, benim gördügüm tablo bu. Trabzonspor icin canimi veririm diyen insanlar azinlikta artik.

Yillar önce her maca giden, bana dahil bilet alip maca götüren arkadaslarin hicbiri bugün Stadyumun yanindan dahi gecmiyorlar.
"Aksama Boztepe'ye cikariz cay iceriz muhabbet ederiz" - "Aksama olmaz mac var maca gitcem" - "Ne maci bosver maci yahu"
gibi muhabbetlerin cogaldigi bir yer olmaya dogru gidiyor Trabzon.

Arkadaslar halen Trabzonsporlular belki, ama maclari TV'den takip etmekle yetiniyorlar. Eskiden böyle degildi. Bu degisimi sende görüyor olmalisin.

..

6Şafak Aydın1
15.09.2013, 01:11
yusufun bu kadar abartılması doğru değil ..Yusuf sadece kendi standartlarında oynadı ben yusuftan daha iyisini bekliyorum..hatta Caner kadir abdulkadir .bunlar oynasaydı kendi sahamızda rizeyi karabükü yine yenerdik üstüne akhisarıda yenerdik...bu takım değişmeli...yeni bir ruh gelmeli..
hakeme itirazlarini birakmali ve sag ayagini kullanmasini gelistirmeli , yusufun standardlari dedigin bile milleti heyecanlandiriyorsa gerisini düsün artik

Murathan
15.09.2013, 01:11
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1185122_743289799030079_845645262_n.png

Enes Başkaya60
15.09.2013, 01:12
Sizin yorumunuza saygı duymasam alıntılamam zaten.

Yusuf Erdoğan konsunda hoca diyor ki; bknz. (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7643)

Yönetim konusuna katılıyorum ancak, Mustafa Reşit Akçay fazlası ile saygıyı hak ediyor.

Eyvallah sağolun...

Bana Öyle gelmiş demek Mustafa Hoca bu takıma forveti geçtim sol bek alınacak deyip aldıracaktı biraz masaya yumruğunu vurmayı bilecek sihirli değnek yok elinde ki geçen seneki çöp kadro ile başarı sağlayacak...

Fatih Öztürk
15.09.2013, 01:13
Kaldı 13 mac.25 puan daha çıkarırsak heyecan olur.

AyhanPe
15.09.2013, 01:14
Eyvallah sağolun...

Bana Öyle gelmiş demek Mustafa Hoca bu takıma forveti geçtim sol bek alınacak deyip aldıracaktı biraz masaya yumruğunu vurmayı bilecek sihirli değnek yok elinde ki geçen seneki çöp kadro ile başarı sağlayacak...

hangi masaya yumrugunu vuracak?

Mert'
15.09.2013, 01:14
Eyvallah sağolun...

İnsan da ona sinirleniyor zaten kukla modunda.

Oğuz B.
15.09.2013, 01:16
Şenol Güneş için de aynı şeyler söyleniyordu. Bence bunun kuklalıkla, korkaklıkla alakası yok. Onlar da Trabzonsporlu. Olmazsa giderim diyemiyorlar. Olay bence bu.

Courage
15.09.2013, 01:17
bu takımı adam ederse 1461'den gelen çocuklar edecek başkası hikaye...

Onur Akyüz
15.09.2013, 01:18
Takım pozisyon vermedi bu önemli bir atılım.

İlk yarı gerçekten kötüydük ama ikinci yarı iyiydik, takım oyuna hükmetti ve ağırlığını koydu.

Gol de nasılsa gelecek diye düşündüm ikinci yarı baya rahattım nedense.

Enes Başkaya60
15.09.2013, 01:18
hangi masaya yumrugunu vuracak?

Kukla modunda olmayacak kardeşim yani Masaya yumruğunu vuracak derken..

Bedri Sertkaya
15.09.2013, 01:20
Efendi olması kukla olması demek değildir.Şenol hoca gibi mütevazi ve mevki karmaşası devam ediyor :)

fadigaTS
15.09.2013, 01:20
bu takımı adam ederse 1461'den gelen çocuklar edecek başkası hikaye...

Altına imzamı atıyorum

sasort
15.09.2013, 01:22
arkadaşlar şunu diyecem sadece maçı izledim maloudanın fazla bir etkisi yoktu
ama akçay tam yetki vermiş saha içinde
şunu söylemek istiyorum
saha içinde yusuf adrian malouda her kombinasyonu denediler sürekli yer değiştirdiler bu bence galibiyeti getirdi malouda solda başladı
koaşamadı olcan sürükledi
adrianla yer değiştirdi
yusuf sola geçti
yani malouda becerisi bizimkiler bunları yapamaz
büyük topçu yani birde eski formunu yanaşsa biraz çok güzel olur sağ kanatta

Sibel
15.09.2013, 01:23
3 hafta boyunca Trabzon'daydim, benim gördügüm tablo bu. Trabzonspor icin canimi veririm diyen insanlar azinlikta artik.

Yillar önce her maca giden, bana dahil bilet alip maca götüren arkadaslarin hicbiri bugün Stadyumun yanindan dahi gecmiyorlar.
"Aksama Boztepe'ye cikariz cay iceriz muhabbet ederiz" - "Aksama olmaz mac var maca gitcem" - "Ne maci bosver maci yahu"
gibi muhabbetlerin cogaldigi bir yer olmaya dogru gidiyor Trabzon.

Arkadaslar halen Trabzonsporlular belki, ama maclari TV'den takip etmekle yetiniyorlar. Eskiden böyle degildi. Bu degisimi sende görüyor olmalisin.

..

Sonuçlardan önce sebepleri düşünmek gerekiyor bazen.
Neden böyle diye.
Ha, benim kastettiğim kesim Trabzonspor'u gerçekten seven kesim.
Takım tutan değil.

sasort
15.09.2013, 01:25
birde şunu söylüyorum akçay bu forumda sürekli söylüyoruz
bakın volkan volkan bir yusuf bile bu kadar fark getirdi
golde hiç alakası yoktu ama rakip beklerini görev yerleri hapsetti çıkamadılar ama
malouda adrian kanatta iken bol bol geldiler

Yaşar
Takım içerideki maçlarda en azından mücadele ediyor, geçen haftaki Zokora ile bu haftaki Zokora arasındaki farktan, geçen haftaki takım ile bu haftaki takım arasındaki farkın mücadele olduğunu anlayabiliriz.
O nedenle içerideki maçlarda kolay kolay yenileceğimiz düşünmüyorum.
Ama deplasmanda kazanabilme şansımız zayıf.

Gökhan Baymak
yusuf , maluda ,olcan , henriqe , zeki , 2x aykut gayet iyiydi . yorulana kadar adrian da fena değildi . maluda biraz daha güçlenirse çok faydalı olacak .

colman berbattı , her topu ezdi , kaptırdı , ikili mücadelelerde yoktu . oyuna konstantre olamıor.

;1919336516']Galibiyet kimseyi aldatmasın çok kötüyüz..

Adrian cok kötüydü. Keza malouda da. Colman'in ölüsü bu takimda oynar. Adam oyuna girene kadar rakip sahhayA gecemedik. Soner Colman Zokora ortasahasi ile oynamaliyiz. Yusuf ve Malouda kanatta olmali.. Janko artik oynamali cunku Takimda orta yapan adamlar var Yusuf Malouda Olcan gibi. Mustfa da oynamamali artik yeter. Bu takimin en iyi oyunculari Onur - Yusuf - Soner - Aykut Ve Colman dir. Bu oyuncular isketi olusturmalidir.

AyhanPe
15.09.2013, 01:26
Kukla modunda olmayacak kardeşim yani Masaya yumruğunu vuracak derken..

bunu dünya ücüncüsü olmus, tarhinde tüm basarilara imza atmis birisi bile yapamadi..kaldi ki hak ettigi sampiyonlugu bile haram ettiler..kurumsal bir yapi olusmus olsa herkes kendi yetkisi dahilinde isini yapardi..bu is masaya suraya buraya vurmakla olmuyor..transfer islerini tr ye mourinho yu guardiola yu getirseler dahi onlara sormazlar..neremiz dogru ki sirf gelen teknik direktörler suclanir anlamak zor..yönetimler degisir ama yönetim sekli asla degismez, onlarca teknik direktör degisir ama elestiriler hic bir zaman degismez..taraftarlik bilinci dahi yok..rant kapisi haline gelmis klüp..gelen kisisel menfaat pesinde..nerden bahsediyorsun? hangi masadan?

Courage
Altına imzamı atıyorum

hani nerde? :D

Mert'
Adrian cok kötüydü. Keza malouda da. Colman'in ölüsü bu takimda oynar. Adam oyuna girene kadar rakip sahhayA gecemedik. Soner Colman Zokora ortasahasi ile oynamaliyiz. Yusuf ve Malouda kanatta olmali.. Janko artik oynamali cunku Takimda orta yapan adamlar var Yusuf Malouda Olcan gibi. Mustfa da oynamamali artik yeter. Bu takimin en iyi oyunculari Onur - Yusuf - Soner - Aykut Ve Colman dir. Bu oyuncular isketi olusturmalidir.

Jankonun baskı altındaki maçlarda iş yapacağı görüşündeyim ama şimdilik öyle bir görüntümüz yok sanki.. Ayrıca Olcan orta falan kesemiyor ya :D

zafercalikoglu
15.09.2013, 01:27
Volkan ve Henrique tamam da Adrian ve Olcan iyidir bunlar gidecek de yerine oyuncu alınacak öyle mi ölme eşeğim ölme kardeşim...

henrige su anda takımın ona ihtiyacı var,adrianda yerinde oynamıyor,,,Şunu bilinki ne zaman Volkan la Olcan geldi,kanatlar durdu...Volkanı Yusuf keser Olcanın kanadına koy maludayı cek ortaya adrianı,solbeke yerleştir kadiri,adrianın arkasına al colman la aykutu,onlarında arkasında dursun zoko,geri dörtlüyüde siz belirleyin...

zafercalikoglu
15.09.2013, 01:29
orta sahamız daha diri olmalı,ileri uçta pres yapılmıyor,bunu moluda ve adrian beceremiyor,colman tarzı tatlı sert yapıya sahip oyuncular lazım,Sonerin de daha agresif ve hızlı oynaması şart..

nakzo
15.09.2013, 01:29
Takım pozisyon vermedi bu önemli bir atılım.

İlk yarı gerçekten kötüydük ama ikinci yarı iyiydik, takım oyuna hükmetti ve ağırlığını koydu.

Gol de nasılsa gelecek diye düşündüm ikinci yarı baya rahattım nedense.

Onurunn ckardgi 3 tane top var nasil posisyonn vermedik

fadigaTS
15.09.2013, 01:31
hani nerde? :D

Manevi imzam kardeşim :D daha değerli bence

Enes Başkaya60
15.09.2013, 01:31
bunu dünya ücüncüsü olmus, tarhinde tüm basarilara imza atmis birisi bile yapamadi..kaldi ki hak ettigi sampiyonlugu bile haram ettiler..kurumsal bir yapi olusmus olsa herkes kendi yetkisi dahilinde isini yapardi..bu is masaya suraya buraya vurmakla olmuyor..transfer islerini tr ye mourinho yu guardiola yu getirseler dahi onlara sormazlar..neremiz dogru ki sirf gelen teknik direktörler suclanir anlamak zor..yönetimler degisir ama yönetim sekli asla degismez, onlarca teknik direktör degisir ama elestiriler hic bir zaman degismez..taraftarlik bilinci dahi yok..rant kapisi haline gelmis klüp..gelen kisisel menfaat pesinde..nerden bahsediyorsun? hangi masadan?

Başta yönetimin suçu zaten de Mustafa Hocanın geleceğini pek parlak görmüyorum Yönetimden dolayı neyse sende haklısın Saygılar Abi..

TSdepare
15.09.2013, 01:37
Biz gençleri hep kaybettik geçmişte o yüzden Mustafa Hocan'ın konuşmasına katılıyorum bir anda sahaya sürmedi Yusufu yavaş,yavaş sürüyor belliki şımarıp hareketlerin'in değişmesinden korkuyor..

1461 den gelen genç oyuncuları kazanmak için bu taktik doğru bence..

fener de Salih vardı bi ara şov yapıyordu havaya girmişti hani nerede şimdi sahalar da göremiyoruz..

Courage
15.09.2013, 01:37
Manevi imzam kardeşim :D daha değerli bence

ona paha biçilmez hocam şaka yaptım elbette ;)

Esprim berbattı kabul ediyorum :D

Fatih Öztürk
15.09.2013, 01:38

O toplar pozisyon değildi.uzaktan,carprazdan kalecının üzerıne vurulan şutlar.

emre duman
15.09.2013, 01:39
Hocaya azıcık destek olun ben konuşmasını dinledim şimdi yani okadar çok çaptırılıyorki çok dogru konuşmuş burdaki siğirli deynek arayanlar HALİS HARİKALAR DİYARINI izlesin

http://www.ligtv.com.tr/haber/akcay-teshisi-koydu

kudu_61
15.09.2013, 01:41
vallaha hoca ne derse desin oyunda tek keyif verici yer vardı bunda da etkisi tartışılır : YUSUF İHO volkan konusunda tepkisini net olarak belli etmeseydi bence volkanı izlitor olurduk ve keyif veren hiçbirşey bulamazdık kesinlikle ve kesinlikle hoca ne düşünürse düşünsün KADİRİN SOL BEK OLARAK OLCANIN DA SOL AÇIK OLARAK ÇIKMASI GEREKİRDİ BU MAÇA kadiri bu maçlarla ısındırmazsan 2-3 hafta sonra bursa satılmışşehir şikebahçe cincon maçlarında nasıl deneyeceksin harcarsın çocuğu harcarsın bu durumda cechin gönderilmesi komedi celutskanın gönderilmesi ise tam bir kepazelik bunları gönderdiysen KADİRİ ISITMAYA MECBURSUN olcanı harcama şu an çok formda ve hırslı bence bir misyon üstlenebilir harcama kayseri maçında derhal

bosingwa ve kadir takıma katılmalı bu hafta idare ettik ya sonra

sasort
15.09.2013, 01:43
yusufu ben trabzonlu biliyordum değilmiş egeliymiş
ama bende artvinliyim bu takıma sadece trabzonun çocuğu yarar anlayışına katılmıyorum
sırf bu sebepten çağları başka isimlerde vardı getirlmesine karşıyım
ama muhammed denilirse neden olmasın süper topçu

Courage
15.09.2013, 01:45
yusufu ben trabzonlu biliyordum değilmiş egeliymiş
ama bende artvinliyim bu takıma sadece trabzonun çocuğu yarar anlayışına katılmıyorum
sırf bu sebepten çağları başka isimlerde vardı getirlmesine karşıyım
ama muhammed denilirse neden olmasın süper topçu

Muhammed'in bu akşam kaçırdıklarını gördünüz mü?

Adem Büyüğü tercih ederim şahsen. Stili tam Fatih Tekke!

Oğuz B.
15.09.2013, 01:46
Olur mu hiç..:eek:
Dinlemeden, anlamadan dalga geçmek gerek.

Hocaya azıcık destek olun ben konuşmasını dinledim şimdi yani okadar çok çaptırılıyorki çok dogru konuşmuş burdaki siğirli deynek arayanlar HALİS HARİKALAR DİYARINI izlesin

http://www.ligtv.com.tr/haber/akcay-teshisi-koydu

sasort
15.09.2013, 01:46
vallaha hoca ne derse desin oyunda tek keyif verici yer vardı bunda da etkisi tartışılır : YUSUF İHO volkan konusunda tepkisini net olarak belli etmeseydi bence volkanı izlitor olurduk ve keyif veren hiçbirşey bulamazdık kesinlikle ve kesinlikle hoca ne düşünürse düşünsün KADİRİN SOL BEK OLARAK OLCANIN DA SOL AÇIK OLARAK ÇIKMASI GEREKİRDİ BU MAÇA kadiri bu maçlarla ısındırmazsan 2-3 hafta sonra bursa satılmışşehir şikebahçe cincon maçlarında nasıl deneyeceksin harcarsın çocuğu harcarsın bu durumda cechin gönderilmesi komedi celutskanın gönderilmesi ise tam bir kepazelik bunları gönderdiysen KADİRİ ISITMAYA MECBURSUN olcanı harcama şu an çok formda ve hırslı bence bir misyon üstlenebilir harcama kayseri maçında derhal

bosingwa ve kadir takıma katılmalı bu hafta idare ettik ya sonra

kadiri bence avrupa maçında denemesi lazım
limasol olur bence dediğim yabancılarıda
bu bambaya umut bağlayanlar var ama
bana sorarsanız bambamı mustafamı
mustafa derim bamba sorunlu tip mustafa becerisi ölçüsünde elinden geleni yapıyor

sasort
15.09.2013, 01:50
arkadaşlar yıllarca şu ümit özat şu fb gibi takımda top oynadı ya hep aklıma gelirdi bu aziz yıldırımın akrabası mı diye
şimdi de bizde ki zeki hep kapasite yok hemde yaşa bak birde kilosu var
acaba kimin nesi
başkan diyecem yok yönetici diyecem yok teknik direktör diyecem yok çünkü yönetim değişti
acaba derin devlet gibi derin trabzonspor mu var :)))

nakzo
15.09.2013, 01:50
O toplar pozisyon değildi.uzaktan,carprazdan kalecının üzerıne vurulan şutlar.

Fatih ac seyret gol attiktan sonrwki kafa topu bile yeter bu takim boyle oynarsa rum takimii bizi sicirir net keske hersey gormek istedigimiz gibi olsa metrixdeki gibi yasayip giderdik.

matalar
15.09.2013, 01:52
zokora nın hucum yönü çok zayıf ama acayip adam markajı yapıyor.
lua lua'yaa adım attırmadı.

sasort
15.09.2013, 01:54

bizim selçuklar buraklar 30 görsünler görecem
adam 40 yaşına dayanmış adamdaki fizik gücünü vucut yapısına
hayranım

Mustafa YILMAZ
15.09.2013, 01:55
maçı her türlü alırız demiştim rahat olun diye karabük geçen haftada top oynamadı bizim 3-0'lık akhisar malubiyetide şanssızlıktı farklı bitebilirdi o maç yinede takım iyi demiyorum kötüyüz ve kilit eksikliklerimiz var buna rağmen kazanabiliyoruz gerçi daha sağlam takımlarla maç yapmadık o zaman renkler belli olur. hepsini geçtim volkan yoktu bu maçta yusuf vardı en az maç kazanmış kadar huzurluydum

sasort
15.09.2013, 01:55
arkadaşlar bu bosigwayı neden oynatmıyor bu mra
tranfer teklifi filan taliplisi varmış haberleri gördüm nette
bu maçta neden oynatmadı sizce

emre duman
15.09.2013, 01:57

bunları aşın renktaşlar artık bence hocaya güvenin artık eleştiri yapın ama neden oynamadını anlamak çokda zor deyil SAKATLIKTAN YENİ ÇIKTI !

Oğuz B.
15.09.2013, 01:58
Musatfa Reşit Akçay, maç öncesinde Bosingwa'nın tam hazır olmadığını ve risk edilmeyeceğini söyledi. Apollon maçında oynayabilecek duruma gelebilir.

Gökhan Baymak
15.09.2013, 01:59

Aynen katiliyorum.

sasort
15.09.2013, 01:59
bunları aşın renktaşlar artık bence hocaya güvenin artık eleştiri yapın ama neden oynamadını anlamak çokda zor deyil SAKATLIKTAN YENİ ÇIKTI !

eleştiri değil bilgi babında sordum
nette okuduğumuz haberlerde özellikle ayçay süpriz yapacak denilince böyle bir beklenti içinde olduk

pangolin
15.09.2013, 02:01

bunu herkese yapıyor... fernandesin maç içinde çıldırdığını biliyorum...

Fatih Öztürk
15.09.2013, 02:01
Fatih ac seyret gol attiktan sonrwki kafa topu bile yeter bu takim boyle oynarsa rum takimii bizi sicirir net keske hersey gormek istedigimiz gibi olsa metrixdeki gibi yasayip giderdik.

Evet orada kafa vurdurulması hataydı fakat çok cılızdı.Limassol tehlikeli takım ama biz henüz tam anlamıyla karakterlı oyun oynamasakta yenme şansımız onlara oranla daha fazla.

sasort
15.09.2013, 02:03
mra yani adaşıma güvvenim sonsuz
adamım ya seviyorum filozofu
burda mra eleştirilirkende mra destekledim
adama gs kadrosu gibi kadro vermedilerki
öyle bir takım ki takımda sol bek yok
forvet desen batuhan eriyecek eski haline dönecem yani ebesin bıyığı olsaydı muhabbeti
oda yıkık dökük kadroyu toplamaya çalışıyor
ama şunu diyorum batuhan eski formuna dönerse bosigwa malouda mevkilerinde tutarsa gördüğümüz sahne değişir

Oğuzhan
15.09.2013, 02:07
İşten yeni geldim twitterdan takip etmeye çalıştım pek iyi oynamasak da fazla pozisyon da vermemişiz rakibe özetten gördüğüm kadarıyla 1-2 şutları var uzaktan. Takım daha iyi olacak inşallah kazanmak önemliydi bugün.

Onur Akyüz
15.09.2013, 02:08

Takım iyiyse iyi, kötüyse kötü diyeceksin.

Zorlama yorumlar şık olmuyor. Takım defansif anlamda oldukça iyiydi.

Kornerden gelen zayıf top sekti Onur çıkardı ve ceza sahası çaprazdan bir şut geldi yine çıkardı.

Başka pozisyon hatırlamıyorum. Bunlar pozisyon değil, bak İlhan'ın sıfırdan ortalayıp Gökhan'ın vuramadığı top bana göre en net pozisyonuydu Karabük'ün.

Az çok biliyorum tarzını da bu maç için pozisyon verdik demek hoş değil.

sasort
15.09.2013, 02:09
İşten yeni geldim twitterdan takip etmeye çalıştım pek iyi oynamasak da fazla pozisyon da vermemişiz rakibe özetten gördüğüm kadarıyla 1-2 şutları var uzaktan. Takım daha iyi olacak inşallah kazanmak önemliydi bugün.

takıma yusufu kattık birde abdulkadir kadiri monte etsek tamamdır

Onur Akyüz
15.09.2013, 02:13
Ha bir de sağdan yapılan orta kaleye yöneldi Onur çıkardı unutmuşum.

Bunlara pozisyon denir mi?

Ceza sahası dışından kaleyi yoklarsın, orta yaparsın kaleye girer filan bunlar pozisyon değil.

Attığımız gol, Yusuf'un direkten dönen topu filan pozisyondan kastım bunlar.

Oğuzhan
15.09.2013, 02:16
Yusuf - Janko - Bosingwa ve Colman monte edilirse farklı bir takım izleyebiliriz o zaman.

Murathan
15.09.2013, 02:22
Zekinin fena oynamadığını düşünüyorum.
Aksayan yer solbek.

memmedaga
15.09.2013, 02:41
beyler şöyle düşünün

kadromuzda solbekte ali adnan olsa

volkan yerine Sercan Kaya olsa şampiyonluk için iddialı olurduk

celustka transferi

kadirin gvenilmediği halde kadroya alınması

olcanın solbeke hapsolması

fiyasko + rezillik

belkide bize en az 20 puana patlıyacak ciddi bir strateji hatası....

Murathan
15.09.2013, 02:43
1.BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 3 0 0 8 2 6 9
2.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 3 0 1 9 5 4 9
3.KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 4 2 1 1 5 3 2 7

İlk 3teki 3 takımla ilk5teki 4 takımla maç yaptık :)

61Cem61
15.09.2013, 02:59
Maçın özeti bile sıkıcı olur mu arkadaş ya.Bence boş bi maçtı bi gol atan alacaktı iki taraftan herhangi biri.Şanslıydık biz attık.

Terzioğlu
15.09.2013, 03:42
Malouda Akhisar macinda ilk pozisyonda o golü atsaydi su anda neler konusuyorduk burada :) Futbolun cilvesi :)

Murathan
15.09.2013, 03:50
Malouda Akhisar macinda ilk pozisyonda o golü atsaydi su anda neler konusuyorduk burada :) Futbolun cilvesi :)

Abi ben hala diyorum zemin düzgün olsaydı biz o maçı 0-5 kazanırdık da sonradan hem MRA hem takım saçmalayınca saçma bir sonuç çıktı :D

Sercan Keleş
15.09.2013, 04:00
Malouda ve Zokora :) İçin Parantez açılmalı. Bence İnanılmazlar.

6Şafak Aydın1
15.09.2013, 04:07
Moralim bozuk zaten daha da bozmayayım diye izlemiyorum maçı dayanamadım bari yorumlara bakayım dedim de bakmaz olaydım :D

:D:mad:

mactan önce:

bence söyle cikacak

...................onur........................... ..
zeki........aykut.....yumlu.......bosingwa
.................aykut....zokora................
olcan..................malouda.......adrian..
.......................henrique...................

karabük elazig deplasmanindan 2 defa öne gecmesine ragmen oyunun son dklarindaki degisikliklere bakilirsa beraberligi zor aldilar.
mra ilk golü yemek istemicektir ve sabirli oynamayi deneyecektir. rahat bir mac olma olasiligi yok bana göre, bakalim ne kadari cikar.

bosingwanin yoklugunda yusufu sahaya sürdü sanirim. solbekmi oynardi ilerde görecegiz insallah.

su bakimdan rahat mac oldu, kolay kolay ceza sahamiza giremediler bu konuda iyi gördüm. tolunay genis alani aradi takimini geriye cekerek , tuzak kurmaya calisti ama ye -2. bölgede toplari kazandik- medi.

Bud Spencer
15.09.2013, 04:17
beyler maci izleyemedim

en merak ettigim konu maloudanin performansi

kendisinden pek birsey beklemiyorum, bize fazla birsey verebilecegini düsünmüyorum

bugün nasil oynadi?

Courage
15.09.2013, 04:37
beyler maci izleyemedim

kendisinden pek birsey beklemiyorum, bize fazla birsey verebilecegini düsünmüyorum

bugün nasil oynadi?

iyi geceler/sabahlar

Maçın tamamına yakınını seyretmiş olarak diyebilirim ki ; etksizdi. Ama her zamanki gibi duruşu bile izleyenlere rahatlık veriyor. İlk 10 dk çok hareketliydi unutmadan yazayım bunuda.

6Şafak Aydın1
15.09.2013, 04:42
beyler maci izleyemedim

bugün nasil oynadi?

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=42779

yorumsuz6117
15.09.2013, 06:33
MRA : Güçlü bir takıma karşı alınmış olan bu galibiyet, geleceğe güvenle bakacağımız güzel bir gece oldu.

:D

DeAgLeMaNyAq
15.09.2013, 07:03
Su kosu mesafeler nasil ölcülüyor cok merak ediyorum. Mesela stoperler duran toplarda öne cikinca kostugu mesafe dahil ediliyor mu? Bir stoper olarak Yumlu'nun Yusuf, Henrique, Yusuf'dan daha fazla kostuguna inanmiyorum.

IQIt62-tLA4

Dünya rekoru kırarmıyız ne dersiniz, kaç hafta oldu penaltı atmayalı. 38 yada 41 hafta oldu diye hatırlıyorum ama.

Normal ligdeki son penaltı 16 Mart 2012'deki Gençlerbirliği, Play off'u da katarsak 28 Nisan'daki GS maçında attık. Tabii ondan sonra Antalyaspor ile oynadığımız kupa maçında 2 tane atmışlığımız var. Ancak lig olarak GS maçını baz alırsak 11-12'de 3, geçen sene 34, bu sezonki 4 maçı da katarsak 41 hafta yapıyor. 10-11 sezonunda tetikçiler önce Trabzonspor'un penaltıları irdelenmeli diye kamuoyu oluşturdular. Çok geçmeden de Trabzonspor'a karşı 63 haftadır penaltı çalınmıyor haberlerini yaptılar. Bu durum birkaç kez Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar'a soru olarak yöneltilmişti. Her ikisi de Trabzonspor zaten gol atamıyor, ceza sahasına bile giremiyor diye bir hazır cevap vermişlerdi. Haklı oldukları yer elbet var ama bu 41 maçta da verilmeyen en az 5 penaltımız var...

Togrul
15.09.2013, 07:48
Bu maçtan çıkardığım tek tespit şudur Yusuf bu takımda mutlaka oynayacak 2 banko oyuncudan biridir

Turan Bebek
15.09.2013, 08:49
Takımın oyunu hiç güven vermedi...ikinci yarı biraz kıpırdadı o kadar. İyi futbol iyi oyuncularla oynanır. Şunu görmek gerekir ki Yumlu ve Zeki'nin bu takımda yeri yok. Hele zeki tam bir canlı bomba. Yumlu son dakikalarda o uzun boyuna rağmen kısa mesafede üzerinden top aşırtılıp pozisyon veriyor. Olcan'ın durumu zaten malum...Dikkatimi çeken bir konu da takımda kora kor oynayan bir tek Zokora vardı. Diğerleri gamsız gibi geldiler. Maluda iyi oyuncu ancak biraz daha agresif oynaması gerekir. Birde ilerde tek forvetle işimiz çok zor. Forveti ikilemek gerek. Tek kazancımız Yusuf'tu.

MİSSE_MİSSE
15.09.2013, 08:59
Yusufu kaybetmemek icin oynatmiyormus peki isler kotu gittiginde cocugu sahaya surmek zorunda kalinca birde cocuk takimin en iyi oyununu oynayinca hakkinin yendigini dusunup hocasina olan guvenini kaybetmeyecekmi. Simarmaya meyilliyse bu dusunceleri baz alip iyice zivanadan cikmayacakmi. Ya kotu oynasaydi ne olacakti. Kaybeden bir takimda kaybeden bir genc. Adam boylemi kazanilir. Hocanin derdi adam kazanmak degil zaman kazanmak.

Harun
15.09.2013, 09:19
Can Karyağdı: Hocam sağdaki performanstan memnun musunuz?
MRA:Evet memnunum

Bu cevap bile MRA nın herşeyi top pembe gösterip gerçekleri örtbas etmeye çalışmasına bir örnektir.

Çıkıp adam gibi, üç puan aldığımız için mutluyuz ama bu oyunla bir maç kazanır bir maç kaybederiz.Performansımız vasat acil çözüm bulmalıyız dese... Alnından öpeceğim.Adam herşeyi normal görüyor.

Yusuf konusuna gelince ,millet takmış ağzına sakız gibi aynı şeyleri söylüyor.Bir Barış Memiş örneğidir gidiyor.Herkes Barış değil.Asıl bu mantıkla oyuncunun gelişimini engellersin.Millet 18 lik topçuları direkt ilkonbirde oynatıp 21 yaşında yıldız yapıyor.Biz 21 i bekleyip 26-27 yaşın tecrübe damgası vuruyoruz.

Harun
15.09.2013, 09:21

Koskoca Trabzonspor bir pozisyona bel bağlamamalı. Ha! aynı pozisyondan 3-4 tane bulur atamazsın şansızlık dersin,kaleci devleşti dersin.

temel_yilmaz
15.09.2013, 09:22
Takim resmen beraberlige oynadi kimse kendini kandirmasin,takimda Yusuf disinda rakibi zorlayan 2. Bir oyuncu yoktu,hic beklemediğiniz bir anda gol bulduk.
Artik modern futbolda duruyim dusuniyim bekliyim pas atiyim mantigi yok,cok durarak oynuyoruz.
Hocanin gencler konusunda samimi oldugunu dusunmuyorum,Volkan olayi olmasaydi hala 90 dakika Volkani izliyor olacaktik.
Hic findiga cevize girmesin yalandan yere iki denk takimin mucadelesinde Yusuf harici pek bisi yoktu golu atan kazandi.

temel_yilmaz
15.09.2013, 09:31
Simdi dun dikkatle Olcanin sol bek performansini izledim aman Allah'im ben bu kadar berbat sol bek gormedim onunde Yusuf yardıma gitmese ondandan kurtulmus olacaktik.

Hoca gencler konusunda samimi olsa Celutska gitmezdi genc dedigi yastaki oyunculardan bir tanesi Celutskaydi.

Gunumuz futbolu cok ekstra oyuncular disinda yas haddi olarak 30 dur,bizim hoca 25 yasindaki oyuncuya genc diyor.
Oyuncu oynatilarak kazanilir aman Baris Memis gibi olmasin olmaz o cocuk zaten Trabzon'lu degil.

İskender Çakmak
15.09.2013, 09:33
Oynadığımız oyundan memnunum derse hoca futbolcu da artık dünkü kadar oynar. Nasıl olsa hoca memnun oluyor diye.
Nasıl oynadığımıza gelince top oynamıyoruz. Gol yememe anlayışıyla çıkıp 1 gol bulup üstüne yatmayı düşünüyoruz. Bu sene de böyle devam edeecek. Kendi evimizde 4-2-3-1 sistemi çok mantıklı değil.

arahna
15.09.2013, 09:35
zokoranın mücadelesi çok iyiydi
olcan da savunma öğrenmeye başladı yusufla uyumlar iyi

yaranozlu
15.09.2013, 09:36
Kendi çapımda oyuncuları değerlendireyim

Onur: oldukça iyiydi fakat bazen enteresan sektirmeler yaptı, rakip olsa gol yiyebilirdik. Topu oyuna sokmaları çok başarılıydı.

Zeki: fazla iyi niyetli gibi, bazen sabri havası seziyorum. Boşken Topu ayağından kaçırması falan bunları artık yapmaması gerek. Kademelerde başarılıydı, daha akıllı ve sert oynarsa daha da iyi olur. Yetersiz bulsam da serkandan sonra şükür diyorum, en azından kendini geliştirme ihtimali var.

M.yumlu: oldukça iyi maç çıkardı.

Aykut: yumludan 1 gömlek daha iyi gibiydi. Bu ikili oturabilir, girayın bunların arasında yeri yok, bamba olabilir.

Olcan: ancak solbekte verim alınır, alıyoruz. Bindirmeleri var, zaten yeterince defans oyuncumuz var, solbekin hücuma katkı vermesi olumlu. Frikiği de güzeldi.

Zokora: pek sevmem ama takımın iyilerindendi. Gördüğü sarı kart ahmakçaydı, gerek yok böyle saçmalıklara.

Aykut akgün: kötü, çok kötü. Derin pas düşünüyordu da o ayakla zor, düz pasları bile şut sertliğinde atıyor. Yavaş olmasına rağmen fena pres yapmadı dün, önceki maçlara göre iyi olsa da oynadığı bölge itibariyle pas atamaması nedeniyle oyunun ritmini aleyhimize bozuyor.

Malouda: oldukça kötü oynadı. Çektiği şut dışında 1-2 pas yaptı o kadar. O yaşta daha fazlasını vermesi de zor. O paralara çok kötü transfer bence.

Adrian: beğenmedim, daha iyi oynamalı. Çıkarılınca artislik yapıyor bi de, 60-70drn sonra iyice sırıttı.

Yusuf: takımın en iyisiydi. Aylardır yalvardık, şu volkan denen adamı oynatıp puanlarımızı yeme diye. Kanat oyuncusu nasıl olmalı gösterdi. Sağ kanattayken sola attığı ters toplar, soldayken müthiş bindirmeler. Direk de nazarı olsun.

Henrique: attığı gole baksan, dünyanın en iyi topçusu dersin lakin maçın en kötülerinden. Çok tembel, yaknız kalınca çaresiz, ilk yarı az daha gol yememize sebep oluyordu. Kısacası henriqueden ancak yedek olur. Daha yırtık bir santrofora ihtiyacımız var.

Colman: aykutun yerine girdiği için çok iyi gözüktü, pasları top kontrolü iyiydi. Önüne düşen topa sanki 200 dkdır oynayan topçu gibi vurması hayret verici. Orda golü yazmalıydı. Kesinlikle aykutun yerinde oynamalı.

Caner: kısa sürede yorum yapılmaz ama görüntüsü pek sarmadı bana.

Emre: ? Çok geç oyuna alındı, saçma değişiklik.

arahna
15.09.2013, 09:47
herkes hoca herkes başkan
:)
biraz sabırlı olun bırakın işlerini yapsınlar
bu kadar müdahale olmaz
daha 3-5 maç oynandı
bir hocayı yönetimi eleşt,rmek için daha fazla zaman gerekir
oyundaki hatalardan eksikliklerden bahsetmek başka
hocanın yetrsizliğinden karakterinden filan bahsetmek başka
bence herşey yolunda şimdilik
daha iyi olacaktır takım
henriqe oynadıkça atııkça daha iyi oluyor
maluda güçlendikçe katkısı artıyor artacak
olcan savunma öğreniyor ileri geri gayet iyi çalışıyor .
zokora geldiğinden beri en iyi oyunlarından birini oynadı
yusuf çok iyiydi
aykutlar iyiydi
colman oyunda değildi sanki , dikkatsiz güçsüz her topu ezdi veya kaptırdı ama koşuyordu
zeki iyi günündeydi
adrian zaman zaan iyiydi hala 90 dk konsantre olamıyor
colman değil a.kadir girmeliydi bence

Mehmet Cihan Kocaman
15.09.2013, 10:22
Şu dakikadan sonra Henrique'ye sallamak yerine ona destek olmalıyız. Şaka bir yana 10 resmi maçta 8 gol attı adam.

ccd6167
15.09.2013, 11:24
Biz zamanından beri söylüyoruz bu takım 2 hocayı çiğ çiğ yedi

Mustafa hocanın yapacağı da belli zaten günü kurtarmaya yönelik sistemle futbol

Fakat mıstafa hoca acıklama yapıp deseki borclar bu kadar galan 2 yıllık yapılanmaya gideceğiz herkes razı gelir bence

İşte bu süreçte seneye ii bi iskelet olusturması lazım 1461 den gelen topcularla

Onur
Aykut
Yusuf
Bosingwa
Malouda
Soner

Üzerine bi kadro olusturulanilmeli

Hasan Habip Özbay
15.09.2013, 11:45
sadec özetini seyretttim seyredenler ve maça gidenler bu takımdan bir şey olmaz diyor tam 30 yıldır maça giderim ve takip ederim hiç bu yıl kadar umutsuz olmadım

umitçebi
15.09.2013, 11:49
Simdi dun dikkatle Olcanin sol bek performansini izledim aman Allah'im ben bu kadar berbat sol bek gormedim onunde Yusuf yardıma gitmese ondandan kurtulmus olacaktik.

Hoca gencler konusunda samimi olsa Celutska gitmezdi genc dedigi yastaki oyunculardan bir tanesi Celutskaydi.

Gunumuz futbolu cok ekstra oyuncular disinda yas haddi olarak 30 dur,bizim hoca 25 yasindaki oyuncuya genc diyor.
Oyuncu oynatilarak kazanilir aman Baris Memis gibi olmasin olmaz o cocuk zaten Trabzon'lu degil.

Celutska gitmedi kiralandı...

İskender YILMAZ
15.09.2013, 11:51
Rezil bir maç, ötesinde rezil, aciz, ruhsuz, temposuz, iştahsız bir Trabzonspor izledik. 3 puan ve Yusuf dışında olumlu hiç bir kazanımı yoktu dünkü maçın.

Bu ligi bu halde nasıl bitiririz bilmiyorum. Umarım Avrupa Ligi'nde madara olmayız.

umitçebi
15.09.2013, 11:58
Biraz sabır arkadaşlar

gçen hafta adrianla uğraşmasa hoca colmanı adrianın yerine deılde aksıyan zekinin yerine soksa yada maluda o golü atsa suan 9 puanı olan bır takımdan bbahsedodujk...Artık her takım kaliteli her takım dırenıyor ve ıyı top oynuyor.

MRA saçmalamadan her maç son maçmış gbi oynarsa takım bence cok ıyı yerlere gelırız.Herkes ıster barça gıbı oynayalım sureklı basalım..ama kadro kalıtesı bu maalesef...Svas 2 sene şampıonlga oynadı o kadro ıle her maç fınal gııbıı akıllı oyun ve 3 puan..Kadıkoy deplsmanından alınan 3 puandan hıc farkı yok akhısardan alınanın ama bızım taraftara anlatamıyorsn..

Umarm mstafa hoca su takıma bosıngva janko ve bamba yıda sornsuz monte ederde en azından avrupa ve lıgde sıkıntısz gıderız

Tatar Kemal
15.09.2013, 12:13
vakit çok geç olmadan iyi bir teknik direktör bulmamız gerekiyor. bu galibiyet mra'nın takımda kalmasına vesile olmamalı. kadro aslında fena sayılmaz. bize, bu takımı bir sistem üzerine oturtabilecek ve sağlam kondüsyon yükleyebilecek bir teknik gruba ihtiyacımız var. bjk'nin yaptığı gibi biliç gibi kalitebli bir hoca gelirse bu takım iddialı hale gelebilir. mra ile bir ileri iki geri yaparız. bu takım şu haliyle antep'le birlikte ligin en zayıf halkası.

Ertan 51
15.09.2013, 12:14
Henrike saha da olacak ama iyi de bir bitiricin olacak takım sınıf atlar,
ama o bitiricin olmayınca Henrike sahada başı kesik tavuk gibi çırpınıp duruyor zavallım.
Yusuf şahaneydi bence,
uzun zamandan sonra Onurda iyiydi,Zeki'de,Yumlu'da,
e kim kötüydü dün resmen futbol katledildi diyorsanız:)
orta sahamız ritmini bulamıyor,forvetin de yetersiz olunca böyle bir katliam oluyor işte;)

Berke6198
15.09.2013, 12:20
Ben artık durumun takım olmaktan çıktığını düşünüyorum. İlk başlarda takım olamıyoruz diyorduk, oyuncular anlaşamıyor diyorduk...

Yahu bizim oyuncularımızın çoğunda olan sorun gerçekten şu; Beyinlerini kullanmıyorlar. Gerçekten beyinlerini kullanmıyorlar.

Çok basit bir şeyi söylüyorum ben aslında. Maç anında arkası dönük, size doğru gelen ve arkasında rakip futbolcu bulunan bir takım arkadaşınıza pası atarsanız hem o insan için hem de takım için iyi bir şey mi yapmış olursunuz ?

Çok basit yahu, hadi pası bir an düşünemeyip verdiniz, ama bu 5-6 kere olmaz ki...

Gerçekten bizim oyuncularımız "beyin"lerini kullanıp oynamıyorlar.

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2013, 12:21
takım olma yolunda güzel işler yapıldı dünkü maçta

iyiler de vardı kötüler de

geçen yıldan iyi oynayan bir TS izleyeceğiz ilerleyen haftalarda

biraz daha sabır, biraz daha dolu tribünlerle

U.Sadıkoğlu
15.09.2013, 12:22
Skor herkesi yanıltıyor bu takımdan hiç bir şey olmaz 7. Hafta fenerbahçe'den tarihi fark yeriz ve MRA gider.

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2013, 12:23
Şu Yusuf ERDOĞAN denen Isparta'lı çocuğu izlemek büyük keyif

8-9 yıldır buradayım, Trabzon'luların içinden biri oldum, burada çok mutluyum dedi.

Helal sana Yusuf. Bu takım senden çok şey bekliyor.

Mollasalihoğlu
15.09.2013, 12:26
Başlığı ben açayım da bari 6 puana çıkmamız garanti olsun :)

Güzel futbol vaat etmemiştim :)

cakalkerem
15.09.2013, 12:33
dün hocanın korkaklık yapacağını ve asla 2 forvet ile başlamayacağını başlayamayacağını yazmıştım...hatta inşallah yanılırım demiştim....

ama hocamızın korkaklığı sayesinde biz asla 2 forvetli oyun anlayışımız olamaz....

bu kadar rezil bir oyun kimin ne yaptığı belli değil ara tatilde ne yapmış bizim hoca.....

kesinlikle bu hoca ile yürümek ihanettir....

kaldıramaz bu yükü.....

Samet Yildirim
15.09.2013, 12:47
Karabükspora karsi oynanmasi gerekilen gibi oynadik...Dogru bir oyundu. Ikinci yarida biraz daha iyi olunca galibiyeti de hakederek aldik.

Insallah daha iyi olur.

Respect 61
15.09.2013, 12:49
İlk yarıda çok vasattı takım Onur olmasa 2 tane gol yiyebilirdik.İkinci yarı çok daha iyi bir Trabzonspor vardı.

cakalkerem
15.09.2013, 12:51
Karabükspora karsi oynanmasi gerekilen gibi oynadik...Dogru bir oyundu. Ikinci yarida biraz daha iyi olunca galibiyeti de hakederek aldik.

Insallah daha iyi olur.

NASIL yani oynanması gibi....Korkak çekingen defansif......

karşında ki 100 milyonluk gs yada şikeciler değil......senin yarı ayarında olmayan bir anadolu kulübü......geriye çekilip kontraatak mı KArabükspora oynamamız gereken maç şekli...

Bırakın Allah aşkına....yorum yapmayın daha iyi.....

Samet Yildirim
15.09.2013, 12:56

karşında ki 100 milyonluk gs yada şikeciler değil......senin yarı ayarında olmayan bir anadolu kulübü......geriye çekilip kontraatak mı KArabükspora oynamamız gereken maç şekli...

Öbür türlü oynasaydik gecen sezon ki gibi 1-3 olurdu macin skoru.

Bazen oynanmasi gereken oyunlar vardir öyle oynarsin buda böyle bir macti...

Ama genel olarak Trabzonspor asla böyle oynamamali...

MehmeTS_ADANA
15.09.2013, 12:57

SAMET kardeşimin dediklerine katılıyorum.karabük dışında bir takım için deseydi tabi katılmazdım ama iddia ediyorum karabüke karşı kim hücüm oynarsa %70 maçı kaybeder

levithan69
15.09.2013, 13:24
Yusuf sola geçti,colman girdi oyuna maç alındı.

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2013, 13:25
Aykut Akgün takımın el freni, o bölgede eski günlerine döndüğünü fark ettiğim Colman oynamalı

Onur ve Yusuf çok iyiydi

Bu takımın zamana ve bitirici bir golcüye ihtiyacı var.

levithan69
15.09.2013, 13:26
yusuf sağ açık olmamalı daha öncede yazdım.hızı kesiliyor,solda ise hız ve çalım özellikleri ortaya çıkıyor.bizim takımda sağ açık problemi var bu net.q7 gibi gerçek bir sağ açık lazım.

Sibel
15.09.2013, 13:28
Güzel futbol vaat etmemiştim :)

Teşekkürler sayın yönetici.
Minnettarız.:)

Tahir61
15.09.2013, 13:31
yusufla niye kiralık anlaştık bu sebep olabilir mi

Kardemir Karabükspor maçında oynadığı futbolla bir anda dikkatleri üzerine çeken gehç oyuncusu Yusuf Erdoğan'a da sahip çıkan Başkan Hacıosmanoğlu, şunları söyledi:

"Yusuf Erdoğan'ı Fatih Terim bizden istedi. Ancak vermedik. Yusuf bizim için çok değerli bir oyuncu. Onun gibi birçok değerli oyuncumuz daha bu takımda yıldızlaşacak. Fatih Terim, 10 milyon euroya sol açık aldı. Ondan önce Yusuf'u bizden istedi. Verseydik 10 milyon euroluk adam değil, Yusuf orada olacaktı. Bizim iyi oyuncularımız var, hoca da onları yavaş yavaş adapte edecek."

levithan69
15.09.2013, 13:34
-----------------onur--------------------
bosingwa---aykut--bamba---olcan
------------zokora---------
-----colman-----soner
quaresma------------------yusuf
--------- -henrique---------------

memmedaga
15.09.2013, 13:52
Şu dakikadan sonra Henrique'ye sallamak yerine ona destek olmalıyız. Şaka bir yana 10 resmi maçta 8 gol attı adam.
Yetmaz gardasim niye!
Futboli cok iyi bilir taraftarimuz
Trabzonspor taraftari cogunlugu futbolu bilur demek buyuk palavradir

.atilan goller estetik degil.
yok bos kaleye atiyor
yok kolay golleri atiyor
yok herkes ona oynuyor.
Yok o kadar pozisyonda benda atardim
Yok kafaylan da atsin
Istatistik olarak turkiye birincileri burak ve umut bizde idi bizi sampiyon yaptilar sonra gidip
gayseyi

Yukarida yazdiklarim hafif tabirle yazilmis birde tonlarca kufur ekle yanina.....

Ulan harbiden neyi biliyorsunuz

Aranilan ozelliklere bakiyorum tarif edilenlere
Arkasi donuk oynayacak
Top saklayacak
Topla dripling yapan
Hava toplarina hakim
Guclu yikilmayacak
Tek vurus ustasi
Defans arkasina sizan
daha uzar gider
en az 15 milyon euro vermeniz lazim oyle bir oyuncu bulmak icin

Hersene ayni bok yorumlar...

bilgehan83
15.09.2013, 14:03
Benim sahada görmek istediğim takım budur ve bu takım üzerine yoğunlaşılmalıdır devre arasına kadar:
Onur
Bosingwa Aykut Caner kadir
Abdülkadir colman
Malouda Adrian Yusuf
Henriqe

İskender Çakmak
15.09.2013, 14:10
Gelecek maçlarda aynı kadro ile çıkacak hoca. Bu maç ile bunu gösterdi. Kadro istikrarı iyi birşeydir. Yalnız aksayan yerlere rotasyon yapılmalı. Ben en azından iki maça daha bu kadroyla çıkacağımızı ama iki maçtan sonra hocanın alternatifleri değelendireceğini düşünüyorum.

asilhamsi
15.09.2013, 14:13
hocanın su an yapabilecegi en iyi sey durun daha cevizin ici dolacak geyigini bırakıp 1461 den gelen cocuklarla yola devam etmek.

Bu takım saldırgan ve sert olursa işe yarar.Dun yusuf u izlerken bunu bir kez daha gorduk.

yusuf,a.kadir,kadir banko 11 oynamalı.

takım mutlak cift forvete donmeli.

4-4-2

-------------------------onur----------------------
boss---------aykut----------------bamba------------kadir

yusuf--------a.kadir---------------soner------------malouda

-----------------henrique-----------janko-------------------

bu kadroda ısrar edip ritm yakalasak eminim basarılı olacagız.Belki ortasaha merkez cok zayıf.O bolgede form durumuna gore zokora ve colman kullanılabilir.

tamuğ yamtar
15.09.2013, 14:16

Kardemir Karabükspor maçında oynadığı futbolla bir anda dikkatleri üzerine çeken gehç oyuncusu Yusuf Erdoğan'a da sahip çıkan Başkan Hacıosmanoğlu, şunları söyledi:

"Yusuf Erdoğan'ı Fatih Terim bizden istedi. Ancak vermedik. Yusuf bizim için çok değerli bir oyuncu. Onun gibi birçok değerli oyuncumuz daha bu takımda yıldızlaşacak. Fatih Terim, 10 milyon euroya sol açık aldı. Ondan önce Yusuf'u bizden istedi. Verseydik 10 milyon euroluk adam değil, Yusuf orada olacaktı. Bizim iyi oyuncularımız var, hoca da onları yavaş yavaş adapte edecek."

Yetiştirme ile ilgili parayı vermemek için kiralık anlaşıldı diye biliyorum...

Ali Adnan'ı alsaydık ve uzun sürekli sözleşme imzalasaydık iyi olacaktı...

Yusuf ve Ali Adnan ilerisi için iyi yatırım olurdu...

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free (http://tapatalk.com/m/)

memozcan
15.09.2013, 14:18
gene bir çiçekle baharı getirmişiz.. umarım rum takımı karşısında da bahar havası devam eder.. aksi taktirde yıkım büyük olur, rum takımına yenilmenin psikolojik baskısını üzerimizden atamayız.

memozcan
15.09.2013, 14:25
colman olmadan olmuyor, sanırım bu maç bu daha iyi görüldü.. orta sahada kreatif oyuncu eksikliği yaşıyoruz. aykut çok yeterli değil, zokora ise kesinlikle sorumluluk almıyor, kaçak oynuyor, dolayısıyla asıl sıkıntımız bence o bölgede..

nakzo
15.09.2013, 14:27
herkes hoca herkes başkan
biraz sabırlı olun bırakın işlerini yapsınlar
bu kadar müdahale olmaz
daha 3-5 maç oynandı
bir hocayı yönetimi eleşt,rmek için daha fazla zaman gerekir
oyundaki hatalardan eksikliklerden bahsetmek başka
hocanın yetrsizliğinden karakterinden filan bahsetmek başka
bence herşey yolunda şimdilik
daha iyi olacaktır takım
henriqe oynadıkça atııkça daha iyi oluyor
maluda güçlendikçe katkısı artıyor artacak
olcan savunma öğreniyor ileri geri gayet iyi çalışıyor .
zokora geldiğinden beri en iyi oyunlarından birini oynadı
yusuf çok iyiydi
aykutlar iyiydi
colman oyunda değildi sanki , dikkatsiz güçsüz her topu ezdi veya kaptırdı ama koşuyordu
zeki iyi günündeydi
adrian zaman zaan iyiydi hala 90 dk konsantre olamıyor
colman değil a.kadir girmeliydi bence

hocanın karakteri ,siyasi görüşü,hayat görüşü umrumda değil,ben oynattığı oyuna bakarım oynattığı oyun yanlış, yetersiz ,korkak. Trabzonspor korkak oynayamaz tarihi genlerinde korkak oyun yoktur.Ayrıca olcanı sol bekte oynatması hata olarak bile görülemez,adrian kanat oynamaz,maluda ortada oynayamaz oynayamıyorda. önce ve sonra verdiği demeçler saçma sapan büyük takım hocası olmayabilirde bzi büyük takımız ona göre demeç verecek Karabük kimde yenemzsek yenilmeyeceğiz diyorsun o zaman fenerin karşısında da yenileceğiz ;ama fark yemeyeceğiz diyecektir vs vs vs.

Ogün YAZICI
15.09.2013, 14:36
maçtan önce trabzonspora hiç şans verilmezken ; zeki-lua lua dalgaları yapılırken maç sonu pozisyon vermeden kazanmışız.eleştiri yaptığımız gibi gelişmeleri de göz ardı etmeyelim.takım ilk defa maçın tamamında oyun içinde kalmayı başardı.bence eleştirilmesi gereken en büyük nokta koşu mesafeleri.kaç haftadır en çok koşan oyuncumuz malouda ve takım halinde hep rakibin altında kalıyoruz koşu mesafelerinde...

ALDENİRO
15.09.2013, 14:40
karabükün oynayamamasının nedenlerinden biri zokoranın adam adama oynamasıyıdı.kale yüzlerini döndürmedi.

Onur Akyüz
15.09.2013, 14:42
Hoca'nın Volkan'ı kesip Yusuf'u oynatmasının nedeni taktik anlayışı değil İHO'dur.

Geçen hafta canlı yayında söylemişti Volkan'ı kadroya aldırmayacağını.

nakzo
15.09.2013, 14:45
Bizden hiçbir şey olmaz. Taktik oyun felan konuşmaya gerek yok ;çünkü taraftarın kafası küçülmüş ufalmış, senin ne beklentin olursa sana o verilir .Şu oyunu bjk,fb,gs oynasın 3 hafta kalamaz o hoca o takımda; ama bizde haddimizi bilerek oynadık diyen bir taftar grubu var tabi realkarabüksporla oynadında haddini bildin aynen devam .Daha bu iyi günleriniz bırakın şampiyonluğu ilk 7 ye girmeyi bile size şampiyonluk gibi gösterecekler koca çınar devrilmiş,çürümüş.

mkmoglu
15.09.2013, 14:46
ne olursa olsun tam destek ..hep destek..

Emre ÖZTÜRK
15.09.2013, 14:48
Çok yavaş oynuyoruz.Oyunu rakip sahaya yıkıp 40 metrede oyun oynamak var gs gibi birde tüm sahayı kullanıp oyun oynamaya çalışmak var hemde tosbağalama.Özellikle iç saha maçlarında oyun alanını olduğunca daraltmalıyız.

temel_yilmaz
15.09.2013, 14:52
Yahu millet taktik teori bekliyor hocadan,dun aksam sahanin en iyisi Yusuf'tu onuda 11 e baskan koydu resmen.
Sonra ceviz kabugu findik kabugu,suda yurume karada yuzme gibi utopik hayalleri olan bir adam.
Dun hoca dediki yenemiyorsak yenilmiyecegiz yahu hocam sen bu mantalite ile Barcelona ile nasil final oynayacaksin.

Sadettin_
15.09.2013, 15:02
Bizden hiçbir şey olmaz. Taktik oyun felan konuşmaya gerek yok ;çünkü taraftarın kafası küçülmüş ufalmış, senin ne beklentin olursa sana o verilir .Şu oyunu bjk,fb,gs oynasın 3 hafta kalamaz o hoca o takımda; ama bizde haddimizi bilerek oynadık diyen bir taftar grubu var tabi realkarabüksporla oynadında haddini bildin aynen devam .Daha bu iyi günleriniz bırakın şampiyonluğu ilk 7 ye girmeyi bile size şampiyonluk gibi gösterecekler koca çınar devrilmiş,çürümüş.
şu forumda milletin canını sıkmaktan başka bir işe yarasanız nasıl olur ?
guruplara kaldık sevinmek istiyoruz bi bakıyorum o saçma sapan yorumlarınız bütün sayfayı kaplamıs . ligde galibiyet alıyoruz umutlanmak istiyoruz yine o kin dolu yorumlar almış başını gidiyor . kimseye zorla trabzonspor u tut demiyoruz.
sevmiyormusun kardeşim ara ver o zaman . bak tolunay hoca alanzinho yu kadro dısı bırakınca bazı abilerimiz trabzonsporlugumu rafa kaldırıyorum bu adam gidene kadar demişti(ne taraftar be peh!) . Sizde öyle yapın istemediğiniz adamlar varken burda boyle milletin canını sıkacagınıza ilgilenmeyin sizde rahat edın bizde

Kemal Öztel
15.09.2013, 15:14
Bizim taraftarın maç öncesi Lua Lua sevdasını şimdi anlıyorum.Adam bundan önce bize karşı 2 maç cezalıydı.Bu maçtada iyi oynamadı.Ee istanbul eziklerine de saydırıyor golleri.Böyle adam sevilmez mi be :)

Yusuf çok büyük bir kazanç.insallah ilerleyen dönemde Abdulkadir ve Emreyi de kazanırız...

Olcan da yerine ısınmaya başladı.Henrique,Aykut,Adrian geçen yılki perforsmanlarını 3'e 4'e katladı.Bosingwa ve Maloudada zamanla klasını gösterirse ŞL çok da zor degil...

Anıl C
15.09.2013, 15:21
şu forumda milletin canını sıkmaktan başka bir işe yarasanız nasıl olur ?
guruplara kaldık sevinmek istiyoruz bi bakıyorum o saçma sapan yorumlarınız bütün sayfayı kaplamıs . ligde galibiyet alıyoruz umutlanmak istiyoruz yine o kin dolu yorumlar almış başını gidiyor . kimseye zorla trabzonspor u tut demiyoruz.
sevmiyormusun kardeşim ara ver o zaman . bak tolunay hoca alanzinho yu kadro dısı bırakınca bazı abilerimiz trabzonsporlugumu rafa kaldırıyorum bu adam gidene kadar demişti(ne taraftar be peh!) . Sizde öyle yapın istemediğiniz adamlar varken burda boyle milletin canını sıkacagınıza ilgilenmeyin sizde rahat edın bizde

Dostum bu adamla muhattap bile olma. Gir mesajlarına bak bir olumlu mesajı yok
Amacı ortalığı karıştırmak.
Yani kuşlardan biri olsa aramızda bunun kadar boş mesaj yazamaz.
Ciddiye almıcaksın böylelerini.

brushfield
15.09.2013, 15:26
İyi oldu bu sonuç ya, inşallah bu sene ligde kalacaz.

malig
15.09.2013, 15:31
arkadaşlar yusuf biz de kiralıkta ne olacak ki 1461'in malı görünüyor.1461 zaten bizim değil mi fark eder mi?

Fatih Öztürk
15.09.2013, 15:37
maçtan önce trabzonspora hiç şans verilmezken ; zeki-lua lua dalgaları yapılırken maç sonu pozisyon vermeden kazanmışız.eleştiri yaptığımız gibi gelişmeleri de göz ardı etmeyelim.takım ilk defa maçın tamamında oyun içinde kalmayı başardı.bence eleştirilmesi gereken en büyük nokta koşu mesafeleri.kaç haftadır en çok koşan oyuncumuz malouda ve takım halinde hep rakibin altında kalıyoruz koşu mesafelerinde...

Maçtan sonra okuduğum en güzel yorum.

Travelair
15.09.2013, 15:37
1461'i yakında satarsalar farkeder. Yoksa farketmez

Travelair
15.09.2013, 15:39

Başkanın övündüğü şeye bak

Fatih Öztürk
15.09.2013, 15:41
İyi oldu bu sonuç ya, inşallah bu sene ligde kalacaz.

Bence yeterlı değıl.ılk yarı 10 puan alalım 3 galıbıyet 1 beraberlık 10 maç yenilırız,ıkıncı yarıdada 15 puan alırsak lıgde kalırız katılırmısınız?

Fatih Öztürk
15.09.2013, 15:44
Umarım önümüzdeki içerdeki ilk maçımızda taraftar stadı doldurmaz.gelenlerın ayaklarına sağlık.böyle devam.

ilhan
15.09.2013, 15:51
fenerbahçelilerin "hadi yine iyisiniz ligde kalacaksınız" diye dalga geçer tarzda konuşmalarına alışkınım ama bunu Trabzonsporlular'ın "bu 3 puanla ligde kalırız" şeklinde yapması çok garip ve yakışıksız oluyor.

Beypba
15.09.2013, 16:00
hacıosmanoğlu:Yusufu terim istedi vermedik,verseydik 10 milyonluk buruma yerine o oynayacaktı.... Lafa bak arkadaş Anadolu kulübünün tüccar başkanları gibi konuşmuş,aklı sıra hem prim yapıyor yusuf üzerinden,hemde futbolcuyu pazarlıyor,yazık:((sen o yusufla sözleşme imazalamada görürsün ozaman ne olacağını,ne basit ne çapsız bir başkansın sen yaaa...:(

odyseuys
15.09.2013, 16:01
fenerbahçelilerin "hadi yine iyisiniz ligde kalacaksınız" diye dalga geçer tarzda konuşmalarına alışkınım ama bunu Trabzonsporlular'ın "bu 3 puanla ligde kalırız" şeklinde yapması çok garip ve yakışıksız oluyor.

bunda şaşırılacak ne var ben de onu anlamıyorum.

bu kadro geçen sezonun son haftalarına kadar düşme potasında kalıp taraftarın yüreğini ağzına getirmedi mi?

taraftar geçen sezonki kadro ve oyundan farklı birşey görmüyor demek ki sahada. alınan her 3 puanı kümede kalma adına başarı sayıyor.

gönül ister ki alınan puanlar şampiyonluk yolunda kazanım kabul edilseydi... ama geçen senenin doğru ve yeterli takviye edilmeyen kadrosu ile çıkılan yolda taraftarın daha sezonun başında ligde kalma adına beklenti içerisinde olmasında garipsenecek bir durum yok bence.

ilhan
15.09.2013, 16:03
bunda şaşırılacak ne var ben de onu anlamıyorum.

bu kadro geçen sezonun son haftalarına kadar düşme potasında kalıp taraftarın yüreğini ağzına getirmedi mi?

taraftar geçen sezonki kadro ve oyundan farklı birşey görmüyor demek ki sahada. alınan her 3 puanı kümede kalma adına başarı sayıyor.

gönül ister ki alınan puanlar şampiyonluk yolunda kazanım kabul edilseydi... ama geçen senenin doğru ve yeterli takviye edilmeyen kadrosu ile çıkılan yolda taraftarın daha sezonun başında ligde kalma adına beklenti içerisinde olmasında garipsenecek bir durum yok bence.

Ben şahsen ne geçen sezon ne de bu sezon düşme korkusu yaşayacağımıza inanmıyorum. Zirveye oynamayız orası görünen bir gerçek ama düşme potasında da olmayız. Ligin en kötü futbol oynayan takımlarının başında geliyoruz. Ama 8-10 maçı zaten 1-0 kazanırız, bunun yanına da zorlama 5-6 galibiyet aldık mı zaten ilk 10 garanti.

Bu takımın şampiyonluğa oynaması çok zor. Ama ligden düşmesi şampiyon olmasından daha zor. Ligin en kötü oynayan takımlarından biri olsa bile.

Fatih Öztürk
15.09.2013, 16:07
Takımımız lıgın en kötü oynayan takımlardan bırıdır lafına gülüp geçıyorum.ıyı oynayanları Allahını seven tek tek yazsında karşılaştırma yapalım.

odyseuys
15.09.2013, 16:10
Ben şahsen ne geçen sezon ne de bu sezon düşme korkusu yaşayacağımıza inanmıyorum. Zirveye oynamayız orası görünen bir gerçek ama düşme potasında da olmayız. Ligin en kötü futbol oynayan takımlarının başında geliyoruz. Ama 8-10 maçı zaten 1-0 kazanırız, bunun yanına da zorlama 5-6 galibiyet aldık mı zaten ilk 10 garanti.

Bu takımın şampiyonluğa oynaması çok zor. Ama ligden düşmesi şampiyon olmasından daha zor. Ligin en kötü oynayan takımlarından biri olsa bile.

yazınızı tekrar okuduğumda siteminizin zaten alaycı bir şekilde "bu 3 puanla ligde kalırız" diyenlere olduğunu anladım. bence de haklısınız o konuda.

ama takım sahada iyi (iyiden kastım istenilen, beklenen) bir görüntü sergilemiyor bunu da görmek gerek.

Courage
15.09.2013, 16:13

''hadi yine iyisiniz ligde kalacaksınız'' lafını asıl onlara söylemek lazım.

Hacıosmanoğlu, -12 puana bu iş kapatılır dememişmiydi ?:o

ilhan
15.09.2013, 16:18
yazınızı tekrar okuduğumda siteminizin zaten alaycı bir şekilde "bu 3 puanla ligde kalırız" diyenlere olduğunu anladım. bence de haklısınız o konuda.

ama takım sahada iyi (iyiden kastım istenilen, beklenen) bir görüntü sergilemiyor bunu da görmek gerek.

Ben de size katılıyorum. Futbolda basit olan birçok şeyi yapamıyoruz. Mesela futbolu basit oynayacak yeterliliğe sahip olamayabiliriz, normaldir. Ama futbolda basit olan şeyler vardır. Topu en yakınındaki adama vermek, topla ilerlemek, topa basmak, top çevirmek, rakip alanda pres yapmak, savunma arkasına koşu yapmak, savunma arkasına top atmak, kanatlara inip orta açmak vs. vs. Bunları yapabilmek için çok çok üst düzey futbolcu olmaya gerek yok. Önünde top ayağına krampon olan her futbolcu futbolda basit olan bu eylemlerin en az birkaç tanesini yapabilir. Ama bizim takımın üzerine ölü toprağı atılmış gibi. Ne pas yapabiliyoruz, ne topu üçüncü bölgeye taşıyoruz. Durum malesef bu derece vahim. :)

''hadi yine iyisiniz ligde kalacaksınız'' lafını asıl onlara söylemek lazım.

Hacıosmanoğlu, -12 puana bu iş kapatılır dememişmiydi ?:o

:D

Şikeden ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş Salih. :) fenerli arkadaşın bana dediği şuydu; "sizin bu başkan varken bizi düşürecekleri varsa bile düşürmezler."

cyberentalpi
15.09.2013, 16:30
Takımımız lıgın en kötü oynayan takımlardan bırıdır lafına gülüp geçıyorum.ıyı oynayanları Allahını seven tek tek yazsında karşılaştırma yapalım.

bir bjk karsısına cıktın anlamadın.
akhisara atak yapamadin. gs ve fb karsindan akarsılastirma yaparsin

Erbay
15.09.2013, 16:30
Takımın ruh halini hiç iyi görmüyorum. Hayatımda ilk defa, bir şeyin ruh haliyle ilgili tespit yaptırdı takım bana. Bu öyle Karabük'ü 1-0 yenmekle falan geçmeyecek. Geçen sezonu unutamamışlar. İlk yarının sonuna kadar galibiyetler artarsa anca kendine gelir takım. Zor yenilen bir takım...Şöyle ara transferde 1-2 takviye falan. Aksi halde geçen sezondan bile kötü durumda olacağız gibi.

Bu oyun deplasmanlara yetmez. Geçen sezon da aynısıydı. Çok iyi misafir oluyorduk, puanlar hep ev sahibine... :)

Tabii "ilk gol" takımı olma özelliğimiz devam ediyor. Son 40-50 maçta böyle. Golü atarsak tamam kapanıyoruz, oyunu yavaşlatıyoruz falan bitiyor maç. Ama yersek, hele de deplasmanda, maç bitiyor.

Futbolcuların yapacağı ilk iş birbirlerine yakın ve hareketli oynamak olmalı. Acayip uzaklar birbirlerine. Ve put gibi duruyorlar. Yusuf olmasa kimse oyunun durgunluğuna gık etmeyecek.

Hani zaten çok yetenekli oyuncular değilsiniz bari yakın oynayın. Duman yoluyla paslaşacaklar nerdeyse.

cyberentalpi
15.09.2013, 16:36
maça gelince-

1- Yusuf a bu mac için alkış. ama daha erken. henuz gol atmıs degil
2- Onur fena degildi.
3- Colman nihayet colmanlıgını gosterdi. bu yuzden hafta basımız az agrıyor.
4- Trabzon un karabuk u yenmesi anormal degil. Ama hala topu ileriye pasla tasımada yetersiz kalıyoruz. Ataklarımız daha organize olmak yerine rastgele. sampiyon Ts nin mac basina pas sayısı 600 e yaklasyordu simdi 400 lerde

Son olarak 5: TRABZON KENTİNE YAZIKLAR OLSUN. Bu sehire bu takım fazla geliyor. siyaset meydanlarını dolduracaginiza buyuk takımınıza sahip cıkın. 1461 in macları tıkabasa olmalı yarısı bos trubun

Fatih Öztürk
15.09.2013, 16:38
bir bjk karsısına cıktın anlamadın.
akhisara atak yapamadin. gs ve fb karsindan akarsılastirma yaparsin

Bjk maçında kafa kafaya top oynadık 2 pozısyon verdık 1 pozısyon bulduk.Akhısar maçında net 5-6 pozısyona gırdık kırılma anlarında değerlendıremedık rakıp 3 kere geldı bulduğunu attı.Akhısar maçını ızlediğıne emınmısın?yanlışlıkla belgesel ızlemış olmayasın.doğmamış çocuğa don bıçmeyı bırakın,hele fb gs maçları gelsın o zaman bakacaz o işe.

mkmoglu
15.09.2013, 16:44
onu beğenmem bunu beğenmem bu nasil taraftarlık..bu takım kümede düşse trabzonsporluyum..bazen hangi forumda olduğumu şaşırıyorum..

iyattara
15.09.2013, 16:55
Bjk maçında kafa kafaya top oynadık 2 pozısyon verdık 1 pozısyon bulduk.Akhısar maçında net 5-6 pozısyona gırdık kırılma anlarında değerlendıremedık rakıp 3 kere geldı bulduğunu attı.Akhısar maçını ızlediğıne emınmısın?yanlışlıkla belgesel ızlemış olmayasın.doğmamış çocuğa don bıçmeyı bırakın,hele fb gs maçları gelsın o zaman bakacaz o işe.

Bence sen MRA ile felsefe kuşağını çok fazla izliyorsun :)

Harun
15.09.2013, 16:59

Şuana kadar oynadığımız takımlarla kıyasladığımızda. Sonuncu sıraya koyarım şahsen.

Fatih Öztürk
15.09.2013, 17:02
Bence sen MRA ile felsefe kuşağını çok fazla izliyorsun :)

Hiç izlemedim.ben hocayla beraber yavaş yavaş rayına oturan takım izlıyorum.ısırıp koparan,yardımlaşmada sevıye atlayan,takım halinde defansı başarabılen ve yavaş yavaş gençlere şans veren Mustafa hocanın takımını ızlıyorum.artıları çok eksıleri az.gol yollarınıda tam anlamıyla çôzüme kavuşturursak heyecanla "zırveye tutunma"fılmını izleyecez.hemde çok yakında.

Harun
15.09.2013, 17:04
Hiç izlemedim.ben hocayla beraber yavaş yavaş rayına oturan takım izlıyorum.ısırıp koparan,yardımlaşmada sevıye atlayan,takım halinde defansı başarabılen ve yavaş yavaş gençlere şans veren Mustafa hocanın takımını ızlıyorum.artıları çok eksıleri az.gol yollarınıda tam anlamıyla çôzüme kavuşturursak heyecanla "zırveye tutunma"fılmını izleyecez.çok yakında.

Fatih tüm samimiyetimle soruyorum,Mustafa Akçay ile herhangibir kan bağın ya da aile dostluğu felan var mı?

Fatih Öztürk
15.09.2013, 17:07
Şuana kadar oynadığımız takımlarla kıyasladığımızda. Sonuncu sıraya koyarım şahsen.

Şuana kadar oynadiğımız takımlar arasında bıze baskı kurup zaman zaman bızden daha ıyı oynayan tek takım Rizespordu.dığer 3 takımın hiç bırı bızden daha ıyı oynamadı.

iyattara
15.09.2013, 17:07
Hiç izlemedim.ben hocayla beraber yavaş yavaş rayına oturan takım izlıyorum.ısırıp koparan,yardımlaşmada sevıye atlayan,takım halinde defansı başarabılen ve yavaş yavaş gençlere şans veren Mustafa hocanın takımını ızlıyorum.artıları çok eksıleri az.gol yollarınıda tam anlamıyla çôzüme kavuşturursak heyecanla "zırveye tutunma"fılmını izleyecez.hemde çok yakında.

İnşallah abi ne diyeyim. :alkış:

Yaşar
15.09.2013, 17:09
Bu takımın daha iyi olma ihtimali olmadığından ümitsiz konuşuyoruz, yoksa oyuncu kadromuz ligi ilk 6da bitirmek için yederli.
Oyuncularımızın iş ahlakı yok, işlerine ciddiye alırlarsa her şey düzelir.

Fatih Öztürk
15.09.2013, 17:10
Fatih tüm samimiyetimle soruyorum,Mustafa Akçay ile herhangibir kan bağın ya da aile dostluğu felan var mı?

Hayatımda yakindan görmüşlüğüm yok.Trabzonun hangı semtindendır bılmem.bildiğım şey bu adama zaman verıp sabır göstermektır.

Courage
15.09.2013, 17:10

bahsettiğiniz maçlarda kırılma anları olduğu doğru. Yakaladıklarımızı atabilseydik çok farklı olacaktı bu da doğru.

Ama siz özellikle sahaya yerleşme,hücum anlayışı adına ilerisi için bir ışık görebiliyormusunuz?

Koca 90 dk ,Trabzonspor'un kayda değer 2-3 pozisyonu oluyor. Kaleye şut yok,ver-kaç yok,ön direğe süpriz koşu yok, boş koşularla savunma dengesini bozup arkadan gelen arkadaşına yol açmak yok,duran top organizasyonu yok, yokoğlu yok kısacası...

Antrenmanlarda birazcık çalışılmış olsa bunların en azından birkaç kez izlerdik. Bir defalığına bile böyle bir girişim olmuyor. İnsanlar gelecek adına umutsuz olmakta haksız mı Fatih bey?

Fatih Öztürk
15.09.2013, 17:12
İnşallah abi ne diyeyim. :alkış:

İnşallah:)

ilhan
15.09.2013, 17:17
Bu takımın daha iyi olma ihtimali olmadığından ümitsiz konuşuyoruz, yoksa oyuncu kadromuz ligi ilk 6da bitirmek için yederli.
Oyuncularımızın iş ahlakı yok, işlerine ciddiye alırlarsa her şey düzelir.

Niye daha iyi olma ihtimali olmasın ki abi? İkinci cümlede bahsettiğin futbolcuları takımdan kes bak nasıl daha iyi oluyorsun. :)

Yaşar
15.09.2013, 17:19
Fatih kardeşim
Ümit güzel bir seydir, destek olmak gerekiyor ama bu takımın 3 nokta transfer yapmadıgı takdirde alabileceği en iyi derece 6.lıktır.
İlk yarı 25 puan ve üstünde alırsak 2.yarıda 3 nokta transfer ile düşme korkusu yasamayız hatta ilk 4 e oynarız.

cakalkerem
15.09.2013, 17:21

ne yazık ki öyle alıştırdılar 2 senedir

erolizmts
15.09.2013, 17:21
Zokora / Colman / Aykut

Bu üçlü ne oynarsa takım da onu oynar. Dün Zokora/Aykut ikilisi ne Karabük'ün akınlarını doğru düzgün kesebildi ne de hücum organizasyonunda etkin olabilirdiler. Bu üçlü oynadıkları mevki itibari ile takımı organize edecek oyuncular. Biraz akıllı ve yaratıcılık bekliyoruz tabi. Atacakları paslarla takımı pozisyona sokması gereken, geri dönen seken topları alması gereken ve tekrar takımı ofansda organize etmesi gereken oyuncular. Fakat bu üçlünün yetenkelerini toplasan bir Selçuk İnan etmiyor. Belki Colman takımı kafasına bitirmiş olmasa biraz artı katabilirdi. Lakin canı istediğinde biraz oynayayım kafasında. Son 2 sezondur da ter atmaktan öte genel anlamda faydasız. Zokora desen hayal kırıklığı. Tottenham ve Sevillada 5 sezon nasıl geçirmiş insan hayret ediyor. En büyük yaratıcılığı değişik tarzlarda tekme atabiliyor olması. Aykut ise yetenkeleri ve kapasitesi belli bir oyuncu. Zaten fazlasını beklemiyoruz ve o da ne görev verilirse yerine getirmeye çalışıyor. Hedefi şampiyonluk/şampiyonlar ligi olan bir takımın oyuncusu değil.

Bu mevkiye devre arasında transfer yapılmadığı taktirde takımın performansı şuankinden fazla olmayacaktır. Ve bana göre forvet transferinden daha öncelikli olmalı bu bölge transferi. Olmayacaksa da en azından 1461'deki Jebrin takıma kazandırılmalı. Bu üçlüden daha yetenekli ve daha yaratıcı olduğunu düşünüyorum. Hele ki Yusuf'la oynayacak olması bile takım adına faydadır.

Yaşar
15.09.2013, 17:23
Niye daha iyi olma ihtimali olmasın ki abi? İkinci cümlede bahsettiğin futbolcuları takımdan kes bak nasıl daha iyi oluyorsun. :)
Colman, Zokora gibi adamları kesince ve yerine oynayanlar vasatı aşamayınca taraftar hemen ayağa kalkıyor Colman da Colman; Zokora da Zokora diye.
Nasıl olacak bu İş İlhan?

fadigaTS
15.09.2013, 17:23
Onur - Bosingwa - Aykut - Bamba - Kadir(Olcan) - Soner(Colman) - Abdülkadir(Zokora) - Yusuf(Olcan) - Malouda - Adrian - Henrique........Banko ilk 5 teyiz :)

Ali İhsan
15.09.2013, 17:25
Geriye düştüğünde hiçbir planı olmayan bir takımdan ümitli olmak komik oluyor.

Ben de hocadan ümitliydim ama gerçekçi olmak lazım, hem bu takımdaki aşırı fazla ücret alan oyunculardan bişey olmaz, hem de hoca bu kadroyu adam edemez...

Bizim bu sezon ilk üçe girmemiz bile büyük peri masalı olur ki ben yine Avrupa vizesi alalım, gereksizleri yollamaya devam edelim mutlu bitiririm sezonu...

cakalkerem
15.09.2013, 17:26
bu takım nasıl diğerleri ile baş edecek..

Millet gs puan kaybediyor diyor yahu adamlar tek kale oynadık artıklarımızın kaçırdığı golleri atsalardı 7-8 farkla biterdi maç......bizim 5 maçta giremediğimiz pozisyon sayısında adamlar neredeyse tek maçta giriyor....

fadigaTS
15.09.2013, 17:28

Millet gs puan kaybediyor diyor yahu adamlar tek kale oynadık artıklarımızın kaçırdığı golleri atsalardı 7-8 farkla biterdi maç......bizim 5 maçta giremediğimiz pozisyon sayısında adamlar neredeyse tek maçta giriyor....

Sağ bek ve sol bek sürekli ilerde.Melo-selçuk zaten iki yönlü.Bizde ise zokora orta sahayı geçmez.Bekler de pek orta sahayı geçmez.Öncelikli hedefimiz gol yememek.Bulursak atarız mantığıyla oynuyoruz

ilhan
ne yazık ki öyle alıştırdılar 2 senedir

Buna inanmak, alışmaktan daha beter abi.

Colman, Zokora gibi adamları kesince ve yerine oynayanlar vasatı aşamayınca taraftar hemen ayağa kalkıyor Colman da Colman; Zokora da Zokora diye.
Nasıl olacak bu İş İlhan?

Maçlarını iyi seçmek lazım. Zokora'yı güçlü rakiplere karşı kullanırsın. Ama şu da var; biz kendi sistemimizi daha oturtamadığımız için oynadığımız her rakip bizden daha güçlüymüş gibi geliyor. İsim isim ele aldığımızda kalite olarak yanımıza yaklaşamayacak olan Akhisar'dan 3 gol yeme sebebimiz; bizim çok kötü olmamızla beraber rakibin bir sistemle oynamasıdır. Biz de ki düşünce belli ki şu; yenemiyorsan yenilmeyeceksin. Bu şu demek; karambole bir tane atarsam atarım, yoksa yememek için oynarım.

Futbolda aşağı tükürsem sakal, yukarı tükürsem bıyık tabirinin en uygun örneği Colman. Atsan atamazsın, satsan satamazsın. Oynarsın dert, oynatmazsın yara. Oynamak istese ligin en iyi orta saha oyuncularından birisi.. Ama dağılan 2010-11 kadrosuyla beraber ruhunu ve isteğini kaybetmiş adam.

Abdülkadir'e 5'er, 10'ar dakika şans verip orada kullanmak lazım. Ayrıca Soner'in de bir an önce ya adam akıllı oynaması ya da oynamayacaksa oynayabileceği bir takıma kiralanması lazım.

cakalkerem
colman sız olmuyor orta saha....

iyi bir colman'a her zaman ihtiyac var bu takımda....

fadigaTS
15.09.2013, 17:30
colman sız olmuyor orta saha....

iyi bir colman'a her zaman ihtiyac var bu takımda....

Fiziksel olarak sıfırlanmış.Maçta bir şut çekti.Maloudanın paslarından bile yavaş.Eskisi kadar da koşamıyor.Bence sorunu sadece fiziksel.Gücü yetmediği için sinirlenip saçma kartlar görüyor

Fatih Öztürk
15.09.2013, 17:32
bahsettiğiniz maçlarda kırılma anları olduğu doğru. Yakaladıklarımızı atabilseydik çok farklı olacaktı bu da doğru.

Ama siz özellikle sahaya yerleşme,hücum anlayışı adına ilerisi için bir ışık görebiliyormusunuz?

Koca 90 dk ,Trabzonspor'un kayda değer 2-3 pozisyonu oluyor. Kaleye şut yok,ver-kaç yok,ön direğe süpriz koşu yok, boş koşularla savunma dengesini bozup arkadan gelen arkadaşına yol açmak yok,duran top organizasyonu yok, yokoğlu yok kısacası...

Antrenmanlarda birazcık çalışılmış olsa bunların en azından birkaç kez izlerdik. Bir defalığına bile böyle bir girişim olmuyor. İnsanlar gelecek adına umutsuz olmakta haksız mı Fatih bey?

Rakip ceza sahası önünde çok seri hamleler yapıyoruz sonuç almakta zorlanıyoruz.kanatları kullanmakta sıkıntılar var Yusufla bı kısmı hallettık.Bosıngwanın oynadığında etkili bindırmelerıyle dığer kısmıda çözecez.Adrıan ınsıyatıf alsa ön tarafta daha tempolu olabılırız.bana göre santrafordan daha önemli mevki Adrıanın yerı.o bölgede çok daha etkılı oynamamız gerek.

cakalkerem
15.09.2013, 17:33
ama 3-4 maçtır avrupadakilerde dahil araya pas atabilen tek oyuncumuz colman

fadigaTS
15.09.2013, 17:33
Rakip ceza sahası önünde çok seri hamleler yapıyoruz sonuç almakta zorlanıyoruz.kanatları kullanmakta sıkıntılar var Yusufla bı kısmı hallettık.Bosıngwanın oynadığında etkili bindırmelerıyle dığer kısmıda çözecez.Adrıan ınsıyatıf alsa ön tarafta daha tempolu olabılırız.bana göre santrafordan daha önemli mevki Adrıanın yerı.o bölgede çok daha etkılı oynamamız gerek.

Adrian kondisyon olarak maksimum 60 dk oynayabiliyor.Sorumluluk alması lazım.Uzaktan daha çok şut atması gerek.

fadigaTS
15.09.2013, 17:35
ama 3-4 maçtır avrupadakilerde dahil araya pas atabilen tek oyuncumuz colman

Bence soner ileriye daha yakın oynatılırsa.Colman kadar oynar.Colman kaliteli ama çok güçsüz

cakalkerem
15.09.2013, 17:35
malouda da yoktu bu maç hiç ortalarda

Punisher-61
15.09.2013, 17:36
Millet hala colman diyor... Colmandan bize daha bi fayda gelmez...

Daha kosamiyor mücadele sifir ve ores yapmayi düsündühü zaman faul yapiyor.

fadigaTS
15.09.2013, 17:36

Defansa yardım için çok geri geldi.İstatistiklere göre maçta en çok koşan oyuncuydu bu arada

fadigaTS
15.09.2013, 17:37
Millet hala colman diyor... Colmandan bize daha bi fayda gelmez...

Daha kosamiyor mücadele sifir ve ores yapmayi düsündühü zaman faul yapiyor.

Colman fiziksel olarak sıfırlamış kendini.Kendine hiç iyi bakmamış.Şu haliyle yine de soner oynamalı

Ogün YAZICI
15.09.2013, 17:38

karabük takımının dün bize yaptığı savunma ile cuma günü antalyanın gs'ye yaptığı savunma aynı değil.biz dün galip gelmek için ikinci yarıda en doğru futbolu oynadık.pozisyon sayısı değerlendirmesi pek mantıklı değil.3-0 yenildiğimiz akhisar maçında 4-5 tane çok net gol pozisyonumuz var ona bakarsan...

omondoles
15.09.2013, 17:38
Şaka gibi colman, zokora'dan medet umanlar var. Balık hafızalıyız vesselam.

Loading %61..

Fatih Öztürk
15.09.2013, 17:39
Fatih kardeşim
Ümit güzel bir seydir, destek olmak gerekiyor ama bu takımın 3 nokta transfer yapmadıgı takdirde alabileceği en iyi derece 6.lıktır.
İlk yarı 25 puan ve üstünde alırsak 2.yarıda 3 nokta transfer ile düşme korkusu yasamayız hatta ilk 4 e oynarız.

Bu takım rahatlıkla 25 puan daha kazanabılır ılk yarıda.komık gelebılır bazılarına bu takım rahatlıkla zırveye yakın yerde bıtırecek lıgı.bu takıma bu sene ıçın transfer yapılmasının pek fayda getıreceğını sanmıyorum.Yusuf,Abdülkadır,Kadırler ara takvıyeyle gelecek oyunculardan daha fazla faydalı olur takıma.

fadigaTS
15.09.2013, 17:41
Şaka gibi colman, zokora'dan medet umanlar var. Balık hafızalıyız vesselam.

Loading %61..

Colman ve zokoradan ancak yedek olur.Yabancı sınırlamasından dolayı bu da zor.Colman güçsüz.Zokora ise 10 metrede oynuyor.İleriye katkısı sıfır.Yanında oynayan da mecbur geri geliyor topu almak için.Bu da takımı iyice yavaşlatıyor

omondoles
15.09.2013, 17:43
Colman ve zokoradan ancak yedek olur.Yabancı sınırlamasından dolayı bu da zor.Colman güçsüz.Zokora ise 10 metrede oynuyor.İleriye katkısı sıfır.Yanında oynayan da mecbur geri geliyor topu almak için.Bu da takımı iyice yavaşlatıyor

Çoktan "govirim" demeliydik.

Loading %61..

Fatih Öztürk
15.09.2013, 17:44
En çok koşan,sürekli pozısyon hazırlayan Maloudaydı.

Defansa yardım için çok geri geldi.İstatistiklere göre maçta en çok koşan oyuncuydu bu arada

Adrıan kampları hayatta kaçırmaz ama halı saha topçusu gıbı kendını 3-4 pozısyonda bır gösterıp yatışa geçer.Colmanla Adrıanı Bursaya verıp Battalayımı alsak napsak:)

Mert Oğuzlu61
15.09.2013, 17:45
şurada mra yı savunucam diye ibretlik yorumlarda bulunan birkaç renktaşımız var. bunlara kalsa takım sezon sonuna kadar rakibiyle kafa kafaya yarışacak durumda ve işin ilginç yanı koca forumda bu marjinal birkaç renktaş hariç herkes haksız durumda, forumu geçtim ekranlarda yorum yapan gazeteci veya yorumcu spor adamları felan bunlarda boş konuşuyor ? yani özetlemek gerekirse bir bunlar futboldan anlıyor ama bu kadar kişi boşuna konuşuyor efendim.

her forumda olur bu tip marjinal (bu kelimeyi çok seviyorum:D) insanlar, bizdede mevcut işte. :) ama değişik bir tat katıyorlar iyiki varlar.

Uğur Kalyoncu
15.09.2013, 17:46
Malouda ve Adriandan birisi 11 için fazla bu takıma hoca birini tercih edecek ve bu adam forvet arkası oynayacak..

Olcanı sol beke hapsetti artık Kadiri bekte Olcanı önde oynatmalı..Kanatlar Yusuf ve Olcan olmalı..

Zokoraya göre hiçbir şey yok..O bölgede onun yerine Colman veya Abdülkadirden birini tercih etmeli..İyi bir Colman tercih olur tabi ama Abdülkadirden de muhakkak faydanılmalı..

Onun dışında Mustafa Reşit Akçay dünki maçta yine başroldedi.Hadi maça çıktın saygı duyarım ama 2.yarı çıkarken kesinlikle Malouda veya Adriandan biri olmamalıydı..Hadi devam ettin golü atar atmaz sevinmeden bunlardan birini çıkartmak için kulubeye bakmalıydı..Onun dışında oyundan Aykut değil Zokora çıkmalıydı..Ama hocamızın Malouda Adrian ve Zokorayı oyundan çıkaracak medeni cesareti yok..Onun için Mustafa Reşit Akçayın bendeki kredisi tamamen bitmiştir..Ancak sakız çiğneyip felsefe yapsın ondan hoca falan olmaz..

Harun
15.09.2013, 17:48
Şuana kadar oynadiğımız takımlar arasında bıze baskı kurup zaman zaman bızden daha ıyı oynayan tek takım Rizespordu.dığer 3 takımın hiç bırı bızden daha ıyı oynamadı.

Bizden daha iyi oynamadığını düşündüğün iki takımda bizi yendi. Bu daha vahim o zaman. Varsayımlarla bir yere varamayız.
Kırılma anı dediğin Maluda'nın attığı şutun gol olması gibi bir şey olacak.O şut gol olmasa galibiyetimiz olmayacak.
Sonuç olarak bu takım kötü oynuyor. Dün hakem ilk pozisyonda penaltı verse o maçta çevrilmezdi....

2 galibiyetimiz var ama tamamen ite kaka alınan galibiyetler.Yani iki maçıda kaybetsek kimsenin bu maçı nasıl kaybettik diye düşünmeyeceği maçlardı .Tam tersi şuan Karabük'ü yenmemiz daha çok düşündürdü bizleri.

fadigaTS
15.09.2013, 17:48
En çok koşan,sürekli pozısyon hazırlayan Maloudaydı.

Adrıan kampları hayatta kaçırmaz ama halı saha topçusu gıbı kendını 3-4 pozısyonda bır gösterıp yatışa geçer.Colmanla Adrıanı Bursaya verıp Battalayımı alsak napsak:)

Batallayı alacağımıza izleme komitesi 1-2 oyuncu bulsan da onları alalım.Sonuçta bursaya gelmeden önce kimse tanımıyordu batallayı.Bizim de bulmamız lazım

cakalkerem
15.09.2013, 17:50
batallayı her zaman takımda görmek isterdim bu arada iyi bir colman bu takımda her zaman oynar bence

Fatih Öztürk
15.09.2013, 17:50
Bu forumda bı kaç tane vatandaş var takım yenılsede hoca gıtse diye buralarda yalvaran.ama ışte Mustafa hoca fena kapak taktı.takmayada devam edecek.

fadigaTS
15.09.2013, 17:51
Bu forumda bı kaç tane vatandaş var takım yenılsede hoca gıtse diye buralarda yalvaran.ama ışte Mustafa hoca fena kapak taktı.takmayada devam edecek.

MRA zaten söyledi bana 6 ay süre verin.Başaramazsam istifa ederim diye.Takım umut vermese de sabretmeye devam

Fatih Öztürk
15.09.2013, 17:56
Bizden daha iyi oynamadığını düşündüğün iki takımda bizi yendi. Bu daha vahim o zaman. Varsayımlarla bir yere varamayız.
Kırılma anı dediğin Maluda'nın attığı şutun gol olması gibi bir şey olacak.O şut gol olmasa galibiyetimiz olmayacak.
Sonuç olarak bu takım kötü oynuyor. Dün hakem ilk pozisyonda penaltı verse o maçta çevrilmezdi....

2 galibiyetimiz var ama tamamen ite kaka alınan galibiyetler.Yani iki maçıda kaybetsek kimsenin bu maçı nasıl kaybettik diye düşünmeyeceği maçlardı .Tam tersi şuan Karabük'ü yenmemiz daha çok düşündürdü bizleri.

Ben olan şeyler üzerınden fıkır beyan edıyorum varsayımlarla değil.dün karabüklü Hakan 3 kez net kartlık hareket yaptı kart görmeden maçı tamamladı,hakem ınsıyatıfını tamamıyle rakıpten yana kullandı,2 tane kontra atağımızı avantaj saçmalığıyla bozdu.kötü oynamıyoruz,sız memnun olmuyorsunuz olay bu.

fadigaTS
En son ne zaman geri düştüğümüz bir maçı galip bitirdik? Bilen varsa söyleyebilir mi? merak ettim

cakalkerem
şu pozisyonda hiçbir maçı çeviremeyiz

Uğur Kalyoncu
15.09.2013, 18:02
Şenol Güneş gitti Mustafa Reşit Akçay geldi felsefe aynı felsefe icraat yok...Gol lazım hiçbir fonksiyonu olmayan Zokorayı oyundan çıkaramıyor..Golü attık Malouda veya Adriandan birini hemen çıkarıp bir ortasaha alayım diyecek hangisini çıkarırsa çıkarsın fırça yiyecek ondan ayakları titriyor..Düşünmüyorsa zaten işimiz var...

Dün Trabzonsporun büyüklüğünü bir kez daha anladım..Tolunay biraz cesaretli olsa dün ki maç böyle olmazdı ama isimden korkuyorlar.Formayı assan içerde 17 maçta 13-14 galibiyet alır ama biz alamıyoruz..Bizi bu duruma düşürenlerin yatacak yeri yok..

fanatikdevri
15.09.2013, 18:03
En son ne zaman geri düştüğümüz bir maçı galip bitirdik? Bilen varsa söyleyebilir mi? merak ettim

Kukesi 2.maç.

fadigaTS
15.09.2013, 18:05
Kukesi 2.maç.

Saolasın.Acaba süper ligde kaç hafta olmuştur? :D

cakalkerem
15.09.2013, 18:06
kukesi mi?

yok ya o takımmıy dı?

Courage
15.09.2013, 18:09
Colman ve Zokora'nın bu takımda futbolcu olmaktan öte başka kavramları temsil ediyor olma durumları mevcut.

O kavramlar ; ''parasını tıkır tıkır aldığı halde memur gibi oynamak, kadro dışı kalsa bile birşekilde affedilip kurtarıcı olarak geri dönmek'' tir

Onun için ne yaparlarsa yapsınlar ( o'da 3 maçta 1 maç katkı ) forma giymemeliler. Gençlere ve yeni transferlere kötü örnek oluyorlar.

Fatih Öztürk
15.09.2013, 18:13
Mustafa hocam kapak takarken apronda bekleyenlerıde unutma hemi?

Sibel
15.09.2013, 18:22
Maç başlıklarını okuyunca futbolun göreceli olduğunu anlıyor insan.
Bu çok saçma. Futbol göreceli olmamalı. Ama oluyor işte.
Bir adam kötü oynuyor misal. Gelip burda çok iyi oynadı diyen var.
Ya da çok yetenekli futbolcuları birkaç kötü performansa mahalle topçusu ilan edenler.
Ben de olabilirim bu. Hepimiz böyleyiz sanırım.
Ne olacak bu halimiz.

fadigaTS
15.09.2013, 18:23
Maç başlıklarını okuyunca futbolun göreceli olduğunu anlıyor insan.
Bu çok saçma. Futbol göreceli olmamalı. Ama oluyor işte.
Bir adam kötü oynuyor misal. Gelip burda çok iyi oynadı diyen var.
Ya da çok yetenekli futbolcuları birkaç kötü performansa mahalle topçusu ilan edenler.
Ben de olabilirim bu. Hepimiz böyleyiz sanırım.
Ne olacak bu halimiz.

Herkes aynı görse aynı düşünse böyle bir forum bile olmazdı zaten :)

titanic
15.09.2013, 18:25
Bu takımdan 2010 yılının son dönemlerindeki futbolu beklememek lazım, o oyunu bir daha göremeyeceğiz sanırım.Bu ekibin oynadığı oyundan ziyade kazanmak için bir şeyler yaptığını görmek bile umut verici, yoksa bu kadronun şampiyon olma ihtimali yok, ama avrupa kupalarına katılabilmek için yeterli bir kadro, o halde hedefi belirlemek lazım, şampiyonluk beklemzsen sinirlenmezsin.

cakalkerem
15.09.2013, 18:26
heheheeh

Sibel
15.09.2013, 18:30
Herkes aynı görse aynı düşünse böyle bir forum bile olmazdı zaten :)
Tabii ki öyle.
Demek istediğim bu değil.
Şöyle diyeyim. Mesela dünyaca kariyeri kanıtlanmış Messi gelse Trabzonspor'a ona da futbol cahili denilebilir. Ronaldo gelse öyle.
Bunlar kaliteli oyuncular yanılıyor muyum?
Onların Messi ya da Ronaldo olduğunu bilmesek misal.
Gelseler oynasalar bizde durum değişmez.
Diğer yandan futbolun göreceli olmaması gerektiğini düşünüyorum.
Yani bir oyun ya güzeldir ya değildir. Ama öyle değilmiş. Göreceli imiş.
Mantığa ters. :)

titanic
15.09.2013, 18:32
Tabii ki öyle.
Şöyle diyeyim. Mesela dünyaca kariyeri kanıtlanmış Messi gelse Trabzonspor'a ona da futbol cahili denilebilir. Ronaldo gelse öyle.

yok şimdi haksızlık etmeyelim, bize şu ana kadar kusursuz bir oyuncu gelmedi
Herkes kimin kapasitesi nedir ne değildir çok iyi biliyor.
Eleştirilen genel olarak oyuncunun ruhsuz oluşudur, kapasitesinin altında performans sergilemesidir.
Yoksa Zeki,Mustafa,Volkan Şen bunların eleştirilmeye değer bir yanı dahi yok

Uğur Kalyoncu
15.09.2013, 18:32
Hocadan ve takımdan beklentiler zaten ilk aşamada yüksek değil..Kendi adıma benim beklentim Zokora gibi karaktersiz,Alanzinho gibi verimsiz,Emerson ve Cech gibi yeteneksiz adamların yerine Kadir,Abdülkadir Yusuf oynasın idi..Mustafa Reşit Akçayı ciddi şekilde eleştirmekle beraber bu gençlere şans versin adam gibi korkusuz top oynatsın destek vermeye devam ederim..Ama şuana kadar ki oyuncu tercihleri , oyuna müdahele edemeyişi ile benden ne köy ne kasaba olur diyor bekleyip görelim belki sakız çiğneyen felsefe yapan görünüşün ardından özgüveni yüksek olan bir adam çıkar ve biz yanılırız..Ki inşallah yanılırız..

cakalkerem
15.09.2013, 18:33
bu sene 2 golü zor görürüz 3 golü ise rüyamızda.....

fadigaTS
15.09.2013, 18:33
Tabii ki öyle.

Futbolcularda istikrar yok.1 maç iyi oynayıp 3-4 maç yatan oyuncular var.Böyle olunca da herkesin kafası karışıyor bence.Bizim taraftarımızın çoğunluğu(ben de dahilim buna) hücum futbolu görmek istiyor.Ben şahsen skordan çok oynanan oyuna bakıp geleceğe yönelik çıkarımlar yaparım

Fatih Öztürk
15.09.2013, 18:34
Sana göre kötü bana göre iyi.hadi senı beni geçtimde bu işi yalamıs yutmuş hocası antrenörü ıyıyız dıyorsa halden memnunsa görecesı görmeyecesı kalırmı bu ışın?bız döner koltuktan bır klavye bır mauseyle olayı çözdük,24 saat bu ısle uğraşanlar bu ışı öğrenememış!imzam yederli.

Sibel
15.09.2013, 18:42
Futbolcularda istikrar yok.1 maç iyi oynayıp 3-4 maç yatan oyuncular var.Böyle olunca da herkesin kafası karışıyor bence.Bizim taraftarımızın çoğunluğu(ben de dahilim buna) hücum futbolu görmek istiyor.Ben şahsen skordan çok oynanan oyuna bakıp geleceğe yönelik çıkarımlar yaparım

Yani. Oyun sistemi olmayan bir takımda en iyi futbolcu bile kötü olarak sırıtır.
Oyuncular hep yetenekli olsa bir sistem olmayınca olmuyor.

fadigaTS
15.09.2013, 18:46
Yani. Oyun sistemi olmayan bir takımda en iyi futbolcu bile kötü olarak sırıtır.
Oyuncular hep yetenekli olsa bir sistem olmayınca olmuyor.

Bence sistem var.Bu sistem topu kaybettiğimizde rakibe alan bırakmayarak hızlı çıkışlar yapmak ama bizi çok yavaşlatan futbolcular var

Anıl C
15.09.2013, 18:48

Bu aralar apronda kalabalık zatwn. Zannetmiyorum es geçeceğini :)

Harun
15.09.2013, 18:50
Sana göre kötü bana göre iyi.hadi senı beni geçtimde bu işi yalamıs yutmuş hocası antrenörü ıyıyız dıyorsa halden memnunsa görecesı görmeyecesı kalırmı bu ışın?bız döner koltuktan bır klavye bır mauseyle olayı çözdük,24 saat bu ısle uğraşanlar bu ışı öğrenememış!imzam yederli.

Fatih, yazdıklarını hayretler içerisinde izliyorum.
Bugün iki Türk'ü yan yana getir devleti kurup aynı devleti yıkarlar. Bir işin profesyoneli olmak ayrı bilmek ayrı.Biz biliyoruz ama profesyonel değiliz. Bildiğimiz içinde sahada oynanan oyunun kötü olduğunu görüyoruz. Profesyonel olduğunu düşündüğümüz insanlar ise bizi yanıltıyor.
Bugün ülknenin her yerinde eylemler oluyor. Şimdi kalkıp "siz baştaki adamlardan daha iyi mi bileceksiniz herşey güllük gülstanlık oturun aşağa mı" diyeceksin.

fadigaTS
15.09.2013, 18:50
Bu aralar apronda kalabalık zatwn. Zannetmiyorum es geçeceğini :)

Sırf MRA gitsin diye yenilmemizi istemek Trabzonsporluya yakışmaz

asilhamsi
15.09.2013, 18:51
Ali Adnan burada bin kere dillendirildi.Unal karamanın ne iş yaptıgını,neye karsılık o maası aldıgını cok merak ediyorum.

Takıma kazandırdıgı bir tane oyuncu yok.

fadigaTS
15.09.2013, 18:53
Ali Adnan burada bin kere dillendirildi.Unal karamanın ne iş yaptıgını,neye karsılık o maası aldıgını cok merak ediyorum.

Takıma kazandırdıgı bir tane oyuncu yok.

Batuhan var :D Bir tane olumlu yorumu yok.Bir tane yüreklendirici heyecan verici açıklaması yok.Faaliyet de yok Ünal karamanın

Sibel
15.09.2013, 18:53

Abi imzana kısmen katılabilirim.
Ama futbolla yatıp kalkan adam futbola yorum yapacak tabi.
Ama doğru ama yanlış. Siz evde sakin sakin mi maç izliyorsunuz?
Hiç mi eleştirmiyorsunuz?
Mesela ben Adrian sağ açık oynamaz dediğimde çok mu bilmiş oluyorum?
Kendi kendime yorum yapıyorum. Ve bu örnek de bana göre doğrudur.
O adam sağda oynamaz. Bunu hoca görmüyorsa eleştirme hakkım var.
Bir öğretmen ogrencisinden yeni bilgi öğreniyor yeri geldiğinde.
Bunda ne kötülük var?
Şu noktada katılırım size. Kendini iyice kaptıranları ayrı tutuyorum.
Her şeyi bilmişler farklı.
Fakat yanlışa yanlış demeyeceksek nasıl yaşarız.
İnsanız.

Anıl C
15.09.2013, 18:54

Öyle deme lütfen fatih kardeşim. Trabzon taraftarı varken aslında takımın başına hoca getirmemizde yanlış.
Maç öncesi anketiyle 11 çıkarıcan. Maç esnasında ise kim girsin kim çıksın butonu koyup ona göre değişiklik yapıcan.
Git halı sahada top oyna, b.sayar başında fm kas, 2 premier lig maçı izle sonra gel sabah akşam hocaya yüklen.

fadigaTS
15.09.2013, 18:55
Bunda ne kötülük var?
İnsanız.

Adrian bile polonya basınına beni sağ açık oynatıyorlar diyerek serzenişte bulundu zaten

Anıl C
15.09.2013, 18:56

Yakışmaz tabiki. Sitede çok arkadaş var ama bu zihniyette

asilhamsi
15.09.2013, 19:01
Arkadas daha oncede soyledin ben bazen yorumları okuyunca kendimi istanbul takımlarının taraftar grupları ile konustugumu zannediyorum.

Tolunay ın iyi oldugunu dusunebilirsiniz.Ama yonetim Mustafa hocayı goreve getirmis.Zaman ona destek zamanı.

Tabiki hatalar yapıyor.Hepimiz bu hataları dile getiriyoruz.Ama bunun sınırı olmalı.Hakaret kesinlikle olmamalı.

cakalkerem
15.09.2013, 19:04
bize Yılmaz Vural gibi futbolcu tokatlayan hoca lazım...

Yılmaz hoca alsa eline bir sopa başlasa tek tek...

omondoles
15.09.2013, 19:05

Fatih MRA bu takıma gelmeden önce forumda gelmesini isteme oranı %90'dı. Kimse takım yenilsede istifa etse derdinde değil. Takımdan gelecek adına umut görmüyor(um)ar. Sabit fikirli olma Allah aşkına. Hocaya sabredelim ama saçmalıklarına değil.

Loading %61..

Sibel
15.09.2013, 19:13
Bu forumda şöyle bir durum da var.
Mesela şimdi bir oyuncunun mevkisini eleştirsem burda hoca düşmanı ilan edilebilirim.
Aksine, Mustafa hocanın en büyük destekçilerinden biriyim.
İnşallah başaracak bu işi. Tüm bu olumsuzluklara rağmen... Bunu da belirteyim kimlik tespiti yapılmadan.

Fatih Öztürk
15.09.2013, 19:17
Bunda ne kötülük var?
İnsanız.

Öyle deme lütfen fatih kardeşim. Trabzon taraftarı varken aslında takımın başına hoca getirmemizde yanlış.
Maç öncesi anketiyle 11 çıkarıcan. Maç esnasında ise kim girsin kim çıksın butonu koyup ona göre değişiklik yapıcan.
Git halı sahada top oyna, b.sayar başında fm kas, 2 premier lig maçı izle sonra gel sabah akşam hocaya yüklen.

Değerlı kardeşlerim.şu forumda senelerce yorumlarınızı beğenerek dıkkatle takıp edıyorum.bu hoca göreve gelişındeki ilk röportajında bana 6 ay zaman tanıyın demişti.tabırı caızse el bırlığıyle cenazeyı ortadan kaldıracaz sabır ve destek beklıyorum demıştı.ama bız bızden ıstenılenı yapmayıp 2 yenılgıde adamı sallandırmanın peşındeyız.arkadaşlar takım halınde defans yapmayı öğrendık.şımdı hücum yapmayı öğrenıyoruz.bu takım mucıze olmazsa şampıyon olamaz.hedef zirveye yakın yerde kendımıze yer bulmak ve 1461 takımından gelen gençlerın katılımıyla geleceğe yönelık ıskelet kadro kurmak.basamak basamak merdıvenler çıkılıyor buda gözle görülüyor.başkan hoca gelır gıder bakı kalan taraftar.fakat bu takım görev sürelerının sonuna kadar bu adamlara emanet.alısılageldıkın dısına çıkıp 5 mağlubıyette alsak ısrar edelım desteklemeye.klasık taraftar olmaktan çıkalım trıbünlerı dolduralım.dün akşam trıbünlerın halını görünce ıcım acıdı.takımı yalnız bırakmaya hakkımız varsa eleştırmeye hakkımız olabılırmı.bakın bu takım şartlar nolursa olsun yakın zamanda heyecan verıcı maçlar çıkaracaktır.umut pofpoflaması yapmıyorum.sabırla bekleyelım hep beraber buradayız.

Uğur Kalyoncu
15.09.2013, 19:17
Hepimiz kadro kurup nasıl ortak bir paydada buluşamıyorsak hocanın tercihlerinede saygı duymak lazım.Buraya kadar sıkıntı yok ama hoca geliş amacına hizmet etmiyor..Kadire Abdülkadire sen güvenmeyeceksin de kim güvenecek..Bu çocuklar oynasın 5 yiyelim ki öyle bir dünya yok Apo Zokora kadar Kadirde Olcan kadar oynar..Neyin kafasını yaşıyorsun Olcanı 2-3 maç oynattın tamam sonra versene Kadire formayı..Akhisar Rize Karabük maçında vermeyeceksin de ne zaman vereceksin..Onun dışında bu maç Adrian ve Maloudayı sırf korkusundan çıkaramadı Mustafa hoca tepkiden korkarken Karabükte anlamsız şekilde bizden korktuda kazandık..Bosingwa iyileşir hocada aklını başına devşirirse takımın kimyası çok değişir bekliyoruz bakalım..Allah Trabzonspor taraftarına sabır versin..Bizimde sınavımız bu...

Fatih Öztürk
15.09.2013, 19:19
Harun üstadım yazdığım yorum sanada cevabendır.

asilhamsi
15.09.2013, 19:23
Hepimiz kadro kurup nasıl ortak bir paydada buluşamıyorsak hocanın tercihlerinede saygı duymak lazım.Buraya kadar sıkıntı yok ama hoca geliş amacına hizmet etmiyor..Kadire Abdülkadire sen güvenmeyeceksin de kim güvenecek..Bu çocuklar oynasın 5 yiyelim ki öyle bir dünya yok Apo Zokora kadar Kadirde Olcan kadar oynar..Neyin kafasını yaşıyorsun Olcanı 2-3 maç oynattın tamam sonra versene Kadire formayı..Akhisar Rize Karabük maçında vermeyeceksin de ne zaman vereceksin..Onun dışında bu maç Adrian ve Maloudayı sırf korkusundan çıkaramadı Mustafa hoca tepkiden korkarken Karabükte anlamsız şekilde bizden korktuda kazandık..Bosingwa iyileşir hocada aklını başına devşirirse takımın kimyası çok değişir bekliyoruz bakalım..Allah Trabzonspor taraftarına sabır versin..Bizimde sınavımız bu...

bende bunu soyluyorum.Mustafa hoca kendi karakterini takıma yansıtmalı.Isıran,kavga eden takım olmalı sahada.

Sonra hersey yerine oturur zaten.

A.kadir,kadir ve yusuf kesinlikle 11 de olmalılar.

Of ulan bu siyasetin..Suan sercan kaya su takıma cok sey katardı.

Sibel
15.09.2013, 19:23
Mustafa hocanın başlığına yazmıştım. Küme hattına bile yaklaşsak ben ona sabredeceğim .
Ama mücadele hırs bekliyoruz. Yeterki mücadele et istersen 5 gol ye yenil.
Doğrularla yenil.
Yıllardır yaşananlar hepimizi çok yordu.
En azından güzel oyun görüp biraz iyi olmak istiyoruz.
Sitemlerin çoğu da bu yüzden eminim. İnşallah geçer bu günler ne diyelim.

cerasus
15.09.2013, 19:30

Sirf MRA gelsin diye Senol Günes ile Tolunay'in yenilmesini istiyenler vardi.
Hatta büyük bir cogunluk idi.

Trabzonspor taraftarinin destek ve samimiyeti sekil A'da gösterildigi gibidir.

omondoles
15.09.2013, 19:40
Sirf MRA gelsin diye Senol Günes ile Tolunay'in yenilmesini istiyenler vardi.
Hatta büyük bir cogunluk idi.

Trabzonspor taraftarinin destek ve samimiyeti sekil A'da gösterildigi gibidir.

Bende ekleme yapayım "ama 2010-11 sezonu şampiyonu Trabzonspor" demedi diye yazanlar bile oldu. Sırf saçmalıklarına kulp bulmak için..

Loading %61..

Mert'
15.09.2013, 19:41
MRA'dan Kloop çıkacaksa sabrederiz. :)

cerasus
15.09.2013, 19:50
Bende ekleme yapayım "ama 2010-11 sezonu şampiyonu Trabzonspor" demedi diye yazanlar bile oldu. Sırf saçmalıklarına kulp bulmak için..

Loading %61..

Sonuc?

Sonunda MRA geldi. Avrupa Ligi gruplarina ilk defa katildik, daha 4 hafta oldu lig baslayali ve istifa cagrilari cogunlugun dilinde.

Sekil A ve sekil B'den cikarmamiz gereken dersler nedir diye sormak geliyor icimden.

Bu arada Trabzon sehrinin rezilligini dün bir kez daha görmüs oldum.

Almanya 3. ligi bile daha atesli taraftara sahip. Net.

En azindan taraftar gruplarimiz birlik icinde olsaydi, sehrin ekonomisinden gelen bu sorun pek aciga cikmazdi. Ama ne BMN, ne baska bir grup buna bir sey yapmak istemiyor. Güya her sey Trabzonspor icin.

Not: Örnekleme acisindan:

Bu mac 10 gün önce 3. ligde oynanmistir. Bu sehrin nüfusu 200 bin.

aHT8Ywe2wIc

Fatih Öztürk
15.09.2013, 19:58
Fatih MRA bu takıma gelmeden önce forumda gelmesini isteme oranı %90'dı. Kimse takım yenilsede istifa etse derdinde değil. Takımdan gelecek adına umut görmüyor(um)ar. Sabit fikirli olma Allah aşkına. Hocaya sabredelim ama saçmalıklarına değil.

Loading %61..

Saçmalıkmı:)Hakan üstad 10 resmı maç 7 galibiyet 2 mağlubiyet 1 beraberlik.ellerinden sıkarım Hakanım saygılar:)

omondoles
15.09.2013, 20:02
Saçmalıkmı:)Hakan üstad 10 resmı maç 7 galibiyet 2 mağlubiyet 1 beraberlik.ellerinden sıkarım Hakanım saygılar:)

Saçmalık: takımı sezon sonu almasına rağmen alanzinho'yu, colman'ı zokorayı Volkan'ı kovmamasını geçtim oynatması. Ben her zaman dedim (mesajlarıma bakabilirsin ) takımı defansif oynatmasına itirazım yoktur. Her hocanın sistemi vardır ve bunun için sabredilmeli. Ama bu sabır yukarıda saydığım oyuncular için geçerli değil. Yukarıda saydıklarım kovulması gerekenlerdi. Ayrıca gönderilmesi gerekenlerde vardı. Saygılar.

Loading %61..

Full HD
15.09.2013, 20:04
Sonuc?

Sonunda MRA geldi. Avrupa Ligi gruplarina ilk defa katildik, daha 4 hafta oldu lig baslayali ve istifa cagrilari cogunlugun dilindi.

Sekil A ve sekil B'den cikarmamiz gereken dersler nedir diye sormak geliyor icimden.

Bu arada Trabzon sehrinin rezilligini dün bir kez daha görmüs oldum.

Almanya 3. ligi bile daha atesli taraftara sahip. Net.

En azindan taraftar gruplarimiz birlik icinde olsaydi, sehrin ekonomisinden gelen bu sorun pek aciga cikmazdi. Ama ne BMN, ne baska bir grup buna bir sey yapmak istemiyor. Güya her sey Trabzonspor icin.

Not: Örnekleme acisindan:

Bu mac 10 gün önce 3. ligde oynanmistir. Bu sehrin nüfusu 200 bin.

aHT8Ywe2wIc

Almanya ile Türkiyeyi kiyaslaman zaten yanlis kardesim.

cerasus
15.09.2013, 20:08
Almanya ile Türkiyeyi kiyaslaman zaten yanlis kardesim.

Insaflik ettim, 3. lig ile 1. ligi karsilastiriyorum. Iki ülkenin nüfusu hemen hemen ayni. Ekonomilerin ayni olmadigini bildigim icin bu örnegi veriyorum.

3. ligi bile gecemeyen bir lige sahibiz.

Dün bizim macta sanirsam 11500 kisi varmis, bu gösterdigim macta ise 9000. Adamlar iki haftadir kazanamamislar sanirim, ama yine de 9000.

Ama yine de onlarin taraftari daha heyecanli.

Fatih Öztürk
15.09.2013, 20:09
Saçmalık: takımı sezon sonu almasına rağmen alanzinho'yu, colman'ı zokorayı Volkan'ı kovmamasını geçtim oynatması. Ben her zaman dedim (mesajlarıma bakabilirsin ) takımı defansif oynatmasına itirazım yoktur. Her hocanın sistemi vardır ve bunun için sabredilmeli. Ama bu sabır yukarıda saydığım oyuncular için geçerli değil. Yukarıda saydıklarım kovulması gerekenlerdi. Ayrıca gönderilmesi gerekenlerde vardı. Saygılar.

Loading %61..

Bir o kadarda ışe yaramayan yabancı yerlı gönderıldi.takdır edersınkı bunları gönderırken ellerıne lahana yaprağı değıl çiğ çiğ euroları sayıyoruz.sezon sonu saydığın çöplerde gönderılecek.

omondoles
15.09.2013, 20:11
Bir o kadarda ışe yaramayan yabancı yerlı gönderıldi.takdır edersınkı bunları gönderırken ellerıne lahana yaprağı değıl çiğ çiğ euroları sayıyoruz.sezon sonu saydığın çöplerde gönderılecek.

Takımdan ayrılan Alanzinho?

Ayrıca takımda yer bulmaları?

İşte bunlar hocaya olan güvenimi zedeliyor.

Loading %61..

Full HD
15.09.2013, 20:20
Insaflik ettim, 3. lig ile 1. ligi karsilastiriyorum. Iki ülkenin nüfusu hemen hemen ayni. Ekonomilerin ayni olmadigini bildigim icin bu örnegi veriyorum.

3. ligi bile gecemeyen bir lige sahibiz.

Dün bizim macta sanirsam 11500 kisi varmis, bu gösterdigim macta ise 9000. Adamlar iki haftadir kazanamamislar sanirim, ama yine de 9000.

Ama yine de onlarin taraftari daha heyecanli.

Ister Regionalliga olsun yani Almanlar futbola baska gözlen bakiyor.Bizler ancak avucumuzu yalariz yazik vallahi yazik.

cakalkerem
15.09.2013, 20:20
4 hafta sonunda 2 zar zor galibiyet 2 net mağlubiyet.....

cerasus
15.09.2013, 20:26
Latin Amerika'da insanlar sefalet icinde yasiyorlar. Ekonomiyi örnek göstereceksek o örnekleme de var. Ama heyecanlarini ekonomiye baglamiyorlar.

Karadeniz sehirleri maalesef beyin ve is gücü yüzünden bir daha kendilerine gelemezler. Görüyorsunuz, cogumuz gurbette yasiyoruz, genc nesil is imkanlari yüzünden Karadeniz'de yasamiyor. Okumus insanlar da aynen.

Göce yenilmemis insanlarsa birlik olamiyorlar. Bir kursunda oradan.

Rezil bir durumda Karadeniz sehirleri.

cerasus
15.09.2013, 20:29
Sahada ruhsuz futbolcuyu elestirmeye kimin hakki var?

Taraftarin kendisi ruhsuz. Futbolculari ateslemesi gerekenler yok ortada. Bizim takim gol atarsa taraftar anca atesleniyor 5 dakikaligina.

Harun
15.09.2013, 21:07
Harun üstadım yazdığım yorum sanada cevabendır.

Dediklerinin hepsine eyvallah.Ben de yeni gelen her hocaya kendi sistemini oturtması hatta oyuncuları kendi transfer etmesi için bir sezonda müddet verilmesi taraftarıyım.Bunda sıkıntı yok.Fakat bu süreçte hocanın bir şeyleri ispatlaması gerek.MRA gerçekleri söyleyemiyor. Ya da söyletmiyorlar.Maç sonları o kadar zor cümleler kuruyorki artık saçmalıyor diyecek kıvama getiriyor.

Sezonun ilk maçında bjk karşı yenileceğimizi herkes biliyordu.Kimsenin yenilgiye söyleyecek birşeyide olmayacaktı.Buna rağmen hoca risk almaktan korktu.Gençlerin hiç birine şans vermedi.
Volkan as oyuncusuydu, taraftarla tartışıp sahip çıktık dedikten sonra oynattı.Daha sonra başkanın "en azından bir kaç maç dinlendrilmesi gerekirdi" demesinden sonra Volkan'ı kesip Yusuf'a şans verdi.BUgün Yusuf oynuyorsa Volkan'a olan tepkiden dolayıdır.Yoksa ben inanmıyorum Yusuf'a direkt şans vereceğini.
Aykut'u hepimiz tanıyoruz.Oyun stilinide biliyoruz.Vereceği maksimum kapasite bu ama nedendir bilmem birden MRA oynatınca kıymete bindi. Aykut zaten hep öyleydi.Oynatılmadığı için millet unutmuş.
Yedeğinde Bamba varken Mustafa'nın oynaması başlı başına futbol adaletsizliğidir.Kaldiki bu oyuncuyu elden çıkarmak isityorsan piyasa yapman lazım.Oturtarak millete bir sezon yatmış oyuncuyu satamazsın.
Keza Janko için de aynı şeyler geçerli.
Ben MRA dan mücize beklemiyorum.Gerçekleri söyleyip doğru tercih yapsın zaten takdiri hak edecek.
MRA sahaya tüm gençleri sürsün takım yenilsin en azından bakın bu yüzden oynatmıyorum desin. Ama yapsın...

hodlu
15.09.2013, 21:13
Dün gece oynanan maç ile ilgili hiç yorum yapmadım hiç yorum okumadım. İlk devre sahada ne yaptığını bilen, bence derli toplu takım vardı ama pozisyon ve tempo yoktu. İkinci yarı bence Yusuf'un doğru kanatta oynamasının takıma artısı oldu. Maçı kazanamayız dediğimiz bir anda golü bulduk ve kazandık.
Olcan kesinlikle sol-bek oynamamalı. Hocamızın genç oyuncu kazanma konusunda söyledikleri malesef doğru. Sahamızda tek ön libero ile oynamalıyız... Bu futbolla ne olur; işimiz bence çok zor...

orhan42
15.09.2013, 21:27
Değerlı kardeşlerim.şu forumda senelerce yorumlarınızı beğenerek dıkkatle takıp edıyorum.bu hoca göreve gelişındeki ilk röportajında bana 6 ay zaman tanıyın demişti.tabırı caızse el bırlığıyle cenazeyı ortadan kaldıracaz sabır ve destek beklıyorum demıştı.ama bız bızden ıstenılenı yapmayıp 2 yenılgıde adamı sallandırmanın peşındeyız.arkadaşlar takım halınde defans yapmayı öğrendık.şımdı hücum yapmayı öğrenıyoruz.bu takım mucıze olmazsa şampıyon olamaz.hedef zirveye yakın yerde kendımıze yer bulmak ve 1461 takımından gelen gençlerın katılımıyla geleceğe yönelık ıskelet kadro kurmak.basamak basamak merdıvenler çıkılıyor buda gözle görülüyor.başkan hoca gelır gıder bakı kalan taraftar.fakat bu takım görev sürelerının sonuna kadar bu adamlara emanet.alısılageldıkın dısına çıkıp 5 mağlubıyette alsak ısrar edelım desteklemeye.klasık taraftar olmaktan çıkalım trıbünlerı dolduralım.dün akşam trıbünlerın halını görünce ıcım acıdı.takımı yalnız bırakmaya hakkımız varsa eleştırmeye hakkımız olabılırmı.bakın bu takım şartlar nolursa olsun yakın zamanda heyecan verıcı maçlar çıkaracaktır.umut pofpoflaması yapmıyorum.sabırla bekleyelım hep beraber buradayız.
Kardeşim yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum.ama hocadan çok umutluyduk.61'den gelecek gençlere yer verecek diye..Bak Yusuf'a şans verdi,çocuk gösterdi kendini en azından.Allah aşkına Volkan'a geri dönüş yaparsa Yusuf'u oynattığı için bana göre bir parça artan kredisini tekrar sıfırlayacak.Eleştirilen nokta geçen sezonu hiç eden bu sürüye tahammül edip sahaya tekrardan sürmesi..Oynat Kadir'i,oynat Caner'i,Oynat Abdülkadir'i..

Fatih Öztürk
15.09.2013, 22:01
Dediklerinin hepsine eyvallah.Ben de yeni gelen her hocaya kendi sistemini oturtması hatta oyuncuları kendi transfer etmesi için bir sezonda müddet verilmesi taraftarıyım.Bunda sıkıntı yok.Fakat bu süreçte hocanın bir şeyleri ispatlaması gerek.MRA gerçekleri söyleyemiyor. Ya da söyletmiyorlar.Maç sonları o kadar zor cümleler kuruyorki artık saçmalıyor diyecek kıvama getiriyor.

Sezonun ilk maçında bjk karşı yenileceğimizi herkes biliyordu.Kimsenin yenilgiye söyleyecek birşeyide olmayacaktı.Buna rağmen hoca risk almaktan korktu.Gençlerin hiç birine şans vermedi.
Volkan as oyuncusuydu, taraftarla tartışıp sahip çıktık dedikten sonra oynattı.Daha sonra başkanın "en azından bir kaç maç dinlendrilmesi gerekirdi" demesinden sonra Volkan'ı kesip Yusuf'a şans verdi.BUgün Yusuf oynuyorsa Volkan'a olan tepkiden dolayıdır.Yoksa ben inanmıyorum Yusuf'a direkt şans vereceğini.
Aykut'u hepimiz tanıyoruz.Oyun stilinide biliyoruz.Vereceği maksimum kapasite bu ama nedendir bilmem birden MRA oynatınca kıymete bindi. Aykut zaten hep öyleydi.Oynatılmadığı için millet unutmuş.
Yedeğinde Bamba varken Mustafa'nın oynaması başlı başına futbol adaletsizliğidir.Kaldiki bu oyuncuyu elden çıkarmak isityorsan piyasa yapman lazım.Oturtarak millete bir sezon yatmış oyuncuyu satamazsın.
Keza Janko için de aynı şeyler geçerli.
Ben MRA dan mücize beklemiyorum.Gerçekleri söyleyip doğru tercih yapsın zaten takdiri hak edecek.
MRA sahaya tüm gençleri sürsün takım yenilsin en azından bakın bu yüzden oynatmıyorum desin. Ama yapsın...

Üstadım beklentıler yüksek olunca hocada beklentılerın altında zaman zaman ezilecektır.hocada hatalarının muhakkak farkındadır.

Kardeşim yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum.ama hocadan çok umutluyduk.61'den gelecek gençlere yer verecek diye..Bak Yusuf'a şans verdi,çocuk gösterdi kendini en azından.Allah aşkına Volkan'a geri dönüş yaparsa Yusuf'u oynattığı için bana göre bir parça artan kredisini tekrar sıfırlayacak.Eleştirilen nokta geçen sezonu hiç eden bu sürüye tahammül edip sahaya tekrardan sürmesi..Oynat Kadir'i,oynat Caner'i,Oynat Abdülkadir'i..

Yavaş yavaş genclerede şans verılecektır Orhan üstadım,biraz daha zaman lazım gelir.

DeAgLeMaNyAq
15.09.2013, 22:11
Saolasın.Acaba süper ligde kaç hafta olmuştur? :D

Geçen hafta sorulduğunda söylemiştim. 2012'deki evimizdeki Sivas maçı. Yani 49 lig maçı önce...

Ogün YAZICI
16.09.2013, 00:52
şu hayat memat meseli dediğimiz maçta bile toplam 104 bin km koşmuşuz.beşiktaş dün akşam bursa maçında 117 bin km koştu...taktik anlayıştan ziyade en büyük sorunumuz bu sene başından beri...oyun olarak bile güven vermeyen genç zekinin 9 bin km koşmaya hakkı yok...

Ali İhsan
16.09.2013, 00:59
Geçen hafta sorulduğunda söylemiştim. 2012'deki evimizdeki Sivas maçı. Yani 49 lig maçı önce...

Bunu penaltı mevzusu sandım, geri dönüp bakınca anladım....

Bu takım şu şartlarda geri düştüğü hiçbir maçı kazanamaz. İstisnalar Kukesi falan olur ancak... Çünkü bu takımın lideri yok, oyuncuların kazanma arzusu yok, takım takım değil... Oysa geçen seneki 1461 ruhu...

Aklıma gelmişken biz aşağı yukarı bir 50 lig maçı vardır penaltı atmayalı, bu takımın bi ara verilmeyen penaltıları, hakem doğramaları olurdu. Takım artık o kadar rezil halde ki benim gibi ilk suçu hep hakemde arayan adam bile bişey bulamıyor, cezaalanına giremedikten sonra hakem senin penaltını nasıl yesin?

sasort
16.09.2013, 01:03
şu hayat memat meseli dediğimiz maçta bile toplam 104 bin km koşmuşuz.beşiktaş dün akşam bursa maçında 117 bin km koştu...taktik anlayıştan ziyade en büyük sorunumuz bu sene başından beri...oyun olarak bile güven vermeyen genç zekinin 9 bin km koşmaya hakkı yok...

hep yazacam bunu ben yıllarca sol bekte fb gibi takımda ümit özat izledim kendimede soramadım nerden torpilli bu adam kesilmiyor diye
al şimdi zeki sen hem gençsin hemde koşmayacan
ya mra bu adama herhalde koşmasanda ben seni oynatacam dedi sanırım
ileri çıkmayacan savunmada hata yapacan
walla kimse kızmasın şu anda bana sabriyi anımsatıyor
ama çalışırsa kendini geliştirir
bosigwa onun için bir şans

sasort
16.09.2013, 01:09
ya arkadaşlar şuda var genç yetenekler için mra ben katılıyorum
siz şunu diyorsunuz bu çocuklar oynasa farklı olur kaybetmezdik ancak bunları hemen görev verilirse o formanın kıymeti kalmaz onlar için ulaşılması zor hedeften çıkar
trabzonspor 3-5 maç kazanır ancak bu çocuklar aynı şekilde kalır ve geriler örnek fb salih
ancak bunları kazanırsak bu sene olmasa bile önümüzdeki seneye hem bu çocuklar kazanır hem ts kazanır
mra oynatmadığı için baskı yiyor ama helal olsun vazgeçmiyor doğru bildiğinden bende saygı duyuyorum

sasort
16.09.2013, 01:12
ayrıca yabancılarımız bamba ve jankoyuda avrupada kullanacak piyasa kalma hedefi var bence hemde ikiside hazır değil
ligde mustafa idare eder ama avrupada kapasitesi yetmez mustafanın oraya bamba
ileridede forvet denilecek tecrübeli oyuncu lazım tek güvencemiz mesela lazio gibi takımın karşısında janko
bu süreçte hazırlanmaları sağlanacak
iki topçu için son şansları bence

Alika87
16.09.2013, 01:15
Ister Regionalliga olsun yani Almanlar futbola baska gözlen bakiyor.Bizler ancak avucumuzu yalariz yazik vallahi yazik.

almanlar acayip bir millet. Sosyal faliyetlere bayiliyorlar. ISter futbol olsun, ister konserler olsun, ister her hangi bir yarisma olsun, onlar gider ve tribünlerde yerini alir. Biz ise evdeki keyfi hic birseye degismeyiz. Iyiki olimpiyatlari alamadik, yoksa yine dünyaya rezil olacaktik.

Yaşar
16.09.2013, 01:21
Bu sezonun başlangıcı, geçen sezonun başlangıcına çok benzedi.
Sonu inşallah öyle olmaz.

Sadettin_
16.09.2013, 01:30
lige iyi başlamadık . ama çokta kötü değiliz umudumuzu kaybedersek baştan havlu atarız . umudumuzu kaybetmememiz lazım

İleli
16.09.2013, 02:32
90larin sonlarindan sonra avni akerdeki taraftarimiz takima itici guc olamamistir suanki halimiz rezalet..
staddaki gruplar sakin bana Trabzonsporu icin orda olduklarini soylemesinler, hersey Trabzonspor icinse inadlarini bir kenara birakip birlessinler..
gs fb bjk goztepe ksk bursa eskisehir hepsini tek cati altindalar ve muthis destekleri var takimlarina birde bize bakin utanc verici..
bursa taraftarini kiskaniyorum arkadas 7de 70e herkes yesil beyazi kusanip gidiyorlar stada guzelde destek veriyorlar helal olsun..