PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aralık Ayındaki Olası Kongre

Yavuz Bektaş
02.09.2013, 00:54
Trabzonspor'da Aralık Kongresi Yapılacak mı?

Trabzonspor delegesinden 11 kişilik bir grubun, kulübün 25-26 Mayıs'ta yaptığı olağanüstü genel kurul kararlarına itiraz ederek kongrenin iptali için açtığı davanın görülmesine Eylül ayında başlanacak.Trabzon 1. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde 6 Eylül 2013 günü başlayacak dava ile ilgili mahkeme taraflara eksiklerin tamamlanması için yazı gönderirken, Trabzonspor Kulübü'nün konuyla ilgili evrakları henüz mahkemeye sunmadığı öğrenildi.Trabzonspor Kulubü Derneği, avukat aracılığıyla 19 Temmuz 2013 günü Trabzon 1. Asliye Hukuk Mahkemesi’ne gönderdiği yazıda ek süre talebinde bulunarak, “Şehrimizde düzenlenen FİFA U-20 Dünya Şampiyonası organizasyonu dolayısıyla kulüp yöneticisi ve çalışanları bu organizasyonda yer almaları sebebiyle gerekli bilgi ve belgeye zamanında ulaşamadığımdan ve yeni edinebildiğim Dernek Genel Kurul evraklarının oldukça fazla olması sebebiyle HMK.'nın 127. maddesine göre tarafımıza ek süre verilmesine ayrıca dosyaya davalı vekil olarak UYAP kaydımının yapılması hususunu takdirlerinize arz ederim” açıklamasında bulundu.Mahkemede yazıya cevaben, “Mahkememiz dosyasında dava dilekçesinin davalı Trabzonspor Kulubü Derneğin'e 8 Temmuz 2013 tarihinde tebliğ edildiği, davalı vekilinin cevap verme süresi içerisinde mahkememizden cevap süresinin uzatılmasını talep etiği anlaşılmakla, HMK’nın 317. maddesi gereğince davalı vekiline cevaplarını sunması yönünde bir defaya mahsus olmak üzere 2 haftalık ek süre verilmesine” yönünde karar verdi.Konuyla ilgili mahkeme ön inceleme yaparak dava dosyasında dava dilekçesinin davalıya tebliğ edildiği kanuni süre içersinde davalının cevap vermediği dosyanın tetkikinden anlaşılmış olduğu yönünde görüş belirterek davanın ilk duruşmanın 6 Eylül 2013 günü yapılmasına karar verdi.Öte yandan Trabzonspor'da Aralık Kongresi Yapılacak mı?

Trabzonspor delegesinden 11 kişilik bir grubun, kulübün 25-26 Mayıs'ta yaptığı olağanüstü genel kurul kararlarına itiraz ederek kongrenin iptali için açtığı davanın görülmesine Eylül ayında başlanacak.Trabzon 1. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde 6 Eylül 2013 günü başlayacak dava ile ilgili mahkeme taraflara eksiklerin tamamlanması için yazı gönderirken, Trabzonspor Kulübü'nün konuyla ilgili evrakları henüz mahkemeye sunmadığı öğrenildi.Trabzonspor Kulubü Derneği, avukat aracılığıyla 19 Temmuz 2013 günü Trabzon 1. Asliye Hukuk Mahkemesi’ne gönderdiği yazıda ek süre talebinde bulunarak, “Şehrimizde düzenlenen FİFA U-20 Dünya Şampiyonası organizasyonu dolayısıyla kulüp yöneticisi ve çalışanları bu organizasyonda yer almaları sebebiyle gerekli bilgi ve belgeye zamanında ulaşamadığımdan ve yeni edinebildiğim Dernek Genel Kurul evraklarının oldukça fazla olması sebebiyle HMK.'nın 127. maddesine göre tarafımıza ek süre verilmesine ayrıca dosyaya davalı vekil olarak UYAP kaydımının yapılması hususunu takdirlerinize arz ederim” açıklamasında bulundu.Mahkemede yazıya cevaben, “Mahkememiz dosyasında dava dilekçesinin davalı Trabzonspor Kulubü Derneğin'e 8 Temmuz 2013 tarihinde tebliğ edildiği, davalı vekilinin cevap verme süresi içerisinde mahkememizden cevap süresinin uzatılmasını talep etiği anlaşılmakla, HMK’nın 317. maddesi gereğince davalı vekiline cevaplarını sunması yönünde bir defaya mahsus olmak üzere 2 haftalık ek süre verilmesine” yönünde karar verdi.Konuyla ilgili mahkeme ön inceleme yaparak dava dosyasında dava dilekçesinin davalıya tebliğ edildiği kanuni süre içersinde davalının cevap vermediği dosyanın tetkikinden anlaşılmış olduğu yönünde görüş belirterek davanın ilk duruşmanın 6 Eylül 2013 günü yapılmasına karar verdi.Öte yandan Trabzonspor Kulübü üyelerinden Ali Sayit Yılmaz, Trabzon Adliyesi’nde mahkemeye sunduğu dava dilekçesinde, Trabzonspor Kulübü Derneği’nin bu yılın Mayıs ayında yaptığı olağanüstü genel kurulda, yönetim kurulunun görev süresini belirleyen tüzüğün 68. maddesine geçici bir madde konulmasına ilişkin önergenin oylama, sayım ve sonucun değerlendirilmesinin Türk Medeni Kanunu, Dernekler Kanunu ve Trabzonspor Kulübü Derneği Tüzüğü'ne aykırı yapıldığını ileri sürmüştü.

KAYNAK : TRABZONTV

evet arkadaşlar dava tarihi belli önümüzdeki cuma günü kendi görüşüm olarak aralıkta kongre olmasını istiyorum böylesi daha hayırlı olacaktır

F. Yıldırım
02.09.2013, 00:59
Geç olsun güç olmasın. Gel artık Usta.

Jackal Wile
02.09.2013, 01:07
Allahınız varsa bırakın şu takımın yakasını rant siyaset bırak arkadaş yeter artık ya 25 yaşındayım 2 tane kıçı kırık türkiye kupası birde sevincini bile yaşayamadığımız halen daha bize iade edilmeyen bir şampiyonluk gördüm. İstemiyorum kardeşim şampiyonluklar falan kazanmak 25 sene şampiyonluk için sevmedim bu takımı borcu varmış batsın kardeşim düşsün amatöre ama boyun eğmeyelim. Dik duralım yine sahaya çıkınca yenilsek bile oynadığımız futboldan gurur duyalım başkanımız birelerine yaranmaya çalışmasın tek derdi taraftar mutlu nasıl olur ona uğraşsın çok mu şey istiyorum arkadaşlar

Tekrar ediyorum Allahınız varsa bırakın şu takımın yakasını 200 tirilyon borcuyla batmasına razıyız. Yeterki onurumuz gururumuz kırılmasın

Yavuz Bektaş
02.09.2013, 01:09
Allahınız varsa bırakın şu takımın yakasını rant siyaset bırak arkadaş yeter artık ya 25 yaşındayım 2 tane kıçı kırık türkiye kupası birde sevincini bile yaşayamadığımız halen daha bize iade edilmeyen bir şampiyonluk gördüm. İstemiyorum kardeşim şampiyonluklar falan kazanmak 25 sene şampiyonluk için sevmedim bu takımı borcu varmış batsın kardeşim düşsün amatöre ama boyun eğmeyelim. Dik duralım yine sahaya çıkınca yenilsek bile oynadığımız futboldan gurur duyalım başkanımız birelerine yaranmaya çalışmasın tek derdi taraftar mutlu nasıl olur ona uğraşsın çok mu şey istiyorum arkadaşlar

Tekrar ediyorum Allahınız varsa bırakın şu takımın yakasını 200 tirilyon borcuyla batmasına razıyız. Yeterki onurumuz gururumuz kırılmasın

Bütün taraftarın isteği bu ama yalakacilar bırakmıyor yakamizi

Jackal Wile
02.09.2013, 01:10
Geç olsun güç olmasın. Gel artık Usta.

ne ustası kardeşim ne ustası parası var diye birilerine yaranan adam istemiyorum bu takımın başında ne olacaktı yani transfer yapsın ama miting miting gezsin hiç mi miden bulanmıyor ? ne solcu ne sağcı hiç birşeyci olmasın sadece trabzonsporlu olsun başkan parası puluda olmasın yılda 1 değil 2 forma alırım yeterki bizi rahat bıraksınlar bizi bize bıraksınlar

F. Yıldırım
02.09.2013, 01:12
ne ustası kardeşim ne ustası parası var diye birilerine yaranan adam istemiyorum bu takımın başında ne olacaktı yani transfer yapsın ama miting miting gezsin hiç mi miden bulanmıyor ? ne solcu ne sağcı hiç birşeyci olmasın sadece trabzonsporlu olsun başkan parası puluda olmasın yılda 1 değil 2 forma alırım yeterki bizi rahat bıraksınlar bizi bize bıraksınlar

Yine önyargılar devam ediyor ne diyeyim.

Yavuz Bektaş
02.09.2013, 01:18
Iho halkın adamı dediniz siyaset sokmayacak kulübe dediniz siyaset yonetiyor kulübü bırakın on yargıları

Jackal Wile
02.09.2013, 01:19
Yine önyargılar devam ediyor ne diyeyim.

ön yargı değil kardeşim rengi belli adamın mavi,kırmızı,siyah,beyaz hiç birini istemiyorum rengi gri olsun

F. Yıldırım
02.09.2013, 01:25
ön yargı değil kardeşim rengi belli adamın mavi,kırmızı,siyah,beyaz hiç birini istemiyorum rengi gri olsun

Bu önyargı değil de nedir sorarım.

Ayrıca adam'a şikeci denildi, şike mücadelesine ihanet edecek diye suçlandı, fakat Basketbol Takımının durumu ortada.

Siyasi görüşünü dışa vurmadıkça beni ilgilendirmez nitekim o da bir insan ve görüşleri var.

Enes Ünal Kaya
02.09.2013, 09:50
Usta Kaybettikden Sonra İtiraz Etmedi..

Basketbol Takımına Gidip Yatırım Yaptı.. Bu Şekilde Beni Tavladı Valla.. İhoya Oy Verelim Diye Kaç Akraba Aramışdım Çok Pişmanım

aaahmet61
02.09.2013, 09:53

hem kötü futbola sinirleniyorsun hemde amatöre düşelim diyorsun bu ne yaman çelişki.

Derin Trabzon
02.09.2013, 09:53
Bu adamlardan o kadar bıktım ki ölseler üzülmem.

Özgür Öztürk
02.09.2013, 09:54
Yarın seçim olsa kimi istersiniz ?

aaahmet61
02.09.2013, 10:20
şuanda parasal sponsorluk ve proje açısından muammer usta açık ara önde .

Yavuz Bektaş
02.09.2013, 10:25

paraya bakmadan bile direk vizyon,lider olarak usta tabiikide

DEEP BLUE
02.09.2013, 10:25
Derin Trabzonspor'u bitireceğim dediği için, tarihin en aşağılık iftiralarına maruz kalan Muharrem Usta, Aralık ayında yeni kulüp başkanı olacaktır. Kendisinden en önemli ricam, sözünde dursun ve kulübe çöreklenmiş ne kadar statükocu, dinazor, eyyamcı, cahil cühela sürüsü, kan emici varsa kökünü kazısın. Kurumsal hamleleri yapsın. Duygusal değil, stratejik hareket etsin. Başarı kendiliğinden gelecektir.

Emre Emiroğlu
02.09.2013, 10:56
Muharrem usta kurumsallık anlamında dediklerini yapacak olsa dahi miting miting gezecekse hiç gelmesin.

Kimi destekliyorsa , kimin adamı ise devam etsin umrumda değil... Dışa vurmasın taraftarı bölmesin yeter. Parti sempatizanlığı yapmasın kafi benim için.

Ama aralıkta doğru seçim yapılmazsa trabzonspor tamamen dibi görmüş demektir.

alper*
02.09.2013, 10:57

Muharrem Usta.

Tolga_61
02.09.2013, 10:59
Şu an görünen adaylar arasında en ideali Muarrem Usta gözüküyor adamın yönetimde değilken bile Basket takımına ne kadar etkili olduğu ortada

Onur Civelek61
02.09.2013, 11:00
Usta için akp li dendi. O yüzden istemiyordum. İHO yu destekliyordum da ne biliyim böyle olduğunu...
Öze dönüş dediler hala Yusuf yedek Volkan sahada. Başkanı da TD de değiştirmek gerekiyor.

Adem Özlü
02.09.2013, 11:18
Hacıosmanoğlu dışında hiç kimse miting miting gezmez rahat olun.
Paramız olmasın ama futbol oynayalım mantığında olanlar var halen mümkün mü bu?

Burçak
02.09.2013, 11:48
Usta için akp li dendi. O yüzden istemiyordum. İHO yu destekliyordum da ne biliyim böyle olduğunu...
Öze dönüş dediler hala Yusuf yedek Volkan sahada. Başkanı da TD de değiştirmek gerekiyor.

herşeyin özeti bu işte.

Hamdi Kalaycı
02.09.2013, 11:50
Aralıkta Usta inşallah başkan olur.. Adam daha ne yapsın. Seçim sonucuna en ufak bir itirazda bulunmadı, üstüne kendisine okadar laf söyleyen adama gitti sponsor oldu ki basket takımının şu anki durumu ortada. Twitterdeki söylemlerinden de vizyonu belli oluyor zaten. İsteyen istediğini desin benim başkan adayım Usta' dır..

Seçim sürecinde de ortaya proje koyan bir Usta vardı ama "1 ay içinde kupa açık otobüste kemençeyle horon tepe tepe gelecek" diyen adama tav olundu.

Akp li diye istemediniz. Alın şimdi İHO' nuzla gurur duyun. Arada mitinglere de gidersiniz beraber..

Muhammed Ayaz
02.09.2013, 11:51
muharrem usta muhtemelen aday olacaktır.eğer olursa zaten başkan seçilir %100 ancak aralıkta kongre olma olasılığı nedir arkadaşllar??

ergin cesit
02.09.2013, 11:53
bu takımın başına has akp li albayrak geldi,o bile bu kadar aleni partizanlık yapmadı.futbol tarihinin bir ilkidir iho ve mitingleri

OFLU
02.09.2013, 11:54

Bende böyle düşünenlerdendim. İHO yu destekledim, desteklettirdim. Yanlış yapmışım. Özür Dilerim.

Özgür Öztürk
02.09.2013, 12:04
muharrem usta muhtemelen aday olacaktır.eğer olursa zaten başkan seçilir %100 ancak aralıkta kongre olma olasılığı nedir arkadaşllar??

Usülsüz tüzük değişikliği için yargıya başvuruldu.
Adli yargı tatili bitti. Dosya incelenip karar verildiği an seçimli olağan konre tarihi aralık olarak kesinleşir.

Murat'
02.09.2013, 12:09
Mutlaka kongre yapılması lazım, bu yönetime 4 ay daha nasıl sabredeceğiz onu düşünüyorum.

champions
02.09.2013, 12:21
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=41547
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=41830
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=41510

Daha birkaç ay önce şike mücadelesinde kanının son damlasına kadar savaşacak(!), seçimde oy hakkı olan, 4 yıldır başkanlık için birbirinden mükemmel çalışmalar yapan, çocuğunun Trabzonsporluluğundan şüphe etmeyeceğiniz, fbye sponsor olmamış mükemmel bir başkan seçtiniz ya, daha ne kongresi Aralık'ta?

OrkHun
02.09.2013, 12:23
çare hakan kulaçoğlu!!

tarsus
02.09.2013, 12:24
seçimlerde mümkünse 13.sandıkdakiler gelip oy kullanmasın

Soner Albayrak
02.09.2013, 12:26
Bu kulübün profesyonelliğe ihtiyacı var. Günü düşünmektense ileriye dönük hamlelere ihtiyacı var.

Muharrem Ustan'ın gelmesini istiyorum siyasi görüşüne karışmıyorum ister başbakanın adamı olsun ben sahada adam gibi takım seyretmeyi istiyorum.

Siyasetle işim olmayacak diyeni de gördük..

Punisher-61
02.09.2013, 12:30
seçimlerde mümkünse 13.sandıkdakiler gelip oy kullanmasın

Sen gercekten inaniyor musun 13. sandigin normal olduguna..???

13. sandik irdelensin..

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free (http://tapatalk.com/m/)

ergin cesit
02.09.2013, 12:38
13 ün laneti. kesinlikle oynama var o sandıkta

Yunus Emre AYAZ
02.09.2013, 13:51
Göreve çağrı : Ahmet ağaoğlu Aralık ayında aday olmalıdır..

Sibel
02.09.2013, 13:57
Aralık beklenirse vay halimize...

Jackal Wile
02.09.2013, 14:06
hem kötü futbola sinirleniyorsun hemde amatöre düşelim diyorsun bu ne yaman çelişki.

Ne alaka arkadaş olaya nerden bakıyorsun iyi futbol oynamak için birilerine yaranmak zorundaysak bu seviyede iyi futbol oynayamıyorsak amatöre düşelim kimseye yalanmayalım en baştan kuralım bu takımı diyorum. Ne zamanki bu takım birilerine malzeme oldu sıradan bir anadolu kulubu olma yolunda emin adımlarla yürümeye başladı.

Neden 2. bir glasgowda biz olmayalım

HOPA'LI TS'Lİ
02.09.2013, 14:06
Kupa verilmezse ve takım böyle giderse Aralık'ta MRA ve Hacıosmanoğlu gider.

Fanatik34
02.09.2013, 14:09
denize düsen Yilana sarilir misali...IHO´yu gönder, Usta´yi sec !

Degisecek olan? Hicbirsey...

aaahmet61
02.09.2013, 14:11

usta yılan değildir .futbolun vazgeçilmez kuralı olan dolardır eurodur.

DEEP BLUE
02.09.2013, 14:12

Çok gereksiz, mesnetsiz ve ağır olmuş yorumunuz...

DEEP BLUE
02.09.2013, 14:13

Hayatının sonuna kadar aday olmayacaktır. İsteyenle her iddiasına girerim. Bu adamı çok da büyütmeyin gözünüzde...

aaahmet61
02.09.2013, 14:16
Hayatının sonuna kadar aday olmayacaktır. İsteyenle her iddiasına girerim. Bu adamı çok da büyütmeyin gözünüzde...
imkansız aday olması .sadece Trabzonspor üzerinden prim yapar.kaçak güreşmekten başka bir şey yapmaz.heleki 200 trilyon borç ve gönderilemeyen on yabancıdan sonra.

Fanatik34
02.09.2013, 14:38
usta yılan değildir .futbolun vazgeçilmez kuralı olan dolardır eurodur.

Çok gereksiz, mesnetsiz ve ağır olmuş yorumunuz...IHO´nun yerine Usta gelmis olsaydi degisen ne olacakti? Belki (o da muamma) 1-2 transfer fazladan, o kadar !

Size ilk yapacagi aciklamayi da yazayim "Önümüzde buldugumuz Tablo, bekledigimizden cok daha vahim..vs vs diyerek Sadri Bey´e dokunacakti !

Usta´nin bugün basketbol´a verdigi destek, sadece Trabzonspor´a baskan olabilmek icindir !

IHO gibileri ile Trabzonspor´u ele geciremezsiniz ama Usta ile gayet mümkün..

Hatta biraz daha ileriye gideyim, (bugün IHO´nun yaptiklarini veya yapmadiklarini görünce) IHO´nun bizzat Usta´nin önünü acmak icin Baskan yapilmis olmasidir! Nedenine geleyim:

Secim öncesi Usta AKP Adayi olarak bilinirken, IHO halkin adami idi (halbuki o anlayanlar icin rengini belli etmisti). Simdi ise herkes yanildigini düsünüp, oyunu Usta´ya vermeyi düsünüyor, ilginc degil mi?

DEEP BLUE
02.09.2013, 14:57
IHO´nun yerine Usta gelmis olsaydi degisen ne olacakti? Belki (o da muamma) 1-2 transfer fazladan, o kadar !

Size ilk yapacagi aciklamayi da yazayim "Önümüzde buldugumuz Tablo, bekledigimizden cok daha vahim..vs vs diyerek Sadri Bey´e dokunacakti !

Usta´nin bugün basketbol´a verdigi destek, sadece Trabzonspor´a baskan olabilmek icindir !

IHO gibileri ile Trabzonspor´u ele geciremezsiniz ama Usta ile gayet mümkün..

Hatta biraz daha ileriye gideyim, (bugün IHO´nun yaptiklarini veya yapmadiklarini görünce) IHO´nun bizzat Usta´nin önünü acmak icin Baskan yapilmis olmasidir! Nedenine geleyim:

Secim öncesi Usta AKP Adayi olarak bilinirken, IHO halkin adami idi (halbuki o anlayanlar icin rengini belli etmisti). Simdi ise herkes yanildigini düsünüp, oyunu Usta´ya vermeyi düsünüyor, ilginc degil mi?

ilginç değil... Maalesef ön yargılarınızın esiri konumuna düşüp niyet okuyuculuğuna soyunmuş gibisiniz. Gerçek niyetin bu olmadığını düşünsem de, dışarıdan görünen manzara bu. Lütfen biraz daha sağduyu, lütfen...

Fanatik34
02.09.2013, 15:11
ilginç değil... Maalesef ön yargılarınızın esiri konumuna düşüp niyet okuyuculuğuna soyunmuş gibisiniz. Gerçek niyetin bu olmadığını düşünsem de, dışarıdan görünen manzara bu. Lütfen biraz daha sağduyu, lütfen...Size göre Önyargi, bana göre gercek bir Teori! Konu Trabzonspor olunca Teorilerimin cürüdügünü de hic görmedim.

ufak bir hatirlatma: Zamaninda Nuri Albayrak Kulübe Baskan oldugunda, buraya Üye olmustum (ki öncesinde sadece takipciydim). Sayin Albayrak´in gercek yüzünü buraya satirlar halinde yazdigimda, bayagi tepki de almistim. Ama zaman iste :)

Kaldi ki yanilan insallah yanilan ben olurum..ama yanilmadigima da sevinemiyorum!

Ustaalioğlu
02.09.2013, 15:12
Umarım bu kongre olur.
Usta TS nin başına gelebilecek en iyi adaylardandır. İple çekiyoruz...

tristram
02.09.2013, 15:17

niye trabzonspor'a baskan olmak icin bu kadar ugrassin ki?
usta'nin reklama veya paraya ihtiyaci var mi?basbakana yalakalik desen
ona da ihtiyaci yok.yani basbakanla gorusebilmesi icin trabzonspor baskani olmasi
gerekmiyor.
haci'nin bunlara ihityaci vardi.bu alemde onu adam yerine koyup karsisina alacak
insan sayisi azdir.

DEEP BLUE
02.09.2013, 16:19
Size göre Önyargi, bana göre gercek bir Teori! Konu Trabzonspor olunca Teorilerimin cürüdügünü de hic görmedim.

Değerli kardeşim,

Teori, adı üstünde teoridir. Gerçekliği kanıtlanıncaya kadar da teori olarak kalır. Gerçek bir teori diye bir kavram yoktur.

Yapmayın, etmeyin... Yeterince bel altı vuruldu adama... Aday oldu, hain ilan edildi. Seçilemedi, basketbol şubesine niye para yardımı yapmıyor denildi. Para yardımı yaptı, bunu başkan olmak için yaptı deniliyor. Artık söyleyecek söz bulamıyorum. Bildiğim tek şey var, bu kulüp Trabzon şehri için aşırı derecede lükstür.

UğurB
02.09.2013, 17:04

Aynen katiliyorum. Bu donemde artik hayir demek olmaz...

okan6161
02.09.2013, 17:45
aralıkta ne yönetim ne teknik heyet kalır gerçi bu teknik heyet fazlada gitmezya

Fanatik34
02.09.2013, 20:19
Değerli kardeşim,

Teori, adı üstünde teoridir. Gerçekliği kanıtlanıncaya kadar da teori olarak kalır. Gerçek bir teori diye bir kavram yoktur.

Yapmayın, etmeyin... Yeterince bel altı vuruldu adama... Aday oldu, hain ilan edildi. Seçilemedi, basketbol şubesine niye para yardımı yapmıyor denildi. Para yardımı yaptı, bunu başkan olmak için yaptı deniliyor. Artık söyleyecek söz bulamıyorum. Bildiğim tek şey var, bu kulüp Trabzon şehri için aşırı derecede lükstür.Benim herhangi bir kisiye belalti vurmak gibi derdim yok!

Usta Sistemin adami ve Trabzonspor´un bu hale gelmesinin en büyük sebebi zaten sistemin ta kendisi degil mi?

Trabzonspor´un iyi yönetilmesi icin parali Baskan´a ihtiyaci var mi? Yok

Trabzon sehrinin son 15 senesine bir bakiniz, Sehir insani ne hale geldi, daha dogrusu Trabzonspor taraftari ne hale geldi. Bunlar tesadüf mü oldu?

Bir önceki mesajima atfen, IHO´nun bu takimi bu kadar kötü yönetmesi, sizlerce tesadüf mü? Veya Sadri Sener´in takimi 2 senede bu hale getirmis olmasi tesadüfmüydü? Adam Yüksek Lisans sahibi vs vs..

Salih Yazıcı
02.09.2013, 20:31
ustanın bundan sonra tsluluğunu tartışana ağır konuşurum bir sonraki seçim

DEEP BLUE
02.09.2013, 20:55
Benim herhangi bir kisiye belalti vurmak gibi derdim yok!

Usta Sistemin adami ve Trabzonspor´un bu hale gelmesinin en büyük sebebi zaten sistemin ta kendisi degil mi?

Trabzonspor´un iyi yönetilmesi icin parali Baskan´a ihtiyaci var mi? Yok

Trabzon sehrinin son 15 senesine bir bakiniz, Sehir insani ne hale geldi, daha dogrusu Trabzonspor taraftari ne hale geldi. Bunlar tesadüf mü oldu?

Bir önceki mesajima atfen, IHO´nun bu takimi bu kadar kötü yönetmesi, sizlerce tesadüf mü? Veya Sadri Sener´in takimi 2 senede bu hale getirmis olmasi tesadüfmüydü? Adam Yüksek Lisans sahibi vs vs..

Bahsettiğiniz kadar ucuz ve basit değil o işler.

Trabzonspor başkanı olacak kişide, olmazsa olmaz üç şey var;

1-Maddi güç
2-Sosyal statü
3-Stratejik hamle planlama yetisi

Yoksa, ''Ahmet'un parasi varidi da nooldi, Hasan'un parasi yoğidi ama yureği var idi'' tarzı yorumlar sığdır ve öyle kalacaktır.

serdar
02.09.2013, 21:00
Araliktan önce olamazmi?

Sefaenes
02.09.2013, 21:07
insallah yalancilardan kurtuluruz insallah yine birileri oylarini satmaz

Eren Uğur Ayar
02.09.2013, 21:11
Neymiş efendim Muammer Usta ak partiliymiş neymiş efendim her tv programında para konuşuyormuş Hacıosmanoğlunu seçenler eserleriyle gurur duysunlar.

DEEP BLUE
02.09.2013, 21:13
Neymiş efendim Muammer Usta ak partiliymiş neymiş efendim her tv programında para konuşuyormuş Hacıosmanoğlunu seçenler eserleriyle gurur duysunlar.

Tabii haklılar, para değil komar yaprağı geçiyor futbol dünyasında...

ibrahim
02.09.2013, 21:25
Muharrem Ustanın en büyük hatası konu gasp edilmiş kupamızdan açılınca kaçak cevap vermesiydi. Hacıosmanoğlunun en büyük artısı ise daha bu olaylar olmadan önce başlayıp taa başkanlığa adaylığını koyana kadar hakkımız olanı savunmasıydı. Bağırdı, çağırdı, konuştu, etti başkan oldu falan derken önümüze CAS'tan sonra büyük bir fırsat geçmesine rağmen köşesine oturdu. En çok konuşandan bu hareket geldiyse hiç konuşmayandan aynı hareketi beklememek bana göre baya saçma bi düşünce...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Anıl C
02.09.2013, 21:28
yav aralıkta ustanın aday olacağının garantisini kim veriyor ki?

ibrahim
02.09.2013, 21:30
yav aralıkta ustanın aday olacağının garantisini kim veriyor ki?

Bence olmayacak. İyi polis kötü polis oyununa kurban gittik. Misyonu bitti zat-ı muhteremin...

nakzo
02.09.2013, 21:34
sonuna kadar usta vizyonsuz çakallra kaptırmadan kulübü efendi eğitimli kültürlü büyük takım hedefleyen utanmayacağımız başkan kesinlikle usta.

ibrahim
02.09.2013, 21:35
Bide sen efendi, maşallah.

Özgür Öztürk
02.09.2013, 21:43
Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermis derler ama bu bizim için geçerli değil sanırım.

temel_yilmaz
02.09.2013, 21:54
Trabzon Akçaabatliyim adimdan malum bu kabiliyetsiz,gotunu birilerine dayamadan is yapamayanlar ordusu bu şehirden yemiin olsun soguttu beni biktirdi yahu ne oluyor bizim insanimiza en ufak hsksizliga isyan eden insanlar nereye gitti bu sehirde hepsimi öldu,goc mu ettiler.

Kim gelirse gelsin degismeyecek bu yapi cok karamsarim.

mawro61
02.09.2013, 22:46
aralıkta kongre kesinmi acaba. kongre olursada acaba hacının paralı delegeleri seçimi lehine çevirirmi. malum seçim öncesinde hacı ciddi sayıda planlı olarak delege kaydı sağladı kendi lehine. son sandıklarda bunu gösteriyordu.bir köylü kurnazlığı olmasın yine

omondoles
02.09.2013, 23:35
Aralıkta kongre olursa Usta %100 adaylığını koyar.. Zaten basket takımını almasıda ileride futbol kulübü başkanlığına zemin hazırlaması içindir. inşallahta olur.. adamda en azından vizyon var. bizim Hocadan daha iyi kadro analizi yapıyor..

zafer6161
02.09.2013, 23:40
usta şimdi bunlara içinden kıs kıs gülüyordur
aslında ustanın seçimi kaybetmesi,kendi adına daha iyi oldu,,,

aralıkta seçim olsa.usta rakipsiz ve farklı şekilde kazanır

hemde daha güçlü şekilde,,borçlar bir nebze azalmış,,,

zafer6161
02.09.2013, 23:44
çare hakan kulaçoğlu!!

hala mı:)

bırakın şu memur doktor takımını...

kim kaale alır onu

zafer6161
02.09.2013, 23:46

1 ay önce faceden görüşmüştüm...ilk 5 sene düşünmüyor,daha sonra ne olur kısmet demişti...

Bartuğ13
02.09.2013, 23:53
sırf bu seçim olsun oy kullanayım diye bekliyorum. ilk oyumu İHO'yu göndermek için atarak kulübün kurtuluşunda rol oynamak istiyorum. ancak diyelim ki seçim yapılacak aralık'ta yani öyle karar çıktı, kimin aday olacağı meçhul.

mayıs ayında yaşanılan kriz ve sonunda gelinen hal ortadayken adayların mayıs 2013 gibi olmasından korkuyorum.

Yavuz Bektaş
02.09.2013, 23:55
Adam mesajı çaktı yine

Muhalif
03.09.2013, 00:00
Paralı adam aranıyorsa bence zengin Rus veya Arap iş adamlarına çağrıda bulunalım, mail organizasyonu yapalım bu iş için de. Biri gelip alsın kulübü. Hiç değilse siyasiydi, onun adamıydı, bunun adamıydı diye birbirimize girmeyiz.

TSercan82
03.09.2013, 00:05
Allah yolunuzu acik etsin diyecem de siz bizim yolumuza tas koydunuz. Sizde resmen dalga gectiniz bizimle. Yediremiyorum her gelenin dalga gecmesini.

Colakoglu
03.09.2013, 00:17
Değerli kardeşim,

Yapmayın, etmeyin... Yeterince bel altı vuruldu adama... Aday oldu, hain ilan edildi. Seçilemedi, basketbol şubesine niye para yardımı yapmıyor denildi. Para yardımı yaptı, bunu başkan olmak için yaptı deniliyor. Artık söyleyecek söz bulamıyorum. Bildiğim tek şey var, bu kulüp Trabzon şehri için aşırı derecede lükstür.

Son 2 cümlesinde anlatmak istedigin seyi her foruma girdigimde kendi kendime söylenirim. Cok dogru yazmissin renktas.
Ben isi biraz abarttim,sadece trabzon sehri degil her anlamda büyük takim taraftar profiline sahip olmadigimizi düsünüyorum, ve trabzonda Futbol oynama ortaminin gittikce kötüye gittigini savunuyorum,suan gayet Sagliksiz bir ortam hakim bence.

Heisenberg
03.09.2013, 00:24
Paralı başkan istemiyoruz, ama transfer istiyoruz. Paralı başkan istemiyoruz, emeğin, paraya karşı savaşı diyoruz, ama iş adamları niye yardım yapmıyor diye dert yanıyoruz. Kimse kusura bakmasın bu kafalarla bu takım asla düzelmez. Yaşım 20 diye muhtemelen ciddiye almayanlar olacaktır ama durum ne yazık ki böyle. En ufak şeyden gaza gelen bir taraftar topluluğu olduk çıktık. Hacıosmanoğlu'nun başarısız olacağı daha seçim zamanından belliydi. Herkes kupa sevdasına kapılıp, arkasına takıldı. Başkan dediğin insan şirket yönetmesini bilecek, futboldan anlayan profesyonellerle çalışacak. Ama bize başkan olarak gelenlerin en ufak bir projesi bile olmuyor. Geliyorlar, günü kurtarayım yeter kafasındalar. Ünal Aysal bence örnek alınması gereken bir başkan profili. Adam geldiğinde projeleri hazır halde geldi. Risklerini gerektiği yerlerde alıyor ve genelde de doğru hamleler yapmış oluyor. Bizde ona en yakın Usta görünüyordu. O yüzden benim kendi adıma adayım, Muharrem Usta'dır. Ama Hacıosmanoğlu'nun söylemlerine göre eylemlerini görünce ne yazık ki artık vaatlere inanmakta zorlanıyorum. Usta da gelip aynı şekilde dediği şeyleri yapmaz diye içten içe korku yaşıyorum. İnşallah bu Aralık'da hayırlısı olur ve Trabzonsporumuzun başına gerçekten yapacağı şeyleri planlamış bir insan gelir. Gerekirse 5 sene bekleyelim düze çıkmak için, ama bir kez çıktık mı Dortmund gibi planlı programlı olsun bu düzelme. Şu son yıllarda harcadığımız parayı gidip kaliteli scout ve antrenman ekiplerine harcasaydık adım gibi eminim şu an çok daha iyi yerdeydik. Çok moda oldu son dönemde ama bu iş kesinlikle vizyon meselesi. Biz Henrique'ye 4 milyona yakın para verip alıyoruz, Eintracht Frankfurt gidip Kadlec gibi bir futbolcuya 3.2 milyon verip alıyor. Başka örnek vermeye bile gerek yok. Ne zaman Kadlec transferi gibi transferler yapmaya başlarız, o zaman başarı gelir. Yoksa bir 27 yıl daha bekleriz bir sonraki şampiyonluk için.

Kadir
03.09.2013, 01:07
Kongrede adaylar içinden Usta'nın başkan olmasını istemiştim adamın duruşunda bir vizyon kariyerinde bir başarı vardı.. Ama Hacıosmanoğlu'da seçlince hayırlı olsun diyerek destek demiştim.. Başımıza nasıl bir facia geldiğini yeni anladık.. Keşke Usta seçilseydi.. İnşallah gelir Aralık ayında..

hodlu
03.09.2013, 01:09
Aralık geç derhal kongre........................................

Nihat Günay
03.09.2013, 01:10
İHO istifa...

Bera B.
03.09.2013, 01:37
Tek umudum bu kongre. O zamana kadar takımla ilişkimi minimumda tutmaya karar verdim. Maalesef dayanılacak gibi değil artık. Zevkten çok çile vermeye başladı.

Mehmet BAŞ
03.09.2013, 01:39
Aralıkta kongre olsa bile Muharrem USTA'nın adaylığını koymayacağını düşünüyorum.

Seçilen yönetime şans verilmesi gerekir şeklinde bir açıklama yaparak adaylığını koymaz.

Sadece Muharrem USTA değil, hiç kimse aday olmaz. Mevcut yönetim devam eder...

Maalesef durum bu... En fazla 2 yıl daha bu işkenceyi çekmeye devam edeceğiz.

toksoy61
03.09.2013, 09:44
İHO aralıkta gitsi!!!
diyeceksiniz ki paralı başkan gelmeyecek. bırakın gelmesin. İHO ya kızma sebebimiz nedir? parasız olması mı yoksa kulübün itibarını yerlerde süründürmesi mi? ben daha çok kulübün itibarını sarsması, kendini ve trabzon halkını küçük düşürmesine daha çok kızıyorum.

para yoksa şu anda olduğu gibi transfer yapmazsın. olmadı 2 tane oyuncu alıp 5 milyon uero maaş vermezsin. sattığın adamların parasıyla 1-2 milyon ueroluk adam alırsın. ama tabi bu işi yapcak, futboldan anlayan adamlar olması lazım. sizce şu teknik ekipte ve yönetimde futboldan anlayan kaç kişi var?

F. Yıldırım
06.09.2013, 14:35
İlk duruşma bugün mü?

sessizkral_1
06.09.2013, 14:36
Bence Muharrem Usta bizde Ünay Aysal etkisi yapar.Şans verilmeli

Tayfun
06.09.2013, 14:40
İlk duruşma bugün yapıldı kongre ile ilgili.

Dosyadaki eksiklerin tamamlanması için ekim ayına ertelendi.

F. Yıldırım
06.09.2013, 14:42
İlk duruşma bugün yapıldı kongre ile ilgili.

Dosyadaki eksiklerin tamamlanması için ekim ayına ertelendi.

Peki Ekim ayında karar çıkabilir mi?

Tayfun
06.09.2013, 14:44
Peki Ekim ayında karar çıkabilir mi?

Bilemiyorum şuan karanlık .

F. Yıldırım
06.09.2013, 14:46
Bilemiyorum şuan karanlık .

Sağol renktaş.

F. Yıldırım
20.10.2013, 18:14
Ekim ayı bitiyor hala duruşma olmadı. Ne zaman bu duruşma?

DeAgLeMaNyAq
20.10.2013, 18:18
Ekim ayı bitiyor hala duruşma olmadı. Ne zaman bu duruşma?

Çarşamba günü. Sonuçlanıp sonuçlanmayacağı da meçhul. Kasım ayında 3.bir duruşma olabilir...

F. Yıldırım
20.10.2013, 18:21
Çarşamba günü. Sonuçlanıp sonuçlanmayacağı da meçhul. Kasım ayında 3.bir duruşma olabilir...

Bu hafta sonuçlanır inşallah.

Mert'
20.10.2013, 18:22
İnşallah kongre olur ama aday çıkacağını sanmıyorum bu iho dann kurtulamayız 5-6 yıl daha

Ender Kuyumcu
20.10.2013, 18:56
Tüzük gereği açılan mahkemenin seçim olması yönünde karar vermesi gerekiyor ama bu celsede karar çıkar mı bilemem.

Ben de 23 diye biliyorum dava tarihini. Yani Çarşamba günü önümüzü daha net görebiliriz.