PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçe CAS Açıklaması: O Kupayı Kimse Alamaz!

Vkgz
30.08.2013, 19:59
"RÜYA GÖRÜYORLAR"

"Kupası alınır, puanı silinir, Fenerbahçe ligden düşürülür diyenler rüya görüyor. Biz burada olalım olmayalım bu camia bu taraftar bu davadan vazgeçmez. Biz hepimiz çok tutkuluyuz. Taraftarımız da öyle. Bu kupa Fenerbahçe'nin kupası. Bu kupada gözyaşı var, kan var, ter var. Uğrunda hapis yatılmışlık var. 1 kişi bile çıkıp ben o kupayı alırım diyemez, kimse de alamaz."

PLATINI İSTİFA ETMEK ZORUNDA KALACAK

Platini bizim iddia ettiğimiz şeyle aynı sözleri söylüyor. UEFA ekstra bir yargılama yapmadı. İsviçre’de bir derneğin verdiği kararla Fenerbahçe lekelenmez. Platini eğer bu sözlerinin arkasında durursa bu sürecin sonunda istifa eder.

Deniz Tolga Aytöre Şekip Mosturoğlu-Fenerbahçe Spor Kulübü

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20130830/10_yil_gecse_de_aklanacagiz.html
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/24620304.asp
http://www.sporx.com/futbol/superlig/fenerbahce/f-bahceden-aciklama-erzik-soylediSXHBQ342953SXQ
http://amkspor.com/2013/08/30/o-kupayi-kimse-alamaz.html
.
Bizim yönetim uyuyadursun adamlar haksız savaşlarına devamda kararlı

http://cdn.amkspor.com/amk-resimler/2013/08/fener_b.jpg

Burçak
30.08.2013, 20:02
bunlar güzel açıklamalar.
Şunlara inanan koyunlar var fb camiasında. sonra zırlayıp duruyorlar azize istifa diyorlar.
halen akıllanmadılar :))

daha sert açıklama yaparlar umarım.
bizim İHO akıllanırrda zaman kaybetmeden resmi olarak başvuruyu yapar.
yoksa bu şike çetesi durduk yere vermez kupa .
haydi başkan uyuma.
resmi başvuruyu yap artık
köpek gibi verecekler ozaman. elleri mahkum elleeriii :))))

alperenakif6061
30.08.2013, 20:07
Gereken Neyse yapılmalı bide üstüne TFF ye ve azizeye dünya tazminat davası açılmalı ve şunları artık susturulmalı. Yeter artık midem bulanıyor bunları gördükçe

fteotdgs
30.08.2013, 20:07
bunlar güzel açıklamalar.
Şunlara inanan koyunlar var fb camiasında. sonra zırlayıp duruyorlar azize istifa diyorlar.
halen akıllanmadılar :))

daha sert açıklama yaparlar umarım.
bizim İHO akıllanırrda zaman kaybetmeden resmi olarak başvuruyu yapar.
yoksa bu şike çetesi durduk yere vermez kupa .
haydi başkan uyuma.
resmi başvuruyu yap artık
köpek gibi verecekler ozaman. elleri mahkum elleeriii :))))

Bizim baskan ustasindan destur almadan hicbir yere basvurmaz. Ilk once onu degismez sart kabul edip koyalim bir kenara. Camianin bunu kabullenip ona gore tepkisini koymasi lazim artik.

FB cephesine gelince: Nasil kimse alamazmis o kupayi? En kotu ihtimalle UEFA ve FIFA zoru ile TFF "Ver kupayi" dediginde ne yapacaklar? Ustune mi oturacaklar o kupanin?

Ahmet Faruk
30.08.2013, 20:09
Eğer yönetim kupayı kanırta kanırta almazsa gitsinler kendilerini kanırttırtsınlar.

DeAgLeMaNyAq
30.08.2013, 20:10
Bu adamların açıklamalarını artık kendi taraftarları bile kaale almıyor ki. Bizim yönetimimizin Sadri Şener zamanında olduğu gibi kupa da kupa diye her gün açıklama yapması ne kazandıracak? Biz Hacıosmanoğlu'ndan kendisinin desöylediği gibi konuşmasını değil icraatini bekliyoruz...

Mert'
30.08.2013, 20:10
Başvurun artık nereye başvuruyorsan ey yönetim.

Enisc
30.08.2013, 20:12
Şike davasında sessiz kalan yönetimin aklını seveyim !

ESER
30.08.2013, 20:17
kupada kan mi varmis?ne kani? yoksa adetli adetli mi yapmislar sikeyi..

Jackal Wile
30.08.2013, 20:17
tepeden izin gelmeden bizim başkandan icraat beklemeyin iş yine sana bana taraftara düşecek sakın sakın tff de gösteri falan düzenlenmesin adamlar sizin başkanınız istemiyor kardeşim der rezil oluruz öncelik kulup binası

Tahir61
30.08.2013, 20:20
b.klu donunuzu bile alacağız köpoğulları

zaferyıldız
30.08.2013, 20:22
hacı başkanın bişey yapmayacağız açıklaması ile fenerin bu açıklaması örtüşüyor bence
bir plan var bişeyler yapılmalı ancak böyle gaza gelip değil
fener yönetimi de bunu istiyor ...
şikeden ceza almışın kupa vermem ne demek!
ben bu ülkenin hiç bir yasa kural kurum vs tanımam demek .
bu bir iktidar mücadelesi,
fener camiası üzerinde iktidar mücadelesi .
arada bizim hakkkımız -kupamız -onurumuz kaynayacak
hedeflenen şeylerden biri de bu ,asıl hedef fb de iktidar

İrva Yazıcıoğlu
30.08.2013, 20:25
Son çırpınışları =) Eğlendiriyorlar beni =)

Şikelerini tescillemeyen mahkeme kalmadı daha kupayı vermeyiz diyorlar =)))

Tahir61
30.08.2013, 20:30
ağlama fener ağlama

http://www.youtube.com/watch?v=QP0mE8F3fvg

Sibel
30.08.2013, 20:31
Allah akıl versin.

ibrahim
30.08.2013, 20:33
Afgur :D

6Şafak Aydın1
30.08.2013, 20:34
kahraman olacak güya kavaradan kahraman o kupayi bir yerine monte edebilirsin tescili siliniecek haberi yok.

Doğukan Uçan
30.08.2013, 20:40
http://o1308.hizliresim.com/1d/y/s35hp.jpg

AHAHAH
AHAHAH
AHAHAH
AHAHAH
AHAHAH
AHAHAH
AHAHAH
AHAHAH
AHAHAH
AHAHAH
AHAHAH
AHAHAH
AHAHAH
AHAHAH
AHAHAH
AHAHAH
AHAHAH
AHAHAH
AHAHAH
AHAHAH

GULER
30.08.2013, 20:41
Bu serefyoksunlarina artik hadlerini bildirmek lazim. Bizim baskan da kupayi iade etmelerini beklesin. Daha cok bekler(iz).

Punisher-61
30.08.2013, 20:46
Adamlar her yerde suclu ama mücedele ediyor..

Bizim baskanda hic bir yere bas vurmayacagiz diyor..

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free (http://tapatalk.com/m/)

Lazman
30.08.2013, 20:47
her surude bi akilli olur. bunlarda bitene bile yok. nasil toplanmislar bi araya :D karpuz gibi secme hepsi bi fenevlilerin :D

M. Fatih ALEMDAR
30.08.2013, 20:48
Komik adamlar vesselam :)

TSezgin61
30.08.2013, 20:55
"..., ugrunda 1 yil hapis yatmislilik var.."

Burayi okudum biraktim.

Bende birsey var sandim.

OrkHun
30.08.2013, 21:02
Hala yönetim de yönetim diyenler var

Arkadaş biz eyleme geçelim daa! Ülkede hukuk mu var allasen, zorla almamız lazım o kupayı!!!

Ahmet Kuru
30.08.2013, 21:05
bunlar CAS ceza vermez de demişlerdi...
Çok şeyler söylemişlerdi hepsi tam tersi oldu...
söylemeye devam etsinler:)

Doğukan Uçan
30.08.2013, 21:06
bdp ten beter çıktı bu şerefsizler

ibrahim
30.08.2013, 21:07
bdp ten beter çıktı bu şerefsizler

btp daha herif bunlardan...

zekeriyya
30.08.2013, 21:08
Vay arkadaş açıklamaya bak sen

ferhat odabaş
30.08.2013, 21:10
bu açıklamalar kendi cahil taraftarlarını gaza getirmek için yeterlidir.. başarılı olmuşlardır.. bizim başkan hiç bir yere başvurmayacağını söylediği için zaten o kupa bize gelmez.. her türlü hukuki yollar bizim için açıktır bunu kullanacak cesur insanlar gereklidir.. başkanımız bizim için hala övgü dolu cümleler kurmamış ama şikebahçe taraftarları için tv de methiyeler kurmuştur..

DeAgLeMaNyAq
30.08.2013, 21:14
bu açıklamalar kendi cahil taraftarlarını gaza getirmek için yeterlidir.. başarılı olmuşlardır.. bizim başkan hiç bir yere başvurmayacağını söylediği için zaten o kupa bize gelmez.. her türlü hukuki yollar bizim için açıktır bunu kullanacak cesur insanlar gereklidir.. başkanımız bizim için hala övgü dolu cümleler kurmamış ama şikebahçe taraftarları için tv de methiyeler kurmuştur..

Bütün seçim kampanyasını ve stratejisini kupa üzerine kuran bir başkanın, elini kolunu bağlayıp hiçbir şey yapmadan bekleyeceğine inanmak bana pek mantıklı gelmiyor. Bekleyelim görelim elbet bir stratejileri vardır yoksa zaten bu yönetimin ömrü uzun olmaz...

şenol.08.borçkalı
30.08.2013, 21:15
bu acıklamayı yapanları, tımarhanedeki deliler bile dikkate almaz.
koskoca camia ne hale geldi diyecem ama koskocalığından eser yok..acıklamalara bak..cocukca..

INGAA INGAAA DİYE AĞLIYORLAR..

Mert'
30.08.2013, 21:16
Açıklamaya bak taraftar grubu yapsa neyse de bu nasıl mantıktır 1 yıl yatmışlık varmış.

Hırsız birşey çalıp yatıp çıktığında helal mi oluyor çaldığı?

My
30.08.2013, 21:25
"İsviçre’de bir derneğin verdiği kararla Fenerbahçe lekelenmez." :)

Aşırı saçma ve aptalca bir açıklama bu yahu gerçekten var mı böyle bir açıklama iyi baktınız mı uşaklar?

M. Fatih ALEMDAR
30.08.2013, 21:28

Aşırı saçma ve aptalca bir açıklama bu yahu gerçekten var mı böyle bir açıklama iyi baktınız mı uşaklar?

Dernek dedigi de avrupa futbolunun patronu;)
Sam liginde o dernegin verdigi paralari cukka ederken iyiydi;)

ESER
30.08.2013, 21:31
Dernek dedigi de avrupa futbolunun patronu;)
Sam liginde o dernegin verdigi paralari cukka ederken iyiydi;)

bu propagandayi yiyecek ve sindirecek kamyonlarca andaval var memlekette:) isvicrenin dernegiymis,,:D sende Turkiyenin dernegisin ,

Yunus İnce
30.08.2013, 21:34
Sanki Spartacus'ün kılıcı.

Tayfun
30.08.2013, 21:35
Adamın ......dan kan alırlar Kamiiiillllll :)

FC-ST-PAULI-61
30.08.2013, 21:36
tam cocuk gibi bunlar.Vermicem!!! Hayir istemiyom vermicem! hahahahahah

Onur Civelek61
30.08.2013, 21:37
Fifayi bekliyorum. Çok eğlenceli olacak

Tayfun
30.08.2013, 21:37
Açıklamayı derleyen fener amigosu Ramboymuş tinerle bu kafayı ancak o yapar.

Helvacı61
30.08.2013, 21:39
adamlar akıl tutulması yaşıyor dağılmışlar resmen.. dernek dediği yere bir uçak dolusu şerefszle savunma yaptılar . küçümsedikleri dernek şike yapmışsın gelemezsin dedi ..yine dernek dedikleri kurum ,şikebahçeyi düşürün dese mecbur düşürecekler.. bunların amacı ortamı gerip ulusal düzeyde ceza almamıza sebep olmak..işin ilginç yanı koyun sürüsü gibi taraftarı var güdüyorlar. ama bu saatten sonra o kupa bizim diyebilmek ayrı bir yüzsüzlük ama nafile

ESER
Açıklamayı derleyen fener amigosu Ramboymuş tinerle bu kafayı ancak o yapar.

saka maka aciklamanin altina imza atmaya azizin ve yoneticilerinin totolari yememis, mudure yikmislar naylon kahramanlik hikayesini.

Doğukan Uçan
Valla arkadaşlar bu işin sonu hiç iyiye gitmiyor nereye gider bilmiyorum ama çok büyük olaylar olacak böyle giderse.

USTA Abdurrahman
30.08.2013, 21:44
http://1.bp.blogspot.com/_bTQFOEY7Zuw/TNFY-b2E6CI/AAAAAAAAAjo/L0RBBZUBRPs/s320/salak+yemin+ediyorum+gerizekal%C4%B1+bu+%C3%A7ocuk +ahmedinejad.jpg

Doğukan Uçan
30.08.2013, 21:46
http://www.sosyaltwitter.com/wp-content/uploads/2013/05/ins-canim-ya-komik-caps.jpg

Helvacı61
30.08.2013, 21:48
Valla arkadaşlar bu işin sonu hiç iyiye gitmiyor nereye gider bilmiyorum ama çok büyük olaylar olacak böyle giderse.

hiçbir şey olmaz bugün kupa verilsin babalar gibi istanbul dahil yurdun dört bir yanında görülmemiş kutlamalr yaparız ..gerisi boş muhabbetler şampiyonluk tescilimiz geri sayıma geçmiştir ve yakındır ..hatta tescil edildiği gün türk futbolunda görülmemiş bir barış havası olur..bu gergnliğin tek sebebi 3 yıldır adaletin sağlanamamıdır..

Doğukan Uçan
30.08.2013, 21:50
hiçbir şey olmaz bugün kupa verilsin babalar gibi istanbul dahil yurdun dört bir yanında görülmemiş kutlamalr yaparız ..gerisi boş muhabbetler şampiyonluk tescilimiz geri sayıma geçmiştir ve yakındır ..hatta tescil edildiği gün türk futbolunda görülmemiş bir barış havası olur..bu gergnliğin tek sebebi 3 yıldır adaletin sağlanamamıdır..

dayak istiyolar zorla

özgür6161
30.08.2013, 21:57
Hala kupa da kupa diyen bir başkanımız vardı.Kupa deyince her gün ne oluyor diyenler var...

Gündemden düşmüyor.Taraftarın bu konuya odaklanmasını sağlıyor vs. s.

Garip insanlar var hakikaten...

Ve bugün hala yönetimin sessizliğini belki de çok derin strateji ve planlama yapıyorlardır diyen ........... var!!!!

Burada asli görev taraftara düşecek...

Bakın FB açıklamasının bir kısmında ne yazılmış?Biz burada olalım veyahut olmayalım büyük FB taraftarı bu işin peşini bırakmayacaktır...

Hala bu konuda bile;geçmiş başkan veyahut yöneticiler,teknik hocanın emeğiyle ve şike davalarıyla neticesine ulaştığımız şu konu da bile utanmadan haysiyetsizce ş...fsiz şikecilerin düşüncesiyle eşgüdümde olan insanlar var...

Bu insanlar ne yazık ki o ahlaksız şikecilerin lafının aynısını söyleyebilecek kupa da kupa diyen başkan söylemiyle haysiyetsizce konuşanlar var!!!

Kupa için bir müraacatta bulunmaya gerek yok diyen halihazırdaki yönetime ise bu sessizlik birşey yapmıyorlar anlamına gelmez belki de çok derin bir strateji güdüyorlar diye söylüyor aynı şahıs!!!

Başbakan ve siyasilerle mi,İnce işler çevirdiğini söyleyen Erdoğan Bayraktarla mı yapıyor bu derin stratejiyi???

Tavsiyem Fenevin hakkı yenmiştir diyen Kılıçdaroğlu'na gitsin!!!Yahut öteki şuursuza!!!

Lanet olsun!!!

Bakın beyler bu kupayı bu taraftar söküp alacak!!!

Ama sizler gibi adamları gördükçe hiçte inanasım gelmiyor...

Mehmet
30.08.2013, 22:12
Düpedüz haksızlar.
Battılar yerle bir oldular.
Mantıklı düşünen Fbli taraftarların ağzını bıçak açmıyor bu günlerde.
Ancak Fb yönetimi hala saf taraftarlarını kandırmanın oyalamanın peşindeler.

Şimdi sırada yapılacak cezalandırmalardan haberleri elbette var.

Kupa iade edilecek !
Trabzonspora tazminat ödeyecekler.
Lig düşürülecekler.
Bir kısım yöneticileri de ayrıca ceza alacaklar.
Boşuna zırvalamasınlar.

fteotdgs
30.08.2013, 22:25

Hayir begenemiyorsa ciksin o dernekten. Kapi orda. Kendilerini tutan yok :)

F. Yıldırım
30.08.2013, 22:29
İçinizden 'Tamam' deyip geçin:)

44-61
30.08.2013, 22:36
Saddamın enformasyon bakanı Es-Sahaf vardı. onun yaptığı açıklamalara benziyor.

Amerikalılar başkanlık sarayına girmiş ama o hala savaşı kazanacağını iddia ediyordu. kuyruğu dik tutmaya çalışıyorlar hepsi bu...

DeAgLeMaNyAq
30.08.2013, 22:38
Hala kupa da kupa diyen bir başkanımız vardı.Kupa deyince her gün ne oluyor diyenler var...

Gündemden düşmüyor.Taraftarın bu konuya odaklanmasını sağlıyor vs. s.

Garip insanlar var hakikaten...

Ve bugün hala yönetimin sessizliğini belki de çok derin strateji ve planlama yapıyorlardır diyen ........... var!!!!

Burada asli görev taraftara düşecek...

Bakın FB açıklamasının bir kısmında ne yazılmış?Biz burada olalım veyahut olmayalım büyük FB taraftarı bu işin peşini bırakmayacaktır...

Hala bu konuda bile;geçmiş başkan veyahut yöneticiler,teknik hocanın emeğiyle ve şike davalarıyla neticesine ulaştığımız şu konu da bile utanmadan haysiyetsizce ş...fsiz şikecilerin düşüncesiyle eşgüdümde olan insanlar var...

Bu insanlar ne yazık ki o ahlaksız şikecilerin lafının aynısını söyleyebilecek kupa da kupa diyen başkan söylemiyle haysiyetsizce konuşanlar var!!!

Kupa için bir müraacatta bulunmaya gerek yok diyen halihazırdaki yönetime ise bu sessizlik birşey yapmıyorlar anlamına gelmez belki de çok derin bir strateji güdüyorlar diye söylüyor aynı şahıs!!!

Başbakan ve siyasilerle mi,İnce işler çevirdiğini söyleyen Erdoğan Bayraktarla mı yapıyor bu derin stratejiyi???

Tavsiyem Fenevin hakkı yenmiştir diyen Kılıçdaroğlu'na gitsin!!!Yahut öteki şuursuza!!!

Lanet olsun!!!

Bakın beyler bu kupayı bu taraftar söküp alacak!!!

Ama sizler gibi adamları gördükçe hiçte inanasım gelmiyor...

Ortaya konuşup adamlığıma laf edeceğime saygılı olmayı denesen hiç fena olmaz. Yetti artık bu laf iğnemelerin. 10 senedir buradayım senin gibi saygılı gözüküp, saygısızlık yapan olmadı burada bana...

Tahir61
30.08.2013, 22:44
ağlamayın lan ezikler

Yavuz Bektaş
30.08.2013, 22:48
yav he he

polatmu
30.08.2013, 22:49
bu fenevi takan mı var hala??? tertemiz alın terimiz ve haklı olmanın verdiği o muazzam gücün karşısında kim durabilir ki!!! şu hayatta haklı olmaya gör kim durabilir karşında... eşek gibi gelecek o kupa tek bir tuşa basılacak tff sitesinde 2010 2011 şamp trabzonspor yazacak hooop geçmiş olsun!!!

Vkgz
30.08.2013, 22:49
http://www.hurriyet.com.tr/_np/9379/21259379.jpg

Platini bizim iddia ettiğimiz şeyle aynı sözleri söylüyor. UEFA ekstra bir yargılama yapmadı. İsviçre’de bir derneğin verdiği kararla Fenerbahçe lekelenmez. Platini eğer bu sözlerinin arkasında durursa bu sürecin sonunda istifa eder.

açıklamanın bu kısmını uefaya mail atıp iyice kızdırmak lazım adamları :)

özgür6161
30.08.2013, 22:50
Ortaya konuşup adamlığıma laf edeceğime saygılı olmayı denesen hiç fena olmaz. Yetti artık bu laf iğnemelerin. 10 senedir buradayım senin gibi saygılı gözüküp, saygısızlık yapan olmadı burada bana...

10 senedir buradasın ama boşsun...

Neyse karşılıklı dialoğa girmeyeceğim seninle...

sessizkral_1
30.08.2013, 22:51
başvurmak için neyi bekliyoruz anlamıyorumki

Mert M.
30.08.2013, 22:52
Nasıl bir camiadır ki kendisiyle sürekli dalga geçmek için malzeme verebilsin! Vallahi bravo!
Kimin alın teri? Kimin emeği?

bordomavi1
30.08.2013, 22:53

açıklamanın bu kısmını uefaya mail atıp iyice kızdırmak lazım adamları :)

uefa da çatıvdaycak mı :D :D :D :D

zaferyıldız
30.08.2013, 22:54
Saddamın enformasyon bakanı Es-Sahaf vardı. onun yaptığı açıklamalara benziyor.

Amerikalılar başkanlık sarayına girmiş ama o hala savaşı kazanacağını iddia ediyordu. kuyruğu dik tutmaya çalışıyorlar hepsi bu...

Süper benzetme :) başta bizi de kandiriyordu es sahaf
bunlarinki saraya girilmiş hali şu an

Ustaalioğlu
30.08.2013, 22:56
Hürriyet'te bu ifadeler yok yalnız. Kolpa haber olmasın.

DeAgLeMaNyAq
30.08.2013, 22:58

Boş olabilirim ama bunu niye yüzüme vuruyorsun böyle bir hakkı kim verdi sana? İnsanlara seviyesizce saldırmak sana ne kazandırıyor? Bence de diyaloğa hiç girmezsen, mesajlarımı alıntılamazsan, alıntılamadığın halde ortaya konuşup laf sokup durmazsan çok memnun olurum. Ne sen benim huzurumu boz, ne de ben senin. Tamam mı?

Mollasalihoğlu
30.08.2013, 22:58
"Şampiyonlar Ligi Finali'ni oynatmam" açıklamasına benzemesin? :)

poetricus
30.08.2013, 22:59
Yok canım, kupayı kendileri getirip verecekler...

44-61
30.08.2013, 23:01
söylediklerine kendileri de inanıyor mu acaba? eğer inanıyorlarsa artık olaya Gençlik ve Spor bakanlığı değil Sağlık bakanlığı bakmalı...

44-61
30.08.2013, 23:02
Süper benzetme :) başta bizi de kandiriyordu es sahaf
bunlarinki saraya girilmiş hali şu an

süper adamdı ama. haberlerde heyecanla beklerdim... Battalgazi filmlerinin tadı vardı adamda...

E. Cumur61
30.08.2013, 23:02
Dalga geçmek serbest başlığını kim kapattıysa açsın :)

fanatikdevri
30.08.2013, 23:06
Bunlar salağa yatıyorlar sanki,bu kadar mal olma ihtimalleri varsa yazık bu ülkenin Hukuk Fakültelerine.

fanatikdevri
30.08.2013, 23:08
Dalga geçmek serbest başlığını kim kapattıysa açsın :)

Bu başlıktan devam ediliyor işte,tekrar açılmasına ne gerek var?

poetricus
30.08.2013, 23:08
Doğru söylüyorlar, o kupada kan, alın teri ve gözyaşı var. Trabzonspor'un kanı, alın teri ve gözyaşı...

sessizkral_1
30.08.2013, 23:09
artık hamle yapmalıyız

E. Cumur61
30.08.2013, 23:10
Bu başlıktan devam ediliyor işte,tekrar açılmasına ne gerek var?

Reyting reyting

Sibel
30.08.2013, 23:11
http://s21.postimg.org/4xerrgf5j/platini_1.jpg (http://postimage.org/)

Ömer SEVİNÇ
30.08.2013, 23:12
http://s14.directupload.net/images/130627/jezctcj5.swf

Jackal Wile
30.08.2013, 23:14
işin tuhafı bu açıklamayı antuda bulamadım geçen istifa diye bir giriş yapmışlardı acaba antuda artık anladı dikkate mi almıyor bunları yoksa ben mi bulamadım :)

cerasus
30.08.2013, 23:15

Bize anlatsaniza bos nasil olunmuyor diye.

Bilmediginiz bir sey yok nasil olsa, biz cahiller aydinlatilmayi bekledik her zaman.

Bir 10 sene de biz heba etmeyelim. Sirasi gelmisken faydalanalim.

Jackal Wile
30.08.2013, 23:20
http://s7.directupload.net/images/120703/uhfxlhp6.swf

hatırlatayım dedim

Ömer SEVİNÇ
30.08.2013, 23:28
10 YIL GEÇSE DE AKLANACAĞIZ
Liverpool Hillbrough olayından dolayı suçlandı. Yıllar sonra aklandı. İngiliz hükümeti özür diledi. Juventus da aklandı. Biz de 10 yıl geçse de aklanacağız. İsviçre federal mahkemesine gideceğiz. Olmazsa İsviçre eyalet mahkemelerine gideceğiz. AİHM’e gideceğiz ve sonunda bağımsız bir yargıda aklanacağız.İki ay önce UEFA duruşmasından sonra yeni başlıyor demiştik. Kamoyunda bir teslimiyet var gibi algı yaratılıyor. Tescillenmiş bir şey yok…
Amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokun.

metehan
30.08.2013, 23:40
Onlar bugüne dek böyle çok şeyler söylediler. Büyük konuştular, yeri geldi tehdit ettiler. Olanlar ortada !

TSelif
30.08.2013, 23:43
Öküzlere bak, uğrunda hapis yatmışlık var. Niye hapis yattınız lan düdükler:D O kupayı öyle bir vereceksiniz ki bi de oynayacaksınız verirken :D
Tabi bizim Hacı gerekeni yaparsa :mad:

Sümeyye Şahin
30.08.2013, 23:56
Hapis yattığı kupayı sahiplenmiş adam öh be. :D

Kupa mupa umrumda değil sayelerinde ama bu sürecin sembolü o kupa.
10 yıl sonra yanımdakilere gösterip anlatacağım o kupanın hikayesini uzun uzun.
Hala sizin müzedeyse orada gösterir anlatırım ben de rezilliğinizi mesela.
Böyle bir utancı nasıl sahiplenirler, aklım almıyor ki.

titanic
30.08.2013, 23:58
Ha ha ha kimse terlemediniz demiyor ki, terlemişssinizdir sıkıntı yok, şike terlemeye engel değildir.

titanic
30.08.2013, 23:59
Kimsenin kupayı almak için birşeyler yapmasına gerek yok, o kupa bu saatten sonra kendi kendini ışınlar bizim müzeye

orhan42
31.08.2013, 00:03
Bunlar harbiden mal...UEFA deliler gibi pişmandır bunlara 2 yıl değilde 3-4 sene men cezası vermedik diye..

Vkgz
31.08.2013, 00:09
platini duy bunları :)

titanic
31.08.2013, 00:11
Fenerbahçenin sert çıkışı dünya piyasalarını salladı. Uefa insanları sokağa çıkmamaları konusunda uyardı. :)

CEMEFKER
31.08.2013, 00:12
işin b..unu çıkarmaya gerek yok.

bekledik, o dedik, bu dedik, durduk...

kardeşim bu taraftarın sabrı cas'ın kararı ile son bulmuştur...

yargıtayın margıtayın isviçre federal, özerk , yarı otonom...bilmem ne..vs mahkemelerinin sonunu bekleyemeyiz....fb kendi kurduğu oyunda rüyada , b..ta bocalasın dursun her kimle yapacaksa....

yargıtay sonucunu beklemeye gerek yok bana göre ( şike suçu teşkilatı, kuruluşu, seçimleri, hukuk kurulları, cezaları..vs ile özerk yapıdaki bir spor branşı olan futbol mecrasında meydana geldiğine göre tff yalan rüzgarı dizisinin entrikalarını bir kenara bırakırsak, bağlı olduğumuz avrupa'nın futboldaki en üst kuruluşu uefa cezayı kesti mi kesti....sonra yapılan itiraz sonucu sporun en üst mahkemesi cas/tas cezayı kesti mi , kesti...)

....Top acilen yapılacak olağanüstü genel kurul seçimi sonrası yeni yönetimde ve en fazla seçimden 1 hafta içerisinde vereceği/verebileceği yeni kararda...(bütün bu dediklerim yeni yıla girmeden yapılabilir)

Biz futbol olarak Uefa'ya bağlıyız, milli takımlar seviyesinde dünya kupası müsabakalarına fifa çatısı altında katılıyoruz ve onların verdiği karara saygılıyız, bağlıyız, birileri bir hata yaptı, katakulli , yangından mal kaçırma taktiklerine gitti, özür diliyor ve hakkı hakedene veriyoruz... denmeli ve iş artık tatlıya bağlanmalı.

(yoksa seçim sonrasını/uygun konjenktürü bekleyeceksek yandı gülüm ketan helva)

titanic
31.08.2013, 00:13
Yapılan açıklamalar ortamı gerdi, fenerbahçenin verdiği ultimatom sonucunda güvenlik gerekçesiyle şampiyonlar ligi maçları bu sezon oynanmayacak

titanic
31.08.2013, 00:14
cas kararı hakkında yapılan açıklama:

açıklamanın ardından cas kendisini lav etti.

ozturk
31.08.2013, 00:15

Deagle bu forumun en olması gereken kişisidir bilgi hazinesidir o nedenle kırmayalım kendisini çok faydası dokunuyor bizlere

titanic
31.08.2013, 00:16
cas kararı sonrası yapılan açıklama.

fenerbahçenin açıklaması üzerine yapılan incelemelerde kupanın üzerinde kan izine rastlanmadı, göz yaşının ise zamanla buharlaştığından şüphe ediliyor

Burçak
31.08.2013, 00:16
Yav he he (http://d1210.hizliresim.com/12/3/dmg5f.gif)

fteotdgs
31.08.2013, 00:23

Karismayayim dedim ama dayanamadim. Ikinizi de tanimiyorum, once onu soyleyeyim. Ilk cumlende oyle bir ithamda bulunduktan sonra ikinci cumlende "karsilikli diyaloga girmeyecegim" demen komik olmus. Diyalogu baslamadan bitiren sensin orada :)

Bu arada su son tartisma konunuzdan bile emin degilim ancak "bos"lukla yaftaladigin renkdasin ozellikle "ansiklopedik" yazilarini cok yararli buluyorum. Ayrica bugune kadar kimse ile seviyesiz bir atismaya girdigini gormedim.

CEMEFKER
31.08.2013, 00:28
Ya ne kafa var bu insanlarda....Dün akşam tv'ler ağlama duvarına döndü...

"Ben inanmak istemiyorum"...

" İçimiz acıyor"...

"üzerimize gelmeyin" ...

"futbolcuların alın teri"....

"suçsuzluğumuzu ispat edene kadar..."....

"sahaya yansıdığını gören var mı..."...

"ya 3-0 'dan 3-5'e dönen Manisa maçı n'olcak...."

"maçları hop oturup hop kalkarak izledik"....

"şike varsa niye gollerin birçoğu 90'lı dakikalarda geldi"....

"bu cezalar bizleri piyasadan silme operasyonudur"....(Neyyy ! Birisi The Chemaad mi dedi.)

Birilerinde var olduğu söylenen bu güç her neyse mesainizi boşuna harcamayın...... Esad'ı Allah aşkına alın şu Suriye'den ve Mısır'daki zulmü durdurun, altını makul seviyelere indirin, dolara, benzine dur deyin.

Mert'
31.08.2013, 00:30
O değil de Deagle abi de boşsa biz gidelim :)

Burçak
31.08.2013, 00:30

" İçimiz acıyor"...

"üzerimize gelmeyin" ...

"bu cezalar bizleri piyasadan silme operasyonudur"....(Neyyy ! Birisi The Chemaad mi dedi.)

Birilerinde var olduğu söylenen bu güç her neyse mesainizi boşuna harcamayın...... Esad'ı Allah aşkına alın şu Suriye'den ve Mısır'daki zulmü durdurun, altını makul seviyelere indirin, dolara, benzine dur deyin.
Diyarbakır Karpuzu kadar kafa var.
Ama çekirdeği kadar beyin yok ne yazık ki...

titanic
31.08.2013, 00:32

" İçimiz acıyor"...

"üzerimize gelmeyin" ...

dünün özetiiiiiiiiii

çok güzel derlemişsin renktaş bunlara ek:

yargıtay onarsa trabzonun da ceza alması günedeme gelebilir.

bu maksatlı bir yaklaşımdır..

uefa taraflı davranmıştır

dünyanın neresinde bu kadar hızlı bir yargılama olabilir

yasal haklarımızı kullanacağız......................

Emirhan Makul
31.08.2013, 00:33
Dalga geçiyoruz ama bence de o kupayı onlardan kimse alamaz.

fteotdgs
31.08.2013, 00:36

Forum yoneticisi de bunu diyorsa biz bosuna takiliyoruz burada :) UEFA, bilemedin FIFA TFF'ye geregini yap dediginde ve TFF seve seve geregini yaptiginda onlara bir sey soran olmayacak ki. O muzelerindeki kupa onlarin olsun, istediklerini yapsinlar onunla artik.

inadina61_08
10 YIL GEÇSE DE AKLANACAĞIZ demişler ya, işte bu cümle fenerlilerin 10 yıl beklemesi için iyi bir sebep, inanıyoruz, kazanacağız, bütün kapılar kapanmadı, Türkiye'de yargıtay onasa bile kadıköy muhtarlığı devletin bir kurumu onlar bizim haklı olduğumuza inanıyor buradan yürüyeceğiz, belge alacağız, peçetelere haklı olduğumuzu yazacağız.....
medyayla verirler gazı verirler gazı, isviçreye başvurduk, abd'ye gittik, mozambik futbol federasyonunda davamız görüşülecek, bir kargo dolusu adamla gidiyoruz ve kargo uçağıyla gidiyoruz özel uçak çok yakıyor....
ah bu fenerliler bir insan bu kadar mı aptal yerine konulur, uyanın diyeceğim de, bunların ayık hali böyle ...

he canım he 10 yıl daha bekleyin siz, sonra azizin ailesinden biri gelir bir 10 sene daha sallar size, torunlarınız dede biz şikecimiyiz diye sorduğunda yok yavrum davamız hala görülüyor dersiniz : )))

Fatih Öztürk
O adamin her seyi en iyi ben bilirim, ben var ya ben havalari olduruyor beni yemin ederim. Hayatimda bu kadar bos kibir gordugumu hatirlamiyorum.

Abi birde şu var.bu andaval ülkenin sözde en önemli avukatlarından bırıymış.bu salak andaval aptal mal herıf değılmıydı Eskışehıre giden şike parasını itiraf eden.daha ne afkuruyor beyınsız herıf.

titanic
31.08.2013, 00:37

ortada çalınmış bir şey var suçlular yakalandı,ben istemiyorum demedikten sonra sana ait olan başkasında kalmaz.

titanic
31.08.2013, 00:38
10 YIL GEÇSE DE AKLANACAĞIZ demişler ya, işte bu cümle fenerlilerin 10 yıl beklemesi için iyi bir sebep, inanıyoruz, kazanacağız, bütün kapılar kapanmadı, Türkiye'de yargıtay onasa bile kadıköy muhtarlığı devletin bir kurumu onlar bizim haklı olduğumuza inanıyor buradan yürüyeceğiz, belge alacağız, peçetelere haklı olduğumuzu yazacağız.....
medyayla verirler gazı verirler gazı, isviçreye başvurduk, abd'ye gittik, mozambik futbol federasyonunda davamız görüşülecek, bir kargo dolusu adamla gidiyoruz ve kargo uçağıyla gidiyoruz özel uçak çok yakıyor....
ah bu fenerliler bir insan bu kadar mı aptal yerine konulur, uyanın diyeceğim de, bunların ayık hali böyle ...

he canım he 10 yıl daha bekleyin siz, sonra azizin ailesinden biri gelir bir 10 sene daha sallar size, torunlarınız dede biz şikecimiyiz diye sorduğunda yok yavrum davamız hala görülüyor dersiniz : )))

10 yıl sonra şike serbest bırakılırsa aklanırlar.

h@msi61
31.08.2013, 00:38
hala mi konusuyorlar, dediginiz ne cikti da bu ciksin... Hala kendi taraftarlarini kandirma pesinde herifler...

Mert'
31.08.2013, 00:47
Bu konu Ganitaya taşınsın :)

CEMEFKER
31.08.2013, 00:48

Tamam , bizim için fark etmez...Zaten başkanda o kupa artık kirli bir kupadır demiyor muydu...

Kupa onlarda kalsın, bozuk malla avunsunlar, ancak bizim için bir zahmet de futbolu yönetenler 2010-2011 yılı şampiyonu Trabzonspor'dur desin ve jest olarak yeni yapacakları kupanın altına 2. baskı ibaresi koysunlar.Belki bir soran olur bu nedir diye.....Birileri de açıklar....(Serdar Bali'nin önayak olduğu heykel geldi aklıma birden)

ESER
31.08.2013, 00:49
"onun ugruna hapis yatmislik var" :D
kupa ugruna bir takimin baskani icerde neden yatar ?

Arif Timurcioğlu
31.08.2013, 00:51
Mal bunlar :)

Tahir61
31.08.2013, 00:51
http://s21.postimg.org/4xerrgf5j/platini_1.jpg (http://postimage.org/)

alınıtlaaa

kudurun lan köpoğulları

http://p1308.hizliresim.com/1d/z/s3gy6.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

savsat
31.08.2013, 00:52
ben onun için hırsızlık yaptım diyorum,onun için hapis yattım,vermem işte vermem

özgür6161
31.08.2013, 00:53
Bize anlatsaniza bos nasil olunmuyor diye.

Bilmediginiz bir sey yok nasil olsa, biz cahiller aydinlatilmayi bekledik her zaman.

Bir 10 sene de biz heba etmeyelim. Sirasi gelmisken faydalanalim.

Yazmışsın işte nasıl olduğunu,anlatmaya ne hacet?

Ozan Yazıcı
31.08.2013, 00:56
Degil kupa, ananizin nikahini bile alacagiz

özgür6161
31.08.2013, 01:02
Karismayayim dedim ama dayanamadim. Ikinizi de tanimiyorum, once onu soyleyeyim. Ilk cumlende oyle bir ithamda bulunduktan sonra ikinci cumlende "karsilikli diyaloga girmeyecegim" demen komik olmus. Diyalogu baslamadan bitiren sensin orada :)

Bu arada su son tartisma konunuzdan bile emin degilim ancak "bos"lukla yaftaladigin renkdasin ozellikle "ansiklopedik" yazilarini cok yararli buluyorum. Ayrica bugune kadar kimse ile seviyesiz bir atismaya girdigini gormedim.

Karışmayayım diyorum ama ben de sana birşey söyleyeyim;

Bana söyleyeceğini söyledi ve ben de sana daha yazmayacağım,istediğini söyle anlamında dialoğa tekrar girmeyeceğimi söyledim.

Ansiklopedik yazılar tanımlamalar içerir ve istifade etmeniz sizin kendisiyle hukukunuzdur.

Ben malum kişiye,söylemlerinden ötürü yazımı yazdım.

Burada veyahut farklı platformda herkes herkesi bilir...

Çok seviyesiz olduğumdan ancak bu şekilde sizlere cevap verebiliyorum.Kusuruma bakmazsınız umarım.Olmadı hakem heyetinde kararınızı verirsiniz artık.

Fatih Öztürk
31.08.2013, 01:02
şike şike o kupa gelecek.çare yok şikeci günahkar mahluklar.

Mert'
31.08.2013, 01:03
Şu açıklamaları mail atsak aslında? Platini de görsün şikecilerin nasıl UEFA hakkında böyle konuştuğunu :)

cerasus
31.08.2013, 01:04
Yazmışsın işte nasıl olduğunu,anlatmaya ne hacet?

Bir de sizden dinleyelim, olur da bir yanlisimiz olur. Bos kalmayalim, degil mi?

özgür6161
31.08.2013, 01:05
İşte Hacıosmanoğlu'nun o açıklamaları...

"Bunlar bilinen şeyler zaten bilinmeyenler değil. Yanlış yönlendirmeye çalışanlar oldu ama dünyada da adalet var Türkiye'de de adalet var. Biz kimseye başvuru yapmayacağız. Ortada bir pislik var. Bu pisliği örtmeye çalışanlar bundan sonra örtemeyeceklerini anlarlar sanırım.

Ben Fenerbahçe taraftarına her zaman saygı duyduğumu söyledim. Biz bu kupayı TFF'ye idare ediyoruz derlerse Fenerbahçe taraftarını da zarara uğratan insanlar en azından giderayak bu rezillikten biraz kurtulabilirler.

Fenerbahçe'yi bu duruma düşürenlerin giderayak onurlu bir iş yapma şansları var. Kupayı TFF'ye iade ederlerse onurlu bir hareket yaparlar."

Fatih Öztürk
31.08.2013, 01:06
Kupaya kına sürecez.40 gün 40 gece kutlama yapacaz.Kadırga TV'den canlı yayınlayacaz.sızde eşek gıbı tv'nızın karşısına geçıp bızı ızleyeceksenız.

fteotdgs
31.08.2013, 01:10
Karışmayayım diyorum ama ben de sana birşey söyleyeyim;

Bana söyleyeceğini söyledi ve ben de sana daha yazmayacağım,istediğini söyle anlamında dialoğa tekrar girmeyeceğimi söyledim.

Ansiklopedik yazılar tanımlamalar içerir ve istifade etmeniz sizin kendisiyle hukukunuzdur.

Ben malum kişiye,söylemlerinden ötürü yazımı yazdım.

Burada veyahut farklı platformda herkes herkesi bilir...

Çok seviyesiz olduğumdan ancak bu şekilde sizlere cevap verebiliyorum.Kusuruma bakmazsınız umarım.Olmadı hakem heyetinde kararınızı verirsiniz artık.

"Seviyesiz" lafini "atisma"'nin ustunden nasil kendi ustune yansittin, o senin bilecegin is.

Yok, kusuruna bakmadim.

Hakem heyeti?

Kadir
31.08.2013, 01:31
Ya başkanın biz başvurmadan gelsin kupa muhabbeti boş gerçekten, kaç gün geçti bizde hala tek atak yok var da biz mi görmüyoruz yoksa?

Noel baba kulübün bacasından yılbaşında içeri mi bırakacak kupayı?

Courage
31.08.2013, 01:35
UomMr2L4GrY

Bu sözlere başka türlü gülüş gitmezdi.

(Kuş beyinliler,Kuş beyinliler! :))

Ali İhsan
31.08.2013, 01:45
O kupa için şike yaptık biz vermeyiz!!!

ozancabdullah
31.08.2013, 02:52
http://www.youtube.com/watch?v=O6glJu0pW5M

bu yaziyi okudukca boyle gulesim geliyo :)

aziz yildivim yada fb li bi yonetici bana bu yaziyi direk anlatsada boyle gulerim heralde

http://www.youtube.com/watch?v=y2gPPexVsjc

hodlu
31.08.2013, 06:45
Trabzonspor Yönetim Kurulu TFF'ye resmi olarak başvuru yapmalı ama bakıyorum ses seda yok. Bu konuda tüm camianın harekete geçmesi lazım...

arifberkay
31.08.2013, 08:45
Biz böyle susarsak meydan itlere kalır...Geç kalıyoruz

Travelair
31.08.2013, 08:51
Hala taraftara oynuyorlar. Trabzonspor tazminat davalarını yakında açmalı. Burunlarından getirmeli

Yunus Danışmaz
31.08.2013, 09:06
Kimse o kupayı alamaz mı??? .... Donlarına kadar almamız lazım!!!

yaranozlu
31.08.2013, 09:12
Zaman geçiyor, ses yok seda yok. Başkan olduğunda esip gürleyen hacı başkan şimdilerde sus pus zaman geçiriyor. Aynı gün başvurularını yapması gerekirdi. Tutturmuşlar yargıtay kararı, spor karar beklemez. Madem beklenecek karar gelene kadr kimse maç yapmamalıydı. Adam şike yapmış 2 t kupası, lig ikinvilikleri ve az kalsın uefa kupasını alacaktı. İçine ederim böyle işin! Bize gelince kıyamet bile beklenir!

TSezgin61
31.08.2013, 09:15
Davalar pes pese gelmeli, köseye sikismalilar.

Senden kupalar calip piskin piskin aciklamalar yapan camia eline düstü, sen hala sus pus oturuyorsun...

colman
31.08.2013, 09:19
biz baskı yapmalıyız..

Celal Demir
31.08.2013, 09:27
adamın k.....ndan kan alırız ulan adi herifler....

TSelif
31.08.2013, 09:56
Biraz eğlenelim arkadaşlar. Mosmoroğlu şabana kupası için ağlıyor bakın :D

http://www.youtube.com/watch?v=XhzXQ1JY5Zo

SEDER
31.08.2013, 09:58
davaya müdahil değilmiydik. müdahilliğimiz kabul de edilmişti. istersek 100-150 milyon Euro tazminat bile alırız bu şeref yoksunlarından..birde şunlara fener mener demeyin bunların adı artık şikebahçe

peker61
31.08.2013, 10:00
Bunlarda utanmada yok hala hangi yüzle konuşabiliyorlar bizim başkanda beklesin iade edecekler herifler utanmasa bizim müzemizdekileri isteyecekler

şenol.08.borçkalı
31.08.2013, 10:56
ADAMLARDAN GİDER AYAK EFENDİLİK BEKLEDİK ( GÜYA ... ) GELEN CEVABA BAKIN :) :) :)

bunların anladığı net bir dil var.. Sayın başkan 2 senedir öğrenemedimi ??

anladıkları dil.. (biri başkana bunu iletsin )

*Kupa için resmi başvuruda bulunacaksın..
*Bu adamlar neden küme düşmedi kardeşim , düşüreceksin diyeceksin..
*Bütün dünyaya bu adamları rezil edeceksin..

Ender Kuyumcu
31.08.2013, 10:59
Bunlara kalsa Mahkeme de ceza veremezdi UEFA da...

UEFA zaten bir dernekti ama o derneğin organizasyonuna katılmak için kendilerini yırtıyorlar.

CAS namus davalarıydı geri çektiler ama tekrar CAS'ın yolunu tuttular. Şimdi de İsviçre federal mahkemesine gidiyorlar ama orada da sonuç değişmeyecek.

Bu hırsızların bu kadar uzun süredir konuşmalarının ve bu zamana kadar ceza almamış olmalarının tek sorumlusu Trabzonspor'un eski ve yeni yönetimleridir. Şayet gerekli resmi başvuruları yapmış olsalardı UEFA bunların düşürülmesini daha biz bunların yerine ŞL'ne alındığımızda isteyecekti TFF'den.

Şimdi de aynı şey söz konusu biz müdahil olmadığımız için UEFA da normal prosedürler ve zaman çerçevesinde işletiyor süreci. UEFA gerekli yaptırımları uygulayıp TFF'den fb ve diğer şikecileri düşürmesini isteyecektir ve o kupa da er ya da geç ait olduğu yere gelecektir.

Gönül isterdi ki bunda Trabzonspor yönetimlerinin de bir dirhem katkısı olsun ama maalesef onlar başka hesaplar peşinde.

alone_6161
31.08.2013, 11:31
Bizim Hacıosmanoğlu uyuduğu müddetçe bunların at koşturmaları devam eder. Uyu Hacıosmanoğlu uyu. Yalnız seni birgün taraftar uyandıracak haberin olsun.

Göktuğ Altuntaş
31.08.2013, 11:36
yönetim böyle beklemeye devam ederse bizde daha çoook bekleriz kupa gelsin diye..

gece_bekcisi
31.08.2013, 11:37
Başkanın niye istifa ediyor o zaman. Hem suçlu hem güçlü

Burçak
31.08.2013, 11:39
şikeciler büyük acziyet içindeler.
görüyoruz ki 3 temmuz 2011 den beri hep bize bişe olmaz havasındaydılar
ve ne demişlerse tersi çıktı.
şimdi bu dedikleride aynen öyle olacak. o kupayı eşşekler gibi verecekler.
elleri mahkum.
dünyanın hiç bi yerinde 2 sene ziktir ol git lan gelme avrupa maçlarına denilip de müzesinde kupa bırakılan bir örnek yok.
uefa resmen demiştir .
ulan şikeci ipneler gelmeyin lan 2 sene avrupaya.
sıra kupada. o kupayı yalvararak verecekler. bırakın artık yakamızı diyecekler.

TSezgin61
31.08.2013, 11:58
Bu kupayi aldigimiz an, sikecilere kiyamete kadar piskolojik üstünlük kurmus olacaz.

96 yilini önümüze koyardilar timsaha getirdik. Süründürdük.

Bu kupa istanbul saltanatina, istanbul bizans oyunlarina vurulmus en büyük darbedir.

Pislikleri gün yüzüne cikmistir. Herkes gerceklerle yüz yüzedir. Feneri besiktasi birakin, tapelerden sonra cinconlular bile bu konuyu Trabzonsporlularla konusamiyor...

Allahim sana sükürler olsun.

O kupa, o don gelecek!

Cyzio
31.08.2013, 12:24
Bunlara kalsa Mahkeme de ceza veremezdi UEFA da...

UEFA zaten bir dernekti ama o derneğin organizasyonuna katılmak için kendilerini yırtıyorlar.

CAS namus davalarıydı geri çektiler ama tekrar CAS'ın yolunu tuttular. Şimdi de İsviçre federal mahkemesine gidiyorlar ama orada da sonuç değişmeyecek.

Bu hırsızların bu kadar uzun süredir konuşmalarının ve bu zamana kadar ceza almamış olmalarının tek sorumlusu Trabzonspor'un eski ve yeni yönetimleridir. Şayet gerekli resmi başvuruları yapmış olsalardı UEFA bunların düşürülmesini daha biz bunların yerine ŞL'ne alındığımızda isteyecekti TFF'den.

Şimdi de aynı şey söz konusu biz müdahil olmadığımız için UEFA da normal prosedürler ve zaman çerçevesinde işletiyor süreci. UEFA gerekli yaptırımları uygulayıp TFF'den fb ve diğer şikecileri düşürmesini isteyecektir ve o kupa da er ya da geç ait olduğu yere gelecektir.

Gönül isterdi ki bunda Trabzonspor yönetimlerinin de bir dirhem katkısı olsun ama maalesef onlar başka hesaplar peşinde.

Üstadım, artık kabul edin: Akıl Oyunları (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=42555). Hiç bir yönetim, öyle ya da böyle şampiyon olmamızı istemiyor. Maalesef yazılarımda işin "Şenol Güneş" kısmına takılıp, büyük fotoğrafı göremiyorsunuz.

.

Cyzio
31.08.2013, 12:25
Bu arada, kupa bir şekilde gelebilir. Ama bu, yönetimlerimiz sayesinde olmayacak.

.

Jackal Wile
31.08.2013, 13:30
lanet olsun siyasetçilere güvenipte milyonlarca insanı burda çıldırtanlara

U.Sadıkoğlu
31.08.2013, 13:34
Pauhahahajhajhjahjakhakjhahajh

alper*
31.08.2013, 13:37
Böyle bir haber de var:

http://spor.internethaber.com/spor/super-lig/sampiyonluk-kupasi-trabzona-gidiyor-170081.html

hodlu
31.08.2013, 14:05
Ben tek başıma da olsa harekete geçip gerekli uyarıyı TS Yönetim Kuruluna yapacağım. Kaplumbağa misali belki bir şey olmaz ama bu uğurda ölmek bile şereftir....

Yaşar
31.08.2013, 14:16
Çalınan sadece Trabzonspor'un kupası değil, sevinci, övüncü, geleceği her şeyi çalınmış.
Olayı sadece ''Trabzonspor kupasını istiyor'' şeklinde küçücük bir çerçevenin içerisinde düşünmek yanlış.
28 sene sonra gelmiş olan o şampiyonluğa sevinmemiş gerekiyorken, o sene bu uğurda canlar verildi.
Uykularımız kaçtı, günlerimiz, gecelerimiz zehir oldu.
Trabzonspor taraftarı psikolojik olarak yıpratıldı.
Futbolcular, teknik direktör, başkan dağıldı; futbolcuların elinden gitti, teknik direktörün ve başkanın dağılmışlığın verdiği psikoloji ile o başarısının devamını sağlayamadı.
İsyanın, dik duruşun sembolü Trabzonspor da gitti, yerine siyasete bulaşmış, kendi egoları ile yönetilen bir kulüp geldi.
Bunlar kupadan daha önemli gerçekler, kupa sadece bir sembol ve bir teneke parçası ama Trabzonspor'un duruşu, kişiliği, karakteri de kayboluyor, bunları kazanmak o kupa kadar önemli.

Muhalif
31.08.2013, 14:51
Bu açıklamaların muhattabı biz değiliz taraftar olarak. Kupayı alacağım vaadiyle göreve gelen Hacıosmanoğlu'dur. Buyursun cevap versin, daha doğrusu cevap vermesine de gerek yok gerekli yasal mücadeleyi başlatsın başka da bir şey istemiyoruz kendisinden. Bu süreçte haklarımıza ve alacaklarımıza dair hukuki hiçbir açığımız olmasın yeterli benim için. 1 sene daha beklerim o kupa için eğer Fb düşecek, tüm tazminatımızı ve haklarımızı alacaksak. Yoksa yarın kuru kuruya bir kupa verip işi kapatın deseler de razı değilim. Bu kadar sene bekledik, dediğim gibi fb camiası tüm bu laflarını misliyle yeyip, misliyle zarara uğramadan, küme düşmeden kuru kuruya bir kupayı akşama verseler istemiyorum.

Jackal Wile
31.08.2013, 15:39
tekrar ediyorum her yerde de yazıyorum hacıosmanoğlu bilsinki o kupa gelince sayın başbakana teşekkür edip oy toplayacağını sanıyorsa yanılıyor şahsım adına akp ye oy veren ellerim kırılsın bu kadar rezilliği bize yaşatıp sonra o kupayı lutuf gibi vermesini yiyecek kadar da kör değilim çok şükür

mawro61
31.08.2013, 15:46
kahvedeki köylü mehmetağa gibi adamı klüp başkanı yaptık. febeşten beter hallere düşersek şaşırmam

Gordon Freeman
31.08.2013, 15:52
Kanırta kanırta alacaz hem de

canna52
31.08.2013, 16:04
bu açıklamadan çıkan sonuç sen eşek olursan semer vuran çok olur. (fb taraftarı için)

hala bu adamlar konuşabiliyor utanmadan ya ona yanıyorum..

Sami Kuk
31.08.2013, 16:47
Alamıcaz zaten , daha doğrusu almak için çaba göstermicez.Başkan a hiç ama hiç güvenmiyorum ben

poetricus
31.08.2013, 20:28
Şu, "Dalga Geçmek Serbest" başlığını kim kapattı, ne güzel "fener alayı" düzenlemiştik.

Cyzio
31.08.2013, 20:47
Şu, "Dalga Geçmek Serbest" başlığını kim kapattı, ne güzel "fener alayı" düzenlemiştik.

Charles Aznavour'u seyredebildiniz mi?

.

Turan Bebek
31.08.2013, 20:51
Kupayi alacamizdan kimsenin zerre şüphesiz olmasın bu yol onlar için çıkmaz sokaktir artık

poetricus
31.08.2013, 22:19
Charles Aznavour'u seyredebildiniz mi?

.
Maalesef...

Cyzio
31.08.2013, 22:23
Maalesef...

Canınız sağ olsun, ama nasıl olsa orada duruyor.

.

cakalkerem
31.08.2013, 22:31
gazeteler ve basın yine onlardan yana..

neyse ki Allah tan hala akıllı 3-5 eski şikeci yönetici varda adamlar bu iş bitti diyebiliyor şimdikilerin hepsinin aklı bir karış havada....

nereye saldıracaklarını şaşırıyorlar

poetricus
31.08.2013, 22:52
Kupayı geçin. Ne bizimkilerin almaya niyeti var ne ilgililerin vermeye... Beni ilgilendiren bunlarin şikeciliğini cümle àlemin duymuş olması...

Cyzio
31.08.2013, 22:55
Kupayı geçin. Ne bizimkilerin almaya niyeti var ne ilgililerin vermeye... Beni ilgilendiren bunlarin şikeciliğini cümle àlemin duymuş olması...

Zaten korkarım sonunda elimizde sadece bu komik gurur kalacak.

.

HOPA'LI TS'Lİ
31.08.2013, 23:17
Hala afkuruyor şerefsiz soysuz ahlaksızlar

o kupa artık trabzonsporumuzundur öğrenin şikeciler....

metehan
31.08.2013, 23:25
Bence, "Kupayı kimse alamaz" diye ne kadar fazla bağırırlarsa, kupanın gidişi o kadar yakındır :)

Tuğrul
31.08.2013, 23:35
Ekim-Ocak ayları arasında Yargıtay davayı karara bağlayacak.

Haktan ve hukuktan bihaber emek hırsızları o zaman sokağa çıkacak yüz bulamayacak. Metris yolcusu olacaklar.

O gün geldiğinde futbol camiasında hiçbirşey eskisi gibi olmayacaktır. Bu feryat figanları, umut tanecikleri saçmaları beyhude kalacaktır.

leons61
31.08.2013, 23:36
Bence, "Kupayı kimse alamaz" diye ne kadar fazla bağırırlarsa, kupanın gidişi o kadar yakındır :)

kim vercek kupayı...başkanın girişimde bulunmayacakmış işte

kalavara
01.09.2013, 01:20
bizim yönetimin geliş misyonunu düşününce apaçık bir meydan okuma, ama başbakan bize susun derse kahraman başkanımız konuşmaya devam eder mi? yoksa kupa isteyenleri ihanetle mi suçlar?

Kasım BEKTAŞ
01.09.2013, 01:22
http://www.youtube.com/watch?v=PMgDUKnxIP4

metehan
01.09.2013, 01:26
kim vercek kupayı...başkanın girişimde bulunmayacakmış işte

Öncelikle kupanın FB'den gidişinden bahsettim, bize gelişinden değil ama geleceğinden de şüphem yok.

Şimdiki başkan girişimde bulunmazsa, bulunacak başkası çıkar. O işler o kadar kolay değil, başkan gerçekten istese de bunu engelleyemez. Geçen sene de, FB'ye UEFA'nın dokunmayacağını yazıp çiziyorduk burada, ne oldu?

Emirhan Makul
01.09.2013, 01:27
Dünya yıkılır da o kupayı vermezler.

TS-FAN
01.09.2013, 01:38
Kupa verilmez,alınır !

My
01.09.2013, 01:48
O zaman da biz dünyayı yıkarız.

ibrahim
01.09.2013, 01:59
Kongrede pollyanaci akp adayi kaybetti, intikamci akp adayi kazandi. Trabzonspor camiasinin bu kupayi unutmayacagi mesajini alan aldi.

Kupanin verilmemesine ihtimal vermiyorum. fenerin icindeki kendisine ait olan bir taraflarini kurtarmaya calisan, akp yandasi olmayan kesiminin bu aciklamasida bu yüzden...

sefayasin
01.09.2013, 02:25
Dünya yıkılır da o kupayı vermezler.

this is a TOTEM.

atomantcum
01.09.2013, 10:29
tepeden izin gelmeden bizim başkandan icraat beklemeyin iş yine sana bana taraftara düşecek sakın sakın tff de gösteri falan düzenlenmesin adamlar sizin başkanınız istemiyor kardeşim der rezil oluruz öncelik kulup binası

up

HOPA'LI TS'Lİ
01.09.2013, 11:25
Ercan SAATÇİ denen fanatiküstü şikebahçeli bile,
28 Ağustos günü CAS kararından sonra,
Aldatıldık (azizeyi katediyor), adımız şikeciye çıktı. Bu utanç, 10 yıllar boyunca hep karşımıza çıkacak ve çocuklarımıza nasıl anlatacağız
diyorsa o kupa yola çıkmış demektir.
zaten artık şikebahçede kalamaz.

erkankoc
01.09.2013, 11:59
Truva atimiz iho daha neyi bekliYor tff ye basvurmak icin.demekki sahibi usta izin vermiyor

Nihat Günay
01.09.2013, 13:17
afkurmak serbest...

İt ürür kervan yürür..

Savaşa devam..

Koç ürünlerin, kiğılı ürünlerini, patronunun fenerli olduğunu bildiğiniz firma ürünlerini ambargo etmeye devam...

hodlu
01.09.2013, 13:20
Kupayı vermeye verirler de, Trabzonspor'da kupayı almaya niyetli yönetici yok. Başkan bizi arkadan vurdu şimdi kupadan vazgeçti...Taraftar da oturup transfer beklesin...

turgutlu
02.09.2013, 11:23
ya ben anlamıyorum başkan ne yaptıda kupadan vazgeçti. benmi birşey kaçıyorum. adam sürekli demiyormu o kupa gelecek diye. gerçi kupa canlanıp kendi kendinede gelecek deyil ama neyse.

Adnan Özkan
02.09.2013, 11:27
Mosturoğlunun söylediklerine aynen katlıyorum ama GÜLMEKTEN.. Hatta ben gülmüyorum şu anda başka yerlerim gülüyor..

Turgay Atalay
02.09.2013, 11:28
O kupa satılımış delegeler tarafından 13 numaralı sandığa gömülmüştür, lütfen soğuk su içiniz...

Gökhan Koç
02.09.2013, 11:58
O kupaya var güçleri ile sarılsınlar,

Söke, söke alırız :)

CAFER ÖZER
02.09.2013, 12:21
İHO gibi bir başkan olursa adamlar Trabzonsporun Müzesindeki diğer kupalarıda alsa kimsenin sesi çıkmaz

Vkgz
09.09.2013, 19:21
e ne olacak şimdi.

nakzo
09.09.2013, 19:28
söyledim tekar söylüyorum kupanın alınmasını ve -12 puanı beğenmeyenler var arkadaş sanki kupayı almışız gibi dVRANIYORSUNUZ YOK FENER DÜŞMELİYMİŞ,YOK TAZMİNAT....KUPAYI ALDA ÖPTE BAŞINA KOY FENER DÜŞMEYECEK BU BİR İKİ FEDERASYONUN UMRUNDA BİLE DEĞİLİZ UFUK DENEN PUŞT DAHA GEÇEN GÜN DİYORKİ BİZE UEFADAN MEKTUP GELMEDİ,LİG TESCİLİNİN BOZULMASI SÖZ KONUSU DEĞİL O KONULARLA İLGİLENMİYORUZ BZİZM DERDİMİZ ROMANYA MAÇI ..................

poetricus
09.09.2013, 19:30
TS'un ve Türkiye'nin nasıl yönetildiğini gördükten sonra FB camiasının neden bu kadar cesur ve cüretkâr olduğunu anlayabiliyorum.

yaranozlu
09.09.2013, 19:32
Adamlar haklı, hacılarla hocalarla bu kupayı alamayız

Fatih Öztürk
09.09.2013, 19:46
BMN yani bız öncü olacaz kupamızı söke söke alacaz.maddi manevi herşeyımle varım.

Erdal DİLEK
09.09.2013, 20:53
fenerbahcenin acıklamsına yüzde yüz katılıyorum. çünkü kupayı kimse almayacak, küme düşmemek için yalvar yakar o kupayı kendileri verecek.

ama o kupayı alan bize verir mi tek şüphem o:)))

alperrr
10.09.2013, 11:45
kupayı neye göre alcağımızı düşünüyorsunuz ??????

o kupayı vermemek için herşeyi yapacaklar tüp kafa tayip azizz aykutt şeytannn rıdvann bilumum adaletsiz ve makam sahibi bir çözüm bulurlar

o sezonu pat ederler gene vermezler ???

fenerlilerin bu kadar üzülmesini kabullenemezler..

uefaya gidip gitmemek bişey değil tayip bile ne dedi tamam ceza geldi çekerler yani gitmezler bişeyolmaz ama ben aslında kulübü cezalandırmayın demiştim yani türkiyede ben kulüpleri cezalandırmayacam

şampiyonlar ligine gitmeyeceksiniz demiş aydınlar fenere tamam demiş..iki saat sonra Trabzonspor alınınca çıldırmışlardı..

şuanda en zorlarına gidecek şey kupanın Trabzonspora gitmesi olur..pat olmasına razı olurlar..

ben sizi uyarayımda..

bu ülkeyi adaletsizliği apaçık gördüm kural hak hukuk zor bulursunuz memlektte..

peki söylediğim gibi davranırlarsa bir stratejimiz yapabileceğimiz birşey varmı??