PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FORUMda tek baslik. CAS sonrasi tazminat icin gec kalmamak

ziyaretci
30.08.2013, 19:05
biz taraftarlar forumda tum basliklara ilgisiz kalip
tamamen baskanin yonlendirilmesi sonucu
TS umuzun emeklerini calanlara karsi dik durmaliyiz

baskana hakaret etmiyorum. kisiligine de sorgulamiyorum
belkide super bir insan.
ilgilenmiyorum...
BASBAKAN in gudumune malesef girmis durumda ve verilen emirler
dogrultusunda pazarlik yapilacak

tazminatsiz KUPA yi istemiyorum. anlasmali KUPA yi istemiyorum

Mert'
30.08.2013, 19:15
Son derece haklısın

nakzo
30.08.2013, 19:23

belkide super bir insan.
ilgilenmiyorum...

Kardeşim bunun kavgasını o akşam yaptık ;ama bazı adamlara anlatamazsın onların derdi kakara kikiri fenerle dalga geçmek. Bak bugünden itibaren medyada tek kişi bu konuyu konuşuyor mu bitti gitti 1 ay sonra sanki böyle bir olay hiç olmamış gibi olacak. Bu kupa olayı bitmiştir .Kimse sen uğraşmadan o kupayı sana vermez hiçbir zamanda vermeyecek. Başkan tayipten talimatı almış oturmuştur aşağıya. Zaten kadro berbat,hoca berbat,bu senede geçen sene gibi can derdine düşeceğimiz için herkes maç skor derdine düşer bu işte burda biter. Bizim polyanlar mesihi beklemeye başladı UEFA gelecekmişte kupayı verecekmiş kanıtlanmış şikeciye cezayı 3 senede veren UEFA sana kupa verecek Rizeli bir komuşumuzun dediği gibi ha kovkafa ha....

nakzo
30.08.2013, 19:27

belkide super bir insan.
ilgilenmiyorum...

Kardeşim ister kız ister bağır bana ama ben tek kupaya tavım .Onuda alamayız bu yönetim tarızyla kupayı alamayacağız. Sen şampiyonluğu tescil ettirde öpte başına koy ne tazminatı... Basını takip et bugün tek kanalda şike konuşuluyor mu????????????????????????????????Admalar lig tvde Trabzonporun son olaylrdan sonra ülkeye 10puan kazandırmsı lazım diyor puştlar birde üzerine bzi borçlu çıkarıyor.

Jackal Wile
30.08.2013, 20:25
bu takımın kazanılmış hakları konusunda pazarlık yapacak olan biri varsa lütfen bu kulupten defolsun gitsin

o tazminat davaları açılacak o kupa gelecek parasımı yok fenerin ödeyemiyormu ferit şahenk versin benim sorunum değil fenerbahçenin batması hiç olmadı saraçoğlunun tapusunu verirler yıkar awm yaparız zaten başbakanda awm istemiyormuydu al işte hatta bide marina projesi var yıkar marina yaparız adınıda Trabzonspor marinası yaparız fantazilere gel sen hele ama o kupayla o tazminatlar fantazi değil GELECEK !!!

ONUR BEKAR
30.08.2013, 20:33
febeşin cezası neyi gerektiriyorsa onu çekmeli, kupanın bize gelmesi ve kupanın gerektirdiği hakları derhal bize geri ödemeleri gerekiyor. bunun hakkında pazarlık yapmak kimsenin haddine değildir. tek gerçek trabzonspordur ve trabzonsporu trabzonspor yapan bizleriz,

Enes Ünal Kaya
30.08.2013, 21:06
doğru düzgün açıklama yapmıyor ki yönetim cıldırcam

ziyaretci
30.08.2013, 21:36
bosuna stres yapiyormsuz. bizim taraftarin ilgilendigi konular hala trabsferler , avr kupasi, fb ile dalga gecmekmiss

ilgi dagilimina bakin

Ufuk Turgut
30.08.2013, 23:22
anlasılan tayyıp baskanın kafasını celmıs..sakın kupa ıcın gırısımde bulunma demıs..gecen tv de bız hıcbırsey yapmayacagız dıyor sacmalıyor..ben usandım bu adamdan acıkcası.gerek sıyası acıdan gerekse sportıf acıdan bence gun gectıkce camura batıyor..tolunay hoca ve volkan demeclerı skandal.

Mollasalihoğlu
30.08.2013, 23:43
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=43409&page=6

Bu başlıkta konuşuyoruz bu konuyu. Dağılmasın.