PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Atay Aktuğ'u özlemek

trapesus
31.08.2006, 12:27
Özlüyorum Atay Başkan. Adamlığını özlüyorum. Mütevazılığını özlüyorum. Kendini değil, Trabzonspor'u ön planda tuttuğun için özlüyorum seni.
Boş vaadlerle insanını kandırmadığın için özlüyorum. Bize tekrar onurlu birer Trabzonlu olmanın heyecanını ve gururunu yaşattığın için, sahada çırpınan didinen takımımızla bütünleşmenin coşkusunu tattırdığın için özlüyorum seni.

Paran pulun yoktu senin Atay Başkan. Limanların, şirketlerin, holdinglerin yoktu. Pek öyle ihalelere falan da girmezdin. Hatırı sayılır ! dostların, kankilerin de yoktu. Karadeniz fırtınasının parayla pulla değil, onurla ve inançla estiğini hatırlattığın için özlüyorum seni.

Marchelinho'nun bonservisini başkanımız karşılıyor Atay Başkan. Sen sevmezdin açıklama yapmayı, özlüyorum o huyunu da. 10 milyon dolarlık yıldız almadın takıma ama olsun. Canın sağ olsun.

Sen ticaretten anlamazdın Atay Başkan. Anlasaydın parayla her şeyin satın alınabileceğini bilirdin. Başarının, hırsın, sevginin, kupaların.. Senin paran onlara yetmedi başkan.

Bizden olmanı özlüyorum. Bizim olmanı özlüyorum. Bizimle olmanı özlüyorum Atay Başkan...

Alkışlıyorlar, alkışlasınlar. Sabır istesinler bizden. Güzel günler yakında desinler. Buyursun gelsin güzel günler başkan, sende olmayan yeşillerle gelsin. İstanbuldan gelsin, Ankara'dan gelsin.

Hep yanlış anladılar bizi. Bizim sevdiğimiz Trabzonspor değildi. Trabzonspor kişiliğiydi. Trabzonspor duruşuydu. Dalgalarını değil, ruhunu sevdik Karadeniz'in biz. 11 uşağımızın sahilde idman yapıp, sahada para babalarının kurşun askerlerini yenmesini sevdik.

Biz parayı sevmedik, para bizi sevmedi.
Karadeniz'de bir uşak, başkanını özledi...

Burak
31.08.2006, 12:38
ee gelen gıdenı aratır derler ... geldıgı gunden berı hep destekledım atay aktug'u hala da istiyorum futbolun ıcınden gelmıs bu ısı bılen bırı cunku ... harıka ısler yaptı trabzonda ekonumık alanda sportıf alanda ... ınsallah gerı gelır

degok
31.08.2006, 12:43
Söyleye söyleye dilimizde tüy bitmişti saçim zamanı ama çoğu arkadaş paralı başkan istiyordu.

Şentürk
31.08.2006, 13:56
açıkçası albayrağa her yönüyle bin basardı,ama onunda yöneticileri kötüydü,güvendiği adamlarla yine takımın başkanı olmasını isterdim.

murat
31.08.2006, 14:00
Atay Aktugun neyini ozluyorsunuz anlamadim ? yenildigimiz mac sonrasi aglamasinimi yoksa transferde gec kaldigi icin kendini suclayacagina Yattarayi suclamasinimi ? Oz elestiri yapamiyan pisirik birini ben sahsen ozliyemem. Iyiki gitti insaallah tekrar donmez!

ozcan_asanoglu
31.08.2006, 14:04
aktuğ iyi, ciddi bir insandı..ancak transferdeki yetersizlik ve beceriksizliğinin yanında yönetimdeki aleni bölünmelere, kavgalara müdahale edemeyişi onu bitirdi..kurumsallaşma yönündeki ciddi adımlara rağmen..aynı sebepler aynı sonucu doğurur..birilerinin dikkatine...

Şentürk
31.08.2006, 14:22
Atay Aktugun neyini ozluyorsunuz anlamadim ? yenildigimiz mac sonrasi aglamasinimi yoksa transferde gec kaldigi icin kendini suclayacagina Yattarayi suclamasinimi ? Oz elestiri yapamiyan pisirik birini ben sahsen ozliyemem. Iyiki gitti insaallah tekrar donmez!

en son lig tv de 1-2 hafta önce bordomavi adlı programa ropörtaj vermişti ve kullandığı cümle: 'geçen yıl transferde yaptığımız hataları bu yılda trabzonspor yaptı ama trabzonsporun bu kadrosu bile apoeli geçer fakat baskı olmamalı'

atay aktuğ hatasını kabul etmiştir,yattara konusunda da sonuna kadar haklıydı!

gitmesini uyarı babında söylemişti zaten,ama sonra baskılardan dolayı onun aldığı paraya %150 zam yaptı(en büyük hata),

hani szymek,erdinç,emrah parasının artırılmasını istediya işte bu olaydan sonra oldu tüm bunlar ve bu yapılan hata halen ts ye büyük zararlar getirmiştir.

atay aktuğun tek hatası buydu zaten,birde transfer gecikmesi.

Tunga
31.08.2006, 15:48
Trabzonspor'a en çok yakışan başkandı bence de. Trabzonspor camiası onu bile gönderebildi ya, kimsenin yeri sağlam değil. Bunu görenler görüyor, bilenler biliyor.

Bu arada Trabzonspor'un herhangi bir başkanı telefonla Türkiye'nin Başbakanına ulaşmak isteyecek de ulaşamayacak. Türkiye böyle bir başbakan görmedi henüz. Trabzonspor başkanı kim olursa olsun, bu ülkede istediği yere ulaşmaya muktedirdir. Saha sonuçları belimizi bükmüş de olsa, boyumuz yeter en yükseklere ulaşmaya, vesselam.

Ben de çok özlüyorum kendisini.

Bunu eleştiri sebebini yapmanızı anlamadım; ama ben de mağlubiyet sonrası ağlamasını sevdim. Bir de trabzonspor'a kimse sahip çıkmazken sahip çıkıp, vaatlerle gelenlerden daha çok iş yapmış olmasını.

corleone
31.08.2006, 15:49
içten içe büyüyen dedikodularıyla jun'un transferinden 700 000 dolar yediği söylentilerini ve yapmadığı transferler yüzünden kaçan şampiyonlar ligini öyle bir özlüyorum ki aaah ahhh...

Rutubet
31.08.2006, 15:56
- başkanım ...$ bir oyuncu var gelecek vaadediyor, araştırmasını da yaptırdım, alırsak süper bir şey olur.
- olmaz, fiyatını söyledin.
- ?

Jun 9 Trilyon, iyileştirme adı altında da 10 milyon $
evet bende özlüyorum. Ben halka arzdan kazandığımız paraları özlüyorum. Trabzonsporun paralarını iç edenleri ise neyse ceza almayayım durduk yerde..

Kemençeci
31.08.2006, 17:00
Al Nuri'yi, vur Atay'a:mad:

Cengiz Çubukcu
31.08.2006, 18:20
atay aktuğu özleyen kendisini trabzonda bulabilir...

Kaya
31.08.2006, 18:33

Atay Aktuğ zamanında döndük şampiyonlar ligi kapısından. Transfer yapılmadan çıkılan eleme maçlarında hezimet yaşadık. Bunun yanında Atay Aktuğ başkalığı taraftardan en çok maddi destek alınan dönem olmuştur. Ama buna karşılık kaliteli transferler yapılamamıştır.

Nuri Albayrak'ı eleştirirken başkalarını övmeye ya da özlemeye gerek yok. Hepsi başarısınız oldu ve şimdiki olmaya devam ediyor.

Gürkan
02.10.2006, 12:04
Hem Nuri Albayraka Hemde Atay Aktuğa Yapılan eleştirilere ve övgülere bakıyorum bir kaç tanesi hariç siyasi kokuyo.

aynı hatayı ikiside yapmış mesela transfer diyelim.birini eleştiren diğerine mazeret bulmaya çalışıyo.her ne kadar siyaset bulestırmamaya calıssakta bır yerınden karısıyo işte.

Adem Erdoğan
02.10.2006, 12:27
Bende özlüyorum.Jun gibi dünya yıldızını bize kazandırdı.Kendi hatalarını futbolcuların üstüne yıktı.
HELE aziz yıldırıma gidip BU İŞİ ANCAK SEN BOZARSIN DEMESİNİ özlüyorum.

Gökdenizi koruyamayışını özlüyorum..

Vb. gibi çok şeyi özlüyorum.

Adem Erdoğan
02.10.2006, 12:28
Acaba buy sene şampiyonluk gelirse ki en büyük hedef; Albayrağın sizce bunda payı olacakmı yada ne kadar olacak.Bence en büyük pay onun olacak.

Adem Erdoğan
02.10.2006, 12:36

+1966

Bide azize bu işi ancak sen bozarsın diye yalvarması
buda +1

=+1967

Emorfo
02.10.2006, 13:46
Geçmişi unutun özlemeyin hep önünüze bakın...
Geçmiş takıntısı yüzünden 25 sene geçti...
Ne varsa gelecekte var...

Misina
02.10.2006, 13:52
en karizmatik en dobra başkandı.<Geçen yılın sorumlusu atay başkandı bedelinide ödedi.boş vaadelerle kandırmadı yıldız alacağım diyip almamazlkık yapmadı.stad yapacağım diyip belirsizlik yaratmadı.Konuşmasını iyi bilen bi adamdı.Nuri albayrak gibi ne konuşacağını bilmeyen degildi.

macka61
02.10.2006, 17:02
atay aktuğ iyi işlerde yaptı kötü işlerde albayrak ziyayı getirmekle en büyük doğru işini yaptı yoksa ilk seçimde giderdi

Badaloğlu
02.10.2006, 17:17
Ne kadar anlamsız, boş, ne tür bir amaca hizme tettiği belli olmayan bir başlık olmuş!...Nedir şimdi bunun anlamı şimdi?Atay Aktuğu özlemişiz?Neden özledik? bu çok saçma sapan olmuş arkadaşım...

Takım rayına oturmuş,havasını bulmuş yeni hocayla hiç daha yenilmemişiz,UEFA'dan yenilmeden elenmişiz,(nizami golümüzü verselerdi tur atlamıştık).Buna rağmen Atay başkanımızı özledik!...

Atay Aktuğ'un yeri Trabzonsporlular için farlılıklar arz etsede;onun bizim için değeri diğer kulübe hizmet eden başkanlardan fazla bir durum söz konusu olmaması lazım.

Ben bu başlığın amacını bir türlü anlayamadım!Biliyorsunuzki Atay Aktuğ, Anartosis mağlubiyetinden sonra bu kulüp tarihinin en kütü günlerini yaşamıştı.Neden Şamil Ekinciler,Mustafa Günaydınlar,Faruk Özaklar,Mehmet Ali Yılmazlar,Özkan Sümerler,Celal Atamanlar v.b. başkanlar değilde? illa ki; Atay Aktuğ!

Komik oluyorsunuz,bu konunun ne sırası şimdi, ne de yeri...

Özlenecek bir başkan varsa ondan daha başarılı olan başkanlar özlenmeli...

Adem Erdoğan
03.10.2006, 00:31
@BADALOĞLU

aynen katılıyorum.Şu anda çok kötü durumda olsak tamamda bence iyi yoldayız.Sanki takım ligin dibine demir atmış uefadan hakemle edğil de tarihi bir hezimetle elenmişiz.Özlenecek o kadar insan varki atay aktuğ bunların en sonuncusudur.Şotayı özledim hamiyi özledim trabzonsporlu abdullahı ogünü ünalı orhanı özledim.Avni akerin eski günlerini özledim.Son olarak memleketimi özledim.

Sönmez Özlü
20.10.2006, 23:58
Yönetimi kötüydü. Bunun sıkıntısını çekti Atay Aktuğ. Ancak, Trabzonsporluluğu ile, futbol bilgisi ile, adamlığı-karakteri ile beğendiğimiz, saygı duyduğumuz bir kişidir.

Trabzonspor'a başkan olmasını isterdim.

Hiç olmazsa hangi takımı tuttuğunu bildiğimiz bir başkanımız olurdu.

AYYILDIZ
21.10.2006, 01:10
Nuri Albayrağın hataları var ama bence Trabzonspor için çok çalışıyor stad işini yaparsa zaten büyük iş başarmış olur.

kuzey_lee
21.10.2006, 14:52
aktuğ iyi, ciddi bir insandı..ancak transferdeki yetersizlik ve beceriksizliğinin yanında yönetimdeki aleni bölünmelere, kavgalara müdahale edemeyişi onu bitirdi..kurumsallaşma yönündeki ciddi adımlara rağmen..aynı sebepler aynı sonucu doğurur..birilerinin dikkatine...

1)mevcut yönetim ve başkan transferde yeterlimiydi?lig başlamasına 1 haftadan az bi süre kalarak kaptanını satan,o arada aniden takas+para yoluyla 2 oyuncu alan başkan ve yönetim yeterlimidir?

2)sayitoğlu hacıosmanoplu kavgası yokmudur yönetimde?sanıldığı gibi bu kavga bitmişmidir yoksa şimdilik (!) ateşkes mi imzalanmıştır.bu ateşkeste başkanın ne kadar rolu vardır?

bunların yanında kurumsal anlamda nuri albayrak'ın diplerde süründüğü gerçeği de varken insanların atay aktuğ'u özlüyorum demesi gayet doğaldır..

ps:şimdi farkettim topic eskiymiş..yei görüyoruz