PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yazıklar Olsun! Giray Kaçar'ın Terbiyesizliği

Sayfa : [1] 2

Alihan Ertürk
27.08.2013, 21:34
Trabzonspor'un kaptanlığını yapmış, yıllardır formasını giymiş Giray'ın bu akşam yaptığı hareket hiç ama hiç olmadı.
Bizler bu renkler uğruna hiç bir çıkar peşinde olmaksızın gidiyoruz. Hiç bir şey almıyor, veriyoruz ama ''kaptan'' dediğimiz adam daha bizim mücadelemizi anlayamamış.

Trabzonspor tesislerinde takım halinde başbakanla fotoğraf çektirmişler, daha sonra taraftarlarımızdan biri Giray'a ''Kaşını gözünü yararak kazandığın kupanı çalanlarla aynı karede sırıtarak poz verirken neler hissettiniz'' tweetini gönderiyor ve Giray'ın tepkisi aynen bu oluyor;

''almışsınız elinize telefon ona salla buna salla..haddini bil terbiyesizlik yapma...kime ne konuştuğuna dikkatet''

Daha sonra diğer taraftarlarımızdan gelen tepkiler üzerine aşağıdaki görselde yer alan mesajları yazıyor.

http://uppix.com/f-dfgfd521cefeb0013c995.png

Emeğini, alınterini çalan şikecileri kollayan başbakan için formasını giydiği Trabzonspor taraftarına ''kendini bilmez'' diyen Giray, ''Bu taraftara saygım yok'' ifadesini de ekledi.

Trabzonspor taraftarını anlamayan, taraftarına hakaret eden Giray Kaçar'a bundan sonra şahsen benim saygım yoktur. Bu formaya asla ve asla layık değildir bundan böyle. Mücadelemizi anlamayanlar değil, omuz omuza yürüyeceğimiz futbolcular lazım bize.

Şentürk
27.08.2013, 21:35
Çıkartsınlar içlerindekini iyi oluyor böyle, kimin ne olduğunu görüyoruz.

DeAgLeMaNyAq
27.08.2013, 21:36
Taraftar istediği kadar bu formaya layık değildir desin Hacıosmanoğlu yönetimi devam ettiği müddetçe Giray futbolu bırakana kadar bu takımda kalır...

yorumsuz6117
27.08.2013, 21:36
Tam İH'nun adamı.. :)

Cafer Bulur
27.08.2013, 21:37
En kral Trabzonsporlu gecinen tolga zengini de gördü bu gözler.

Her zaman önce Trabzonspor diyecegim,gerise hikaye.

Girayi yaptigi terbiyesizlik nedeniyle kiniyorum,yaziklar olsun.

Anıl C
27.08.2013, 21:37
Tamam giraya kaptanlık verilir artık :)
Şaka biyana Girayın yanlışı yokki
Olcanın da gezi parkına destek veren tivitleri var.
Adam demek siyaseti önemsiyo

Mert'
27.08.2013, 21:39
Giray Kaptanlık + Primi garantiledi yanlız bu twitlerle.

61Cem61
Bu adamı takip etmeyi bırakın.Sen kimsin ki?? Hiç bir zaman bu takımda oynayacak seviyede değildi son yıllarda hele berbat oynuyor üstüne çıkmış bir de konusup kafa açıyor.Bari konuşacak yüzün olacak kadar futbol oynasaydın bu takımda çalım tiryakisi umarım futbol hayatın son bulur.

Hadi durmayın akil adamlar kendinizi yani taraftarı linç kampanyasına destek verin.Küfür edilmeezz bıdı bıdı diye konuşmaya devam edin istanbul medyasında yorumlar atın sizde bu kampanyaya katılın.

Fatih Öztürk
Bi Gıraymı kalmıştı uğraşmadığınız?yanındayım aslanım dıbıne kadar.

Mert'
27.08.2013, 21:40
Yanlız asıl sorgulanması gereken nokta ''Kendini bilmez eline telefon alan topluluk''

Ulan o adam yanlış birşey mi yazmış? Küfür mü etmiş? Helal olsun o twiti atan kardeşimize ama futbolcunun yakıştırmasına bakın..

EmreBngll
27.08.2013, 21:41
Futbolu bırakıp başkan yardımcısı olcakmış Giray.

Fatih Öztürk
27.08.2013, 21:42
Adama kalkıp kınayelı sorular sorarsan ağzının payını verır.sanane ulan kımle poz verıp vermeyecenı sanamı soracak.o soruları soran haınlerdır provakatörlerdır.

Ogün YAZICI
27.08.2013, 21:42
;1919293733']Yanlız asıl sorgulanması gereken nokta ''Kendini bilmez eline telefon alan topluluk''

Ulan o adam yanlış birşey mi yazmış? Küfür mü etmiş? Helal olsun o twiti atan kardeşimize ama futbolcunun yakıştırmasına bakın..

"kendini bilmez eline telefon alan topluluk" trabzon taraftarı bunu kaldırmaz.en azından ben kaldırmam...volkan ve giray çıkıp özür dileyecek...

Mert'
27.08.2013, 21:44
"kendini bilmez eline telefon alan topluluk" trabzon taraftarı bunu kaldırmaz.en azından ben kaldırmam...volkan ve giray çıkıp özür dileyecek...

bende ona tepki koyuyorum yoksa akp liymiş umrumda değil istediğini destekler de o adam ona küfür bile etmemiş ki hakkını çalanlarla niye çekiliyorsun demiş o da kendini bilmez insan diyor ona :mad:

Fatih Öztürk
27.08.2013, 21:45
Başbakanla nıye poz vermışmış.adam tesıslere gelmış napacaktı kendını soyunma odasınamı kılitleseydı.

leavemealone
27.08.2013, 21:45
Yanlis birsey görmüyorum ben bunda.
Sana hakaret edilse sen cevap vermezmiydin ?
Adama hakaret küfür edersen oda böyle cevap verir .
Asil sorgulanmasi gereken bence bizim taraftarin kendi oyuncularina hakaret ve küfür etmesini serbest sanmasi..
Hey gidi hey..

Ogün YAZICI
27.08.2013, 21:46
;1919293746']bende ona tepki koyuyorum yoksa akp liymiş umrumda değil istediğini destekler de o adam ona küfür bile etmemiş ki hakkını çalanlarla niye çekiliyorsun demiş o da kendini bilmez insan diyor ona :mad:

akp'li olması beni de zerre ilgilendirmez.başbakana destek çıkmasını da anlayabilirim belki ama cebindeki son parayı bilete veren taraftara laf atarsa o lafın içinde boğulur...

yorumsuz6117
27.08.2013, 21:46
Asil sorgulanmasi gereken bence bizim taraftarin kendi oyuncularina hakaret ve küfür etmesini serbest sanmasi..
Hey gidi hey..

Kim hakaret etmiş..

must61
27.08.2013, 21:47
Hey gidi hey..

''Kaşını gözünü yararak kazandığın kupanı çalanlarla aynı karede sırıtarak poz verirken neler hissettiniz @giraykacar ''

Bu sorunun neresinde hakaret var ?

Fatih Öztürk
27.08.2013, 21:47
Telefonu elıne alıp kaptanına kınayelı kınayelı laflar sokmak kımsenın haddıne değıl.yanındayım Gıray.

mehmets29
27.08.2013, 21:49
hakikaten bi giray kaldı uğraşmadığınız. bunu yazan forumda kaç bininci kişiyim bilmiyorum ama çok dengesiz bir taraftar topluluğumuz var. giray trabzonspor için ölür.

Mollasalihoğlu
Adama kalkıp kınayelı sorular sorarsan ağzının payını verır.sanane ulan kımle poz verıp vermeyecenı sanamı soracak.o soruları soran haınlerdır provakatörlerdır.

"Neler hissettin" diye sormuş taraftar?

Ben de soruyorum biz kupa için bi tarafımızı paralarken "kişilerle kurumlar ayrılsın" diyen kişiyle poz veren bir Trabzonsporlu ne hisseder?

Provokatör müyüm ben de şimdi?

must61
Telefonu elıne alıp kaptanına kınayelı kınayelı laflar sokmak kımsenın haddıne değıl.yanındayım Gıray.

Bi de bacak bacak üstüne atmış.Elinde tivit.

61Cem61
Adam hakkını çalanlarla poz verme demiş giray efendinin yazdıklarına bak bunu destekleyenlerden utanıyorum.Kendinizi yani taraftarı linç kampanyasına destek veren herkes camiaya ihanet ediyor.

Böyle adamların bu takımda yeri yok isterse bütün meclisle albüm yapsın benim umrumda değil ama taraftara sen kim oluyorsunda konuşuyorsun haddini bil vasıfsız!

Alihan Ertürk
27.08.2013, 21:50

Neyin yanındasınız ?

Giray burada sevgili başbakanının yanında. Dik duruş örneği sergiliyor, hani kupası çalınmadı ya, her şey güllük gülistanlık.

Siz de mi başbakanın yanındasınız?
Tebrikler o zaman ne diyeyim. Allah yardımcımız olsun.

Fatih Öztürk
27.08.2013, 21:51
''Kaşını gözünü yararak kazandığın kupanı çalanlarla aynı karede sırıtarak poz verirken neler hissettiniz @giraykacar ''

Bu soru baştan aşagı kınaye dolu.sırıtmak ne demek?somurtup üzerıne basbakana postamı koyması gereklıymış.bu adı provakatörlerın twıtlerıyle oyuncunu aşağılaymazsın.bu hak kımseye verılmedı.

Mert Oğuzlu61
27.08.2013, 21:51
şu takımdan birgünde bir tane arıza mevzu çıkmasın yeter arkadaş.

milletin adamlarına bak bizimkilere bak, sirke döndü iyice kulüp. başkanı neki futbolcusu ne olsun bir umut yazmış işte kadrodaki yerim garanti olur diye düşünüyor galiba.

ruslara iteleyemedik şunu ona yanıyorum.

61Cem61
27.08.2013, 21:52
Çıkıp meydanlarda hülooooğ çekse bile ağzımı açmam.Çünkü bir oyuncunun kişisel tercihleri beni zerre ilgilendirmez.İçki içip kadınlarla gezip tozsa da etmez etmemeli.Sahada ne verdiğine bakarım.

Amaaa kim olursa olsun taraftara bu şekilde hakaretler yağdıramaz bunların kimden özendiği de belli bu işlere.Bu işi moda yapmayı amaçlıyorlar.Taraftar diye geçinenlerde bunlara çanak tutuyor.Tek gerçek var o da taraftar.

Sefa
Üst üste geliyor maşallah.. Gönderin gitsin Volkan ile.. Krizi fırsata çevirelim..

amour_61
Sonunda siyaset takımı ikiye böldü emeği geçenler kına yaksın.

F. Yıldırım
27.08.2013, 21:53
Ünal Karaman, Hami Mandıralı bu futbolculara Trabzonspor ruhunu anlatsın eskiden ne yaşadıklarını, ne hissettiklerini anlatsınlar. Bu futbolcular kendilerini nerede görüyorlar.

Fatih Öztürk
27.08.2013, 21:53
Neyin yanındasınız ?

Giray burada sevgili başbakanının yanında. Dik duruş örneği sergiliyor, hani kupası çalınmadı ya, her şey güllük gülistanlık.

Siz de mi başbakanın yanındasınız?
Tebrikler o zaman ne diyeyim. Allah yardımcımız olsun.

Ne dıyorsun kardesım sen.çalınan kupanı Gıray kadar dıllendıren baska bır oyuncun varmı?ne çabuk unutuyorsunuz olan bıtenı.başbakanın yanına gelıpte poz vermeyıp napacaktı şebeklıkmı?

Mert'
27.08.2013, 21:54
Bu soru baştan aşagı kınaye dolu.sırıtmak ne demek?somurtup üzerıne basbakana postamı koyması gereklıymış.bu adı provakatörlerın twıtlerıyle oyuncunu aşağılaymazsın.bu hak kımseye verılmedı.
Yazıklar olsun.

must61

Senelerdir sabırla beklediğin kupayı çalanları savunarak neler hissediyorsun ?

Bu soruyu sana soruyorum.Adi provakatörlükle mi itham edeceksin beni de ?

Alihan Ertürk
Allah biliyor kalbimden geçenleri.

Bu takım Bursa'ya gelecek ve biz de otele gideceğiz ya, o zaman patlayacak bomba işte. Bekliyorum Giray, o haftayı bekliyorum. Yüzümüze söyleyeceksin bu lafları cesaretin varsa.

Sen bundan böyle gözümde kocaman bir ''hiç''sin

leavemealone
Kim hakaret etmiş..

Giray in mesajlarina bakilirsa bir genelleme yapmis.
Sadece bu soru icin yazmamis anladigim kadariyla o mesajlari.
Demekki adamlara okadar hakaret küfür ediliyorki Futbolcuda böyle patliyor .
Giray acik acik yazmis.. Küfür edenede hakaret edenede saygim yok diyor.
Yanlis birsey yok bunda..

İlker Yazıcıoğlu
27.08.2013, 21:56
Fatih, Allahıın aşkına bir sus ya.....

Sinan Ayaz
27.08.2013, 21:56
Girayın ideolojisi emeklerinden daha değerliymiş, bende bir akpliyim ama klubun içine düştüğü durumdan nefret ediyorum İHO ile bu iş yürümez bu kadar yalakalık yapılmaz seviyorsan bile içinde yaşayacaksız koskoca trabzonsporu böyle temsil etmek utanc verici

Alihan Ertürk
27.08.2013, 21:58
Ne dıyorsun kardesım sen.çalınan kupanı Gıray kadar dıllendıren baska bır oyuncun varmı?ne çabuk unutuyorsunuz olan bıtenı.başbakanın yanına gelıpte poz vermeyıp napacaktı şebeklıkmı?

Şuan neyi savunuyorsunuz?

Hayır cidden anlamıyorum amacınız ne? Giray'a nerede hakaret var, bunu Volkan yazsa anlarım tamam eyvallah. Sövdüler mi bu adama ne yaptılar. Hiç.

Sevgili başbakanını öyle seviyor ki taraftarını karşısına alıyor.

Her ''normal'' Trabzonsporlu gibi o tweeti atan taraftar da aynı şeyleri düşünmüş. O görüntü hiç oluşmamalıydı, oluşunca da böyle bir soru sormuş Giray'a. Ama o verilen cevap?

''Normal'' Trabzonsporlu diyorum çünkü bir de içine siyaset bulaşmış, iktidar yalakası olanlar; kendine Trabzonsporlu diyenler var.

kürşat şen
27.08.2013, 21:58
orda mecbur poz vereceksin ona kimsenin bişe dediği yok..
ama taraftara artislenmesine var..
taraftarımız sadece duygularını söyledi..
ama giray lafı mabadından anladı..
öyle anlayınca ordan beyne ulaşması zaman aldı..
şimdi pişmandır..
o iki bilet lafını ona hiç yakıştıramadım..
küfür eden taraftarı ayırmadan genelleme yapıyo densiz..
ama sen haklısın..
bu camia kimleri adam edip darbe yemedi ki..
sende aynısını yapıyosun..
ama seni ilk fırsatta kukesi maçında yuhalıyacağım..
o biletleri sana sallayarak..

61Cem61
27.08.2013, 22:00
Hergün dua ediyorum sen ve senin gibi takımdan bedava geçinen üstelik taraftara hakaret edenlerden bizi kurtaracak bir yönetimi.Bugünden itibarende sen ve volkan artisine kananlara gerçeği göstermesi için Allaha dua etmeye başlayacağım.

Mert'
27.08.2013, 22:00
Şuan neyi savunuyorsunuz?

Hayır cidden anlamıyorum amacınız ne? Giray'a nerede hakaret var, bunu Volkan yazsa anlarım tamam eyvallah. Sövdüler mi bu adama ne yaptılar. Hiç.

Sevgili başbakanını öyle seviyor ki taraftarını karşısına alıyor.

Her ''normal'' Trabzonsporlu gibi o tweeti atan taraftar da aynı şeyleri düşünmüş. O görüntü hiç oluşmamalıydı, oluşunca da böyle bir soru sormuş Giray'a. Ama o verilen cevap?

''Normal'' Trabzonsporlu diyorum çünkü bir de içine siyaset bulaşmış, iktidar yalakası olanlar; kendine Trabzonsporlu diyenler var.

Anlatamazsın boşuna uğraşma bence.

İlker Yazıcıoğlu
27.08.2013, 22:02
orda mecbur poz vereceksin ona kimsenin bişe dediği yok..
ama taraftara artislenmesine var..
taraftarımız sadece duygularını söyledi..
ama giray lafı mabadından anladı..
öyle anlayınca ordan beyne ulaşması zaman aldı..
şimdi pişmandır..
o iki bilet lafını ona hiç yakıştıramadım..
küfür eden taraftarı ayırmadan genelleme yapıyo densiz..
ama sen haklısın..
bu camia kimleri adam edip darbe yemedi ki..
sende aynısını yapıyosun..
ama seni ilk fırsatta kukesi maçında yuhalıyacağım..
o biletleri sana sallayarak..

Hay çok yaşa Kürşat.
Şu koyu yeri anlamayan adamlar var burada.
Sevin,sevmeyin başbakan geldi o poz verilecek,kimsenin buna lafı yok da,taraftara atarlanmak ne oluyor?

Bunu idrak etmek çok mu zor yani??

61Cem61
27.08.2013, 22:02
Ben eminim ki bunlar açık açık taraftara küfür etse adamlar haklı taraftar da onlara ediyor diyecek olanlar var.Yazık vallahi yazık :D

Yaşar
27.08.2013, 22:03
Sorun başbakanla foroğraf çektirmesi mi?
Taraftara verdiği ölçüsüz cevap mı?
Eğer sorun birincisi ise bunun muhatabı Giray değil.
Eğer 2. Seçenek ise Giray haddini aşmış.

Anıl C
27.08.2013, 22:05
Beyler fatih'e ayıp oluyo ama.
Kendini görüşü böyledir.

Kasım BEKTAŞ
ne başbakanmış arkadaş
gık diyen başına tokmağı yiyor...

bu arada bizim kulüp kadar çabuk karışabilecek başka bir yoktur herhalde...

ligoba
Arkadaşlar gerçekten pes.Yangına körükle gitmeyelim lütfen, her ne kadar tarzım bu diyen kafasına göre hareket bir başkan ,futbolcusuna söven taraftar, taraftarına kızıp sahayı terkeden şımarık futbolcu,taraftarına kendini bilmez diyen futbolcu,takımın en iyi yerlerinden olan sağ bek,sol açık,ve stoper mevkiiine çok iyi paralarla futbolcu alıp,geçen sezon sonun kesinlikle transfer etmemiz gereken bölge olan sol bek ve santrafor ihtiyacını gidermeyen yönetim kurulu,ç.rize gibi bir rakiple sahamızda oynarken yenemezsek yenilmemeye oynayacağız diyen bir teknik direktör.şimdi bakıyorumda saçmalamayan hiç bir öğemiz yok sanki .AMA bu klup bizim klubumuz her ne olursa olsun diğerlerine malzeme olmamamız lazım,yapılan yanlışlara rağmen klubumuzu küçük düşürecek davranışları ayyuka çıkarmaktansa bunları hatadır ,her insan yapabilir diyip kapatmamız lazım.Adamlar alanen şike yapmasına rağmen; şike mi ne şikesi diyecek kadar yüzsüsken bizim yaptığımız linç kampanyası ise hayret verici

Sefa Murat Dokuz
Giray'ın başbakan sevgisi kendi emeğinden bu klübün taraftarının emeklerinden değerli olamaz mı? Olabilir.
Taraftara öyle cevap vermeye hakkı yok bunu sorgulamaya hakkı var taraftarın. Olay değil ama cevap yanlış.

Recep Çaltepe
27.08.2013, 22:06
Nasıl yedeğe düştüğünü sorgulayacağına, performansını yükselteceğine uğraştığın işlere bak Giray..

tristram
27.08.2013, 22:09
baskandan destegi var nasilsa.sadri sener ve senol gunes zamaninda bunlar hic sesini cikarabiliyor muydu?
kendisini her daim savundugum giray'a yakismadi.twitter'dan basbakan'a salla demiyoruz ama her seye cevap vermek zorunda degilsin kardesim..
yalaklanmak icin ustune devletin basbakanina edilen hakaretlere saygi duymuyorum diyerek akp tribunlerine oynuyorsun..olmadi giray olmadi.
basbakana duydugunuz sayginin onda birini cani yanan bu taraftara duymak cok zor degil.

Ogün YAZICI
27.08.2013, 22:10
dün volkan'ın yaptığı reste milat diyenler var ya...alın size milat.

Murat Varol
27.08.2013, 22:11
düzeltme. hata bendeymiş forum yöneticilerinden özür dilerim

Kasım BEKTAŞ
27.08.2013, 22:11
dün volkan'ın yaptığı reste milat diyenler var ya...alın size milat.

öyle deme ama abisi ağladı ama o...

gurur6134
27.08.2013, 22:16
bunlar daha ıyı gunlerımız elın oğulları trabzonsporluluğumuzu sorgular oldu sırf basbakan yalakalığı yapcaz dıye..ıho yla takımın cıvısı cıktı ıyıce..artık takım ruslaramı satılır araplaramı bılmem yeterkı hukumete dur dıyebılcek sıyasetı klupden ıcerı sokmayacak gercek anlamda profesyonel topcularla yoluna devam etcek bır kısı olsun basda ısterse yunan olsun yeter artık..

Morpheous61
27.08.2013, 22:17
Ben bunu bir saygısızlık olarak değerlendirmiyorum. Küfür eden taraftarı ben de istemiyorum. Küfür eden bir taraftarı camiayla da bağdaştırmıyorum. Bunu kendini o kategoride görenler ya da böyle yapanlar düşünsün. Yanlış yapan taraftarı savunacak değilim.

krdnz
Forumda sapıttı.

Adam takımın deplasmana gelmesini bekliyor Girayla problemini (!) çözmek için.

Otele takıma moral vermeye gidilirdi eskiden...

DeAgLeMaNyAq
Eskiden burada sadece futbol konuşurduk ne hallere düştük...

AKSOY_61
27.08.2013, 22:18
aklima haciosmanoglu geldi
tam imam cemaat olayi olmus

Murat Varol
27.08.2013, 22:18
Eskiden burada sadece futbol konuşurduk ne hallere düştük...

Başkanın tavırları taraftarı böldü açıkçası. Siyasi görüş belirtmemesi gerekirdi. Şimdi onun gerginliği yaşanıyor kanımca.

Alihan Ertürk
27.08.2013, 22:19
Forumda sapıttı.

Adam takımın deplasmana gelmesini bekliyor Girayla problemini (!) çözmek için.

Otele takıma moral vermeye gidilirdi eskiden...

Keşke bizim verdiğimiz moralin onda birini siz verseydiniz, yada o Giray efendi bu morali haketseydi.

Sapıttım evet. Giray haddini bilecek. Trabzonspor'un kaptanlığını yapıyorsa kendine gelecek.

must61
27.08.2013, 22:20
https://twitter.com/giraykacar/status/372436721108938752/photo/1

Sıvıyor.

Punisher-61
27.08.2013, 22:22
Basbakan ziyarete geldi giray be yapsaydi??? Allah askina cok merak ediyorum giray ne yapabilirdi?? Kolaysa gel basinin önünde basbakana laf sok bakalim ne oluyor...

Girayin mesajlarindanda dünkü volkan olayi yüzünden dolu oldugu anlasiliyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

61Cem61
27.08.2013, 22:24
Yav ne siyasi gerginliği? Banane adam futbolcu yönetici olsa eleştirirdim siyasete bulaşma bu kulübü yönetirken diye.Bu adam açıkça durduk yere taraftara hakaret ediyor kimse bişey dememişken.

Kim bunlar kim oluyor ya? İki gün sonra hepsi kaçar ben kalırım.Taraftar kalır.O iki bilet alan adamlar biziz ulan.Ne yapıyorsan yap taraftara hakaret ederse ona her türlü hakaret haktır.

İçimizde bazıları hakaretten keyif alabilir ben almıyorum.Çoğu taraftar gibi.İnşallah sende diğer sabotajcı gibi gözyaşları içinde tez zamanda aramızdan ayrılırsın.

Recep Çaltepe
27.08.2013, 22:24
Parmakları ayaklarından hızlı çalışan futbolcu; Giray Kaçar..

İlker Yazıcıoğlu
27.08.2013, 22:25
Basbakan ziyarete geldi giray be yapsaydi??? Allah askina cok merak ediyorum giray ne yapabilirdi?? Kolaysa gel basinin önünde basbakana laf sok bakalim ne oluyor...

Niye herkes bu taraftan değerlendiriyor olayı?
Şu anda forumda Giray'a olan tepkinin sebebi,taraftara twitter üzerinden attığı twitlerdir,başbakanla poz vermesi değil.
Başbakan kulübe geldikten sonra poz vermeme lüksü yok zaten Giray'ın veya bir başkasının.
Kimsenin de çıkıp posta koymasını beklemiyoruz ama twitter üzerinde kendisine bir soru soruldu,bütün taraftarı hedef alan bir cevap verdi.Olay o zaman büyüdü zaten.....

Punisher-61
27.08.2013, 22:27
Sike sürecinde yönetim takimi birakip sadece dava ile ilgilendi ve takim berbat bi hale geldi.. Futbolcular sahada isine baksin.. Onlar futbol oynamak icin orda hakkimizi savunacak kisiler yönetimdir

61Cem61
27.08.2013, 22:28

Ya olayı çarpıtmayın kardeşim.O zaman efendi gibi senin yazdıklarını söyleseydi.Deseydi ki ben başbakanı seviyorum ve öyle olduğunu düşünmüyorum.

Ya da deseydi ki sevmiyorum ama ne yapayım kardeşim adam tesislere gelmiş fotoğraf çekildim ne var yani.

Giray efendi ne dedi peki taraftara?İki bilet alan küfürbazlar,sahte taraftarlar,haddini bilmezler,densizler falan bu mudur cevap bu soruya bu mudur? Bu adamın hangi duygularla kimlere özenerek bu tarz konustuğu çok belli inşallah tez zamanda sonsuza kadar aramızdan ayrılır.

gurur6134
ıcımzıdekı ırlandalılar hacının baskan olmasını beklıyolarmıs meğer basbakana yalakalık yapcakları ortamın bulunabılmesı ıcın..şike surecınde meğer ıclerı kan ağlıyormus hakıkaten hatta kaptanlık verılenlerın kendısıne.. basbakana haksızlık yapıldığı ıcın ama kupanın calındığı ıcın değıl...

Mert M.
Bakınız bir Volkan olayı bizleri ne hale düşürdü! Tesadüf değildir tahminim bu olayların zincirin halkaları gibi art arda gelmesi. Bu işte bir iş var gibi, kıllanıyorum (zaten yeteri kadar kıllıyım :D).

worldmaster
27.08.2013, 22:29
Yetmedi mi arkadaslar.

Selcuk,Burak,Engin,Tolga... herkesin gitmez dedigi, gercek trabzonsporlu dedigi , bi sekilde hepsinin kendine gore farkli bir yere koydugu oyuncular cekti gitti.

Bence artik realist davranmanin zamani geldi de geciyor.

Bakin yanlis anlasilmasin calip cirpalim sike yapalim oyle sampiyon olalim falan demiyorum. Lafi sakin oralara getirmeyin ama bu "romantik ve tutkulu kulup taraftarliginin" bence elle tutulur hic bir yani kalmadi. Otuz sene once olsa belki ama simdi bu tip ifadeler bana son derece anlamsiz geliyor.

Gerek bu forumda gerek tum spor camiasinda kendi takimini tertemiz ilan etmeler, ederinden fazla deger bicmeler bana akil disi ve faydasiz geliyor artik. Gencken ben de asiri bagliydim Trabzonspor'a. Bir gol yesek cilgina donerdim hayatim kararirdi adeta. Ama simdi buyudum dunyanin ve yasamanin me kadar zorluklarla dolu oldugunu farkettim. Sonuc olarak vardigim nokta su ki; futbol ve Trabzonspor benim icin tatli bir hobiden oteye gecmemeli. Bazen duygusal anlar yasasak da takimimizla ilgili bunun rasyonel hicbir yani yok.

Futbol sektoru icine bahis oyunlarinin , takim elbiseli isadamlarinin, borsa sirketlerinin ,bankalarin ve daha bircok "paydas"in dahil oldugu kirli bir oyun artik. Bunu gormemek icin basimizi kumun altina sokmamiz gerek.

Bahis paralari gibi kirli gelirlerin kuluplere gelir kaynagi oldugu bu sektorde ne Trabzonspor ne de baska bir kulup benim gozunde kutsal degildir.

İnsanlar 1500 liraya calisirken 1,5 milyon euro alan topcularin ha oynadi ha oynayacak olmasini bu kadar tutkuyla beklemek akil kari degil. Hadi zaafimiz vardir takima zaman zaman kaptiririz kendimizi ama gelip burda "duygusal ifadelerle" takimlari veya oyunculari goklere cikarmak hic samimi ve yararli degil.

Ben futbol oyununu seviyorum ama futbol sektoru artik cogu sey gibi batakliktan ote bir yer degil. Burada temizlik savasi da verilmez.

Kendimizi kandirmaya luzum yok. Hayatta daha degerli seyler var. Bu kadar olayi abartmanin da kulubun bugunlere gelmesinde etkisi cok bence.

Rahat davranip planli bir sekilde sirket yinerir gibi takimi buyuteceksin.

Geriye kalan suslu sozler laf-i guzaf...

Ben yemiyorum. Ne bir futbolcu ne bir baskan ne bir td ve ne de bir takim bu kadar abartilmayi ve bu kadar emegi hakedecek durumda degil.

Mert M.
27.08.2013, 22:33
@ worldmaster
Yazdıklarına harfi harfine katılıyorum renktaş, yüreğine sağlık :)

KazazogLu
27.08.2013, 22:34
Yetmedi mi arkadaslar.

Selcuk,Burak,Engin,Tolga... herkesin gitmez dedigi, gercek trabzonsporlu dedigi , bi sekilde hepsinin kendine gore farkli bir yere koydugu oyuncular cekti gitti.

Bence artik realist davranmanin zamani geldi de geciyor.

Bakin yanlis anlasilmasin calip cirpalim sike yapalim oyle sampiyon olalim falan demiyorum. Lafi sakin oralara getirmeyin ama bu "romantik ve tutkulu kulup taraftarliginin" bence elle tutulur hic bir yani kalmadi. Otuz sene once olsa belki ama simdi bu tip ifadeler bana son derece anlamsiz geliyor.

Gerek bu forumda gerek tum spor camiasinda kendi takimini tertemiz ilan etmeler, ederinden fazla deger bicmeler bana akil disi ve faydasiz geliyor artik. Gencken ben de asiri bagliydim Trabzonspor'a. Bir gol yesek cilgina donerdim hayatim kararirdi adeta. Ama simdi buyudum dunyanin ve yasamanin me kadar zorluklarla dolu oldugunu farkettim. Sonuc olarak vardigim nokta su ki; futbol ve Trabzonspor benim icin tatli bir hobiden oteye gecmemeli. Bazen duygusal anlar yasasak da takimimizla ilgili bunun rasyonel hicbir yani yok.

Futbol sektoru icine bahis oyunlarinin , takim elbiseli isadamlarinin, borsa sirketlerinin ,bankalarin ve daha bircok "paydas"in dahil oldugu kirli bir oyun artik. Bunu gormemek icin basimizi kumun altina sokmamiz gerek.

Bahis paralari gibi kirli gelirlerin kuluplere gelir kaynagi oldugu bu sektorde ne Trabzonspor ne de baska bir kulup benim gozunde kutsal degildir.

İnsanlar 1500 liraya calisirken 1,5 milyon euro alan topcularin ha oynadi ha oynayacak olmasini bu kadar tutkuyla beklemek akil kari degil. Hadi zaafimiz vardir takima zaman zaman kaptiririz kendimizi ama gelip burda "duygusal ifadelerle" takimlari veya oyunculari goklere cikarmak hic samimi ve yararli degil.

Ben futbol oyununu seviyorum ama futbol sektoru artik cogu sey gibi batakliktan ote bir yer degil. Burada temizlik savasi da verilmez.

Kendimizi kandirmaya luzum yok. Hayatta daha degerli seyler var. Bu kadar olayi abartmanin da kulubun bugunlere gelmesinde etkisi cok bence.

Rahat davranip planli bir sekilde sirket yinerir gibi takimi buyuteceksin.

Geriye kalan suslu sozler laf-i guzaf...

Ben yemiyorum. Ne bir futbolcu ne bir baskan ne bir td ve ne de bir takim bu kadar abartilmayi ve bu kadar emegi hakedecek durumda degil.

Dediklerin %100 doğru ama kabullenmek istemiyorum.

arifberkay
27.08.2013, 22:35
bunlarin hepsi bu yonetimle calismak istemiyor bahane ariyorlar

serdaracıl
27.08.2013, 22:36
Abi başbakan ziyarete gelmiş misafir. Bizim kulturumuzde ne olursa olsun misafire hurmet var. Girayin tepkisi ise abartili olmuş. Taraftara saygili olunmali

OrkHun
27.08.2013, 22:36
Soruda ve diyalogun devamında hakaret yoksa -burada soruları göremiyoruz- giray saçmalamış.

Yalakalığın lüzumu yok diyeceğim ama imam-cemaat diyalektiği işte ne yaparsın.
Volkan'a yapılan ayrı konu, o konuda %100 haklı.

Punisher-61
27.08.2013, 22:37
Ya olayı çarpıtmayın kardeşim.O zaman efendi gibi senin yazdıklarını söyleseydi.Deseydi ki ben başbakanı seviyorum ve öyle olduğunu düşünmüyorum.

Ya da deseydi ki sevmiyorum ama ne yapayım kardeşim adam tesislere gelmiş fotoğraf çekildim ne var yani.

Giray efendi ne dedi peki taraftara?İki bilet alan küfürbazlar,sahte taraftarlar,haddini bilmezler,densizler falan bu mudur cevap bu soruya bu mudur? Bu adamın hangi duygularla kimlere özenerek bu tarz konustuğu çok belli inşallah tez zamanda sonsuza kadar aramızdan ayrılır.

Taraftar futbolculara ana avrat küfür ediyor mu???? Ediyor

Dün stada volkana yapilandan dolayi bu cümleyi kullandi..

Hem trabzonspor taraftari degil sadece "küfürbazlari" kastediyor..

Ben bugüne kadar stada futbolculara hic bir küfür etmedim allah sahidimdir o yüzden ben bu cümleye alinmam..

calavera
27.08.2013, 22:38
Yarin Fener in cezasi aciklanacak, Fener in degil bizim sike yaptigimizi CAS soyleyecek olsa en fazla bu akdar karisabilirdi. Adamlar hala birlik beraberlik halinde bi de bize bakin.... Cok uzuluyorum... Cok zor gunlerden geciyoruz klup olarak.

U.Sadıkoğlu
27.08.2013, 22:40
Giray'a da söverim volkan şen'e de söverim hepsi en ağırını hakediyor bundan sonra bu kulübün tüm futbolcularına maaşlı eleman gözü ile bakıyorum her sene bu kulübe aidat ödüyorum benim paramla bana kimse artistik yapamaz başlarım girayınada volkanjnada kalıbınıza tüküreyim be yazık..

Enes Ünal Kaya
27.08.2013, 22:40
herkesde bi havalar

Emre Emiroğlu
27.08.2013, 22:41
Giray'a da söverim volkan şen'e de söverim hepsi en ağırını hakediyor bundan sonra bu kulübün tüm futbolcularına maaşlı eleman gözü ile bakıyorum her sene bu kulübe aidat ödüyorum benim paramla bana kimse artistik yapamaz başlarım girayınada volkanjnada kalıbınıza tüküreyim be yazık..

Başkanla Hocaya küfür yok mu ?

Onlar tutuyor bu adamları ?

Onlar oynatıyor ?

Doğukan Uçan
akpli olanlar nasıl da deşifre ediyo ama kendini :D :D :D

yaranozlu
Girayı ben de takip ediyorum, ne kadr akpli varsa retweet yapar, hakan şükürü sever, böylle gerizekelı işte

Gökhan Koç
27.08.2013, 22:43
Giray başbakanı sevebilir, fanatiği de olabilir, çok derin saygı duyabilir.

Buna kimse karışamaz,

Ama gece gündüz TS hakları için mücadele eden tek dinamik: TS taraftarına da tek kelime laf edemez !

Ne onun, ne de devletin başbakanının haddidir bu !

U.Sadıkoğlu
Başkanla Hocaya küfür yok mu ?

Onlar tutuyor bu adamları ?

Onlar oynatıyor ?

Onlarında yedi düvel ceddine saygılar hepsi dahil sizinde aynısını yapmanızı tavsiye ederim ne onur'a sevgi gösteririm ne başka birine bu takım bizim bunlar yarjn öbür gün gidecek bu takımı ayağa kaldırmak için biz uykumuzdan olacağız

Doğukan Uçan
Giray ve Volkan'a ağır bir para cezası + a2 takımla antrenmana cikma verilmesi lazım.

Murat Acar
;1919293746']bende ona tepki koyuyorum yoksa akp liymiş umrumda değil istediğini destekler de o adam ona küfür bile etmemiş ki hakkını çalanlarla niye çekiliyorsun demiş o da kendini bilmez insan diyor ona :mad:

Birde utanmadan kimsenin kimseye hakaret etme hakkı yoktur deyip kendisi, ona o twiti atan taraftara hakaret etmiş. Adam soru sormuş...'' kaşını gözünü yararak kazandığın kupanı çalan adamla aynı karede olmak nasıl bir his GİRAY BENDE SORUYORUM?KENDİNİ BİLMEZ ADAMLAR OLARAK, BU TAKIMIN GERÇEK SAHİPLERİ OLARAK SENDE ÇEK GİT SENİ DESTEKLEYECEĞİNİ UMDUĞUN BAŞKA KAPIYA...

aldkmn
giray volkan kardeş ini al git.ulan çok sağlam sövesim var ama,elbet ankarada stadda en sağlamından sövmezsem adam değilim

Alper Beyazay
27.08.2013, 22:45

Karşıtları da bir o kadar belli ediyor. ;)

U.Sadıkoğlu
Giray'a iho madalya takar madalya

Emre Emiroğlu
Onlarında yedi düvel ceddine saygılar hepsi dahil sizinde aynısını yapmanızı tavsiye ederim ne onur'a sevgi gösteririm ne başka birine bu takım bizim bunlar yarjn öbür gün gidecek bu takımı ayağa kaldırmak için biz uykumuzdan olacağız

Duymak istediğim buydu. Teşekkür ve tebrik ederim.

Timur Öztürk
27.08.2013, 22:46

hocam ben laf ''sokmak'' gibi birşey değilde serzeniş gördüm.senin benim eskişehir maçından sonraki ağlayışlarımızı kişi-kurum diyerek yelleyen insanları ''yalamak'' bence hoş değil.giraya yakışmadı

U.Sadıkoğlu
27.08.2013, 22:46
Karşıtları da bir o kadar belli ediyor. ;)

Gerçek Trabzonspor'lular belli edebilse keşke kendilerini !

Erdem Koltuk
27.08.2013, 22:47
İlk Avni Aker maçında rabiacıların desteğini alacak hiç şüphem yok. Ama adam gibi bir başkan olsa bu gece kovulması lazım. 3 günlük adam kalkmış taraftara gider yapıyor. Sen kimsin ulan???

Tayfun Aydın
27.08.2013, 22:48
Giray karakterli çocuktur efendidir tepkisi fazla olmuş belki ama soru da daha nazik sorulsaydı böyle tepki vermezdi diye düşünüyorum.

edimurphy_61
taraftar yönetime yönetim futbolcuya futbolcu taraftara... sonra taraftar hepsine...

Murat Acar
Allahım Trabzonsporu bıraktık şimdi akpli yada akpli değil olarak taraftarı fişleme moduna girdik taraftar olarak.Arkadaşlar kime ne Taraftarın hangi partiyi tuttuğu yada şusu busu konu girayın hakareti... Resmen taraftarına hakaret etmiş onu savunanları akp li yada şu bu diye mimlemek neyin nesidir anlamadımki akp li olsa ne..Hangi mantıkla savunuyorlar onu? Bunu sorgulayın akp liler deşifre etmişmiş kendini Bizene akpli olmasından ...

F. Yıldırım
27.08.2013, 22:49
Bu yaptığına terbiyesizlik bile hafif kalır. Ekmeğimizde tuz yok demek arkadaş.

Erkan SÜNGER
27.08.2013, 22:50
Forum hepten ahlak masasıyla siyaset masasına dönüştü anlamak mümkün değil.

Balık baştan kokar diye bir laf var.

Biz gene saha dışı olaylarla sezonu yalan edecez bizi birileri kaosa, ucu görünmeyen yollara sokuyo...

Herşeye karışan Başbakan olunca böyle oluyo işte devleti iyi yönetiyorsundur veya yönetmiyorsundur, ekonomiyi iyi götürüyosundur veya götürmüyorsundur, dış politikan iyidir veya değildir ama sen herşeye karışırsan böyle insanlar kendine güvenemez ve sana yalakalık ve şirin gözükmeye çalışır olay budur.

Hayırlısı...

Gökhan Baymak
27.08.2013, 22:51
Bu nedir arkadaş ya ! Ulan biz ne için çaba gösteriyoruz. Giray delikanlı adammış. Ulan ben senin adamlığına da futbolculuğuna da. Neyse içimizdeki İrlandalılar çıkıyor ortaya tek tek. Benim gözümde bi değerin kalmadı Giray efendi. İHO ile defolun gidin..

Alper Beyazay
27.08.2013, 22:55
Gerçek Trabzonspor'lular belli edebilse keşke kendilerini !

Onlar da belli ederler kendilerini. Ama burda emin ol karşıtı olduğu için tepkisini daha da fazla gösteren var, bu kişiler samimiyetsiz. Ama sadece Trabzonspor'u düşünerek eleştiren, kızan, tepki gösteren kişiye kimsenin bir şey dediği yok. Görüyorsun, biri gelmiş ''Akp'li olanlar nasıl da deşifre ediyor kendini ama'' diyor. Ki ona verdiğim cevaptan sonra ''bak bak bu da kesin Akp'li'' diyordur.

61Cem61
27.08.2013, 22:56

Yav birader kim neci olursa olsun.Meseleyi şu noktaya çekme sende onlar gibi.Yeter ki kulüp başkanıyken akp,chp,mhp ya da diğerleri hiç birinin parti mitinglerinde turlamasın.Futbolcu da hangi partili olursa olsun isterse basbakanı haklı görsün ama taraftara saygılı akıllı olsun.

Bu kulübün tek sahibi vardır o da iki bilet alan,girayın ağzını yaya yaya kombineem var diyerek aşağılamaya çalıştığı taraftardır.Günü gelir girayın yaydığı ağzını kapatır onu bu kulüpten yollarız.Taraftara saygı göstermeyen messi olsa bu takımda yeri yok.

Mustafa Gegüç
Girayın herhangi bir taraftara tepeden bakar gibi konuşması olmamış..

ardasa61
BMN yönetimi madem ki mottonuzu "her şeyden önce TRABZONSPOR" olarak belirlediniz, aksi yönde hareket eden, kendi siyasi partisinin çıkarlarını Trabzonspor'dan önde tutan akchmhpsporluları niye atmıyorsunuz?

Niye bizleri deli ediyorsunuz? Adam İHO'nun kazlıçeşmede mitinge çıkmasına alkış tutuyor, biz de bunları trabzonsporludur, samimidir diye ikna etmeye çalışıyoruz. Resmen bize eziyet bu adamların forumdan silinmemeleri.

Misina
Başkan mitinglerden geri kalmazsa futbolcunun bu sözleri normaldir yazıklar olsun Giray

Tayfun
27.08.2013, 22:59
Trabzonspor'un anlamını içinde neler barındırdığını kaç futbolcu biliyor şu kadroda ?

İsimler gelir geçer ama formanın önündeki arma her zaman ordadır Giray !

bordoylamavi
27.08.2013, 22:59
başkanın harekelteri sayesinde herkes birbirine düşman oldu. eskiden kimsenin siyasi dini vb görüşleri değil futbol konuşulurdu. şimdi herkes burda gruplaşıyor. yazık

DeAgLeMaNyAq
27.08.2013, 23:00
9 ay önce geçmiş olsun... http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=40107

9 ay sonra yazıklar olsun... http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=43448

Ufuk
27.08.2013, 23:01
Yine gereksiz bir gerginlik. Arkadaş bizim futbolcularimiz neden taraftarla muhattap oluyor anlamıyorum. Haketmiyoruz kardeşim biz. Kurmayın iletişim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

Kadir
27.08.2013, 23:02
Adam sanardik. insanlar kolay gelmiyor bu noktalara riyakarlik , menfaatcilik kolay mı.

Ufuk Turgut
27.08.2013, 23:04
ben gereken cevabı verdım..amac volkanın hakkını korumak degıl baskan ıho nun dolayısı ıle basbakanın yardakcılıgını yapmak goze gırmek.volkana kufuru tasvıp etmıyorum ama kupamızı elımızden alan sarı lacıvert basbakanla mıtınglerde tesıslerde boy boy resım cektırmeyı hıc kabullenemıyrum ..adamlar kaleyı ıcerden cokertıyorlar.basbakanın omuzundakı bordo mavı atkıyı gorunce yemın edıyorum ıcım yandı kahroldum.yazıklar olsun demekten kendımı alamadım..bu her partı ıcın gecerlı cunku kımse bıze sahıp cıkmadı..hepsı sıkecılerın yanında oldular.

DNA-TS
27.08.2013, 23:04
ben giray a gese maçında burağa atılan maytaplarda siper olurken ki görüntülerde gıcık olmuştum. şimdide siyaset üstünden millete gider yapmaya başlamış.
bu sosyal medya herkese cevap verme zorunluluğun mu var yokmuş gibi davran ama olmaz oda posta koyacak taraftara.
bu işin sonu yok dün volkan bugün giray yarın kim olacak paratoner ama kendileri yapıyorlar kendileri.

Göktuğ Altuntaş
27.08.2013, 23:05
İşte siyasetin ucunun nerelere kadar uzandığının bir göstergesi oldu girayın söylemleri..Yazık gerçekten cok yazık ..

Thedoors
27.08.2013, 23:06
Yazılabilicek en doğru,gerçekçi yazılardan birini yazmışsın @worldmaster kardeşim,teşekkürler.Muadili şeyler hissediyor ve düşünüyorum son bir kaç yıldır.

Erkan SÜNGER
27.08.2013, 23:07

:alkış: :alkış:

Ufuk Turgut
27.08.2013, 23:08
Yarin Fener in cezasi aciklanacak, Fener in degil bizim sike yaptigimizi CAS soyleyecek olsa en fazla bu akdar karisabilirdi. Adamlar hala birlik beraberlik halinde bi de bize bakin.... Cok uzuluyorum... Cok zor gunlerden geciyoruz klup olarak.

bu durumun tek sorumlusu bızım baskan..sıyası mıtınglerde arac ustlerınde poz veremek ve kuyruk mısalı basbakanı takıp etmesınden dolayı ...seven var sevmeyen var.. bır trabzonspor baskanı olarak kendı ıdeolojını baskasına dıkta edemezsın ..varsa nıyetın ıstıfa et nerden aday olursan ol.o bedava kombıne dagıttıgınız kesım nasıl olsa sızı destekler

Gökçebey
27.08.2013, 23:10
Allah kimseyi Trabzonsporluluğu ile siyasi fanatizmi arasinda birakip sinamasin. Mavi ekran hatasi veriyorlar.

edimurphy_61
27.08.2013, 23:11
ikiye bölünüyoruzz

fteotdgs
27.08.2013, 23:11
Vallaha yanlis ustune yanlis. En basta taraftarin futbolcuya siradan sevgi, saygi mesajlari disinda bu turden gorus ifade eden mesajlarla iletisime gecmesi cok yanlis. Giray'in buna cevap vermesi baska bir yanlis. Talihsiz ve umutsuz bir durum.

Rıza ÇOLAK
27.08.2013, 23:12
Eşeği anırtan malum organıdır. Bunların tek sebebi atarlı giderli başkanımızdır.

krdnz
Keşke bizim verdiğimiz moralin onda birini siz verseydiniz, yada o Giray efendi bu morali haketseydi.

Sapıttım evet. Giray haddini bilecek. Trabzonspor'un kaptanlığını yapıyorsa kendine gelecek.

Trabzonspor'a benden fazla destek moral ve para verdiğine eminim.

Bursaya otele git ve istediğini yap.İyi geceler.

özgür6161
“BAŞBAKAN İŞE KARIŞMADI”
3 Temmuz sürecine girelim yavaş yavaş… Aziz Yıldırım’ı aldılar. Nezarete götürdüler. Siz bazı şeyler söylediniz. Başbakan ile görüştünüz mü?
Başbakan ile görüştüm. Dedi bana ki, çok sert demeçler veriyorsun. Dedim ben de, burası Trabzon, ne yapayım. Ben de ondan ricada bulundum, karışmasanız bu işe iyi olur, diye. Hakikaten de karışmadı. Öyle böyle bugüne geldi. Ama kupanın verilmesinde, siyaset de var…
Trabzonspor Başkanı olduktan sonra, Başbakan ile konuşmalarınız, ne çehrede olmuştur?
Daha çok yatırım ile ilgili konuştuk. Stat ile ilgili konuştuk. O yönde bize yardımları oldu. 20 Trilyon para harcadım Avni Aker’e… Ben geldiğimde, orada fareler dolaşıyordu. Sonra UEFA’dan teşekkür plaketi aldık. Bunun 5-6’sını Başbakan verdi. Sağ olsun. Geri kalanını kulüp bütçesinden aldık. Diyorsun ki 170 Trilyon borç var… E parayı buralara harcadık. Yeni, 1461 binası yaptık. Türkiye’de hiçbir kulüpte yok. 2-3 Trilyon oraya harcadık. Millet zannediyor ki, bunlar öpücükle olmuyor. Bunlar parayla oluyor, parayla…
Başbakan size telefonda hiç tepki gösterdi mi?
Yok, yani… Çok sert konuşuyorsun, ortamı germeyin, dedi. Ama yardımcı oldu bize. Doğruya, doğru. Sadece bu kupanın bize verilmesine çok tavır koymadı.

“DEMİRÖREN: ABİ DURUMLARI BİLİYORSUN”

Mahmut Özgener’i de desteklemiştiniz, onun da tapelerde değişik konuşmaları var.
Var. Kötü, rezalet…
Hadi diyelim Özgener’de bi hata yaptınız. İkinci hatayı (Demiören) göz göre göre nasıl yaptınız? Trabzonlunun Trabzonludan başka dostu yoktur, bunu herkes bilir. Ama siz BJK Başkanını desteklediniz.
Kupayı alacağım ama o hesap var…
Onlar söz verse de tutmama ihtimalleri çok yüksek. Nitekim tutmadılar da…
Vermesen, yine seçilir.
Neyse, başkanı seçtiniz. Demirören’i… Kupayı vermedi. Demediniz mi ki, yapacağım diye söz verdiğin şeyi neden yapmıyorsun?
Dedim. Kaç defa… O da gülüyor. Abi bilmiyor musun, diyor. Yani Başbakan böyle istiyor, demek istiyor…

Şimdi bıyık altından eski başkan birşeyleri itiraf ediyor adeta...

Şikeden sonra sanırım 1 kere aramış Başbakan ve sesin çok çıkıyor sus demiş...

Ben de nasıl susayım demiş bizimkisi...

Madem bu kadar baskı var üzerinde;bana kulüp başkanlığı yaptırmıyorlar,haklarımı savunamıyorum buyurun bunlar gerçekler der istifa edersin...

Şimdi ise bu adamı kucaklayan sarılan bir başkan var...

Giray başkanın yolundaki mentaliteye riayet etmekte karar kılmış...

Taraftarın söylediklerinden çok iki gündür yaşanan olaylara tepki vermiş...

Başkan ve yönetim böyle olunca futbolcuların bu tutumu,2 yılı aşkındır yaşananlardan sonraki bu tutum beni şaşırtmıyor açıkçası...

Çakıroğlu İhsan
2 bilet uğruna ne canlar gitmiş herifiin attığı tivite bak nasıl topçusunuz anasını satıyım

Berke6198
27.08.2013, 23:13
Söyleyecek söz bulamıyorum, utanıyorum.

Giray'ın da ne olduğu gün yüzüne çıktı.

Beni asıl sarsan şey ise bu kişinin Giray olmasıydı. Başkası olsa beni sarsmazdı açıkçası ancak Giray'ın huyunu suyunu bildiğimden dolayı çok üzüldüm.

İçimizdeki İrlandalı'lar çıkıyor ortalığa 1'er, 1'er... Hatta 1'er, 1'er yavaş oldu, 11'er, 11'er :)

Ogün YAZICI
27.08.2013, 23:15
2 gündür yaşanan olaylar bana trabzonspor sevgisini daha da aşıladı.bundan sonra her trabzonsporlu canım ciğerimdir benim.futbolcu olarak kralı gelse işçidir gözümde.siz kimsiniz lan bu taraftara yukarıdan bakacaksınız.girayın özür niyetindeki mesajları bile taraftara giydiriyor.bırak bu işleri...

Oğuz B.
27.08.2013, 23:25
Giray'a neden yazıklar olsun ki?

Trabzonspor kulübü, başbakana karşı tavır alabilmiş midir? Trabzonspor kulübü, başbakanın hakkımızı çalanları koruduğuna kolladığına inanıyor mu? Trabzonspor kulübü en üst makamı ile beraber başbakanı her platformda takdir etmiyor mu? Trabzonspor kulübü başkanlık makamını işgal eden şahıs; 10 yıldır olanları tasvip etmeyenler haindir demiyor mu? Formanın arkasına dahi yalakalıktan The world leader'ı Giray Kaçar mı yazdı?

İlginç.

Erbay
27.08.2013, 23:25
Giray Kaçar'a...

Sakin ol şampiyon.

Bartuğ13
27.08.2013, 23:30
konuşacak kelime kalmamış.yönetim camiayı 3 ayda ikiye bölmeyi başardı. futbolcuların buna alet olması inanılır gibi değil. sorulan soruda ağır tahrik olmadığı halde böyle bir cevap vermesi ve konuyu volkana getirmesinin izah edilir bir yanı yok.

vuralkara
27.08.2013, 23:31
oyuncuların her hareketinden böyle olay yaratırsak vay bizim halimize

Bülent AKBULUT61
27.08.2013, 23:35
İnşallah tez zamanda sende göz yaşı dökerek defolup gidersin yazıklar olsun sizin gibi futbolculara

ONUR BEKAR
27.08.2013, 23:35

aslında mesajından önce şunu da düşünmeliydin. selçuk inan gibi ve ya burak yılmaz gibi futbolcuların trabzonspor ekmeğiyle suyuyla bu günlere gelmiş ve ben trabzonspordan başka bir tek avrupaya giderim deyip azılı rakibimiz salatasaraya arkadan vurarak gitmeleri, klübü terk etmelerini niçin yazmıyorsun.
9 ay önce adam bildiklerimiz bu gün kendi benliklerini ortaya çıkarmıştır. bunda ne var.. taraftar takımdan bir tek başarı bekler haz duymak için sevinmek için renklerin aşığıdır fakat bu tür futbolcular nee? paraya ve güce bakıyorlar olmadı al paranı git, aldıkları paralar kimden geliyor havadan mı? bizler forma alıyoruz maç izliyoruz ve paralarımız bu gibi kendini bilmez futbolculara gidiyor.. yazık bu tür olayları savundukça bizler daha çok sıkıntılar yaşayacağız..

ben de büyük harflerle söylüyorum YAZIKLAR OLSUNNNNNNNN.......

arahna
27.08.2013, 23:36
giray iyi söylemiş
küfürle biryere varılmaz
eleştiri olur
bela okuma küfür etme hakkı kimsenin yok
başbakanı sevmesi de gayet normal
adamı siyasetten soyutlayamazsınız
ister mhp yi sever ister chp yi
ve seviyor diye hakaret edemezsiniz
tüm akparti düşmanları nefret kusmak için bahane arıyor

kudu_61
27.08.2013, 23:36
başbakan kulübe kadar gelmiş ne yapacaktı giray senle foto çektirmem mi diyecekti bi gidin işinize eli olan oturuyor klavyenin başına yazıyor.....

Cihan Kibar
27.08.2013, 23:37
Rubin kazan ne kadar veriyordu gönderelim gitsin.

DURAS
27.08.2013, 23:38
Evet yakında köy takımına döneriz. Başkanı, futbolcusu, taraftarı elbirliği ile yok ediyoruz... Hadi hayırlı işler. Soru saçma, Giray'ın cevabı saçma, taraftarın bu cevaba tepkisi saçma , Başkan'ın her hareketi saçma saçma......

61Cem61
27.08.2013, 23:38
giray iyi söylemiş
küfürle biryere varılmaz
eleştiri olur
bela okuma küfür etme hakkı kimsenin yok
başbakanı sevmesi de gayet normal
adamı siyasetten soyutlayamazsınız
ister mhp yi sever ister chp yi
ve seviyor diye hakaret edemezsiniz
tüm akparti düşmanları nefret kusmak için bahane arıyor

Adam hakaret mi etmiş? Sizin gibi kurulu saatler camiayı ikiye bölüyor.İsterse bütün meclisle albüm yapsın.Taraftara laf etmesin.Edemez inşallah diğeri gibi ağlayarak gider.

Furkan Özdem
27.08.2013, 23:39
Bence bütün futbolcuları kovalım. Çünkü hepsi aynı olmasa da benzer düşünüyordur. 2si gitti kaldı 25. Bunları da yollayıp yeni köleler alalım.

Veysel
27.08.2013, 23:40
Helal kaptan haddini bildirmiş gerekene seni bir kez daha sevdim

kudu_61
27.08.2013, 23:40
tam cas açıklamasının gelceği zaman İÇİMİZDEKİ İRLANDALILAR ÖYLE BİR CASIYOR Kİ çıkın gidin aramızdan yeter o kupa bizim hakkımız ve o kupa bize gelecek size ne girayın kimle foto çektirdiğindn neyi deşmeye çalışır ne için öküz altında buzağı ararsınız bunu söyleyin menfaatiniz olmasa yaralı parmağa işemezsiniz

se_mah
27.08.2013, 23:42
Giray efendi çocuktur, oraya gelen kişi Başbakan sıfatı ile gelmiştir ve Giray Başbakana saygı göstermiştir eleştiriler biraz ağır olmuş.

ergin cesit
27.08.2013, 23:43
amatörleştik baştan aşağıya kadar.atay aktuğ gibi konuşmasını bilen düzeyli başkan istiyorum

Ender Kuyumcu
Beyzade milyon avrolar kazanıyor ve o paraları bu taraftar var olduğu, bu armanın peşinden koştuğu için kazanıyor, üstelik kendi Trabzonsporlu falan da değil ama gerçek Trabzonsporlu kim sahte Trabzonsporlu kim ayırt edebiliyor !

Sen önce aldığın paranın hakkını ver, sonra aklının ermediği işlerde yorum yapmaya başlarsın.

Bülent AKBULUT61

taraftara haddini bildirmek olmadı Veysel taraftar ona kötu bir şey yazmadı bizler böyle yaparsak bu futbolcular elini kolunu sallayarak gezerler neyse kızma görüşüne saygılıyım ama haddini bildirmek olmamış

U.Sadıkoğlu
27.08.2013, 23:44

Sizi vicdanınızla baş başa bırakıyorum.

jjVWw9vvpHQ

Sadettin_
27.08.2013, 23:45
giray haklı . herkes işine baksın

emre duman
27.08.2013, 23:48
beyler bende aynı sizin gibiydim çok tepkiliydim hatta nefret etim giray ve volkan gönderilmeli fakat ben kayıtsız şartsız başkan ve özellikle teknik ekibe destek olucam bundan sonra bizi karıştırmalarına izin vermicem kendimce

Bugun MRA ın gençleri harcatmıcam oynatıcam zamanı ben biliyorum demesinden sonra dank etti ve adam haklıydı hocam sonuna kadar arkandayım

cemka
Bu mantıkla Trabzonspor'da futbolcu bırakmayacaksınız...
Bi yeter da... Birbirinizden gaz alıp acayip bir sinerji yaratıyorsunuz...
Ne olmuş Giray'ın yorumuna? Ne var bu yorumlarda....
Giray'a mesaj atan adam kimdir? Tanınıyor mu?
Anlamadım gitti...
Bu kadar negatif olunmaz....

İlker Yazıcıoğlu
:)
............

Lazman
27.08.2013, 23:53
Surdan birisi bana trabzonspor futbolcusunu tarif edebilirmi??

Bu nedir anlamadim. O oturdu bu kalkti, su yan bakti,bu elini salladi,oteki konustu,birinin kasi oynadi. Kimseyi begenmeyen bi grup. Sakami bu nedir?
oldu olacak japonyadan 11 tane robot getirdin istediginize gore programlayip sahaya salin.

Vkgz
27.08.2013, 23:54
giraydan beklemezdim. başka bir takımda taraftarına böyle artistik yapan oyuncular görmedim. yok hadi süper başarılı olsalar neyse averajla 8. bitirmiş adamlar bunlar ligi.

Ogün YAZICI
futbolcular artık taraftar da beğenmiyor.girayın tabiriyle 2 bilet alıp 500 km yoldan geliyorsan gel ; 2 bilet alıp çekirdeğinle geliyorsan gelme :D
ben çıkıp diyor muyum puyol oynarsa gelirim ; giray oynarsa gelmem...

Erkan YILMAZ
beyler azıcık sağ duyu ya ne biçim bi taraftar topluluğu olduk arkadaş

karıştırmayın gene takımı destek verelim taraftar olalım bi süre en azından iddidamız bitinceye kadar

ondan sonra başkanımı başbakanımı futbolcuyumu kimi protesto ediosanız edin

valla bu takımın 1 sene istanbulda nefes almaya ihtiyacı var bence seneye maçları istanbulda oynayalım

Bülent AKBULUT61
27.08.2013, 23:55
benim gözümde her zaman 3 kuruş parası olupta oda TRABZONSPOR için bir şeyler yapmaya çalışan taraftardır.
TARAFTAR HER ZAMAN HAKLIDIR futbolcular işlerine bakacak aldıkları trilyonların hakkını verecek

ONUR BEKAR
giray haklı . herkes işine baksın

sende en az giray kadar haksızsın, sen de işine bakk.

Vkgz
giraydan beklemezdim. başka bir takımda taraftarına böyle artistik yapan oyuncular görmedim. belki 5-10 yılda bir. yok hadi süper başarılı olsalar neyse averajla 8. bitirmiş adamlar bunlar ligi.

of82lu
27.08.2013, 23:58
Futbolada siyaseti karıştırdılar , daha ötesi yok

Soner Albayrak
27.08.2013, 23:58
Trabzonspor isimlerin üstünde bir kavramdır bizim için.

İsimler gelir geçer aslolan Trabzonspor'dur.

Ben artık ''o şunu demiş bu bunu yapmış şu alkışlamış'' sözlerini pek önemsemiyorum sizde öyle yapın..

şenol.08.borçkalı
27.08.2013, 23:59
baskan , volkan , giray , akp , mhp , chp alayı TRABZONSPORA YANLIS YAPMISTIR !!! ...

nokta..

NE MUTLU ÖNCE TRABZONSPOR DİYEBİLENLERE...

mkesen1982
27.08.2013, 23:59
imam cemaat ilişkisine benzedi bizim iş.başkanın yaptıklarından sonra az bile yapmış giray.

emre duman
28.08.2013, 00:00
mustafa hocayı bitirmeyinde ne yaparsanız yapın hepiniz gidin yeterki o adam dokunmayın

Veysel
28.08.2013, 00:01
baskan , volkan , giray , akp , mhp , chp alayı TRABZONSPORA YANLIS YAPMISTIR !!! ...

nokta..

NE MUTLU ÖNCE TRABZONSPOR DİYEBİLENLERE...

Forumun %90 bu kategoriye girmiyor sorun burda Şenol bey

U.Sadıkoğlu
28.08.2013, 00:02

Kendininde o %90'ının içinde olduğunu belirtte bi önce.

şenol.08.borçkalı
28.08.2013, 00:04

Sanırım sizde kendi anketini kendi yapanlardansınız ??? :)

ben burda coğunluktan bahsetmedim.Kendi fikrimi söyledim..

Yanlıs yapan yanlıs yapmıstır demek istedim ,

Alınmanıza gerek yok..

Veysel
28.08.2013, 00:06
Kendininde o %90'ının içinde olduğunu belirtte bi önce.

Ben bu forumda yatıp kalkıyorum kimin hangi maksatla yorum yaptığını iştirak edebiliyorum ordan cevap veriyorum kafam bazen atıyor benim için Trabzonspor herşeyden önce geliyor bunu dillendirmeme gerek yok hocam

Sibel
28.08.2013, 00:07
Vay be. Bunu da gördük.
Kimseye ihtiyacımız yok. Trabzonspor'u özümsemeyen, taraftarın en zayıf noktası ile dalga geçen kim olursa defolur gider bu takımdan.
Yazıklar olsun.

emre duman
28.08.2013, 00:08
hala siz ikili tartışmalardasınız ortak noktanız trabzonsporu deyil kendi egonuzu tatmin etme noktası haline gelmiş bmn ,bir kişide altdan alsın yahu herkes abi herkes kral herkes biliyor derdiniz trabzonspor deyilmi ozaman ne yapabilirz onu konusmalıyız off gerçekten hak vermeye baslıyorum giraya volkana

dartie
28.08.2013, 00:09
Acayip bir dönemden geçiyoruz ve Trabzonspor taraftarını adeta sınıyorlar.. futbolcu işine bakacak..oraya buraya laf yarıştırmayacak..ama yönetim...ah yönetimm...Mevcut başkanımız bu kulübün, değerlerinin altına dinamit koymuştur..Nasıl basiretimiz bağlandı ve böyle bir seçimde bulunduk..Pişmanlığın kelime anlamı bu olsa gerek!!

Uğur Odabaş
28.08.2013, 00:10
Girayın burada yazmış olduğu yazıların nesi yanlış ben onu anlamadım.

Biri kısa ve öz açıklayabilir mi?

Oğuzhan Fidan
doğru söylemiş. başbakan kısmına katılmıyorum sadece.

se_mah
şu an burada hiç birşey okumak istemiyorum çünkü o kadar ağır ve gereksiz eleştiriler var ki bunları okuyan insan ister muhalif ister yandaş olsun karşı tarafın eleştirisi ile geriliyor.

zaferyıldız
28.08.2013, 00:16
Şunu gördük ; dün , bugün
takımda ciddi temizlik lazımdı
aslında su yolunu buluyor da biz önüne set cekmesek.
ama siyasi klüp olduk nasıl bir kadro teşkil etsek

U.Sadıkoğlu
28.08.2013, 00:17
Ben bu forumda yatıp kalkıyorum kimin hangi maksatla yorum yaptığını iştirak edebiliyorum ordan cevap veriyorum kafam bazen atıyor benim için Trabzonspor herşeyden önce geliyor bunu dillendirmeme gerek yok hocam

Forumda yatıp kalkarak Trabzonspor'lu mu olunuyor ? Giray Kaçar'ın şak şakçılığını yapıyorsan Başbakan'ın da şak şakçılığını yapıyorsundur bunun başka bir izahatı olamaz ; Trabzonspor senin için her şeyden önce geliyorsa Giray Kaçar'ın o açıklamalarını nasıl tasvip ediyorsun merak ediyorum.

metehan
28.08.2013, 00:17
İmam-cemaat ilişkisi. Başkan böyle yaparsa oyuncu da bunu yapar. Kimisi Avrupa kupası maçından sonra maçı değil de Mısır'ı, Suriye'yi yorumlar, kimi de böyle twit atar. Çok da şaşırmamak lazım !

Bu arada bu konu ile ilgili fikrimi de söyleyeyim. Başbakan'ın kulübü ziyaretinde bir mahsur yok bence, bizim başkanının başbakan ile görüşmesi de doğaldır. Doğal olmayan şey, TS başkanının mitinge gitmesi veya başbakanın otobüsüne çıkmasıdır.

Gördüğüm manzara şu : İbrahim Hacıosmanoğlu, "Türkiye'deki en önemli 10 koltuktan biridir" dediği TS başkanlık koltuğunu tamamen başbakana yakın olabilmek için kullanıyor. Sanırım tamamen bu amaçla başkanlığı hedeflemiş. Belki de yanılıyorumdur ama gördüğüm bu !

Hüseyin Başoğlu
28.08.2013, 00:18
:) :) :) :)

Uğurtan
28.08.2013, 00:18
Üzerini çizdim.

Kalbimde çizdim bir kere.

Bu yeterli kendi adıma.

İsteyen istediği yerden çalıp oynayabilir.

Başkanının futbolcusu böyle olur tabii o ayrı.

Gordon Freeman
28.08.2013, 00:19
Terbiyesizlik bunun neresınde ?
Adam tam tersine terbiyesizlere cevap vermıs.
Onları gıraya yazanlar kendı trabzonsporlulugunu sorgulasın once

U.Sadıkoğlu
28.08.2013, 00:20
Giray'ın yazdıklarının ne si yanlış diyen taraftarımıza hitaben

Taraftarın sormuş olduğu soru " Kaşını gözünü yararak kazandığın kupanı çalanlarla aynı karede sırıtarak poz verirken neler hissettiniz

Giray'da o aşağıda ki cevapları vermiş bulunmakta....

61Cem61
28.08.2013, 00:21
futbolcular artık taraftar da beğenmiyor.girayın tabiriyle 2 bilet alıp 500 km yoldan geliyorsan gel ; 2 bilet alıp çekirdeğinle geliyorsan gelme :D
ben çıkıp diyor muyum puyol oynarsa gelirim ; giray oynarsa gelmem...

Ne kadar haklı bir yorum.Sen kimsin ki o taraftar gelsin bu taraftar gelmesin diyebiliyorsun?İğrenç futboluna rağmen biz sana katlanıyoruz üstüne bir de trilyonlar alıp böyle saygısızca konuşuyorsun.

Ahanda burada açıklıyorum.Bundan sonra her beğenmediğime sövüp sayacam.2 bilet alıp öyle yapıyormuşuz madem görsünler.

bordo08
28.08.2013, 00:22
Böyle başkana böyle futbolcu giray ne yapabilirdiki ters bir harekette iho girayıda kapının önüne koyar mazallah..:)

U.Sadıkoğlu
Terbiyesizlik bunun neresınde ?
Adam tam tersine terbiyesizlere cevap vermıs.
Onları gıraya yazanlar kendı trabzonsporlulugunu sorgulasın once

Bir yıl boyunca çalışıp çabaladın emek verdin , kar kış demedin kendi biriktirdiğin para ile bir araba aldın...

Daha sonra senin bu arabanı çaldılar...

Bir arkadaşın da bu arabanı çalan kişiyi onun arabanı çaldığını bile bile gitti yanına pişkin pişkin sırıttı poz verdi...

Arkadaşına sormaz mısın " ne iş ? " diye...

Biraz akıllı konuşun be kardeşim.

61Cem61
Giray'ın yazdıklarının ne si yanlış diyen taraftarımıza hitaben

Taraftarın sormuş olduğu soru " Kaşını gözünü yararak kazandığın kupanı çalanlarla aynı karede sırıtarak poz verirken neler hissettiniz

Giray'da o aşağıda ki cevapları vermiş bulunmakta....

Anlamazlar anlatamazsın suratımıza sövseydi emin ol gene alkış tutarlardı.

Yiğit Gayretli
28.08.2013, 00:23
Sorun Giray'ın taraftara hitap şeklinde. Yoksa tam zıt görüşlü futbolcularımız da karenin içinde. Tolga takımda olsa o da o karede yer alacaktı...

Yakışmadı Giray. Biz seni kaptan bellemiştik.

Kadro dışı bırakılmalı. Burası ahır değil. Taraftara hayvan muamelesi yapamaz kimse.

Veysel
28.08.2013, 00:25
Forumda yatıp kalkarak Trabzonspor'lu mu olunuyor ? Giray Kaçar'ın şak şakçılığını yapıyorsan Başbakan'ın da şak şakçılığını yapıyorsundur bunun başka bir izahatı olamaz ; Trabzonspor senin için her şeyden önce geliyorsa Giray Kaçar'ın o açıklamalarını nasıl tasvip ediyorsun merak ediyorum.

Tamam sen Trabzonsporlusun git linç et futbolcunu şakşak makşak da kullanma bana edebinle yaz tartışma yaratma burda

şenol.08.borçkalı
beyler bir futbolcunun bir taraftarı hemde internet ortamında bu sekilde eleştirmesi yanlıs..

hem kendisi söylüyor '' almıs eline bir telefon sağa sola mesaj atıyor'' diyor..AMA KENDİSİDE YAPIYOR AYNISINI

şimdi soruyorum aynı hareketi ısınırken bir taraftara söyleyebilirmi ??

söylese ne olur ?

demekki kendiside aynısını yapıyormus .. bu 1. yanlısı..

2. yanlısı , bu soru bana gelse altını çizerek söylüyorum en iyi ihtimal ''' ayıptır bize yakısmaz der ''' geçerdim ...

Uslübu partizan, fırcacı ve alaycı bir zihniyet.

Ben kendisini cok severdim.Hatta bu sevgiden sizlerin coğu gibi eminim '' mac içinde yaptığı hataları '' görmezden gelirdim.

Artık sevmiyorum.Bence takımdan gitmeli.

Sibel
Hakkımı gasp edenleri koruyan başbakanı savunan hiç kimseye tahammülüm yok.
Bu kadar.
Ben o yılı ben o acıları unutmuyorum.
Bunu içten yaşamayan birinin bunları söylemesi normal, ama nasıl saygı bekliyorsa öyle saygı duyacak.

Hüseyin Başoğlu
28.08.2013, 00:29
Girayın 2 bilet alarak küfredemezsin lafı gayet doğru bir laf tepki gerektirmiyor...

Maalesefki taraftarımız taraftarlığı sadece eleştirmek ve küfür etmek olarak görüyor.Kendilerine laf edildimide hemen kılıç çekiyorlar kendilerini eleştirilmez görüyorlar.Para verdikleri içinde kendilerinde herşeyi yapma hakkı görüyorlar.Hadlerini bilmiyorlar.

Sadece empati kurun parayı veren herşeyi yapabilir mantığına göre siz işinizi doğru yapmadığınızda patronunuz gelip suratınıza ana bacı küfredebilir ? Bunuda kaldırıp sineye çekersiniz sonucu çıkıyor ? Ayriyetten durumu iyice açtığınızda iş pezevenkliğe kadar gidiyor...Kimse kusura bakmasın ben bunu normal karşılamıyorum...

Diğer konuya gelince.Her bildiğiniz her gördüğünüz herkes için doğru olmayabilir.Herkesin görüşü kendine..

Giray belkide şike işlerinde boşbakanın elinin ayağının olmadığını düşünüyor olabilir.Kendi görüşüdür.Açıkcası taraftarız diye adamın ne düşünmesi gerektiğini söyleyemeyiz.Doğrudur yanlıştır bunu tartışmıyorum ama adamın görüşü bu ve fikir özgürlüğü olan bir ülkedeyiz..Giray istediğini düşünebilir sizin istediğinizi düşünmüyor diye hain ve yazıklar olsun tarzı laflar bence gereksiz..

Murat GENEL
28.08.2013, 00:29
Garip adamlar türedi sitede vesselam..Eskiden buralar hep yeşillikti

U.Sadıkoğlu
28.08.2013, 00:30
Ben böyle bir şey görmedim biz kimlerle neyin mücadelesini veriyoruz arkadaş...

Başkan'a yönetime niye kızacağız ki burada kendi taraftarımız zaten içten içe tecavüzcüsüne alkış tutan mağdur profilini çiziyor...

Neymiş Giray haklıymış !

Kim ulan Giray... Giray kim... Mustafa Abi'nin kemiklerini sızlatmaya ne hakkı var Giray'ın ! Laubali laubali taraftara laf yetiştireceğine aldığı paranın hakkını versin sahada bi halt yapmadıkları yetmezmiş gibi birde üstüne twitter'da milletle dalaşacaklar lükse bak arkadaş ya...

SANKİ GEÇEN SENE TAKIMI BEN KÜME DÜŞÜRÜYORDUM...

Top oynama, değerlerimi hiçe say , taraftarla laf dalaşına gir... OLDU CANIM BENDE SENİ SAHİPLENEYİM...

MAAŞLI ELEMAN BU FUTBOLCULARIN HEPSİ... SADECE FUTBOLCULAR DEĞİL HOCA, BAŞKAN , MASÖR HEPSİ...

talibim
28.08.2013, 00:31
>> bunun neresi terbiyesizlik?

>> asıl art niyetli olan o lafı Giray'a söyleyen kişi,,

>> her meselede polemik oluşturmada bazi forum üyelerinin ustune yok!

mehmets29
28.08.2013, 00:32
köksal baba da başbakanla yanyana geldi. bizim sevgimizle buralara geldi. başbakanla yanyana gelemez!

mkesen1982
şeytan diyo yarın fener aklansın...tövbe estağfurullah...müstehak bizim gibi takıma valla

Murat GENEL
Bunlar Zorlu'nun yanında Denizbank varya orada paralarını çekerken acayip profesyonel oluyorlar..Sahada ise bizim gibi insanlar..

Çakıroğlu İhsan
28.08.2013, 00:33
başkanı iho olan kulübün topçusu da giray gibi olur nasıl düştük tongaya bak sen şu işe ya

Hüseyin Başoğlu
28.08.2013, 00:34
Bak Giray'cığın kimleri savunuyo bak ;

“Türkiye'deki kulüplere eşit mesafedeyim ama Fenerbahçe'ye karşı özel bir muhabbetim var.
Bireyleri cezalandırmak daha doğrudur, bütün olarak cezalandırmayı tasvip etmiyorum. Bu kuralları koyanlar insan, gelin bu yanlışı düzeltin… Tüzel kişiler değil bireyler cezalandırılmalıdır.”

Fenerbahçe'nin 20-25 milyon taraftarı var , Böyle yaptığınızda kitlenin tamamını cezalandırmış oluyorsunuz. Bunu tasvip etmiyorum. UEFA kararlarını verenler de insan. Kulüplerin boynunda bir testere gibi duran kuralları gelin değiştirelim..!

Giray senin düşündüğün gibi düşünmek zorundamı??
Nasıl bir fikir dayatmasıdır bu arkadaş..
Belki giray salağın önde gideni buna rağmen boşbakanın bu işin içinde olmadığını düşünüyor bu seni ilgilendirir mi ?? O şampiyonlukta senin değil girayın emeği var.Buna rağmen sen kendinde sırf senin gibi düşünmüyor diye tefe koyuyorsun kendini bişi zannedercesine...

Yazık BMN'de fikir dayatmasıda olmaya başladı..

Hüseyin Başoğlu
28.08.2013, 00:35
Her fikre ve her emeğe saygı duymadığımız sürece bizden hiç bi halt olmaz kimse kusura bakmasın..

61Cem61
28.08.2013, 00:36
Parayı almaya gelince yok abi ben bu kadarını hak etmedim haftalardır yatıyorum şeklinde insani davranış gösterene hiç rastlamadık.O zaman bu bir iş madem adamı aldın mecbur parasını verdin olur.Profesyonellik.

Ama o adam üüü diye ağlayıp sahayı terk ederek işini yapmazsa insani durum olur.

U.Sadıkoğlu
28.08.2013, 00:36
Belki giray salağın önde gideni buna rağmen boşbakanın bu işin içinde olmadığını düşünüyor bu seni ilgilendirir mi ?? O şampiyonlukta senin değil girayın emeği var.Buna rağmen sen kendinde sırf senin gibi düşünmüyor diye tefe koyuyorsun kendini bişi zannedercesine...

6222 Ben mi değiştirdim ? 6222 Değişmeseydi şu an Aziz Yıldırım hala içerdeydi senin haberin var mı ? Gece saat 2'de geçti o kanun tasarısı AKP+CHP+MHP el ele geçirdiler T. Cumhuriyet'in de bir ilke imza atarak...

Giray benim gibi düşünmüyormuşmuşmuşmuş...

Ulan Giray benim gibi düşünse ne olur düşünmese ne olur... Doğru ve Gerçek bir tanedir tektir..

Başbakan'ın fenerbahçe'yi koruyup kolladığını göremeyen , ve diğer siyasi partilerinde buna çanak tuttuğunu göremeyen embesildir arkadaşlar hatta geri zekalıdır.

Hami_41
28.08.2013, 00:37
helal olsun ggiraybir kez daha gözüme girdin ,
adamsin

şenol.08.borçkalı
28.08.2013, 00:38
hayretler içerisinde bazı yorumları okuyorum ve çok üzülüyorum..
hala particilik yapılıyor,inanamıyorum..
bu kadar olur..

Hüseyin Başoğlu
28.08.2013, 00:38
6222 Ben mi değiştirdim ? 6222 Değişmeseydi şu an Aziz Yıldırım hala içerdeydi senin haberin var mı ? Gece saat 2'de geçti o kanun tasarısı AKP+CHP+MHP el ele geçirdiler T. Cumhuriyet'in de bir ilke imza atarak...

Giray benim gibi düşünmüyormuşmuşmuşmuş...

Ulan Giray benim gibi düşünse ne olur düşünmese ne olur... Doğru ve Gerçek bir tanedir tektir..

Başbakan'ın fenerbahçe'yi koruyup kolladığını göremeyen , ve diğer siyasi partilerinde buna çanak tuttuğunu göremeyen embesildir arkadaşlar hatta geri zekalıdır.

Tamam giray embesil olabilir gerizekalı olabilir sana göre..Benim demek istediğim adamın fikri bu sanane yani..

Fikir ve düşünce özgürlüğü yok mu bu ülkede ?? Embesil ve gerizekalıca düşüncelere sahip olmada hakkı var bu seni ilgilendirmez.

Sadettin_
28.08.2013, 00:39
konusun tartısın yiyin birbirinizi . millet futboluna odaklanmıs almıs basını gıdıo . siz devam edın boyle dalasmaya .
muuharrem usta cok dogru soyledi aslında. ya arkadaş eyvallah şike falan ugrasıosunda küme düşeceksın be adam bi önüne bak yeter yahu .

temel_yilmaz
28.08.2013, 00:40

hocam kurumlarda,kisilerin dusuncesi gibi abes sacma dusunce tarzibolamaz ozellikle calisanlarin.

cikar biri der 2010 2011 sampiyon fb der ne diyeceksin,kendi fikridirmi diyeceksin.

kisaca sennkendi fikrini belirt ama giray belirtemez,Trabzonspor AŞ fikir klubu değildir.

U.Sadıkoğlu
28.08.2013, 00:40
Her fikre ve her emeğe saygı duymadığımız sürece bizden hiç bi halt olmaz kimse kusura bakmasın..

Bak şimdi sana ne göstereceğim...

İmzanda bir isim yazıyor onu göstereceğim sana..

SÖVE SÖVE YOLLADILAR BU ADAMI TRABZON'DAN...

http://www.takaonline.com/wp-content/uploads/2012/12/HASAN-AL.jpg

Birde sana senin deyiminle SAYGI DUYULMASI GEREKEN TRABZONSPOR'U GÖSTEREYİM AL BUYUR...

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/14281-6W7C2G0O.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/14281-6U3F3E6R.jpg

Şenol Altunsoy
28.08.2013, 00:41
Tamam giray embesil olabilir gerizekalı olabilir sana göre..Benim demek istediğim adamın fikri bu sanane yani..

Fikir ve düşünce özgürlüğü yok mu bu ülkede ?? Embesil ve gerizekalıca düşüncelere sahip olmada hakkı var bu seni ilgilendirmez.

Hüseyin çocuk pornoculuğu savunmak fikir midir?,

Kırmızı ışıkta geçmek özgürlük müdür?

Hırsızlığı savunmak neyin fikriymiş?

Bence fikir kavramını bir daha düşünmelisin.

U.Sadıkoğlu
28.08.2013, 00:41

Fikir ve düşünce özgürlüğü varsa o stadyumda ona laf ettiğimde dönüp bana bıdı bıdı yapmayacak...

Yavuz Selim Bal
28.08.2013, 00:42
Yakışır Giray'a.Adamsın...

ilhan
28.08.2013, 00:43
Biraz sakin arkadaşlar.
*
Futbolcular değil forma kutsaldır.

U.Sadıkoğlu
Giray'ı savunanlar = %61 'i uzakta arama...

İlker Yazıcıoğlu
Suyu çıktı arkadaş vallahi....

temel_yilmaz
28.08.2013, 00:44
Bak şimdi sana ne göstereceğim...

İmzanda bir isim yazıyor onu göstereceğim sana..

SÖVE SÖVE YOLLADILAR BU ADAMI TRABZON'DAN...

http://www.takaonline.com/wp-content/uploads/2012/12/HASAN-AL.jpg

Birde sana senin deyiminle SAYGI DUYULMASI GEREKEN TRABZONSPOR'U GÖSTEREYİM AL BUYUR...

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/14281-6W7C2G0O.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/14281-6U3F3E6R.jpg

Ahahah bunu ilk defa gordum ,ahahahahah yakinda karasovalye yazacaklar .

61Cem61
28.08.2013, 00:45
Adam her başlıkta mahkemeye verecem mahkemeye veririm falan filan hayır daha önce lafta söyledim kendisine anlamadı boş yere milletin ağzını bozmaya çalışıyor.Israrla yazıyor ki birileri yedi ceddime sövsün de haklı çıkayım.

Şenol Altunsoy
Tamam işte Alper ben de diyorum ki böyle düşünceleri forum da dillendirenler derhal forumdan uzaklaştırılmalı.

Bu bir tarz olmamalı forumda.Öyle ya da böyle burada yazan insanlar sorunlarını burada çözmeli.

Başka yollara müracaat edecek insanlar bu forumda olmamalı.

Hüseyin Başoğlu
hocam kurumlarda,kisilerin dusuncesi gibi abes sacma dusunce tarzibolamaz ozellikle calisanlarin.

cikar biri der 2010 2011 sampiyon fb der ne diyeceksin,kendi fikridirmi diyeceksin.

kisaca sennkendi fikrini belirt ama giray belirtemez,Trabzonspor AŞ fikir klubu değildir.

Olabilir abi kusura bakmayın herkesin fikri kendine..

Olcanın gezi parkına destek twitlerini atarken ben hatırlamıyorum burda kimsenin olcana bir tepkisini...

Fikirlere saygı benim tek dediğim bu...Herhangi bir particilik yapmadan herhangi kimseyi savunmadan diyorumki ;

2-3 bilet 2-3 forma veyahut bilmem ne alarak fikirlerini insanlara empoze etme hakkı kimsede yok.İnsanlar istediğini düşünmekte özgürdür.

Hüseyin çocuk pornoculuğu savunmak fikir midir?,

Kırmızı ışıkta geçmek özgürlük müdür?

Hırsızlığı savunmak neyin fikriymiş?

Bence fikir kavramını bir daha düşünmelisin.

Abi verdiğin örnek öyle bir örnekki şimdi çocuk pornoculuğu fikirden öte iğrençlik zaten onu savunmak sapıklıktır.

Kırmızı ışıkta geçmek yasaktır bunu savunamazsın

Ama Giray boşbakanı hırsız olarak görmüyor olabilir buna saygı duymak zorundasın tek dediğim bu..

Giray senin gibi benim gibi düşünmek zorunda değil ya..

61Cem61
28.08.2013, 00:46
Ahahah bunu ilk defa gordum ,ahahahahah yakinda karasovalye yazacaklar .

reşonun 32 diş birden görünüyor :D

Sinan Ayaz
siyaset o kadar çok işin içine girdiki taraftar bile ayrıştı yarın tribünde de bu ayrışmayı görürsem hiç şaşırmıcam İHO malesef klubun altına dinamit döşüyor, olay çok tehlikeli yerlere gidiyor

calavera
YORUM

Ülkede inanılmaz bir Tayyip Erdogana yalakalık yarışı var. Giray ından İHO'suna, Aziz Yıldırım'ından Acun Ilıcalı'sına, Gezide eylem yaptıktan bir gün sonra gözaltına alınıp, 2 gün sonra da Tayyip in hayatının belgeselinde oynayan Kenan İmirzalıoğlu'suna, ordan Emre B. sine, her görüşten, her renkten, herkes işini gücünü bırakmış nasıl Tayyibe yalakalık yaparız yarışında.

Giray da bakmış forma gidiyo, artık top oynayamıyo, İHO gibi de bi başkan var, ben de yalakalık yapıym, modaya uyuym maaşı garantiliym demiş. Giray a kızamıyorum bile. İmam (İHO) ossurursa cemaat Girayın yptığını yapar...

şenol.08.borçkalı
kim hangi partiye neye üye oluyorsa kime oy veriyorsa versin arkadaş kimseyi ilgilendirmezz..

Ancak tüm siyasi partilerin şike sürecinde oy uğruna bırakın sessiz kalmayı ALENİ TARAF OLDUĞUNU görmeyen ve görmek istemeyen zihniyetin amacı ne olabilir ??

vallahi bu konuda şahsen ben kendim adıma konusuyorum... şike sürecinde BABAM bile yanlıs yapsa yanlıs yaptın arkadaş derim..

vicdanım rahat .

Trabzonspor ve siyaset kelimesini yan yana görünce kusmam geliyor.

O kadar nefret ettim..

Oğuz B.
28.08.2013, 00:47
Giray Kaçar neden adam oluyor?
Bunun altını doldurun bir zahmet biz de öğrenelim? Başkanlık makamını işgal eden şahıs recep'i yıkar yağlar adam olur.. Recep'i savunan kim olursa olsun adam olur.. Ama Aziz yıldırıma sabah akşam söv.. Ne güzel be.. Arkadaş Aziz hırsızsa Recep de onu kollayıp koruyan. 2*2=4

NE çabuk unuttuk bazı şeyleri.

U.Sadıkoğlu

Olcanın gezi parkına destek twitlerini atarken ben hatırlamıyorum burda kimsenin olcana bir tepkisini...

Fikirlere saygı benim tek dediğim bu...Herhangi bir particilik yapmadan herhangi kimseyi savunmadan diyorumki ;

2-3 bilet 2-3 forma veyahut bilmem ne alarak fikirlerini insanlara empoze etme hakkı kimsede yok.İnsanlar istediğini düşünmekte özgürdür.

Abi verdiğin örnek öyle bir örnekki şimdi çocuk pornoculuğu fikirden öte iğrençlik zaten onu savunmak sapıklıktır.

Ama Giray boşbakanı hırsız olarak görmüyor olabilir buna saygı duymak zorundasın tek dediğim bu..

Senin dediği şu oluyor...

2+2 = 4'tür..

ama

Giray 2+2 = 5'tir diyor..

Giray bu der.. Düşünce özgürlüğü... DOĞRU diyor...

Hüseyin Başoğlu
Fikir ve düşünce özgürlüğü varsa o stadyumda ona laf ettiğimde dönüp bana bıdı bıdı yapmayacak...

özgürlüğün sınırı başkasının haklarını ihlal edene kadardır.

Biraz sakin arkadaşlar.
*
Futbolcular değil forma kutsaldır.

Bu kadar işte ya.Bizim umrumuzda olan forma bize ne girayın ne diyip ne diyeceğinden ?? Paralı bir elemanımız o işini doğru yapıyormu yapmıyormu ona bakmalıyız fikirlerine değil..

Giray'ı savunanlar = %61 'i uzakta arama...

Laf banaysa helal çok güzel böyle devam..

calavera
28.08.2013, 00:48

Hüseyin bey, anlamadım ne demek istiyosunuz? başbakanın bu süreçteki emeğine mi saygı duymamız lazım? Ne demek istiyosunuz?

Kasım BEKTAŞ
savunursan böyle seni takmayan her topçuyu
ağzına geleni söyler

ey gidi Aslolan Trabzonspor...

Bülent AKBULUT61
Giray bu vakitten sonra o formayı girerse o forma kirlenir Giray gibi Ahlaksız futbolcuların bu takımda işi olamaz ben buralarda TRABZONSPOR için kavga ediğim mucadele gösteriyim bizlerin az da olsa katkı verdiğimiz paralarla bize laf söylesin hadi ordan ruhsuz herif sen futbolcusun senin siyasi bir partinin başkanını yalakalık yapıyorsun spor bakanımı olcan neyse yazmayayım kişiliksiz birisi yüzünden ceza alacağım

Şenol Altunsoy

Sen seninle aynı fikir de olmayanlarla tartışmaz mısın hiç Hüseyin?

Senin için fb şikeci midir?

Sana göre kupa başbakan da mıdır?

Eğer cevapların evetse bunları savunanlar hırsız ve hırsızlığı savunanlar değil midir?

Eğer cevabın evetse bu hala senin için fikir midir ?

~UniCef~
28.08.2013, 00:49
Ben bir yanlis göremiyorum.. Cok hakli..

Bu konuyu acanda sadece bir yanlis görüyorum cünkü Olcanin Gezi ile alakali Tweetlere konu acilmadi.

Hüseyin Başoğlu
Senin dediği şu oluyor...

2+2 = 4'tür..

ama

Giray 2+2 = 5'tir diyor..

Giray bu der.. Düşünce özgürlüğü... DOĞRU diyor...

Matematikte doğru tekdir bu duruma örnek verilemez ama evet demek istediğim aşağı yukarı bu giray a göre 2+2=5 banane gerisinden beni ilgilendirmez :)

İlker Yazıcıoğlu
Hüseyin bey, anlamadım ne demek istiyosunuz? başbakanın bu süreçteki emeğine mi saygı duymamız lazım? Ne demek istiyosunuz?

Valla Hüsam da anlamadı ne demeye çalıştığını,bakma sen ona:)

Adamım Hüso...

bordo08
Girayın yada başkanın ne düşündüğü kendilerini bağlar kişiler gelip geçer asl olan trabzonspordur..

Bana göre Trabzonsporun emeği çalınmıştır ve başbakan dahil tüm siyasiler bu hırsızları korumuştur..

He giray yada bir başkası bu duruma farklı yaklaşıyorsa oda kendi vicdanıyla başbaşa kalsın..

Berke6198
28.08.2013, 00:50
Kendisine saygısı olmayan adamın daha konuşulacak bir yanı kalmamış demektir.

İlker Yazıcıoğlu
28.08.2013, 00:50
Matematikte doğru tekdir bu duruma örnek verilemez ama evet demek istediğim aşağı yukarı bu giray a göre 2+2=5 banane gerisinden beni ilgilendirmez :)

Oğlum,felsefe boyutuna geçmişsin:)

Sıvama faslı bu olsa gerek:)

~UniCef~
28.08.2013, 00:51

Eğer cevapların evetse bunları savunanlar hırsız ve hırsızlığı savunanlar değil midir?

Girayin dedikleri küfüre karsi.. siz her zaman oldugu gib saptiriyorsunuz konuyu.

Onun icin hem Giraya hemde Hüseyine tamimiyla hak veriyorum ve konuyu acani kiniyorum

Hüseyin Başoğlu

Evet fb şikecidir evet kupa başbakandadır. Ama burdaki ayrım fbnin şikeci olduğu mahkemece kanıtlanmış olması yani bir düşünce değildir bu kanıtlanmıştır..

Kupanın başbakanda olduğu ise benim düşüncem.Ben öyle inanıyorum hal ve duruma baktığımda..Ama benim gibi düşünmeyenede saygım var..

61Cem61
Malum kişiler ısrarla olayı siyasi alana çekmeye çalışıyor.E onların işi bu insanları siyaset üzerinden ikiye bölmek.Biz de ısrarla diyoruz ki istediği siyasi partiyi destekleyebilir hatta yanlış olmasına rağmen başbakan bu işe karışmamıştır seviyorum diyebilir.

Burada ki mesele durduk yere taraftara hakaret yağdırmasıdır.Bahsettiği gerçek taraftarlar bunu asla unutmayacak.

temel_yilmaz

Olcanin yazdiklarindan haberim yok ama oda basli basina yanlis insanlarin kisisel gorusu olabilir ama bir kurumu temsil eden insan bunu yansitamaz,temsil ettigin kurumdakilerden bir tanesi sana karsi cikar,bizim gibi munazara nedir bilmeyen toplumlarda sorun olusur.

Ama dedigim gibi Trabzonspor Anonim şirketi baskani farkinda degil o kadar.

Bülent AKBULUT61
Giray gibi kişiliksiz bir futbolcunu bu vakitten sonra TRABZONSPORDA yeri olamaz ne bu ya adamlara bak futbolcumu yoksa kabadayımı

Hüseyin Başoğlu
28.08.2013, 00:52

Hırsızlık bir emekmidir ? Eğer hırsızlığı emek olarak görüyorsanız evet ozaman SİZİN saygı duymanız gerekir.

Ama ben öyle görmüyorum.

şenol.08.borçkalı

kardesım sana göre 2011 şampiyonu TS midir ??

Eğer Ts ise sence bu kupayı kimler gasp etti ve buna kimler göz yumdu ??

bu sorulara yanıt vermeyebilirsin. Ancak merak ettim acıkcası

Oğuz B.
Gezi parkı ile şikecileri koruyup kollayan başbakan arasındaki o süpersonik bağı nasıl kuruyorsunuz?

Şenol Altunsoy
28.08.2013, 00:53
Girayin dedikleri küfüre karsi.. siz her zaman oldugu gib saptiriyorsunuz konuyu.

Onun icin hem Giraya hemde Hüseyine tamimiyla hak veriyorum ve konuyu acani kiniyorum

Her zaman ki gibi derken?

Seninle daha önce konuştuğumu bile hatırlamıyorum.

Şu her zaman ki gibiye bir açıklık getir

61Cem61
28.08.2013, 00:53
Ben bir yanlis göremiyorum.. Cok hakli..

Bu konuyu acanda sadece bir yanlis görüyorum cünkü Olcanin Gezi ile alakali Tweetlere konu acilmadi.

Allah bu takımı sizin gibilerden korusun.Gezi parkındakiler mi çaldı kupayı ve çalanları kurtardı? Onu geçtim kimse buradaki problem girayın çekildiği fotoğraf değil.Ona sorulan soru karşısında
taraftara hakaretler yağdırması?

Hüseyin Başoğlu
28.08.2013, 00:54
Oğlum,felsefe boyutuna geçmişsin:)

Sıvama faslı bu olsa gerek:)

Yok abi bir şeyi sıvadığım :)

Anlatmaya çalıştığım tek şey bu futbolcular bizim elemanımız hatta malımız.Bizim bu mallarımızda dikkat etmemiz gereken tek şey bize gösterdikleri performansları..İşlerini iyi ve düzgün yapıyorlarmı buna bakmalıyız..

Düşünceleri bizi ilgilendirmez heleki kendi düşüncemizi onlara empoze etmeye hakkımız yoktur.

Şimdi senin patronun gelip sana sen benim maaşlı çalışanımsın benim düşündüğüm gibi düşünceksin dese ne dersin ??

Mustafa'
28.08.2013, 00:56
öncelikle girayı kınıyorum, taraftara hitap şekli yüzünden.şu da unutulmasın ki şüphesiz buradaki herkes takımdakilerden, yöneticilerden teknik ekibinden ve diğerlerinden daha Trabzonspor'ludur.biz bu takımı amatör ruhla severiz onlar profesyonelce.biz bu takımdan hiç bir şey almadan herşey veririz.kimsenin taraftarımıza tek bi söz söyleme hakkı yoktur.ve giray efendi sana diyorum ki sen kim oluyorsunda bi Trabzonspor taraftarıyla böyle konuşabiliyorsun asıl sen haddini ve yerini bileceksin.Trabzonspor sizin değil bizlerindir.

diğer konuya gelince, bu iş gerçekten taraftar arasında bölünmeye doğru gidiyor.bölünmesin.Trabzonspor'un kupasını çalan veya kupayı verme hakkı elinde olup ta vermeyen herkes benim gözümde suçludur.kimse buraya gelipte onu bunu savunmasın.daha da yazarım da artık farklı yönlerden anlaşılacak o yüzden anlayan anladı artık.

Sibel
İnsanların yarasına tuz basıp, şu lanet süreçteki en hassas noktasını görmezden gelip savunma yapacak ve ben ona fikir özgürü diyeceğim.
Oldu o zaman.
Aziz Yıldırm da şike yapmayı seviyor. Bu da onun kişiliği.
Saygı duymak lazım. Zaten şike oluyor ne yapabiliriz?
Bu da onun çözüm yolu.
Yok öyle yanlışa saygı duymak.
Saygı duyulacak yer var, duyulmayacak yer var. Duyduğu saygıyı kendine saklayacak.
İki senedir burda çekmediğimiz çile kalmadı.
Herkes her fikri her yerde söyleyemez. Fikir özgürlüğü bu değildir.

Hüseyin Başoğlu
kardesım sana göre 2011 şampiyonu TS midir ??

Eğer Ts ise sence bu kupayı kimler gasp etti ve buna kimler göz yumdu ??

bu sorulara yanıt vermeyebilirsin. Ancak merak ettim acıkcası

Bana göre 96 05 11 in şampiyonları ts dir..Hakkımızı fener ve boşbakan başlığında siyaset grubu gasp etti..

Ama dediğim gibi bana göre.Giray öyle düşünmüyorsa napabilirimki kendi düşüncesidir beni ilgilendirmez..

Bülent AKBULUT61
bu konuyu açanın ellerinden öpuyorum Muhteşem oldu Giray defolup gidecek bu takımdan belki abartılı olacak ama ağlıyarak gitsin belki içimdeki nefret azcık geçer Hiç kimse hatalı olsa hele hele bu bir TRABZONSPORUN futbolcusu ise TRABZONSPOR taraftarına laf söyleyemez

carolo
28.08.2013, 00:57
Devlet Basbalan'i kismi disinda dogru soyluyor

temel_yilmaz
Girayin tepkisini dile getirirken iki uc bilet demesi terbiyesizlik hatta daha otesi,insanlari bole 2 kisiden dolayi siniflandirmasi trabzonspor futbolcusu n taraftarina bakis acisidir,maalesef futbolcu taraftarını yeri geldiginde fircaliyabilir mantigi olusmus oyuncularda.
Giray kacar patronun kim oldugunu sakin unutma,kraldan cok kralci olma patron gelir kendini hatirlatir topunu oyna aldigin paranin degil ustundeki formanin hakkini ver.

Hüseyin Başoğlu
bu konuyu açanın ellerinden öpuyorum Muhteşem oldu Giray defolup gidecek bu takımdan belki abartılı olacak ama ağlıyarak gitsin belki içimdeki nefret azcık geçer Hiç kimse hatalı olsa hele hele bu bir TRABZONSPORUN futbolcusu ise TRABZONSPOR taraftarına laf söyleyemez

başımızda bu başkan olduğu sürece nereye gidiyor abi :) kaptanlığı alırlar onurdan giraya verirler şimdi :)

Oğuz B.
28.08.2013, 00:58
Giray'dan başkanlık makamını işgal eden İbrahim Bey'den tek bir beklentimiz var bu kulübü açıkça zarar uğratmış Recep beye mesafeli davranmaları. Emeğimizi, başarımızı, zamanımızı, sağlığımızı çalanları koruyanlara karşı adam gibi dik durmalarını beklemek onlara bir şeyleri empoze etmek midir?

Yiğit Gayretli
28.08.2013, 00:58
Valla Giray isterse krem peyniri başbakan olarak kabul etsin. Takımdaki her futbolcunun siyasi görüşünü kontrol edecek halimiz yok.

Yalnız, yaptığı terbiyesizliktir.