PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Biraz da Aynaya Baksak Ne Dersiniz?

Murat Acar
31.08.2006, 10:30
Bu bir serzenişmidir yakınmamıdır inanın bende bilmiyorum.Şöyle bir bakıyorumda yönetim olsun teknikheyet olsun futbolcular olsun herbiri için en ufak bir kötü durumda hiç vakit kaybetmeden en yıkıcı eleştirileri yapıyor.Söylediklerimizin nereye varacağını hesap etmeden önümüze geleni ardımıza koymuyoruz.
Bizansın ünlü patrikane takımı febenin bu sene düştüğü hataya biz geçen yıl düşmüştük.Şampiyonlar ligi ön elemesi öncesi gerekli transferleri yapamamış ve eleyebileceğimiz bir takıma elenmiş ve yönetimin gitme sürecini hızlandırmak için tüm taraftarlar olarak elbirliğiyle herşeyi yapmıştık.
Ancak bu gün bakıyorumda öneleme sonucu elenen febeye elenmesine rağmen her dakika desteğini esirgememiş bir taraftar ve yine herşeye rağmen burnundan kıl aldırmayan bir azize başkan ve sonundada görüldüğü gibi gerekli transferleri yapan bir yönetim...
İnanın geçen yıl bizim düştüğümüz durumdan sonra taraftar olarak yaptıklarımıza bakıp,bugün bizans taraftarlarının takımlarına desteğini görünce neden başarısız olduğumuzu çok daha iyi anladım.
Takım seyircinin yanına gelmekten ürkmüş sahada maç yapan çoğu futbolcu maçtan daha çok acaba bugün ne küfürler yiyeceğim düşüncesiyle eli ayağı birbirine dolanır olmuş...Tamam bunlar profesyonel ama hergün her fırsatta yedi sülalesi hakkında denmedik bırakılmayan bir insandanda daha fazlasını beklemek ne kadar doğru..?
Her transferde mutlaka bir muhalefet yapacak birşeyler bulup mutlaka eleştiri oklarını yönlendiriyor Bunuda futbolu çokbilmişlik olarak görüyoruz.
Çok iyi biliyorumki Kaptanımız FATİH TEKKE için yapılan eleştirilerin haddi hesabı yoktu her sezonunda 20 golün üstünde ki bir ortalamayla oynayan kaptanımıza yapılan acımasız eleştiriler yetmezmiş gibi can güvenliğinin bile olmadığı bir ortamda daha fazla kalması beklenemezdi ama bakıyorumda şimdi onu satabileceği en iyi paraya satan yönetim neden sattı diye en büyük eleştirileri yiyor.Bu eleştirileri yapan biçok kişi ise zamanında bencil oynuyor çok gol kaçırıyor takımda bölünmüşlük yaratıyor diye kaptanı yerden yere vurmayı kendine görev bilmiş taraftarlarımızdan başkasıda değil.
Şu anki durumumuza bakınca biz bunları hakediyormuyuz diye aynaya bakmamız gerektiğini düşünmeden edemiyorum.Şunuda açıkça ifade edeyimki burada amacım yönetimi futbolcuları veya teknik heyeti savunmak değil...
Son olarak şunu ifade etmem istiyorum İnanın BİZİM BU HALLERE DÜŞMEMİZİN EN BÜYÜK SEBEBİ YİNE BİZİZ..
___________________________________SAYGIYLA_______ _____

Faik Yılmaz
31.08.2006, 10:41
bu seyirci 6 maç resmen dökülen futbolscusuna bile 90 dak destek oluyor.....
bizim suçumuz yok....
1 trilyonu beğenmeyip sahada dökülen futbolculara tabiki tepki göstereceğiz....
ya formanın hakkını verrisin ya defolur gidewrsin.....

Kasım Hilal
31.08.2006, 10:53
Yönetime karşı atıp tutarken arada kendimize de toz kondurmazsak olmaz..
BEn son dönemlerde hiç 90 dk destek veren bir taraftar grubu görmedim Trabzon'da.

Naim
31.08.2006, 10:59
bizim suçumuz yok....

yaw ibo
içinde olduğunuz tribün gibi zannediyorsunuz tüm tribünleri

turkercan
31.08.2006, 11:01
tribünde her maç 90 dk bağıran 3 4 grup var toplasan 1000 kişi! stadın ortalaması nerden baksan 13 bin kişi. 12 bin kişi sürekli küfrediyo ben yıllardır kombine alır çılgınlarda maçımı izlerim desteğimi veririm ve bu hep aynı oldu. 90 dk bağıran taraftar diyosunuz ama bu 1000 kişiyi geçmes ve hep ayrı sesler tezahuratlar. nerden baksan 10 bin kişi her maç çekirdek yiyerek bütün futbolculara küfrediyo.. fatih tekkede dahil.

Emre7
31.08.2006, 11:05
Yönetime karşı atıp tutarken arada kendimize de toz kondurmazsak olmaz..
BEn son dönemlerde hiç 90 dk destek veren bir taraftar grubu görmedim Trabzon'da.

sana katılıyorm denizli maçında gol attık bizimikiler o kadar ilerlemişki artık gol attığımızda bile istifini bozmuyo bu millet ciddi problem... adam bakıyo...möööööööööö

golebshera
31.08.2006, 12:33
Eleştiri vardır. Olacaktır. Olmak zorundadır. Demokratik yapıların işleyiş tarzı buna benzer birşeydir çünkü. Eleştiren insanlar, sevdikleri kulübün tarumar oluşunu engellemek istiyor çünkü. Düşülen kötü durumun sebeplerini tespit etmek ve çare aramak istiyor. Müdahale alanı bu çünkü.

Kulüp bu durumdayken eleştiri mecburidir. Ne hocası ne yöneticisi nede futbolcusu alınmasın. Mevcut durumun hesabının sorulması ve başarısızlığın giderilmesi lazım. Nasılki başarıyı onore ediyoruz, ayakta alkışlıyoruz, sezarın hakkını sezara veriyoruz, bunun terside bir şekilde olacaktır. Öyle kayıtsız şartsız itaat, sadece baskı rejimlerinde, beyinsiz toplumlarda ve muz cumhuriyetlerinde olur.

Ne yapalım? Hiçbirşey yokmuş gibi mi davranalım? Bırakalımda Trabzonun özgün duruşu yok mu olsun? Sıradan bir Anadolu kulübü mü olsun? Ses etmeyelim mi?

cipses
31.08.2006, 12:34
belki içinde bulunduğumuz durumu hakediyoruz

ama lazaroniyi asla

Murat Acar
31.08.2006, 13:12
Eleştiri vardır. Olacaktır. Olmak zorundadır. Demokratik yapıların işleyiş tarzı buna benzer birşeydir çünkü. Eleştiren insanlar, sevdikleri kulübün tarumar oluşunu engellemek istiyor çünkü. Düşülen kötü durumun sebeplerini tespit etmek ve çare aramak istiyor. Müdahale alanı bu çünkü.

Kulüp bu durumdayken eleştiri mecburidir. Ne hocası ne yöneticisi nede futbolcusu alınmasın. Mevcut durumun hesabının sorulması ve başarısızlığın giderilmesi lazım. Nasılki başarıyı onore ediyoruz, ayakta alkışlıyoruz, sezarın hakkını sezara veriyoruz, bunun terside bir şekilde olacaktır. Öyle kayıtsız şartsız itaat, sadece baskı rejimlerinde, beyinsiz toplumlarda ve muz cumhuriyetlerinde olur.

Ne yapalım? Hiçbirşey yokmuş gibi mi davranalım? Bırakalımda Trabzonun özgün duruşu yok mu olsun? Sıradan bir Anadolu kulübü mü olsun? Ses etmeyelim mi?
Sevgili renkdaşım kimse eleştiri olmasın herşeye itaat edilsin demiyor..Lakin söylenen şudurki eleştiri yapıcı olmalı yıkıcı değil eleştiri oklarını yönlendirdiğimiz kişilerin neyine eleştiri yaptığımızı bilmeliyiz.Oysa eleştirirken çoğu zaman kişiliklerine kadar gidiyor bir spor klübü olduğumuzu unutup siyasi düşüncelerine kadar herşeye giriyoruz.
Futbolda herşeyin en iyisinide yapmaya çalışsanız yok yoktur bu yüzdeb sabır gerekir bazı şeylerin rayına oturmasını beklemek gerekir.Bizde bu sabır maalesef yok Bakın azize bu günlerine gelene kadar 4 defa gayse şampiyonluğunu gördü ama adam şuan herşeye hakim bizse en ufak bir şeyde o istifa bu istifa diyoruz bunuda demokrasi olarak görüyoruz.Yanlışımız burda bence.Hersene yeni bi yönetim herdevre ayrı bir hocayla olmadığı açıkça görülüyor.Şimdi demeyinki bana lazaroniyimi savunuyosun kesinlikle savunmuyorum yaptığı hatalı kadroları ençok eleştirenlerden biri benim..Söylemek istediğimi anlattım sanırım Saygılarla...

Faik Yılmaz
31.08.2006, 13:15
seyirciyi çokturacak olan takımın kendisidir......
onlar sahada dökülürken bizim bağırmamızı kimse beklemesin.....
evet seyircinin bağırmaması doğrudur... 50 tane taraftar derneği var hiç birisi diğerinin değini yapmıyor... çılgınlar ayrı , farozlular ayrı ayasofyalılar ayrı herkes ayrı telden çalıyor......
işte en önemli sorun bu....

Vkgz
31.08.2006, 16:40
Bu ne iştir anlamadım transferler çok iyi, takım yepyeni oturması zaman alacak bu daha en başından belli. Sezona çok zor bir fikstür ile başlanmış kötüde top oynanmamış 1 maç dışında ama neyi beğenmiyoruz neden sabredemiyoruz.

Marcelinho kötümü, kariyerine bakın bir
Musampa kötümü, kariyerine bakın bir
Umuta geçen sene ne golcü be gelecek var bu çocukta diyen biz değilmiydik belliki uyum sürecinde

Neden takımın oturması beklenmiyor, neden takımın arkasında durulmuyor.

.

tamuğ yamtar
31.08.2006, 16:43
Bu zaten transfer bölümünde ve diğer 1-2 başlıkta konuşuluyor.

Yeni başlık açmana gerek yoktu.

Cevaplar orada veriliyor.

Oğuz
31.08.2006, 16:44
Formanın içinde ruh yok. Takımın kötü oynamasına sabredilir.. Ruhsuzluğa sabredilmez.. Bıçak gibi keseceksin..

Keleşoğlu
31.08.2006, 16:44
her sey guzel teknikdirektor kotu

corleone
31.08.2006, 16:45
tepki başlığıdır katılıyorum... biraz daha sabredelim iyi olacağız olmazsak o zaman keseriz bıçak gibi...

tamuğ yamtar
31.08.2006, 16:48
Burada da verilmeye devam ediyor.

Musampa, Marce ile olmuyor sadece arkadaşım.

Sorun başka.

Real Madrid'nin 18 kişilik kadrosu da yıldızlardan oluşuyordu ama son yıllarda ki halini gördük.

coolank
31.08.2006, 16:49
iyi çok ii olacagız çok

Vkgz
31.08.2006, 16:50
yapmayalım 4. haftadan takımı yargılamayalım bu kadar girmeyen toplar belli takımın kendine güveni geldiğinde o toplar bakın nasıl giriyor. Yepyeni kumaştan elbise dikmek basitmi okadar

Adem CAKIR
31.08.2006, 16:51
Marcelinho, Musampa Daha Kimi Alalım Ronaldinho yumu?
Bence mahsuru yok, neden olmasın ? :D

Katılıyorum
Başarı için sabırlı olmak lazım,
Başarı için destek olmak lazım,
Başarı için zaman tanımak lazım.

hakanhan
31.08.2006, 16:53
ronaldinhoya gerek yok cunku yattara var..

Kemençeci
31.08.2006, 16:55
Ne alakası var kardeşim ya. Takımda kaleci yok golcü yok Stepanov'Dan başka stoper yok, Szymek'in yerine alınması gereken (daha doğruu alınacağı söylenen) orta saha yok. Sol kanat da yeni geldi.

Takımın eksiği yok mu yani şimdi?

Yönetimi aklayıcı başlıklar da can sıkmaya başladı artık iyice:mad:

tamuğ yamtar
Bence mahsuru yok, neden olmasın ? :D

Katılıyorum
Başarı için sabırlı olmak lazım,
Başarı için destek olmak lazım,
Başarı için zaman tanımak lazım.

Başarı için: RUH, AZİM ve HIRSta olması lazım değil mi?

İnsanlar takımda bunları göremediği için isyan ediyor.

Zaman tanınır olur.

Büyük takım olmanın gereği olarak ama ligin ilk haftalarında oynadığın maçları almanın yollarını da bilmen gerekir.

Yani oynadan kazanmayı. En azından büyüklüğünün ağırlığını sahaya koymayı.

Jade

eveeet:))

Beytullah
31.08.2006, 16:56
yaa yüreklerini koymadıktan sonra bu takımda dunya yıldızları oynasa ne yazar..onenlı olan sahaya cıktınmı yüregini koyvcaksın ve sonuna kadar savascaksın.nasıl 3 5 kurus fazla para alırım konusunda savacaklarına formayı nasıl kapacagız savasları verseler.

masmavili
31.08.2006, 17:03
herşey iyi olacak inşallah
biz taraftan olarak herzaman desteklersek bu takım iyi olur
yeni jenersyon gençliği stad da göremiyorum birza ilgi arkadaşlar

golebshera
31.08.2006, 18:01
tepki başlığıdır katılıyorum... biraz daha sabredelim iyi olacağız olmazsak o zaman keseriz bıçak gibi...

Sonuç olarak bu sezon şampiyon olamayız, küme de düşmeyiz nasıl olsa. Aslında bu, sonraki sezon için harika bir fırsat. Sabırla ve itinayla gelecek sezonun FIRTINA gibi esecek takımını kuralım el ele. Yöneticisi futbolcusu taraftarı herkes gerekeni yapacaktır eminim. Bu tablo içerisinde sadece hocaya karşı pek itimadım yok diyebilirim..

Bunun dışında derimki, sabrın sonu selamettir.

A.Hilal Çakıroğlu
31.08.2006, 18:30
evet kadro yeni, takım olmaları, birbirlerini tanımaları zaman alacak ancak Formayı tanımaları için zamana ihtiyaçları yok! Belki takım arkadaşlarının özelliklerini, nereye pas atacaklarını zamanla öğrenecekler ama hangi takıma geldiklerini, nerede oynadıklarını en başından bilmeleri şart!
Mükemmel bir takım beklemiyoruz tabiki hataları olacak. Takımı eleştirmemizin nedeni alınan puan kayıpları hatta oynanan kötü futboldan çok daha sezon başından boşvermiş olmaları. Hırs yok, kazanmak için çaba sarfetmek yok, en küçük bir istek yok. Profesyonel olduğunu yalnızca transfer dönemlerinde iyileştirme isterken hatırlayan sonrasında salla başını al maaşını taktiği uygulayan öz evlatlarımız(!) var.
Bunun yanında ne yapmaya çalıştığını hiçkimsenin anlayamadığı bir teknikdirektörümüz, yerinde transferler yerine gereksiz birçok transfer yapan başkan ve yöneticilerimiz var.Yönetime giremediği için ya küsüp giden ya da Trabzonspor'a zarar verme pahasına da olsa mevcut yönetimin kuyusunu kazan büyüklerimiz var. Taraftar da sütten çıkma ak kaşık değil tabi ama son olaylarda da daha iyi gördük ki en son eleştirilmesi gereken yine taraftar.

Murat Hızal
31.08.2006, 18:45
Denizli maçı hariç olmak üzere,bütün maçları izledim.Apoel maçında staddaydım.Kaybetmek veya kazanmak hepsini geçtim ama takımda maalesef ruh yok.Bunu sağlayacak öncelikle takımın tekndik direktörü, ama ondada maalesef bu basiret yok.Apoel maçında ki seyirci ise çok kötü.(maratonun ortasında ki bin kişilik veya ikibin kişilk grubu bunun dışında tutuyorum)

Seyirci takıma destek vereceği yerde,rumlara su atma telaşı içinde.Ben maalesef takımı destekleyecek alıp götürecek bir taraftar profili göremedim.Sahaya kimin girip çıktığından bile bihaberler.

Evet futbolcular ruhsuz,mücadele etmiyor,teknik direktör(bana göre)işini iyi yapamıyor,yönetimin bir çok hatası var ama seyrici ne olursa olsun 90 dakika boyunca her şeyi unutp takımı desteklemeli,doğru yerlerde doğru tepkiyi koyabilmeli.

Kötü oynadığımız maçdan sonra hakeme yüklenen bir başkan, hatalı pas verince hüseyine topluca küfür eden taraftar.İkisinin arasında hiç bir fark yok

coolank
31.08.2006, 18:47
HODUS güzel yazmışsın ama bence bu taraftar ufak ufak hüseyini siliyor ... onun da etkisi var

Enes Berfin
31.08.2006, 18:47
bizim suçumuz yok....

Aynen Katiliyorum, ouh yess

Mehmet_Mercanlı
31.08.2006, 18:54
lazaroni yerine LUCESCU'yu alabilseyikşimdi böyle olmazdık

Murat Hızal
Bence taraftar tepkisini doğru zamanda koyabilmeli.Hüseyin kötü oynayabilir ama iyi oynadığı bir çok maçını görmezlikden gelemeyiz.Hüseyin veya başka bir futbolcu kötü oynarsa bunun tedbilerini almak ilk olarak teknik direktörün işi.

Ama daha ilk olumsuz hareketinde bu kadar tepki yiyen bir futbolcudan verim almanız zorlaşır.

Bir adamı bir kalemde silebilirsiniz,ama kazanmak her zaman kolay olmayabilir.Tek istediğim iyisiyle kötüsüyle 90 dakika desteklenen bir takım.İnanıyorum ki o zaman futbolcular daha hırslı ve daha mücadeleci oynayabilirler.

Murat Acar
Denizli maçı hariç olmak üzere,bütün maçları izledim.Apoel maçında staddaydım.Kaybetmek veya kazanmak hepsini geçtim ama takımda maalesef ruh yok.Bunu sağlayacak öncelikle takımın tekndik direktörü, ama ondada maalesef bu basiret yok.Apoel maçında ki seyirci ise çok kötü.(maratonun ortasında ki bin kişilik veya ikibin kişilk grubu bunun dışında tutuyorum)

Seyirci takıma destek vereceği yerde,rumlara su atma telaşı içinde.Ben maalesef takımı destekleyecek alıp götürecek bir taraftar profili göremedim.Sahaya kimin girip çıktığından bile bihaberler.

Evet futbolcular ruhsuz,mücadele etmiyor,teknik direktör(bana göre)işini iyi yapamıyor,yönetimin bir çok hatası var ama seyrici ne olursa olsun 90 dakika boyunca her şeyi unutp takımı desteklemeli,doğru yerlerde doğru tepkiyi koyabilmeli.

Kötü oynadığımız maçdan sonra hakeme yüklenen bir başkan, hatalı pas verince hüseyine topluca küfür eden taraftar.İkisinin arasında hiç bir fark yok

Başlığın ana teması zaten o işte taraftar üzerine düşen görevi her halükarda yapmalı Yoksa herşey iyiyken destek vermek bişeyler kötü gidincede ateşe körükle gitmek değil taraftarın görevi.Sana katılıyorum Benim düşüncelerimle anafikirleri aynı zaten senin yazdıklarının....

Murat Acar
31.08.2006, 19:24
Ne alakası var kardeşim ya. Takımda kaleci yok golcü yok Stepanov'Dan başka stoper yok, Szymek'in yerine alınması gereken (daha doğruu alınacağı söylenen) orta saha yok. Sol kanat da yeni geldi.

Takımın eksiği yok mu yani şimdi?

Yönetimi aklayıcı başlıklar da can sıkmaya başladı artık iyice:mad:
Bu başlığın yönetimi aklayıcı bir başlık olduğu kanısına nasıl vardın anlamış değilim burda Taraftar olarak kendimizi yargılayalım yani iğneyi kendimize çuvaldızı başkasına batıralım düşüncesi ile açtım bu başlığı yoksa birilerini aklama için değil ilk yazdığım düşüncelerimde bunu anlatmaya çalıştım ama her başlıkta olduğu gibi konu dağılıyor asıl anlatılmak istenen konunun dışına çıkılıyor...Yönetimide çok eleştirdiğim yazılarım oldu ama takdir ettğim yazılarımda oldu bu demek değilki bir öyle diyorsun bir böyle ...Doğru olanı takdir etmeli,yanlış olanıda gerektiği şekilde eleştirmesini bilmeliyiz.Ama taraftar olarak öncelikle bir aynaya bakmalıyız diye düşünüyorum.Saygılar...

Murat Acar
02.09.2006, 13:47
Başlık açıldıktan sonraki mesajımı okuyup sonra eleştirirseniz daha çok sevineceğim.Yoksa başlıkla alakası olmayan konulara giriliyor.Saygılar..

Vkgz
02.09.2006, 16:57
HODUS güzel yazmışsın ama bence bu taraftar ufak ufak hüseyini siliyor ... onun da etkisi var

ben sildim bile

since1967_
02.09.2006, 17:14
ya tamam top oynarsın kazanamazsın yeni takımsın falan filan. hepsine eyvallahta insan bu kadar ruhsuz mücadele edermi be kardeşim. bunda hocanın payı büyük. defans çizgisini neredeyse ceza alanının içine kuracak bu adam. ama bence taraftarın bir kabahati yok. ruhsuzlara bu yakışıyor bizde yakışanı yapıyoruz.

Barış Cem
02.09.2006, 18:53
20 küsür yıldır taraftarına hiç bir şey vermemesine rağmen bu kadar insan bu takımın peşinden koşuyorsa en büyük taraftardır.

Murat Acar
02.09.2006, 19:38
20 küsür yıldır taraftarına hiç bir şey vermemesine rağmen bu kadar insan bu takımın peşinden koşuyorsa en büyük taraftardır.

Taraftar herzaman takımın gerçek sahipleridir ancak taraftar herşeye rağmen takımına destek veren dir.yoksa ben taraftarım kötü bişeyler oldumu hadi sen istifa o istifa diye nara atmak değildir.Kötü gündede iyi gündede sahada destek vermektir taraftarın görevi.Çünki biz bu takımı gönülden seviyoruz yoksa başka bişey değil.Biz taraftarlar olarak 20 yıldır bişeyler alamadıkmı bakın kaçtane şampiyonluğumuz elimizden alındı bu zaman zarfında.bir şöyle açıp bakın geçmiş defterlere.Son 20 yılda hiç yoksa 3 şampiyonluğumuz vardı ancak işte tukaka oldu.Biz neden TRABZONSPORLULUĞUMUZLA gurur duyuyoruz işte böyle beLden aşağı vurmadan alnının akıyla aldığı şampiyonluklar için Bizansın parababalarına onuruyla kafa tuttuğu için.Herşeye rağmen Taraftar olarakta sabretmesini bilmiyoruz en ufak bişeyde istifa çağrıları küfürler herşeyi mübah görüyoruz.Bakın azizeye bu günleri görebilmek için 4 yıl üstüste cincon şampiyonluğu gördü ama bugün istifada etse adamı döndürmek için taraftar yürüyüş bile düzenliyor işte ben bunu dile getirmek istedim.._______________________________SAYGILAR

Bahtiyar
03.09.2006, 17:59
arkadaş güzel söylemiş. taraftar en başta takımının şampiyon olcağına inanmıyor. ben bildim bileli yönetim değişiyor t.d. değişiyor değişmeyen tekşey taraftar.(vazaroni değişsin bende katılıyorum) ama her sene yönetim değiştirirsen hangi yönetim trabzonspor için kalıcı çözümler üretir veya bişeyler yapar. adamlarda biliyo iki maç kaybet taraftar yönetim istifa diye bağıracak. rezilbahçe 10 yıldır kaç yönetim değüiştirdi biz kaç yönetim değiştirdik. şu anki yönetim futboldan anlamıyo olabilir ama illaki anlayan birilerini kendi bünyesine alır(en azında ben inanıyom) adam türkiyenin sayılı zenginlerinden ve febe den sonra en büyük bütçeye sahip trabzon. hiç trabzon hayatında 13 milyon euro luk transfer yapmış mı.? ben yönetimi övmek veya şak şak lamak için söylemiyom ama çoğu arkadaş Trabzonspor taraftarlığını bırakmış işi siyasete karalama kampanyasına dönüştürmüş. böyle adamları küstürürsen çorap değiştirir gibi yönetim değiştirirsen sana kim sahip çıkar. ilk önce bence trabzonspor un taraftarı kendini yargılasın.

daha devamı da var ama konunun başlığında arkadaş anlatmış zaten ve sonunda şöyle bir soru sormuş. biz bunları hak ediyormuyuz? benim söylemeye dilim varmıyor.

Murat Acar
03.09.2006, 19:52
- Bizde hedef şampiyonluktur. Trabzonspor hiçbir zaman üçüncülük, dördüncülük gibi hedef koymamıştır. Trabzonspor'un her zaman hedefi şampiyonluk olarak koymuştur. Daha UEFA var, Türkiye Kupası var. Bir çok hedefimiz var. Şu anda hedeflerin hepsi önümüzde hiçbirini arkamıza almış değiliz yani. Hedeflere doğru koşuyoruz, koşacağız.
__________________________________________________ ___________-
Evet bunu diyen başkan NURİ ALBAYRAK...
İşte bu düşünceye inananlar herşeyiyle bu takıma ddestek verenlerdir.

zafercalikoglu
03.09.2006, 21:19
boş laflar bunlar,başkansa ağırlığını koyacak ,ben de solerim hedefimiz sampiyonluk baskan ,sen bunu sahadaki ruhsuzlar topluluğuna ilet,seyirciye degil,trilyonları alıp yatmasınlar,daha çok küfreder bu taraftar,haklı olarak,
sen buyuk kulupsen ,oynaya caksın şov yapacaksın ne bu yaa,rezilliik diz boyu ,gecen sene rum takımına elenip alay konusu olmuştuk busenede oynadıgımız maclarla ,

herkez kendine ceki düzen versin

maskeli61
03.09.2006, 21:47
Formanın içinde ruh yok. Takımın kötü oynamasına sabredilir.. Ruhsuzluğa sabredilmez.. Bıçak gibi keseceksin..

başka bişey demeye gerek varmı....

UNUTMADAN : YÖNETİM İSTİFA LAZORONİ AL BAVULUNUDA GİT ARTIK....

Murat Acar
03.09.2006, 21:56
hadi ozaman bu takımdaki ruhsuzlar kim söyleyin deşifre edelim bmn de...bizde oylayalım

objek
03.09.2006, 22:27
Yeniden yapilanma adi altinda bir atilim yapan o.sumer ve s.aybaba isbirligi ile kurulan kadro iki kupa ikide ikincilik getirdi bu basarilarda payi bulunan petkovic emrah volkan tolga i.ege maxim sommers adem gibi oyuncularin yerine alinanlar onlari aratti ustune f.tekkenin gidisiyle yenecek mirasta kalmadi simdi sil yeni bastan yapiyoruz yonetim iyi niyetli olabilir ama alinacak oyuncular konusunda tecrubelerinin yeterli olmadigi ortada daha oncede belirtmistim ufuk ali guzeldal cem ergin enis gibi oyunculara yer verip 8-9,uncu olmak bugunku kadroyla 3-4,uncu olmaktan daha akilli bir yonetim sekli olurdu dikkat edecek olursak 1985,denberi hep daha iyi olalim diyerek transferler yapiyoruz takim ikinci oluyor bir cikis yakaliyoruz o arada ikincilik tu kaka yapiliyor takima uyum saglamis 2-3 oyuncu gunah kecisi ilan edilip takimdan uzaklastiriliyor yerlerine alinanlar gidenleri aratiyor sagdan topla cikabilen pres karsisinda paniklemeyen bir emrah orta sahada i.ege ve adem resmen araniyorlar gelenleri gidenlerden ustun olmadiktan sonra istersen 20 transfer yapilsin bosuna

Murat Acar
03.09.2006, 22:45
Yeniden yapilanma adi altinda bir atilim yapan o.sumer ve s.aybaba isbirligi ile kurulan kadro iki kupa ikide ikincilik getirdi bu basarilarda payi bulunan petkovic emrah volkan tolga i.ege maxim sommers adem gibi oyuncularin yerine alinanlar onlari aratti ustune f.tekkenin gidisiyle yenecek mirasta kalmadi simdi sil yeni bastan yapiyoruz yonetim iyi niyetli olabilir ama alinacak oyuncular konusunda tecrubelerinin yeterli olmadigi ortada daha oncede belirtmistim ufuk ali guzeldal cem ergin enis gibi oyunculara yer verip 8-9,uncu olmak bugunku kadroyla 3-4,uncu olmaktan daha akilli bir yonetim sekli olurdu dikkat edecek olursak 1985,denberi hep daha iyi olalim diyerek transferler yapiyoruz takim ikinci oluyor bir cikis yakaliyoruz o arada ikincilik tu kaka yapiliyor takima uyum saglamis 2-3 oyuncu gunah kecisi ilan edilip takimdan uzaklastiriliyor yerlerine alinanlar gidenleri aratiyor sagdan topla cikabilen pres karsisinda paniklemeyen bir emrah orta sahada i.ege ve adem resmen araniyorlar gelenleri gidenlerden ustun olmadiktan sonra istersen 20 transfer yapilsin bosuna
Çok güzel şeyler yazmışsın ama sanırım başlığın konusuyla bir ilgisi yok...Ama şu kadarını söyleyeyimki bu yönetimin yaptığı transferler bundan önceki yönetimlerin yaptıklarından katbe kat daha iyi bence sadece çok geç kalmaları sorun oldu transferde.Birde fatih seneye gideceğim şu an sizin elinizde ama seneye benim elimde deyip satıldıktan sonrada Trabzondan ayrılıyorum bu kadar basit demesi bazı şeyleri açıklamıyormu sana.
Keşke gitmeseydi yeni bir sözleşme imzalayıp bu takımı şampiyon yapmak için avrupa hayalini heba etseydi ama o bunu yapmadı.gideceğim dedi.Hiç kimse TRABZONSPORDAN daha büyük değil.

frango
04.09.2006, 13:21
evet hataların bı kısmı bızdede olabılır buna bende katılıyorum ama ben trılyonları cebıme ındırmıyorum cebımdekı parayla bın tane hesap yaparken gıdıp kombine alıyorum ama trılyonları alanlar sahada yatıyolar en son suçlu taraftardır

Murat Acar
04.09.2006, 20:51
evet hataların bı kısmı bızdede olabılır buna bende katılıyorum ama ben trılyonları cebıme ındırmıyorum cebımdekı parayla bın tane hesap yaparken gıdıp kombine alıyorum ama trılyonları alanlar sahada yatıyolar en son suçlu taraftardır
tamam haklı olabilirsin bu bakış açısıyla ama o stada gelen çekirdekçiler olsun her fırsatta olay çıkarmak için birbiriyle yarışanlar olsun takıma destek vermek yerine köstek olmuyorlarmı sence...eskiden AVNİAKER dedinmi herkes geri adım atarken şimdi adamlar gelip bizi bastırıyolar yanlışmı düşünüyorum...Ben sadece duyduklarımı söylüyorum yoksa buna şahit oladım avni akerde olanları burda yazıyorlar çoğu renkdaşımız bu bakış açısıyla konuşuyorum ben...

frango
04.09.2006, 21:00
evet aski avni aker atmosferi olmayabilir ama ben genede bu başarısızlıkta en az suçun taraftarda olduğunu düşünüyorum 20 yıldır beklıyoruz hiç problem deyıl 20 yıl daha bekleriz ama ne olur futbolcu arkadaşlarda bıraz bizi anlasın bizler sadece mucadele ve iyi futbol ıstıyoruz çokmu bişe istıyoruz acaba

BOZOHAN
04.09.2006, 22:34
Seyirci iki şekilde vardır.

1-takımı çoşturmada stadı doldurmada
2-protestoda

bu futbolcuları kimse protesto etmesin inanın hiç bir şekilde kendilerine çeki düzen vermezler. sonra niye korkuyorlar adamı yiyoruz biz. korkan adam çeker gider benmi dedim futbolcu olun diye. kendi istekleriyle oldular.

Murat Acar
04.09.2006, 23:43
evet aski avni aker atmosferi olmayabilir ama ben genede bu başarısızlıkta en az suçun taraftarda olduğunu düşünüyorum 20 yıldır beklıyoruz hiç problem deyıl 20 yıl daha bekleriz ama ne olur futbolcu arkadaşlarda bıraz bizi anlasın bizler sadece mucadele ve iyi futbol ıstıyoruz çokmu bişe istıyoruz acaba

Gerçekten bende senin sitediklerini istiyorum.ama aklımın almadığı bir nokta var şaban hakan gibi adamalr o yaşlarında takımı için canını dişine takarken bizim sultan dediğimiz kral dediğimiz önüne herşeyi feda edebileceğimiz kaptanımız en önemli maçımız geçen yıl için beceke maçı sonrasında yoruldum usandım artık avrupaya gitmek sitiyorum trabzondan ayrılmak istiyorum diyebiliyorsa Bende neden acabe bizmi bi kabahat ettik yoksa diye düşünüyorum.Ne yaptık ta bu fatih burdan gitmek istiyor böyle kaçarcasına diye düşünüyorum.O beceke maçından sonra ben üzüntüden kahrolurken en çok bel bağladığım kaptanımız fatihimiz bu sözleri söylüyordu bu benim için bir yıkım oldu inanın.Akşamda şabanın hasan şaşının o febe maçının bitimini beklerkenki tavırları beni kahretti bize böyle futbolcular lazım diye düşündüm yüreğini veren futbolcular ama dediğim gibi en çok bel bağladığım kaptan bile sırtımdan hançerledi beni.
fatihten o maçtan sonra şunu beklerdim demeliydiki biz bu takıma borcomuzu ödeyemedik son ana kadar borcumu ödemek için bu takımda gayret sarfedeceğim demesini beklerdim ama nerde..
işte neden bu hale geldik anlamıyorum bunun için diyorumki acaba biz hak ediyormuyuz bu durumu?