PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor'dan Resmi Volkan Şen Açıklaması

Vkgz
27.08.2013, 12:33
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=14278#Icerik

Dün gece oynanan Çaykur Rizespor maçı sırasında oyuncumuz Volkan Şen ile sözde kendisine taraftar diyen ahlaksız birkaç kişi arasında yaşanan olayların ardından bu açıklamayı yapmak zorunda kaldık.

Sahada mücadele eden oyuncusuna sahip çıkan gerçek Trabzonspor taraftarlarını bu konunun dışında tutuyoruz. Bu davranışı sergileyen bu kişileri ise şiddetle kınıyoruz. Ahlak yoksunu, terbiye almamış sözde taraftar olan bu kişilerle ilgili olay sonrasında tüm kanuni ve hukuki işlemler başlatılmıştır. 6222 sayılı Sporda Şiddeti Önleme Yasası gereği emniyet birimlerimiz hareket geçirilmiştir. Bu davranışları sergileyen kişilerle ilgili ayrıca kulüp olarak üzerimize düşen idari anlamda ne yetki varsa bunların tamamı da kullanılacaktır.

Şu bilinmelidir ki, sahada mücadele eden, üzerinde Trabzonspor formasını taşıyan her oyuncu bizim evladımızdır ve ona yapılan her hareket bize yapılmıştır.

Ancak ne var ki sahada tek işi takımı adına ter dökmek olan futbolcumuzun olay sonrasındaki reaksiyonu, gerek Trabzonspor değerlerine, gerek ise profesyonel futbolculuk anlayışına uymamıştır.

Yönetim kurulumuz en kısa zamanda bu konu ile ilgili bir karar alacak ve kamuoyunu bilgilendirecektir.

Trabzonspor Yönetim Kurulu

Gökhan Koç
27.08.2013, 12:38
Başkan konuyla alakalı olarak TV'lere "volkanı gönderiyoruz" dedikten sonraki gün resmi sitede "Yönetim kurulu olarak konuyu değerlendirip, karar vereceğiz" demesi amatörlüğün çok net bir örneğidir.

Rakiplerimiz umarım bu amatörlüklerimizi kullanmaz,

AYYILDIZ
27.08.2013, 12:41
Volkan kalacak hatta Kukesi maçına ilk 11 de başlar.

Onur Civelek61
27.08.2013, 12:41
Evet çok amatör bir başkanımız var

tristram
27.08.2013, 12:43
bu konularla esas ilgilenmesi gereken futbol direktorumuzun konuyla ilgili tek aciklamasi yok.
baskan mac sonu tvye baglanip volkan'in kalemini kirdim diyor-hoca futbolcuya sahip cikiyor ertesi gun yonetim kurulu toplanacak
diye resmi siteden aciklama geliyor.
her tarafimizdan kurumsallik akiyor masallah.

cakalkerem
27.08.2013, 12:45
başkan her konuya zıplarsa önceden açıklamalar yaparsa Tolunay olayından ders almadığı ve çok acemice yaklaşımlarda bulunduğunu gösterir....

Takım kimlere kalmış...Yazık

Mert'
27.08.2013, 12:55
Başkan çok amatör nefret ediyorum ondan.

İlker Yazıcıoğlu
27.08.2013, 13:01
Neyse.......

Veysel
27.08.2013, 13:02
Talihsiz bir açıklama olmuş

Punisher-61
27.08.2013, 13:04
Evet çok amatör bir başkanımız var

Bunu ben hep söyledim.. Bizim baskan konusmasini bilmez amatörce kulüb baskanligi yapiyor iste..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yiğit Gayretli
27.08.2013, 13:04
MRA: "Futbolcular bizim gülümüz. Volkan'ı 15 dakika alkışladık."

İHO: "Sahayı terk eden futbolcuyla aynı yolda yürümeyeceğimi herkes bilir."

Resmi Site: "Volkan konusunda, yönetim kurulu olarak ortak bir karar vereceğiz."

İlahi komedya :)

MaEsTrO
27.08.2013, 13:08
Yazının üslübuna bakar mısınız..

Sanki oturup iki kafadar yazmış gibi.

ozturk
27.08.2013, 13:10
üslup çok kötü

turgutlu
27.08.2013, 13:13
Açıklamanın üst tarafını aklı başında biri yapmış . Ama İHO da alt tarafa kendi yorumunu yapmış !!!

Tayfun
27.08.2013, 13:17
Dün İHO'nun açıklamasından sonra yapılan yönetim kurulu toplantısından sonra Volkan'ın kalmasına dair bir karar çıksa bile Volkan'dan verim alınamaz, zaten aldığın verim ortada.

Gitmesi her iki tarafın da selametine olacaktır.

Fatih Birinci
27.08.2013, 13:23
;1919292292']Başkan çok amatör nefret ediyorum ondan.

O seni cok seviyor.insallah volkan kadro disi kalir

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2

Murat'
27.08.2013, 13:38
Açıklamanın meali şu, Volkan Şen'e küfredenler ahlâksız, Volkan onlardan daha ahlâksız.

Yaşar
27.08.2013, 13:39
Futbolcusundan başkanına kadar amatörlük içerisinde yüzen bu kulüp nasıl başarılı olacak?

blues
27.08.2013, 13:41
Olayi sadece volkanin gnderilmesine ya da kalmasina indirgemek biraz safdilik olur.

Ben Burada Ünal Hocanin ve Akcay hocanin tavirlarini merak ediyorum. Birisi futboldan sorumlu kisi digeri takimin hocasi, bir baska aktorü de bu oyunun kenara cekilip sadece baskanlik yapacagim isi profesyonllere b irakacagim diyen baskan.
Geldiginden buyana bir söyledigi bir söyledigini tutmayan,olur olmaz laflar eden,verdigi sözlerin altinda kalan bir insan futbolun bir oyun oldugunu ve asla bir insanin degerinin onun altinda kalamayacaginin dahi bilincinde olmaz mi. Acz icinde bir insandir bu baskan benim icin. Her konusmasini YOutube vasitasiyla dinliyorum ve daha iki cümlesini arka arkaya dogru kurdugunu,cümleleri arasinda bir bütünlük saglayabildigine rastlamadim. BU kadar cahil ve ne yaptigini bilmez bir insani nasil baskan secebilmisiz hala aklim almiyor! Secimde trabzonspor üyelerinin hepsi bu adami dinledi ve acaba konusmayi dahi beceremeyen bir insana nasil oy verdi bu insanlar?

mete61bordomavi
27.08.2013, 13:45
MRA: "Futbolcular bizim gülümüz. Volkan'ı 15 dakika alkışladık."

İHO: "Sahayı terk eden futbolcuyla aynı yolda yürümeyeceğimi herkes bilir."

Resmi Site: "Volkan konusunda, yönetim kurulu olarak ortak bir karar vereceğiz."

İlahi komedya :)

Bak bu çok güzel örnek işte!
Demek ki bu takım YÖNETİLEMİYOR!
Bu kadar basit!

Futbolcusu ayrı telden çalıyor, teknik direktörü ayrı, sitesi ayrı...
Bir kere profesyonel olan bir yönetici bu tip olayların üzerine hemen konuşmaz!

Metin Ural
27.08.2013, 13:55
"Ancak ne var ki sahada tek işi takımı adına ter dökmek olan futbolcumuzun..."

köle çünkü değil mi bunlar. burası da futbolcu öğütme fabrikası. ağlamak, üzülmek, reaksiyon göstermek yok. insancıl tepkiler göstermek asla yok. anlık reaksiyonmuş, oturur konuşulurmuş, küfredilmiş mantıklı düşünememiştir yok. hemen abartılı abartılı açıklamalar, üstünü çizmeler.

şu açıklamadan sonra volkan'ın gözyaşlarının neden aceleyle arkadaşları tarafından silindiğini daha iyi anladım.

DeAgLeMaNyAq
27.08.2013, 16:00
Başkan Tolunay Hoca ile ilgili yaptığı hatayı tekrarlamaya devam ediyor. Taraftarın çoğu Volkan'ın gitmesini istese de bunun yolu ve yordamı bu şekilde oyuncuyu kovuyorum tarzında olmamalı. Başkan'ın ağırlığı olmalı, tek ses çıkması önemli ama padişahlık olmamalı. Bu hareketten dolayı günboyu radyolarda başkana ve dolayısıyla onun üzerinden kulübümüze saldırdılar. Hatta programcılar Mustafa Hoca'nın rest çekip görevi bırakması gerektiğini dikte etmeye başladılar...

GÖLONSA
27.08.2013, 17:49
Başkanın yanına her aklına estiğinde konuşmaması gerektiğini ona anlatacak birisi lazım.Başkan sanki tribünlere oynuyor.

Resmi açıklama ise başkandan daha önde.Buna rağmen ikinci kısım hala haksız bir gaddarlık içeriyor.

bkandil
27.08.2013, 23:28
Talihsiz bir açıklama olmuş

Talihli bir açıklamamız var mı şimdiye kadar?
:D

ergin cesit
27.08.2013, 23:41
allahım ne oluyor bu takıma.kurtlar vadisi trabzonspor olduk.

Veysel
27.08.2013, 23:41
Talihli bir açıklamamız var mı şimdiye kadar?
:D

Bu yönetim de yok ama bunu bekliyorduk zaten seçildiğinde amatör bir yapılandırma olacağı her haliyle belliydi :)

ophius
27.08.2013, 23:42
bir tane profesyonel yönetim gelmeyecek mi şu takımın başına ya
bir tiksindiğimiz nefret ettiğimiz fenerbahçe yönetiminin olaylara yaklaşımına açıklama yapışına bakın bir de bizimkilerin
imrenmemek elde değil lanet olsun

Veysel
28.08.2013, 00:13
O tren Muharrem Usta'yı seçmemekle yapıldı. Ben inanıyordum Galatasaray'ın Ünal Aysal'ı gibi yönetecekti bence kulübü

Colakoglu
28.08.2013, 00:13
Bu yönetim de yok ama bunu bekliyorduk zaten seçildiğinde amatör bir yapılandırma olacağı her haliyle belliydi :)

Birde kurumsalliktan bahsediyoya, mest oluyorum :D

Colakoglu
28.08.2013, 00:14
O tren Muharrem Usta'yı seçmemekle yapıldı. Ben inanıyordum Galatasaray'ın Ünal Aysal'ı gibi yönetecekti bence kulübü

Ünal Aysali abartiyo herkes, ne demek istedigimi 2 sene sora hep beraber görecegiz

Veysel
28.08.2013, 00:18
Ünal Aysali abartiyo herkes, ne demek istedigimi 2 sene sora hep beraber görecegiz

Ben yaptığı sponsorluk anlaşmaları, sosyal medya gücü(taraftarı arkasına alıp bir arada toplama) olsun yaptığı açıklamalar olsun vizyon akıyor kendisinden bunu demek istedim çağdaş yönetiyor

Vkgz
28.08.2013, 00:19

evet gerçekten abartıyorlar

şampiyonlar ligi çeyrek final
2 süper lig
2 süper kupa
drogba
sneijder

malesef adam çok iyi.

Colakoglu
28.08.2013, 00:32
evet gerçekten abartıyorlar

şampiyonlar ligi çeyrek final
2 süper lig
2 süper kupa
drogba
sneijder

malesef adam çok iyi.

Sadri Sener:
1 Süper Lig
1 Süper kupa
1.5 Türkiye Kupasi
Sampiyonlar Liginde gruplarda heyecan

Jaja, Teofilo, Selcuk, Burak, Egemen......

(Yukarda yazilanlar tüm istanbul serefsizlerine ve fenerasyona rahmen kazanilmistir)

Sakin cevap yazip eski konulari acma, ama ben sahsen Sadri Senerin bile cok iyi isler becerdigini savunuyorum, simdi cikar biri 160 milyon borc der, bende diyorumki bekleyin 2 sene galatasarayin halini görün.

kudu_61
28.08.2013, 00:37
olayları onaylamayan ama volkanın yaptığını da onaylamayan çok güzel bir açıklama daha ne bekliyorsunuz volkan bi git Allah aşkına git

asimavi
28.08.2013, 00:48
Sadri Sener:
1 Süper Lig
1 Süper kupa
1.5 Türkiye Kupasi
Sampiyonlar Liginde gruplarda heyecan

Jaja, Teofilo, Selcuk, Burak, Egemen......

(Yukarda yazilanlar tüm istanbul serefsizlerine ve fenerasyona rahmen kazanilmistir)

Sakin cevap yazip eski konulari acma, ama ben sahsen Sadri Senerin bile cok iyi isler becerdigini savunuyorum, simdi cikar biri 160 milyon borc der, bende diyorumki bekleyin 2 sene galatasarayin halini görün.

..KATILIYORUM..ÜNAL AYSAL GS Yİ ÖYLE BİR ÇARPIP GİDECEKKİ 5 sene kendine gelemeyecekler...

Vkgz
01.09.2013, 22:28
hala kararı bekliyoruz... o an kovmalıydı İho.. geri adım yakışmadı.

Mehmet Fatih Silik
02.09.2013, 00:09
hala kararı bekliyoruz... o an kovmalıydı İho.. geri adım yakışmadı.

Bu zamana kadar hangi dedigini yapti ki renkta$?
Gitsin birilerinin degerli kili olsun...