PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akhisar Belediyespor - Trabzonspor: 3 - 0 | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]

ccd6167
02.09.2013, 10:39
macın en ılgıncı bnce son 20 dk aykut aygun sag acık oynadı :)

Doğukan Uçan
02.09.2013, 10:42
Kasımpaşadaki scarione bizim takımın yabancıların toplamından daha iyi bir adam...

aynen bunlar 3 senedir kendini kandırıyor malesef eldeki malzeme bu.

iso_4939
02.09.2013, 10:44
maca bırde ıyı tarafından bakın 5_0,da bıtebılırdı..sonucta akhısar senden 3 gömlek üstun bır takım gecen haftada burda cogu renktas söylemısti..
rizeyı zorla falan yendınde bır dahakı hafta ne olacak dıye..
aynı sıradan bır küme takımı anadolu takımı gıbıyız...evdekı maclarını zar zor alıyorsun.delasmanda gol atamıyorsun...

İskender YILMAZ
02.09.2013, 10:44
................... Onur .................

Zokora .. Aykut .. Bamba .. Kadir

........... Soner ... Colman .........

.... Malouda .. Adrian .. Olcan ....

................. Janko ..................

Bosingwa dönene kadar, santrafor transferinin de yalan olduğunu baz alırsak bu takımın ideal 11'i budur. Korkunun ecele faydası yoktur.

murat
02.09.2013, 10:45
Bunlara yenilecek kadar kotu kadromuz yok. Hoca cok buyuk yanlislar icerisinde. Gercekten buyuk hayal kirikligi. MRA gun gectikce geriye gidiyor.

oksoholu
02.09.2013, 10:46
Kardeşim takımın oturması 5-6 hafta sürer,düzerlir,tablonun normal olduğunu söyledinde.1.cisi bu takım yeni kurulmadı geçen senki kadroun aynısı ne gibi bir düzelme bekliyorsun bence potansiyeli,maksimumu bu kadronun.2.ci bazı şeyleri düzeltmek kolay değil diyorsun.Ama ortada düzeltemeye yöenlik bir hamle yok hala aynı kadro ile aynı yabancılar ile devam ediyor.Bir neşter vur hoca bakalım ne oluyor.Koy kadiri sol beke yada tavur koy takımda solbek yok celutska kalsın de, yusufu,soneri,aykut demir bile kaç hafta sonra girdi 11e hazır olmasına karşın yani diyeceğim sen radikal bazı hamleler yap bizde diyelimki hoca uğraşıyor bir şey yapmaya çalışıyor.Ama yok hala zokoradan,colmandan,henriqeden,alanzinhodan şimdi janko da girecek takıma bunlarla uğraşıyor
söyledim sana olcanla kişisel bir problemim yok bizi yanıltan gaziantepde önü açıktı ve hızlı bir şekilde kaleye inebiliyordu bizde ise kapalı defanslar var topla gidemiyor dalıyor kalıyor
solbek durumunu konuşmamıza gerek bile yok

bu takımda gecen yıl hamiye ne zaman mikrofon uzatsalar volkan bu takımdan gitmeli diyordu hami hoca volkan hala takımda gecen hafta yaptıklarına rağmen takımda yazık aslında bizim kadro fena değil bu takımda alazinhoda oynar sonerde oynar ama aykut olcan volkan zekinin bu takımda işi yok kes dördünü takım düzelsin

DEEP BLUE
02.09.2013, 10:46
adamların yaptıgı transferlere bak bide senin kadrona bak , görünen köy klavuz istemez sen ancak kasımpaşa ile felan yarışırsın.

Kasımpaşa ile yarışmak, ileri boyutta bir iyimserlik olur.

Travelair
02.09.2013, 10:48
Trabzonspor'un şu an ki hali sinir hastası birinin ipte cambazlık öğrenmeye çalışmasına benziyor

Kemal Öztel
02.09.2013, 10:48
Bize beyaz forma yaramıyor sevmiyorum beyaz formayı...

Nihat Güneş
02.09.2013, 10:49
BAkın arkadaşlar benim Volkan konusundaki tespitim şudur ... O adamı BArcanın 11 ine koysan o takım bile error verir. Volkan Olcan Henrike Zeki Giray gibi futbola tepki olarak dünya gelmiş yeteneksiz adamlar ve Colman ve Zokora gibi takıma ihanet eden adamlar oldukça bu takım iflah olmaz, iflah etmeye çalışanın da iflahını keser.... Bknz Şenol hoca, Tolunay ve sırada korkarım ki MRA. Gel vazgeç bu sevdadan filozof olma teknik adam ol, hakedene gençlere bu formayı ver...3-0 yenilsen de başımızın üstünde yerin var.

Aykırı_adam
02.09.2013, 10:50
BAkın arkadaşlar benim Volkan konusundaki tespitim şudur ... O adamı BArcanın 11 ine koysan o takım bile error verir. Volkan Olcan Henrike Zeki Giray gibi futbola tepki olarak dünya gelmiş yeteneksiz adamlar ve Colman ve Zokora gibi takıma ihanet eden adamlar oldukça bu takım iflah olmaz, iflah etmeye çalışanın da iflahını keser.... Bknz Şenol hoca, Tolunay ve sırada korkarım ki MRA. Gel vazgeç bu sevdadan filozof olma teknik adam ol, hakedene gençlere bu formayı ver...3-0 yenilsen de başımızın üstünde yerin var.

Olcan dışında tüm yazdıklarına katılıyorum

temel_yilmaz
02.09.2013, 10:50
macın en ılgıncı bnce son 20 dk aykut aygun sag acık oynadı :)

Gecede aynısını yazdım takımda topu ileri tek götüren adamı 70 dakika sağ açığa çekti sonra diyorki 70 den sonra kaleye gidemedik şaka gibi:)
Bu hocanın kafası karışık..

Hani askere gidenler bilir askeriyeden içeri girersiniz ilk gün yatakta yahu benim burada ne işim var dersiniz hocanın kafası aynı o.

Dün maçta 3 yemişsin hoca oyundan memnun :)

Aykırı_adam
02.09.2013, 10:52
Ali adnananın rizye toplam maliyeti hakkında biligisi olan varmı

iso_4939
02.09.2013, 10:53
ne yazık ki bu kadro 3.hocayıda yıyecek...

Napoli
02.09.2013, 10:55
Volkan Şen mutluysa sıkıntı yok...O mutlu olucak diye Maluda ortada,Adrian sağ'da yusufuda kulubede öldürüyoruz...Mustafa hoca için ımutluydum cok ama ne yazıkki kalibresi alt ligler içinmiş..Bu kadro bir yönetim iki teknik drektör gönderdi,halen daha bu adamlardan basarı beklemek ancak afedersınız ama aptallıktır...Aralık ayında yeni bi yonetim gelmezse ne yazıkki küme düşebiliriz...Siyasetin el attığı hersey çürümüştür... Milli Takım,Güreş,ve son kurban Trabzonspor

The Legend
02.09.2013, 10:58
bu arada verilmeyen 2 penaltı güme gitti.

zafercalikoglu
02.09.2013, 10:59
sizin yüzünüzden den dün gece uyuyamadım
biz her gün ağlıyoruaz volkan efendi,sen rahat uyudunmu..tabi profosyenellsin uyursun sen..
MRA:yusuf,kadir,caner,a.kadir,acilen takıma koy,yoksa valizini topla,ayrıca b.memisi ve goksuyuda al,zekiyi ne yaparsan yap..burası Trabzon ,takım 2-0 yenik ,takımda kıpırdanma yok,Allah cezanızı versin ,ruhsuzlar... en cokda zoruma giden bu kabullenmek...

Napoli
02.09.2013, 11:00
Abdulkadır,Yusuf,Soner,Göksu bunları oynat 3-4 hafta yenil..senin en büyük destekçin olayım MRA

ccd6167
02.09.2013, 11:01

eskı mesajlarımda duruyo 650 bın dolar

ama alamdılar burada bı yerlerımızı yırttık ama yok anlatamıyosun

cunku sıyaset arkadasım :)

Doğukan Uçan
02.09.2013, 11:01
zeki yavru denen arkadas ne işe yariyor yedigimiz bütün goller onun kanadından .

kimdir bu elazig macında agladi diye kiyak mi geciliyo

kncyalcin
02.09.2013, 11:02
Akhisar gibi Rize gibi sıradan takımlar bile rahat rahat pas yapıyorlar. Hocanın tamamen tercih ve taktik hatasından kaynaklı..
Zokora---aykut---bamba---Kadir
--------aykut----abdül---------
Olcan-------adrian-----malouda
-------------xxxxxxxx------------- buna yakın bir kadro olmalı...

Erdinç Dilek
02.09.2013, 11:03
adam aramaya gerek yok defansa akhisarlı uğur, orta sahaya akhisarlı güray, ileriye akhisarlı niasse, basın parayı alın.

samway
02.09.2013, 11:03
bu takım okkalı bir küfürü hakediyo

arifberkay
02.09.2013, 11:04

Alamadık izin vermedi siyaset , yine bizi ezdiler her zaman olduğu gibi...

FC-ST-PAULI-61
02.09.2013, 11:04
Trabzonspor kosmayan,pres yapmayan,seyreden,ne oynadigi belli olmayan,takim olmayan,golcüsü olmayan bir kulüp.Ligin en kötüsü biziz suanda.

Emre Emiroğlu
02.09.2013, 11:05
Hayır anlamadığım şu ,

Trabzonsporun pilot takımı 1461 le şampiyon ol...

Sonra Trabzonsporun başına geç..

1461 den de 4-5 kritik futbolcu al.

Sonra onları oynatma...

Hem Trabzonspor dökülsün hem 1461.

Allah akıl fikir versin.

arifberkay
02.09.2013, 11:05
bu takım okkalı bir küfürü hakediyo

Takımın suçu yok seni beni koysalar parayı da hesabımıza yatırsalar biz de oynarız...Suç hala bunlara güvenenlerde

Kamil Çakmak
02.09.2013, 11:06
Futbolcuların, kapasite ve yetenekleri çok düşük. Keza beyin kapasiteside öyle.
Takomın hocası çok yetersiz, Futbolcuların mevkisini değiştirerek sisteme bomba koydu.
Takımda çok bölgede aksik var. Bir yılda bunu tamamlamak bu yönetimin kapasitesinin çok uzağında.
Başkanın AY'ma atar yapmaktan ve siyaset yalamasından başka yaptığı bir şey varmı?
Bu yılda fazla beklenti içinde olmayın.
YA SİNEYE ÇEKİNİZ. YADA REST ÇEKİNİZ.

Erdinç Dilek
02.09.2013, 11:06
bjk 2-0 öndeyken press yapıyor bizimkiler 2-0 gerideyken orta alan bomboş.

toksoy61
02.09.2013, 11:08
tehlikenin ligin başında görülmesi iyi oldu. takımda bir şey olmadığını biliyorduk artık herkes gördü. takım küme düşmeye oynar. şaka falan değil gerçek budur. kimse olayı abarttığımızı düşünmesin. bu ligte yenebileceğimiz ender takımlardan biri akhisar dı onada yenildik.

bursa-eskişehir-karabük-kasımpaşa-antalya-gençler bunlar bizden iyi takımlar. bizim dengimiz rize-erciyes-akhisar-kayseri-elazığ-konya-sivas tır. ne yazıkki denk takımlardan bile yenebileceğimiz takım zor görüyorum.

futbolcu kadrosu olarak geçen seneden daha kötü kadromuz var. zeki serkan dan daha iyi bir sağ bek mi? peki henriqe halilden daha mı iyi? iki tane kazancımız var stoper aykut ve maluda. maluda da bu kadar yeteneksiz arasında yok olup gidiyor.

anlayacağınız bu yönetim ve teknik ekip en geç aralık ayını zor görür. olanda bu taraftara olur.

samway
02.09.2013, 11:09
Takımın suçu yok seni beni koysalar parayı da hesabımıza yatırsalar biz de oynarız...Suç hala bunlara güvenenlerde

abı kotu olabılırsın kazma da olabılırsın başka takımıda tutabılırsın hrıstıyanda olabılırsın uzun saclıda olabılırsın ama o forma ıcın mucadele etmelısın nefesının son demine kadar

iso_4939
02.09.2013, 11:10
Futbolcuların, kapasite ve yetenekleri çok düşük. Keza beyin kapasiteside öyle.
Takomın hocası çok yetersiz, Futbolcuların mevkisini değiştirerek sisteme bomba koydu.
Takımda çok bölgede aksik var. Bir yılda bunu tamamlamak bu yönetimin kapasitesinin çok uzağında.
Başkanın AY'ma atar yapmaktan ve siyaset yalamasından başka yaptığı bir şey varmı?
Bu yılda fazla beklenti içinde olmayın.
YA SİNEYE ÇEKİNİZ. YADA REST ÇEKİNİZ.

kamil abiden güzel bır özetleme...

Adnan Özkan
02.09.2013, 11:11
Vaktiyle adından bile ürkülen bir takım vardı.. Allah rahmet eylesin mi diyelim komada mı diyelim bilmem.. Futbol bu bazı dönemler dip yaparsın ama dip yapan çıkacağı için dip yapar.Biz inatla dipte sürünmek isityoruz,hadi hayırlısı. Bir hoca takımdan taraftar kadar anlamıyorsa o hiç bir şey bilmiyordur.
MRA Hindistana git,yoga yap,nirvanaya er ama bizi anlaman için Vakfıkebir ekmeği yesende olur..

Emre Emiroğlu
02.09.2013, 11:12
Trabzonspor bu alanda ligin en kötüsü
Trabzonspor bu sezon Spor Toto Süper Lig’de en kötü gol averajına sahip takım oldu.

arifberkay
02.09.2013, 11:13
abı kotu olabılırsın kazma da olabılırsın başka takımıda tutabılırsın hrıstıyanda olabılırsın uzun saclıda olabılırsın ama o forma ıcın mucadele etmelısın nefesının son demine kadar

3 yıldır aynı adamlar istediklerini yapıyorlar ve hep oynuyorlar,tatile erken çıkıyorlar,zamanında gelmiyorlar,bilerek kırmızı kart görüyorlar,klubu fifaya şikayet ediyorlar,avukata veriyorlar,hocalara trip yapıyorlar,istediği zaman oyundan çıkıyorlar ama hala oynuyorlar...Yok bir yaptırım bunlara, bunlardan ne beklenir ki?

tarsus
02.09.2013, 11:13
Alamadık izin vermedi siyaset , yine bizi ezdiler her zaman olduğu gibi...

ali adnanı ne biz nede cincon alamadı daha doğrusu ne hikmetse rte'nin rizesine altın tepsi içinde transfer edildi!!!bu yönetim mitingine katıldıgı siyasi liderin kuklası olduğu sürece geçen seneyi mumla ararız.

temel_yilmaz
02.09.2013, 11:14

Hocam sorun Ali Adnan değil ki?
Ali Adnan yada real madridin önne dünyaları serdiği Bale gelsin iki hafta sonra bankamatik topçusu olur takımdaki kanserli futbolcular gitmeden hiç birşey olmaz,sen Malouda sın forvete bakıyorsun 110 kiloluk adam var kaç hafta daha oynarsın,zaten 1-2 ayda ödeme yapamazlar böyle giderse hepten şirazeden atar sonra tukaka..

Sorun Volkan zokora gibi kanserli hücreli vucuda enjekte etmekte

iso_4939
02.09.2013, 11:15
sadri şener,şenol güneş ve geçen sezonu mumla arayacagız....

Adnan Özkan
02.09.2013, 11:16
Takımı saldım çayıra,
Otlaya karnın doyura,
Bu maçı yorup hayıra,
Konuşanın .....

Bizdik herkesin korkusu,
Her yerde öten borusu,
Şimdide çıktı kokusu,
Kokutanın ....

Ünal Er
02.09.2013, 11:17
Aralıkta kongre var mı?

tarsus
02.09.2013, 11:18
takımın bir oyun şablonu yok,disiplini zaten yokk iki pas atıp adam gibi orta yapacak oyuncusu yok yokoğlu yok....adrian gibi heran maçın kaderini değiştirecek adamı oyundan almak batuhan gibi heran gol olabilecek pozisyonda kazmalık yapacak oyuncuyu sahaya sürmek teknik adamlık ise şenol hocamın harbiden hakkını yemişiz:(

samway
02.09.2013, 11:19
3 yıldır aynı adamlar istediklerini yapıyorlar ve hep oynuyorlar,tatile erken çıkıyorlar,zamanında gelmiyorlar,bilerek kırmızı kart görüyorlar,klubu fifaya şikayet ediyorlar,avukata veriyorlar,hocalara trip yapıyorlar,istediği zaman oyundan çıkıyorlar ama hala oynuyorlar...Yok bir yaptırım bunlara, bunlardan ne beklenir ki?

imam ossurursa cemaat zıçarmış

işin özeti bu aslında abı

ergin cesit
02.09.2013, 11:20
bu takımdan geçen seneki izki herşey sefilleri göndermedikten sonra hiç bir şey düzelmez.maçta okadar barizki herşey kimse topa gitmiyor akhisarın 6 numarlı oyuncusu tek başına dağıttı orta sahayı.dünkü rezillikten sonra uzun bir süre maça gitmeyi düşünmüyorum

Nihat Güneş
02.09.2013, 11:20
Hoca Volkan a sormuştur maçtan önce : "Volkancım canım benim paşa gönlün nerde oynamak ister, sen yeter ki ağlama." O da "hocam yeeaaa solda oynayınca 3-5 kişinin arasından geçip içeri girip şut çekmek çok zevkli oluo yeaaaa " demiştir ...

eee tabiii Adrian a sağ taraf MAlouda ya da göbek kalmıştır. Ciddi cidddi böyle br şey olmuştur bak :)

Volkanlar ağlamasın :) Volkan başlığına da yazmıştım , Volkan a küfreden taraftar : Bir gün gelecek Volkan a her küfretmediğim dakika için bana küfredeceksiniz :) Latife tabii küfrü tasvip etmiyoruz :)

iso_4939
02.09.2013, 11:21
Aralıkta kongre var mı?

var ünal abi yoksa iho secılırmı dıye soruyorsun..=)

turgutlu
02.09.2013, 11:21
bu sene bu iş böyle gideceğe benziyor bu saatten sonra düzelmez artık.

Travelair
02.09.2013, 11:24
Lig tv de gecen yila ait 3 istatistik verdiler ts hakkinda:

Gol pozisyonunu gole cevirmede en kotu 2. takim
Rakipten top kazanmada en kotu 3. takim
Ligin en cok top kaybi yapan 2. takimi

Besiktasta gecen yila ait en cok sut cok 2. takim encok asist yapan takim en cok isabetli sut ceken 2. takm

Bu yil ne yapariz az cok fikir veriyodur.

Önemli olduğu için sık sık gündeme getiriyorum. Ders almak isteyen yönetici, hoca belki okur

tarsus
02.09.2013, 11:25
solbekleri yolla celustkayı yolla olcandan solbek yarat,her maç zekinin kulvarından kesin gol yee sonra teknik adamım diye poz ver olduuu!!!akhisarın vasat yabancılarını yıldız yaptınız yaa ne söylesek az artık.2 deplasman maçında 5 gol ye ve atama hala günü geldiğinde uygun forvet alacağız de,ne gelmez günmüş bu beee

arifberkay
02.09.2013, 11:32
Başkanın telefonu kapalı heralde çok rahatsız edildi

Turgay Atalay
02.09.2013, 11:34
Abuk sabuk şeyler yazıyor diye kızdığımız, bazen "ti" ye aldığımız "Alemdar61" nickli biri vardı. Şahsen ben kendisinden özür diliyorum, adam her yazdığında harfiyen haklıymış. Malesef, Trabzonspor bu sezonun ciddi ciddi küme düşme adayıdır.

Bazı oyunlar oynanıyor ama oynanan oyunun adı "futbol" değil, hayırlısı...

Gurpas
02.09.2013, 11:34
MRA hiç vakit kaybetmeden gönderilmeli, bu adamla olmayacak

Samet GÜVEN
02.09.2013, 11:38

:alkış::alkış::alkış:

Budur. ( Arif üstat, Tweeter a aynen yazdım bunu adını vererek)

A.İLELİ61
02.09.2013, 11:40
"nereden başlasam nasıl söylesem bilemedimki.
bakta sen anla şu garip halimden diyemedimki".böyle demiş orhan baba..
şimdi bu garip adem, hayatı TRABZONSPOR olan bu adem ne yazsın, hangi birini yazsın..!!
sayın mra biz seni ne diye destekledik.?
1461'de bir ruh bir hareket yakaladın, al bunu TRABZONSPOR'a enjekte et dedik..beklenti oydu. o ruhla, o istekle hırsla her maç 5 yesen de arkanda dururuz dedik ki o ruh 5 yemezdi yemedide (örn.kupa maçları).
ama yok sen ne yaptın.
hala gezinen, hırstan, istekten yoksun zatlarla yola devam dedin.bizimi kandırdın kendinimi bilemiyorum.bilinen ve görünen o ki herkes yanlış yolda, gidişat iç açıcı değil.
şunu da söylemeden geçemeyeceğim.130 kiloluk batuhan bu formayı hakedecek ne yaptı veya tam tersi bir soru; senin öğrencin mustafa tiryaki 'nin batuhan'dan eksiği ne veya kariyerini dibe vurdurduğunuz janko'nun günahı ne.??
ve son:
futbolcu bozuntularına söyle o BORDO MAVİ FORMA gezinmek için değil gerekirse can vermek içindir..tıpkı uğruna düştüğü yollarda can veren BÜYÜK TARAFTARLARI gibi..

Yasin T.
02.09.2013, 11:45
Hoca nasıl oyundan memnun anlamak mümkün değil. Gole gidecek ayağa pas yapacak Adrian'ı oyundan alıp Volkan'ı sahada tutmak hangi aklın ürünüdür. Allahım sen sabır.

Erbay
02.09.2013, 11:45
Gece hiç öyle uyumazlık falan yapmadım, moral bozukluğu falan yoktu. Deliksiz uyudum. Bu rezil, Trabzonspor'a yakışmayan oyuncu topluluğu artık beni etkileyemez. Bunlara mı üzüleceğiz yahu.

Maç 2-0. Hala Akhisar bastırıyor. Hala onlar daha hırslı. Yahu siz hangi takımda oynadığınızın farkında değil misiniz? Bu ne rezilliktir ya.

Bu rezillik sizlere yeter. 2 senedir yenilmeye doymadınız. Reziller.

arifberkay
02.09.2013, 11:54
:alkış::alkış::alkış:

Budur. ( Arif üstat, Tweeter a aynen yazdım bunu adını vererek)

Kendi isminle de kullanabilirsin kardeş sorun yok herkesin bildiği gördüğü şeyler...

Mert Oğuzlu61
02.09.2013, 11:55
Gece hiç öyle uyumazlık falan yapmadım, moral bozukluğu falan yoktu. Deliksiz uyudum. Bu rezil, Trabzonspor'a yakışmayan oyuncu topluluğu artık beni etkileyemez. Bunlara mı üzüleceğiz yahu.

Maç 2-0. Hala Akhisar bastırıyor. Hala onlar daha hırslı. Yahu siz hangi takımda oynadığınızın farkında değil misiniz? Bu ne rezilliktir ya.

Bu rezillik sizlere yeter. 2 senedir yenilmeye doymadınız. Reziller.

aynen bende mışıl mışıl uyuyorum ligi bıraktım zaten küme düşmeyelimde gerisi önemli değil. önemli olan avrupa, yunanlılara 2 maçtada yenilmeyelim şu gruptan bir mucize olsunda çıkalım tamamdır...

aralık ta nasılsa büyük kulüp yönetebilecek bir başkan ve sağlam bir yönetim kadrosu gelecektir, tabi o yönetimle birlikte iyi bir teknik direktörde gelecektir... tıpkı sadri şener gibi aralık ta seçilirler sezon sonuna kadar düşe kalka gideriz sezon sonu kadro lav edilir, sil baştan kadro yenilenir.

böyle düşünüp kendimi üzmüyorum hiç gayet rahatım.

ergin cesit
02.09.2013, 11:59
dün maçta ortam o kadar güzeldiki her yer bordo mavi gencecik ve umutlu bir sürü insan.yazık bu taraftara vallahi yazık.en önemlisi de tekerlikli sandelyesi ile maça gelen bir genç kız.o fotoğrafı çekip trabzonun girişine asacaksın.utanın be utanın diye yazacaksın

katre-i.matem
02.09.2013, 12:11
malesef sorun su kı dun aksam kı 11 de gecen seneden 9 oyuncu vardı ve ustelik bunların 3 u asıl mevkısınde oynamıyordu.. bu sene olması gereken kumeye oynayan gecen senekı kadronun tamamına yakını değişmesiydi ama yapmadılar cunku yetkılı ınsanlar bılgısız daha teshısı koyamamıslar.. cok paraya gerek de yoktu genc oyuncu gormek ıstıyordu taraftar.. millet 16-17 yasında cocukları oynatsın bız hala zokora ya colman a kurtarıcı gozuyle bakalım

Doğukan Uçan
02.09.2013, 12:11
yeni doğan çocuklar malesef artık gs yada fbli oluyor bu bir gerçek

son 3 senedir en az 100 bin taraftar kaybetmişizdir

Tunç Tosun
02.09.2013, 12:12
sizi bilmem ama şirketteki tek Trabzonspor lu olmak böyle günlerde gerçekten zor oluyor heleki 70-80 kişiyle birlikte çalışıyorsan..

inprise
02.09.2013, 12:19
Zokora değil miydi ipleri koparan kulübü şikayet eden. Biz değil miyidik kendine takım bul diyen yaa şimdi ne oldu da bu adam ilk maçtan beri ilk 11 'in değişmez adamı oldu. Ya adam mücadele etse gam ymiyeceğim, resmen sadece rakip oyuncuya eşlik ediyor başka yaptığı hiç bir şey yok. Deli olmamak elde değil yaa, güya öze dönüşmüş ulan ne değiştide öze döndük, yazık yaaa.

Doğukan Uçan
02.09.2013, 12:20
Zokora bamba janko alanzinho

çöp şov devam ediyor

kudu_89
02.09.2013, 12:20
o değilde, zeki yavru ne orta kesti beciler nerde acaba?

Doğukan Uçan
02.09.2013, 12:22
zeki yavru nun yerine ben oynayayım parada istemem

tarsus
02.09.2013, 12:26
emre güralın batuhandan tek eksiği göbeği ve kilolarımıda oynatılmıyor!!!bu çocuğa bir sans vermiyorlar sonrada sahada ruhsuzları izletiyorlar bize

Hüseyin Başoğlu
02.09.2013, 12:28
havalimanında herhangi bir tepki oldumu gece takıma ??

Travelair
02.09.2013, 12:30
Şıracının sahidi bozacı, davulcunun şahidi zurnacıdır demişler. Bizim kulüp de öyle. Başkanın şahidi Mustafa hoca, Mustafa hocanın şahidi Ünal, Ünal'ın şahidi Batuhan, Volkan. Henrique'nin şahidi Mustafa hoca...

Herkes yolunu buluyor, bu arada taraftar kan kussun, kime ne?

Soner Albayrak
02.09.2013, 12:32
Yarıştan erken kopmamız iyi oldu bir bakıma. Tereddüt içinde kalıp kendimizi üzmüyoruz böylelikle. En azından benim düşüncelerim bu şekilde..

Ali İhsan
02.09.2013, 12:33
sizi bilmem ama şirketteki tek Trabzonspor lu olmak böyle günlerde gerçekten zor oluyor heleki 70-80 kişiyle birlikte çalışıyorsan..

Sorma...

Yüzümüzü yere düşürdüler sağolsunlar...

Ama kendilerine en ufak lafı kaldıramazlar ağlayıp stadı terkederler, biz işyerinde diyecek bir söz bulamayıp susar profesyonelce çalışmaya devam ederiz...

Akhisar'dan üç tane yemenin mazareti de olmuyor...

Ustaalioğlu
02.09.2013, 13:01
Sorma...

Yüzümüzü yere düşürdüler sağolsunlar...

Ama kendilerine en ufak lafı kaldıramazlar ağlayıp stadı terkederler, biz işyerinde diyecek bir söz bulamayıp susar profesyonelce çalışmaya devam ederiz...

Akhisar'dan üç tane yemenin mazareti de olmuyor...

Keşke öyle olsa. Artık kimse sallamıyor, herkes normal skor gözüyle bakıyor..

Salpazarli
02.09.2013, 13:14
Emre güral neden oynatilmiyor bende anlamis değilim :-)

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2

Sacit
02.09.2013, 13:14
Vay be skora bak

Önemli değil ! mustafa yumlu, zeki, aykut akgün gelişme gösteriyor, bunlar sizi kurtaracak !

Mustafa Reşit Akçay'da dalga geçer gibi açıklama yapar, böyle devam ederler.

kukesi ve derry city gibi mahalle takımlarını yenersin, ligde kepaze olursun.

3 maç oynadın ve 2 mağlubiyetin var. sol bek yok, forvet yok, ortasaha yok.

İyi eğlenceler

DEEP BLUE
02.09.2013, 13:51
Yarıştan erken kopmamız iyi oldu bir bakıma. Tereddüt içinde kalıp kendimizi üzmüyoruz böylelikle. En azından benim düşüncelerim bu şekilde..

Yarışa hiç girmedik ki... Girdiğimize inanmak istedik... Malum, bu forumda bile ''en iyi Trabzonsporlu olmanın birinci koşulu'' Pollyanna'cılık oynamak... Yanlışları görme, zaman ver, düzelmesini bekle, Trabzon orijinli oyuncu ya da Teknik adama toleranslı ol, Aziz'e posta koyar gibi görünen adamı Polat Alemdar mertebesine getir ve Trabzonspor'lu ol...

Yanlışa yanlış dersen, senden kötüsü yok...

alone_6161
02.09.2013, 13:58
Yorumunuza saygı duyuyorum. Ancak, bu düşünce ruh sağlığımızı tehdit eder. Yorar bizi... Ortada vurdumduymazlık değil, yetenek ve yeterlilik sorunu var. Bunu kabul ettiğimiz gün çok şeyi başarmış olacağız. Naçizane fikrimdir...

Yetenek ve yeterlilik konusunda sizinle hem fikirim, bu kadro elinden geleni yapsa şampiyonluk için yeterli değildir fakat asıl sorun bence futbolculardaki ruhsuzluğun devam etmesidir. Bu ruhsuzluk devam ettiği sürece bu takımı kimi alırsanız alın, bu takım şampiyon olamaz.

HOPA'LI TS'Lİ
02.09.2013, 14:05
Onur'da bir konsantrasyon eksikliği ve form düşüklüğü görmekteyim.
Bosingwa ve Kadir Keleş takıma katılmalı ve iyi bir golcü alınmalı (Cisse veya Kalu Uche)

Fanatik34
02.09.2013, 14:57
Volkan´dan önce gitmesi gereken onca oyuncu varken, hala Volkan´in konusulmasi garip !

Gecen sezon bizi düsme korkusu yasatmaktan kurtaran Halil yaranamadi size, göndermek istediniz ve gönderdiniz (daha eskiye gitmeyecegim)

Dün macin ikinci yarisinin bir bölümünü seyrettim! Kaleyi yani golü düsünüp, sut ceken tek oyuncu kimdi biliyormusunuz? Volkan

Aslinda gecn haftada büyük bir iyilik yapti takima..eger kendi kendine oyundan cikmasa, ikinci yari Adrian oyundan alinip, belkide olasi galibiyettende olacaktik (bu isin latifesi tabi)

kudu_61
02.09.2013, 15:14
dün benim için tek güzel bişey vardı oda maçtan sonra oyuncuların hepsi soyunma odasına gittikten sonra maloudanın taraftarın yanına kadar gelerek bence özür dilemesiydi
maç bittikten sonra onura su şişesi atanında elleri kırılsın tam yanına düştü ama dönüp bakmadı

zeki gursoy
02.09.2013, 15:18
2.sınıf takım, 3.sınıf hoca, klasman dışı başkan...
.......
hayalperest taraftar...

evonon
02.09.2013, 15:19
Volkan´dan önce gitmesi gereken onca oyuncu varken, hala Volkan´in konusulmasi garip !

Gecen sezon bizi düsme korkusu yasatmaktan kurtaran Halil yaranamadi size, göndermek istediniz ve gönderdiniz (daha eskiye gitmeyecegim)

Dün macin ikinci yarisinin bir bölümünü seyrettim! Kaleyi yani golü düsünüp, sut ceken tek oyuncu kimdi biliyormusunuz? Volkan

Aslinda gecn haftada büyük bir iyilik yapti takima..eger kendi kendine oyundan cikmasa, ikinci yari Adrian oyundan alinip, belkide olasi galibiyettende olacaktik (bu isin latifesi tabi)

Latifesi değil aynen gerçeği

evonon
02.09.2013, 15:24
Koşmuyorlar ve çok isteksizler hiçbiri takımı sahiplenmemiş, bu yüzden 1461'den gelen çocuklar oynamalı bence istedikleri kadar kötü oynasınlar en azından istekli olurlar

iso_4939
02.09.2013, 15:24
bu hafta karabük tolunay ıyı hazırlanıyordur....görun karabuk nasıl futbol oynayacak...

carolo
02.09.2013, 15:26
ayrica Akhisar'in buz gibi golunu yediler

Doğukan Uçan
02.09.2013, 15:27
oho adamlar ne transferler yapiyo bide bize bak yaziklar olsun

Antonio
02.09.2013, 15:29
karabüke farklı yenliriz. Mra gider. yerine yabancı bir hoca gelir.

asilhamsi
02.09.2013, 15:40
[QUOTE=Fanatik34;1919312903]Volkan´dan önce gitmesi gereken onca oyuncu varken, hala Volkan´in konusulmasi garip !

Aslinda gecn haftada büyük bir iyilik yapti takima..eger kendi kendine oyundan cikmasa, ikinci yari Adrian oyundan alinip, belkide olasi galibiyettende olacaktik (bu isin latifesi tabi)[/QUOTE

Gercekten yorumlarınızı okuyunca dogru macı izlediginizden supheleniyorum.

Volkan ın oynadıgı takımın takım oyunu oynama sansı yok.Aldıgı her topta adam gecmeye calısıyor.Kafasını gomup gidiyor.

Yok adam eksiltmeyi basarsa ona da sesim cıkmayacak.Ama oyle bir yetenegi de yok.

Hem olcan hem de volkan takım oyunu oynayan bir takımda iş yapmazlar.

Gecen seneden beri en cok istedigim oyunculardan biri guraydı.

Sanırım neden istedigim simdi daha iyi anlasıldı.Tam bir takım oyuncusu.Mucadeleci,tempolu.

Hem defansif hem de ofansif gorevini yerine getiriyor.

Artık makina gibi işleyen bir takım nasıl oluruz ona bakalım.

fizik,kondusyon,tempo olan oyuncularla ve ayaga pas yaparak oynamalıyız.

PES oynamıyoruz topu alan 5 kısıyı gecip gol atsın.

Murat Keçeci
02.09.2013, 15:40
Maça gol yiyerek başlamak takım oyunu bakımından zayıf olan oyuncularımızın iyice panik yapmasına vesile oldu.Bu gole cevap verme isteğiyle yüklendikçe arkada açıklar verdik.Orta sahada organize olamadığımız için her atağımız rakibin kontra atağına döndü.

Zokora ve aykut orta göbeği iyi organize edemedi zaten etmeleride düşük bir ihtimaldi bu durumda orta sahaya girip çıkacak destek olacak adrian ve maloudaya iş yükü kalmıştı onlarda fiziksel açıdan beklenenden uzak olmaları sonucu rakip akıllı bir oyun sistemiyle net bir skorla bizi yendi.

Bu maçtaki en büyük eksikliğimiz orta sahada final paslarını atacak oyuncu eksikliği oldu aykut ve zokora iyi niyetle ellerinden geleni yapsalarda dikine adam eksiltip pas verme işlerini yapmada yeterli değiller hücumda organize olamayınca ve fiziki açıdan zayıf görüntü veren malouda,adrian ve volkanın oyunda oluşu takım savunmasınıda iyice yetersiz bir duruma soktu.
Üç tane gol yememize rağmen aslında savunma hattımız önceki maçlardan daha az hatala oynadı bu maçtaki sıkıntı final hareketlerinde başarısız kalışlarımızdan dolayı aksattığımız geri dönüşlerin getirdiği takım savunmasıyla ilgili problemlerdi.

Bu takımın ilacı orta sahada pas yapmak ama biz o farkı ortaya çıkartamıyoruz dolayısıyla kalite farkıda ortaya çıkamıyor.Colman ve Soner gibi oyuncuların artık takıma liderlik etmeleri ve Yusuf gibi tempolu, genç dinamik oyuncuların takıma katkı vermeleri gerek.Yoksa lig bizim için yine inişli çıkışlı geçmeye devam edecek.

Süleyman50
02.09.2013, 15:56
şu takımdan 3 gol yedik ya ne diyim ben size inşallah ıslah olursunuz...

Courage
02.09.2013, 15:56
rezil bir oyun,rezil bir skor.

Hiç teknik analize falan gerek yok,söylenmesi gerekenler söylenmiş zaten.

Ama ortasahada kısıtlı bir alanda pozisyon almaktan ve al-gülüm ver-gülüm pas vermekten başka bir halta yaramayan Zokora'yı oynatmanın sebebi nedir acaba?

100 kere dedik,sağ bekte Zeki kademe yapamıyor.Koy Zokorayı sağbek'e, Kadir'ide sol'a...
Kadir soldan ileri sık sık çıkıp ortayı 5'lediğinde Zokora 3'üncü stoper gibi yanaşsın yanındakilere. Pozisyon alma bilgisinde maximum burada yararlanabiliriz ancak..

Ama o kafa nerde??????????????????

gurur6134
02.09.2013, 16:13
Akhisar bu sene bizden baska hicbir takima 3 gol atamaz unutmayin bu dedigimi

Courage
02.09.2013, 16:14
yerin dibine girdik!

Salpazarli
02.09.2013, 16:27
ayrica Akhisar'in buz gibi golunu yediler

yok öyle birşey...

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2

Recep Orhan
02.09.2013, 16:38
O değil de kombine alanlara geçmiş olsun, bu takım adamın hayatından yılları götürür

F. Yıldırım
02.09.2013, 16:39
Akhisar bu sene bizden baska hicbir takima 3 gol atamaz unutmayin bu dedigimi

Elazığ'a attı.

(Ulan nedir benim bu akhisar'dan çektiğim:D)

chener
02.09.2013, 16:55
hocanın maç sonu açıklaması maç skoru ve oyun kadar hezimetti.son 20 dakika hariç iyi mücadele ettik diyor.zaten son 20 dakika mücadele edip maçı lehine çevirebilrsen büyük takım oluyorsun.nasıl bir açıklama nasıl mantık biz bu idari teknik yönetimle nereye gideceğiz.

Erkan YILMAZ
02.09.2013, 18:52
arkadaş orta sahada her kontraya çıktığımızda sağ açıkta bomboş bir kulvar ulan mal zeki bindirsene sanki madridle ounuyoz geride beklio hiçmi suçluluk hissetmiyosun ulan ben halı sahada sağ bek oynadığımda bindrmediğim zaman tuhaf oluyorum yazık zeki sana

bu takım 2 teknik adam 1 başkan yedi bu takımdan hayır gelmez hala colmandı sonerdi deyp durmayın baştan aşağı yenilenmesi lazım takımın rize kadar karabük kadar kadromuz yok

Yaşar
02.09.2013, 19:37
Bari ikili averajı düşünseydik de , çok yemeseydik.
Sezon sonunda Akhisar ile aynı puanda olursak bizi geçerler.
Ve Akhisar bu ligde en iyi 15. olur.
Bize 3 tane attılar.
Sonrasını söylemeye dilim varmıyor.

NFeS NeVa
02.09.2013, 20:07
Bayraktar beyden rica etsinler,o kadar yalakaliktan sonra heralde kabul eder..
ve desinler ki "biz baskan olmak icin hayal kurduk ve olduk,emme siyasi istikbalimiz ve yalakaliktan baska vizyonumuz yoktur..bir el atsanizda rakipler yatsa,hakemler kiyak yapsa,tff puanlar sacsa bu takima,hadi be bakkanim"....
adamlar idman sahasinda siyasetle sevisiyor,
sahada da elin oglu gel ben seni bir seveyim diyecek hali yok ya..hadi iho kos kos partine kos..
süpriz adam seni,yarin hangi ilde otobüs üzerinden el sallican merak ediyoruz..
insallah kongre en erken zamanda olurda, s... olur gidersin..ciddiyetsiz kaba(d)ayi...

nakzo
02.09.2013, 20:13
bu herifin açıklamalarını maç sonu demeçlerini 3 kere izledim bendemi sorun var diye bu adam ruh hastası iki kelimyi yan yana getiremiyor dinliyorsun sürekli başka şeyler toplasan sonunda ne konuştuğunu anlamıyorsun.Trabzonsporun hocasına bakın ya kıçıyla gülüyor herkes.

arifberkay
02.09.2013, 20:37
ayip ulan ayip unutamiyorum

Fanatik34
02.09.2013, 20:40
[QUOTE=Fanatik34;1919312903]Volkan´dan önce gitmesi gereken onca oyuncu varken, hala Volkan´in konusulmasi garip !

Aslinda gecn haftada büyük bir iyilik yapti takima..eger kendi kendine oyundan cikmasa, ikinci yari Adrian oyundan alinip, belkide olasi galibiyettende olacaktik (bu isin latifesi tabi)[/QUOTE

Gercekten yorumlarınızı okuyunca dogru macı izlediginizden supheleniyorum.

Volkan ın oynadıgı takımın takım oyunu oynama sansı yok.Aldıgı her topta adam gecmeye calısıyor.Kafasını gomup gidiyor.

Yok adam eksiltmeyi basarsa ona da sesim cıkmayacak.Ama oyle bir yetenegi de yok.

Hem olcan hem de volkan takım oyunu oynayan bir takımda iş yapmazlar.

Gecen seneden beri en cok istedigim oyunculardan biri guraydı.

Sanırım neden istedigim simdi daha iyi anlasıldı.Tam bir takım oyuncusu.Mucadeleci,tempolu.

Hem defansif hem de ofansif gorevini yerine getiriyor.

Artık makina gibi işleyen bir takım nasıl oluruz ona bakalım.

fizik,kondusyon,tempo olan oyuncularla ve ayaga pas yaparak oynamalıyız.

PES oynamıyoruz topu alan 5 kısıyı gecip gol atsın.Cok acik secik yazmisim, macin bir bölümü diye ;)

Volkan´a kiziyorsunuz, pekiyi diger futbolcularin ne yaptiklarini görüyormusunuz? Herkes kacak güresiyor takimda..top kapma babinda ligin en kötüsüyüz, keza fizik anlaminda da!

>Eskiden Yattara getirirdi, Fatih atardi, Gökdeniz atardi vs...ama ayni Yattara o toplari Umut ile Gökhan´a getirip, atamadiklarinda elestirlmeye baslandi.

Volkan gercek yeri Sagacik..

Kisaca: Bir santrafor ve Ortagöbek ile takim 1-2 sinif atlar, hemde ayni oyuncularla ;)

O yüzden futbolculari elestireceginize, takimi bu hale getirenleri elestiriseniz, iyi bir baslangic olur !

leviathan_-1461
02.09.2013, 20:40
arkadaş orta sahada her kontraya çıktığımızda sağ açıkta bomboş bir kulvar ulan mal zeki bindirsene sanki madridle ounuyoz geride beklio hiçmi suçluluk hissetmiyosun ulan ben halı sahada sağ bek oynadığımda bindrmediğim zaman tuhaf oluyorum yazık zeki sana

bu takım 2 teknik adam 1 başkan yedi bu takımdan hayır gelmez hala colmandı sonerdi deyp durmayın baştan aşağı yenilenmesi lazım takımın rize kadar karabük kadar kadromuz yok

Hadi oğlum zeki at gibi bindir gitsin, ee geri dönüş ne olacak, kim basacak zekinin önünde.. Beklerin bu kadar sırıtmasının tak nedeni önlerindeki koşmayan adamlardır..

zafer6161
02.09.2013, 21:09
evet herkes volkana kızıyor,,,,
fakat kaleye gidebilen şut atabilen tek oyuncu da ne hikmetse hep volkan oluyor,,,

volkan önce bu takımın 11 den gitmesi gereken en az 4 futbolcu vardır....

Samet Yildirim
03.09.2013, 00:08
Hoca resmen maci aldi Akhisara verdi...

Ilk degil bu rezalet...son da olmaz.