PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akhisar Belediyespor - Trabzonspor: 3 - 0 | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13

Rama61
02.09.2013, 01:26
Bazilari Tolunaya salliyor.Siz daha cok ararsiniz Tolunay hoca gibisini

Sefer A.
Bence Muharrem Usta da yine İHO'nun çapında biri, ondan bir artısı varsa o da belki parasıdır, o kadar.

aynen, birini elestirirken digerine yalakalik yapmaya gerek yok
tipki baskanin onu bunu elestirip basbakana yaptigi gibi
tipki bazilarinin eylemcileri çapulculari elestirmek için akp'ye yalakalik yaptiklari gibi

dogruya dogru yanlisa yanlis demek lazim daima

ha derseniz ki Usta kötünün iyisi, eh tamam, ama çare Usta demek hayalden öte bir seydir

zx61
ondan trabzon da artık istanbul takımı tutan sayısı cogalmıs iste tabi baksana

hiçbir şey istanbul eziklerini tutmak için mazeret olamaz..futbol izlemem yine de tutmam onları..Trabzonlu olup tutmayan kansızdır net..

leons61
Hiç birşey umurumda değil. "Çocukları Trabzonsporlu yapmak" gün geçtikçe zorlaşıyor.

Yanlış anlaşılmasın. Mağlubiyet falan değil derdim. İyi futbol, mücadele, dik duruş. Hiç birisi yok. Akhisar tribünlerinin Trabzonspor'a yaptığı tezahüratı duyan bir genç nesil yetişiyor...

nasıl tezahürat yaptılar?

temel_yilmaz
Ali Adnan ne gol atmış öyle.Şu adamı almayı akıl edemediler ya.Olcanla devam

Hocam ne Ali adnani bu takima kimi getirirsen getir bu kasar pezevenkler hepsini yoldan cikartir.
En buyuk tehlike malouda iki hafta sonra yurumeye başlayıp bankamatik topcusu olacak oda.

arifberkay
bu rezilligin sorumlulari birazdan uyurlar ben sinirden uyuyamiyorum

sedatalis82
02.09.2013, 01:27
geçen seneki rezil hücum hattımızdan halil gitti olcan solbeke geçti
ve ortaya rezilin rezili bir durum çıktı
bu takıma 2 forvet alınmaması ihanettir
takım gol atamıyor

Oğuzhan Fidan
02.09.2013, 01:29
Bence Muharrem Usta da yine İHO'nun çapında biri, ondan bir artısı varsa o da belki parasıdır, o kadar.
baskette yarattığı farka göre yorum yaparsın.. ben basketle hiçbir ilgim yok ancak görünen köy klavuz istemez ts baskette bu sezon daha başarılı olur. şu tablolara göre

Oğuzhan Fidan
02.09.2013, 01:31
bugun maç izlediğim insanlarda aynısını söyledi. çok fevri ve yanlışların başıydı tolunayı göndermek. sonumuz hayırlı olur inşallah !

Doğukan Uçan
02.09.2013, 01:32
kaçıncı yüzyıla geldik neymiş öze dönüş böyle bişey mi kaldı dünya da artık

temel_yilmaz
02.09.2013, 01:33
Suda yurumek gerekirse suda yuruyecegiz,evet bu tskim yenilecek ama kolay yenilmeyecek.

puhahaha teknik hocadan cok takima heykeltiras gekiyir bir teknik direktor bulamadik takima.

Ahmet Öztürk
02.09.2013, 01:33
nasıl tezahürat yaptılar?

Maç 2-0 olunca 3-3-3-3 ile başladılar. Sonra Ne güzelde oluyor Trabzon'a koyması ile devam ettiler. Tam "koyduk mu?" tezahüratı son noktadır dediğim anda her pasta oley çekmeye başladılar. Şükür daha farklı tezahüratlar yapılmadan hakem maçı bitirdi.

Emrah Akcagöz
02.09.2013, 01:34
Maç 2-0 olunca 3-3-3-3 ile başladılar. Sonra Ne güzelde oluyor Trabzon'a koyması ile devam ettiler. Tam "koyduk mu?" tezahüratı son noktadır dediğim anda her pasta oley çekmeye başladılar. Şükür daha farklı tezahüratlar yapılmadan hakem maçı bitirdi.
Burası leş gibi hamsi kokuyor da dedi adi şerefsizler.

biltrabzon
02.09.2013, 01:35

Muharrem Usta ile haciyi ayni capta görmen,siyahla beyaz ayni renk aslinda demen gibi.Bu düsüncenede destek veren insan var ben cikiyorum vede daha yorum yapmiyorum,kafalar degismedikce haci gibiler tarafindan yönetilirsiniz.

garziya
02.09.2013, 01:36
Karadeniz'de kanser hastalığına diğer bölgelere göre daha fazla rastlanılması Trabzonspor'umuz ile açıklanabilir.

Kaynak: Bizzat ben...

Kader KORELİ
02.09.2013, 01:37
Muharrem Usta ile haciyi ayni capta görmen,siyahla beyaz ayni renk aslinda demen gibi.Bu düsüncenede destek veren insan var ben cikiyorum vede daha yorum yapmiyorum,kafalar degismedikce haci gibiler tarafindan yönetilirsiniz.

Ne Hacı ne de Muharrem gibiler tarafından yönetilmek istemeyenler olamaz mı yani?

Doğukan Uçan
02.09.2013, 01:38
ts nin başina gelen hoca ve başkanlar klübün hedefini anlamiyor .

bu takım kayseri sivas gençlerbirliği degil ki arkadas.

sametaydin
02.09.2013, 01:38

Tolunay zamanında takım daha iyiydi derli topluydu.

kudu_61
02.09.2013, 01:39
manisadaydım yarım saat oldu eve gireli böyle rezil bir futbol görmedim böyle ruhsuz bi futbol izlemedim akhisar gibi sıradan bir takıma 3-0 rezalet o 3-5 çoluk çocuk taraftarın oley çekmesi, ne güzel de oluyorda 61 de koyması dedirtiniz ya yazıklar olsun

1 - sen mra zekiyi hiç mi izlemedin de koskoca takıma sağ bek yaptın 1461 in kapsından sokmam ben zekiyi
2 - kadir hala nasıl monte edilmez
3 - çelu ne akla hizmet gönderilir
4 - bari göksuyu alaydınız jebrini alaydınız 1461 den
5 - mustafa yumlu seni o sahaya top toplayıcı larak sok-mam

zekinin ve mustafanın oynadığı defansla sahaya çıkmak FUTBOLA İHANETTİR
YUMLU SON GOLDE 6 pas içinde çalım yiyor yazıklar olsun
bu sene durum çok daha ciddi Allah sabır versin Allah kolaylık versin

henrique-yumlu-zeki bi defolun gidin Allah aşkına gidin sizleri o formA ALTINDA GÖRMEK İSTEMİYORUM

erenslash
transfer kim yapacaksa o gelsin bu kadronun hemen başta aşağı yenilenmesi lazım aykut,malu bir de bostin... hariç kadromuz aynı maç sonucu normal ortasa ve defans arası blocklar kopuk şaşırmadım kadro kalite belli ee bu kaliteyle bu sonuç alınır gayet normal suç yönetimin

Ahmet Öztürk

Yapmayın gözünüzü seveyim. Hiç birşey değilse adamın yöneticilik tecrübesi var. Parası pulu umurumda değil. Bu kulüp yönetilemiyor. Birinin evet dediğine diğeri hayır diyor. Basın sözcüsü var kulübün ama basına o hariç herkes konuşuyor.

Muharrem Usta'nın profesyonellik bakımından Hacıosmanoğlu gibi 40 kişiyi cebinden çıkaracağına inanıyorum. Yahu hiç birşey değilse Akyazı için farklı projelerim var demişti. Kupa kupa, emek hırsızları söylemleri ile yetinmemişti.

arda.61
02.09.2013, 01:40
Tolunay zamanında takım daha iyiydi derli topluydu.

Tolunay'a bu sene için şans verselerdi takımı adam ederdi.

Rüzgarın Kızı
Futbol oynayan iyi bilen arkadaşlarıma sormak istiyorum.." Yorgunuz " "Üst üste maçlarımız vardı" gerçekten haklı bir gerekçe midir ?

Doğukan Uçan
bu daha iyi günlerimiz 2 hafta sonra hem lig hem uefa basliyor hatırlatayım :)

ergin cesit
02.09.2013, 01:41
maçtan yeni geldim.çok şey yazabilirim kısa ve net bizim takımın formalarını çıkarın başka bir renk forma giysin kesinlikle mahalle takımı dersiniz. bugün çok utandım henr,zeki zokora,colman bunlara forma vermek haramdır

Alemdar61
BU TRABZONSPOR 4 TAKVİYE İLE ANCAK KÜMEDE KALIR..

Arkadaşlar tabelaya göre yorum yazmışlar, belkide haklılar..

"Ben demiştim" edebiyatı bu aşamadan sonra boş laftır.. Trabzonspor'da malesef futboldan anlayan insan parmakla gösterilir..Hami sesini çıkaramıyor konumu gereği..Ünal Karaman ise transferlere karışmadı..Kendisine oyuncu önerdik, yönetime söyleyemedi bile..
Ben ne diyeyim başka..Daha ötesini yazmak istemiyorum..Takımın durumunu herkes biliyor..İstanbul medyasıda biliyor..Trabzonspor camiası derin uykuda..4-5 maç sonra durum daha kötü olacak..Gerçekten yazık..
Bu kadar mali imkanlarla bu takım burada olmamalıydı..

Ben haftada en az 60-70 maç izliyorum..Gördüğüm doğruları bilgimle öğrendiklerimle yazdım..Çünki Trabzonsporluyum..
Halende burayı okuyan aklı selim birileri varsa uyarmaya devam ediyorum.

UÇURUMA GİDİYORSUNUZ !!..

Uyarılarım karşısında uğradığım hakaretler " geri zekalı" " salak" vs. olsa da önemli değil..

Önceki yazdıklarımı herkes biliyor tekrar aynı şeyleri yazmak anlamsız olur..

Takımı herkes anladı sanıyorum..Tartışma bu konuda artık bitti...

Akhisar - Trabzon maçını izleyemedim, işimiz icabı Bucaspor - Tavşanlı Linyit maçına gitmiştik. Maçı kısmen radyo'dan takip etme şansım oldu, 2-0'dan sonra radyoyu kapattım. Maçla ilgili yazılacak çok şey yok, gerçek tezahür etmiştir..Bundan sonrası önemlidir..

Teker teker konuların üzerinden geçelim !!!...

KADROMUZ 3. TEKNİK DİREKTÖRÜNDE BAŞINI YEMEK ÜZERE.

TRABZONSPOR YÖNETİMİ FUTBOLU BİLMİYOR..

İ.H.O iyi niyetli ama malesef yönetiminde futboldan anlayan kimse yok..Trabzonspor 3.lig klübünü bile yönetemeyecek yöneticilerden oluşuyor..
Mustafa Hoca kendi sonunu kendisi hazırladı..Kimseye bu aşamadan sonra suç bulma hakkı olamaz..Yanlışlarından dönmek zorunda..Bu takımın kalitesinin 4-5 oyuncu dışında, PTT 1.Lig seviyesinde olduğunu Mustafa Hoca göremiyor olamaz..

Eğer göremiyorsa görevi bırakması herkes için iyi olacaktır..Mustafa Hoca'nın hazırlıksız ve donanımsız olduğunu 100.000 defa yazdım..

M.Akçay yanlış üzerine yanlış yaparak doğruyu bulacağını zannetti, şimdi Roma'yı yeniden keşfetme sevdasının bedelini ödüyoruz..

SÜPER LİG, DERRY CITY'E BENZEMEZ..

Süper ligin en zayıf 3. takımından birisiyiz..
Trabzonspor'un kadrosu; 4 takviye ile ancak kümede kalır..Böyle yazınca arkadaşlar bana hakaret ediyorlar..Bunu daha nasıl yazabilirim bilemiyorum..Üslübü yok bunu anlatmanın..

Mustafa Hoca'nın yok mu yanında aklı başında birisi bunları söyleyecek !!..

MUSTAFA DENİZLİ GEYİĞİ..

Mustafa Denizli Trabzonspor'a gelirse transfer bütçesi ister..En az 15 Milyon Euro..Gönderileceklerde olur..20 Milyon Euro'dan aşağı olmaz o iş..
Ve çok ağır şartlar ister..TS Yönetimi bu şartları kesinlikle kabul etmez..

Gelinen noktada mesele zaten direk hoca meselesi değil kadro meselesi..Tolunay Kafkas'ı göndermenin ne denli büyük yanlış olduğu bazılarının yüzüne tokat gibi inmiştir..Tolunay Kafkas geçen sene bu takımı kümede bırakarak mucize yaratmıştır..

Bu kadro 3-4 takviye ile düzelecek kadro değil malesef..

Zaman verelim diyen tayfa Trabzonspor'a ihanetin babasını yapıyor..

fadigaTS
Futbol oynayan iyi bilen arkadaşlarıma sormak istiyorum.." Yorgunuz " "Üst üste maçlarımız vardı" gerçekten haklı bir gerekçe midir ?

Akhisar maçı için haklı bir gerekçe değildir.Ama üst düzey bir takımla oynarsın o zaman olabilir

akdenizli
02.09.2013, 01:42
Bu yıl tüm macları tv den, ilk kez bugun de maçi statta canlı izledim.

Bugunkü en büyük sıkıntı takımın sahaya dizilişindeki hataydı. Adrian sağ açıkta alakasızdı. Adamın yeri değil çok belliydi. Sonra Colman ın onun yerine girmesi tamamen ofansif hattı bitirdi.

Olcan' sol bekde ne yazık ki olmuyor, çünkü ileri çıkıyor ama geri dönerken sorun oluyor.Bir de daha net anladım ki onun için asıl sıkıntı vucut ve boy. Sol bek yani defans oyuncusu ama hiçbir hava topunda veya ikili mücadelede başarılı olamıyor. Yani Zokarayı takıma alan zihniyet, Bamba yı da alabilir pek hala ve aykutu veya bambayı sola çecekebilir.Eğer öyle de değilse neden sattınız celustkayı veya neden hala sol bek alınmadı.

Şu bir açık ki, Henrike ancak kukesiye gol atar bu kilo ve ağırlıkla... Demek Akhisat arnavut liginde oynasa herse banko şampiyon...Golcü hala yok.. bu dama gelecek, alışacak ve gol atacak...Bizim medet umduğumuz kim? Henrike-batuhan-yusuf.. halimize bak..

Defansımız sağlam dedik, en sıkıntısz yer dedik, bir sürü kaliteli adam var dedik. Yenilen ilk 2 gol göz göre göre geldi... Aykut Demir den resmen korktum her pozisyonda.

Zeki meselesine gelince, diyecek bişey yok. M.Yumludan bir gömlek aşadıda hala. Ne fizik yeterli, ne mantalite.

Mustafa hoca anlamalıki, bu takım 1461 değil. Bu takım her maçı kazanmak zorunda olan ve her sene şampiyonluk için uğraşan bir takım. ve bu takım bir süper lig takımı. Avrupaliginde oynadığımız en güçlü takım D.Minsk di. ve neredeyse eleniyorduk. Yani kukesiyi yenince büyük takım olunmuyor...

Bu takıma acilen golcü ( hatta bence 2 tane) sol bek, sağ açık lazım. Ve devamlı herkesin aynı mevkiide oynadığı bir kemik kadro lazım. Yoksa bu sene istanbul takımları sonra kasımpaşa kayseri bursa karabük ve eskişehir. belki sonra da biz geliriz..

Doğukan Uçan
manisadaydım yarım saat oldu eve gireli böyle rezil bir futbol görmedim böyle ruhsuz bi futbol izlemedim akhisar gibi sıradan bir takıma 3-0 rezalet o 3-5 çoluk çocuk taraftarın oley çekmesi, ne güzel de oluyorda 61 de koyması dedirtiniz ya yazıklar olsun

1 - sen mra zekiyi hiç mi izlemedin de koskoca takıma sağ bek yaptın 1461 in kapsından sokmam ben zekiyi
2 - kadir hala nasıl monte edilmez
3 - çelu ne akla hizmet gönderilir
4 - bari göksuyu alaydınız jebrini alaydınız 1461 den
5 - mustafa yumlu seni o sahaya top toplayıcı larak sok-mam

zekinin ve mustafanın oynadığı defansla sahaya çıkmak FUTBOLA İHANETTİR
YUMLU SON GOLDE 6 pas içinde çalım yiyor yazıklar olsun
bu sene durum çok daha ciddi Allah sabır versin Allah kolaylık versin

henrique-yumlu-zeki bi defolun gidin Allah aşkına gidin sizleri o formA ALTINDA GÖRMEK İSTEMİYORUM

maçta olan birisi bunlari yaziyorsa bu sene için fazla konusmaya gerek yok anlasilan.

zeki yavru trabzonspor'un bu sene hazirlik maclari da dahil yedigi her golde hatası var kosamıyor calim atamiyor pas atamıyor . gecen sene elazig macında agladi die adamı oynatıyolar

Ahmet Öztürk
hiçbir şey istanbul eziklerini tutmak için mazeret olamaz..futbol izlemem yine de tutmam onları..Trabzonlu olup tutmayan kansızdır net..

İstanbul takımlarının desteklenmesini kast etmemiştim. Daha doğrusu öncelikli derdim o değil. Trabzonspor'u bu halde görüp istanbul takımına sempati besleyenlerden çok futboldan soğuyan bir nesil geliyor. Gençler tribüne aşık olacak kadar stada gitmiyor. Sonra maratonda 45 yaşında adamdan tezahürat bekliyoruz. Yok böyle bir dünya maalesef.

Ahmet Öztürk
02.09.2013, 01:44

Futbol oynamadım ama bence haklı bir gerekçedir. Haksızlık şurda doğuyor. Futbolcu bahane olarak bunu söylerken teknik direktör mücadeleden memnunum diyebiliyor. Hemde maçı 3-0 kaybettikten sonra.

Doğukan Uçan
İstanbul takımlarının desteklenmesini kast etmemiştim. Daha doğrusu öncelikli derdim o değil. Trabzonspor'u bu halde görüp istanbul takımına sempati besleyenlerden çok futboldan soğuyan bir nesil geliyor. Gençler tribüne aşık olacak kadar stada gitmiyor. Sonra maratonda 45 yaşında adamdan tezahürat bekliyoruz. Yok böyle bir dünya maalesef.

helal işte yazdıkların doğru ondan son 13 yıldır gelinen nokta bu işte.

arda.61
BU TRABZONSPOR 4 TAKVİYE İLE ANCAK KÜMEDE KALIR..

Arkadaşlar tabelaya göre yorum yazmışlar, belkide haklılar..

"Ben demiştim" edebiyatı bu aşamadan sonra boş laftır.. Trabzonspor'da malesef futboldan anlayan insan parmakla gösterilir..Hami sesini çıkaramıyor konumu gereği..Ünal Karaman ise transferlere karışmadı..Kendisine oyuncu önerdik, yönetime söyleyemedi bile..
Ben ne diyeyim başka..Daha ötesini yazmak istemiyorum..Takımın durumunu herkes biliyor..İstanbul medyasıda biliyor..Trabzonspor camiası derin uykuda..4-5 maç sonra durum daha kötü olacak..Gerçekten yazık..
Bu kadar mali imkanlarla bu takım burada olmamalıydı..

Ben haftada en az 60-70 maç izliyorum..Gördüğüm doğruları bilgimle öğrendiklerimle yazdım..Çünki Trabzonsporluyum..
Halende burayı okuyan aklı selim birileri varsa uyarmaya devam ediyorum.

UÇURUMA GİDİYORSUNUZ !!..

Uyarılarım karşısında uğradığım hakaretler " geri zekalı" " salak" vs. olsa da önemli değil..

Önceki yazdıklarımı herkes biliyor tekrar aynı şeyleri yazmak anlamsız olur..

Takımı herkes anladı sanıyorum..Tartışma bu konuda artık bitti...

Akhisar - Trabzon maçını izleyemedim, işimiz icabı Bucaspor - Tavşanlı Linyit maçına gitmiştik. Maçı kısmen radyo'dan takip etme şansım oldu, 2-0'dan sonra radyoyu kapattım. Maçla ilgili yazılacak çok şey yok, gerçek tezahür etmiştir..Bundan sonrası önemlidir..

Teker teker konuların üzerinden geçelim !!!...

KADROMUZ 3. TEKNİK DİREKTÖRÜNDE BAŞINI YEMEK ÜZERE.

TRABZONSPOR YÖNETİMİ FUTBOLU BİLMİYOR..

İ.H.O iyi niyetli ama malesef yönetiminde futboldan anlayan kimse yok..Trabzonspor 3.lig klübünü bile yönetemeyecek yöneticilerden oluşuyor..
Mustafa Hoca kendi sonunu kendisi hazırladı..Kimseye bu aşamadan sonra suç bulma hakkı olamaz..Yanlışlarından dönmek zorunda..Bu takımın kalitesinin 4-5 oyuncu dışında, PTT 1.Lig seviyesinde olduğunu Mustafa Hoca göremiyor olamaz..

Eğer göremiyorsa görevi bırakması herkes için iyi olacaktır..Mustafa Hoca'nın hazırlıksız ve donanımsız olduğunu 100.000 defa yazdım..

M.Akçay yanlış üzerine yanlış yaparak doğruyu bulacağını zannetti, şimdi Roma'yı yeniden keşfetme sevdasının bedelini ödüyoruz..

SÜPER LİG, DERRY CITY'E BENZEMEZ..

Süper ligin en zayıf 3. takımından birisiyiz..
Trabzonspor'un kadrosu; 4 takviye ile ancak kümede kalır..Böyle yazınca arkadaşlar bana hakaret ediyorlar..Bunu daha nasıl yazabilirim bilemiyorum..Üslübü yok bunu anlatmanın..

Mustafa Hoca'nın yok mu yanında aklı başında birisi bunları söyleyecek !!..

MUSTAFA DENİZLİ GEYİĞİ..

Mustafa Denizli Trabzonspor'a gelirse transfer bütçesi ister..En az 15 Milyon Euro..Gönderileceklerde olur..20 Milyon Euro'dan aşağı olmaz o iş..
Ve çok ağır şartlar ister..TS Yönetimi bu şartları kesinlikle kabul etmez..

Gelinen noktada mesele zaten direk hoca meselesi değil kadro meselesi..Tolunay Kafkas'ı göndermenin ne denli büyük yanlış olduğu bazılarının yüzüne tokat gibi inmiştir..Tolunay Kafkas geçen sene bu takımı kümede bırakarak mucize yaratmıştır..

Haklısın...

Rama61
02.09.2013, 01:45
Tolunay hocaya sans verilmeliydi.iyi bir temizlik yapacakti.en azindan bir görme firsatimiz olacakti
Kendi takimini kurdutmadilar.Resmen kapidisari ettiler.ahinida aldilar.MRA 1461 ayrilmamaliydi.göreceksiniz
orasida dagilacak.gecen seneki takimla devam ettiler.aykut ve diger iki yabanciyla sadece makyaj yaptilar
Gecen seneyi cok aricaz.gecen sene 5mac izlemistim.bu sene Bjk macindan sonra baska maci izlemeye gereduymadim.cünkü degisen hic bir sey yok.1461'i takip ediyordum onuda bozdular. Eygidi Trabzonum
Hic bir macini kacirmazdim, öglenciyken izin kullanirdim maci izlemek icin.artik özetlere bile bakasim gelmiyor.herseye ragmen bordomaviye asigim.o formanin icini dolduran oyuncu istiyorum.baska birsey degil

Doğan BULAT
02.09.2013, 01:48
Aylardır bugün yarın diye milleti kandıran, ortalığa ilgileniyormuşuz gibi isim atarak taraftarını salak yerine koyan, takımın eksikleri belliyken transfer yapmayan bu yönetime Avni Akerde tepki koyabilecek [B]satın alınmamış taraftar arıyorum

Var mıdır acaba?

Doğukan Uçan
02.09.2013, 01:48
Karabükspor 2.sırada teknik direktör tolunay avcı :)

ne kadar yorum yaparsak yapalım kadro rezalet geçmiş olsun

Kader KORELİ
02.09.2013, 01:49
@Alemdar61

Küme düşmekten nasıl kurtulabiliriz? Transfer dönemide sona erdi erecek.

yatara
02.09.2013, 01:49

ben basket oynarken cumartesi ve pazar günleri mac yapiyorduk 2 gün arka arkaya yorgunluk hissetmiyordum :D bende ömrüm boyunca bu yorgunluk olayini cözemedim futbolcularda

Doğan Keskin
02.09.2013, 01:50
ey gidi..hacıosmanoğlu başkan seçildiğinde saydım sövdüm burda..kupa söylemleriyle Türk futbolunu temizlemekle başkan oldu..halbuki o konuda extra bir şey yapmasına gerek kalmayacaktı..olacakları görmüştüm..bu adam transfer yapamaz takım kuramaz..getirdiği hocada bu kadar olur niye çünkü çapı yok..inanın kendiside başkan seçileceğini beklemiyordu çok hazırlıksız olduğu belliydi..transfer planlaması yok o yok bu yok!!..Usta gelseydi en azından iyi bir kadro kurulur zirveye oynardı bu takım..ne dediler yok truva atı bilmem ne ustaya salladılar..bizim taraftar anca boş konuşsun..2.lig hocasıyla olmaz bu iş...ne zaman akıllı adamları bu takımın başında göreceğiz çok merak ediyorum.

temel_yilmaz
02.09.2013, 01:52

Haftaya milli mac arasi var iki hafta futbol yok cok daha iyimi oynuyacak bu kadro.

Yok oyle birsey futbol oynamak bir meslek olarak yapmak inanin dunyadaki en guzel iştir ama siz sadece para icin arac olarak gorurseniz memuriyet bile zulum gelir kendinizce bahane uretirsiniz.

Barcelona'dakiler futbolcu degilmi kral kupasi,lig sampiyonlar ligi yada ingiltere x takimi.

Bizde ama herseye mazeret var takimin hocasi bile oyunu begenmis bise konuşmaya gerek yok.

iddiam mesajlarimda yazıli klubun basinda klubu düşünen az bucuk düşünen bir baskan varsa bu hoca 4. Haftayi goremez demistim idfiam geçer li.

Doğukan Uçan
Zeki yavru trabzonspor tarihinin en kötü ilk 10 futbolcusu arasına girmiştir.

Yedigimiz bütün gollerde hatası var ne koşabilior ne pas atabiliyor böyle kötü oyuncu yok !

Tatar Kemal
umarım bu sezon küme düşmeyi kaldırırlar. geçen sezon gelenden gidenden 3 gol yiyen takım bu sezon mesaiye çok erken başladı. görünen o ki bu sezon kümede kalmamız çok daha zor. geçen sezon gekas'lı akhisardan 1 gol yiyen takım bu sezon gekas'sız akhisar'dan 3 gol yiyip bir tane bile gol atamıyorsa durum gerçekten vahim demektir. geçen sezon sonundan beri yırttık kendimizi bu takıma çok iyi iki stoper lazım diye. bamba affedilmişse bir an önce takıma monte edilmeliydi ama mra bunu yapmadı ve üstelik zeki yavru ısrarı gibi ilginç işler yapmaya devam ediyor.

hazır milli takım için ara verilmişken acilen kaliteli bir hoca bulunmalı. bu takımın ilacı işi iyi bilen bir teknik direktör. işte bilic'li bjk'nın geldiği nokta ortada. aynı şekilde daum'u getiren bursaspor örneği de ortada. tolunay kafkas geçen sezon yanlış bir tercihti lakin gönderilme şekli rezilane oldu kendisine ayıp edildi. bize kaliteli ve işe yarar yabancı futbolcu getirtebilecek kaliteli bir yabancı hoca lazım. bu işler yerli teknik direktörlerle olacak işler değil. şenol güneş, aykut kocaman, ersun yanal, abdullah avcı gibi teknik direktörlerin türk futbolunu getirdiği nokta gün gibi aşikarken yerli teknik direktörden medet ummak akıl karı değil.

Yaşar
02.09.2013, 01:53
Bu arada maç 1-0 iken Volkan'ın verilmeyen penaltısı var ama onu konuşacak bir takımımız bile yok.
Hakeme bile saramıyoruz, o derece berbat durumda takım.

kudu_61
02.09.2013, 01:54
elimizde gole yakın bi olcan var tuttuk onuda sol bek yaptık yazıktır ya bu taraftara ihanet etmeye hocalık egolarını tatmin etmeye kimsenin hakkı yok adrianı sağ açık yapmaya çalışıyoruz zekiden yumludan defans oluşturuyor bambayı çeluyu gönderiyoruz yazıktır yazıkkkkk halili gönderip batuhanı alıyoruz BİRİ BANA SÖYLESİN BU TAKIMIN NERESİ GEÇEN SENEDEN İYİ VEYA BİRİ BANA GEÇEN SENEDEN İYİ OLAN TARAFIMIZI SÖYLESİN (aykut akgün hariç bence takımda bugün bişey yapmaya çalışan tek isimdi yazık onuda sağ açık yapmaya çalıştık :)

Rüzgarın Kızı
02.09.2013, 01:55
sol bek ve forvet bi türlü transfer edilemiyor, eğer edilirse takımda bir şeyleri yoluna sokabileceğine inanıyorum ama esas sorun şu : bizim yamadan çok baştan aşağı yenilenmemiz lazım. Gerçek Trabzonspor Colman, Zeki, Volkan, Giray vs. değil.. Biz İstanbul'a böyle kafa tutamayız. Lazio adı geçince "bu gruptan çıkarız" diyenler oldu. Bu takımla mı ? Rakip orta sahayı ışık hızıyla geçip bulduğu ilk pozisyonu gole çevirebiliyor. Akhisar ne ki ya..

akdenizli
Bu işin sonu bence şöyle görünüyor,

Transfer döneminin sonuna geldik zaten. İşimize yaramayacak ama az bucuk ismi olan biri gelir. Biz yine heycanlanırız la acaba mı falan derken 15 gun milli ara var. Sonra karabukle berabere kalırız sahamızda. Avrupan darbeleri yemeye başlarken bir de ligden yedik mi, MRA gider.. Sonra düzgün biri gelmez, gelse de bu kadroyla bişey yapmaz. Mayısta da başkan gider..

Vkgz
fırsat varken ertuğrul sağlamı getirecektik

Ali İhsan
Yarın iş var, yatmam lazım, içim içimi yiyor...

Şu skordan utanıyorum arkadaş dahası var mı? Skorun yanında son yarım saat bunu kabullenip en ufak bir çaba göstermeyen futbolculara mahkum bir senenin olması utancımı daha da katlıyor..

Tolga
02.09.2013, 01:56
Bu arada maç 1-0 iken Volkan'ın verilmeyen penaltısı var ama onu konuşacak bir takımımız bile yok.
Hakeme bile saramıyoruz, o derece berbat durumda takım.

Hakem ilk yarıda bariz olarak hep avantajı rakibe kullandı, 2 penaltımızı yedi bana göre. Birde bir pozisyonde 2. Golü atan adam bizim Aykut'a kontrolsüz bir şekilde biçme yaptı.Sarı vermedi, orada kaybedeceğiz diye hissettim.

Artniyetli şerefsiz herife sıra gelmiyor ...

alper*
02.09.2013, 01:57
Karnım acıktı beyler. Aç aç uyuyamıyorum.

Doğukan Uçan
02.09.2013, 01:57
2 senedir forumda yazıyorum ertuğrul sağlam diye ama

temel_yilmaz
02.09.2013, 02:01
Takim oylle bir haldeki 22 kisilik kadroyu toplasa hoca hrpsinin onune kagit koysa hangi arkadadinizi gormek istemezsiniz bu takimda hepsi birbirinin ismini yazar.

Yahu akhisarin forvetini adamlara kendi futbolcusu bu adam iyi futbolcu bunuda alin demis,adam perisan etti bizi varin siz dusunun.

birde girayin sakatlandigini dusunmuyorun adam resmen sahadan kacti.

ibrahim ŞEN
02.09.2013, 02:02
Bence suan futbolcuları bireysel eleştirmek yanlış bu sistemsizlikte kimi koyarsan koy başarı gelmez tabiki volkan haric ( ilk geldigi zamanda soylemıstım bu arkadasın egoları bızım cok ustumuzde bız adam edemeyız bunu) ayrıca 1461den 5-6 tane futbolcu getirip en cok ihtiyacımız olan oyunu ıkı yonlu oynayıp takımı oyuna sokucak oyunu yonlendırıcek gökhanıda almak gerekirdi.

Sefer A.
02.09.2013, 02:03
Hakem ilk yarıda bariz olarak hep avantajı rakibe kullandı, 2 penaltımızı yedi bana göre. Birde bir pozisyonde 2. Golü atan adam bizim Aykut'a kontrolsüz bir şekilde biçme yaptı.Sarı vermedi, orada kaybedeceğiz diye hissettim.

Artniyetli şerefsiz herife sıra gelmiyor ...

kalkavan daa soy adindan belli Tövbe yaa
giçi kalkavan....

bizim topçu o faulü yapsa linç ederdik, baskasi bize yapti mi çit yok

fanatikdevri
02.09.2013, 02:04
Sen marcelinho'yu al musampayı'al gökdeniz'i kadroda tut sonra takımı lazaroni'ye emanet et
Sen malouda'yı al Bosingwa'yı al sonra takımı MRA'ya emanet et 5.hafta sarılırız Şenol hoca'ya

Bjk maçında söylediğimi yineliyorum

Ahmet Öztürk
02.09.2013, 02:04
O bu değil de Malouda 0-0'ken karşı karşıya pozisyonda golü atsa şimdi bambaşka konuşuyor olacaktık :)

Selçuk Demircioğlu
02.09.2013, 02:05
Şaka gibi... Adriansız maç kazandığın yok... Adamı gerçek mevkisine çekeceğine dışarı alıyorsun... Deplasmanda iyi değilsen önce defansı sağlam tut...gol yememeye bak... Belki araya sıkıştırırsın bir gol...kontraatak oynayacaksan alanzinho ile oyna ...o ki bu adam kadroda oynat... Yusuf hızli adam oynat... Ne korkak çıktı bu mra..volkanda volkan ömrümüzü yedi bu teknik direktörler...

Ahmet Öztürk
02.09.2013, 02:05
Sen marcelinho'yu al musampayı'al gökdeniz'i kadroda tut sonra takımı lazaroni'ye emanet et
Sen malouda'yı al Bosingwa'yı al sonra takımı MRA'ya emanet et 5.hafta sarılırız Şenol hoca'ya

Bjk maçında söylediğimi yineliyorum

Şenol Güneş'i zerre tanıyabilmişsem bu takımın başına gelmeyeceğini söyleyebilirim. Hoca değişikliği için çok erken ama onu konuşacaksanız bile Şenol Güneş ismini uzun bir süre düşünmeyin derim...

faysal
02.09.2013, 02:08
Akhisara yenilen bir takım hakkında yoruma gerek yok...

fanatikdevri
02.09.2013, 02:08
Şenol Güneş'i zerre tanıyabilmişsem bu takımın başına gelmeyeceğini söyleyebilirim. Hoca değişikliği için çok erken ama onu konuşacaksanız bile Şenol Güneş ismini uzun bir süre düşünmeyin derim...

Tabiki de geçmez ben durum tespiti yaptım 3 hafta önce değişen bişey yok

Doğukan Uçan
02.09.2013, 02:11
hedef en kötü 4.lük olmalı kimse kusura bakmasın bu takım gs fb ile felan yarisamaz ridvan dilmen dogru söyledi sevmesemde.

ergin cesit
02.09.2013, 02:13
kalayladığımız halil ve serkanı arıyoruz

ibrahim ŞEN
02.09.2013, 02:14
hedef en kötü 4.lük olmalı kimse kusura bakmasın bu takım gs fb ile felan yarisamaz ridvan dilmen dogru söyledi sevmesemde.

Simdilik daha kücük hedefler koyalım bence ilk once futbol oynamayı ogrenmelı takım pas atmayı top ayagında olan arkadasına yakın olmayı orta yapmayı verkac sut vsvs.

fanatikdevri
02.09.2013, 02:14
Çantada keklik bir takım haline getirdiler bizi durumumuz içler acısı başkan vizyonsuz sportıf dırektor vizyonsuz teknık dırektör vizyonsuz+filozof futbolcular desen lakayıt takımda herkes kafasına göre davranıyor ne bileyim gördüğüm en kötü Trabzonspor 2001-2002 sezonu dahil tutturmuşuz bir kupa diye hakkımızı tabi ki arıyalım ama herşeyimizi o na endekslemiş gidiyoruz acilen neşter vurulmalı.

Tatar Kemal
02.09.2013, 02:16

dördüncülükten bahsediyor olman çok büyük bir iyimserlik. bu takımın şu haliyle kümede kalma sorunu var. öncelikle buna bir çare bulunmalı.

Alper Beyazay
02.09.2013, 02:21
Ya kardeşim. Sabır ya. Yazıyorum yazıyorum siliyorum. Yazıklar olsun!

nakzo
02.09.2013, 02:21
Hak iddia etmek başka, küfretmek, hakaret etmek çok başka şeyler.

Trabzonspor taraftarı olarak küfretmeyi kendine yakıştırabilen varsa tutmasın kendini.

Kardeşim tamam herkes küfüre karşıda, bmn olarak birşeyler niye yapmıyoruz geçen senede takıMın anasını ağlattılar kıçımızı yırttık tek bildiri yayınlamadınız .'Biz sizden utanıyoruz siz kendinizden utanmıyormusunuz' gibi bir bildiri yayınlamak çok mu zor. Bzim bu forumda işimiz ne o
zaman ne halt yiyoruz boş boş konuşuyoruz. Ya adam akhisar gibi mahalle takımından 3 tane yemiş oyundan memnunum diyor gevşek gevşek .lLa fenerde yap bu maç sonu konuşmayıda anında kapının önüne koysunlar seni. İşin aslı bizden taraftar ve forum olrak bir halt olmaz bu vasıfsız hoca bozuntusuda,çulsuz 3.sınıf mafya bzountusunuda fazlasıyla hak ediyoruz.

inadina61_08
02.09.2013, 02:22
güzel bir yoruma denk geldim, bu takımda eksik olan futbolcu, bir çoğu sanki mahalle maçı izleyen scout'lar tarafından belki ftubolcu olur sizden deyip bizim buralara yamamışlar, arada topçu olanlarda bunlara ayak uydurmuş, Örnek; Tolunay Kafkas-Şenol Güneş şimdi de MRA futboldan hiç anlamıyorda futbolcular Avrupanın gözdesi, hani birinde sahada futbol olur anlarım birşeyler eksik diye, 3'ünde de sahada futbol yok... Bu adamlar morinho'yu bile gönderir bu takımdan var mı itiraz eden.

6Şafak Aydın1
02.09.2013, 02:23
la su oyuncu degisikliklerden sonra takimin hali neydi öyle sanki juventus var karsinda, bozuk plak gibi ayni yerden ayni savunma adamina dogru ortalar falan... hic bir ders almamisiz mazimizden

nakzo
02.09.2013, 02:25

kardeşim ne 4. Lüğü 14. Olamaz bu ıspanaklar hocaya bak la açıklamalara bak bunları geç bu mymeletsizlerde futbolcu suratı varmı tek tek tiplerine baksana şaban topluluğu.

Rüzgarın Kızı
02.09.2013, 02:28
daha 3.haftadan gözyaşı döken taraftar o gözyaşıyla şunu anlatıyor evet : Balık Baştan Kokar.. biz maç izlerken elektrikli sandalyede bir sezon daha geçireceğiz anlaşılan , o yaşlar da geleceğin şimdiye yansıması

inadina61_08
02.09.2013, 02:28
la su oyuncu degisikliklerden sonra takimin hali neydi öyle sanki juventus var karsinda, bozuk plak gibi ayni yerden ayni savunma adamina dogru ortalar falan... hic bir ders almamisiz mazimizden

o değilde lazio maçına da bu kafayla çıkarlarsa varya orada kalsınlar geri gelmesinler çünkü avni aker onlara gerçekten cehennem olur, skorda çok ağır olur o yüzden diyorum. bu sefer ağlayarak değil(kusura bakmayın yattım uyuyamadım 2 saat bari yazıp stres atayım diye yazıyorum-affınıza sığınarak)Altlarına yaparak çıkarlar. 2 senedir yeter Allah aşkına bu ne rezillik, bu ne pişkinlik, bu ne arsızlık, para yok diye oynamamayı biliyorlar, para olsa da bu kadar, bu adamların yarısı 5 para etmez, bu akşam dönmeseler keşke de ağlayarak Trabzonspordan ayrılsalar.
ayrıca bu haftadan ötesi yok, bence yarından tezi yok, zokora-volkan-janko-bamba...vs ile yollar ayrılmalı, o arkadaşlara uçuruma giden yol tarif edilmeli ki başkalarının başına da bela olmasınlar,

t_otti
02.09.2013, 02:31
Sol açık Olcan sol bekte,bir başka sol açık Malouda forvet arkasında,sağ açık Volkan sol açıkta,forvet arkası Adrian sağ açıkta,sağ stoper Aykut sol stoperde,... başım döndü! Karmakarışık bir diziliş ve şablon.Takımdaki tek orjinal sağ açık Volkan yıllar sonra birdenbire sol açık oluvermiş,sağ açığa uğramaz olmuş.İki -hatta Yusuf ile beraber üç- orjinal sol açıktan hiç biri mevkiisinde oynamıyor.Kimin nerde oynadığı belli değil,hatta bir ara Aykut Akgün'ü bile sağ açıkta görür gibi oldum.Tamam çok kaliteli bir takımımız yok ama böyle herkesle dama taşı gibi oynayarak adamların olmayan kimyalarını da içinden çıkılmaz bir hale getirdik.Saygı yok,disiplin yok.Birbirine bağıranlar mı dersin,hocaya posta koyanlar mı dersin! Hele bir de skor olarak geri düştük mü Allah muhafaza!

tristram
02.09.2013, 02:33
beyler kume falan dusmeyiz merak etmeyin..ligde 9-13 arasinda bir pozisyonda oluruz gibime geliyor..iyi oldugumuzdan degil de bizim ayarimizda
cok takim oldugundan..forma avantajindan dolayi dusmeyiz diyorum..
ihoyu secenler utansin.forumda bile o kadar destekcisi vardi.yok neymis trabzonlu durusunu gosterecekmis-artik bizi adam gibi
temsil edecek bir baskan ve trabzon'un ruhunu bilen bir tdmiz varmis..boyle diyordunuz..noldu?hepinize kapak oldu iste.
ayrica mra'da yalan dolan bir adammis..sahtekarin onde gideniymis.onu buraya getiren cocuklara forma
vermeyerek kendi gecmisine ihanet ediyor..
bu korkaklikla bundan bir halt olmaz..bu mu genc futbolculara forma
verecek hoca?yahu bunun kendine hayri yok.bildigin amator bu ya..birde mac sonu takimdan memnunum diyor.
memnunun oldugu macta akhisardan uc tane yedik.
gerci bu capsiz yonetime mra bile fazla ya neyse.dilerim ikisi de paket halinde
geldikleri gibi giderler.

memmedaga
02.09.2013, 02:36
bu takımı bu kadar rezil gösteren bek problemleridir öncelikle

benim için yegane neden MRA kişiliğini kaybetmesidir

1.si gençlerden vageçmesi
2. şu bek olayı ki gerçekten gariptir
cech ve emersonu beğenmiyorsun ok

gönderilsin ok..

400 bin euro yüzünden vasat üstü banko sağbek ve solbek oynayayan oyuncunu göderiyorsun yada buna ızın veriyorsun

hadi ok diyelım

ama yedek oyuncuna gövenmiyorsun ?

sol ayakli diye orta saha oyuncunu oraya mahkum ediyorsun ve solbek transferi istemiyorsun

Korkaklık ,kararsızlık ,plansızlık vs vs

aynı film hep aynı film

Fatih Özkan
02.09.2013, 02:42
Hiç birşey umurumda değil. "Çocukları Trabzonsporlu yapmak" gün geçtikçe zorlaşıyor.

Yanlış anlaşılmasın. Mağlubiyet falan değil derdim. İyi futbol, mücadele, dik duruş. Hiç birisi yok. Akhisar tribünlerinin Trabzonspor'a yaptığı tezahüratı duyan bir genç nesil yetişiyor...

Her mağlubiyet sonrası benim de en çok korktuğum konu bu... :alkış:

Sefa Murat Dokuz
02.09.2013, 02:44
Malouda ve Bosingwa'yı Mra mı istedi sanmıyorum ben takip ettiğini düşünmüyorum. Birisi önermiştir ve olur demiştir Mra. Hatta oluru sorulmuşmudur bilmiyorum. Ünal Karamannis tamam getirin demiş de olabilir. Ünal Karamannis çok iyi Trabzonsporludur ama Her sezon başı ligin en otumuş takımıyız şampiyonluk diyip kümeye oynayan bir Ts'yi övüp övüp bitiremez. Daha 3 hafta olmadan takke düşer kel görünür. Biz bu kadro ile Avrupa'da bizi küçümseyen Legia ve Laziodan puan alabiliriz orda Zokora Colman felan yatmaz oynar. Ama ligde en kötü takımlara ağır yenilgiler ile ilk 10 hayal. Ben burda sezon başından beri bağırıyorum. 4.lük için takım kurun. Adam gibi 4. Olmak çok önemli. Fener bi yere gidemiyor. Bjk bu yıl çekti cezayı yoksa Ş. Ligine gidecekti 4. Şimdi Uefa ya ilk takım olarak katılıyor. Bizim bu takım Bursaya Es Es 'e direnemez. Koşan takımlar bizi ezer. Bi takımın sadece 2 oyuncusu 10 km ve üstünde maç tamamlıyor. Bu sayı her takımda en az 5 bazen 10 da 10 oluyor saha içi. 11-12-13 ler oluyor bizde 10 zor var. Yürüyerek oynuyoruz. Malouda o golü atsa herşey farklı olurdu bunada eminim.

Mustafa'
02.09.2013, 02:46
abi hala sinirliyim ya şu akhisar taraftarı bile bizle dalga geçti ya harbi oturdu içime la.

6Şafak Aydın1
02.09.2013, 03:06
takim fena degildi ilk yari hele aykut akgün macin adamiydi, gecen seneye nazarande daha iyi ama 1-0 maglupsun ve oyunculari degistirdikten sonra daha kötü ne demek rezil oynamaya basliyorsun, durum 2-0 zokora geriye saga sola pas yapiyor colman adam gecmekten aciz batuhan soru isareti kanatlar devsirme, suc hocada degilde kimde. rahat bir maci ne hale cevirdik.

6Şafak Aydın1
02.09.2013, 03:11
Şaka gibi... Adriansız maç kazandığın yok... Adamı gerçek mevkisine çekeceğine dışarı alıyorsun... Deplasmanda iyi değilsen önce defansı sağlam tut...gol yememeye bak... Belki araya sıkıştırırsın bir gol...kontraatak oynayacaksan alanzinho ile oyna ...o ki bu adam kadroda oynat... Yusuf hızli adam oynat... Ne korkak çıktı bu mra..volkanda volkan ömrümüzü yedi bu teknik direktörler...

kendi sisteminede ihanet etti oyunu rakip sahada oyniyamaz bu kadro.ilk yari iki tane net pozisyon kontrataktan. digerleri dan dun ne isabetli bir orta ne araya paslar , top hakimiyeti , teknik hakimiyet vs,

Furkan Özdem
02.09.2013, 03:23
Geçen sene bizi yendikleri maçta "Trabzon Kümeye" tezahüratı yaptılar. Ben de "ulan köy takımı taraftarı seneye bi ayağa kalkalım da o zaman görüşürüz sizinle" diye düşünmüştüm içimden. Sonuç 3-0. Daha kötüsü dakikalarca dalga... Teşekkürler Trabzonspor...

Geriye düştüğümüz bir maçı daha çeviremedik. Ne zaman maç çevirmeye başlarız o zaman takım psikolojik olarak kendine gelmiş derim. Bugünkü oyun geçen senekinin tıpatıp aynısıydı.

6Şafak Aydın1
02.09.2013, 03:38
Sol açık Olcan sol bekte,bir başka sol açık Malouda forvet arkasında,sağ açık Volkan sol açıkta,forvet arkası Adrian sağ açıkta,sağ stoper Aykut sol stoperde,... başım döndü! Karmakarışık bir diziliş ve şablon.Takımdaki tek orjinal sağ açık Volkan yıllar sonra birdenbire sol açık oluvermiş,sağ açığa uğramaz olmuş.İki -hatta Yusuf ile beraber üç- orjinal sol açıktan hiç biri mevkiisinde oynamıyor.Kimin nerde oynadığı belli değil,hatta bir ara Aykut Akgün'ü bile sağ açıkta görür gibi oldum.Tamam çok kaliteli bir takımımız yok ama böyle herkesle dama taşı gibi oynayarak adamların olmayan kimyalarını da içinden çıkılmaz bir hale getirdik.Saygı yok,disiplin yok.Birbirine bağıranlar mı dersin,hocaya posta koyanlar mı dersin! Hele bir de skor olarak geri düştük mü Allah muhafaza!

olcan icin bir cümle mac sonlarinda solacik gibi oynadi ne degisti?

outoftime
02.09.2013, 03:59
adrian sahada hiçbir iş yapmadı kesinlikle bir sonraki maçta cezasını çekmeli
malouda son 2 lig maçında 4 net pozisyonda aptalca vuruşlar yaptı kendisine yakışmıyor
henrique ileri uçta olmayacak toplara vurmak dışında etkisiz oynuyor
volkan ayrı bir futbol ekolünün temsilcisi
colman hala nasıl faul yapılmaz onu gösteriyor
zokora ara sıra driplingle boş koşular yapıyor
aykut akgün sahada ne yaptığını bilen tek oyuncuydu desem abartmış olmam sanırım
yıldızlara bakmaktan önümüzü göremez olduk ama artık bazı oyuncular sabrımızı taşırıyor
adriandaki şımarılığı anlamış değilim volkan gibi o da kötü oynadığında hiç çekilmiyor doğrusu
bugün net kararlar verilmelidir ve artık koşan birkaç oyuncu ilk 11 de olmalıdır yoksa böyle rezil oluruz

temel_yilmaz
02.09.2013, 04:06

Baskan tepki reaksiyon denilen birsey var futbolda en bariz ornegi gecen sene ordu-gs maci.

gs 2~0 yenik bir reaksiyon gösteriyor mac 4-2 bitiyor adamlarin umrunda degil baskan umrunda degil.

Yenilmeyi alıştırmislar kendilerine kimsede bise demiyor bunlara kafalarina gore takiliyorlar.

yahu yuhlayamiuoruz futbolcumuzu kizarlar diye bunlara artik taraftarin patronun kimnoldugunu gostermesi gerekiyor.

outoftime
02.09.2013, 04:12
adrian
colman
volkan
zokora
bir takımda sorunlu oyuncu sayısı ne kadar artarsa takım da o kadar yatar
bu adamları avrupa ligine saklayın bizim lige de sorunsuzlarla çıkın
mustafaya zekiye aykuta kızmak kolay asıl suçluları da sırtımızda taşımaktan vazgeçmeliyiz
adrian,colman,volkan bu üçlü canımı sıkıyor çünkü niyetleri futbol değil kafaları farklı çalışıyor

outoftime
02.09.2013, 04:17
artık yeni kadrolar yazmak lazım
ONUR
BOSİNGWA AYKUT BAMBA KADİR
ZOKORA
OLCAN AYKUT SONER MALOUDA
HENRİQUE

YEDEKLER:ZEKİ,MUSTAFA,ABDÜLKADİR,YUSUF,ADRIAN,BATU HAN,JANKO,

outoftime
02.09.2013, 04:20
COLMAN ve VOLKAN artık kadrolarımda yer almayacak
ADRIAN ise geçici olarak yedek kalacaktır

ADRIAN gerçekten hiç oynamıyor
bu 3 oyuncuyla psikologları bir görüşsün bakalım
kuran ve incilden örneklemelerle belki tekrardan takıma kazandırılabilirler
bir de başbakan devreye sokulsun

outoftime
02.09.2013, 04:24
COLMAN ve ADRIAN takımın en yetenekli ama en karaktersiz oyuncuları
her sene futbola yeniden başlıyorlar ve her maç ayrı bir performans gösteriyorlar
bu adamlar hiçbir sistemin parçası olamazlar buna inancım kalmadı

temel_yilmaz
02.09.2013, 04:27
Akhisar neredeyse bizden 10 km fazla kosmus

outoftime
02.09.2013, 04:33
planlama konusunda çok sıkıntı yaşıyoruz yaşayacağız da
genç-tecrübeli oyuncuları kaynaştıramadık
mustafa hoca tek çalışmalıydı
ünal karamanla sıkıntı yaşayacağını tahmin etmiştim
zaten 2 aydan sonra hami-ünal kavgaları başlar

turgut kasap
02.09.2013, 05:03
Bu capsız hocayla ancak bu kadar olur barcayla final istiyormuş barcanın ancak posteriyle oynar bu adam bunak gördümde bunun gibisini görmedim. Bildiğin adam şebek

Punisher-61
02.09.2013, 06:57
Yine her zamanki gibi taraftarin düsündügü ve söyledigi cikti..

Biz ön eleme maclarinda bu takimdan bi cacik olmayacahini anladik ama yönetim ve teknik ekip anlamadi..

Takimi elestirmek istiyorum ama kadro seciminde o kadar hatalar varki takimin oynadigi sistemde o kadar hatalar varki nerden baslyacagimi bilemiyorum beynim yoruluyor

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free (http://tapatalk.com/m/)

İskender Çakmak
02.09.2013, 07:11
aynı tas aynı hamam. Hoca'nın açıklamaları tüylerimi ürpertiyor. Gerçi ligtv spikeri de adam değil. Sorsana adam gibi sorular. Sıkıştır köşeye bakalım ne cevap verecek.

uniqueTS
02.09.2013, 07:44
Akhisar´a karsi 3:0 sifir yenilmek utanc verici.

Travelair
02.09.2013, 07:59
Dünya garip bir hal aldı. Başkası yaparsa bir şey yok. Ona karşı sen yaparsan hakaret, şiddet...

Dilimde yüy bitti, parmaklar nasır bağladı. Trabzonspor sona erdi, leşini içten dıştan hep beraber yiyorlar. Biz de küllerinden doğar diye bekliyoruz. Bu avarellerle mi?

Veysel
02.09.2013, 08:03
Sinirden başım ağrıyor yazıklar olsun size bu mudur yani

arifberkay
02.09.2013, 08:06
Birşey yapmayacak mıyız ?Bunların bizimle dalga geçmesini mi izlyeceğiz?Bu takım kimin?

forsa61
02.09.2013, 08:11
Macı seyretmedim, internetten skora baktım 2-0 olunca yattım. Strese giren taraftarları anlayamıyrm. Takım aynı tas aynı hamam devam ediyor. Değişimi bir kerede yapmak çok maliyetli boyle yavas yavas olacak değişim, asıl onumuzdeki sene iyi bir anlayısla hareket etmeleri lazım.
Fazla soze gerek yok bu sene bir ileri bir geri takım gider ligi de inşallah ilk 10da bitirebiliriz.

ozturk
02.09.2013, 08:12
Birşey yapmayacak mıyız ?Bunların bizimle dalga geçmesini mi izlyeceğiz?Bu takım kimin?

Ne yapabiliriz ki abi isyan etmekten başka? Volkan a tepki gösterildi mra daha fazla sahip çıktı. Vurdukça inat ediyor adam.

Usta'nın seçilmemesi sonun başlangıcı oldu maalesef.

Bize paralı ve sportif başarıyı hedefleyen bir başkan lazımdı.

Travelair
02.09.2013, 08:14
Trabzonspor'un maçları dikkat ederseniz halı saha maçları gibi. Hiç profesyonel işini bilir oyun sahaya konamıyor. Rocky filminden hatırlarsızınız, zengin, işin eğlencesine dalmış Rocky yeniliyordu. Çünkü başarıya aç, savaşçı ruhu kaybolmuştu. Bizimkilerde "Kaliteli" denilebilecek futbolcular işin sefasına düşmüş. Kalitesizler ise kendilerine yüklenen ağırlığın altında kalıyorlar. Çünkü değerinden fazla yük verilmiş. Trabzonspor forması verilmiş. Böyle giderse yeni alınanlar da zaman içinde onlara uyacak. Olağanüstü hal ilan edilmeli. Kurallar yeniden konmalı. Teknik direktör de İncil'i bırakıp aklını başına almalı

forsa61
02.09.2013, 08:15
Bu seneki hikayemiz eşşeğe makyaj yapıp satmak. Makyaj yapılanlara inş talip cıkarda gelen para ile iyi bir kadro kurarlar. Yeni iskelet lazım takıma taraftar hala forvet derdinde. İyi mucadeleci bir forvet bizi ilk 10a sokar ama orası ayrı tabii.

tskolik34
02.09.2013, 08:16
sol bekin macta kirmizi gorurse anca orda oynayabilecek olcan 3mactir sol bek oynyor defans yapamadigi gibi hucumdanda yararlanmiyorz binbir nazla oynayan zokoranin hali nedir mustafadan giraydan sampiyon takimin stoperimi olur volkani pispislycm diye adriani harcamak niye volkanla zekiyede sadece acinir futbol oynuyorm saniyorlar gidisat iyi degil oyuncu kalitesi cok cok dusuk su 4gunde yapacgn transferde kurtarmaz hicbi macin favorisi degiliz toplaybldgmz kadar puan toplayip lugde iyi bi yerde bitirmeliyiz

forsa61
02.09.2013, 08:16
Yeni bir iskelet kuracaklarsa da bunu ts taraftarı veya en azından sempatizanı olan futbolcularla denesinler. Madem ole yazalım yeni iskeleti;
serdar tascı-iyi bir yabancı stoper-oguzhan ozyakup-melo veya holmen tarzında iki yonlu orta saha-orhan gülle-10 numara frikik ve gol yuzdesi iyi olan-mucadeleci ve ayagı iyi forvet-muhammed demir

Yeni iskelet şart gerisi teferruat!!!

forsa61
02.09.2013, 08:25
Bu sene ligde mac izlemiyrm. Bole daha rahatım. Yabancı liglerin nesi varsa izliyrm kafam rahat ediyor ve oyundan keyif alıyorum.

DİNÇ
02.09.2013, 08:29
Uyuyabildiniz mi maçtan sonra?

2 bilet alıp da maça gittiydik...

Gece 3 te eve geldik...

Güle oynaya gittik...

Ağlaya ağlaya geldik...

Aman paşalarımız ağlamasın...

Onlar hem trilyonları hem de umutlarımızı çalsınlar...

gudoz81
02.09.2013, 08:30
3 yabancı oyuncudan 1 solbek çıkaramayan yönetim 4 resmi maçta solbek oynayan adamı lige 1 hafta kala ing.transfer etti
varın gerisini siz düşünün

Murat'
02.09.2013, 08:31
Balık baştan kokar.

Biz yanlışı İHO gibi birisini o koltuğa oturtarak yaptık.

Trabzonspor başkanı konuşmaz icraat yapar demişti, bakalım ne icraat yapacak.

kaan61
02.09.2013, 08:33
1. golde Aykut brunoyu hiç rahatsız etmedi. adama daha yakın olsa o vuruşu o şekilde yaptırmazdı. 2. golde orta saha çizgide iş olsun diye bastı aykut adamı değil topu takip ederken bir pas gol. Aykut akgünün 2 goldede bariz hatası vardı. 3. gol zaten mustafa alda at dedi. Tam bir bomba . tamam şans verelim , sabredelimn ama görünen köy klavuz istemiyor. Yapılan bu bariz hataların yanında Maludanın , henrikenin kaçırdığı çok net pozisyonlar var , ve bence verilmeyen 2 de penaltımız var. Bunlar tabiki mazeret değil Akhisarı her durumda yenebilmeliydik ... bulduğumuzu atmalı ve yediğimiz gol 1 i geçmemeliydi. Bunu yapamadık buda takımda bir çok problemin olduğunu gösteriyor. bence herkes mevkisine dönmeli eksik yerler tamamlanmalı. yoksa gerçekten bu işin sonu kötü.
Şu takımı yeneriz dediğimiz bir takım yok malesef. Biz hala boasingva iyileşirse , solbek ve forvet alınırsa takım düzelebilir diye umut ediyoruz. Ama bence Teknik direktör sorunumuzda baş gösteriyor. Hocanın " ben trabzonluyum ve trabzonsporluyum maddi durumları biliyorum ben başka hocalar gibi şunu al bunu al diyemem gibi bir açıklaması oldu " ip orda koptu zaten. para yoktuda maludayı , boasingvayıo neden aldın. onların yarı parasına eksik mevkilere 4 adam alsak çok daha hayırlı olurdu ...

Adnan Özkan
02.09.2013, 08:38
Derryi yendik,minski yendik,kukesiyi yendik...köyttt avrupa fatihi ilan edildik neredeyse!!! Trabzon avrupada uçuyormuş!! Ne avrupası be! 3 tane kıçı kırık takımı yenince bi şey sandı çoğu insan..
Rizeyi yenen ama mahkum oynayan.. Beşiktaş maçında duran..Aksihar maçında rezilleri oynayan ve hala sahada duruşumuz iyi!!
Mücadeleden memnunum !! Daha çok gelişeceğiz!!
Hoopp Musatafa Hoca hooopp!! PTT liginde değilsin!!
Bırak felsefeyi!! Bunları Şenol Güneş yapıyordu er geç sende gidersin..
Her hafta kadroyla oynamak! Saçma sapan mevkilerede oyuncu oynatmak!! Lig başladın 3. hafta..
Baştan demiştik.. Zamana ihtiyacımız var işi hikayedir,acizlerin bahanesidir..

Tayfun
02.09.2013, 08:39
Kendini siyasetin kollarına bırakan İHO

Trabzonspor'u 1461 ile karıştırıp deneme tahtasına çeviren Mustafa hoca

Kendini buraya ait hissetmeyen, Trabzonspor formasının ve aldığı paranın hakkını vermeyen futbolcular.

Bunlarla bu iş yürümez, yazıkların olsun hepinize !

İ. SARAL
02.09.2013, 08:40
Bu başkana ve yönetime tamamen karşıyım baştan belirteyim. İsteyen mesajlarıma da bakabilir. Bu yazdıklarımdan sonra bana polyanna diyenlerde çıkacak hatta kızacaksınız da ama ben hala bu takımın düzeleceğini düşünüyorum ve hocaya güveniyorum. Lig başlamadan önce de sonra da söyledim bence şu an ki tablo normal bu takımın oturması 5-6 haftayı belki de daha fazla alır. Bence de hocanın yanlışları var Volkan'da ısrar etmesi, Alanzinho'nun kadroda olması, Bamba'nın olmayışı falan. Çok erken tepkiye başladık. Geçen sene de Tolunay hocaya aynısı yapıldı. Bazı şeyleri düzeltmek öyle kolay değil. Zaman her şeyin ilacı. Ama golcü şart oğlu şart. Henrique'nin kötülüğünden değil adam golcü değil. Elinden geldiğince çabalıyor ama tek başına olmuyor. Ya sağ kanatta ya da ikinci santrafor olarak takımda kalmalı.

Adnan Özkan
02.09.2013, 08:42
Takım Trabzonspor!! Defansta oyun kurma ustası Musatafa Yumlu!!!! Karateci Giray!! Zeka küpü Zeki!! Orta sahada aklı gidik Colman!! Küstüm oynamam Volkan ve bazı çok iyi futbolcular!! tek forvet bir büyük takım!! Felsefik hoca Reşit Akçay!!
İstemem böyle takım ulan! Her maçını ezilerek izlediğim bir maç istemem!! 1461 deki futbolcuları isterim ben..Yenilsede ulan ne top uynadı helal olsun diyeceğim bir futbol istiyorum,o ruhu istiyorum,tuz ruhu değil..

Travelair
02.09.2013, 08:43
Trabzonspor'un başkanı siyasi partiye mi seçildi Trabzonspor'un başına mı?

İmam böyle yaparsa cemaat de böyle yapar.

Trabzonspor batıyor, Trabzonspor üzerinden nemalananlar da Trabzonspor'un üzerinde tepiniyor. Batınca ne yapacaksınız?

Adnan Özkan
02.09.2013, 08:46
Birilerinin bana bir yeriyle gülmesini istemiyorum bu takım yüzünden.. Daha hazır değiliz< yalanını,her maç sonu felsefik konuşmaları,önümüze bakacağız saçmalığını.Biz hep önümüze bakıyoruz zaten sayenizde çünkü eziklikten kafamız yerden kalkmıyor..
Her takımın bize 3 puan gözüyle bakmasını istemiyorum.. UAFE avrupa ligi başlyorrrr...
Gruplarda bizi delik deşik ederler.Bana kimse Avrupada farklı oynarız demesin..Hikaye o. Elediğimiz takımlar Avrupas ligi takımı değildi..çerezdi çerez onları bile zorla yedik..

Adnan Özkan
02.09.2013, 08:50
Ne olursa olsun yönetim kim olursa olsun zart olsun zurt desin.Yönetime kızsamda ben dün geceki maçı bu hocaya ve aklı gidik,kafası futbolda olmayan maç bitsede gitsek olan futbolculara bağlıyorum.Şenol Güneşi sallamazdı futbolcular bunu hep görürdük bilirdik.. Bu hocayıda takımda sallayan yok orasıda belli.. Hocam sen otur kitap yaz.. Futbolun ve felsefenin F si diye.. belki yerler.. Zoko,Colman,Musatafa,Zeki,Volkan ve benzerleri.. Defolun lan takımımdan defolunnn...

tamuğ yamtar
02.09.2013, 08:50
Bu başkana ve yönetime tamamen karşıyım baştan belirteyim. İsteyen mesajlarıma da bakabilir. Bu yazdıklarımdan sonra bana polyanna diyenlerde çıkacak hatta kızacaksınız da ama ben hala bu takımın düzeleceğini düşünüyorum ve hocaya güveniyorum. Lig başlamadan önce de sonra da söyledim bence şu an ki tablo normal bu takımın oturması 5-6 haftayı belki de daha fazla alır. Bence de hocanın yanlışları var Volkan'da ısrar etmesi, Alanzinho'nun kadroda olması, Bamba'nın olmayışı falan. Çok erken tepkiye başladık. Geçen sene de Tolunay hocaya aynısı yapıldı. Bazı şeyleri düzeltmek öyle kolay değil. Zaman her şeyin ilacı. Ama golcü şart oğlu şart. Henrique'nin kötülüğünden değil adam golcü değil. Elinden geldiğince çabalıyor ama tek başına olmuyor. Ya sağ kanatta ya da ikinci santrafor olarak takımda kalmalı.

Tolunay ile MRA'nın durumu aynı değil ama...

Takımlar lige kötü başlayıp düzelebilir...

Ancak bizim durum çok farklı...

MRA maalesef çok vasat...

O yüzden sıkıntı çok ama çok büyük...

DEEP BLUE
02.09.2013, 08:51
Sevgili kardeşler,

Neredeyse tamamınız burnunuzdan soluyorsunuz haklı olarak... Ancak, takımımız kendisinden daha kaliteli bir takıma yenildi. Forma rengimiz bordo-mavi diye hep iyi rüyalar görmek iyimserliğini bırakıp, hislerimizin değil aklımızın ön plana geçtiği güne kadar bundan daha iyisi de olmayacak.

45 yaşındayım, neler gördüm, neler yaşadım bu kulüpte... Ancak bu kadar rezillik görmedim. Buna rağmen bu kulübün gerçek sahipleri olan bizler, adama iş, taraftara eş bulma mekanı haline gelen kulübümüzün geleceğini kurtarmak için sadece ağlak yazılar yazmanın ötesine geçmediğimiz sürece, ağlayacak bir kulübümüz bile kalmayabilir. Acıdır, inanılmazdır ama gerçektir.

Dünkü skor mu? Fazla takılmayın... Malumun ilanıdır ve bu oyuncu kadrosuyla daha iyisini kimse başaramaz. Bunu kabul edip rahatlayın...

ozturk
02.09.2013, 08:51

Peki sahadaki oyun olarak hiç umut ışığı var mı? En az 5 oyuncu kendi mevkisi dışında oynuyor. Böyle mi düzeltecek takımı? Ya maç sonu açıklamaları? Dünkü futboldan memnun olan kişiye sadece insan olduğu için saygı duyarım.Teknik direktör olarak değil

Ne bir sistem var, ne bir golcü var ne bek var ne kanat var. Sahada ne yaptığını bilmeyenler ordusu..

Travelair
02.09.2013, 08:53
Bir de benim hatırladığım hoca futbolculara en verimli oldukları mevkiyi sormuştu hesapta daha iyi verim alabilmek için

ibilek
02.09.2013, 08:56
Hoca senin için bu takım çok fazla ağır geldi, adrian gibi tek yaratıcı adamı sağ açıkta oynamaya zorlayıp sonrada oyundan çıkarmak nedir ???

Kazanma volkanı bırak ağlasın ya, dün geceden beri hala sinirden ellerim titriyor...

son 20 dk hariç memnunmuş, yakında başlarla yine trabzon kümeye demeye !!!

Ünal Er
02.09.2013, 08:59
Sevgili kardeşler,

Neredeyse tamamınız burnunuzdan soluyorsunuz haklı olarak... Ancak, takımımız kendisinden daha kaliteli bir takıma yenildi. Forma rengimiz bordo-mavi diye hep iyi rüyalar görmek iyimserliğini bırakıp, hislerimizin değil aklımızın ön plana geçtiği güne kadar bundan daha iyisi de olmayacak.

45 yaşındayım, neler gördüm, neler yaşadım bu kulüpte... Ancak bu kadar rezillik görmedim. Buna rağmen bu kulübün gerçek sahipleri olan bizler, adama iş, taraftara eş bulma mekanı haline gelen kulübümüzün geleceğini kurtarmak için sadece ağlak yazılar yazmanın ötesine geçmediğimiz sürece, ağlayacak bir kulübümüz bile kalmayabilir. Acıdır, inanılmazdır ama gerçektir.

Dünkü skor mu? Fazla takılmayın... Malumun ilanıdır ve bu oyuncu kadrosuyla daha iyisini kimse başaramaz. Bunu kabul edip rahatlayın...

Haklısınız ve bu küme düşme hattını bu sene çok zorlıyacağımız anlamına gelir. Fakat Kadro kalitesinin iyi olduğunu düşünüyorum. Volkan-Henriqe-Batuhan-Colman'ı gönderemiyorsan, oynatmamayı bilmen lazım. Göndermek isteyip de gönderemediğin adamlar takımı her zaman baltalar. Olcan'ın yeri yanlış, bana kalırsa Maluda'nında yeri yanlış. Sağ bek kötü. Adrian kötü.
Yerlerine adam var mı? Var. Abdulkadir var, Yusuf var, Emre var bunlardan kötü oynayamazlar, peki neden? Neden hala oynatıyor? Neden kazanmaya çalışıyoruz? Trabzonda oynamak için canını verecekler klubede, lay lay lomcular saha da...
Çok ümitliydim İHO'dan ama koca bir YALAN çıktı malesef...

Travelair
Futbolcuların medeni durumlarına kadar herşeye dikkat edilmeli. Colman, Alanzinho, Zokora hepsi Trabzonspor'a geldikten sonra sevgililerinden ayrıldılar. Bize aklı Trabzonspor'da olacak futbolcular lazım

lazkopatfaroz
Takım olamadıktan sonra gelecek oyuncudan çok fazla katkı beklemeyin. Şu Adrian'a nasıl sabrediyoruz anlaşılacak gibi değil. Adam ayağını topa uzatmaktan aciz. Colman'ı zaten saymıyorum. Bu kadar çöpü bir araya toplamak büyük iş.

Dün takımın en iyisi kimsenin beğenmediği 2 adam. Zeki ve Aykut. En azından mücadele ediyorlar.

Adnan Özkan
02.09.2013, 09:02
Bazı takımlar vardır kadrosu çok iyidir ama hocanın uygulamalrı ve inadıtakımı mahveder,,Bu biz değiliz..
Bazı takımlar vardır kadro vasattır ama elinden gelenin fazlasını hocada iyidir yapar hakkını verir,başarmaya çalışır,başarır.. Bu da değiliz.
Bazı takımlar vardır futbolcu kalitesi ortadadır,bir şeyler yapabilecek kalitededir ama umursamaz bir anlayıştadır,hocasıda saçmalar ..İşte bizim takım bu.. Takım olmaması gereken ne varsa onu yapıyor,yaptırılıyor. 4 sezondur kafayı sıyırmış beni yollayın ben bu takımda sadece para için durup çiftlik olarak kullanıyorum diyenmi ararasın,beni PTT liginde bile oynatmazlar diyenmi ararsın diyen kaç futbolcu varsa bizde ama bu yönetim de bu hocada kör,sağır ve kusura baksınlar çokta tınn aynı mundar kafadalar..

tamuğ yamtar
02.09.2013, 09:05
Takım olamadıktan sonra gelecek oyuncudan çok fazla katkı beklemeyin. Şu Adrian'a nasıl sabrediyoruz anlaşılacak gibi değil. Adam ayağını topa uzatmaktan aciz. Colman'ı zaten saymıyorum. Bu kadar çöpü bir araya toplamak büyük iş.

Dün takımın en iyisi kimsenin beğenmediği 2 adam. Zeki ve Aykut. En azından mücadele ediyorlar.

Hangi Aykut'tan bahsediyorsun bilemedim ama ikisine de eyvallah...

Ama Zeki futbolcu değil...

Çok net... Açık, sarih, tartışma bile götürmez...

Zeki'ninkine mücadele değil, çırpınma diyoruz...

Çocuğa da yazık etti MRA...

Israrı bu topçuları taraftarın gözünde hepten bitiriyor...

Adnan Özkan
Trabzonlu futbolcu ya da aç futbolcu öze dönmek nedir ki eskide kaldı çok para iyi transfer yap YALANIIII...
Bizim şehir öyle bir şehir ki, alt yapısı taş gibi,bu şehir için oynayan ve gözü bordo mavi gören bir futbol mantığında futbolcular olmadıktan sonra bizden bir halt olmaz.. Evet gerektiği kadar öze dönülmeli.. Bize paraya değil futbola gözü aç yürekli adamlar lazım..

Dereli
Bu başarısızlık hocayı başa getiren, aşikar eksikleri kapatmayan yönetimindir.
Ama öyle bir hava oluştuki yönetimi eleştirdiğimizde direk siyaset yapılıyora geliyor. Trabzonspor taraftarı siyaset ugruna takımına yapılana ses cıkarmıyor.

Ozaman bu takım bize haktır.

Travelair
02.09.2013, 09:07
İşin kötüsü ortada güvenecek adam kalmadı. Ne saha içinde ne saha dışında.

Bu, uçuruma yuvarlanan gencin yamaç boyunca tutunacağı dal bulamaması gibi

h@msi61
02.09.2013, 09:08
Bir de benim hatırladığım hoca futbolculara en verimli oldukları mevkiyi sormuştu hesapta daha iyi verim alabilmek için

Hami yaz, Adrian sag acik, donunu kendi getiricek.

tahsinsever
02.09.2013, 09:09
ne bekliyordunuzki bu takımla bu hocayla ancak bukadar bu takıma forvet lazım dedik becerip bir forvet alamadılar bu takıma solbek lazım dedik almadılar sen elindeki bütün solbekleri sat olcandan solbek yap ayıptır ya siz bizimle dalgamı geçiyorsunuz bizi rezil etmeye ne hakkınız var nebu hocayı nede bu başkanı istemiyorum derhal bırakıp gitsinler.

İ. SARAL
02.09.2013, 09:10
Peki sahadaki oyun olarak hiç umut ışığı var mı? En az 5 oyuncu kendi mevkisi dışında oynuyor. Böyle mi düzeltecek takımı? Ya maç sonu açıklamaları? Dünkü futboldan memnun olan kişiye sadece insan olduğu için saygı duyarım.Teknik direktör olarak değil

Ne bir sistem var, ne bir golcü var ne bek var ne kanat var. Sahada ne yaptığını bilmeyenler ordusu..

Geçen seneki takıma göre bence bu sene daha istekliyiz. Son maçın son 25 dk sı hariç. Kendi mevkisi dışında diye bir şey yok futbolcu her yerde oynar. Ama baktın oyuncu iyi gitmiyor o mevkide yer değiştirme yapmalısın. Evet dünkü maçta hoca bu hatayı yaptı. Baktın olmuyor mevkileri değiştir. Ama istifa vs. için bence çok erken.

Adnan Özkan
02.09.2013, 09:12
Mustafa denen uzun boylu kavak ağacı kaç yıldır bu takımda.. Ne koydu üzerine hiiççç.. Hala havaya çıkarken o boyuna rağmen rakibi elleriyle aşağı basan Musti..değişirmi hayır..
En sert faulleri göstere göstere yapan Giray.. her sene problem çıkaran Colman.. Huzurevine gitmesi gereken Zoko.. Acıların çocuğu modundan hiç çıkmayan,ağlamaklı romantik çocuk volkan.. öğrenmemek için direnen Aykut Akgün..
Bunlarada ısrar eden bir Hoca.. Aynı kafa aynı kader.. Israrla tek forvet oynatılan ama hala rezil edilen bir takım... 2 ileri 3 geri bir anlayış ve futol.. Bir senemiz daha heba oldu.. Önümüzdeki yıllara bakacağız artık.. Yazmaktanda izlemektende konuşmaktyanda bıktım..Beni futbola kendi takımım soğuttu acı olan bu.. Bu zamanları sezon başında gördüğüm için bu hıyarları izlememek için 6 yıldan sonra kombine almadım..iyi etmişim.. almamda.. UEFA maçlarında izlemiycem çünkü sinir hastası olmak istemiyorumm

lazkopatfaroz
02.09.2013, 09:14
Hangi Aykut'tan bahsediyorsun bilemedim ama ikisine de eyvallah...

Ama Zeki futbolcu değil...

Çok net... Açık, sarih, tartışma bile götürmez...

Zeki'ninkine mücadele değil, çırpınma diyoruz...

Çocuğa da yazık etti MRA...

Israrı bu topçuları taraftarın gözünde hepten bitiriyor...

Aykut Akgün'den bahsettim.
Zeki için tamam çırpınma diyelim başka çırpınan var mı ?
5.5 Milyon euro para ile kulübünün kapısında yattığımız Adrian ne iş yapıyor?
4 Milyon euro verdiğimiz Alanzinho ne yapıyor ?
Bizde burda oturmuş resmen babasının hayrına oynayan Zeki ve Aykut'a atıp tutuyoruz. Tamam kötü oynuyorlar, tamam futbolcu değiller. Bunlar futbolcu değil Adrian, Alanzinho ve Colman ne ?

Adnan Özkan
02.09.2013, 09:15
MRA aya insan olarakta saygı duymuyorum.. Futboldan memnunum diyen bir hocanın bir insan olarak bizim gibi insanlarla dalga geçtiğini düşünüyorum ve bende ona saygı duymuyorum.. Sezon içinde deneme yaparak takım kuruyor.. Yürü be hoca,büyük felsefe ustası.. Seni biz anlayamayız.. Sen ermişler dağının üstad hocasısın..

Gurpas
02.09.2013, 09:16
Akşamki maçın ilk yarısını izledim 2. yarıyı iyiki izlemedim yoksa çok sıkıntılı bir gece geçirecektim. Bundan sonra maçları izlememe kararı aldım Türiye ligindeki en karaktersiz futbolcular bizde, en az koşan takımda bizde bunları izleyip kap krizi geçirmek istemiyorum. Bizi bu hallere düşürenlere hakkımı helal etmiyorum.

lazkopatfaroz
02.09.2013, 09:17
İşin komik tarafı hoca bu takımın başına niye geldi ? Geçen seneden farklı hiç bir şey yok. Acayip deneyişler içinde. Olcan sol bek, Adrian sağ çizgi. Bunu Tolunay hocada denerdi Mra niye geldi ?

Adnan Özkan
02.09.2013, 09:18
Tamam yolllama Zokoyu,Colmanı ve benzerlerini ama at kadro dışına..Yedekler bile en fazla bu kadar kötü oynar zaten daha aşağısı olmaz.. Maludayı aldık,kesinlikle iyi futbolcu ama bu neye benziyor biliyomusunuz? elinde Murat 124 serçe var Mercedes alıp ona bağlıyorsun diyorsunki sizi bir araba yatım 300 km yap bakalım.. yürü be Musatafa Hoca.. Sahadaki duruşumuz iyiydi...

temel_yilmaz
02.09.2013, 09:19
Hoca çok geçmeden istifa edip yerine filizof değil teknik direktör getirilmelidir.

Başkanda istifa edicek etmeli..Başkan şunu unutmasın Trabzonspor olmasa değil başbakan akparti sokakta geceleri siyasi flama poster bayrak asan çocuklara abilik yapardı ancak kendine gelsin görevi bıraksın.

Murat'
02.09.2013, 09:19
Olcan'ı sol kanatta oynatacak kadar aciz durumdaydık da ne diye elimizdeki iki beki de gönderdir, ya da bir türlü güvenemediğimiz Kadir neden kadroya alındı.

Adnan Özkan
02.09.2013, 09:20
Hocaaaaaaaaaaaa!! Bu mevki denemelerini idmanda yap sen..nedenmi? idmana çok gelen yok,ne kabız oluruz ne de sinir hastası.. kendin çal kendin oyna fantezi kur ama idmanlarda.. sahada saçmalayıp beni bizi fantezilerine alet etme..

tamuğ yamtar
02.09.2013, 09:20
Aykut Akgün'den bahsettim.
Zeki için tamam çırpınma diyelim başka çırpınan var mı ?
5.5 Milyon euro para ile kulübünün kapısında yattığımız Adrian ne iş yapıyor?
4 Milyon euro verdiğimiz Alanzinho ne yapıyor ?
Bizde burda oturmuş resmen babasının hayrına oynayan Zeki ve Aykut'a atıp tutuyoruz. Tamam kötü oynuyorlar, tamam futbolcu değiller. Bunlar futbolcu değil Adrian, Alanzinho ve Colman ne ?

Çırpınmayı çaresizlik anlamında kullanmıştım...

Diğer söylediklerine katılıyorum...

Ama Adrian konusunda tereddütlerim var...

DEEP BLUE
02.09.2013, 09:21
Hayatta en kolay şey kendimizi kandırabilmek... Tabi yataktan düşünceye kadar...

Gerçekçi olalım. Bu sene Yusuf ve Aykut Akgün'ü kazanabilmek kar hanemize yazılır, hepsi bu... Düşmeme mücadelesi vereceğimiz kesin. Bari bu çocukları kazanalım.

Her şeye rağmen, Onur, Alanzinho ve Olcan bu takımın en değerli oyuncuları. Utanarak yazıyorum ama gerçekler acıdır. Zeki'den sağ bek değil, futbolcu olmaz. Aykut Trabzonspor stoperi değildir, tek hamlelik oyuncudur almayın dedik, dinleyen olmadı.

Sağ bek
İki stoper
Ön libero
Sağ açık ve
Santrfor

takviyeleri yapılmazsa, düşme ihtimalimiz ürkütücü derecede büyüktür. Dost acı söyler... Ne 2001'de, ne de geçen yıl ''düşüyoruz'' çığlıkları varken söyledim bunu... Ama bu yıl korkarım ki düşeceğiz...

Not : Bu değerlendirmeler, maçın skoru nedeniyle yazılmamıştır. Maç skoru malumun ilanıdır sadece.

Üç hafta önce yazmışım... Üşendim yeniden yazmaya... Alanzinho dediğim için ağır eleştiriler aldım ama sorun değil... Dünyada iki tane doğru yok...

Ha, bir de ''Yılmaz Vural ismi konuşulmaya başlanacak sezon sonuna doğru'' demişim... Komik gelebilir. Olsun, en azından Pollyana'ları güldürmüş olurum.

Adnan Özkan
02.09.2013, 09:22
Yılmaz Vuralı istiyoruuumm... Düşmek üzere olan her takımın Yılmaz Hocaya sarıldığı için değil ama ben Yılmaz Hocaya inanıyorum.. kıymeti bilinmeyen bir adam.. Yılmaz Vural gelsin.. Yoksa küme hattında nasıl olsa çağıracağız..

alper*
02.09.2013, 09:23
Ha, bir de ''Yılmaz Vural ismi konuşulmaya başlanacak sezon sonuna doğru'' demişim... Komik gelebilir. Olsun, en azından Pollyana'ları güldürmüş olurum.

Düşme konusunda yüzde yüz hemfikiriz.

Bu arada Yılmaz Vural ismini dün okudum burada o konuda geç bir tahminde bulunmuşsunuz :) :)

tamuğ yamtar
02.09.2013, 09:23
İşin komik tarafı hoca bu takımın başına niye geldi ? Geçen seneden farklı hiç bir şey yok. Acayip deneyişler içinde. Olcan sol bek, Adrian sağ çizgi. Bunu Tolunay hocada denerdi Mra niye geldi ?

Sıkıntı burada zaten...

Takıma hiçbir katkısı yok hocanın...

Ne oynuyoruz? Planımız ne?

Sen sağda, sen solda, çıkın oynayın...

Bu hocalık değil ki...

O yüzden MRA'dan umutlu değilim...

Nasıl İHO'nun planı projesi yoksa, MRA'nın da yok...

Süleyman50
02.09.2013, 09:24
yanlış yönetim yanlış teknik kadro yanlış futbolcular, olan yine bize olacak milletin eğlencesi olduk...

arifberkay
Kimseye eyvellahı olmayan dediğim dedik bir yabancı hoca olmalı..Genç dinamik başarıya aç ...Ünlü olmasına gerek yok Almanya İspanya Hollanda ligi 2. liglerinden de olabilir...Eyyamcılık yapmaz adam kayırmaz

lazkopatfaroz
Sıkıntı burada zaten...

Takıma hiçbir katkısı yok hocanın...

Ne oynuyoruz? Planımız ne?

Sen sağda, sen solda, çıkın oynayın...

Bu hocalık değil ki...

O yüzden MRA'dan umutlu değilim...

Nasıl İHO'nun planı projesi yoksa, MRA'nın da yok...

Sahadaki duruşumuzu beğenen bir hocamız var.

DEEP BLUE
02.09.2013, 09:26
Düşme konusunda yüzde yüz hemfikiriz.

Bu arada Yılmaz Vural ismini dün okudum burada o konuda geç bir tahminde bulunmuşsunuz :) :)

O ismi ilk ortaya atan kişi maalesef benim. BJK maçı yorumlarına bakınız.

alone_6161
02.09.2013, 09:26
Mağlubiyet çok önemli değil, skorun 3-0 olması da önemli değil ama ruhsuzluk, vurdumduymazlık beni çıldırtıyor. Kendi kazandıklarının beşte birini kazanabilen Akhisarsporlu futbolcular kendilerini parçalarken, canını dişine takıp oynarken takımımızın isteksizliği üzerine bu sene bizden ne köy olur ne kasaba dedim. Ne ligde, ne Avrupa'da ne de Türkiye Kupası'nda bu takım hiçbirşey yapamaz. Şu futboldan sonra Hacıosmanoğlu ne düşünür ne yapar bilemem ama gerçek Trabzonsporlu ise ve gerçekten klübe faydalı olmak istiyorsa istifa etmelidir.

arifberkay
02.09.2013, 09:27
Klubu arayacağım kimse var mdıır?Y da kimle görüşebiliriz bu rezsillik hakkında

polatmu
02.09.2013, 09:28
Kimseye eyvellahı olmayan dediğim dedik bir yabancı hoca olmalı..Genç dinamik başarıya aç ...Ünlü olmasına gerek yok Almanya İspanya Hollanda ligi 2. liglerinden de olabilir...Eyyamcılık yapmaz adam kayırmaz

bilic
hatta bir üst modeli prosinecki(kayseri performansı kötü demeyin hoca çok iyi)
ya da alman sağlam bir adam

polatmu
02.09.2013, 09:29
Klubu arayacağım kimse var mdıır?Y da kimle görüşebiliriz bu rezsillik hakkında

perşembeye kadar fiesta hak ettiler tabi...

tamuğ yamtar
02.09.2013, 09:29
Dün maçtan sonra TV izlemedim...

İbrahim Hacıosmanoğlu herhangi bir kanala bağlandı mı?

Veya ayaküstü açıklama yaptı mı?

Maçta mıydı ayrıca kendileri?

arifberkay
02.09.2013, 09:30
Dün maçtan sonra TV izlemedim...

İbrahim Hacıosmanoğlu herhangi bir kanala bağlandı mı?

Veya ayaküstü açıklama yaptı mı?

Maçta mıydı ayrıca kendileri?

Maçta olduğunu öğrendim maçtaydı dün akşam...

lazkopatfaroz
Mağlubiyet çok önemli değil, skorun 3-0 olması da önemli değil ama ruhsuzluk, vurdumduymazlık beni çıldırtıyor. Kendi kazandıklarının beşte birini kazanabilen Akhisarsporlu futbolcular kendilerini parçalarken, canını dişine takıp oynarken takımımızın isteksizliği üzerine bu sene bizden ne köy olur ne kasaba dedim. Ne ligde, ne Avrupa'da ne de Türkiye Kupası'nda bu takım hiçbirşey yapamaz. Şu futboldan sonra Hacıosmanoğlu ne düşünür ne yapar bilemem ama gerçek Trabzonsporlu ise ve gerçekten klübe faydalı olmak istiyorsa istifa etmelidir.

Malubiyet çok önemli. Akhisar'a 3-0 yenilmek resmen facia. Yazık bu taraftara.
Diğer yazıklarınıza katılıyorum.

DEEP BLUE
Mağlubiyet çok önemli değil, skorun 3-0 olması da önemli değil ama ruhsuzluk, vurdumduymazlık beni çıldırtıyor. Kendi kazandıklarının beşte birini kazanabilen Akhisarsporlu futbolcular kendilerini parçalarken, canını dişine takıp oynarken takımımızın isteksizliği üzerine bu sene bizden ne köy olur ne kasaba dedim.

Yorumunuza saygı duyuyorum. Ancak, bu düşünce ruh sağlığımızı tehdit eder. Yorar bizi... Ortada vurdumduymazlık değil, yetenek ve yeterlilik sorunu var. Bunu kabul ettiğimiz gün çok şeyi başarmış olacağız. Naçizane fikrimdir...

Süleyman50
02.09.2013, 09:31
yeteneği olmayan 2. lig futbolcuları zeki, mustafa, aykut akgün, 2 yıldır gitmek için herşeyi yapan colman, futbolu unutan volkan, ancak mahalle takımlarına gol atabilen henrike gibi futbolcular ve sırf Trabzonlu diye gs ve fb yi 1461 le yendi diye takımın başına m.reşit akçayı getiren yönetim ile ancak bu kadar olur...

tamuğ yamtar
02.09.2013, 09:33
Maçta olduğunu öğrendim maçtaydı dün akşam...

Eyvallah... Sağolasın...

Herhangi bir açıklama yok galiba...

Olsa buralarda baya mevzusu olurdu zaten...

Tahminimce yine efsane açıklamalar yapardı çünkü...

kayseriliyiz
02.09.2013, 09:34
Bu takim geçen sezon yarim kalan isi tamamlayip küme düsecek
Tolunay niye paçavra gibi atilir anlamak mümkün degil
Ama onada gel desen yine gelir
Insanlari küstürmekte üstümüze yok

arifberkay
02.09.2013, 09:34
Eyvallah... Sağolasın...

Herhangi bir açıklama yok galiba...

Olsa buralarda baya mevzusu olurdu zaten...

Tahminimce yine efsane açıklamalar yapardı çünkü...

Bu hezimetten sonra konuşamaz.Konuşsada kupa ile ilgili sorulara cevap vermek zorunda kalacak...Konuşamaz

Aykırı_adam
02.09.2013, 09:35
Yha Allah aşkına birisi bana şampiyonluğa oynayacak bir takımın göbekteki ikilisinin Aykut-zokora dan oluşmasının mantıklı bir nedenini söylesin.Olmaz kardeşim bu adamlar havada uçsalar bile olmaz

Alemdar61
02.09.2013, 09:36
FUTBOL CAHİLİ YÖNETİM VE FUTBOLU BİLDİĞİNİ SANAN ÇOĞU CAHİL TARAFTAR KİTLESİ

Trabzonspor Yönetimi gibi Trabzonspor taraftarlarının önemli bir kısmı futbol cahilidir..Bu arkadaşların eğitilmesi zorunluluk. Trabzonspor Yönetimi işi deneme yanılma yöntemi ile öğrenmeye çalışıyor..Hiçbir şeyden anlamıyorlar..

Nasıl sezon öncesi burda yapılan cahilce eleştiriler saçma ise şimdi de yaptığınız yorumlar saçmalık ve zırvalıktır..

TRABZONSPOR TARAFTARI ÇOCUK GİBİ KANDIRILABİLİR..

Sadri Şener nasıl taraftarı kandırmaya başardı ise aynı yolu şimdi İHO'da izliyor..Trabzonspor taraftarı ne zaman uyutulduğunu ve kandırıldığını anlayabilirse işte o gün Trabzonspor'un ayağa kalkış günüdür..Geçen 3 ayda takıma 1 tane forvet alamayan Yönetim için söylenebilecek çok olmadığını sezon öncesi yazmıştım..

Gelinen nokta, Trabzonspor Yönetiminin futbol cehaletinin, yaptığı adamcılığın ve iş bilmemezliğin bizi getirdiği noktadır..

TRABZONSPOR YÖNETİMİ FUTBOL CAHİLİDİR..

Yapılan transferlerin hiçbirisi Ünal ve Hami'nin önerisiyle yapılmamıştır..Transferleri ve takımı 2 menajer ve yönetim yapmaktadır..
Trabzonspor çoğu taraftarı kolay kandırılan ve kandırılmaya müsait bir kitledir..
Böyle bir kitlenin desteklediği kulüpten kimseye fayda gelmez, zarar gelir..

KARA CAHİL TARAFTAR KİTLESİ, 3 AY BOYUNCA KÜME DÜŞECEK TAKIMA ŞAMPİYON OLACAK MUAMELESİ YAPTI..

Trabzonspor'un halini görmek için futbol bilmeye gerek yoktu..Cahil kelimesini taraftarlarımızın hepsi için yazmıyorum..
Taraftarımız dönüp aynaya bakmalıdır, 3 ay boyunca küme düşecek kalitede olan takımı sanki şampiyonluğa oynayacak gibi görmek futbol cehaletinden öte bir durumdur..

Trabzonspor taraftarı 3 ay boyunca Yönetime destur mu çekmiştir? Eleştirmiş midir ? Şimdi olan oldu herkes ağıt yakıyor..
Ağlayın bakalım...Kadrolar kurun !!..Mustafa Akçay'ı bitirin !!...Mustafa Denizli'yi göreve getirin!!..

Bu kadar cahil bir kitlenin Trabzonspor'a ve Trabzon'a hiçbir faydası olur mu sizce ?

TRABZONSPOR UÇURUMA GİDİYOR..

Trabzonspor 3.lig kulübünü bile yönetemeyecek insanlarca uçuruma götürülmektedir..Trabzonspor'un bu kadrosu kesinlikle küme düşer, yapılacak 4 takviye ile belki kümede kalır..Durum bu !!..

SORUN TEKNİK DİREKTÖR SORUNU DEĞİL..
Trabzonspor'un sorunu teknik direktör değildir..Bu kadro Şenol Güneş ve Tolunay Kafkas gibi 2 önemli teknik adamı harcadı..Halen tutup teknik direktör değişikliğinden medet umanlara ne diyelim !!..

Yahu bu takımın başına kimi getirirseniz getirin adam olmaz..En az 6 oyuncu kadro dışı kalması 5 tanede direk takviye yapılması gerekiyor ki takım ayağa kalksın..Mustafa Akçay yaptığı yanlışların bedelini ödemeye başladı..Devamı gelecek..Aklı başına şimdi geldi..
Radikal değişime gidecek sanıyorum..

Trabzonspor için yaptığım teknik eleştirileri tekrar yapmak gereksiz..

Sorun beyin sorunu, futbol ve futbol sistemini bilme sorunu..Trabzonspor gibi bir kulübün bu şekilde türk futboluna zararı olduğu bir gerçek..

Arkadaşlar yine bana kızacaklar eğer bu kafayla gideceksek Trabzonspor küme düşmelidir..

Böyle bir finansal güç asla böyle yönetilmez..

Süleyman50
02.09.2013, 09:37
bir geçmişi olmayan daha düne kadar alt liglerde top oynayan bu takıma 3-0 yenilmekten ben taraftar olarak utanıyorum, ya yönetim ve futbolcular...

lazkopatfaroz
02.09.2013, 09:38
Yha Allah aşkına birisi bana şampiyonluğa oynayacak bir takımın göbekteki ikilisinin Aykut-zokora dan oluşmasının mantıklı bir nedenini söylesin.Olmaz kardeşim bu adamlar havada uçsalar bile olmaz

Dostum bizim hedefimiz şampiyonluk değilki.

Samet GÜVEN
02.09.2013, 09:38
Adrian ın çıkması bir tarafa, o çıkınca o bölgeye Aykut Akgünün koyulması, bu hamleyi yapan kişinin futbol bilgisini sorgulattırır sadece. Bu forumdaki arkadaşlarımdan birisi Aykut Akgünü oyun nasıl giderse gitsin sağ açığa yazsa ona futbol cahili derim. MRA da bu cehaleti gösterdi.

Bu kadar saçmalığa rağmen çok kırılma noktası vardı. Malouda nın karşı karşıya pozisyonu , henriquenin 2 pozisyonu olabilirdi. Belki değişirdi bir şeyler ama sadece gelecek için bizi kandırırdı.

Bir gerçek var, Başkan küçük, hoca küçük ve en kötüsü artık taraftarda küçük. Bunlarında yanındaki getirisi: artık yenilgi sıradan.

Aykırı_adam
02.09.2013, 09:39

Trabzonspor Yönetimi gibi Trabzonspor taraftarlarının önemli bir kısmı futbol cahilidir..Bu arkadaşların eğitilmesi zorunluluk.

Nasıl sezon öncesi yapılan cahilce eleştiriler saçma ise şimdi de yaptığınız yorumlar saçmalık ve zırvalıktır..

Sadri Şener nasıl taraftarı kandırmaya başardı ise aynı yolu şimdi İHO'da izliyor..Trabzonspor taraftarı ne zaman uyutulduğunu ve kandırıldığını anlayabilirse işte o gün Trabzonspor'un ayağa kalkış günüdür..Geçen 3 ayda takıma 1 tane forvet alamayan Yönetim için söylenebilecek çok olmadığını sezon öncesi yazmıştım..

Gelinen nokta Trabzonspor Yönetiminin, futbol cehaletinin, yaptığı adamcılığın ve iş bilmemezliğin bizi getirdiği noktadır..

Yapılan transferlerin hiçbirisi Ünal ve Hami'nin önerisiyle yapılmamıştır..Transferleri ve takımı 2 menajer ve yönetim yapmaktadır..
Trabzonspor taraftarı kolay kandırılan ve kandırılmaya müsait bir kitledir..

KARA CAHİL TARAFTAR KİTLESİ, 3 AY BOYUNCA KÜME DÜŞECEK TAKIMA ŞAMPİYON OLACAK MUAMELESİ YAPTI..
Trabzonspor'un halini görmek için futbol bilmeye gerek yoktu..
Taraftarımız dönüp aynaya bakmalıdır, 3 ay boyunca küme düşecek kalitede olan takımı sanki şampiyonluğa oynayacak gibi görmek futbol cehaletinden öte bir durumdur..

Trabzonspor taraftarı 3 ay boyunca Yönetime destur mu çekmiştir? Eleştirmiş midir ? Şimdi olan oldu herkes ağıt yakıyor..
Ağlayın bakalım...Kadrolar kurun !!..Mustafa Akçay'ı bitirin !!...Mustafa Denizli'yi göreve getirin!!..

Bu kadar cahil bir kitlenin Trabzonspor'a ve Trabzon'a hiçbir faydası olur mu sizce ?

Trabzonspor 3.lig kulübünü bile yönetemeyecek insanlarca uçuruma götürülmektedir..Trabzonspor'un bu kadrosu kesinlikle küme düşer, yapılacak 4 takviye ile belki kümede kalır..Durum bu !!..

Trabzonspor'un sorunu teknik direktör değildir..Bu kadro Şenol Güneş ve Tolunay Kafkas gibi 2 önemli teknik adamı harcadı..Halen tutup teknik direktör değişikliğinden medet umanlara ne diyelim !!..

Yahu bu takımın başına kimi getirirseniz getirin adam olmaz..En az 6 oyuncu kadro dışı kalması 5 tanede direk takviye yapılması gerekiyor ki takım ayağa kalksın..Mustafa Akçay yaptığı yanlışların bedelini ödemeye başladı..Devamı gelecek..Aklı başına şimdi geldi..

Aynen harfi harfine katılıyorum.Tebrikler :alkış:.İmzamda anlatmak istedkilerimi çok güzel detaylı bir şeklide belirtmişsin

arifberkay
02.09.2013, 09:40
Bşakanı arayacağım öğlenleyin hesap soracağım telefonu açarsa bana gider yaparsa ben de yapacağım...

Aykırı_adam
02.09.2013, 09:41

orası ayrı kardeş haklsın.Heralde şuanki kadroyla şampiyonluğu anyı cümle içinde kullanmak futbola ihanetdir.Fakat ben kulup yöneticiliernin başkanın hocanın şampiyon,büyük takım söylemleerini baz alarak belirttim sadece

Adnan Özkan
02.09.2013, 09:42
Bu hoca radikal değişiklik falan yapmazz... kazanmak diyecek..sabır diyecek.. Bu futbolcuları kaç yıldır kazanmaya çalışıyoruz.. hahahahha hatırlamıyorum bile.. dövsende sövsende aynı.. evet gidecek en az 6 topçu dayak atılacak en az 8 topçu var...

DEEP BLUE
02.09.2013, 09:43
Futbol, futbolcuyla oynanır...

SEDAT
02.09.2013, 09:44
Celustka gibi en azindan bir standardı olan adami yollayip olcan'dan solbek yapan ki hic bekte gormedim, Alanzinho'yu yollamayan zihniyetin o kafaya ulasmak icin ne ictigini cok merak ediyorum

Yusuf, Kadir ve Abdulkadir korkakligina hic girmiyorum !!

Alika87
02.09.2013, 09:44

tabi hedefimiz sampiyonluk. Hakan Kulacoglu hedefimiz sampiyonluk degil, hedefimiz ilerki senelerde sürekli sampiyon olma potansiyeli olan bir takim kurmak dediginde, duymadigi laf kalmadi. IHO nun palavraci söylemlerine inanan bir sürü insan vardi. Biz bu duruma gelmeyi hak ediyoruz...

aaahmet61
02.09.2013, 09:45
bizler 1461 li futbolcularla olmaz derken çok eleştirilmiştik.peki bu 1461 savunucuları nerde.saha sonuçları ortada.şuan kimse hocayı ve alttan gelen futbolcuları savunmaması enterasan değil mi? hani sabır ?

Adnan Özkan
Bu kadrodaki futbolcuların profilleri şu;
kadro dışı kalacaklar,hurdalar,dövülerek hırs alınacaklar,futbol katilleri,iyi niyetliler,kötü niyetliler ve belki 3 tane falanda gerçek profesyonel futbolcu var.. yani neymiş kadromuzda aslında yedeklerle beraber 5-6 tane futbolcu var.. o da taş çatlasın..

Bedri Sertkaya
:alkış:

Trabzonspor Yönetimi gibi Trabzonspor taraftarlarının önemli bir kısmı futbol cahilidir..Bu arkadaşların eğitilmesi zorunluluk. Trabzonspor Yönetimi işi deneme yanılma yöntemi ile öğrenmeye çalışıyor..Hiçbir şeyden anlamıyorlar..

Nasıl sezon öncesi burda yapılan cahilce eleştiriler saçma ise şimdi de yaptığınız yorumlar saçmalık ve zırvalıktır..

Gelinen nokta, Trabzonspor Yönetiminin futbol cehaletinin, yaptığı adamcılığın ve iş bilmemezliğin bizi getirdiği noktadır..

Trabzonspor çoğu taraftarı kolay kandırılan ve kandırılmaya müsait bir kitledir..

Trabzonspor'un halini görmek için futbol bilmeye gerek yoktu..Cahil kelimesini taraftarlarımızın hepsi için yazmıyorum..

Sorun beyin sorunu, futbol ve futbol sistemini bilme sorunu..Trabzonspor gibi bir kulübün bu şekilde türk futboluna zararı olduğu bir gerçek..

Arkadaşlar yine bana kızacaklar eğer bu kafayla gideceksek Trabzonspor küme düşmelidir..

Böyle bir finansal güç asla böyle yönetilmez..

lazkopatfaroz
02.09.2013, 09:46
orası ayrı kardeş haklsın.Heralde şuanki kadroyla şampiyonluğu anyı cümle içinde kullanmak futbola ihanetdir.Fakat ben kulup yöneticiliernin başkanın hocanın şampiyon,büyük takım söylemleerini baz alarak belirttim sadece

O cümleler tamamen bizi uyutmaya çalışmaktan ibaret. Şu takım şampiyonluğa oynar diyenin aklından şüphe ederim.

3 kız kardeşi geçtim, şu durumda bizi Kasımpaşa, Kayseri, Bursa,Eskişehir kesin geçer. Bizim yerimiz 10 ile 18 arası bir yer.

Alika87
02.09.2013, 09:46
Celustka gibi en azindan bir standardı olan adami yollayip olcan'dan solbek yapan ki hic bekte gormedim, Alanzinho'yu yollamayan zihniyetin o kafaya ulasmak icin ne ictigini cok merak ediyorum

Yusuf, Kadir ve Abdulkadir korkakligina hic girmiyorum !!

Ya abi görüyorsun taraftarlari, en ufak hata da oyuncuyu kesiyorsun. Yusuf, Kadir ve Abdülkadir nasil korkak olmasin? Bende olurum, sonucta oynadigin her dakika hayatini etkileyecek anlamda.

aaahmet61
02.09.2013, 09:47
tabi hedefimiz sampiyonluk. Hakan Kulacoglu hedefimiz sampiyonluk degil, hedefimiz ilerki senelerde sürekli sampiyon olma potansiyeli olan bir takim kurmak dediginde, duymadigi laf kalmadi. IHO nun palavraci söylemlerine inanan bir sürü insan vardi. Biz bu duruma gelmeyi hak ediyoruz...

hakan efendi hangi parayla şampiyon olacaktı.3 milyar devlet maaşıyla mı? futbolcu su yakmaz .ilk yapacağı icraat akp mitingi olacaktı.kendimizi kandırmayalım.

Doğukan Uçan
02.09.2013, 09:48
bu takım istanbul takımlarıyla felan yarisamaz kendinizi kandırmayın şimdi hayalllllllll

ozturk
02.09.2013, 09:48
Bşakanı arayacağım öğlenleyin hesap soracağım telefonu açarsa bana gider yaparsa ben de yapacağım...

Hocamız takımdan memnunmuş siz de memnun musunuz diye sorabilir misin abi?

lazkopatfaroz
02.09.2013, 09:49
Bu hoca radikal değişiklik falan yapmazz... kazanmak diyecek..sabır diyecek.. Bu futbolcuları kaç yıldır kazanmaya çalışıyoruz.. hahahahha hatırlamıyorum bile.. dövsende sövsende aynı.. evet gidecek en az 6 topçu dayak atılacak en az 8 topçu var...

Sürekli oyuncuları savunmaya çalışırken daha çok batıyor. Geçen hafta 15 dk Volkan'ı alkışlamışlardı ne oldu ?

Bu haftada Adrian ile tartışıyor.

Hocanın hiç saygınlığı yok. Hiç bir yaptırımı yok. Futbolcu kafasına göre hareket ediyor.

ibilek
02.09.2013, 09:49
bizler 1461 li futbolcularla olmaz derken çok eleştirilmiştik.peki bu 1461 savunucuları nerde.saha sonuçları ortada.şuan kimse hocayı ve alttan gelen futbolcuları savunmaması enterasan değil mi? hani sabır ?

Dün sahada kaç tane alttan gelen genç vardı ? Solbekde kadir, sağ açıkta yusuf, zokoranın yerinede abdulkadir oynasaydı da bu takım 3-0 yenilseydi kendimizi avutacak bir şey olurdu.Genç oyuncular kazanıyoruz diye.

polatmu
02.09.2013, 09:50
hakan efendi hangi parayla şampiyon olacaktı.3 milyar devlet maaşıyla mı? futbolcu su yakmaz .ilk yapacağı icraat akp mitingi olacaktı.kendimizi kandırmayalım.

bu kulübün kimsenin maaşına ihtiyacı olmayacağı bir yapılanma için hakan kulaçoğlu!!!

gelsin doğru yapılanma yapılsın orta sıralarda 3 sezon geçirelim ama sonrası için umut görelim yeter ki...

Alika87
02.09.2013, 09:51

Ya geciniz bu para mara hikayesini. Hangi yönetici kendi cebinden kulübe para verdi? Kulübün kaynaklarini dogru düzgün kullansinlar, kral gibi takim kurarsin. Bonservisi olmayan, kiralik alabilecegin bir sürü adam vardi piyasada. Futbolda gercek hayat gibi, isini bildinmi kaziklanmazsin. Parali yönetim, biz hala böyle birsey diyorsak zihniyetimiz 80lerde kalmis demektir.

reisoğlu61
02.09.2013, 09:51
üc günde bir mac oynuyorsun, ama ilk 11 hep yaklasik ayni.
bu oyuncu toplulugu üc günde bir maca henüz hazir degil, o yüzden dünkü macta abdülkadir,yusuf,soner,alanzinho gibi oyuncular oynamaliydi

arifberkay
02.09.2013, 09:52
Hocamız takımdan memnunmuş siz de memnun musunuz diye sorabilir misin abi?

Soracağım tabi o cümle ne demek oluyormuş açıklasınlar bize...

Aykırı_adam
02.09.2013, 09:53

Kardeşim takımın oturması 5-6 hafta sürer,düzerlir,tablonun normal olduğunu söyledinde.1.cisi bu takım yeni kurulmadı geçen senki kadroun aynısı ne gibi bir düzelme bekliyorsun bence potansiyeli,maksimumu bu kadronun.2.ci bazı şeyleri düzeltmek kolay değil diyorsun.Ama ortada düzeltemeye yöenlik bir hamle yok hala aynı kadro ile aynı yabancılar ile devam ediyor.Bir neşter vur hoca bakalım ne oluyor.Koy kadiri sol beke yada tavur koy takımda solbek yok celutska kalsın de, yusufu,soneri,aykut demir bile kaç hafta sonra girdi 11e hazır olmasına karşın yani diyeceğim sen radikal bazı hamleler yap bizde diyelimki hoca uğraşıyor bir şey yapmaya çalışıyor.Ama yok hala zokoradan,colmandan,henriqeden,alanzinhodan şimdi janko da girecek takıma bunlarla uğraşıyor

lazkopatfaroz
02.09.2013, 09:54
üc günde bir mac oynuyorsun, ama ilk 11 hep yaklasik ayni.
bu oyuncu toplulugu üc günde bir maca henüz hazir degil, o yüzden dünkü macta abdülkadir,yusuf,soner,alanzinho gibi oyuncular oynamaliydi

Bu oyuncu topluluğu 2 haftada 1 maça bile hazır değil. Koşu mesafelerine bak biz çıksak o kadar koşardık zaten.

reisoğlu61
02.09.2013, 09:54
Bu oyuncu topluluğu 2 haftada 1 maça bile hazır değil. Koşu mesafelerine bak biz çıksak o kadar koşardık zaten.
yok kardes, o kadar parayi bana verseler, cimleri yerdim ben

aaahmet61
02.09.2013, 09:56
Ya geciniz bu para mara hikayesini. Hangi yönetici kendi cebinden kulübe para verdi? Kulübün kaynaklarini dogru düzgün kullansinlar, kral gibi takim kurarsin. Bonservisi olmayan, kiralik alabilecegin bir sürü adam vardi piyasada. Futbolda gercek hayat gibi, isini bildinmi kaziklanmazsin. Parali yönetim, biz hala böyle birsey diyorsak zihniyetimiz 80lerde kalmis demektir.

paralı ve projeci yönetim.paran yoksa başbakanın mitinginde kendini bulursun.örnek haci nerden nere savruldu.gerçekler adama tokat gibi vurur.hiç beğenmediğin sadri şener bizi şampiyon yaptı.iyide kadro kurdu.

Adnan Özkan
Maçtan sonra iyi mücadele ettik diyen hocanın ben yüzüne tükürürüm..Bu ne demekitir bilirmisiniz??
1-Ey TS taraftarı bakın ben sizinle bilmem ne geçiyorum demektir!!! 3-0 yenildik ama rakip şampiyonluğa oynayan bir takım demektir!
2- Bakın futbolcularım.. ben size kızmadım,kızamamki siz bu takımdan daha büyük ve yücesiniz demektir!!
3- Ben buarada olmaktan mutluyum,hiç karnım ağrımasın demektir..
Ulan kısaca bizimle maytap geçmektir..
Es gürle biraz bakalım.basın toplantısında bile gözdağı ver.. takım berbattı,bende hatalıyım bu oyun rezaletti de.. kabul etki azcıkta olsa saygı duyalım..

Alika87
bu kulübün kimsenin maaşına ihtiyacı olmayacağı bir yapılanma için hakan kulaçoğlu!!!

gelsin doğru yapılanma yapılsın orta sıralarda 3 sezon geçirelim ama sonrası için umut görelim yeter ki...

Bende aynen düsünüyorum, yeni yapilanma iki üc oyuncu göndermekle olmuyor, özellikle en sorunsuz adamlari gönderiyorsun. 2008de ki gibi komple yeni kadro kurulmasi lazim ve bu kadro kulübün maali imkanlari sinirinda kurulmasi lazim. Zaten öyle bir yapilanmaya girersen, kimse senden sampiyonluk beklemez. Biktim artik sürekli ayni hatalari görmek ve biktim realiteyi görmeyen taraftarlardan. Bu yildiz getirecegim sözleri neden her palavraci baskan adayi yapiyor? Cünkü taraftarin duymak istedigi budur ve bizimkiler cok seviyor oylarini bunlara vermeye.

Fazla uzaga gitmeye gerek yok, en iyi örnek kapini önünde, Besiktasa bakin. Fazla para harcamadan, aklini kullanarak taas gibi kadro kurdular, ama yok efendim, bizimkiler hala forveti bekliyor, o zaman hersey düzelecek.

Travelair
Bu takımın eti budu neyi yapıp neyi yapmayacağı, neyi de yapamayacağı belli. Hiç değilse Akhisar türü maçları kazan da hem moral topla hem de puan topla. Ama yok! Peki ilerde çok daha zorlu maçların var orda ne yapacaksın? Şimdi bir sene kulübü tarafından cezalandırılıp oynatılmayan Malouda'yı da aldın. Senelik 2,5 milyon € vererek. Senin futbolcular garanti paraya oynuyor. Onları cezalandırayım desen, oynatmayayım kadro dışı bırakayım. Adam bakacak aha Malouda 1 sene oynatmadılar yine gitti o kadar paraya sözleşme yaptı. Elbet beni de alacak çıkar deyip güç bulacak cezanın etkisi kalmamış olacak.

Çok büyük beladayız. Bunun üstesinden ancak işinin ehli insanlar kalkabilir. Hem idari, hem teknik

Doğukan Uçan
02.09.2013, 09:57
2 hafta sonra uefa maclari var dönüşünde lig maçları olacak tehlikenin farkında mısınız ?

aaahmet61
02.09.2013, 09:58

o senin düşüncen sırtında yumurta küfesi yok.gelde bunları 200 trilyon borçla futbolculara anlat.bak seni uefaya şikayet etmiyorlar mı? futbolun dini imanı paradır.paran ve projen yoksa o koltukta seni bir dk. bile saklamazlar.

Aykırı_adam
02.09.2013, 09:59

Aynen benide en çok şaşırtan koşu mesafeleri idi ve dahada çok şaşırdığım ama aynı zamanda düşündürücü olan malouda nın en çok koşan olması idi.Aklım ermiyor MRA gibi 1461 deki agresiflik, topa basan, saha içinde kavga eden ,ayak basmadık yer bırakmayan ,bir takım yaratan hocadan böyle bir takım nasıl çıkar.Biz MRA dan hiç birşey beklemeyelim tamam ama mücadele etmeyen koşmayan bir takım beklememek gibi lüksümüz yok.Hoca kendisi ile çelişiyor yazık

Travelair
02.09.2013, 09:59
Mustafa Reşit Akçay hiç kızmasın. Bazı şeylere eyvallah deyip yutar, doğruları örtmeye çalışır, olayı kapatacağım, kendimi ispatlayacağım, atlatacağım derse herkesin saygısını da kaybeder, ordaki ömrünü de hızla tüketir

Adnan Özkan
02.09.2013, 10:00
Zokra ne demiş!! Yorgunuk.. lan şerefsiz dalgamı geçiyorsun lan!! Ne yorgunluğu,taşmıu taşıdın,inaşaattamı çalıştın.. Bilimsel çalışmadır.. Bir prof topçu en ağır maçtan sonra bile 24 saatte en geç dinlenir ama tabi sizin gibi öküz değilse futbolcuysa.. Gece bekçisimisiniz lan? yorulmuşlarmış!! bizde yorulduk lan sizden defolun gidin..
TS taraftarı sabırsızmış,erken patlarmış!! Onu benim bir yerime anlatsın bunları diyen.. Sabır sabır nereye kadar lan!! Biz şike sürecinde sizden çok yorulduk dallamalar..

Taner Uykuçeken
02.09.2013, 10:03
Hani Trabzonlu gençlere güvenmek gerekiyordu, onlara şans verince başaramayacakları şey yoktu söylemleri ile yaptıkların birbirini tutmuyor Mustafa Reşit Akçay

hala Zokora'da Volkan'da Olcan(solbek)'da ısrar niye

Zokora'nın yapıp Abdulkadir'in yapamayacağı ne var
Yusuf geçen sezonun yıldızıydı son Kukesi maçında hata yapsada takımın en iyilerindeydi iyi oynayanı kesmek ne demek
Sol açıktan bek çıkarmaya çalışmak Celutska'yı niye gönderdin Kadir ne zaman hazır olacak
ve Soner der susarım

Ahmet Kuru
02.09.2013, 10:03
Takım kötü sonuçlar almaya başladığı geçen sezondan itibaren 3 hoca ve iki yönetim gördü.
Herşey değişti yani. Ama bir tek sahada oynayan oyuncular değişmedi.
2 sezondur kadro aynı, sadece 1-2 isim bazen farklı oluyor ( genelde de o iki isim farklı da olmuyor )

Mustafa hoca ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim. 2 hocanın adam edemediği, 30-40 maç arası oynadılar hiçbir varlık gösteremeyen kadro ile '' Şenol Hoca ve Tolunay hoca yapamadı ama bakın ben bu kadro ile neler yaptım '' demeye getiriyor ve niyeti de o yöndeyse bu kadro onu da gönderir....

1461 den 4 tane futbolcu getirdiler doğru düzgün oynatmıyorsun.
Volkan 2 hafta önce bir olay yaşıyor, haklı- haksız o ayrı, kafası dağınık, sen bu maçta onu oynatıyor, genç Yusuf u oynatmıyorsun...

Herkese gösterdiğin sabrı, belkide seni Avrupa da gruplara kalmanı sağlayan Adrian a sabır gösteremiyorsun, birde çok şey biliyormuş gibi '' biz futbolcu psikolojisi eğitimi gördük '' diyorsun. Görmeseydin Acaba tepkin ne olacaktı merak ettim :)

Akşam ki mücadeleden hoca memnunmuş...
Ben maçı izlemedim, iyi ki de izlememişim.
10.000 m üzerinde koşan 1 tane futbolcu var ( oda birilerinin 33 lük dediği Malouda ) rakip senden 10 km fazla koşmuş sen ortada ki mücadeleden memnunum diyorsun...

Her hafta aynı şekilde gol yiyorsun her maçı sonu '' ders çıkaracağız'' diyorsun..

Kusura bakma Mustafa Hoca, değil Trabzonspor, süper lig sana göre 2-3 gömlek üstün sanki...

Sen Amacı olmayan, mücadeleci amatör ruhlu takımların hocasısın...

polatmu
02.09.2013, 10:04
Bende aynen düsünüyorum, yeni yapilanma iki üc oyuncu göndermekle olmuyor, özellikle en sorunsuz adamlari gönderiyorsun. 2008de ki gibi komple yeni kadro kurulmasi lazim ve bu kadro kulübün maali imkanlari sinirinda kurulmasi lazim. Zaten öyle bir yapilanmaya girersen, kimse senden sampiyonluk beklemez. Biktim artik sürekli ayni hatalari görmek ve biktim realiteyi görmeyen taraftarlardan. Bu yildiz getirecegim sözleri neden her palavraci baskan adayi yapiyor? Cünkü taraftarin duymak istedigi budur ve bizimkiler cok seviyor oylarini bunlara vermeye.

Fazla uzaga gitmeye gerek yok, en iyi örnek kapini önünde, Besiktasa bakin. Fazla para harcamadan, aklini kullanarak taas gibi kadro kurdular, ama yok efendim, bizimkiler hala forveti bekliyor, o zaman hersey düzelecek.

+1

neden bilmiyorum artık türk hocada istemiyorum içimden gelmiyor iğrenme hissi geliyor yalanlar oyalamalar vb... çok etkiledi sanırım beni;

+ hoca adayım prosinecki acayip özellikli bir hoca...

zizu41
02.09.2013, 10:05
Bu topçu müsvettelerini izlemeyeceğim artık. yazıklar olsun bu nedir... Hiçbir oyuncu kendi yerinde bile değil ne yaptığının farkında bile değil.
Sözüm MRA' korkma hoca oynat gençleri oynat.. kadir yusuf diğerleri oynadığında akhisar bize 5 atmaz atamaz zaten oynatmadında ne oldu. colmandan zokoradan ne bekliyorsun.. Trabzonspor formasını korkaklar yönetemez...
Adrian sonuna kadar haklı sana verdiği tepkide...

Travelair
02.09.2013, 10:06
Bu takım yeni değil senelerdir üst üste maçlarda başarılı olamadı. Çünkü bu iş disiplin, kapasite ve antreman işi. Bu 3 maddeden biri bile eksik olsa o takım yürümüyor. Eh bizde bu eksik maddelerden bol bol var. Bu sezon üst üste maçlarımız da olacak. Ne yapacağız? Boşuna mı yırtındık bütün yaz?

arifberkay
02.09.2013, 10:06
Klubu aradım Alaattin diye birirni bağladılar...Rezillik hakkında konuşmak istiyorum dedim kimse yok kimse gelmez dedi...Ne olcak dedim mail atın diyor:)

Nihat Güneş
02.09.2013, 10:09
Bu sonuçlar tamamen teknik heyet rezaletidir... İddia ediyorum Trabzonspor eğer dün sahaya adam gibi bir 11 ve taktikle çıksaydı Elazığ ı yenerdi. Volkan ısrarı sonunu getirecek MRA sen böyle devam et !

zafer6161
02.09.2013, 10:11
rıdvan dilmen ilk hafta ne demişti,,,bu trabzon ligi 25 puan geriden bitirir,,,,

bence rıdvan futboldan anlamıyor,,,

biz 40 puana da razıyız

polatmu
02.09.2013, 10:13
o senin düşüncen sırtında yumurta küfesi yok.gelde bunları 200 trilyon borçla futbolculara anlat.bak seni uefaya şikayet etmiyorlar mı? futbolun dini imanı paradır.paran ve projen yoksa o koltukta seni bir dk. bile saklamazlar.

yeni yapılanma hakkında kafa yorulacak yazılacak binlerce şey var ama inan benim burada bunları yazmaya gücüm yok... para düzenin tanrısı yapabileceği çok şey var ama sende para da yok!!!

Travelair
Trabzonspor'a gelen futbolcular ya motoru kapatıyor, ya da rölantiye alıyor. Neden mücadele etsin ki? Adamı garanti paraya boğmuşsun. Bir de Süperligde dahi oynamayacak futbolcuları işte bakın altyapımız çalışıyor hikayesine takıma toplamışsın. E o zaman ne yaparsın? Ya futbolcuları pışpışlayarak verim almayı beklersin, ya da kapıyı gösterip yeni doğru transferler yaparsın. Doğru transferler için bilgili, uzman olamk lazım. Çünkü para da yok. Pışpış en kolayı. Hem de risksiz. Bir şey olursa suçlu belli. Geçmiş ve geçmişten gelenler... Yükle gitsin biz işimize bakalım

SEDAT
İşin kötüsü tünelin sonunda ışıkta gözükmüyor...

Enes Ünal Kaya
02.09.2013, 10:14
Takımda Herkesde de ayrı havalar var

oyundan çıkan küfür ediyor giren küfür ediyor herkes bir artist. bununda çözülmesi lazım

Özgür Öztürk
02.09.2013, 10:14

Ben daha geçebilceğimiz bir tünel (şike, lig, kupa, uefa) bile göremiyorum...:(

aaahmet61
02.09.2013, 10:15

ışığı gördüm. simsiyah bir ışık .Allah kimseye göstermesin.

lazkopatfaroz
02.09.2013, 10:15
Ünal Karaman acaba hangi futbolcuyu izlemeye gitti ?

figirm
02.09.2013, 10:16
Rakip oyuncu Onur'un hemen degaj kullanmasını engellemek için bilinçli bir şekilde markaj yapıyor.Bunun içerisi dışarısı olmaz.Karar doğru.Fakat Onur neden sarı gördü onu anlamadım.

Hakemden çok hakemlik tasladığı için.Adam golü iptal etmiş,bölgeye geliyor,Onur 'horoz horoz' konuşuyor.O da maçı ben yönetiyorum kartı gösterdi.Muhtemelen rakibe sarı kart göstermesini istediği için de tepki çekti.Bu arada gol nizami değil,hakem haklı.Bence Onura gösterdiği kart da doğru.Ama Akhisarlıya da sarı kart göstermeliydi.

Adnan Özkan
02.09.2013, 10:17
Kadro malum... Sistem malum.. ammaaaa en kötüsü.. Futbolcuların hocayı takmadığı ve bir takım için en kötü şeyin olacağı şey!! Disiplinsizlik ve aman bana ne felsefesi gelmiş takıma.. En kötüsü bu.. vahki ne vahh. Hoca futbolcuya esir futbolcu kral olmuş..

zizu41
02.09.2013, 10:17
Ben artık taraftar olarak herşeyi bir kenara bıraktım. Maçı izlerken ağlayanları gördümya bizim topçu müsvettelerine izletmek lazım.
Kendimce karalar aldım. Takım başarıyı elde edene kadar hiç bir maçı izlemicem. hiç bir lisansı ürün almayacağım beter olsunlar.
Helal etmiyorum haklarımı...

L.Burrows
02.09.2013, 10:19
Vayy be resmen bize tecavuz ettiler. Coooook gereksiz trabzonsporun formasini haketmeyen cok fazla ruhsuz var takimimizda. Sadece olaya profosyonel acidan bakan bizim ne yasadigimizi hissetmeyen bir oyuncu toplulugu. Adrian cikartilir kici basi oynar colman cikar keza oyle. Adamlarin bikere basindaki hocaya saygilari yokki. Ulan yilmaz vurala yapicak o hareketleri bak aklini almiyomu. Terbiyesiz herifler hem hicbisey oynamazlar hem triplerinden gecilmez.

zizu41
02.09.2013, 10:22
10 sene önce gönderdiğimiz emrah eren'i ne top oynadı ya da Çağdaşı izlediniz mi...
yazıklar olsun bizimkilere... adamları faullerle durdurabildik...

garziya
Arkadaş daha 2. hafta ve biz takımdan ümidi kesmişiz :( Ne zaman gelecek bunun sonu off off...

Oğuz ZEYTİN
Zeki: Kotu oynadik, mucadele etmedik rakip kadar.

Zokora: Takimdaki disiplinle ilgili sorunlar var.

Olcan: Kotuyduk.

Hoca: Iyi mucadele ettik.

???

ccd6167
02.09.2013, 10:23
Hoca diyo ki iyi mücadele ettik

zeki diyoki rakıp kadar mucadele etmedık ıyı oynamadık

Travelair
Sepetteki çürük oldu sepetteki çürükler. Şimdi sepetin içi dışı çürük dolu. Haydi çık bakalım işin içinden

Bedri Sertkaya
Olcan 40 yıllık solbek gibi diyenlere 40 yıllık sağbek Emrah iyi bir ders verdi!

10 sene önce gönderdiğimiz emrah eren'i ne top oynadı ya da Çağdaşı izlediniz mi...
yazıklar olsun bizimkilere... adamları faullerle durdurabildik...

ccd6167
02.09.2013, 10:24
Kimse hocaya da bahane bulmasın arkadas

bu takım senol hocanın da basını yedı tolunay hocanın da

he gonderme sekıllerımız nasıldı hocaları

ektıgımızı bıcıyoruz

aaahmet61
02.09.2013, 10:24
Hoca diyo ki iyi mücadele ettik

zeki diyoki rakıp kadar mucadele etmedık ıyı oynamadık
hocaya kaç kere söyleyeceğiz bırak incili okumayı ordan hiçbirşey çıkmaz.

Ünal Er
02.09.2013, 10:25
Ya arkadaş, neden hep kötü koşuyoruz. Top oynayabileni geçtimde koşabilen bi takım ne zaman izlicem.
Ne yapsam ne etsem kafamı nerelere vursam.
Dün akşam 5 yaşındaki oğlum baba gene mi yeniliyoruz dedi. Gelde kalk altında. Nasıl açıklarsın. Nasıl Trabzonsporlu yaparsın bu çocukları

Adnan Özkan
Yedek bile oturtma lan bazı şerefsiz topçuları.. Muhtaç değiliz.. En azından derizki hoca kendini ezdirmedi,takımı hiç saymadı attı kadro dışına adamlık yaptın.. yenilsekte gam yemneyiz.. MRA ya git oradan ya da şu takımdaki çöpleri ayıkla yedeklerle oyna ama bazı çöplük futbolculara mahkum etme takımı! Volknaı 15 alkışlamışlar.. vay anasını !! büyük iş başardın.. Sen git Yoga yaptır hoca nirvanaya erersin belki.. Büyük Üstad MRA

kopeli
Zokora-Colman-Volkan-Zeki'den beklenen nedir acaba ? Ben bu adamları ilk 11'e alan Hoca'ya Hoca falan demem.

Mustafa Hazıroğlu
02.09.2013, 10:26
Volkan yerine Yusuf oynamadı ya yazık gerçekten yazık.

Adnan Özkan
02.09.2013, 10:26
MRA yoga hocası olup Hindistan a yerleş !! felsefede çığır açıp Yeni Delhiye mazhar olursun.. Kim bilir belki oranın futbolu gelişir!!

ccd6167
02.09.2013, 10:27
afedersiniz ama bence yapılacak olay belli

bu takım bu kafayla gider arkadas

her mac gerı yaslan 4-5-1 oyna 1 puan garantı hesabı 1 gol atardan karambole kzanaırsın

Adnan Özkan
02.09.2013, 10:28
Hocaaa .ötümüz yorozdan görünüyor... kral çıplak.. malumun ilanı.. rezalet.. daha başka anlatayım mı yoksa sen analdın mı?

ccd6167
02.09.2013, 10:28
zokora sene basında 1 ay gec gelecek

sezon bası hazırlıkları baslamadan ıdmanlara baslayan abdulkadır de oturacak asağı :)

komıksınız arkadas

lazkopatfaroz
02.09.2013, 10:30
Hakemden çok hakemlik tasladığı için.Adam golü iptal etmiş,bölgeye geliyor,Onur 'horoz horoz' konuşuyor.O da maçı ben yönetiyorum kartı gösterdi.Muhtemelen rakibe sarı kart göstermesini istediği için de tepki çekti.Bu arada gol nizami değil,hakem haklı.Bence Onura gösterdiği kart da doğru.Ama Akhisarlıya da sarı kart göstermeliydi.

Akhisarlıya kartı ile koşarak gelseydi Onur kart görmemiş olacaktır. Burada yine hakemin pasifliği ön palana çıkıyor. Maçı hakem yönetiyor tek yetkili hakem ama Akhisarlıya kart gösteremiyor. :confused:

Travelair
02.09.2013, 10:30
Mustafa hoca altyapı kökenli bir hoca. Ona genç ve yetenekli futbolcuları vereceksin. Onlara söz geçirecek. Ama eğer görmüş geçirmiş futbolcularla devam edersen onlar Mustafa hocayı bir süre sonra kaale almaz. Bunu daha önce yazmıştım. Adamın gençleri de Trabzonspor'u taşıyacak seviyede olmayınca olayı kilitliyorsun. Ha Fatih Terim de altyapı kökenli ama adam o futbolcularla gitti başarılı oldu UEFA kupasını aldı. Şimdi hoca takımdaki ağırlığını da kaybediyor

Ünal Er
02.09.2013, 10:32
Bu mantalite ile, Hocanın kendini bılması, Nirvana, bilmem kaçınca şakrasının açılması falan derken küme düşecez...Küme düştükten sonra da, kim sorumlu kim hesap verecek geyiklerine gerek yok çünkü kime düşmüş olacaksın bu kadar basit...Şimdiden önlem alınmalı. Evet para yok bunu biliyoruz, an azından alt yapıdan bir iki adam koysak bu kadrodakilerden daha iyi olacağı kesin...

alper*
Ya arkadaş, neden hep kötü koşuyoruz. Top oynayabileni geçtimde koşabilen bi takım ne zaman izlicem.
Ne yapsam ne etsem kafamı nerelere vursam.
Dün akşam 5 yaşındaki oğlum baba gene mi yeniliyoruz dedi. Gelde kalk altında. Nasıl açıklarsın. Nasıl Trabzonsporlu yaparsın bu çocukları
Benim oğlum olsa asla Trabzonsporlu yapmam.

Samet GÜVEN
Ünal Karaman acaba hangi futbolcuyu izlemeye gitti ?

Transfer sezonu bitti, biz hala izleme aşamasında mıyız?

ccd6167
3 senedır bunu soyluyorum arkadas bu takım

4-2-3-1 oynayamazzzzzzzzzzzzzzzz

emın olun kör muzaffer anladı ama bızım hocalar anlamadı hala

Doğukan Uçan
02.09.2013, 10:34
tek forvet ile şampiyonluga oynamaya calisiyoruz ilerde çogalamıyoruz ilginç :D

Adnan Özkan
02.09.2013, 10:34
Forvetim hep tekti yine tek,
içerim rakıyı her maçta sek,
Yine rezil olduk dosta düşmana,
Bu maç bitse de eve gitsek..

Zokora kadar karardı içim,
Hocada taktikler hemde ne biçim,
Sahada duruşumuz ve sabır diler,
Ben böyle felsefenin içine .ıçim...

Kaydırıkuppak bu futbolcular,
Oynama lüzum yok gelsin paralar,
Ağlasın,zırlasın aptal taraftar,
Ulan Mustafalar,Colmanlar,Zokoralar..

arifberkay
02.09.2013, 10:35

Ts da transfer bitmez

Doğukan Uçan
02.09.2013, 10:35
mustafa denizli ertuğrul sağlam ve şenol güneş bu 3 isimden başkası bu takımı calistirmasi hayal yerli hocalardan.

aaahmet61
02.09.2013, 10:36
Forvetim hep tekti yine tek,
içerim rakıyı her maçta sek,
Yine rezil olduk dosta düşmana,
Bu maç bitse de eve gitsek..

Zokora kadar karardı içim,
Hocada taktikler hemde ne biçim,
Sahada duruşumuz ve sabır diler,
Ben böyle felsefenin içine .ıçim...

Kaydırıkuppak bu futbolcular,
Oynama lüzum yok gelsin paralar,
Ağlasın,zırlasın aptal taraftar,
Ulan Mustafalar,Colmanlar,Zokoralar..
bakalım ne şiirler göreceğiz burada.

Adnan Özkan
02.09.2013, 10:37
Yılmaz Vuraaalllllllllll.................................

Doğukan Uçan
02.09.2013, 10:37
adamların yaptıgı transferlere bak bide senin kadrona bak , görünen köy klavuz istemez sen ancak kasımpaşa ile felan yarışırsın.

lazkopatfaroz
02.09.2013, 10:38

Ts da transfer bitmez

:alkış::alkış: İzlediklerimizin hepsini kadroya kattık :) İzlemeye devam...

arifberkay
02.09.2013, 10:38
adamların yaptıgı transferlere bak bide senin kadrona bak , görünen köy klavuz istemez sen ancak kasımpaşa ile felan yarışırsın.

Kasımpaşadaki scarione bizim takımın yabancıların toplamından daha iyi bir adam...

Emre Emiroğlu
02.09.2013, 10:39
Hoca bindiği dalı kesiyor. GÖRMEMİŞLİK yapıp basiretsiz A takım oyuncular(!)ıyla birşeyler yapabileceğini sanıyor. Hiç süperlig hocalığı yapmamış ki.. Az bişi mantık olsa bu takımın 2 hoca 1 yönetim yediğini , buraya gençlerle birşeyler yapabilmesi için getirildiğini düşünür. Ona göre hareket eder.

Biraz beyin , biraz mantık.....

Çıkacaksın gençlerle , yenilsen de baskı hissetmeyeceksin... Kredini arttıracaksın. Taraftarın tahammül sınırları yükselecek.

Kan kustuk bu takımdan 3 yıldır. Sana mı kaldı bunlarla başarı yakalamaya çalışmak. Birde ben deneyeyim mi diyorsun ?

Hemde Adrianı oyundan alıp Colmanı göbeğe alıo , aykutu da sağ açığa çekerek :D

Şu sahaya gençleri çıkarsan bakış açım yine değişecek anladı diyeceğim ,

Ama bu halinle 0 bile değilsin MRA.