PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN YK'da Yeni Yapılanma... | Her Şey İçin Teşekkürler...

Kaya
26.08.2013, 18:10
Saygıdeğer BMN Üyeleri,

Çok kıymetli abilerimiz ve dostlarımız Ahmet Badur, Metin Külünk, Tunga Liman ve Gökçe Emirzeoğlu BordoMavi.Net’in gelecek döneminde yönetim süreçlerinde görev ve sorumluluk anlamında yer almayacaklardır.

1999 yılından bugüne kadar BMN’nin bulunduğu noktaya gelmesinde büyük emekleri ve katkıları olan bu isimlerin görevleri ya da ünvanları olsun olmasın BMN ailesinden ayrı düşünülmeleri zaten ihtimal dışıdır.

Kendilerine edilebilecek hiçbir teşekkür çalışmalarının hakkını ödeyemez.

Bundan sonraki dönemde onların bize miras bıraktığı BordoMavi.Net geleneği, duruşu ve yaklaşımını onlara yakışır şekilde sürdürmek en önemli ödevimiz olduğu gibi kendilerine karşı en önemli borcumuzdur da ayrıca…

Bu minvalde kendilerinden doğacak boşlukta bizlere destek olmaları için ekibimize dahil olacak Ali Kul, Gökhan Koç, Metin Mollasalihoğlu ve Uğur Kalaylıoğlu’nun da katılımlarıyla gerçekleşecek bir yapılanma organize ederek çalışacağız.

Kendileriyle kucaklaşıp, helalleşip el sıkışarak kendilerine önümüzdeki dönemde başarılar diliyoruz.

Ayrıca bu ayrılığın bir yol ayrılığı değil bayrak değişimi olduğunu biliyoruz. Zaten kendi elleriyle, tırnaklarıyla kazıyarak bugünkü gücüne ve etkisine ulaştırdıkları BMN’nin kapılarının kendilerine her zaman sonuna kadar açık olduğunu ayrıca belirtmeye gerek bile görmüyoruz.

Adları sadece BMN’nin değil Trabzonspor’un harcına karışan bu koca isimleri sevgi ve saygıyla selamlarız.

Bu kapsamda yeni isimlerin dahil olduğu BMN yönetim kurulunun kişi bazlı görev ve sorumlulukları 1 hafta içinde tarafınıza bildirilecektir.

BordoMavi.Net Yönetim Kurulu

Murat Acar
26.08.2013, 18:14
Hayırlı uğurlu olması dileğiyle.Ayrılanlara demeye dilim varmıyor onlar herzaman burada olacaklardır sadece Kayanında dediği gibi bir bayrak değişimi bu.Yeni görev alan Başta Ali olmak üzere tüm arkadaşlarıma başarılar dilerim

Volkan
26.08.2013, 18:24
BMN` yi bu gunlere getirenlere tesekkurler bu gunden sonra o sancagi daha yukariya tasiyacaklara basarilar dilerim ALLAH simniden kolaylik versin

İlker Yazıcıoğlu
26.08.2013, 18:25
Hem üzüldüm hem de sevindim.
Yönetim kurulundan ayrılanların ,umarım BMN ile bağlantıları kopmaz.
Yeni gelen arkadaşlara çok sevindim.
Trabzonspor'un tek sağlam ve temiz kalesi burası kaldı.
Umarım,BMN,aynı çizgide yoluna devam eder.
Aksini düşünemiyorum bile.
Malesef takımımız kirli ve de arsız zihniyetlerin eline geçti.
Tek avuntumuz BMN kaldı,o da değişmesin.

Yen gelen dostlara başarılar dilerim.

titanic
26.08.2013, 18:35
yenileşme her zaman iyidir,hayırlı olsun

E. Cumur61
26.08.2013, 18:42
Bu da Bordomavi.Net'in ne kadar demokratik bir sistemle yönetildiğinin bir göstergesi. Herkes için hayırlı olsun

alper*
26.08.2013, 18:44
Hayırlı uğurlu olsun :) Başarılar dilerim :)

Mert'
26.08.2013, 18:47
Gidenler aranmayacaktır hayırlı olsun.. :)

Ender Kuyumcu
26.08.2013, 19:08
BMN ailesini öncelikle Şenol Altunsoy abim sonrasında da Tunga Liman sayesinde tanıdım ve sevdim.

Metin Külünk'le sırt sırta verip ondan güç aldım ve özellikle Şike mücadelesinde bu üçünün çok büyük desteğini gördüm.

Ahmet'in samimi ve içten tavrı, Gökçe'nin uzakta olsak da yakındaymış gibi verdiği his beni bu aileye daha da bağladı.

İyi ki tanımışım sizleri ve iyi ki varsınız.

Siz var olduğunuz sürece BMN ve Trabzonspor asla yalnız olmayacaktır.

Çalışma arkadaşlarımı kaybetmiş olsam da bana olan desteğinizi ve dostluğunuzu asla kaybetmeyeceğimi biliyorum...

Sizi seviyorum, hep var olun...

ozturk
26.08.2013, 19:08
Nasıl yani siteye girmeyecekler mi?yoksa sadece yk daki görevlerinden mi ayrılıyorlar

Yiğit Gayretli
26.08.2013, 19:50
Arkadaşlar sadece bir görev değişimi oldu. Yoksa bu isimlerin evidir, ailesidir BMN. Zaten başlığa da uğrayacaklardır.

Onlardan çok şey öğrendim/öğrendik. Haklarını helal etsinler. Görev almadıkları süre içerisinde, geri dönme istekleri umarım sadece çabamızla heveslendikleri için olur.

Hepsini ayrı ayrı çok seviyorum.

Gökçebey
26.08.2013, 20:42
Merhaba arkadaşlar. Kendi adıma, yoğun bir iş temposu dönemine girdiğim için, gittikçe azalan vaktimi biraz daha aileme ayırabilmek adına BMN'nin bana emanet etmiş olduğu hizmet bayrağını değerli kardeşlerime devrettim. Burada harika insanlarla tanıştım, çok dost edindim. BMN bana ve arkadaşlarıma Trabzonspor'a hizmet etme imkanı verdi. Bu hizmeti buradan, sizlerden almış olduğumuz maddi ve manevi güçle gerçekleştirdik. Ben herkesten razıyım, hakkım geçmişse helal olsun.

Yöneticilik görevini devretmek BMN'yi bırakmak değil benim gözümde. Ben artık layıkıyla ifa edemediğim görevimi devrettim. Her zaman burada, ve Trabzon'da sizlerin yanındayım. Kalbini kırdıklarım varsa, haklarını helal etsinler.

Bir kez daha bana Trabzonspor'a hizmet etme fırsatı veren BMN yönetim kuruluna ve bu görevi yaparken vermiş olduğunuz destek için sizlere çok teşekkür ederim.

Gökhan Koç
26.08.2013, 22:27
Merhaba Arkadaşlar,

Yönetim sürecindeki görev ve sorumluluklarını, yeni dönemde, biz gençlere teslim etme cesareti gösteren Ahmet Badur, Metin Külünk, Tunga Liman ve Gökçe Emirzeoğlu abilerim için birkaç şey söylemek isterim;

Abilerimizin yıllar içerisinde attığı birçok adım ve çözdüğü birçok sorun sayesinde bugün bizler luzumsuz birçok konuyla uğraşmak zorunda kalmayacağız. Ayrıca Trabzonspor’u Trabzonspor yapan ilkelere olan bağlılıkları ile şekillendirdikleri Bordomavi.net bugün camia genelinin çok ötesinde bir kimlik ile varlığını sürdürmektedir. Bu kimliği muhafaza edebilmek için sıklıkla kapılarını aşındıracağımızı biliyorum.

Onlar yola çıkarken Metin, Ahmet, Tunga abileri yoktu. Bizlere sağladıkları bu tarifsiz lüks ile ayrıca işlerimizi kolaylaştırdıkları için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Yukarılara taşıdıkları başarı çıtasını yakalayabilmek için yeterli tecrübeye neyazıkki sahip değiliz, fakat çok çalışarak belki bir miktar bu açığı kapatabiliriz.

Hayallerimiz var, enerjimiz var, fakat hatalarımız da olacaktır.

Şahsım adına, yaptığım ve yapacağım hatalar için şimdiden affınıza sığınıyorum.

Bugünden itibaren “Bağımsız, kendi kaynaklarını kendi üretimleri ile oluşturan, adil, cesur, mücadeleci ve sosyal Trabzonspor’u hayata geçirebileceğimiz imkanlara sahip olamadım” diyemem.

Bordomavi.net’in temsil ettiği değerleri, hedeflerini ve sorumluluklarını biliyor, payıma düşen bölümün tarifi güç ağırlığını hissedebiliyorum.

Umarım Metin, Tunga, Ahmet, Gökçe abileri ve sizleri utandırmam.

Beni bu çok değerli göreve layık gören Bordomavi.Net Yönetim Kurulu'ndaki çalışma arkadaşlarıma da teşekkür ederim.

Gökhan Koç
BordoMavi.Net
Yönetim Kurulu Üyesi

şenol.08.borçkalı
26.08.2013, 22:29
BMN ile sike süreci başlangıcında tanıştım...Cok sağlam bir yapısı var..Bunu görünce gurur duydum..

BMN ye böyle bir temel atıkları için kendilerine diğer tüm yöneticilere naçizane teşekkür etmek isterim..

Yeni arkadaşlarada başarılar..

Alihan Ertürk
26.08.2013, 22:53
BMN'yi bu günlere getiren Metin Külünk, Ahmet Badur ve Tunga Liman ağabeylerimize sonsuz teşekkürler.
Eğer biz buradaysak, Trabzonspor'a hizmet için çabalıyorsak bu üç ismin sayesindedir.

Bugüne kadar yaptıkları, bizlere öğrettikleri ve bundan sonra verecekleri destekler için çok teşekkürler.

Aynı şekilde Gökçe ağabeyimiz de BMN çatısı altında çok önemli bir isimdi, bayrak teslimi yapıldı. Öncelikle Bordomavi.net'e sonrasında hepimize hayırlı olmasını diliyorum.

Ali Kul, Gökhan Koç, Metin Mollasalihoğlu ve Uğur Kalaylıoğlu ağabeylerimiz zaten yıllardır BMN çatısı altındalar. Onların da bize öğrettiği ve BMN'ye verdiği çok şey var. Bundan sonra yönetim kurulu üyesi sıfatıyla görev alacaklar. Hayırlı olsun, umarım birlikte Trabzonspor için çok daha güzel şeyler yapacağız.

''Her Zaman Önce Trabzonspor'' diyen Bordomavi.net hizmete her daim devam edecektir...
Allah utandırmasın..

Zafer Keskin
26.08.2013, 22:57
Gorev degısıklıgı yapan abılerıme sonsuz tesekkurler. Bu kımlıgın yapısması ve yakıstırılması onurdur. Yenı arkadaslarımızada gorevlerınde basarılar dıleyerek, mumkun oldugunca farklı fıkırler urettıkce onlerınde hıcbırseyın duramıyacagına ınandıgımı belırtmek ısterım. Her zaman bırlıkteyız, bız bır aıleyız... Her zaman once Trabzonspor ıcın...

Anıl C
27.08.2013, 00:16
Şimdiden hayırlı olsun :)

Sibel
27.08.2013, 01:26
Hayırlı olsun inşallah.

İskender Çakmak
27.08.2013, 06:48
BMN ailesi için hayırlı olsun.

Veysel
27.08.2013, 07:53
Hayırlı olsun :)

Ertan 51
27.08.2013, 08:31
Çok şaşırdım açıkçası,
BMN'in çimentosu,hatta inşaatı ayakta tutan kolonlarıydı bu 4 arkadaşımız benim gözümde,
hiç riyasız söylüyorum dördünden de onların haberi olmadan,her birinden farklı farklı olmak üzere çok şey öğrendim ben,çok üzüldüm gerçekten,
sanki benim gıyabında sevdiğim saydığım takdir ettiğim kişiler özellikle seçilmiş gibi:(:o
Elden bişi gelmediği için renktaşlarımızın aldığı karara saygı duymak düşer bize:(

Gökhan'a çok yakıştı yeni görevi bu duruma sevindim,
diğer yönetici kardeşlerimizin de yeni görev dağılımı hayırlı uğurlu olsun.

Berberoğlu
27.08.2013, 11:14
Çok şaşırdım açıkçası,
BMN'in çimentosu,hatta inşaatı ayakta tutan kolonlarıydı bu 4 arkadaşımız benim gözümde,
hiç riyasız söylüyorum dördünden de onların haberi olmadan,her birinden farklı farklı olmak üzere çok şey öğrendim ben,çok üzüldüm gerçekten,
sanki benim gıyabında sevdiğim saydığım takdir ettiğim kişiler özellikle seçilmiş gibi:(:o
Elden bişi gelmediği için renktaşlarımızın aldığı karara saygı duymak düşer bize:(

Gökhan'a çok yakıştı yeni görevi bu duruma sevindim,
diğer yönetici kardeşlerimizin de yeni görev dağılımı hayırlı uğurlu olsun.

Açıkçası ben de oldukça şaşkın bir durumdayım. Görevi devredenler bu işin en başından beri var olan ve her olayda elini taşın altına ilk önce sokan arkadaşlarımız. Göreve yeni başlayanların da böyle olacağından şüphem yok ama insan yine de tedirgin oluyor...

Umarım bu yeni yapılanma ile BMN daha da güçlenir...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
27.08.2013, 14:13
Allah bizleri mahcup etmesin.

Çok değerli abilerimiz, dostlarımız bayrağı bizlere devrettiler.
Şimdi sizlere yani tüm BMN ailesine daha çok iş düşüyor,

Bu bayrak adamların yokluğunda hatalarımızı düzeltmekte,
doğru yaptıklarımızı desteklemekte sizlere daha çok ihtiyacımız var.

TekfurÇayır 61
27.08.2013, 14:17
Gençleşmek iyidir.

Trabzonspor yönetimi de yapabilse bunu.

Mehmet Mangan
27.08.2013, 14:21
Hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın. BMN her zamanki gibi yine dimdik ayakta!

Sefa
27.08.2013, 14:22
BordoMavi.Net'i buralara getirip biz gençlere emanet eden değerli büyüklerimize teşekkür ediyoruz. Hakları ödenmez..

Yeni dönem hepimiz adına hayırlı olsun. Allah utandırmasın..

Fatih Öztürk
27.08.2013, 14:27
Bunca zaman emek veren abilerimize arkadaşlarımıza şükranlarımı gönderiyorum.
Yeni görev alan arkadaşlarımıza başarılar.Allah utandırmasın.

Ahmet Kuru
27.08.2013, 14:28
Şaşırdım açıkcası...
Hayırlı olsun diyelim...

Kader KORELİ
27.08.2013, 14:33
Bu da Bordomavi.Net'in ne kadar demokratik bir sistemle yönetildiğinin bir göstergesi. Herkes için hayırlı olsun

Demokratik olsa üyeler seçerdi yönetim kurulunu; kastın uzun zamandır görevi başında olan, daha yaşlı sayılacak yönetim kurulu üyelerinin görevlerini gençlere bırakmaları, gençlere şans tanımaları ise, evet, haklısın, çok takdir ettim ben de bu davranışlarını, onları tebrik ederim :alkış:. Yönetim kuruluna giren yeni arkadaşlara da başarılar dilerim.

ertan arikan
27.08.2013, 14:49
Metin Külünk,Ahmet Badur,Tunga Liman,Gökçe Emirzeoğul'na BordoMavi.net'i bugünlere getirdikleri için sonsuz teşekkürler.Yönetimde görev alacak yeni arkadaşlarında onlar kadar bu görevi en iyi şekilde yapacaklarından şüphem yok.Yeni yönetimde görev alacak arkadaşlara görevlerinde başarılar dilerim.Hayırlı olsun.

Kamil Çakmak
27.08.2013, 14:53
Daha pazar günü Ahmet üstad la İstanbulda buluştuk hasret giderdik kucaklaştık yedik içtik. Gezdik. Allah razı olsun binlerce teşekür ederim. Değişimden hiç söz etmemesine de şaşırdım ayrıca. Metin kardeşimle Trabzonda, Tunga kardeşimle Ankara da kısa da olsa muhabbet etme imkanımız olmuştu. Keza Gökçe kardeşimle de Trabzonda çok kez muhabbetimiz oldu.

Cok ani bir karar, şaşırdım doğrusu. Duygulanmamak elde değil. Hatta biraz yalnız kalmış gibi hissettim kendimi.

Özellikle Tunga, Metin ve Ahmet kardeşlerin BMN yi bu günlere gelmesinde, prensipli düşüncelerinden sapmayan, kimsenin adamı olmayan, sadece Trabzonspor için var olan sadece ona hizmet eden bir anlayışla çalışmaları ve bu duygularu aşılayıp yerleştirmeleri takdire şayan oldu her zaman. Örnek bir taraftar oluşumu hale getirdiler. Keza Gökçe kardeşiminde yıllardır emekleri göz ardı edilemez. Her zaman Trabzona gidince hep yanımızda oldu.

Diğer arkadaşlarında bu bayrağı devralıp aynı prensipler doğrusunda devam ettireceklerinden hiç kuşkumuz yoktur. Onlara başarılar dilerim.

fındıkoğlu
27.08.2013, 17:23
Kişiler gelip geçicidir, kalıcı olan kurumdur. BMN yönetimi içersinde nekadar aktif çalıştıklarına kimsenin itirazı olacağını sanmıyorum. Bu kısa ayrılık içersinde kendilerinin edinmiş olduğu tecrübelerini yeni yönetim kadrosundaki isimlere de aktarmaları faydalı olacaktır....
BMN'nin bugünlere gelmesinde önemli bir yere sahip olan Ahmet Haşim Badur, Tunga Liman, Gökçe Emirzeoğlu ve Metin Külünk'e sonsuz teşekkürler. :alkış::alkış:
Yeni Seçilen yönetim kadrosuna da sonsuz başarılar... Bahtınız açık şansınız bol olsun...:cool:
Not:Olumlu olumsuz eleştirilerimizi de esirgemeyeceğimizi belirmek isterim..;)

Kaya
27.08.2013, 17:25
Bu sadece bir ara...

Sadece bir mola...

Tek dileğim kısa olması...

Ahmet Kuru
27.08.2013, 17:28
Bu sadece bir ara...

Sadece bir mola...

Tek dileğim kısa olması...

inşAllah

Hamdi Karamahmutoğlu
27.08.2013, 17:30
Hepsi birbirinden değerli renk aşıkları.
Emekleri için teşekkürü borç bilirim kendi adıma.
Hayırlı, uğurlu olsun.

Mollasalihoğlu
27.08.2013, 17:32
Her zaman arkamızda olduklarını bilerek "şimdilik" teşekkür ediyorum kendilerine.

Beşiktaşlılar stadları için beste yapmış ya "bu asla veda değil, biz yine geleceğiz" şeklinde, o misal alıyorum bu gidişlerini.. Bugüne kadar hem Trabzonspor için yaptıkları, hem de bizlere öğrettikleri için sonsuz teşekkürler.

Yeni görevim ve diğer arkadaşlarım açısından ise, umarım layıkı ile Trabzonspor ve BMN'ye hizmet ederiz.

Recep Çaltepe
27.08.2013, 17:32
Hayırlı olsun, bir dönem beraber çalışma şerefine de eriştiğim değerli abilerime kendi adıma da teşekkür ediyorum.

Yeni görev alan arkadaşlara da sonsuz başarılar diliyorum.

Murat 61
27.08.2013, 17:34
Hayırlı olsun.
Gençleşmek iyidir, yeni oluşumda görev alan ağabeylerime kardeşlerime başarılar diliyorum.

Allah utandırmasın.

İlker Yazıcıoğlu
27.08.2013, 17:48
Israrla,1 günlük admin'lik hakkı talep ediyorum yönetim kurulundan:)
3. kez istiyorum bunu.
Temizlik şart forumda:)

E. Cumur61
27.08.2013, 17:52
Demokratik olsa üyeler seçerdi yönetim kurulunu; kastın uzun zamandır görevi başında olan, daha yaşlı sayılacak yönetim kurulu üyelerinin görevlerini gençlere bırakmaları, gençlere şans tanımaları ise, evet, haklısın, çok takdir ettim ben de bu davranışlarını, onları tebrik ederim :alkış:. Yönetim kuruluna giren yeni arkadaşlara da başarılar dilerim.
Aynen dediğini kastettim renktaş

Mollasalihoğlu
27.08.2013, 17:59
Demokratik olsa üyeler seçerdi yönetim kurulunu;

Üyeliğin hiçbir kritere bağlanmadığı forum üyeliği ile Trabzonspor'a nerdeyse yön vermeye başlayan BordoMavi.Net'in Yönetim Kurulu'nun seçilmesi, her şeyi bir kenara bıraksak güvenli bir yol olmaz.

Şike süreci ile aramıza katılan Gökhan Koç'un 2004'ten beri aktif olduğum BMN'de benimle aynı dönemde Yönetim Kurulu'na girmesi, belki ondan bile sonra üye olan Ender Kuyumcu'nun ikimizden de önce yine bu kurula girmesi bazı şeyleri anlatır diye düşünüyorum :)

Ahmet Kuru
27.08.2013, 18:00
Yeni görev alan arkadaşlarımıza, abilerimize, kardeşlerimize de Allah yar ve yardımcı olsun. Allah utandırmasın.

Tolga
27.08.2013, 18:17
Hayırlı uğurlu olsun yeni omurgamız ...

Harun-61
27.08.2013, 18:21
BMN ailesi için hayırlı olsun...

BMN'in en aktif üyelerinden DeAgLeMaNyAq'inda bir görev almasini umuyorum.

.

Berke6198
27.08.2013, 19:30
Hayırlısı olsun.

En çok da sizin dinlenmeye hakkınız vardı...

Gamze
28.08.2013, 10:26
Metin abi, Tunga abi ve Ahmet abiden özellikle çok şey öğrendim. 2006 yılında aralarına katıldığımda henüz 17 yaşında bir çocuktum. Genç de demiyorum. çocuk.

Çok şey öğrendim, çok kollandım, kavgalara gürültülere kimse karıştırmadı beni :)
Onların bende emeği büyüktür. Teşekkürlerim yetersiz kalır bu yüzden...

Gökçe abi de hakeza öyle. Onu daha sonraları tanıdım ama hiçbirinden ayırt etmedim.

Bordomavi.net'i Bordomavi.net yapan bu isimler, yeni dönemde aramızda olmayacak ama birer abi olarak, her daim danışacağımız ve yanımızda olduğunu bildiğimiz isimler olarak kalacaklar. Bu bir ayrılık gibi görünebilir, ama değil...

Aramıza yeni katılan Metin'i, Gökhan'ı, Uğur abiyi ve Ali'yi ise hepiniz yine çok çok iyi tanıyorsunuz...

Hepimiz adına yeni dönemin hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Yeni gelen arkadaşlara da başarılar diliyorum...

Vira Bismillah...

Selman
28.08.2013, 10:42
Yeni görev alan arkadaşlarıma ve Uğur abime başarılar diliyorum.

Bmn'nin ilk kurulduğu günden bu yana emekleri olan, Bmn'ye yön veren, emek harcayan abilerime de teşekkürlerimi sunarım.Ben de ayrılık olarak görmüyorum, onlar zaten hep burada olurlar.

Hüdai Pervaneli
28.08.2013, 12:12
Hayirli Olsun

Arrive
28.08.2013, 12:21
Hayırlı olsun, Allah utandırmasın.

Hürgün Aygün
28.08.2013, 13:24
Yeni dönem hayırlı olsun. Bu forum bugüne kadar ne kadar önemli işlere imza attıysa hepsinde kuşkusuz ki Metin Külünk, Ahmet Badur ve Tunga Liman abilerimizin imzası var. Buradaki aile ortamında da hepsi abimiz oldu, olmaya devam edecek.

Ali Kul, Gökhan Koç, Uğur Kalaylıoğlu ve Metin Mollasalihoğlu abilerimiz de yıllardır tanıdığımız, çok sevdiğimiz abilerimiz. Hepsine tekrardan hayırlı olsun, Allah utandırmasın...

Kader KORELİ
28.08.2013, 21:29
Üyeliğin hiçbir kritere bağlanmadığı forum üyeliği ile Trabzonspor'a nerdeyse yön vermeye başlayan BordoMavi.Net'in Yönetim Kurulu'nun seçilmesi, her şeyi bir kenara bıraksak güvenli bir yol olmaz.

Şike süreci ile aramıza katılan Gökhan Koç'un 2004'ten beri aktif olduğum BMN'de benimle aynı dönemde Yönetim Kurulu'na girmesi, belki ondan bile sonra üye olan Ender Kuyumcu'nun ikimizden de önce yine bu kurula girmesi bazı şeyleri anlatır diye düşünüyorum :)

Haklısın da buna bir formül bulunabilir. Belirli bir mesaj sayısını geçmiş, belli bir mesaj ortalamasını geçmiş ve belli bir tarihten önce kayıt olmuş (bu üç kriteri yerine getiren) üyelerle yapılabilir bir seçim, neden yapılmasın?

Gökhan Koç
28.08.2013, 23:50
Haklısın da buna bir formül bulunabilir. Belirli bir mesaj sayısını geçmiş, belli bir mesaj ortalamasını geçmiş ve belli bir tarihten önce kayıt olmuş (bu üç kriteri yerine getiren) üyelerle yapılabilir bir seçim, neden yapılmasın?

Şu sebepten seçim sağlıklı olmayabilir, mesela burak dereli muazzam katkı yapıyor arka planda, radyoyu, facebook ve twitter'ı onun desteği ile çeviriyoruz. Ama forumu izleyen biri bunu göremez kolaylıkla. Ayrıca bazen YK olarak Trabzonspor'un geleceğine yönelik adımlar atmak durumunda kalabiliyoruz sadık kaldığımız stratejilere binaen, bu kazanımlar da seçimle kaybedilebilir.

Ama bundan 1 sene önce benim yüzyüze tanıdığım 1 kişi bile yoktu forumda, ayrıca 2 sene olmadı aktif yazmaya başlamam. Herhalde ortada bir torpilin olmadığına dair en güzel kanıt benim YK üyeliğimdir.

U.Sadıkoğlu
28.08.2013, 23:59
2004'ten beri bu camianın içerisindeyim en başlarından başlayayım burada kahrımızı çeken çok abimiz olmuştur eski attığım mesajları okuyorumda bazen harbiden belaymışım.. :D

Bu oluşum sayesinde Trabzonspor'a hizmet etmeyi öğrendim , Trabzonspor'u burada ki insanları gördükçe daha çok sevdim bu " davada " yalnız olmadığımı anladım her seferinde.

Neyse edebiyat ya da felsefe yapmaya niyetim yok emeği geçen herkesten Allah razı olsun diyelim daha çok işler yapar BMN çooook kendimize uygun taraftar profili buluyoruz burda daha ne olsun..

Herkese başarılar + herkese teşekkürler :)

ilhan
30.08.2013, 01:00
BMN'nin emektar isimleri için bir şeyler yazmak lazım diyorsun ama kelimeler düğümleniyor. Ne yazarsan yaz hep bir eksik yazmış olursun. Çünkü onlar BMN'nin lokomotif isimleriydi. Bu bir veda ya da ayrılık değil. Hep aramızda olacaklarına inancım tam. Akil adamlarımız olurlar ama yine içimizde bir yerlerde olurlar. Ahmet abi, Metin abi, Gökçe abi ve Tunga abi... Abi demekten mutluluk duyduğum adamlar.

Ekibe yeni katılan yol ve dava arkadaşlarıma bakıyorum, gidenlere ne kadar üzülüyorsam gelenlere bir o kadar seviniyorum.

Hepimiz için hayırlı olsun..
Allah utandırmasın..

Fatih Solmaz
30.08.2013, 01:12
isimler o kadar ağır ki ne diyeceğimi şaşırdım. bırakın bmn'yi trabzonspor bu isimlere çok şey borçlu.

a f s
30.08.2013, 12:02
Beraber çalışmaktan tanışmaktan onur duyduğum değerli insanlar,
Trabzonsporumuza ve BMN'ye değerli katkılarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum ben de.

İşinizden, sağlığınızdan, ailenizden fedakarlıklarla pek çok yükün altından kalktınız, sağ olun, var olun.

Bordomavi.net yönetiminde görev alan diğer arkadaşlara da Allah kolaylık versin.

BMN yine iyi insanların, iyi fikirlerin birleşmenin adresi olsun; kırıp, kırılıp, bölünüp dağılmanın değil.

yatmaztara
30.08.2013, 12:17
yoksa yatmaztara nickimden kurtulup yeni kullanıcı adı alabilecekmiyiz. bu harika bir haber :D:D:D

Kader KORELİ
30.08.2013, 12:29
Şu sebepten seçim sağlıklı olmayabilir, mesela burak dereli muazzam katkı yapıyor arka planda, radyoyu, facebook ve twitter'ı onun desteği ile çeviriyoruz. Ama forumu izleyen biri bunu göremez kolaylıkla. Ayrıca bazen YK olarak Trabzonspor'un geleceğine yönelik adımlar atmak durumunda kalabiliyoruz sadık kaldığımız stratejilere binaen, bu kazanımlar da seçimle kaybedilebilir.

Ama bundan 1 sene önce benim yüzyüze tanıdığım 1 kişi bile yoktu forumda, ayrıca 2 sene olmadı aktif yazmaya başlamam. Herhalde ortada bir torpilin olmadığına dair en güzel kanıt benim YK üyeliğimdir.

Torpil var demeye getirmek istemedim, yanlış anladınız. Seçim olsa ben de sana verirdim oyumu. Sadece demokratik sözü geçti ve onun üzerine demokratik bir sistem olmadığını belirtmek istedim. Burda uzun zamandır ve sıklıkla aktif olan yüzlerce üye var, onlar da BMN'in önemli bir parçası, onların hiçbir söz hakkı olmaması üzücü.

Mollasalihoğlu
30.08.2013, 12:32
yoksa yatmaztara nickimden kurtulup yeni kullanıcı adı alabilecekmiyiz. bu harika bir haber :D:D:D

Bu isimler varken neden alamıyordun?

My
30.08.2013, 21:47
Açıkçası çok şaşırdım. BMN deyince akla gelen ilk isimlerdi bu arkadaşlarımız. Çok ta kıymetli, değerli insanlar. Çok çok fazla emekleri var Trabzonspor uğruna. Ne yazacağımı da pek bilemiyorum ama gerçekten çok üzüldüğümü belirtmek istiyorum.

Fatih Birinci
30.08.2013, 21:55
Hayirli ugurlu olsun yeni yönetim insallah hükümetin adayi degildir ve vizyonsuz degildir :D

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2

Mehmet BAL
31.08.2013, 11:48
hayırlı olsun
her ayrılık hüzünlüdür fakat sadece yönetimden ayrılmaları ( kendi iş tempoları. v.s.) ve hala aramızda olmaları sevindirici. hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.
yeni y.k. üyelerine de başarılar dilerim

Cyzio
31.08.2013, 18:28
Sevgili Ahmet Badur, Metin Külünk, Tunga Liman ve Gökçe Emirzeoğlu;

Emeklilik günleriniz hayırlı, huzurlu ve sağlıklı geçsin :).

.

gurcan_altan
31.08.2013, 18:40
Hayırlı uğurlu olsun.

Cafer KILIÇSOY
31.08.2013, 22:39
Değerli abilerime bu zamana kadarki hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Bu üç isminde BMN Yöneticiliği haricinde hayatımda çok önemli yerleri vardır. Çok şeyler yaşadık, çok şeyler paylaştık. Hepsi birer anıdır benim için..

Hiçbirimizin bir yere gittiği yok, gidemezde :) Hepimiz buradayız :)

Mollasalihoğlu
31.08.2013, 22:43
Sevgili Ahmet Badur, Metin Külünk, Tunga Liman ve Gökçe Emirzeoğlu;

Emeklilik günleriniz hayırlı, huzurlu ve sağlıklı geçsin :).

.

Emekli demeyelim abi. Ücretsiz izin olabilir. ;)

EMiRHAN61
31.08.2013, 22:45
Hayırlı olsun hepimiz için. Tebriklerimi ve teşekkürlerimi görev ve sorumluluklarını teslim eden ve teslim alan isimlerin her birine tek tek sunuyorum.

Cyzio
31.08.2013, 22:49
Emekli demeyelim abi. Ücretsiz izin olabilir. ;)

Benimki sanki daha bir usturuplu oldu :rolleyes:.

.

Mollasalihoğlu
31.08.2013, 23:43
Benimki sanki daha bir usturuplu oldu :rolleyes:.

.

Şüphesiz ama geri dönmeyecekler gibi oluyor öyle. Olmaz :)

ESER
31.08.2013, 23:48
hayirli olsun.

tigin
01.09.2013, 13:21
Öncelikle hayırlı olsun.
Ama;
Bu isimlerin olmaması sadece BMN için değil bu camia için kayıptır. Hele böyle bir zamanda. Umarım en kısa sürede tekrar görev alırlar.

umitçebi
01.09.2013, 13:47
tunga abı metin abi ahme abi ve gökç abi ilede yüzyüze tanışma fırsatı buldum...Hepside bu camianın önemli değerleri umarım ortak değerimiz trabzonspor çok başarılı olurda hepberaber mutlu mesut olluruz..

okg_53
01.09.2013, 14:00
Sanki aramızdan gidiyorlarmış gibi konuşmayın :) .

Sadece yetki devri o kadar :).

Hayırlı olsun. Allah razı olsun.

Cyzio
01.09.2013, 14:00
Şüphesiz ama geri dönmeyecekler gibi oluyor öyle. Olmaz :)

Sizi mi kıracağım?

Sizin söylediğiniz şekilde olsun :).

.

Gökhan Koç
02.09.2013, 14:50
Torpil var demeye getirmek istemedim, yanlış anladınız. Seçim olsa ben de sana verirdim oyumu. Sadece demokratik sözü geçti ve onun üzerine demokratik bir sistem olmadığını belirtmek istedim. Burda uzun zamandır ve sıklıkla aktif olan yüzlerce üye var, onlar da BMN'in önemli bir parçası, onların hiçbir söz hakkı olmaması üzücü.

Çok güzel bir noktaya değindiniz,

Aslında söylemek istediğim şuydu; tam anlamıyla demokratik bir yapı gerçekçi seçeneklerimiz içerisinde bulunmuyor, eğer bulunsaydı muhtemelen onu seçerdik. Fakat demokratiklik ile adilliği ayırmak gerekir.

Üyelerin bu sürece katılımını artırmak hedeflerimiz içerisindedir, bu konuyla alakalı çeşitli öneriler mevcut fakat yapı içerisinde bazı güncellemeler yaptıktan sonra bunu hayata geçirebiliriz. Ancak, bugün bile BMN yönetilişi ile alakalı öneri ve görüşlerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz.