PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hacıosmanoğlu'nun Cas Ceza Verdikten Sonra Tff'ye Başvuru Yapmayacağız Demesi?

Vkgz
25.08.2013, 18:24
Başkanı kimi zamanlar savunsakta, geçenlerde televizyonda cas ceza verdikten sonraki güne ait yol haritanız ne sorusuna verdiği planımız ve başvurumuz yok onlar kendi yaptıklarını temizleyecektir demesi çok büyük bir hata gibi duruyor. Bir girişimde bulunmazsa istifa ettirilmeli ve gerekli girişimleri "samimi" şekilde yapacak bir yönetim hemen iş başı yaptırılmalı.

alper*
25.08.2013, 18:27
Evet, bu sözlere ben de şahit oldum.

Ve bu ifadeler gereken yankıyı bulmadı.

Hiçbir planın olmamasını, izlememiz gereken yol bakımından eksik buluyorum.

Tayfun
25.08.2013, 18:30
Hak, hukuk sınırları içinde her türlü girişim, başvuru yapılmalıdır !

İHO üstü açık miting otobüslerinde rüzgâra fazla mağruz kalıp üşütmüş heralde...

Doğukan Uçan
25.08.2013, 19:18
çok boş konusyor arkasından tayyip var tabi kimse bişe yapamaz %50 arkasında

Mollasalihoğlu
25.08.2013, 19:19
BMN olarak sürecin takipçisiyiz.

CAS kararından sonra harekete geçilmemesi durumunda BMN de, bütün oluşumlar da, bireysel olarak taraftarlar da gereğini yapar.

M. Fatih ALEMDAR
25.08.2013, 19:23
O kadar uzun boylu degildir yav.
Kinaye yapmistir orada. Yoksa baskani o koltuga getirenler, asagiya indirmesinide bilir.

Enisc
25.08.2013, 19:40
" Trabzonspor başkanı konuşmaz icraat yapar " dedikten sonra katılmadık televizyon programı bırakmayarak kendisinin nasıl bir başkan olduğunu az çok herkese göstermiştir. Başkanlık koltuğuna oturduğundan beri önceleri dolu sandığımız ama sonradan çok boş konuştuğunu fark ettiğimiz ve kendisinin vaat ettiği icraatların mitinglere gitmek olduğunu gösterdiği bir başkandan bu açıklama gelmesi sizce normal değil mi ?

Şike sürecinde Mecnunları aklamaktan başka bir şey yapmayan -hiç bir şey yapmayacağını kendiside söylemişti- şikebahçeli taraftarlarında tabiriyle kısa süreli başkan olan bu adamın hâlâ yüzüne karşı bir tepki almaması ne acı verici bir durum. Bırakın tepkiyi RTE yalakası, Trabzonsporluyum diye geçinen tiplerden gelen destekle dik durduğunu sanan ama aslında bu duruşun sadece fiziksel olarak olduğunu gösteren bir başkan Trabzonspor'un tertemiz tarihine kara bir leke olarak işlemiştir.

Ve ne yazık ki adını bile anmaktan utandığım o başkanı koltuğundan indirecek güç yok ...

Mert'
25.08.2013, 19:43
BMN varken böyle birşey yaparsa çok duramaz orda.

Mehmet Fatih Silik
25.08.2013, 19:50
Aziz Y. 1 ay icinde gidecek...

TS ba$kani konu$maz icraat yapar...

TS'yi siyasetin oyuncagi yapmayacagiz...

Forvet Rize macina kadar gelecek...

vs vs ....

Sefa Alış
25.08.2013, 20:11
Şu başkanlık seçim sürecinde, seni diğer adaylardan daha ön planda tutan tek şey şike hakkında verdiğin demeçlerdi. Susup beklemeyi herkes becerir. Konuştuğun zamanda bi tek azize laf atıyosun. Azizle derdimiz bitti bizim, sen haklılığını tescil edemeyenlere konuşsana biraz.

ibrahim
25.08.2013, 20:17
Biraz zor bisey yapmamak. Adami geldigi ilk yere geri sokarlar!

Punisher-61
25.08.2013, 20:20
Dogru konustu.. Cas cezayi onayladi mi zaten uefa TFFye kararini yine gözden gecir diye haber gönderecek..

TFF mecburdur bize kupayi vermeye ve tazminati..

Fenere nasil bir ceza düsünür bilemem ama uefa OKledi mi zaten daha elimizde. Bisey gelmez

Sent from my iPhone using Tapatalk

ilhan
25.08.2013, 20:30
CAS'tan karar çıktıktan sonra federasyon hemen fenere ceza kesecek diye beklemiyorsunuz değil mi arkadaşlar? Bizim için asıl mücadele işte o zaman başlayacak.

iso_4939
25.08.2013, 21:09
m.usta ıcın hukumetın adamı dedık yırttık bır yerlerımızı ne oldu sevdıgımız destekledıgımız adam(iho) tam adamı cıktı..
ınsan bu kadar kendınden ödün verırmı yazıklar olsun...

titanic
25.08.2013, 22:42
cas karar verdikten sonra o federasyon görevlileri yerinde durabilecek mi sanıyorsunuz

TSelif
25.08.2013, 22:44
Ona kim soruyo yahu kaç yumurtadan kaç kaygana olur ( Karadeniz'de meşhurdur bu laf:D)
Biz bu zaman kadar nasıl her işimizi kendimiz yaptık , icap ederse gider o kupayı şikecilerin müzesinden bile kendimiz çıkarırız. Biz yeter ki isteyelim. Bizim ne İho'ya ne başka birine ihtiyacımız yok :)

fteotdgs
25.08.2013, 23:09
Daha bunlar bir şey değil. Varsayalım, TFF FB'yi küme düşürdü, şampiyonluğu da bize verdi. Ben o durumda bile bu başkana sahip yönetimin bunu kabul edeceğini sanmıyorum. O derece. Şu "uslu çocuk" olmanın bize hiçbir şey kazandırmadığını ve asla kazandırmayacağını ne zaman anlayacak bu camia? Daha doğrusu, hiç anlayabilecek mi?

ibrahim
25.08.2013, 23:19
Ona kim soruyo yahu kaç yumurtadan kaç kaygana olur ( Karadeniz'de meşhurdur bu laf:D)
Biz bu zaman kadar nasıl her işimizi kendimiz yaptık , icap ederse gider o kupayı şikecilerin müzesinden bile kendimiz çıkarırız. Biz yeter ki isteyelim. Bizim ne İho'ya ne başka birine ihtiyacımız yok :)

Heeytt beee :D

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

fanatikdevri
26.08.2013, 00:22
Bu başkan ne yapsa sürpriz olmaz,o kadar dengesiz,Akp bu adamı kendisine nasıl bu kadar yaklaştırıyor anlamış değilim,yarın işler tersine dönse başka telden çalar,takım kötü giderse seçimde oy aldığı(kandırdığı)kitleyi geri kazanmak için bu sefer Akp düşmanı olur.

bach72
26.08.2013, 00:42
Her toplum layık olduğu şekilde yöneltilir.İHO gökten inmedi.Trabzonsporun delegesinin oylarıyla seçildi.Demokrasilerde sandıktan her zaman kaliteli adam çıkacak diye bir şart yok.Hele bizim gibi cehaletin kutsandığı ülkelerde sandıktan İHO gibi vatandaşların çıkması çok normal.Çıkıncada böyle oluyor işte.Ben şahsen gidip paşabahçeden güzel bir yağdanlık satın alıp tesislere gidip İHO'ya hediye edecem.Çok da sevinir.

zaferyıldız
26.08.2013, 00:48
Iho nun cas tan ceza onaninca yapacağı şey forvet transferi olur o da belki
Bu adamdan başka bişey beklemeyin
keşke indirilse başkanlıktan

Yiğit Gayretli
26.08.2013, 00:54
Nasıl tembihlenirse öyle konuşuyor işte.

"Siz karışmayın. Biz zamanı gelince hallederiz." demiştir malum kişiler. Tabi her zamanki gibi bizi hesaba katmadılar :)

Misina
26.08.2013, 01:22
Başbakanı öyle emretmiştir.

Ahmet Kuru
26.08.2013, 12:15
Başkan adayı iken tek vaadı olan ''kupa '' idi. Onu da tutmadı...

bkandil
26.08.2013, 12:29
Hacıosmanoğlu'nun Cas Ceza Verdikten Sonra Tff'ye Başvuru Yapmayacağız Demesi?

Abesle İştigal...

Yakında gelmesi muhtemel açıklama: Kupa falan istemiyoruz, Futbol ahlaksızları güzide kulübümüz olan Fenerbahçe'den ve Türk futbolundan uzaklaşsın bu bize yeter...

Taner Uykuçeken
26.08.2013, 12:33
Dilim varmıyor ama çok kötü tongaya düştük gibi geliyor başkanlık seçimlerinde
Fenerin Gizli başkanı Tayyip Erdoğan feneri kurtarmak için son kozu olarak Trabzonspor başkanına kendi adamlarını getirterek TS yide ele geçirdi

Kadir
26.08.2013, 12:34
Bize birisi gerçekten büyük lanet etmiş olmalı.

Ünal Er
26.08.2013, 12:58
Başbakan, İHO'nun yanında arkasında yöresinde gibi durumlarla kendinizi kandırmayın. Başbakan bizim hiç bir yerimizde değil. İHO ya sadece bu süreçi kurcalamamasını söyledi o kadar. Trabzonlunun oy oranı ile fb'linin oy oranını bilmeyecek kadar aptal değil. Bizleri yok saymasının asıl sebebi de budur. Ama bizim bazı fanatikler, başbakan İHO'nun yanında diyerek başbakanı şirin göstermeye çalışıyorlar. Şu siyasetten ne çıkar sağlar insan...Giyeceğiniz en fazla bir kefen...

turgutlu
26.08.2013, 13:10
Bize birisi gerçekten büyük lanet etmiş olmalı.

Mahmut efendi....

Frank Lampard
26.08.2013, 13:17
Mahmut efendi....

rica etsek bedduasını geri alırmıki acep?

turgutlu
26.08.2013, 13:21
Fenerin Gizli başkanı Tayyip Erdoğan feneri kurtarmak için son kozu olarak Trabzonspor başkanına kendi adamlarını getirterek TS yide ele geçirdi

Olur böyle vakalar. Apo yuda idamdan MHP kurtarmıştı. Siyaset işte , alayının.....

Murat Altun
26.08.2013, 13:46
Başbakan, İHO'nun yanında arkasında yöresinde gibi durumlarla kendinizi kandırmayın. Başbakan bizim hiç bir yerimizde değil. İHO ya sadece bu süreçi kurcalamamasını söyledi o kadar. Trabzonlunun oy oranı ile fb'linin oy oranını bilmeyecek kadar aptal değil. Bizleri yok saymasının asıl sebebi de budur. Ama bizim bazı fanatikler, başbakan İHO'nun yanında diyerek başbakanı şirin göstermeye çalışıyorlar. Şu siyasetten ne çıkar sağlar insan...Giyeceğiniz en fazla bir kefen...

Başbakan İho nun yanında değil İho Başbakanın dizinin dibinde

alone_6161
26.08.2013, 15:58
rica etsek bedduasını geri alırmıki acep?

Bu olay defalarca anlatıldı, aksi ispat edildi. Bu şehir efsaneleri ile forumu lütfen meşgul edip, birilerini bilerek veya bilmeyerek yüceltmeyin.

Saygılarımla.

Vkgz
28.08.2013, 13:03
bakalım ne yapacak

61_Hasan_69
28.08.2013, 13:18
ne konuşursa tersini yapıyo bi dediği bi dediğini tutmuyo. O yüzden kesin başvuru yapacak Tff ye :)

Derin Trabzon
28.08.2013, 13:26
Olur böyle vakalar. Apo yuda idamdan MHP kurtarmıştı. Siyaset işte , alayının.....

Aponun kendi beyanatı "Mhp ye kalsa beni asarlardı"

Ecevitin kendi beyanı "Bahçeli asalım diye diretti biz izin vermedik"

İsmail Cem in kendi beyanı(Dış işleri bakanı) "Avrupadaki yargılama bitmeden asarsak kahraman olur, avrupa pkk yı terör örgütü olarak tanımaz diyerek mhp yi zor ikna ettik"

Başkanın yaptığına kılıf arıyorsanız bari mantıklı kılıf bulun...

Derhal resmi başvuru yapmalıdır başkan, yoksa yaptığı aziz yıldırımdan daha beterdir.

KazazogLu
28.08.2013, 13:30
Aponun kendi beyanatı "Mhp ye kalsa beni asarlardı"

Ecevitin kendi beyanı "Bahçeli asalım diye diretti biz izin vermedik"

İsmail Cem in kendi beyanı(Dış işleri bakanı) "Avrupadaki yargılama bitmeden asarsak kahraman olur, avrupa pkk yı terör örgütü olarak tanımaz diyerek mhp yi zor ikna ettik"

Başkanın yaptığına kılıf arıyorsanız bari mantıklı kılıf bulun...

Derhal resmi başvuru yapmalıdır başkan, yoksa yaptığı aziz yıldırımdan daha beterdir.

+61

Helvacı61
28.08.2013, 13:32
adam dün volkan benimle yürüyemez diyordu bugün ben öyle demedim diyor..şimdi ben böyle biri için oryantal sözcüğünü kullansam ceza alırmıyım bilmiyorum ama yönetimden rıcam bana ceza vermek yerine İHO davranışlarını başka bir kelime ile ifade edebiliyorlarsa oryantal yerine onu yazsınlar..
gelelim ne yapalım konusuna bence mücadelemiz İHO na karşı olmalıdır..belliki adam bütün değerlerini ve sözlerini satmış ama trabzonsporun onun babasının çiftliği olmadığını hatırlatma zorundayız..biz tff ye müracaat etmeyeceğiz demek ne demek..biz hiçbir şey yapmayacağız demek ne demek hakkımızı fb vermeyecek biz söke söke alacağız..

Süleyman50
28.08.2013, 13:33
eğer öyle dedi ise bir an önce o koltuktan insin...

Derin Trabzon
28.08.2013, 13:35
Bu başlık tepeden inmeyecek ey hacı osmanoğlu, şikecilerle olan mücadelemiz başarıya ulaştı, şimdi sıra şikeyi unuttumak için içimize sokulmuş turuva atlarıyla mücadeleye başlayacağız

TSelif
28.08.2013, 13:38
Seni var ya topuklarından vururum. Bi gerekeni yapma da bak :D

Derin Trabzon
28.08.2013, 13:46
Ey Trabzonspor taraftarı bu başlığı tepeden indirmeyin herkesin gözünün içine sokun, sokunki kimin ne mal olduğu, kimin Trabzonspo lu olduğu belli olsun

Derin Trabzon
28.08.2013, 13:57
Eyer gerekeni yapmazsan iki cihandada bu taraftar senin ensende olacak İHO

Emre Emiroğlu
28.08.2013, 14:03
Şaka gibi değil mi ?
Olanlara inanabiliyormusunuz ?

Şike vaadleri , ahlaklı paydaşlık , asarım keserim nidalarından sonra tek vaadi kupa olan başkanın bir hamle yapmayacağını öğreniyoruz televizyondan..

Bu hayinlik değilde nedir ?

Tek vaadi kupayı getirmek olan Başkan hiçbir yere başvuru yapılmayacğaını söylüyor..

Aklım almıyor....

İsmail ALİOĞLU
28.08.2013, 14:06
Başkanın 'talepte bulunmayacağız' açıklamalarını nedense dün ki Başbakanın klübü ziyaret etmesiyle bir bağlantısı var diye düşünüyorum..

zafercalikoglu
28.08.2013, 14:08

2.adayda kendi adamıydıi,
1.usta
2.IHO

yönetimde bize şike yapıyor anlaşılan

Derin Trabzon
28.08.2013, 14:13
Trabzonda yönetim binasında İHO nun açıklamaları protesto edilmeli, BMN net bir yürüyüş eylemi düzenleyemezmi?

Hem tff hem siyasiler hemde İHO ya Trabzonsporun sahipsiz olmadığı gösterilmeli

SeRHaD
28.08.2013, 14:14
Arkadaşlar.sizin kafanızdaki stratejilerle yönetilecek değil bu kulüp.Bekleyelim,eğer kupayı getirtemezse o zaman zaten kendisi oradan inmek zorunda kalacaktır.Bizde sahaya cıkacak kadroyu kafamızda kuruyoruz ama sonucta takımı idare edenler cıkarıyor sahaya oyuncuları,bizim istediğimiz şekilde gelişecek değil olaylar.Karar cıkalı yarım 1 saat oldu.Hemen kupayı ikindi de trabzona beklemiyorsunuz heralde

Harun-61
28.08.2013, 14:17
Hacıosmanoğlu CAS kararını böyle değerlendirdi;

Şimdi ya biz o kupayı alırız ya da o kupa bizi alır. Bizim yeni sloganımız bu. “Ya ben onu alırım ,yada o beni alır” O kupayı alamazsam bu kulübün başında durmam o koltukta da oturmam. Namus meselesi diyoruz ya bazıları bunu anlamıyor.

.

Ender Kuyumcu
28.08.2013, 14:18
Demek ki iho'nun namus anlayışı bu!

kaan61
28.08.2013, 14:20
Başkanı kimi zamanlar savunsakta, geçenlerde televizyonda cas ceza verdikten sonraki güne ait yol haritanız ne sorusuna verdiği planımız ve başvurumuz yok onlar kendi yaptıklarını temizleyecektir demesi çok büyük bir hata gibi duruyor. Bir girişimde bulunmazsa istifa ettirilmeli ve gerekli girişimleri "samimi" şekilde yapacak bir yönetim hemen iş başı yaptırılmalı.

Nereye nasıl başvuru yapacağımızı bilemiyoruz dememişte... Kuru sıkı tabanca başka bir şey değil. bu cas kararı sonrası bizim forvet transferide güme gider gibi.

Derin Trabzon
28.08.2013, 14:20
Hacıosmanoğlu CAS kararını böyle değerlendirdi;

Şimdi ya biz o kupayı alırız ya da o kupa bizi alır. Bizim yeni sloganımız bu. “Ya ben onu alırım ,yada o beni alır” O kupayı alamazsam bu kulübün başında durmam o koltukta da oturmam. Namus meselesi diyoruz ya bazıları bunu anlamıyor.

.

bu adamın akli dengesinin yerinde olduğuna inanmıyorum!

SeRHaD
28.08.2013, 14:23
bu adamın akli dengesinin yerinde olduğuna inanmıyorum!

kupayı getirmezsem durmam burda demiş.Ne var bunda?

sanatik
28.08.2013, 14:27
bu sadece kupa meselesimi ?

hani adalet ? hani şikecilere cezalar ? küme düşmeler ? o kadar yırttmaya çalışmaları işe yarıyacak anlaşılan. o zaman herkes onlar gibi yapsın sonundada 3-5 puan silimesiyle yırttsın gelecek maçdada kıs kıs gülsünler ...

adalet sadece kupayı almak değil, kupayı satamazsın, kulübün haklarını satamazsın, önce kendin bir şampiyonluk kazan bakalım onu satıyormusun ?

yeter be, şikecilerden çekdiğizden çok kendi yönetimimizden adamalarımızdan çekiyoruz.

1 tane olumlu haber gelir ardına bizimkiler bir açıklama yapar bizi deli ederler. yeter be.

Derin Trabzon
28.08.2013, 14:28
kupayı getirmezsem durmam burda demiş.Ne var bunda?

Ulan kupayı tv lere demeç vererekmi getirecek açsana tazminat davasını başvursana tff ye,

Hiçbir yere başvurmayacağız diyen şanlıurfaspor başkanımı

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

B.AKDEMİR
28.08.2013, 14:30
En kisa zamanda kupamizi ver tff yoksa bu pisligin icerisinde bogul insallah.

Ender Kuyumcu
28.08.2013, 14:33
Demek ki iho'nun namus anlayışı bu!

Mollasalihoğlu
28.08.2013, 14:44
Gerekeni yapmazsa camia gerekeni yapar.

Kİşiler gider, aslolan Trabzonspor'dur.

OnurKul
28.08.2013, 14:49
Ne yazık ki niyeti kupayı almak değil rte'ye yaranmak! O kupayı yönetim değil taraftar aldı. Şike davasının başarısı bizimdir, kupayı da biz alırız!!!

poetricus
28.08.2013, 14:57
Hey gidi Trabzonspor ne idin ne oldun!
Hey gidi Hacı hiç değişmemişsin ve değişmeyeceksin...
İlgili fıkrayı bilenler ne demek istediğimi anlar.

Yiğit Gayretli
28.08.2013, 14:58
Kendi kuyusunu kazıyor. Keyfi bilir...

Jackal Wile
28.08.2013, 15:00
taraftar gereğini yapar yapmayanada gereken cevabı verir söğütlükspor değil burası

şenol.08.borçkalı
28.08.2013, 15:01
istifa etmesi lazım, böyle bir acıklama olamaz !!

Fatih Solmaz
28.08.2013, 15:02
olağanüstü genel kurul için imza sayısı nedir?

Selman
28.08.2013, 15:02
Derhal kulübe baskı yapılmalıdır.Mail-faks-telefon.Hatta bizzat tesislere gidilmeli.Ne demek "başvuru yapmayacağız" ? Başvuruyu yapacaksın, olumsuz cevap verirlerse de gereğini yapacaksın.Mahkemeye de gideceksin, tazminat davaları açacaksın.Hırsızlardan hakkımızı tek tek alacaksın.

tristram
28.08.2013, 15:12
iho'nun aciklamalarini ibretle okudum.basvurmayacagiz ne demek be?dalga mi geciyor?
ayrica olay sadece kupa degil, acilmasi gereken tonla dava var.maddi kayiplarimizin hesabi sorulmayacak mi simdi?
biz iki senedir neyin mucadelesini veriyoruz..tvlere cikip bos bos konusmakla olmaz bu isler, dakika kaybetmeden direkt bu islemler
yapilmali..yapilmazsa da ilk isimiz bu iho denen insan evladini o koltuktan indirmek olmali.
saniyor ki bu konuda o ne derse onu yapacagiz.iho atesle oynuyor..

erkankoc
28.08.2013, 15:15
Bu kolpacino truva atindan baska birsey degildir

Süleyman50
28.08.2013, 15:15
derdi ne bizim başkanın? bu koltuğa hangi söylemlerinle oturduğunu hatırlarsın inşallah...

şenol.08.borçkalı
28.08.2013, 15:19
bu saatten sonra 1-2 gün içerisinde bizim lehimize adalet sağlanacağına dair acıklamalar bekliyorum tff den
eğer gelmez ise; tff ile mücadeleye hiç vakit kaybetmeden başlamalıyız...

Balcklabel
28.08.2013, 15:28
Anlaşıldı ki Trabzonspor Başkanının Trabzonspor'un şampiyonluğunu tescil edilmesi ile ilgili bir derdi yokmuş. Daha çok Fenerbahçe Başkanının futbol dünyasından çekilmesi ile ilgiliymiş. Ve belki başka dertleri ya da istemleri de vardır ki davranımları az çok buna dair kanıtlar sunmaktadır. Trabzonspor'un zaten 7. şampiyonluğunu bilen bilirken kendisinin "bilen biliyor demesi" görev sorumluluklarını ve temsil amacını hiçe saymaktır. Umarım bulunuduğu konuma ve Trabzonspor'un bir kupadan daha çok farklı değerler peşinde olduğunun farkındalığına uygun bir biçimde yönetim etkinliği sergiler.

sabankuru
28.08.2013, 15:29
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=14289#Icerik

Harun-61
28.08.2013, 15:42
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=14289#Icerik

Baskan diyor ki,

Kupa'yi verin, tazminati verin, gerekli cezalari verin...

yoksa...!

.

kyodou
28.08.2013, 15:51
şu son açıklamasından sonra kesin olarak anladımki bu adamın ya akli dengesi bozuk yada ts tarihinin gördüğü en hain başkan... başka bir açıklaması olamaz !

evet renkdaşlar; "zaman herşeyi unutturur insana" ... şu olayı unutmak en fazla 3-5 gün alır. konuşur konuşur bizde bıkarız zamanla. İHO gibilerin alet olduğu oyunda bu zaten. o başvurmayacak, biz bugün ve yarın maça kadar bunu konuşacağız. yarında maç var zaten, gündem değişecek. cumada bjk kararı var oda etkiler gündemi. 1-2 yalan yıldız transfer haberide çıkarttılarmı tamamdır. olay unutulur gider.

artık sokağa çıkmak için İHO nun emrini beklemek kadar saçma bişey göremiyorum. HALA NEYİ BEKLİYORUZ ???

ozturk
28.08.2013, 15:52
Resmi sitedeki açıklamayla yalan oldu galiba..

talsuv61
28.08.2013, 16:01
Körle yatan şaşı kalkar... Adam bu kadar insanı nasıl kandırdı helal olsun

berke_arda
28.08.2013, 16:27
Yıldırım Demirören ve İbrahim hacıosmanoğlu söylemler ve eylemler hususunda bir birlerine okadar cok benziyorlarki sonumuz Beşiktaş jimLASTİK kulubü gibi olmaz inşallah

ziyaretci
28.08.2013, 16:36
ben ve biz taraftar her seyi hakediyor. sadri senere yapamadigimiz baskiyi iho ya da yapamadik ki iho tam bir huloogh

TSknbkTS
28.08.2013, 16:52
Başbakan iho nun gazını almış. bu kadar basit.

ibrahim
28.08.2013, 18:28
Yani diyorki nasıl olsa Haluk Ulusoy gelecek, sizin gitme vaktiniz geldi, tüm tepkiler Haluk ağabeyimize yönelmesin. O yüzden siz kupayı alın çekilin, kupamızı Haluk ağabeyciğimiz bize verir.

Yanlışmı anladım acaba? :)

kyodou
28.08.2013, 18:52
Yani diyorki nasıl olsa Haluk Ulusoy gelecek, sizin gitme vaktiniz geldi, tüm tepkiler Haluk ağabeyimize yönelmesin. O yüzden siz kupayı alın çekilin, kupamızı Haluk ağabeyciğimiz bize verir.

Yanlışmı anladım acaba? :)

inanki bu aklından bile geçmedi

Courage
28.08.2013, 19:18
bugün değilse ne zaman sayın başkan?

BUGÜN DEĞİLSE NE ZAMAN ? !!!!!

Furkan Özdem
28.08.2013, 19:20
Ben fenerbahçe taraftarını affetmiyorum, hakkım varsa helal etmiyorum, takımlarının yasadaki cezayı almasını istiyorum. 2 yıldır psikolojimizi bozdular. Suçsuzmuşlar gibi konuşmak ne kadar mantıklı?

Başkanın sürekli fenerlileri övüp "aziz yıldırımı ve yönetimini içinizden def edin, siz iyisiniz, cicisiniz" demesini kabul edemiyorum!!! Suçlu sadece aziz yıldırım değil fenerbahçe camiasıdır! O adamı başa onlar getirdi, şikeyi onlar savundu, cezasını da onlar çe-ke-cek!!!

Oğuzhan Fidan
28.08.2013, 19:26
şimdi forvet transferinin tam zamanı sıcağı sıcağına şike konusu alevlenmişken !! biz taraftarlar olarak derhal harekete geçmeliyiz..

Dereli
28.08.2013, 19:27
IHO dememiştir ona dedirtmişlerdir. Malum bayadır başbakanla takılıyor bi ayar çekilmiştir kendisine.

Hey Allah'ın ne günlere kaldık Trabzonsporun başkanı seçim otobüslerinde geziyor.

Oğuzhan Fidan
28.08.2013, 19:30
hacıosmanoğlu susturulmuştur ! bu açık ve net olarak görülüyor.bu konuları konuşmuyoruz demekle yalan söylüyo açık ve net her buluşmasında 1.ci gündem şike konusu

DeAgLeMaNyAq
28.08.2013, 19:31
Başbakan iho nun gazını almış. bu kadar basit.

Dün olan bir şey değil bu adam göreve geldiği günden beri hiçbir şey yapmayacağız hak yerini bulacak diyip duruyor. Perde arkasında bir şeyler de olabilir bilemeyiz...

61viya
28.08.2013, 19:58
Biz başkalarına, meselenin sadece kupa meselesi olmadığını anlatamadığımız için üzülüyorduk. Daha başkanlık koltuğunda oturan adam hiçbir şeyin farkında değil.

GencZonguldak
28.08.2013, 20:09
planımız ve başvurumuz yok onlar kendi yaptıklarını temizleyecektir

bence bu sözleri federasyon biz başvurmadan gerekli işlemleri yapmak zorundadır şeklinde tehdit eder şekilde söylemiştir.

tabi ki federasyon görevini yapmazsa gerekli yerlere başvuruyu yapar başkan.

yapmazsa o zaman bineriz tepesine!

demiradam57
28.08.2013, 20:14
Bu haberleri satılmış sporx yapmış.demekki doğruluk payları var.Ateş bacayı sarmış..
http://www2.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/haciosmanoglu-iddiali-ya-o-kupayi-alacagizSXHBQ342675SXQ
http://www2.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/trabzonspordan-kupa-icin-basvuru-hazirligiSXHBQ342661SXQ

Rüzgarın Kızı
28.08.2013, 20:26
Fenerbahçeyi biz adım atmadan adım atmaya davet etmeyi saçma buluyorum, adamlar suçlu olduklarını bugün öğrenmediler, ceza alacaklarını biliyorlardı, İsviçre'ye başvurmaları da niyetlerinin değişmediğini gösteriyor. Beklemekle hata yapıyoruz, Resmi bir başvuru yapmalıyız.

Murat Acar
28.08.2013, 20:39
Trabzonspor, Fenerbahçe'den Şampiyonluk Kupasını İstiyor
Fenerbahçe'nin 2 yıl Avrupa'dan men edilme kararının onaylanmasının ardından Trabzonspor, sarı lacivertli kulübe çağrıda bulundu.

Haber: Trabzonspor, Fenerbahçe'den Şampiyonluk Kupasını İstiyor

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi (CAS), UEFA'nın Fenerbahçe'ye verdiği 2 yıl Avrupa kupalarından men cezasını onadı. CAS, Fenerbahçe'nin cezaya yaptığı itirazı reddetti. CAS'tan yapılan açıklamada; gerekçeli kararın en kısa zamanda kamuoyu ile paylaşılacağı ifade edildi.

Trabzon HAREKETE GEÇTİ

Fenerbahçe'nin şike davasıyla ilgili UEFA Disiplin Kurulu Türk kulübünü 2 yıl Avrupa kupalarından men etmişti. Karar sonrası Trabzonspor Türkiye Futbol Federasyonu'na başvurmuş ve kupanın kendilerine verilmesini istemişti. Ancak Fenerbahçe karara itiraz edip Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi CAS'a başvurmuştu.

Fenerbahçe'ye verilen cezanın CAS tarafından onaylanmasından sonra Beyaz TV'de katıldığı canlı yayında çarpıcı açıklamalar yaptı. Fenerbahçe'nin kupayı Tff'ye iade etmesi gerektiğini belirten hacıosmanoğlu, "Bunlar bilinen şeyler zaten bilinmeyenler değil. Yanlış yönlendirmeye çalışanlar oldu ama dünyada da adalet var Türkiye'de de adalet var. Biz kimseye başvuru yapmayacağız. Ortada bir pislik var. Bu pisliği örtmeye çalışanlar bundan sonra örtemeyeceklerini anlarlar sanırım. Bu pisliği örtmeye çalışanlar bundan sonra umarım bu pisliği örtmeye çalışmazlar. Ben Fenerbahçe taraftarına her zaman saygı duyduğumu söyledim. Biz bu kupayı Tff'ye idare ediyoruz derlerse Fenerbahçe taraftarını da zarara uğratan insanlar en azından giderayak bu rezillikten biraz kurtulabilirler. Fenerbahçe'yi bu duruma düşürenlerin giderayak onurlu bir iş yapma şansları var. Kupayı Tff'ye iade ederlerse onurlu bir hareket yaparlar" dedi.

Trabzon GAZETELERİNDE MANŞET

CAS Fenerbahçe kararını açıkladı. Trabzon'daki yerel gazeteler ilginç başlıklarla olayı duyurdu. Trabzon'un Haber61 gazetesi internet sitesinden verdiği haberde ''CAS kararını açıkladı: ŞAMPİYON Trabzonspor'' başlığı attı.

Helvacı61
28.08.2013, 21:13
İHO nun böyle bir insiyatifi yoktur mecburdur..İHO gömecek yer bulamam benim çocuğumun hakkını oryantal kılıklı birine yedirmem

titanic
28.08.2013, 21:15
Ben de öyle düşünüyorum,gerek bile kalmayacak demek istemiştir. Başvuru yapmak diyoruz da dikkate alınıp alınmayacağını bilmiyoruz.Aynı federasyon olayın üstünü kapatmak için kendini gülünç duruma düşürdü.O nedenle senin yazdığın fax,dilekçeyi dikkate almazlar.Baskı yukarıdan gelecek uefa dan o zaman bizim birşey yapmamaıza gerek yok

28TS61
28.08.2013, 23:10
ne demek o kirli kupayi almayacagiz ? tv 8 de canli yayinda böyle bir aciklama yapiyor suan

newrocki
28.08.2013, 23:50
net bir şekilde açıklamak gerekirse,

o kupayı eğer İHO getirmeyecekse, süreci buraya kadar getiren başta BMN olmak üzere tüm Trabzonspor taraftarları gider alır getirir. kupa için ikide bir kirli diyip duruyor, kupa kirli filan değil. getir sen onu, müzede ayrı yer yaptırırız gerekirse... başkan da olsa haddini bilecek. o ofluysa biz de farozluyuz...

bu kadar!!!

Colakoglu
28.08.2013, 23:54
ne demek o kirli kupayi almayacagiz ? tv 8 de canli yayinda böyle bir aciklama yapiyor suan

Yan ciziyo iste, padisahi dün cekti kulaklarini.

28TS61
29.08.2013, 00:03
Yan ciziyo iste, padisahi dün cekti kulaklarini.

bence kupadan önce küme düsürülmesi icin ugras verilmelidir. biz kupayi alip onlarla ayni ligte oynadiktan sonra varsin kalsin kupa onlarda

metehan
29.08.2013, 00:13
TRT'de konuşan spor hukuku uzmanı Murat Söylemez, TS'un yargılamanın tekrarı için TFF'ye başvuru yapması gerekir diyor.

Hacıosmanoğlu, "Biz başvurmayacağız, onlar hatasını düzeltsin" diyerek TFF'ye bir şans daha veriyor. Ama bunun için çok fazla bekleyemez. Kısa bir süre (birkaç gün) içinde bir hareket olmazsa ki olacağını sanmıyorum, hemen gerekli resmi başvurular yapılmalı. Bu artık kişilerin inisiyatifindeki birşey değildir, bunu kimse engelleyemez.

ziyaretci
29.08.2013, 00:45
allahini seven bu sefer bakalim gorelim ne olacak demesin

kiyameti koparalim gerekirse baskanin istifadini alana kadar sokaklara dokulelim.

sadri sener de yaptigimiz hatalari tekrarlamayalim!!!

emre duman
29.08.2013, 01:00
bence kupadan önce küme düsürülmesi icin ugras verilmelidir. biz kupayi alip onlarla ayni ligte oynadiktan sonra varsin kalsin kupa onlarda

bende falza desteklemiyordum fakat bukadar karalama olunca artık niyetleri anlamya başladım orada başkan bikere;

O kirli kupayı müzemize koymayacağız onun için özel bir anıt yağtırtacagz dedi bukadar çaptırılmaz sözler

başkanın arkasındayım artık iyi konuştu aslında düşününce hak veriyorum bundan sonrada yalan yere karalanmasına izin vermicem kendimce

Yaşar
29.08.2013, 01:07
Herhangi bir başvuru olmazsa kupayı nasıl almayı bekliyorsunuz?
Fb kupaya demet demet çiçekler, çikolatalar ve özür mektubu koyarak bize geri mi iade edecek?
Bu mudur?

Saflığa lüzum yok, başkanın derdi aziz ile, aziz'i bitirince miyonu bitecek, sonrası milletvekillliği.

emre duman
29.08.2013, 01:11
Herhangi bir başvuru olmazsa kupayı nasıl almayı bekliyorsunuz?
Fb kupaya demet demet çiçekler, çikolatalar ve özür mektubu koyarak bize geri mi iade edecek?
Bu mudur?

Saflığa lüzum yok, başkanın derdi aziz ile, aziz'i bitirince miyonu bitecek, sonrası milletvekillliği.

biz gidip başvurmucaz onlar zaten düzeltecekler fakat yine birşey yapmayıp beklerseniz bu sefer biz girişimde bulunururz fıfa ya ülkeye gelicek cezadan dolayı bu sefer bizi kimse sorumlu tutamaz trabzonspor olarak.

bidaha yazayımmı yada altyazı geçeyimmi yaşınızdan dolayı saygılı konusuyorum ama başkanı karalamaktan vazgeçin yettti be

Yaşar
29.08.2013, 03:25
biz gidip başvurmucaz onlar zaten düzeltecekler fakat yine birşey yapmayıp beklerseniz bu sefer biz girişimde bulunururz fıfa ya ülkeye gelicek cezadan dolayı bu sefer bizi kimse sorumlu tutamaz trabzonspor olarak.

bidaha yazayımmı yada altyazı geçeyimmi yaşınızdan dolayı saygılı konusuyorum ama başkanı karalamaktan vazgeçin yettti be

Başkanı ben karalamıyorum, başkan kendi kendini karalıyor ne yazık ki.
Neyi, neden bekliyor?
2 senedir bekliyoruz zaten, başvuru yapılmadan hiçbir sonuç alınamayacağını, beklemekten hiçbie şwy çıkmayacağını bilmiyor mu?
Biliyor, çünkü kupayı şu anda alamayacağını biliyor.
Başbakan ne zaman isterse o zaman alacak, başbakanın onayını bekliyor, onayladığı anda girişimlere başladık diye bir resmi yazı, ardından '' kupayı kendileri kazanmış gibi'' böbürlenmeler olur.
Başbakan istemezse kupa falan gelmez, bu durumda da seçim zamanı gelir Hacı istifa eder, milletvekili olur.

zekeriyya
29.08.2013, 08:09
başkan şunu dedi
biz birşey şimdiik bir şey yapmayacağız
onlar kendi pisliğini temizleyecek
eğer ki temizlemezler ise,
bizler fifa ve diğer başvurumuzu yapacağız
bu seferde ülke ceza alırsa sorumlusu bizler değil pisliği temizlemeyenler olacak.

MARVEL
29.08.2013, 08:35
Bursaspor bile kendine pay çıkarıp bu olaydan, vakit kaybetmeden başvuru yapıyor UEFA kupası için. Bizim başkan siyasetten sonra Fenerbahçe lilere yalakalık yapma peşinde.. Fenerbahçe taraftarı şöyle büyük böyle büyükmüş...

Bizim bir şey istememize gerek yokmuş.. Kimse de çıkıp demiyorki. Bizim birşey istememize gerek yoksa, Sanada gerek yok..

Sen hiçbir şey istemeden sana artık ne verirlerse razı olacaksan.. senin neişin var orada..

Öküzde bağlasan oraya, oda bişey talep etmez. Ancak birisinin keyfi olursa gelir önüne biraz yem atar..

Trabzonsporun kaybettiği sadece kupamıdır.. Bu işin maddi manevi boyutu çok büyük.. Bunun tazminiiçin şimdi harekete geçmezsen nezaman geçeceksin..

Travelair
29.08.2013, 08:36
Yani toz kaldırmayacağız demek istiyor gibime geldi. Fakat gerekli başvurularda bulunulup kulübün haklarını korumak birinci öncelik olmalı

sabankuru
29.08.2013, 09:21
IHO Telegol:

http://tvarsivi.com/player.php?y=22&z=2013-08-28%2023:01:00

oflubektas
29.08.2013, 09:29
Ben fenerbahçe taraftarını affetmiyorum, hakkım varsa helal etmiyorum, takımlarının yasadaki cezayı almasını istiyorum. 2 yıldır psikolojimizi bozdular. Suçsuzmuşlar gibi konuşmak ne kadar mantıklı?

Başkanın sürekli fenerlileri övüp "aziz yıldırımı ve yönetimini içinizden def edin, siz iyisiniz, cicisiniz" demesini kabul edemiyorum!!! Suçlu sadece aziz yıldırım değil fenerbahçe camiasıdır! O adamı başa onlar getirdi, şikeyi onlar savundu, cezasını da onlar çe-ke-cek!!!

"Fenerbahçe, daima HAKSIZLIĞI HAK OLARAK GÖREN bir kulüptür" - Özkan Sümer

Sanki daha önce yedikleri naneleri bilmiyorlardı. Şimdi Uefa ve Cas kararlarından sonra "...... aaaaa, tüh bak şike yapmışız, fenerbahçemiz bu onursuzlukla nasıl yaşar" diye mi bakıyorlar?

Cemaat, helikopter, ergenekon, Cumhuriyet'in son kalesi, "ne şikesi, ülke elden gidiyor.... falanlar.... filanlar....

Bedri Sertkaya
29.08.2013, 10:30
Hem çok konuşuyor hep boş konuşuyor."Trabzonspor başkanı konuşmaz icraat yapar." diyor.Çevremde sizin başkan deyip dalga geçen insanlar var.Trabzonspor Başkanı insanların eğlence konusu olmuş.Konuşmaları ve fevri hareketleriyle kendini de Trabzonspor'u da rezil ediyor.Kongreye gidilip Muhammer Usta gibi akıllı adamlar başkan olmalı!

lazibere
29.08.2013, 10:31
Başbakan'ı üzmemek adına Fener'e dokundurmuyor bile.

lazibere
29.08.2013, 10:33
Bize başkan olanlar nedense hep Fener'i ın bir tarafını kaldırmak için neden bu kadar gayret sarfediyorlar..

Temiz futbol temiz futbol başka bir şey söyle.

O kupa bizimdir . soke soke alacağız . o şekılde alamazssak s... s... alacağız de

Emirhan Makul
29.08.2013, 10:39
Süreç tüm mercilerce dün sona erdi, tescillendi adamların hırsızlık yaptığı artık ben olaya bitti gözüyle bakıyorum üzerimizden büyük bir yük kalktı.

Bu süreçte adamlara unutamayacakları bir yara bıraktık, 5 senedir aldıkları kupa sadece bizden çaldıkları, 5 senedir avrupaya katılamıyorlar, 2 sene daha katılamayacaklar.

Konu böyle kapanmıştır, ben kupa falan beklemiyorum, cas değil dini hükümlerce bile onaylansa bize vermezler o kupayı Allah öyle bir şeyi nasip etmeyecek, zaten iho'da almak istemiyor, başkası olsa oda alamazdı, tff yargıtay sonrası diyor işin kupaya gelmesi rahat 3-4 seneyi bulur uzun süre daha bekletirler yani Allah dışında hiç bir kimse o kupayı oradan alamaz.

Yara bırakırken yara alıyoruz, belki çok hırpaladık onları ama bizde yara aldık, 96'nın yanına 2011'i ekledik ne ölsek unutabiliriz ne kalsak.

Gurpas
29.08.2013, 11:01
Burası Hacıosmanın babasının kulübü değil.
Camiasının çoğunluğunun sesine kulak vermeli ve ona göre hareket etmelidir, aksi taktirde kendi kaybeder.

tarsus
29.08.2013, 11:29
başbakanla özel görüşmesinden sonra İHO resmen yumuşamış,demekki siyaset sporun içine tam girebiliyormuş!!dün akşam tv de İHO'yu şikecilere övgüler yağdırması bu ayarın neticesi olduğuna inanıyorum.sadri başkan sarhoş halinde bile şikecilere bu kadar yakınlaşmamıştı

a.fındıkoğlu
29.08.2013, 11:32
Süreç tüm mercilerce dün sona erdi, tescillendi adamların hırsızlık yaptığı artık ben olaya bitti gözüyle bakıyorum üzerimizden büyük bir yük kalktı.

Bu süreçte adamlara unutamayacakları bir yara bıraktık, 5 senedir aldıkları kupa sadece bizden çaldıkları, 5 senedir avrupaya katılamıyorlar, 2 sene daha katılamayacaklar.

Konu böyle kapanmıştır, ben kupa falan beklemiyorum, cas değil dini hükümlerce bile onaylansa bize vermezler o kupayı Allah öyle bir şeyi nasip etmeyecek, zaten iho'da almak istemiyor, başkası olsa oda alamazdı, tff yargıtay sonrası diyor işin kupaya gelmesi rahat 3-4 seneyi bulur uzun süre daha bekletirler yani Allah dışında hiç bir kimse o kupayı oradan alamaz.

Yara bırakırken yara alıyoruz, belki çok hırpaladık onları ama bizde yara aldık, 96'nın yanına 2011'i ekledik ne ölsek unutabiliriz ne kalsak.

Trabzonspor taraftarı kupa bekliyor İho istemiyorsa hemen bugün istifa etsin

MARVEL
29.08.2013, 11:33
Baskan diyor ki. FB kupayı geri iade etsin, helalleşelim. Azizi gönderin bize yeter. Belki ileride birileri sembolik bir kupada verirse oh ne ala. Vermesenizde istemeyiz zaten kupa kirli..
Baskanın yapması gereken FB 'nin Küme düşürülmesi için müracaat etmektir. Suç varsa . Cezada vardır. O ceza küme düşürmedir.. Ayrıca Tazminat davaları açılmalıdır.. Trabzonsporun manevi ve ekonomik kayıplarının hesabı sorulmalıdır.

Ama kendisi bir partinin siyasi güdümüne girmiş, Klübünüde siyasi emellerine alet etmiş birisi bunu yapamaz. Başkana verilen görev FB en az zararla bu işten kurtakmaktır.
Bunu şimdi göremeyenler, geçmiştede Beşiktaş başkanının Yıldırımdemir örenin nasıl bir anda Federasyon başkanlığına getrildiğini hatırlasınlar. Tamammen FB yikurtarmak için yapılan bu operasyonun bir benzerini şimdi Trabzonspor Kulubü üzerinden yapıyorlar. Hacıosmanoglunun rolu bellidir.

Onur Civelek61
29.08.2013, 11:38
müthiş fb taraftarını üzmek istemiyor

gece_bekcisi
29.08.2013, 12:16
bu konuşmalarla kendi ipini çekiyor.Umarım seçim olurda defolur.

Travelair
29.08.2013, 12:22
Bir de şöyle düşünün: Her şey ortadayken, feybe taraftarı ne diyordu? Biz şike yapmadık

Böylesine gözünü karartmış insanların üzerine çok gitsen ülke yansın feybe kurtulsun diyenler çoğunlukta olur mu?

Ülkeyi içerden gezi parkı tipi yapılanmalarla karıştırmaya çalışanlar, dışardan Suriye, İran vs.

Demek istediğim toz kaldırmadan haklarımızı (Sonuna kadar ama) savunacaklarsa eyvallah bir itirazım olmaz. Ama yoksa ver kupayı üstünü kapatalım diyorsa ona karşıyım. Takım dağıldı, türlü maddi ve manevi kaybımız oldu. Bunun peşini bırakmamamız lazım

Emirhan Makul
29.08.2013, 12:35
İHO fenerbahçeli olabilir yada Trabzonspor'lu olmayabilir bu iki saptama arasında gidip geliyorum 1 haftadır bence kesinlikle ikisinden biri doğru. Ben kesinlikle fenerbahçeli olduğunu düşünüyorum başkanımızın, tüm belirtiler bunu gösteriyor.

Ayrıca dalga geçiyorsunuz falan ama isviçre mahkemelerini de yargıtayı da bekleyeceğiz göreceksiniz. Onlarda bitecek başka bir şey bekleyeceğiz. Hiç bir şey çıkmayacak bu süreçten.

SADECETRABZON61
29.08.2013, 13:08
Başkan Koyu Akpli..Başbakanda Fenerli o yüzden pek birşey demiyor yazık gerçekten Futbola siyaset karıştıran bir Başkanımız var..Sanırım Kısa süre sonra Milletvekili olarak aday olur Hacıosmanoğlu Akpartiden.

Burçak
29.08.2013, 13:10
ne demek bişe çıkmıycak emirhan.
uefa götünü keser adamın.
şimdiden si..irin gidin gelmeyin avrupaya dedi şikecilere
bu işin peşini biz bıraksak onlar bırakmaz.
bukadar basit değil bu işler.
yıllardır istedikleri gibi at koşturdular farkında olmadan sen ben bile nasılsa bi şekilde hallediyorlar işlerini durumuna alıştırıldık.
ama uefa koydu . dahada koyacak.

Süleyman50
29.08.2013, 14:12
inşallah bildiği bir şeyler vardır ondan böyle konuşuyordur, yoksa bu koltuğa nasıl geldiğini taraftar hatırlatacaktır...

Kamil Çakmak
29.08.2013, 14:31
Esasında,İHO nun demeç yada düşnce tutarsızlığını görünce, yarın farklı bi düşünce ve eylemle karsımıza çıkabilir. Bu yüzden sıkıntı yok gibi. Şu aşamada bağlayıcı bir şey düşünemem İHO için.

GÖLONSA
29.08.2013, 14:49
Hacıosmanoğlu işi delikanlığa döküyor.Ben istemeden çaldığınız gibi getirin demek istiyor.

Ama işler öyle yürümüyor.Bu işinde resmi bir usulü var.O usule uymazsan hakkını alamazsın.Karşındakilerin zihniyetlerini artık biliyor olman lazım.Bundan yıllar sonra ''Aslında biz kupayı verecektik,ama onlar başvurmadı ki'' diyen zeytinyağı benzerlerinin demeçlerine muhatap olabilirsin.

Gerekli usulleri yerine getir,Trabzonspor'un iğne ucu kadar hakkını o şerefsizlerde bırakma.
Bu işler mahalle kahvesinde ki gibi hallolmuyor.

Lazım olan sertliği başvurunu yaparken ve kupayı alırken tabiki gösterebilirsin.Tıpkı tff genel kurulunda olduğu gibi.Hatta göstermelisinde.

Karşındakileri tüm kamuoyunun önünde yerin dibine geçirmelisin.Hiç kimseye hatır bağışlamamalısın.İki yılın acısı öyle kolay kolay çıkmaz.

Ama hakkımızı onların kendiliğinden vereceğini sanacak kadar da saf olma.

Mustafa YILMAZ
29.08.2013, 15:02
kimse hikaye anlatmasın hiç bir yere başvurmayacağız vermezlerse o zaman düşünürüz demekle olmaz bu işler eline muazzam bi koz geçmiş ve sen bekliyorsun sadece kupa için değil tazminat davasıda açılmalı her türlü hakkımızı sonuna kadar almalıyız üstlerine üstlerine gitmeli suratlarına tükürmeliyiz ulan eskişehir maçından sonra bi canımız gitti be o teşfik primli maçtan sonra bi can gitti ! bir dakika bile beklemek ayıptır, günahtır be

MaEsTrO
29.08.2013, 15:27
Yagdanlik!

Burçak
29.08.2013, 16:00
1-İHO Başkan, hukuki yollarla kupa ve tazminatlar için; Süreçte adı ön plana çıkan tüm hukukçularımızla toplanıp, yol haritası çizmelidir.

2-Tüm hukukçularımız..Buna en genç avukat kardeşlerimiz de dahil edilmelidir...

3- Futbolda 2+2 asla 4 etmiyor."Onlar kupayı iade etsin, TFF kupayı versin" gibi beklentiler, muhatapların haketmediği gereksiz iyi niyettir.

4-Muhatapların, süreçte verdiği görüntü ve halen vermeye devam ettikleri mücadeleye karşı; söylemler yerine HUKUKİ eylemlere geçilmelidir.
Olcay Çakır

tristram
29.08.2013, 16:14
iho'nun biraz kafasi calissa tazminat davalarinin pesine duserdi.bu borc bataginda
sampiyonluk primleri falan ilac gibi gelirdi.
simdi yalandan ruzgar yapmanin zamani degil, yok onlar iade etsin gibi beylik laflara gerek yok.
kendisinin bir sozu vardi hak verilmez hak alinir diye.hakkin olani vermelerini
beklemeyeceksin eyyy iho alacaksin..
tukurdugunu yalamak istemiyorsa direkt bu kupanin ve maddi kayiplarin pesine dusmeli.
ayrica bunlari sadri sener soyleyeseydi adami linc ederlerdi.ben sadri sener doneminde sike surecinin daha iyi yonetildigini dusunuyorum.bir iki hatasi vardi ama en azindan resmi sitenin mahalle kahve agzi yoktu, kurumsal bir havasi vardi.
yok neymis, sadri sener surekli kupayi istiyoruz diye sureci sulandirmismis, eee ne yapsaydi adam?sadri sener'in elinde cas karari olsa coktan hukuki girisimleri baslatirdi.
keske mayista yapilan kongre aralik ayinda yapilsaydi.hem tolunay'la daha iyi bir kadro kurardik hem de sampiyonluktan gelecek olan paralarla maddi olarak daha iyi duruma gelirdik..

Sefaenes
29.08.2013, 22:51
asil simdi yapmaliyiz tff basvuru yqapmiyacaksa basbakandan korkuyorsa istifa etsin hakkimiz olani istemek ne zamandan beri suc. ya hirsiz arabamisi calmis interpol hirsizi yakaliyor sen ise polise gidip arabani istemiyeceksin öylemi ya Sampiyonlugumu istiyorum ben o Kupa serefsizlerin elinde durmamali

kalavara
30.08.2013, 03:54
1-İHO Başkan, hukuki yollarla kupa ve tazminatlar için; Süreçte adı ön plana çıkan tüm hukukçularımızla toplanıp, yol haritası çizmelidir.

2-Tüm hukukçularımız..Buna en genç avukat kardeşlerimiz de dahil edilmelidir...

3- Futbolda 2+2 asla 4 etmiyor."Onlar kupayı iade etsin, TFF kupayı versin" gibi beklentiler, muhatapların haketmediği gereksiz iyi niyettir.

4-Muhatapların, süreçte verdiği görüntü ve halen vermeye devam ettikleri mücadeleye karşı; söylemler yerine HUKUKİ eylemlere geçilmelidir.
Olcay Çakır

aynen öyle, haketmedikleri bir iyi niyet! ya da vazgeçtim bence başkanın işin sonunun kime varacağını bildiği için ses çıkarmama, bizi pasifisize etme taktiğidir, evet öyle!

kurtcebe
30.08.2013, 06:14
Uzulerek belirtmek istiyorum ki baskanimiz sahtekar cikmis iktidar yanlisi oldugu bilinen en onemli rakibinin karsisinda rentini belli etmeden daha dogrusu rengini ozellikle iktidara tepkili genc uyelerden gizleyerek tepki oylarinida alarak baskan olmustur. TFF genel kurulunda yaptigi samimi aciklamalarina inandigimiz ve iste bize lazim olan baskan sahtekara hirsiza yuzune karsi soyleyecegini soyluyor derken sonraki icraatlari ile bu konusmasindaki asil durusunu yitirmistir. Bir nevi basbakan tarafindan kendisine ayar verilmistir. Belki vaadler verilmistir, bu vaadlerden biri kupada olabilir bilemem ama baskan kesinlikle iki yuzlu davranmaktadir. Basbakanla defalarca gorustuk ama sike sureci hakki da hic konusmadik diyen adama o zaman ne konustunuz diye soracak bir basin mensubunun olmamasi da ilginc. Ne konustun o zaman, hirsizlarin bir numarali savunucusu ve avukati ile, ne konustun adam kendi cikardigi yasayi bile degismis onlar icin sen ne konustun?
Fenerbahce camiasina ve taraftarina yalakalik yapmak, o stadda taraftar icinde mac seyrederek sov yapmak icin on hazirlik olarak o taraftari poh pohlamak trabzonspor baskanina uakismaz. Bize adam gibi baskan lazim, onuda bizim memleket cikaramadi gitti. Istanbul yalakasi olmayan bir baskan istiyorum bu kisi maalesef Usta da olamaz. En guzel aday sayin Kulacoglu insaallah birgun onun gibi biri baskan olur bu klube

Emirhan Makul
30.08.2013, 10:31
Şu anda başvuru yapılması lazım hatta önümüzde durmaları bizimde arkalarında o binayı basmamız lazım neyi bekliyoruz ben anlamıyorum.

bordolumavi
30.08.2013, 12:39
Basbakan kupanin pesini birakmasi icin bunlarin kulagina birsey fisildadi‚ hatta birseyler verdi ki son zamanlarda daha kupa istemiyorlar‚ sut dokmus kedi gibiler. Baskanlarinin dun televizyon kanallarinda soyledikleri de cabasi.
antu da okudugum bırsey bu yazı.... ŞİKECİLER DE OLAYI COZMUS BIZIM BASKANIN SON GUNLERDE KUPAMIZI ISTIYORUZ DIYE TEK KELIME ETMEDIGINI ONLARDA GORUYOR,

Mollasalihoğlu
30.08.2013, 12:41
Pazartesi, Salı kulüp tavrını belirlememişse, taraftar olarak bizler tavrımızı belirleriz.

Murat'
30.08.2013, 12:56
Bence de Tff'ye kesinlikle başvurulmamlı, bu federasyon derhal devrilmeli.O koltukta adam gibi birileri oturmalı.

TSelif
30.08.2013, 12:57
Bu adam başvuru falan yapmayacak. Görün bakın. Seçimler var önümüzde . O zamana kadar iş bitmiş olur ve kupamız gelirse padişah için iyi olmaz. Burada kendisine seçime kadar kılın kıpırdamayacak dedi.
Biz kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz . Ne varsa bizde var

bordolumavi
30.08.2013, 12:59
Pazartesi, Salı kulüp tavrını belirlememişse, taraftar olarak bizler tavrımızı belirleriz. bence yonetıme maıl atarak bırsey yapamayız yanı uefa ya maıl attıgımızda bızı dıkkate aldıkları kadar kendı yonetımımız bızı dıkkate almaz,benım merak ettıgım sey mesela trabzonda bır yuruyus duzenlenıp yonetımın bu tavrı protesto edılebılırmı,belkı abarttıgımız dusunenler olacaktır ama ınan oyle bır protesto da 5 bın adet dagıtılan bedava kombıne bılet sahıplerınden dayak yeme olasılıgımız fazla,bu soyledıgımı es gecmeyın

Mollasalihoğlu
30.08.2013, 13:01
bence yonetıme maıl atarak bırsey yapamayız yanı uefa ya maıl attıgımızda bızı dıkkate aldıkları kadar kendı yonetımımız bızı dıkkate almaz,benım merak ettıgım sey mesela trabzonda bır yuruyus duzenlenıp yonetımın bu tavrı protesto edılebılırmı,belkı abarttıgımız dusunenler olacaktır ama ınan oyle bır protesto da 5 bın adet dagıtılan bedava kombıne bılet sahıplerınden dayak yeme olasılıgımız fazla,bu soyledıgımı es gecmeyın

Bir şeyler yapacağız karar alıp. Sadece mail olmaz büyük ihtimalle.

Dayak yemedik, yemeyiz, sıkıntı yok :)

NFeS NeVa
30.08.2013, 13:03
Basvuru yapmiyor cünki kendisi Trabzon pak parti neferidir..Trabzonspor baskanligi kendisi icin aractir..Genel baskani hafta basinda kendisine ögütlemistir " fenerimeceza verirlerse gidip tff ye basurma,bak ileride vekilligin tehlikeye girer,bosa yalamalik yapmis olursun banada" diye kulagini cektiginden,kupa -aziz -temis futbol paydasligi - 3 leminde yasayan iho bir anda bu kadar kupaya yakinken,ben basvuru yapmicam kivirmasini yapti..yarinda takimin ismin degistirmeye kalkarmi acaba Aktrabzonspor diye..ne capsiz adamlarca idare ediliyor bu takim ya yazik..bir söylemi digerineuymuyor,kivirip kivirip duruyor..
Mevcut siyaset el attigi herseyi cürütüp deforme etmekte usta,buna canak tutan iho gibi figüranlarda malesef TS gibi bir camiayi etrafImiza asagilama konusu yapmakta..

bordolumavi
30.08.2013, 13:07
Bir şeyler yapacağız karar alıp. Sadece mail olmaz büyük ihtimalle.

Dayak yemedik, yemeyiz, sıkıntı yok :)

ben ıst da yasıyorum ama orda olan olaylardan az cok haberdarım gecen hafta ordaydım rıze macına da gıttım,benım gordugumu herkes gormustur trabzonlu gecnler grubunun oldugu bolumde 61 ıncı dakıka da rabıa yı temsıl eden pankartlar falan acıldı,gorduklerıme duyduklarıma o kadar cok uzuluyorum ki bu yonetımden sonra yasadıgımız seylere ınanamıyorum,bedava bılet falan hep vardı ama sımdı stadın ıcınde akp genclık kolları gıbı grupların olması benı derınden yaraladı,belkıde hayattakı en saf en cıkarsız sevgımdır trabzonspor sevgısı ama sımdı goruyorumkı benım orda bordo-mavı forma ıle ızledıgım uşaklar kullanılarak baska seylere hızmet edılıyor

Doğukan Uçan
30.08.2013, 13:08
başvuru yapmassan babayı verirler neyi bekliyor

Mollasalihoğlu
30.08.2013, 13:10
ben ıst da yasıyorum ama orda olan olaylardan az cok haberdarım gecen hafta ordaydım rıze macına da gıttım,benım gordugumu herkes gormustur trabzonlu gecnler grubunun oldugu bolumde 61 ıncı dakıka da rabıa yı temsıl eden pankartlar falan acıldı,gorduklerıme duyduklarıma o kadar cok uzuluyorum ki bu yonetımden sonra yasadıgımız seylere ınanamıyorum,bedava bılet falan hep vardı ama sımdı stadın ıcınde akp genclık kolları gıbı grupların olması benı derınden yaraladı,belkıde hayattakı en saf en cıkarsız sevgımdır trabzonspor sevgısı ama sımdı goruyorumkı benım orda bordo-mavı forma ıle ızledıgım uşaklar kullanılarak baska seylere hızmet edılıyor

Bir kısım kendini kullandırıyor olabilir ama bu bizi ne doğru yoldan ayırır ne de doğru yolda giderken korkmamıza neden olur.

Trabzonspor için doğru ne ise, onu yapmaya el ele devam edeceğiz. ;)

Mert'
30.08.2013, 13:11
Başvuru yapılsa TFF'nin reddetme gibi bir lüksü yok değil mi?

GULER
30.08.2013, 13:14
Basbakanin kulubu niye ziyaret ettigi belli oldu.

Jackal Wile
30.08.2013, 13:15
kupayı her türlü alıcaz kimsenin lutfuna gerek yok ama o tazminat davaları açılmalı açmayan adamı trabzona sokan trabzonspor taraftarına da yazıklar olsun

Ufuk Turgut
30.08.2013, 23:31
bu IHO'ya bırılerı emır verdı anlasıldı..rte nın klubu neden zıyaret ettıgı malumumuz artık ..bırılerının bu adamın onunu kesmesı yada dur demesı lazım...tıksıntı vermeye basladı bu adamın ıcraatları soylemlerı.

Enes Ünal Kaya
30.08.2013, 23:48
Kulube Telefon Falan Açarak Org Mu Başlatsak Napsak..

Her Geçen Gün Alehimize ve Ben Çıldırmak Üzereyim.

Zaten Adamlar Süreci Uzatmak İstiyor

Talha.YILMAZ
31.08.2013, 00:00
İbrahim Hacıosmanogluna vermiş olduğum destekten ötürü özür diliyorum!

Sümeyye Şahin
31.08.2013, 00:03
"RÜYA GÖRÜYORLAR"
"Kupası alınır, puanı silinir, Fenerbahçe ligden düşürülür diyenler rüya görüyor. Biz burada olalım olmayalım bu camia bu taraftar bu davadan vazgeçmez. Biz hepimiz çok tutkuluyuz. Taraftarımız da öyle. Bu kupa Fenerbahçe'nin kupası. Bu kupada gözyaşı var, kan var, ter var. Uğrunda hapis yatılmışlık var. 1 kişi bile çıkıp ben o kupayı alırım diyemez, kimse de alamaz."
http://spor.haberturk.com/futbol/haber/873620-10-yil-gecse-de-aklanacagiz

derler adama.

poetricus
31.08.2013, 00:35
Başkanın vardır bir bildiği ve binlerce bilmediği...

selcuk
31.08.2013, 03:50
secimlerden önce baskan kilini kipirdatmiyacaktir diyen düsünüyorum

TSezgin61
31.08.2013, 09:13
Bu basvuru isi canimi sikmaya basladi.

Yönetim hazirlikli olmaliydi. Basvuru en gec cuma günü yapilmaliydi.

Pazartesi yapilmazsa art niyet ararim.

Napiyor bunlar? Avukatlarla fikir alisverisinde bulunmuyorlarmi?

Ulan varyaaaaaaa..

bordolumavi
31.08.2013, 09:29
pek etkılı olacagını dusunmesemde bu durum ıcın bırsey yapmadık adına ılk adım olarak uefa ya yapıldıgı gıbı kulubede maıl atmaya fax cekılmeye baslanmalı dıye dusunuyorum,trıbundekı grupların cogunun bır sekılde kontrol altında tutuldugunu dusunursek bu işe ancak bmn gıbı bagımsız ozgur ıradesı olan orgutlenmeler tepkı koyabılır

şenol.08.borçkalı
31.08.2013, 10:49
aynen ptesi günü başvuru yapılması lazım..

adamlar pişkince''kupayı bizden kimse alamaz '' diyor..

başkan hala onlardan gider ayak bir efendilik ,dürüstlük bekliyor.

ÇOK FAZLA İYİMSERLİK..ÇOKK

BU KADAR KARARDAN SONRA ,ANORMAL DAVRANANLARDAN BU ŞEKİLDE BİR İYİNİYET BEKLEMEK FAZLA SAFLIK OLUR..

klübün ptesi günü KESİNLİKLE resmi başvuruda bulunması gerekiyor..

Hatta bir mektup yazıılmalı..MEKTUBUN BAŞLIĞI ''' PİŞKİNLİĞİN SON NOKTASI '' olmalı..

Bu mektup TFF ye , FİFA ya , UEFA ya , TÜM AVRUPA TAKIMLARINA..Tüm Dünya Basınına, tüm siyasi partilere , kısacası bütün cümle aleme gönderilmeli.

Karsımızdakiler bundan anlarlar..Normal değiller çünkü..

Burçak
31.08.2013, 11:07
kime neyin artistliğini yapıyorsun başkaaan.
onlarda onur olsaydı zaten buralara gelmezdi bu iş.
onlar bu işi unutturup kapatmak istiyor senin dediğine bak..
yapın artık resmi başvuruyu.
hem o kupa hemde o yılın tüm tazminatlarını söke söke alalım şikeci emek hırsızlarından.

Mert'
31.08.2013, 11:20
Ulan IHO Bursa bile hemen açıklama yapıp hakkımızı arayacagız diyor sen hala bisey yapmıyorsun

TSelif
31.08.2013, 11:37
kime neyin artistliğini yapıyorsun başkaaan.
onlarda onur olsaydı zaten buralara gelmezdi bu iş.
onlar bu işi unutturup kapatmak istiyor senin dediğine bak..
yapın artık resmi başvuruyu.
hem o kupa hemde o yılın tüm tazminatlarını söke söke alalım şikeci emek hırsızlarından.

Hayır adamlar zaten 2011'den beri tek dertleri kupayı bize vermemek. Bizim polyana kendiliğinden bize verecekler diyo.
Bu adamdan hayır yok bize :ad:

TSelif
31.08.2013, 11:39
Adama bak yahu fenerlilerden onurlu bir duruş bekliyor. Ulan valla gelip o kulüp binası yakacam :mad:

oflubektas
31.08.2013, 12:26
Ben ilk kez başkanın bu açıklamasını doğru buldum. Çünkü yönetimin 3 aylık icraatına bakılırsa beklemek en iyisi. Federasyon yerine Akp genel merkezine bile dilekçe verebilirler. En iyisi bizimkiler yüzlerine gözlerine bulaştırmadan iş kendi yağında kavrulsun :)

Kadir
31.08.2013, 12:31
Başkan ne yapmaya çalışıyorsun ? Yoksa seçim öncesi parti mitinginde başbakanın elinden mi alacaksın kupayı ?

UĞUR DURTAŞ
31.08.2013, 13:04
3 eylül son..........

başvurudan önce acil yapılması gereken işler var kanısındayım.

bu takımın sol bek ihtiyacı var.

bu takımın 2 tane forvete ihtiyacı var başkan.

bu transferler yapılmassa vay halimize

olcan dan sol bek

henrıgue batuhandan golcü olmaz

UEFA dan ciddi para geldi

sen bu transferleri gerçekleştir.

harcadığından daha fazlasını kazanacaksın.

nakzo
31.08.2013, 13:15
pek etkılı olacagını dusunmesemde bu durum ıcın bırsey yapmadık adına ılk adım olarak uefa ya yapıldıgı gıbı kulubede maıl atmaya fax cekılmeye baslanmalı dıye dusunuyorum,trıbundekı grupların cogunun bır sekılde kontrol altında tutuldugunu dusunursek bu işe ancak bmn gıbı bagımsız ozgur ıradesı olan orgutlenmeler tepkı koyabılır

ilk günden beri söylüyorum BMN bir bildiri yayınlamalı baksanıza açık ceza almış çakallar işi sulandırıp tedbir diyorlar hala bunların kupayı vereceklerini bekleyen kot kafadır kot kafa.

nakzo
31.08.2013, 13:17
Adama bak yahu fenerlilerden onurlu bir duruş bekliyor. Ulan valla gelip o kulüp binası yakacam :mad:

apo kendini vatan için feda ederde yüzde bir, pislik fb spor ahırı yinede o kupayı vermez.

nakzo
31.08.2013, 13:20
3 eylül son..........

başvurudan önce acil yapılması gereken işler var kanısındayım.

bu takımın sol bek ihtiyacı var.

bu takımın 2 tane forvete ihtiyacı var başkan.

bu transferler yapılmassa vay halimize

olcan dan sol bek

henrıgue batuhandan golcü olmaz

UEFA dan ciddi para geldi

sen bu transferleri gerçekleştir.

harcadığından daha fazlasını kazanacaksın.

sevgili abim işin bam noktasıda orası zaten. Transfer yapılmasın, Trabzonspor geçen seneden daha beter can derdine düşsün,maç ve sırılama derdinden kimsenin şikeyle uğraşacak hali kalmasın!!!!!!!!!!!!

ziyaretci
31.08.2013, 13:22
midem
bulaniyor.

Hüseyin Çümen
31.08.2013, 13:25
federasyon ve kuralları değiştirecez tek yol bu gözüküyor alpay köse ye göre

socrates
31.08.2013, 13:31
ampule tapandan ne beklersin
hemen askere de yazılsın, suriyeye komando olarak yollar bunu tayyib

fb taraftarlarının arasına oturmadan gitsin müzelerinde kupayla bi resim çektirsin olsun bitsin kapansın bu iş
İHO TS tarihinde bi kara lekedir, TS.lu olduğumuzu fısıldayarak söyleyemez hale geldik, o rantiyye sırasına girdi biz yerin dibine geçtik sayesinde

hodlu
31.08.2013, 13:54
Kime ve neye hizmet ettiği belli oldu Hacı'nın. Yazıklar olsun ki; Allah deyip, hak hukuk deyip, insanları kandırmak nasıl bir Müslümanlık anlayışı oluyorsa kendisine sormak lazım...

poetricus
31.08.2013, 15:59
Temel'i idam ediyorlarmış. Son sözü; "Ha bu bana ders olsun!" olmuş. Bilmem ki bu camia ders alır mı? Bu işin bu niktaya kadar gelmesi taraftarın emeğiyle oldu. Şimdi Başkan o emeği birilerine peşkeş çekiyor. Bir daha başkan seçerken akıllı davranırız inşallah...

Adam tam Yedi Bela Hüsnü...

turgutlu
31.08.2013, 16:57
Bizim başkan fener taraftarının arasında oturacağım demiştiya , belki bir umut o maçtan sonra malulen emekliye ayrılırsa bizde yeni başkan seçeriz.

My
31.08.2013, 17:13
Acaba başkana başbakan tamam artık sen sus, mesajını verdin. Daha fazla ortamı germe. Milleti birbirine düşüreceksiniz. Olmuyor böyle. Türk futbolunu(!) batırmadan(!) bu işi nasıl çözeriz onun için uğraşıyoruz gibi bir şeyler mi dedi ?.. Kupa mupa sözü felan da almamıştır bu anasını satayım o kadar emek vererek getirdiğimiz mücadelemizi birisinin safsalaklığından dolayı peşkeş çekilmesini bünyem kaldıramaz yeminlen. İnsanın beynini kemiriyor bu belirsizlik!

poetricus
31.08.2013, 18:04
Acaba başkana başbakan tamam artık sen sus, mesajını verdin. Daha fazla ortamı germe. Milleti birbirine düşüreceksiniz. Olmuyor böyle. Türk futbolunu(!) batırmadan(!) bu işi nasıl çözeriz onun için uğraşıyoruz gibi bir şeyler mi dedi ?.. Kupa mupa sözü felan da almamıştır bu anasını satayım o kadar emek vererek getirdiğimiz mücadelemizi birisinin safsalaklığından dolayı peşkeş çekilmesini bünyem kaldıramaz yeminlen. İnsanın beynini kemiriyor bu belirsizlik!
Başbakan'ın, karşısında Hacı gibi her şeyi kendisine peşkeş çekmeye teşne birini bulduktan sonra o sözleri söylemesine bile gerek yok. Elbirliği ile satıldık. Onca emeğe yazık oldu.

poetricus
31.08.2013, 18:07
Başbakan'ın, karşısında Hacı gibi her şeyi kendisine peşkeş çekmeye teşne birini bulduktan sonra o sözleri söylemesine bile gerek yok. Ne Başbakan'ın bize karşı tavrı 3 Temmuz'da başladı ne Hacı'nın ona yalakalığı başkan seçildikten sonra. Elbirliği ile satıldık. Onca emeğe yazık oldu. Ama belirsiz kalması ikisinin de işine geliyor...

MaEsTrO
31.08.2013, 18:09
La Allah askina, su adama ulasabilen biri varsa ulassin. Gittigi yol yol degil, uyarsinlar sunu, gerekli yerlere yapsin basvurulari. Iyice zivanadan cikti.

Rıza ÇOLAK
31.08.2013, 18:21
güme gitti kupamız demek... Satıldık demek... imzama bakın demek

Anıl C
31.08.2013, 18:25
Başkan onurlu duruş bekliyoda şikebahçede onur, şeref olsaydı şike yapmazlardı.

My
31.08.2013, 21:09
Başbakan'ın, karşısında Hacı gibi her şeyi kendisine peşkeş çekmeye teşne birini bulduktan sonra o sözleri söylemesine bile gerek yok. Ne Başbakan'ın bize karşı tavrı 3 Temmuz'da başladı ne Hacı'nın ona yalakalığı başkan seçildikten sonra. Elbirliği ile satıldık. Onca emeğe yazık oldu. Ama belirsiz kalması ikisinin de işine geliyor...Hocam çok ağır bir itham değil mi bu yahu? Yani o kadar keskin söylemleri sırf Trabzonspor'u elegeçirebilmek için yapıp atafener'in baştan beri piyonu olduğu fikri bana çok ütopik gibi geliyor. Ben mi çok safım yoksa anlamadım valla. Yok eğer böylese de hakikaten bu dünyanın çivisi çıkmış demektir futbolu mutbolu tamamen rafa kaldırırım bu kadar şerefsizliği bünyem kaldırmaz vallaha.

carolo
31.08.2013, 21:12
onu diyen aslinda IHO deyil RTE

poetricus
31.08.2013, 22:15
Hocam çok ağır bir itham değil mi bu yahu? Yani o kadar keskin söylemleri sırf Trabzonspor'u elegeçirebilmek için yapıp atafener'in baştan beri piyonu olduğu fikri bana çok ütopik gibi geliyor. Ben mi çok safım yoksa anlamadım valla. Yok eğer böylese de hakikaten bu dünyanın çivisi çıkmış demektir futbolu mutbolu tamamen rafa kaldırırım bu kadar şerefsizliği bünyem kaldırmaz vallaha.
Dostum iki isim de kamuoyunun mechulü değil. Şöyle birkaç yıl geriye gitsen her şey ortada. 2003'te oynanan FB maçı ve Trabzon'da çıkan olaylar sonrası Özkan Sümer'in istifasına kadar giden süreçte Başbakan'ın rolünü bilmeyen mi var? Kaldı ki o olay münferit bir olay da değildi. Biraz arşiv araştırmasıyla çok daha fazlasını bulursun. Başkan'a gelince: İki kişiye yaltaklanmaktan hiç geri durmadı: Haluk Ulusoy ve Başbakan.

Ayrıca Hacı'nın adaylık sürecinden bugüne kadar ki soylem ve tavır değişiklikleri size normal mi geliyor?

İşin özü: Yağmalandık, satıldık, peşkeş çekildik ey halkım unutma bizi!

berke_arda
01.09.2013, 03:10
söylem ve eylemler konusunda yıldırım demirören'le aralarındaki benzerlikler göz önüne alındığında kupa için mücadele etmeyi bırakın sezon sonuna kalmaz ya siyasetin oyuncağı yapar/bunun için gerekli alt yapıyı hazırladı) yada kulübün kapısına kilidi takar insallah ben çok karamsar durundayımdır.

orhan42
01.09.2013, 12:53
İtten köpekten dürüstlük beklemek,saflıktan,mallıktan başka bir şey değildir kimse kusuruma bakmasın...

Oğuz B.
01.09.2013, 12:57
Yahu tff hala açıklama yapmıyor.

"Bizim için bu süreç kapanmıştır" demedi mi bu adamlar? Demek ki bu konudaki fikirleri aynı. Cas kararına rağmen değişmedi. Değişmez de.

Şuanda bekliyor olmamız; iahanettir.

atigol
01.09.2013, 13:31
Biz Sadri Senere kizdik Tff secimlerinde Demiroren e oy verdi diye ama IHOyada oy verse ayni seyler olacakmis belliki, IHO federasyon baskani olsa demiroren de bir farki olmayacakti belliki, sportif olarak hersey sonuclanmis ama kilini kipirdatmiyor beyzade

poetricus
01.09.2013, 19:10
Başkan, BIG BROTHER'in emirlerini uyguluyor. Seçilmeden önceki eylem ve söylemlerini şu ankilerle karşılaştırın sonuç ihanete çıkar.
Geçmiş olsun.
Atanmış TFF'den atanmış başkanımızın o kupayı isteyeceğini düşünmek ya çocukça saflıktır ya da neyse sükût lazım.

Doğukan Uçan
01.09.2013, 19:18
bende yukarıdaki büyüklerimin yorumuna katılıyorum onu diyen bencede RTE ;)

carolo
01.09.2013, 19:24
MAALESEf kulubu ele geçirmisler bu kulup bizim degil iktidarin kulubu olmus!
IHO'ya gore kupa onemli degil kupa'yi alip fenerlileri RTE'ye karsi ayaklandiramaya gerek yok durduk yere!

asilhamsi
01.09.2013, 19:33
herkes durdugu yerde dursun bakalım.

Ne demek hicbiryere basvurmayacagız.Trabzonspor kimsenin babasının malı degil.

Hem tazminat hem de kume dusurme icin basvuracagız.Kendi cok istiyorsa klup satın alıp baskanlık oynasın.

Simdi sunu konusalım.Klubun gerekli basvuruları yapması icin ne yapıyoruz.

Bu mücadelenin en basından beri taraftar olarak varız.

Finali yapmakta bize yarasır.

Evet ne yapıyoruz bu basvurular icin.

Klup binasını basmak dahil her secenekte varım.

Hüseyin Başoğlu
01.09.2013, 19:33
bence erken konusuyoruz ya hadi bakalım

sefayasin
01.09.2013, 19:36
Siyasi genel seçimden sonra kupa gelir.. Tazminatı ve küme düşürmeyi hayal etmeyin burası Türkiye kimse fenerbahçeyi küme düşürtemez ve tazminat davası açıpta türkiye nezdinde kazançlı çıkamaz.

asilhamsi
01.09.2013, 19:38
Taraftar olarak bizim dava acma sansımız var mı?

asilhamsi
01.09.2013, 19:47
Merhaba;

Fanatik bir Trabzonspor taraftarıyım.CAS meselesi ile ilgili bundan sonraki yol haritanız icin hem bizi hemde kamuoyunu aydınlatmak zorundasınız.

Bu son kararlardan sonra tazminat,kupa ve fenerbahcenin dusurulmesi icin basvuru hakkımız var.

Bununla ilgili ne gibi calısmalr yapıyorsunuz.

Sunu cok iyi bilmelisiniz ki Trabzonsporun haklarının yenilmesine her ne sebeple olursa olsun biz taraftarlar olarak musade etmeyiz.

Konuyu yakinen takip ediyoruz ve basvurular icin atılması gerekli adımları en kısa surede atmanızı bekliyoruz.

Bu konuda biz taraftarlardan beklentilerinizi resmi site aracılıgıyla bizlere bildirirseniz bizlerde elimizden gelen gayreti gosterecegiz.

Saygılarımla

Hüseyin Çakmak

Trabzonspor Taraftarı.

Klube attıgım email.

Bundan hergun gonderecegim taki cevap gelene kadar.

Yaşar
01.09.2013, 19:59
Başkan fb kulübü başkanlığı için adaylığını açıklamadı mı daha?
Başımızda herhangi bir fbli bile olsaydı bu kadar rezalet şike politikası izlemezdi.
Enteresan ve bir o kadar da rezalet bir durum.

orhan42
02.09.2013, 00:37
Sahibinin sesi..Sahibi malum...

Abdullah Altıntaş
02.09.2013, 00:40
Namusuna sahip çık hacı satışa getirme bizi, kupayı al sonrada defol git.

Vkgz
04.09.2013, 18:30
Galatasaray olsa şimdi çorabını bile almıştı fenerbahçe'nin...

beklememiz o kadar saçmaki

Mustafa ÖZDEMİR
04.09.2013, 18:32
çoktan tazminat davasını bile açmamız lazımdı...

gurur6134
04.09.2013, 18:34
Sampiyon zaten biziz bana gore kupa kadar onemli sey 150 trilyonu bulan faiziyle birlikte alacagimizin tahsil edilmesi sikecilerden..bu firsat kacmax klubun borclari odenir fenevde bu darbe sonrasi bidaha toparlsnamsz..bu tarihi firsati degerlendirmeyen ts dusmani hainidir..basvuru yapmadan uefa harekete gecmez dolayidiyla tff de..klubu rte ye akp ye pedkes cekme namusunu menfaatin ugruna satma iho..

turgutlu
04.09.2013, 19:37
Forumda bi tazminattır gidiyor. Daha surları geçmeden kaledeki altınların hesabı yapılıyor. Demekki bizim taraftarın asıl önemsediği şey paraymış.

Muhalif
04.09.2013, 19:48
Forumda bi tazminattır gidiyor. Daha surları geçmeden kaledeki altınların hesabı yapılıyor. Demekki bizim taraftarın asıl önemsediği şey paraymış.

Asıl önemsediğimiz şey para değil. Asıl önemsediğimiz Fb'nin talimatlar gereği küme düşmesi. Hazır düşmüşken mesela milyon 100 Tl de bize tazminat ödemek zorunda kalması, zaten Avrupa'ya da gidemeyecek uzun süre. Yani asıl mesele bizim için fener'in ölmesi kısaca. Bize o Mayıs akşamı yaşatmadıkları şampiyonluk turu, kanırtmaları, koyduk muları vb. içimizde birikenler fenerin ancak bu şekilde en az 5-6 yıl geri dönemeyecek şekilde gömülmesiyle ödetilebilir. Bunun için tazminat derdindeyiz arkadaşım, sen çok yanlış anlamışsın olayı.

turgutlu
04.09.2013, 19:55
Asıl önemsediğimiz şey para değil. Asıl önemsediğimiz Fb'nin talimatlar gereği küme düşmesi. Hazır düşmüşken mesela milyon 100 Tl de bize tazminat ödemek zorunda kalması, zaten Avrupa'ya da gidemeyecek uzun süre. Yani asıl mesele bizim için fener'in ölmesi kısaca. Bize o Mayıs akşamı yaşatmadıkları şampiyonluk turu, kanırtmaları, koyduk muları vb. içimizde birikenler fenerin ancak bu şekilde en az 5-6 yıl geri dönemeyecek şekilde gömülmesiyle ödetilebilir. Bunun için tazminat derdindeyiz arkadaşım, sen çok yanlış anlamışsın olayı.

Para lafı geçince cinlerim tepeme çıkıyor. :( Para insanı bütün amaçlarından saptırır.

Emre İskender
04.09.2013, 20:03
Hacıosmanoğlu'nun Cas Ceza Verdikten Sonra Tff'ye Başvuru Yapmayacağız Demesi? ekmek bulamıyorsanız pasta yiyin demek gibi...

cyberentalpi
04.09.2013, 23:45

bu yazınızdan dolayı size tesekkur ederim.
baskanın aynı sekilde fb taraftarının sucu yok felan demesine bende gıcıgım

yahu adamlar sikeyi gore gore bile bile savunuyorlar. bizim taraftarımızı dusunsun iho.

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2013, 08:31
Bu demeci bizleri çok üzmüş ve yaralamıştır.

Şikeci basın ve kalemşörleri bile 28 Ağustos günü kupa TS'ye verilmeli derken, İHO hiçbir yere başvurmayacağız demişti.

Hala bu şoku atlatamadım.

turgutlu
05.09.2013, 10:24
Başkan böyle diyorsa vardır bir bilmediği.

ozakgun
06.09.2013, 08:38
UEFA, TFF'ye CAS'ın verdiği kararların ardından beklenen yazıyı gönderdi. Yazıda yeniden yargılama yapılması ve Fenerbahçe'nin küme düşürülmesi isteniyor

UEFA, Fenerbahçe (http://www.aktifhaber.com/fenerbahce/) ve Beşiktaş hakkında beklenen resmi yazıyı TFF'ye salı günü gönderdi.UEFA'nın TFF'ye gönderdiği resmi yazıda özellikle Fenerbahçe'nin durumu hakkında çok ağır taleplerin yer aldığı öğrenildi.
UEFA TFF'den, Fenerbahçe'nin UEFA Disiplin Kurulu'nda ceza almasına neden olan 4 maç hakkında yeniden yargılama yapmasını talep etti. Fenerbahçe'nin cezasının içeriği hakkında da "İkinci lige düşürülmeli" cümlesinin gönderilen yazıda yer bulduğu öğrenildi.
Fenerbahçe (http://www.aktifhaber.com/fenerbahce/) hakkında "küme düşürme" talep eden UEFA, Beşiktaş hakkında da 25 Mayıs'ta Londra'da yapılan kongresinde aldığı kararlara atıfta bulunarak "Sıfır tolerans" ilkesine vurgu yaptı.
UEFA'nın, TFF'den Fenerbahçe ve Beşiktaş hakkında yeniden yargılama için talepte bulunmasının yanı sıra bu talebinin karşılık görmemesi halinde ağır yaptırımlara gitme ihtimali bulunuyor.
Öte yandan TFF'nin bu talebi karşılıksız bırakmasının halinde FIFA'nın da devreye girebileceği ve A Milli Takım dahil tüm kulüplere uluslararası müsabakalardan men cezaları verme riski bulunuyor.
TurkFutbol.Com