PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor'u Akp Diye Tanıtmak

Doğukan Uçan
23.08.2013, 21:27
Bu takımın chpli akpli mhpli kürt alevi vs vs vs her türlü taraftarı var trabzonspor siyasetin üzerindedir diyoruz ama başkanın yaptıkları affedilebilecek gibi degil.Bu forumdaki herkesin siyasi bir görüşü var ama biz burda onu hiçbir zaman konuşmadık ama başkan resmen akp başkanı olmak için yapmadıgı şey kalmadı.

Necmettin ALTUNTAŞ
23.08.2013, 21:46
Başkan Allah'ından bul.

hüseyin toraman
23.08.2013, 22:02
Akpkk li başkan gidene kadar trabzonspor taraftarliğimi askiyanaliyorum birdahada bu forma girmiyorum

newrocki
23.08.2013, 22:05
ilkokul 4 terk cahil adamı başa getirirseniz adam nerde konuşacağını nerde susacağını nerde oturup nerde kalkacağını da bilemez... NET.....

jojuk
23.08.2013, 22:06
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/527078_10153164971335051_493198957_n.jpg
TRABZONSPORLULARIN GÖZÜNDE BİTTİN SEN BAŞKAN

jojuk
23.08.2013, 22:07
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1240446_171391476377581_1561664941_n.jpg
Hacıosmanoğlu yakında azizlen birlikte maçı izler

Mehmet Fatih Silik
23.08.2013, 22:11
Utaniyorum...

İskender Çakmak
23.08.2013, 22:11
Yazıklar olsun ya. Ne kadar yanılmışiz... Bu kongreyi hayatım boyunca unutmayacağım. İcimizden vurdu bizi iktidar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Punisher-61
23.08.2013, 22:14
Secimleri unutmayin..basa bas giden secimde Haciosmanogulu son sandikta 80-200 fark atti ve baskan oldu..

Oyuna geldik..

Tayfun
23.08.2013, 22:15
Parti önemli değil. Bu kulüp siyasetin yanından dahi geçmemeli.

İHO kendi menfaatleri doğrultusunda Trabzonspor'un iliklerine kadar soktu siyaseti.

Uzun lafın kısası defol !

erolizmts
23.08.2013, 22:17
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/527078_10153164971335051_493198957_n.jpg

Geliyor milyon dolarlık bir inşaat işi daha" bakışı atmış.. Hadi bakalım Trabzonspor üzerinden ne kadar daha kazanacaksın!

Doğukan Uçan
23.08.2013, 22:19
en çokta kazım abi gibi düşünen birisi cikmadi ona yazık

Hqmi
23.08.2013, 22:28
hacıosmanoğlu senin yerin trabzonspor başkanlığı değil ak parti gençlik kolları felan orada git başkanlık yap trabzonspor'dan soğutma bizi.

Alika87
23.08.2013, 22:31
utanmadan da televizyon programlarinda, futbolu kendi cikarlari icin kullananlari futboldan uzaklastirmamiz lazim, diyor.

newrocki
23.08.2013, 22:44
utanmadan da televizyon programlarinda, futbolu kendi cikarlari icin kullananlari futboldan uzaklastirmamiz lazim, diyor.

papağan gibi aynı şeyleri tekrarlıyor.. o kadarçok ve boş konuşuyor ki artık kimse tınlamıyor bile... trabzonspor tarihine nuri albayrak ile birlikte KARA LEKE olarak kazınacak bir adam...

ayrıca iddia ediyorum maddi olarak da bitik durumdayız, alacaklarını ödeyemediklerinde görücem ben malouda'yı bosingwa'yı....

Rahim.K
23.08.2013, 23:09
Muharrem usta Akp li diye istenmedi ama yinede parası var diye Destek verenler vardı.Hacıosmanoglu muharrem usta için siyasetin Adamı deyip rakip oyları aldı ama bizi siyasetin kucagına bıraktı.2 Adayda bizi siyasete sokacaktı.İkisinin toplam Oyu 3 bine yakın.Biz seçime giderken kaybetmişiz.Umarım aralıkta ciddi bir Tepki olurda yine Siyasetin dışına çıkmak için hamle yapabiliriz.Trabzonspor siyaset üstü kalmalı.

jojuk
23.08.2013, 23:26
sayın başbakanımız şikeçileri asla desteklemedi ve yanında olmadı söyleyen kişi hacıosmanoğlu

bach72
23.08.2013, 23:28
İHO'dan büyük utanç duyuyorum.Böyle bir yağdanlığın kulübümün başkanı olmasından dolayı duyduğum üzüntü,öfke ve utancı anlatacak kelime dahi bulamıyorum.

gurcay
23.08.2013, 23:29
...........

Alika87
23.08.2013, 23:30
papağan gibi aynı şeyleri tekrarlıyor.. o kadarçok ve boş konuşuyor ki artık kimse tınlamıyor bile... trabzonspor tarihine nuri albayrak ile birlikte KARA LEKE olarak kazınacak bir adam...

ayrıca iddia ediyorum maddi olarak da bitik durumdayız, alacaklarını ödeyemediklerinde görücem ben malouda'yı bosingwa'yı....

insan nuri albayrak'i bile geri istiyor, bu kadar yani. Ilk bastan istememistim Haciyi, cünkü bunun gibi büyük konusan insanlar her zaman bos cikiyor ve malesef yaniltmadi bizi.

jojuk
23.08.2013, 23:59
SON DAKİKA: Yeni forvetimiz Trabzon'a geldi. Forvetimizi bugün Başkanımız İbrahim Hacıosmanoğlu karşıladı
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1175171_678544088841058_319728275_n.jpg

ophius
24.08.2013, 00:10
senin alıcam getircem dediğin kupanın trabzona gelmesinin en büyük sebebidir yanındaki adam
yazık günah valla bu kadar insana neyse
trabzon halkı cevabı verir sandıkta % 70 ile !??

Jackal Wile
24.08.2013, 00:16
azda olsa akpartiye oy verme ihtimalim vardı bu akşam itibari ile sıfıra inmiştir bu oran aklınca oy toplayacağını düşünenlere duyurulur.

konfucyus
24.08.2013, 00:20
akp il başkanı mübarek.
tez zamanda gidecek umarım...

jojuk
24.08.2013, 00:21
http://i.radikal.com.tr/644x385/2011/11/17/fft5_mf856242.Jpeg (http://www.google.com.tr/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=images&cd=&cad=rja&docid=_eI7d8N_gzqH0M&tbnid=0KCgZLYehnFBqM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.radikal.com.tr%2Fspor%2Ficeri ye_acil_demokrasi-1069781&ei=XNIXUvrgFIzUsgbxuoDQAw&bvm=bv.51156542,d.Yms&psig=AFQjCNE2yRc7xvj80g3CRVrak75ML6Rpag&ust=1377379260963994)

kürşat şen
24.08.2013, 00:25
kulübün başında deccal var..
bu ne rezillik ya..

jojuk
24.08.2013, 00:29
türk futbolu 0-1 şike

jojuk
24.08.2013, 00:30
http://www.duzceyerelhaber.com/resim/upload/24163.jpg (http://www.google.com.tr/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=images&cd=&cad=rja&docid=hAW_hTZR5u7qPM&tbnid=OPR0yP678zRAsM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.duzceyerelhaber.com%2Fhaber-detay.asp%3Fid%3D4152%26sike_lobisi_Meclisi_yendi_ utanc_yasasi_gecti&ei=aNQXUo_dDYfYsgaJ94DwCg&bvm=bv.51156542,d.Yms&psig=AFQjCNE2yRc7xvj80g3CRVrak75ML6Rpag&ust=1377379260963994)

mhs61
24.08.2013, 00:38
sayın başbakanımız şikeçileri asla desteklemedi ve yanında olmadı söyleyen kişi hacıosmanoğlu

Mecnun paydaştır şike yapmaz da demişti arkadaşta fener için casa giden ekipteymiş:)

jojuk
24.08.2013, 00:43
mecnun paydaştır şike yapmaz da demişti arkadaşta fener için casa giden ekipteymiş:)
sadri şeneri mumla arıyoz ama bizde hata

jojuk
24.08.2013, 00:46
bir kulüp başkanın siyasi mitinge katıldığı nerede görülmüş ?

Turan Bebek
24.08.2013, 00:51
Beyler...bu forum siyaset yeri değil...ayrıca bir kulüp başkanının, şehrini ziyaret eden başbakanını karşılaması onun emri altına girdiği anlamına gelmez. Başbakana düşmanlığınızı gidin üye olduğunuz yada gönül verdiğiniz parti mitinglerinde yapın.

mhs61
24.08.2013, 00:53
Beyler...bu forum siyaset yeri değil...ayrıca bir kulüp başkanının, şehrini ziyaret eden başbakanını karşılaması onun emri altına girdiği anlamına gelmez. Başbakana düşmanlığınızı gidin üye olduğunuz yada gönül verdiğiniz parti mitinglerinde yapın.

Tamam

ilhan
24.08.2013, 00:56
Siyaset yok..
Başlığın açılış amacı herhangi bir siyasi ideolojiye karşıtlık değil.
Öncelikle bunu ayırt etmek gerekiyor.
Oradaki isim başbakan da olabilir, muhalefet parti liderlerinden birisi de... Chp heyeti kulübü ziyaret ettiğinde de tepki vermedik mi? Yine veririz, vermeliyiz. Trabzonspor başkanı bu denli siyasetin içine gömülemez. İstanbul'daki mitinglere katılan fb, bjk, gs başkanı gördünüz mü? Görmediniz. E onların da şehrine sürekli gelip gidiyor başbakan, onlar neden gidip karşılamıyor sağda solda? Sapla samanı ayırt edelim.

fenerbahçeyi koruyan da kollayan da akp-chp-mhp'dir.
Her üçünü de tepkimizi gösterelim.

Bizim varımız yoğumuz Trabzonspor. Kavgamız, davamız Trabzonspor. Siyasetçiler, siyasiler ve siyasi partiler gelir gider. Trabzonspor baki kalır. Trabzonsporluluk ebedi kalır.

Şu görüntüler de değil başbakan başka bir siyasi lider de olsa, benim keyfim ve moralim bozulurdu. Bu denli kör olmamak gerek. Bizim kupamızı çalan fenerbahçe değil, arkasındaki siyasi partilerdir.

6222'yi unutma Trabzonsporlu...
Adını soyadını unut ama 6222'yi unutma..
Tabii o yasayı değiştiren akp-chp-mhp'yi de..

mhs61
24.08.2013, 00:59
Siyaset yok..
Başlığın açılış amacı herhangi bir siyasi ideolojiye karşıtlık değil.
Öncelikle bunu ayırt etmek gerekiyor.
Oradaki isim başbakan da olabilir, muhalefet parti liderlerinden birisi de... Chp heyeti kulübü ziyaret ettiğinde de tepki vermedik mi? Yine veririz, vermeliyiz. Trabzonspor başkanı bu denli siyasetin içine gömülemez. İstanbul'daki mitinglere katılan fb, bjk, gs başkanı gördünüz mü? Görmediniz. E onların da şehrine sürekli gelip gidiyor başbakan, onlar neden gidip karşılamıyor sağda solda? Sapla samanı ayırt edelim.

fenerbahçeyi koruyan da kollayan da akp-chp-mhp'dir.
Her üçünü de tepkimizi gösterelim.

Bizim varımız yoğumuz Trabzonspor. Kavgamız, davamız Trabzonspor. Siyasetçiler, siyasiler ve siyasi partiler gelir gider. Trabzonspor baki kalır. Trabzonsporluluk ebedi kalır.

Şu görüntüler de değil başbakan başka bir siyasi lider de olsa, benim keyfim ve moralim bozulurdu. Bu denli kör olmamak gerek. Bizim kupamızı çalan fenerbahçe değil, arkasındaki siyasi partilerdir.

6222'yi unutma Trabzonsporlu...
Adını soyadını unut ama 6222'yi unutma..
Tabii o yasayı değiştiren akp-chp-mhp'yi de..

Bu anlaşılmıyor işte bu sitede bizler tarafından chp mhp yede sert tepkiler verildi ve akp yede verilcek ve TS başkanıyım diyen adam miting miting gezerse ona da verilcek

federer61
24.08.2013, 01:08
Kazlıçeşme den sonra pek şaşırmadım açıkçası.Trabzonspor u futbolcular basamak olarak kullanıyordu,basamak aynı basamak çıkılan yer değişti.Devir değişti e tabi İHO da değişti...

jojuk
24.08.2013, 01:09
eğer çok beğeniyorsa siyaseti girsin siyasetçi olsun iyi beceriyor siyaseti Hacıosmanoğlu nasılsa

61_Hasan_69
24.08.2013, 01:12
başkana kızıyoruz bende kızıyorum ama bir gerçek var ki akp yine bu seçimlerde trabzonu güle oynaya alacak. Sadece başkan vermiyo herhalde bu kadar oyu

Mollasalihoğlu
24.08.2013, 01:12
başkana kızıyoruz bende kızıyorum ama bir gerçek var ki akp yine bu seçimlerde trabzonu güle oynaya alacak. Sadece başkan vermiyo herhalde bu kadar oyu

Başkan istediği kadar oy verebilir. İsteyen de başka partiye verir. Ama Trabzonspor etiketi ile bunlar yapılamaz.

jojuk
24.08.2013, 01:17
Başkan istediği kadar oy verebilir. İsteyen de başka partiye verir. Ama Trabzonspor etiketi ile bunlar yapılamaz.
yapılamazmı adam bal gibide yapıyor işte :)

TSemih61
24.08.2013, 01:20
Sırf bu durumdan dolayı İHO aralıkta yeniden başkan seçilebilir başarısız sonuçlar alsakta. İHO şimdiden kulübün yüz karalarına adını yazdırdı.

Fatih Birinci
24.08.2013, 01:22
en çokta kazım abi gibi düşünen birisi cikmadi ona yazık

Kazim abi erdogan bayrakatarin oglunun ortagi.....

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2

Bayundur Han
24.08.2013, 01:26
Ya simdi ben tasvip etmiyorum ama tasvip edende goremedim. Nedir bu durum? Bu adami destekleyenler nerede?

Ayni basbakan gibi. Herkes karsi. Kim verdi bu adama bu kadar oyu?

jojuk
24.08.2013, 01:31
Ya simdi ben tasvip etmiyorum ama tasvip edende goremedim. Nedir bu durum? Bu adami destekleyenler nerede?

Ayni basbakan gibi. Herkes karsi. Kim verdi bu adama bu kadar oyu?
sen galiba

Ömer Aydın
24.08.2013, 01:37
Milletin neden ayaklandiginin farkinda degilim gercekten. Basbakani karsilamak bence gayet normal bir hareket. Avrupada bunlari her gün gorebiliyoruz peki trabzonda bunlar neden olmasin ki? Lobisi olan daima kazanir ve kazanan trabzonspor olacagina dair tek bir suphem yok.

Armağan Dere
24.08.2013, 01:39
Milletin neden ayaklandiginin farkinda degilim gercekten. Basbakani karsilamak bence gayet normal bir hareket. Avrupada bunlari her gün gorebiliyoruz peki trabzonda bunlar neden olmasin ki? Lobisi olan daima kazanir ve kazanan trabzonspor olacagina dair tek bir suphem yok.

emin misin ömer kazanacağımıza.
diğer tarafta en az 5 milyon oy var.

Ömer Aydın
24.08.2013, 01:43
emin misin ömer kazanacağımıza.
diğer tarafta en az 5 milyon oy var.

Tabiiki basbakanin trabzonspor atkisini takip reklam yapmasi ona da yarar verecektir. Fakat ben bunu bi kenara atip trabzonsporun menfaatlerini dusunmek zorundayim ve eminim ki de bizim yararimiz olacakdir. Milletin ayaklanmasina anlam veremiyorum gercekcesi.

jojuk
24.08.2013, 01:48
milletin neden ayaklandiginin farkinda degilim gercekten. Basbakani karsilamak bence gayet normal bir hareket. Avrupada bunlari her gün gorebiliyoruz peki trabzonda bunlar neden olmasin ki? Lobisi olan daima kazanir ve kazanan trabzonspor olacagina dair tek bir suphem yok.
lobisi olan kazanır diyorsun fenerbahçenin lobisi senden daha fazla senden daha güçlü şike yapınca lobisi olunca kazanır o zaman senin anlayışın güçlüden yana ayrıca hacıosmanoğlu çok büyük hata yaptı ayrıca yorumunuz çok saçma lobisi olan kazanırmışmış

jojuk
24.08.2013, 01:50
tabiiki basbakanin trabzonspor atkisini takip reklam yapmasi ona da yarar verecektir. Fakat ben bunu bi kenara atip trabzonsporun menfaatlerini dusunmek zorundayim ve eminim ki de bizim yararimiz olacakdir. Milletin ayaklanmasina anlam veremiyorum gercekcesi.
senin elinden kupanı alan seni hiçe sayan zihniyete ayaklandı bu sayfa anlayabiliyormusunuz senin sevinme hakkın olan kursağında kalan şampiyonluk sevincini çalan zihniyetlere kızıyoruz ama siz hala anlamış değilsiniz

28TS61
24.08.2013, 01:58

almanyada nerde görüyorsun yada gördün de her gün görebiliyorsun yazdin ?

ben bugüne kadar bir kez olsun merkelin bayern veya dortmund yada x bir takimin atkisini taktigini yada gittigi yerlerde oranin takimi hakkinda konustugunu görüp duymadim.

yarin merkel bonna geliyor. asla ve asla onun atki takip, spor ile aciklamalar yapmiyacagini biliyorum

Ömer Aydın
24.08.2013, 01:59
lobisi olan kazanır diyorsun fenerbahçenin lobisi senden daha fazla senden daha güçlü şike yapınca lobisi olunca kazanır o zaman senin anlayışın güçlüden yana ayrıca hacıosmanoğlu çok büyük hata yaptı ayrıca yorumunuz çok saçma lobisi olan kazanırmışmış

Bakin, ben buraya sahsi fikrimi paylasiyorum, siz ise saygisizca düsüncelerime sacma diyorsunuz, hakaret olarak algiliyorum, yinede kendimce olan düsüncelerimle cevap vermeye calisacagim.

Sikecilerin lobisi fazla olabilir, dogal olarak 15milyon nufusu olan bir sehrin takimlarina politik olarak daha cok deger veriliyor, fakat ibrenin biraz olsun bize donmesinin calismalari bence mantiki ve ileri goruslu.

IHO cok büyük hata yapmissa bu hatasinin tamamini algilarmisiniz?

Hayatin dümeni güclünün yaninda olsa bile Trabzonspor bu anlayisa karsi gögüs germistir ve gerecektir, Trabzonspor budur, ve ben IHOnun hareketlerini bu yonde algiliyorum.

Ömer Aydın
24.08.2013, 02:02
senin elinden kupanı alan seni hiçe sayan zihniyete ayaklandı bu sayfa anlayabiliyormusunuz senin sevinme hakkın olan kursağında kalan şampiyonluk sevincini çalan zihniyetlere kızıyoruz ama siz hala anlamış değilsiniz

Ilahi adaletini tecelli edeceginden eminim, hic kuskun yok. Hükümet her ne kadar kivransada bunu Politik bir hamle olarak görüyor ve kiniyorum. Ama dedigim gibi: eminim ki uluslar arasi alanda adalet tecelli edip turkiyedede hakkimizin resmi aletini, yani kupamizi alacagiz.

Ben zaten seviniyorum ki, sonucda 2010-2011 sampiyonu bellidir.

Ömer Aydın
24.08.2013, 02:08
almanyada nerde görüyorsun yada gördün de her gün görebiliyorsun yazdin ?

ben bugüne kadar bir kez olsun merkelin bayern veya dortmund yada x bir takimin atkisini taktigini yada gittigi yerlerde oranin takimi hakkinda konustugunu görüp duymadim.

yarin merkel bonna geliyor. asla ve asla onun atki takip, spor ile aciklamalar yapmiyacagini biliyorum

Bakin, Almanyada bu olaylar bir atki ile basit hal olmuyor. Almanyanin büyük kulupleri vergi konusunda kolayliklar saglandigini acik acik borsaya verilen raporlarda ap aciktir. Ayrica Uli Hoenessin yapilan vergi kacakciliginda su anki hukumetin her hangi bir negatif aciklamasini gordunuz mu? Muhalif olan SPD partisi elestirmekle kalmayip kinamistir, fakat CDU/CSU bavyera eyaletinden almis oldugu oy coklugundan böyle bir aciklama yapmamistir. Farkimiz nedir? Daha yuksek oyunlar, biri atki ile, digeri daha "yuksek" sayabilecegimiz kiyaklarla...

faysal
24.08.2013, 02:08
Trabzonspor başkanımı yoksa akp üyesimi anlayamadım umarım aralıkta seçim olur.

jojuk
24.08.2013, 02:09
Ilahi adaletini tecelli edeceginden eminim, hic kuskun yok. Hükümet her ne kadar kivransada bunu Politik bir hamle olarak görüyor ve kiniyorum. Ama dedigim gibi: eminim ki uluslar arasi alanda adalet tecelli edip turkiyedede hakkimizin resmi aletini, yani kupamizi alacagiz.

Ben zaten seviniyorum ki, sonucda 2010-2011 sampiyonu bellidir.
CAS dan karar çıksada çıkmasada bu bir gerçektir 2010*2011 şampiyonuTRABZONSPOR dur..

jojuk
24.08.2013, 02:10
Trabzonspor başkanımı yoksa akp üyesimi anlayamadım umarım aralıkta seçim olur.
akp kolları üyesi böyle çalışmıyordur

Ömer Aydın
24.08.2013, 02:12
CAS dan karar çıksada çıkmasada bu bir gerçektir 2010*2011 şampiyonuTRABZONSPOR dur..

Ben de bunu izah etmeye calisiyorum zaten, Trabzonlu insani adaletlidir, adaletin en guzeline layikdir, bu konuda adalete ihtiyaci da yokdur cünkü zaten hersey ortada..:

faysal
24.08.2013, 02:12
akp kolları üyesi böyle çalışmıyordur

haklısın,takımın bas bas bağırıyo transfer diye başkanımız mitinglerde..Kimin başkanı mitinglere gitmiş..

Özgür Hacıosmanoğlu
24.08.2013, 02:19
Trabzon halkı; %68 verdikten sonra, başbakana Trabzonspor atkısı taktıktan sonra, binlerce kişiyle o meydana gittikten sonra, Trabzonspor Başkanı'nın da o otobüse binmesi tuhaf olmamalıdır bence.
Madem Trabzon, Trabzonspor'dan ibaret; buna tepki göstermenin de bir anlamı yok.

Not: AKP'li değildim, değilim ve bundan sonra da kesinlikle olmayacağım.

jojuk
24.08.2013, 02:30
Trabzon halkı; %68 verdikten sonra, başbakana Trabzonspor atkısı taktıktan sonra, binlerce kişiyle o meydana gittikten sonra, Trabzonspor Başkanı'nın da o otobüse binmesi tuhaf olmamalıdır bence.
Madem Trabzon, Trabzonspor'dan ibaret; buna tepki göstermenin de bir anlamı yok.

bu ülkede hakkımız yendi kardeş bize bu başbakanın kupa borcu var

Özgür Hacıosmanoğlu
24.08.2013, 02:43
bu ülkede hakkımız yendi kardeş bize bu başbakanın kupa borcu var

Ben de onu diyorum. Trabzonda oy kullananlar AKP'yi yere göğe taşıdıkça, borçlar birikir, faizler biner...

Nihat Günay
24.08.2013, 03:09
İbrahim hacıosmanoğlu;

Senden utanıyorum.

İktidarı, muhalefeti 3-5 oy için hırsızlara yardım ve yataklık ediyor....

Sen ise kişisel çıkarların için Trabzonspor'un onurunu satıyorsun...

Yazıklar olsun...

Nihat Günay
24.08.2013, 03:11

Her Trabzonlu'nun sporla ve/veya Trabzonsporla ilgisi olmasını bekleyemeyiz...

%10 almış, %90 almış umurumda değil....

Trabzonspor başkanı kupamızı çalanların safında yer almamalı.....

Gökhan Topsakal
24.08.2013, 03:18

hı hııı...

Nihat Günay
24.08.2013, 03:51

Bundan sonra AKP, CHP ve MHP'ye oy veren Trabzonsporlu kendini sorgulamalı...

Sen dahil...

gabriel omar
24.08.2013, 04:00

Sebep ?Hacıosmanoğlu, belediye başkanı veya vali midir ki Başbakanı karşılayacak ?

Yeter be ,sıyrılın şu siyasi kimliğinizden de gerçeği görün.Midemi bulandırıyorsun.Hala savunabiliyorsunuz ya pes.Bu ülkede her türlü pislik kapatılır,yeter ki pisliği yapanlar sizin tarafınızda olsun.

Çok şey denir de sizin gibi partizanlara ne dense boş.

Travelair
24.08.2013, 07:26
Eğer bir kulüp başkanı siyasetten güç almak uğruna bir partiye yanaşıyorsa, sonraki başkanlık seçiminde onu başkanlıktan indirip kendisi geçmek isteyen de o partiye muhalif partilerin gücünden yararlanmak isteyecektir. Bu her siyasi görüşten taraftarı olan bir futbol kulübünde olursa ne olur? O kulübün camiası bölünür, birbirine rakip olur. Kulübün gücü bölünür, sonunda kulüp bölünür

Punisher-61
24.08.2013, 08:15
Türk milleti safdir.. Secimlerde baskan gelir o bölgenin takimin atkisini takar millet oylari ona verir.. Bu sistem o kadar basit..

Futbol ve politikayi bir tutanda bir tek türkiyedir..

Haciosmanogulu gitsinde forvet baksin takimin hali ortada... O destekledigi basbakan trabzonspordan nefret ediyordur..

Punisher-61
24.08.2013, 08:23

Böyle konuda burasi siyaset yeridir arkadas..

Benim kulübün baskani basbakani karsilanaya gidiyorda mitinglerine katiliyorsa bende burda bu konuyu tartisirim o kadar basit..

Belediye baskanlari nerde...

Yil 2013 basbakani havaalaninda trabzonspor kulübü baskani karsiliyor..
Su rezillige bakar misin.

Düsünün Obama texasa gidiyor dallas cowboys kulüb baskani onu karsiliyor tam komedi olur..

Cenkhan
24.08.2013, 08:34
Menfaatimiz adına biz de kirleneceksek savunduğumuz değerlerin ne anlamı kaldı? Erdoğan Bayraktar, Faruk Özak, RTE.. Siyasilerin bizim takımla nasıl bir organik bağı olabilir? Çekin artık elinizi üzerimizden.

Eğer kupa, bu iğrenç hamleler sonrası gelecekse olduğu yerde kalsın. Yönetim kendini sattı, biz şimdilik direniyoruz. Taraftar da bu yöne eğilecekse aralarında olmaktan utanırım; iktidarın köpeği olacağıma laciyi çeker ve şikeci olurum.

serdar61
24.08.2013, 08:37
http://i.radikal.com.tr/644x385/2011/11/17/fft5_mf856242.Jpeg (http://www.google.com.tr/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=images&cd=&cad=rja&docid=_eI7d8N_gzqH0M&tbnid=0KCgZLYehnFBqM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.radikal.com.tr%2Fspor%2Ficeri ye_acil_demokrasi-1069781&ei=XNIXUvrgFIzUsgbxuoDQAw&bvm=bv.51156542,d.Yms&psig=AFQjCNE2yRc7xvj80g3CRVrak75ML6Rpag&ust=1377379260963994)

Çok şık

Yunus Danışmaz
24.08.2013, 08:40
Abi şu adama atkı verip taktırıyorlar ya. İfrit oluyorum ya.O atkı verenlerin Trabzonsporluluğundan da şüphe ediyorum...

sadık
24.08.2013, 08:54
Şu adam dediğiniz bu ülkenin başbakanı. Başkanımız da kentimizde onu karşılaması gayet normal bir durum . Kimsenin gocunması gerekecek bir durum yok bence.

aaahmet61
24.08.2013, 09:05

ülkede laikçi İslamcı kavgası had safada.vatandaşın yüzde doksanı 1. olarak laik mi dindar mı ona bakarak oy veriyor.2. olarak ekonomiye bakarak oy veriyor.trabzonspor hikaye.eskiden spor önemliydi şimdi önemli değil .bilgisayar çıktı futbol bitti.

Cenkhan
24.08.2013, 09:08
Biat kültürünü bırakalım. Başımıza bakan olmuş diye kimsenin kulübüme siyaset sokmaya çalışmasına saygı duymam. Oyla seçilenin sorumluluğu herkesedir, yandaşlarına değil. Menfaat sağlamak için illa ki yanında gözükmemiz, mitingine katılmamız, Mecnun'u sıvazlamamız gerekiyorsa bu adama da gocunurum, o adama da..

Herkes titrinin altını dolduracak kalifiyede olacak. Seçimi loto zannediyor herkes bu ülkede. Ben yaşamak için haftada 60 saat çalışıyorsam Trabzonspor da çalışacak, başkanını sağa sola yollayıp yardaklanmayacak.

Boyun bağına alışanı daha kalınına zorlarlar ileride, o zaman ön safta en ılık olarak sizi sunarız; gocunmaca yok.

Harun
24.08.2013, 09:13
Bu tür siyasi başlıklar açılarak Hacıosmanoğlu'nun yaptığından farklı bir şey yapılmamış oluyor.

Yunus Danışmaz
24.08.2013, 09:15
Şu adam dediğiniz bu ülkenin başbakanı. Başkanımız da kentimizde onu karşılaması gayet normal bir durum . Kimsenin gocunması gerekecek bir durum yok bence.

Siyasete fazla girmek istemem ama o başbakan '' %50 yi evinde zor tutuyorum'' dediği anda bu ülkenin başbakanı olsa bile benim değildir..

İskender Çakmak
24.08.2013, 09:16

Başkanımız dediğiniz Trabzonspor başkanı. Eğer başkan kelimesinin veya ünvanının önüne Trabzonspor geliyorsa orada işi yok. Söylediğiniz gibi normal bir durum değil anormal bir durumdur.

Erkan SUİÇMEZ
24.08.2013, 09:32
TRABZONSPORLULARIN GÖZÜNDE BİTTİN SEN BAŞKAN

Trabzonsporlu olarak beni okadar çok utandırıyor ki. Nerede dik duruşumuz. Birilerinin kapısında paspas olarak şampiyon olacaksak, kupa alacaksak hiç biri lazım değil. Sakın başkan bizi rezil etme. Bankn asyada linyitsporlarla onurlu mücadeleye razıyım.

jojuk
24.08.2013, 09:51
ak partili il başkanı gibi konuştun bence siyasete atıl Trabzonsporlu olduğunu da düşünmüyorum bizim bu ülkede hakkımızı yiyen kişiyi karşılıyor sende onu savunuyorsun sen Trabzonsporlu değilsin

Burhan Açıkgöz
24.08.2013, 09:57
Bu tür siyasi başlıklar açılarak Hacıosmanoğlu'nun yaptığından farklı bir şey yapılmamış oluyor.. .

Aynen katılıyorum.

Ayrıca İHO' yu siyasi tavırlarından dolayı eleştirenleri samimi bulmuyorum. Amaç üzüm yemek değil bağcıyı dövmek

Emre Emiroğlu
24.08.2013, 10:14
Son iki mesaja bittim yalnız. :)) Rabialar , bağcıyı dövmeler flan çok iyi yani.

Murat 61
24.08.2013, 10:18
Yani şu görüntüde sıkıntı yok mu diyorsunuz ?
Sahi başkan orada kimi temsil ediyor ?
Parti otobüsünün üzerinde Trabzonspor'u mu ?

https://lh5.googleusercontent.com/-1oFU9PzO5sY/UhhcqjJxOPI/AAAAAAAAAac/mn52rafetPk/w668-h376-no/24-08-2013+10-06-30.jpg

Travelair
24.08.2013, 10:21
He yapan yapsın ama eleştirme olmasın öyle mi?

TSezgin61
24.08.2013, 10:27
Gercekten Taraftar ve kulüp olarak cok kötü bir durumdayiz.

Trabzonsporun baskani, en büyük taraftar gurubunun lideri, bizim hakkimizi gasp edenlerin yaninda siritabiliyor.

Tepki yok, isyan yok. Takim kimsenin umrunda degil. Güclü bir muhalefet yok...

Nasil kurtulacaz?

chener
24.08.2013, 10:32
bu başkan seçilene kadar şike sürecinde haklı durumdayken bununla birlikte birden siyasetin içine gömüldük.şimdi şike sürecinde sohbet ettiğim nice insan bizi iktidara yamalanıp kupa almaya çalışan şark kurnazı sanıyor.bu başkan böyle az daha gitsin azizi bile toplum nezdinde beraat ettirecek.bu yönetim tam kuklaymış,paravanmış.çok fena kumpasa geldik.

Ali Can
24.08.2013, 10:32
Yazıklar Olsun!

sadık
24.08.2013, 10:52
Siyasete fazla girmek istemem ama o başbakan '' %50 yi evinde zor tutuyorum'' dediği anda bu ülkenin başbakanı olsa bile benim değildir..
Evet başbakanımız orda yanlış konuştu . çünkü evinde zor tuttuğu kesim yüzde 50 değil yüzde 60 ın üzerindeydi ki halen daha öyle.

Hazar_
24.08.2013, 11:00
Allah belanı versin IHO. Utancımızdan iki kelam edemiyoruz senin yüzünden

cubido
24.08.2013, 11:03
İHO'nun ne kapasitesi, ne vizyonu, ne donanımı ne de ekonomik gücü Trabzonspor'u yönetebilecek yeterlilikte değil.bunu en iyi kendisi biliyor.bu nedenle birilerine yamanıp, el açması, yalakalık yapması normal sonuç.
Nasılki kulüp 500.000 usd para bulamazken Kazlıçeşme sonrası kaynağı belli olmayan paralar aktı kulübe şimdide yeni kaynak yaratıp belki santrafor alınacak.
Ama bizim başkanımız çok delikanlı adam, nasıl da posta koyuyor azize....

2 atarlandı diye bu adamı Trabzonspor başkanı seçenlere bu yaşananlar müstehak ama olan canım Trabzonsporuma oluyor ona üzülüyorum.

RepLay
24.08.2013, 11:11
Ya hane böylee anlamsız ve uygunsuz zamanda biri girer yaa fotoğraf karesine ve alırlar o yüzü vee ifadeyi her fotoğrafa koyarlar İHO da tam öyle duruyor resimde

KÖKSAL AYDIN
24.08.2013, 11:11
İHO'yu çok bilmiş bazı aklı evveller seçerken ne kadar yanlış yapmışlarsa onun yalakalığını kullanıp yine siyasi mesaj veren tipler de yanlış içindeler.

KÖKSAL AYDIN
24.08.2013, 11:13
Şu oyların %50 meselesini de fazla kurcalamayın. Terihte kimse %100 alamamış.Senin İHO'n da dahil.

Full HD
24.08.2013, 11:38
Evet pazartesi Stadyumda taraftara görev düsüyor.

Derin Trabzon
24.08.2013, 11:42
Bu tür siyasi başlıklar açılarak Hacıosmanoğlu'nun yaptığından farklı bir şey yapılmamış oluyor.

Az uyanık değilsiniz ha, savunacak haliniz kalmadı eleştirenlere laf sokuyonuz, ne yapacak ya adam bu ahlaksızlığa karşı susup hiç birşey söylemeden duracakmı, ne varmış bu başlıkta neyi siyasi? adam akp yi yerip başka bir partiyimi övüyorki başlık siyasi olmuş?

o kadar batağa battı ki bu yönetim akp lilerin bile savunacak hali kalmadı, akılları sıra elelştirenleri eleştirerek son çırpınışlarını yapıyorlar, şark kurnazları

Derin Trabzon
24.08.2013, 11:47
Forumda siyaset almış başını gitmiş yine

Forumda değil Trabzonsporda almış başını gitmiş siyaset, forumdaki başlık bile milleti rahatsız ediyor nedenmiş? siyasi başlıkmış diye, e peki yönetim rahatsız etmiyormu?

eren08
24.08.2013, 11:50
insanda omurga olmayınca demek ki böyle oluyor.

ben kazım koyuncu'nun kemiklerini sızlatan bu yönetim oldukça, 19 yaşındaki çocukların katline sebep olanların gölgesinde gezen bu yönetim oldukça, bütün formalarımı sandığa kaldırıyor ve taraftarlığımı tamamen askıya alıyorum.

birde not düşülsün; başkalarının gölgesinde duranların kendi gölgeleri olmaz...

Bayundur Han
24.08.2013, 12:23
sen galiba

yazimin altindaki imzayi tanimadigin belli. Malesef.

Bayundur Han
24.08.2013, 12:28
Forumda siyaset almış başını gitmiş yine

Bunu ikidebir demeye gerek yok. Sadece sen degil baskalarida diyor. Topic acilmis orada konusuluyor. Girmezsin topic'e olup biter.

jojuk
24.08.2013, 12:33
http://www.manset61.com/images/haberler/basbakan_trabzonu_yokluyor_h15060.jpg (http://www.google.com.tr/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=images&cd=&cad=rja&docid=uo-xGDpjm9irLM&tbnid=94EKKNojonKE-M:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.manset61.com%2Fsiyaset%2Fbasb akan-trabzonu-yokluyor-h15060.html&ei=yn0YUuHeMofNsgbM7oDwDg&bvm=bv.51156542,d.Yms&psig=AFQjCNFgQsXpc1D4ESEc1A9ukxai7_LRXg&ust=1377423167081202)

Harun
24.08.2013, 12:34
neymiş benim partim ben TRABZONSPORLUYUN partici değilim TRABZONA kim yanlış yaparsa biz onun karşısında olacaz hangi parti olursa olsun senin kupanı kim elinden aldı bana onu söle başbakan platiniyle ne konuştu eufa toplantısı neden trabzonda yapılmadıda istanbulda yapıldı bunlar tesadüfmü hayır ak parti kömürlen TRABZONSPORLULARI kandırmaaya devam etsin

Senin mantığına göre Kupayı alsa idik, Başkanın,Başbakanın yanında olması normal olacak öylemi? Yani kupa alamadığımız için yanında durması anormal öylemi?

Bayundur Han
24.08.2013, 12:35
Sev sevme burası yerimi ? Ben de sevmiyorum.Partimde MHP ne olacak şimdi...Sen de söylede yeni bir devlet kuralım Trabzonspora yarar belki.

Bu kadar embesillik olmaz.Başkan taraf diye eleştiriliyor b urda herkes tarafını belli ediyor.

Baskanin siyasete karsimasina karsiyiz. Basbakan'ni ovup MHP ve CHP'e laf sokmasina karsiyiz. Hepsine ayni mesafede olmasi gerek. Simdi oteki isleri yapmayip basbakani Trabzon'da karsilasa kimse kizmayacak. Ama bir gecmis oldugu icin bu vatandas elestiriyor. Haklidir haksizdir bu onemli degil. Hakaretsiz elestiri her zaman olacak. Bu herkesin tarafini belli edisi degildir. Bunu boyle algilamak isteyebilirsiniz tabi.

Ikidebirde bura yeri degil demenize gerek yok. Bura yeridir. Trabzonspor forumudur. Trabzonspor baskanida politika konusuyorsa bunun uzerinde tartismamiz normaldir. Dayenide dedigim gibi bu topic'e girmessiniz olup biter.

sadık
24.08.2013, 12:35
Evet beyler herkes oy verdiği partiyi yazsın.Nede olsa Trabzonsporluluğun önüne geçmiş durumda particilik.Şimdiden söyleyeyim.Akplileri sevmem, chp lilerden nefret ederim.Mhplerden adam olmaz.İşçi partisi memur oldu.Bbp,saadet, hacı hoca tayfası,bdp kürt pkk.......

Ben yazıyorum Harun arkadaş. AK PARTİ ye oy verdim . bir sonraki seçinlerde de ondan daha iyisi yoksa , yine AK PARTİ.

Mollasalihoğlu
24.08.2013, 13:27
Forumda siyaset konuşulmasına biz de bayılmıyoruz.

Ancak gerek şike sürecinde hem iktidar hem de muhalefet partilerinin sürece müdahaleleri, hem de yönetimin siyasetin dibine kadar girmesi bunları konuşulmak zorunda bırakıyor.

Bu nedenle herkes birbirine saygı göstermek ve Trabzonspor ekseninde olmak koşulu ile bu konuyu konuşabilir. Kuralları uygulanınca da AKP'li ya da CHP'li ya da MHP'li ilan ediyorsunuz forum Yönetimi'ni. Bir tek BDP'li olmadık ithamlarda, o da yakındır herhalde.

Herkesi sağduyuya davet ediyoruz.

Başlığın açılıp açılmayacağına BMN Yönetimi karar verecektir.