PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bunun Sorumlusu Kim?

Zurawski
31.08.2006, 00:20
http://www.uefa.com/competitions/UEFACup/news/Kind=1/newsId=450945.html

Görüyorsunuz işte kendi taraftarımız birbirine giriyor maçta .Bu bile haber oluyor.Allah bilir ne ceza verilecek Trabzonspora .Adamlar uefanın anasayfasından veriyorsa böyle bir haberi men cezasına kadar gidebilir bu iş.Malesef trabzonda karşı takımın taraftarına karşı hiç müsamahamız yok. Maçı biz kazandık.Eğer Apoel kazansaydı nelerin olabileceğini tahmin etmek çok zor değil. Sonuçta UEFA kupasında ülkemizi temsil ediyoruz biraz daha sağ duyulu davranmamız lazım. Her hangi bir men cezasında yaşanacaklar emin olun elendiğimiz durumda yaşanacaklardan çok daha ağır olacaktır.

beratiabi
31.08.2006, 00:36
kardeş sen dostmusun düşmanmı ne demek bu millet birbirine silah çekiyor bıçaklıyor ama senin kadar eleştirmiyor taraftarı nedemek şimdi bu. Verdiğin haberide öyle herkesin anlayabileceği şekilde ver veya açıklama yap. Kusura bakma ama ben bu yorumunu hiç hoş karşılamadım. Tabiki rakip taraftar biraz çekinecek aşırıya kaçmadık kaçmayızda bunu bilesin.

coolank
31.08.2006, 00:41
apoel kazansaydı tüm ülkeye rezil olmuştuk bu takım bu bölge bu agır durumu kabul edemezdi ama olmadı ve turu geçtik... boş ver sen sonuca bak ... UEFA önce heysel faciasının hesabını versin

cipses
31.08.2006, 00:51
o maçta ne olay çıkmış ki

gugula
31.08.2006, 01:01
o maçta ne olay çıkmış ki
bende bu işten hiç bişe anlamadım....

coolank
31.08.2006, 01:12
kısmet olur yeni stadımız yapılırsa inşaalah rakip takım korner atamaz .. öle bir baskı olur ... bizim stadda hiç kimse ölmedi ...bizim stadda kadınlara taciz edilmedi ... bizim stadda bu takımı hiç rencide edecek bir şey olmadı ... oldu ise bir şey biz birbirimize yaptık kendimizle kavga ettik ama başkalarına asla ...

cipses
31.08.2006, 01:43
kısmet olur yeni stadımız yapılırsa inşaalah rakip takım korner atamaz .. öle bir baskı olur ... bizim stadda hiç kimse ölmedi ...bizim stadda kadınlara taciz edilmedi ... bizim stadda bu takımı hiç rencide edecek bir şey olmadı ... oldu ise bir şey biz birbirimize yaptık kendimizle kavga ettik ama başkalarına asla ...
ya kimsenin bu seneden çok fazla bir beklentisi yok
yani takım bu sene şampiyon olamazsa kimsenin hayretler içinde niye şampiyon olamadık diyeceğini sanmıyorum
bari, en azından stadyum projesini şu sene halledebilseler bu yönetimi başarılı sayacağım

coolank
31.08.2006, 01:53
sahada az çok başarılı olacagız ki başkan yerinde kalabilsin ............. ve kendi yönetimiyle

murat
31.08.2006, 11:14
Herhalde iyi bir para cezasi aliriz baskada bisi olmaz.. tekrarinda kapatirlar sahayi.

Cyzio
02.09.2006, 22:55
Arkadaşlar;

Geçen seneki Anorthosis maçının son saniyesinde atılan gole kalkan off-side bayrağına (ki haklı bir bayraktı) Trabzonspor taraftarının gıkı çıkmamıştır. Ve bence çok da güzel bir imtihandan geçmiştir. Başka hiç bir Türk takımının, son saniyede gidecek bir tura, bu kadar müsamahalı olabileceğini tahmin etmiyorum.

Bence konu yersiz.

Mehmet_Mercanlı
02.09.2006, 23:06
yaptığımız cokta abartılacak bişedğil.

UEFA zaten bahane arıyo amacı TRABZONSPOR değil... ejnebi kesiminin TÜRK VE MUSLUMAN alemini tüm dünya önünde şidder,barbarlık ve bölücülükle suçlayıp, kötüleyip, butur olayları devamlı günyüzünde tutmaktır.
bu olay yıllardır başımıza geliyo bundan sonrada geleceğine eminim.
bunların AMACI BAŞKA..

Adem Erdoğan
03.09.2006, 00:19
Gitisnler italyan faşistlerle uğraşsınlar.Romada gs a yapılanları unutmadık.

Murat Acar
03.09.2006, 00:47
valla ben uefanın sitesinde neden bahsettiğinide anlamış değilim gerçi ama o maçtaki olaylarda sanırım kendi arazmıda kavga eden bir gurup taraftarın olayı bu konuda daha önce birisi o maçta olanları çok güzel anlatmıştı ama apoellilere satasşmaktandaha çok kendi kavgamız şeklinde konuşmuştu uefada bazı arkadaşların dediği gibi önce aynaya bi baksın bakalım.Türkiyeye 3 maç seyircisiz oynama cezası veren uefa daha fazla olayların olduğu biçok maçı görmezden geliyor.kendimizi karalamakta üsümüze yok sanırım..

Çetin
03.09.2006, 00:56
ya bu uefa düzgün bir kuruluş değil. hesaplarına erişim bile yok. konuyla ilgisiz gelebilir ama bu adamlar futbolun büyük mafyası.

A.Hilal Çakıroğlu
03.09.2006, 01:02
Arkadaşlar;

Geçen seneki Anorthosis maçının son saniyesinde atılan gole kalkan off-side bayrağına (ki haklı bir bayraktı) Trabzonspor taraftarının gıkı çıkmamıştır. Ve bence çok da güzel bir imtihandan geçmiştir. Başka hiç bir Türk takımının, son saniyede gidecek bir tura, bu kadar müsamahalı olabileceğini tahmin etmiyorum.

Bence konu yersiz.
Başlığı açan arkadaşın mesajını okuyunca ben de bu durumu yazacaktım. Erken davranmışsınız teşekkürler;)
Evet rakip taraftarlara yönelik bir zararımız olmadı ama taraftarımızın kendi arasında kavga etmesi hele hele bunun Uefa'dan ceza alacak, sitesinde yayınlanacak boyutta olması çok ayıp. :(

gugula
03.09.2006, 09:50
uefa uğraşacak adam arıyordu bula bula bızı buldu.
Bak uefa cım bizim zaten başımızda dunya bela var. lazaronı adamından cekiyoruz cekeceğimizi. Cezalandıracaksan lazaronıye ceza ver de kurar bızı bu adamdan...

ahmetansu61
03.09.2006, 12:10
o maç bizim için uefa maçından cok bir prestij maçıydı. bu ceza da bu prestij için harcanacak olan paradır. belki yalnış ama bu maç içn doğru hareketler sergilediğimizi düşünüyorum.
ben geçen sene fener galatasaray maçlarınıda seyrettim. buna ceza veriliyorsa o maçlardan sonra saha kapatılması lazımdı.
bence uefa 2 3 şişeye değilde açılan kıprıs bayraklarına takıldı. aslında cezayıda kıbrıs bayraklarına açtı diye verseydi cok daha güzel prestij yapıcaktık.

kutoz
03.09.2006, 12:55
Bence konu yersiz.

Bence de konu yersiz.

Trabzonspor taraftarı, tansiyonu yüksek müsabakaları her zaman başarıyla geçebilecek olugunluğa sahiptir.

Onlar hep oradaydı, dün, bugün... Onlar biziz...

Zurawski
05.09.2006, 23:26
Bazı kendini tarftar(!) sananlar yüzünden Avrupa Kupası maçını kendi evimizde seyredemeyeceğiz.Haksız olduğumuz yerde de tarftarımıza sahip çıkalım değil mi.Her zaman haklıyız ya biz.Canım adamlar Türkleri sevmiyo hatta Trabzonluları hiç sevmiyo.Osmanlı zamanında bunları bozguna uğrattı ya .Onun intikamını alıyolar bizden.Devam bu şekilde...

maskeli61
05.09.2006, 23:48
Herhalde iyi bir para cezasi aliriz baskada bisi olmaz.. tekrarinda kapatirlar sahayi.

kapattılar bile (seyircisiz) :(

Özgür Öztürk
06.09.2006, 00:00
Uefa asbaşkanı Şenez Erzik'in orda görevi nedir ?

Emre B.
06.09.2006, 00:02
O olayları çıkaranlar acaba ne düşünüyodu?

Mehmet_Mercanlı
06.09.2006, 00:02
Uefa asbaşkanı Şenez Erzik'in orda görevi nedir ?
vola kardeş yıllardır takıp ederim ama bende anlamadım ne işyaptıhını ama heryerde as başkan yazıyo...:mad:

İslam Sezer
06.09.2006, 00:23
http://www.uefa.com/competitions/UEFACup/news/Kind=1/newsId=450945.html

Görüyorsunuz işte kendi taraftarımız birbirine giriyor maçta .Bu bile haber oluyor.Allah bilir ne ceza verilecek Trabzonspora .Adamlar uefanın anasayfasından veriyorsa böyle bir haberi men cezasına kadar gidebilir bu iş.Malesef trabzonda karşı takımın taraftarına karşı hiç müsamahamız yok. Maçı biz kazandık.Eğer Apoel kazansaydı nelerin olabileceğini tahmin etmek çok zor değil. Sonuçta UEFA kupasında ülkemizi temsil ediyoruz biraz daha sağ duyulu davranmamız lazım. Her hangi bir men cezasında yaşanacaklar emin olun elendiğimiz durumda yaşanacaklardan çok daha ağır olacaktır.
kardeş sende de ne öngörü varmış haa,bende herkes gibi abartılacak bişey yok niye böyle bir başlık açmış ki derken seyircisiz oynama cezası çıktı.haklı çıktın yani helal,korkulur senden...

keles76
06.09.2006, 01:17
bence verilen bu cezanın sebebi sadece ortadaki taşkınlıklar değil kıbrıs bayrağı açtık bu adamlar aba altından sopa gösterdiler ne olaylar çıkıyor ama saha kaptılmıyor .