PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kiki Kizito Musampa

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

Öztürk Adem
28.09.2007, 01:19
adam gayet haklı koskaca 1 cınarı trabzonda devırdık

EmrahYalçınalp
28.09.2007, 03:35
ZD'ı anlarım. Adamın derdi iyi futbolcu değil, "höd" dediği zaman hazır ola geçen futbolcu ile çalışmak. Merak ettiğim bizim içimizdeki "zaten bitmiş adam"cıların neler hissettikleri.

Demek ki neymiş, gaza gelmeyeceğiz...

ilhan
28.09.2007, 05:37
Futboldan anlamayan takımlar; yönetimleri ve hocaları ile birer birer ortaya çıkıyor:
1. Porto
2. Wolfsburg
3. Sunderland
Biz de işe yaramayan, hatta "futbolcu olmayan" kişileri birer birer alıyorlar.
Bu liste dolar bu gidişle...

İşe yarayanlara ( Ayman , Celaleddin vs. vs ) nasıl teklif gelmez hiç anlam veremiyorum.:rolleyes:

Ömer SEVİNÇ
28.09.2007, 05:51
Vay salak Sunderland. Ben söylüyorum bu Sunderland kesin küme düşer. Adamlar daha hazır olmayan futbolcu alıyorlar. 6 ay form tutması lazım önce Musampa'nın tekrar oynaması için. Ayrıca Roy Keane Musampa'ya winger(kanat) demiş. Bu adam futboldan anlamıyor. Musampa bal gibi ön liberoyla sol bekin kesiştiği noktada oynuyor.

Hem acaba laktak testi sonuçlarına bakmışlar mı Musampa'nın? O değerlerin kaç olduğunu bir bilseler..

Faik Yılmaz
28.09.2007, 08:36
Bir yıldızı daha harcayıp yolladın Ziya Doğan.....

Suç sende değil aslında senin gibi Gümüşhane Doğansporu bile yönetemeyecek kapasitedeki bir adamı takımda hala tutanlarda......

Yavuz Hasan
28.09.2007, 09:23
Vay salak Sunderland. Ben söylüyorum bu Sunderland kesin küme düşer. Adamlar daha hazır olmayan futbolcu alıyorlar. 6 ay form tutması lazım önce Musampa'nın tekrar oynaması için. Ayrıca Roy Keane Musampa'ya winger(kanat) demiş. Bu adam futboldan anlamıyor. Musampa bal gibi ön liberoyla sol bekin kesiştiği noktada oynuyor.

Hem acaba laktak testi sonuçlarına bakmışlar mı Musampa'nın? O değerlerin kaç olduğunu bir bilseler..
yaw ole deme adamin basarilarla dolu bi gecmisi var :D:D

Rıza ÇOLAK
28.09.2007, 10:06

Deli bunlar deli.....
ne yapacaklak bu adamı, dediğin gibi hem daha lak tuk testlerinden geçmemiş:D:D....işe yaramazın teki...Roy keane ne anlar futboldan... Ziya dan dahamı iyi biliyorda alıyor onu...Porto ile Wolsburta aynı hatayı yapmışlardı zamanında ama faturasını ödeyecekler...:D:D

Erbay
28.09.2007, 10:14
Ahh Ziya Doğan ahh...Musampa'dan da yararlanamadın ya helal olsun.Adamı bir bıraktık Alkmaar,Sunderland almaya kalktı.Zaten iyi futbolcu olduğundan şüphemiz yok.Kondisyon da oynatmamak için bahaneymiş belli oldu.Transfer sezonu açık olsa alıp ilk 11 oynatacaklar nerdeyse.1 yıldır çalışmıyordu hani.

Mayls
28.09.2007, 10:17
Ayrıca Roy Keane Musampa'ya winger(kanat) demiş. Bu adam futboldan anlamıyor. Musampa bal gibi ön liberoyla sol bekin kesiştiği noktada oynuyor.

Gercekten ordami oynuyor yoksa ofans düsmani ZD onu ordami oynatiyor :) Unutmayalim Bundesliga'nin en iyi 10 numaralarindan olan Marcelinho'da yarim sezon solbek oynadi.

poetricus
28.09.2007, 12:31
Gercekten ordami oynuyor yoksa ofans düsmani ZD onu ordami oynatiyor :) Unutmayalim Bundesliga'nin en iyi 10 numaralarindan olan Marcelinho'da yarim sezon solbek oynadi.
Sonra o "sol bek" Almanya'ya döndü. Daha uçaktan inmeden asist yaptı; iner inmez gol atmaya başladı.

hüseyin1975
28.09.2007, 13:24
Bizim yolumuzdan birdaha gecmesinde ne yolunda olursa olsun.

S.DEMİRCİ
28.09.2007, 13:32
ziyayıda yollayalım....

hüseyin1975
28.09.2007, 13:41
ziyayıda yollayalım....

Hemen. Hemde Cargo ile.

turgi
28.09.2007, 14:06
arkadaşlar zaten sunderland de oynassa neye yarar okudunuz mu rezerv takımda cıkacamkıs bizim paf takımda oynaması gibi bişiy yani:D:D:D: aman bırakında oynasın

ARAF
28.09.2007, 14:58
adamlar şimdi sözleşme yapamıyor diye rezerv takımda oynuyor kardeş
ocakta sözleşme yapınca seyredersin

Ali İhsan
28.09.2007, 15:14
Sunderland çok güçlü bir takım değil, ayrıca Musampa'nın belli bir Premier Lig tecrübesi olmasından dolayı denemek istemişlerdir. Ben açıkçası Musampa'yı hocadan daha çok suçlu görüyorum. Artık ununu elemiş eleğini asmış gibi gözüküyor...

Canİlker
29.09.2007, 20:43
musampa orda patlama yapar bizde 5 milyon euroya geri alırız şehri tanıyor takımı tanıyor zorluk çekmez diye. nasılsa alıştık birilerini gönderip geri almaya. ya da takımı bırakıp gidenleri geri almaya (örnek ZD)

abdus061
29.09.2007, 21:23
yanı yazıları okuyorum aramızda hoca savunanlar yonetım destekleyenler cıkıyorya anlamıyorum ve bu kısılere yorum yapmayada gerek duymuyorum kı benımkı bır soylem hıcmı mac ızlemıyorsunuz be muslumanlar

EmrahYalçınalp
29.09.2007, 22:24
Sunderland çok güçlü bir takım değil, ayrıca Musampa'nın belli bir Premier Lig tecrübesi olmasından dolayı denemek istemişlerdir. Ben açıkçası Musampa'yı hocadan daha çok suçlu görüyorum. Artık ununu elemiş eleğini asmış gibi gözüküyor...
Ununu elemiş adam İngiltere'ye turistik vize alamaz. Hatta henüz elememiş olan bazı hocalar bile...

cyberentalpi
29.09.2007, 22:35
Ziyan olsun ne diyelim.

Great White
29.09.2007, 22:52
Musampa bize katılmadan evvelki sezonda Manchester City forması ile Premier Lig' de tam 41 maçta forma giymiş ve üst düzey bir mücadele göstermişti.

Ama gel gör ki bizim kadroda ne Mustafa Keçeli' yi, ne Celaleddin' i ne de onların yokluğunda mecburen sola kaydırılan Hasan Üçüncü' yü dahi kesemedi:D

Ziyan Doğan bu adamı da, tıpkı Marce, Simek, Step, Jeff ve Yattara' ya yaptığı gibi kulübeye gömdü. Daha sonra da utanmadan, arlanmadan kadronun yetersizliğinden dem vurdu..

Sunderland tabii ki çok önemli bir takım değildir. Ama Türkiye' nin bir numaralı yıldızı olarak lanse edilen Tuncay' ın bile kıçıkırık Middlesborough' da düzenli forma şansı bulamadığını göz önüne aldığımızda, bizim kadromuzda bir sezon boyunca kulübede çürütülmüş bir adamın Premier Lig ile adının anılması hafife alınmamalıdır:)

Bu adam sonuçta İspanya, Holanda, Fransa ve İngiltere' de üst düzey futbol oynamış kariyerli bir futbolcudur. Ama ona bir kez dahi şans vermeyip adeta kulübede çürüten Ziyan ucubesi, bu ülkelerde bırakın görev yapmayı turist vizesi bile alamaz :)

poetricus
29.09.2007, 23:50
Great White her şeyi özetlemiş.
Tebrikler.

Ömer SEVİNÇ
29.09.2007, 23:53
Musampa Sunderland'de tutunur mu bilemem ama tutunursa değerli yöneticilerimiz ve Ziya Doğan eğer Trabzon'a uyum sağlayamadı, o yüzden başarılı olamadı lafı ederlerse bu sefer pis söverim:D

irfanb
29.09.2007, 23:56
Sonra o "sol bek" Almanya'ya döndü. Daha uçaktan inmeden asist yaptı; iner inmez gol atmaya başladı.

Ziya az mi emek verdi böyle bir topcuyu Bundesliga`ya kazandirmak icin :) :)

Emre B.
30.09.2007, 00:37
Bir de İngilizler futbolun mucidi derler.Yahu adamın laktak testlerine bakmadan, 6 ay hazırlamadan oynatılır mı?Bir de 40 yıllık ön liberoya sol kanat demişler.Yok yok bu İngilizler işi bilmiyo.

poetricus
30.09.2007, 02:04
Bir de İngilizler futbolun mucidi derler. Yahu adamın laktak testlerine bakmadan, 6 ay hazırlamadan oynatılır mı? Bir de 40 yıllık ön liberoya sol kanat demişler.Yok yok bu İngilizler işi bilmiyor.
Benim de ilavelerim olacak sevgili Emre;
Bir de Porto büyük takım diyorlar. Sonra o Porto "Futbolcu değil" denilen Milan’a 3.5 Euro veriyor. Yok yok bu Portekizliler işi bilmiyor.
Almanya defalarca dünya kupası kazanmış bir ülke. Bundesliga dünyanın sayılı liglerinden ama adamlar sol beki alıp 10 numara oynattırıp gol attırıyorlar. Yok yok bu Almanlar işi bilmiyor.
İspanya'ya ne demeli. Bizim neredeyse kronik yedek Ersen'i almaya kalkıyorlar. Yok yok bu İspanyollar işi bilmiyor.

Pekiyi işi bilen kim?
Çok abes bir soru. Cevabı dünden belli.

karatasof
30.09.2007, 02:19
Avrupa takımları şu sıra bizim takımı ve tabi doğal olarak ZD'ı takip ediyorlar.Bu adamın elinin altında pişen topçular avrupada pirim yapıyor.Görmüyormusunuz işte son örnekte Musampa.Adamı teknik taktik yönden iyice pişiren ZD(vallahi ırkçılık iması için söylemedim,siz şimdi renginden dolayı ama bunu fazla pişirmiş dersiniz) öğrencisini İngiltere Primier Ligine gönderdi.Ee sırada bekleyen Ömer Rıza ile La Liga için gün sayan Ersen'ide sayarsak bu hocanın katkılarını nasıl öder avrupa diye düşünmemiz lazım derim.Büyüksün Ziyaaa.Avrupa seninle gurur duyuyorrrrrrrrrrrrrr!

Gokdeniz-61
30.09.2007, 14:10
bizim capello ziya cok futbolcu harcadi
fatih akyel ve cagdas gibi oyuncular zor bulunur musampa syzmek marcelinho stepanov hepsi bunun doneminde harcandi yazik cok yazik

zeleka
30.09.2007, 21:14
Konuyla alakası yok ama Polonya takımı maç kadrosunda Brozek kardeşlerden teki bile yok.Haftalarca uğraşıp milyon dolarlar verip de alamadığımız oyuncular bunlar değil miydi?

Merak ediyorum ; bu oyuncuları Trabzonspor gündemine kim getiriyor? 4 - 5 milyon euro eder denilen futbolculardan biri bile ilk 18'e girmez mi yahu?

Ya kardesim neden diye soruyorsun Su gune kadar kendin dusunemedinmi oZaman ben diyeyim cevabini.

Trabzonsporun kasasini nasiul hortomlariz iste boyle hortomlariz iki kurus degerindeki kisileri milyonlar degerinde bize kakaliyan yonetimler sagolsunlar her sey Trabzonspor icin diyorlar paralari ve saireleri ceplerine indiriyorlar al gulum ver gulum alan memnun veren memnun diyerek isi ortbaz yapiyorlar sagolsunlar su gune kadar hesap sorabilecek hic bir delikanli cikmadi karsilarina cikanida vatan hayini yaptilar ve karadenizden surgun yaptilar.

Punisher-61
30.09.2007, 21:26
edit....yanlis mesaj oldu

asilhamsi
30.09.2007, 23:26

oynaması için hiç ama hiç şans verilmemiş.28 yaşında bize gelmiş.Bundan önce ajax malaga m.city de oynamış bir adam için çok acımasıssınız doğrusu.Celonun oynadığı bir takımda musampanın oynamayışı bir teknik adam dehasıdır.musampa mükemmel bir sol açıktı.Ocak ayından sonra ağzımız açık izleriz.Marcello ve musampa bu takımı kanatlandırırdı.Ama hoca müsade etmedi.....

asilhamsi
30.09.2007, 23:29
semak,huseyin-gökdeniz,marcello,musampa-umut şı kadro düzenini bir kez olsun sahaya süremedi.marcello bizde iyi oynamadı diyenler adam kimle pas alışverişi yapacaktı hasan üçüncümü ferhatmı celomu?

Bayundur Han
07.10.2007, 10:53
kinci ziya kinci. Bu yabancilara karsi.

gurkankyildiz
07.10.2007, 14:55
ziya'ya denk gelmeseydi bence ligin en iyi sol kanadı olacaktı.

Emiroğlu
07.10.2007, 19:31
step,geri zekalı değildi heralde,ya da musampayla bi akrabalığını olduğunu düşünmüyorum(eğer olsa çok komik oludu)

Bu adam demedi mi " bir tek musampa Trabzonu ŞAmpiyon yapar" diye...

Biz ne diyelim daha...

Bir yanda Step'in musampa için dedikleri,diğer yanda Ziyænın Step için dedikleri...(Step için,"Bu topçu değil")

Yavuz Hasan
09.10.2007, 08:41
dayi sen hala trabzondamisin

EmrahYalçınalp
24.10.2007, 21:46
Bu adam resmi olarak ayrıldı mı bizden?

Selman
24.10.2007, 21:52
Bu adam resmi olarak ayrıldı mı bizden?

Benim bildiğim ayrılmadı Emrah abi, zaten resmi sitede futbolcular (http://www.trabzonspor.org.tr/futbolcular.asp?sezon=2007-08) bölümünde fotoğrafı duruyor.He dersen ki "onlar kaldrmayı unutmuşdur".Haklısın derim:)

poetricus
24.10.2007, 22:08
Emrah Hoca kadar olmasa da Milan'la benim de epey bir arkadaşlığım oldu.
Musampa için ne kişilik ne futbolculuğu hakkında tek bir olumsuz ifadesini duymadım, aksine hep iyi şeyler söylüyordu:
"Musampa'nın paraya da kariyere de ihtiyacı yok. Sadece yeteneklerini rahatça gösterebileceği bir takımda futbol oynamak için buraya geldi. Ama oynayacağından ümidi kestiği için her şeyi boş verdi."

Bunlar Milan'ın Musampa hakkında bizzat bana son söyledikleri. Milan yalan söylüyor olabilir mi? Olabilir. Pekiyi Hoca yalan söylüyor olabilir mi?

Birkaç defa da kendisiyle görüştüm. Bir defasında uzun uzun şikayetlerini dinlemiştim. Son görüşmemiz de her şeyden bıkmış haldeydi ve bir gün çekip gideceği gün gibi ortadaydı ama o kadar erken kaçacağını ben bile tahmin etmemiştim.

Kim doğru söylüyor. Allah bilir.

Cem Balcı
24.10.2007, 23:18
yazık oldu yazık harcadılar herifi sonrada hasandan bilmem neden medet umuyolar.

Ömer TOPAL
25.10.2007, 10:37
şu adamı bi oynatmadı ya...ula ziyankar gıcıgım sana gıcık...

Cem Balcı
25.10.2007, 13:23
galiba bu adamda elimizde patlicak.

KUTADGU
27.10.2007, 21:43
Geri Dön Geri Dön... Ne olur geri dön....

adlı şarkıyı armağan ediyorum Musampa'ya..
belki sadece kuru hayal ama...

Çok güven duyduğum futbolculardandı.

Cem Balcı
27.10.2007, 21:46
ben sanmıyorum dönceğini.

Emirhan Makul
27.10.2007, 23:02
şu başlığı kaldırsak bu başlığın ismi futbolcular musampa futbolcu değil ki futbolu bırakmış meyhane köşelerinde içen ve kendini tanımayan klüplere pazarlayan bir dolandırıcı vasıfsız insan bu başlıkdan rahatsız oluyorum

AKSOY_61
27.10.2007, 23:25
ya bu adamın durumu ne şimdi
bu kadar ünlü isim yapmış bir oyuncu 1 senedir nerde?
sattıkmı biz bu adamı?

onu oynatacak teknik adam geldi geri dön musampaaaa
duyar belki!:D

Emre B.
27.10.2007, 23:33
Keşke geri dönse.

Bartuğ13
28.10.2007, 00:36
hala paf takımda olsa dönebilirdi ama ...

Samet Yildirim
28.10.2007, 00:38
dönebilir ama döneceyini pek sanmyiorum...

Emirhan Makul
28.10.2007, 13:54
gerçekden hala musampanın bir dolandırıcı olduğunu anlayamışsanız fazla söze gerek yok

Cem Balcı
28.10.2007, 14:16
o adama ne yaptıysa yönetim yaptı.o adam ne yapsın işleri bu noktaya getiren yönetim.

KUTADGU
28.10.2007, 14:29
gerçekden hala musampanın bir dolandırıcı olduğunu anlayamışsanız fazla söze gerek yok

asıl dolandırıcıların kim olduğunu biliyor muyuz peki?

Koray
28.10.2007, 14:35
musampayı geri isteyenlere sadece gülüyorum :D:D

yahu adam bizden sonra 2 takımla anlaşarak idmanlara çıktı ikisinden de kovuldu biraz takip bazı şeyleri...

Samet Yildirim
28.10.2007, 17:17
musampayı geri isteyenlere sadece gülüyorum :D:D

yahu adam bizden sonra 2 takımla anlaşarak idmanlara çıktı ikisinden de kovuldu biraz takip bazı şeyleri...

bende sana gülüyorum adam ne antreman nede mac yapyior ne bekliyon bide demorelize olmus bi adam yani...fransa,ispanya,ingiltere,hollanda liginde oynicak türkiyede oynayamacik böyle sacmalik olmaz musampa ersun yanalin elinde olsaydi hep oynatirdi orta sahada...

Cem Balcı
28.10.2007, 17:36
senin o dediklerin sadece dedikodu kesin bişi yok ortada.

Samet Yildirim
28.10.2007, 17:41
senin o dediklerin sadece dedikodu kesin bişi yok ortada.

nasil dedi kodu adam cokdan beri antreman ve mac yapmadigi ortada ...

S.F.K.
28.10.2007, 18:12
dolandırıcı değil ama futbolcu hiç değil.
ingiltere,ispanya,hollanda diye kariyer bildirenler hemen atlayacaktır nasıl futbolcu değil diye ama kendileride cevabını biliyorlar.(o eskidendi,şimdi tükenmiş veteran olmuş)

Samet Yildirim
28.10.2007, 18:27
dolandırıcı değil ama futbolcu hiç değil.
ingiltere,ispanya,hollanda diye kariyer bildirenler hemen atlayacaktır nasıl futbolcu değil diye ama kendileride cevabını biliyorlar.(o eskidendi,şimdi tükenmiş veteran olmuş)

adam bize geldi geleli 1 mac 90 dk oynadi oda BURSASPORDA orda da TRABZONSPORUN en iyi oyuncusuydu...adam 1 mac 90 dk oynadi orda da bizim en iyi oyuncumuzdu sen tüknmis felan diyorsun...

S.F.K.
29.10.2007, 07:48
adam bize geldi geleli 1 mac 90 dk oynadi oda BURSASPORDA orda da TRABZONSPORUN en iyi oyuncusuydu...adam 1 mac 90 dk oynadi orda da bizim en iyi oyuncumuzdu sen tüknmis felan diyorsun...

evet tükenmiş
az sabredelim hepimiz göreceğiz doğru dürüst hiç bir takıma transfer olamaz,kazara olursa bizdeki gibi olur.

EmrahYalçınalp
29.10.2007, 08:53
Yorum yapak herkesin hakkı, eyvallah. Ama bir yerlere dayanmalı... Musampa niye bitmiş olsun ki? Bunu söyleyen neye dayandırıyor mesela? Madrid'te oynadıktan sonra kaza mı geçirdi? Bacağı mı kırıldı? Ne oldu bu adama 5 ayda da bizde kulübeye dahi giremedi? Yani bir gerekçe olması lazım. 37'lik Hakan, 38'lik Tugay hala bitmediler de bu adam ne yaptı?

Musampa'nın hikayesi bellidir... Adam bir kere tepeden tırnağa topçu. Her Avrupa'dan gelen topçu gibi o da Trabzon'daki sosyal yaşamdan dolayı sorun yaşadı, doğru. Ama bu yüzden iyi para alıyorlar zaten... Adam futbolu biliyor diye, ZD'ın ne olduğunu ilk bakışta anladı diye onun tarafından hor görülmeyi hazmedemedi belki. Para için gelen adam yılda 1 mio euro'yu almak varken niye çeksin gitsin yahu? Adamın menajerlik şirketi var, ayda 300 euro'ya aldığı adamı 300 bin euro'ya satsa zaten köşe.

Kiki ZD'ın şnadı ve kaprisleri uğruna harcanmış, Jeff gibi çoluk-çocuk olmadığı için de çekmiş gitmiştir. Bu adamla idmana çıkan adam "herif takımı tek başına şampiyon yapar" diyor. Biz dolandırıcılığını bırakmadık. Bu kadar hassas iseniz önce takımdaki futbolcuların menajerleri kim, bu menajerlerle oyuncular ve hocalar arasında nasıl ilişkiler var, önce ordan başlayın. Tutmuş bir maç, onda da yerinde oynatılmamış adamı futbolcu değil diye itham ediyorsunuz. Bursa maçında nasıl adam eksiltti, top dağıttı o zaman. Hem de güya hazır olmayan haliyle...

S.F.K.
29.10.2007, 09:06
Emrah abi estafurullah ben dolandırıcı felan demedim demem de yakışmaz bize.
illaki sizler bizden daha iyi bilirsiniz futbolu futbolcuyu saygı duyarım ama gör bak benim dediğim çıkacak ve iyi bir takımda iyi bir oyun sergileyemeyecek Musampa.İspanya dan sonra kaza geçirmedi ama heralde bıkkınlık geldi adama bunda tabiki Ziya hocanında payı çok büyük oldu ve zaten kafasında bitirdiği futbolu bizimkilerin iş bilmezliği de tuzu biberi oldu.

EmrahYalçınalp
29.10.2007, 09:37
Bir yanlış anlama olmasın, ben niye senden daha iyi bileyim? Sadece adamın kötü futbolcu olduğunu söylemek, ya da bittiğini belirtmek için yeterince bilgi sahibi olmadığımızı söylemeye çalışıyorum. Dediğin doğru olabilir. 30 yaşında bir sene top oynamamış, aylarca doğru dürüst idman yapmamış adamın toplarmaması zaten zordur. Ama Musampa'nın iyi olmadığına karar verecek kişi ZD değildir diye düşünüyorum ve bu zoruma gidiyor. Mesele bu... Yani Musampa ne kadar bitmiş de olsa Keçeli ve Celalettin kadar solda, Ayman kadar da oratada iş yapardı.

Celo Musampa'dan az mı alıyor?

S.F.K.
29.10.2007, 10:24
Bir yanlış anlama olmasın, ben niye senden daha iyi bileyim? Sadece adamın kötü futbolcu olduğunu söylemek, ya da bittiğini belirtmek için yeterince bilgi sahibi olmadığımızı söylemeye çalışıyorum. Dediğin doğru olabilir. 30 yaşında bir sene top oynamamış, aylarca doğru dürüst idman yapmamış adamın toplarmaması zaten zordur. Ama Musampa'nın iyi olmadığına karar verecek kişi ZD değildir diye düşünüyorum ve bu zoruma gidiyor. Mesele bu... Yani Musampa ne kadar bitmiş de olsa Keçeli ve Celalettin kadar solda, Ayman kadar da oratada iş yapardı.

Celo Musampa'dan az mı alıyor?

Abi Saygılar
bu konularda kesinlikle haklısın.

Erdem Keser
29.10.2007, 10:27
Yada şöyle diyelim şu takımda Celalettin oynuyor Musampa oynamıyorsa Musampanın gitmesi gerçekten iyi olmuş:)Ben olsam bende giderdim kendime yediremezdim..

Emirhan Makul
29.10.2007, 10:32
ya ziya doğan kendi ağızıyla dedi ya tamam ziya kel kötü ama insan da yani yalan konuşacak hali yok adam musampaya hazırlan seni oynatacam demiş usampa ben 90 dakka çıkartamam hoca beni oynatma demiş anlayın artık lütfen ya musampayı bize satan ve alan yönetici parayı buldu biz konuşuyoruz bunlar ticaret arkadaşlar trabzon dolandırıldı musampa futbolu bırakmışdıı ya inanın buna

Cem Balcı
29.10.2007, 11:16
valla dediğine inansakta inanmasakta bu adamda elimizde patladı sonuc bu...

Samet Yildirim
29.10.2007, 15:20
evet tükenmiş
az sabredelim hepimiz göreceğiz doğru dürüst hiç bir takıma transfer olamaz,kazara olursa bizdeki gibi olur.

yaw su anda zaten oynicak hali yok...adam 1 seneyi gecmis ve mac oynamadi...heralde 8-9 ay olmusdur dogru dürüst antreman yapmayali...tabi performans gösteremez su an...ama musampa orta sahada ilac olabilirdi...

Samet Yildirim
29.10.2007, 15:21
valla dediğine inansakta inanmasakta bu adamda elimizde patladı sonuc bu...

elimizde patlamadi ZIYA DOGAN patladi...

Cem Balcı
29.10.2007, 15:46
ziya doğanmı patladı? :D dediğinden bişi anlamadım ama sonucta bi tane daha oyuncumuzu yok yere kaybettik.

Samet Yildirim
29.10.2007, 15:53
ziya doğanmı patladı? :D dediğinden bişi anlamadım ama sonucta bi tane daha oyuncumuzu yok yere kaybettik.

pardon musampa ellimizde patlamadi ZIYA DAOGAN patlatti ellimizde....ERSUN YANAL olsaydi büyük ihtimalle herkes nerden geldi ne kadar kaliteli futbolcu vs. diyecekdi ama ziya dogan geldi batirdi...

İskender
29.10.2007, 16:01
Musampa konusunda farklı düşünenlerdeniz...
Adam kafasında futbolu bitimiş, afrikalı asıllı oyuncularda bu davranışlar hepimizin malumu..
İyi bir musampaya kimsenin lafı yok, fakat bu haliyle kimseye faydası olmaz...
Ersun Yanal da dahil kimse ilaç olamaz bu adama...

Emirhan Makul
29.10.2007, 16:36
neden bu konu hala açık kapanmayacak mı bu konuu

Cem Balcı
29.10.2007, 16:50
hah şimdi anladım eyw.senin dediğinde doğru aynen.

Samet Yildirim
29.10.2007, 20:21
bizde biliyoruz su anki haliyle bisi yapamacagini ona laf yok zaten...

Cem Balcı
29.10.2007, 21:00
galiba musampanında futbol hayatı bitti artık.

pReN@_61
29.10.2007, 21:52
Kiki yi bu hallere düşürenler utansın...

Cem Balcı
29.10.2007, 23:11
Kiki yi bu hallere düşürenler utansın...

hiç sanmıyorum utancağını.ts yi bu hale düşürdü utanmadı,nerde kaldı musampadan utancak.

TSKara61
30.10.2007, 01:07
ya ziya doğan kendi ağızıyla dedi ya tamam ziya kel kötü ama insan da yani yalan konuşacak hali yok adam musampaya hazırlan seni oynatacam demiş usampa ben 90 dakka çıkartamam hoca beni oynatma demiş anlayın artık lütfen ya musampayı bize satan ve alan yönetici parayı buldu biz konuşuyoruz bunlar ticaret arkadaşlar trabzon dolandırıldı musampa futbolu bırakmışdıı ya inanın buna

Jefferson icinde ben onu sahaya surecektim ama ihsaldi ve ben maca cikamam dedi bana dedi. Ama noldu, Kayseri macinda nasil bi futbolcu oldugunu belli etti.

demir
30.10.2007, 01:45
aaa bızım musampa dıye bır futbolcumuz vardı dımı ??? eweett hanii su antremana hıcbır zaman zamanında gelmeyen geldıgındede terbıyesızce hareketlerde bulunan yok yok o degıldı hanı su hıc bardan dıscodan cıkmayan her aksam alkollu tesıslere gelen yok yaa oda degıl mac sonunda abuk subuk el kol hareketlerı yapan (taraftara) yok yaaaa formasını yere atan musampa tamam yaaa hatırladım su sahada durmadan yuruyen ama kossa ıs yapar dedıgımız uzun saclı sıyah adam hatırlaaaadımmmmmmmm

ama yazdıklarıma bakınca sanırım olumlu yonlerı olumsuz yonlerınden az gıbı sızede oole geldımı :D bana oole geldıde ...!

TSKara61
30.10.2007, 03:48
aaa bızım musampa dıye bır futbolcumuz vardı dımı ??? eweett hanii su antremana hıcbır zaman zamanında gelmeyen geldıgındede terbıyesızce hareketlerde bulunan yok yok o degıldı hanı su hıc bardan dıscodan cıkmayan her aksam alkollu tesıslere gelen yok yaa oda degıl mac sonunda abuk subuk el kol hareketlerı yapan (taraftara) yok yaaaa formasını yere atan musampa tamam yaaa hatırladım su sahada durmadan yuruyen ama kossa ıs yapar dedıgımız uzun saclı sıyah adam hatırlaaaadımmmmmmmm

ama yazdıklarıma bakınca sanırım olumlu yonlerı olumsuz yonlerınden az gıbı sızede oole geldımı :D bana oole geldıde ...!

Saydiklarin gercekleri hic de yansitmiyor.

Emre B.
30.10.2007, 13:12

Hani şu Ajax'ta Şampiyonlar Ligi'ni kazanan, Premier Lig'de, La Liga'da ilk 11'de oynadıktan sonra Celalettin ve Musatafa Keçeli gibi 3. sınıf topuların yedeği olup, hayata küsen, 6 ay antraman yapmasına rağmen hazır olamayan, sol açık olmasına rağmen son 15 dakika da oyuna girip yenik olduğumuz halde ön liberoda oynayan, oynadığı maçlarda 2 topu direkten dönen Musampa, taraftarın beklentilerini gerçekleştiremediğim için çok üzgünüm diye Musampa.Ben de hatırladım.

EmrahYalçınalp
30.10.2007, 13:15

Nerden başlasam bilemiyorum...

Yalan demeye dilim varmıyor, yanlış yazmışsın. Kiki bir tek idmana uyuduğu için gelmedi, karşılığında da kulüp otobüsünü duvara geçiren Yattara'ya verilen cezanın 25 katı para cezası verildi.

Kiki'ye asla adaletli davranılmadı. 8 ayda adamı hazırlayamadılar, 2 ay ayağına top değmemiş adam Gençler maçında 11'de çıktı ve 5 dakikada 2 hata ile kıçımızın üzerine oturduk. O malum 7 maçlık serinin ilk maçıydı bu, hatırlatırım...

Sonra, "disiplin" delisi hocamız Kiki'yi disiplinsiz olduğu için çoğu maçta tribüne gönderirken sevgili futbolcusunun ne işlerle iştigal ettiğini biliyor musun? Trabzon'da bilmeyen yok da, sen merak ediyorsan özelden konuşalım...

Taraftara yaptığı harekete gelince... O günden 2 gün önce biz bir yerde karşılaştık. Ben ordayken idiotun biri geldi, kendisi için yapılmış, youtube'da dönen ve bence hiç komik olmayan parodiyi gösterdi... Adamın saçları, derisi ve futbolculuğu ile dalga geçilen... Ben o an gözlerini gördüm adamın... Ertesi gün yaptığı parmak hareketini bu anlamda çok "olgun" buluyorum. Ben olsam daha fazla tepki gösterirdim.

Formasını yere attığını hatırlamıyorum, ne zamandı bu?

Hasılı, ben adamın iyi futbolcu olduğuna inanmakla birlikte, kötü olduğunu iddia edebileceğimiz ölçüde fırsat vermediğimizi düşünüyorum.

Haydi ben yanılıyorum... Daha bu gece Milan'la nette baya muhabbet ettik. Bazı yerlerin üzerini çizmem lazım, çünkü adama ayıp olur. Ondan da izin aldım, birazdan Kiki ile ilgili kısmı koyacağım buraya. Milan da mı bu işi bilmiyor?

shadow61
30.10.2007, 13:15
ersun yanal oynatırmı acaba kizitoyu =)

asilhamsi
30.10.2007, 13:29
Hani şu Ajax'ta Şampiyonlar Ligi'ni kazanan, Premier Lig'de, La Liga'da ilk 11'de oynadıktan sonra Celalettin ve Musatafa Keçeli gibi 3. sınıf topuların yedeği olup, hayata küsen, 6 ay antraman yapmasına rağmen hazır olamayan, sol açık olmasına rağmen son 15 dakika da oyuna girip yenik olduğumuz halde ön liberoda oynayan, oynadığı maçlarda 2 topu direkten dönen Musampa, taraftarın beklentilerini gerçekleştiremediğim için çok üzgünüm diye Musampa.Ben de hatırladım.

kikiyi bursaspor deplasmaninda canli izledim.90dk ve sol acik oynadi.tek kelime ile mukemmeldi.2-1 kaybettigimiz mac.
cok iyi bir oyuncuyu kaybettik.Trabzona gelmis en kariyerli iki oyuncudan biri idi.(marcello da digeri).
trabzon sampiyon olacaksa celo hasan omer ile degil musampa ve marcello ile olurrr

EmrahYalçınalp
30.10.2007, 13:31
Haydi ben yanılıyorum... Daha bu gece Milan'la nette baya muhabbet ettik. Bazı yerlerin üzerini çizmem lazım, çünkü adama ayıp olur. Ondan da izin aldım, birazdan Kiki ile ilgili kısmı koyacağım buraya. Milan da mı bu işi bilmiyor?

http://img88.imageshack.us/img88/5167/41054596sa1.gif

poetricus
30.10.2007, 13:48
I think same as Milan about Kiki.

Cengiz Çubukcu
30.10.2007, 13:58
Emrah şimdi inandım kikinin iyi topçu olduğuna, milan gibi bir takım arkadaşı da öyle diyorsa bize laf düşmez...peki Ersun Yanal gibi bir adam kikiyi tanımaz mı? geri getirmeyi düşünür mü?

İsmail Çavuşoğlu
30.10.2007, 14:05
http://img88.imageshack.us/img88/5167/41054596sa1.gif

Sevgili Emrah, yorumlarını begenerek ve de buyuk bır zevkle okuyorum..ancak milan ile aranızda gecen konuşmadan bişey anlamadım.eger türkçesinide yazarsan memnun olurum.
not:en kısa zamanda yabancı dil kursuna gıdecem :)

Ömer TOPAL
30.10.2007, 15:29
harbi bende anlamadım...iyi bir şeyler yazıyo tahminim ama napalım ogrenemedik işte yabancı dili :) kiki musampa dönermi iyi bir futbolcu gitti diyorsunuz da arkadaslar bu futbolcu takımdan gittimi ? nerededir kendisi ? durumu nedir bilgilendirirmisiniz

EmrahYalçınalp
30.10.2007, 15:31
Sevgili Emrah, yorumlarını begenerek ve de buyuk bır zevkle okuyorum..ancak milan ile aranızda gecen konuşmadan bişey anlamadım.eger türkçesinide yazarsan memnun olurum.
not:en kısa zamanda yabancı dil kursuna gıdecem :)
Benim hatam, derse yetişecektim, unutmuşum :)

Ben Kiki'nin iyi futbolcu olduğunu düşündüğümü yazmıştım ona. O da:
"Bence de Kiki benim orda olduğum dönemdeki en iyi futbolcuydu ve çok "baba" adamdı" demiş. Daha sonra benim kırmızıya boyadığım yerlerde takımdaki bir çok kalkiteli topçunun "biri" tarafından ortadan kaldırıldığını söylemiş.

Son olarakta bizi asla unutmayacağını, çok sevdiğini...

Bunun yanında, daha önceki konuşmalarımızda futbolu bırakmadan önceki son senesinde Trabzonspor'da oynamaktan mutluluk duyacağını ve bunu çok istediğini belirtmişti.

Ömer TOPAL
30.10.2007, 15:36
eyvallah emrah kardeş..şimdi daha anlaşılır oldu :)

Koray
30.10.2007, 15:37

"Bence de Kiki benim orda olduğum dönemdeki en iyi futbolcuydu ve çok "baba" adamdı" demiş. Daha sonra benim kırmızıya boyadığım yerlerde takımdaki bir çok kalkiteli topçunun "biri" tarafından ortadan kaldırıldığını söylemiş.

Bunun yanında, daha önceki konuşmalarımızda futbolu bırakmadan önceki son senesinde Trabzonspor'da oynamaktan mutluluk duyacağını ve bunu çok istediğini belirtmişti.

''biri'' = ziyaN

Samet Başdağ
30.10.2007, 15:38
musampa iyi futbolcu en azından bizde ilk 11 de oynayacak futbolcu...

İsmail Çavuşoğlu
30.10.2007, 15:43

Tesekkurler Emrah aydınlattıgın için.
o birini tahmin etmek güç olmasa gerek :)

MURAT SARI
30.10.2007, 16:16
emrah arkadaşımıza teşekkür ediyorum paylaşımı için. musampa bu takımda hep oynamalı kenarda oturarak bir futbolcunun nasıl olduğunu bilemeyiz.bence şans verilmeli.

OYılmaz
30.10.2007, 16:44
Musampa Gittimi Yoksa hayla Bizdemi bizdeyse Kesinlikle değerlendirilmeli Futbol Fakiri Ziyadan sonra Futbolcuların önü açıldı bu bile Büyük bir gelişme Ohh Bee Ziya iyiki dünya varmış Nekadar yarar sağladı bu takımdan defolup gitmen !!

buyukkaptan
30.10.2007, 17:29
yar saçların lüle lüle musampa sana güle güle

Mustafa K. Demirbaş
30.10.2007, 17:35
yar saçların lüle lüle musampa sana güle güle
bencede :):):)

antagonist
31.10.2007, 16:13
Facebook'cu arkadaşların dikkatine: :)

http://aycu19.webshots.com/image/32578/2000335500498299115_rs.jpg

zeleka
31.10.2007, 16:15
birakin bu bos sevdayi , adam cekdi gitdi bir daha gelmiyecek bu basliga kilit ve gene kilit.....

İskender
31.10.2007, 16:21
Forumda yazabilmek için çilingir olmak gerekecek yakında...
Her yere kilit kilit...

antagonist
31.10.2007, 16:25
birakin bu bos sevdayi , adam cekdi gitdi bir daha gelmiyecek bu basliga kilit ve gene kilit.....

Bırakmıyorum...

zeleka
31.10.2007, 16:33
Bırakmıyorum...
hehehe sen birakmasanda birakma herif geri gelmiyor olay burda bizim yazmamizla gelseydi ben simdi yanina gideyim istersen ben hollandada ve ondan 30 kilometre uzakda kaliyorum evine gideyim lutven ya arkadaslar sana sevdali lutven geri gel kendi kendine kontrakt yap ve gene Trabzonsporlu ol diyeyim nasil olur bir kacda resim cekdiririm ve saire ve saire...:p

antagonist
31.10.2007, 16:37
hehehe sen birakmasanda birakma herif geri gelmiyor olay burda bizim yazmamizla gelseydi ben simdi yanina gideyim istersen ben hollandada ve ondan 30 kilometre uzakda kaliyorum evine gideyim lutven ya arkadaslar sana sevdali lutven geri gel kendi kendine kontrakt yap ve gene Trabzonsporlu ol diyeyim nasil olur bir kacda resim cekdiririm ve saire ve saire...:p

Komik şey seni...Maşallah,Cem Yılmaz gibisin...

Espri yapmadan sinyal ver,biz de anlayalım.Tamam mı?

Nelerle uğraşıyoruz ya?Tövbe,tövbe...

zeleka
31.10.2007, 16:42
lafin kisasi su an hic bir takimda oynuyamiyan bir kisi.
sizler dahada yok kiki yok miki espirinin en hasi iste sizin yaptiginiz oluyor.:rolleyes:

antagonist
31.10.2007, 16:43
lafin kisasi su an hic bir takimda oynuyamiyan bir kisi.
sizler dahada yok kiki yok miki espirinin en hasi iste sizin yaptiginiz oluyor.:rolleyes:

Ceza almayacağımı bilsem acı bir laf söylerdim ya sana neyse...

Hadi güzel kardeşim,başka kapıya...Yallah...

zeleka
31.10.2007, 18:46
Keane haalt Kiki Musampa niet naar Sunderland
Door JASPER BALTUSSENDonderdag, 11 oktober 2007, 11:01

http://www.elfvoetbal.nl/admin/images/upload/1170237859_thumb_Kiki.jpg Sunderland-manager Roy Keane heeft besloten af te zien van Kiki Musampa. De middenvelder was de afgelopen week op proef en speelde een goede wedstrijd met de reserves tegen Liverpool. Maar de ex-Ajacied, die sinds zijn vertrek bij het Turkse Trabzonspor clubloos is, werd geen aanbieding gedaan. Musampa (30) trainer eerder mee bij Jong AZ en was op proef bij Derby County maar wist ook daar geen contract af.

.................................................. ...............................................

Simdi arkadaslar kiki musamba az alkmaar takiminin paf takimi ile antramanlara cikiyor vab gaal eski hocasi vede arkadasi oldugu icin bir jest yapiyor ve paf takimi ile antamanlara cikmasini sagliyor sonra sunderland test icin bir hafta antramanlara katiliyor ama begenilmiyor.... sonra musamba derby county takiminda bir hafta teste gidiyor ama gene burdada begenilmiyor ve su anda evinde bol bol yatip kalkip Trabzonspordan aldigi paralari harman hurman harciyor duruyor
ne demeli bizim hocalarimizda is yok onlar bu isden anlamiyorlar ingilterede hollandadaki hocalarda bu islerden anlamiyorlar anlasalardi bu super oyuncuyu ellerinden kacirirlarmiydi , yasida henuz 30 daha genc ama dogru bu kiki Turkiyede daha 10 sene daha is yapardi :confused:

Emre Çavuş
31.10.2007, 18:50
iyii oyuncuydu hagi gibi oLabiLirdi ama harcadık adamı paraLarıda tapı:@

A.Alper
31.10.2007, 18:54
Ben Musampa'nın takıma kazandırılması taraftarıyım.

TolgaTopçu61
31.10.2007, 18:55
adam oynamazki daha bizde

A.Alper
31.10.2007, 19:01
Bizde oynaması kendisi açısından da iyi olacaktır.Zira 30 yaşında futbolu bırakmak istemiyorsa bunu yapmalı.Yok yattığı yerden para kazanmak istiyorsa şu an yaptığı şey yapabileceği en iyi şey.

zeleka
31.10.2007, 19:09
Birileri var gorduklerine inanmazlar.
Birileri var duyduklarina inanmazlar.
Birileri var dedigim dedik derler (nedeni belli degil)

bu adam hollandada yasiyor ve hic bir hollanda takimi , amatorler dahil bu adami istemiyor ama halen Turkiyede bazilari var bizde oynasin diyor bende bu kisiler hakkinda suphelerim olusur , neden acaba ya allahdan gitsin fenere bjk galatayada orda dunya yildizi olsun yeterki Trabzonsporun topraklarina adim atmasin.

Gavur gavuru begenmiyecek 2/3 takima denenmeye gidecek hic bir gavur begenmiyecek, amaaaaaa halen Turkiyede bazilari bu kisiyi begenecek cok dusundurucu cokkkk !!!!!!

Cem Balcı
31.10.2007, 21:21
gitsin bakalım gitsin.kıymetini bilen çıkıyo nede olsa bizim gibi değil.

oskanonur
31.10.2007, 22:17
adamın bir yere gittigi yok.Hatta nerde oldugunu da bilen yok.

macka61
31.10.2007, 22:44
ziyanın eseri işte szymekide böyle yapmadımı bu adam bizde çok iş yapardı

Mert Zaman
31.10.2007, 23:14
bende musampa yerinde olsam bende giderdim adam geleli 1.5 sene oldu adam daha 1 mac tamamen oynamadıı :S

Fatih Ay
01.11.2007, 00:37
bu adam nerde sağ mı yaşıyomu kimi kimsesi varmı aç mıdır tok mudur nerdedir:confused:

A.Alper
01.11.2007, 01:03
Ren Nehri'nde balık tutuyormuş.

zeleka
01.11.2007, 03:54
gitsin bakalım gitsin.kıymetini bilen çıkıyo nede olsa bizim gibi değil.
bak gene espiri yapmis biri gozden kacirdim kiymetini bilen cikdi evet sifir elde var sfiri takimsiz sokak basinda dolasiyor nede kiymetini bilen varmis heheheh gitdi gideli uc takim denedi ama 3 takimdan hic biride kikiyi almadi ama bazi arkadaslar yeni bir takim kurarlarsa hemen trnasfer etsinler su an transfer ucreti vermeden geliyor cunki butun yetki kendinde ya caykarasporami alsak ne yapsak bu kikiyi gelirmi bize bilemem bizim orda vere bilecek paramiz yok ama bol bol uzun golde balik yedirir ayran iciririz herife ozaman tam kendini bulur bu kiki...

Terzioğlu
01.11.2007, 03:59
Böyle bir adami ancak biz getirebiliriz...nerde bir armut varsa topluyoruz...herif futbolcu degil alemci...

EmrahYalçınalp
01.11.2007, 06:15
zeleka, coğrafi olarak adama yakın olmak en isabetli kararı senin vereceğin anlamına gelmez. "Deneyen" adamın beklentisi nedir bilemem. Mesela Ersen bizim almak istediğimiz bir adam olsa ben 3-4 ay top oynayamayacak bir futbolcuyu istemezdim ama elin İspanyol'u aldı. Demek ki daha uzun vadede bir beklentileri var. Bence Kiki 3-4 ayda hazır olup 1,5 senedir olmayan sol kanatta oynasa iyi olurdu. "Deneyen" adam belki yarın sahada görmek istemiştir, bana ne? Ayrıca, parasını ödediğin topçuyu oynatmak için çaba sarfetmek zaten olması gereken şeydir.

Sen bana kendi yorumlarını ve idmana çıktığı kulüpleri örnek gösteriyorsan, ben de sana Milan'ın konuşmalarını, İngiliz ve Hollanda'lı fanların adam hakkında yaptıkları yorumları örnek gösteririm. Bu kadar zorlanmayı gerektirecek bir durum yok yani, relax... Celalettin bile senin kadar tepkili değil adama... :)

Ayrıca, hafif susadığın bir gün eline boş bir bardak al. Ağzına götürüp yavaş yavaş yutkunmaya başla. Nasıl, "suyun tadı kötü" diyebilir misin? Diyemezsin! Niye? Su yok ki ortada :) Şimdi, Kiki'nin bizde hangi performansını gördün de adamı beğenmiyorsun? Belki gerçekten kötü oynayacaktı, o ayrı. Ama bunu müneccim olmayan hiç kimse bilemez. Yok "karşıdan öyle gözüküyor" diyorsan, burda Marcelinho'nun da futbolcu olmadığını iddia eden çok adam gördük biz...

En komiği de adama "alemci" diyenler... Yahu Allah'ını seven gelsin bir kaç gün Trabzon'da misafirim olsun. Bakın neler göstereceğim, ne adamlarla konuşturacağım sizi, kim nerede ne yapıyormuş, alemci kimmiş, "iki bira çekince idman daha iyi gidiyor" diyen adamlar nasıl formayı kapıyormuş, "bu sene iki orta daha yaparsam arabayı değiştiririm" demek ne demekmiş...

Çok ilkeliysen herkese aynı şeyi uygularsın. Bu takımda herkes çok disiplinli de Musampa alemci ise eyvallah, adamın hayatını iyi ki bitirdik. Ama yok bu takımda fosur fosur sigara içen, alem namına yapmadığı kalmayan adamlar ellerini kollarını sallaya sallaya top oynadılar da olan Musampa'ya olduysa, sebep olana hakkımı helal etmiyorum ben. Daha önce de yazmıştım, Ajax'ın alt yapısında Freud okuyup kendisine verilen "protein değeri yüksek tropikal meyvelerin yetişme alanları" ile ilgili projesini bitirmeden idmana alınmayan adamı getirir futbol fukarasına emanet edersen böyle olur.

"Jun mentalitesi iyi bir ARKADAŞ!"

Peh!!! Çok entellektüelsin be abi...!

asilhamsi
01.11.2007, 10:43
zeleka, coğrafi olarak adama yakın olmak en isabetli kararı senin vereceğin anlamına gelmez. "Deneyen" adamın beklentisi nedir bilemem. Mesela Ersen bizim almak istediğimiz bir adam olsa ben 3-4 ay top oynayamayacak bir futbolcuyu istemezdim ama elin İspanyol'u aldı. Demek ki daha uzun vadede bir beklentileri var. Bence Kiki 3-4 ayda hazır olup 1,5 senedir olmayan sol kanatta oynasa iyi olurdu. "Deneyen" adam belki yarın sahada görmek istemiştir, bana ne? Ayrıca, parasını ödediğin topçuyu oynatmak için çaba sarfetmek zaten olması gereken şeydir.

Sen bana kendi yorumlarını ve idmana çıktığı kulüpleri örnek gösteriyorsan, ben de sana Milan'ın konuşmalarını, İngiliz ve Hollanda'lı fanların adam hakkında yaptıkları yorumları örnek gösteririm. Bu kadar zorlanmayı gerektirecek bir durum yok yani, relax... Celalettin bile senin kadar tepkili değil adama... :)

Ayrıca, hafif susadığın bir gün eline boş bir bardak al. Ağzına götürüp yavaş yavaş yutkunmaya başla. Nasıl, "suyun tadı kötü" diyebilir misin? Diyemezsin! Niye? Su yok ki ortada :) Şimdi, Kiki'nin bizde hangi performansını gördün de adamı beğenmiyorsun? Belki gerçekten kötü oynayacaktı, o ayrı. Ama bunu müneccim olmayan hiç kimse bilemez. Yok "karşıdan öyle gözüküyor" diyorsan, burda Marcelinho'nun da futbolcu olmadığını iddia eden çok adam gördük biz...

En komiği de adama "alemci" diyenler... Yahu Allah'ını seven gelsin bir kaç gün Trabzon'da misafirim olsun. Bakın neler göstereceğim, ne adamlarla konuşturacağım sizi, kim nerede ne yapıyormuş, alemci kimmiş, "iki bira çekince idman daha iyi gidiyor" diyen adamlar nasıl formayı kapıyormuş, "bu sene iki orta daha yaparsam arabayı değiştiririm" demek ne demekmiş...

Çok ilkeliysen herkese aynı şeyi uygularsın. Bu takımda herkes çok disiplinli de Musampa alemci ise eyvallah, adamın hayatını iyi ki bitirdik. Ama yok bu takımda fosur fosur sigara içen, alem namına yapmadığı kalmayan adamlar ellerini kollarını sallaya sallaya top oynadılar da olan Musampa'ya olduysa, sebep olana hakkımı helal etmiyorum ben. Daha önce de yazmıştım, Ajax'ın alt yapısında Freud okuyup kendisine verilen "protein değeri yüksek tropikal meyvelerin yetişme alanları" ile ilgili projesini bitirmeden idmana alınmayan adamı getirir futbol fukarasına emanet edersen böyle olur.

sozun bittigi yer....

Muhammet Kurt
01.11.2007, 10:50

Kardes kimler fokur fokur sigara iciyormus ? Kimler iki birayla idman daha iyi gider diyormus? Bunlari aciklada biz de bilelim ve sapla samani ayralim lufen.

Sakin bunu bir elestiri ve telkin olarak soyledigimi sanma, gercekten merak ediyorum ve ona gore bakis acilarimi o sahislara degistirecegim

Mayls
01.11.2007, 10:51
Bir aralar bir baslik vardi Faruk Kanca nerede. O basligin Musampa versiyonunu acmanin vakti geldi herhalde. Nerede bu adam?

Mehmet Fırat
01.11.2007, 12:07
Sol kanada çok kaliteli bir adam alınsa, forumda Musampa'nın sözünü edecek bir kişi çıkar mı acaba? Ama adam yok işte, sol kanadımız tam bir facia. Bu yüzden Musampa takıma kazandırılmalı, en azından denenmeli. Hem artık ZD'da yok. Belki de Musampa koşa koşa gelecek.:)

zeleka
01.11.2007, 16:12
bazi arkadaslar entel takimi kurmaya calisiyorlar!!!! galiba kiki musampa hakkinda yazma ile entel olunmuyor.

kiki musampa olayini bu kadar saptirma'ile Trabzonspor ne bir futbolcu kazandi nede kaybetdi.

yok birileri var bira icermis yok birileri var alem yaparmis bilmedigmiz seyler degil bunlar Zihniyet bozuk. (Allah korkusu olmuyandan her sey bekleye bilirsin)

kiki musampa ile kontrakti yok Trabzonsporun geri gelmeside hava sifa yani , kendide acikladi bir daha nayir.

tsmusampa61
02.11.2007, 09:46
2,5 ay acemilikten sonra gene geldik trabzona, askerde her maçı izleyebiliyoduk. trabzon resmen rezil etti bizi. ziya fiyaskosundan kurtulduğumuz iyi oldu. Ama hala kiki bilmecesi var. Ben kiki şu aralar napıyo onu bilmek istiyorum. Ersun yanal onu değerlendircek mi. Yukarda Milanın dediği gibi ziya .... sı çoğu iyi topçuyu harcadı. Böyle bir cehaleti başımıza getirenleride affetmiyecem. Kiki Sahaya Yumruk Havaya.

Ömer TOPAL
02.11.2007, 11:19
ula ZİYAnkar....kendin gittin ama havan hala esiyor...kötü kokularınıda allllllllll..........

Murat Hızal
02.11.2007, 11:33
bazi arkadaslar entel takimi kurmaya calisiyorlar!!!! galiba kiki musampa hakkinda yazma ile entel olunmuyor.

kiki musampa olayini bu kadar saptirma'ile Trabzonspor ne bir futbolcu kazandi nede kaybetdi.

yok birileri var bira icermis yok birileri var alem yaparmis bilmedigmiz seyler degil bunlar Zihniyet bozuk. (Allah korkusu olmuyandan her sey bekleye bilirsin)

kiki musampa ile kontrakti yok Trabzonsporun geri gelmeside hava sifa yani , kendide acikladi bir daha nayir.

Bu da yeni moda oldu ''entel takımı'' söylemi?

Bu ne demek biraz açsana nasıl yapınca entel takımı olunuyor?Entel takımı olmanın özellikleri nelerdir gerçekten çok merak ediyorum?

Ha tabi unutmadan entel nedir??(bunları açıklarsan çok mutlu olacağım)

Mehmet Fırat
02.11.2007, 11:41
galiba kiki musampa hakkinda yazma ile entel olunmuyor.

Bu da yeni moda oldu ''entel takımı'' söylemi?

Bu ne demek biraz açsana nasıl yapınca entel takımı olunuyor?Entel takımı olmanın özellikleri nelerdir gerçekten çok merak ediyorum?

Ha tabi unutmadan entel nedir??(bunları açıklarsan çok mutlu olacağım)

Arkadaş önce cümle kurmayı öğrensin, ondan sonra açıklayabilirse açıklar.

F.Levent Yavuz
02.11.2007, 16:18
Ben trabzonspor'da kötü oynayıp gittiği takımda iyi oynayan olan bir yabancı transferimiz olduğunu hatırlamıyorum açıkçası.

Musampa da geldi kendini ve bazı menajerleri zengin edip gitti takımdan. Daha ne konuşuyoruz gelir mi diye?

VAROLFSAYIL
02.11.2007, 16:59
Adamin Oynadigi Takimlara Sehirlere Ulkelere Bak
Sen Adamin Parasini Verme Ondan Performans Bekle...
Trabzonspor Sevgisi Ile Oturacagini Mi Zannettiler Adami
Ne Kaa Ekmek O Kaa Kofte ...
Bu Yonetim Kiminle Anlasmazliga Dusse Hep Hatali Kendileri Cikiyor
Cezasini Ceremesini Klup Cekiyor...
Adam Getiriyosan Parasini Vereceksin
Zamaninda Marco'ya Usd 50.000/100.000 Cok Goruldu Bak Nerelerde...
Bu Yonetimle Zirve Yapan Yonetim Zaafinda Yakinda Yerli Topcuda Takimda Durmayacak...

achil
02.11.2007, 22:24
adam top sürmeyi bile unuttu bu saatten sonra nereye giderse gidsin bizi ilgilendirmezzzzz

Koray
02.11.2007, 22:26
ne musampası yaa sallayın gitsin o adamın işini saolsun ziya bitirdi artık işe yaramaz malesef..:(

Samet Yildirim
10.11.2007, 13:30
Van Gaal'dan Musampa'ya destek

Fatih ÖZYAR/ALKMAAR, (DHA) 10 Kasım 2007 http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/4424671.jpgTrabzonspor'a büyük umutlarla transfer edilen fakat beklenen performansı sergileyemeyerek Trabzon'dan adeta kaçarak ayrılan Kiki Musampa'ya ünlü Hollandalı teknik direktör Louis van Gaal sahip çıktı.

Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)'dan ayrıldıktan sonra bir süre AZ Alkmaar ile antrenmanlara çıkıp daha sonra İngiltere'ye giderek Sunderland ile çalışmalara başlayıp transfer görüşmeleri yapan Kongo asıllı Hollandalı futbolcu Kiki Musampa, açıklanmayan nedenler sonrasında tekrar Hollanda'ya geri dönerek AZ Alkmaar ile antrenmanlara başladı.
Hafta sonunda Hollanda Ligi'nde PSV Eindhoven ile deplasmanda karşılaşacak olan AZ Alkmaar'ın, dün basına kapalı yaptığı çalışmasında Kiki Musampa da yerini aldı.

Antrenman sonrası AZ Alkmaar kulübünün resmi internet sitesine yazılı bir açıklama yapan ünlü teknik direktör Louis van Gaal, "Takımımızda sol açıkta sıkıntı yaşıyoruz. Kiraya verilen Rogier Molhoek ve sakat olan Stijn Schaars'ın boşluğunu, Kiki Musampa ile doldurabiliriz. Kendisi uzun zamandır bizimle antrenmanlara çıkıyor, şu anda da kendisi hazır durumda" diyerek Musampa'nın atılacak bir futbolcu olmadığını söyledi.

MUSAMPA bitti digenlere güzel bi cvb...

poetricus
10.11.2007, 13:47
Louis van Gaal: "Takımımızda sol açıkta sıkıntı yaşıyoruz. Kiraya verilen Rogier Molhoek ve sakat olan Stijn Schaars'ın boşluğunu, Kiki Musampa ile doldurabiliriz. Kendisi uzun zamandır bizimle antrenmanlara çıkıyor, şu anda da kendisi hazır durumda."
Ziya Doğan: Musampa hazır değil.
Yorum sizin.
Bu arada Ajax'ta ve bizde ne kadar antrenmana çıktığını da unutmayın.

Yazık oldu, yazık; hem Musampa'ya hem de bize.
Acaba hangi tarafa daha çok yazık oldu?

achil
10.11.2007, 15:14
adam topu sürmeyi unuttu bırakın artık bundan bize hayır gelmezzzzz

Samet Yildirim
10.11.2007, 15:30
adam topu sürmeyi unuttu bırakın artık bundan bize hayır gelmezzzzz

Antrenman sonrası AZ Alkmaar kulübünün resmi internet sitesine yazılı bir açıklama yapan ünlü teknik direktör Louis van Gaal, "Takımımızda sol açıkta sıkıntı yaşıyoruz. Kiraya verilen Rogier Molhoek ve sakat olan Stijn Schaars'ın boşluğunu, Kiki Musampa ile doldurabiliriz. Kendisi uzun zamandır bizimle antrenmanlara çıkıyor, şu anda da kendisi hazır durumda" diyerek Musampa'nın atılacak bir futbolcu olmadığını söyledi.

LUIS VAN GAAL diyor bunu herhangi bi insan demiyor ama sen hala ne diyorsun tebrik ederim:alkış:

achil
10.11.2007, 16:24

LUIS VAN GAAL diyor bunu herhangi bi insan demiyor ama sen hala ne diyorsun tebrik ederim:alkış:

ben gördüğünü söyledim. eskidendi o musapmanın musampa olduğu dönemler . ordan burdan duyduğuna inanma gördüğüne inan

Mayls
10.11.2007, 16:44
ben gördüğünü söyledim. eskidendi o musapmanın musampa olduğu dönemler . ordan burdan duyduğuna inanma gördüğüne inan
Sen kac kere gördün peki musampanin musampa olmadigini

Verchatt
11.11.2007, 06:48
musampayi harcadik resmen taş gibi adamdi

subay
11.11.2007, 15:02

Sen Musampayi kac kere oynadigini gördün? Futboldan anlamayan insanlar konusup duruyor. Adam bileklerine bayada hakim idi. Bir kac mac son 3-5 dakika oynamis adamdan hemde sol kanat oyuncudan gol bekliyor millet, böyle kisileri anlamak mümkün degil.

Aramizda bazilarin ozamanlari begenmedigi Marcelinho su an Bundesliganin en iyiler arasinda:

http://img337.imageshack.us/img337/9435/marcelinhoba9.png

http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/scorer/

Mayls
11.11.2007, 15:26
Bir kac mac son 3-5 dakika oynamis adamdan hemde sol kanat oyuncudan gol bekliyor millet, böyle kisileri anlamak mümkün degil.

Üstelik O sol acigi Sayin Mantalite Önlibero oynatirken

achil
12.11.2007, 13:12
adam bitmiş diyorum hala ne diyorsunuz . geldi imzalamadı giddi geri geldi . eğer eski gücünde olsa bizde ne işi wardı. bırakın bu işleri artık adam bitirmiş . adam top süremiyor artık

achil
12.11.2007, 13:13
Sen Musampayi kac kere oynadigini gördün? Futboldan anlamayan insanlar konusup duruyor. Adam bileklerine bayada hakim idi. Bir kac mac son 3-5 dakika oynamis adamdan hemde sol kanat oyuncudan gol bekliyor millet, böyle kisileri anlamak mümkün degil.

Aramizda bazilarin ozamanlari begenmedigi Marcelinho su an Bundesliganin en iyiler arasinda:

http://img337.imageshack.us/img337/9435/marcelinhoba9.png

http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/scorer/

ben senin hayatın kadar futbol oynadım . başka bi dalda yarış benle futbolda deil

Emirhan Makul
12.11.2007, 13:17
bütün sorun ziyada idi marcelinho da değil

Samet Yildirim
12.11.2007, 15:46
adam bitmiş diyorum hala ne diyorsunuz . geldi imzalamadı giddi geri geldi . eğer eski gücünde olsa bizde ne işi wardı. bırakın bu işleri artık adam bitirmiş . adam top süremiyor artık

valla marcelinho geldi gitti ama WOLFSURG da hem kaptan hemde 6 assist 2 golle oynuyor bitmedigi halde bize geldi...MUSAMPA icin VAN GAAL bitmedi diyor sen hala bitti diyorsun demeki "achil" VAN GAAL dan daha iyi biliyor:alkış:bu arada MUSAMPA bu kadroda yürüyerek bile oynar tek bacak olsun yine oynar bu oyunculari gördükden sonra...MUSAMPA 1 tane 90 dk oynadi oda BURSA da orda sahanin en iyi futbolcumuzdu ama ondan sonra mentalite hocamiz oynatmadi ozaman sen bu oyuncuyu nasil degerlendire bilyiorsun ki ben bunu anlamdim....

zeleka
12.11.2007, 16:12
http://img80.imageshack.us/img80/8616/kikimusampaju9.gif

Arkadaslar bu kikinin gecmisi 1994 den bu yana, 260 mac'da oynamis / 38 gol atmis ortalamasi 100'de 8 % en iyi zamani malaga idi en fazla oyunda kalma zamani gene malagada idi ne ajaxda nede her hangi bir baska klubde malagadaki performansini yakalayamamis biz ise dahada kiki diyoruz baska bir sey demiyoruz su an halen bir klub bulamamis ve bizler nedense kiki diyoruz yatiyoruz kiki diyoruz kalkiyoruz buna hic bir anlam veremiyorum...

Bu basligin artik nostalgieye kaldirilmasini dusunuyorum burda artik isi yok cunki bizim kontrakli futbolcumuz degil artik forum yoneticileri bu konularda daha caliskan olmalarini dilerim.
yoksa bizde oynamisda su an her hangi bir klubde oynuyan butun futbolcular icin burda bir baslik acmamiz dogrumu olur!!!

valla marcelinho geldi gitti ama WOLFSURG da hem kaptan hemde 6 assist 2 golle oynuyor bitmedigi halde bize geldi...MUSAMPA icin VAN GAAL bitmedi diyor sen hala bitti diyorsun demeki "achil" VAN GAAL dan daha iyi biliyor:alkış:bu arada MUSAMPA bu kadroda yürüyerek bile oynar tek bacak olsun yine oynar bu oyunculari gördükden sonra...MUSAMPA 1 tane 90 dk oynadi oda BURSA da orda sahanin en iyi futbolcumuzdu ama ondan sonra mentalite hocamiz oynatmadi ozaman sen bu oyuncuyu nasil degerlendire bilyiorsun ki ben bunu anlamdim....

Guzel kardesim Van gaal bitmedi diyorsa!!! neden hemen onu AZ aLKmara almadi buna aciklik getire bilirmisin kafadan yazmalarla olmuyor bu is hic bir zaman van gaal boyle bir aciklama yapmadi, yapdiysada nerde okudun nerde gordun bize gosterde inandirici olsun yoksa bos lafla torba doldurmasina benziyor senin yazdiklarin....

marcelino hakkinda bu baslik icindede yorumlar bol bol gorunuyor gene anlam veremiyorum konuyu degistirmede super taraftariz nedense...

http://img80.imageshack.us/img80/8054/marcelinors4.gif

bunlarda marcelinonun istatikleri : 2000 den 2007 ye kadar 221 mac oynamis ve 77 gol atmis buda fena bir istatik degil ortalamasini senelerle hesaplarsak ortalamasi 8.7 % gol her sene bu adamin gitmesinde ziyayi suclu gosterenlere tek cevapim, kel nuriye bu hesabi sorsunlar ziyaya degil....

Samet Yildirim
12.11.2007, 16:45
MUSAMPA konusunda VAN GAAL AZ ALKMAAR kendi web sitesinde aciklama yapti ve dediki sol kanat boslugumuzu MUSAMPAYla doldurabiliriz su anda hazir durumda dedi...

adam ATLETICO MADRID e 34 mac oynamis 1 senede...AJAX da daha 18 yasidnaydi ve ozamnlarda 42 mac oynamak mükemmel neden mi oda su bergamp, kluivert gibi adamlar vardi o kadroda...manchester city de 2 sezonde 41 mac oynamis bence iyi bi sayi...ve musampa forvete yakin oyanyan insan degildir orta sahada gol pasi veren ve pas yapan futbolcu ama bizim oyuncular daha iyi senin deneme göre...ve szymek geldiginde süper karrier mi vardi yoo ama süper futbolcuydu hep karriere bakmak da lazim degil yani...

MUSAMPA nin rakipleri kim hüseyin, ayman, serkan, ceyhun, hasan felan filan demeki MUSAMPA oynamiyorsa ve bunlar oynuyorsa bunlar daha iyi oyuncular...bizden herhangi bi oyuncu gitsin o liglere en fazla 3-4mac oynar tuncay icin herkes süper diyordu ama adamin gollü yok daha..

MUSAMPA,SZYMEK,MARCELO,YATTARA,GÖKDENIZ böyle hucum gücü olan takim var mi ya..öf be derim saedce

zeleka
12.11.2007, 16:58
MUSAMPA konusunda VAN GAAL AZ ALKMAAR kendi web sitesinde aciklama yapti ve dediki sol kanat boslugumuzu MUSAMPAYla doldurabiliriz su anda hazir durumda dedi...

adam ATLETICO MADRID e 34 mac oynamis 1 senede...AJAX da daha 18 yasidnaydi ve ozamnlarda 42 mac oynamak mükemmel neden mi oda su bergamp, kluivert gibi adamlar vardi o kadroda...manchester city de 2 sezonde 41 mac oynamis bence iyi bi sayi...ve musampa forvete yakin oyanyan insan degildir orta sahada gol pasi veren ve pas yapan futbolcu ama bizim oyuncular daha iyi senin deneme göre...ve szymek geldiginde süper karrier mi vardi yoo ama süper futbolcuydu hep karriere bakmak da lazim degil yani...

MUSAMPA nin rakipleri kim hüseyin, ayman, serkan, ceyhun, hasan felan filan demeki MUSAMPA oynamiyorsa ve bunlar oynuyorsa bunlar daha iyi oyuncular...bizden herhangi bi oyuncu gitsin o liglere en fazla 3-4mac oynar tuncay icin herkes süper diyordu ama adamin gollü yok daha..

MUSAMPA,SZYMEK,MARCELO,YATTARA,GÖKDENIZ böyle hucum gücü olan takim var mi ya..öf be derim saedce

Guzel kardesim gene bir sey ortaya atdin ama ben hollandada yasiyorum ve boyle bir aciklama hic bir zaman okumadim hem diyelimki yapti ozaman neden hazirlamadida hemen bir kontrakt vermediler yani biraz olsun dusunursen yaptigin yanlislar ortaya cikar..

kac mac oynamis kac senede bunada bakdinsa gene sunu gorurusun 1994 den 2007 ye kadar kac sene gecmis aradan (13 sene) ve bu arkadasimiz kac macda kac dakka oynatildigini hesaplaya bilirsin ne van gaal nede bir baska antroner su an hic bir kurus vermeden ala bilecekleri bir kisiyi almiyorlarda (lisansi kendi elinde) bize ne oluyor o kadar antroner senin benim gordugumu goremiyormu van gaal basda lisansi elinde olan bir futbolcuyu almak istemiyorda bizmi simdi alacagiz buda dusundurucu degilmi sence....:)

neyse Bmn forum yonetimi bizim futbolcumuz olmuyan birinin halen bizim futbolcularimizin bulundugu bir baslik altindan bu basligi artik ilgili basligin altina tasimalarini dilerim...

Erdem Keser
12.11.2007, 17:26
Marcelinhoyu tartışanlara dünkü maçını izlemelerini tavsiye ederdim...

achil
12.11.2007, 18:02
Marcelinhoyu tartışanlara dünkü maçını izlemelerini tavsiye ederdim...

marcelinhoya lafımız yok . bizim derdimiz musampayla :)

achil
12.11.2007, 18:10
Guzel kardesim gene bir sey ortaya atdin ama ben hollandada yasiyorum ve boyle bir aciklama hic bir zaman okumadim hem diyelimki yapti ozaman neden hazirlamadida hemen bir kontrakt vermediler yani biraz olsun dusunursen yaptigin yanlislar ortaya cikar..

kac mac oynamis kac senede bunada bakdinsa gene sunu gorurusun 1994 den 2007 ye kadar kac sene gecmis aradan (13 sene) ve bu arkadasimiz kac macda kac dakka oynatildigini hesaplaya bilirsin ne van gaal nede bir baska antroner su an hic bir kurus vermeden ala bilecekleri bir kisiyi almiyorlarda (lisansi kendi elinde) bize ne oluyor o kadar antroner senin benim gordugumu goremiyormu van gaal basda lisansi elinde olan bir futbolcuyu almak istemiyorda bizmi simdi alacagiz buda dusundurucu degilmi sence....:)

neyse Bmn forum yonetimi bizim futbolcumuz olmuyan birinin halen bizim futbolcularimizin bulundugu bir baslik altindan bu basligi artik ilgili basligin altina tasimalarini dilerim...

evet arkadasım holladada yaşıyor ve konuyu acıkladı umarım anlamışsınızdır.

ince_memed
12.11.2007, 18:27
arcilll sen o kadar sene oynadın da noldu nerdeydin arjantin liginde mi oynadın da göremedik seni.her önüne geleni eleştiriyosun.musampa 10 mac ounar ozaman yorum yapardın bilmedigin ve görmedigin hakkın da neden yorum yaparsın bilemiyorumm

Cem Balcı
12.11.2007, 18:48
yakında alkmarda ilk 11 de çıkar bu adam.

zeleka
12.11.2007, 18:53
Bordo Mavi Forum yonetimi lutven bizim lisansli futbolcumuz olmuyan kisileri ya bu baslikdan/ forumdan silin yada bir baska baslik altina alin.

Burda kisisel olmasak daha iyi olur tartisdigimiz kisi bir kere Trabzonspor futbolcusu degil artik ne kadarda tartissak bos laf uretmek oluyor gitdi bir keresi yolu acik olsun bol bol yan gelsin yatsin verdigimiz paralarda helal olsun sanki helalde etmesek paralari geri verecekde ve saire ya arkadaslar lutven birazdaha yaratici olalim takildik Trabzonsporu terk etmis gitmis futbolcular hakkinda tartismaya hic bir yaraticiligimiz yok iki gazeteci, iki kose yazarinin yazdiklarindan etkilenerek kendimize belirli dusunceleri sahipleniyoruz ama kendi dusuncemizi gelistirmiyoruz yorumlar ya sag ya sol baska yorum yok, bilip bilmedigimiz olaylar hakkinda yorumlar yapmada baya ustalasmisiz ama hic bir zaman yaratici degiliz (basda ben ):p.

bana ne kikiden bana ne sari cizmeli mehmet agadan Trabzonsporun dertlerini bizler tartisdikda bir cozummu getirdik, dusuncelerimizi bu sayfalara dokmek fena degil ama bos islerle cok ugrasir olduk...

Simdi sizlere soruyorum ziya dogan var iken oynatilmayan Jun simdi neden oynatilmiyor ( yok efendim su an sakat makati gecelim) Ersun yanal bu durumda oynatmiyorsa artik Ziya dogandan ne farki kaliyor!!!! dusunceye acik degilmi sizce.

Cem Balcı
12.11.2007, 19:09
Simdi sizlere soruyorum ziya dogan var iken oynatilmayan Jun simdi neden oynatilmiyor ( yok efendim su an sakat makati gecelim) Ersun yanal bu durumda oynatmiyorsa artik Ziya dogandan ne farki kaliyor!!!! dusunceye acik degilmi sizce.

burda katılıyorum.elbet ziya gibi yanalında bi bildiği vardır...

EmrahYalçınalp
12.11.2007, 19:43
Musampa'nın futbolculuğunu biz kabul etsek n'olacak, etmesek ne...!
Bu adam olması gerekenlerin gözünde büyük futbolcu... Yani yeni nesil genç Avrupalı topçuların. Sen bunlardan birine transfer teklif edip kadrona katmak istediğinde yanında Musampa olan adam gidip ona soracak. Cevabını da alacak tabi...

Cem Özer vakti ile Osmanlı'yı eleştirip kendisini Osmanlı olarak görmediğini söylemiş ve bir tarihçiden "beğenmeyebilirsin, eleştirebilirsin, ama aslını inkar edemezsin, sen de Osmanlısın işte" gibi, hala aklımda kalmış bir cevap almıştı. Şimdi Musampa'yı da istediğiniz kadar eleştirin, sevmeyin... Adam topçu. Her zaman iyiydi... Bizim milletin kafasında genel olarak "saygı" gereği babanın yanında bacak bacak üstüne atılmaz, ama yanında kimse yokken asansörde gaz çıkartmak hobidir. Dolayısıyla mental olarak "aşmış", CL finali oynamış adam "hoca"nın yanında "işçi" gibi davranıp dışarda alemlere akan adamlar gibi yapamadı belki... Onun gözüyle bakabilir miyiz buraya? Hayır! Yolunda giden tek bir iş, adaletle verilen forma mı vardı da herkes haklı, bir Musampa haksızdı?

Ayrıca düşününce, ben Musampa olsam aynısını yapardım. O kadar da uzun boylu değil... Lorant Ortega'ya futbol ÖĞRETEMEZ!!! ZD Musampa'ya sahada yapması gerekenleri ANLATAMAZ!!! Akıl var mantık var yahu... Biri Musampa, biri ZD! Bu adam elinde varsa o adamı oynatacaksın. Bitti... Szymek'i de oynatacaksın. Marcelinho'yu da yerinde oynatacaksın... Milan'ı gönderip yerine veteran almayacaksın.

Hem, hani bu adam yattığı yerden para kazanmaya gelmişti, ne oldu da kalktı kaçtı, o parayı bırakarak???

Ayrıca, herkes işine baksın... Başlık zamanı geldiğinde kilitlenir. Bilgi için:
http://www.trabzonspor.org.tr/futbolcuistatistik.asp?id=299

Erdem Keser
12.11.2007, 19:51
Buradan herşeyi bildiğini sanıp sonrada Musampanın yada Marcelinhonun futbolculuğunu akılları sıra tartışmaya çalışanlara sadece gülerim:)

Mehmet Fırat
12.11.2007, 19:56
Buradan herşeyi bildiğini sanıp sonrada Musampanın yada Marcelinhonun futbolculuğunu akılları sıra tartışmaya çalışanlara sadece gülerim:)

Ben daha çok gülerim.:D:D

Samet Yildirim
12.11.2007, 20:02

ben daha da cok gülerim:D:D:D

Erdem Keser
12.11.2007, 20:08
Birde komik olan şu acaba bu Musampayı hayatlarında kaç kere izlediler daha doğrusu şöyle diyim Trabzonsporda iken kaç kere seyrettiler 90 dakikanın tamamında...Tamam diyelim Ziya buadamın futbolcu olmadığına kannat getirdi ve oynatmadı aynı şekilde Marcelinhoya ne demeli..Herşeyi ben bilirim edasıyla hayatında belkide öylesine bir kalitede çalışamayacağı bir insanı egosu uğruna sol dış oynattı peki ne oldu Marcelinho mu kaybetti...hadi bunu da geçtik ,Marcelinhoda futbolcu değildi...Stepanova ne demeli gerede kampında"bu adamı Chelsea nasıl istiyor anlamış değilim" diyen ve Stepanovun futbolculuğu hakkındada yorumunu açıkca belirten Ziya bütün konularda haklıda saydığım bu oyuncuların hepsi mi kötü müydü..Bu futboldan bi Ziya mı anlıyor..
İşin en garibi ve kimine göre takdir edilesi durumu ise yıllardır Bundesligayı ayağa kaldıran,iki sene üst üste yılın oyuncusu seçilen ,Berlindeki otobüs duraklarında en çok fotoğrafı olan böyle bir popüler oyuncunun kalkıpta Ziya denen ruh hastasının herşeyine saygı gösterip ,her isteğine evet diyip kafayı gömmemesiydi..Kimisi takdir etmiştir ama ben Marcelinhoyu ayıpladım...Enazından benim içime oturdu..

asilhamsi
12.11.2007, 20:28

arkadasa aynen katiliyorum..
daha oncede defalarca soyledigim gibi bize gelmis en kariyerli iki oyuncu marcello ve musampa idi.Eger akilli bir tek direktor olsa oyunu bu iki oyuncu uzerine kurar takimi acik ara sampiyon yapardi......

bazi kot kafalar sayesinde(hani su sacsiz olan) orta sahada gokdeniz-huseyin-semak-musampa gibi kusursuz bir dortlu ile oynama firsati ayagimiza kadar geldi fakat degerlendiremedik....

asilhamsi
12.11.2007, 20:32
arkadasa aynen katiliyorum..
daha oncede defalarca soyledigim gibi bize gelmis en kariyerli iki oyuncu marcello ve musampa idi.Eger akilli bir tek direktor olsa oyunu bu iki oyuncu uzerine kurar takimi acik ara sampiyon yapardi......

bazi kot kafalar sayesinde(hani su sacsiz olan) orta sahada gokdeniz-huseyin-semak-musampa gibi kusursuz bir dortlu ile oynama firsati ayagimiza kadar geldi fakat degerlendiremedik....

hucum hattinda marcello ve ersen ile muhtesem bir kadro vardi.
defansta musa-stephanov-cagdas-murat ocak pekala is yapardi.Zaten bu kadar iyi orta saha ile acik ara sampiyonduk.Ama bu duzende ne zaman oynadik?
cevap veriyorum hic bir zaman...
o herkezin yere goge sigdiramadigi lincoln marcellonun bir ayagi etmez...................

Emirhan Makul
12.11.2007, 20:46
bu konu neden kaldırılmıyor

achil
12.11.2007, 23:49
topu sürmeyi bilmeyen adam . o kadar paramızı aldı giddi . siz gülün hatta daha ileri gidin kahkaha atın :S

zeleka
12.11.2007, 23:50
Musampa'nın futbolculuğunu biz kabul etsek n'olacak, etmesek ne...!
Bu adam olması gerekenlerin gözünde büyük futbolcu... Yani yeni nesil genç Avrupalı topçuların. Sen bunlardan birine transfer teklif edip kadrona katmak istediğinde yanında Musampa olan adam gidip ona soracak. Cevabını da alacak tabi...

Cem Özer vakti ile Osmanlı'yı eleştirip kendisini Osmanlı olarak görmediğini söylemiş ve bir tarihçiden "beğenmeyebilirsin, eleştirebilirsin, ama aslını inkar edemezsin, sen de Osmanlısın işte" gibi, hala aklımda kalmış bir cevap almıştı. Şimdi Musampa'yı da istediğiniz kadar eleştirin, sevmeyin... Adam topçu. Her zaman iyiydi... Bizim milletin kafasında genel olarak "saygı" gereği babanın yanında bacak bacak üstüne atılmaz, ama yanında kimse yokken asansörde gaz çıkartmak hobidir. Dolayısıyla mental olarak "aşmış", CL finali oynamış adam "hoca"nın yanında "işçi" gibi davranıp dışarda alemlere akan adamlar gibi yapamadı belki... Onun gözüyle bakabilir miyiz buraya? Hayır! Yolunda giden tek bir iş, adaletle verilen forma mı vardı da herkes haklı, bir Musampa haksızdı?

Ayrıca düşününce, ben Musampa olsam aynısını yapardım. O kadar da uzun boylu değil... Lorant Ortega'ya futbol ÖĞRETEMEZ!!! ZD Musampa'ya sahada yapması gerekenleri ANLATAMAZ!!! Akıl var mantık var yahu... Biri Musampa, biri ZD! Bu adam elinde varsa o adamı oynatacaksın. Bitti... Szymek'i de oynatacaksın. Marcelinho'yu da yerinde oynatacaksın... Milan'ı gönderip yerine veteran almayacaksın.

Hem, hani bu adam yattığı yerden para kazanmaya gelmişti, ne oldu da kalktı kaçtı, o parayı bırakarak???

Ayrıca, herkes işine baksın... Başlık zamanı geldiğinde kilitlenir. Bilgi için:
http://www.trabzonspor.org.tr/futbolcuistatistik.asp?id=299

ben daha da cok gülerim:D:D:D

Birde komik olan şu acaba bu Musampayı hayatlarında kaç kere izlediler daha doğrusu şöyle diyim Trabzonsporda iken kaç kere seyrettiler 90 dakikanın tamamında...Tamam diyelim Ziya buadamın futbolcu olmadığına kannat getirdi ve oynatmadı aynı şekilde Marcelinhoya ne demeli..Herşeyi ben bilirim edasıyla hayatında belkide öylesine bir kalitede çalışamayacağı bir insanı egosu uğruna sol dış oynattı peki ne oldu Marcelinho mu kaybetti...hadi bunu da geçtik ,Marcelinhoda futbolcu değildi...Stepanova ne demeli gerede kampında"bu adamı Chelsea nasıl istiyor anlamış değilim" diyen ve Stepanovun futbolculuğu hakkındada yorumunu açıkca belirten Ziya bütün konularda haklıda saydığım bu oyuncuların hepsi mi kötü müydü..Bu futboldan bi Ziya mı anlıyor..
İşin en garibi ve kimine göre takdir edilesi durumu ise yıllardır Bundesligayı ayağa kaldıran,iki sene üst üste yılın oyuncusu seçilen ,Berlindeki otobüs duraklarında en çok fotoğrafı olan böyle bir popüler oyuncunun kalkıpta Ziya denen ruh hastasının herşeyine saygı gösterip ,her isteğine evet diyip kafayı gömmemesiydi..Kimisi takdir etmiştir ama ben Marcelinhoyu ayıpladım...Enazından benim içime oturdu..

MUHAHAHAHAHAHAHAH.

Super Futbolcu musampa barcelonadan ve musampayi barcolonaya kaptirmamak icin real madrit 150 milyon euroluk teklif goturmus ama musampa ben boyle kucuk klublerde oynamam demis ve ret etmis.

muhahahahahahah:p

Erdem Keser
13.11.2007, 00:02
Aklın sıra ironi yapmaya çalışmışsın ama onuda becerememişsin:)
Ne diyeyim haklısın...

Emiroğlu
13.11.2007, 02:25
MUHAHAHAHAHAHAHAH.

Super Futbolcu musampa barcelonadan ve musampayi barcolonaya kaptirmamak icin real madrit 150 milyon euroluk teklif goturmus ama musampa ben boyle kucuk klublerde oynamam demis ve ret etmis.

muhahahahahahah:p

Sana senin seviyende ve senin okuduklarından çıkarma becerinle bir cevap :

real madrit değil REAL MADRİD !

klub değil Kulüp !

Ha bi de,senin ağzın musampayı konuşuyor ya...pes.

zeleka
13.11.2007, 03:38
Sana senin seviyende ve senin okuduklarından çıkarma becerinle bir cevap :

real madrit değil REAL MADRİD !

klub değil Kulüp !

Ha bi de,senin ağzın musampayı konuşuyor ya...pes.

"Kınamayınız, kınadığınız şey başınıza gelmedikçe ölmezsiniz" (Tirmizi, Kıyamet, 53, no: 2507; Beyhaki, Şuabu'l-İman, 5/315, no: 2778; Bkz: Keşfu'l-Hafa, 2/265)

Bu hadiste de ifade edildiği gibi insanların kibirlenmesi, başkasına karşı kendini üstün görmesi ve başkasını kınaması gibi büyük sözler konuşması doğru değildir ve bir gün kendi başına gelmesi de muhtemeldir.

İnsan hem aciz hem de fakir bir varlıktır. Fakirlik denilince sadece mali yönden zayıf olmayı anlamak eksik olur. Her türlü mali imkanı yerinde olan insanlar da sonsuz bir fakr içindedirler. Allah’ın sonsuz ihsanlarına daima muhtaçtırlar.

saygilarimla.

Emirhan Makul
13.11.2007, 20:55
anti musampa ben para yiyen değil para kazandıran adamı severim

Cem Balcı
13.11.2007, 22:53
bu konu neden kaldırılmıyor

aynen ??? yada yeniden bize döndüde haberimmi yok.

zeleka
14.11.2007, 03:01
ZXB4ZQfSFMA

:D:D:D

EmrahYalçınalp
14.11.2007, 08:26
ZXB4ZQfSFMA

:D:D:D

"Kınamayınız, kınadığınız şey başınıza gelmedikçe ölmezsiniz" (Tirmizi, Kıyamet, 53, no: 2507; Beyhaki, Şuabu'l-İman, 5/315, no: 2778; Bkz: Keşfu'l-Hafa, 2/265)

Bu hadiste de ifade edildiği gibi insanların kibirlenmesi, başkasına karşı kendini üstün görmesi ve başkasını kınaması gibi büyük sözler konuşması doğru değildir ve bir gün kendi başına gelmesi de muhtemeldir.

Hala gülebiliyorsan sorun yok.

Nytre
18.11.2007, 00:28
şu anda hacıyatmazda ata demirerin bir skeçinde musampada var :)

geçin dalganızı...

bize yakışanı yapıyoruz kendimize..

Cem Balcı
18.11.2007, 01:15
bu konunun hala neden açık kaldığına şaşıyorum doğrusu.

Emirhan Makul
19.11.2007, 10:27
...:):):) dakka daha 85 acele etme ya bunlar doğruu şeyler niye gocunuyosunuz ki yanındaki menejerde bizi kazıklayan adam işte biz isyan ederken o paraları yiyor güzel tiyatro yapmışlar olaya birde çömlekçi ve birahane katsalardı birebir aynısı olacaktı

Erdem Keser
19.11.2007, 11:25
Arkadaş paraları yiyor diyorsunda bu adama ne zaman 90 dakika şans verdi hoca..Adamı izlemeden atıp tutmayı arkasından sallamayı bende bilirim..Şu takımda Celalettin denen adam ilk 11'de forma şansı buluyor Musampa formayı haketmiyorsa öyle adaletin içine tükürürler..
Demek bu adamı çok yakından tanıyosun da adamın o amaçla Trabzona geldiği teşhisini koydun hayrola merak ettim nerden tanıyosunda bu kadar eminsin...

Zuma_Yattara
22.11.2007, 17:36
birgün herkes anlayacak

Emirhan Makul
23.11.2007, 15:19
Arkadaş paraları yiyor diyorsunda bu adama ne zaman 90 dakika şans verdi hoca..Adamı izlemeden atıp tutmayı arkasından sallamayı bende bilirim..Şu takımda Celalettin denen adam ilk 11'de forma şansı buluyor Musampa formayı haketmiyorsa öyle adaletin içine tükürürler..
Demek bu adamı çok yakından tanıyosun da adamın o amaçla Trabzona geldiği teşhisini koydun hayrola merak ettim nerden tanıyosunda bu kadar eminsin...

ben elin hollandalısına güveneceğime ziya doğana güveniyorumda ondan kendi ağızından canlı röpörtajını dinledim "kendisine seni 90 dakka oynatacaım hazır ol denen adam ben oynayamama hoca son 5 dakka beni sokarsın" diyen adamdan ne beklenir ben ne kadar kötü olursa olsun ziya doğanın yalan söyleyeceğine inanmıyorum zaman herşeyi gösterecek eğer musampa bir takımda oynayabilirse o zaman yine burda yüzüme vurursun kardeş

KUTADGU
23.11.2007, 15:28
ben elin hollandalısına güveneceğime ziya doğana güveniyorumda ondan kendi ağızından canlı röpörtajını dinledim "kendisine seni 90 dakka oynatacaım hazır ol denen adam ben oynayamama hoca son 5 dakka beni sokarsın" diyen adamdan ne beklenir ben ne kadar kötü olursa olsun ziya doğanın yalan söyleyeceğine inanmıyorum zaman herşeyi gösterecek eğer musampa bir takımda oynayabilirse o zaman yine burda yüzüme vurursun kardeş

Mesela Kaç Mİlyon Adet Yalan Söylemesi gerekirdir Ziya Doğan'ın...
Pardon laktat testleri değil mi?

zeleka
23.11.2007, 15:33
Wah Wah Wah genemi eski tas eski hamam kiki musamba geyigine devam kimse kusura bakmasin ama ben de sota mota basligi acacagim futbolcularimiz bolumunde nede olsa trabzonsporda oynamiyor;).

Kendine henuz bir klup bulamiyan musampa kendi kendini az klupune satmaya calisiyor...
klup bulamiyinca her careye basvuruyormus insan oglu ...

Musampa: 'Ik kan de oplossing voor AZ zijn'

23/11/2007 12:36
Op het trainingsveld van AZ (http://www.vi.nl/Teams/Team.htm?dbid=401&typeofpage=84139) is Kiki Musampa (http://www.vi.nl/Spelers/Speler/KikiMusampa.htm) al een tijdje te zien. Mogelijk komt aan het vrijblijvende karakter van zijn aanwezigheid snel een einde.

'De club zoekt een oplossing. Ik kan die oplossing zijn', zegt de clubloze Musampa (http://www.vi.nl/Spelers/Speler/KikiMusampa.htm) in Het Parool. De middenvelder houdt in Alkmaar zijn conditie op peil. 'Ik heb geen twijfels. Ik wil hier aan de slag. Aan motivatie zal het me niet ontbreken.'

AZ (http://www.vi.nl/Teams/Team.htm?dbid=401&typeofpage=84139) kan een linkermiddenvelder goed gebruiken, omdat Stijn Schaars en Maarten Martens door blessureleed voorlopig niet beschikbaar zijn. De aan NAC Breda verhuurde Rogier Molhoek ziet een terugkeer naar Alkmaar in de winterstop niet zitten.

Volgens Musampa (http://www.vi.nl/Spelers/Speler/KikiMusampa.htm) kan het snel gaan. 'Of het doorgaat? Ik weet het niet. Het zou zomaar kunnen dat ik morgen tegen Willem II op de bank zit, dat is aan AZ.'

Bu seneki az almaar takiminin kotu gidisine care benim diyen kiki musampa nedense halen arkadasi olan van gaal tarafindan az klupubene istenmedi antaramlara halen az le cikan kiki nedense hastaliga derman sayilmiyor neyse insallah az'te transfer olurda 90 dakka takimda yerini bulurda mutlu olurda eski forumuna ulasirda gollerini atarda kiki musampa taraftarlarinin yuzunu guldururde....

basarilar musampa hayatinin devaminda, kariyerine birde az'ti ekledinmi bu kadar klupe transfer olmus tek oyuncu unvanini elde edersin ve bu madalyayi sana takariz.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Evet arkadaslar madalyayi hak etdi kiki musampa az alkmaar bu sezonun sonuna kadar anlasma yapdi kiki musampa resmen sezon sezon sonuna kadar az in oyuncusudur......
http://www.nu.nl/img.db/527148+s(120!x120!)

Kiki Musampa tekent bij AZ
AMSTERDAM - AZ heeft zich versterkt met Kiki Musampa. De 30-jarige oud-Ajacied zat zonder club, en trainde al enige tijd met de Alkmaarders mee.

Dat meldt AZ op de clubwebsite (http://www.az.nl/index.php?module=news&articleID=21980). Musampa wordt in het DSB-stadion herenigd met Louis van Gaal, de trainer onder wiens bewind hij in het seizoen 1994-1995 hij bij Ajax debuteerde.

Hij verruilde die club in 1997 voor Girondins Bordeaux en speelde daarna nog voor Málaga, Atlético Madrid, Manchester City en Trabzonspor, waar hij afgelopen zomer vertrok.
"AZ heeft me nu vastgelegd omdat de spelers voor de linkerflank door blessures dun gezaaid zijn. Voor mij is het na een paar maanden niet gespeeld te hebben heel goed om weer bij een mooie club te spelen", aldus Musampa op de website van AZ.
Conditie
De middenvelder hield in Alkmaar al enige tijd zijn conditie op peil. Van Gaal liet al eerder weten dat hij de speler graag aan zijn elftal wilde binden.
Musampa heeft een contract getekend tot 1 juli 2008. Na de winterstop kan hij ook in Europese wedstrijden voor AZ uitkomen. De club is nog actief in het UEFA-Cuptoernooi.

1.7.2008 kadar anlasma saglandi musampa ile , ehh musampacilar artik yuzunuz gulsun adam rekor sahibi oldu elinde sonunda kariyerinde en cok klup dolasanlar arasinda birinci oldu...
az alkmaarda okadar sol kanat oyunculari hebsinin sakat olmasi ve de bir sol kanat oyuncusunun bir baska klupde kiralik olmasindan dolayi elinde sonunda dikine dikine kikiyi takima katdilar o kadar kotu sonuca katlandilar yenilgiler aldilar ama kikiyi istemediler simdide mecbur kaldilar son sansi ehh burdada antronerle arasi acilirsa bakalim bir daha hangi takimda goruruz galiba ikinci lig oda olmassa amator liginde a klasmaninda oynar.. afc takimi ola bilir.

Samet Yildirim
25.11.2007, 14:16
http://www.trabzonunsesi.com/images/news/2244.jpg
Musampa Sahalara Geri Döndü

Musampa Hollanda'da yeşil sahalara geri döndü.

Trabzonspor'un problemli futbolcularından Kongo asıllı Hollandalı futbolcu Kiki Musampa, Hollanda'da yeşil sahalara geri döndü. Dün akşam Hollanda liginde oynanan ve AZ Alkmaar'ın 2-0 üstünlüğü ile sona eren karşılaşmanın son 4 dakikasında Sebastien Pocognoli'nin yerine oyuna giren Kiki Musampa, resmi olarak yeşil sahalara geri dönmenin mutluluğunu yaşıyor.

Türkiye-Bosna Hersek Milli takımları arasında oynan ve Türkiye için hayati önem taşıyan milli maçın hakemliğini yapan Hollandalı hakem Eric Braamhaar'ın dün akşam yönettiği AZ Alkmaar- Willem II karşılaşmasının 86. dakikasında AZ Alkmaar'ın 15 numaralı formasını giyen Kiki Musampa, "Yeşil sahalara dönmekten çok mutluyum. Son aylarda yaşadığım sıkıntılar benim için bitmiştir. Şimdi AZ Alkmaar'ın başarısı için ter dökeceğim. AZ Alkmaar ile 6 aylık mukavele imzalamamdan dolayı mutluyum" diye konuştu.

AZ Alkmaar ile 2008 yaz sezonuna kadar mukavele imzalayan 30 yaşındaki Kongo asıllı Hollandalı orta saha futbolcusu Kiki Musampa, Uluslararası futbol kuralları gereği önümüzdeki Perşembe günü AZ Alkmaar'ın UEFA kupasında Larissa ile oynayacağı karşılaşmada forma giyemeyecek. Kiki Musampa'nun UEFA kupası maçlarında AZ Alkmaar'ın formasını giymesi için iki ay daha beklemesi gerekiyor.

trabzonunsesi.com

AYDIN KANTEKIN
25.11.2007, 14:22
hucum hattinda marcello ve ersen ile muhtesem bir kadro vardi.
defansta musa-stephanov-cagdas-murat ocak pekala is yapardi.Zaten bu kadar iyi orta saha ile acik ara sampiyonduk.Ama bu duzende ne zaman oynadik?
cevap veriyorum hic bir zaman...
o herkezin yere goge sigdiramadigi lincoln marcellonun bir ayagi etmez...................

ya arkadasim kizmayin ama sanki ben marcelinho lu baska trabzonspor izledim.yau takim ne lazaroni nede ziya dogan ile nede o saydiginiz futbolcular ile sampiyonluk degil ancak avaraj takimi olur.Sampiyonluk icin önce güclü iradeli bir yönetim lazim,varmi bizde sorarim size.Bizde baskan daha secilir secilmez bol keseden atmaya basladi ve daha ilk tarnsfer döneminde adeta sicti.ondan sonra kadroya kulüplerinden kovulan kac tane topcu varsa bize topladilar.buna marcelinho yu katmak bende istemiyorum,bizim takimda kesinlikle yanlis yerde oynatildi.bize akli basinda yönetim lazim böyle yalanci hayalci softalara karnimiz tok.

Hekimoğlu
25.11.2007, 14:37
kapatalım artık bu konuyu.

antagonist
26.11.2007, 17:30
Musampa AZ Alkmaar'da!

Trabzon'dan kaçan Kıkı Musampa sezon sonuna kadar AZ Alkmaar ile sözleşme imzaladı. 30 yaşındaki futbolcu "AZ Alkmaar'ın çok sakat futbolcusu bulunuyor. O yüzden benimle imzaladılar" açıklamasını yaptı.

Kıkı Musampa'nın yeni hocası, AZ Alkmaar teknik direktörü Louis Van Gaal 1994-95 sezonunda Ajax'ta çalışırken Kıkı Musampa'yı ilk defa profesyonel yapan teknik direktördü. Kıkı Musampa ise Van Gaal için "Louis benim kariyerimde çok önemli bir isim. Benim şu ana kadar futbolda öğrendiğim birçok şeyin mimarı Van Gaal'dir" dedi.

Tecrübeli teknik adam ise Musampa transferi için "Şu an kendisi çok iyi durumda değil. Ama takım olarak çok sakat futbolcumuz var. Rogier Molhoek, Maarten Martens ve Stijn Schaars sakat durumdalar. O yüzden Musampa'ya orta sahada şans vermeyi düşünüyorum" dedi.

(Ligtv.com.tr)

İskender
26.11.2007, 17:32
Kaçan balık büyük olur...

zeleka
26.11.2007, 18:24
Arkadaş önce cümle kurmayı öğrensin, ondan sonra açıklayabilirse açıklar.

hehehe gitsin entel gelsin entel, cumle kurma ilede entel olunuluyormus bazilarina gore , yasasin entelk takimi cumle kurmayanlar ne ariyor haburada daaa

fetvaci
26.11.2007, 18:24
isterse mısıra gıtsın.....

Miraç Atalay Çiftçi
26.11.2007, 19:05
Musampa için açılan "Sunderland yolunda mı?" başlığını, futbolcular kısmındaki başlık ile birleştirdim ve Türk ve Dünya Futbolu bölümüne taşıdım.

Musampa'ya Az Alkmaar'da başarılar dilerim....

Emre B.
26.11.2007, 19:25
İnşallah başarılı olurda Ziya kına yakar.

zeleka
26.11.2007, 20:52
musamba iki aydir antramanlara cikdigi az alkmaar'in ilk macinda yedeklerde cikdigi maca son 15 dakka oyuna girme sansi buldu fakat hic bir varlik gosteremiyen kiki gelecek haftalar mutlaka daha iyi olacagini ida etdi ve 2/3 aydan beri antraman yaptigi ve kendine sans verdigi icin van gaal hocasina tesekurlerini iletdi bakalim ne zaman ilk 11 de maca basliyacak yoksa her zaman her yerde yedeklerdemi kalacak, zaman ilerledikce bu kendini gosterecekdir.

Misina
27.11.2007, 00:35
İstermisiniz ilerleyen haftalarda Ziya Doğan a parmakla msj göndersin :D

pReN@_61
27.11.2007, 14:09

olur mu olur :)

:D

LazAnisT
27.11.2007, 14:49
Alkmaar'ın hocası, başkanı yöneticileri hiç bu işten anlamıyor.Musampa futbolcumuki Hollandada şampiyonluğa oynayan bir takımın kadrosuna onu dahil ediyorlar.

zeleka
27.12.2007, 01:21
Musampa al weer weg bij AZ Door de komst van Simon Poulsen, is Kiki Musampa weer transfervrij bij AZ.

"We hebben afgesproken dat Kiki transfervrij is," zegt technisch directeur Marcel Brands in De Telegraaf.
"De insteek was al van twee kanten dat zijn komst slechts ter overbrugging was. De situatie is te vergelijken met die van Ronald Waterreus vorig seizoen. We waren vanaf de zomer al bezig met Poulsen en hebben dat Kiki ook gezegd. Hij heeft zelf ook aangegeven dat hij wilde vertrekken als de komst van de Deen concreet werd."

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2007/12/7_192117_Musampa.jpg70.jpg

Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra kısa süre AZ Alkmaar formasını giyen Kiki Musampa, bu külüpten de ayrılmak zorunda kaldı.
26.12.2007

Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra kısa süre AZ Alkmaar formasını giyen Kiki Musampa, bu külüpten de ayrılmak zorunda kaldı. Hollandalı yöneticiler, Danimarkalı sol kanat oyuncusu Simon Poulson'u transfer edince, Musampa'nın gönderilmesine karar verdi. Bu gelişmeler üzerine Musampa yeniden kendine takım aramaya başladı.

.................................................. .................................................. .........

Vay be ne super futbolcu imis nereye gitse barinamiyor az'ten'de gonderildi musamba sen en iyisi Fenere git orda senin Oynadigin takimlara bakarak formanida alirlar....

Atakan
27.12.2007, 13:38
barınamasın:D bizim yönetimin pisliği işte

İsmail Çavuşoğlu
27.12.2007, 13:46
keşke barınabilseydi.ben başarılı olmasını isterdim şahsen...

TolgaTopçu61
27.12.2007, 20:56
gecen hafta oynadi ceza alabilir fifa dan

Erkin
28.12.2007, 18:21

Ehehe güzeldi :D

Cem Balcı
28.12.2007, 18:48
Musampa al weer weg bij AZ Door de komst van Simon Poulsen, is Kiki Musampa weer transfervrij bij AZ.

"We hebben afgesproken dat Kiki transfervrij is," zegt technisch directeur Marcel Brands in De Telegraaf.
"De insteek was al van twee kanten dat zijn komst slechts ter overbrugging was. De situatie is te vergelijken met die van Ronald Waterreus vorig seizoen. We waren vanaf de zomer al bezig met Poulsen en hebben dat Kiki ook gezegd. Hij heeft zelf ook aangegeven dat hij wilde vertrekken als de komst van de Deen concreet werd."

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2007/12/7_192117_Musampa.jpg70.jpg

Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra kısa süre AZ Alkmaar formasını giyen Kiki Musampa, bu külüpten de ayrılmak zorunda kaldı.
26.12.2007

Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra kısa süre AZ Alkmaar formasını giyen Kiki Musampa, bu külüpten de ayrılmak zorunda kaldı. Hollandalı yöneticiler, Danimarkalı sol kanat oyuncusu Simon Poulson'u transfer edince, Musampa'nın gönderilmesine karar verdi. Bu gelişmeler üzerine Musampa yeniden kendine takım aramaya başladı.

.................................................. .................................................. .........

Vay be ne super futbolcu imis nereye gitse barinamiyor az'ten'de gonderildi musamba sen en iyisi Fenere git orda senin Oynadigin takimlara bakarak formanida alirlar....

bi üzüldüm bi üzüldüm anlatamam.:p

Kazım Uzunboy
07.05.2008, 04:44
hey gidi bu da dierleri gini nası gelmişti nası gitti :D:D

Misina
11.07.2008, 20:54
Güneş'in gözdesi Ceyhun Eriş
11 Temmuz 2008 / 20:45
Trabzonspor'da aynı dönemde forma giyen futbolculardan Kiki Musampa ile Ceyhun Eriş'in yolu Kore'de kesişti.
Ceyhun'un Trabzonspor formasını giydiği zamanlarda yedek kulübesinde oturan Kiki Musampa Şenol Güneş'in takımı Seul'de forma giyiyordu, şimdi ise yine bir dönem Trabzonspor'da da forma giyen Ceyhun Eriş de Güney Kore'nin Seul takımına transfer oldu.

Şenol Güneş Hollandalı futbolcudan istediği verimi alamayınca Konyaspor'dan Ceyhun Eriş'i transfer ederek onun yerini doldurdu. Resmi sözleşmeye imza atan Ceyhun kulübün resmi sitesine yaptığı görüntülü açıklamada Kore'ye hayatında ilk kez geldiğini ve Seul'un çok güzel bir şehir olduğunu söyledi. Ceyhun elinden geldiği kadar takıma yardımcı olmak istediğini sözlerine eklerken adaptasyon sorununu atlattıktan sonra çok iyi bir futbol sergileyeceğini ve taraftarlara gerçek kapasitesini göstereceğini iddia etti.

hala Musampa diyenler var mı? Bizden ayrıldıktan sonra 2.takımdada tutunamamış

pReN@_61
11.07.2008, 23:14
alkmaardan da mı ayrılmış habu muşamba..

Tayfun
13.07.2008, 17:59
alkmaardan da mı ayrılmış habu muşamba..

Yırtık muşamba olunca öyle oluyor ,devri geçti artık....

TsClub41
14.07.2008, 02:47
Bize gelmesi hataydı zaten.Büyük başkan nuri albayrağın flaş transferi :D

trabzonlu_ts61
15.11.2008, 16:24
oyy musampa yedin bitirdin beni yahuuu :D

Ali Tunahan Güllü
16.11.2008, 22:02
ziya harcadı seni musampa...:D

Murat'
16.11.2008, 22:05
Arkadaşlar bu başlıkları hortlatmaktan ne zevk alıyorsunuz...

Birtan Karaman
21.07.2009, 14:43
Çok Yazık Oldu Adama .

Samet Berber
21.07.2009, 16:34
Çok kaliteli futbolcuydu .

Ziya Doğan hocamız kullanamadı maalesef tıpkı Marcelinho'yu kullanamadığı gibi .

Süleyman50
21.07.2009, 16:50
Çok kaliteli futbolcuydu .

Ziya Doğan hocamız kullanamadı maalesef tıpkı Marcelinho'yu kullanamadığı gibi .

evet gerçekten de öyleydi çok kaliteli bir futbolcuydu, ben özellikle malaga da oynadığı dönemlerde keşke biz alabilsek derdim ve sonuçta aldıkta...
ama ziya doğanın mantelitesine uymadı tıpkı marcelınho ve miroslav szymkowiak gibi...

Tayfun
21.07.2009, 17:14
Harcandı gitti:....

ugurTS1989
21.07.2009, 23:56
son 4 yorumu okuyunca mudahale etmek durumunda hıssettım kendımı (z.dogan a laf edıldımı kendımı tutamıyorum nedense) ....kım kımı harcamıs acaba bana surda bır kısı ıspat etsın ben burda bu takımı bırakıyorumm..tum bmn de sahıt...

futbalski60
22.07.2009, 00:29
Bu oyuncuya başlık açmak Trabzonspor'a emek vermiş futbolculara ihanet etmektir. Trabzonspor'a sırf para için gelmiş bir oyuncudur bizden sonra gittiği tüm kulüplerde başarısız olmuştur futbolu kafasında bitirmiş karaketi zayıf bir oyuncuyu star ilan etmenin lüzumu yok çok gereksiz bir başlık olduğunu düşünüyorum ve kapatılmasını rica ediyorum yöneticilerden.

Gökhan KAN
22.07.2009, 00:37
Evet kapatılmalıdır..Hayatımızda hiçbir yer tutmayan bir isim..

İskender YILMAZ
23.07.2009, 10:58
Saçları hoştu, o kadar .. :)

Harun-61
23.07.2009, 11:28
Diyarbakir ile anlasirsa, sasirmayin :D

karatasof
23.07.2009, 11:33
Ben de ZD'ın savunulmasına şaşırıyorum.Bundan dolayı TS'u tutmaktan vazgeçecek değilim zira benim için ZD yorgan yakmaya bile değmeyecek bir td vakasıdır.Musampa bir yana Symek bile futbol hayatının en verimli çağında futbol hayatını sonlandırmak durumunda kalmıştır.Symek TS'dan ayrılırken ZD'ın o meşhur futbol taktiğini ise '' Defanstan forvete şişirilen topları seyretmekten başımız dönüyordu,TS'da kalmamın bir anlamı yoktu'' şeklinde özetlemişti.

ugurTS1989
23.07.2009, 12:32
Ben de ZD'ın savunulmasına şaşırıyorum.Bundan dolayı TS'u tutmaktan vazgeçecek değilim zira benim için ZD yorgan yakmaya bile değmeyecek bir td vakasıdır.Musampa bir yana Symek bile futbol hayatının en verimli çağında futbol hayatını sonlandırmak durumunda kalmıştır.Symek TS'dan ayrılırken ZD'ın o meşhur futbol taktiğini ise '' Defanstan forvete şişirilen topları seyretmekten başımız dönüyordu,TS'da kalmamın bir anlamı yoktu'' şeklinde özetlemişti.
sakın szymek ın ts den ayrılmasını da zıya dogan a baglama gulerım:)

Birtan Karaman
22.10.2009, 21:52
Şuanda Boşta.Bizden Ayrıldıktan Sonra AZ Alkmaar Takımına Gitmiş , 5 Maç Oynamış 4'üne Sonradan Oyuna Dahil Olmuştur.
AZ Alkmaardan Ayrılıp Williem'e Transfer Olmuş 6 Karşılaşmada Forma Giyebilmiş.

Yasin T.
30.10.2009, 23:03
habu adam yaşaymi:D

ugurTS1989
31.10.2009, 13:43
habu adam yaşaymi:D
bmn sayesinde yaşıyor ,musampa ölümsüzdür:)....

jpositve
05.04.2023, 19:22
Ajax altyapisinda yetisme bir oyuncuydu. Simdilerde 4 sene ajax altyapisinda calistiktan sonra sagda solda hollanda da fsrkki altyapilarin takiminda calisti. Simdilerde hollanda umit milli takiminda yardimci hoca. Acaba bunu da mi antrenor adaylarimiza eklesek :D