PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kiki Kizito Musampa

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9

TSelif
05.03.2007, 11:01
Gereksiz yere üstelik 90+3 te gördüğü kırmızı karttan dolayı sinir oldum Musampa'ya. Yaw zaten maç bitmiş. Adam atışı kullanacak belki de düdük çalacak senin yaptığına bak . Tamam yedin sarıyı niye alkışlıyon alla alla . Belki gs maçında izlerdik seni :mad:

demir
05.03.2007, 11:05
bu adamı gormek ıcın super zekalı veya engın bır futbol bılgısıne gerek yok onun yaptarsıgı hataların yarısını huseyın yapsa memleketı bır bırıne katarsınız bu adam gelelı kac ay olmus hala ayakta duramıyor topu kramponun ucu ıle dokunuyor (sanki dunya yıldızı ronaldinho mubarek ) kosmuyor hatta yurumuyor bıle bu adam bu futbolla ronaldınho nun varisi olsa bızde top oynayamaz sadece 20 dakıka oynadı dıyorsunuz ama bakın 20 dakıka neler yapan adamlar var velhasıl kelam buadam ne bızde oynayabılır bu halı ıle nede baska bır adam bunu oynata bılır onun bu futbolla arkasında oynayan butun futbolcuların vay haline :D

pReN@_61
05.03.2007, 11:27
inşallah yakında ilk11de başlayacak...:(

Ba®ış
05.03.2007, 13:24
gördüğü kart tam bi sorumsuzluk örneği artık formanın yüzünü zor görür

champions
05.03.2007, 13:26
gördüğü kart tam bi sorumsuzluk örneği artık formanın yüzünü zor görür
Sanki şimdiye kadar kolay görüyodu da:) adamına göre muamele var bu takımda milan bi kırmızı gördü utanmasa adamı cezaevine kapatıcakdı ziya , hüseyinde kırmızı kart görmüştü ne oldu sonra?Hiçbirşey...

Fatih
05.03.2007, 13:34
umuta attığı pas ve kırmızı kart dışında sahada yoktu

Ertan 51
05.03.2007, 13:37
Bildiğiniz üzere bir futbolcu oynaya oynaya maçlara çıka çıka kendini geliştirir.Ziya Doğan bu adam karşında art niyetlidir.Musampa türkiye standartlarının üstünde bir topcudur(Örnek;Yattara,Stepanov)Bunun dışında Musampa dediğimiz adam Man City'de mükkemel top oynamıstır.Çok emin olmasamda bir çok defa Haftanın 11'ine seçilmiştir.Mustafa Keçeli'ye verdiği zamanı Musampaya verirse eğer o zaman nasıl bir adam olduğunu görebiliriz.Bu arada Musampa yı beğenmeyen veya izleyemen arkadaşlara şunu söyliyim(İngileteredeki izlenimime karşı)Bir nevi MARTİN PETROV'dur.!:yattara:
yanlış anlaşılmasın bende istiyorum Musampanın 3-5 maçta aralıksız doksan dakika oynamasını en azından net bir kanaat oluşturur tüm Trabzonspor camiasında.iyi ise takımımız kazanır kötü ise hoca derki alın size Musampa.bizim hoca ilginç adam bunu dediğim gibi 3-5 maçta kanıtlar ama inatmı inat.benim şahsi fikrim eğer oynatsa hoca haklı çıkacak gibi geliyor çünkü Musampa da futbolculuk hem fizik hemde kafa olarak baya yıpranmış bunun sorumlusu Ziya Doğan ise vebali boynuna.

bide kariyerinde çok kaliteli takımlarda oynayıp Türkiye'ye gelen ve hiçbir varlık gösteremeyen onlarca futbolcu var Musampa da Ajax,M.City,A.Madrid gibi takımlarda oynaması burda başarılı olacağı anlamına gelmez fakat ona yapılan en büyük haksızlık yeterice şans verilmemesi bu konuda hepimiz hem fikiriz.ne diyelim hocanın bir bildiği vardır heralde demekten başka elimizden bişi gelmiyor.

GolaMTuRi
05.03.2007, 14:29
Takimda ara pasi atabilecek ender oyunculardan biri ama ziya ,ziyan etti bu adami..2-3 mac ust uste oynasa eminim cok daha basarili olur..

Erbay
05.03.2007, 14:31
Seneye kesin gider.Zaten Ziya Doğan oynatmıyordu üstüne bir de kırmızı kart gördü.

hakomako
05.03.2007, 16:04
Musampa güzel oynuyor kalmasını istiyorum toparlanmasını diliyorum..

Hüseyin Bağdat
05.03.2007, 16:14
yaptığı bu sorumsuzca davranıştan sonra musampa artık takıma girmesi iyice zorlaştı zaten girmesede olur.

Adem Erdoğan
05.03.2007, 16:38
Ajax, Bordeaux, Malaga, Atletico Madrid, Manchester City (Kiralık)
Buda adamın kariyeri
Herhalde Ziyada Kompleks yapıyo

ziya doğanın ufku o kadar geniş olsa zaten oynatırdı bu adamı.zannetmiyorumki o takımları bilsin.:p

Mert67
05.03.2007, 16:50
yaptığı bu sorumsuzca davranıştan sonra musampa artık takıma girmesi iyice zorlaştı zaten girmesede olur.
aynen katılıyorum alan varsa satılsın bile.

bordox
05.03.2007, 18:12
Haftaya Hasan Üçüncü oyuna girdiğinde "geçen hafta nasıl bir fark yaratmıştı" diye soracağım...
Ayrıca iki ay ayağına top değmeyen Celo hangi arada ne fark yarattı da ilk yarıdaki Gençler maçında direkt oynadı diye de...
Keçeli haftaya oynuyorken bu hafta ne fark yaratmıştı diye de...
--------------------------
Musampa babamın oğlu değil. Belki de adam gibi bir seyretsek hepimiz susacağız, fos çıkacak. Ama şu ortamda inanılmaz bir çifte standartla karşı karşıya. Bütün takım arkadaşları yere göğe sığdıramazken burda adamı nasıl "güçsüz" görüyor millet, ben de onu anlamıyorum. Bu adam dünyanın en kötü futbolcusu olsa Lee, Volkan, Celo, Keçeli'den daha fazla şans verilmeyi hak edecek bir backgrounda sahip. Musampa'nın yerinde Romashenko da olsa, başkası da olsa tutarsızlıklar abidesine karşı onu savunurum. Herif 15 dakka oyunda kaldı, ilk 5 dakkasında 6 kez faul atışı kullanıldı zaten. Geri kalan iki çift bir tek dakikada da iki gollük asist yaptı. Nasıl seyredilmesi gerekiyor şu oyun bilmiyorum ki...

Kırmızı karta dair söylenecek bir şey yok. Türkiye "adamına göre" davrananların ülkesi... Maç boyunca "okşayan" hakemin zoruna gitti demek alkışlanmak. Ne desek haksızız. Ferhat'ın iki kez atılması lazımdı, kabak Musampa'ya patladı.

Bazı konularda niye bu kadar ısrar ediliyor anlamıyorum benim Hasan'dan beklentim ile Musampa'dan beklentim aynı değil.
Dün 2-0 öne geçilen bir maç rakip yalandan bastırıyor ama Musampa sahada kaldığı süre içinde Umut'a attığı pozisyon dışında yokları oynuyor.Marcelinho'da aynısıydı mücadele edipte kazandığı bir pozisyon yoktu,rakibi eksiltme yoktu.
Bana sorsan adam yürümekten aciz,topla buluştuğu anlarda ekstra bir şey yapmadı.

Denizli maçında da aynısıydı 3. golü yememizde yaptığı laubali haraket başlangıç oldu.Musampa bizim yabancı kontenjanını dolduruyor o olacağına Lazarov olsun,Jefferson olacağına Hasagiç olsun efektif olarak bize bir katkıları olur diye tahmin ediyorum.Birde yediği kart var ki evlere şenlik sanki kaç maç üst üste sahada Trabzonspor'u taşımış Konya maçında da 90 dakika koşmuş da sinirleri yıpranmış hakemin verdiği karar onu alt üst etmiş.Profosyonel adamın işimi hakemi alkışlamak uzatmalarda rakibi iyice gaza getirmek.

Adamın aldığı para ortada verdiği ortada.Birde hiç bir futbolcunun Hoca'ya rağmen savunulması taraftarı değilim sebebi takımın disiplini bozar,taraftarı arkana alıp Hoca'ya oynatma da görelim tavrı doğru değil.Aynı şey Yattara içinde geçerli,Stepanov içinde geçerli.

Sacit
05.03.2007, 18:27
Gereksiz yere üstelik 90+3 te gördüğü kırmızı karttan dolayı sinir oldum Musampa'ya. Yaw zaten maç bitmiş. Adam atışı kullanacak belki de düdük çalacak senin yaptığına bak . Tamam yedin sarıyı niye alkışlıyon alla alla . Belki gs maçında izlerdik seni :mad:

bu adama acıyorum bee.uzun bı aradan sonra maça girdi son 10 dk kala ama kırmızı kartla oyun dan atıldı. :(

talihsizleri geçtı bu adam yaa.

EmrahYalçınalp
05.03.2007, 18:31
Bazı konularda niye bu kadar ısrar ediliyor anlamıyorum benim Hasan'dan beklentim ile Musampa'dan beklentim aynı değil.
Dün 2-0 öne geçilen bir maç rakip yalandan bastırıyor ama Musampa sahada kaldığı süre içinde Umut'a attığı pozisyon dışında yokları oynuyor.Marcelinho'da aynısıydı mücadele edipte kazandığı bir pozisyon yoktu,rakibi eksiltme yoktu.
Bana sorsan adam yürümekten aciz,topla buluştuğu anlarda ekstra bir şey yapmadı.

Denizli maçında da aynısıydı 3. golü yememizde yaptığı laubali haraket başlangıç oldu.Musampa bizim yabancı kontenjanını dolduruyor o olacağına Lazarov olsun,Jefferson olacağına Hasagiç olsun efektif olarak bize bir katkıları olur diye tahmin ediyorum.Birde yediği kart var ki evlere şenlik sanki kaç maç üst üste sahada Trabzonspor'u taşımış Konya maçında da 90 dakika koşmuş da sinirleri yıpranmış hakemin verdiği karar onu alt üst etmiş.Profosyonel adamın işimi hakemi alkışlamak uzatmalarda rakibi iyice gaza getirmek.

Adamın aldığı para ortada verdiği ortada.Birde hiç bir futbolcunun Hoca'ya rağmen savunulması taraftarı değilim sebebi takımın disiplini bozar,taraftarı arkana alıp Hoca'ya oynatma da görelim tavrı doğru değil.Aynı şey Yattara içinde geçerli,Stepanov içinde geçerli.
Musampa girdiğinde 15 dakika vardı ve ilk beş dakikada altı kez durdu oyun. Sonraki 10 dakkada da 2 asist yaptı, bence hiç fena değil... Zaten benim derdim Musampa'nın kendisi değil. Üşenmeden gidip sırf onun için idman seyrettim. Çok aktif, millete duracağı yeri gösteriyor. Bu adama bu para da bir şeylere bakılıpta verilmiştir zaten. Kısaca, kişisel düşüncem çok iyi topçu olduğu yolunda. Hatta bunu ZD'ın ağzından da duydum ben. Başkası demedi, kendisi sorulduğunda "çok iyi topçu, çok" dedi, ve "ama" ile başlayan ikinci bir cümlede birşeyler söyledi bir arkadaşı, ortak bir abimizle konuşurken. Yani bence çok iyi topçu, ZD'ca çok iyi topçu, futbolcuların büyük bir kesimine göre iyi topçu, ama tek bir 90 dakikası var! İsyanım buna... Olması gereken belki de bu ama en azından daha aktif bir başkan tarafından yönetilmeyi bu zamanlarda çok istiyorum. En azından "oynat şunu da para etmiyorsa bilelim" demesi gereken bir başkan...

Gelelim "hocaya rağmen topçu destekleme" meselesine. Benim meselem zaten hocanın adalet makyajı yapılmış adaletsiz seçimleriyle. Topçunun adı önemli değil ki. Hiç bir halt yapamayan Keçeli'yi sahada tutacağına Çağdaş'ı solbeke alıp bence yine pek birşey yapamayan Celo'yu ortasahaya çekseydi yine ses çıakrmazdım. Ama bu iş nereye kadar böyle gidecek? Hiç bir futbolcu, bunu geçmişiyle ilişkilendirmeden söylüyorum, 40 ay idman yapmamış Musampa bile o kadar kötü duramaz sahada... Yani bu adam ne zaman oynar, söylese de bilsek. Son 15 dakikada koyduğuna göre küfür falan etmemiş, bi gıcığı da yok. O zaman olması gereken yere bir maçta erkenden, mümkünse 11'de koysan ne kaybedersin? Tüm kamuoyunu susturacak, bizlerin de çenesini kapatacaksın işte. 2-3 maç yahu, fazla değil. Eğer birşey yapamazsa delikanlı delikanlı gezersin, olan bize olur. Keçeli'den daha kötüsü olamaz ki. 10 kişi kalsan orda adam yok diye temkinli oynarsın, o varken bir de onu kollayacaksın...

Neyse... Allah sonumuzu hayırlı etsin ama bu yol yol değil. Ben burdan bakınca adaletsizlik görüyorum en azından. İnşallah yanılıyorumdur.

bordox
05.03.2007, 18:37
Emrah Hocam ben inanmıyorum Ziya Doğan'ın Musampa'ya bir kastı olsun belki transferinde yaşanmış bazı şeyler olabilir ama şimdi akıl var mantık var Ziya Doğan niye hazır takır takır top oynaycak Musampa'yı oynatmasın.
Hiç bir mantıklı açıklaması yok.
Tekrar söylüyorum Musampa çıksın sahada bir şeyleri doğru yaptığını göstersin.Son iki maça bakarak Hoca sonuna kadar haklı bir Denizli maçında rakibi maça ortak etti,bu maçta profosyonelliğe sığmayacak bir kart yedi yine rakibi hırslandırdı.

Benim için önemli olan takıma yaptığı katkı,yok bir katkısı.Antremanlarda futbolculara tecrübelerini akatarması dışında sanırım.

sümela61
05.03.2007, 18:38
psikolojik faktörleri göz ardı ederek olayları değerlendirmek bence hata olur... Ziya Doğan tıpkı Simko gibi Musampa'yı da oynatmaya oynatmaya bitirdi...

kafa olarak çoktan kapattı Musampa sezonu...

kaldı ki bence gördüğü kırmızı kart, aslında Ziya Doğan'a bir isyandı... bir dışavurumdu...

kompleksli bir hocanız oldu mu, takıntılarından kurtulamayan bir hocanız oldu mu; hem bazı oyuncularınız, hem takımınız, hem kulübünüz zarar görür bundan...

Simko'nun ardından Stepanov ve Musampa örnekleri birer tesadüf olamaz...

Çetin
05.03.2007, 18:52
olmuyor işte

Barış
05.03.2007, 18:56
Tekrar söylüyorum Musampa çıksın sahada bir şeyleri doğru yaptığını göstersin.

Aynı şeyleri istiyoruz işte..Oynayacak ki bir şeyleri doğru yaptığını gösterecek..Ama Ziya işte..

Benim için önemli olan takıma yaptığı katkı,yok bir katkısı.

Yedek kulübesindeki bi adam takıma tabi ki katkı yapamaz.Ama Ziya'nın sahadaki prensleri çok mu katkı yapıyor takıma,yahut futbola?.. Sırf Musampa'yı oynatmamak için forvet arkasında formsuz bi Mustafa Keçeliyi oynatıyor adam,ona da tepki gelince Umut'u çekiyor sola..Daha ne diyelim Allah aşkına ? Formayı hakeden alır diyip komik duruma düşüyor sonra da..

Son iki maça bakarak hoca sonuna kadar haklı bir Denizli maçında rakibi maça ortak etti,bu maçta profesyonelliğe sığmayacak bir kart yedi yine rakibi hırslandırdı.

Denizli maçındaki pozisyonda Hüseyin in de en az onun kadar suçu var,adamı kıskaca almışlar bizimki ileriye oynayıp da topu kaptırma korkusundan araya sıkıştırılan Musampa'ya oynuyor.Konya maçındaki kart ise çoğu kişinin düşündüğü gibi hakemin gereksiz bi hareketiydi.

Eğer futbol dışı bi durum varsa söylesin de bilelim,gülünecek bi halde çünkü şu durumda..

bordoylamavi
05.03.2007, 19:32
böyle bir sorumsuzluk olamaz. amatör oyuncular gibi topun önünde durup atışı kullandırmadıktan sonra bir de hakemi alkışlamak. tebrikler musampa. ayağında bir top tutamadığın yetmiyormuş gibi zaten göremediğin forma yı iyice unutmuş oldun

surmeneli_keles
05.03.2007, 20:02
bı tepkısı olsa gerek zıya hocaya benı oynatmıyosun alsana der gıbıydı ama fuzuli bı kart 90+3 ne gerek var dımı

tsmusampa61
06.03.2007, 00:15
bazı arkadaşlar musampanın sahada gezindigini, vucut yapısını beğenmiyolar. O vucütla çoğu topu rahatça saklıyabiliyor. ben ayrıca anı ayak ve sprintlerde çok hızlı olduğunu düşünüyorum. Ayıca adam 15,20 dakkada çok güzel işler yaptı. 15,20 dakikada bazen topçuların ayağına top deymeden oyunu terk ediyo. Fakat musampa 2 asist ve güzel çalım attı. kartta belki bi hata olabilir ama belkide alkışlamanın kart olduğunu bilmiyodu. Çıkarkende oyunu iyice sogutarak konyanın şevkini kırdı diyebiliriz. trabzonun son dakkalarda yediği gollerin haddi hesabı yok. Hakemde atış sonrası hemen maçı bitirdi. Musampa bu takımda kalmalı ama mantaliteden yoksun kişiler gitmeli.

Rıza ÇOLAK
06.03.2007, 09:43
Hangi Hoca elinde çok iyi bir silahı kullanmak istemez,ister elbette ama silah tutukluk yapıyorsa Hoca ne yapsın?
Bi karadenizli olarak tabiki silahlara merakım var. Mesleki olarak ta ayrıca özel bir önem veriyorum silahlara ve silahıma. Ancaaaak Ben o silahı suyun içinde bırakır, akabinde de temizlemezsem söylermisin iki ay sonra o silah ne olur. Bir Tüfek tutukluk yapıyorsa ya tüfekten, ya fişekten ya da eşekten dir derdi komutanım.Kulakları çınlasın....

hakantpl
06.03.2007, 10:03
Musamba işte yağmurlu günler için aldık onu yağışlı havada daha iyi oynadığı söyleniyor :P :D

bordoylamavi
06.03.2007, 11:59
herkes asist yaptığını söylüyor ama oyunda kaldığı sürede 4 tane hatalı pası vardı. evet gökdenize ve umuta verdiği iki pasta güzeldi. umuta verdiği pası ne kadar görerek ve düşünerek verdiği tartışılır. yani 15 dakkada değerlendirmek de mantıklı değil ama 90 dakkada sahada oynatmayacak gibi görünüyor ziya doğan.

Hekimoğlu
06.03.2007, 12:53
disiplinsiz ve umursamaz olduğu kesin ,10 metrelik mesafeden değilde 70 metrelik mesafeden oyundan çıkması terbiyesizliktir.

ergin cesit
06.03.2007, 13:06
Musampa Da Cİddİyetsİzlİk Olabİlİr Fakat KaÇ Dakİka Oynadi Kİ Bu Adam Toplamda

Fatih
06.03.2007, 13:11
disiplinsiz ve umursamaz olduğu kesin ,10 metrelik mesafeden değilde 70 metrelik mesafeden oyundan çıkması terbiyesizliktir.

nerden çıkacaktı zaman kazandırdı oyunu soğuttu adam zaten kırmızı kart gören futbolcu direkt soyunma odasına gitmek zorunda

İlker EMİRAL
06.03.2007, 14:05
Bu adam Bence bizde oynamıyor yada sorunları var

Yavuz Hasan
06.03.2007, 16:13
merak ediyorum 10 dk da kırmızı kart gormeyi hangi avrupa kulubunde ogrenmiş

Egemen Yılmaz
06.03.2007, 18:41

niye terbiyesizlik oluyormuş ki? isterse 250 metre olsun. istediği yerden gider. zaten öndeyiz, hadi malup ya da berabere olsak neyse

bordox
07.03.2007, 13:33
Bi karadenizli olarak tabiki silahlara merakım var. Mesleki olarak ta ayrıca özel bir önem veriyorum silahlara ve silahıma. Ancaaaak Ben o silahı suyun içinde bırakır, akabinde de temizlemezsem söylermisin iki ay sonra o silah ne olur. Bir Tüfek tutukluk yapıyorsa ya tüfekten, ya fişekten ya da eşekten dir derdi komutanım.Kulakları çınlasın....

Profosyonel futbolda bir futbolcunun formsuzluğundan Hoca sorumlu olamaz.Olması gereken futbolcunun kendisini hazırlamasıdır,özel hayatından,uyku düzenine kadar her futbolcu kendinden sorumludur.Hoca sahada hazır olan adama formayı verir.

Eğer takım olarak formsuzluk,kondisyon eksikliği gibi şeyler olsaydı bu konuda Ziya Doğan suçlanabilirdi ama Trabzonspor için şimdi böyle bir şey söylemek imkansız.Ziya Hoca yanlış bir çalışma içinde olsa takım koşamaz,belli bir dakikadan sonra oyundan düşerdi ama Ziya Doğan için kimse haksızlık yapmasın sahada diri bir Trabzonspor var.

Bir futbolcu formsuz diğerleri formda ise bunda hatayı futbolcunun kendisinde aramak daha doğru bence.Birde Musampa türü Türkiye'ye futbol yaşantısının son anlarında para kazanmaya gelen adamlara yapılacak sözleşmelerde onları hazır tutmaya yönelik anlaşmalar yapılmalı,peşinatı az tutarsın ama başarı primi koyarsın 30 maç oynarsan şu kadar ekstra,şampiyonluğa şu kadar ekstra şamp.ligi ne veya Uefa için şu kadar ekstra,yani adama para için geldiğini biliyoruz ama bunu haketmelisin demek zorundasın.
Aksi halde adam girer sahaya zararı verir çıkar,parasını peşin alıyor sonuçta.

Hekimoğlu
07.03.2007, 14:44
niye terbiyesizlik oluyormuş ki? isterse 250 metre olsun. istediği yerden gider. zaten öndeyiz, hadi malup ya da berabere olsak neysesahadaki futbolcuya karşı,tribündeki ve televizyon karşısında ki seyirciye karşı terbiyesizliktir bu hareket.beni çok rahatsız etti,sizi de etmesi gerekir rakip takımdan bir futbolcu yapsa nasıl düşünürdünüz?

tsmusampa61
07.03.2007, 23:12
Trabzon malupken rakip bunu hep yapıyo. Ayrıca zaten sahayı terk etmeden oyun başlamaz.

Kapılıkaya
10.03.2007, 13:04
sahadaki futbolcuya karşı,tribündeki ve televizyon karşısında ki seyirciye karşı terbiyesizliktir bu hareket.beni çok rahatsız etti,sizi de etmesi gerekir rakip takımdan bir futbolcu yapsa nasıl düşünürdünüz?

Ne alaka ve yapmıyorlarmı ki?.
Bir kere musampa uzak taraftan çıktı diye zemenı çaldı hakemde oynatmayacak diye bişeyde yok ki böyle düşünülsün.O anki durum itibarıyla yaptığı çok doğal ve bizim açımızdanda doğru bişeydi.Hem ortam biraz soğudu hemde tedbirini daha iyi alma fırsatımız olmuştu.
Kırmızı kart gördüğü pozisyondada herhangi bir hatası olduğunuda zannetmiyorum ve yöneticiler dahil kimseninde buna tepki göstermesinede anlam veremiyorumki haksız yere kırmızı kart gördüğü halde o kadar sakin gidebilecek kaç tane futbolcu gösterenbilirsiniz.
Nasılsa kart cezalısıda olmasaydı gs maçında ziya oynatmayacaktı onu.

Oruç
10.03.2007, 17:32
İlle de Musampa !

hermann hesse
10.03.2007, 18:41
Takımdaki en teknik oyuncu.Bizim kazmalar öyle paslar veriyor ki bu adama ,topu kaybedince ihale ona kalıyor.Bence iyi de oynasa kötüde oynasa 2 hafta ilk onbir de sahaya 'kendi yerinde' çıkmalı.

AKSOY_61
10.03.2007, 20:23
Takımdaki en teknik oyuncu.Bizim kazmalar öyle paslar veriyor ki bu adama ,topu kaybedince ihale ona kalıyor.Bence iyi de oynasa kötüde oynasa 2 hafta ilk onbir de sahaya 'kendi yerinde' çıkmalı.

yattaradan sonraki en teknik oyuncu desek daha iyi olur.
ama ziya bu adamıda körertti

canim TS
10.03.2007, 22:47
neyse Seneye Musampaya baska takimda basarilar diliyorum. Takip edecegim Musampayi.

Ali Özcan
11.03.2007, 17:32
laubali bir adam...azim denen birşey yok...inşallah Ziya hoca sürekli oynatır da, takımı benimser...yoksa çok büyük bir parayı çöpe atmış olacağız malesef...

Özkan Erdem
13.03.2007, 15:13
Şu Mustafa Keçeli oynarken ben kendi adıma üzülüyorum. Yerinde ben olsam daha iyi oynarım diyorum. Bide Musampa'yı düşünmek lazım.
Hadi genç olsa şans veriyor falan der belki ama Musampa 30 keçeli 29 yaşında..

EmrahYalçınalp
13.03.2007, 15:33
sahadaki futbolcuya karşı,tribündeki ve televizyon karşısında ki seyirciye karşı terbiyesizliktir bu hareket.beni çok rahatsız etti,sizi de etmesi gerekir rakip takımdan bir futbolcu yapsa nasıl düşünürdünüz?
Zaten yapıyorlar ve "ulan adama bak, soğuttu oyunu, bi numara olmaz artık" diyorum. Onlar da öyle yaptılar. Oyun soğudu, paniklemeye başladığımız bir anda adrenalin seviyemiz düştü, kazandık. Bence bize sakin olma, rakibi ise germe anlamında faydalı bir hareketti. Aferin.

Turan Bebek
13.03.2007, 15:57
Musampa'nın kaliteli bir oyuncu olduğuna inanıyorum. Çünkü, bu adamda top tekniği, adam eksiltme, araya derinlemesine pas atma ve top saklama yeteneği mevcut, bunun yanında soğukkanlı bir yapıya sahip olması da ayrı bir avantajı. Beşiktaş'da Sergen o kilolu haliyle yeteneği sayesinde oynuyordu ve futbola bir renk veriyordu. Ziya Doğan tutturmuş yok lak tak testi, yok değerleri düşük, yok kondisyonu zayıf... Be kardeşim, şu adamı üç maç orta sahada sol içte oynat, çok iyi maçlar çıkartacağına kalıbımı basarım ama sağlamcı Ziya neredeyse takımın tamamını düz topçulardan kuracak. Şu takımda orta sahada teknik kapasitesi yüksek ve yukarıda saymış olduğum özelliklere sahip kaç kişi var. Bir Ceyhun geldi, başka...Başka yok, yok olduğu için de golümüz az, peki bu kadar defansa önem verdiğimiz halde yediğimiz gol ne kadar? Bir çuval... Yar saçların lüle lüle, Ziya sana güle güle...

jefferson61sefa
13.03.2007, 16:46
Musampa ankaragücü maçında oynamalı

AKSOY_61
15.03.2007, 19:46
Musampa ankaragücü maçında oynamalı

ziya biletini kesmiş olmasın sakın:(

karaagac61
15.03.2007, 20:24
musampa gibi bir oyuncuyu mal keçeli uğruna harcıyor deli olacağımmmmmmmmmmmm

Erkan
15.03.2007, 20:38
musampa ya ilgisiz diyorsuunuz ya.... O turk degil .... Bizim dusuncemiz yok onda.... oyniycak ki heveslenecek.... Taraftar destegi alacak ki cosacak... son 10 dakka ha oynamisim ha oynamamisim... kecelinin yerine en az ilk 65 dakika oynatsa onu..... bakabiliriz iyi mi oynuyo kotumu..

Erdem Koltuk
15.03.2007, 20:38
musampa gibi bir oyuncuyu mal keçeli uğruna harcıyor deli olacağımmmmmmmmmmmm

Sana teşekkür ediyorum bu tespitin için.Sen ben bunu görüyoruzda oTeknik Direktör koltuğundan gözükmüyormu.Yada bu inat niye.Keçeli gitsin bu takımdan ozaman ciddi ciddi 10 kişi çıkalım maçlara üzülmicem korkmıcam!!!

Erkan
15.03.2007, 20:41
Sana teşekkür ediyorum bu tespitin için.Sen ben bunu görüyoruzda oTeknik Direktör koltuğundan gözükmüyormu.Yada bu inat niye.Keçeli gitsin bu takımdan ozaman ciddi ciddi 10 kişi çıkalım maçlara üzülmicem korkmıcam!!!

keceli oldugu zaman rakip takim 13 kisi zaten :D...

Erdem Koltuk
15.03.2007, 20:55
keceli oldugu zaman rakip takim 13 kisi zaten :D...

Ben gs maçına gittim.Bilmiyorum tv gösterdimi Ardanın gölünde 100% suçlu Keçeli ve golden sonra Ayman öyle bir azarladıki Keçeliyi çok hoşuma gitti.Adam ruhsuz ya ordan pozisyonu izliyo.Ya konuştukça deliriyorum bu adamı.

Misina
15.03.2007, 22:22
Ben gs maçına gittim.Bilmiyorum tv gösterdimi Ardanın gölünde 100% suçlu Keçeli ve golden sonra Ayman öyle bir azarladıki Keçeliyi çok hoşuma gitti.Adam ruhsuz ya ordan pozisyonu izliyo.Ya konuştukça deliriyorum bu adamı.

ama arda nın golüne asisti de ayman yapmıştı:D

Erdem Koltuk
15.03.2007, 22:37
ama arda nın golüne asisti de ayman yapmıştı:D

Ayman elinden gelse o çıkardığı topuda alıcak Ardanın ayağından ama bizim Keçeli arkadan seyrediyo maçı aynı bizim seyrettiğimiz gibi.Anlamsızca bakıyodu ya resmen.Orda kalabalık yapsa yeter ondan başka bişe istemez.Bu arada Musampa başlığı altında neler konuştuk biz:) Musampa oynamalı bence:)

Misina
15.03.2007, 22:46
Ayman elinden gelse o çıkardığı topuda alıcak Ardanın ayağından ama bizim Keçeli arkadan seyrediyo maçı aynı bizim seyrettiğimiz gibi.Anlamsızca bakıyodu ya resmen.Orda kalabalık yapsa yeter ondan başka bişe istemez.Bu arada Musampa başlığı altında neler konuştuk biz:) Musampa oynamalı bence:)

bir kehanette bulunuyorum.musampa ankaragücü maçında oynayacak:D

Bahtiyar
16.03.2007, 09:41
seni yeni takmında takip edeceğim sana başarılar diliyorum.

EmrahYalçınalp
16.03.2007, 10:59
bir kehanette bulunuyorum.musampa ankaragücü maçında oynayacak:D
Evet, mağlup durumdaysak 75. dakikada girer. Isınamadan oyunu bitirsin, millet de "şu adamın nesini oynatacak" desin diye. Galip durumdaysak ise son 3 dakika zaman kazanmak için Ferhat ya da Keçeli'nin yerine girer artık...

blacksee61
16.03.2007, 11:16
bence musampa iyi ve kaliteli bir futbolçu ama bir eksiği var oda formunu ve oynadığı güzelfutbolunu sergileyememesi halbuki mükemmel birsavunma oyunçusu bira daha kondisyon çalışsa ve teknik çalışsaeminimki çok iyi birfutbol sergileyecektir aksinebunu yapmazsa o zamn sana güle gülemusampa.

Salih Kara
16.03.2007, 13:54
bu hafta tek devre bari oynatsalar

wolf_43_61
16.03.2007, 15:12
bu hafta umarım keçelinin yerine musampayı sahaya sürer capello ziya,keçeliyi hala oyuna alırsa derimki sıfır puan ,kör derim uleee

Fuzuli61
16.03.2007, 17:27
Bu adamı oynatmamak resmen deliliktir. Bu ziya gidene kadar bana rahat uyku yok.

Kaan Dilek
16.03.2007, 19:07
ellimizde böyle bir adam varken nasil tercihini keceliden yana kullanabiliyor anlamis degilim.
futbolculari takimdan kesip küstürüp sogutacagina kazanmaya calissa

Şuayip Aydın
16.03.2007, 19:24
ellimizde böyle bir adam varken nasil tercihini keceliden yana kullanabiliyor anlamis degilim.
futbolculari takimdan kesip küstürüp sogutacagina kazanmaya calissa
aynen katılıyom abi sana

KUTADGU
16.03.2007, 20:36
ya şu musampayı ilk 11'de başlatsam Mustafa'nın yerine... Töbe Töbe. Ne oluyo bana....

asikaplan
16.03.2007, 21:32
neden keçeli anlamıyorum neden aldığımızıda anlamıy
orum saçmalık fenere gol attı dye bize karşı iyi oynadı diye aldık bu of allahım yha bizi çıldırtmaya gelmilş bir numunelik sadece herkezi çıldırtmaktan başka birşey yaptığı yok ayrıca ankaragücü maçında inşallah ilk 11de oynamaz yoksa yenilicez anlamına gelir bu musampayı oynatsın ne istiyor op adamdan anlamıyorum

jefferson61sefa
17.03.2007, 11:22
Bu adamı oynatmamak resmen deliliktir. Bu ziya gidene kadar bana rahat uyku yok.

deliliğin en deliliğidir sanki elinde sol açıkta kendi milli takımında oynayan bir adam falan var m.keçeli bey musampada n iii olduğuna göre :D

yns61
17.03.2007, 11:40
bari bu hafta ilk onbirde oynasın yaa :)

tsmusampa61
17.03.2007, 21:30
Bu maç 20 dakka adama zaten 4,5 kez top geldi onlarıda direk ileri dopru oynadı GERİYE değil yani. bide 90 dakka maç eşitken oyanat ziya hep mağlupken koy sen adamı. şu ferhatta ne buluyo anlamıyorum ya.

marcelinhos100
17.03.2007, 21:45
ne yapsın musampa sistemi olmayan bir takımda o da syzmek gibi başının üstünden geçen topları seyrediyor maalasef ziya doğan olduğu sürece musampanın birşey olacağı yok son 25 dakika gir ceyhunun yerine niye ki sebeb biraz da sen seyret topları

Fatih Ersoy
17.03.2007, 21:49
Defanstan şişirme toplarla sonuca gitmeye çalışan bir takımda seyretmekten başka bir şey yapamadı...

Özkan Erdem
17.03.2007, 21:58
ileriye attığı 1-2 top 90dk atmaya çalıştıklarımızdan çok daha etkili oldu.
ön liberoda Ayman - Musampa denesek biraz olmaz mı

champions
17.03.2007, 22:00
Belkide kadrodaki en iyi pas atan adamı yenik durumdayken dan dun yaparken sokmanın anlamı nedir?Herhalde onu kazanmak!

Bahtiyar
17.03.2007, 22:27
maçı izledim senin gibi ayağına top yakışan yok gerçekten hele oyuna girdikten sonra çıkan ceyhundan bile etkili ileri dikine pas yaptın helal olsun. bide topu ayağında oynamayıp direk paslarla gitmeni sevdim. ama nerde bizim takımda paslaşarak ilerleyebileceğin adam topu atsan sana gelmez atmasanda kaptırırsın yani böyle idare et kiki.

marcelinhos100
17.03.2007, 22:34
arkadaşlar bu adam solaçık yattara formsuzsa oynayamıyorsa ki olabilir niye bu arkadaş sol açıkta denenmez bir doksan dakika hayır yani musampadan da ümidi kestimde sanki bizim sol açıkta robben oynuyorda adam bir türlü oynayamıyor orada ama şu da var bizim takımda yardımlaşma pas olayı yok ki alan üç dört adam geçeçek belki zor durumda kalırsa verir pas

bu adamı ortaklaşa ziya doğan ve yönetim bitirdi ona hala ev vermeyerek onu sahiplenmeyerek ziya doğan ise oynatmayarak hele yerinde hiç oynatmayarak bitirdi yazık oldu

Şuayip Aydın
17.03.2007, 22:38
arkadaslar bu hafta bana kizmayın ama sahada ne yattara nede ceyhun var bu hafta sahada stepanov gokeniz musampa vardı
dikka etiseniz musampanın attıgı butun pasla yerini buldu ama ne ceyhun attıgı paslar nede yattara nın atgı paslar hep rekip yonucuya giitii ben ve butun taraftarlar yattara nın eski haline donmesine beklecezzzzzzzzzzzzzzzz.

KUTADGU
17.03.2007, 23:12
en iyi yaptığı iş yerden hızlı paslarla oynayan adamı oyuna sok..

velakin

defanstan bütün topları şişir.

Allah sabır versin be Musampa....

yns61
17.03.2007, 23:17
ceyhundan iyi oynadıgı kesin..

jefferson61sefa
17.03.2007, 23:23
musampa yı orta sahanın ortasında oyu kurucu olraak oynatsınlar takımın beyni olur türkiyenin en ii orta sahası olur

Misina
17.03.2007, 23:53
musampa yı orta sahanın ortasında oyu kurucu olraak oynatsınlar takımın beyni olur türkiyenin en ii orta sahası olur

bu kadar iyi olan oyuncu kendini şans bulduğu 15 dk da da göstermeliydi

antagonist
17.03.2007, 23:54
bu kadar iyi olan oyuncu kendini şans bulduğu 15 dk da da göstermeliydi

Son 15 dakika doldur-boşalta döndük,nasıl göstersin kendini???

Misina
18.03.2007, 00:18
Son 15 dakika doldur-boşalta döndük,nasıl göstersin kendini???

maçın tamamını izlemedim.ama sadece bu maç ölçü olamaz.daha öncede izlemiştik.30 dk civarıda oynadı bu adam daha önce

ihsanbayram
18.03.2007, 01:40
ah ziya ah ,su kötü takimda celaleddin ufukhan keceli gibi kazmalara yer buldun ama su musampayi bize bir 90 dakika oynatarak göstertmedin ,yaziklar olsun

AKSOY_61
18.03.2007, 02:13
ya bak yattarayıda küstürdün
oynat şu adamı be kardeşim. oynat yaa
ya sen ne acayip bi adamsın anlamıyorum valla

CaferAydın
18.03.2007, 21:06
Ya beyler Geçen sene 34 maça çıktı bu adam İngiltere'de.Ayıptır günahtır eriyip gidior adam.Gerçekten ziya doğan anlamıor bu işten.

Terzioğlu
19.03.2007, 00:32
hala daha dogru düzgün bir fikrim yok .... oysaki geleli bir sene olacak...

veterinerx
19.03.2007, 00:51
-musampa : dakika 80 hocam girmeyecem mi?
-TD: ZD :bekle evledım daha erken
-musampa : dakika 88 hocam gireyim mi?
TD: ZD: bekle biraz daha

maç sonrası

-musampa : trabzon güzel yemekler güzel para cukka :)

Jackdaniels
19.03.2007, 19:39
Takımda herkesin formu ortadayken hala yedek kalmasını inanılmaz çelişkili buluyorum en azından bi ilk 11 oynamayı hakediyo bence...Gs ve ankaragücü maçında aldığı her topu rakibe veren bi hüseyin 90 dakika oynuyosa musampanın ölene kadar ilk 11 oynaması gerek.

jefferson61sefa
19.03.2007, 19:50
-musampa : dakika 80 hocam girmeyecem mi?
-TD: ZD :bekle evledım daha erken
-musampa : dakika 88 hocam gireyim mi?
TD: ZD: bekle biraz daha

maç sonrası

-musampa : trabzon güzel yemekler güzel para cukka :)

o video süper bişey

maskeli61
19.03.2007, 20:06
bu musampa benim oyadıgım futbolun milyonda birini oynuyosa ben bişey demicem bıraksın artık bu işleri ya takımda en çok para alan oyuncu kimdir bu ya yıldızmış o yıldızsa ben 5 kere yıldızım bıraksın bu ileri gitsin artık sıktı..

antagonist
19.03.2007, 20:13
bu musampa benim oyadıgım futbolun milyonda birini oynuyosa ben bişey demicem bıraksın artık bu işleri ya takımda en çok para alan oyuncu kimdir bu ya yıldızmış o yıldızsa ben 5 kere yıldızım bıraksın bu ileri gitsin artık sıktı..

Hocam,sen de Ajax, Bordeaux, Malaga, Atletico Madrid, Manchester City'de oynadın mı?

Sefa Murat Dokuz
19.03.2007, 21:00
sen hangi takımlarda oynadın
galiba real mardin,atletico mardin,mancester kiki,mancester yunaytum ta oynadın :D

subay
19.03.2007, 21:32
Hocam,sen de Ajax, Bordeaux, Malaga, Atletico Madrid, Manchester City'de oynadın mı?

Senin saydiklarin fasa fiso, o Arsenal, Liverpool, ManU, Barcelona gibi takimlarda oynadi. :(

EmrahYalçınalp
19.03.2007, 22:11
bu musampa benim oyadıgım futbolun milyonda birini oynuyosa ben bişey demicem
Süre olarak diyorsun herhalde :D Valla evet, benden de az oynadı garibim.

Harun-61
19.03.2007, 23:30
Süre olarak diyorsun herhalde :D Valla evet, benden de az oynadı garibim.

emrah abi, Trabzon $ehrinde senden ba$ka kimse kollamiyor Musampa abiyi'yi :)

dogru söyle, Türkiyede'ki Menejeri senmisin Kiki'nin, ne kadar para aldin bu transferden:D

Murat Aydın
19.03.2007, 23:34
musampayı savunanlardan biride benim ama menejer değilim kesinlikle:)böle bir mantık olabilirmi abi sen mustafa keçeliyi ne kadar kötü olursa olsun her maç oynatacaksın musampaya gelince oturtacaksın kulübeye adamı 3 maç oynat bakalım ilk 11 de ne oluyo yok adam kötüyse yinede tamam o zaman çek kenara

antagonist
19.03.2007, 23:39

dogru söyle, Türkiyede'ki Menejeri senmisin Kiki'nin, ne kadar para aldin bu transferden:D

Ben de Ankaradaki kollayıcısıyım:)

akif_of61,5
20.03.2007, 00:30
Turkiyede Bunun Gibi 100 Tane Oyunce Var 5 Para Etmez
Sampiyon Olacaksan Cok Daha Iyisi Lazim...

antagonist
20.03.2007, 00:58

Mesela kimler var? :)

Terzioğlu
20.03.2007, 01:00

bu adami ne kadar izledinde yorum yapiyorsun? ayrica her oyuncu hakkinda ayni laflari yazmissin kardes

EmrahYalçınalp
20.03.2007, 06:48

Valla bir kutu kolasını içtim, hepsi o :)
Aslına bakarsan, forumla Trabzon'un genel havalarında belirli konularda farklılık olabiliyor. Forumda Akyel kabul edilemezken Trabzon'da çok daha az tepki oldu mesela... Aynı şekilde Musampa da hala desteklenen oyunculardan biri şehirde...
Kısaca, ben bu adamın çok iyi olduğunu düşünüyorum. Kötüyse de takımdaki en iyi adam olduğunu düşünüyorum. Adamın eleştrilen 3-4 dakikalık performansları, ki iyi de paslar atıyor. Konya maçında Umut'a ve Gökdeniz'e 10 dakika içinde hazırladığı pozisyonlardan kaç tane yaptık Ankaragücü maçında? Bir de "maç eksiği" diye bir kavram var futbolda, malum. Kim, niye böyle bir terim üretmiş acaba?

Kiki Musampa'ya yapılan adaletsizliğin daniskasıdır. Benim kızdığım şey önce bu adaletsizlik, sonra da Trabzonspor'un zararıdır. Jun bile daha fazla oynadı şu takımda... ZD'nın futbol anlayışını sevmiyor, sonuçlar böyle olmaya devam ettiği müddetçe saygı da duymuyorum. Kör döğüşü, izleyeni kabız yapan, Yavuz Selim futbolu. O yüzden Musampa'yı ısrarla oynatmayışını adamın ciddi ciddi iyi topçu olduğu şeklinde açıklıyorum :)

Bir de tutarsızlık var tabi... Madem düşünmüyorsun, yolla gitsin. Niye her yumurta kapıya dayandığında adama sarılıyorsun?

AKSOY_61
20.03.2007, 15:41
şu adama keçeliye verilen kadar fırsat verilseydi 1 kişi eksik değil 1 kişi fazla oynardık.
ama nerde o kafa

gerisiyalan
21.03.2007, 16:52
Ne bekliyorsunuz, Ceyhun gibi top alıp 30 metre sürmece mi oynasın. Adam bu futbol mantığına yabancı.

Musampa futbol oynamayı biliyor, futbol. Basit, sade ama etkili futbol. Dandun top vurmaca oyununu bilmiyor. Takım top oynamaya başlarsa, o da kendi yeteneklerinin ne olduğunu gösterir.

Onun durumu Fabiano Ellere benziyor. Hani şimdi Atletico Madridte oynayan ama takımımızda nedense doğru dürüst forma şansı bulamamış olan Brezilyalıya benziyor. Adam bizden gittikten sonra barselonayı süper kupa finalinde yenen takımda banko oynamış. Bu takımımız için ibret alınacak bir olaydır.

Trabzonspor teknik yönetimleri futbolcunun kalitelisini becerip oynatamıyor demektir.

KUTADGU
21.03.2007, 18:37
abi bakıyorum bakıyorum..

ingiltere ligiymiş
ispanya ligiymiş
hollanda ligiymiş.

bu ligler ilk 50'de olmayan ligler...

ne alakası var musampa kaliteli diye..

el insaf lütfen doneleri doğru kullanalım
gerçekleri çarpıtmayalım..

musampa bu haliyle değil Trabzonspor, Blackburn Rovers'ta bile oynayamaz...

subay
21.03.2007, 19:42

ingiltere ligiymiş
ispanya ligiymiş
hollanda ligiymiş.

Nereden cikardin yahu, Ingiltere ligi gibi kaliteli, hizli, göze hos gelir bir lig baska hicbir yerde yok. Hollandayi hadi neyse gec, ama ispanya ligi de fena degil.

Sen sampiyonlar ligine baksan yeter, 8 takim kaldi, 3ü ingiliz.... buyur....

Tansu Onur Erdoğan
21.03.2007, 19:56

blackburn trabzonspordan daha ii takım zaten :D :tsmeşale: :tsmeşale:

KUTADGU
21.03.2007, 20:20
Nereden cikardin yahu, Ingiltere ligi gibi kaliteli, hizli, göze hos gelir bir lig baska hicbir yerde yok. Hollandayi hadi neyse gec, ama ispanya ligi de fena degil.

Sen sampiyonlar ligine baksan yeter, 8 takim kaldi, 3ü ingiliz.... buyur....

abi niye öle diyon yahu..

kendimi ziya doğanın yerine koydum yani.. ironi yaptık yahu..

gerçeklerle alakası yoktur.....

KUTADGU
21.03.2007, 20:21
blackburn trabzonspordan daha ii takım zaten :D :tsmeşale: :tsmeşale:

mesajı almışsın...

haydee musampa hayde....

EmrahYalçınalp
21.03.2007, 20:42
İbrahim Tatlıses'i hiç sevmem. Ama bir fenomendir, tez konusu olur. Saygı duyarım yani. TRT'de görevli bir arkadaşım sayesinde bir provasını izledim stüdyoda. Biz sahnenin arkasındayız, gel de sevme, canlı canlı dinliyoruz adamı. Şarkı söylüyor, arkaya dönüyor, orkestra şefine "hocam bak orda bir keman var, tuhaf basıyor, bul onu" diyor. 50 kişilik orkestra... Şef "yok bir şey" diyor cevap olarak. Başka şarkıya geçiyor, sonra yine dönüyor "hocam bak, var diyorum, yerini de söyleyeyim mi, yanlış basıyor ve sadece onu duyuyorum söylerken" diyor. Şef yine cevap veriyor "yok bir şey". Sonra ağzının içinde -artık onu sevmemi sağlayan :) - cümleyi söylüyor. "E sana var diyorum, anlamıyorsan ben ne yapayım!!!"

Şimdi, Hollanda, İngiltere ve İspanya "Musampa tepeden tırnağa topçudur" diyor...
:)

subay
21.03.2007, 20:46
abi niye öle diyon yahu..

kendimi ziya doğanın yerine koydum yani.. ironi yaptık yahu..

gerçeklerle alakası yoktur.....

Heee, ozaman is degisir, kusura bakma ironi oldugunu anlamisim :D

maskeli61
21.03.2007, 22:18

sen hangi takımlarda oynadın
galiba real mardin,atletico mardin,mancester kiki,mancester yunaytum ta oynadın :D

Senin saydiklarin fasa fiso, o Arsenal, Liverpool, ManU, Barcelona gibi takimlarda oynadi. :(

ya arkadaşlar bunun oynayıp oynamamayla ne alakası var arkadaşlar hepinize diyorum yani benimki işin latifesiydi :) ama artık yeter ya bu kulubün başında siz olsanız yada bu futbolculara maşşaını veren yetkili siz olsanız bu adama parayı veririken eliniz titremezmi ya o kadar parayı ben bu adama niye veriyorum demezmisin?? elinizi vicdanınıza koyun ve söyleyin isterse dünya yıldızı olsun bi zamanlar bazı takımlarda oynadı diye şimdide aynı olacak diye bi kural yok yani belki o zamnalar çok iyiyidi ama şimdi bu adamdan bize bi hayır yok adam hamal gibi koşuyo ortada başka bişey yaptıgı yok saçlarını savuruyo duruyo bu adamdan bize hayır yok en azından takımdaki en yüksek parayı alacak adam degil dedigim budur.

şimdi bide böyle düşünün bide çok ii oyuncuysa niye fenerde falan degil yada ezikleri eçtim avrupada biyerde degil?? çünkü adamın işi bitmiş bu kadarda para alıyo iyi yerede kapak atmış daha ne istresin ya olan sana bana oluyo işte başka bişey degil.... saygılar..

pReN@_61
21.03.2007, 22:21
habU uşak bir kez de 90dk oynasa ne olur??

maskeli61
21.03.2007, 22:22
habU uşak bir kez de 90dk oynasa ne olur??

hiçbişe olmaz :)

maskeli61
21.03.2007, 22:24
Trabzonspor forması altında oynadığı maçlar ve sahada kaldığı dakikalar ise şöyle:

"Ankaragücü maçı 18 dakika, Kayseri Erciyesspor maçı 4 dakika, Gençlerbirliği maçı 33 dakika, Sakaryaspor maçı 6 dakika, Antalyaspor maçı 33 dakika, Sivasspor maçı 32 dakika, Fenerbahçe maçı 25 dakika, Bursaspor maçı 90 dakika, Ankaraspor maçı 17 dakika, Kayserispor maçı 45 dakika, Denizlispor maçı 33 dakika, Konyaspor maçı 14 dakika, Ankaragücü maçı 17 dakika"

bu kadar oynamışta ne yapmışki bi 90 dk da oynayıp bişey yapsın..??

antagonist
21.03.2007, 22:28
ya arkadaşlar bunun oynayıp oynamamayla ne alakası var arkadaşlar hepinize diyorum yani benimki işin latifesiydi :) ama artık yeter ya bu kulubün başında siz olsanız yada bu futbolculara maşşaını veren yetkili siz olsanız bu adama parayı veririken eliniz titremezmi ya o kadar parayı ben bu adama niye veriyorum demezmisin?? elinizi vicdanınıza koyun ve söyleyin isterse dünya yıldızı olsun bi zamanlar bazı takımlarda oynadı diye şimdide aynı olacak diye bi kural yok yani belki o zamnalar çok iyiyidi ama şimdi bu adamdan bize bi hayır yok adam hamal gibi koşuyo ortada başka bişey yaptıgı yok saçlarını savuruyo duruyo bu adamdan bize hayır yok en azından takımdaki en yüksek parayı alacak adam degil dedigim budur.

şimdi bide böyle düşünün bide çok ii oyuncuysa niye fenerde falan degil yada ezikleri eçtim avrupada biyerde degil?? çünkü adamın işi bitmiş bu kadarda para alıyo iyi yerede kapak atmış daha ne istresin ya olan sana bana oluyo işte başka bişey degil.... saygılar..

Musampa'ya değil de onu oynatmayana para verirken elim tirerdi,hatta Parkinson'lu gibi titrerdi...

Onu bunu bilmem,Keçeli'nin oynadığı takımda Musampa'nın sol bacağı oynar,hatta kramponu bile oynar :)

Bir de bu kadar değerlendirmeyi nasıl yaptınız anlayamadım,adamı kaç kere 90 dk. izlediniz???

Çok iyi oyuncular illa fenerde ya da Avrupa'da top oynayacak diye bir kaide mi var?Mesela Zelenka;kötü topçu mu?Hayır.Nerede oynuyor?Manisa'da...

jefferson61sefa
21.03.2007, 22:32
Musampa'ya değil de onu oynatmayana para verirken elim tirerdi,hatta Parkinson'lu gibi titrerdi...

Onu bunu bilmem,Keçeli'nin oynadığı takımda Musampa'nın sol bacağı oynar,hatta kramponu bile oynar :)

Bir de bu kadar değerlendirmeyi nasıl yaptınız anlayamadım,adamı kaç kere 90 dk. izlediniz???

Çok iyi oyuncular illa fenerde ya da Avrupa'da top oynayacak diye bir kaide mi var?Mesela Zelenka;kötü topçu mu?Hayır.Nerede oynuyor?Manisa'da...

musampa kaç kez 90dk oynadı 1 bursa maçı mı ne :D:D diğer maçlar 7 dk 5 dk 20 dk 10 dk 15 dk 30 dk böle

pReN@_61
21.03.2007, 22:33
Trabzonspor forması altında oynadığı maçlar ve sahada kaldığı dakikalar ise şöyle:

"Ankaragücü maçı 18 dakika, Kayseri Erciyesspor maçı 4 dakika, Gençlerbirliği maçı 33 dakika, Sakaryaspor maçı 6 dakika, Antalyaspor maçı 33 dakika, Sivasspor maçı 32 dakika, Fenerbahçe maçı 25 dakika, Bursaspor maçı 90 dakika, Ankaraspor maçı 17 dakika, Kayserispor maçı 45 dakika, Denizlispor maçı 33 dakika, Konyaspor maçı 14 dakika, Ankaragücü maçı 17 dakika"

bu kadar oynamışta ne yapmışki bi 90 dk da oynayıp bişey yapsın..??

öyle diyorsun ama bu adamı sattıgımızda gittigi takımda coşarsa o zaman kafamızı duvarlara vururuz
...Eee tabii ki sonuç olarak Z.doğanın mantalitesi....

maskeli61
22.03.2007, 13:42

haklısın keçelinin oynadıgı yerde bizim takımın yalovasporun yedek bi futbolcusunu hatta 18 giremeyen bi topçuyu koysak oda oynar o yönde musampanın kramponu degil senin kramponun bile oynar. keçeliyle kıyaslamıyorum. sadece gereksiz bi oyuncu musampa ve yol verilmeli. tabi yol verilecek bir çok oyuncu var en baştakiler m. keçeli.......

erdalkilicoglu
23.03.2007, 04:44
senin gibi para kazanma yolu bulursam haberdar ederim musamba ben hali dosemeye devam ediyorum ama senin gibi muzamba olamadik be yanlis meslek secmisim belli. :(:confused:

veterinerx
23.03.2007, 08:27
gençler aranızda tartışmayı bırakın musampayı en iyi anlatan video burda tıklayın ve izleyim

http://www.youtube.com/watch?v=ZXB4ZQfSFMA

Yavuz Hasan
23.03.2007, 13:37
gençler aranızda tartışmayı bırakın musampayı en iyi anlatan video burda tıklayın ve izleyim

olay budur ya yapanlara helal olsun
ZD versiyonu da gelir inşillah

hakantpl
23.03.2007, 13:59
iyi kariyeri olan bir yedek..... :S malesef

ozants61
23.03.2007, 14:13
bırakın gıtsın su adamı yaa yedi trbzonsporumuzun parasını bıze bunlar lazım degıl dostlarım yaa

wolf_43_61
23.03.2007, 14:48
musampayı oyuncu saymayanı futoldan anlamaz derim,önemli olan futbolcuyu kazanmak onu oynatabilmek,ziyanın eline ronaldinhoyu verseniz onu savunmanın göbeğinde oynatır :))

lutfu61
23.03.2007, 14:52
hayır gitsin diye yırtınıyoruz da, musampa bize hiç gelmediki :)

Murat'
23.03.2007, 15:00
musampa dediğin gibi hiç gelmedi ama trabzonspordan çok şeyler götürdü..

Egemen Yılmaz
23.03.2007, 17:51

ingiltere ligiymiş
ispanya ligiymiş
hollanda ligiymiş.

musampayı bir izleyebilsek hakkında bir kanaat oluşturabileceğiz ama teknik direktörümüz onu son 5 dakikada oynatıyor. gideceği de yok, ne diyelim artık başa gelen çekilir.

guv3n
23.03.2007, 19:11
ömer rıza , mustafa keçeli ye verdiği şansın yarısını musampaya verse iyi şeyler olacak . adamın geçmişi ortada bir kere kumaşı kaliteli

KUTADGU
23.03.2007, 19:17
kiki sen yedek bekle

kizito kikiyi yalnız bırakma

musampa sende ısın

belki bir ara oyuna girersin...

61 baha
23.03.2007, 19:20
trabzonsporda oynayacak bi topçu değil bence.
marcelinyonun ayak uyduramadığı takımda hayatta oynayamaz

EmrahYalçınalp
23.03.2007, 22:49

Amca bunlar "bayağı" şeyler. Gençler artık gülmek için daha seçici davranıyor. Solaçığı olmayan takımda Ersen'i tek forvet seyretmek gibi. Ortasahadan alınınan 2 adamın yerine 2 forvet sokup defanstan şişirilen topların onlara ulaşmaması sonrası yapılan "demek ki ortasahayı daha kalabalık tutmamız lazım" açıklaması gibi. Gençler artık boş işlerle uğraşmaktan vazgeçti yani. Gençler artık aşağıdaki tabloya bakıyor ve "ulan biz ne takımmışız, başımızda da nasıl bir cengaver varmış" diyor.

94-95 AFC Ajax (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=AFC_Ajax&action=edit) (1 ottelua/0 maalia)
95-96 AFC Ajax (17/1)
96-97 AFC Ajax (24/5)
97-98 Girondins de Bordeaux (http://tr.wikipedia.org/wiki/Girondins_de_Bordeaux) (16/4)
98-99 Girondins de Bordeaux (17/1)
99-00 Málaga CF (http://tr.wikipedia.org/wiki/M%C3%A1laga_CF) (13/2)
00-01 Málaga CF (11/3)
01-02 Málaga CF (37/9)
02-03 Málaga CF (35/8)
03-04 Atlético Madrid (http://tr.wikipedia.org/wiki/Atl%C3%A9tico_Madrid) (26/2)
04-05 Atlético Madrid (8/0)
04-05 Manchester City (http://tr.wikipedia.org/wiki/Manchester_City) (14/3)
06-07 Trabzonspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzonspor) (3/-)

surmeneli_keles
24.03.2007, 11:59
belkıde nerden geldım buraya dıyodur futbol oynamamak zor gelıyodur ona unuttuk adamı yaw

safakkocbıyık
24.03.2007, 23:29
adam futbolu bırakmış yattaranın ııznden devam edıyor:D
bu gece feci yakalandı bize kızlarla eglenırken
ah yattara su musampayı da kendıne benzettın ya:D

surmeneli_keles
25.03.2007, 14:01
bu kalıtedekı futbolcuya uzuluyorum mwalla ne durumda yaw insaf

Yavuz Hasan
25.03.2007, 17:54
butun futbolcular futbolu birakmadan once bole olurlar

demir
25.03.2007, 18:10
arkadaslar sanırım futbol ıle ılgılı bazı ğproblemlerımız var :) sıze bır kac hatırlatmada bulunmak ıstıyoruım :)

marcelinho : onun zaaten bızım takımda basarılı olma ıhtımalı cok fazla dusukdu cunki defans ve orta sahadakı zaaflarımızdan dolayı oderece kalıtelı bır futbolcuyu yıllardır kapatamadıgımız yere yani sol kanata yerlestırmeye calısmak mantıklı gıbı gorunsede busefer tasları oturtmamız mumkun olmadı kısacası verım alamadık

musampa : normal sartlar altında onun kapatması gereken sol kanatta hıc varlık gosterememesı antremanlarda yurumesı onun kadroya gırmesını tamamen ımkansız kıldı buna ragmen zıya hoca taraftara karsı kendısını sorumlu hıssedıp onu oynattı ama o bıraz mucadele verse ıdı zaaten boole bır takıma gırerdı ama malesef bu adamı degıl ılk 11 de butun takıların ılk onbırınde oynatın yınede bır halt olmaz bır kıre suvar bana bır tane futbolcu gosterınkı gecmısı ıle transfer edilsin ??? bu sekılde transfer yapacaksak eger bence bu takıma hala unal karaman ve hami mandıralı ve en onemlısı ŞOTA gelmeli demekkı gecmısıne bakıp futbolcu alınmıyormus tesekkur ederım :D:D:D:

EmrahYalçınalp
25.03.2007, 19:40
musampa : normal sartlar altında onun kapatması gereken sol kanatta hıc varlık gosterememesı antremanlarda yurumesı onun kadroya gırmesını tamamen ımkansız kıldı buna ragmen zıya hoca taraftara karsı kendısını sorumlu hıssedıp onu oynattı ama o bıraz mucadele verse ıdı zaaten boole bır takıma gırerdı ama malesef bu adamı degıl ılk 11 de butun takıların ılk onbırınde oynatın yınede bır halt olmaz bır kıre suvar bana bır tane futbolcu gosterınkı gecmısı ıle transfer edilsin ??? bu sekılde transfer yapacaksak eger bence bu takıma hala unal karaman ve hami mandıralı ve en onemlısı ŞOTA gelmeli demekkı gecmısıne bakıp futbolcu alınmıyormus tesekkur ederım :D:D:D:
Boş laf... Bir çok idman izledim. Hepsinde en az diğerleri kadar iyiydi. Önceleri diğer topçulara çok şey öğretirdi, şimdi o işi yapması gereken kişinin ZD olduğunu anlamış olacak, pek yapmıyor.
Ayrıca futbolcunun transferinde etkili olan TEK ŞEY geçmişidir. İnsanın tek referansı geçmişidir zaten. Birkaç milyon ışık yılı öncesinden değil, geçen seneki, en fazla 2 yıllık geçmişinden bahsediyoruz.
Ya da dünyada "tamam, geçmişimden bi b.k olmaz ama gelecekte söz, 86 gol atacam" diyen bir futbolcu varsa ve transfer edilip büyük paralar alıyorsa da ben bilmiyorum. Madem geçmiş önemli değil, biliyorsan sen yaz. Manavdan domates alıp eve gidiyorken bir menajerin alıp M.United'da direkt 11'e soktuğu bir oyuncu mesela... Musampa ile Ünal ve Hami'yi kıyaslamanı ise "karamizah" olarak değerlendiriyorum. Ayrıca, kısaca "Tugay" diyorum mesela :)

Yani zorla Musampa'nın avukatı olduk çıktık ama, komik komik şeyler...

antagonist
26.03.2007, 12:22
Bu saatten sonra Musampa'nın gelecek sene takımda kalmasına imkan yok gibi.Yazık oldu Trabzonsporun parasına.Bize de yazık oldu çünkü adamcağızı da bir kere izleyemedik...Szymek,Marce'den sonra mantalitenin bir kurbanı daha...

Seneye artık Volkan Kürşat Bekiroğlu gelir de bizi kurtarır :) Bu kadar kısır,ezik futbolla nereye kadar gidecek bu takım bilmiyorum...

Yaşasın mantalite,yaşasın hamal futbolcular!!!

saglam
27.03.2007, 09:41
Emrah hocam bence de Musampa iyi futbolcu, ayrıca avatar resmin harika olmuş;)

tsmusampa61
28.03.2007, 00:23
Ahh musampa ah seni doya doya izleyemeden bu takımdan gidersen kahrolurum burada ya. Ya bu adama ziyasız bi trabzonda şan tanıyın kardeşim. Mantelitesiz bi hocaya adamı harcattırıyosunuz.

Sönmez Özlü
29.03.2007, 02:54
Musampa kimsenin kurbanı olmadı. Adam oynamıyor. Oynadığı zaman da gördük... Pas yapmaktan aciz.. Çürümüş gitmiş...

Ha sürekli oynasa düzelir miydi? Mümkündür. Ama Trabzon da Musampa'yı kazanmak için haftalarını harcayacak değil.. Yerli futbolcu olsa neyse.

Gitsin. Paraya yazık olsun varsın. Ne paralara yazık ettik bugüne kadar. Adetimizdir, alışkınız.

EmrahYalçınalp
29.03.2007, 06:43
Musampa kimsenin kurbanı olmadı. Adam oynamıyor. Oynadığı zaman da gördük... Pas yapmaktan aciz.. Çürümüş gitmiş...
Mahallede 13 falan oynuyorsunuz herhalde:) Hayır biz bişe göremedik de...
Adam oynar-oynamaz bilemem. Oynayacağını tahmin ediyorum. Ancak elde bizdeki performansını belirleyecek veri yok. Bildiğim bir şey var: Hiç bir oyuncu, hele takım arkadaşlarının turistik vize almakta zorlanacağı İngiltere'de top oynamış bir futbolcu, koca sezonda sadece 1 kez 90 dakika oynayacak kadar kötü olamaz! Bu adam Jun'dan, Djokaj'dan, Salazar'dan da mı kötü de oynayamıyor. Keçeli oynuyor yaw, şaka gibi :) Keçeli'nin oynadığı takımda Musampa denenmiyorsa, bu takımda daha önce Volkan Bekiroğlu'nu oynatan adam onu görmüyorsa, ve kulübe şu-bu gerekçe ile giden paramdan Musampa'ya giden tek bir kuruş varsa hocaya, seyirci kalan yönetime hakkımı helal etmiyorum. Adamı 3 maç oynatır, sonra beğenmiyorsan gönderirsin (Gerçi o zaman niye hala durduklarını soracağım bir sürü adam olur ama olsun, o kadar tutarlılık zaten beklemiyorum :) ). ZD'nın futbolcu beğenme kriterlerine güvenmiyor ve adamı kendim değerlendirmek istiyorum yahu... Beğendiği topçuları gördükçe de buna hakkım olduğunu düşünüyorum.

TSKara61
29.03.2007, 09:06
Adam oynar-oynamaz bilemem. Oynayacağını tahmin ediyorum. Ancak elde bizdeki performansını belirleyecek veri yok. Bildiğim bir şey var: Hiç bir oyuncu, hele takım arkadaşlarının turustik vize almakta zorlanacağı İngiltere'de top oynamış bir futbolcu, koca sezonda sadece 1 kez 90 dakika oynayacak kadar kötü olamaz! Bu adam Jun'dan, Djokaj'dan, Salazar'dan da mı kötü de oynayamıyor. Keçeli oynuyor yaw, şaka gibi :) Keçeli'nin oynadığı takımda Musampa denenmiyorsa, bu takımda daha önce Volkan Bekiroğlu'nu oynatan adam onu görmüyorsa, ve kulübe şu-bu gerekçe ile giden paramdan Musampa'ya giden tek bir kuruş varsa hocaya, seyirci kalan yönetime hakkımı helal etmiyorum. Adamı 3 maç oynatır, sonra beğenmiyorsan gönderirsin (Gerçi o zaman niye hala durduklarını soracağım bir sürü adam olur ama olsun, o kadar tutarlılık zaten beklemiyorum :) ). ZD'nın futbolcu beğenme kriterlerine güvenmiyor ve adamı kendim değerlendirmek istiyorum yahu... Beğendiği topçuları gördükçe de buna hakkım olduğunu düşünüyorum.

Bu kadar basit bu olay

okan6161
29.03.2007, 13:10
bu avrupaya gitsin oynar abi bizde oynamaz bu adam

Yavuz Hasan
31.03.2007, 12:00
muşumbanın yerine ben çıksam sahaya daha iyi oynarım
en azından daha iyi yürürüm:)

Alberto
31.03.2007, 22:10
İyi oyuncu ..bir az daha oynarsa takım adına iyi şeyler yapabilcek potansiyelde .:tsatkı:

My
01.04.2007, 05:22
Adam doğru düzgün bir maça dahi çıkamadan Ziya DOĞAN mentalitesinden ve taraftardan "bu adamdan bir cacık olmaz" yaftasını yedi ya ona yanarım :) Yok adamı izleyebilsek anlayacam da millet izlemeden, görmeden nasıl oluyorda bu kanaata varıyor yahu :D

Bence artık bu saatten sonra Dahi Hocamız Ziya DOĞAN Musampa'yı sahaya sürse de bize faydası dokunmaz.

antagonist
01.04.2007, 10:59
Adam doğru düzgün bir maça dahi çıkamadan Ziya DOĞAN mentalitesinden ve taraftardan "bu adamdan bir cacık olmaz" yaftasını yedi ya ona yanarım :) Yok adamı izleyebilsek anlayacam da millet izlemeden, görmeden nasıl oluyorda bu kanaata varıyor yahu :D

Bence artık bu saatten sonra Dahi Hocamız Ziya DOĞAN Musampa'yı sahaya sürse de bize faydası dokunmaz.

Aynen katılıyorum...

Bu arada ben de Musampa'dan daha iyi top oynarım ben de :):):)

Harun
01.04.2007, 11:02
muşumbanın yerine ben çıksam sahaya daha iyi oynarım
en azından daha iyi yürürüm:)

Yürümek içinde zaman gerekir.Adama o zamanı bile tanımadılar.Şu takımda Celaleddin,Keçeli,Ferhat gibi adamlar 90 dadika top oynayıp Musampa gibi; kabul etsenizde etmesenizde kaliteli bir oyuncu yedek tutuluyor ya bende ona yanarım.

@FLU
01.04.2007, 13:07
Adam oynar-oynamaz bilemem. Oynayacağını tahmin ediyorum. Ancak elde bizdeki performansını belirleyecek veri yok. Bildiğim bir şey var: Hiç bir oyuncu, hele takım arkadaşlarının turustik vize almakta zorlanacağı İngiltere'de top oynamış bir futbolcu, koca sezonda sadece 1 kez 90 dakika oynayacak kadar kötü olamaz! Bu adam Jun'dan, Djokaj'dan, Salazar'dan da mı kötü de oynayamıyor. Keçeli oynuyor yaw, şaka gibi :) Keçeli'nin oynadığı takımda Musampa denenmiyorsa, bu takımda daha önce Volkan Bekiroğlu'nu oynatan adam onu görmüyorsa, ve kulübe şu-bu gerekçe ile giden paramdan Musampa'ya giden tek bir kuruş varsa hocaya, seyirci kalan yönetime hakkımı helal etmiyorum. Adamı 3 maç oynatır, sonra beğenmiyorsan gönderirsin (Gerçi o zaman niye hala durduklarını soracağım bir sürü adam olur ama olsun, o kadar tutarlılık zaten beklemiyorum :) ). ZD'nın futbolcu beğenme kriterlerine güvenmiyor ve adamı kendim değerlendirmek istiyorum yahu... Beğendiği topçuları gördükçe de buna hakkım olduğunu düşünüyorum.

+ 1967

yuh diyorum ya keçeli o takımda oynuyorsa bırak musapma yı ben oynarım ben

fındıkoğlu
01.04.2007, 13:11
musampanın pazartesi günü ilk 11 de olmasını bekliyorum.... büyük ihtimalle.

surmeneli_keles
01.04.2007, 18:33
yazık yaw cok uzuluyorum su adama yeter yaw oynat su adamı yada kıralık verın bısey yapın adam pas tuttu yeter bee

Yavuz Hasan
03.04.2007, 18:25
ya bu adamı konuşmaya bile değmez adamın umrundamı ki trabzonspor oynamak için çabalasın gözlerimi kaparım vazifemi yaparım adam parasını alıyo gerisi no problemo

zanoylu
03.04.2007, 18:40
Çok yerinde tespitler aynen katılıyorum.

furkan_61
03.04.2007, 18:51
musampa oydadıgı her takımda sol acık oynayan bırısı ama nedense trabzonsporda gobek adamı yapılmak ıstenıyo bunu neden elestırmıyosunuz

POYRAZ
03.04.2007, 19:09
Yahu su adam bir kac mac üst üste 90 dakika oynasa da anlasak nasil bir kumasi oldugunu. Adami hapsetmisler kulübeye, neredeyse ligler bitecek ama hala daha bu transferimizin nasil bir sey olduguna dair bir fikrimiz yok tam olarak.

Fuzuli61
04.04.2007, 18:21
Ziya sırf bu adamı harcadın diye kovulman yeridir. defol ziya doğan seni istemiyoruz.

Hasan Ayvenli
04.04.2007, 19:13
bi sezon boyunca kulübede oturup en çok para kazanan futbolcu olacak kulüp tarihindeki
oynatsana hoca şu adamı bikaç kez izlemiş olalım bari

Laz_61
05.04.2007, 01:14
kiki keyifler good..paralar cukkaa...sana helal olsun yatigindan yerden indiriyorsun milyon eurolari..

6Şafak Aydın1
07.04.2007, 00:50
musampa oydadıgı her takımda sol acık oynayan bırısı ama nedense trabzonsporda gobek adamı yapılmak ıstenıyo bunu neden elestırmıyosunuz

mizah konusu olmus elestirmekten bikildigindan .

Hüseyin Çümen
07.04.2007, 04:21
kiki keyifler good..paralar cukkaa...sana helal olsun yatigindan yerden indiriyorsun milyon eurolari..

bu adam bu takıma yatmak için gelmemişti ama saolsun ziya adamı yatırdı

TSKara61
07.04.2007, 08:51
Yaa harbiden, dusundukce cildiriyorum ya. Insan bi kez oynatir su adami da! Bi oynat da gorelim Ziya hoca! Kotu oynarsa hazir degilse tamam sen haklisin, ama yaa insan bi kez oynatir su futbolcuyu da! Omer Riza bile daha fazla oynadi su adamdan ben buna yanarim!

Bence Ziya Hoca Musampayi bilerek oynatmiyor. Cunku Musampa oynayinca iyi oyniyacak, sonra herkez onun hata yaptigini fark edecek ve Ziya bunu istemiyor.

EmrahYalçınalp
08.04.2007, 10:08
Yahu su adam bir kac mac üst üste 90 dakika oynasa da anlasak nasil bir kumasi oldugunu. Adami hapsetmisler kulübeye, neredeyse ligler bitecek ama hala daha bu transferimizin nasil bir sey olduguna dair bir fikrimiz yok tam olarak.
Kumaş mı??? :D
Yaw adam parlak kumaştan İtalyan kesim punto dikişli takım elbise, ne kumaşı? Senegal'den getirilen 14 yaşındaki çocuk mu bu adam?
Kusuru cool takılması ve bir çok kişiden daha önce ZD'nın futbol anlayış(sızlığını) çözmesi. Sen misin çözen... Ben ki Szymek'i futboldan nefret ettirdim, Marcel'i sol kanatta oynatıp zaman zaman da kestim, sen kim oluyorsun? Zaten saçların da lüle lüle... Üstüne üstlük bir de idmanda arkadaşlarına pozisyon hatalarını anlatıp yapmaları gerkeen şeyin ne olduğunu da anlatıyorsun. Hah... Tamam işte, çürü bakalım. İyi futbolcuymuşsun, çok para alıyormuşsun, bana ne! Ben yırtınıp yırtınıp Ceyhun'a ederinin 2 katı para verdirmiş adamım, onu harcıyorum, seni getiren ben bile değilim, ne olmuş!!!

yns61
08.04.2007, 11:38
ah ah ah acıyorum sana musampa

Erkan
08.04.2007, 14:06
Bu adamin nekadar iyi bir adam oldugunu biz bile daha farkina tam varamadik... Dün bir kac arkadas ile konustum (hollandali) konu acildi, ben de soyledim musampa bizde oynuyor diye... Hepsi cok sasirdi, kiki musampa mi diye? Ajax ta oynayan musampa mi? Sonra aralarinda nekadar iyi bir oyuncu oldugunu konustular falan... Sonra ben de dedim kii o bizde yedek :D... Cocuklara kalp vuruyor du az daha.. Ki nasil oynamaz diye?

zanoylu
08.04.2007, 14:21
ama bizde Ziya diye de bi adam olduğundanda bahsettinmi.

AKSOY_61
08.04.2007, 15:50
marcelinho-szymek-musampa-ceyhun ve şimdi de yattara
bu adamlar ligimizde şampiyonluğa oynayan takımın ortasahasında banko oynardı.
kaliteleriyle ön plana çıkmış bu futbolcuların hepsimi oynayamaz bu takımda.
hadi bir tanesi isteyerek oynamasın bir taneside sakat olsun.
kardeşim bunları hepsimi oynayamaz durumda yav.
ziya ne ettin ettin senin mentalitene uymayan adamları ya yollattın yada küstürdün.
hadi bunlara doğru diyelim.adam kendi futbolunu oynatmak istiyor diyelim.
ama o da yok be kardeşim.ligte en dandik top oynayan takımız.

Erkan
08.04.2007, 16:31
ama bizde Ziya diye de bi adam olduğundanda bahsettinmi.

Bahsettim :(....

Turan Bebek
08.04.2007, 17:01
Arkadaşlar, Ziya'nın oynatmadığı ve oynatmakta olduğu futbolcular hepimizin malumu...terazinin bir kefesine yedek bıraktıklarını diğer kefesine de onların yerine tercih ettiği oyuncularla birlikte kendisini koysak...inanıyorumki yedek kalanlar bunları uzaya fırlatır. Uzun lafın kısası ZİYA FUTBOLU BİLMİYOR VE TD DEĞİL. BAŞKA İZAHI YOK... YOKSA KAFAYI YİYECEM YA...

Bartuğ13
08.04.2007, 22:54

emrah abinin mükemmel bu yorumu üzerine konuşmak gereksiz.
aynen dediğin gibi 2-3 maç oynasın ondan sonra istersen üzerine para ver gönder.ama biliyorum ki oynamayacak bir adam değil.aslanlar gibi oynat ama inat etti ya ben büyğüm psikolojisiyle oynatmıyor.şimdi oynasa döktürse herkes üzerine gidecek bence biraz da ondan korkuyor.am açözümü de belli.ben en iyi olduğu anda sahaya sürdüm der o zaman.

TSKara61
09.04.2007, 00:04
Ya herkez ayni seyi diyor, su adami 2-3 mac gorelim, ama sezon bitti bu gidisle nasip olmayacak bize.

TSKara61
09.04.2007, 00:11
Ya herkez ayni seyi diyor, su adami 2-3 mac gorelim, ama sezon bitti bu gidisle nasip olmayacak bize.

Hüseyin Çümen
09.04.2007, 04:50
aslında tam bizim takıma göre bi oyuncuydu takım ayağında top tutamıyo ama o bunu çok ii yapıo o gidecek ama ben asla unutmayacam onu elimizde bi cevher vardı ve biz onu işleyemedik

ilhan
09.04.2007, 06:34
" Son maçta süperdin , O ne şuttu öyle . Biraz daha çalışman lazım ;) "

Gibi halusunasyonlar görmeye başlıcaz. Adam bir umut oturuyor kulubede.

Acaba 7 defansif futbolcuyu bir arada görünce maç kadrosunda ne düşünüyor ?

Psikolojik olarak ben bu takıma giremem diyordur.

EmrahYalçınalp
09.04.2007, 08:33
Bir yerde karşılaştık. Pek konuşmasına fırsat vermeden düşündüklerimi anlattım. Çok konuşmak istemedi. Belli ki ya Szymek ya Marcel gibi bir yol çizecek. Ama ben rahatladım. En azından şehirden birinin şehir, futbol yapısı, kendisi, oyun düzeni gibi konularda ne düşündüğünü çok iyi biliyor artık. Oynama şansını artırmak için eskrime başlaması gerektiğini söylediğimde "son yıllarda hiç bu kadar gülmemiştim" dedi ama işin ilginç tarafı benim ciddi ciddi düşündüklerimi söylemiş olmamdı. Olsun :D

OFLU
09.04.2007, 08:39
Bu konuya girdikce icim ACIYOR, Bu kadar mi kotu olabilir bi oyuncu ALLAH ASKINA ZIYA DOGAN?Koy takima bi izleyelim bakalim oynasin soyle 3 4 mac 90 dakika ama nerde be abicim senki marcelinhoyu szymek i yedin musampa senin icin kolay lokma...

bordoylamavi
09.04.2007, 08:57
bence musampa bir hayal kırıklığı oldu ama yine de bu kadar kadro sıkıntısı çekilen bir dönemde ilk onbir başlatılıp oynatılmalı. yani ufukhan oynuyor da bu adam niye ilk onbir de denenmiyor. yada sürekli celaleddinin aksadığı sol kanatta denemiyor. yani demem şu ki musampa kesinlikle bir yıldız oyuncu değil o konuda kendimizi kandırmayalım ama en azından ilk onbirde başlayabilmesi de gerekir. burada yine tabi acaip seçimlerinde dolayı ziya doğan devreye giriyor

antagonist
09.04.2007, 13:00
Tekrarlıyorum,Mustafa Keçeli'nin oynadığı takımda Musampa'nın sol ayağı ya da kramponu oynar.Hem de çok daha iyi oynar...

poetricus
09.04.2007, 16:15
(...)futbolcuymuşsun, çok para alıyormuşsun, bana ne! Ben yırtınıp yırtınıp Ceyhun'a ederinin 2 katı para verdirmiş adamım, onu harcıyorum, seni getiren ben bile değilim, ne olmuş!
Emrah HJoca bunları biraz ironik bir dille yazmış ama özellikle şu son cümlede hakikat payı var.

Musampa'yı getiren kimdi? Ve bu kişinin Ziya Doğan'la arası nasıl?

F.Levent Yavuz
09.04.2007, 16:25
13 Maçta;ToplamOrtalamaOyun Süresi32725,15 Gol Sayısı 0 0 Sarı Kart 1 0,08 Kırmızı Kart1 0,08

Resmi siteden alınan rakamlar. Bu adam yatmaya gelmiş hala oynatalım diyenler var. Tam bir PARAfosyenel futbolcu, başka birşey değil bu adam.

Kendini göstermek istese zaten formayı kapardı hiç merak etmeyin, bu konuda Ziya hocayı da boşu boşuna suçlamayın derim.

F.Levent Yavuz
09.04.2007, 16:31
13 Maçta; Toplam Ortalama
Oyun Süresi 327 25,15
Gol Sayısı 0 0
Sarı Kart 1 0,08
Kırmızı Kart 1 0,08

1 defa 90, 1 defa 45 dakika oynamış ve hiçbir varlık gösterememiş. TS'u yan gelip yatma yeri olarak benimsemiş arkadaş.

antagonist
09.04.2007, 16:33
13 Maçta;ToplamOrtalamaOyun Süresi32725,15 Gol Sayısı 0 0 Sarı Kart 1 0,08 Kırmızı Kart1 0,08

Resmi siteden alınan rakamlar. Bu adam yatmaya gelmiş hala oynatalım diyenler var. Tam bir PARAfosyenel futbolcu, başka birşey değil bu adam.

Kendini göstermek istese zaten formayı kapardı hiç merak etmeyin, bu konuda Ziya hocayı da boşu boşuna suçlamayın derim.

1-Futbolcunun oynayıp oynamayacağına karar veren hocasıdır.Z.D. oynatmıyorsa,adam ne yapsın?"Poetricus" hocamın da dediği gibi santraya bir tünel mi kazsın?

2-Adamın kendini göstermesine gerek yok.Oynadığı takımlar:Ajax, Bordeaux, Malaga, Atletico Madrid, Manchester City...

3-Bu yaştan sonra,Türkiye'ye gelen adam kariyer için gelmez elbette,para için gelir.

4-Musampa 3-4 maç oynasın,kötüyse hep beraber "yuh" çekelim,ama toplam 327 dakika oynamış birisine hemen "kötü futbolcu" damgası vurmayalım.M.Keçeli'ye,Celaleddin'e,Ömer Rıza'ya vs. verilen şans Musampaya da verilmeli..

5-Biz ne dersek diyelim,Musampa bu sene sonunda gidecek.Yazık oldu Trabzonspor'un paralarına...

Ba®ış
09.04.2007, 16:35
Biz ne dersek diyelim,Musampa bu sene sonunda gidecek.Yazık oldu Trabzonspor'un paralarına...
konunun en kısa ve en doğru yorumu......

subay
09.04.2007, 16:43
13 Maçta; Toplam Ortalama
Oyun Süresi 327 25,15
Gol Sayısı 0 0
Sarı Kart 1 0,08
Kırmızı Kart 1 0,08

1 defa 90, 1 defa 45 dakika oynamış ve hiçbir varlık gösterememiş. TS'u yan gelip yatma yeri olarak benimsemiş arkadaş.

Aramizda hala gercekleri göremeyenler var ya cok üzülüyorum. Ziya Dogan Musampayi oynatmiyorsa bu Musampanin mi sucu? Renkdasim sen ne dersen de, bu adam Mustafa Kecelinin oynadigi yerde Mustafa Keceli den kat kat daha iyi oynar ve bundan hic süphem yok.

Marcelinho, Szymkowiak, Ceyhun, Yattara vs bunlar hep kötü futbolcular mi? Hayir ama Ziya Dogan oynatmiyor. Yildizlara karsi bi kiskancligi mi var nedir artik bilemiyorum. Musampa oynamiyorsa bunun suclusu Ziya Dogandir, adama dogrudürüst sans vermedi.

F.Levent Yavuz
09.04.2007, 16:45
Son madde konusunda haklısın, gerçekten yazık giden paralara.

Bu futbolcu önceden çok büyük takımlarda oynamış olabilir. Ancak futbolcuyu birebir çalışmalarda gören ve ne yaptığını bilen hocadır. Bir de oynadığı maçlarda hiçbir katkısı yoksa bir futbolcuya sırf yıldız diye görev verilmez. Çalışıp, kendini gösterip formayı kapacaksın. İçinden bu geliyorsa emin olun yıldız özelliklerini de kullanıp bu adam formayı çoktan kapmıştı.

Adını verdiğin futbolcuların musampa'dan daha fazla katkıları var oynadıkları maçlarda. Bir Ömer Rıza konusunda haklı olabilirsin ama hatırladığım kadarıyla Fatih'in sakat olduğu dönemlerde oynatmak zorunda kalmıştık kendisini bu sezon musampa kadar bile şans bulamadı zaten. Musampa'nın yerine ise takımda şu an çok alternatif var.

antagonist
09.04.2007, 16:45
Biçer-döver gibi bir şey oldu ya bu Zİya-->Yıldızkaydıran(alternatifler üretilbilir.):)

Ba®ış
09.04.2007, 16:48
Biçer-döver gibi bir şey oldu ya bu Zİya-->Yıldızkaydıran(alternatifler üretilbilir.):)
:D:D:D:D:D

antagonist
09.04.2007, 16:53

Bu futbolcu önceden çok büyük takımlarda oynamış olabilir. Ancak futbolcuyu birebir çalışmalarda gören ve ne yaptığını bilen hocadır. Bir de oynadığı maçlarda hiçbir katkısı yoksa bir futbolcuya sırf yıldız diye görev verilmez. Çalışıp, kendini gösterip formayı kapacaksın. İçinden bu geliyorsa emin olun yıldız özelliklerini de kullanıp bu adam formayı çoktan kapmıştı.

Adını verdiğin futbolcuların musampa'dan daha fazla katkıları var oynadıkları maçlarda. Bir Ömer Rıza konusunda haklı olabilirsin ama hatırladığım kadarıyla Fatih'in sakat olduğu dönemlerde oynatmak zorunda kalmıştık kendisini bu sezon musampa kadar bile şans bulamadı zaten. Musampa'nın yerine ise takımda şu an çok alternatif var.

Peki Musampa kötü diyelim...

Stepanov'u formsuz diye kızağa çeken Z.D.,Risp sakatlanmasa Setp'i de kafasından silmişti.Risp sakatlanınca mecburen oynatılan Stepanov'un hiç de formsuz gibi bir hali yoktu.

Takımın en önemli silahlarından Yattara kaç gündür nerede,ne yapar?Bilen var mı?Bu adama ne haller oldu acaba?

Bir de Ceyhun var.Sezon sonu sözleşmesi bitecek adama 1 trilyon verdirerek aldıran kim?Yine Z.D.Be adam,bu adama bu kadar para verdin,niye oynatmıyorsun?

Marce biz de sol aaçık(sol bek) oynamaya mahkum edildi.Şimdi Almanya'da 11 maçta,4 gol,7 asist...Buna ne demeli?

Bir de Szymek var...

Mustafa Keçeli,toplam 1154 dakika forma giymiş ve bence taç kullanmaktan başka hiçbir olumlu hareketi yok.Kezâ Celaleddin...

Türkiye'nin belki de sol açıksız oynayan tek takımıyız.Sol açığımız ise kronik yedek...

F.Levent Yavuz
09.04.2007, 17:00
Peki Musampa kötü diyelim...

Stepanov'u formsuz diye kızağa çeken Z.D.,Risp sakatlanmasa Setp'i de kafasından silmişti.Risp sakatlanınca mecburen oynatılan Stepanov'un hiç de formsuz gibi bir hali yoktu.

Takımın en önemli silahlarından Yattara kaç gündür nerede,ne yapar?Bilen var mı?Bu adama ne haller oldu acaba?

Bir de Ceyhun var.Sezon sonu sözleşmesi bitecek adama 1 trilyon verdirerek aldıran kim?Yine Z.D.Be adam,bu adama bu kadar para verdin,niye oynatmıyorsun?

Marce biz de sol aaçık(sol bek) oynamaya mahkum edildi.Şimdi Almanya'da 11 maçta,4 gol,7 asist...Buna ne demeli?

Bir de Szymek var...

Mustafa Keçeli,toplam 1154 dakika forma giymiş ve bence taç kullanmaktan başka hiçbir olumlu hareketi yok.Kezâ Celaleddin...

Türkiye'nin belki de sol açıksız oynayan tek takımıyız.Sol açığımız ise kronik yedek...

ziya'nın avukatı değilim. bu yüzden hepsine yanıt vermeyeceğim.

Musampa konusunda bırakalım konuyu adam yatıyor ve hoca da oynatmıyor bu kadar basit. Yetirince de şans tanınmıştır kendisine.

antagonist
09.04.2007, 17:04

Musampa konusunda bırakalım konuyu adam yatıyor ve hoca da oynatmıyor bu kadar basit. Yetirince de şans tanınmıştır kendisine.

Öyle bir ithamda bulunmadım,sadece Ziya'nın bu konuda çok objektif olmadığını göstermek istedim.

Musampa için düşünceleriniz madem sabit,tartışmaya gerek yok.

Yavuz Hasan
09.04.2007, 18:06
adam oynamadan lig geçirdi hala bu adamdan ümitli olanlar var nasi biyerde yaşıyoruz anlamadım ki

antagonist
09.04.2007, 18:08
asi biyerde yaşıyoruz anlamadım ki

Ben de anlamadım...

Jackdaniels
09.04.2007, 19:21

Nerde yaşıyosun sen uzayda falanmı??? Musampa bi maça ilk 11 başladıda bizmi kaçırdık acaba!!!

sadman
09.04.2007, 19:49
2 maç üst üste oynatılmamış bir futbolcuya gereken şans tanındı denmesi çok ama çok cahil bir yaklaşımdır diye düşünüyorum. şuanda takımımızın en kariyerli oyuncusu ziyan doğan tarafından ziyan edilmektedir.

ziya doğanın yıldızları kıskandıığı fikrine ben de inanmaya başlıyorum. sanki her başarı da sadece benim ismim anılsın diye çabalıyor. marcelinho ve musampa örnekleri gayet ortada bu konuda.

EmrahYalçınalp
09.04.2007, 20:16

Bu futbolcu önceden çok büyük takımlarda oynamış olabilir. Ancak futbolcuyu birebir çalışmalarda gören ve ne yaptığını bilen hocadır.
Vallahi de billahi de bizim hocamızın futbolcuyu bildiği ve yaptıklarını gördüğü konusunda çok ciddi endişelerim var. Yabancıların hepsinin kamplardan anaları ağlamış, neyi görüyor? Ferhat, Hasan, Hüseyin, Ayman bir takımda, millet bir tarafıyla gülüyor. GS'li bir arkadaşım bizde maçı seyrediyorken "olum habu Ferhat gol atsa hakkatten sevinecen mi sen şimdi" diye sordu. Kapattık TV'yi ve çıktık. Neyi görüyor??? Trabzonspor 3000 kişiye top oynuyor, neyi görüyor???

Bir de oynadığı maçlarda hiçbir katkısı yoksa bir futbolcuya sırf yıldız diye görev verilmez. Çalışıp, kendini gösterip formayı kapacaksın. İçinden bu geliyorsa emin olun yıldız özelliklerini de kullanıp bu adam formayı çoktan kapmıştı.
Kesinlikle katılmıyorum. Yıldız adam -genelde- çalışmaz, yırtınmaz, egosu yüksektir. Yıldızı bırak, biz Yattara'yı kabul ettik "koşmaz" diye. Zaten hocalık da becerip o adamı oynatmaktır. Ajax, M. City, Malaga ve A. Madrid'de top oynamış adam Malatya'yı küme düşüren, Gençler'i bırakarak kümede kalmasını sağlayan adama mı ispat edecek kendini? :) Komik komik işler.

Kimlerin adı verilmiş bilmiyorum ama Keçeli'nin yerine Musampa'yı düşünmüyorsan bile orayı boş bırakır, 10 kişi çıkarsın. Hiç değilse bilirsin ki ordan gelen top doğrudan beke gidecek. Ya da atağa kalkarken en fazla bir duvar pasında -becerebilirse- duvar olur.

Vallahi moralim bozluyor, daha yazacak çok şey var ama elim gitmiyor.

subay
09.04.2007, 20:25
...Bir de oynadığı maçlarda hiçbir katkısı yoksa bir futbolcuya sırf yıldız diye görev verilmez...

Allah askina genelde son 10 dakika oyuna girip oynamayla bir oyuncunun takima ne gibi katkisi olabilir?

Sana söyle bir soru sorayim ozaman.... Mustafa Keceli onca oyun oynadi.... birak asist veya gol atmayi, bu adamin cizgiye inip veya inmeyip orta actigini hatirliyormusun?

Burçak
09.04.2007, 20:36
Kiki için yeterince şans bulamadığını düşünüyorum bende. Etiketi az çok belli adamın. Tarihinin en kötü sezonunu geçiren Trabzonsporda bu kadroya bile giremiyorsa ben başka şeyler düşünürüm.
bu saatten sonra kikinin de o moralle takıma faydalı olabileceğini düşünmüyorum. sezon sonu gönderilecektir. ziya hoca değilde başka bi hoca olsa şimdi çok daha farklı bi konumda olabilirdi.

F.Levent Yavuz
09.04.2007, 22:04
Nerde yaşıyosun sen uzayda falanmı??? Musampa bi maça ilk 11 başladıda bizmi kaçırdık acaba!!!

Resmi siteye bakarsan görürsün, uzayı da dünyayı da ....

Bartuğ13
09.04.2007, 22:48
böyle ziya fanatikliği ve musampa düşnalğıyla bir yere varılmaz.ronaldinhoyu getir ub takıma 327 dakka(o da 10-15 dakkalarla o kadar ediyo) oynamayla ne yapabilir bu takımda?
ha tabi ziya bey yedek oturtmazsa.
ama szen ronaldinho toptan anlamaz diyosan o başka.malum musampaya anlaamaz demiş kişiliksin.takımın menfaatini düşünün biraz.hocanın yada kendinizin değil

maxim
10.04.2007, 01:09
bence ne musampa yeterli,ne de ziya dogruyu yapiyor :)

kariyerine lafım yok,ama bitmiş maalesef..Nasıl böyle bi yargıya vardın demeyin,belli oluyor..Sonradan oyuna girse de belli oluyor :) ne biliyim adamda bi uyuşukluk var,hantallık var...şöyle vurdu mu gol yapacak bi görüntü yok..Ya da aldı mı bi kaç kişi eksiltecek bi görüntü..

6Şafak Aydın1
10.04.2007, 01:37
bence bir ilerme var Kiki de. Maclari daha dikkatli izliyor sanki.

Uğurtan
10.04.2007, 04:09
Yolcudur abbas, bağlasan durmaz:) Az kaldı Kiki malesef 6 haftan kaldı:)

TSKara61
10.04.2007, 09:53
bence ne musampa yeterli,ne de ziya dogruyu yapiyor :)

kariyerine lafım yok,ama bitmiş maalesef..Nasıl böyle bi yargıya vardın demeyin,belli oluyor..Sonradan oyuna girse de belli oluyor :) ne biliyim adamda bi uyuşukluk var,hantallık var...şöyle vurdu mu gol yapacak bi görüntü yok..Ya da aldı mı bi kaç kişi eksiltecek bi görüntü..

Sen 30 hafta sadece maclarda 15 dk oynasan, ve senin yerine Mustafa Keceli gibi futbol cahili oynarsa sen de uyusuk ve hantal olursun muhtemelen.

Yavuz Hasan
10.04.2007, 11:27
muşamba yoğurda girse cacık olmaz

Bartuğ13
10.04.2007, 20:49
takmazsın biliyorum ama yine de söyleyeceğim.takma musampa.

kimsenin gelmediği bir ülkeye geldin.para için.belli bir kaliten vardı boş laflarla oynatılmadın,yerine futbolcu demeye bin şahit isteyen kimseler oynadı.
seni oynatmayan futbol katili her zaman yanında kendisine destek olacak adamları da buldu.yazılarda görüyoruz.sen takma musampa.şimdi 6 hafta sonra gideceksin sen de.bir çokları gibi trabzonspora gelmiş,parasını tıkır tıkır almış ama takır takır futbol oynamsına engel olunmuş nice topçudan biri olacaksın.marcelinho gibi,szymek gibi,campell gibi.sen parayı alacak trabzonspora hiç bişey vermeden,bence ziya gibileri yüzünden veremeden gideceksin.

derdi de ne sana ne de senin zaten işe yaramayacağını,gitmenin doğru olduğunu söyleyen arkadaşlara kalacak.
derdi ben gibi,emrah abi gibi trabzonsporun çıkarını her platformda düşünen ve futboldan az çok anlayan insanlara kalacak.

ve son söz.ha bu tüm yazılanlara baktıktan sonra biz neden şampiyon olamıyoruz sorusunu sormaya bir çok kişinin hakkı olmadığını düşünüyorum.
her zaman önce TRABZONSPOR!

tsmusampa61
11.04.2007, 00:24
Bugün gazetede okudun, bizden gidenler marcelinho mesela 2 gol atmış döktürüyomuş. Eller takımın tek golünü atarak takımına galibiyeti getirmiş. Artık musampada gider oda döktürür bi takımda. bizde ziya ve onun süper torpilli topçularına kalırız. Ziya kaçır tüm yabancılarımızı kaçır yazıklar olsun seni başımıza getirene ve hala tutanlara. Kafalarını taşlara çok vuracaklar ama iş işten geçmiş olacak. o zamanda biz onların başını taşa vuracaz. Aciz yönetim ve ziya istifa!!!

Fatih Efe
11.04.2007, 10:13
BANA NE YAZDAN BAHARDANTrabzonspor’un suskun futbolcusu Kiki Musampa, Musa Eroğlu’na takılıyorTarih: 10.04.2007, 19:39:23 (355 okuma)
http://www.karadenizhaber.com/haber_images/bana_10042007.190436.jpg Forma şansı bulamayan Kongo asıllı Hollandalı futbolcunun sezon sonunda takımdan gönderileceği söyleniyor

BU TÜRKÜYÜ ÇOK SEVDİ
Trabzonspor’a büyük umutlarla transfer edilen 90’lı yılların yıldız futbolcusu Kiki Musampa bu aralar ünlü türkücü Musa Eroğlu’na takılıyor. Eroğlu’nun “Bana ne yazdan bahardan” türküsünü adeta oynayan Kongo asıllı Hollandalı futbolcu sezon sonunda yeniden Avrupa’ya döneceğini açıkladı. Bordo-Mavili takıma menajer ücretiyle birlikte 1 milyon 200 bin dolara mal edilen Musampa “Ne zaman oynayacaksın” sorumuza verdiği Türkçe cevap ise çok ilginçti “Yavaş yavaş.”

İŞTE MUSAMPA’NIN TÜRKÜSÜ
Bana Ne Yazdan Bahardan
Bana ne ligden kupadan
Aşağıdan Yukarıdan
Yolun Sonu Görünüyor

Geçtim Trabzon Üzerinden
Ömür Bir Nefes Derinden
Bak Bordo-Mavi Çemberden
Yolun Sonu Görünüyor

Ziya Doğan Gelir Kendi
Ne yıldız Der Ne Efendi
Sayılı Günler Tükendi
Yolun Sonu Görünüyor

Ziya Doğan’ın Direği Yok
Merhameti Yüreği Yok
Fazla sözün Gereği Yok
Yolun Sonu Görünüyor

he valla doğru dersin musampa

Erbay
11.04.2007, 14:39
Kupa maçında da oynayamıyorsa hiç durmasın gitsin Musampa.Sene başından beri kaç defa ilk 11'de başladı acaba?Yoksa hala hazır değil mi?:)

tsmusampa61
12.04.2007, 00:08
Valla arkadaşlar bence şuan tabzonun en başarılı futbolcusu musampa bu tarihimizin en çok malubiyet alan rezil takımına hiç katkı yapmayarak büyük bir başarıya imza attı. Bence bu rezil kadrolarda oynamadığı için şanslı. Bundan sonra ziya doğan oynatmak istese bile oynama musampa sana benden tavsiye. Senide kazanabilir bence dikkat et kendine. Seneye git nereye gideceksen holandamı nere olursa döktür orda bizde ziyaya basalım kalayı. Ya adamı 2 maç üst üste ilk 11 de izleyemedikya. Dünyada hangi hoca yeni transferi böle harcadı merak ediyorum. Böyle T. direktörün ta ..... ben. Yazık yazık.. Adam mancesther,liverpoola,arsenale,r.madride,barcelona ya,chelsea,psv, aklına gelecek tüm takımlara karşı oynamış ama gel görki kayseri erciyese karşı bile oynayamıyo. bu türk takımları ne büyükmüş be...

Barış
12.04.2007, 00:12
Musampa konusunda art niyet olduğu bariz belli.

Erkin
12.04.2007, 00:17
Marcelinho geldi Ziya Hocanın müthiş hamleleriyle sol back,kanat ve önlibero dolaylarında oynatıldı. Resmen kariyerini veya kalitesini tartışacak duruma geldik. Ve bir sabah uyandık ki Wolfsburg'da. Hocamızın açıklaması(kılıfı): '' Verim alamadık.''
Musampa'nın bu durumdan tek farkı hiç oynamaması olacak heralde. Onun bu durumunu da türkünün son dizesi gerçekten iyi açıklıyor.

erdal6167
14.04.2007, 03:07
gitsin. . .

uftinci
16.04.2007, 13:21
Bu adamı alanlar önce gitsin gelen zaten bu adama tekmeyi basar!!

macka61
16.04.2007, 13:57
musampa oğlum saçını kes belki ziya seni sahaya sürer

EmrahYalçınalp
16.04.2007, 18:42
Bu adamı alanlar önce gitsin gelen zaten bu adama tekmeyi basar!!
İkimiz de buradayız, bakalım ne olur... ZD giderse gelmesi muhtemel adamlardan en azından birinin değişmezi olacağını kendi ağzından duydum, ordan biliyorum :)

Tabi bunun için Musampa'dan önce ZD'ın gitmesi gerekiyor.

ilhan
16.04.2007, 18:57
Musampa bu durumlar karşısında ne düşünüyordur acaba ?

aaahmet61
17.04.2007, 12:39
ziya musampayı hurdalığa atıp çürümeye terk etmiş.bütün trabzonunun sanayisi gelse bu adamı futbolcu yapamaz

Ba®ış
17.04.2007, 13:01
arada dizlerine,bileklerine yağ dökmek lazım paslandı adam kulubede

#10 Fietra
17.04.2007, 13:27
Böyle bir transfer hikayesi ve sonrası anca Trabzonspor'da olur dedirten cinsten bir olaydır Musampa'nın futbolcumuz olması.

Şenol YİĞİT
17.04.2007, 13:29
Profesyonel futbolcu yedek kalmayı sorun yapmaz.Ama keçelinin yedeği olmak gerçekten sabredilemeyecek bir durum olsa gerek!

Turan Bebek
17.04.2007, 14:44
ya ziya efendi...bu adamı ya oynat yada gönder gitsin. Bu kadar para harcattığın adamı nasıl kenarda tutarsın...tıpkı Ceyhun'da olduğu gibi. Hadi sen bunları kenarda tutuyorsun onu anladık da yönetim seni nasıl tutuyor orasını anlayamadık. Oraladoa bir gariplik var ama çözemedik gitti.

POYRAZ
18.04.2007, 14:12
Arkadaslar Musampa bana göre hakikatten kalitelki bir oyuncudur. Geldiginden beri sadece bir kez 90 dakika forma giydi yanilmiyorsam. Bir cok kez son 5 dakika, son 7 dakikada oyuna alindi. Bir kac mac üst üste 90 dakika oyunda tutulursa mutlaka iyi bir oyun sergileyecektir. Onun yerine oynayan oyunculardan ne görüyoruz? Musampa harcanirsa kaliteli bir tocumuzu kaybetmis olacagiz, ama onu kazanirsak adeta yeni bir transfer yapmis gibi olacagiz.

Hasan Ayvenli
18.04.2007, 15:56
Lig sonuncusu Sakaryaspor’a karşı bir risk alın! Deneyin şu Musampa’yı bir 90 dakika da, görsün taraftar, merakını gidersin. Biraz cesur olun yaa!

ergun atanın yazısının son cümlesi

A.Alper
18.04.2007, 16:06
Lig sonuncusu Sakaryaspor’a karşı bir risk alın! Deneyin şu Musampa’yı bir 90 dakika da, görsün taraftar, merakını gidersin. Biraz cesur olun yaa!

aynen katılmakla beraber altyapılarda liselerde onlarca gencimiz heba olmuyor mu yazık günah ya giden bizim paramız elin hollandalısına dakkada 3500 dolar veriyoruz benim elime 3-4 senede zor geçen para

x_man
18.04.2007, 16:19
Oynamadan Gİdenler Kervanina Katildi Hepte Bu Zİya DoĞanin YÜzÜnden Hep Torpİllİlerİ Oynatiyor

Yavuz Hasan
18.04.2007, 16:21

kaybedecek neyimiz kaldı ki oynasın şu muşamba ne mal olduğunu görelim

jefferson61sefa
18.04.2007, 16:23
ya oynamazsa nereye satılacak allah aşkına kim alır Trabzonda yedek kalan oyuncuyu

Yavuz Hasan
18.04.2007, 16:27
ya oynamazsa nereye satılacak allah aşkına kim alır Trabzonda yedek kalan oyuncuyu
el ittihad ve benzeri takımlar zaten bize gelmese ole biyere gidecekti

Berat
18.04.2007, 17:38
Ergun Ata'nn bugünkü yazısıyla birlikte iyiden iyiye inanmaya başladım Musampa'nın, birilerinin Ziya Doğan'a verdiği özel direktifle oynatılmadığına..

tsmusampa61
18.04.2007, 17:47
eğer öle bişey varsa o t.direktörün ve yöneticininde hala trabzonsporda barınmaları manidar. Böyle anca mahalle takımları yönetilir. Trabzonspor ne hallere gelmiş telefon ve hatırla top oynatanların kulubü olmuşsa yazıklar olsun.

sbay
19.04.2007, 00:01
asıl mevkisi sol açık.....ama çok az oynadığı maçlarda bile kendi bölgesinde oynamadı....bundan sonra ziyanın şans vermesi lazım ona

Hasan Ayvenli
19.04.2007, 01:49

niye öyle diyosun yattarayı satmaya kalksak 40 tane talibi çıkar
ama bizde oynayamaz bu adamlar mantalite gereği

Semih GÜL
19.04.2007, 10:51
Ergun Ata'nn bugünkü yazısıyla birlikte iyiden iyiye inanmaya başladım Musampa'nın, birilerinin Ziya Doğan'a verdiği özel direktifle oynatılmadığına..

Böyle bişey va<zrsa ziya niye hala ora,da duruyor veya herşey sanal tek inanan salaklar bizlermiyiz?

Anlamıyorum anlıyamıyorum...Hepsi ve herkez kirlimi be kardeşim...

LAZO_61_81
19.04.2007, 12:17
bilmediğimiz oyuncuları alıyoruz ne yapmak isitiyor bu yönedim musampa kim cok övüyorlardı onu hani sonuc nerde sıfır böyle gitmez

POYRAZ
19.04.2007, 18:28
Adami oynatmiyorlarki sonucu görelim. Tutturmuslar "Hazir degil" Hazir degilse hazirlansin. Koca sezonda bir oyuncu iki mac 90 nar dakika forma giyecek kadar hazir olmaz mi?

Yavuz Hasan
20.04.2007, 17:10
bilmediğimiz oyuncuları alıyoruz ne yapmak isitiyor bu yönedim musampa kim cok övüyorlardı onu hani sonuc nerde sıfır böyle gitmez
lee yi sattılar yerine adam gibi birini alamadılar saçıba başına bakım muşambayı aldılar olay budur

UğuR
20.04.2007, 17:15
sAkarya maçında da oynamıyacaksa bu adam hangi maçda oynayacak koy şu adamı 11 e topçu mu değilmi kararımızı verelim.Thomas jUn A VERİLEN FIRSAT bu adama niye verilmiyor.

ogulcan 61
20.04.2007, 22:13
bi kere sol kanada care aldısak bu adamı ozaman neden oynatmıoo onu anlamıomm.hadi onuda geç maçlara ilk 45 dk yı neden yabancısız geçirioo.

Erkin
21.04.2007, 00:52

Abi böyle bir şey neden istenir, kimin çıkarı olur bu işten? Anlayamıyorum :( Çıkar odakları, Trabzonspor'u çakal yuvasına çevirdiler :mad:

okan6161
21.04.2007, 01:28
kardeşim seninde çekilecek çilen varmış ziya çilesi sen gidersin başka takıma biter çilen ya biz ne yapalım nerelere gidelim

cendelsahinov
21.04.2007, 04:52
kesinlikle oynatılıp faydalanılması gereken bir futbolcu 10 tane keçeli 20 tane cello eder

Mehmet Fatih Yavuz
21.04.2007, 04:59
adamı bir tek kere 90 dakika izleyemeden adam satılacak..
nedir ne değildir öğrenemedik maalesef..
inşallah marcelinho gibi arkasından ağlamayız..

gerçi bu ziya başımızda iken çok ağlarız gönderdiklerimize biz..

pReN@_61
21.04.2007, 15:11
bu adam satılırsa ki öyle gözüküyor çok pişman olacağız...

macka61
21.04.2007, 16:04
bu adamı oynatmıyon ya ziya helal olsun sana

ilhan
21.04.2007, 16:11
Çok iyiydi bence bugun. Gollük şutlardan bir tanesi girse daha güzel olucaktı.

jefferson61sefa
21.04.2007, 16:14
Çok iyiydi bence bugun. Gollük şutlardan bir tanesi girse daha güzel olucaktı.

volelrden 1 i ayağına otursaydı martinezi de kalenin içinde görecektik neyse
yatatra oyundayken ona attığı paslar ve uzun pasları ve orta sahada top saklaması çok iyiydi 103 tane hasan üçüncü eder

ilhan
21.04.2007, 16:15
Ceyhun'dan daha iyi olduğu ortadadır.

Özge
21.04.2007, 16:23
Gol attırmaya çalıştılar ama olmadı.Onun dışında iyiydi.Ayrıca çok alkışlandı.

61viya
21.04.2007, 16:26
Ya sen bu takımda dur ya...Valla..Seni çok seviyorum ben..İnsan sevmez mi hiç di mi? :) Bizimle ol..

wien_ts
21.04.2007, 16:30
ya musampa gibi bi oyuncumuz varken bize hasani,ferhati,keceliyi,celalettini izlemeye mahkum birakan mantalite kahrolsun.

Faik Yılmaz
21.04.2007, 16:32
yukardaki oyuncuların 11 de oynadığı bir takımda musampayı oynatmayıp köreltmek en basit hali ile takımı düşünmemektir...

ya adamda futbol kumaşı va rbu belli.. az önce çıplak gözlede gördüğüm kadarı ile yattara ile mçok iyi anlaştığı ayan beyan ortada...

hal böyle ike takımı celollara muhtaç etmek ayıptır ayıp....

firidin61
21.04.2007, 17:27
Bu adamı yedekte bekletebilecek kadar kafası basmayan bi adamın Trabzonspor gibi bir camia ya Te,knik TRAKTÖR olması ne kadar acı ve elim bir olaydır..yoo arkadaşlar bilerek TRAKTÖR yazdım cünkü bence teknikdirektörlük bir meslektir ve tüm mesleklere saygım oldugu kadar bu mesleğede saygı duyuyorum ve bu adama üstüne basa basa söylüyorum!!! TEKNİK DİREKTÖR demiyorum TRAKTÖR diyorum....
Konu Musampa ve bu adam Yattarayla birlikte ligin bu zamana kadar ki maçlarında 11 oynasalardı diger 9 kişiyi saymadan sunu iddaa ediyorum ki en az oldugumuz puandan 10 puan önde olurduk!!!!

Ya ziya N Allah aşkına bırak yakamızı!!!!
Bu adam 3 maç üst üst e oynamadan giderse oturur ağlarım!!!!

:ts: :tsbayrak: :ts: