PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kiki Kizito Musampa

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

SiNo
16.12.2006, 22:01
kiki miki tilki. :D

pReN@_61
16.12.2006, 22:02
BU ADam 90dk oynamalı....duy bizi ZiYa

Hüseyin RİZELİ
17.12.2006, 02:07
bı oynasa neler yapacak ama oynatan nerde...

cınar#7
17.12.2006, 12:12
ziyanın yabancı dusmanlıgı war yattara yokken bile oynatmıyo 2.yarı anca son 5dk falan oynatır kel ziya

Semih Kırsüleymanoğlu
17.12.2006, 12:24
Adami takima küstürdü, artik fazla birsey beklememek lazim

pReN@_61
17.12.2006, 14:46
Adami takima küstürdü, artik fazla birsey beklememek lazim

helal olsun ziyaya(!)

geronimo_61
17.12.2006, 22:11
helal olsun ziyaya(!)

olsun tabi
olmasın mı yoksa?
yok ya olmasın
niye olsun kiii

ah ulan ziyaa_yoksa rıza mıydı
her neyse ah ulan ah

pReN@_61
17.12.2006, 22:14
bu hallere düşmemeliydik......:(

BDiler61
17.12.2006, 23:27
bu adamdan faydalanmamız lazım

oktay_burdurlu
18.12.2006, 00:25
:dansmuz: BENİM GÖRÜŞÜM MUSAMPA 'NIN İYİ BİR FUTBOLCU OLDUĞU TRABZONSPORA MARCELİNHO DAN DAHA YARARLI OLACAGI KESİNDİR TABİ ŞANS VERİLİRSE .:atki: FAKAT 6 TRİLYONLUK TOPÇUYU KESEMİYECEĞİNE GÖRE ZİYA HOCANIN 600 BİN DOLARLIK MUSAMPA YI KESMESİ NORMALDİR.:alkış: 6 TRİLYONLUK FUTBOLCU YEDEK KALIRSA TARAFTAR YÖNETİMİ YÖNETİM DE HOCAYI EZER.:meşale1:
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

pReN@_61
18.12.2006, 11:27
bu adamdan faydalanmamız lazım

kesinlikle....bi de bunu ziyaya anlatabilsek

subay
18.12.2006, 11:48
Klibin 3. dk. sina bakin:
http://www.youtube.com/watch?v=a28xZx7tpV4

Buda güzel:
http://www.youtube.com/watch?v=baOfYdtqQ80

Semih Kırsüleymanoğlu
18.12.2006, 14:44
Klibin 3. dk. sina bakin:
http://www.youtube.com/watch?v=a28xZx7tpV4

Buda güzel:
http://www.youtube.com/watch?v=baOfYdtqQ80

böyle bi adam bizde yedek oturuyor... inanilicak gibi degil!

zafercalikoglu
18.12.2006, 15:43
adam tam form tuttu hop ziya hoca kesti
ziya yapma boyle şeyler,herkes goruyor bir senmi göremiyorsun
en sonunda mantalitenide ağzına tıkayıp gonderecekler seni,bırak şu inadı haa

Özkan Erdem
19.12.2006, 18:06
türk yapsınlar musampa'yı.. milli de olmamış..

cınar#7
19.12.2006, 18:33
türk yapsınlar musampa'yı.. milli de olmamış..
evet resmi sitedede yazıyo başvuru yapsak kabul ederlermi acaba:confused:

Hüseyin RİZELİ
20.12.2006, 21:55
senın gıbı adamı oynatmayan hocanın aklından suphe duyarım..

Hüseyin RİZELİ
20.12.2006, 21:56
her maç 90 dakıka oynamalısın hasan ferat kımdır senın gıbı adamı kesecek takımdan..

Hüseyin Çümen
21.12.2006, 01:57
bilmiorum izleeniniz varmı bursa maçında bi dönüşü var ağzım açık kalmıştı buadam her oynadıı maçta pozitif etki yapmadı mı ne istio bu ziya doğan bizden anlamıyorumki yani oynatıver şuadamaı bukadar az oynayıp ta bukadar olumlu iş yapmak hele kendine düşman bi teknik direktör varken bence büyük başarı ama aynı anda musampa ve yattara oynamıcak bu takımda ziya olduu üsrece eniye kasıyoruz ziya gitsin 2 si oynasın

zanoylu
21.12.2006, 02:27
Kendisinin saçı yok diye adama gıcık mı oldu nedir anlayamadım.Geriye düşüyorsun hooop koy takıma Musampayı kurtarıcı diye be adam alsana adamı 11'e oynasın.
Bence harbi kalite topçu bu orta sahaya ilaç olur her ne kadar mevkisi olmasa bile.

Murat'
21.12.2006, 12:36
musampa bence senin futbolculuk hayatın bitmişş.....

ergin cesit
21.12.2006, 13:09
bana görede çok kaliteli topçu

kudu_61
21.12.2006, 14:27
Oynadığı maçların hiçbirinde olumsuz hareket görmedim ziya onu ikinci yarıya hazırlıyor sağ yattara sol kiki tabi ki eğer ikisini de ön libero yapmazsa tutar kanatlarımız kaliteli olur umutun ayağına ersenin kafasına kafasına indirirler topu onlar da gooooooolllllllllllllll

maçkaloji
21.12.2006, 22:56
Abi adam son lig maçında solda 4 ankarasporlu arasından topu çıkartıp soldaki adama pas attı, sonra kendi başına alıp gitti gol vuruşu yaptı. Bunların hangi birisini ferhat,hüseyin,musa,mustafa,hasan 17 maçtır yapabildiler. Bu adamın kalbur üstü topçu olduğu belli. mancester cityde 41 maç ilk 11 oynamış ama onların mantelite yanlış ziyanınki doğru. Ziya DEFOL GİT artık senin Trabzona iyi topçu kazandıracağına inanmıyorum. MUSAMPA banko oynamalı ZİYASIZ bi trabzonda..

Misina
21.12.2006, 23:21
ziya hocaya hak vermiyor değilim.hiç düşündünüz mü böylesine kariyerli bi adam ne olduda buralara kadar düştü...bişey var ama ne?

Facciolo
22.12.2006, 17:10
ziya hocaya hak vermiyor değilim.hiç düşündünüz mü böylesine kariyerli bi adam ne olduda buralara kadar düştü...bişey var ama ne?

senin takımında da torres,galletti,maniche gibi adamlar olsun sen de istemezsin kiki yi. ziya hoca oynatmasın daha iyi adamın yetenekleri körelecek ön liberoda oynaya oynaya. inşallah kalır da yeni teknik direktörle yerleşir takıma.

maçkaloji
22.12.2006, 23:15
Seni oynatmayanlar utansın kiki...

geronimo_61
22.12.2006, 23:31
ya arkadaşlar kusuruma bakmayın ama
bizde mustafa isimli oyuncunu soyadını bilen var mı?
herkes tiki diyor ama soyadını öğrenemedim
hoca da oynatmıyo

NOt: erman topçu anladın sen

pReN@_61
22.12.2006, 23:55
musampa 90dk oynamalı ziya beyy...!

Sönmez Özlü
23.12.2006, 04:34
Sol bekte adamımız yok. Musampa oynayabilir pekâlâ..

sbay
23.12.2006, 12:03
bence musampa sol bekte değil sol açıkta oynamalı...asıl yeri sol açıktır

AKSOY_61
23.12.2006, 12:07
bence bu adamın ofansif yönünü konuşmaya gerek yok zaten
bide defansif yönüde iyi bence
bayağı bi top kesiyo

Özsu
23.12.2006, 14:09
Ben bu adamı daha hızlı biliyordum. Bir maçında adam şut cekecektı adama uzak olmasına rağmmen koşa kosa topun onune yatmıstı.. Ayrıca ofanstada cok hızlı ılerı cıkıyordu. Fazla şans bulamadı ama ben yinede daha sağlam beklerdim..

Özkan Erdem
23.12.2006, 22:02
Sol bekte adamımız yok. Musampa oynayabilir pekâlâ..
olur mu ya, koç gibi marcelinho'su var Ziya hocanın sol bekte..

EmrahYalçınalp
23.12.2006, 22:15
olur mu ya, koç gibi marcelinho'su var Ziya hocanın sol bekte..
Onu stoper yapar artık, Servet'i Manisa almış. Yıldız değil mi, oynasın anasını satiim. Emrah Eren forvet arkası oynar, Musampa sol bekte tutarsa... Bi bakmışız şampiyonuz...

Özgür Öztürk
23.12.2006, 22:32
bence musampa sol bekte değil sol açıkta oynamalı...asıl yeri sol açıktır

Ziya utanmasa adamı Jefferson ile kaleye koyacak. Hani kurtacı gözü ile bakıyor yaa.

Şuayip Aydın
23.12.2006, 23:04
musampa seni hakını yıyolar utan ziya hoca ellindeki adamları sen klubeye oturdurmaya devaö etsen...

Hüseyin Çümen
24.12.2006, 01:14
biz buadama bu destei verelim ziya hoca artık kesemez yani anlamak bukadar mı zor bütün forum birleşmiş adama ii dior teknik direktörlük yapan ziya bunu anlayamıyomu hayret bişey

Ayaz
24.12.2006, 01:21
bence musapmayı göbekte değerlendirmeliyiz, atletico madrid de bu formasyonla iyi maçlar çıkardığı olmuştu..

Özsu
24.12.2006, 05:30
Bu Musampa nezaman oynayacak hocaaa..

Egemen
24.12.2006, 08:55
daha hazır deil özgür 2 sene sora işallah hazır olcak. baya gayretli :D

Erman
24.12.2006, 11:06
ya arkadaşlar kusuruma bakmayın ama
bizde mustafa isimli oyuncunu soyadını bilen var mı?
herkes tiki diyor ama soyadını öğrenemedim
hoca da oynatmıyo

NOt: erman topçu anladın sen

Obaaaaa... Simdi gördüm! Anladim anladim!

Rivayetlere göre Kiki Musampa isimli oyuncumuzu transfer ederken Trabzonspor futbolcu kayit defterine annem olacak hatun kisi, Tiki Mustafa diye yazmis. Ondan kaynaklaniyor bu hata.

Bu diyaloga Fransiz kaldiysaniz bkz: http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=571791&postcount=720

Egemen
24.12.2006, 12:51
erman abi annenin elini öp benim yerime.. anne işte hepsi melek :D:D

taus61
24.12.2006, 14:43
Oynatmamak için bahaneler üreten ziya doğan bir gün onun eline düşerde pişman olursun inşallah.Ne kadar haketmeyip te oynayanlar varda hakedip oynayamayanlar kulübede veya tribünde var ise bunların tek sebebi sensin ve birgün günahları seni sürer(bu takımdan)inşallah.

woollss
25.12.2006, 01:19
yaw bi kere adamın karizması yeter sırf saçları için oynatır adam :)

maçkaloji
25.12.2006, 01:46
ya kiki alınalı her hafta maç izlemeye kiki oynıyacakmı diye gidiyoz. bakıyoz kadroya ferhat var, hasan var,mustafa var, en kötüsü hüseyinde var, kiki yok haydaaa gelde dellenme. ulan bi oynat şu adamı taraftar bi çözsün iyi mi kötü mü. Ama böyle zenci,yabancı düşmanı bi adam görmedim yaw. ZİYAAAAA!!!

emre81
28.12.2006, 17:31
Ben bu adamı İspanya ve İngiltere de seyretmiştim ama o zaman ön liberoya yakın bir mevkide oynuyor basıyor top kapıyordu eğer bu özelliklerini sergiler bu mevki için adapte edilirse hem bizim eksiğimizi giderir hem de kişisel olarakta başarılı olur kanısındayım.

Özsu
28.12.2006, 21:25
daha hazır deil özgür 2 sene sora işallah hazır olcak. baya gayretli :D

2yılsa razıyım . Mantalite icabı 35yaşındada oynatabilir adamı Sayın teknik direktörümüz.. Adam toptan soğudu be yazıktır..

woollss
29.12.2006, 14:25
bakıyorumda ziya hoca içimize işlemiş artık çünkü adam sadece iki kelime biliyo MANTALİTE ve Bu maçı unuttuk :)
özgür sende kapmışsın mantaliteyi hehehe

Ali Özcan
01.01.2007, 11:24
Takımda kaldığına göre ikinci yarı bol bol izleyeceğiz dmektir...Bence süper bir oyuncu ama yine olay Ziya da bitiyor...Oynatamıyor...Adamın saçına takmış durumda...

Şuayip Aydın
01.01.2007, 11:46
yeni aldıgım habere gore musampa ulkesinde hazırlık yapıyormus bu araya hazır olorak gelecekmiş...

of82lu
01.01.2007, 12:11
Musampanın kalitesi bence marcelinhodan daha üstün bu adamı sol açık oynatsın göbektede marce ve gökdeniz sağdada yattarayı oynatsın varmı bu orta sahadan daha iyi orta saha fenerbahçeninkinden bile iyi orata sahamız var ama adam kullanmayı bilmiyo :(

Onur
01.01.2007, 19:13
Musampanın kalitesi bence marcelinhodan daha üstün bu adamı sol açık oynatsın göbektede marce ve gökdeniz sağdada yattarayı oynatsın varmı bu orta sahadan daha iyi orta saha fenerbahçeninkinden bile iyi orata sahamız var ama adam kullanmayı bilmiyo :(

bu orta sahayla çok gol yeriz ;)
musampa ortada oynamalı bence...

of82lu
01.01.2007, 20:36
koskoca Trabzonspor bu böyle oynamıyacakta ne yapcak
ön liberoda hüseyinde var.o zaman ziya doğanı eleştirmeyin hasan ferhat feridun amı kalsın orta saha.bunun ideali budur.trabzonsporun tek yapması gereken şey defansını güçlendirmek başka bişey değil.orta saha böyle olmalı ;)

Onur
01.01.2007, 20:46
koskoca Trabzonspor bu böyle oynamıyacakta ne yapcak
ön liberoda hüseyinde var.o zaman ziya doğanı eleştirmeyin hasan ferhat feridun amı kalsın orta saha.bunun ideali budur.trabzonsporun tek yapması gereken şey defansını güçlendirmek başka bişey değil.orta saha böyle olmalı ;)

trabzonsporu bilmem ama...
koskoca realmadrid,barcelona,manu,arsenal böle oynuyor.

orta sahaların hepsi hücuma dönük olursa kim top kapacak. hüso,hoso oynasın demiyorum. ama kaliteli bir oyun kurucu,kesici orta saha lazım. veya musampayı ortada oynatarak o görevi ona verecez ;)

EmrahYalçınalp
01.01.2007, 22:55

Bu da bir bakış açısı tabi ama, bence bu saydığın takımlar fizik gücü yüksek ama top kullanma kabiliyeti olmayan değil, top kullanma kabiliyeti yüksek ve fizik gücü yüksek oyunculardan oluşuyor. Kişisel görüşüm Marce ve son dönemlerindeki Yattara'nın Ferhat ve Hasan'dan çok daha az koşmadıkları yönünde. Bir de bu oyunda yönetilmesi gereken top denen bir şey var tabi. Onu istediğin yere koşturamadıktan sonra sen koş koş dur...

En azından maç var, maç var... Derbilerde ortasahayı diri ve kalabalık tutmak istersen anlarım da, iç sahada Çemişgezekspor'a karşı tek forvet oynayıp Ferhat-Hasan-Hüseyin'i oynatmak ne oluyor?

Yattara-Gökdeniz-Musampa
--------Marce------------
dörtlüsünün oynadığı hiç bir maçı kolay kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum. En azından bu kadronun 6 haftada 0 puandan daha kötü bir performans sergileyemeyeceği bilimsel bir gerçek. Hiç değilse topun peşinde dolaşan birilerini değil, topu koşturan birilerini görürüz biraz.

Ha böyle bir umudum var mı?
Elbette yok. Şu dört oyuncuyu beğenmeyip aralarına veteran Ayman'ı ve disiplinsizlikten kadro dışı bıraktığı Fatih'in yerine Kayseri'de seyircisini "selamlayan" Erdinç'i sayıklayan bir hoca ile, elbette yok.

of82lu
02.01.2007, 00:45
Bu da bir bakış açısı tabi ama, bence bu saydığın takımlar fizik gücü yüksek ama top kullanma kabiliyeti olmayan değil, top kullanma kabiliyeti yüksek ve fizik gücü yüksek oyunculardan oluşuyor. Kişisel görüşüm Marce ve son dönemlerindeki Yattara'nın Ferhat ve Hasan'dan çok daha az koşmadıkları yönünde. Bir de bu oyunda yönetilmesi gereken top denen bir şey var tabi. Onu istediğin yere koşturamadıktan sonra sen koş koş dur...

En azından maç var, maç var... Derbilerde ortasahayı diri ve kalabalık tutmak istersen anlarım da, iç sahada Çemişgezekspor'a karşı tek forvet oynayıp Ferhat-Hasan-Hüseyin'i oynatmak ne oluyor?

Yattara-Gökdeniz-Musampa
--------Marce------------
dörtlüsünün oynadığı hiç bir maçı kolay kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum. En azından bu kadronun 6 haftada 0 puandan daha kötü bir performans sergileyemeyeceği bilimsel bir gerçek. Hiç değilse topun peşinde dolaşan birilerini değil, topu koşturan birilerini görürüz biraz.

Ha böyle bir umudum var mı?
Elbette yok. Şu dört oyuncuyu beğenmeyip aralarına veteran Ayman'ı ve disiplinsizlikten kadro dışı bıraktığı Fatih'in yerine Kayseri'de seyircisini "selamlayan" Erdinç'i sayıklayan bir hoca ile, elbette yok.
Tamamen katılıyorum ç rizeye sakaryaya antepe vs takımlara 3 ön libero ile çıkılmaz bu orta saha en az maç başı 3 golle oynar dikkat edin tek forvet gösteriyorum belkide maçına göre bu takıma çift forvette eklenir arkadaşımın dediği gibi marcelinho takımda en çok futbolcu bence.diğerleri gibi boşuna koşmuyor,adamların kaleye şutunu görmedimya oysaki onlarla< aynı mevkiyi paylaşan m.aurelio ve appiah sayısız gol atıyor buna ne diyeceksin onlar kapasitesiz futbolcular kesinlikle 1 lig ayarında değiller ( hasan ferhat feridun u.bayraktar vs.)bunlardan cacık olmazz.musampanın kromponu yeter bunların tümüne gör artık ziyaaaaaa

of82lu
02.01.2007, 00:49
Aslında bir bakıma bende senin görüşünü düşünüyordum szymek varken.musampa szymek ön libero gökdeniz solda yattara sağda göbekte marcelinho nasıl süper olurdu dimi ne dersiniz?

Ali Özcan
02.01.2007, 10:33
Aslında bir bakıma bende senin görüşünü düşünüyordum szymek varken.musampa szymek ön libero gökdeniz solda yattara sağda göbekte marcelinho nasıl süper olurdu dimi ne dersiniz?

şimdi aynısı olabilir ama tek farkla...Szymek i çıkar ordan yerine Lucas Zelenka yı koy...Orta sahanın ortasının tam ortası...:D Olay budur işte...

Analyzer
02.01.2007, 19:18

Hayır, böyle oynamıyor bu takımlar:

Real Madrid: Lider Sevilla ile oynadıkları deplasman maçına bile Beckham, Raul, Ronaldo, Van Nistelrooy ve Reyes ile çıktılar. Çift santrfor + 4 lü orta sahada defansif orta saha oynayan sadece 1 oyuncu vardı (Emerson)

Barcelona: İdeal kadrolarında Ronaldinho, Messi, Deco, Etoo ve Xavi ilk 11 çıkıyor. Chelsea'ye karşı bile bu böyle. Defansif orta saha oynayan sadece 1 oyuncu var (Genelde Motta)

Man Utd : Giggs, Christiano Ronaldo, Louis Saha, Rooney ve Scholes ideal 11'de. Çift santrfor + 4 lü orta sahada defansif orta saha oynayan sadece 1 oyuncu var (Michael Carrick)

Arsenal: Van Persie, Hleb, Fabregas, Rosicky, Henry ile sahaya çıkıyorlar. Giberto Silva dışında defansif orta saha bulundurmuyorlar.

of82lu
03.01.2007, 12:19
bravo beyler çok iyi tespit

EmrahYalçınalp
03.01.2007, 15:55
Hayır, böyle oynamıyor bu takımlar:

Real Madrid: Lider Sevilla ile oynadıkları deplasman maçına bile Beckham, Raul, Ronaldo, Van Nistelrooy ve Reyes ile çıktılar. Çift santrfor + 4 lü orta sahada defansif orta saha oynayan sadece 1 oyuncu vardı (Emerson)

Barcelona: İdeal kadrolarında Ronaldinho, Messi, Deco, Etoo ve Xavi ilk 11 çıkıyor. Chelsea'ye karşı bile bu böyle. Defansif orta saha oynayan sadece 1 oyuncu var (Genelde Motta)

Man Utd : Giggs, Christiano Ronaldo, Louis Saha, Rooney ve Scholes ideal 11'de. Çift santrfor + 4 lü orta sahada defansif orta saha oynayan sadece 1 oyuncu var (Michael Carrick)

Arsenal: Van Persie, Hleb, Fabregas, Rosicky, Henry ile sahaya çıkıyorlar. Giberto Silva dışında defansif orta saha bulundurmuyorlar.
Valla yerinde olmak istemezdim Onur :D

Barış
03.01.2007, 22:58
Premier Ligde , La Liga da ,Hollanda da,Fransa da zirveye oynayan takımlarda forma giymiş 30 yaşında üst düzey bi futbolcuda, her Afrikalı futbolcuda olduğu gibi mantalite sorunu varmış Ziya Doğan'a göre.Pes vallahi pes!

Selman
03.01.2007, 23:13
Premier Ligde , La Liga da ,Hollanda da,Fransa da zirveye oynayan takımlarda forma giymiş 30 yaşında üst düzey bi futbolcuda, her Afrikalı futbolcuda olduğu gibi mantalite sorunu varmış Ziya Doğan'a göre.Pes vallahi pes!

Bu aynı zamanda Yattara'ya da bir mesaj mı acaba? Irkçı mısın nesin Ziya sen?

Özsu
04.01.2007, 14:16
Bu aynı zamanda Yattara'ya da bir mesaj mı acaba? Irkçı mısın nesin Ziya sen?

Bu mantalite davasına daha ne kadar ah çekicez onu merak ediyorum..

+TS1967+
04.01.2007, 22:10
su musampa gelmedimi daha yaww

Halit Aydın
04.01.2007, 22:40
6 ay oldu geleli artık oynat onu ziyaaaaa. hazır olmustur artık heralde

Özge
05.01.2007, 15:35
bugün antremana çıkmış 2. yarı oynamasını istiyorum artık

umraniye34
05.01.2007, 15:39
laz ziya inşallah bu adama kafayı takmamıştır yeter artık halada hazır olmadı mı bu adam

+TS1967+
05.01.2007, 16:19
laz ziya inşallah bu adama kafayı takmamıştır yeter artık halada hazır olmadı mı bu adam

ziya zaten bütün yabancilari kafaya takmis

AKSOY_61
05.01.2007, 17:02
Şükür kavuşturana!
Dün Antalya kampına katılan Musampa bugün Bordo-Mavili takımla ilk idmanına çıktı. Trabzonsporlu futbolcuların bugünkü idmanda oldukça hırslı bir görüntü sergilemeleri herkesi mutlu etti.

hırslı olsan ne yazarki
seni oynatacak mantalitede teknik adam yok
mantalite önemli (size yabancı gelmez)

+TS1967+
05.01.2007, 18:13
[quote=jaguar19;592899]Şükür kavuşturana!
Dün Antalya kampına katılan Musampa bugün Bordo-Mavili takımla ilk idmanına çıktı. Trabzonsporlu futbolcuların bugünkü idmanda oldukça hırslı bir görüntü sergilemeleri herkesi mutlu etti.
quote]

hele sükür bee

6Şafak Aydın1
06.01.2007, 10:30
MUSAMPA UTANDIRDI
ALKIŞ ALDI

Trabzonspor?un Kongo asıllı Hollondalı oyuncusu Kiki Musampa, Antalya kampına idmanlı bir şekilde gelerek herkesi şaşırttı. Lige verilen arada kendisine verilen çalışma programını uygulamadığı söylenen Musampa, dün kampta çıktığı ilk idmanda alkış aldı.

YENİ BİR SAYFA

Musampa, Antalya kampında takım arkadaşları ile yaptığı sohbetlerde, kendisine yeni bir sayfa açtığını söyledi. İkinci yarıda herkesin farklı bir Musampa izleyeceğinin mesajını veren oyuncu, ?Kendime güveniyorum. Bu takımın değişmezi olacağım? dedi.

karadenizgazete 06 ocak

Semih Kırsüleymanoğlu
06.01.2007, 13:40
MUSAMPA UTANDIRDI
ALKIŞ ALDI

Trabzonspor?un Kongo asıllı Hollondalı oyuncusu Kiki Musampa, Antalya kampına idmanlı bir şekilde gelerek herkesi şaşırttı. Lige verilen arada kendisine verilen çalışma programını uygulamadığı söylenen Musampa, dün kampta çıktığı ilk idmanda alkış aldı.

YENİ BİR SAYFA

Musampa, Antalya kampında takım arkadaşları ile yaptığı sohbetlerde, kendisine yeni bir sayfa açtığını söyledi. İkinci yarıda herkesin farklı bir Musampa izleyeceğinin mesajını veren oyuncu, ?Kendime güveniyorum. Bu takımın değişmezi olacağım? dedi.

karadenizgazete 06 ocak

vallah insallah dogru dur!
Musampa dan geldiginden beri cok ümitliyim

taus61
06.01.2007, 14:21
Günümüz futbolunda 0-0 a verilen 1 puanın değeri olmnadığına göre ve bu kısa süreli bir turnuvada değilse özellikle ligde savunmadan ziyade hücuma dönük futbol oynamanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.
Gol yiyebilirsin ama gol atamazsan ne anlamı var.Yediğinden fazlasını atabiliyorsan karlı değilmisin.Ziya hoca defansif özellikleri iyi olanlar ile takım kurmak istiyor ve bu yüzden musampayı harcıyor bence ama musampanın defansif yönünün ne olduğunun bile bilincinde olduğunuda zannetmiyorum.
Bu takımın orta sahası çok gol yeriz diye düşünülse dahi
Yattara-Gökdeniz-Marce-Musampa
olmalı 4-4-2 oynadığımız düşünüldüğünde bu orta sahanın arkasına koyulacak defans ile de gol yiyeceğimizide düşünmüyorum
4-4-2 ile takım
------------------Jeferson---------------
Musa------Stephanov-----Murat-----Mustafa
Yattara----Gökdeniz-------Marce---Musampa
-----------Umut-----------Ersen--------
Bu takım nasıl iş yapmaz acaba.
Ama ZD nin düşüncesine göre illada önlibero olacaksa o zaman ya ferhat yada Ayman bu takımda o görevi yapmalıdır.Aslında Ellerin takımna geri çağrılıp ön libero oynatılması en güzel çözüm olacaktır.Hem stoper hem önliber mevkiinde çok faydalı olabilecek bir futbolcu bence.
Bu takımda musampa artık ilkonbirde başlatılmalı ve takıma kazandırılmalıdır.Symek gibi küsütürülmemelidir.Birileri korunacak diye elindeki değerleri kaybetmenin bir anlamı yok.
Birde takım kaptanlığı Marce veya Gökdenize verilmeli.Aslında Yattara olsa da olur.

erdal6167
07.01.2007, 15:18
TEK ŞARTIM sakatlanmasın, ikinci yarı sadece ts değil tüm türkiye onu konuşacak. 07/01/2006 saat: 15:18

Semih Kırsüleymanoğlu
07.01.2007, 15:32
TEK ŞARTIM sakatlanmasın, ikinci yarı sadece ts değil tüm türkiye onu konuşacak. 07/01/2006 saat: 15:18

insallah dedign gibi olur!

Bahtiyar
07.01.2007, 16:59
Günümüz futbolunda 0-0 a verilen 1 puanın değeri olmnadığına göre ve bu kısa süreli bir turnuvada değilse özellikle ligde savunmadan ziyade hücuma dönük futbol oynamanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.
Gol yiyebilirsin ama gol atamazsan ne anlamı var.Yediğinden fazlasını atabiliyorsan karlı değilmisin.Ziya hoca defansif özellikleri iyi olanlar ile takım kurmak istiyor ve bu yüzden musampayı harcıyor bence ama musampanın defansif yönünün ne olduğunun bile bilincinde olduğunuda zannetmiyorum.
Bu takımın orta sahası çok gol yeriz diye düşünülse dahi
Yattara-Gökdeniz-Marce-Musampa
olmalı 4-4-2 oynadığımız düşünüldüğünde bu orta sahanın arkasına koyulacak defans ile de gol yiyeceğimizide düşünmüyorum
4-4-2 ile takım
------------------Jeferson---------------
Musa------Stephanov-----Murat-----Mustafa
Yattara----Gökdeniz-------Marce---Musampa
-----------Umut-----------Ersen--------
Bu takım nasıl iş yapmaz acaba.
Ama ZD nin düşüncesine göre illada önlibero olacaksa o zaman ya ferhat yada Ayman bu takımda o görevi yapmalıdır.Aslında Ellerin takımna geri çağrılıp ön libero oynatılması en güzel çözüm olacaktır.Hem stoper hem önliber mevkiinde çok faydalı olabilecek bir futbolcu bence.
Bu takımda musampa artık ilkonbirde başlatılmalı ve takıma kazandırılmalıdır.Symek gibi küsütürülmemelidir.Birileri korunacak diye elindeki değerleri kaybetmenin bir anlamı yok.
Birde takım kaptanlığı Marce veya Gökdenize verilmeli.Aslında Yattara olsa da olur.

sorun burda zaten trabzona gelen yabancılar niye başarılı olamıyor.(istisnalar hariç)

Barış
07.01.2007, 17:20
Bursa maçında süper oynayınca tamam dedik bu adam hazır, hem de formda. Ama gel gör yine kesik yedi ve yerine formda olup olmaması pek de önem teşkil etmeyen Ferhat oynadı.Sırf Bu adam için sistem değiştirilir hoca bırak Ferhat ı Ayman ı Hasan ı taraftar kafayı yemek üzere!

Ali Özcan
07.01.2007, 23:02
Ziya ya takılmazsa patlayacağı kesin de olmuyor işte...

Gürkan
08.01.2007, 00:22
ziyayla patlasa patlasa yedek klubesınde sıkıntıdan patlar.

Hüseyin Çümen
10.01.2007, 23:47
hep oynatsa onu ziya sağdan yattara soldan musampa obaaaaaa

Özkan Uludag
11.01.2007, 01:45
Arkadaslar bence bizim de maclarda musampa icin teknik direktöre ve yönetime baski yapmamiz lazim bence!!!eger ki ziya onu gene oynatmazsa o zaman zamaninda yattaraya yaptigimizi onun icin de yapalim ve hep ona tezahurat yapalim ki ziya onu gercekten istedigimizi anlasin!!!!Kimseden ses cikmazsa ziya da kafasina geleni yapar!!!Yattara zamaninda az oturmadi ziya yüzünden yedekte!!!!!!!!
:mad:

Mert67
13.01.2007, 08:24
MUSAMPA:
Kamp onun için son şanstı. İlk günler iyiydi ama çabuk su kaynattı. Uyuya kaldı, idmanı kaçırdı. Bitse de gitsek havasında. Çabuk elden çıkarılması herkesin hayrına olur. Bir mucize olmazsa Trabzon’a katkı sağlayamaz.
fanatik gazatesi.(kamp değerlendirmesinden)

bende bu düşünceye katılıyorum musampa biraz disiplinsiz heralde ziya hoca da o yüzden onu oynatmıyo.bir an önce satılmalı.

HiLMiKaN
13.01.2007, 09:25
Faydalı olacağına inanıyorum

uftinci
13.01.2007, 13:39
adamın isminde bile gudubet yok daha ne diyim.:))

Barış
13.01.2007, 16:52
MUSAMPA:
Kamp onun için son şanstı. İlk günler iyiydi ama çabuk su kaynattı. Uyuya kaldı, idmanı kaçırdı. Bitse de gitsek havasında. Çabuk elden çıkarılması herkesin hayrına olur. Bir mucize olmazsa Trabzon’a katkı sağlayamaz.

bende bu düşünceye katılıyorum musampa biraz disiplinsiz heralde ziya hoca da o yüzden onu oynatmıyo.bir an önce satılmalı.
doğrudur disiplinli bi ferhat teknik bi musampadan daha faydalıdır,mantık mükemmel.

Fatih
13.01.2007, 17:11
ikinci yarıya damgasını vuracak inşallah satılmaz:D

Barış
13.01.2007, 17:16
MUSAMPA:

Bu yorumları Ziya nın bu gazeteciye zorla yazdırttığına eminim.

keskinkilic_68
13.01.2007, 17:19
kesin satılır hazırlık maçlarında iyi oynadı ya bu yönetim onuda satar

Mert67
13.01.2007, 17:33
doğrudur disiplinli bi ferhat teknik bi musampadan daha faydalıdır,mantık mükemmel.
musampa nın teknikliğini daha göremedik ama antremanların sonuna katıldığı için.

Barış
13.01.2007, 17:35
musampa nın teknikliğini daha göremedik ama antremanların sonuna katıldığı için.

Bursa maçını izleseydin keşke.

topalkaplan
14.01.2007, 08:17
şimdi marcelinhonun gitmesi ile coşar musampa
bir maçta spiker musampanın sahada marcelinho ile tartıştığını söylemişti
tabii o maçta musampa bir zidoğan klasiği olara 70. dakikada oyuna girdi
5 dakika sonra marcelinho oyundan alındı

Özge
14.01.2007, 11:48
şimdi marcelinhonun gitmesi ile coşar musampa
bir maçta spiker musampanın sahada marcelinho ile tartıştığını söylemişti
tabii o maçta musampa bir zidoğan klasiği olara 70. dakikada oyuna girdi
5 dakika sonra marcelinho oyundan alındı
Marcelinho'nun gitmesiyle coşar coşmasına da bakalım hoca oynatacak mı

subay
14.01.2007, 11:52
Marcelinho'nun gitmesiyle coşar coşmasına da bakalım oynayacak mı

Evet oynatilacakmi acaba.

Özge
14.01.2007, 11:54
Evet oynatilacakmi acaba.
oynayacak mı derken hoca oynatacak mı anlamında söyledim ama düzeltiyim böyle yanlış anlaşılabilir

Misina
14.01.2007, 14:01
artık oynar gibime geliyor adam yok çünkü

Mert67
14.01.2007, 14:27
Bursa maçını izleseydin keşke.
ana sayfaya bakarsan musampa nın bursa maçındaki maç puanı %26 yani vasatmış.hem zaten musampa bu disiplinsizliklere devam ederse ziya hoca onu yine oynatmayacak.

Barış
14.01.2007, 14:31
%26 yla % 3636363 yla işim olmaz,ben bu adamı ne zaman izlediysem beğendim kardeşim.Adamın niyeti belli,teknik olduğu için,hızlı olmadığı için ve ofansif yönü defansif yönüne göre daha iyi olduğu için bu adamı oynatmıyor.Bi de Afrikalı olduğu için mentalite eksiği var diye bi laf koymuş kafaya gidiyor.Szymek Ziya zamanında gelse ona da aynı muameleyi yapacaktı ön liberoda çürütecekti adamı.

zanoylu
14.01.2007, 14:41
İyi kullanılırsa ben takıma çok faydalı olacağı görüşündeyim.Yattara ile kanatlarda daha fazla katkı sağlar.Top yapabiliyor hakimiyeti de iyi,ama ziya faktörü var onu göz ardı etmemek lazım.

Bülent Bayraktar
14.01.2007, 20:24
marcelinho yerine musampa satılabilirdi...
tabi bunu musampayı sevmiyorum anlamında söylemedim
ziya musampayı bir türlü marcelo gibi devam oynatmadıki ne olduğunu anlayalım

wien_ts
14.01.2007, 20:48
umarim 2.yari artik ilk 11 de oynamaya baslar..marcelinho gittigine gore otomatik olarak musampanin oynamasi lazim ama ziya dogan bu bellimi olur bakarsiniz celalettini oynatir sol`da..

Hüseyin Çümen
14.01.2007, 20:54
marcelinho yerine musampa satılabilirdi...
tabi bunu musampayı sevmiyorum anlamında söylemedim
ziya musampayı bir türlü marcelo gibi devam oynatmadıki ne olduğunu anlayalım

emin ol arkadaşım oynadığı kısa sürede marce den çok daha ii işler yaptı bence böle si daha ii oldu

mustafa08
15.01.2007, 00:22
Bence Ziya Hoca Musampa yi bence sol kanatda oynatacak ve oynatmasi da lazim bence.

Jefferson

Ufukhan Stepanov Risp Murat

Yattara Hüseyin Ayman(Edinho) Musampa

Gökdeniz Ersen

Veya:
Jefferson

Ufukhan Stepanov Risp Murat

Yattara Hüseyin Musampa Gökdeniz

Umut Ersen

:tsbayrak:

cubukcuenginTS
15.01.2007, 10:37
ikinci yarı sol kanatta oynamsı gerekiyor marcelinhoda yokartık tek umut musampa

Mehmet Fatih Yavuz
15.01.2007, 11:22
ikinci yarı sol kanatta oynamsı gerekiyor marcelinhoda yokartık tek umut musampa

talibi çıktığı anda satmayı düşünüyorlarmış..
artık sen ben çıkar oynarız orta saha ve forwette:tsbayrak:

mustafa08
15.01.2007, 13:12
varya ben bizim bu yönetimi hayretle izliyorum ve bazen agliyasim geliyor.Nasil böyle amatörler takimin basinda...

Ertan 51
15.01.2007, 14:15
adı var kendisi yok.ilerde kendiside gelir belki bekliyoruz.ben musampa dan hiç birşey anlamadım hocadan mı kaynaklanıyor kendisindemi arıza çözemedim.2.yarı onaylayıp test edeceğiz görelim bakalım.

Faik Yılmaz
15.01.2007, 14:44
bence asıl sorun kendisini idman maçlarında bile oynatmayan ziya hocada.....

Hüseyin Çümen
16.01.2007, 05:27
bence asıl sorun kendisini idman maçlarında bile oynatmayan ziya hocada.....

asıl sorun bu işte evet başka bişe değil adamı ziyan etti

ergin cesit
16.01.2007, 12:56
Kİkİ Kalİtelİ Bİr TopÇu Zİya İnat Edİp OynatmadiĞi İÇİn Adami GÖremİyoz

Kadir
16.01.2007, 13:15
arada bunuda eden çıkarsak iyi olur bu adamdan yarar gelmez bize

Hüseyin RİZELİ
16.01.2007, 19:24
adamı bı oynatsa hoca çok seyler yapacana ınanıyorum...

maçkaloji
18.01.2007, 01:48
kiki'yi oynatma ziya yazık etme kiki ye sen ferhatı dene hala 17 maç denedin devam denemeye ferhatı çıkmaz ayın 15 inde belki tutturursun. senin yerine gelecek olan kikinin değerini bilirde belki dener bi.

conquerant
18.01.2007, 06:23
musanpa 10 15 dakikalına girdiği maçlarda ne yaptığını gördük bence musampa kaliteli bir futbolcu. biz nedense elimizdeki futbolcuların kıymetini bilmiyoruz..szmek geri getirsinler

Harun
18.01.2007, 09:38
arada bunuda eden çıkarsak iyi olur bu adamdan yarar gelmez bize

Neyini gördün ki yarar gelemiyeceği kanısına vardın?

Bilal 61
18.01.2007, 13:23
Açıkcası ben pek bir yararı olacağını sanmıyorum..Ama bellide olmaz 1.yarı belki adam oynarda yüzümüzü güldürür yani...

Özkan Uludag
20.01.2007, 04:40
Üc mac bu adama bi üc mac devamli sans versin de siz görün o zaman!!!bu adamin oyuna girdigi maclara bidaha bi bakin en iyisi!!!Adam hic yanlis pas yada top kaybi yapmadan oynamis!!!!Komik deme ama gercek simdi bide trabzon mac basina yapilan yanlis pas ve top kayiplarina bi bakin!!!!!!!
simdi bida düsünün ve ondan sonra bana bu adamin oynamamasinin sucunu söyleyin!!!ben aradim bulamadin bi kusurunu!!!!!!!!:mad::mad::mad:

TSknbkTS
20.01.2007, 09:55
Nedense 2.yarıda da kadroya giremeyeceğini düşünüyorum.ziya doğanla sorunlar yaşayacağını düşünüyorum.Geleceğini pek parlak görmüyorum.

Emre B.
20.01.2007, 12:35
:mad: :mad: Mantaliete sorunu var.Ziya Hoca oynatmaz

Özkan Erdem
20.01.2007, 12:40
yeni oyun kurucumuz olabilir.. tabi üstadın sisteminde böyle bir mevki varsa.. yoksa solda bile kullanmaz onu..

KUTADGU
20.01.2007, 14:28
bu kadar başarısızlığın ve dahi açmazın içerisindeki bir teknik adam hiç bir şey yapmasa dahi Kiki Kizito Musampa'yı oynatmadı diye kovulurdu yahu...

musampa kaliteli ve futbolu iyi bilen bir futbolcudur. bir de bunun yanında takımda futbolu bilmeyen bir sürü futbolcunun 11'de sürekli yer alması eklenince, insanın aklına art niyet gelmiyor da değil.

biz yine aklımızdakini içimizde tutalım da, son bir çağrı yapalım teknik direktörümüze futbol oynayan futbolcuları bize izlettir

Egemen Yılmaz
20.01.2007, 16:02
ziya doğanın oyun anlayışı gün geçtikçe takıma yansıyor. 2/3 tane yıldız, gerisi koşan mücadeleci adam.. ilk geldiğinde bu yıldızlar fatih gökdeniz thijs/yattara idi. şimdi de szymek marcelinho gitti takım tam ziya doğan'ın istediği gibi oldu. ama bakalım kiki "yıldızlar" arasında yer bulacak mı, yoksa gidecek mi... bana kalırsa yolcu gibi...

çok trajikomik bir durum. takımda teknik futbolcu var, td değişiyor çoğu gidiyor.. yarın bir gün td yine değişecek, bu sefer teknik oyuncu isteyecek, sonra bir ziya doğan daha bulacağız, vs. vs. kısır döngü içinde kaybolan yine umutlarımız olacak

subay
20.01.2007, 17:14
Trabzonsporda Yattara dan sonra en teknik oyuncu bence. Ayaginda topu tutabilecek oyuncu.

umraniye34
20.01.2007, 17:25
kaliteli bi fubolcu olduğu kesin oynadığı takımlarda hangi futbolcumuz oyamiş geçmişinde ama nedense pek şanş vermiyo laz ziya

Erkin
20.01.2007, 23:15
İlk geldiğinde antrenman eksiği var 4 aydır topa vurmadı o yüzden oynamıyor vs. deniyordu tamam artık bu eksikleri kapattı gibi görünüyor.. Sıra maç eksiğinin giderilmesinde Ziya hoca artık ilk 11'de 90 dakika görev vermeli ona. Potansiyeline ve gerçek oyununa ancak o zaman ulaşabilir. Yarın oynayacağını umuyoruz..

firidin61
21.01.2007, 12:03
ziyanın mantalitesine yenik düşmez oynarsan eğer konya sahaya çıkmasın.. ben o kadar eminim ki 5 maç üst üste oynadıgın zaman bu takımın 2.YATTARAsı olacagına....

Ne diyim ki seni destekliyorum Musampa...

Sen çok iyi bi futbolcusun umarım senide harcamazlar...

Bu maçta başarılar...:alkış:

:tsbayrak:

cınar#7
21.01.2007, 12:46
ziya Musampanın yerine ferhatı oynatır malasef yine 3 önliberosundan vazgeçmez o adam

Hüseyin RİZELİ
21.01.2007, 15:14
ins takıma ayak uydurur çok iii bı futbolcu...

subay
21.01.2007, 18:24
Musampa ve Yattara bence cok iyi ikili. Yattara oyuna girdi oyun hareketlendi, Musampa da girdikten sonra oyun tamamen bizim leyhimize oldu, bence Musampa ve Yattara banko oynamali. Ferhattan da artik vazgecmeli ziya.

_OziloZ_
21.01.2007, 18:29
Bu adamı kaleye koysan bile oynar.

macka61
21.01.2007, 18:33
bunun gibi adam zor bulunur çok iyi topçu bu herifi iyi kullanmalıyız

pReN@_61
21.01.2007, 18:53
BU ADAMIN oynamaması bizim için çok büyük KAYIP

Selman
21.01.2007, 19:20
Oğlum sen varya Michael Jackson gibi bembeyaz olsanda oynayamazsın.Saçlarını da kestirmen gerekiyor.Sonracıma geriye oynaman geriyor.He unutmadan nüfus cüzdanını da değiştir.Afrikalı olma(Oflu 144'ün cümlesi:) )

Yazık ya harbiden yazık.Elinde böyle bir değer var, sen oynatmıyorsun.Ferhat'dan futbolcu değil, top toplayıcı olmaz.2 metre önüne ayağıyla pas atamayan adamın, futbolcunun taç kullanması için eliyle atacağı topu da isabet ettireceğini sanmıyorum.

Erkan
21.01.2007, 19:37
cok kaliteli bi futbolcu... 2nci yattaramiz olacak gibi... tabi oynatilirsa(gonderilmese).

EyüpKILIÇ61
21.01.2007, 20:01
Ziya gör artık gör...Bu adam senin işine yarar işte...Ferhat gibi bir oyuncuyu oynatacağına Musampa gibi akıllı oynayan bir adamı sür sahaya

Salih61
21.01.2007, 20:04
Musampa gerçekden çok iyi oynadı ama ZD onu oynatmaz çünkü kör adam ne yapalım :(

Mustafa Cem Şeyhoğlu
21.01.2007, 20:43
iyi topçuları satmak bizde moda oldu onu da satarız rahata ereriz

AKSOY_61
21.01.2007, 20:45
bu adam moralmen çökmüş, hastalıktan yataklık halinde sahaya çıksa, ferattan yada hasandan 10 kat daha faydalı olur

antagonist
21.01.2007, 21:34
Kel kör Ziya'nın 2.kurbanı olmaz inşallah...Sene sonunda avatarımı Musapmpa yapmak istemiyorum :(

Özge
21.01.2007, 23:00
neden ilk 11 de oynatmıyor anlamıyorum

zanoylu
21.01.2007, 23:09
Bundan sonraki maçtada ziya onu hayatta 11 başlatmaz.Ytatara ile o ilk 11 başlarsa Ziya kalpten gider.Sadece yuh diyorum sana ziya

Gürkan
21.01.2007, 23:36
artık canı sıkılmaz.yattara geldi klubede dertleşirler.tavala falan oynarlar.

mantalitesine.

SiNaNi
22.01.2007, 00:23
Şuanki kadronun en yetenekli 3 futbolcusundan biri.Ama Ziya(adam gibi adam) taktı Musampaya herhalde.Bakalım nereye kadar sonradan alacak oyuna???

Hüseyin Çümen
22.01.2007, 02:35
yattara yla musampa bugün sanıyorum gereken yere msj ı verdiler msj ı alamıyosa o birileri anlayanları getirmek lazım

Barış
22.01.2007, 02:38
yattara yla musampa bugün sanıyorum gereken yere msj ı verdiler msj ı alamıyosa o birileri anlayanları getirmek lazım

afrikalılardan mesaj kabul etmiyor mr.ziya, mantaliteye aykırı.

Erbay
22.01.2007, 10:21
Bu adamı yere düşürecek defans tanımıyorum.Topu aldığı gibi kaleye gidiyor kimse düşüremiyor.Frikiği de gol olsaydı tam olacaktı.

subay
22.01.2007, 10:33
Bu adamı yere düşürecek defans tanımıyorum.Topu aldığı gibi kaleye gidiyor kimse düşüremiyor.Frikiği de gol olsaydı tam olacaktı.

Aynen öyle, 3 kisi üstüne cullansin adam sapa saglam ayakta kalir, o yani benimde cok hosuma gidiyor. eee artik ingilterede oynamis oyuncu orda diri olman lazim, süper ligde adama üfle yere düser öyle oyuncular dolu.

61viya
22.01.2007, 12:52
Şimdi diyecekler ki,"Sen kimi sevmiyorsun Begüm?" ama seni çok seviyorum be Kiki..Gecenin bir yarısı,üzerinde ts forması salya sümük ağlayan bir kızı,ki o ben oluyorum,gördüğündeki surat ifadene hala gülerim..Böyle bi sevda işte bizdeki..Bu takıma fadan çok olacak biliyorum...İnaıyoruz sana...

Murat'
22.01.2007, 12:53
ah ah şu şut gol olsaydı şu anda kahraman olacaktın kiki....

Fatih
22.01.2007, 12:58
musampa oynaya oynaya alışacak bu takıma kulübede bekleye bekleye değl yarın bir gün gitmek istiyorum derse kimse şaşırmasın ziya doğanda alır ferhatın turşusunu kurar artık

mustafa08
22.01.2007, 13:13
Bence Musampa yine olumlu isler yapti.. Ziya dogan zaten belli bir seviye ye gelince takima katmayi düsünüyorum dedi mactan sonra... Insallah fazla yedek bekletmez Kiki yi. Onu artik sahada görmek istiyoruz... Yattara ile uyumu da iyide bence....

KUTADGU
23.01.2007, 19:50
Bence Musampa yine olumlu isler yapti.. Ziya dogan zaten belli bir seviye ye gelince takima katmayi düsünüyorum dedi mactan sonra... Insallah fazla yedek bekletmez Kiki yi. Onu artik sahada görmek istiyoruz... Yattara ile uyumu da iyide bence....

belli bir seviye derken....

Aman Allah Korusun....

Ali Özcan
23.01.2007, 21:46
çok güçlü bir adam...devrilmek istemedikçe kimse deviremiyor...sürekli ayakta...kendini buluyor ve bence çok faydalı olabilir...

mustafa08
23.01.2007, 21:55
Sadece güclü degil, teknigi üst düzeyde... Oyun zekasi mükemmel. Ama onun esas yeri Sol aciktir, ziya onu orda düsnmüyor galiba, israrla orta da oynatiyor. Gerce orda da oynar ama bekleyelim görelim.....

Özkan Erdem
24.01.2007, 14:22
Bu adamı harcıyor resmen Ziya hoca.. Ceyhun'dan 50 kat daha iyi oynar o bölgede..

Alptuğ
24.01.2007, 14:30
bı musampa kaldı elımızde dıgerlerını gonderdıler demek kı cok guvenıyolar ona bı de bıze ıspatlasa artık

Şentürk
24.01.2007, 14:36
musampa eğer kendini Trabzonspora verebilirse,Trabzonsporda bir amaç edinebilirse,Trabzonsporu emekliliğini geçirebilecek yer gibi değilde profosyonel bir oyuncu gibi düşünebilirse ve tüm bunları isterse Türkiyede bir yattara bir musampa olur ki bu da Trabzonspora yeter.

poetricus
25.01.2007, 18:26
Musampa için ne denebilir ki?
Allah her türlü yeteneği vermiş ama Ziya Doğan forma vermiyor.

Sacit
26.01.2007, 19:26
Musampa için ne denebilir ki?
Allah her türlü yeteneği vermiş ama Ziya Doğan forma vermiyor.

ama olur mı ziya'nın mentalitesine uymuyor.

nasıl bi iş ise hala anlamadım :mad:

Bahtiyar
26.01.2007, 20:58
elimizde bisen kaldın muso marce yi de seviyordum o gitti sen kaldın seninde nasıl oynadığını görüyoruz ama başımızda bi traktör olduğu için sana yer yok. ona amele lazım a.gücün den ceyhunu istiyor transferi o yapmış olacak ya onun için ve senin iyi oyuncu olduğunu oda biliyor ama sahada kendisinden yıldız oyuncu istemiyor. onun seviyesindeki oyuncularla da malum 7 maçta bir beraberlik.

Hüseyin Çümen
26.01.2007, 22:37
musmpa kafa olarak TRABZONSPOR a bağlanmak istiosa bilede buna bazı güçler ziya hoca gibi izin vermior o naabsın

Terzioğlu
27.01.2007, 00:48
pazar günü oyun kurucu olarak ilk 11de baslamali kesinlikle cok iyi bir futbolcu olduguna inaniyorum

Özkan Uludag
27.01.2007, 03:37
Arkadaslar bence kiki yi biraz bizim ateslememiz lazim ayni yattaraya yapigimiz gibi adam macdayken yada yedekken onu ezahuratlarimizla desteklersek adam aeslenir ve ne icin kimin icin oynadigini bilir!!!Yattaraya bi bakin size yemin taraftar onu bu kadar sevmese o da bu kadar iyi oynamaz lütfen bu konuyu bi düsünelim:yattara:

İleli
27.01.2007, 15:18
bu adam cokmu agar banami oyle geliyor?

+1AhmeT
27.01.2007, 15:25
:tsbayrak: :tsbayrak: Bence kikimusampa iyi işler başaracak burda fırsat verilirse tabiki:tsbayrak: :tsbayrak:

TheCrow
27.01.2007, 22:52
Ortada yığılma var diye Marcelinho'yu sol kanatta oynatan Ziya Hoca,sol açık olan Musampa'yı ortada oynatıyor.Biz de aklımızı oynatıyoruz tabi bu durumda.

agahozlu
28.01.2007, 18:08
oyuna girdikten sonra bence faydalı oldu.mücadeleci biri burdan çok koşuyor anlamı çıkartmayın anlatmak istediğim ayağını topa koyuyor savaşıyor en azından ama hakemler malesef oyunculara değince faul çalıyor dersin basketbol oynuyoruz.

Özge
28.01.2007, 18:09
neden ilk 11 de başlamıyor anlamıyorum

Özkan Erdem
28.01.2007, 18:10
saçlarına taktı heralde bizim KEL..

jefferson61sefa
28.01.2007, 19:11
oyuna girdikten sonra bence faydalı oldu.mücadeleci biri burdan çok koşuyor anlamı çıkartmayın anlatmak istediğim ayağını topa koyuyor savaşıyor en azından ama hakemler malesef oyunculara değince faul çalıyor dersin basketbol oynuyoruz.

takımın en iilerindendi valla musampa yı tbrk ediiyorum bu takımda 11 de oynamayı hakediyor musampa yı çok beğeniyorum adam ingiltere gibi bir ligde ilk 11 de 30 maça çıkıo bizde 6 aydır 2 maça çıkıo bu ne iş ya ziya hoca offf off bu adam çok teknik attığı pasları görmüyonuz mu ya o umuta attığı ve sarı kart gördüğü pozisyondan umut kendini yere attacağına golü atsa MUSAMPA çok ii oyuyncu sürekli oynamalı

zanoylu
28.01.2007, 23:44
Seni şu takımda ilk 11 de oynatmayan zihniyete na desem bilmiyorumki.Kel ziya artık şapkadan tavşan çıkarma işlerini bıraksında yanında oturan adamlara şöyle bir dönüp baksın.
Tek mantıklı açıklama olarak adamın orman gibi saçı olmasını çekemiyordur heralde.Nedir Allah aşkına deyin haburiye bişe daaaa.:(

Erdem Keser
29.01.2007, 00:10
cok sey yazacagim ama ceza yerim o yuzden susuyorum

Özkan Uludag
29.01.2007, 03:25
Ben isin aslini cözdüm !!!
Ziyaya kosan adam lazim düsünen adam degil!!!Dikkat ettiyseniz kiki topu her aldiginda vucudunu top ile rakibin arasina koyuyor ve böylelikle kafasini rahatlikla kaldirip kime ve nasil pas atacagina bakabiliyor zaten bu yüzden hic pas hatasi yapmiyor ve cok sakin bir adam heyecan yok panik yok ancak böyle olur bu isaler!!!Buda ziyaya ters neden mi kos kos kos denden pas atmani isteyen yok .defansa kos top kap gene kaptir gene kazan yanlis pas at sonra gene kos gol mühim degil!!!Eger bu dedigim gibi oynarsa kesin ilk 11 e girer!!
:mad:Kanimca anladiniz siz onu:mad:

AKSOY_61
29.01.2007, 15:12
Ben isin aslini cözdüm !!!
Ziyaya kosan adam lazim düsünen adam degil!!!Dikkat ettiyseniz kiki topu her aldiginda vucudunu top ile rakibin arasina koyuyor ve böylelikle kafasini rahatlikla kaldirip kime ve nasil pas atacagina bakabiliyor zaten bu yüzden hic pas hatasi yapmiyor ve cok sakin bir adam heyecan yok panik yok ancak böyle olur bu isaler!!!Buda ziyaya ters neden mi kos kos kos denden pas atmani isteyen yok .defansa kos top kap gene kaptir gene kazan yanlis pas at sonra gene kos gol mühim degil!!!Eger bu dedigim gibi oynarsa kesin ilk 11 e girer!!
:mad:Kanimca anladiniz siz onu:mad:

söylediklerin doğru olabilir
nede olsa ziya bu nerde mantıksız bi olay var o orda.

mantıksızlık=ziya bence
:D anladınız siz bunu :D

macka61
29.01.2007, 15:45
ya senin elinde musampa gibi adam var ve sen bunu kullanamıyorsun

irfanb
31.01.2007, 10:55
2008-2009 sezonunun son haftalari...
Ziya Dogan`a sormuslar : -Hocam Musampa`yi nicin oynatmiyorsun ?
Ziya cevap vermis : -Musampa henüz hazir degil .

Özge
31.01.2007, 19:17
bu maçta da oynamadıysa daha oynayacağını sanmıyorum

jefferson61sefa
31.01.2007, 19:18
ya bu adama yazık oluo ya nasıl oynatmaz anlamıom böle bi adamı ancak bunu bu maç için sölemiyorum

jefferson61sefa
31.01.2007, 19:21
bu maçta da oynamadıysa daha oynayacağını sanmıyorum

bu maçta oynamaması doğal bu maç fiik güç ister tecniq değil

canim TS
31.01.2007, 19:21
yazik, ne yapalim. Yakinda sende gidersin.

pReN@_61
31.01.2007, 21:29
karaMEŞİN de kaçarsa şaşırmam :(

AKSOY_61
31.01.2007, 22:32
yolcudur abbas
yazık ya mükemmel bi futbolcu bence

Erkin
31.01.2007, 23:04
bu maçta oynamaması doğal bu maç fiik güç ister tecniq değil

Musampa'nın tekniğinin yanı sıra fiziksel gücü de yüksek. Ziya bir barışamadı gitti. Boyu fazla uzun değil ancak vücudunu iyi kullanıyor bu nedenle de ikili mücadelelerde topu çok iyi saklıyor.. Ziya hoca, Musampa'nın kariyerini, kulüplerde ne yaptığının ve yeteneklerinin sanırım farkında değil desem yeridir..

Halit Aydın
31.01.2007, 23:20
maç sonu ziya röportajda grip olan futbolculardan biri oldugunu belirtti dolaylı yoldan...

zanoylu
31.01.2007, 23:27
Bu adama 11 haram.Ceyhunda geldi klübeden kombinesi kesin artık.

Çetin
01.02.2007, 01:34
musampa keike bir filmin olsada bizim ziya izlese seni belki nasıl biri olduğunu anlar

TSKara61
01.02.2007, 02:09
Ya Allahım çıldıracam, Bu adam nasıl oynatılmaz. Fenerin Appiahı oynatmaması, Ac Milanın Seedorfu, Pirloyu oynatmaması gibi bir durum.

Arkadaşlar bence Musampa için büyük bir pankart açalımda sevildiğini bilsin onuda kaybetmeyelim. Ne dersiniz. Ben photoshoptan hazırlayabilirim destek verecek olan varsa.

Ertan 51
01.02.2007, 09:19
gerçekten de çok ilginç musampa nasıl ve neden oynatılmaz ben çözemedim.hocaya yakın hiçbi Allahın kulu yokmu ne diyor musampa meselesine mazereti ney çok merak ediyorum.dün kendi sitesine girdim yazdım bişiler gönderemedim ordan kaynaklanan bi sorun oldu heralde.

kulübe yakın hiç üyemiz yokmu ne diyor hoca musampa konusunda ben onu çok merak ediyorum bi sorsalar acaba ne diyecek bakarsın çok ikna olacağımız bi mazereti vardır.mesela kimseye diyemiyor ama musampanın gözlerinde katarak oluşmuş olabilir veya bunama belirtileri var diyebilir yada soğukta oynatıp üşütmek işstemiyorum çünkü kendisini çok seviyorum da diyebilir.bir bilenden bekliyorum öğrenebilirse.

Fatih
01.02.2007, 14:15
yanarım yanarım da musampa gibi kariyerli bi adamın bu takımda oynatılmayışına yanarım

ARAF
01.02.2007, 14:25
stadda olanlar maça gidenler şöyle dev bi pankart yaptırın musampayı ve yattarayı sahada görmek istiyoruz diye hocam bizi hücum oynat diye
adama yazık oluyor bu da kaçmasın artık

Göktuğ Altuntaş
01.02.2007, 14:27
yok ya umutlarım tükendi artık musampayı oynatmıycak bu adam helede ceyhun geldi artık hiç oynatmaz sanırım of ya..!

Bahtiyar
01.02.2007, 14:45
bizim böyle bir futbolcumuz oldu fakat internetten başka yerde kadroya giremeden gitcek

yazık ya çok yazık.

Ali Özcan
01.02.2007, 16:59
bizim böyle bir futbolcumuz oldu fakat internetten başka yerde kadroya giremeden gitcek

yazık ya çok yazık.

valla çok doğru...herkesin kadrosunda ilk 11 de ama Ziya asla şans vermiyor...

Halit Aydın
01.02.2007, 17:43
ZXB4ZQfSFMA

iyattara
01.02.2007, 19:54
hocam rica ediyorum bu adamı oynat takıma kazandır ya rica ediyorum ya
3 5 maç daha oynayamazsa bu adamı da küstürücekler diğer yabancılar gibi aynı senaryolar, trabzonda musampa sorunu , musampa gitmek istiyor filan falan lutfen bunlara izin verme ya :(

TSKara61
03.02.2007, 02:12
Arkdaslar ben boyle bi pankart hazirladim. Organize edilecekse degisik fikiri olan varsa para toplayalim bitane guzel pankart cikartalim stada asalim yoksa Musampada takimdan kacacak.

http://img166.imageshack.us/img166/4085/karagp2.jpg

EmrahYalçınalp
03.02.2007, 08:11
Musampa'nın tekniğinin yanı sıra fiziksel gücü de yüksek. Ziya bir barışamadı gitti. Boyu fazla uzun değil ancak vücudunu iyi kullanıyor bu nedenle de ikili mücadelelerde topu çok iyi saklıyor.. Ziya hoca, Musampa'nın kariyerini, kulüplerde ne yaptığının ve yeteneklerinin sanırım farkında değil desem yeridir..
Fiziksel olarak çok güçlü olduğunu söylüyor. "120 dakika oynarım" da dedi. Artık üzerindeki formanın renginin bordo-mavi olmayacağı çok açık ama adam bir oynasın da seyredelim bari...

jefferson61sefa
03.02.2007, 10:11
ZXB4ZQfSFMA

süper bi video valla
bu adama çok yaık oluo

Harun
03.02.2007, 11:53
Yabancı futbolculardan yararlanamamada bir numarayız.Bundan öncelri ilk aklımıza gelne Trabzon şehrine yabancıların uyum sorunu yaşadığı bu yüzden istenilen performansı alamadığıydı.Ama şimdi bakıyorum başımızdaki hocalar bu konuda baş etken oldular.Bu tip hocalarla en kaliteli en pahalı en yararlı en en en oyuncuları alalım bize fayda sağlamaz.

subay
03.02.2007, 12:10
Manisa macinda da yok gibi. Böyle bir adam Allah askina oynatilmazmi yaw.

Hüseyin Çümen
03.02.2007, 16:51
çok üzülüyorum bu adama bile bile büyük bi değeri kaybedecez bu adamı oynatmayı beceremeyen td ye ben nedim bilemmemki

antagonist
03.02.2007, 16:54
Ziya'nın "mentalite" kurbanı oldu :( Adam oynamadığı halde 39 sayfa yazmışız.Ah bir de oynasa...

jefferson61sefa
03.02.2007, 21:11
yaık bu adama yazık bu adam kendi evinin tuvaletinde mustafa keçeliden daha i futbol oynar

Özge
03.02.2007, 21:54
geçen maçlarda ilk 11 de neden oynamıyor diyorduk artık 18 e bile alınmıyor

jefferson61sefa
03.02.2007, 21:55
MUSAMPA kurtuluşumuz bunu hala anlamıo ziya

Emirhan Makul
04.02.2007, 01:36
ömrümü yedin ziyaaaaa bu adam niye yedektee yaa yedekte tutacaktın gönderseydinn

TSKara61
04.02.2007, 08:10
Manyakmisiniz ya Mustafa gibi topcu varken Musampa oynatilirmi

Ali Özcan
04.02.2007, 11:00
Musampa 18 de yoktu...gripti...otelde serumla yatmış durmuş...o yüzden oynamadı...

AkYaZiLi61_Ts
04.02.2007, 11:08
ziya hadi musampadan yırttın...hasta diye hani çağdaş solda idi...yaaa bu iso yada ayman bunların ikisi fazla birini kes ceyhun oynasın
hatta ikisinide kes ferhatla ceyhun oynasın....

subay
04.02.2007, 12:43
Musampa 18 de yoktu...gripti...otelde serumla yatmış durmuş...o yüzden oynamadı...

Inanalimmi simdi :mad: . Hadi bu seferlik inandik, bakalim birdahaki sefere ne diyecekler.

Göktuğ Altuntaş
05.02.2007, 10:32
ziya bu adamı oynatsa takım rahatlıycak ama hala kör ziya göremiyor heralde..!

Murat'
05.02.2007, 12:51
of yaaa şu adamı 90 dakika sahada göremedik yaa

ergin cesit
05.02.2007, 13:09
GÖrecekte DeĞİlİz Bu GİdİŞle.

surmeneli_keles
05.02.2007, 13:10
adam ın karıyerı bellı ama su adama bı sans vermıyolar bırakın 2 3 mac arka arkaya 90 dakka oynasın kazanın bu adamı yaw bos topcu deıl bu musampa futboldan sogudu sayende ziya hoca bu da kacmazsa ii idr

Murat'
05.02.2007, 13:17
Kabul etmek lazım ama bazı şeyler de kariyerle falan olmuyor....Yani eğer kafasında trabzonsporda gerçekten başarılı olmak varsa ziya doğanın ona daha çöok şans vetrmesi lazım...açıkçası bir adamın oturduğu yerden milyarları götürmesi zoruma gidiyor

saidoyattara
05.02.2007, 15:07
arkadaşlar musampanın oynayabilmesi için ayman veya hüseyinden birinin kenarda oturması lazım bu da şu anda imkansız ziya bu ikiliden birini oturtmaz. ceyhunda geldi ki artık musampanın işi zor. bence ziya hoca musampayı sezon sonuna kadar elinde tutup sezon sonu yollayacak kafaya koydu. g.antep maçında hüseyini kenarda oturtup bir maçta olsa musampayı oynatsa çok iyi olacak bu musampanın kendini göstermesi için iyi olur bizde az çok neler yapabileceğini görürüz. inşallah ziya hoca inadından vazgeçip oynatır kikiyi.

Jackdaniels
05.02.2007, 16:59
Bi empati yapayım...Şimdi ben musampayım maç kadrosu açıklandı ben yedeğim mustafa keçeli diye birisi benim mevkimde oynuyo 1 maç geçti adam çok kötü 2 maç geçti adam çok kötü ben hala belki ona verdiği şansın %1 ini bana verir diye beklerken ligin sonuna yaklaşıyoruz ve ben hala yedek bekliyorum benim mevkimde ise mustafa keçeli oynuyo....İşte burdan öteye devam edemiyorum empati kurmaya çünkü çıldırmak üzereyim..SoNuÇ: Allah musampaya sabır versin!!!

Özsu
05.02.2007, 17:52
Adama yapılan ayıptır yaa. Sanki çok iyi bir pozisyondayız yada şöyle diyeyim sanki takımımızda Musampadan çok iyi futbolcumuz warda ( Musampa düzeyinde bile yokken) Musampayı yedek bırakıyoruz. Ben şunu merak ediyorum ; Musampa niye alındı???

BordoMavi86
05.02.2007, 18:15
Ziya Hoca'nın sanırım zencilere karşı bi alerjisi war Yattara'yıda oynatmıodu şimdi Jeffersson'ına kesti (ona lafımız yoq gerçi Tolga iyi çok şükür) ama Yattara ve Musampa 90 dakika oynaması gereken adamlar benje..

keramiya
05.02.2007, 21:19
musampa kusura bakma mustafa keçeli varken seni oynatamayız !!??

surmeneli_keles
05.02.2007, 21:40
dogru soluyosun muratdınc karıyerle olmuo ama gecmıste yaptıklarına bakarak yapabıleceklerı seylerı kestırebılırz kafamızda ama oyntarak sans vererek bole yedek klubesınde oturtarak deıl sonucta kiki yi kusturursen oynamz kacar trabzondan dıgerlrının yaprıgı gıbı

EmrahYalçınalp
05.02.2007, 22:06
Kabul etmek lazım ama bazı şeyler de kariyerle falan olmuyor....Yani eğer kafasında trabzonsporda gerçekten başarılı olmak varsa ziya doğanın ona daha çöok şans vetrmesi lazım...açıkçası bir adamın oturduğu yerden milyarları götürmesi zoruma gidiyor
Birinci ağızdan söyleyeyim, o adam oturduğu yerden milyarları götürmekten sıkıldı...

İkinci ağızdan söyleyeyim, Milan Stepanov'un ağzından, benim "yattığı yerden para kazanıyor" imama atfen : "Adamın parası da çok şöhreti de. Buraya gelme gerekçesi yarışmacı bir takımda zevk almak ve heyecan duymak olmalı."

Bir de yorum yapayım... Szymek de ayrılmak uğruna futboldan vazgeçtiği bu şehre aynı heyecan için gelmişti...

tsmusampa61
06.02.2007, 13:38
Senelik 900 bin $ veriyoruz musampaya ve ne için Ziya adamı harcasın diye. Musampanın takıkmdaki çoğu topçudan daha iyi olduğunu sağır sultan herkez görüyo ve biliyo ama bizim inatçı keçi Ziya göremiyo. Delirmemek elde değil. YA YOK MU ŞU ZİYA YA DUR DİYECEK YÖNETİCİ. harcatmayın şu adamı ziyaya. M. Ali Yılmaz olsaydı olaya müdahale ederdi. Ama bizim müthiş futboldan anlayan yöneticilerimiz hocay karışılmazmış. Ulan chelsea de morinyo shevcenkoyu harcayamak istiyo ama abromoviç harcatmıyo. Biraz taraftarı dinleyin kulak verin ey yönetimdekiler.

nemo_61
06.02.2007, 18:37
Manyakmisiniz ya Mustafa gibi topcu varken Musampa oynatilirmi

abi bunu şaka olarak söylüyorsun değil mi:D:D

surmeneli_keles
06.02.2007, 19:01
musampa futbolcu deıl kı turist nıyetıyle geldı o trabzona trabzon kentının tarıhı kulturel ozellıklerını ogrenıp gıtcek futbol için gelmedı yanı yanlıs bılıyosunuz arada trbzon maclarına gelıp çime basıp cıkıo hemen stadı kontrol edıo heralde stda bekci oldu:D:D:D:D

Resul Çelenk
07.02.2007, 13:29
avrupanın en iyi klüplerinde yetişen bir adamın Trabzonsporda forma şansı bulamamasını hayretle karşılıyorum

Rıza ÇOLAK
07.02.2007, 14:19
Garibim Musampa hala ziya burdayken top oynayacağım diye bekliyo.Olmasssss oynayamazsın. Hem sen önliberomusun? ya da Sol kanat? Haaa pardon sen sol kanat oyuncusu idin dimi olsun yine oynayamazsın. Saçların uzun ve örgülü al sana neden.

golebshera
08.02.2007, 16:22
Adam dumur olmuştur. Takım sanki şahane oynuyorda yer bulamıyor Musampa sanki.. Düşünüyordur; hem bir kamyon para alıyorum, hem oynatılmıyorum.. Ne bonkör kulüp beaa!

Tunga
08.02.2007, 16:27
Ana sayfamız:

http://www.bordomavi.net/images/haber/o_musampa.jpg

Trabzonspor'a "yıldız transfer" sözü altında transfer edilmiş olan ve bugüne kadar oynadığı kulüpler ve futbol kariyeri tartışmaya mahal vermeyecek başarılarla dolu olan Musampa'nın transferinin üzerinden 5 ay geçmiş olmasına rağmen, halen "hazır olmadığı" gerekçesiyle oynatılmadığını üzülerek gözlemliyoruz.

Organize futbol oynamakta sıkıntı çeken ve bu sıkıntısını puan tablosuna da yansıtan takımımızda hala neden şans bulamadığını, yakın çevresine kendisini oldukça iyi ve güçlü hissettiğini söylemesine ve aradan bir devre arası kampı da geçmiş olmasına rağmen oyuncumuzun neden hala "hazır" olmadığını ya da neye hazırlandığını merak ediyoruz.

Teknik direktör tercihlerine saygımızı korumamız yanında, bulunduğu kalburüstü takımlarda hep forma şansı bulmuş Musampa'nın, Trabzonspor'da müzmin yedek olmasını yadırgıyoruz.

Sacit
08.02.2007, 16:48
yazık bu adama hemde çok yazık.

ziya,sağolsun böyle bi adamı bitirdi resmen.ilk onbir de banko oynayacak olan adamın haline bakın yaa.ziya'ya göre bu normal bi durum nasıl oluyosa.

adam avrupa da üst düzey kulüplerde oynamış ama mantalite sorunu varmış.ziya çok iyi biliyor mantaliteyi onun için musampa yedek olmaktan kurtulamıyo. :mad:

^^kaplan^^
08.02.2007, 16:48
BMN yönetimi gerçekten çok iyi bir noktaya temas etmiş. adamın oynadığı kulüpler belli tartışmaya gerek yok . artık oynaması gerekiyor. bizim keltoş neyi düşünüyorda oynatmıyor oynadığı zaman bakıyorsun gerçekten çok kaliteli biri ayağında top saklamasını çok iyi biliyor. Kel ziya neolur şu adamı 90 dkk izlememize bir yanlışlık yaparak müsade etttt .şu mantelitenden biseferlik vaz geçç

tsmusampa61
08.02.2007, 17:05
Sene 2005 liverpool-manchester city maçı ve dakka 90+2 musampa cezasahası dışından bi çakıyo maç 1-0 m.citynin. Bizde böle topçu varmı ya onun kariyeri gibi sağlam. Ama Mantelitesi batasıca Ziya harcıyo adamı göz göre göre. yönetimde izliyo film gibi. delirtecek bunlar adamı

Özsu
08.02.2007, 17:21
Ana sayfamız:

http://www.bordomavi.net/images/haber/o_musampa.jpg

Trabzonspor'a "yıldız transfer" sözü altında transfer edilmiş olan ve bugüne kadar oynadığı kulüpler ve futbol kariyeri tartışmaya mahal vermeyecek başarılarla dolu olan Musampa'nın transferinin üzerinden 5 ay geçmiş olmasına rağmen, halen "hazır olmadığı" gerekçesiyle oynatılmadığını üzülerek gözlemliyoruz.

Organize futbol oynamakta sıkıntı çeken ve bu sıkıntısını puan tablosuna da yansıtan takımımızda hala neden şans bulamadığını, yakın çevresine kendisini oldukça iyi ve güçlü hissettiğini söylemesine ve aradan bir devre arası kampı da geçmiş olmasına rağmen oyuncumuzun neden hala "hazır" olmadığını ya da neye hazırlandığını merak ediyoruz.

Teknik direktör tercihlerine saygımızı korumamız yanında, bulunduğu kalburüstü takımlarda hep forma şansı bulmuş Musampa'nın, Trabzonspor'da müzmin yedek olmasını yadırgıyoruz.

Bi anket düzenlesekmi acaba , faydası olurmu Tunga abi.. Musampa 90dakikamı oynamlı yoksa yedekmi kalmalı sizce diye.. En azından bi sonuç çıkar ortaya . Sesimizi duyurmuş oluruz..

subay
08.02.2007, 18:24
Cok güzel yazmisin, ellerine saglik, helal olsun. Bu adami oynatmayanlar utansin. Mantalite eksikligiymis, asil eksik ziya da.

surmeneli_keles
08.02.2007, 18:39
futbol artık esofmanla oynansın belkı ozman oynatır:D:D

EmrahYalçınalp
08.02.2007, 19:42
Ne söylenir bilemiyorum... Celalettin ve Keçeli'nin oynadığı takımda Musampa olamıyor...

"Bir fakir tavuk yiyorsa ya fakir ya tavuk hastadır" demiş adam. Ya Musampa'da, ya hocada bir anormallik var. Kimde acaba??? :)

Tunga
08.02.2007, 19:56
Cok güzel yazmisin, ellerine saglik, helal olsun. Bu adami oynatmayanlar utansin. Mantalite eksikligiymis, asil eksik ziya da.
Yanlış anlaşılma olmasın. Bu yazı BMN'nindir benim değil. Ben sadece başlığa taşıdım. Forum üyelerimizin, hepimizin hep söylediği şeyler zaten bunlar.

Takımın sol kanadına bakıyorum. Celaleddin'i görüyorum, Keçeli'yi görüyorum (aslında evvelden beğenirdim onu da ama şimdiki performansını görüyorum) ve Musampa'ya Allah sabır versin diyorum. Biz bile sabrı tükettik, onu düşünemiyorum.

Ziya Doğan bir şeye taktı mı takıyor. Bu HATASINDAN döneceğini hiç sanmıyorum ama umut işte!

melih61
08.02.2007, 20:34
musampa artık kesinkikle oyanayamaz
kadroda şööyle olur
tolga
musa step risp çağdaş
yattra ayman hüseyin
gökdeniz ceyhun
umut

Serap
08.02.2007, 20:39
oy yazık ya,resmede baya güldüm hani.. :) bence gayet iyi oynuyor hırslı görüyoruz kendisini en azından şans verilse kendini göstereceğine inanıyorum..kalitesinede..:yattara:

artistliğine de :D

TSelif
08.02.2007, 20:41
Adamın gelirken çektiği eziyete değmedi yaaaaaaa:mad:

Selman
08.02.2007, 20:47
Ana sayfa için Bmn yönetimini tebrik ediyorum.

Sahada duruşuyla bile "Ben topçuyum arkadaş" diyen Musampa, Anadolu kulüplerinden aldığımız 3. sınıf topçuları kesip formayı giyemiyor ya bunda tek suçlu Ziya Doğan'dır.

Hangi akla dayanarak oynatmıyor bende birçoğumuz gibi anlayamıyorum, anlam veremiyorum.Musampa'nın Bursa maçında oyuna girdikten sonra yaptıklarını az çok futbol maçı izleyen birisine gösterseniz, Ferhat Çökmüş'ü bu takımdan kovar.

Doğru ya mantelite.

liginefendisi
08.02.2007, 22:12
Selam,

Lazaroni ona "lüsumsuz transfer" deyip yöneticileri eleştirdiği için kovulmuştu.Aynı yönetim şimdi Musampa'ya 90 dakikayı fazla gören ve tarihinin en rezil sonuşlarını alan hocayı takımın başında tutuyor...Hayat ne kadar garip!!!
Bence de fuzuli bir transferdi.Tüm yeteneği bir tarafa takımda onun oynacayacağı mevkideki oyuncu kalabalığını göz önüne alınca bence oynamaması hocanın tercihidir.Buna saygı duymakla beraber Musampa'yı kesen adamın Ferhat olmasına benim de içim sinmiyor tabii ki...
Hocanın kavrayamadığı şey şu; bu adam şu an kulübün en çok zarar ettiği oyuncu ve oynatılmamaya devam ettikçe bu zarar artacak.Bu kadar tecrübeli bir adamı sahada tutmak ayrıca eminim arkadaşlarına güvende verecektir.Dış saha maçlarını geçtim en ezından Trabzon'da 90 dakika oynamalı.Kötü oynarsa da bizde hiç olmazsa "hoca haklıymış" deriz...

Barış
08.02.2007, 22:34
Bence de fuzuli bir transferdi.Tüm yeteneği bir tarafa takımda onun oynacayacağı mevkideki oyuncu kalabalığını göz önüne alınca bence oynamaması hocanın tercihidir.

O mevkiide Ziya adam oynatmazken, orda nasıl yığılma oluyor anlamadım.. Ziya nın taktiğinde oyunkurucu falan yok,dolayısıyla Marcelinho,Musampa gibi adamların da onun sisteminde yeri yok.. Mustafa Keçeliyi ön liberoda sol kanada yakın oynatır,o da 1-2 kere ileri çıkınca "forveti M.Keçeli ile destekledik" der. Madem forveti destekleyeceksin Musampayla desteklesene yaw,Keçeli forveti desteklese nolur desteklemese nolur..

liginefendisi
08.02.2007, 23:41
Selam,

Marcelinho,Szmek,Umut,Ersen(hatta Cem ve Ömer Rıza),Gökdeniz,Yattara,Keçeli gibi oyunculardan kurulu bir takıma sahipken alacağınız adam Musampa olmamalıydı.Demek istediğim budur.Takımın öncelikli ihtiyacı o dönemde oyunu iki yönlü oynayabilen bir defansif ortasahaydı.Musampa oynadığı bütün takımlarda defansa yardım etmediği için eleştiriliyordu...Yukarıdaki oyunculara sahipken yıllık 1 milyon euro vererek yedek oyuncu transfer etmek mantıklı değil hele de sözkonusu takım Trabzonspor ise!!!Lazaroni bunu söylediği için kovuldu adam bence hiçde haksız değildi...
Musampa "şu" oyuncudan iyidir-kötüdür değil demek istediğim...Şu an itibariyle oynaması lazım evet çünkü değerini kaybediyor ama sorun oyuncuda değil bence sistemde.Aksi olsa Denizli'deyken 60 m çizgide top sürüp isabetli orta yapan adamdan balta yaratmaya çalışılmazdı herhalde....

tsmusampa61
08.02.2007, 23:46
Seni oynatmayanlar utansın!!

Şenol YİĞİT
09.02.2007, 00:07
Musampa gibi ilk 11'de oynayabilecek kapasitede bir oyuncumuz var!
Ama onun ilk 11'de oynayabilecek kapasitede bir oyuncu olduğunu anlayabilecek bir hocamız maalesef yok!!!

zanoylu
09.02.2007, 01:17
Sen çok yaşa..

Kapılıkaya
09.02.2007, 08:56
Musampa bırakın şu anki takımın orta sahasında oynamayı O şampiyonluğu FB ye verdiğimiz yıldaki takımın dahi orta sahasında oynayabilecek bir futbolcu bence.
Takımda oyun kurucu sıkıntısı çekerken,Sadece defansif özelliklere sahip orta saha oyuncuları ile ilk onbiri kurarsan elbetteki Musampayı takıma sokmazsın Ziya bey.
Sorun forvette diyor hoca ama esas sorun orta sahada Hücum ile koordinasyonu sağlayacak futbolcu olmaması.
Ceyhun bu iş için çok iyi ama elinde Musampa gibi bir futbolcu olupta kullanmamak kadar büyük bir hatayı ancak Ziya hoca yapardı zaten.
Musampa ve Ceyhun bu takımda orta sahada yanyana oynamalı ve defansa yardım eden futbolcu ise Ayman veya Hüseyin olmalı.Ayma ve Hüseyinin yan yana oynadığı bir maçta gol atmamı hatta atak yapmamız dahi çok zor onun için sadece biri oynamalı ama bence Ayman Hüseyinden bir gömlek daha iyi O oynamalı.

subay
09.02.2007, 10:02
musampa artık kesinkikle oyanayamaz
kadroda şööyle olur
tolga
musa step risp çağdaş
yattra ayman hüseyin
gökdeniz ceyhun
umut

Hasani unutmusun kardes.