PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kiki Kizito Musampa

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

SHENOLA
15.11.2006, 19:03
kulubede ayak ayak üstüne atan,ısınmaya kalktığında umursamaz davranan bu adamdan herşey beklenir...

FaLqOn_61
15.11.2006, 20:29
kulubede ayak ayak üstüne atan,ısınmaya kalktığında umursamaz davranan bu adamdan herşey beklenir...

Adamı oynatmıyolar ki adam umursasın..Geleli beri yedek.Biz şimdi bi a.madrid den bi m.city den çok daha büyük bi takımıyız ki adam orda as oynarken bizde yedek.adam daha oynarmı...

TSelif
15.11.2006, 22:19
Taraftar haklıdır.23 yıldır neler çektiğimizi Musampa bilemez .

Hami_41
15.11.2006, 22:20
yapılmaması gereken bir hareket ama bu kadarda büyütülmemesi gerekir.Taraftarın tepkisinide blmiyorum artık nasıl bir tepki verdi de öle bi tepki aldı ..?Belkide taraftarlardan biri el hareketi yaptı ona karşı bağırdı bişi yaptı oda Musampa'da karşılığında böle bişi yaptı.Ki ben beklerim bizim tarftarımızdan ben izmitliyim koyu trabzonsporluyum ufakken kocaeli maçlarında giderdim bizim maçlara orda görürdüm tarftarı ama tarftarlık böle olmamamlı en son sakarya maçına gittim yeminederim pişman oldum maçın sonunda çıkasım geldi zaten izmitliler olarak bizde küfür yedik ama trabzonspor sevgisi başka kim ne yaparsa yapsın umrumda olmaz.En kötü ihtimalle Trabzonspor Taraftarını sevmiyorum derim ama ölene kadar Trabzonsporluyum...

Emre B.
16.11.2006, 01:18
Daha bir numarasını göremedik.

6Şafak Aydın1
16.11.2006, 01:34
su olayi detayli bi sekilde anlatsaniz, aciklik getirseniz. Orda olan arkadaslarimiz da varmis. Yorumumuzu öyle yapalim. Belki videosu da vardir.

Küfürmü yediler yoksa sadece tezahüratmi vardi. Kimsenin günahini almiyalim.

6Şafak Aydın1
16.11.2006, 01:42

sacmaliyorsun

TSKara61
16.11.2006, 02:40
Maşallah Canavar gibi taraftarımız var, birilerini yok etmeden saldırmadan duramıyoruz! Şimdide daha Musampa futbol oynamadan adamı yiğip bitirdik.

Cabri61
16.11.2006, 03:25
az önce karadeniz gazetesinde Miraç ÖZAĞCI nın yorumunu okudum.umarım doğru değildir.bu kadar da olmaz deniltecek cinsten bir şey...

Musampa, futboluyla değil ama özel yaşantısıyla Trabzonspor?da destan yazıyor!
Bizler de yazılan bu destanı kuzum gibi kuzu kuzu seyrediyoruz!
Musampa Zorlu Otel?de konaklıyor.
Haftada iki gün kuaföre gidip saçlarını yaptırıyor.
Hesap mı?... Yazın Trabzonspor?a!
Tercümanı onunla kalıyor (yanlış anlamayın, aynı otelde ama ayrı odalarda).
Musampa?nın sevgilileri geliyor, onlar da otelde konaklıyor.
Gelen yazıyor giden yazıyor! Nasılsa kimse cebinden ödemiyor ya!...
Zorlu?da trafik polisi olun, Musampa?nın trafiğini kontrol etmeye çalışın, mümkün değil
edemezsiniz! Kontrol edilemeyince Ziya Doğan olaya müdahale etmiş. Ve şimdilik trafik rahatlamış.
Bakalım nereye kadar...? Gerçi alışmışın ıslahı zor olur.

AKSOY_61
16.11.2006, 18:46
az önce karadeniz gazetesinde Miraç ÖZAĞCI nın yorumunu okudum.umarım doğru değildir.bu kadar da olmaz deniltecek cinsten bir şey...

Musampa, futboluyla değil ama özel yaşantısıyla Trabzonspor?da destan yazıyor!
Bizler de yazılan bu destanı kuzum gibi kuzu kuzu seyrediyoruz!
Musampa Zorlu Otel?de konaklıyor.
Haftada iki gün kuaföre gidip saçlarını yaptırıyor.
Tercümanı onunla kalıyor (yanlış anlamayın, aynı otelde ama ayrı odalarda).
Musampa?nın sevgilileri geliyor, onlar da otelde konaklıyor.
Gelen yazıyor giden yazıyor! Nasılsa kimse cebinden ödemiyor ya!...
Zorlu?da trafik polisi olun, Musampa?nın trafiğini kontrol etmeye çalışın, mümkün değil
edemezsiniz! Kontrol edilemeyince Ziya Doğan olaya müdahale etmiş. Ve şimdilik trafik rahatlamış.
Bakalım nereye kadar...? Gerçi alışmışın ıslahı zor olur.

musampayı beğenen birisiyim ama bunları okuyunca sinir oldum

Şentürk
16.11.2006, 19:02
KİKİ'YE CEZA GELİYOR
zTrabzonspor'da Antalyaspor maçı sonrası taraftara orta parmağını gösteren Musampa'ya ceza geliyor. Siyahi oyuncunun, hareketi yapmadığını söylemesi üzerine Zigana TV'den görüntüleri isteyen yönetimin, bunun ardından ceza miktarını belirleyeceği ifade edildi. Yönetimin, Musampa'ya 20 ila 30 milyar arasında ceza vermeyi düşündüğü belirtidi.

kaynak:karadeniz gazete

6Şafak Aydın1
16.11.2006, 19:05
KİKİ'YE CEZA GELİYOR
zTrabzonspor'da Antalyaspor maçı sonrası taraftara orta parmağını gösteren Musampa'ya ceza geliyor. Siyahi oyuncunun, hareketi yapmadığını söylemesi üzerine Zigana TV'den görüntüleri isteyen yönetimin, bunun ardından ceza miktarını belirleyeceği ifade edildi. Yönetimin, Musampa'ya 20 ila 30 milyar arasında ceza vermeyi düşündüğü belirtidi.

ha söyle ya fazla zaman gecikmeden bas cezayi. Görüntüleri bile var. Yönetimden cogu kisi memnun degil ama hic olmazsa bu konuyu cözüyorlar.

Şentürk
16.11.2006, 19:07
bence bu para cezasıyla çözülebilecek bir şey değil!

6Şafak Aydın1
16.11.2006, 19:10
su an itibariyle ceza yemesi en dogrusu.

Olgun Cabrinin yazdiklari üzücü. Acaba Marcelinho dami Zorlu da konakliyor.
Bu konuyla ilgili Lucescu nun bir davranisi vardi Besiktas antrenörlügüne getirilirken. Ona pahali bir villayi konaklamasi icin teklif etmistiler. Lucescu yazik demisti o kadar paralara. Bana tesislere yakin bir yer bulun. Gazetede okumustum. Helal olsun Lucescuya.

Musampa da ibret alsin.

TSKara61
17.11.2006, 05:26
Yaa bırakın bu hikayeyi. Bu Miraç denen adam nerden biliyo bunları? Musampanın odasının içinde ne olup bittiğini nerden bilecek. Dediğim gibi adam daha maç oynamadan adamı bitirmeye çalışıyorlar! BIRAKIN ARTIK BU OYUNLARI!!!!

EmrahYalçınalp
17.11.2006, 07:21
Türkiye'deki futbol izleyicisi profilinden bihabermişiz gibi yorumlar var.
Musampa'nın yaptığı hareket cezayı gerektirir, eyvallah. Kendisinin ahlaki bazı zaafları da olmuş olabilir. Sahada henüz tam anlamıyla göremedğimiz performansı nedeniyle kredisinin az olduğu da bir başka önemli gerçek.
Benim sorguladığım kısım Kiki'nin bu hareketi hangi taraftarlara yaptığı. Görüntüleri seyretmedim. Eğer bu hareket otobüsün etrafında üzüntüsünden ağlayan taraftarlara yapılmışsa Kiki yarın kapının önüne konulsun. Ama yok eğer kendisine "hal hatır" soran bir gruba ise, yaptığı hareketin yanlışlığından hiç bir şey değişmez, haydi onu yedik diyelim, yerine gelen adama kötü bir maçtan sonra sövülmeyecek mi?

Kiki bize yakışmıyor da stadyumdaki "biz" çok mu normaliz.

Aynı şeyi Fatih Akyel'e tepki gösterenler de düşünmeli. Adam durup dururken aslan-kedi muhabbeti yaptıysa yollyalım gitsin. Ama maç sırasında adama, eşine söverken bir şey yok, sonra maçtan sonra konuşunca tu-kaka.

Biz kendimizde olmayan her türlü erdemi para, şöhret sahibi ve yaşları ortalama 25 olan adamlardan bekliyoruz, sorun bu. Sinan'a Seda, Alpay'a Cansel fiye bağrılan yer Avni Aker değil miydi? Futbolcuları yolladık diyelim. Sonra ne olacak?

Erman
17.11.2006, 10:18
KİKİ'YE CEZA GELİYOR

Nedense bizde bu önce "yapmadim" sonra da "kusura bakmayin, yaptim" diyen futbolculardan cok var...

-Haber dogruysa ve yapmissa-

kingfisher
17.11.2006, 15:44
bu admın burda işi yok adam futbol anlayışı çok farklı çünkü bize savaşacak adam lazım

gurkankyildiz
17.11.2006, 15:48
bence tam tersi bizde savaşacak adam çok var ama top yapacak adam yok. Bize top yapacak bir adam lazım.Ama o hareketi yaptıysa gitsin yerine şöyle aurellio gibi bi topçu lazım

Erbay
17.11.2006, 15:54
Musampa'yı Manchester Ciy'deyken izlemiştim.Süratlive teknikti.Bizde daha performansının çeyreğini göstermedi.Devre arasında onu göndermek boşuna para harcamaktır.

Özge
17.11.2006, 17:39
zaten çokta oynamadı daha

Göktuğ Altuntaş
17.11.2006, 17:50
oynatmıyor ki teknik direktörümüz ne olduğunu doğru dürüst göremedik oynasın 4-5 maç 90 dakika ondan sonra yorum yapalım...

TSKara61
17.11.2006, 21:04
Inanamiyorum yaaa adam ne zaman oynadiki adam savasci degilmis yok buymus yok suymus diyoruz.

6Şafak Aydın1
17.11.2006, 21:24
yok kardes. Kimse Musampayi bitirmeye calismiyor. Tam tersine su anda takimimiza faydali olabilsin diye suraya iki satir birseyler yaziyoruz :-) Insallah önümüzdeki macta basarili olur takimimiz adina. Hareketini kiniyoruz. Özür dilemesi gerek. Kanaatkarligini görmek isterim. Herkesin hatalari olabilir. Ama özür dilemesini de bileceksin en azindan. Kendini affettireceksin.

Iyi oyuncu oldugunu duyduk fakat geleli 6 ay oldu. Taraftarimiz daha fazla seyler bekliyor ondan. Durum bundan ibaret.....

TSKara61
17.11.2006, 21:37
Musampa napabilir bu durumda Ziya Dogana tabanca tutup beni oyuna sokmu desin?

bordoylamavi
18.11.2006, 13:36
bu yaptığı hareketle ilgili bir açıklama yapılması şart. yaptıysa yaptı yapmadıysa yapmadı gibi. bu tarz hareketler bizim şehrimize yakışmaz yaptıysa da ağır ceza gerektirir. karşındaki taraftar cahil bile olsa seni kışkırtmış bile olsa sen bu camiayı temsil eden birisin farklı şekilde davranmalısın

Bahtiyar
18.11.2006, 14:11
Musampa napabilir bu durumda Ziya Dogana tabanca tutup beni oyuna sokmu desin?

güzel bi söz adam geleli altı ay oldu ama ziya nın yabancı takıntısı olduğunu da herkes biliyor. adamın hakkında nasıl yorumlar yapılıyor anlamıyorum daha bi eskişehir maçında 90 dk. oynadı.(fena da değildi.) bu zd. olduğu sürece hepsi gider.(ayman bize yeter.)

şu sivasa yenilmeyi o kadar istiyorumki sırf z.d. gitsin diye.(pireye kızıp yorganı yakmak gibi oluyor ama başka türlü gitmeceğide gerçek).

Şentürk
18.11.2006, 19:46
Kiki yakalandı!

Musampa'nın skandalları artıyor. Antalya maçı sonrasında taraftarla tartışıp el kol hareketi yapan Musampa için yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Kaldığı otele kız arkadaşını getiren Musampa'nın, Doğan'a yakalandığı söyleniyor. Kulüp yetkilileri de haftada 2 kez kuaför ve içki faturası getiren Musampa'nın ekstralarını ödememe kararı aldı.

TSKara61
18.11.2006, 21:30
Bi arada Yattara hakkındada böyle haberler çıkıyodu. Yok şu barda bu barda, şu kızlan bu kızlan böyle haberler sırf bize zarar veriyor. Medyanın oyunları.

subay
19.11.2006, 00:07
Musampa nin cok kaliteli oyuncu oldugunu biliyorlar, ve bu Istanbullu bizanslar korktugu icin adami yipratmaya calisiyorlar.

6Şafak Aydın1
19.11.2006, 00:18
Kiki yakalandı!

Musampa'nın skandalları artıyor. Antalya maçı sonrasında taraftarla tartışıp el kol hareketi yapan Musampa için yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Kaldığı otele kız arkadaşını getiren Musampa'nın, Doğan'a yakalandığı söyleniyor. Kulüp yetkilileri de haftada 2 kez kuaför ve içki faturası getiren Musampa'nın ekstralarını ödememe kararı aldı.

Büyük Medyamiz ! Ne kadar ugrassanizda,etsenizde,yazsanizda, cizsenizde her zaman her yerde EN BÜYÜK TRABZON.

TSKara61
19.11.2006, 06:43
Evet kıskandılar tabii Cimbomda Limonata, Kapuska, FBde Lugano, Deivid fos çıkınca bizimkilere saldırıyor İstanbul medyası

UğuR
19.11.2006, 06:56
Yarın oynamasını istiyorum ancak Ziya Hoca gene yedek çıkaracaktır.Eğer oynarsa bu maç patlama yapabilir.

Hüseyin Çümen
19.11.2006, 10:02
inadına oynatsın musampayı baksın neler yapıyo oynadımı

sismolog61
21.11.2006, 11:15
dün akşam yerel tvlerde nede güzel açıkladılar: adama 1 milyon 200 bin euro vermeye negerek vardı aynı şeyi kimi koysan 50 milyarada yapardı diye.kulubede oturacaksın sahaya çıkıncada yürüyeceksin bukadar para hemde peşin 50 milyara kim olsa aynı şeyi yapardı

frango
21.11.2006, 12:45
bu iş musampa ıle olacak deyılne bu ya 4 ay oldu hala hazırlanamadı yazık verılen paralara çok yazık

bordoylamavi
22.11.2006, 12:09
yani musampayla olmayacağı anlaşılıyor. adam bitmiş resmen bende ilk başlarda oynatılması taraftarıydım ama izlediğim kadarıyla sıfır

6Şafak Aydın1
22.11.2006, 14:31
Fener macina cikart Esek gibi oynasin. Ben onun yerinde olsam bu hoca ne kerizmis derdim herhalde.

Şentürk
22.11.2006, 15:40
Gönderin şu adamı
Trabzonspor’un tartışılan yıldızı Musampa nın teknik direktör Ziya Doğan’a “Ancak 30 dakika oynabayilirim”dediği ortaya çıktı...
http://www.takagazete.com/uploads/719_gonderingitsin.jpg
SULTAN GÜÇSÜZ!

11 yıl önce Ajax ta harikalar yaratan Musampa emeklilik ikramiyesi için geldiği Trabzonspor da halen gerçek fiziksel gücüne oluşamadığı için oynatılmadığı ortaya çıktı. 90’lı yılların yıldız futbolcusunun Teknik direktör Ziya Doğan’a “Ancak 30 dakika oynayabilirim”dediği öğrenildi.Taraftarların “SULTAN”lakabı taktığı eski yıldız son olarak Sivasspor maçında 68.nci dakikada oyuna girmiş 5 dakikalık uzatma süresi ile birlikte toplam 37 dakika sahada kaldı.

subay
22.11.2006, 16:10
Gönderin şu adamı
Trabzonspor’un tartışılan yıldızı Musampa nın teknik direktör Ziya Doğan’a “Ancak 30 dakika oynabayilirim”dediği ortaya çıktı...
SULTAN GÜÇSÜZ!

11 yıl önce Ajax ta harikalar yaratan Musampa emeklilik ikramiyesi için geldiği Trabzonspor da halen gerçek fiziksel gücüne oluşamadığı için oynatılmadığı ortaya çıktı. 90’lı yılların yıldız futbolcusunun Teknik direktör Ziya Doğan’a “Ancak 30 dakika oynayabilirim”dediği öğrenildi.Taraftarların “SULTAN”lakabı taktığı eski yıldız son olarak Sivasspor maçında 68.nci dakikada oyuna girmiş 5 dakikalık uzatma süresi ile birlikte toplam 37 dakika sahada kaldı.

Simdi bu haberi hangi gazete yazmis ve bu yazilanlara Allah askina inaniyormusunuz? Bu adam bence hala cok iyi bir futbolcu ama adami Trabzon dan korkutup sogutmaya calisiyor bazilari bana kalirsa.

Şentürk
22.11.2006, 16:13
haberi Taka da okudum,
Adam 3 ayda nasıl hazır hale gelemez!
ayrıca eskişehir maçı bu adamın 90 Dk. oynayamayacağını gösterdi bize,
bir şeyler var ama nasılsa kokusu çıkar!

xenit
22.11.2006, 16:28
!

Yukardaki arkadaşın nick`i sanırım Musampa için güzel bir yorum olmaya yeter...

Musampa olayı hem yönetimin ( Böyle bir oyuncuyu menejerler aracılığıyla aldığı için) hemde Ziya Doğanın ( Lazaroninin 1 ayda futbolcuları hazırlayamadığı için 3 ayda yetenekli bir oyuncuya form kazandıramadığı için) fiyaskosudur...

Musampadan önce takımı zarara sokan bu iki adam gitmelidir...

6Şafak Aydın1
22.11.2006, 16:56
:D :D ne güzel haber. Gercek olup olmamasini birak Zamanlamasi da harika.

hay1699
22.11.2006, 18:04
Gönderin şu adamı
SULTAN GÜÇSÜZ!

Kim sultan lakabı takmış bu adama?

Şentürk
22.11.2006, 18:06
Ajax'lı taraftarlar takmış.

Erdem Keser
22.11.2006, 18:17
ya halikaten yatmaya mi geldi bu adam bu takima hep ziyaya kiziyoz ama bakalim yeteri kadar hazir olmak icin gerekn calismalari yapiyomu bence devre arasi kesinlikle yollanmali takim iyice copluge dondu sanki millet yatmaya geldi bize

Hüseyin Çümen
23.11.2006, 14:52
ya halikaten yatmaya mi geldi bu adam bu takima hep ziyaya kiziyoz ama bakalim yeteri kadar hazir olmak icin gerekn calismalari yapiyomu bence devre arasi kesinlikle yollanmali takim iyice copluge dondu sanki millet yatmaya geldi bize

gereken çalışmaları yapmıyosa suçlu ziya hocadır ozman çalıştırsın adamı ben bikaç maçta oynadığında beğenmiştim adamı oynatmaa oynatmaa köreltti yazık

kingfisher
23.11.2006, 16:45
bu adamın burda işi yok bence, adamın tarzı bize göre değil sahada çok pasif, adam kovalamıyo adamın arkasından bakıyo trabzonsporun oyuncusu değil

Erdem Keser
23.11.2006, 17:17
abi hep ziyaya kiziyozda bakalim kendisi gereken ozveriyi gosterebiliyormu hazir olsa oyantir heralde ama bu adam yatmaya geldi belli insan 15 haftada hazir hale gelmezmi ya

6Şafak Aydın1
25.11.2006, 22:13
forma ugruna bir mac öncesi agladigini hatirlarmi ? Eger nasibimse bu soruyu kendisine soracagim.

cevabi zaten böyle böyle demeyin cevaplarken o yüz ifadesini görmeyi arzularim. Eger Rabbim nasib ederse....

Özkan Uludag
26.11.2006, 04:45
Musampa!!! I am from Germany and I know you since Ajax!!!! It does to me for you wrong which you suffer in such a way must, but the problem is this coach has never with as good players as you trained!!! It does not know you and it does to me internally pain if I you to sit in such a way there sees!!!! But none ensures here in Germany knows all as good you still is and stop to towards through!!! The coach is soon away none ensures!!!! With beautiful greet

TSKara61
26.11.2006, 06:05
abi hep ziyaya kiziyozda bakalim kendisi gereken ozveriyi gosterebiliyormu hazir olsa oyantir heralde ama bu adam yatmaya geldi belli insan 15 haftada hazir hale gelmezmi ya

Hazır olmadığını nerden biliyorsun? Antremanlarınımı izledin?

sweetrose
26.11.2006, 08:45
Son maçlarda performansı yüksek diyebilirim fakat sakatlıktan önceki performansına değil..

Erdem Keser
26.11.2006, 12:49
Hazır olmadığını nerden biliyorsun? Antremanlarınımı izledin?
hocaya 30 dakika oynayabilirim diyen adam sence hzirmidir yada kafasindaki dusunce nedir adam dupeduz yatmaya gelmis eger hazir olsaydi yada gereken ozveriyi gosterseydi 15 haftada hazir hale gelmezmiydi bu adam hala bunlardan medet umuyoruz

firidin61
26.11.2006, 14:35
hocaya 30 dakika oynayabilirim diyen adam sence hzirmidir yada kafasindaki dusunce nedir adam dupeduz yatmaya gelmis eger hazir olsaydi yada gereken ozveriyi gosterseydi 15 haftada hazir hale gelmezmiydi bu adam hala bunlardan medet umuyoruz

hocaya böle bi kelam ettigini nerden biliyosun?söylerken yanındamıydın_???
bütün demeçlerinde 11 de oynamak istedigini,yedek kalmaktan hoşlanmadıgını söyleyen bir oyuncu hocasına neden böyle bi kelam etsin!!arkadaslar bu adam daha 30 yasında yani nerden baksanız prof. futbol hayatının bitimine 5 6 yıl var neden bundan sonraki futbol hayatını dolayısıyla alacagını ücretleri elinin tersiyle itsin???bu takımdan kovularak giden bi musampa hangi takımda forma giyebilir_???Katardamı???

ayrıca eskişehirspor maçını dikkatli izleyen arkadaşlarım bi şeyi gözünden kaçırmamıslardır!!!o da musampanın ilk 15 dk bocaladıgı,sonra geri kalan 75 dk lık sürede sürekli performansını arttırdıgıdır!!!!Burada çıkartılacak sonuçsa çok basittir!!!bu futbolcunun kondüsyonu yerindedir...(bunu 90 dk da sürekli üzerine koyarak oynadıgından anlayabiliriz...oysa kondüsyonu yetersiz futbolcu dk lar ilerledikçe oyundan düşer.....peki eskişehir maçını izleyen arkadaslarıma soruyorum 90 dk boyunca performansı düstümü yoksa dk lar ilerledikçe daha mı iyi oynamaya basladı?)
fakat bi gerçek varki oynamaya oynamaya saha içinde nerde duracagını bile kestiremez durumdadır!!!tek ilaçsa sürekli oynatıp takıma alışması saglanmalıdır!!!

ben 3 maç sürekli 11 de oynatılmıs MUSAMPA nın 4. maç sahanın en iyisi olacagına eminim!!!!

Ama bunu düsünebilicek hoca nerdeeeeeeee????.....

Remzi
26.11.2006, 14:37

o lafı ziya dedi 30 dakikadan fazla oynayamaz diye ama ne haltsa 10 dakika zor oynatıyo adamı.Doğru dürüst bi izleyemedik adamı

subay
26.11.2006, 15:06
hocaya böle bi kelam ettigini nerden biliyosun?söylerken yanındamıydın_???
bütün demeçlerinde 11 de oynamak istedigini,yedek kalmaktan hoşlanmadıgını söyleyen bir oyuncu hocasına neden böyle bi kelam etsin!!arkadaslar bu adam daha 30 yasında yani nerden baksanız prof. futbol hayatının bitimine 5 6 yıl var neden bundan sonraki futbol hayatını dolayısıyla alacagını ücretleri elinin tersiyle itsin???bu takımdan kovularak giden bi musampa hangi takımda forma giyebilir_???Katardamı???

ayrıca eskişehirspor maçını dikkatli izleyen arkadaşlarım bi şeyi gözünden kaçırmamıslardır!!!o da musampanın ilk 15 dk bocaladıgı,sonra geri kalan 75 dk lık sürede sürekli performansını arttırdıgıdır!!!!Burada çıkartılacak sonuçsa çok basittir!!!bu futbolcunun kondüsyonu yerindedir...(bunu 90 dk da sürekli üzerine koyarak oynadıgından anlayabiliriz...oysa kondüsyonu yetersiz futbolcu dk lar ilerledikçe oyundan düşer.....peki eskişehir maçını izleyen arkadaslarıma soruyorum 90 dk boyunca performansı düstümü yoksa dk lar ilerledikçe daha mı iyi oynamaya basladı?)
fakat bi gerçek varki oynamaya oynamaya saha içinde nerde duracagını bile kestiremez durumdadır!!!tek ilaçsa sürekli oynatıp takıma alışması saglanmalıdır!!!

ben 3 maç sürekli 11 de oynatılmıs MUSAMPA nın 4. maç sahanın en iyisi olacagına eminim!!!!

Ama bunu düsünebilicek hoca nerdeeeeeeee????.....

Yoooo Ziya bey yanlizca kadrolu memurlari oynatir Hasan Hüseyin gibi.

Erdem Keser
26.11.2006, 15:17
Gönderin şu adamı

SULTAN GÜÇSÜZ!

firidin kardes bana soylemedi 30 dakika oynayabilecegini ama anlasilan sana soylemis cok ozverili oldugunu ve oynamak istedigini

yalnizefe
26.11.2006, 16:04
geldiği gunden berı maclarda olmayan bır adamı aldık.ne işe yarıyor merak edıyorum

6Şafak Aydın1
26.11.2006, 17:50
seninde saclarini keserim ha . Kendine gel artik . Ziya Hoca keriz degil antrenmanlarda hirs yap al formani .

Tevfik Kılıç
26.11.2006, 18:42
İyi bir teknik direktör musampa'yı bir ayda 90 dakika oynar hale getirirdi.çünkü musampa'nın futbolculuğunu tartşmak abesle iştikal olur.

Remzi
26.11.2006, 22:28
Oyuna girdikten sonra bence çok iyi oynadı

subay
26.11.2006, 22:29
Bana göre cok iyi oynadi. Ilk 11 de kesinlikle oynamasi gereken bir oyuncu.

Murat61
26.11.2006, 22:32
aynene super oynadı bence bunu oynatmayıp mustafa keceli denen acur u oynatanın allah her turlu belasını versin

geronimo_61
26.11.2006, 23:43
valla beraber maç izlediğimiz bir adamın şu sözü çok anlatıcıydı herşeyi

bu muşamba değilmiş lan topçuymuş
bu adamı niye oynatmadılar ki?

katılıyorum dedim
boynum bükük

CeSS
26.11.2006, 23:46
Geldiginden beri oynadiği en iyi maçtı.

İlk 11 de olsa farklı olurmuydu. Sanmıyorum. Gol atacak bir halimiz yoktu. Volkan Bir hata daha yapmadı malesef.

BOZOHAN
26.11.2006, 23:47
bence iyidi oyuna geç girmiştir hiç önemli değil hocvanın tercihidir.

Özge
26.11.2006, 23:50
oyuna girdikten sonra elinden geleni yaptı

firidin61
27.11.2006, 00:29
valla yazıkya böle bi futbolcuya sahibiz ama ısrarla''senden yararlanmayacagız kardesim''diyoruz...

ben senin futbolu çok beyeniyorum musampa!!!sen bu takımda top oynayabilecek kapasitede olan 5 6 futbolcudan birisin.......

agahozlu
27.11.2006, 00:31
oyuna girdikten sonra iyi performans gösterdi.

no NAME
27.11.2006, 00:54
espri NTV'de Rıdvan'dan:...........
ya olurmu böyle şey, bir futbolcu nasıl olurda 4 ayda ancak 20 dk oynayacak hale gelir. bu adam bir şekilde aktif futbolcu. ben 4 ay çalışacak olsam sahaya çıkar oynarım.
ilahi rıdvan, iyi espiriydi.
selam ve hürmetle.

bordoylamavi
27.11.2006, 01:07
beş para etmez maalesef muşamba esprilerini unutturdu ama oynamayarak. nerden buluyoruz böyle adamları anlamıyorum

MrbLack
27.11.2006, 01:37
Oyuna girmeden önce de kendisine güvenim vardı.Gİrdikten sonra da güvenimi boşa çıkarmadı.Gerçekten de gerektiği gibi oynadığını düşünüyorum

EyüpKILIÇ61
27.11.2006, 02:16
bence szymekten daha iyiydi...Çok güzel oynadı...ayağına gelen topların hepsini olumlu kullandı...

yaranozlu
27.11.2006, 02:43
ölüsü bile bu takımda oynar... marcelinhoların, keçelilerin ve ferhatların oynadığı takımda herkes oynayabilir. sen ve ben de....

eys_61
27.11.2006, 03:47
Kalitesi ortada,top ayağındayken etkili görünüyor ama sadece 10-25 dakikalığına.Kendine gelmesi lazım acilen,yoksa ısrar etmenin hiç anlamı yok gençlerin önü açılsın bari

My
27.11.2006, 06:28
Ahada buraya yazıyorum. Ziya DOĞAN bu adamı 2 devreye gönderip bizde futbolcular bölümüne Ayman'ı yazarız.

AKSOY_61
27.11.2006, 12:02
2 veya 3 maç ilk 11 de oynaması lazım
ondan sonra iyi veya kötü futbolcu olduğu hakkında konuşuruz

Ali Sırrı
27.11.2006, 12:12
Bir adamı maçta oynatmadığın sürece o futbolcu hakkında nasıl yorum yapabiliriz ki? Son 15-20dk da mı? O süre içinde adam maça mı ısınsın yoksa iş mi yapsın. Ziya cem'i harcadığı gibi bu adamı da harcıyor.

subay
27.11.2006, 13:33
Bir adamı maçta oynatmadığın sürece o futbolcu hakkında nasıl yorum yapabiliriz ki? Son 15-20dk da mı? O süre içinde adam maça mı ısınsın yoksa iş mi yapsın.

Yorum yapanlar cooook. Musampa fos cikti, yok bilmem bes para etmez diyenler cok. Yazik. Adam bence 3-4 mac ilk 11 de oynasa ileride cok yararli olacak.

Bahtiyar
27.11.2006, 13:36
Yorum yapanlar cooook. Musampa fos cikti, yok bilmem bes para etmez diyenler cok. Yazik. Adam bence 3-4 mac ilk 11 de oynasa ileride cok yararli olacak.

ben o yorum yapanları tipini beğenmedi diye düşünüyorum. çünkü adam geldi geleli bi maç oynamadı

Şentürk
27.11.2006, 13:55
hani bazı yabancı futbolcular Türkiyeyi tatil yeri olarak görüp geliyorlarya ,malesef musampa da öyle güzüküyor!

sortom
27.11.2006, 14:00
Adam bi kere oyuna ne zaman girse topla oynamaya çalışıyor olumlu pasları oynadığı kısa sürede marcelinhodan çok daha iyi.Sıkılıyorum ya artık hücum oynayalım da yenilelim fener maçının 2.yarsında nasıl saldırdıysak he maçta öyle saldıralım musampada oynasın marce de iyilşince yattarada ersen de umut da
EN İYİ SAVUNMA HÜCUMDUR

kudu_61
27.11.2006, 14:01
Adamın tipi de futbolcu boşversenize topu alışı bile teknik kafaya çıkışında asalet var oynasa iş yapar ama ziyanın yanında kim oturucak a zaman eğer ziya bu adam hazır değilse tek suçlusu sensin

sortom
27.11.2006, 14:04
Abİ Oynasin Oda Oynasin Ne Kadar HÜcum Cu Varsa Oynasin Hatta Hamİ Gelsİn Oda Oynasin Dursun Defanstan FÜzulİ Adamlar OynayacaĞina Oynasin TopÇu Bu Ya TopÇu Karpuz Mu Kİ Yata Yata Olsun

marcelinhos100
27.11.2006, 16:27
mysampa oğlum vur şu keli ziyayıda hem bizi hem kendini kurtar biz bakarız seni içerdee

canibus
27.11.2006, 18:30
bu adam yerinden kalkmaya üseniyor, aurelioyu o tutuyordu nasil kacirdi yedik gölü. Yedigimiz ikinci gol ufukhan ve MUSAMPA nin hatasidir. Bir iki iyi hareket yapmis olabilir ama kafa toplarina cimiyor, topu sektiriyor ve son dakikada serbest vurus kullaniyoruz herkez ceza alaninda musampa ortada geziniyor.

halil ibo
27.11.2006, 18:35
Oynadığı kısa sürelerde bekleneni veremedi.Fakat ben T.D.olsam sürekli oynatırdım.Çünkü maalesef oynayanların kalitesi ve katkısıda ortada.Belki sürekli 11'de oynadığında bekleneni verebilir diye düşünüyor insan.Kimbilir belki de...

Samet Metin
27.11.2006, 18:37
UMUT,ERSEN,OMAR RIZA,MUSA KÜÇÜK,MUSTAFA KEÇELİ,KİKİ MUŞAMBA, FATİH AKYEL DEFOLUN TRABZONUMDAN!!! SİZ YOKKEN HERŞEY ÇOK GÜZELDİ...

TSKara61
27.11.2006, 21:34
Takımda futbolcu kalmadı aga naptın

@FLU
27.11.2006, 21:38
UMUT,ERSEN,OMAR RIZA,MUSA KÜÇÜK,MUSTAFA KEÇELİ,KİKİ MUŞAMBA, FATİH AKYEL DEFOLUN TRABZONUMDAN!!! SİZ YOKKEN HERŞEY ÇOK GÜZELDİ...

katılıyorum yalnız marcelinho ve yönetimi de ekleyelim bu kadroya bence de gitsinler sadece umut kalabilir

Emre B.
27.11.2006, 22:53
Bir 90 dakika oynadığını göremedik.

Sacit
27.11.2006, 23:41
ziyanın taktiğine uymuyor 3 ön libero savunmaya gömülmeli 2 kişi gol aramalı ve takım gol yememek için büyük çaba sarfetmeli . ooo musampa öyle bi oyuncu değil ondan oynamıyor kondisyon hikaye

mustafa08
27.11.2006, 23:44
Musampa yi degerlendirmek icin onun bir kac macta 90 dakika oynamasi lazim. Adam son 20 dakika da giriyor maca. Bence dün maca girer girmez olumlu seyler yapti. Bence Ziya Hoca son 2 macta ilk onbirde sans vermesi lazim. Bu Adami süslük almadik. En azinda bi denesin, yorulursa yine cikarirsin. Bence Marcelinho yu bu dinleridip musampa yi oynatmasi lazim ilk onbirde..
Birde dikkatimi cekti. Ziya Hoca Musampa yi hic asil yerinde, yani Sol Kanat da kullanmiyor. Hep Orta saha ya aliyor. Bence bi sol tarafta oynatmasi lazim.
Bu Adam bize faydali olacaktir ama ILK ONBIRDE OYNAMASI LAZIM, ZIYA HOCA DUY SESIMIZI :-)

bordox
27.11.2006, 23:49
Bu adamdan fazla bir şey beklemek hayal olur.Benim tahminim devre arası Ziya Doğan Marce,Simek ve Musampa'yı gönderir.Yerlerine daha iyisi alınır mı bilemem.Bu halleriyle Trabzonspor'da oynayamazlar.
Ziya Doğan'ın bu kararına saygı duyarım ayrıca.Bunları göndersin ardından kendide giderse büyük hizmeti olur Trabzonspor'a.

bordoylamavi
28.11.2006, 09:59
gerçekten siz yokken herşey daha güzeldi. ama bu futbolcular da zorla gelmedi Trabzona bunları getirenler bu işi gerçek sorumlusu

bordobluex
28.11.2006, 10:45
Musampa Fener maçında az süre aldı, güzel top oynadı.
Ayağına top da yakıştı, üzerine forma da.

cınar#7
28.11.2006, 14:56
fener maçında çok iyi oynadı aptal ziya bursa maçında ilk 11de oynatması gerek musampayı

Özge
28.11.2006, 17:04
bencede bursa maçında ilk 11de oynaması gerek fakat ziya doğanın oynatacağını pek sanmıyorum

champions
28.11.2006, 17:07
üflesen düşecek gibi duruyo bari son 2 maç 11de oynasada görsek neler yapabiliyo mümkün olduğunca kaleye yakın olması lazım isabetli şut çekebiliyo

marcelinhos100
29.11.2006, 21:54
kardeş musampa kaliteli topçu hoca kaç kez şans verdi yattara gibi bunu da oynatmıyor benece girdiği maçlarda hiç de fena degildi sol açık oynamalı ya arkadaşlar kötü kötü de keçeliden de mi kötü yazık ben başkan olsam ziyaya ültimatom veririm bu adam oynayacak diye

BDiler61
29.11.2006, 21:56
bence fener maçında çok iyi işler yaptı aurelio yu kaçırması dışında artık ilk 11 oynaması lazım

Burak
29.11.2006, 22:05
Musampa oyuna gırınce harbıden renk gelıo oyuna :D

saka 1 yana adam kalıtelı , kuması ıı bellı edıyor ama zaman yetmıyor daha ııyısıne

marcelinhos100
29.11.2006, 22:08
abi bagırsan taraftar musampa diye ilk dakikadan itibaren keçeli kim abi bu hoca halen taraftar arkamda diyor

pReN@_61
29.11.2006, 22:18
febe maçında çok iyi oynadı bence....

topalkaplan
30.11.2006, 13:41
kel ziya yine gider iki yıl sonra tekrar gelir
-muampanın mantalitesi değişmiştir
der ozaman görürsünüz musampayı şimdi merak etmayin

ahmetto
30.11.2006, 14:53
bursa maçında ilonbirde başlamasını diliyorum

DELETE
30.11.2006, 19:28
aga bıktım yaa ben bu ziyadan musapaya kaç maç sans verdi.Yattaraya yaptığını bunada yapıo

DELETE
30.11.2006, 19:29
musampa oynamıcakta kim oynıcak

AKSOY_61
01.12.2006, 12:09
Fener maçının tam özetini izledim bu adam harbidende ilk 11 de rahat oynar
marceyi ortaya al musampayı sol kanata arkasınada adam gibi sol bek koy
sol taraf çözülmüş olur
musampa şimdiye kadar 3 veya 4 maç 15'er dakikada oynayıpta fener maçında sahada böyle oynuyorsa ilk 11 de 5 ..6 maç oynarsa tam süper olacak:D

marcelinhos100
01.12.2006, 13:46
üç ay oldu arkadaş musampa halen yok taraftarda bagırmıyor ziyaya oynat diye adamı son 20 dakika oynatıyor hemde musampayı keçeli kesiyor bu adamı oynatttttttttttttttttt ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan:mad:

waitingfor7.
01.12.2006, 15:25
vala musampayı ben çözemedim.

tek bildiğim dünyanın en geç forma giren oyuncusu olduğu.

mart ayına hazır olacağı söyleniyor:D

sarman61
01.12.2006, 16:16
Yahu bu adaım koy kanada bak nasıl oynuyor bence çok kaliteli oyuncu. Çok iyi vucut çalımı yapıyor. Ama sen bunu hocaya anlat. Ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum bu adamı.

Özge
01.12.2006, 18:35
bu akşam 90 dk oynasada görsek

OLCAY ÇAKIR
01.12.2006, 18:39
oynamalı..bu kalitede biri artık 90 dakika sahada olmalı..
birde formanı hep şortun içine sok kardeş..öbür türlü kilolu gözüküp,idmansız yorumları artıyor..

Semih Kırsüleymanoğlu
01.12.2006, 19:49
bu ziya yine yedek oynaticak herhal.... yuh artik ya! Bu adami biz galiba hic ilk 11de göremicez!

Özge
01.12.2006, 22:07
tek başına oynuyo bu akşam bi de bu adamı oynatmıyo ziya hoca

Cafer KILIÇSOY
01.12.2006, 23:00
Teşekkürler Ufukhan. Böyle devam

Özkan Erdem
01.12.2006, 23:05
Banko ilk 11..

Özge
01.12.2006, 23:11
gerçekten bugün çok iyi oynadın hem defansa geldin hem ileriye gittin tebrik ederim

Selçuk Baki
01.12.2006, 23:15
şu adamı kaç haftadır yanında oturtuyorsun birkez daha yazıklar olsunn....

subay
01.12.2006, 23:24
Daha iki hafta önce demiyormuydu ZD bu adam 30 dk ancak oynar?? Adam 90 dk herkesten iyi oynadi, oynadikca da acildi. Banko ilk 11, yattara da gelsin 2. yariya insallah firtina gibi girecegiz. Ve TS iki forvetle oynamali, bugün yine gördük.

Gürkan
01.12.2006, 23:24
her gecen gun ıyıye gıdıyor. kalıtesını gostermeye basladı.

Selman
01.12.2006, 23:28
Teşekkürler Ufukhan. Böyle devam

:D Herkes sıyırdı yahu.Abi karıştırdın burası Musampa'nın başlığı.:)

Hem Ufukhan'a niye teşekkür ediyorsun onu da anlamadım.Çağdaş ve Ferhat ile takımın en kötüsüydü.Bir de unutmadan Murat Ocak.

Musampa'ya gelince oldukça iyiydi.En azından Marce'den bin kat iyi...

OKTAY YILMAZ
01.12.2006, 23:30
şu adamı kaç haftadır yanında oturtuyorsun birkez daha yazıklar olsunn....
Eğer Ziya defolup gitmez ise bu adamı yollayacak biliyorsun değilmi?

AKSOY_61
01.12.2006, 23:44
ziya sen bu adamımı oynatmıyodun
hasanı ve feratı bu adamdanmı daha iyi görüyodun
yazık ya !!!

6Şafak Aydın1
01.12.2006, 23:56
oynadikca kendine geldi ve Umutla birlikte takimin en iyisiydi. BU ADAM COK IS YAPAR.

agahozlu
01.12.2006, 23:57
çok iyiydi bugun helal olsun mükemmeldi.

Bahtiyar
02.12.2006, 00:03
ya bu adam haftalardır nasıl yedek ziya ban anlatsana bu akşam takımın en iyisiydi. hırs mücadele hepsi var adamda ferhatın, keçelinin nesini gördük kel ziya yaktın bizi.

Fatih Ersoy
02.12.2006, 00:16
Buraya yazıyorum bu adam 2 yarı lige müthiş girecek tek eksiği kondüsyon. Teknik ve ofansif düşünce mükemmel..

En az 5 tane marce eder... ( bu haliyle bile)

Halit Aydın
02.12.2006, 00:24
90 dk oynayacagını gösterdi...

Egemen
02.12.2006, 00:50
sende kal kardeşim. senden daha iyisini alamazlar nasılsa.

TSunami
02.12.2006, 02:44
seni 15 maçtır oynatmayanlar utansın.

gerçekten iyi oynadı. eee adam o kadar hazırlandı da

My
02.12.2006, 05:49
Ha bu adamı kenarda oturtuyordu hoca düşünün yani futboldan ne kadar anlıyor.

champions
02.12.2006, 09:58
marcelinhoyu gördükçe buna da şükür diyorum en azından sezon sonuna kadar kalabilir

Sevgi
02.12.2006, 10:02
Ziya Doğan, DEFOL git artık, bırak yakamızı, bırak futbolcularımızı DEFOLLLLLLLL.

bu adama 5 ayda sadece yürü desen hazır olurdu ki gördük gayet hazır.

EmrahYalçınalp
02.12.2006, 10:29
Zaten Ziya Doğan'ın mentalitesini bir türlü anlayamadığında kafanın çalıştığını ve iyi bir topçu olduğunu anlamıştım ben. Ama o kadar çok top tutma ayağında, sağa sola top atma. Mazallah Ziya "teknik" beller seni, yine kulübede çürürsün...

corleone
02.12.2006, 11:24
ziya hoca bu adam bir haftada mı hazır duruma geldi? geçen hafta niye 20 dakika oynadı? bu sorulara cevap ver lütfen...

mustafa08
02.12.2006, 13:41
ben Musampa yi begendim. Umut la beraber Takimin en iyisiydi. Ve bence hazir duruma gelmis gibiydi bence. 90 dakika kostu..Ikinci yari firtina gibi eser bence sol tarafta.Ach bide Yattara gelsin takimi o zaman görün.
Musampa bir kac harika hareketler yapti macta. ama Ziya hoca neden oynatmadi kiki yi madem hazirdida?
Bence haftaya Marcelinho yu Külübeye cekip Musampa yi da sol tarafa cemesi lazim.Orta ya da Szymek girmesi lazim

Özge
02.12.2006, 13:44
bu adam hani hazır değildi her pozisyonda defansa geldi maçın son dakikasına kadar koştu

Özkan Erdem
02.12.2006, 13:58
Şerefsiz gazeteler öyle bir yazmışlar ki sanki döküldü musampa, yok fırsat tepmiş, yok çok kötüymüş.. Adam sahanın en iyisiydi belki de..

Murat'
02.12.2006, 13:59
dün bana kalırsa kötünün iyisiydi.......ama bu takımda iş yapar gibi görünüyor

DELETE
02.12.2006, 17:58
adam kosuyor taa nerden defansa geliyor gayret ediyor.. bide ziya diyor hazır değilmis..

OLCAY ÇAKIR
02.12.2006, 18:24
Umut özellikle inanılmaz işler yaptı ama çok yalnız kaldı...
musampa ilk 90 dakikasında takımın en iyi ikinci ismi oldu..

şimek olsaydı yanyana oynamayacaklardı,şimekin yerine oynadı..ah ziya.!

Emiroğlu
02.12.2006, 20:00
Zaten Ziya Doğan'ın mentalitesini bir türlü anlayamadığında kafanın çalıştığını ve iyi bir topçu olduğunu anlamıştım ben. Ama o kadar çok top tutma ayağında, sağa sola top atma. Mazallah Ziya "teknik" beller seni, yine kulübede çürürsün...

Ah ziya hoca ahhhhhhhhhhhh !!!!!!!!!!!!

Görmüyo musun göbekte adam oyunu nasıl tek paslarla rahatlatıyor...

Görmüyo musun ileri çıktığı zaman golü düşünüyor ! Hani senin uzun boylu kaptanının,vaz geçemediğin,kimsede vaz geçemez dediğin adamın yapmadığını yapmaya çalışıyor !

Görmüyo musun sağ beke bile gelip defansına yardım ediyor !

Fiziğini görmüyo musun !

90 dakka koştuğunu görmüyo musun ?

Herhalde görmüyosun !!!!!!!

Can basten
02.12.2006, 20:45
Topu ayağına aldığı dakikalarda bir zamanlar iyi topçu olduğunu gösterdi...:D

Erdinç Barutçu
02.12.2006, 20:54
Rıdvan hocanın dediği gibi kumaşı iyi ama zamana ihtiyacı var.Klas hareketleri var.Sanırım Ziya Hoca, Yattara takıma katılınca Gökdenizi ve Musampayı birbirlerine yakın oynatacak.O zaman daha çok iş görecek.

Club_61
02.12.2006, 21:02
Sana helal olsun elinden geleni yapmaya calistin ...

adherent_1
02.12.2006, 22:58
Arkadaşlar; bir Ziya Hoca klasiği sona erdi ve hele şükür Musampa ilk onbirde yer aldı. Haftalardan beri orta sahada adam gibi pas yapabilecek oyuncuya ihtiyacımız olduğu halde inatçı Ziya bu adamı oyuna hep son bölümlerde almıştır. Dikkat edin takımın gole ihtiyacı olduğu anda bile Ziya Hoca oyuna hala Ferhat'ı alma uğraşında. Yav zaten kaybedecek hiçbir şeyimiz yok; Ersen'i hangi mantıkla dışarıda tutuyorsun sen be adam? Musampa inşaallah daha iyi olacak ve ilk onbirde kendisine devamlı yer bulacaktır. Şu andaki haliyle bile takımda banko oynayacak bir isimdir. Bizim onun gibi profosyenel oyunculara her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Pas yüzdesi yüksek ve mücadeleci bir oyuncu. Bir de şut çekme yeteneğini geliştirirse bize çok faydalı olacaktır. Ah birde yaşı daha küçük olsaydı... Her neyse! Bursaspor maçında Umut ve Stepanovla birlikte sahanın en iyisiydi diyebilirim.

Çetin
03.12.2006, 05:36
Az ye be kiki az ye.

Özge
03.12.2006, 15:40
Musampa'nın daha önceden ilk 11 de oynamaya başlaması lazımdı

AKSOY_61
03.12.2006, 16:11
havaalanında yaşanan olaylardan dolayı marcelinho stephanov ve musampa çok korkmuş .olayları telefonla yakınlarına söylemişler.
inşallah kaçmaz bu adamlar:D

ergin cesit
03.12.2006, 16:22
Zİya Bu Adami Oynatmayarak Mutlu Oldun Mu Egolarini Tatmİn EdeceĞİn Yer DeĞİl Trabzon Bunu İyİ Bİl Haddİnİ De

bordoylamavi
03.12.2006, 23:06
havaalanında yaşanan olaylardan dolayı marcelinho stephanov ve musampa çok korkmuş .olayları telefonla yakınlarına söylemişler.
inşallah kaçmaz bu adamlar:D
biz tazminat ödemeden onlar kaçsa daha iyi olur:atki:

marcelinhos100
04.12.2006, 12:28
GEL DE GÖNDER!ZOR GİDER
Trabzonspor'da bekleneni veremeyen Musampa'nın gönderilmesi zor görünüyor. Yıllık 900 bin EURO'ya imza atıp, bu paranın yarısını da peşin alan siyahi oyuncunun, gönderilmesi halinde sözleşmesindeki tazminat maddesi nedeniyle 2 milyon EURO daha alma hakkı bulunuyor. Bu tazminat yönetim ve Doğan'ın elini kolunu bağlıyor.
SZYMEK GİDİCİ
Musampa'nın bu nedenle kalma ihtimalinin yüksek olduğu belirtiliyor. Buarada Szymkowiak ve kaleci Jefferson'ın gönderilmesi fikrinin benimsendiği, devre arasında iki oyuncu ile de yolların ayrılacağı ifade edildi. Bordo-Mavililer, Jefferson+para ile Martinez'i Sakaryaspor'dan almayı planlıyor.

AKSOY_61
04.12.2006, 12:58
GEL DE GÖNDER!ZOR GİDER
Trabzonspor'da bekleneni veremeyen Musampa'nın gönderilmesi zor görünüyor. Yıllık 900 bin EURO'ya imza atıp, bu paranın yarısını da peşin alan siyahi oyuncunun, gönderilmesi halinde sözleşmesindeki tazminat maddesi nedeniyle 2 milyon EURO daha alma hakkı bulunuyor. Bu tazminat yönetim ve Doğan'ın elini kolunu bağlıyor.
SZYMEK GİDİCİ
Musampa'nın bu nedenle kalma ihtimalinin yüksek olduğu belirtiliyor. Buarada Szymkowiak ve kaleci Jefferson'ın gönderilmesi fikrinin benimsendiği, devre arasında iki oyuncu ile de yolların ayrılacağı ifade edildi. Bordo-Mavililer, Jefferson+para ile Martinez'i Sakaryaspor'dan almayı planlıyor.

valla bencede musampa kalsın
sakaryadan martinezi alamayız vermez adamlar
zaten talipleri arasında fener ve bjk de var

Fatih
04.12.2006, 13:04
musampa her geçen gün daha i oynuyo bide asıl mevkisi olan sol açıkta oynsa

Facciolo
04.12.2006, 16:51
Oyun kurma,top dağıtma vb. görevler ona verilmeli, ayağına hakim bi oyuncu.Hem ofansta var hem defansta mücadele ediyor. Marcelinho nun görevi bu ama sahayı enlemesine dolaşmaktan başka bi şey yaptığı yok.

cınar#7
06.12.2006, 15:25
bursa maçında süperdi sahanın en iyisiydi bide ziya gerçek yeri olan sol kanatta oynatsa Kikiyi cok daha iyi olur,boyle oynarsa takımda kalır

Mustafa Mahmutoğlu
06.12.2006, 20:28
ziyanın bu adamı daha iyi değerlendirmesi lazım..

AKSOY_61
08.12.2006, 01:36
musampayı görünce yamyamlar aklıma geliyo:D
seviyorum bu adamı ya
inşallah daha iyi olur

Gürkan
08.12.2006, 10:00
musampayı görünce yamyamlar aklıma geliyo:D
seviyorum bu adamı ya
inşallah daha iyi olur

dur şimdi ya.

2. bir may vakası olm asın.

Burçak
08.12.2006, 11:56
dün akşam yerel bi kanalımız olan Mavi Tv de spor programının sonunda bi skeç yapmışlar.
ilk önce Musampadan bi kaç görüntü verdiler.
sonrada sahtesi çıktı meydana. adamı boyamışlar. ama çok orjinal olmuş :) menejeriyle musampayı gösteriyo güya.
Musampa telefonda konuşuyor o sırada
_ooo mama naber
...
_ben çok iyi Oynamadan para almak.
...
_ burası çok güzel olmak
...
_ hamsi yemek bol bol köfte çok güzel..

derken akçaabatta Nihat usta ya gidiyolar

Nihat usta: idmanları iyi geçiyo heralde baksana göbeğe!! sen daha önce kebapçımıydın?
Musampa: oo ben ense Trabzon
Nihat usta: nezaman oynamayı düşünüyorsun
Musampa: hoca oynatmak ben oynamak vs.. diye devam ediyo. :)

ii gönderme yaptılar akşam

cınar#7
08.12.2006, 18:14
dün akşam yerel bi kanalımız olan Mavi Tv de spor programının sonunda bi skeç yapmışlar.
sonrada sahtesi çıktı meydana. adamı boyamışlar. ama çok orjinal olmuş :) menejeriyle musampayı gösteriyo güya.
_ooo mama naber
...
...
_ burası çok güzel olmak
...

Nihat usta: idmanları iyi geçiyo heralde baksana göbeğe!! sen daha önce kebapçımıydın?

:D :D çok guzel yapmışlar ama son maçlarda çok istekli oynadı,koştu parasının hakkını werdi yani:)

nemo_61
09.12.2006, 00:26
ikinci yarı solda musampa sağda yattara(eğer ziya oynatırsa)heyyyt be kanatlara bak..avrupada yok valla

Emre B.
09.12.2006, 01:01
http://www.youtube.com/watch?v=ZXB4ZQfSFMA&NR Bu video mu?

Running Wild
09.12.2006, 01:09
_ooo mama naber
...
...
_ burası çok güzel olmak
...

*** İstanbul' da yaşadığım için o yerel programı syretme fırsatım olmadı maalesef. Ama çok güzel yapmışlar belli ki:) Ama benim tahminim, Musampa' ya değil, Ziya Doğan ve Yönetim' e gönderme yapmışlar sanırım;)

Özgür Öztürk
09.12.2006, 01:24
Güzel yapmışlar gerçekten. Mesajı almak isteyen almıştır. ;)

Burçak
09.12.2006, 11:52
hah çok yaşa bu işte. herkes izlesin :)

AKSOY_61
10.12.2006, 19:33
maça girince oyunun seyrine yaptığın etkiyi sittin sene feratla hasan yapabilicekmi acaba

canim TS
10.12.2006, 19:44
maca girdi dakika 79, iki kisigi calimlayip pasini verdi, ondan sonra yine iki üc kisi calimlayip az daha 4 golu atiyordu, olmadi. Bana göre cok kaliteli bir oyuncu, her macta 20 dakika oynicak oyuncu degil.

Musampa kalsin, ama bazilerin mentalitesini uymuyor malessef.

firidin61
10.12.2006, 19:59
ya yeminle anlayamıyorum..bi oyuncu 11 e girmek için saha başka ne yapmalı!!??bu adam sonrada girdigi maçtlarda iyi oynamadı mı_?kupa maçında 90 dk oynadı hangimiz kötü diyebiliyoruz???onun pozisyonunda oynayanlar çok iyide mi bu adamın vasatın üzerinde ki performansı göz ardı ediliyor???

ya yemin ederim anlayamıyorum....KAFAM BASMIYO Bİ TÜRLÜ???(çokmu kalın kafalıyım ne??)

bu adam giderse çok yazık olucak çoooookkkk!!!:mad:

Özkan Erdem
10.12.2006, 20:00
Oynatmıyor böyle bir adamı.. Ben ne diyeyim sana daha..

vadaa55
10.12.2006, 20:11
son 14 dakikadaki oyunuyla bile kalitesini ispat etti.

İleli
10.12.2006, 20:26
su musampada olan ozelliklerin hicbiri huseyin ve hasanda yok ilginc oynayanlar ortada

subay
10.12.2006, 20:27
Bu adami gönderirlerse hic sasmam, yazik bu kadar kaliteli bir futbolcu oynatilmiyor ya. Bu haliyle gitse hala bile Ingilterede de oynar Ispanyada da. Ziyaaa harciyorsun adami harciyor.

YAHU anlamiyorum, iki forvet arkasi oynamasi gereken Marcelinho nun yerine Ferhati oynatiyor, Marcelinho yu Musampa nin olmasi gereken mevkii de oynatiyor, Musampa ise yedekte cürüyor, yazik.

Özge
10.12.2006, 20:30
ilk 11 de neden oynamadığını anlamıyorum ama oyuna girdikten sonra attığı çalımlar gerçekten müthişti:D

Göktuğ Altuntaş
10.12.2006, 20:30
ya bu adamı hala ilk onbirde göremiyoruz ya ağlıycam artık ya ..!

Gürkan
10.12.2006, 22:39
bu adam nasıl ılk 11 de oynamaz anlamıyorum.bumu mantalıte.

OKTAY YILMAZ
10.12.2006, 23:49
Emre bu yazacaklarım sana kesinlikle değil, sadece senin mesajında gördüğüm için alıntı yaptım, yanlış anlama lütfen sözlerim sadece klibi yapan insan müsveddelerine
Hayatımda gördüğüm en iğrenç video, benim hemşerilerimin bu kadar "AŞŞAĞILIK" olduğuna inanamıyorum...
1- Bir insanın derisinin rengi ile alay edilmez,
2- Bu adama ne kadar şans verildi de böyle alay konusu oldu, ona şans tanımayanlar neden eleştirilmiyor,
3- Kendi öz evladımız kisvesi altında (isim vermeyeceğim kimler oldukları çok iyi biliniyor) bu takımın trilyonlarını cebe indiren futbol özürlüler hakkında neden bir klip yapmak aklına gelmiyor bu klibi yapanların,
4- Alay ettiğiniz adamın oynadığı klüpler Ajax, A.Madrid, Manchester City, senin başka hangi futbolcun bu klüplerin kapısının önünden geçmiş,
5- Senin hiçbir futbolcun Champions League de oynamamışken o adam Champions League de final oynamış ve kazanmış,
6- Trabzon forması altında girdiği maçlarda hep bir hareketlilik getirmiş, kalitesinden az buçukta olsa ışık göstermiş,
7- Ama yıllardır bu takımın formasını demirbaş malzeme gibi giyen futbol katillerinin neden bir klibi yapılmıyor,
8- Bir insanın ismi ne olursa olsun dalga geçilmez ismi ile
9- .... (anladınız onu siz anladınız, aşşağılık herifler)

ulatwilight
11.12.2006, 00:35
Emre bu yazacaklarım sana kesinlikle değil, sadece senin mesajında gördüğüm için alıntı yaptım, yanlış anlama lütfen sözlerim sadece klibi yapan insan müsveddelerine
Hayatımda gördüğüm en iğrenç video, benim hemşerilerimin bu kadar "AŞŞAĞILIK" olduğuna inanamıyorum...
2- Bu adama ne kadar şans verildi de böyle alay konusu oldu, ona şans tanımayanlar neden eleştirilmiyor,
3- Kendi öz evladımız kisvesi altında (isim vermeyeceğim kimler oldukları çok iyi biliniyor) bu takımın trilyonlarını cebe indiren futbol özürlüler hakkında neden bir klip yapmak aklına gelmiyor bu klibi yapanların,
4- Alay ettiğiniz adamın oynadığı klüpler Ajax, A.Madrid, Manchester City, senin başka hangi futbolcun bu klüplerin kapısının önünden geçmiş,
5- Senin hiçbir futbolcun Champions League de oynamamışken o adam Champions League de final oynamış ve kazanmış,
6- Trabzon forması altında girdiği maçlarda hep bir hareketlilik getirmiş, kalitesinden az buçukta olsa ışık göstermiş,
7- Ama yıllardır bu takımın formasını demirbaş malzeme gibi giyen futbol katillerinin neden bir klibi yapılmıyor,

:yattara: :alkış: bravo hacı, gerçekten duyarlı ve sağduyulu taraftarlarımızın olması beni ne kadar mutlu etti anlatamam. sen bu mesajı yazmasaydın muhtemelen aynısını ben yazardım.. eline sağlık..

TSKara61
11.12.2006, 03:27
Bugün muhteşemdi adam 4 kişiyi çalımladı boşyerden pozisyon yarattı. 3 kişi arasında top saklıyordu adam! Musampa sen süpersin.

turkercan
11.12.2006, 04:09

arkadaşa sonuna kadar katılıyorum

TSKara61
11.12.2006, 04:32
arkadaşa sonuna kadar katılıyorum

bende katılıyıroum

canim TS
11.12.2006, 04:36

süper yazi, katiliyorum dostum

AKSOY_61
11.12.2006, 13:36
bu takımda yattara gibi olan yani kolay adam geçen top saklayan bi marce var bide musampa
marceden bişey göremedik henüz ama bence musampa süper .
ama yattara gibi oda kulübüde, ne anladım bu işten

Fatih
11.12.2006, 13:53
musampa kalırsa ikinci yarıda çok daha iyi olacağına eminim ama ziya doğanın teknik futbolcu fobisi buna engel olmaz inşallah

Özkan Erdem
11.12.2006, 13:54
o çalımları süperdi dünkü maçta..

Murat'
11.12.2006, 17:50
dün gerçekten süper çalımlar atıp ceza alanına girdi ancak kaleci gole izin vermedi...

dün neden marcelkinho ile bu kadar tartıştı anlayamadım....

Özge
11.12.2006, 17:56
ankaraspor maçında ziya hoca inşallah oynatır

Sevgi
11.12.2006, 18:27
Seni yedek kulübesinde oynadan DAHİ ler utansın...

geronimo_61
11.12.2006, 19:12
ya gözlerime inanamıyorum yaaaa

bu adamı da futbolcu yaptınız yaaa helal olsunnn

bu adam futbolcumu beeeeee....

geronimo_61
11.12.2006, 19:14
devam edelimmmm

1- bu adam kaç kere topu rakibe kaptırmış.... yokkkkkk
2- bu adam kaç tane adam biçmiş...... yokkkk
3- bu adam kaç kere topu rakibe kaptırmış... yokkkk
4- bu adam koşoup koşup debelenpi sonra da hiç bir şey yapamamış mı... yokkkk

eee nasıl futbolcu bu yaaaaaaa

en büyük ziya doğan
futbol özürlüsü musampa

git ingilltere denilen futbol kasaplarının orada futbol oyna
senin kalitesizliğine anca orası yaraşırrr

Burak
11.12.2006, 19:38
Musampa Wininng de de adamım oldu :D kuması kalıtelı neden sans werılmıyor anlamıyorum

MarceloTS
11.12.2006, 19:39
devam edelimmmm

1- bu adam kaç kere topu rakibe kaptırmış.... yokkkkkk
2- bu adam kaç tane adam biçmiş...... yokkkk
3- bu adam kaç kere topu rakibe kaptırmış... yokkkk
4- bu adam koşoup koşup debelenpi sonra da hiç bir şey yapamamış mı... yokkkk

eee nasıl futbolcu bu yaaaaaaa

en büyük ziya doğan
futbol özürlüsü musampa

git ingilltere denilen futbol kasaplarının orada futbol oyna
senin kalitesizliğine anca orası yaraşırrr

sen musampa ya futbolcu demiyosan hüseyin e ne diyosun acaba

geronimo_61
11.12.2006, 19:48
sen musampa ya futbolcu demiyosan hüseyin e ne diyosun acaba

benim kriterlerime göre
pir-i futboll hüseyinnnn

unutmayın mantalite önemli mantaliteee

Gürkan
11.12.2006, 20:02
bu adam 15 dakika oynaya oynaya bunları yapıyorsa.

3-4 maç ilk 11 oynasa döktürür.

ziyanın inatı olmasa tabi

ulatwilight
11.12.2006, 20:08
benim kriterlerime göre
pir-i futboll hüseyinnnn

mantalite bende de var da ne yazık ki yeteneksizim.. ee o zaman ne farkım var hüseyinden?

Burak
11.12.2006, 20:41
benim kriterlerime göre
pir-i futboll hüseyinnnn

baba bız herhalde Trabzonspor yerine baska takım ızlıyoruz ( :

Barış
11.12.2006, 20:46
matalite bende de var da ne yazık ki yeteneksizim.. ee o zaman ne farkım var hüseyinden?

Güzel tespit :D ,üstüne üstlük sen de Trabzonlusun di mi ama :D

EmrahYalçınalp
11.12.2006, 20:49

Öznesi çiftetelli oynarken yüklemi rap yapan cümleler kuran "yerel basın" önce aynaya baksın. Rize'den Ordu'ya uyduda kanalı olmayan şehir kalmadı...

Kalitesizliği bir yana anlamsız da bir skeç olmuş. Savaş Ay Jeff'e "fukara sümüğü" dediğinde niye tepki göstermişiz ki?

Hüseyin Çümen
11.12.2006, 21:33
çok klas adam her maç kesin oynaması gereken biri marce den gökdenizden daha etkili bence oynatılmaması çok yazık şu adam dan yararlanamıyoruz ya helal olsun hocaya

yağız61
12.12.2006, 00:21
kesinlikle bir kaç maç üstüste oynatılmalı.oynamadan adama kötü diyemeyiz.yazık en azından bir kaç maç adam akıllı seyredebilseydik.

oktay_burdurlu
12.12.2006, 00:48
kesinlikle bir kaç maç üstüste oynatılmalı.oynamadan adama kötü diyemeyiz.yazık en azından bir kaç maç adam akıllı seyredebilseydik.

Bende bu arkadaşa katılıyorum. Kesinlikle Musampa Marcelinhodan kötü bir futbolcu değil. Belki hazır gelmemiş olabilir. Ama iki maçta bir futbolcu belli olmaz. Acaba Marcelinho çok fazla paraya geldiği için mi oynatılıyor. Aynı şans Musampaya verilmeli.

6Şafak Aydın1
12.12.2006, 01:14
bunun ilaci zaman. Ver Sebata kendine gelsin seneye gelsin .

SxSx
12.12.2006, 08:30

Kardeş sabah sabah sen beni güldürdün allahta seni güldürsün:) Doğru 5 kilo vermesi lazım..sebatta versin kiloları sonra geri gelir:):)
Geçmişi çok iyi ama biraz ağır bir oyuncu.. İşallah ikinci devre yararlı olur..Tabi ziya hüseyinin yanında ferhat ve hasanı oyntmaktan vazgeçip musampayı denerse:mad: :mad:

Erbay
12.12.2006, 14:54
Bence Musampa takımda kesinlikle kalmalı.Zaten gönderirlerse daha kötüsünü alacakları kesin.

subay
12.12.2006, 22:26

Abi ne yaptin adami ikinci lige düsürdün yaw :D . Bu bu haliyle Trabzonspor da degil Valencia da bile oynar.

Gürkan
13.12.2006, 10:17
dikkat ettiniz mi ankara macında bır pozısyonda faul yaptı oyun durdu.o sırada musampa etrafa gulucukler dagıtıyordu muhabbet neyse.adam çok şirin bir şey, eger bu gulumsemeyı her zaman yaparsa yattara ile birlikte takımın en sevilen oyuncusu olur.sempatiklik açısından.

taus61
13.12.2006, 11:28
Bazılarının kişisel tavırları yüzünden ve haketmeyenlerin takımda olmaları yüzünden oynayamayan bir kalite bence

redflag
13.12.2006, 13:16
Trabzonspor ' a cok cok faydalı olcaktır

redflag
13.12.2006, 13:16
hatta oynarsa yarım dewrede 10 tane gol de atar ! attırcaklarını dusnemiyrm

Mustafa Cem Şeyhoğlu
15.12.2006, 10:13
bu adam çok kaliteli yararlanmayı bilmek lazım. zaten oyle olmasaydı premier ligde oynamazdı. artık trabzon transfer rotasını avrupa ya kaydırmalı brezilya hegomanyası bitti artık ingiltere fransa doğu avrupa ülkeleri futbolcu kaynıyor mesela campbell bizim için iyi bir ornek degil miydi

Celâl Emre Samancı
15.12.2006, 11:42
ziya senide harcıyo. bide ilk 11de başlasan yattara kadar olamazsın ama takımın yükü hafifler.

Barış
15.12.2006, 17:27
Ve bomba patladı: :)

"Bordo-Mavililer’in patronunun en fazla rahatsızlık duyduğu yabancı oyuncusunun ise Kiki Musampa olduğu,"

Şaşıran yoktur heralde..

sarman61
15.12.2006, 17:55
1 saattir manchester city maç görüntülerini izliyorum geçen seneki. Ya bu ingilizler futbolcudan anlamıyor. Yada bizim ziya hoca. Büyük ihtimalle bizim ziya hoca anlamıyor. Yahu adamlar musampa yı banko oynatmış bizim hocamız adamı oynatamıyor. Bu ne biçim iştir. Kim dur diyecek ziya hocaya. Bu adam nasıl oynamaz. Ağlayasım geliyor. Böyle bir yeteneğin yedek klubesinde oturması çok koyuyor bana. Yazık gerçekten yazık.

Dursun Kaplan
15.12.2006, 18:02
kalitesi tartışılmaz ama alışması lazım takıma ..

szymek_17
15.12.2006, 18:03
walla zıya hoca yetenek koreltme makınası gıbı adama yeteneklı adam dokunuyo nerde kalas var onu oynatıyo (ferhat hasan vb) anlayamadım walla amacı ne yattarada oynamıcak 2. yarı aha buraya yazıyorum

Bahtiyar
15.12.2006, 18:08
Ve bomba patladı: :)

"Bordo-Mavililer’in patronunun en fazla rahatsızlık duyduğu yabancı oyuncusunun ise Kiki Musampa olduğu,"

Şaşıran yoktur heralde..

hiç şaşırmadım. ziya hoca bu futbolcuyu az çok bilirdir. tabi bide kendine şöyle dedirttirmek var 'bak şu ziyaya gerçekten hocaki yabancıları oynatmadan başarıya ulaştı'. bu musampa yı yedek oturtuyo ama kendi içide rahat etmiyo onun rahatlaması için musampanın bir an önce gönderilmesi lazım.

bence capello ziyanın gitmesi lazım.

muratt
15.12.2006, 18:20
Ziya Dogan kaldigi surece yada mantaliteyi degistirmemekte inat ettigi surece, ikinci yarida Yattara ile Musampa'yi yedek kulubesinde goruruz.. Son 10 dakkada oyuna girerler ZD'i kurtarsin diye..

Daha cok cekecek cilemiz var bizim ..

Gürkan
15.12.2006, 19:05
biri bana anlatsın;

musampayı neden kadroya almıyor.

Ugur Kurucelik
15.12.2006, 19:10
biri bana anlatsın;

Cok kaliteli diye herhalde?!?!

Hüseyin RİZELİ
15.12.2006, 19:26
artık musampa nın oynaması lazım yaa adam gusel top oynuyo yedekde duruo zıya hoca ne yapmaya çalısıo anlam weremıorum..

AKSOY_61
15.12.2006, 21:58
biri bana anlatsın;

ziya bu nedene gerek yok
belkide tipindendir

Özkan Erdem
15.12.2006, 22:01
musampa'nın saçlarını kıskanıyodur ziya..

AKSOY_61
15.12.2006, 22:44

hahaha :D:D süperdi ya

OKTAY YILMAZ
15.12.2006, 22:58
ŞER odağı Musampa imiş, be GERİ... adam daha dün geldi takıma hemen ŞER odağı yaptın, Musampa ŞER odağı ise Hüseyin Cimşir ne, Hasan Sekizinci ne iyilik meleği mi?
Kafana saç ektirmeyi düşüneceğine gözüne gözlük alsan daha iyi olmazmı gerçek şer odaklarını görmen açısından

Gürkan
15.12.2006, 23:01
arkadaslar ovunebılırsınız.

musampa gıbı adam bızım takımda yedek beklıyo.

zıya mantalıtenı de al gıt Allahını sevıyosan.

AKSOY_61
15.12.2006, 23:09
arkadaslar ovunebılırsınız.

musampa gıbı adam bızım takımda yedek beklıyo.

zıya mantalıtenı de al gıt Allahını sevıyosan.

tabi diğer futbolcularımız süper ötesi ya
o yedekte bekliyo
musampa kaç bu takımda sen kaç
yada oynamak istiosan ziyanın gitmesi için elinden geleni yap

canim TS
15.12.2006, 23:16
tabi diğer futbolcularımız süper ötesi ya
o yedekte bekliyo

tabi öbürler MEGAyildiz, Musampa vasat bir oyuncu. Orta sahamiz defansimiz Megayildizlarlan dolu oldugu icin Musampaya sira gelmiyor oynamak icin.

Özge
16.12.2006, 00:42
neden oynamıyo anlamıyorum

Gamze
16.12.2006, 01:10
saçlarını bir an önce kestir!!!lütfen!!!!başka bi açıklama getiremiyorum seni oynatmamasına!!belliki ''zihni kel''in zoruna gidiyor!!! :mad: :mad:

Özkan Erdem
16.12.2006, 01:17
üstünü kazıtsa saçların ziya gibi bıraksa olur belki..
Dikkat ettiniz mi Ziya hoca'nın sürekli istediği ayman'ın saçlarına..

Şuayip Aydın
16.12.2006, 01:24
sana bu hafta cokk ayııp yaptılar sen oyunda olsaydın belki o macı alırdık seni anlamyanlar utansın ne yapalım musampacım bizim elimizden gelen bu kadar seni seviyorum inaniyorumki 2. yarı sen trabzonspor icin verimin %100 olcak ve seni hep ilk 11 de gorecez sen marco yattara umut gokdeniz şimek stepanov siz bizim icin onemli fubocularsız

irfanköse276
16.12.2006, 01:32
üstünü kazıtsa saçların ziya gibi bıraksa olur belki..
Dikkat ettiniz mi Ziya hoca'nın sürekli istediği ayman'ın saçlarına..

:D ziyaya saç mı ektirtsek napsak?

Şuayip Aydın
16.12.2006, 01:45
olmaz be kardes neden biliyon mu sonra kafasındaki akıl tumu ile saclarına gider o zaman biz kesin kumeye gideriz boyle bari ligte kalaım...

Gamze
16.12.2006, 01:49

henüz gördüm...kesinlikle katılıyorum kesinlikle...:mad: :mad:

Erman
16.12.2006, 01:58
Ben Ziya Hoca'nin BILE macin ikinci yarisindaki o oynadigimiz "sey"e seyirci kalabilecegini düsünmüyorum. Yapmasi gereken sey orta sahaya müdahale etmekti; bunu yapmasini gerektigini de biliyordu ama bilerek yapmadi. Nedeni de bence su: Musampa'yi defterden sildi. Bu yuzden de ona muhtacmis gibi görünmek istemiyor. Bence sirf bu nedenle bugun onu oyuna almadi ve ikinci yaridaki "sey"e müdahale etmeye gerek duymadan seyirci kaldi. Bakti ki Ankaraspor'un atacagi yok; "belki bir sans golü atarim" diye düsündü. Olmadi.

Şuayip Aydın
16.12.2006, 01:59
ziya hocay ancak bonus kafa yakışır be ya....

Hüseyin RİZELİ
16.12.2006, 10:12
senın gıbı bı adam nasıl yedekte oturuo anlam weremıorum bole bencıklık olamaz hiç degılsı tecruben wwar ferat kımdır yaaa bole bı futbol anlayısı olamaz..

Murat'
16.12.2006, 12:20
Bnece musampanın bize faydalı olmasının imkanı yok arkadaşlar....Ya adamı çağırıyoruz onun kulağında bi kulakkalık kendi havasında.....Yedek oyuncular devre arası sahada bişey yapıyorlar...o ortada yok...

Muhalif
16.12.2006, 13:10
Doğrusu Feridun,Ferhat,ölmüş Marce,Musa v.s ilk 11 de olduğu maçlarda Musampa yedek kalıyorsa ben suç bulmam bu adama.. Ziya Doğan'ın torpilli adamları var bu çok açık artık.. Adam da görüyor herhalde bunu, artık yapacak birşey yok havasına girmiş olabilir.. Yoksa 15 -20 dk. da olsa oyuna girdiği zamanlar ortasahaya bir hareket getirdiği ortada..

macka61
16.12.2006, 13:49
acaba dünkü maçta musampayı oyuna almamasının nedeni neydi ziya hocanın oyunda tuttupu ferhat marcelinho çok mu iyidi

Erdinç Barutçu
16.12.2006, 14:09
Trabzonspor'un Tolga aşkı!

Trabzonspor, G.Saray’da fazla şans bulamayan eski oyuncusunu istiyor. Sakarya’ya kiralanan Erdinç ve Ankaraspor’a verilen Adem de listede.
Ligin ilk yarısında tarihinin en kötü dönemlerinden birini yaşayan Trabzonspor’da beklenen transfer harekatına başlanıyor. Teknik direktör Ziya Doğan, yabancı oyuncu kontenjanının dolu olması nedeniyle özellikle yerli futbolcular üzerinde duruyor. Bunlar içerisinde de başı daha önce Trabzonspor forması giyen sonra Shaktar Donetsk’e satılan ve sonra da G.Saray’ın aldığı Tolga Seyhan bulunuyor. G.Saray’da fazla forma şansı bulamayan ve futboluyla eleştirilen tecrübeli savunma oyuncusunun da burada mutlu olmadığı ve Trabzonspor’un teklifine sıcak baktığı vurgulanıyor.
3 YERLİ DAHA
Ayrıca sezon başında Musa Büyük ve Ersen Martin’e karşılık Ankaraspor’a verilen Adem Koçak ve Sakarya’ya kiralanan Erdinç de Ziya Doğan’ın gözdeleri arasında yer alıyor. Yönetimin ön libero, sağ kanat ve forvete 3 yıldız almak için temaslara başladığı da vurgulanıyor.
Yabancı futbolcu konusunda ise tam bir belirsizlik yaşanıyor. Sezon başından bu yana Bordo-mavili takımdan ayrılmak isteyen Szymkoviak’ın gönderilmesi durumunda yerine kaliteli bir forvet alınabileceği belirtildi. Bu arada transfer komitesinin gündemine Erciyesspor’un Bulgar oyuncusu Lazarov’un da geldiği ancak kontenjanın dolu olması nedeniyle sıkıntı yaşandığı belirtiliyor. Musampa’ya talip olması halinde satılıp yer açılması da planlanıyor

16.12.2006 http://www.superspor.com/i/b.gif
Kaynak : Vatan

mavikan
16.12.2006, 14:22
musampayı satanın ben taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..

Murat'
16.12.2006, 14:56
musampanın takımla alakası yok bence trabzonspora en küçük faydası bile dokunmadı..adam rahat tabiparasını peşin aldı şimdi yatıyor.....

subay
16.12.2006, 17:46
musampanın takımla alakası yok bence trabzonspora en küçük faydası bile dokunmadı..adam rahat tabiparasını peşin aldı şimdi yatıyor.....

Adam yatmiyor, Ziya oynatmiyor. Oynatildigi zaman herkesten iyi oynuyor, ama aramizda böyle görmemezlikten gelenler hala varya, inanilir gibi degil.

champions
16.12.2006, 17:50

yedek kulübesindeki adamdan ne bekliyosun sahaya girip çaktırmadan golmü atsın ne yapsın

MarceloTS
16.12.2006, 17:50
Ziya takım başında olduktan sonra Musampa zor oynar.Ben çok beğeniyorum Kiki'yi.Ama önünde ziya engeli var.

Cem Akyüz
16.12.2006, 21:45
valla bu adamı dünyada tek hoca oynatmaz oda ziya doğan ve oda bizde