PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Rehabilitasyon Merkezi Mi ?

ophius
19.08.2013, 13:11
Kulübümüzün son yıllarda kendine misyon edindiği bu konu hakkında düşüncelerimi belirtmek istiyorum
Trabzonspor Türkiye Liglerindeki sorunlu futbolcuların rehabilitasyon merkezi değildir ve olmamalıdır bana göre
Şenol Güneş sayesinde başlayan bu akımda öncelikle Burak Yılmaz denendi ve nitekim başarılı olundu
Engin Baytar örneği var...ya sabır ya sabır denildi ha oldu ha olmayacak denirken oldu diye düşündüğümüz anda kulübü bırakıp gitti
Volkan Şen...Bursa ile yaşadığı sorunları bilmeyen yok...Nitekim orada Ertuğrul Sağlam tarafından kadro dışı bırakıldı...Peki biz ne yaptık ? 3.5 milyon verilerek bu sorun abidesini kadromuza kattık ve 2 senedir sabrediyoruz adam olur takıma katkı veriri diye...Dün akşam takıma verdiği katkı da ortada:alkış:

Son olarak Colman var bir de...09-10 sezonundaki 9-10 gollük performansı hariç takıma katkı verdiği maç sayısı çok fazla değil diye düşünüyorum..her sene kampa geç gelmeler...her sene öncesi çocukların okulunu bahane etmeler...maç sırasında rakip takımdakilere enteresan tekmeler atmalar vs...yani sorunlunun kralı kendisi...ama biz ne yapıyoruz? bu arkadaşı da hazmediyoruz...rehabilite etmeye çalışıyoruz...ne zamana kadar ? orası bilinmez....peki kim bilir ? hocanın bildiğini hiç mi hiç sanmıyorum

Derin Trabzon
19.08.2013, 13:33
Kulübümüzün son yıllarda kendine misyon edindiği bu konu hakkında düşüncelerimi belirtmek istiyorum
Trabzonspor Türkiye Liglerindeki sorunlu futbolcuların rehabilitasyon merkezi değildir ve olmamalıdır bana göre
Şenol Güneş sayesinde başlayan bu akımda öncelikle Burak Yılmaz denendi ve nitekim başarılı olundu
Engin Baytar örneği var...ya sabır ya sabır denildi ha oldu ha olmayacak denirken oldu diye düşündüğümüz anda kulübü bırakıp gitti
Volkan Şen...Bursa ile yaşadığı sorunları bilmeyen yok...Nitekim orada Ertuğrul Sağlam tarafından kadro dışı bırakıldı...Peki biz ne yaptık ? 3.5 milyon verilerek bu sorun abidesini kadromuza kattık ve 2 senedir sabrediyoruz adam olur takıma katkı veriri diye...Dün akşam takıma verdiği katkı da ortada:alkış:

Son olarak Colman var bir de...09-10 sezonundaki 9-10 gollük performansı hariç takıma katkı verdiği maç sayısı çok fazla değil diye düşünüyorum..her sene kampa geç gelmeler...her sene öncesi çocukların okulunu bahane etmeler...maç sırasında rakip takımdakilere enteresan tekmeler atmalar vs...yani sorunlunun kralı kendisi...ama biz ne yapıyoruz? bu arkadaşı da hazmediyoruz...rehabilite etmeye çalışıyoruz...ne zamana kadar ? orası bilinmez....peki kim bilir ? hocanın bildiğini hiç mi hiç sanmıyorum

O da bişemi biz siyaset hastalığına tutulmuş adamları bile başkan diye seçip rehabilite etmeye çalışıyoruz

DEEP BLUE
21.08.2013, 20:11
Bu rehabilitasyon Osmanlı'da müzikle yapılırdı... Kulübe faydam olur ümidiyle, makam farklarına göre tedavi yöntemlerini aşağıda sunuyorum. Hem de bedava...

Türk Müziği makamlarının ruha olan etkileri :

1. Rast makamı: İnsana sefa(neşe-huzur) verir. (Colman efendiye iyi gider)
2. Rehavi makamı: İnsana beka(sonsuzluk fikri) verir. (35 yaşındaki genç Malouda için)
3. Kuçek makamı: İnsana hüzün ve elem verir.
4. Büzürk makamı: İnsana havf(korku) verir.
5. Isfahan makamı: İnsana hareket kabiliyeti, güven hissi verir. (Zeki Yavru için tek geçerim)
6. Neva makamı: İnsana lezzet ve ferahlık verir. (Yumlu)
7. Uşşak makamı: İnsana gülme hissi verir. (İHO başkan mutlaka dinlesin)
8. Zirgüle makamı: İnsana uyku verir. (Trabzonspor taraftarına uygundur)
9. Saba makamı:İnsana cesaret,kuvvet verir. (MRA için)
10. Buselik makamı: İnsana kuvvet verir. (Volkan'a tavsiyem)
11. Hüseyni makamı: İnsana sükunet, rahatlık verir. (İHO için şahane)
12. Hicaz makamı:İnsana tevazu(alçakgönüllülük) verir. (MRA için iyi gider)