PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 2.Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Çaykur Rizespor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9

r9emre
26.08.2013, 20:55
O ana bacı küfreden taraftarı tek başına alacaklardı, ilk 11 o elemanı bayıltana kadar dövecekti olay bu. Çekirdek çitliyor sağ avucunda, oynayan topçuya onun bunun çocuğu diye küfrediyor bak sen! Seni o kuş beyinle stada sokanları ben ne yapayım.

yatmaztara
beyler yol yakınken ilk dört hayallerimizi yine unutalım stres yapmayalım. ligi ilk 8 de bitirirsek bizim için çok bir yıl olur. malesef durum bu. zeki, mustafa, aykut akgün gibi adamlarla zaten en başından umutlanmamız gerekirdi. neyseki çok geç değil. umarım kukesiyi eleyip avrupada da guruptan çıkarız. bu bana yeter sakin olun sinir yapmayın. yönetim Allah belanı versin!

ONUR BEKAR
tarafrara o hareketinden dolayı laf söyleyen renkdaşlarım, bu takım 29 senedir şampiyon olamıyor , adam gibi futbolcu alınmayıp bizi bu futbolcu müsvetelerini izlemek zorunda bırakıp ve bunca sabır zorlamaya bırakan teknik heyet ve yönetime laf söyleyin, şu an taraftarın yaptığını siz taraftara karşı yapıyorsunuz,.

bu güne kadar saha da bir tek volkan mı küfür yedi de sahayı terk ediyor. kendinize gelin.. ve kesinlikle mra kendisine gelmeli ki bu takım daha kötü günler görmemeli...

Dip.Ing.Mag.
Hayatımda ilk defa bizim takımı tribünleri görünce tiksinme geldi içimden. Lan o taraftar orda saha da olan oyuncusuna kim olursa olsun destek vermek moralini yükseltmek için orda bir de bizim taraftara bak. Adamdan hesabı soracak olan hocadır taraftar değil

Aker
Iq seviyesi düşük bir taraftar kitlesi sayesinde bu tip olaylara şahitlik edebiliyoruz. Ligimize renk katıyoruz.

Kulübün istanbula taşınmasını ne kadar çok istediğimi bilemezsiniz. Yemişim akyazıyı durdursunlar yapmasınlar bu böyle olmuyor, Trabzonspor Trabzona büyük geliyor resmen. Deplasmandan bir farkı yok aslında daha beteri. Şu olaylara bak, insanı sinir hastası yapar.

h@msi61
Bir de olayi alkislayanlar var hey Allahim. Bu durumlara dusmemiz sasirtici degil bu kafadaki taraftarlarla, yaziklar olsun...

Joacivil
Volkanı görünce içim acıdı Mra hoca eserine bak

exuu
Böyle başkana;böyle taraftar,böyle futbolcu

katre-i.matem
Boyle taraftar boyle hoca dusman basina

hyasin61
Tolunay'ı gonderen hacı bır kac hafta ıcınde mra'yı gonderır sonrada aralık'ta kendısını gonderırler.yonetım ıle hacı arasında sorunlar varmıs

yorumsuz6117
İyi taraftan bakalım Volkan artık oynamaz Malouda oynayacak. :)

mawro61
Onu bunu bırakın sahada futbol yok. Bundan onceki maclardada yoktu. Ne bir duzen ne bir sistem rezilligin daniskasi

Estragon
Trabzonspor, Trabzon'un aynasidir. Ben orada yasamiyorum ve 1-2 yildir da gelmedim ama su acik ki, bizim insanimizin kafasi cok karisik. Yillardir karisikti, son bir kac yildir iyice yitirdik bir cok seyi. Bunun cok sebebi var ama herkes oturup kim oldugunu, ne oldugunu sorgulamali. Kendimize guvenimizi kazanmaliyiz yeniden. Birilerinden, bir seylerden umut etmeyi bir kenara birakmaliyiz. Kimligimizi kaybediyoruz.

ceday99
Kendi kafasina gore oyundan cikamaz oyle

saygisizlik

ben olsam ben de çıkardım. yeter artık böyle taraftarlık olamaz!!
Aynı şeyi umut buluta da yayfuna da yaptık.
Biz takımı kurtaracak süpermen arıyoruz. yok öyle biişey. B
Bunun takım oyunu olduğunu her zaman unutuyoruz...

Onur Civelek61
Mra mi geri cekilin dedi yoksa yeteneksizlik den dolayi mi geri cekildik

Mustafa YILMAZ
şike sürecinde en çok dik durmamız gereken zamanda hem saha dışında hem saha içinde ayrıştık ve çok kötü durumlara düştük çook önceleri bi ağabeyim "Trabzon her zaman kendi ayağına sıkar" demişti o zamanlar çocuktum pek anlamamıştım şimdi yaş 31 her şey net ve açık hacıosmanoğlu yarın hangi açılışa katılacak bilen var mı ? yada tayyip yarın nerde olacak öyle sorayım daha doğru olur zira tayyip nerde hacıosmanoğlu orda ! takım falan umrunda değil onun verdiler eline iki tane yıldız oda çıktı imza töreninde siyaset yaptı onun haricinde başka hiç bir halt yapmadı !

şu maçla dibe vurduk umudum vardı ama artık yok zira hem saha içinde hem saha dışında yaşananların izahı yok ! ulan ayıptır bee az herif olun da cinlerim tepeme çıktı yine

Mert'
yenilecegiz

ibrahim
Kim ne derse desin suc hocaya sag kanatta oynatacak adam almayanda. Öyle elinde sunlar bunlar var al kur kadronu demekle olmuyor bu isler!

reisoğlu61
kukesi macinin ayni kadrosuyla sahaya cikan bir teknik direktör zihniyetini anlayamayorum

Emrah Akcagöz
Normal şartlar altında Volkan'ı hayatta sevmem ancak bu hareket taraftara yakışmadı. Rakip futbolcuları yuhalamaya gelince sesi çıkmayan, çekirdek çıtlatan taraftar iş kendi futbolcusuna köstek olmaya gelince elinden geleni ardına koymuyor. Yazık, bunun adı rezaletten başka bir şey değil.

Burda kabahati ne hocaya ne de yönetime yüklemeye gerek yok bizzat taraftarın suçudur. Yazıklar olsun, bütün şevkim, hevesim, isteğim kırıldı.

Bu saatten sonra zaten faydası olmayan Volkan'ın daha fazla zararı dokunur doğru olan yolları ayırmak.

Full HD
Volkan o oynamadigin son dakikalar senin ayligindan kesilsin!

forzaszgn
Taraftar ŞARTLAR NE OLURSA OLSUN takımı destekleyendir..

Bizde bu yok KABUL EDİN..

Tepkini koyarsın elbet ama böyle değil,olmaz,olmamalı..

Yıllarca sahamızda takım stres oluyor diye kızdık işte bundan desteklemeye değil firsat olsada eleştirseme gidiliyor oraya..

ÇOK ACI,YAZIK,UTANDIM

Mert Zaman
Taraftarımız her zamanki gibi çifkef kim iyi oynuyor allah aşkına yükü bir oyuncuya yıkmak bizim en büyük yanlışımız !

Mustafa Ulutaş
Şu an takımın futbolcusu olsam hiç kendimi yormam. Şu olayı gören adamın da bu takıma gelmesi beklenmesin. Yetmişim profesyonelliğini, bunlar da insan arkadaş, evde oturduğun yerden küfretmeye benzemez. İnsan kendi takımının topçusuna eline geçirdiğini atar mı? Hakikaten ilginç.

Sent from my iPhone using Tapatalk

BİGSTAR61
ayip be ayip size bu takim fazla

İsmail ALİOĞLU
30 yıldır neden şampiyon olamadığımızın en bariz örneğidir bu yaşananlar.

Salpazarli
avni akere bundan sonra seyirci değil elestirmen değil cekirdekci değil taraftar alinsin. o seyircininde volkana ne dediyse yedi katini yedi sulalesine ediyorum bu kadar basit yiyorsa gelsin o arkadaş buraya...

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2

Yıldıray Emanet
volkan çıkarken aldığı trilyonlarıda sahaya bıraksaydı varmı öyle küstüm oynamıyorum ? ozaman o maaşı almıcaksın

emre duman
26.08.2013, 20:56
Bence taraftar önce kendine bakmalı!!

nediyosn arkadaşm sen 2 senedir bu ruhsuzları çekiyoruz patladı artık millet maçı izliyorum volkan elini kolunu sallayarak oynuyor gerçe keza hepsi öle uyarak topmu oynanır dün bursa macını izleyinde top izleyin

bu takımdan hiç bi halt olmaz MRA sendede bişe olmaz malouda yanlış tercih yusuf girmeliydi

İsa
Golü attıktan sonra oynanan bu aptal futbolun izahı yok...

Kader KORELİ
ırkçı küfürden sonra oyuncu nasıl çıkıyorsa, adamın annenesine bilmem nesine küfür edilmişse o da çekip gider, ne fark var, zidane dünya kupası finali gibi bir maçta gitti kafayla vurdu adamın göğsüne, öyle küçümseyecek bir şey değil bunlar

TSercan82
profesyonel oyuncuysan boyle abuk gubik bir muhabbetle Trabzonspora skandal yasatacak kadar sacmalayamazsin. ise bak ya, milyon liralar alan herif taraftara trip atip cekti gitti mac oynanirken.

Sendende bir halt olmaz kardesim. Siz gidin playstationde top oynayin. Istedigin kadar profesyonel ol. Kendi taraftarindan kufur yemek ve yabanci bir madde atilmasi ne demek?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

titanic
Ne volkanmış arkadaş ya

kel ölür sırma saçlı olur,kör ölür badem gözlü olur. Bu adam böyle bir tepki görmedikçe gitmeyecekti bu takımdan.Taraftar ne yapsın oynamasını istemiyor bakıyor her maç kadroda,her maç bir öncekinden kötü

odyseuys
yahu arkadaş daha maçın 10 dakikasında 10 tane top kaybetmiş, 25. dakikada hocasıyla tartıştığı cümle aleme malum olmuş oyuncuyu hocası hala sahada tutuyorken suçu hala volkana laf atan taraftarda aramanın ne alemi var.

leons61
volkan küfür yedi herhalde.tabiki ayıp olmaması gerek..ancak volkan topunu oynamalıydı,bu kadar amatörlük olmaz...bu futbolcular ne yazıkki her stadta küfür yiyor.kendi topçusuna tek küfür eden taraftarda bizimkiler değildir...volkan keşke topunu oynayıp dikkate almasaydı

reisoğlu61
ben o taraftara suc bulmuyorum. tribünden herzaman herkese küfür edilir, bagrilir. bir profosyonel oyuncu bunlari duymaz.

temel_yilmaz
Aynısını senol gunes halile yapiyirdu halili atti taraftarin onune,simdi volkan bi adamin kotu oynadigini gormek icin bir cift goze bile gerek yok,kapa gözünü bak nerdebn ugultu geliyor orda volkan var.

Fuybolcuyu kovarsin gonderirsin ayri bişey ama onubtaraftarin onune atan futbol ozurlusu resit akcaydir.

Bitmedi cilemiz takima hoca grlmiyirki hep filozof.

Sefa Alış
bide tepkiyi savunanlar var, neyin kafasındasınız anlamıyorum.
hocaya tepki göster o zaman oynatma diye, adam bu kadar oynuyor.

Erbay
26.08.2013, 20:57
Sezonun ikinci maçı ama halimize bakın.

Giallorossi
Malouda Trabzonsporu dünya'ya tanitacam diyordu insallah bu olayi her gittigi yerde herkese anlatir.

Metin Ural
bu olayin perde arkasi olduguna inaniyorum. volkan oyuna, hayata kusmus sekilde oynuyordu tum mac. belli ki saha disarisinda bazi sorunlari var. belki ailevi, belki futbol hevesi bitmis, belki baska birsey.

eger bu gercektem boyleyse nasil gorulmez, volkan nasil sahaya surulur anlamak mumkun degil.

evet volkan'in sahayi terketmeyip hatta hirslanip devam etmesi gerekir belki de. ama aglamasi daha dogrusu sinir bosalmasi yukarida saydiklarimin bir sonucu gibi geliyor bana.

outlaws61
Hakemle konuşurken anama küfür edildi yapılır mı bu diyo. Demek ki bir anlık bişeydi futbolcu pskolojisi ters anına denk gelmiş zaten golü yemişsin. Volkan'ın arkasındayız. Hafta içi antreeman ziyaret edilip Volkan'ın gönlü alınmalıdır

Emrah Akcagöz
Taraftar futbolcuya küfrediyor ve suçlu hoca oluyor. Bu taraftardan bir b.k olmaz.

odyseuys
Sendende bir halt olmaz kardesim. Siz gidin playstationde top oynayin. Istedigin kadar profesyonel ol. Kendi taraftarindan kufur yemek ve yabanci bir madde atilmasi ne demek?

arkadaşım futbolda en çok küfürü hakemler işitir. hiç bir hakemin edilen küfür nedeniyle ağlayıp sorgusuz sualsiz maçtan çıktığını gördün mü?

Mert Zaman
Ne volkanmış arkadaş ya

kel ölür sırma saçlı olur,kör ölür badem gözlü olur. Bu adam böyle bir tepki görmedikçe gitmeyecekti bu takımdan.Taraftar ne yapsın oynamasını istemiyor bakıyor her maç kadroda,her maç bir öncekinden kötü

peki volkan kötü peki kim iyi ? adam hücum oyuncusu ama hücumcu kim var takımda ?

S.Seymen
He he gelmez gelmez bahane bunlar! :D

kes sesini...

T-Zone
Yıllardır bu forumu takip edip sadece okumakla yetinen biri olarak yazma gereği duydum. İlk kez Trabzonsporluluğumdan utandım. Hangi sebeple olursa olsun Volkan'a yapılanı içime sindiremiyorum. 39 yaşındayım. İlk kez kendi sahasındaki seyircisi yüzünden ağlayarak sahayı terkeden bir futbolcu görüyorum. Yazıklar olsun. Her anlamıyla futboldan soğuttunuz.

reisoğlu61
30 yıldır neden şampiyon olamadığımızın en bariz örneğidir bu yaşananlar.
en son nezaman sampiyon oldugumuzu bir tarihe bak derim renktas.

Mert'
MRA derhal istifa

hyasin61
Ulan hoca evındesın takım ısık verıyor dedın durusumuz ıyı dedın kendını kandırdın yalanlarınla.oyuncun dedı berbat oynuyoruz dıye sen kendını kandır yalanlarınla.takımın durusu ıyı degıl ama senın durusun bellı cok korkaksın cok evındekı maca 2 on lıbero ve tek forvet ıle cıkıyorsun be yazık evınde mı kapanacaksın.onu bunu bılmem ama senın durusun cok ıyı kı bırı bu durusuna ıyı koyacak gıbı

Tahir61
26.08.2013, 20:58
ne oluyoruz neler oluyor bize :(

Nihat Güneş
Taraftarin tepkisi Volkan in kotu oyununa degil adam seyimden asagi kasimpasa edasinda sahada, dunya yansa umrunda degil... Ama suc oynayanda degil oynatanda...

r9emre
Takımı su molasında geriye yaslanın, kontradan vuracağız tarzı konuşmalar yapan hocayı ne yapacağız?

Bjk yenildiysek tek sebebi ilk gol Onur'un hatası, şu maç yine yenilen golde saçma bir çıkış ıskalaması Onur'un hatası, ee her hataya ana bacı küfredecekse onlara da edin.

Harun-61
Oda bir insan...

Ne olursa olsun sahayı terk etmiyecekti.

iyattara
Sahada herkes birbirine bagiriyor bu ne disiplinsizlik!
Hocanin acemi tecrubesiz yetersiz oldugunu sen ben biliyoruz da topcular mi bilmiyorlar kimse takmiyor hocayi bu tavirlarda o yuzden acik net kimse masal anlatmasin!!

ceday99
tarafrara o hareketinden dolayı laf söyleyen renkdaşlarım, bu takım 29 senedir şampiyon olamıyor , adam gibi futbolcu alınmayıp bizi bu futbolcu müsvetelerini izlemek zorunda bırakıp ve bunca sabır zorlamaya bırakan teknik heyet ve yönetime laf söyleyin, şu an taraftarın yaptığını siz taraftara karşı yapıyorsunuz,.

bu güne kadar saha da bir tek volkan mı küfür yedi de sahayı terk ediyor. kendinize gelin.. ve kesinlikle mra kendisine gelmeli ki bu takım daha kötü günler görmemeli...

Sorun sadece volkanda mı?
İki yıl önce de umutu gönderdik bi değişiklik yok adam yapıyor görevini gsde.
sizi anlamak mümkün değil. bu kafayla 29 sene daha şampiyonlık hayal..

özgür6161
Yeni doğan Melek kızına küfür etmiş sanırım o taraftar...

BİGSTAR61
13 nolu sandik size birseyi fisildiyor mu?

edimurphy_61
Sadi Karakaş ‏@sadioftrb 4 dk
Hami bu stad da 3 gol attı 4.yü atamadı pas vermedi diye ana avrat sövdü bu seyirci o gitti yine boş mukaveleye imza attı.!!

Ibrahim Gaygusuz
Sanki 1 futbolcuya ilk defa kufur ediliyor.

Volkan buna karsilik vermemesi lazimdi, yanlisi yapan yanlisi ile kalsin.

Yine diyorum sahadan oyle cikamamaz/cikmamali. Arkadaslarina yanlis yapmis oluyor onlari gectim onu bukadar tepkiye ragmen sahaya suren teknik adama ihanet etti.

oguzkoc
bu olayin perde arkasi olduguna inaniyorum. volkan oyuna, hayata kusmus sekilde oynuyordu tum mac. belli ki saha disarisinda bazi sorunlari var. belki ailevi, belki futbol hevesi bitmis, belki baska birsey.

eger bu gercektem boyleyse nasil gorulmez, volkan nasil sahaya surulur anlamak mumkun degil.

evet volkan'in sahayi terketmeyip hatta hirslanip devam etmesi gerekir belki de. ama aglamasi daha dogrusu sinir bosalmasi yukarida saydiklarimin bir sonucu gibi geliyor bana.

En doğru tespit...

arifberkay
gucsuz siradan bir takim herkes gergin

Full HD
ayip be ayip size bu takim fazla

Takimda birsey yokki? Neyi fazla acaba? :D

tturkmen
Bir de bu olayı savunanlar var ayıp be kim bilir 7 sülalesine mi sövdü ne yaptı da adam sahayı terk edecek kadar etkilendi biraz mantıklı düşünün.

Bir tek ona mı oldu. tamam olan olayı tasvip etmiyoruz ama futbolun içinde bunlar var. Takım kötü gittiği zamanlar tüm tirübün başkanına teknik direktörüne ana avrat gidiyor kimse ağlamıyor. furtbolun içinde olan birisi bunlara katlanacak ne yazık ki. Hami ye az mı küfür etti zamanında bu taraftar ogüne az mı küfür etti.

Hamza Milet
http://www.ligtv.com.tr/haber/volkanin-gozyaslari

yaranozlu
Vay anasını yaaaa, paşama bak. Küstü, ağladı ve gitti. Biz geçen sene kupa finalinde ağlarken, bu volkan da yerde ağlıyodu takımını satarken. Bunun ağlaması tayyibin ağlamasına benziyo!

evonon
Sırf bu iş için girdim foruma adam kötü oynuyo olabilir, ama sadece kötü oynuyo oynatmazsın o kadar, o şerefsiz esas kimse bu takımı kimsenin sahiplenmemesinin esas sebebi onun gibi gerizekalılar bi de utanmadan özür diliyor aptal dangalak.

CKY61
Hala Volkan'a giydirenler var arkadaş tamam ben de sinir oluyorum bencilliğine oyun tarzını da hiç beğenmiyorum ama canına tak ettiyse ıslıklarsın insan gibi tepkini gösterirsin.

Ana bacı sövmek insanlık mı lan

reisoğlu61
bu takimda yerli olarak en yüksek yillik ücreti aliyorsan ona göre ayaginida denk alacaksin.

Oruç
26.08.2013, 20:59
Olmayan marka değerimiz yerlerde şu an.

Şimdi izledim. Tek kelimeyle rezil ettiler Trabzonspor'u. Yazık.

Taraftar zaten amatör, Volkan ondan amatör.

Kasım BEKTAŞ
ilginç bir durum olmuş
ömrümde ilk kez bir futbolcunun ağlayarak maçı terk ettiğini gördüm...

Allah sonumuzu hayır etsin...

tam devre arasına denk geldi olay
bu olaydan diğer futbolcular ya iyi yönde yada kötü yönde kesin etkilenecekler
inşallah diğerlerinin morali bozulmaz..

yorumsuz6117
ayıp edilen futbolcu. kötü oynuyorsa daha iyisinin teknik ekip tarafından ilk 11'de oynatılması gerekir. en olmadı başka bir takıma satarsınız. adamı sahada ağlatacak kadar pislik yapmanın ne gereği var. gidin teknik direktöre, yöneticilere pisleşin.

ekşiden

emre duman
bu tablo tamamen MRA ın suçudur. Taraftar yeni bir takım daha istekli ve koşan bir takım bekliyor geçen seneki gerizekalıları onatmaya devam edersen o sahdaki adam küfürde yer bıçakta neyin kafasındasınız bu takım karıştı bikere acilen kesip atmanız lazım kazanmaya çalışmaya devam edersek küme düşmemeye oynarız bu böle biline

zafercalikoglu
Ilk yari bitmeden bütün haber siteleri verdi haberi tekrar herzaman ki gibi rezil olduk "taraftar" sayesinde. Kendi kalecisine su sisesi atanlar simdi bunu yapiyor
bu sezonu da bitirdik,,,,volkanda oysaki kötnün iyisiiydi sahanınnn

Mert'
küme dusecegiz bu sene

Tayfun
Ganzilis bi video yapmıştı orda bir nenemiz futbolculara tavsiyesi var (yıl bilmem kaç)

Videoyu izleyen bilir . Olay tıpkı böyle .

Full HD
Bizi icten bölüyorlar o oluyor!

outlaws61
Vay anasını yaaaa, paşama bak. Küstü, ağladı ve gitti. Biz geçen sene kupa finalinde ağlarken, bu volkan da yerde ağlıyodu takımını satarken. Bunun ağlaması tayyibin ağlamasına benziyo!

Yazıklar olsun sizin gibi zihniyete

TSercan82
Sadi karakas seninde ben.... lan bi defol git ya.

SEDER
volkan ı ağlatan o şerefsiz bir daha tribüne alınmamalı... ayıp yaa ulan kendi futbolcusuna bu kadar tepki gösteren başka taraftar varmı? hadi volkan yok şimdi her şey düzelecek mi? ulan shada aykut akgün var mustafa yumlu, zeki var volkan gidince düzelecek mi herşey.. volkandan sol açık yaratmaya çalışan mra iyi, ama volkan kötü öylemi?

OrkHun
26.08.2013, 21:00
Yeni doğan Melek kızına küfür etmiş sanırım o taraftar...

Bu doğruysa o taraftar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunsun kulüp, bir daha da stada sokmasın. Böyle şerefsizlik olmaz

Estragon
Ha bu arada, Volkan'in psikolojisi hic iyi degil. Gecen seneden beri iyi degil. Kendini kanitlamak istiyor adam. Bu cok net ama olmuyor. Tekrar deniyor gene olmuyor. Yani bu is boyledir, kafan net degilse hic bir isi duzgun yapamazsin. Hele futbol, hem fiziki bir is, hem de beyninle yaptigin bir is. O koordinasyon, tempo kolay kazanilmiyor. Kafasi karisik adam o noktaya gelemiyor iste. Bu yuzden, gitmek isteyeni tutmayacaksin. Mutsuz olani mutlu edeceksin ya da oynatmayacaksin. Bu arada bir tek Volkan degil bu durumda olan bence. Onur ve Olcan'da da ayni sakat psikoloji var.

Murat Varol
Bu Teknik adamla bu Yönetimle bu iş olmaz 5-6 haftaya kalmaz Postalarlar ikisinide.Taraftara gelince onlardan hiç cacık olmaz biraz İzmir Takımlarının maçlarını izlesinlerde taraftar görsünler yazık Hiçmi bir taraftar kendini geliştirmez her sene aynı terane.

haklısın kardeşim

özgür6161
Hayatımda görmediğim,görmediğimiz şeyler bunlar!!!

Volkan kulağını tıkayıp en azından şu görüntüyü vermemeliydi...

Mustafa Yılmaz.20
İlk 45 dakikanın özeti; Kenarda hoca yok tribünde taraftar yok.

Sahada futbolcu olsa ne olur olmasa ne olur?

yatmaztara
volkanı molkanı konuşmayın. 23. dk sonra bu takım ne yaptı bana biri bunu açıklamasın çünkü nedeni belli takım çöp futbolculardan oluşmuş. sezon başına 1 ay geç gelen adam takımın en iyisi düşünün gerisini

Giallorossi
Malouda bu olayi insallah instagramdan, twitterden her yerden paylasir. Trabzonsporu dünyaya tanitsin

CKY61
Bir tek ona mı oldu. tamam olan olayı tasvip etmiyoruz ama futbolun içinde bunlar var. Takım kötü gittiği zamanlar tüm tirübün başkanına teknik direktörüne ana avrat gidiyor kimse ağlamıyor. furtbolun içinde olan birisi bunlara katlanacak ne yazık ki. Hami ye az mı küfür etti zamanında bu taraftar ogüne az mı küfür etti.

O yanlışsa bu da yanlış. yanlışı yanlışla mı örtelim. Taraftarın ana bacı giydirme hakkı yok nokta.

Oruç
Bu sene bitmez.

BİGSTAR61
muharrem ustanin yapacaklari basketbol takimina yaptiklariyla gorebilirsiniz

hayret 13!!!!

zafer6161
profesyonel oyuncuysan boyle abuk gubik bir muhabbetle Trabzonspora skandal yasatacak kadar sacmalayamazsin. ise bak ya, milyon liralar alan herif taraftara trip atip cekti gitti mac oynanirken.

kendini volkanın yerine koy,,karşıdaki adam sana büyük ihtimai ana avrat ,beşikten mezara küfür etse ne yaparsın ???

amaaan ben profesyonel topçuyum....mu dersin
....

profsyonellikte bir yere kadar

adamın zoruna gider

Metin Ural
ve ben yaptim diyen kustah adam saha disina cikarilmadiysa yaziklar olsun

alper*
Volkan'ın ağlayarak oyundan çıkması olayında 3 dikkat çekici nokta var:

1- Volkan'ın gördüğü tepkiler sonucu ağlayarak oyundan çıkmasına yol açacak kadar kendisinden beklenenden uzak bir performans sergilemesine rağmen sahada tutulması yüzde bir trilyon teknik ekibin şapkasını önüne koyup düşünmesini gerektirecek bir olaydır. Teknik ekibin yapması gereken değişikliği maalesef doğrudan taraftarlar yapmıştır.

2- Taraftarın tepkisine hiç değinmek istemiyorum. Bunu isimlendirmekte dahi zorlanıyorum asla onaylayacağım bir şey değil.

3- Volkan'ın hareketini profesyonellikle bağdaşmadığı için eleştirenler var. Doğrudur. Ama aramızda 100 kişi içinden 90 kişi seçin rastgele Volkan'ın yaptığını yapardı. 25.000 kişi önünde ağlayacak duruma geldiysen profesyonellik vs düşünmezsin. Ben olsam alın formanız da sizin olsun der formayı atardım tribünlere.

Tahir61
26.08.2013, 21:01
asıl tehlike volkanın gönlünü almak için bundan sonra banko 11 oynaması kaptanlık filan verilmesi

Punisher-61
Volkanin yaptigi coooooookkk dogruuu..

Herkes o kadar bilmis konusuyorki.. Yok yapamaz saygisizlik falan... Bizim tribünü bilen orda söylenen küfürleride bilir ... Ve volkana ne gibi küfür söyledigini kimse bilmiyor ama adami agalatiyorsa ve oyundan cikiyorsa cok agirdi demek..

Diyelimki cikmadi... Zaten kötü oynuyordu sizce devam oynasa düzelecek mi saniyorsunuz??

Bugüngü olay taraftarin ayibi rezil olduk cümle aleme..

Volkani bende bugün oyundan dolayi elestirdim ama adama küfür etme hakkini kim vermis taraftra?? Volkan bu olayda sonuna kadar haklidir..

tristram
halen daha volkan'a laf soyleyenler..beyler adamin futbolcugunu savunmuyoruz, bu yapilan insanlik ayibidir.bunu savunup suca ortak olmayin..

yorumsuz6117
Şimdi bu olay takımın halinin de üstünü örtücek.. :)

Furkan Özdem
nediyosn arkadaşm sen 2 senedir bu ruhsuzları çekiyoruz patladı artık millet maçı izliyorum volkan elini kolunu sallayarak oynuyor gerçe keza hepsi öle uyarak topmu oynanır dün bursa macını izleyinde top izleyin

bu takımdan hiç bi halt olmaz MRA sendede bişe olmaz malouda yanlış tercih yusuf girmeliydi

Volkan abarttığınız kadar kötü oynamıyor... Hele bu maçta gayet de iyi oynuyordu. Kaldı ki berbat da oynasa hiçbir taraftarın oyuncuya böyle davranmaya hakkı YOK!!!

Diğer oyuncuların psikolojisi alt üst oldu ya... Dalga konusu olacağız bakın görün. Böyle taraftar olur mu? Taraftar dediğin takımına destek çıkar, yenerken de yenilirken de...

Burda taraftarın tamamının o taraftar bozuntularına tepki vermesi gerekirken yarısının destek çıkması Trabzonspor taraftarının daha "taraftar" olamadığının kanıtıdır...

zahido
Ortada Trabzonspor takimi yok.. Takim olamadiktan sonra ne yazarsak yazalim bos..

Is hocalik bir istedegil.. Bu takim senol guneslede boyleydi Tolunaylada boyleydi..

Bir colmani kadro disi birakamayan aciz insanlar tarafindan yonetilen bir kulubuz.

Nokta.

CKY61
Lig tv: Küfür eden 4 kişi karakola götürüldü ifadeleri alınıyor.

ceday99
volkan çıkarken aldığı trilyonlarıda sahaya bıraksaydı varmı öyle küstüm oynamıyorum ? ozaman o maaşı almıcaksın

ne maaşı sabır taşı olsa çatlar.
forumu açtım maç öncesi girilen yorumların yarısından fazlası volkana eleştiri.
bu sene günah keçisi volkan yani.
yok öyle kuru taraftarlık. biraz ayaklarınız yere bassın.
önce yönetime giydirin sonra onu oynatan mrr ye sonra enson volkan.
nedir bu yaa utandım taraftarlığımdan...

ONUR BEKAR
Nasil bir taraftara sahibiz yuhh bee adamın kapasitesi o kadar kimse TRABZONSPOR oyuncusuna küfür edemez.

bu güne kadar küfür yiyenler adam değil miydi, niye sahayı terk etmediler..densizin biri küfür etmiş bizim çok profesyonel saygıdeğer ve milyon dolarları alıp çatır çutur yiyen adam sahayı terk ediyor bu da kabul edilemez. mra ya be iho ya selam olsun...

Emrah Akcagöz
Trabzonspor yıllardır bu tip taraftarın önünde oynuyor. Sonra da niye şampiyon olamıyoruz. Al sana kanıtı.

Murat Varol
eğer kızına sövmüşlerse umarım polis jopu sokar

Yıldıray Emanet
Volkan'ın ağlayarak oyundan çıkması olayında 3 dikkat çekici nokta var:

1- Volkan'ın gördüğü tepkiler sonucu ağlayarak oyundan çıkmasına yol açacak kadar kendisinden beklenenden uzak bir performans sergilemesine rağmen sahada tutulması yüzde bir trilyon teknik ekibin şapkasını önüne koyup düşünmesini gerektirecek bir olaydır. Teknik ekibin yapması gereken değişikliği maalesef doğrudan taraftarlar yapmıştır.

2- Taraftarın tepkisine hiç değinmek istemiyorum. Bunu isimlendirmekte dahi zorlanıyorum asla onaylayacağım bir şey değil.

3- Volkan'ın hareketini profesyonellikle bağdaşmadığı için eleştirenler var. Doğrudur. Ama aramızda 100 kişi içinden 90 kişi seçin rastgele Volkan'ın yaptığını yapardı. 25.000 kişi önünde ağlayacak duruma geldiysen profesyonellik vs düşünmezsin. Ben olsam alın formanız da sizin olsun der formayı atardım tribünlere.

formayı niye atıyo aldığı trilyonları atsın yattığı yerden

Mustafa Demir
26.08.2013, 21:02
Basta bizim goreve geldigi gun mafya babasi gibi aciklama yapip tolunayi gorevden alip mra yi getiren baskan ve mra gitmeli

C5503 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ozturk
Taraftar ne yapsın takım yenilince uykusuz kalan morali bozulan o.

Futbolcu maaşını eksiksiz alıyor. Onlara göre sorun yok.

hyasin61
bu doğruysa o taraftar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunsun kulüp, bir daha da stada sokmasın. Böyle şerefsizlik olmaz

4 kısı gozaltına alınmıs

Erhan Atalay
Trabzonspor trabzonda değilde istanbulda oynasa şu an en az 10 şampiyonluğumuz vardı, dünyada takımına bukadar zararı dokunan bir taraftar kitlesi daha yoktur, inşallah akyazı bitmez biterse 42.000 tane olacak kendi takımını hançerleyen zihniyetsizler, akyazı biterse kesin küme düşeriz tabi eğer bu sene düşmezsek

zafercalikoglu
bu tablo tamamen MRA ın suçudur. Taraftar yeni bir takım daha istekli ve koşan bir takım bekliyor geçen seneki gerizekalıları onatmaya devam edersen o sahdaki adam küfürde yer bıçakta neyin kafasındasınız bu takım karıştı bikere acilen kesip atmanız lazım kazanmaya çalışmaya devam edersek küme düşmemeye oynarız bu böle biline

bursa 16 yaındaki uşağu oynaıyori,biz hala fantezi peşindeyiz...

Hüseyin Başoğlu
ya cidden iğreniyorum aramızdaki böyle yozlasmıs öküzlerden..

nchls
volkan ne olursa olsun profesyonel adam. Maçın ortasında öyle kalkıpta gidemez. o yokken kaçtane pozisyon oldu kısa sürede. olmaz yapamaz. devre arasında anlatması lazımdı hocaya derdini. ayrıca o tribündeki öküz içinde bir daha mümkünse stadın yanından bile yürümesin adi herif. maçı da rize alır malesef. golden sonra ne saçma bir geri yaslanmadır o

krdnz
Janko tribünde oturup para kazanıyor ona niye sövmüyon dingil.

Kader KORELİ
bu olay yarın dünya basınında yer bulur.

delikoyun
yapılan transferler yeterli değil adrian soner colman alanzinho oynadıkları mevkii için bizi bir yere götüremezler

reisoğlu61
26.08.2013, 21:03
taraftara suc bulmaya gerek yok.
taraftari bu hale getiren volkan gibi topcular.
volkan gibilerini her mac ilk 11 oynatanada MRA olduguna göre, hemen istifasini vermelidir.

Full HD
Yer Pontos! Sezar meydan kavgasini yener ve Volkani hatirlayip sunu söyler: Veni Vidi Vici ardindan göz yaslar falan :D....

Chovy
İlk 45 dakikanın özeti; Kenarda hoca yok tribünde taraftar yok.

Sahada futbolcu olsa ne olur olmasa ne olur?

Muthiş özet ...

sessizkral_1
volkana küfür eden taraftar haksız kesinlikle.ama 6 haftadır her topu ezen volkanı her maç ilk 11 oynatan mra ya ne diyeceksin.bu kadar kötü bir takım ligde yok ligin en kötüsü biziz

İsmail ALİOĞLU
en son nezaman sampiyon oldugumuzu bir tarihe bak derim renktas.

Küsüratlara takılan küçük uşaklardan olma bilader.. Önemli olan rakam değil anlatılmak istenilendir..

özgür6161
Bu doğruysa o taraftar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunsun kulüp, bir daha da stada sokmasın. Böyle şerefsizlik olmaz

Şuan Karakola almışlar 4 kişiyi ifadeleri alınıyor...

Volkan sen de allah için girme dialoğa taraftarla...

Neresinden tutsan elinde kalıyor...

Mert Zaman
Tek bir oyuncu üstünden oynanmaz arkadaşım takımda kim iyide volkanı eleştiriyorsun

Hüseyin Başoğlu
Malouda MRA'ya gelip noldu diye sordugunda nasıl açıklıcak bu durumu ??

Hadi açıklayın maloudaya bu durumu sonrada çıkıp oynamasını bekleyin hadi...

Böyle öküzlük köpeklik adilik şerefsizlik olmaz...

Yıldıray Emanet
adamın yaptığıda yanlış volkanın yaptığıda yanlış bizim takım bu sene yanlış oğlu yanlış beyler fazla gitmez patlar bu fren

Mert'
Volkan i satabilirmiyiz bu bahane ile

ozgur cocuk
volkanı savunan seyirci olamaz.
Başka maçlarda tüm stat ana avrat küfür ediyor adamlara kimse oyundan cıkmıyor.
Trabzonsporun futbolcusu böyle amatör ruh olmaz olamaz.Karı gibi
Kendini kovdurup bedava gidecek sanırım.
Ertuğrul hoca gibi sakin hoca bile katlanamadı bu adama.
Engin 2.Aynısı

kopeli
4 taraftar emniyete

yorumsuz6117
MRA Trabzonspor için çok fazla küçük kalıyor her şekilde belli..

tristram
Lig tv: Küfür eden 4 kişi karakola götürüldü ifadeleri alınıyor.

insallah omur boyu bir daha stada sokmazlar..

TSercan82
Yahu adamin aldigi trilyonlar ne alak aya ne alaka? Adami dinden imandan cikartmayin arkadaslar. Ne kadar dar dusuncelisiniz ya. Yok bana trilyonlari versinler ama sovsunler. He oyleydi baska???

canna52
maalesef sırf deşarj olmak için maçlara giden bir kitle var

orti
amatör futbolcu olduğunu belli etti volkan
profosyonel futbolcu mac oynanırken trübünle işi olmaz.
sahayı kücük cocuk gibi de terketmez.
o taraftara ne desek azdır ama volkan işini yapması lazımdı.
dünya futbolunda bir ilki başardı volkan.

zafercalikoglu
[QUOTE=nchls;1919289537]volkan ne olursa olsun profesyonel adam. Maçın ortasında öyle kalkıpta gidemez. o yokken kaçtane pozisyon oldu kısa sürede. olmaz yapamaz. devre arasında anlatması lazımdı hocaya derdini. maçı da rize alır malesef. golden sonra ne saçma bir geri yaslanmadır o[/QUOTEpara alırken kimse ağlamıyyoood

Mert Pasa
26.08.2013, 21:04
cok merak ediyorum edilen kufru ama takim adina o kadar utaniyorum ki ogrenemeden unutulur bu rezalet insallah

r9emre
Başbakan sülalesini dürter karşısına çıksa paçalarını öper, kötü oynayanı sürekli oynatan hocaya kızacağına sahada alın teri akıtan futbolcuya ana bacı küfreder.. Evet baba Volkan suçlu, MRA haklı, taraftar haklı. HÜLLLOOOOOĞĞĞĞ!!

Emrah Akcagöz
Benim bildiğim taraftar takımına destek olmaya gider. Böyle taraftar varken ne deplasmana gitmeye ne de düşmana gerek var.

Sefaenes
siddet kanunu yokmu bu böbürlen taraftara iyi bir ceza vermeliler kimse kimseye küfür edemez ister Annesi olsun ister Kizi olsun o küfür edenler acaba ayni küfürü yese ne yaparlar. Suc Volkanda degil onu kötü oynadigi halde sahada tutanda

ozturk
MRA ya gereğinden fazla güvenmişiz.

S.Seymen
o küfür sadece Volkana karşı değildir

o küfür oradaki tüm takımadır

o futbolculardan heyecan ve futbol mu bekliyorsunuz artık

buralarda defalarca yazdık

kendi topçusunu aşşağılayan ona küfreden taraftar olmaz

takıma 5 kuruş faydası olmayan bir sürü sersem

oraya gidip küfredecekler

burada da bunlar yapılıp duruyor

BMN yönetimine söylüyorum

buna siz de müsade ediyorsunuz

buradaki bir kısım güruh

o küçücük akılları ile

ağzına geleni söylüyor

buraya uzun bir mesai harcadım anlatmak adına ama

yok sizlerle olamam bu klafa yapısıyla olmak imkansız

hadi bakın keyfinize

bu takım seyircisiz oynasa daha iyi olur

gurur duyun eserlerinizle...

ceday99
asıl tehlike volkanın gönlünü almak için bundan sonra banko 11 oynaması kaptanlık filan verilmesi

bu mudur yani. o oynamazsa kurtulacak mı takım.
ooo daha çok yolumuz varr...

bordo08
10, dakkidan sonra oynanam futbolda ayrı rezalet..

Mustafa hocada kusura bakmasın bu takımda hala zokorayı oynatıyorsa kendini sorgulasın..

Abdulkadir nerde yusuf nerde dün bursada 16 yaşında çocuk sahadaydı..

Bumu gençlere önem veren mustafa hoca filozof hoca belliki trabzonspor ona büyük geldi..

GencZonguldak
ilk yarının performansları:

HENRIQUE: İlk 11'de olması mantık hatası. Ayda yılda bir yaptığı teknik çalımlar faso fiso. Mentalite SIFIR.

VOLKAN: Problemleri var, takıma faydadan çok zarar veriyor, olcanla, diğer oyuncularla, taraftarla tartışıyor. suçun büyüğü kadroya alan kimse onda.

MUSTAFA YUMLU: Mesleği futbolculuk olmamalıydı. Sercan elini kolunu sallayarak geçiyor. Ne pozisyon bilgisi var ne de başka bir zelliği.

SONER: Maçta girdiği iki gol pozisyonunu yavaşlığı nedeniyle berbat etti. Kaliteli bir oyuncu olsa iki pozisyonu da gol yapardı. Çok yetersiz.

AYKUT: Beğenmiyorum ama iyi bir ilk yarı çıkardı. Gelecek vaadediyor, takımda ihtiyaç var.

Diğer futbolcular standart performanslarında.

Ertan Artan
Takımı yuhladik, oyuncuya küfür ettik, teknik direktöre kaydik, yönetimi şey ettik.

Herkes sahtekâr, bir bizik taraftar adam.

Bir yuh da kendimize gelmeli...

Togrul
Volkanın yaptığı harekete yapılacak yorum şu.

Mustafa Akçay futbolcu psikolojisinden, insan psikolojisinden anlamıyor

cerebrum
volkan şen kendine küfür edilmesini duymuş da diyalog kuruyo taraftarla..

peki ona o kadar düzgün oyna çalım atma artistik yapma diyen sayısız söylemlerde neden diyalog kurmadı.. işine mi gelmedi beyefendinin..

Mert'
Volkanda suç yok onu oynatan adamda suç ha bu arada o küfür eden dingil ömür boyu men edilsin

Mehmet Zeki
Eger o 4 kisiyi kufur sebebi ile aldiysalar stadin 99%'da alsinlar. Stadda kufur etmeyen taraftar var mi ki :)

Harun
26.08.2013, 21:05
Su içme molasında Volkan'ın tavırları net olarak görülüyordu.MRA nasıl tahammül etti anlamadım.

BİGSTAR61
halen daha volkan'a laf soyleyenler..beyler adamin futbolcugunu savunmuyoruz, bu yapilan insanlik ayibidir.bunu savunup suca ortak olmayin..

yeni dogan sabiye kufuru hak goruyorlar paydas

hayret 13!!!!

bordoylamavi
tribünde binlerce kişi küfür ediyor. tabi ki yanlış bişi. ama futbolcunun tribünle ilgilenme gibi bir lüksü yok. tek bakacağı yer sahadır. sen ne muhatap oluyosun tribündeki adamla. volkan için bu takım bitmiş belli zaten. bursa sercanla bu ikisini boşuna kadro dışı bırakmadı. volkanın da gideceği yer ptt dir sonunda. binlerce seyirci var hangisiyle baş edeceksin. bazrn koro halinde küfür ediyorlar herkes sağlasın mı o zaman.

Zafer Fidan
Defolup gitsin Volkan. Önceki maclarda sahada yaptiklari triplerin sonucu budur. Onu oynatmak zaten ayri bir konu.

Mustafa Ulutaş
Allah için biri bana cevap versin. Maçtan umudu olan var mı? Daha da ötesi maçı seyretmek isteyen var mı?

Kader KORELİ
Trabzon insanının bazı hiç olmadık karaktersizlikleri var, bu sadece tribünlerde değil, şehirde her yerde, buna karşı ne yapılabilir bilmiyorum, ama dışardan kim gelse şikayetçi.

Full HD
4 taraftar emniyete

Birsey olmaz! Dayimi öldürmeye calistilar ve delil varken adamlar bir hafta bile yatmadi.O dört kisi en fazla dört cay icip eve gider.

kudu_61
ya ben bu hafta akhisar deplasmanına gidicem SÖYLEYİN BANA RENKLER VE FORMA DIŞINDA NE İZLİCEM volkanın bu dormanın hakkını vermemeye hocanın o volkanı oynatmaya emreyi kadiri oynatmamaya ne hakkı varsa o taraftarında küfür etmeye o hakkı var RİNGONUN AHIRINA DÖNDÜ koskoca kulüp yazıklar olsun

olcanı ileri al al al hoca ayıptır ya yazıktır

Jackal Wile
bu ayıp taraftardan çok kaç maçtır volkandan yaka silken sahada top kaptırmaktan başka birşey yapmayan adamı sahaya süren hocanındır.

Hüseyin Çümen
Ne futbolcusu futbolcu ne taraftari taraftar yonetimi teknik direktoru hic biseyi duzgun degil bu takimin isyan bayragini diktim everestin tepesine artik bukadar olmaz yahu niye hic bisey duzelmeden dahada kotuye gidiyor neden

hanzale
Ben iyi futbolcu olsam bu sahnelerden sonra bu takima gelmem daha ikinci hafta be yaxiklar olsun.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

emre duman
allah askına geçen seneki sıgırları izlemekten hoşnut olan varmı bırakın yok rezil olduk bilmem ne olduk ayaklarını zaten rezil bir takımız ağırlığı olan bir teknik hoca olsa o adam orda öle elini kolunu sallaya sallaya cıkamaz

Yönetim MRA istifa etmeli 25 yaş üstü nekadar adam varsa gönderin gitsin topmu oynuyorz allah askına bursa nın topunu dün izledikten sonra bu maçı izliyorum kanser oldum bursaspora acayıp sempatim var bu senede onları destekliyorum şampiyonlukta

ceday99
26.08.2013, 21:06
amatör futbolcu olduğunu belli etti volkan
profosyonel futbolcu mac oynanırken trübünle işi olmaz.
sahayı kücük cocuk gibi de terketmez.
o taraftara ne desek azdır ama volkan işini yapması lazımdı.
dünya futbolunda bir ilki başardı volkan.

eric cantona vardı hatırlarmısın?
tasvip etmiyorum ama sen nasıl etten kemikten insansan o da aynen öyle insan..

SADECETRABZON61
En Başta Taraftar olmayı becermeliyiz.Seyirci değil stadı doldurmakla taraftar olunmuyor.Taraftar demek oyuncusuna sahip cıkıp 90 dakika rakip takımı baskı altına alıp aynı ağızdan bağırmaktır bu bizde varmı? Yok,,, sonra Başta Teknik direktör gidip yerine alabiliyorsak E.Sağlam alınmalı alamıyorsak geçmiş dönemde Türkiyedeki 3 büyüğüde şampiyon yapmış Mustafa Denizli alınmalı...Tsclub ürünleri düzeltip Nike ile anlaşma hemen bitirilip Puma yada Kappaya dönülmeli.En az kaliteli 5-6 adam alınmalı Bunları yapacak Yönetim Geldiğinde anca Şampiyon Olacağız Onun haricinde Kimse kimseyi kandırmasın Hayal alemindede yaşamayın.

Murat Varol
ya cidden iğreniyorum aramızdaki böyle yozlasmıs öküzlerden..

az önce eşime kızımızı da alıp maça gidelim mi diyordum.

nchls
volkanı düşünmüyorum ben de takım ne olacak . vahim durumdayız

Sadettin_
arkadaşlar tmm profesyonel futbolcu eyvallah ta kolay degıl . zaten maraton cekırdekcı bagıran yok . o taraftar duran topta baraja gecmıs . gelen tek ses anasına işittiği kufurler . zor kolay degıl ınsan demoralize olur .
bu konularda umut un buyuk sabrı varmıs takdır ettım adamı sımdı . 90 dakıka yuzu asık oynardı dınlemezdı taraftarı

Hüseyin Başoğlu
futbolcularda moral kalmadı ben bişi beklemiyorum takımdan yeniliriz kesin...

Kasım BEKTAŞ
volkan edilen küfürler konusunda daha sonra yazarım

ancak volkanın maç oynanırken oyunu terk etmesinin ZERRE KADAR HAKLI TARAFI YOKTUR...

Numan Yerlikaya
Volkanı bende eleştirdim burda ama eleştirdim!

İzlerken gözlerim doldu ya

İyi bi dövselerdi

bordoylamavi
Su içme molasında Volkan'ın tavırları net olarak görülüyordu.MRA nasıl tahammül etti anlamadım.

hocam çok doğru bir tespit. resmen hocanın söylediklerine tavır yapıyor itiraz ediyor acaip surat hareketleri.

Estragon
volkan ne olursa olsun profesyonel adam. Maçın ortasında öyle kalkıpta gidemez. o yokken kaçtane pozisyon oldu kısa sürede. olmaz yapamaz. devre arasında anlatması lazımdı hocaya derdini. ayrıca o tribündeki öküz içinde bir daha mümkünse stadın yanından bile yürümesin adi herif. maçı da rize alır malesef. golden sonra ne saçma bir geri yaslanmadır o

Degil abi, adam robot degil. Ben de calistigim yerde musteriden oyle bir azar yesem, moralim bozulsa basip giderim. Oyle basipta gittigim cok oldu hatta calistigim yerde. Maasimida ayin basinda aldim, hic anlamam alirim abi. Bana kimsenin kufur etme hakki yok. Volkan'in performansi ayri konu, orada o isten sorumlu yuz kisi var. Yonetimi ve teknik ekibi kastediyorum. Taraftarin memnun olmadigi acik, bir sey yap yav. Ayni kadro, ayni oyun. Rize tek kale oynadi ilk yari.

batugol
kimsenin kimseye kufretmeye hakki yok
gereken yapilsin
hic bir profesyonel futbolcunun da kustum ben oynamiyorum demeye hakki yok
geregi yapilsin

Full HD
Allah için biri bana cevap versin. Maçtan umudu olan var mı? Daha da ötesi maçı seyretmek isteyen var mı?

Trabzon gibi bir takim alir bu maci hic kuskun olmasin. :D

Mustafa Umut
http://www.youtube.com/watch?v=6mSjnu7nyy8&feature=player_detailpage#t=449

Tayfun
26.08.2013, 21:07
Küfür mü edildi yoksa bozuk para atılıp al para oyna mı denildi.

Olayın aslı ne bu arada ?

Emrah Akcagöz
Rakip takıma, hakemin kararlarına sesi çıkmayan insanlar kendi futbolcularına ana bacı muhabbeti yapıyorsa o taraftarda sorun var demektir. Kabahati sağda solda aramaya gerek yok.

odyseuys
arkadaşlar volkan'ın bu tutumunun meşrulaştırmayın. gözü her yolda olana yeni kapı açmayın. sizler bari biraz profesyonel düşünün. volkan şen sahadaki 10 arkadaşına ihanet edip maçı eksik oynatma pahasına sahayı terketmiştir. bunun bahanesi olamaz.

ozturk
şikecilerin küme düşmesi gerekirken biz düşeceğiz
enteresan olacak

Full HD
Takima yaramis olabilir bu olay.Adamlar artip aman iyi pas yapayim aman iyi sut cekeyim yoksa banada kizarlar....

DeAgLeMaNyAq
Bu kaleci top tutamıyor değerlendirmek lazım...

Yiğit Gayretli
Takımın en iyisi Zeki net şekilde.

Furkan Özdem
26.08.2013, 21:08
Bu kadar negatif taraftar topluluğu olamaz....

ibrahim
Senden her mac bunu bekliyorum Zeki!! Allahini kariyerini seviyorsan her mac yap sunu nolur!!!

calavera
Hala Volkan'a giydirenler var arkadaş tamam ben de sinir oluyorum bencilliğine oyun tarzını da hiç beğenmiyorum ama canına tak ettiyse ıslıklarsın insan gibi tepkini gösterirsin.

Ana bacı sövmek insanlık mı lan

Taraftarın tepkisini asla desteklemiyorum. Ma. sırasında kendi oyuncuna köstek olmamalısın. Hele hele küfür varsa çok çok yanlış. Savunulacak tarafı yok....

Ancak......

Volkan efendi sen milyonlarca Euro kazanan profosyonel bir futbolcusun. Senin oyuna o kadar konsantre olman lazımki o lafları duymaman bile lazım. Ama oyunla alakan yok, elin belinde sağı solu dinliyosun. 2 yıldır futbolla alakan yok. Ayrıca NE OLURSA OLSUN, sen bu klübün maaşlı, profosyonel çalışanısın. Ağlayıp küsüp ben oynamıyorum diye oyundan çıkmak ne demek!!

Gelelim MRA'ya. Hocam bu rol senin çapını, tecrübeni, birikimini aştı. Volkan ı şu halde 10 maç üst üste oynatmana bişey demiyorum, teknik tercihindir, ancak saha içinde şu olay oluyo ve Volkan ağlayarak çıktıktan 2 dakika sonra Maoluda yı oyuna almak hariç bişey yapamıyosan sen de hemen istifa et. Trabzonspor u bitirdiniz.

Bu rezillik tarihimizde yoktur. Volkan ve MRA nın hemen klüpten kovulması lazım. Ancak bu işi yapması gereken yönetime bakıyorum, adamlar miting miting gezmekten başka bişey bilmiyolar. Sonumuz hayır olsun, yokuş aşşağı boştaki vitesle gidiyoruz, fren, balata filan da kalmamış, inşallah yumuşak biyere çarparız.

Sefa Murat Dokuz
Yumlu defol dedik dedik anlatamadık.

iso_4939
tamam yapılan yanlıstır onda hem fıkırız de...ulan bu ülkede macta futbolcuya söven ılk kısı bu adam mı...
sankı bunda once söven yoktu sankı ıyı oynamayınca gol kacırınca dıgerlerı karanfiller atıyordu..

Mert'
en fazla 40 puan alır bu takim

Doğukan Uçan
26.08.2013, 21:09
allah belanmı versin ne yaptın kardeşşşşşşşşşşşş

alper*
Hayatımda görmediğim,görmediğimiz şeyler bunlar!!!

Volkan kulağını tıkayıp en azından şu görüntüyü vermemeliydi...

Dostum, söylediğin doğruysa (küfür olayı) bırak kulak tıkamayı; formasını şortunu çıkarır atar, o sene aldığım parayı iade eder bir daha da Trabzon'a ayak basmazdım. Haksız mıyım?

Mehmet Zeki
Ganzilis bi video yapmıştı orda bir nenemiz futbolculara tavsiyesi var (yıl bilmem kaç)

Videoyu izleyen bilir . Olay tıpkı böyle .

http://youtu.be/6mSjnu7nyy8

Bu olmasi gerekiyor...

Hüseyin Başoğlu
mükemmel gooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllllllll lllll

Mehmet Fatih Silik
Kacan gole bak YUH!

Gökhan Baymak
Öfffffffffffffffff Öffffffffffffffffffffffffffffff

CKY61
Maloudaaaaaaaaaaaaaaaaaan ohaaaaa

RepLay
Oda kacarmi mustafacik maluda beee

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

DeAgLeMaNyAq
Malouda kingim dedi...

Full HD
Elhamdulillah

Kader KORELİ
vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay beeeeeeeeeeeee

outlaws61
maloooooooooooooooooooudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Arda'
Bütün maç boyunca çekirdek çitletip oturan, takıma destek vermeyen, rakibi boğamayan taraftar kendi oyuncusuna sövüp ağlatıyorsa bu takım şampiyonluğu zor görür.

yatmaztara
gooooooooooooooollll

Mustafa Ulutaş
O ney laaaaaaannnnn

Nihat Güneş
Ohaaaaaa

Fatih Öztürk
Maloudaaaa

Ibrahim Gaygusuz
ohaaaa ohaaaaa

kudu_61
gol bak beeeeeeeeeeeeeeee

Vkgz
volkancılara gelsin bu golllllllll

Punisher-61
Maloudaaaaaaaaaaaaaaaaaa allahina kurban....

Yiğit Gayretli
Malouda golü kendi yaptı!

Tunç Tosun
Valla korner olsun istemiyorum, utaniyorum resmen.. Ya sacma sapan bir ondirek ya sacma bir yumli vurusu..

Giallorossi
1 gram sevinemedim cok güzel gol

F. Yıldırım
Maloudaaaa

SEDER
büyük taraftarımız görevini yaptı volkan dan kurtulduk şimdi şampiyon oluruz. kadroda herkes messi bir volkan sırıtıyor..

~UniCef~
Bir kapak daha

Alper Beyazay
O nasıl gol laaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnn

Sadettin_
maludaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Dereli
Ne yazikki futbolcular MRA yı ezmiş durumdalar.

O taraftar insanlığından utansın, volkan fuybolculuğundan, MRA hocalığımdan, yönetimde ...................

ESER
bak mustafaya.. o kadar sovuyorlar , yinede bir yere gitmiyor.

Mert Pasa
bu olay yarın dünya basınında yer bulur.

aklima e'to geldi direkt

Sefaenes
gooooooooooool iste bu mouluda

Estragon
Yilin goluuuuuuuuuuuuuuuu

oguzkoc
26.08.2013, 21:10
O neydi la öyle

yaranozlu
Alın size volkan, çıkınca takım pas yapmaya başladı

Furkan Özdem
O neydi gız!

Courage
ne gol be! :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

Sefa Murat Dokuz
Yok böle bi gol yanlız :D Kamera yakalayamadı :D

Gökhan Baymak
Goooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllll

Numan Yerlikaya
Adamsın adam Maloudaaaaaaaaaaaaa füzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeee :D :D

outlaws61
volkancılara gelsin bu golllllllll

NE alaka arkadaş ne alaka ???

ligoba
Arkadaşlar Volkan stadda kendisine ne ilk küfredilen ne de son küfredilmiş adamdır.Ama oyunu kafasına göre terketmesi ise bizi rezil edecek kadar saçmalık ve yenilir yutulur bişey değil.Zaten her maçta olduğu gibi dünya umurunda değil maça adapte olmamış.Ayrıca maça adapte olsa edilen küfürleri duyması mümkün değil.taraftarın yaptığını konuşmaya gerek yok onaylamasak da türkiye'de her stadda olan olağan şeyler.bu arada küfür edilmese bu güzel golu de izleyemeyecektik.

Mehmet Fatih Silik
ulan izleyemedik golü iyi mi...

Mert'
füze mubarek :D

alper*
Malouda ne yaptı öyle? Son yıllarda gördüğüm en güzel gol!!!

manomat
Volkan Trabzonspor'un kadrosunda olmamasi gereken bir oyuncu. Amatör oldugunu bu macla birlikte göstermis oldu. Ben küstüm gidiyorum demis ve gitmis. Bundan sonra bu adama forma verilmemesi gerekir.

Tunç Tosun
Noliy laaaaa?

Ali Özcan
maloudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Tayfun
26.08.2013, 21:11
Ogün Temizkanoğlu vakası vardı.

Arabasını hurdaya çevirip dövmüşlerdi Ogün'ü.

Bu da ikinci yüz kızartan olay oldu .

pilarda
futbol iyi futbolcuyla oynanır, bu kadar net.

GULER
Maloudaaaaaaaaaaaaaa

ibrahim
Namaza basliyorum!! :D:D:D:D:D

Sefa Murat Dokuz
Nereye koşacağımı şaşırdım öyle bi gol :D

Hüseyin Başoğlu
iki manyak gol bide o şerefsizin dübürüne jop sokuldugunu öğrensem ne mutlu olurum...

Harun-61
Harika gol, müthiş.....

arda.61
Golü göremedim :(

cihayan
26.08.2013, 21:12
Maloudaaaaaaaaaaaaaaaaaa allahina kurban....

Yalniz Adrian her mac 1 gol, 1 asist oynamaya basladi...

Fatih Birinci
Maloudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2

GULER
Sezonun golunu simdiden atti Malouda reiz.

Sadettin_
maluda iman gucuyle vurdu . haminin gollerine cok benzıyor

edimurphy_61
auta gitti sandım oha dedim, bi baktım golmüş

Tayfun
http://youtu.be/6mSjnu7nyy8

Bu olmasi gerekiyor...

Evet bu video, benim güzel ninem olayı özetlemiş yıllar öncesinden .

Tunç Tosun
Golü göremedim :(

Goli degilde, topu kimse goremedi zaten :)

Kader KORELİ
Bosingwa, Yusuf, Abdulkadir de bir dahil olsalar şu 11e daha iyi olacağız