PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Malouda'dan Forvet Arkası Oynama Düşüncesi

Vkgz
19.08.2013, 00:06
10 yıldır sol açıkta izlediğimiz oyuncuyu forvet arkasında oynatmak filizofluk değil zırvalıktır. bir adam on yıl aynı mevkide oynuyor gidiyorsun ortada oynatıyorsun üstelik sahada iyi bir duruşumuz vardı diyorsun ve maçta sadece bir şutumuz var. Arkadaşın dediği gibi marcelinho'yu da bu saçmalıklar yüzünden kaybettik.. Olmaz sayın hocam.

Mustafa ÖZDEMİR
19.08.2013, 00:12
sadece omu .ilk yarı alanzinho sağda volkan solda oynadı .olcan mecburen sol bek onu saymasakta olur...

Doğukan Uçan
19.08.2013, 00:12
marcelinho yada böyle yaptılar adam gitti işte, nasıl bir fantazi var bunlarda olacak iş degil arkadas

TekfurÇayır 61
19.08.2013, 00:13
...

Enisc
19.08.2013, 00:20
Alanzinho'yu kanatta oynatan zihniyetten buda beklenir tabi. Tam tersi olması gerekirken yaptığı işe bak. Ama bu Malouda dimi nasılsa yıldız !

DeAgLeMaNyAq
19.08.2013, 00:26
Ünal Hoca bu mevkide çok başarılı olacağını söylemişti... :)

Jackal Wile
19.08.2013, 00:27
Ünal Hoca bu mevkide çok başarılı olacağını söylemişti... :)

sir ünal mı demiş

erolizmts
19.08.2013, 00:27
+ Olcan'dan savunmacı, Volkan Şen'den sol açık yaratmak..

Tuğrul
19.08.2013, 00:30
Malouda solda beki kovalayacak fiziki kuvvete sahip değil. Malouda'nın solda oynaması onu daha çok yıpratırdı. Forvet arkasında oynatılması doğru bir tercih.

diensi61
19.08.2013, 00:32
şu maloudanın oynaması hata yoksa ortada da oynar sağda da. adam hazır değil.

Bayundur Han
19.08.2013, 01:13

Ya en cokta Olcana guluyorum. Dusunsene gecen sezon 3 sol bek'in vardi Emerson, Cech bide Celustka simdi orada Olcani oynatiyorsun. Trajikomik yav.

F. Yıldırım
19.08.2013, 01:15

Volkan Şen sağ açıkta oynasa ne değişecekti? O adam futbol mahrumudur ve Bursaspor'un bize kazığıdır.

Bayundur Han
19.08.2013, 01:15
şu maloudanın oynaması hata yoksa ortada da oynar sağda da. adam hazır değil.

Oyle birsey yok. Ortada oynar sagda da. Yattara nasil sadece sagda oynuyorduysa Malouda'da sol aciktir. Isi odur. Onun icin alinmistir. Kenarda forvet arkasi takimin en iyi oyuncusu Adrian kusturulmek uzere. Oynat adami. Adrianin olusu bu kadroda oynar. Bugun Colman kirmizidan coktan atilmasi gerekirdi, Alanzinho yoklara oynadi ama yine kenarda Adrian bekletildi. Ne yapti bu Adrian'da bu kadar karsiyiz?

DEEP BLUE
19.08.2013, 01:18
Elinde Malouda varsa ve mutlaka oynatacaksan forvet arkası hariç hiç bir yerde oynayamaz. Çünkü sol çizgiyi kaldıracak durumda değil.

Bana kalsa (ki transfer edildiğinde yazmıştım) hiç almazdım. Gereksiz... Kendisini kadromuza katarak, faydalı bir oyuncu değil, kariyer satın almış olduk... Hepsi bu.

Bayundur Han
19.08.2013, 01:22
Elinde Malouda varsa ve mutlaka oynatacaksan forvet arkası hariç hiç bir yerde oynayamaz. Çünkü sol çizgiyi kaldıracak durumda değil.

Bana kalsa (ki transfer edildiğinde yazmıştım) hiç almazdım. Gereksiz... Kendisini kadromuza katarak, faydalı bir oyuncu değil, kariyer satın almış olduk... Hepsi bu.

Malouda su haliyle sol cizgiyi Volkandan iyi kaldirir.

Yaşar
19.08.2013, 01:25
Mevcut takımda en eli ayağı düzgün hücum oyuncusu Adrian ve forvet arkası mevkisi onun olmalıdır.
Maluoda ne zaman hazır hale gelir, o zaman isyediğin yerde oynatırsın.

faysal
19.08.2013, 01:30
Kesinlikle buna katlıyorum adamı normal mevkisi dışında oynatmmak futbola ihanettir....Amerikayı yeniden keşfetmek gibi....Olcan gibi hücum gücü yüksek bir insanı bugün defansa hapsettiği gibi..

DEEP BLUE
19.08.2013, 01:32
Malouda su haliyle sol cizgiyi Volkandan iyi kaldirir.

Fikirdir saygı duymak lazım. Futboldan beklentilerimiz ve futbol algımız farklı olabilir.

Ancak bir şeyi anlamadım. Ben Volkan'la mukayese etmedim ki... Bence ikisi de Trabzonspor'luk oyuncu değil. (Hemen saldıracak olanlar açıklama yapayım, geçmişle top oynanmaz)

Mert Oğuzlu61
19.08.2013, 02:13
görmemişin yıldızı olmuş...... devamını getirin işte :D

titanic
19.08.2013, 05:08
O kadar para verdik her yerde kullanacağız tabiki gerektiğinde camları silecek...

Hekimoğlu
19.08.2013, 12:06
Takımın sol beki Olcan, gerisini konuşmaya gerek yok 3 adet yabancı sol beki gönder Olcan'ı oynat fıkra gibi.

Samet Yildirim
19.08.2013, 20:02
Biz merakliyizdir hep islerin tersine gitmeyi...

Malouda sol...Adrian ortada oynar...

Hoca sacmaliyor.

---------

Marcelinho da böyle olmustu adam forvet arkasiydi bize sola koyuyorduk sonrada adama kiziyorlardi :)

Futbol filozoflari

Cihan Kibar
21.08.2013, 11:50
Tamamen plansızlıktandır geçen sene hucüm anlamında ki en iyi yerli oyuncumuz olan Olcan'a yer açmak içindir e madem Olcan'ı oynatıcan memnunsun ne diye Malouda'yı alırsın?

kopeli
21.08.2013, 12:23
Malouda'dan forvet arkası yaracagıma,Olcan'ı sağ acıga atarımn olur biter.

....Olcan.....Aykut...Soner....Malouda...

................Gekas....Uche...........

TheCrow
21.08.2013, 12:26
bjk maçında Malouda-Alanzinho-Volkan üçü de kendi mevkilerinde oynayabilecekleri halde üçü de yanlış yerde oynatıldılar. Böyle bir fanteziye ne gerek vardı, solbekin olmaz yerine sol açık oynatırsın neyse de, taşlar yerli yerine oturabilecekken herkesin yerini kaydırmaya ne gerek var?..

MaEsTrO
21.08.2013, 12:37
Mırra style.

talibim
21.08.2013, 15:06
malouda mevcut kadro içinde forvet arkasi oynayabilecek iki isimden birisi,,,ayrica malouda Lyon'da bu mevkide oynuyordu ve basariliydi,,,daha elzem konuşulabilecek problemler var malouda'nin forvet arkasi oynamasina kadar!
>>mesela bana gore takimin el freni olan zokora neden ligin ilk haftasi hoca için can simidi oldu?,,idman eksikliği diye oynatilmayan genç sporcular ne sezon öncesi kampi ne de devamli bir idman programi yapmayan zokora'nin oynamasiyla ne düşünmüşlerdir?,,m.akcay "en korktuğum sey takimda adaletsiz davranmak" demişti,,korktuğunun basina geldiğinin farkindadir inşallah!
>>bir yanlislikda su ,yasin erciyesspor a gönderildi..450 bin Euro bonservisle..v.sen'in o bölge için yeterli olduğu düşünülerek sanirim,,kanaatimce hem futbol olarak hem de verilecek ucret olarak yasin takima daha faydali olurdu,,

Hıdır ÇALIŞAN
22.08.2013, 18:58
Kısa ve öz.

Malouda şu hali ile Trabzonspor'da 18e girememeli.

Rama61
23.08.2013, 02:53
Yaratmak ALLAH, a mahsusdur.

outoftime
23.08.2013, 03:07
maloudayı şu an izlemeye tahammül edemiyorum
dortmund ve bayern gibi takımları düşününce böyle adamların neden 1 sene futboldan uzak kaldıklarını da tahmin edebilirsiniz
koşamayan adama yer yok tabi alex gibi yeteneğiniz varsa o başka
malouda hızlıyken yıldızdır ama kondüsyonsuz,yavaş ve maç eksiği varken ve 33 yaşındayken sadece bir taraftar kandırma kampanyasının aletidir

Naci Karakol
09.10.2013, 20:10
Arkadaş Maluoda'nın nesini beğenmiyorsunuz? Adam 3 gol attı yanılmıyorsam. Yavaş yavaş toparlayacak kendini. Biraz sabır, sabır.

İsa
09.10.2013, 20:31
Denendi olmadı.

O defter kapandı.

Gordon Freeman
09.10.2013, 21:11
Durun la bi.Adamı 2 maçta bıtırdınız.Harika maçlarının uzerınden daha ne kadar geçti ?
Bu kadar kolay adam harcanmaz.Millet malouda için tırnaklarını kemırıyo.Siz de begenmıosunuz.
Her mac super oynıyacak dıye bısey yok.Arada her futbolcuda olur performans dusuklugu.

AyhanPe
09.10.2013, 21:14
Durun la bi.Adamı 2 maçta bıtırdınız.Harika maçlarının uzerınden daha ne kadar geçti ?
Bu kadar kolay adam harcanmaz.Millet malouda için tırnaklarını kemırıyo.Siz de begenmıosunuz.
Her mac super oynıyacak dıye bısey yok.Arada her futbolcuda olur performans dusuklugu.

olamaz, onca senedir tüm kupalara, hatta avrupa kupalarina ambargo koymus bir takima alismis bir taraftar kitlesi icin kabul edilemez bi durum..haklilar..

İsa
09.10.2013, 21:15
Kötü oynuyor yorumu insafsızca.

Ama takımın on nuramarası olacak,takımı sırtlayacak kıvamda değil.

Ama sol açıkta takımın bankosu.

Özverisi,takımı sahiplenmesi,tecrübesi kafi...

CEMEFKER
09.10.2013, 21:29
Malouda belki de geldiği günden beri (güzel goller attığı maçları bir kenara koyarsak) takım futbolu adına "takıma en faydalı olduğu maçı" geride bıraktı geçen Pazar akşamı....

...maç dikkatli izlendiği zaman o kadar görevini iyi yerine getirdi ki aynı paralelde olan Zoko ile iyi bir ikili oldular...hücum düşünüldüğü, takımın sikletini rakip yarı alanında hissettirdiği anlarda, topun kaptırılması sonucu hemen yerine adeta hücum etti....alanını çok güzel kapattı....Malouda'nın sahanın en çok koşan adamı olması sizce nedendir, neyi hatırlatıyor.... ( Bana herşey sizi hatırlatıyor ! ;))

... evet Malouda hep ilerde oynasın, en iyi mevkisi olan sol açık/forvet olarak kendisini görebilelim...ancak adamdan birden fazla mevkiden yararlanılıyorsa ve bunda da başarılı oluyorsak daha ne istiyoruz...farklı alanlarda kullanabileceğimiz ( hem de birbirine yakın verimlilikte veya sırıtmayan) bir adamdan bahsediyoruz demektir....

...Bakın Total futbol bulunduğunda 70'li yıllar yaşanıyordu.... halen daha oraları yakalayamamış, 70'li yıllara gelememiş olanların varolması da güzel tabi çeşitlilik adına.....

Ceyhun Dündar
09.10.2013, 22:06
Adam on lıbero oynadı son mac.
Malouda bu takıma gelmıs en karıyerlı ve en az egolu futbolcudur acık ara...
Adama ne dese onuyor,kosmayor dıyenler takımın kosu ıstatıstıklerıne baksın,fener macında sahada en fazla kosan oyuncuydu..
Adamın bıze kattıgı sadece oynadıgı futbol degil. Bosıngwayı malouda onerdı ve aradı. Zokora colman hatta janko bile bu adamları gorup gaza geldı oynamaya basladı.
Maloudanın sahada olduu her dakika Trabzonspor için artı bir durumdur.
Zira reklamının yanısıra bize ilerde scout antrenor ve insallah teknık dırektor olarak katkı verır...

Heisenberg
09.10.2013, 22:14
koşamayan adama yer yok tabi alex gibi yeteneğiniz varsa o başka
malouda hızlıyken yıldızdır ama kondüsyonsuz

Keşke her koşamayan adam 12 km koşsa, her koşamayan adam Lazio maçında, Adrian'ın golündeki gibi ilerde baskı yapıp, takımına top kazandırsa :) Şu takımda Malouda, Bosingwa gibi bir solbek, bir forvet olsa şu an taraftar kim bilir ne hedefleri konuşuyordu. Malouda ve Bosingwa transfelerini kimin yaptığını bilmiyorum. Her ne kadar mevcut yönetimi beğenmesem ve gitmelerini istesem de eğer onlar yapmışsa, bence son yıllarda yapılan en iyi transferlerimizden ikisiydi Malouda ve Bosingwa. Haklarını teslim etmek lazım.

sasort
09.10.2013, 22:16
Adam on lıbero oynadı son mac.
Malouda bu takıma gelmıs en karıyerlı ve en az egolu futbolcudur acık ara...
Adama ne dese onuyor,kosmayor dıyenler takımın kosu ıstatıstıklerıne baksın,fener macında sahada en fazla kosan oyuncuydu..
Adamın bıze kattıgı sadece oynadıgı futbol degil. Bosıngwayı malouda onerdı ve aradı. Zokora colman hatta janko bile bu adamları gorup gaza geldı oynamaya basladı.
Maloudanın sahada olduu her dakika Trabzonspor için artı bir durumdur.
Zira reklamının yanısıra bize ilerde scout antrenor ve insallah teknık dırektor olarak katkı verır...

aynen katılıyorum ceyhun beye
adamın artıları çok ama eksilerini bakalım adam bir sene top oynamadı bu futbolu oynamayınca köreliyorsun yaşıda ileri seviyede ama maloudanın sahada olması bir başka
neden mi lazo maçını birde gollere kanalize olmadan maloudaya endeksli izleyin
derim

malouda mutlaka oynamalı ama lazio maçını esas alalım ikinci yarı oyundan düştü yerine tuttuk alanzinho alındı sol bekin ollsaydıda yerine olcan alınsaydı
top kayıplarında hızlı çıksaydık berki destan yazmıştık onu konuşuyorduk

benim kızdığım adrian alazinho forvet arkası oynayacak adamlar bunları kanatta oynatılmasına kızıyorum. sırf maloudayı kullanabilmek için bu oyuncuları başarı şağlayamayacakları bu mevkiilerde heba ediyorlar

Ceyhun Dündar
09.10.2013, 22:18
aynen katılıyorum ceyhun beye
adamın artıları çok ama eksilerini bakalım adam bir sene top oynamadı bu futbolu oynamayınca köreliyorsun yaşıda ileri seviyede ama maloudanın sahada olması bir başka
neden mi lazo maçını birde gollere kanalize olmadan maloudaya endeksli izleyin
derim

malouda mutlaka oynamalı ama lazio maçını esas alalım ikinci yarı oyundan düştü yerine tuttuk alanzinho alındı sol bekin ollsaydıda yerine olcan alınsaydı
top kayıplarında hızlı çıksaydık berki destan yazmıştık onu konuşuyorduk

benim kızdığım adrian alazinho forvet arkası oynayacak adamlar bunları kanatta oynatılmasına kızıyorum. sırf maloudayı kullanabilmek için bu oyuncuları başarı şağlayamayacakları bu mevkiilerde heba ediyorlar

+++ su takımda elestırılmeyecek 4 adam var.
Onur yusuf malouda bosıngwa.
Herbiri farklı zihinsel rolleri var.
Yusuf gnc ve heyecan verıcı bır yetenek.
Onur Allah izin verirse yıllarca formamızı taşıyıp efsane olacak.
Malouda ve bosıngwayı yazdık zaten.

sasort
09.10.2013, 22:26
+++ su takımda elestırılmeyecek 4 adam var.
Onur yusuf malouda bosıngwa.
Herbiri farklı zihinsel rolleri var.
Yusuf gnc ve heyecan verıcı bır yetenek.
Onur Allah izin verirse yıllarca formamızı taşıyıp efsane olacak.
Malouda ve bosıngwayı yazdık zaten.

malouda karakterli topçu her halinden haraketinden belli ediyor

volkanlada sahada tartışması bunun göstergesidir.

bizim için bir hazine bence
sportif direktör diyoruz bakın ünal hocayı çok severim yanlış anlaşılmasın
ama sen avrupadan topçu getirecen kimin albenisi olur malouda mı yoksa ünalın mı diyeceksiniz önce parada
zaten para olmadan topçu getiremezsin

şenol.08.borçkalı
09.10.2013, 22:32
valla ben bu adama bır turlu ısınamadım..

sahada resmen yuruyor..

forvet arkasımı olacak .forvetmı olacak bılmıyorum ama artık toparlanmalı.

gerçekten son 5 mac hıcbırsey yapmadı nerdeyse..Sadece Rizespora bir gol attı o kadar..

sasort
09.10.2013, 22:48
arkadaşlar şunada sinir oluyorum sadece gündem iş güç genel kurum şike davası
futbolda başarının daim olması buda güçlü kadro ile olur
iki mevkiide eksiğimiz var arada bu eksikler giderilmeli ama bu konuda hiç bir hazırlığın olmaması benim canımı sıkıyor

Fatih Öztürk
09.10.2013, 22:54
valla ben bu adama bır turlu ısınamadım..

sahada resmen yuruyor..

forvet arkasımı olacak .forvetmı olacak bılmıyorum ama artık toparlanmalı.

gerçekten son 5 mac hıcbırsey yapmadı nerdeyse..Sadece Rizespora bir gol attı o kadar..

Yürüyormu:)Adrianla karıştırdın galiba.adamın sahada ayak basmadığı yer yok,pas bağlantılarını organıze eden,zaman zaman önde set kurup alan savunmasıyla rakıbe geçıt vermeyen,tek pasları harıka olan Maloudamı yürüyor?

macuka
09.10.2013, 23:25
Maluda 11 km kosuyor. Topla fazla hasir nesir olmadigi icin umdugumuz bir goruntu vermiyor. Yalniz su bir gercek Maluda top kaybetmiyor.
Begendimiz Adrian hem az kosuyor hemde cok top eziyor. Sahada olsun yeter... nerede oynadigi onemli degil. Zokora onun varligi ile bu senenin en iyisi olacak.

ophius
10.10.2013, 00:27
valla sahada pek gözükmüyor gibi dursa da son maçlarda bu ona verilen görev ile ilgili
fener maçında orta ikilide oynadı zokora ile ve bence çok da güzel oynadı
lazio maçında markaj altında kaldı o yüzden pek yoktu ama sonra oyundan alınınca lazionun nasıl bastırdığını gördük

Ergin Varlibas
10.10.2013, 01:39
Futbol duayenleri toplanmis yine :) Hosgeldiniz teknik direktorler. Bi kere Malouda Sag Sol Orta'da oynamisligi olan bir futbolcu. Gercek yeri sol kanattir. Yanliz su an gercek Malouda yi izlemiyoruz. Malouda eskiden hizi drippling ve sol ayakli olmasina ragmen sag ayaklariyla da attigi gollerle meshur. 1 senedir futbol oynamamis birisi ve yasi 33. Dogal olarak fizigi sol acik oynamasi icin yeterli degil. Fizigi yerine gelse bile yasindan dolayi futbol tarzinin degistigini dusunuyorum. Artik eskisi gibi kosan drippling yapan degil, beyni ile oynayan futbolcu konumuna geldi. Yattarada yaslandiginda boyle olmustu hatirlarsaniz cok fazla calim yapmadan derinden ortalar aciyordu. Tamamen fizikle alakali bir durum ve pozisyonunu kendisinin sectigini dusunuyorum.

Bedri Sertkaya
10.10.2013, 14:00
Koşmuyor demen çok tuhaf.11 km koştu en çok koşandı geçen maç.Kendi niye seçsin.Hoca koydu ortaya.

Futbol duayenleri toplanmis yine :) Hosgeldiniz teknik direktorler. Bi kere Malouda Sag Sol Orta'da oynamisligi olan bir futbolcu. Gercek yeri sol kanattir. Yanliz su an gercek Malouda yi izlemiyoruz. Malouda eskiden hizi drippling ve sol ayakli olmasina ragmen sag ayaklariyla da attigi gollerle meshur. 1 senedir futbol oynamamis birisi ve yasi 33. Dogal olarak fizigi sol acik oynamasi icin yeterli degil. Fizigi yerine gelse bile yasindan dolayi futbol tarzinin degistigini dusunuyorum. Artik eskisi gibi kosan drippling yapan degil, beyni ile oynayan futbolcu konumuna geldi. Yattarada yaslandiginda boyle olmustu hatirlarsaniz cok fazla calim yapmadan derinden ortalar aciyordu. Tamamen fizikle alakali bir durum ve pozisyonunu kendisinin sectigini dusunuyorum.

Ergin Varlibas
10.10.2013, 14:02
Koşmuyor demen çok tuhaf.11 km koştu en çok koşandı geçen maç.Kendi niye seçsin.Hoca koydu ortaya.

Art niyetli bakmasan demek istediğimi anlardın. Maloudanın stamina sında sorun yok. Eskisi gibi hızlı değil, hızlanması iyi değil. 11 km koşmuş demek, sahada o kadar mesafe kat etti demek.
Maloudanın eski maçlarını izle istersen

MaEsTrO
10.10.2013, 14:04
Baslik acayip bir sey olmus.

Alika87
10.10.2013, 14:38
Lahm ön libero oynuyor, 10 yildir bek oynayan adam. Guardiola da birseyden anladigi yok.

Alika87
10.10.2013, 14:47

Bende ilk basta diyordum, Malouda forvet arkasi oynasin, temposu bir sol acik icin yetersiz. Top teknigi, oyun zekasi, füze gibi sut, bir forvet arkasi icin ne gerekiyorsa fazlasiyla mevcut malouda da. Malouda gerektiginden fazla kosuyor bence, bundan dolay ilerde topla bulustugunda yeterince enerji kalmiyor meshur driblinglerine. Yanlis anlasilmasin, Malouda dan cok memnunum, ama daha fazla verim alabiliriz kendisinden, misal Adrian'in yerinde oynarsa, ama o zaman sol acik bos kaliyor, aciklara mutlaka en az bir kaliteli oyuncu almamiz lazim. Bir cok arkadas pozisyonlara cok takti kafasini. Oyuncularin özellikleri ve o mevkiye uyumu daha önemli.

Bilâl ÇOBAN
10.10.2013, 14:51
Malouda gibi bir adamımız var. Hala inanamıyorum :)

kopeli
10.10.2013, 15:38
Sol Acıkta gayet başarılı,

zaten 10 numara mevkisinde Adrian'dan daha iyi oynayamaz,cünkü Malouda bir 10 numara değil.

Alika87
10.10.2013, 16:14
Sol Acıkta gayet başarılı,

zaten 10 numara mevkisinde Adrian'dan daha iyi oynayamaz,cünkü Malouda bir 10 numara değil.

malesef Adrian 10 numara oynamiyor...

artvints
10.10.2013, 16:33
çok tartışmaya gerek yok aslında.adrian varken malouda sol açık oynar.ama çok maç yapacağız.adrian ın oynamadığı maçlar olacak.o maçlarda zokora colman molouda lı bir ortasaha iyi durur sanki.zokora ön liberoda tek colman sağ iç, moluda sol iç.chealse de bu şekilde oynamışlığı var.kağıt üstünde iyi duruyor.

Uğur Kalyoncu
11.10.2013, 00:33
Adrian oyun içinde devamlı kalsa oyuna hükmetse değişmez adam olur ama öyle değil kafasına göre oynuyor..Maloudanın ise en verimli olacağı yer kesinlikle forvet arkası..En başta bu transferede bunun için karşıydım Malouda solda oynayamaz..Ama ortada çok katkı sağlayacağı kesin.

Yaşar
11.10.2013, 01:12
Malouda'nın Fb maçındaki performansını beğendim, lig maçlarında yabancı kontenjanı da düşünerek Zokora'nın yanında oynaması daha uygun olur.

Hasan Algan
11.10.2013, 09:52
33 yaşına gelmiş ve 1 yıl hiç oynamamış oyuncudan 20 li yaşlardaki performansını beklemek büyük bir hata. fakat bu yıl ki trabzonsporun 3-4 tane iyi ismi varsa bunların en başında malouda geliyor kusura bakmayın.

kopeli
11.10.2013, 09:56
malesef Adrian 10 numara oynamiyor...

Türkiye'den bir örnek vermek gerekirse,10 numara alex'ti kardeşim.Onun veriminde Adrian'da oynayamaz,Malouda'da oynayamaz.Bugün sneijder'de oynayamıyor.Cünkü stilleri farklı,

cem1990
11.10.2013, 10:35
Ben diyorum bizim takıma hocaya gerek yok,
Koy yoldan geçen birini takımın başına minimum 5 sene peş peşe şampiyonluk garanti.
Mustafa hocam sen nesin ki,biz biliyoruz ki futbolu.

orkun kır
11.10.2013, 10:40
uzun süredir ilk kez transfer edilen oynculardan memnunum..özellikle bosingwadan.. nazar değmesin maşallah

serk
11.10.2013, 15:43
Malouda şu an tam oynaması gereken yerde oynuyor.Hadi adamı aldın forvet arkasına solda kim oynayacak?.Adrian mı?

Bedri Sertkaya
11.10.2013, 16:31
Hızlanması derken dripling demek istediysen orası doğru.Artniyet yok dediklerimde.Takımda sadece malouda değil.Yusuf Erdoğan dışında dripling yapacak adam da yok.Bosingwa daha hücuma çıkmadı.O da gelir.

Art niyetli bakmasan demek istediğimi anlardın. Maloudanın stamina sında sorun yok. Eskisi gibi hızlı değil, hızlanması iyi değil. 11 km koşmuş demek, sahada o kadar mesafe kat etti demek.
Maloudanın eski maçlarını izle istersen

Berke6198
11.10.2013, 16:34
Malouda'dan kısa süre içerisinde alabileceğimiz verimi de çöpe atıyoruz...

Bu bir Malouda'yı tüketme harekâtıdır.

kopeli
11.10.2013, 19:43
Malouda'dan kısa süre içerisinde alabileceğimiz verimi de çöpe atıyoruz...

Bu bir Malouda'yı tüketme harekâtıdır.

Yani bende bunu anlayamıyorum.Neden 10 numara ?

Bu adam yıllarca sol acık oynamış ve bizde de doğal olarak sol açıkta gayet verimli.İsleyen çarka illa comak sokacaz :o

Şahin Yılmaz
12.10.2013, 17:28
Malouda dan bir cacık olmaz. 15-20 maçta bir gol atar, saçına TS amblemi yaptırır yürekten oynayan bir profesyonel gibi görünür, Yerseniz.

Geçin efendiler. Bize yırtacak parçalayacak amatör ruhlu karakterli sporcular lazım.

Diyeceksiniz ki nerde bulacaz böyle futbolcuları. O benim sorunum değil tonla maaş alan kulüp çalışanlarının ve Kupayı Müzemize getirecek olup da, bir müracaat bile yapamayan biricik Yönetimimizin sorunudur.

Tolga
12.10.2013, 18:02
Kültürlü Hıyar bulamadığımız için, Malouda'dan cacık olmuyor . . .

İlker Yazıcıoğlu
13.10.2013, 04:45
Malouda dan bir cacık olmaz. 15-20 maçta bir gol atar, saçına TS amblemi yaptırır yürekten oynayan bir profesyonel gibi görünür, Yerseniz.

Geçin efendiler. Bize yırtacak parçalayacak amatör ruhlu karakterli sporcular lazım.

Diyeceksiniz ki nerde bulacaz böyle futbolcuları. O benim sorunum değil tonla maaş alan kulüp çalışanlarının ve Kupayı Müzemize getirecek olup da, bir müracaat bile yapamayan biricik Yönetimimizin sorunudur.

HOcam,yorum biraz abartı olmuş....

futbol medyasının sürekli olarak İstanbul takımlarına hayranlık amigoluğu yarattığı ve de bu kadar paranın döndüğü bir sektörde,yırtacak,parçalayacak amatör ruhlu bir sporcu bulmak ne kadar mümkün?

Bence değil....

Fatih Öztürk
13.10.2013, 05:20

Yoruma gel...sabaha karşı nasıl güleceğimi bilemedim.Maloudadan cacık olmaz doğru.cacık hıyardan olur.lafım yoruma değıl cacığın yapılış şekline.

Alper Beyazay
13.10.2013, 08:47
Bırakın forvet arkasını, MRA güçlü fiziğinden dolayı stoper denerse şaşırmayın.

kalavara
13.10.2013, 08:57
iyi de malouda forvet arkası oynamıyor ki!
orta alanda colman olmadığı için o mevkide zokoranın hemen önünde kullanıyor hoca malouda'yı. ilk düğmeyi yanlış iliklemişiz :)

kopeli
20.10.2013, 18:20
Sanırım en net cevabını bugün Sivas maçında görmüşsünüzdür.

Malouda orijinal kanat oyuncusudur.Merkezde oynadığı zaman net olarak verimsiz oluyor.

Ogün YAZICI
20.10.2013, 18:47
Sanırım en net cevabını bugün Sivas maçında görmüşsünüzdür.

Malouda orijinal kanat oyuncusudur.Merkezde oynadığı zaman net olarak verimsiz oluyor.

merkezin gerisinde oynadı bugün.resmen defansif görev üstleniyor iki haftadır.tabiri caizse köpek gibi koşmak zorunda o bölgede.hal böyle olunca son vuruşlarda bacakta derman kalmıyor...