PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR - F. Bahçe

Sayfa : 1 2 3 [4]

oskayb
22.11.2004, 11:22
orada vurguladigim sans ,bizim yanimizda olmayan sikayet ettigimiz sans degil tam tersine olan bir durumu vurgulamak için yazilmisti ,yani çeliski gibi gözüksede ,bu sebeple özel olarak vurgulamistim.

tabi bir maçlik taraftar degiliz ,tabiki sagduyulu olmaliyiz ,katiliyorum .

ayrica bu yönetim ve bu hoca ile bu kadar basligi altinda yazilanlara bakinca çok üzüldüm ,hala birçok arkadasin sürecin farkinda olmadigi görülüyor, atay aktug yönetimi ve hatta özkan sümer yönetimi bile elestiriliyor ,parali baskan vb. söylemleri gelistiriliyor.(elestriler olabilir yikicilik boyutunda olanlar da var)

bir kere ö .sümer dönemi sonuçlari aslinda bir önceki parali ! ,mafyatik , medyatik , vizyon sahibi ! yönetimin eseridir.

büyük trabzonspor o dönem boyunca özelliklerinden çok seyler kaybetmis ve ölüme giden hasta durumundayken ,son çare olarak ö.sümer döneminde ameliyata alinmis ve ipten dönmüstür.özkan sümer döneminde yapilan zorunlu müdahele ile takim hayata dönmüs ,ama bunun hepimizin bildigi gibi tarihinin en kötü sonucunu almak gibi sonuçlari da olmustur.ama bugünlerin de temelleri atilmistir.

kisaca süreçlerin sonuçlarinin alinmasi birebir olmamakta ve zaman almaktadir.o sebeple yönetimleri ,hocalari asip keserken arakdaslarin bu durumu gözden kaçirmamasi gerekir.

***basliga uygun yere yazmadigimin farkindayim .bu seferlik kusura bakmayin.

SKY-GUARD
22.11.2004, 11:29
Madem YATTARA yenik bir takimi galip getirecek kadar degerli ve sonucu degistirecek bir futbolcü neden hep sonradan giriyor....Konsantrasyonu hep EZIK basliyor....

Bütün Teknik Heyet takmis...Savunma yapamiyor...Yapmasin be yapmasin...Alex çok mu defans özelligi olan bir topçu....

KORKAK futbol bize TERS...SALDIR SALDIR...

Yenilirsen de ADAM GIBI YENIL....Yoksa PANKART'la ADAM olunmuyor....

ZEKAI
22.11.2004, 11:31
bakin arkadaslar hala anlamadiginiz konu su biz tek maglubiyetle takimdan destek cekecek taraftar degiliz ama fener macindaki takim benim destekledigim takim degildi hala niye anlamamaya calisiyosunuz.bu takim kiendinden birseyler kaybetmis.ben o sampiyom olacak ruhu goremedim.insallah ilerleyen haftalarda o isik belirir.yoksa bi bes sene daha geri gideriz....

bizi artik sampiyonluga sartlandirmayin yoksa sonuc hep boyle olur.biz zaten sampiyon olacak diye sevmiyoruz bu takimi.ama ruhunu kaybetmesin yoksa bizide kaybeder........

SKY-GUARD
22.11.2004, 11:41
Takimi ADAM gibi OYNAT....

PANKART'ini degil....HEYKEL'ini DIKELIM....

Emorfo
22.11.2004, 11:53
Forumda lütfen ikili yazismalardan kaçinalim..

Bir maçta Trabzonspor olmadik bir maçtada ölecek degiliz.

Hatalar var evet. Bu sene önemli hiç bir maçi kazanamadik. Fb malübiyetini hakeme yüklemek istemiyorum ancak ofsaytlar ve rüstünün tekme atarak topa çikmasi, fb nin 2. golünde tolga ikili mücadelesi vs vs zaten maçtan sonra kameralara yansiyan bir kare herseyi açikliyordu. Fb baskani azize maçin hakemi Selçuk Dedereli'nin elini sikarak tebrik ediyordu...

Ziya Hoca'nin hatalari olabilir. Ancak bu kadronun bu ligi kaldirmasi çok zor. Transfer diye diye dilimizde tüy bitti. Ziya Hoca kadro seçimde hataliysa adam gibi transfer yapamayan yönetim daha çok hatalidir...

Yilmayin hemen rakiperimizle esit sartlarda mücadele etmiyoruz. Transfere 6 milyon harcayan bir Trabzonspor ve 50 milyon dolar harcayan bir fb. Üstelik birde masa basi oyunlari var. Ziya Hoca'nin ceza almasi da bu oyunun bir parçasi Takima yüklenmeyin fazla... gs maçinda oldugu gibi bu maçta da bir türlü golü bulamadik. çok yaklasmamiza ragmen. ciddi ciddi fbnin büyü ile bu kadar sansli olduguna inanmaya basladim.

Üstelik bu sene 10 kisi kalan rakiplerimize bir tane bile gol atamadik. Dolayisi ile kapanan takimlara karsi gol atamiyoruzç ve çok sansisiz daha dogrusu beceriksisiz. Iyi futbol oynamiyoruz. Samet Aybaba dönemimde oynadigimiz futbolun yarisini oynamiyoruz. Ziya Dogan hocamiz oyun sistemini ciddi ciddi degistirmeyi ya da düzeltmeyi düsünmeli.

Fb maçi kaybedilmis olabilir. Ancak henüz hiç bir sey bitmedi. Fener salak bir takim gider pendik gibi aydin gibi takimlar ayenilir puan kaybeder. Gs'de zaten is yok. Ikinci yari Gs'yi Samiyen'de Fb'yi de Sükrüogulnda(öle biseydi)yenmekten baska çare yok. Avni Aker cehennem degil artik rakiplerimize cennet oldu. Taraftar bir garip maçtan önce dgeil maç. esnasinda bagiran bir taraftar lazim. Kisaca dün futbolcular, teknik kadro, taraftar hepsi iyi degildi.

kurt61
22.11.2004, 11:58
Beni taniyanlar, yazilarimi okuyanlar bilir. Elinden geldigi kadar objektif olmaya çalisan, forumda yapilan siddet yanlisi teenage muhabbetlerini sertçe elestiren bir taraftarim. Trabzonspor sevgisinin gözlerimde yarattigi kalici bozukluk nedeniyle takmak zorunda oldugum bordo-mavi at gözlügünü ara sira çikarip, elimden geldigi kadar olaylara objektif bakmaya çabaliyorum. Bu zaman zaman mümkün olmuyor tabi. Maç içinde bal gibi ofsayt olan bir pozisyona "neresi ofsayt ulan onun" diye bagirabiliyor, faul olmayana faul diyebiliyor, rakibe verilen agir kirmizi kart kararini hakli bulabiliyorum. Hatta siddetten nefret eden biri olarak bazi kendini bilmez Fenerlilere bir tokatta ben atmak istiyorum. Tipki geçen maçta Yaprak Kafedeki dangalaga yapmak istedigim gibi?Ama bunlar maç içi subjektiflik halüsinasyonlari?<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Simdi gözlügümü çikarttim iki laf edecegim.

Bu adamlar düzenbazdir evet, zafere giden her yol mübahtir onlar için dogru. Medya ellerindedir, federasyon ellerindedir, falandir filandir buna da evet..

Ama bizi yeniyorlar arkadas..Hem de bizim sahamizda, hem de 10 kisi. Canimizi daha çok sikan da bu degil mi. Ama söyle bir istatistiklere bakacak olursak, Ziya Dogan ile aldigimiz maglubiyetlerin hepsi kendi sahamizda ve -sadece derbi ve Avrupa Kupasi maçlari- olduguna göre sonuç pek de sasirtici degil. (Ziya Dogan?in maglubiyetleri: GS, Kiev, Bilbao, GS, fb hepsi de Trabzon?da). 10 kisiye karsi mücadele edememe sendromunu ise daha önce defalarca yazmistim. Ben rakip kirmizi kart görünce üzülüyorum artik. Örnek mi, bakiniz Kiev, Bilbao, Antep ve Fener maçlari. Bu maçlari birakin almayi, gol bile atamamisiz!

Peki artik sampiyonluk hayal mi? 13 hafta geçmis daha 21 hafta varken ve fark 5 puanken, üstelik artik sahamizda oynayacagimiz derbi yokken! Sampiyonluga hayal deyip, istifa davetleri yapmak en basta matematige sonar etige saygisizlik olur. Ama artik Trabzon?daki derbi maçlarda kimse taraftardan muhtesem olmasini beklemesin. Onlarda insan. Hakli bir önyargiyla geliyorlar derbi maçlara. Evet bu isin buraya gelmesinde taraftarin rolü büyük, ama taraftarlik profesyonel bir meslek degildir. Artik çözümü futbolcular ve yönetim bulsun. Bas bas bagirdik söyledik buradan. Bu takima ciddi psikolojik yardim lazim. Yönetim hemen bir kaç psikolog istihdam etmeli.<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Fener?e kendi sahamizda yenilmek gerçekten çok üzücü. Ama Fener?e yenileni sampiyon yapmiyorlar diye birsey mi var bu memlekette. Durun bakalim, daha neler olacak. Ama su takimi sadece sevinmek ve ögünmek için sevenler lütfen burada felaket tellaligi yapmasinlar. Baskan istifa, yönetim istifa!! Eeee var mi alternatifiniz. MAY?la Milne gelsin isterseniz. Ha Besiktas gibi Fener?i yenseydik de isterse 10. olsaydik diyorsaniz bilemem. Ama ben bu takimi sampiyon görmek istiyorum, öyle ya da böyle! Edited by: kurt61

Magnolia
22.11.2004, 12:03
Kurtulus abi , söylediklerini alkislasam azdir...Ellerine , yüregine saglik.Yenilgilerden sonra "öldük,bittik,sampiyonluk bitti" yorumlarindan nefret eder olduk! Nerede kaldi "umut" ? Hocamizin,futbolcularimizin,Baskanimizin bize ihtiyaci var.Bu takimi sevdigimiz kadar , korumayi da bilelim lütfen...

Sevgi
22.11.2004, 12:27
Biz bu takimi her zaman destekledik her zaman sevdik ligi 2. bitirdiginde nasil sevdiysek küme düsme potasindaykende öyle sevdik vede destekledik.Kendi adima konusayaim hazmedemedigim sey her büyük maç öncesi söylenen '' kaybetsekte dünyanin sonu degil , bu sadece bir maç '' demeci bunu baskanimizda yapiyor hocamizda yapiyor yeni moda bu ''kaybetsekte dünyanin sonu degil''

Takimlarin kadro kurarken harcadiklari parayla bizim harcadigimiz para ortada.BU takimlarin bizden daha mi az borçlari var hemen cevap vereyim hayir yok en az bizim kadar borçlari var hatta daha fazla peki bu takimlar niye para harcayip kadro kuruyor basarili olup para kazanmak için o zaman elini atese sokup para harciyacaksin ki para kazanasin basarili olacaksin ki reklam gelirin tv gelirin ( diger takimlarla aramizda uçurum yok bu konuda) artsin büyük maçlari kazan ki taraftar maça gelsin ordanda gelirin artsin.Bizim baskan mucize bekliyor.Arkadaslar lütfen destekçi olalim derken gerçekleri gözardi etmeyelim klüp fakir edebiyatiyla yönetiliyor.

Cemalettin Taşkın
22.11.2004, 12:28
ben maçi izlemedim. daha sonra televizyondaki programlari da izlemedim. dün gazete okumadim. benim bildigim fenere yenildik. hemde adamlar 10 kisiyle oynarken. benim sahsi düsüncem ama artik sampiyonluk bizim için hayal. feneri biz yenemezsek kim yenecek? bu maçi ne olursa olsun almaliydik. lig sonunda takimi 3, veya 4, olarak görüyorum.

Sevgi
22.11.2004, 12:33
ben maçi izlemedim. daha sonra televizyondaki programlari da izlemedim. dün gazete okumadim. benim bildigim fenere yenildik. hemde adamlar 10 kisiyle oynarken. benim sahsi düsüncem ama artik sampiyonluk bizim için hayal. feneri biz yenemezsek kim yenecek? bu maçi ne olursa olsun almaliydik. lig sonunda takimi 3, veya 4, olarak görüyorum.

Arkadasim yaniliyorsun bu takim ne olursa olsun sampiyon olacak bu sene.

SKY-GUARD
22.11.2004, 12:41
Takim adam gibi oynasin / oynatilsin isterse hep yenilsin.....

Ankaragücü maçindan sonra Maraton'u dolduran 5.000 kisi takimi tribüne çagiriyor....Fatih toplayip takimi getirecegine 35 metre'den el salliyor....Artisler...Yaziklar olsun.....

Allah askina söyleyin...Besiktas maçini hasbel kader kazanmadik mi...GeSe'ye ve FeBe'ye yenildik....Hepsinde de rakibin isminden korktuk....

Harun
22.11.2004, 12:53
ZIYA DOGAN ISTIFA ETMELI !BU MAÇA BUNDAN BASKA YORUM YAPMAK ....

Gerçek Taraftar Mantigi Bu OLMAMALI...

Çok dogru söylüyorsun bu olmamali..

-Her büyük yenilgisonrasi ayni nârâlari atip bidahaki maçimiza bakalim diyecegiz degilmi?
-Hep büyük umutlarla çiktigimiz maç sonrasi yenilginin ardindanyüz ifademizdeki öfkeyle bu kazadir diyecegiz öylemi?
-Anadolu kuluplerinden aldigin seri galibiyetleri büyük basari sayip basimizdaki teknik heyeti basarili bulacagiz öylemi?
-Sokakta karsilastigin rakip takimin taraftarlarinin ''bir 20 yil daha beklersiniz'' gibi alayci tavirlarini 20 yil bekleyerek geçirecegiz öylemi?
-9 yildir galatasarayi,3 yildir feneri kendi sahamizda yenemeyip sadece düne bakarak yorup yapip biz gerçek taraftarlari bir maçlik taraftar yapacaksiniz öyelemi?
-Bu yil avrupadaki basarisizliklari ve yine bu yil kötü futbolumuza ragmen bir kaç takimdanaldigimiz puanlarda bile göstermis oldugumuz tepkimizi sadece yine fener maçina bakarak destegimizi kestigimizi düsünüyorsunuz degilmi?

Yukarida bu yazmis oldugum satirlari benim ve benim gibi düsünen taraftar topluluklarina ''birmaçlik taraftar'' diye atip tutan kisler için yazdim.Bu yukaridaki söz ilkokul çocuklarinin ''evde sular kesikti ödevimi yapamadim''masumiyetini savunmaktan baska çaresi olmayanlar için yapilan bir yorumdur.

Ve son söz: 20 yildir o tek maçi bekliyorum lütfen biri bana o tek maçi bulsun bende Trabzonsporu birakayim.

Mehmet
22.11.2004, 13:01
Bana her sey seni hatirlatiyor.

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=1982& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=1982&amp;PN=1&amp;TPN=36) amp;PN=1&amp;TPN=36

yakup midi
22.11.2004, 13:14
ziya hocanin istifasini istiyosun...ben istemiyorum ziya hoca kendisi olsun istiyorum artik kendisi olmali....yaptigi yanlislar var ve bunlari kabul edip artik eskisi gibi dogrulari yapsin istiyorum...

bu gün yattara ya veryansin etmesin kendi ne veryansin etsin diyorum bir futbolcu 30. dakikada kurtarici olarak sahaya girsin sonra da kendi kisiligiyle top oynasin....ben çok korkuyorum yattarayi harcayacaklar diye ama biliyorumki yine korktuklarimiz basimiza gelecek...ziya hoca bir kadro oturttu geçen sene o kadroyu tekrar oturtacak.....biz yenilmesini de biliriz ama gözgöre gözgere ayni hatalarla degil....ben bu maçtan sonra ne ziya hocanin ne yattaranin trabzondan ayrilmasini istemem sadece çok açik seçik dogru olan seylerin yapilmasini beklerim ümitle......

fener maçinda bekledim çikcak kadroyu maçtan önce kortugumun basima gelecegini bilerek.....galiba yine korktuklarimiz basimiza gelecek bu maçtan sonra trabzon daha büyük yanlislara düsecek yazik....

noname
22.11.2004, 13:14
Takimi ADAM gibi OYNAT....

PANKART'ini degil....HEYKEL'ini DIKELIM....

Agzina saglik.. Kanser olduk.. kanser!

Murat BAYRAKTAR
22.11.2004, 13:15
yazik çok yazik... sen sampiyonluk yolundaki rakipleri yenemiyorsan nasil sampiyon olcan... Hemde nerdeyse 1 saat boyunca 10 kisi oynayan rakibine 3 forvetle gol atamiyorsun.. üstüne üstük birde saçma bir gol yiyorsun... maç basliyor yattara-mehmet külübede.. daha ilk yari bitmeden külübeye bakiyorsun ikisi yok... golü yiynce mi bunlari sokmak aklina geliyor... hadi onu birak... gelelimibrahim egeye.. bu futbolcu uzun bir zamandir top oynamiyordu. sadece geçen haftaki ankara maçinda son 5 dakka oynattin... fener gibi gerilimi yüksek bir maça ibrahim egeyi neden oynatiyorun... bu maçin tek telafisi var oda bundan sonra puan kaybetmemek...

CeSS
22.11.2004, 13:35

-Her büyük yenilgisonrasi ayni nârâlari atip bidahaki maçimiza bakalim diyecegiz degilmi?
-Hep büyük umutlarla çiktigimiz maç sonrasi yenilginin ardindanyüz ifademizdeki öfkeyle bu kazadir diyecegiz öylemi?
-Anadolu kuluplerinden aldigin seri galibiyetleri büyük basari sayip basimizdaki teknik heyeti basarili bulacagiz öylemi?
-Sokakta karsilastigin rakip takimin taraftarlarinin ''bir 20 yil daha beklersiniz'' gibi alayci tavirlarini 20 yil bekleyerek geçirecegiz öylemi?
-9 yildir galatasarayi,3 yildir feneri kendi sahamizda yenemeyip sadece düne bakarak yorup yapip biz gerçek taraftarlari bir maçlik taraftar yapacaksiniz öyelemi?
-Bu yil avrupadaki basarisizliklari ve yine bu yil kötü futbolumuza ragmen bir kaç takimdanaldigimiz puanlarda bile göstermis oldugumuz tepkimizi sadece yine fener maçina bakarak destegimizi kestigimizi düsünüyorsunuz degilmi?

Yukarida bu yazmis oldugum satirlari benim ve benim gibi düsünen taraftar topluluklarina ''birmaçlik taraftar'' diye atip tutan kisler için yazdim.Bu yukaridaki söz ilkokul çocuklarinin ''evde sular kesikti ödevimi yapamadim''masumiyetini savunmaktan baska çaresi olmayanlar için yapilan bir yorumdur.

Ve son söz: 20 yildir o tek maçi bekliyorum lütfen biri bana o tek maçi bulsun bende Trabzonsporu birakayim.

Bu tip söylemler ve düsünceler güzel ve hakli yanlarida var. Belirtmek istedigim su ki maç öncesi kaç kisi Ziya Dogan Istifa etsin diyebilirdi ? veya Yönetim Istifa etsin diyenler kaç kisiydi. 1 Maç sonucuna göre bütün bunlar yazilip çiziliyor. Kazansaydik eger kimsenin istifasi istenmeyecekti.

Ben bu Yönetimin basarili olacagina pek aklim kesmiyor. Ama bu tip durumlarda kimsenin istifasini da istemiyorum. Yoksa maç sonucuna göre Ziya hoca istifa etsin, Yönetim istifa etsin o istifa etsin bu istifa etsin ? nereye kadar gidecek bu istekler. bunun sonu yok. Taraftar isler iyi giderken takimi sorgulayabilmeli, düsüncelerini takim iyiyken yapabilmeli. yenilgiden sonra savas baltalarini çikarmak cok kolay, öyle degilmi ?

SKY-GUARD
22.11.2004, 13:47
Z.Dogan'in maçtaki stresi ve panigi aslinda herseyi açikliyor....

Y.VURAL, Z.DOGAN ve benzerleri kendi korkakliklarinin ESIRI olmuslar....Bu da STRES yapiyor....

Eskiden hiç degilse rakibi ezecegimizden EMINDIK....YENILSEK DE.....

SIMDI....Kadro açiklaninca BMN forumlarinda bütün herkes KORKAK kadro konusunda yorum yapiyor...Disaridan bu o kadar bariz ki...

SKY-GUARD
22.11.2004, 13:56
Adminler....

Z.DOGAN'in KORKAK futbol oynatip oynatmadigi konusunda BMN anketi AÇALIM....

KONYA maçi kadrosu açiklanmadan da kendisine anket sonuçlarini verelim....

SKY-GUARD
22.11.2004, 13:58
KIMSE TRABZONSPOR'dan BÜYÜK DEGILDIR.....

Klubün Baskanindan Teknik Direktöre, bu satirlarin yazari SKY-GUARD'a kadar herkes TRABZONSPOR'un yaninda küçükcük birer varliktir...Ama hiçbiri KORKAK degildir.....Aramizda KORKAK varsa ÇEKIP GITSIN....

Kimse TRABZONSPOR sayesinde ÇEVREYE SEKIL YAPAMAZ....

Emorfo
22.11.2004, 14:00
Bu arada Petkoviç Trabzonspor'a ilk geldigi günlerle simdiki Petkoviç arasinda daglar kadar fark var. Topu oyuna sokusu tam bir handikap hele birde agir hareke etmiyor mu. Çildirtiyor adami. Hatali çikislarini saymiyorum dünki maçi Petkoviç yüzünden kaybettik pelanti poziyonunda çikisi hatali, yedigimiz ikinci golde ise çikmamasi hatali..

Çiksa bir dert çikmasa bir dert :) Ama meslektasi Rüstü ne yapiyor uçan tekme atarak hava toplarina çikiyor ve bir tane bile hata yapmadi. Petkoviç yüzünden az maç keybetmedik. Tolga'nin sirasi geldi diye düsünüyorum.Edited by: Emorfo

Murat BAYRAKTAR
22.11.2004, 14:05
KIMSE TRABZONSPOR'dan BÜYÜK DEGILDIR.....

Klubün Baskanindan Teknik Direktöre, bu satirlarin yazari SKY-GUARD'a kadar herkes TRABZONSPOR'un yaninda küçükcük birer varliktir...Ama hiçbiri KORKAK degildir.....Aramizda KORKAK varsa ÇEKIP GITSIN....

Kimse TRABZONSPOR sayesinde ÇEVREYE SEKIL YAPAMAZ....

allahina kadar trabzonsporluyuz... kimseden korkumuz yok... kimseye sekil yapmayiz sekil yapani da sekil yapariz...

selhus
22.11.2004, 14:22
beyler birton yazi yazilmis masallah ben size bir cümle ile özetliyeyim ''BIZIM SOKAGA ATACAK PARAMIZ YOK''

saygilar

Guests
22.11.2004, 14:24
Bu arada Petkoviç Trabzonspor'a ilk geldigi günlerle simdiki Petkoviç arasinda daglar kadar fark var. Topu oyuna sokusu tam bir handikap hele birde agir hareke etmiyor mu. Çildirtiyor adami. Hatali çikislarini saymiyorum dünki maçi Petkoviç yüzünden kaybettik pelanti poziyonunda çikisi hatali, yedigimiz ikinci golde ise çikmamasi hatali..

Çiksa bir dert çikmasa bir dert :) Ama meslektasi Rüstü ne yapiyor uçan tekme atarak hava toplarina çikiyor ve bir tane bile hata yapmadi. Petkoviç yüzünden az maç keybetmedik. Tolga'nin sirasi geldi diye düsünüyorum.

faruk mactan sonra trabzon halkinin sinirleri gerilmis satasacak yer ararken bmn tanis bir arkadasla(ankaradan deniz)beraber meydana gitmek için dolmusa bindik önümüzde ts arabasi laf attik baktik araba önümüzde sözümüzü geciremiyoruz biz denizle beraber arabadan inip ts arabasinin önünü kestik arabada bize bakan petkoya bagiriyoruz adamin umrundami gülüyor,celalettin dil uzatiyor,adem kocak siritiyor,hele o yattara serefsizi yokmu üstünde tuncaydan aldigi fb formasi var deli olduk birde petko bize hareket yapmazmi cildirdim simdi soruyorum ben futbolculari degil renkleri seviyorum bu durumda siz olsaniz ne yapardiniz

objek
22.11.2004, 14:25
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Temkinli (korkak) futbol oynayabilirsin ama bu isi ukranya gibi yapacaksin kimse cit cikarmaz (3-0) milli takimda tum hatlariyla saldirmisti oyununu skora yansitamadiktan sonra sabaha kadar saldir dur:) bu tip zor maclarda once ucuz gol yemeyeceksin golu bir sekilde buluruz. Buyuk maclarda ilk golu yedikten sonra maci cevirdigimizi hatirlayan varmi?( en son kiev macini 1-0,dan sonra cevirmistik ( 2-1)</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

piskopat61
22.11.2004, 14:28
arkadaslar birileri su ziya hocaya hatalarini söylesin bu is böyle olmaz fener macinda yattara oynamaliydi sampiyonluk hata kabul etmez

Murat BAYRAKTAR
22.11.2004, 14:30
arkadaslar birileri su ziya hocaya hatalarini söylesin bu is böyle olmaz fener macinda yattara oynamaliydi sampiyonluk hata kabul etmez

oynamadi mi...

kurt61
22.11.2004, 15:12

Çiksa bir dert çikmasa bir dert :) Ama meslektasi Rüstü ne yapiyor uçan tekme atarak hava toplarina çikiyor ve bir tane bile hata yapmadi. Petkoviç yüzünden az maç keybetmedik. Tolga'nin sirasi geldi diye düsünüyorum.

faruk mactan sonra trabzon halkinin sinirleri gerilmis satasacak yer ararken bmn tanis bir arkadasla(ankaradan deniz)beraber meydana gitmek için dolmusa bindik önümüzde ts arabasi laf attik baktik araba önümüzde sözümüzü geciremiyoruz biz denizle beraber arabadan inip ts arabasinin önünü kestik arabada bize bakan petkoya bagiriyoruz adamin umrundami gülüyor,celalettin dil uzatiyor,adem kocak siritiyor,hele o yattara serefsizi yokmu üstünde tuncaydan aldigi fb formasi var deli olduk birde petko bize hareket yapmazmi cildirdim simdi soruyorum ben futbolculari degil renkleri seviyorum bu durumda siz olsaniz ne yapardiniz

ne mi yapardim..

güzel kardesim, öncelikle ben dolmustan inip deotobüsün önünü kesmezdim.

Futbolcular gelip geçici, takim kalicidir, dogrudur. Ama takimin kalici olmasi taraftarindan yönetimine, teknik heyetten futbolcusuna birlik olarak saglanabilir. Trabzonspor hala basa güresebiliyorsa bunda gelip geçici olan yüzlerce ismin, Hami'lerin, Sota'larin, bir zamanlar dövdügümüz Ogün'ün, sövdügümüz Abdullah'in da emegi vardir. Bu tip hareketler futbolcuyu taraftardan sogutur. Sonra da elestiriyoruz "tribüne çagirdik gelmediler" diye.

Öfkeyi, kizginligi anliyorum. Bunlari hepimiz yasadik. "Aman canim noolmus Fener'e yenildiysek" diye genis bakabilen var mi aramizda. Yok tabii ki. Ama bu yenilginin bir yenilgiler zincirinin baslangici olmasini istemiyorsak lütfen temkinli olalim.

(Ha bu arada Yattara o otobüste gerçekten Fener formasiyla oturuyorsa bunun cezasini biz degil yönetim kesmeli. Utanç verici bir hareket!!!!!smileys/smiley7.gif)

Mehmet
22.11.2004, 15:19
beyler birton yazi yazilmis masallah ben size bir cümle ile özetliyeyim ''BIZIM SOKAGA ATACAK PARAMIZ YOK''

saygilar

Arkadasim ne demek? Biz paralari sokaga atmayin demiyormuyuz sanki?
4 yabancivar hangi isimize yaradi? Sampiyonlar ligine gidemedik?
Tek hedefimiz kaldi sampiyonluk. Bu takimdan sampiyonluk beklemek hayalcilik. Gördük orta saha da oynatacak futbolcu kalmadi. Dhiij ve I. Ege'ye kadar kalmis is. Trabzonspor eger sampiyonluga oynuyorsa gerçekten sampiyonlugu hedef secmisse Trabzonspor kulüp baskaninin bazi risklere girmesi lazim. Bu gün Trabzonspor orta sahasi çok kötü.Yedek futbolcu sikintisi var. Takim bu haliyle çok yorgun. Bize çok kaliteli 3 - 4 tane futbolcu daha lazim. Gidisat iyi degil. Vakit erken iken bunlarin tedbiri alinabilinir. Bunlari dile getirip öneri olarak belirtmek istiyoruz.

Alay
22.11.2004, 15:37
ALLAH CÜMLEMIZE HERSEYE RAGMEN BU YIL SAMPIYONLUK SEVINCINI TATTIRSIN

Guests
22.11.2004, 15:51
1-sen i.egeyi oynatacaksan neden lig baslarken affetmedin.

2-yattaraya ceza verilecekse kesinlikle para degil,otamatikmen göndereceksin

CAFER ÖZER
22.11.2004, 15:58

Harun dediklerine aynen katiliyorum.birmaçlik taraftar olsaydik Trabzonlu olmadigimiz halde trabzonsporu tutmazdik.Bir maçlik taraftar olsaydik Takim küme düsme hattindayken deplasman maçlarinda kosmazdik.Takima destek için ramazanda oruçlu oruçlu Ankaralarda kosmazdik herkez lafini bilsin öyle konussun

Ben 6 tane sampiyonluk yasamis birisi olarak Bu yönetimle Ziya hocanin yaptigini basari kabul etmiyorum.Biz Senol Güneslede 2.oluyorduk.Samet Aybaba ile de 2.sirda idik.(3.siraya Turgay la düstük).

Ya adam gibi çikarlar Trabzonun adina yakisir transferler yapip takimi oynatirlar yada defolup giderler

kurt61
22.11.2004, 16:05
[

Ya adam gibi çikarlar Trabzonun adina yakisir transferler yapip takimi oynatirlar yada defolup giderler

peki Ziya Hocada gitsin Atay Baskan da..

peki kim gelsin onlarin yerine de 2. olmayalim?

Harun
22.11.2004, 16:35
[

Niye olaylari farkli yerlere çekiyorsunuz anlamiyorum.Kimin gelecegi önemli degil önemli olan basarinin gelmesidir.Ziya doganla bu kadar iste bunu daha fazla açiklamak için daha ne kadar umut bagladigimiz maçlari kaybedecegiz.

Tekke
22.11.2004, 16:51
Sasiriyorum, çok sasiriyorum. Futbolda,heleki derbilerde her sonuç vardir. Neden adamlari rahat birakmiyorsunuz. Hala anlamadiniz mi Trabzonspora seyircisinden daha fazla zarar veren kimse yok. Takimin disarda maglubiyeti yok içerde ise durum feci. Futbolcularimiz rakipten daha stresli evinde. Türkiyenin en iyi kadrosu ve teknik direktörü(Senol Günes) zamaninda herkesi yaka paça kovarsan kim bu takima gelir ve top oynar.

Artik Trabzon öyle bir takim olmustu ki Da Silva bile düsme hattindaki Elazigi seçmis,nice futbolculari( Veysel-Ali Tandogan-Sedat) Gençlerbirligi bile elimizden kapmisti. Ama ATAY AKTUG un karakteri istikrari ve efendiligi ile Ziya Hocanin disiplini bizi biryerlere getirdi. Medyaya alet olup su takimi bozmayalim. 6. haftadan beri stres yüzünden oynayamiyoruz. Bekleyelim,bari bu sezon sonuna kadar bekleyelim.

kurt61
22.11.2004, 16:53
[

Niye olaylari farkli yerlere çekiyorsunuz anlamiyorum.Kimin gelecegi önemli degil önemli olan basarinin gelmesidir.Ziya doganla bu kadar iste bunu daha fazla açiklamak için daha ne kadar umut bagladigimiz maçlari kaybedecegiz.

Benim demek istedigim su. Takimi sampiyon mu görmek istiyorsunuz, yoksa fenere gs'ye yenilmeyen bir takim mi istiyorsunuz?

Evet, bu takim kendi sahasinda derbileri kazanamadi (bjk'yi saymiyorum). Diyeceksiniz ki derbileri kazanamayan takim sampiyon olur mu? Ama ikinci yari bunlarin rövansi var. Daha derbiler bitmedi.Bu takim artik bir deplasman takimi olmustur. Taktik anlayisi, oyun anlayisi ve futbolcularin yeteneksel veya psikolojik durumlari bunu gösteriyor.Lütfen bunu artik anlayalim. O yüzden farzedin ki bu maçi deplasmanda kaybettik, ikinci devre kendi sahamizda oynayacagiz.

Ben diyorum ki 20 sene bekledik zaten, bu 20 sene içinde ne teknik direktörlerin kafasi uçtu ne futbolcular gönderildi veya transfer edildi. 21 hafta daha bekleyiverin. Evet Ziya Hoca derbilerde sinifta kaldi ama genel puanda hiç de fena degil performansi. Sampiyonuise feneri gs yi yenmek degil genel puan belirliyor. Eger bu sezon sonunda takim sampiyon olamazsa kan degisimi gerekecektir. Ama siz kan degisimi yerine 13. haftada kan akitmaktan bahsediyorsunuz. Bu kadar erken degisim bence kan akitmak olur!

Hepinizin hislerini çok iyi anliyorum. Kendi sahamizda alinan bir fener yenilgisi sonrasi bu tepkiler gayet normal. Biraz sabirli olalim. Bunlar da geçecek. Polyannacilik degil bu yaptigim, sadece sabreden dervis olmaya çalisiyorum o kadar...

Harun
22.11.2004, 17:02
Sabreden dervis, 20 yil sabretmismi acaba merek ediyorum.Dogrulari söylemek yanlislari görmek ve bunlari irdelemek maalesef hep suç oluyor.Ben daha önceki yazilarimdada yazdim suan türkiye liginin lideri olan ve en yakin rakibine 5 puan fark atan bir takimin dahi futbolunun begenilmedigi bir ortamda siradan anadolu külüplerini yenerek aldigimiz basarili sonuçlara bakarak teknik heyetin iyi oldugu kanisina varmak yanlistir.Ne demek ''büyük takimlari yendigimiz zaman sampiyonmu olacagiz''birakin yendigimiz zaman alacagimiz puanlari ,kazandigimiz hemde kendi evimizde kazandigimiz büyük bir maçin gelecege nasil yansiyacagini bu trabzon halkini ve taraftarininasil heyecenlandiracagini ve daha neleri getirecegini bir düsünün.Ve bide iste kaybettigimizde nasil bir kaos olustugunu ve bir dahaki maçta seyirci sayisin nasil oldugunu ve birikiken umutlarin nasil tükendigini görün.

basti
22.11.2004, 17:07
Arkadaslar su ana kadar yazilanlara katilmamak mümkün degil.Yanliz takimda futbolcu transferinden ziyade eldeki kumasi tam olarak kullanamama gibi bir sorunumuz var.Ziya hoca küçük maçlarin büyük hocasi nasil olurda bizlerin taraftarin dahi fark ettigi eksikleri görmez.Trabzonspor 2 yildir tüm maçlarina ilk yari ,hep tek forvet olarak çikiyor farkinda degiliz.O da (fatih Tekke),Gökdenizforvet degil daha çok ortaalan futbolcusu gole yönelik.Kendi evinde ezeli rakibine karsi oynuyorsun ve de tek forvetle maca çikiyorsun.Bu nasil mantik nasil perhiz.Takim defansi Tolga,Erdinç,Celaleddin,Emrah tarzinda orta alanda i.Ege,gokdeniz,Hüseyin ,Adem, forvette Fatih,Mehmet (yattara,Agustin) seklinde olmali lee young thijs bunlarla yölun sonu tünelin sonundaki isik görülmüyor gorulmezde arkadaslar.

Birde trabzondaki taraftar arkadaslarima bir cif lafim olacak ne olursunuz biraz tezahurat.tezahurat.Golu yedikten sonra komple butun stad bagirmayi birakiyor resmen uyuyor.Inan televizyonlarin basinda izleyenler dahi bunlari soyluyor.Diger takim taraftarlari golu yediklerinde bizim yaptigimizin tam tersini yapiyor daha cok bagiriyor yillardir stada giderim( 84 yillindan itibaren)biz trabzontaraftari olarak bir stad tezahurat sistemimizi oturtamadik.Rakiplerimiz bizden daha cok bagiriyor vede daha fazla mars biliyor .Ben yillardir bordo mavi demekten baska organize tezahuratimizi gormedim.TURKIYENIN cesitli stadlarinda rakip takim seyircilerinden sayica cok fazla olmamiza ragmen gelismis tezahurat soylemlerimiz olmadigindan hep azinlikmisiz gibi durumlara dustuk.Örnek ankar 19 mayis stadyumunda ankargucu taraftarlarinin 3 kati olmamiza ragmen gecekondu grubu kadar bagirip etkili olamiyoruz.Atesli vede tezahurat bilen taraftar nezaman olucaz.lutfen bagirmamizi 90 dakikaya yaymaliyiz.golu yedikten sonra sinirlenip hayiflanacagimiza daha etkili futbolculari atesleyici golu attirana kadar bagirmaliyiz.Hepinize saygilar

Sevgi
22.11.2004, 17:10
Sabreden dervis, 20 yil sabretmismi acaba merek ediyorum.Dogrulari söylemek yanlislari görmek ve bunlari irdelemek maalesef hep suç oluyor.Ben daha önceki yazilarimdada yazdim suan türkiye liginin lideri olan ve en yakin rakibine 5 puan fark atan bir takimin dahi futbolunun begenilmedigi bir ortamda siradan anadolu külüplerini yenerek aldigimiz basarili sonuçlara bakarak teknik heyetin iyi oldugu kanisina varmak yanlistir.Ne demek ''büyük takimlari yendigimiz zaman sampiyonmu olacagiz''birakin yendigimiz zaman alacagimiz puanlari ,kazandigimiz hemde kendi evimizde kazandigimiz büyük bir maçin gelecege nasil yansiyacagini bu trabzon halkini ve taraftarininasil heyecenlandiracagini ve daha neleri getirecegini bir düsünün.Ve bide iste kaybettigimizde nasil bir kaos olustugunu ve bir dahaki maçta seyirci sayisin nasil oldugunu ve birikiken umutlarin nasil tükendigini görün. smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifiste bu Harun kazanilan bir fb gs maçinin diger maçlara taraftar olarak nasil yansiyacagini gayet net bir sekilde anlatmissin.Aslinda herkes biliyor neyin ne oldugunuda içimizdeki bitip tükenmeyen ümitle hoca ve yönetim korumaya geçiliyor.Kan akitmiyoruz kelle de istemiyoruz fb yi gs yi yenin sampiyon dahi olmayin da demiyoruz sadece diyoruz ki klüp büyük takim büyük taraftat büyük teknik adamda büyük düsünsün büyük oynatsin.

Cumartesi maçi izlerken orda ki serefsizlerden birinin '' Adamlar 30 yilda bir sampiyonluga oynuyor buda onlara yapilir mi'' diye dalga geçmesi hala daha kulaklarimda yankilaniyorrrr

Magnolia
22.11.2004, 17:45
Sabreden dervis, 20 yil sabretmismi acaba merek ediyorum.Dogrulari söylemek yanlislari görmek ve bunlari irdelemek maalesef hep suç oluyor.Ben daha önceki yazilarimdada yazdim suan türkiye liginin lideri olan ve en yakin rakibine 5 puan fark atan bir takimin dahi futbolunun begenilmedigi bir ortamda siradan anadolu külüplerini yenerek aldigimiz basarili sonuçlara bakarak teknik heyetin iyi oldugu kanisina varmak yanlistir.Ne demek ''büyük takimlari yendigimiz zaman sampiyonmu olacagiz''birakin yendigimiz zaman alacagimiz puanlari ,kazandigimiz hemde kendi evimizde kazandigimiz büyük bir maçin gelecege nasil yansiyacagini bu trabzon halkini ve taraftarininasil heyecenlandiracagini ve daha neleri getirecegini bir düsünün.Ve bide iste kaybettigimizde nasil bir kaos olustugunu ve bir dahaki maçta seyirci sayisin nasil oldugunu ve birikiken umutlarin nasil tükendigini görün.

Peki Harun çözümün nedir?
Futbolculari dövelim , hocayi kovalim , Baskani kongrede egale edelim...Bunlarin faydasi olur mu?
Klübümüzün parasi yok.Ne yapalim taraftardan para toplayip yildiz bir oyuncu transferimi yapalim?Sence parali bir baskan gelince , Ziya Dogan'i gönderince bu takim her derbiyi kazanacakmi?
------------------
Söylediklerinin bazilarini bende kabul ediyorum.Ama yapabilecegimiz birsey yok.Bizim yapacagimiz tek sey destek.Eger "Klübe bu isteklerimizi,yorumlarimizi iletirsek hersey düzelir " diyorsan , bunu yapalim...
Böyle uzaktan konusarak,yorum yazarak hiçbir yere varamayiz.Klübü suçlayarak yaptigimiz tek sey "eziklerin forumlarina girgir samata yapacaklari malzemeler vermekten" baska ne olabilir?
-------------------
Besiktas 10.sirada , gidin bakin adamlarin forumlarina neler yaziyorlar diye?Böyle giderse küme düsecek kadar kötülesecekler , peki taraftar ne yapiyor? Sabirla bekliyor , kimse "öldük,bittik,sampiyonluk gitti" diye aglanip sizlanmiyor...
Ha diyeceksin ben 20 yildir bekliyorum.Gerekirse 20 yil daha bekleyecegiz.Taraftarin umudu hiç bitmez.Bitmemeli de...
-------------------
Savundugum tek sey , "çözüm yollarini konusmak"..."Kovalim,gönderelim","öldük,bittik","bu takimdan birsey olmaz" muhabbetlerini birakmak...

Ayni seyleri konusup kisir bir döngüye girecegimize , çözüm yollarini tartisip bunlari klübe nasil iletebiliriz bunu düsünelim olmaz mi?
Edited by: Magnolia

kurt61
22.11.2004, 17:55

Futbolculari dövelim , hocayi kovalim , Baskani kongrede egale edelim...Bunlarin faydasi olur mu?
Klübümüzün parasi yok.Ne yapalim taraftardan para toplayip yildiz bir oyuncu transferimi yapalim?Sence parali bir baskan gelince , Ziya Dogan'i gönderince bu takim her derbiyi kazanacakmi?
------------------
Söylediklerinin bazilarini bende kabul ediyorum.Ama yapabilecegimiz birsey yok.Bizim yapacagimiz tek sey destek.Eger "Klübe bu isteklerimizi,yorumlarimizi iletirsek hersey düzelir " diyorsan , bunu yapalim...
Böyle uzaktan konusarak,yorum yazarak hiçbir yere varamayiz.Klübü suçlayarak yaptigimiz tek sey "eziklerin forumlarina girgir samata yapacaklari malzemeler vermekten" baska ne olabilir?
-------------------
Besiktas 10.sirada , gidin bakin adamlarin forumlarina neler yaziyorlar diye?Böyle giderse küme düsecek kadar kötülesecekler , peki taraftar ne yapiyor? Sabirla bekliyor , kimse "öldük,bittik,sampiyonluk gitti" diye aglanip sizlanmiyor...
Ha diyeceksin ben 20 yildir bekliyorum.Gerekirse 20 yil daha bekleyecegiz.Taraftarin umudu hiç bitmez.Bitmemeli de...
-------------------
Savundugum tek sey , "çözüm yollarini konusmak"..."Kovalim,gönderelim","öldük,bittik","bu takimdan birsey olmaz" muhabbetlerini birakmak...

Ayni seyleri konusup kisir bir döngüye girecegimize , çözüm yollarini tartisip bunlari klübe nasil iletebiliriz bunu düsünelim olmaz mi?

bence aktug baskan devrilip yerine biri getirilicekse bu kesinlikle esra olmali. tebrikler smileys/smiley32.gif

irfanparlak
22.11.2004, 18:08
sampiyonluktaki rakiplerimize (gs-fb) hem trabzonda yeniliyoruz hemde sampiyonluktan bahsediyoruz hiç inandirici gelmiyo bana sampiyon o9lmakistiyosan trabzonda bu maçlari alman lazim benim sampiyonluga dair hiç bir inancim kalmadi açikcasi böylede sampiyon olmak istemem zaten...

selçukabi
22.11.2004, 18:19
harun valla sabahtan beri okuyorum yazdiklarini, beni gebertin ha dostumsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifvalla bunalima girecem aslanim.nerdeyse iki cephe oldu ha forumda.kendinize gelin arkadaslar.herkes takimin arkasinda saf tutsun.hirslansin bu hirs takima da yansir.önümüze çikani deviririz.istanbuldaki derbiler de bu inbelerle görüsecez.hiç caninizi sikmayin.takimin takviyeye ihtiyaci oldugu ortaya çikti.eger sansla bu maçlari kazansaydik hersey güllük gülüstanlik olacak belki ikinci yari tus olacaktik.simdi çok fazla sey kaybetmeden 4 maçi da alarak 3 veya 5 puan farkiyla bile devreyi kapatirsak transfer yapmak kaydiyla yine de ümit isigi var.herkez takimi destek ortak paydasinda kenetlensin.

ZAMAN DESTEK ZAMANIDIR.

POYRAZ
22.11.2004, 19:24
UZUN LAFIN KISASI BU MAC OYNANDI VE BITTI,1 HAFTA SONRA KIMSE KOLAYINA HATIRLAMAZ BU MACI,SIMDI TAKIMIMIZA DESTEK OLMALIYIZ,BIZ FENERDEN DAHA IYI OYNADIK AMA OLMAYINCA OLMUYOR ISTE,IKI HAFTA SONRA AVNI AKERI HINC HINC DOLDURUP 90 DAKIKA TAM DESTEK YAPALIM,TRABZONDAN BASKA TAKIMIMIZ YOK,STRES YUZUNDEN DOGRU DURUST TOP BILE OYNAYAMIYOR ADAMLAR,ZIYA DOGAN DEPLASMANDA GELDIGI GUNDEN BERI 15 MAC YAPIYOR,13 UNU KAZANIP 2 SINDE BERABERE KALIYOR,15 MACTA YENILGI YUZU GORMUYOR DEPLASMANDA,AMA TRABZONDA NIYE YENILIYOR,SANIRIM BUNUN CEVABINI TAKIM YENILINCE KUFUR EDEN BIZ TARAFTARLARIN VERMESI GEREKIYOR

Nytre
22.11.2004, 19:31
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

biz küme düsmedik ki?

sampionlugu kaybetmedikki .

lig bitmedi ki?

kupa gitmedi ki...

ziya hoca da olgunlasacak.. kaç kere büyük bir takim yönetti ki?

ona da zaman verelim...

trabzonspor taraftari ve camiasi bir yenilgide herkesi asiyor ... ziya hoca belkide asilmaktan korktu...

biz korkuttugumuz insanlarin çekingen hareketlerini korkaklik saniyoruz.

ilk önce korkutuoz sonra nie korkttun diye asiyoruz...

</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

#10 Fietra
22.11.2004, 20:10
Ziya Hoca elbette hataladir ama gönderilemez...

Ziya Hoca'nin hatasi Trabzonspor'u korkak oynatmasi Trabzonspor'u Trabzonspor gibi oynatmamasi Hakan KUlaçoglu herseyi söylemis iyi de etmis.

Guests
22.11.2004, 21:34
Sabreden dervis, 20 yil sabretmismi acaba merek ediyorum.Dogrulari söylemek yanlislari görmek ve bunlari irdelemek maalesef hep suç oluyor.Ben daha önceki yazilarimdada yazdim suan türkiye liginin lideri olan ve en yakin rakibine 5 puan fark atan bir takimin dahi futbolunun begenilmedigi bir ortamda siradan anadolu külüplerini yenerek aldigimiz basarili sonuçlara bakarak teknik heyetin iyi oldugu kanisina varmak yanlistir.Ne demek ''büyük takimlari yendigimiz zaman sampiyonmu olacagiz''birakin yendigimiz zaman alacagimiz puanlari ,kazandigimiz hemde kendi evimizde kazandigimiz büyük bir maçin gelecege nasil yansiyacagini bu trabzon halkini ve taraftarini nasil heyecenlandiracagini ve daha neleri getirecegini bir düsünün.Ve bide iste kaybettigimizde nasil bir kaos olustugunu ve bir dahaki maçta seyirci sayisin nasil oldugunu ve birikiken umutlarin nasil tükendigini görün.

Peki Harun çözümün nedir?Futbolculari dövelim , hocayi kovalim , Baskani kongrede egale edelim...Bunlarin faydasi olur mu?Klübümüzün parasi yok.Ne yapalim taraftardan para toplayip yildiz bir oyuncu transferimi yapalim?Sence parali bir baskan gelince , Ziya Dogan'i gönderince bu takim her derbiyi kazanacakmi?------------------Söylediklerinin bazilarini bende kabul ediyorum.Ama yapabilecegimiz birsey yok.Bizim yapacagimiz tek sey destek.Eger "Klübe bu isteklerimizi,yorumlarimizi iletirsek hersey düzelir " diyorsan , bunu yapalim...Böyle uzaktan konusarak,yorum yazarak hiçbir yere varamayiz.Klübü suçlayarak yaptigimiz tek sey "eziklerin forumlarina girgir samata yapacaklari malzemeler vermekten" baska ne olabilir?-------------------Besiktas 10.sirada , gidin bakin adamlarin forumlarina neler yaziyorlar diye?Böyle giderse küme düsecek kadar kötülesecekler , peki taraftar ne yapiyor? Sabirla bekliyor , kimse "öldük,bittik,sampiyonluk gitti" diye aglanip sizlanmiyor...Ha diyeceksin ben 20 yildir bekliyorum.Gerekirse 20 yil daha bekleyecegiz.Taraftarin umudu hiç bitmez.Bitmemeli de...-------------------Savundugum tek sey , "çözüm yollarini konusmak"..."Kovalim,gönderelim","öldük,bittik","bu takimdan birsey olmaz" muhabbetlerini birakmak...

Aynen kat?l?yorum.
Koval?m diyosan?z yerine daha iyisini bulmak için çal???n koval?m koval?m da ya sonras??
Sonras?n? o zaman dü?ünürüz diyosan?z i?imiz var
Daha iyi bi plan?n yoksa eldekini muhafaza et

My
23.11.2004, 03:14
------------------
-------------------
-------------------

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Harun
23.11.2004, 16:29
Esra .yorumlarima yapmis göstermis oldugun tepkiyi anlayisla karsiliyorum ama bu sana katiliyorum mânâsina gelmesin. simdi maddeler halinde sordugun sorula cevap verecegim ama beni yanlis anladiginizin altini çizerek belirtmek isterim.

1-Ben hiç bir yazimda futbolculari dövelim,baskani istifa ettirelim ve taraftartardan para toplayalim demedim.Benim tek istegim Doganin istifasidir.
2-Burda yazdigimiz olumlu ve olumsuz gelismelerin eziklerin formunda girgir oldugunu düsünüyorsun ama yine yorum yapiyorsun bu nasil bir çeliskidir anlamiyorum.Ve kaldiki bizi kendi sahamizda hemde takir takir top oynarak yenen bir takimin taraftar formunda bizi girgira almalari beni hiç ilgilendirmez.Sebebi ise beni reel alemde yenen birtoplum sanal alemde yense ne olur?
3-Bizi besiktasla kiyaslamaya kalkmissin ,sabirdan bahsetmissin ligdeki durumlarindan bahsetmissin.Sana sorarim besiktas sampiyonlugu 20 yil beklemismi,sana sorarim,besiktas bizim gibi,en büyükyildiz futbolcusunu bilmem kaç sene öncemi almis(campell)sana sorarim,besiktasin potansiyeli Trabzon'da varmi?Birdaha bizi bir takimla kiyaslaman gerekirse 20 yil sampiyon olamamis avrupadaki en büyük basarisi uefa 3.tur olan ve buna ragmen hep destek gören bir sehir takimi ileeslestir.Bu sana bir dost tavsiyesidir.
4- Bana göre senin savundugun tek çözüm; yanlislari görmemek ve bu yanlislara karsi gösterilen tepkilere tepki iel cevap vermek.Ve olaylara taraftar kimliginle degil duygusal yolla bakmak.
5-Ve demissinki ben 20 yil daha beklerim Eminmisin?

Magnolia
23.11.2004, 16:40
Evet söylediklerimin arkasindayim Harun.Dün öyle düsünüyordum,bugünde yine ayni düsüncedeyim...
20 yil bekledim , 20 yil daha beklerim...
Besiktas 1905 yilinda kuruldu.11 sampiyonlugu var.
Biz 1967 yilinda kurulduk ve 6 sampiyonlugumuz var...
Matematik yalan söylemez al iste...
-----------
Benim söylemek istedigim su "çözüm yollarindan bahset ", karamsarliktan degil.Besiktas kaç maç üst üste kaybetti.Ama klüpte taraftarda hocasina sahip çikti.Biz derbi kaybettik ve hocamizi gönderelim öylemi? Nankörlük nedir anlamina bir bakarmisin Harun? Buna benzer birseymi?

Mc_Genc
23.11.2004, 16:51
Evet söylediklerimin arkasindayim Harun.Dün öyle düsünüyordum,bugünde yine ayni düsüncedeyim...
20 yil bekledim , 20 yil daha beklerim...
Besiktas 1905 yilinda kuruldu.11 sampiyonlugu var.
Biz 1967 yilinda kurulduk ve 6 sampiyonlugumuz var...
Matematik yalan söylemez al iste...
-----------
Benim söylemek istedigim su "çözüm yollarindan bahset ", karamsarliktan degil.Besiktas kaç maç üst üste kaybetti.Ama klüpte taraftarda hocasina sahip çikti.Biz derbi kaybettik ve hocamizi gönderelim öylemi? Nankörlük nedir anlamina bir bakarmisin Harun? Buna benzer birseymi? ya yeter vallahi yeter kapatin artik su konuyu ne oldu yenildikte dünyanin sonumu?bence magnolia hakli arkadasimiz 20 yil beklemis bi 20 daha bekler.hakli..nankörlük etmiyelim arkadaslar?

Sevgi
23.11.2004, 16:52
Esra cim biz bjk fb gs kiyaslanamiyacak kadar büyük bir kulübüz onlarin taraftarlari bizim verdigimiz onur mücadelesini vermiyorlar o yüzden kaybettikleri maçlar koymaz onlara biz sadece sampiyonluk için desteklemiyoruz bu takimi biz Istanbul saltanatini yikmis her kosulda onlara kafa tutmus vede daha uzun yillar kafa tutacak bir kulübüz biz o kadar büyük bir külübüz ki hedefimiz uefa diyen bir teknik adami dislayabiliyoruz onu disliyorsak oynadigi bütün büyük maçlari kaybeden bir teknik adami elestirmek hatta istifasini istemek de hakkimiz.Bu maçlar öyle herhangi bir maçlar degil. TRABZON um çok büyüktür basindaki kiside en az onun kadar büyük olmalidir

Kimse sadece bir maça bakarak elestirmiyor Ziya Dogan i

Arkadaslar lütfen körü körüne destek muhabbetine girmeyelim herkes bu takimi seviyor vede ne olursa olsun sonuna kadar destekliyecektir.Lütfen destegimizi yaparken gerçekleride göz ardi etmeyelim

Harun
23.11.2004, 16:54
Hâlâ tepkilerimi sadece fener maçina bakarak yorumladigimi anlayan Esrayla daha fazla zitlasmanin mantigi yok bence.Son sampiyonlugumuzu hatirliyormusun .ben besiktasinkini hatirliyorum.

Geçmise mazi..........

Guests
23.11.2004, 16:56
eger bir çözüm yolu araniyorsa önce sorunu bulmak lazim. sorun kimde hocada. çözümde demekki hocada. defans çiktigimiz he maçi kaybettik.

Magnolia
23.11.2004, 17:14
Tamam Harun , tamam.Hepinize tamam...Ortamin gerilmesine ya da konunun uzamasina gerek yok...
Anlatmak istedigim tek sey "çözüm yollarini bulmak" ti...
Duygusal yaklasabilirim , çünkü Trabzonspor benim için bir duygu.Bu takim bana para vermiyor.Dolayisiyla manevi olarak düsünüyorum herseyi.Sampiyonluk görmek için sabirsiz biri olsaydim gidip Istanbul takimlarini tutardim.Ama ben Trabzonspor'u tutuyorum.Hiç sampiyonluk hatirlamiyorum ama birgün bunun sevincini yasayacagima eminim...

Emorfo
23.11.2004, 17:19
futbol nankör bir oyundur. nankör oldugu kadarda dis etkenlerden etklinen bir oyundur. hakemdir futboludur önemli maçlarin stresini kaldiramayabiliyor. ve hata affetmez futbol, en az hata yapan kazanir. o kadar çok hata yaptik ki. kontrollü baslayalim dedik fb üstümüze geldikçe geldi. daha sonra bodozlama saldirmaya basladik. ne bir hücüm organizasyonu var ne bi sey. futbolcularimiz kendi becerileriyle bir seyler yapmaya çalisiyor. Ziya Hoca bu takima iyi futbol oynatmiyor ya da oynatamiyor. En kolay kazanacagimiz maçti fb maçi. Maçtan önce febelilerin alayi ümidi yoktu maçtan. Ancak o kadar hata yaptik ki yenilmekten kutulamadik..

Geçmisi unutmak lazim gerekli dersleri çikarmak lazim. Trabzonspor ve Trabzonsporlulular için fbyi yenmek her zaman önemlidir. Verilen tepkilerin çoguda duygusalliktan ileri gelmektedir. Camia akilli olmasi lazim anlik hislerle hareket edersek bu takima ne baskan dayanir ne de hoca. Bize istikrar lazim. Fatih Terim Gs'yi yakin zamanimizda seri sekilde sampiyon yaparken derbilerin çogunu kaybetti. Kazandigi derbi hatirladigim kadariyle 2 ya da 3 tanedir 4 sene içerisinde. O yüzden malubiyeti büyütmemek lazim. Kadro genç baskiya gelemiyor. Devre arasinda adam gibi bir iki transfer yapilirsa çok kolay sampiyon oluruz. Ayrica Ziya Hoca kadroda revizyona gitmeli. Futbolculari gerçek yerlerinde oynatmalidir. Bu hafta söyle bir kadro bekliyorum.

Hasan (Tolga)

Tayfun Tolga Erdinç Lee

Gökdeniz Fatih Hüseyin Volkan

Agustin Mehmet Yilmaz

selçukabi
23.11.2004, 17:48
evet bence de augustine son birkaç sans verilmeli o da bu maç olabilir.

umraniye
23.11.2004, 17:49
bencede yeter artik bu hasret her geçen gün aci veriyo bana övünerek anlattigimiz bir sezon bile yok mutlu son biten bir sezon görmek hepimizin hakki saygilarimla

ozgur
23.11.2004, 18:29
Bu Konya bize lige ciktigindan beri ters, e hocamizda ucan kuslardan urken bir adam! Ben diyorum ki ziya hocanin mantalitesine daha uygun bir onbirle cikalim. Ornegin sistemimiz5-5-0 olsun, kimse bize gol atamaz, ee zaten beraberlikde hocanin asil amaci buyuk ihtimalle onuda aliriz.smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Bence soyle cikalim

Hasan

D.Haane, Tolga, Erdinc, Volkan, Emrah

Adem, Huseyin, I.ege, Lee, M.Yilmaz( orta sahada defansa donuk pres icin forvet olarak degil)

Bakin o zaman gorun kimse bizim orta sahayi gecip , defansin ustune gelebiliyormu! Bence Ziya hoca kadikoyde bu kadroyu bir denesin, kendi cikardigindan sadece 2 kisiyi degistirdik.smileys/smiley36.gif

Tolgaa6161
23.11.2004, 18:38
Bu kadarda olmaaazzz yani

yaa bana fener macindailk onbirde cikan bir forvet ismi verebilirmisiniz?

olmaz yaaa forvetsiz takimmi olurmu$ hoca yaaaa

lutfen yapmaaaa

kac kere dedim gokdeniz forvet degil hayata olmaaazzzz daaa

gokdeniz orta sahada mucadele edip top kazanip rakip sahaya top ta$imasi lazim TURKIYE macinda bazen yapio ama TRABZONSPORumuzda yapmiyo artik sadece topu bekliyo.

gokdeniz forvet oynadigi surec TRABZONSPOR ba$arili olamaaaaaazzzzz

POYRAZ
23.11.2004, 19:14
Omac oynandi ve bitti,unutalim artik,konyaya patliyoruz ve iki hafta sonra avni akeri doldurup takima 90 dakika destek veriyoruz.

Gecen sezon ilk yariyi en yakin rakibine 11 puan fark atarak lider bitiren besiktasa ne oldugunu hepimiz gorduk,su anda ilk yari bitmeden 5 puan fark var,bu problem degil.

ALEMIN KRALI TRABZONSPORA DEVAMLI DESTEK TAM DESTEK !!!

Akin-61
23.11.2004, 19:23
s.dodun davasi olmaz. bilmem disarda olan arakdaslar izlemeis olabilirler ziya dona bugun bir Trabzon Tv de spor yayina katildi ve cok guzel aciklamalar yapti.. adam diyorki bana korkak oynatti diyorlar ama Fb macina 1 forvetle basliyan ben degilim Fb bugune kadar avrupadada olmak uzede hicbir maca 1 forvetle baslamadi neden bize 1 forvetle basladi ben 2 forvetle basladim hangisi korkaklik. hic olmadikyer cok anlamsiz penalti dan golu yedik ben neyapabilirim. yattari oyuna soktum ama diyor yattaranini boyle oldugunu biliyordum bizden 5gun ayri kaldmi eski tas eski hamam ama ODA ADAM OLACAK VE BU Ligi salliyacak herkes gorecek gercek yattarayi dedi.. bunlar ozeti idi en cok aklimda kalanlar.

POYRAZ
23.11.2004, 20:14
s.dodun davasi olmaz.

EGER YUZLERCE YAZI YAZMAMIS OLSAYDIN EZIK TARAFTARI OLDUGUNDAN SUPHELENECEKTIM BIRADER,LUTFEN BIR DAHA O CUMLEYI KULLANMA !!!

Selamlar

My
24.11.2004, 04:02
Hocamiz kendini savunacak tabiiama oyuna bu kadro ve takim tertibatiyla baslamasi hataydi. Hocam ne dersen de senden baska herkes bunu söylüyor bunu konusuyor.

TaraftaR
24.11.2004, 04:18
Dikkatimi cekti, sizinde cektimi bilmiyorum... Yattara adeta bir
ilk yardim cantasi gibi disarda bekliyor. Ne zaman takim geriye düstü
ise oyuna sürülüyor. Bu durum Yattara da stres yapiyor olamaz mi ? O
oyuna girer girmez tüm Trabzonsporlular oyunun artik dönecegini
düsünmeye baslamisti.

Bir oyuncuya bu kadar yüklenilmez...

Ziya Dogan in dediklerine katiliyorum. Yattara gün gelecek bu ligi sallayacak. Aynen gecen sene yaptigi gibi.

My
24.11.2004, 04:29
Benimde anlamadiim bu zaten. Madem bu kadar etkili bir adam, yenik duruma düstünmü galip gelebilmek için hemen onu sahaya sürüyorsan neden bu silahtan bastan yararlanmiyorsun. He devamlilii yok diyen arkadaslar çikabilir. Kaç haftadir Fatih ve Gökdeniz gerçek anlamda sahada...

EmrahYalçınalp
24.11.2004, 08:25
s.dodun davasi olmaz. bilmem disarda olan arakdaslar izlemeis olabilirler ziya dona bugun bir Trabzon Tv de spor yayina katildi ve cok guzel aciklamalar yapti.. adam diyorki bana korkak oynatti diyorlar ama Fb macina 1 forvetle basliyan ben degilim Fb bugune kadar avrupadada olmak uzede hicbir maca 1 forvetle baslamadi neden bize 1 forvetle basladi ben 2 forvetle basladim hangisi korkaklik. hic olmadikyer cok anlamsiz penalti dan golu yedik ben neyapabilirim. yattari oyuna soktum ama diyor yattaranini boyle oldugunu biliyordum bizden 5gun ayri kaldmi eski tas eski hamam ama ODA ADAM OLACAK VE BU Ligi salliyacak herkes gorecek gercek yattarayi dedi.. bunlar ozeti idi en cok aklimda kalanlar.

Ben de biraz baktim o programa da... Ziya Hoca "febe bizden çok çekindi haa" deyip bundan keyif almamizi istiyor. Tek forvet nerden çikti anlamadim. Nobre, Alex, Tuncay, Serhat, Marcozaten leblebi gibi gol atan hücüm adamlari degil mi? Bizde Fatih tek basina... Gökdeniz'i forvetten saymayin lütfen. Çünkü oynamasi için önünde 30-35 metrelik bosluk olmasi lazim. Biraz sert baski görünce kafasinda maçi bitiriyor. Simdi kim korkak çikti sahaya? Hem magdem adam senden korkuyor, çik sahaya vur kafasina, 15. dakikada maçi bitir. Satranç midir bu ya, ilk yari yor, ikinci yari gol atarsin. Futbol bu, 3. dakikada da atacaksin, 87 dakikada da atacaksin. Golün garantisi mi olur?

Yalan yok, Yattara'ya bastan beri kanim isinmadi. Ama yani kendimi onun yerine koyuyorum, hakikaten zor adamin isi. Magdem iyiyim, ne zaman maç zora girse oyuna giriyorum, niye yedegim o zaman. Keza M. Yilmaz... Kim ne düsünür bilemem. Ben sahada gezen Gökdeniz'i seyretmek yerine onu seyretmek isterim. Varsin gol atmasin, hiç degilse adam son saniyeye kadar basiyor. Simdi bu adam nasil konsatre olsun maçlara... Lee kimdir, ne is yapar her maç sahada... "Siz idamanlari takip ediyor musunuz, Volkan belki de hazir degildir" diyen arkadaslar var... I.Ege çok mu hazirdi da direkt çikti sahaya. Komik komik seyler... Sabaha kadar yazarim. Biz bu isi tabiki hoca kadar biliyor olamayiz. Ama adam demis ya, at görmediysek b.kunu da mi görmedik...

Burda bunlari yazmak ayri, takimi desteklemek ayri. Tabiki her zaman tam destek!

selçukabi
24.11.2004, 08:31

iyi demis ziya hocamsmileys/smiley32.gif

umraniye
24.11.2004, 11:12
INSALLAH O GÜNLER GELICEK o günler çok uzakta degil

kutoz
24.11.2004, 11:37
O mac oynandi ve bitti,unutalim artik,konyaya patliyoruz ve iki hafta sonra avni akeri doldurup takima 90 dakika destek veriyoruz.</font>

Gecen sezon ilk yariyi en yakin rakibine 11 puan fark atarak lider bitiren besiktasa ne oldugunu hepimiz gorduk,su anda ilk yari bitmeden 5 puan fark var,bu problem degil.</font>

ALEMIN KRALI TRABZONSPORA DEVAMLI DESTEK TAM DESTEK !!!</font>

I M Z A</font></font></font>

umraniye
24.11.2004, 11:42
HER ZAMAN ÖLENENE KADAR TAM DESTEK BU ALEMDE BENIM GÖZLERIM BORDO MAVIDEN BASKA BIR SEY GÖREMEZ GÖRÜRSE GÖZLERIMI KENDI ELIMLE OYARIM

Oğuz
24.11.2004, 23:18
bir is kazasi geçirdik arkadaslar. ziya hocanin da hatasi vardi, futbolcularinda hatasi vardi, seyircilerin de..

ama zaman sogukkanli olma zamanidir arkadaslar. fb-gs maçi var. iki rakibizde orda puan kaybedebilir. en azindan birisi kaybedecek. bu maglubiyetin telafisi olur. ancakk, yangina körükle gidip bir 96 faciasi daha yasarsak iste bunun telafisi olmaz.

hem biz 20 senedir beklemiyor muyuz? yine beklemeye, sabirli olmaya devam edelim. tabi beklerken de köstek olmaya degil, destek olmaya..

Mehmet
28.11.2004, 11:20
Derbi maçlarimizi kazanacak güçte degiliz. Milli futbolcularimiz da asiri bir form düsüklügü var. Bunu azicik futboldan anlayanlar farkindadir.
Trabzonspor'da su anda Petkovic ve Yattara disinda ki diger yabancilar kulübe bosuna yük olmaktadirlar. Anadolu da Anadolu takimlarina göre
nispeten iyiyiz zaman zaman onlar bile bize kafa tutup bizi engelliyorlar. Haftaya bakin görün öyle kolay kolay Konyaspor'u Konya da malup edebilecekmiyiz. Arkasindan Rize ve Samsunspor maçlari bu maçlar bile tehlikeli maçlar.. Su anki gücümüz bu takimlarla zor zoruna
mücadele verebilir durumdayiz. Lami cimi yok kimse inkar etmesin. Agustin, Thiij, Le Yong ve DHane bu oyunculardan Trabzonspor bir an önce kurtulmali ve yerlerine hiç degilse Tolga, Celalettin ve Volkan ayarinda en azindan yerli oyuncular bari alinmali. Elin takimi yabancilariyla isi götürüyor bizimkiler de yabancilarla isi batiriyor. Bakin herkes bunu gördü gerçek ortada bu kaçinci önemli maçlari kaybedisimiz. Dinamo Kiev, Atletic Bilbao, Galatasaray, BYS ANKARA, G. Antep ve simdi de Fenerbahçe'ye kaybettik. Kesinlikle futbolcularimizi suçlamiyorum suçlamaya hakkim da yok çünkü onlar var gücüyle mücadele ettiler.. Burada ben yönetimimizi çok yönden takdik ve maddi açidan çok basarisiz buluyorum. Bir kere milli takima 4 tane oyuncu veriyoruz. Sakatlansalar yerine oynatacagimiz futbolcumuz yok. Gürcistan ve Kazakistan maçlari haricinde her ne kadar fenerli oyuncularin basarisiz oldugunu iddia etsekte ki ben buna da katilmiyorum bizim futbolcularimiz da okadar basarisiz ve formsuzdular. Bizim oyuncularimizin formsuz olmasina ragmen direk 4'ü birden milli takimda oynatilmasi da bir hataydi. Bu futbolcularimizin bazilarini sakatlik bahanesi yapip milli takima gönderilmeyebilirdi. Bunlari Kurnaz Hocalar yapabilir. Milli maçtan beri oyuncularimiz da bir düsüs vardi.
Bizde okadar sanssiz ve kismetsizizki bu milli maç bizim önemli derbi maçi öncesine denk geldi. Bizlerde bu maça her sey gözüyle bakmamiz
ister istemez futbolcularimiz üzerinde strese ve korkuya neden olup takimda bir panik meydana getiriyor. Sogukkanliliklarini yitiriyorlar. Adamlar 2 ölü toptan maçi alip gidiyorlar. Bizim ise 6 - 7 sutumuz var ya direklerde yada Dogrudan Rüstü'nün kucagina gidiyor. Burada bizler aklimiza gelen sikinti olabilecek düsüncelerimizi buradan öneri olarak dile getiriyoruz ama. Bizim düsüncelerimizi Kulüp yöneticilerimiz ve Takim Hocamiz bizden daha iyi düsünebilmeli. Bu deprem son olsun istiyoruz. Yindede bir çok sey kaybetmemize ragmen her sey kaybedilmis degil. Diyorum ki: Acil olarak elimizde isimize yaramayan kalburunu çektigimiz 4 yabanciyi elden çikarip takima katki saglayacak direk oynatabinicek yerli oyuncular alinmali his degilse yedek oyuncular
biraz olsun kaliteli ve yeterli duruma gelir. Trabzonspor Fenerbahçe maçinda oyuna hakim olabilecek orta saha kuramadi yokki oyuncu hoca kimi oynatsin. Yani burada Sn ATAY AKTUG baskanimiz riske girmede çok geç kaldi.. Sampiyonluga oynayan takim ve kulüpler biraz riske girecek öle sampiyonluklar bedava gelmiyor. Orta sahaya maestro oyuncular lazim. Kesinlikle 4 yabancinin yerine iyi kaliteli futbolcular bulunmasi lazim. Isin baska çaresi yok. Baska türlü Anadolu takimlariyla kördögüsü yapabiliriz ancak. Bu bize ve Trabzonspor'a yakismaz. Baskanim elini tasin altina koy lütfen. Bu Onurlu Gururlu Trabzonspor ve taraftarini üzmeye kimsenin hakki yok. Traftar varsa siz varsiniz. Taraftar varsa Trabzonspor var. Trabzonspor varsa yine Trabzonspor var. Su anki durumda kimsenin üzülmesine kizmasina taraftara ve futbolcularimiza saldirmasina gerek yok, çünkü gücümüz ancak ve ancak bu kadar. Bu durumda sampiyonluk hayal. Lig 2.ligi ve yine kupayi alabilirsek bu bize biraz teselli olur biraz. Fazla bisey beklemek hayalcilik olur. Benim aklimin sardigi ipin baskanda olmasi. Sampiyonluk istiyorsan Baskanim 4 yabanciyi 4 iyi yerli oyuncuyla degistir. Yabancilardan sansimiz yok bir türlü. Tüm olusuz sartlara ragmen biz cefakar ve çileli taraftarlar her zaman Trabzonspor'umuzun pesinde heryerde hep destek tam destek vermeye devam edecegiz. Günlük basarilarla sevinen ve günlük basarisizliklarla terkedenlerden degiliz.
Biz ileriye bakiyoruz. Ilersi için acil tedbirler alinsin diyoruz. Bu zorlu mücadelede tüm taraftarlarimiza ve futbol kulübümüze basarilar diliyoruz.

Daha ne diyeyim ben sizesmileys/smiley28.gifsmileys/smiley25.gifSaha da sadece yürüyen bir takim
hizli verkaçlar nerde? Kendinize gelin beyler! UYANIN.

Murat BAYRAKTAR
01.12.2004, 12:47
20 Kasim'da Trabzonspor-Fenerbahçe maçinda taraftarlarin neden oldugu saha olaylariyla kötü ve çirkin tezahürat yüzünden de Trabzonspor'a 20 milyar lira para cezasi verildi.Edited by: lazandoz61

Faik Yılmaz
04.12.2004, 16:15
maça 3 te girdik tam 6 saat içerde kaldik.ve de bu eziklere yenildik. sonra millet bu seyirci niye maça gelmiyor demesin.kendimi hala toparlayamadim psikolojim bozuldu valla.

sweetrose
04.12.2004, 17:26
Yeniliptertemiz alnindan, uzanmis yatiyor,
BirBORDO-MAVI ugruna, ya Rab, ne günesler batiyor!

Guests
04.12.2004, 17:27
DESMEYIN SU MAÇI YINE. RIZE MAÇINDAYIZ DEVAM. SALDIR TRABZONUM OO OO O O O