PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hazırlık Maçı | Trabzonspor 0 - 2 Orduspor

F. Yıldırım
12.08.2013, 19:41
Resmi sitede bir açıklama yok fakat Orduspor başkan yardımcısı Tahsin Türkmen bir açıklamasında: "Çarşamba günü Tranzonspor ile Trabzon da bir hazırlık maçı daha oynayacağız, durumumuzu bir kez daha göreceğiz." demiş.

http://spor.haber7.com/futbol/haber/1061393-orduspor-lige-hazir

Son eksiklerimizi gideririz diyeceğim ama forvetimiz yok.

Yiğit Gayretli
12.08.2013, 20:14
1461 olmasın o?

DeAgLeMaNyAq
12.08.2013, 20:14
Her sene Orduspor'la hazırlık maçı yapıp duruyoruz iyi alışkanlık oldu. Yalnız Celustka'nın gitmesiyle birlikte kadro 27'ye düştü. 8 kişi milli takımda. Emerson ve Janko kadro dışı gibi bir şey. Geriye 17 kişi kalıyor...

6Şafak Aydın1
12.08.2013, 20:18
antrenma n maci

F. Yıldırım
12.08.2013, 20:18
1461 olmasın o?

Trabzonspor ile diyor yarın netleşir. Ayrıca Batuhan'ı izleme şansımız olur belki.

Veysel
12.08.2013, 20:21
Tranzon nedir ya editörüne bak

Tayfun
12.08.2013, 20:48
Orduspor gibi dostun olacağına fener gibi düşmanın olsun .

Söylediğim mor beyazlı minik beyinler için.

Doğukan Uçan
12.08.2013, 20:52
Bizden sonra tek gerçek zonguldakspor ve rizespor'u severim :)

alperrr
13.08.2013, 01:29
orduspor ile ilgili en büyük şehir efsanesini söyliyim eski maçlardan birinde Ts bizi 4-0 yendi eğer 3-0 yense idi küme düşmüyorduk !! böyle bilgiye ulaşamadım bilen varsa söylesin..

yinede şunu söyliyim..

yerli Ordulu olupta Trabzonsporu tutan çok var hatta Ts-Ordu maçlarında bile Orduspora haddini bildircez diyorlar o derece yanii..biz yine büyüklüğümüz çerçevesinde kırmadan üzmeden konuşalım..

Yiğit Gayretli
14.08.2013, 18:20
Maç yok muydu?

İskender YILMAZ
14.08.2013, 18:23
Maç yok muydu?

Var abi, ilk yarıyı 0-1 geride kapatmışız. :)

F. Yıldırım
14.08.2013, 18:29
Var abi, ilk yarıyı 0-1 geride kapatmışız. :)

3-1 kazanırız:)

Yiğit Gayretli
14.08.2013, 18:30
İzleyemiyoruz sanırım :)

F. Yıldırım
14.08.2013, 18:40
İzleyemiyoruz sanırım :)

Maalesef.

Enisc
14.08.2013, 19:17
Maç Sonucu : Trabzonspor 0-2 Orduspor

Goller : Lonita & Eren

Ogün YAZICI
14.08.2013, 19:39
oynadığımız ilk ciddi rakibe karşı gerçekler yüzümüze vuruldu ...görmezden gelmeyin bu skoru...

r9emre
14.08.2013, 19:42
Oynadığımız ilk ciddi rakip Orduspor'muş. :D :D

Murat'
14.08.2013, 19:43
Hazırlık maçında oynayan isimler: İbrahim Demir, Zeki, (Dk.45 Kadir), Caner, Mustafa, Bosingwa, Aykut Akgün, Colman (Dk.45 Alanzinho), Malouda, Olcan (Dk.45 Emre), Volkan, Henrique (Dk.45 Batuhan)

Bu kadroya rağmen yenilmişiz.

Ogün'
14.08.2013, 19:44
7 tane ilk 11'de oynayan oyuncu var.Ordusporun hazırlık maçlarında da galibiyeti yoktu sanırsam.
Edit:1 galibiyeti varmış.

Yasin Altuntas
14.08.2013, 19:45
Yine basladik felaket geliyor diye :))))

Ogün YAZICI
14.08.2013, 19:54
Oynadığımız ilk ciddi rakip Orduspor'muş. :D :D

çok mu komik ? şu ana kadar oynadığımız en güçlü takım.ciddi dememe gülüyosan o durumun vahimliğini gösterir...

sessizkral_1
14.08.2013, 19:56
zekinin hala kadroda yer bulması ?

Doğukan Uçan
14.08.2013, 19:59
gol atamadıgımıza göre sorun yok.

Mert'
14.08.2013, 20:05
Fazla takılmaya gerek yok fakat forvet sıkıntısını biraz daha anlamışlardır umarım.

Oruç
Hazırlık maçında oynayan isimler: İbrahim Demir, Zeki, (Dk.45 Kadir), Caner, Mustafa, Bosingwa, Aykut Akgün, Colman (Dk.45 Alanzinho), Malouda, Olcan (Dk.45 Emre), Volkan, Henrique (Dk.45 Batuhan)

Bu kadroya rağmen yenilmişiz.

Belki (!) bir forvet alırlar artık.

Necmettin ALTUNTAŞ
Bu maçı neden yaptık ki.Hafta sonu maç var.Kim maça asılır ki.Ne düşünerek bu maçı yapmışlar.Akıl işi değil.

Hasan YAYLI
14.08.2013, 20:06
Bence sıkıntı yok...

Avrupa maçlarını oynamışsın,lig başlıyor rakip bjk...

Sonra bir hazırlık maçı çıkartıyorlar,ne o Orduspor...Kimse isteyerek çıkmamıştır bugün o sahaya...

gurur6134
14.08.2013, 20:58
Tek kelimeyle rezalet..hazirlik macida olsa oynayan topcular 11 oyunculari..takim s.o.s veriyor iyi bir forvet ve sol bek sart

bach72
14.08.2013, 21:19
Haftasonu ligin ilk maçını şikeci beşiktaşla oynayacağız.Hazırlık maçı mı yapılır allah aşkına.Sakatlık olsa bunun hesabını kim verecek.Fuzuli,saçma sapan işler yapma konusunda üstümüze yoktur.

delikoyun
14.08.2013, 21:29
her şeyimiz saçma bu maç saçma yönetim saçma hoca sçma acayip öfkeliyim anlatamam masayı yumrukluyorum duvara kafa atıcam birazdan dişlerimi sıkıyom delirdimmmmmmmmmm

maxim
14.08.2013, 22:21
çok takmamak lazım ancak niye yenildiğimizi bilsek iyi olurdu. Ordu mu çok asıldı, konsantre oldu , bizimkiler mi gayri ciddi idi, hoca alakasız varyasyonlar mı denedi vs....4. kalecimiz oynamış o yüzden mi yedik golleri acaba...

Derbeder-53
14.08.2013, 22:42
Bize bu maçı oynat(tır)an aklı seveyim. Ne gerek vardı bu maça kı?

Onur Akyüz
14.08.2013, 22:45
Bu maçı niye yaptık ki biz?

Hem haberimiz de olmadı, gizli gizli maç yapıyollaaağ bunlaar!

emre duman
14.08.2013, 22:48
yenildimiz iyi oldu iyice havaya girmişlerdi erken sinyal iyidir takım iyi deyil hiç iyi deyil okadar genç adlık 1461 den hiç umudum olmayan zeki oynuyor bitek en cok beklenti duydum yusuf ve abdulkadir oynamıyor mustafa hocada bi tuhaf

must61
14.08.2013, 22:50
4 gün sonra ciddi bir maçın var.Sen hazırlık maçında as oyuncularını 90 dakika sahada tutuyosun.Üstüne Bosingwa da sakatlanıyor.

Neyin peşinde bunlar.

DEEP BLUE
14.08.2013, 23:13
Başarılı bir sonuç... 3-0 yenilmekten iyidir. Ordu gibi güçlü bir takıma karşı sadece 2 gol yemek iyi bir sonuçtur. Pozitif bakalım, enseyi karartmayalım. Bravo çocuklar, aynen devam.

Fatih
14.08.2013, 23:16
Güzel prova olmuş.

memmedaga
14.08.2013, 23:17
bjk maçından ümidim vardmı ama aga sen orduspora yeniliyorsan brakacaksın bu işleri

yok hazırlık maçıymış falan farketmez

cakalkerem
14.08.2013, 23:18
demkki hoca da birşeyler yanlış

omondoles
14.08.2013, 23:22
Hazırlık maçlarına takılmamalı. Hoca belki farklı oyuncularla farklı varyasyonlar denemiştir.

DeAgLeMaNyAq
14.08.2013, 23:24
4 gün sonra ciddi bir maçın var.Sen hazırlık maçında as oyuncularını 90 dakika sahada tutuyosun.Üstüne Bosingwa da sakatlanıyor.

Neyin peşinde bunlar.

Antrenmanlarla hazırlık maçı oynaması arasında çok fark olmaz. Kaldı ki idmanlarda da takımlar kendi arasında maç yaparlar. Sakatlık olayı her zaman olabilir ama Bosignwa da böyle bir şey yaşanacağını açıkçası bekliyordum. 2.5 aydır yatan birini 1 haftalık idmanla ne kadar hazır halde getirebilirsiniz ki? Hoca Celustka'nın gitmesiyle belli ki Pazar akşamı Bosingwa'yı solbekte oynatmayı düşünüyordu ama adamın sakatlanmasıyla bu da yalan olmuşa benziyor. Pazar akşamı Zeki'yi yine çok konuşacağız gibime geliyor...

Alika87
14.08.2013, 23:24
biz burada ne kadar ilgi gösterdiysek, takim da o kadar ilgi gösterdi.

Alemdar61
15.08.2013, 00:10
DENK KUVVETLERİN MÜCADELESİ OLDU..

Sonuç sürpriz değil, normal bir sonuç.. Trabzonspor'un büyük eksikleri olduğunu sürekli söylüyorum..

En kötüsü, Yönetim futboldan, futbolcudan ve menajerlik sisteminden anlamıyor.. Malauda'nın Trabzonspor için hayal kırıklığı olduğunu önümüzde ki maçlarda daha iyi göreceğiz.. Yanılmayı dilerim..

Derry City, Dinamo Minsk karşısında çok zor durumlara düşen Trabzonspor'un yenilmesi kimseyi şaşırtmamalı..

Orduspor önümüzde ki yıl tekrar Süper Ligi hedefliyor..

Buna göre kadro kurdular..Trabzonspor'un bu yıl küme düşmeme mücadelesi vereceğini, potadaki 6 takımdan birisi olduğunu yazmıştım..

Bazı arkadaşlarımız maalesef bu acı gerçeği halen anlayamadılar..Halen solbek ve santrafor transferlerinin takımı kurtacağını sanmak büyük yanılgı olur..

Trabzonspor'un kadrosu 4-5 oyuncuyu çıkarın PTT 1. Ligde ilk 3'e giremez.. Takıma en az 4 direk takviye gerekiyor.. Celutska'nın kaybı büyük bir kayıp..

Orduspor kadro kalitesi olarak Trabzonspor ile aşağı yukarı aynı kalitede..Aradaki farkı koşarak mücadele ederek kapattılar..Trabzon'da birileri halen marka isimlerin top oynadığını ve maç kazanacağını sanıyor..Koşan, mücadele eden, uyumu iyi olan takım maç kazanır.. Trabzonspor şöhretler karması..

Trabzonspor'un kalesinde UEFA Klasmanında 293. sıradaki bir takım karşısında 5-6 net gol pozisyonu gördüğünü düşündüğümüzde sonuç normal..

F. Yıldırım
15.08.2013, 00:13

Sonuç sürpriz değil, normal bir sonuç.. Trabzonspor'un büyük eksikleri olduğunu sürekli söylüyorum..

En kötüsü, Yönetim futboldan, futbolcudan ve menajerlik sisteminden anlamıyor.. Malauda Trabzonspor için hayal kırıklığı olduğunu önümüzde ki maçlarda daha iyi göreceğiz.. Yanılmayı dilerim..

Derry City, Dinamo Minsk karşısında çok zor durumlara düşen Trabzonspor'un yenilmesi kimseyi şaşırtmamalı..

Buna göre kadro kurdular..Trabzonspor'un bu yıl küme düşmeme mücadelesi vereceğini, potadaki 6 takımdan birisi olduğunu yazmıştım..

Bazı arkadaşlarımız maalesef bu acı gerçeği halen anlayamadılar..Halen solbek ve santrafor transferlerinin takımı kurtacağını sanmak büyük yanılgı olur..

Trabzonspor'un kadrosu 4-5 oyuncuyu çıkarın PTT 1. Ligde ilk 3'e giremez.. Takıma en az 4 direk takviye gerekiyor.. Celutska'nın kaybı büyük bir kayıp..

Orduspor kadro kalitesi olarak Trabzonspor ile aşağı yukarı aynı kalitede..Aradaki farkı koşarak mücadele ederek kapattılar..Trabzon'da birileri halen marka isimlerin top oynadığını ve maç kazanacağını sanıyor..Koşan, mücadele eden, uyumu iyi olan takım maç kazanır.. Trabzonspor şöhretler karması..

Trabzonspor UEFA Klasmanında 293. sıradaki bir takım karşısında 5-6 net gol pozisyonu gördüğünü düşündüğümüzde..

Orduspor maçı normal sonuçtur..

Yorum da süpriz değil.

Çakıroğlu İhsan
15.08.2013, 00:14

En kötüsü, Yönetim futboldan, futbolcudan ve menajerlik sisteminden anlamıyor.. Malauda Trabzonspor için hayal kırıklığı olduğunu önümüzde ki maçlarda daha iyi göreceğiz.. Yanılmayı dilerim..

Trabzonspor'un kalesinde UEFA Klasmanında 293. sıradaki bir takım karşısında 5-6 net gol pozisyonu gördüğünü düşündüğümüzde sonuç normal..

abi ne anlatıon

Ilelioglu
15.08.2013, 00:27
Yine mi gol atamadik...

..

F. Yıldırım
15.08.2013, 00:28
Yine mi gol atamadik...

..

Alışamadın mı renktaş:D

hanali08
15.08.2013, 00:33
Maçı izleyen var mı yeni transferler oynadı mı nasıl oynadılar?

http://youtu.be/fH2tBM4b8u4

Burçak
15.08.2013, 00:34
Yenilmemiz iyi oldu bence. Belki birilerinin kafasına dank ederde adam alırlar.
Orduspor u tebrik ederim.

F. Yıldırım
15.08.2013, 00:36
Maçı izleyen var mı yeni transferler oynadı mı nasıl oynadılar?

http://youtu.be/fH2tBM4b8u4

Maç basına ve taraftarlar'a kapalıydı, fakat Malouda ve Bosingwa oynadı. Hatta Bosingwa'nın bir darbe aldığı için maçtan sonra hastane'ye götürülüp MR'ı çekildi. MR'da bir bulguya rastlanmadı fakat tedbir'i elden bırakmamak için yarın bir kez daha MR'ı çekilecekmiş. Nasıl oynadıkları hakkında ne yazıkki bilgi yok.

hanali08
15.08.2013, 00:38
Maç basına ve taraftarlar'a kapalıydı, fakat Malouda ve Bosingwa oynadı. Hatta Bosingwa'nın bir darbe aldığı için maçtan sonra hastane'ye götürülüp MR'ı çekildi. MR'da bir bulguya rastlanmadı fakat tedbir'i elden bırakmamak için yarın bir kez daha MR'ı çekilecekmiş. Nasıl oynadıkları hakkında ne yazıkki bilgi yok.

çok teşekkürler merak ediyordum bende internette bulamadım

objek
15.08.2013, 00:39
Takimi sirtlayacak! adamlar yine balon cikmasinda! galiba bu filmi daha oncede gormustuk kalite var katki yok!
ikiside fizik gucu ve calimlariyla on plana cikan futbolculardi ustun futbol zekasina sahip oyuncular degildiler bu yasta eger fizik gucleride yetersiz kalirsa isimiz istir):

Yaşar
15.08.2013, 01:00
Gerçekleri kabul edip mevcut takıma en az üç takviye yapmadan geçen yıldan çok farklı bir takım izlemeyeceğimizi ben kabullendim, siz de kabullenin.
En iyi 3. En kötü 7. Oluruz.

A. Aydın
15.08.2013, 01:21
Gerçekleri kabul edip mevcut takıma en az üç takviye yapmadan geçen yıldan çok farklı bir takım izlemeyeceğimizi ben kabullendim, siz de kabullenin.
En iyi 3. En kötü 7. Oluruz.

Iyi bir forvet alinmazsa en kotu birazdaha asagilara iner.

DeAgLeMaNyAq
15.08.2013, 01:27
Bu maçı 3-2 falan kaybetsek hiç endişelenmezdim ama aynı hücum hattıyla BJK'ye karşı oynayacağımızı düşünürsek durum pek iç açıcı gözükmüyor. Ayrıca BJK'yi yenmemiz de bence çok önemli bir kriter değil. Nitekim 2001'de yaşadıklarımız henüz hafızalardan silinmedi...

Ahmet Öztürk
15.08.2013, 01:32

En kötüsü, Yönetim futboldan, futbolcudan ve menajerlik sisteminden anlamıyor.. Malauda'nın Trabzonspor için hayal kırıklığı olduğunu önümüzde ki maçlarda daha iyi göreceğiz.. Yanılmayı dilerim..

Arkadaşın birisi maç basına ve taraftara kapalıydı demiş. Siz "Aradaki farkı koşarak mücadele ederek kapattılar" bu kanıya nerden vardınız? Maçı hangi sıfatla izlediniz?

Forum yönetimi bizi sınıyor sanırım. Vakti zamanında Metin Külünk'ün şu sözü hiç aklımdan çıkmaz. "Söz konusu Trabzonspor olunca burası o kadarda demokratik bir forum değil" demişti. Anlayana...

Veysel
15.08.2013, 07:43
Bu Alemdar forumun trol maskotu görevini yapar

Ertan 51
15.08.2013, 08:00
Arkadaşın birisi maç basına ve taraftara kapalıydı demiş. Siz "Aradaki farkı koşarak mücadele ederek kapattılar" bu kanıya nerden vardınız? Maçı hangi sıfatla izlediniz?

Forum yönetimi bizi sınıyor sanırım. Vakti zamanında Metin Külünk'ün şu sözü hiç aklımdan çıkmaz. "Söz konusu Trabzonspor olunca burası o kadarda demokratik bir forum değil" demişti. Anlayana...
Ahmet,
bu arkadaşın daha önce provakatör olduğunu,iyi tahrik ettiğini biliyorduk ama sayende yalancı olduğunu da öğrenmiş olduk,iyi yakalamışsın,sağol.
Forumda bu kadar rahat hareket edebilmesine ben de şaşırıyorum.

Murat Engin Akyüz
15.08.2013, 12:49
http://www.ligtv.com.tr/haber/aslan-a2lere-dis-geciremedi

Evet,teorinize göre Gs ile bu sene en büyük küme düşme adaylarındanız!!!

Alemdar61
15.08.2013, 14:48
TRABZONSPOR'U ZOR GÜNLER BEKLİYOR..

Şaka bir yana Orduspor'lu futbolcuları teker teker kutluyorum, tebrik ediyorum...İnşallah başarıları PTT 1.Ligde de devam eder..
Orduspor bizlere 1461 Trabzon'un 1.5 yıldır verdiği mesajın aynısını verdi..

"Futbol yürekle ve sahada mücadele ederek oynanır.."

Milyon dolarları havaya saçarak, şöhretler karması kurarak, 2-3 tane çakal menajer bozuntusu ile çalışarak, geleceğiniz yer işte tam burasıdır..

Trabzonspor Yönetiminin futboldan ve futbolcudan anlamadığını sürekli söylüyorum..Transferlerin hiçbirisinde Ünal Karaman'ın icazeti yoktur.. Yönetim kendi tasarrufu ile menajer tavsiyesi ile oyuncu aldı.. Menajerlerde Trabzonspor'a avrupada işi bitmiş oyuncuları sokuşturdular..

YATARAK MAÇ KAZANILMAZ..

Orduspor PTT 1.Lig takımı, Trabzonspor gibi bir takımla oynuyorlarsa, futbolcular aradaki farkı daha çok mücadele ederek ve daha çok koşarak kapatabilirler..

Trabzon'dan en az 2 kat fazla koşup, 2 kat fazla mücadele etmedilerse zaten maçı kazanamazlardı.

Bunu anlamak, bilmek için futboldan anlamak gerekmiyor.. Bu durum normal bir insan zekasının yapabileceği basit bir muhakemedir..

TRABZONSPOR'UN DURUMU..

Trabzonspor'da 4-5 tane kaliteli oyuncu bulunuyor.
Bu oyuncuları çıkartırsanız eğer Trabzonspor PTT 1.Lig'de ilk 5' e giremez.
Zaten Ordupspor, Derry City ve Dinamo Minsk maçları bizlere bunu ispatladı.

Orduspor gibi PTT 1.Ligde mücadele eden takım karşısında eğer Trabzonspor 2-0 yeniliyorsa aklı selim düşünüp nereye gidiyoruz demek lazım.

HAKARET ETMEKLE GERÇEKLER DEĞİŞMEZ, TRABZONSPOR BU..
ORDUSPOR MAÇI BAZILARINI MADARA ETTİ..

Trabzonspor taraftarı gerçeği görür ya da göremez..Gerçekleri yazmaya devam ediyorum..Takımın durumu bu !!..
Orduspor mağlubiyeti bu gerçeğin tezahürü oldu..

Arkadaşların bazılarının, Orduspor maçı sonrası mahçup olmaları ve yazdıklarımı kişiselleştirmeleri, bana hakaret etmeleri, Trabzonspor'a birşey kazandırmayacağı gibi onlara da mertebe kazandırmaz..

Forumdan da anlaşılacağı üzere belli bir kesim taraftarlarımız halen ayakta uyumaya devam ediyor..
Trabzonspor’lu olarak, Dinamo Minsk galibiyeti sonrası sevinen kitle için üzülüyorum..Trabzonspor bu kadar düşmemeliydi..
Trabzonspor ‘un bu yıl küme düşme ihtimalini %20 görüyorum..Trabzonspor ligdeki en kötü 5 ekipten birisi..6 Takım küme düşmeme mücadelesi verecek..

SOLBEK VE SANTRAFOR PALAVRASI..
Trabzonspor Yönetimi iyi niyetlidir..Ancak transferi ve transfer düzenini öğrenene kadar bedel ödeyecekler..Futbolu bilmiyorlar..Menajer ilişkilerinin nasıl yürüdüğünden haberleri yok..Bir solbek, bir santraforla bu takım uçar diyenlere sesleniyorum !!.
Hayal aleminde yaşıyorsunuz.. Trabzonspor'un çok büyük sıkıntıları var..

Önümüzdeki yıl Trabzonspor galibiyet almakta çok zorlanacak..

İlk yarıyı 26 Puan ile kapatırsak büyük başarı olur..

Dilerim kümede kalabiliriz..

Hüseyin Başoğlu
15.08.2013, 14:57
geldi yine mithat halis:)

Noldu klüp senle çalışmıyor diyemi bu afta tafralar :)

Fatih Öztürk
15.08.2013, 14:59
Boşnak Ali vardı bide.o olmasın:)

Derin Trabzon
15.08.2013, 15:06
http://www.ligtv.com.tr/haber/aslan-a2lere-dis-geciremedi

Evet,teorinize göre Gs ile bu sene en büyük küme düşme adaylarındanız!!!

Gs arsenal, Trabzon minsk maçınıda karşılaştırdınmı !!!!!!!!!!!!!!!!

Fatih Öztürk
15.08.2013, 15:14
Gs arsenal, Trabzon minsk maçınıda karşılaştırdınmı !!!!!!!!!!!!!!!!

1461 Trabzon galtaksaray maçınıda karşılaştıralım!

Doğukan Uçan
15.08.2013, 15:42

reyiz sen şaka mısın harbiden

Trabzon34
15.08.2013, 15:59
bu sonuçtan sonra birisi de çıkar "gadromuz yeterli" der.. oh her şey süt liman.. 3 eylül de transfer olabilir miş.. uefa grupları için son gün 2 eylül yalnız.. tabii turu geçersek.. ona bile şüpheliyim.. geçen sene de takım "yetersiziz" diye bağırıyordu.. ne değişti ki.. fizik gücüyle ünlü olmuş ama artık 32 yaşına gelmiş 2 oyuncu transfer edildi.. ne bekliyoruz ki onlardan.. her maç gol atmasını mı.. adamlar formda olsalar neden gelsinler Türkiye ye.. tek sebep var.. "kolay bir lig, biraz oynar, peşin paramı alırım".. bu.. bence bu kadro ile ilk altı zor.. bazı dostlar hala şampiyonluk diyor.. "süper colman" diyor.. "zokora , bamba oynasın" diyorlar.. ki bunları diyenler azınlıkta da değil.. demek ki ben anlamıyorum diyorum bazen..

se_mah
16.08.2013, 00:57
Kadromuz süper değil tabi ki ama felaket tellallığı yapacak kadarda vahim değil. Eğer elimizdeki oyuncular en az kapasitelerinin % 80'i ile oynarsa yukarılarda oluruz ancak Colman vb. birkaç futbolcumuz sorumsuz davranırlarsa orta sıralarda oluruz. Düşme ile ilgilide şunu söyleyeyim Trabzonspor bu ligden hiçbir zaman düşmez, hangi şartta olursa olsun...

memmedaga
16.08.2013, 01:12

onu bunu bilmem sabah aksam dua edecegim boylelerinin dedigi olmasin diye

gercekciligi abartiyor araya birkac dogru serpistirip yerin dibine sokuyor\

bir solbek ve santrafor bu takimi hayli iddiali yapar ....

Ahmet Öztürk
16.08.2013, 01:27
"Trabzon'dan en az 2 kat fazla koşup, 2 kat fazla mücadele etmedilerse zaten maçı kazanamazlardı."

Hem denk kuvvetlerin mücadelesi olmuş maç, hem de bizden iki kat fazla koşmasalar "ZATEN" maçı kazanamazlardı. İnşallah tahminlerinizde böyle yüzde yüz çelişir.

Mustafa Yumlu forvet mi oynadı, kim kaçıncı dakikada girdi çıktı, takımın ne kadar önemseyip koştuğunu dahi görmeden Orduspor, Trabzonspor'dan daha iyi bir takım oldu. Geçen sene ki takıma 2 takviyemiz var, Orduspor'un ise kadrosu komple gitmiş. Onlar küme düştü biz hala yerimizdeyiz. Nostradamusçuluk oyununuzda size mutluluklar dilerim.

Bu takım şampiyon olamayacak. Buna bende inanıyorum ama geçen seneden daha kötü olmayacak görürsünüz.

memmedaga
16.08.2013, 01:29
TRABZONSPOR'U ZOR GÜNLER BEKLİYOR..

Şaka bir yana Orduspor'lu futbolcuları teker teker kutluyorum, tebrik ediyorum...İnşallah başarıları PTT 1.Ligde de devam eder..
Orduspor bizlere 1461 Trabzon'un 1.5 yıldır verdiği mesajın aynısını verdi..

"Futbol yürekle ve sahada mücadele ederek oynanır.."

Milyon dolarları havaya saçarak, şöhretler karması kurarak, 2-3 tane çakal menajer bozuntusu ile çalışarak, geleceğiniz yer işte tam burasıdır..

Trabzonspor Yönetiminin futboldan ve futbolcudan anlamadığını sürekli söylüyorum..Transferlerin hiçbirisinde Ünal Karaman'ın icazeti yoktur.. Yönetim kendi tasarrufu ile menajer tavsiyesi ile oyuncu aldı.. Menajerlerde Trabzonspor'a avrupada işi bitmiş oyuncuları sokuşturdular..

YATARAK MAÇ KAZANILMAZ..

Orduspor PTT 1.Lig takımı, Trabzonspor gibi bir takımla oynuyorlarsa, futbolcular aradaki farkı daha çok mücadele ederek ve daha çok koşarak kapatabilirler..

Trabzon'dan en az 2 kat fazla koşup, 2 kat fazla mücadele etmedilerse zaten maçı kazanamazlardı.

Bunu anlamak, bilmek için futboldan anlamak gerekmiyor.. Bu durum normal bir insan zekasının yapabileceği basit bir muhakemedir..

TRABZONSPOR'UN DURUMU..

Trabzonspor'da 4-5 tane kaliteli oyuncu bulunuyor.
Bu oyuncuları çıkartırsanız eğer Trabzonspor PTT 1.Lig'de ilk 5' e giremez.
Zaten Ordupspor, Derry City ve Dinamo Minsk maçları bizlere bunu ispatladı.

Orduspor gibi PTT 1.Ligde mücadele eden takım karşısında eğer Trabzonspor 2-0 yeniliyorsa aklı selim düşünüp nereye gidiyoruz demek lazım.

HAKARET ETMEKLE GERÇEKLER DEĞİŞMEZ, TRABZONSPOR BU..
ORDUSPOR MAÇI BAZILARINI MADARA ETTİ..

Trabzonspor taraftarı gerçeği görür ya da göremez..Gerçekleri yazmaya devam ediyorum..Takımın durumu bu !!..
Orduspor mağlubiyeti bu gerçeğin tezahürü oldu..

Arkadaşların bazılarının, Orduspor maçı sonrası mahçup olmaları ve yazdıklarımı kişiselleştirmeleri, bana hakaret etmeleri, Trabzonspor'a birşey kazandırmayacağı gibi onlara da mertebe kazandırmaz..

Forumdan da anlaşılacağı üzere belli bir kesim taraftarlarımız halen ayakta uyumaya devam ediyor..
Trabzonspor’lu olarak, Dinamo Minsk galibiyeti sonrası sevinen kitle için üzülüyorum..Trabzonspor bu kadar düşmemeliydi..
Trabzonspor ‘un bu yıl küme düşme ihtimalini %20 görüyorum..Trabzonspor ligdeki en kötü 5 ekipten birisi..6 Takım küme düşmeme mücadelesi verecek..

SOLBEK VE SANTRAFOR PALAVRASI..
Trabzonspor Yönetimi iyi niyetlidir..Ancak transferi ve transfer düzenini öğrenene kadar bedel ödeyecekler..Futbolu bilmiyorlar..Menajer ilişkilerinin nasıl yürüdüğünden haberleri yok..Bir solbek, bir santraforla bu takım uçar diyenlere sesleniyorum !!.
Hayal aleminde yaşıyorsunuz.. Trabzonspor'un çok büyük sıkıntıları var..

Önümüzdeki yıl Trabzonspor galibiyet almakta çok zorlanacak..

İlk yarıyı 26 Puan ile kapatırsak büyük başarı olur..

Dilerim kümede kalabiliriz..

nasıl bu kadar şey biliyorsun,

menajermisin eski topçumusun antrenormusun nesın kimsin

madem bu kadar iddialısın

ismini mesleğini açıkla

çok büyül laflar ediyorsun...

ama yazdım bi kenara acaip "madara" olma işini zamanı geldiğinde hatırlatacağım