PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avrupa Ligi Play-Off Turu | FK Kukesi 0 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

gabriel omar
22.08.2013, 23:02
Tromsö az çok bir takım. Tromsöyü de eleyebilirdik ama Trömsö böyle deplasmana git taktiksiz felan 2 tane salla 1 golde verilmedi rahatça yenip gelebileceğin bir takım değil. Az çok iddiadan izliyoruz maçlarını bir takım havası var. Kukesi ağır amatör bir takım. Bizim bu takımı 5-6 tane atıp futbol dersi vermemiz lazım.
Aynı tas aynı hamam. Futbol adına hiçbir olumlu bişey yok. 1 duran top organizyonu yok. Pas trafiği yok. Hiçbişey yok bizim takımda.

Sahte cennete kanmayanlar da var çok şükür.

leons61
22.08.2013, 23:03
en azından 6 maç garantimi beyler??yeter da zaten kulüp başkanı da gruplara kalırsak başarılıyız demedi mi?bu sezon başarılıyız beyler.bitti.gelecek sezonun planlamasına bakalım..:D

Ibrahim Gaygusuz
yapma gardaşım bu maç ölçü olmaz

bjk maçında solbek müdahele yetersizliğinden gol yedik

oltaya gemedim demi:D

Abi Besiktas macida olcu degildir ozaman.
Ondeki adam yer acmadan geriden gelen adama alan acilmaz, Volkan Besiktasa karsi yapamadi bu mac yapabildi. Bence Olcan bu takimin en onemli ofansif oyuncularindan biri.

Kaldiki Besiktas macinda ciddi bir macta ilk defa sol bek oynadi biraz zaman lazim.

AyhanPe
Tromsö az çok bir takım. Tromsöyü de eleyebilirdik ama Trömsö böyle deplasmana git taktiksiz felan 2 tane salla 1 golde verilmedi rahatça yenip gelebileceğin bir takım değil. Az çok iddiadan izliyoruz maçlarını bir takım havası var. Kukesi ağır amatör bir takım. Bizim bu takımı 5-6 tane atıp futbol dersi vermemiz lazım.
Aynı tas aynı hamam. Futbol adına hiçbir olumlu bişey yok. 1 duran top organizyonu yok. Pas trafiği yok. Hiçbişey yok bizim takımda.

Kukesinin eledigi takimlar Metalurh Donetsk ve Sarajevo öyle yabana atilir takimlar degil..oyun kalitesi olarak tabiki istenilen cok gerisinde takim ama yendigimiz icin rakibi bu denli kücümsemeye kimsenin hakki yok..kaldiki türk futbolunun böyle bir lüksüde yok..

S.Seymen
22.08.2013, 23:04
Asil saka olan Henrique'nin gol atmasina sevinmeyen kisilerdir.

+1

r9emre
22.08.2013, 23:04
Trabzonspor'a hoca olsam Trabzonspor taraftarına asla kulak vermem, bir yandan da gelen her hoca mantıklı bir iş yapıyor bu anlamda. İstenen transfer önerileri dışında asla taktik anlamında ne yorum yaptıklarına bakmayacaksın. Hepsi ayrı bir kafa, hiç biri ne istediğini bilmiyor. Hakikaten taraftarlarımızın %95'inin psikanalize ihtiyacı var.

orti
22.08.2013, 23:05
hala yusuf genc oyuncu oyuna sokulmaz harcanır diyenler var
bu kadar kaliteli oyuncuyu sahaya salacaksın, 21 yaşındaki oyuncu çoktan bu takımı sırtlaması lazım, karşındaki amatör takım arkadaş neyden korkuyorsun, orta sahayı gecınce ne yapacağını şaşıran bi takım kukesi, bu maçta sokmayacaksın da hangi maçta sokucaksın yusufu?

S.Seymen
FB'li Volkan olsa yerdi... :)

Mustafa saçma sapan kart gördü cezalı duruma düştü. Bakalım Giray iyileşmezse kim oynayacak...

tur garanti guruplarda sağlam olması iyidir

2. maçta çeker cezasını...

memmedaga
en azından 6 maç garantimi beyler??yeter da zaten kulüp başkanı da gruplara kalırsak başarılıyız demedi mi?bu sezon başarılıyız beyler.bitti.gelecek sezonun planlamasına bakalım..:D

olumlu bakış açısı diye buna derim:D

Cafer Bulur
Karabükspor morten gamst pedersen i almak üzere ve biz halen daha transfer yapacagiz diye bekliyoruz,böyle bir sacmalik olmaz.

ccd6167
bence taraftar olarak su konuda hem fikiriz

bu takim 4-2-3-1 oynayamaz -4-4-2 oynar

Alihan Ertürk
22.08.2013, 23:06
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1000930_10151807404806815_1877259405_n.png

Necmettin ALTUNTAŞ
22.08.2013, 23:06
Peki en güclüsü bizim ligde orta siralara oynayabilir mi?

Bu istatistik bir ölcü degil,takimin gercek gücünü bjk macinda gördük.

O bjk yi bu akşamki Avrupa maçında gördük.

GULER
22.08.2013, 23:07
Trabzonspor'a hoca olsam Trabzonspor taraftarına asla kulak vermem, bir yandan da gelen her hoca mantıklı bir iş yapıyor bu anlamda. İstenen transfer önerileri dışında asla taktik anlamında ne yorum yaptıklarına bakmayacaksın. Hepsi ayrı bir kafa, hiç biri ne istediğini bilmiyor. Hakikaten taraftarlarımızın %95'inin psikanalize ihtiyacı var.

Taraftarin guzel futbol gormek istemesi psikolojik bir bozukluk ise, evet haklisin.

Taha Muhammet
22.08.2013, 23:07
alanzinhoyu neden aldı hoca

digo
22.08.2013, 23:08
Aykut Akgunun genellikle geriye dogru kacak oynadigini bir ben mi gordum acaba??Aykut ile orta saha olmaz,once kendine guvenecek...

serdaracıl
22.08.2013, 23:08

Sahada varini yogunu ortaya koyan genç adamlar görmek istiyoruz. Volkanin cikip alanin girmesi nedir allah askina

cerasus
22.08.2013, 23:09
Vallahi bana göre iyilerden biri zokora idi.Kendisini çok eleştirmiştim ama bu akşam mücadele aşkı ve arkadaşlarını yönlendirme çabası üst düzeydi.Gözden çıkarılmış bir adam için beklenmedik bir davranış.

Evet, size katiliyorum.

Ancak her topu geriye vermesi, oynadigimiz takim Atletico Madrid degil, takimin hep geride kalmasina neden oldu. O yüzden Zokora büyük maclarin adami. Büyük takimlara karsi bu yaptigi cok isimize yariyor. Hem top bizde kaliyor, hem oyunu sogutuyor hem de kontrol elden gitmemis oluyor. Ama su köy takimina karsi da böyle oynanmaz ki. Sinifta kaldi bu mac.

Aslinda dogal olan herkesin mücadele etmesi gerektigidir. Hic bir sey yapamiyorsunuz bunu yapabilirsiniz. Bizim takim nasil bir takimsa, isiran bir adam yok. Olcan disinda. Bugün Zokora var idi ama dogal olani yaptigi icinde bugün iyi oynadi diyemeyecegim.

mkesen1982
22.08.2013, 23:09
Aykut Akgunun genellikle geriye dogru kacak oynadigini bir ben mi gordum acaba??Aykut ile orta saha olmaz,once kendine guvenecek...

bende senin gibi düşünüyorum.zokorada dahil

faysal
22.08.2013, 23:10
Galip gelmemiz güzeldi :) maçın iyileri aykut,zokora ve birazda adrian zaman zaman olcan.....Şu takıma bir solbek alın lütfen Olcan ileri gücümüzde mutlaka olmalı volkanı görmekten iyidir....Bu arada eksiklerimiz çok futbol keyif vermedi böle bir rakip düşöesi şanstır..

memmedaga
O bjk yi bu akşamki Avrupa maçında gördük.

saygıdeğer abimiz tromsö karşılaştığımız takımlardan daha iyi

serdaracıl
Trt ozet veriyor

AyhanPe
Ortalama Trabzonspor taraftarinin öyle kaale alinacak bir hali yok..bu kadar asagilik kompleksiyle dolu sacma sapan bir kitle görmedim..dünyada esi benzerimiz yok..

Gökhan Baymak
Bu henrique yi gorunce forvet almamak bile bile intihar olur. Kaliteli bir ortasaha şart... Bu arada Riise nin durumu ne bilen var mi?

Doğukan Uçan
22.08.2013, 23:11
öncelikle toprak diyeyim, bende artvinliyim.
neyse ben bizim maçın bitiminden sonra bjk'ye karşı 10 pas yapan takım bjk'yi çok rahat yener diye yazmıştım.
bjk nin bu sene bizim üzerimizde bitirmesi bizim saçmalıklarımız ve forvetsizliğimizden olur. birde MRA'nın cesaretine bakar. mesela bu maçta, oyuncu değişikliklerini eleştirmek gerek, neden 2-0 oldukdan sonra değil. yusuf neden volkanın yerine girmiyor, adrianın kanatta ne işi var falan dı filandı, tabi hoca daha iyisini bilir diyeceğim İnşaallah bildiği birşey vardır.

aynen insallah ama zamana ihtiyac var belli

Taha Muhammet
22.08.2013, 23:11
rakip yarı alanda topu kazanıp kaleciye kadar dönmek nedir bide

leons61
22.08.2013, 23:12
aslında çok ciddi bi şekilde şampiyonlar ligi şansımız varken gelecek sezon için bunu iyi kullanmamız gerekir.şikeciler zaten bu sene elendiği için cezaları gelecek sene başlar..gargalarda öyle olabilirmi bilmiyrim..

serdaracıl
Ozete bak 10 saniye

memmedaga
Ortalama Trabzonspor taraftarinin öyle kaale alinacak bir hali yok..bu kadar asagilik kompleksiyle dolu sacma sapan bir kitle görmedim..dünyada esi benzerimiz yok..

he gardaşım sen elitsin

Cihad Varlı
Görev aldığı dakikadan bu yana neredeyse hatasız oynayan tek isim var. Aykut Demir. Adamsın.

uzungöllü

oyunu karşı tarafa taşısdfghjklşlkjhgfdsa ııııııııııııııııı ERROR !!!

Horispin
Hocanın oynatmak istediği futbol doğru ancak dizilişler ve futbolcu tercihleri yanlış. Sağ ayaklı oyuncuyu solda sol ayaklıyı sağda oynatmanın amacını hala anlayamadım.Bu yüzden kanat ortası gelmiyo.Adrian kanatta oynayamaz ya forvet arkası oynatıcan ya da ill kanatta olacaksa solda olması lazım.henriqe tek forvet değil ikinci forvet oynamalı. soner ortasahada oynarken zokora da vars daha sık ileri çıkması lazım. sağ bekimiz yok zaten yorum yapmıcam.Solda da olcan ancak böyle üstümüze gelen olmadığı maçlarda başarılı olur.

İnşallah hıca bunları görüyordur.

Sefa Murat Dokuz
22.08.2013, 23:13
Kukesinin eledigi takimlar Metalurh Donetsk ve Sarajevo öyle yabana atilir takimlar degil..oyun kalitesi olarak tabiki istenilen cok gerisinde takim ama yendigimiz icin rakibi bu denli kücümsemeye kimsenin hakki yok..kaldiki türk futbolunun böyle bir lüksüde yok..

Adamlar 90 dk da şut attı mı ? Bunların tesadüfen elediğini düşünüyorum açıkcası Metalurgs'u ki M.Donesk o kadar abartılacak bir takım değil. Ukraynada 2.5 takım var. Shaktar sonrası Kiev sonrası Metalist kalanların aralarında çok fark var. Mesela Shaktar ve Kiev geçen sezon arka arkaya 20 maç mı ne kazandılar o derece. (Dnipro ve Donesk bunlardan oldukça geride. Hadi Dnipro neysede Metalurgs bizim lig için Karabük'e diş geçiremez mesela çok ciddiyim.)

memmedaga

eveet psikolog kardeşlerimiz de olaya katıldı

irfan61
Trt ozet veriyorÖzet mi ? 15 sn bile sürmedi özet :)

S.Seymen
kurallara aykiri bi yigin mesaj yayimlaniyor burda..bu tiplere hicbir ceza yaptirimi bile uygulanmiyor..etten püften nedenlerden ceza alan arkadaslara haksizlik olmuyor mu? asagilik komplekleriyle dolu ,,taraftar'' yigini kendi futbolcusuna, teknik direktörüne ,,mal'' diyen mallar forumdan sogutuyor insanlari..

Trabzonsporu sabote eden kendi ,,taraftaridir''..kim ne derse desin..

+1

orti

benım de en cok dikkatimi ceken oydu yazdımda az önce, topu aldığında sırtını rakib kalaye dönüyor geri pas veriyor, ilk yarı da da 2 tane uzun top yaptı attığı yerin 15-20 metre cevresınde kimse yoktu. çok yetersiz oyuncu uzaktan şutları var diye aldık onu şu avrupada oynadığımız amator takımlara bile şutu yok.

leons61
22.08.2013, 23:15

eeee,kem küm.yüzde 50 hakkımızı kullansak forum olarak

irfan61
22.08.2013, 23:15
Görev aldığı dakikadan bu yana neredeyse hatasız oynayan tek isim var. Aykut Demir. Adamsın.Maşallah de kardeşim nazar edecen adamı bir tek o oynuyor adam gibi.

memmedaga
22.08.2013, 23:16
Maşallah de kardeşim nazar edecen adamı bir tek o oynuyor adam gibi.

hah buldum olumlu olan Aykut demirdi :)

baksana hain ilan edileceğiz gerçekleri yazdığımız için

Cihad Varlı
22.08.2013, 23:18
Burada skordan kaynaklı olumlu bir hava olsa da, benim için Aykut Demir'in performansından başka pek elle tutulur bir yanı yoktu takımın.

Yaşar
22.08.2013, 23:19
Gerçekleri görelim arkadaşlar.
Bir tane hazırlık maçı kazanamamış ve bu akşam Tromsö önünde zor durumlara düşen vasat bile olmayan Bjka karşı pozisyona giremeden kaybettik, ligde işimiz çok zor, Allah yardımcımız olsun.

hakan yesilyurt
maçın tekrarını nereden izleyebilirim..

AyhanPe
he gardaşım sen elitsin

yani kisilestirmenin anlami yok..yöre insaninin kendi basarisini bile cekemeyen bir yapisi var..bunu idrak edebiliyorsundur sanirim cevrendeki kisilerden..yöre insani genelde merttir iyi hosta..sürekli kendi topugumuza sIkariz biz..kendi insanimizi yerden yere vurmaktan zevk aliriz mesela..pek öyle motive edici bir yanimiz yok yani :D

Colakoglu
22.08.2013, 23:20
Bir tane hazırlık maçı kazanamamış ve bu akşam Tromsö önünde zor durumlara düşen vasat bile olmayan Bjka karşı pozisyona giremeden kaybettik, ligde işimiz çok zor, Allah yardımcımız olsun.

Olay budur, muhtemelen bjk bu aksamki kukesiye 5 tane sallardi

S.Seymen
22.08.2013, 23:20
Rakip çok zayıf olsa da kendi evinde çok dirençli ve üç tur atlamış ama sen pozisyon vermeden güle oynaya yeniyorsun bir kişi bile tebrik etmiyor.

Azıcık ayaklarınız yere bassın, bu takım geçen sene bu ayarda bir takıma pozisyon bile bulamadan elendi.

Ben hocaya inanıyorum, takımdaki çöpler yavaş yavaş temizlenecek, herkesin sırası gelecek, şu an MRA'yı yıpratmanın kimseye faydası olmaz.

neyse bazı şeyleri görenlerde var demekki

adamlar neden oynayamadıyı sorgulayan yok neden se...

Chovy
22.08.2013, 23:21

Kemal sunal olsa sen "kaale alma ulan güzel kardeşim" derdi sana

Cafer Bulur
22.08.2013, 23:21

Allah calisaní sever,bu yönetim calismiyor takimin eksiklerini gidermek icin hicbir sey yapmiyor.

irfan61
22.08.2013, 23:22
hah buldum olumlu olan Aykut demirdi :)

baksana hain ilan edileceğiz gerçekleri yazdığımız içinGörünün köy klavuz istemez diye bir atasözü var bizim takım için söylenmiş sanki.Bu takıma adam gibi bir forvet de alsak bütün sorunlar çözülmeyecek tabi ki ama hiç olmazsa o mevkide sağlam bir adamımız olurdu(tabi transfer yapmayı becerebilirsek).Ama görünün o ki onuda alamayacağız.

ibrahim
22.08.2013, 23:22
Mesele Avrupanın en kral takımında oynamış futbolcu alıp Avrupada en golcü futbolcum budur demek değildir, mesele tüyü bitmemiş genci alıp onu en golcüsü yapmaktır yeğen!!!

cCC Henrique Reyiz cCc

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Sefa Murat Dokuz
22.08.2013, 23:23
Bizim takıma Jablonec, Kuban, Elfsborg, Pandurii, Liberec, Esjberg gibi takımlar çıksaydı bile takımımızın halini az çok anlardık.
Kura ihtimallerini bilmiyorum Uefa'daki takımlar üzerinden yorum yapıyorum mesela Swansea, Estoril, Betis gibi takımlar gelseydi burda bu takımdan hiçbişey olmaz diyecek binlerce kişi olacaktı. Skor taraftarlığı bizimkisi. Rakip takımın kadro değeri 3.250.000 € bizim sadece 1 oyuncumuzun değeri.

DeAgLeMaNyAq
tur garanti guruplarda sağlam olması iyidir

2. maçta çeker cezasını...

Gruplarda kartlar zaten sıfırlanıyor...

leons61
aslında rize maçı tünelin ucunda ne var gösterir...bu maçtada silik bi futbol,pozisyon üretemeyen bi takım olursa işte o zaman umutlarınızı sandığa kaldırıp içine naftalin koyun beyler..ama dedimya ilk defa avrupa ligine kalıyoz ya........oohhh beeeeee..(yenilip elenmeyük herhal demi?)

61_Hasan_69
22.08.2013, 23:24
Yendik mi yendik sıkıntılar var ama düzelmeyecek sıkıntılar değil teknip ekip bunların üstesinden gelecektir onlara inancım tam

hanali08
maçın golleri ve verilmeyen golümüz

http://youtu.be/vCoewrzV7Tc

Cihad Varlı

Colman grup maçlarında oynayabiliyor mu yani?

MehmeTS_ADANA
22.08.2013, 23:25
Bizim takıma Jablonec, Kuban, Elfsborg, Pandurii, Liberec, Esjberg gibi takımlar çıksaydı bile takımımızın halini az çok anlardık.
Kura ihtimallerini bilmiyorum Uefa'daki takımlar üzerinden yorum yapıyorum mesela Swansea, Estoril, Betis gibi takımlar gelseydi burda bu takımdan hiçbişey olmaz diyecek binlerce kişi olacaktı. Skor taraftarlığı bizimkisi. Rakip takımın kadro değeri 3.250.000 € bizim sadece 1 oyuncumuzun değeri.

aynen katılıyorum ama anlamadığım şey bu takım nasıl ukrayna takımını elemiş.gerçi spiker maçın hemen başlarında önceki turda rakibinin çok fazla gol kaçırdığını söylemişti.yinede pek aklım almadı

Cafer Bulur
22.08.2013, 23:26

Sari kartlar sifirlaniyor kirmizilar degil,colman gruplarda ilk 2 macta yok.

kayseriliyiz
Batuhan genç jenerasyonun en yetenekli forvetlerinden olmasina ragmen o yetenekleri heba etti
Insallah son sansi oldugunun farkindadir ama bence kendisi iyi oyuncu futbola verirse kendini is yapar

E. Okan Bülbül
Kukesi tribünündeki FENEV formalı yavşağı gördünüz mü ? Bir tek ben mi gördüm ? Muhabbeti döndü mü ?

MehmeTS_ADANA

hayır kırmızı kart cezaları silinmez

Cihad Varlı
22.08.2013, 23:27
Soru saçmaydı zaten, cevaplar için teşekkürler :)

leons61
22.08.2013, 23:28
maçın golleri ve verilmeyen golümüz

golden sonra biri henrike gol sevinci yaşama çalıştırsın

leons61
22.08.2013, 23:29
Kukesi tribünündeki FENEV formalı yavşağı gördünüz mü ? Bir tek ben mi gördüm ? Muhabbeti döndü mü ?

ben onları göremiyorum...onlar benim için yyoooooohhhhhhhhhhhhh

Courage
22.08.2013, 23:31

:confused:

Sahiden öyle birşeymi vardı,90 dk tv'ye gözümü kırpmadan baktım ben görmedim?

Mustafa YILMAZ
hepsini geçtim benim dikkatimi daha 1. dakikada zokora çekti onu daha önce hiç bu kadar istekli görmedim sürekli pas istedi inşallah böyle devam eder.

maç hakkında konuşmaya hiç gerek yok kukesi baya bir zayıf takım ama adrian ve soner'in oymaması demek orta sahada biraz olsun top yapmamız demek beşiktaş maçında niye adrian oynamadı dediğimizde takımı bi defa ilerimi çıkardı deniliyordu bizde adrian messidir demedik zaten şu takım her türlü oynar adrian. batuhan'da istekli geldi bana şu kiloları çok sırıtıyor ama hala veremedi ilerleyen haftalarda katkısı olur takıma iki maçtır aykut defansta çok iyi görünüyor yinede bu maç hiç bir şeyin ölçüsü değil.

Sefa Murat Dokuz
aynen katılıyorum ama anlamadığım şey bu takım nasıl ukrayna takımını elemiş.gerçi spiker maçın hemen başlarında önceki turda rakibinin çok fazla gol kaçırdığını söylemişti.yinede pek aklım almadı

Bir arkadaş o maçların videosunu koymuştu. Ben izlemedim ama izleyenler 10 larca gol kaçırdığından bahsetmişti. Ayrıca Metalurg çok ciddi bir takım değil. Ukrayna'da Sahktar ve Kiev hariç Metalist de bizim mevcut halimizi yener gerçekçi olalım takım yok. Bizim seviyemizde bir Dnipro var ki biz Dniproyu eleriz. Metalurgs bunlardan daha kötü hele bu sezon çok daha kötü. Ne kadar kötü olursa olsun M.Donesk Kukesi'ye elenmesi açıklanamaz. Gizli bir güçleri var belkide bu maçta ortaya çıkmadı Kukesi'nin yoksa bu takım çok amatör ben izlerken şok oldum.

Fatih Öztürk
Akşamın keyfini çıkarıyorum.sıkmadan net galıbıyet.teşekkürler.

sametaydin
Arkadaşlar ben hayatımda futbol oyununu bu kadar çirkinleştiren bir oyun oynayan takım daha görmedim. Amatör maçlar bile izledim ama böylesini görmedim. Trabzonspor bunu başarıyor. Bu kadar kötü futbol oynanır mı yahu? Kukesi takımı bana göre kesinlikle bank asya seviyesinde bile bi takım değil. Ama onlar bile kendi yetenekleri ölçüsünde paslaşmalar filan bişeyler yapmaya çalıştılar. Trabzonsporun sahada ne yapmaya çalıştıgını anlayan beri gelsin. Ben hiçbir şey anlamadım.

Bu oyun ne zaman düzelecek merak ediyorum.

Sinan Akyıldız
22.08.2013, 23:32
Bu takımda genç bir oyuncu olsam bu maç sonunda moral motivasyonum kesinlikle yara alırdı , özellikle Yusuf ve Emre için bu sözlerim .
Bizim takıma neden genç oyuncu monte edilemiyor sorusuna cevap kesinlikle bu maçta cevap buldu . El oğlu 16-17 yaşında oyuncusunu şampiyonlar liginin kora kor maçında gözünü kırpmadan oyuna alıyor , biz amatör takımlara karşı 2 maçtır üst üste 90'da oyuna sokuyoruz Yusuf'u küfreder gibi, Emre garibim zaten hiç oynamıyor öz evlat olmadığından .
Nedir bu korkaklık hocam ? Bu çocuk 70'de girip biraz takıma adapte olsa ne kaybederiz ? Volkan efendiden daha mı kötü oynardı ? Ya da Henrique paşadan daha çok mu top ezerdi Emre ? Velev ki kötü oynadılar ne kaybederdik .

Oynadığı süre ölçü olmasa da Batuhan'dan olumlu sinyal aldım .

Bir sözüm de Adrian'a . Penaltıyı kalecinin üzerine vurduğunu bilmeyen kalmadı artık . Sivas kalecisi uyandı şansına attın , Arnavut kaleci zaten evlere şenlikti yedi . Ama 3. kez zıplayamayabilirsin :)

levithan69
Maçı ortasahalar alır.Doğru diziliş buydu.Ortada (soner -colman-zokora),(aykut-colman-soner),(abdulkadir-colman-soner)olmalı.sağ açıkta adrian,alanzinho türevleri olamaz.herkes doğru mevkide oynarsa taktiksel problem olmaz.İsim olarak kalite başka bişe.Malzemeyi doğru dizilişle sağlamak lazım.

Arda'

Beyaz formalı bitane gördüm ama belki desteklemeye gelmiştir :D

Sinan Akyıldız
22.08.2013, 23:33

Bir sakatlık sırasında ben de gördüm kardeşim , beyaz formalı fener forması giymişti şeref yoksunu .

TSercan82
Yahu skor 2-0 lehimize olmus neden Yusuf kardesimizi erkenden oyuna almiyorsun be hocam neden?!! Deli olcam ya. Her gelen hoca ayni b.ku yapiyo

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

Ercüment Yılmaz
Kukesi-Trabzonspor maçını izleyen herkes göreceğini gördü. Avrupa yolunda bütün maçlarını kendisinden kat kat zayıf takımlara karşı, tabiri caizse dan-dun vaziyetinde oynadığı topla kazanan bir Trabzonspor var karşımızda. Bu kolay rakipleri uzun zamandan beri ilk kez kura çekimlerinde seri başı olmamıza ve şanslı kura çekmemize borçluyuz. Geçmişte gerekli olan puanları toplayanlara selam olsun.

Olcan yine sol bek. Ya takıma bir sol bek alın, ya Kadir Keleş’i oraya monte edin, ya da Emerson’u her ne yaptıysa affedin, gelsin orada oynasın. Olcan’a da yazık, takıma da yazık. Bu görüntü bizi aciz ve komik gösteriyor. Geçen maçta da söylediğim gibi, kaleye yakın bir Olcan maçın seyrini farklı yönlere çekebilirdi. Yaptırdığı penaltının kilidi açan hareket olduğunu hepimiz gördük. Yoksa daha çok debelenip dururduk Kukesi’yi açmak için.

Zeki Yavru’m sen vazgeç bu sevdadan. Bu arada, Bosingwa iyileşip de o bölgede oynarsa neler yapacak merak etmiyor değilim. Acaba Bosingwa’ya verilen paranın yerine Nasrettin Hoca fıkrasındaki gibi dikenli tel mi alsaydık? Telin üstünden atlayan koyunların yünleri dikenli tele takılırdı, biz de o yünleri iplik yapıp satar üstüne de para kazanırdık.

Haaa, bu arada, Celutska geçen hafta Premier Lig’de en iyi 11’e seçilmiş. Kör ölür badem gözlü olur demeyin, adam bildiğiniz jokerdi, ara taşı dolduran okeydi. Elimiz dolu diye okeyi yere attık, şimdi sahte okeylere dolanıp duruyoruz.

Denize düşen yılana, maliyetinden dolayı satamayan da Zokora’ya sarılırmış. Zokora’yı affettiyseniz Janko, Bamba ve Emerson’a da aynı hakkı tanıyacaksınız. Bu arada, Abdülkadir’e de yazık oluyor.

Aykut ve Soner orta sahada ellerinden geleni yapsalar da hücuma pek katkıları olmadı. Rakibin sert girişlerine karşı özellikle Soner fazlası ile çekingen davrandı.

Volkan, idare ederdi.

Adrian’ı Beşiktaş maçında oynatmamanın ne büyük hata olduğunu bu maç sayesinde bir kez daha gördük. Bu kadar vasat bir oyunda skoru değiştiren oyuncu oldu. Sayılmayan golünü de eklersek Adrian maçın adamıydı.

Henrique Trabzonspor tarihinin Avrupa maçlarındaki en golcü oyuncusu olmuş. Hayat çelişkiler ve tezatlarla dolu işte. Bu kadar beceriksizliğin arasında son 5 maçta 5 gol atmayı başarabildi. Kendisine yine de forvet diyebilir miyiz? Soruyu sorarken bile gülesim geldi…

İşin özü Trabzonspor vasat bir futbolla, vasat takımlar karşısında Avrupa’da gruplara kalmayı hemen hemen garantiledi. Beşiktaş maçı da dahil olmak üzere bu maçları hazırlık karşılaşmaları olarak görüp bütün eksikleri tamı tamına tespit etmek zorundayız. Burada iş Mustafa Reşit Akçay’a düşüyor. Her hastaya aynı tedavinin uygulanamayacağı gibi her rakibe de aynı kadroyu çıkartmadan, ancak belirli bir sitem ve belirli bir oyun düzeni belirleyerek takımı ona göre kurması gerekecek hocamızın. Kendisine tavsiyem, çekingen olmasın, biraz gençlere güvensin, oyuncuları her maç farklı bölgelerde oynatmak yerine belirli bir bölgede oynamaya alıştırsın ve tekrar ediyorum yine, gençlere güvensin. Bu saatten sonra forvet gelse de kaliteli olma ihtimali düşük olduğuna göre sadece Henrique’ye bel bağlamadan diğer forvetlere de şans tanınsın.

Fatih Özkan
22.08.2013, 23:35

İyi hanım evladını ben de gördüm hatta buraya da yazdım ama yoğunlukla kaynadı gitti...
Beyaz forma idi...

Tuğrul
Allah(cc) Trabzonspor yönetimimize ve taraftarımıza sabır versin.

Felaket tellallığı yapmak istemem ama bu kadro yapısı revize edilmezse kısa ve orta vadede şampiyonluk yarışı içinde olmamız imkansız. Halbuki bu sene de elimizi çok iyi fırsat geçmişti. Cas cezalarından sonra ligi gs'nin üstünde bitirebilsek ŞL ligine katılma imkanı doğacaktı.

Enisc
Soner Aydoğdu
Aykut Akgün
Adrian

:ok

Cihad Varlı
22.08.2013, 23:36
Zeki'nin ciddi sorunları var, bugün emin oldum. Ya fiziksel engelli, yada zihinsel. Yada ikisi birden. Adam hiç bir hareketini bilinçli yapmıyor anasını satayım. Bi değişik hareketler, çözemedim.

AyhanPe
22.08.2013, 23:36
Kemal sunal olsa sen "kaale alma ulan güzel kardeşim" derdi sana

kendi futbolcusuna ,,mal'' diyen tiplere de kemal sunal dan örnekler sunmalisin bence..kendi degerleri hakkinda en cirkin sekilde hakaret edenlerin mesajlari degil de, taraftar elestirilince dikkatini cekmis sanirim..saglik olsun..bence kemal sunal in filmlerini daha dikkatli izlemelisin..toplum elestirisi olabilecek en ince zekayla islenmis filmler bunlar..
ben ortamala ,,taraftardan'' bahsetmistim..yani öyle cok saglikli bir taraftar profilimiz de var oldugu söylenemez..

hüseyin1975
22.08.2013, 23:38
Elbette eksiklerimiz var ama avrupada galip gelmenin keyfini cikaralim. Daha iyi olacagiz Insallah.

S.Seymen
22.08.2013, 23:39
bak kardeşim kalbini kırmayayım istiyorum

iftira etmiş olursun,bilmeden

önce yazan kişilerin geçmiş yorumlarına bakın

belki dediğiniz türden adamlar var ama söz konusu yorum bana yapıldığı içi hoş olmuyor

kendi takım taraftarınada iftira atmak en kötüsü

lafım sana değil senden hareketle konuştum sadece

kuş kedi vs olanlara değilsen alınma

öyleysen alınabilirsin

ben genelde bu tür insan ları zorlamaya çalışıyorum

onlara açacak bi bayramlık ağzım var

burası Trabzonspor formu

ezikler kendi formlarına gidebilirler ok

laf gideceği yere gitti

Trabzonsporlulara tek bir kelamımız olma z eleştirebilirim sadece

seni işaret etmiş gibi görünüyor baktım şimdi bir daha

haddim değildir kırdımsa kusura bakma

ama gizli kuş kedi vs nin burda olmasına kızgınım

onların gizli trollük yapmasına

yürekleri varsa b ir işaret versinler

bizimde bir bayramlık ağzımız vardır

Trabzonsporlular alınmasın ok?

se_mah
22.08.2013, 23:40
Bu akşam ki takımdan Volkan dışında eleştirilecek adam yoktu. Diğerleri kapasitelerince mücadele ettiler. Evet belki hata da yaptılar ama Volkan gibi sadece kahraman olmak için saçma sapan işler yapıp takımı sabote etmediler...

güneyli
İyi veya kötü turun kapısı aralandı.Rakip kötüde bizimkilerde onlar kadar koştu Allah var.sahanın berbatlığı oyunumuzun daha iyi olmasına engeldi.Oyun içi eksikliğimiz çok .Zamanla daha iyi olacağımız muhakkak.
Ayrıca bjk nın ve şikecilerin elendiğini düşünürsek (cas tarafından) para kazancı yükseliyor.eğer yanılmıyorsam dış saha maçlarını stardan rahat izliyoruz.Tabii gruplara kalırsak.

U.Sadıkoğlu
Köy takımını yendik diye kimse sevinmesin bence...

sametaydin
22.08.2013, 23:41
Şu konuya değinmek istiyorum. Oyuncu değişiklikleri dakikaları 82-90-90. Oyuna alınan oyuncular yeni olarak bir tek yusuf o da 90. dakikada. Yahu hocam dalga mı geçiyorsun bu neyin değişikliği? Karşımızda kukesi gibi bize gol atması mucizelere bağlı olan bir takım varken bu neyin korkaklığı? Emre güral neden hiç oynamıyor? Her maç 18 e alınmasına rağmen? Neden alanzinho oyuna giriyor hep ben hiçbir maçta alanzinho oyuna girdikten sonra bişeyi değiştirdiğini görmedim. Daha da kötü oynuyoruz. Nerde abdulkadir, kadir keleş nerde bu oyuncular bu maçta oynamayacak da hangi maçta oynayacaklar hocam? Bir de şaka gibi 90. dakikada değişiklik yapıyorsun. Ayıptır sanki çok güçlü bir takımla oynuyoruz da zaman harcıyoruz.

TekfurÇayır 61
Takım kötü, vasatın da altında. Futbolcularda futbol zekâsı yok, pozisyon üretkenliği yok, fiziksel üstünlük yok. Her sezonun başlarında görünen sonra inişe geçmeye başlayan orta düzey (vasat) mücâdele isteği var.

Ligdeki ilk 5 maç sonunda bu sene ortaya koyacağımız performans aşağı yukarı belli olur.

Ve umarım Akçay hocanın teknik direktörlük kumaşı iyidir.

MaEsTrO

Felaket tellallığı yapmak istemem ama bu kadro yapısı revize edilmezse kısa ve orta vadede şampiyonluk yarışı içinde olmamız imkansız. Halbuki bu sene de elimizi çok iyi fırsat geçmişti. Cas cezalarından sonra ligi gs'nin üstünde bitirebilsek ŞL ligine katılma imkanı doğacaktı.

Biz ilk 10 a girmenin yarisi icerisinde olabilir miyiz diye tereddüt ederken sizin sampiyonluk yarisinda bulunabilir miyiz diye alinizdan gecirebilmeniz bile mucize.

Arda Yavuz
Volkan'ı beğendim bugun

AyhanPe
Köy takımını yendik diye kimse sevinmesin bence...

agla o zaman..

Fatih Öztürk
Iyi oynayıp Liverpoolu,Toulouseyi geçememiştik play offlarda.kötü oynayıp geçiyoruz.geçıyoruzda umut veren futbol göremıyoruz.sol ve sağ bek,hucuma dönük orta saha ve mıs gıbı gol koklayanlanımız eksık.en az 3 transfer şart.

objek
22.08.2013, 23:42

bjk macinda malouda,ya mevki ararken takimin ahengini! bozduk ustelik alanzinho,ya defansif gorev verdik bjk,yi havaya soktuk adamlarinda kafasi karisti):

S.Seymen
22.08.2013, 23:42
trabzonspor'a hoca olsam trabzonspor taraftarına asla kulak vermem, bir yandan da gelen her hoca mantıklı bir iş yapıyor bu anlamda. Istenen transfer önerileri dışında asla taktik anlamında ne yorum yaptıklarına bakmayacaksın. Hepsi ayrı bir kafa, hiç biri ne istediğini bilmiyor. Hakikaten taraftarlarımızın %95'inin psikanalize ihtiyacı var.

+1111

TSelif
22.08.2013, 23:43
Unuttuğumuz bir şey var yalnız . Bu kadro geçen yıl küme düşmeye oynadı nerdeyse 2-3 hafta kalana kadar. Şimdi gruplara kalacak , ilginç da :D:D

memmedaga
yani kisilestirmenin anlami yok..yöre insaninin kendi basarisini bile cekemeyen bir yapisi var..bunu idrak edebiliyorsundur sanirim cevrendeki kisilerden..yöre insani genelde merttir iyi hosta..sürekli kendi topugumuza sIkariz biz..kendi insanimizi yerden yere vurmaktan zevk aliriz mesela..pek öyle motive edici bir yanimiz yok yani :D
değerli abicim

eyvallah benzer eleştiriler yapmışımdır

en başından yerin dibine sokmamak lazım eyvallah

ben hiç bir zaman önyargılı peşin fikirli yaklaşmadım

Şenol hocaya herkes kızarken hep arkasında durdum

ama hatalar ve yanlışlar süreklilik kazanmış ise bu eleştiriler normal

volkan hakkında mesela sabırlı ve olumlu yaklaştım ama çok uzun zamandır aynı hikaye

MRA hocanın gelmesine sevinmiştim ama tutumu çok şaşırtıyor dolayısı ile eleştirler yine normaldir

inşallah yanıltır mra hoca ve volkan bizi ne diyelim,

henrique,batuhan ve sonerden umudu kesmiş değilim

Mustafanın belli bir kapasitesi var elinden geleni yapıyor

Aykutu yeri geldi hakkını verdik ama bu form grafiği bize yetmez

colman hayal kırıklığı,zokora fazla profesyonel vs vs

transfer stratejisi yanlış ünal hoca-mra-yönetim uyşmazlığı var bariz

Mra takımı ciddi manada korkak oynatıyor

olumsuzluklar bunlar

olumlu olan takım biraz daha mücadeled ediyor

şimdi olumsuzlukları söylemektopuğumuza sıkmak olmasın

ha bazıları var ölümüne olumsuz ama onların azınlık olduğunu düşünüyorum

Alemdar61 veya Rıdvan Dilmen şimdilik haklı çıkıyorlar

inşallah bizler yanılırız.....

sametaydin

Usta ne şampiyonlugu bu oyunla ben ilk 10 için bile endişeliyim onu söyliyim rize maçını bekliyorum bence o maç ölçü olacaktır.

memmedaga
22.08.2013, 23:44
Unuttuğumuz bir şey var yalnız . Bu kadro geçen yıl küme düşmeye oynadı nerdeyse 2-3 hafta kalana kadar. Şimdi gruplara kalacak , ilginç da :D:D

bu yönüyle bakınca başarı tabiki

Fatih Öztürk
Gruplarda kaşarlanmamız lazım.napıp edip hucum gücümüze 2 ıyı oyuncu katmamız gerek.

yavuzbaha
Kukesi takımı video tondan da,famagusta dan da,derry city den de 10 gömlek kötü bir takım...

Uğur KÜÇÜK
İlk kez gruplara kalcaz....
Onun sevincini yaşayın bu gece...
Yarın takımı yine konusuruz...

leons61
22.08.2013, 23:45
http://www.fanatik.com.tr/fatih-terim-imzayi-atti_3_Detail_91_331478.htm

yıldırım ve terim böyleyiz demek istemiş...terim daha çekingen ama diğeri gayet net

Doğukan Uçan
22.08.2013, 23:45
volkan koçum aslında iyi çocuk ama çok çalım atıyor

S.Seymen
22.08.2013, 23:46

bilmiyordum

akıllı bir iş yaptı diye düşünmüştüm :)

Fatih Birinci
+1111

:D

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2

memmedaga
İlk kez gruplara kalcaz....
Onun sevincini yaşayın bu gece...
Yarın takımı yine konusuruz...

ok denemekte fayda var :D

yatmaztara
kukesi kalecisine şükranlarımı sunuyorum

Lazman
Takim olarak umut vermedi herzamanki gibi.
Bugun ortaligi toplayan zokoro adrian oldu.yoksa bu mac 0-0 a baglardi.

zaferyıldız
22.08.2013, 23:47
Hayırlı olsun guzel oldu galibiyet
takımımızın çok problemi var
bunlar çözülmezse bir sevinir iki uzulecegimiz bir sezon
ızdırap olur

Fatih Öztürk
22.08.2013, 23:47
Mustafa hoca Allahını kıtabını seversen o neydi öyle ya?64'de farkı ıkıye çıkarıyorsun hemen Yusufu,Abdülkadiri,Batuhanı oyuna alman gerekırken rakıbın çelımsız ataklarına karşı önlemler almaya çalışıyorsun.bız bu çocukları ne zaman ızleyecez arkadaş dellenecem ya.

Gundo
22.08.2013, 23:48
Avrupa ligine kendi rizamizla gitmiyelim. Zaten tek onen veren Turkler bu kupaya. Sadece yorgunluk ve sakatlik. Para mara kazandirmiyor. Avrupa ligi maclarindan once ve sonra kaybedilen puanlar ile orada kazandigimizdan fazla para kaybediyoruz ligde. O puanlar cok daha degerli.

Verstuurd vanaf mijn GT-I9300 met Tapatalk 4

canna52
bu takım geçen sene videoton'a 210 dk. gol atamamıştı.

lütfen eleştirilerimizde bu notu dikkate alalım

memmedaga
http://www.fanatik.com.tr/fatih-terim-imzayi-atti_3_Detail_91_331478.htm

yıldırım ve terim böyleyiz demek istemiş...terim daha çekingen ama diğeri gayet net

sinyör terim sallıyordu tff ye,Allahım nasıl bir egodur bu kahraman olacak milli takımlar gruplara kalırsa

azıcık onurlu adam olsayda geçen sene boyu salladığı tff yönetiniyle el sıkışmazdı

kaldıki onlarca spekülasyonun kapısını araladırlar...

Şenol Güneş,Mustafa Denizli,Yılmaz Vural vs vs gelseydi nolurdu

Doğukan Uçan
22.08.2013, 23:49
swensea city inşallah bizim gruba gelmez

AyhanPe
22.08.2013, 23:49
değerli abicim

eyvallah benzer eleştiriler yapmışımdır

en başından yerin dibine sokmamak lazım eyvallah

ben hiç bir zaman önyargılı peşin fikirli yaklaşmadım

Şenol hocaya herkes kızarken hep arkasında durdum

ama hatalar ve yanlışlar süreklilik kazanmış ise bu eleştiriler normal

volkan hakkında mesela sabırlı ve olumlu yaklaştım ama çok uzun zamandır aynı hikaye

MRA hocanın gelmesine sevinmiştim ama tutumu çok şaşırtıyor dolayısı ile eleştirler yine normaldir

inşallah yanıltır mra hoca ve volkan bizi ne diyelim,

henrique,batuhan ve sonerden umudu kesmiş değilim

Mustafanın belli bir kapasitesi var elinden geleni yapıyor

Aykutu yeri geldi hakkını verdik ama bu form grafiği bize yetmez

colman hayal kırıklığı,zokora fazla profesyonel vs vs

transfer stratejisi yanlış ünal hoca-mra-yönetim uyşmazlığı var bariz

Mra takımı ciddi manada korkak oynatıyor

olumsuzluklar bunlar

olumlu olan takım biraz daha mücadeled ediyor

şimdi olumsuzlukları söylemektopuğumuza sıkmak olmasın

ha bazıları var ölümüne olumsuz ama onların azınlık olduğunu düşünüyorum

Alemdar61 veya Rıdvan Dilmen şimdilik haklı çıkıyorlar

inşallah bizler yanılırız.....

yapici elestiriyle sürekli özeklikle kendini insanini yerip demotive etmeyi birbirinden ayirmak gerekir..bunu hicbir zaman basaramadik..bundan sonrada basaramayacagiz..,,bundan, sundan, bunlardan bir bok olmaz'' denildiginde sana birseyleri animsatmiyor mu? yöre genclerinin sIkca duymak zorunda kaldigi bir cümledir bu..yapi olarak pek öyle motive edici bir yanimiz yok bizim..

takimimiz ilk defa bu konumda degil..onlarca sene ayni durumda..bir adami 3. kere kovup 4. kere takimin basina getirdikten sonra 28 sene sonra 100 yüzyilda bir görülebilecek bir sampiyonluk serüveni yasattiktan sonra tekrar kovmak öyle her kitlenin harci degil .:)

Fatih Öztürk
22.08.2013, 23:50
Gelde sımdı bu Zokorayı kov kovabılırsen.ulan adam bugün tam maestroydu.dıyeceksınkı rakıp zayıf doğrudurda o ne ıştahtı be Zoko.

faysal
22.08.2013, 23:51
rakip yarı alanda topu kazanıp kaleciye kadar dönmek nedir bide

çok güzel birşeye değindin, bunu bende anlamıyorum kiim bu uygulamayı getirmişse iyi bir akım oluşturmuş resmen komedi..

POYRAZ
22.08.2013, 23:52
Maci izleyemedim ama tebrike derim takimimizi.

emre duman
çok kötüydü takım hızlı oynayamıyor zeki adam yok daha aktif ve sürekli oynayabilmek önemli bölüm bölüm oynamak hiç umut verici deyil daha kötü durumlara gelicez

ama inş. geliştirirler kendilerini

faysal
Görev aldığı dakikadan bu yana neredeyse hatasız oynayan tek isim var. Aykut Demir. Adamsın.

aynen öle,bugünde çok çalıştı defansın solunada geçti birkaçkez.....Aykut akkün sanmıştım ya :)

B.AKDEMİR
22.08.2013, 23:53
Erdoğan Arıkan güzel bir konuya temas etti, bizim maç saatimizde imza töreni olması çok çirkin gerçekten.

TekfurÇayır 61
yapici elestiriyle sürekli özeklikle kendini insanini yerip demotive etmeyi birbirinden ayirmak gerekir..bunu hicbir zaman basaramadik..bundan sonrada basaramayacagiz..,,bundan, sundan, bunlardan bir bok olmaz'' denildiginde sana birseyleri animsatmiyor mu? yöre genclerinin sIkca duymak zorunda kaldigi bir cümledir bu..yapi olarak pek öyle motive edici bir yanimiz yok bizim..

takimimiz ilk defa bu konumda degil..onlarca sene ayni durumda..bir adami 3. kere kovup 4. kere takimin basina getirdikten sonra 28 sene sonra 100 yüzyilda bir görülebilecek bir sampiyonluk serüveni yasattiktan sonra tekrar kovmak öyle her kitlenin harci degil .:)

Kovularak değil, istifâ ederek ayrıldı diye biliyorum.

Sinan Akyıldız
Trabzonspor'un kötü oyununa göz yummayan taraftar ile 5-0'da dahi oyunu soğuttuğunda oyuncularını ıslıklayan Fc Barcelona taraftarını bir tutarım . Ve aksine bu taraftarın psikolojik tedaviye ihtiyacı olduğunu düşünen insanlarla aynı görüşte olamam .

Trabzonspor taraftarı galipte olsa kötü oyunu hoş göremez , görmemeli .

memmedaga
22.08.2013, 23:54

bu olaylar var eyvallah

ama hocalarında form düşüklüğü olabilir mesela Şenol Hocanın son sezonunda isteksizliği yönetimle uyuşmazlığı tavan yaptı çok yoruldu gitmesi iyi oldu

dediğim gibi performansa göre tutum alıyorum hakkını veriyoruz herkesin... genelleme çok doğru değil....

zaman zaman bu hataya herkes düşebilir sinirlendiğinde ki ben düşüyorum ama genek olarak sağduyulu yaklaşıyoruz

hülasa bmn de sağduyulu yaklaşmaya çalışanları sayısı daha fazla

ha kahveye gidince olay dediğin gibi.....

Nihat Günay
22.08.2013, 23:54
İtiraf ediyorum;

Nefret ettiğim Volkan'ı bu akşam beğendim...

Fatih Öztürk
22.08.2013, 23:55
Avrupa ligine kendi rizamizla gitmiyelim. Zaten tek onen veren Turkler bu kupaya. Sadece yorgunluk ve sakatlik. Para mara kazandirmiyor. Avrupa ligi maclarindan once ve sonra kaybedilen puanlar ile orada kazandigimizdan fazla para kaybediyoruz ligde. O puanlar cok daha degerli.

Nasıl önem vermıyorlar?bızim M.Ünıted,PSG,Arsenal,A.Madrıt ayarındakı takımlarla yarışmamız içın avrupa deneyemımızın yüksek olması lazım.dıger koca koca büyüklerı saymıyorum bıle,onlarla değıl yarışmak bakısma bıle bakışamayız.kısacası avrupa ligi tam dışımize göre.bızden büyük en az 15 takım olacak gruplarda.

Bedri Sertkaya
Rize maçında takımın durumu daha da net ortaya çıkacaktır.Yumlu,Aykut Akgün,zeki ,henrique bu takımda oynayacak kapasitede adamlar değiller...

jojuk
bizim maç saatinin ve fatih terimin yıldırım demirörenin imza laması aynı saate gelmesi çok manidar

Cihad Varlı
22.08.2013, 23:56
İtiraf ediyorum;

Nefret ettiğim Volkan'ı bu akşam beğendim...

Volkan bence de iyiydi.

yatmaztara
Avrupa ligi kupasını kazanacağımız kadro!!!
http://k1308.hizliresim.com/1d/q/rtd3g.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

se_mah
volkan hariç iyi takımız :)

faysal
22.08.2013, 23:57

bizim tribünde gördüm ben birtana sarı lacivert formalı ama.

serdaracıl
22.08.2013, 23:57
Ben umutluyum. Sadece volkanin yerine alanin girmesini, yusufun 90'da oyuna sokulmasini, volkanin o kadar zaman sahada tutulmasini ve dogru durust calismayan zokonun sahada olmasina takildim. Galibiyet cok guzelllll

AyhanPe
22.08.2013, 23:58
Kovularak değil, istifâ ederek ayrıldı diye biliyorum.

kovulmaktan beter edildi her seferinde diye biliyordum bende..cok fazla onure edildigi söylenemez..kendi insanimizin emegininin gözümüzde öyle pek bir degeri yok..yani sirf onun kisiligiyle yada futbolla alakali bir durum degil..toplumsal bir fenomen..

S.Seymen
22.08.2013, 23:58
kötü iyi spectaküler vs vs değil sonuca bakmak lazım doğru oynamak lazımoyun içinde 1-0 geriye düşse idik risk alıp gol atmayı deneyebilirdik

önce gazlarını aldık

fırsat bulunca golü attık

2. ile turu garantiletik ve tek bir pozisyon yemedik

kayda değer olanlar bunlardı

ayrıca oyun rakibe göre oynanır başka maçların motivasyonu farklı olur

bjk bize karşı dikkatliyid trömsöde risk aldı yenildi

ayrıca bi,r takımın kötü oynadığı ritim tuturamadığı zamanlar olur 3 hf ya kadar bu asgari düzeye iner diye düşünüyorum

kötü oynrken kazanmak bir büyük takım özelliğidir göz ardı etmemek lazım

rakipler zayıf tı eğer ama bunu biraz da bizimnkilerin ciddiyeti sağladı bu da önemlidir

geçen yıl bursa 1461 i ciddiye almış fb ve gs çok da önemsememişti sonuçları hepimiz biliyorux

tur maçlarında sonuç almak önemlidir

güzel oynamaya kalkmak efor ve kondisyon gerektirir bu da 1 ay sonra olur

geniş bakınca böyle düşüncelerde geliştirebiliriz

akşamın keyfini çıkartın

avrupada sayılırız...:)

faysal
22.08.2013, 23:59
bjk macinda malouda,ya mevki ararken takimin ahengini! bozduk ustelik alanzinho,ya defansif gorev verdik bjk,yi havaya soktuk adamlarinda kafasi karisti):

olay budur :D

AyhanPe
23.08.2013, 00:01
ligi kacinci bitirirsek bitirelim..bjk nin ligi bizim üzerimizde bitiremecegine kesin gözüyle bakiyorum..

S.Seymen
23.08.2013, 00:03
ligi kacinci bitirirsek bitirelim..bjk nin ligi bizim üzerimizde bitiremecegine kesin gözüyle bakiyorum..

benim düşüncem böyle değil lig uzun maraton

bekleyelim ve görelim...

yorumu değişiriyorum yanlış anlama var evet bende b jk nin ligi üzerimizde bitiremiyeceğini düşünüyorum...

emre duman
23.08.2013, 00:03
bu tkaımdan cacık olmaz şuan şımartmayın şu adamları biz galibiyetden çok oynanan futbola baktık bu zamana kadar dogrusuda bu başımız dik ve sürekli baskı yapan bir takım istiyoruz

galibiyeti alışkanlık haline gitirp devamlı kazanan bir takım olmamız lazım ama bu adamlarla zor gençleri oynat arrtık hoca

Gundo
23.08.2013, 00:04
Nasıl önem vermıyorlar?bızim M.Ünıted,PSG,Arsenal,A.Madrıt ayarındakı takımlarla yarışmamız içın avrupa deneyemımızın yüksek olması lazım.dıger koca koca büyüklerı saymıyorum bıle,onlarla değıl yarışmak bakısma bıle bakışamayız.kısacası avrupa ligi tam dışımize göre.bızden büyük en az 15 takım olacak gruplarda.

O konuda haklisin. Onlarla bakisamayiz bile.
Bizden kucuk takimlarda var sampiyonlar liginde. Grupta bir buyuk ile karsilasacaksin. Geri kalanlarla mucadele ederek birseyler koparabilirsin. Apoel, Urzicen, Cluj, Basel dahada iyisini yaptilar hatta.

CL'de ayakbasti parasi 5 mil. Avrupa ligini kazansan, toplam aldigin para uc asagi bes yukari 10 mil.

Iyi guzel tecrube ama sadece tecrube ile olmaz. CL'de sadece gruplarda elde ettigin tecrubeyi avrupa liginde 2 senede zor edinirsin.

UEFA'yi prostesto falan etmek lazim gercekten bu konuda. Avrupa liginin ciddiye alinmasini, kalitenin artmasini istiyorsa parayi artirsin. Napoli falan paf takimla cikacak neredeyse maclara.

Ferguson, sampiyonlar liginden elenmenin cezasi olarak goruyordu avrupa ligini ;))
Birde ceza yemisti oyle soyledigi icin.

AyhanPe
benim düşüncem böyle değil lig uzun maraton

bekleyelim ve görelim...

bjk nin ligi altimizda bitirmesi bizim acimizdan bir basari olamaz zaten :)

mehmets29

Bi arada eurovision katılmayalim muhabbeti vardı. Bu ona benzetmiş. Sade biz katılırsa yayın geliri 6.5 milyon euro kazanacakmisiz ddoğruysa. Ligde 17 18 maç kazanmaya bedel.

leons61
23.08.2013, 00:06
Avrupa ligi kupasını kazanacağımız kadro!!!
http://k1308.hizliresim.com/1d/q/rtd3g.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

hau yazduklarını alcauk mu?

tturkmen
23.08.2013, 00:06
Rize maçında takımın durumu daha da net ortaya çıkacaktır.Yumlu,Aykut Akgün,zeki ,henrique bu takımda oynayacak kapasitede adamlar değiller...

Hala Aykut Akgüne laf söyleyenler var. Allahım sen bu taraftarları ıslah et.

bariskaratas
23.08.2013, 00:07
volkanı hoca heralde burdakilerin gözüyle izliyor. orta yapamayan, duran toplarda bile, kanat oyuncusunu beğenenler çıkıyor.
olcan o kanadı hareketlendiren adam ama puanı volkan toplamış bir çok topu gene ezmesine rağmen.

6Şafak Aydın1
23.08.2013, 00:10
bu sene eslestigimiz takimlarin en zayifi veya derry ile yarisir. kurayi ceken kel adama selam.

Alemdar61
23.08.2013, 00:10
Bu akşam ne kadar zayıf bir takım olduğumuzu mukayese etme şansı yakaladık..
2-0 Yenildiğimiz Beşiktaş’ın Tromsö karşısındaki durumunu görünce, guruplara kalsak bile başarılı olma şansımızın düşük olduğu net şekilde görüldü..
Takımın kazanması moral ve motivasyon açısından iyi oldu.. Guruplara kalırsak kulübe para girecek olmasıda önemi.. Bu bardağın dolu tarafı..

Boş tarafı ise, 3 kulvarda yürüyecek kadro genişliğine sahip olmadığımız için guruplara kalırsak, Ligde küme düşme potasından çıkamayacağız.. UEFA maceramız bize pahalıya patlayacak..

Haftalar ilerledikçe kötü sonuçlarla Trabzonspor’da moral motivasyon azalacaktır..Ligde ilk 10 maçta 12 puan ya da daha fazla puan almamız gerekiyor.. 12 Puanın altında kalırsak Trabzonspor türbülansa girecektir..

Rizespor maçında olabilecekleri düşünmek istemiyorum..Umarım o maçı kazanabiliriz..
Eğer kazanamazsak trajik bir kaosun içine girmemiz kaçınılmaz olacaktır.. Kendi çukurumuzu kendimiz kazmaya başlarız..Yerel medyamız ve taraftar takımı elbirliği ile çökertir..

Kollektif ve kompakt oyun oynayamıyoruz..Çok eksiğimiz var, ciddi pres yapan rakip karşısında oyun kurmakta, pas yapmakta ciddi şekilde zorlanıyoruz..

Maçtan aklımda kalan, Adrian’ın iyi oyunu ve Soner’in futbol oynamayı öğreniyor olması..

Mustafa Akçay’ın Yusuf’u oynatmaması ise skandaldır..2.Devre Yusuf’u kullanması gerekirdi..

Çünki Trabzonspor’un ona çok ihtiyacı olacak..

faysal
23.08.2013, 00:11
Volkan artık toplara vurmasın orta yapamıyo,takımımızın bir tane serbest vuruş kullanacak oyuncusu belirlenmeli.

Fatih Öztürk
23.08.2013, 00:12
O konuda haklisin. Onlarla bakisamayiz bile.
Bizden kucuk takimlarda var sampiyonlar liginde. Grupta bir buyuk ile karsilasacaksin. Geri kalanlarla mucadele ederek birseyler koparabilirsin. Apoel, Urzicen, Cluj, Basel dahada iyisini yaptilar hatta.

CL'de ayakbasti parasi 5 mil. Avrupa ligini kazansan, toplam aldigin para uc asagi bes yukari 10 mil.

Iyi guzel tecrube ama sadece tecrube ile olmaz. CL'de sadece gruplarda elde ettigin tecrubeyi avrupa liginde 2 senede zor edinirsin.

UEFA'yi prostesto falan etmek lazim gercekten bu konuda. Avrupa liginin ciddiye alinmasini, kalitenin artmasini istiyorsa parayi artirsin. Napoli falan paf takimla cikacak neredeyse maclara.

Ferguson, sampiyonlar liginden elenmenin cezasi olarak goruyordu avrupa ligini ;))
Birde ceza yemisti oyle soyledigi icin.

Vaktımız kısıtlı.avrupa arenasında boy göstermek meşakatli iş.bu sartlarda bu sene şampıyonluk ımkansız.2.olarak ş.ligi ön elemesıne gırsek acımazlar fışımızı çekerler.bu durumda avrupa lıgınde 2 sene üst üste tecrübe kazanırsak gelecek adına süper olacak.

Onur Civelek61
23.08.2013, 00:14
Aykut lar ve Volkan çok iyi mücadele ettiler. Zokora orta sahayı yönetti. Olcan,Soner istekliydi. Henrique tek başına bir hiç.

leons61

bu bjk elense ne güzel olur ama cezaları seneye başlardı

DeAgLeMaNyAq
Rizespor maçında olabilecekleri düşünmek istemiyorum..Umarım o maçı kazanabiliriz..
Eğer kazanamazsak trajik bir kaosun içine girmemiz kaçınılmaz olacaktır.. Kendi çukurumuzu kendimiz kazmaya başlarız..Yerel medyamız ve taraftar takımı elbirliği ile çökertir..

Daha önce gerçekleri görmek için fark yememiz gerek diyordunuz niye fikir değiştirdiniz?

Fatih Öztürk
23.08.2013, 00:15
Alemdar61 saygı gôrmek ıstıyorsan küme düşme lafını kullanma.kötü oyunu kabul edıyoruz zamanla dùzelecektır.küreyı almış önüne ahkam kesıyor.vay anasını.

yatmaztara
23.08.2013, 00:17
hau yazduklarını alcauk mu?

dossena ve kleberin haberleri çıktı. sissokonunda bonservisi 2 3 milyon. olabilecek muhtemel kadroyu yazdım :)

AKSOY_61
23.08.2013, 00:18
Colmanı kadrolara yazmayalım artık.
Onun yerine oynayacak adamlara küfür etmek gibi oluyor
şu herifi anmak.

O kasabın, takımı sabote edip yer işgal etmekten başka bir işe yaradığı yok

memmedaga
23.08.2013, 00:19
kötü iyi spectaküler vs vs değil sonuca bakmak lazım doğru oynamak lazımoyun içinde 1-0 geriye düşse idik risk alıp gol atmayı deneyebilirdik

önce gazlarını aldık

fırsat bulunca golü attık

2. ile turu garantiletik ve tek bir pozisyon yemedik

kayda değer olanlar bunlardı

ayrıca oyun rakibe göre oynanır başka maçların motivasyonu farklı olur

bjk bize karşı dikkatliyid trömsöde risk aldı yenildi

ayrıca bi,r takımın kötü oynadığı ritim tuturamadığı zamanlar olur 3 hf ya kadar bu asgari düzeye iner diye düşünüyorum

kötü oynrken kazanmak bir büyük takım özelliğidir göz ardı etmemek lazım

rakipler zayıf tı eğer ama bunu biraz da bizimnkilerin ciddiyeti sağladı bu da önemlidir

geçen yıl bursa 1461 i ciddiye almış fb ve gs çok da önemsememişti sonuçları hepimiz biliyorux

tur maçlarında sonuç almak önemlidir

güzel oynamaya kalkmak efor ve kondisyon gerektirir bu da 1 ay sonra olur

geniş bakınca böyle düşüncelerde geliştirebiliriz

akşamın keyfini çıkartın

avrupada sayılırız...:)

fazla olumlu ama inşallah diyelim....

Onur Civelek61
23.08.2013, 00:21
Skor,oyun,galibiyetten önce bakılması gereken şeyler var. Hırs,istek,mücadele ve rakibe saygı duymak. Bu maçta bunlar vardı.
Güzel oyun,rakibi sahasına hapsetme,sağdan soldan bindirmeler yoktu...

Oyuncularımız kaliteli önemli olan takım olmak. Takım olmak içinde hırs,istek,mücadele,arkadaşlık üst düzeyde olmalı.
Tabi birde hangi formayı giydiğinin farkında olmalı oyuncular.
Başarı yıldız oyuncularla gelmez elbette ama doğru yıldız oyuncular seni şampiyon yapar.
Alex Ferguson gibi konuştum :D

forzaszgn
23.08.2013, 00:21
bugün 4 1 4 1 gibi oynadık bence çok iyi bir sistem bizim için ancak Adrian i 4 lunun sağında değilde ortasında da oynatmamız lazım.4 2 3 1 deki forvet arkasından daha faydalı olur organizasyonumuz için zaten kadroda kanat oynayabilecek bir çok oyuncumuz var.Mustafa hoca 1461 de de bu sistemle oynatıyordu takımı.Bu arada pozisyonda ofsayt yok mustafa ofsayt değilmiş

memmedaga
23.08.2013, 00:22
Alemdar61 saygı gôrmek ıstıyorsan küme düşme lafını kullanma.kötü oyunu kabul edıyoruz zamanla dùzelecektır.küreyı almış önüne ahkam kesıyor.vay anasını.

evet o lafı kullanması bütün doğrularını çirkinleştiriyor

bu adamın bir karın ağrısı veya hedefı var

sıradan biri değil

menajer olabilir

eski,yeni yada muhtemel yönetimle alakalı olabilir

zeki ama yeteri kadar değil , ölçüyü tutturamıyor

Bedri Sertkaya
23.08.2013, 00:22
Çok güzel yazı.Eklemem gerekenler var benimde AYkut Akgün henrique zeki falan bunlarla olmaz.Solbek as ve yedek adam.Sağa da bosingwa'ya alternatif birisi alınmalı.Santraforu demiyorum bile.Hala alacaklar.Ortasahaya ileri geri oynayan iyi bir adam şart.Colman'ı satabiliriz açıklaması zaten ortasaha transferi ihtimalini güçlendiriyor.

Kukesi-Trabzonspor maçını izleyen herkes göreceğini gördü. Avrupa yolunda bütün maçlarını kendisinden kat kat zayıf takımlara karşı, tabiri caizse dan-dun vaziyetinde oynadığı topla kazanan bir Trabzonspor var karşımızda. Bu kolay rakipleri uzun zamandan beri ilk kez kura çekimlerinde seri başı olmamıza ve şanslı kura çekmemize borçluyuz. Geçmişte gerekli olan puanları toplayanlara selam olsun.

Olcan yine sol bek. Ya takıma bir sol bek alın, ya Kadir Keleş’i oraya monte edin, ya da Emerson’u her ne yaptıysa affedin, gelsin orada oynasın. Olcan’a da yazık, takıma da yazık. Bu görüntü bizi aciz ve komik gösteriyor. Geçen maçta da söylediğim gibi, kaleye yakın bir Olcan maçın seyrini farklı yönlere çekebilirdi. Yaptırdığı penaltının kilidi açan hareket olduğunu hepimiz gördük. Yoksa daha çok debelenip dururduk Kukesi’yi açmak için.

Zeki Yavru’m sen vazgeç bu sevdadan. Bu arada, Bosingwa iyileşip de o bölgede oynarsa neler yapacak merak etmiyor değilim. Acaba Bosingwa’ya verilen paranın yerine Nasrettin Hoca fıkrasındaki gibi dikenli tel mi alsaydık? Telin üstünden atlayan koyunların yünleri dikenli tele takılırdı, biz de o yünleri iplik yapıp satar üstüne de para kazanırdık.

Haaa, bu arada, Celutska geçen hafta Premier Lig’de en iyi 11’e seçilmiş. Kör ölür badem gözlü olur demeyin, adam bildiğiniz jokerdi, ara taşı dolduran okeydi. Elimiz dolu diye okeyi yere attık, şimdi sahte okeylere dolanıp duruyoruz.

Denize düşen yılana, maliyetinden dolayı satamayan da Zokora’ya sarılırmış. Zokora’yı affettiyseniz Janko, Bamba ve Emerson’a da aynı hakkı tanıyacaksınız. Bu arada, Abdülkadir’e de yazık oluyor.

Aykut ve Soner orta sahada ellerinden geleni yapsalar da hücuma pek katkıları olmadı. Rakibin sert girişlerine karşı özellikle Soner fazlası ile çekingen davrandı.

Volkan, idare ederdi.

Adrian’ı Beşiktaş maçında oynatmamanın ne büyük hata olduğunu bu maç sayesinde bir kez daha gördük. Bu kadar vasat bir oyunda skoru değiştiren oyuncu oldu. Sayılmayan golünü de eklersek Adrian maçın adamıydı.

Henrique Trabzonspor tarihinin Avrupa maçlarındaki en golcü oyuncusu olmuş. Hayat çelişkiler ve tezatlarla dolu işte. Bu kadar beceriksizliğin arasında son 5 maçta 5 gol atmayı başarabildi. Kendisine yine de forvet diyebilir miyiz? Soruyu sorarken bile gülesim geldi…

İşin özü Trabzonspor vasat bir futbolla, vasat takımlar karşısında Avrupa’da gruplara kalmayı hemen hemen garantiledi. Beşiktaş maçı da dahil olmak üzere bu maçları hazırlık karşılaşmaları olarak görüp bütün eksikleri tamı tamına tespit etmek zorundayız. Burada iş Mustafa Reşit Akçay’a düşüyor. Her hastaya aynı tedavinin uygulanamayacağı gibi her rakibe de aynı kadroyu çıkartmadan, ancak belirli bir sitem ve belirli bir oyun düzeni belirleyerek takımı ona göre kurması gerekecek hocamızın. Kendisine tavsiyem, çekingen olmasın, biraz gençlere güvensin, oyuncuları her maç farklı bölgelerde oynatmak yerine belirli bir bölgede oynamaya alıştırsın ve tekrar ediyorum yine, gençlere güvensin. Bu saatten sonra forvet gelse de kaliteli olma ihtimali düşük olduğuna göre sadece Henrique’ye bel bağlamadan diğer forvetlere de şans tanınsın.

leons61
23.08.2013, 00:24
farkındamısınız bu takım bazılarınızın hiçbiryere saymadığı uefa ligine ilk kez kaldı.lig kurulalı kaç yıl oldu...biraz sevinelim..tamam rakipler zayıftı olsun anasını satayım...şampiyonlar ligi ne heyecandı hatırlayın...o kadar olmasada bu da başka bi heyecan olur.takımın adının avrupada olması eyidir eyi.geçen sene videotonu ilk kez duyduydum bu sene kukesiyi..demekki gelişme var bizde gol atabiliyoz

haylaz
23.08.2013, 00:24
guzel macti iyi oynadik takim olarak oyunu kontrol ettik deligi saldirmadik rakibin sutu var atagi yok bazi arkadaslarin elestirileri kasti bazilarinin psikologa ihtiyaci var umarim daha guzel gunler goruruz

Mustafa Demir
23.08.2013, 00:26
son 5 macta 4 galibiyet 1 berBERLIK aldik avrupada uefa ve fifa listesinde baya yukarlara cikariz herhalde

Fatih Öztürk
23.08.2013, 00:26
evet o lafı kullanması bütün doğrularını çirkinleştiriyor

bu adamın bir karın ağrısı veya hedefı var

sıradan biri değil

menajer olabilir

eski,yeni yada muhtemel yönetimle alakalı olabilir

zeki ama yeteri kadar değil , ölçüyü tutturamıyor

Aynen hocam bı karın ağrısı var soda önerelım kendısıne:)

memmedaga
23.08.2013, 00:27

bu konuda iddiaya girelimmi :D

Alemdar61
23.08.2013, 00:27
BU AKŞAM OTURUP AĞLAMA AKŞAMIDIR..
BU GALİBİYETI ASLA UNUTMAYIN..
İLERDE SİZLERE HATIRLATACAĞIM..( UEFA Gurup maçları başlasın)

Objektif bir analiz yapmak gerekirse; Bu akşam kazanılan maçı, eğer kadroya 3-4 mevkide takviye yapılmassa kaosun kapısını açmak olarak yorumlamak gerekir..

İşin doğrusunu söyleyelim ki yarın konuşacak yüzümüz olsun !!...

3-4 Hafta sonra benim söylememe gerek kalmadan artık taraftarlarımız gerçeği idrak edecekler.. Gerçek görünüyor ama bakmasını bilene..

Trabzonspor'un UEFA Kupasında guruplara kalması ligde kaosun ve krizin içine girmesi anlamına geliyor..

tolga1461
23.08.2013, 00:28
bu sene avrupada oynadığımız takımların en basitiydi.
saldırmamak tuhaftı
olcanın sol bek oynaması tuhaf. ofansif özelliklerini hiç kullanmamış oluyoruz.
Çok umutlu olduğum reşit hoca neden defansif çıkıyor. hem de bu takıma bile...

Gözünde çok büyütüm saldırmadığı bjk tromsö ye 2-1 yenildi.
Medyaya kalsa bjk şampiyonluğun en büyük adayıydı.
Oysaki Trabzonspor bjk a saldırmadı bile..

Kendimize güvenerek daha sağlam oynamalıyız. Bakalım rize maçı ne olur. Umarım daha iyi bi kadro olur

6Şafak Aydın1
23.08.2013, 00:30
farkındamısınız bu takım bazılarınızın hiçbiryere saymadığı uefa ligine ilk kez kaldı.lig kurulalı kaç yıl oldu...biraz sevinelim..tamam rakipler zayıftı olsun anasını satayım...şampiyonlar ligi ne heyecandı hatırlayın...o kadar olmasada bu da başka bi heyecan olur.takımın adının avrupada olması eyidir eyi.geçen sene videotonu ilk kez duyduydum bu sene kukesiyi..demekki gelişme var bizde gol atabiliyoz

gruplardan cikma gibi bir durumumuz yok bu oyunla, 6 mactada gencleri oynatirim, dikkatimi lige ve kupaya veririmki seneye avrupada olalim yine.

faysal
Aykut Akgün ise maçla ilgili konuşmak istemediğini vurgulayarak, “Maçla ilgili konuşmayacağım. Çünkü Suriye’de yaşananlarla ilgili konuşacağım. Bebeklerin titreyerek ölümleri beni çok etkiledi. Mısır ve Suriye’de yapılan zulme karşı tüm Müslümanlar dua etsin” diye konuştu

bu adamı sevme nedenlerim hem oyunu hemde kişiliğidir afferim böle devam :)

memmedaga

Objektif bir analiz yapmak gerekirse; Bu akşam kazanılan maçı, eğer kadroya 3-4 mevkide takviye yapılmassa kaosun kapısını açmak olarak yorumlamak gerekir..

3-4 Hafta sonra benim söylememe gerek kalmadan artık taraftarlarımız gerçeği idrak edecekler.. Gerçek görünüyor ama bakmasını bilene..

Trabzonspor'un UEFA Kupasında guruplara kalması ligde kaosun ve krizin içine girmesi anlamına geliyor..

Allahım sana geliyorum

şu yazıları hocaya ve oyunculara okutacaksın

bu adamın dedikleri çıkmayacak inşallah

bmn yönetimine sesleniyorum dedikleri çıkmaz ise forumdan uzaklaştırmanız gerekiyor

bariz bir sıkıntı var odad

ingilizler hidden agenda diyor

gizli hedef

yol yapıyorr kamuoyu oluşturuyor

AyhanPe
23.08.2013, 00:32
bjk yi ilk macta ist. da 2-1 yenip sampiyon adayi olarak baslayip en rezil sezolarin birini gecirdigimiz sezonu da unutmamak gerekir..nerdeyse brezilya milli takimi ilan edilmistik ilk macta..özkan sümer in getirdigi 4 tane brezilyalimizin ilk maciydi sanirim..

Cihad Varlı
Aykut'u zamanında çok eleştirdim. Özür diliyorum kendisinden. Son zamanlarda yükselen form grafiği var, inşallah böyle devam eder. Çok eksiği de var, normaldir. Yabancılara kıyasla aldığı paraya ve verdiği performans baz alındığında takıma katkısı büyük.

memmedaga
Aykut Akgün ise maçla ilgili konuşmak istemediğini vurgulayarak, “Maçla ilgili konuşmayacağım. Çünkü Suriye’de yaşananlarla ilgili konuşacağım. Bebeklerin titreyerek ölümleri beni çok etkiledi. Mısır ve Suriye’de yapılan zulme karşı tüm Müslümanlar dua etsin” diye konuştu

bu adamı sevme nedenlerim hem oyunu hemde kişiliğidir afferim böle devam :)

allah razı olsun ondan

Ogün YAZICI
23.08.2013, 00:33
henrique kalenin 30-35 metre uzağında top alıyor yakınında kimse yok ; aynı şekilde adrian oralarda top alıyor yakınında kimse yok...takım ofansif anlamda ne yaptığını bilmiyor.

Yaşar
23.08.2013, 00:34

Mevcut takımın durumu cidden kötü Fatih kardeşim.
Şu an itibari ile ligin en kötü takımlarından birisiyiz.

ibrahim
23.08.2013, 00:35
Allahım sana geliyorum

şu yazıları hocaya ve oyunculara okutacaksın

bu adamın dedikleri çıkmayacak inşallah

bmn yönetimine sesleniyorum dedikleri çıkmaz ise forumdan uzaklaştırmanız gerekiyor

bariz bir sıkıntı var odad

ingilizler hidden agenda diyor

gizli hedef

yol yapıyorr kamuoyu oluşturuyor

Bi sitesi vardı kendi çalıp kendi oynadığı. Tıpkı şu fenerli hanoğlu soyadlı kişi gibi. Her ikisininde ortak noktası Trabzonspor yönetimini ve teknik kadrosunu baltalayan yazılar yazmak.

Tolunay, Şenol Güneş, MRA, Sadri Şener, Hacıosmanoğlu gibi isimler değişti bunların tarzları değişmedi.

memmedaga
23.08.2013, 00:36
Polonyalı oyuncumuz Adrian, maç sonrası şöyle konuştu:

“Bu maçtaki performansımla ilk 11’de yerim olduğunu hocaya kanıtladım. Bana göre ofsayt nedeniyle verilmeyen pozisyonumuz goldü”

bence skandal bir açıklama kadro dışı yaparsa hoca hiç üzülmem

haddini bileceksin

TSunami_69
23.08.2013, 00:37
zekıı 3 seneye kalmaz bizim sabrimiz olur. demedi demeyin. mevkileri de aynıı

S.Seymen
fazla olumlu ama inşallah diyelim....

her şey kötü değil :)

olumlu düşünüyorum bu kadroya daha

iyi duruma gelen (1 ay )

Malouda Bosingwa ve santrafor girecek

ciddi adamlar bunlar

hazır değiller ama olacaklar elbet çok karamsar olmamaklazım...

leons61
bjk yi ilk macta ist. da 2-1 yenip sampiyon adayi olarak baslayip en rezil sezolarin birini gecirdigimiz sezonu da unutmamak gerekir..nerdeyse brezilya milli takimi ilan edilmistik ilk macta..özkan sümer in getirdigi 4 tane brezilyalimizin ilk maciydi sanirim..

aynen öyleydi...ilk 3 hafta dokuz puan.hatta maçları bile hatırlıyorum.bjk 1- 2 ts,ts 2-1 antep,ts 5-0 bursa....sonra 40 puanla ligde zor kaldık.rize 37 ile düştüydü....2001-2002 miydi?

DeAgLeMaNyAq
23.08.2013, 00:38

“Bu maçtaki performansımla ilk 11’de yerim olduğunu hocaya kanıtladım. Bana göre ofsayt nedeniyle verilmeyen pozisyonumuz goldü”

haddini bileceksin

Çok yanlış gerçekten. Bunu söylemek futbolcunun haddine değil...

faysal
23.08.2013, 00:39
henrique kalenin 30-35 metre uzağında top alıyor yakınında kimse yok ; aynı şekilde adrian oralarda top alıyor yakınında kimse yok...takım ofansif anlamda ne yaptığını bilmiyor.

Galatasarayın ve eskişehirin oyun sitili birebir pas ve herkez birbirine yakın oynuyo,bizde o yok misal henrice topuk pası atıyo volkan geride adrian bir bir pas yapıcak adam arıyo herkez geride....Hocamız bunların üzerinde durursaumarım duruyodur dahada etkili olabiliriz....

Karabüktede bu var..

Mert'

Kesinlikle katiliyorum gruplarda bu kadro ezilecek malesef

Fatih Öztürk
Mevcut takımın durumu cidden kötü Fatih kardeşim.
Şu an itibari ile ligin en kötü takımlarından birisiyiz.

Yaşar hocam oyun olarak kötüyüz fakat düzelmeyecez anlamına gelmesın.kale,defans ve orta alanın gerısınde maya var.gol yollarının anahtarı 2 düzgün elemanın elıne verılsın ıyı ış çıkarabılırız.

se_mah
23.08.2013, 00:40
bizim bir Hüseyinimiz vardı her maç küfürler yerdi, aşağılanırdı, ayrıldığı ilk yıl bir Anadolu takımında Süper Lig şampiyonluğu yaşadı...

Cihad Varlı
23.08.2013, 00:41
Adrian saçmalamış.

Tayfun Aydın
23.08.2013, 00:41

Kadronun eksikliği yetersizliği konusunda seninle aynı fikirde olsamda MRA yı daha önce ki takımların da da takip etmiş bir kişi olarak takımına istediği oyun şablonunu oturtmasını 5-6 hafta sürdüğünü biliyorum.

Jimnsatik maçında maçın en iyisi olan Aykut a çarpmasa toplar en kötü 1 puan la maçtan ayrılacaktık. Bence 6. haftadan sonra MRA yı eleştirmeliyiz adamın en azından bunu hakettiğini düşünüyorum

AyhanPe
23.08.2013, 00:44
bundan sonra takimin basina teknik diektör olarak getirecegimiz adamlarla 5 er maclik sözlesmeler imzalayalim

Courage
23.08.2013, 00:45

haddini bileceksin

Çeviri hatası olabilir...

Yada öyle derler ;)

Cihad Varlı
23.08.2013, 00:46
O değilde bize harbiden her yer Trabzon.

murat3861
23.08.2013, 00:47
Bugün çok kötü bir oyun vardı.kör döğüşüne benziyordu.oyuncu değişiklikleri ve son dakikalarda yapılmaları yanlıştı.inşallah düzelir ama benim şahsen pek ümidim kalmadı.

memozcan
23.08.2013, 00:47
gördüğüm en kötü rakipti.. derri city bile bu kadar kopuk oynamamıştı..rakibin tek oyun kurgusu olcanın yanındaki adama hava topu oynamaktı.. fakat buna rağmen neredeyse rakiple yarıştık rezil oyunda..

herşeyi bir kenara koydum, iki pas bile yapamayabilirsiniz ama oyuncu değişikliklerini 89. dakkada yapmak da neyin nesidir.. hangi felsefe kitabında yada incilin neresinde yazıyo bu!!

tolga1461
23.08.2013, 00:49
Adrian'ın söylediğinde ne var :D:D adam ne dedi... Doğru bişeyi saygısızlık yapmadan söylemiş. Hocaya kanıtladım demiş. Ne var bunda.. Zaten oyuncuların amacı bu..

Yendiğimiz maçtan sonra da saracak bişeyler arıyoruz. yapmayın

memmedaga
23.08.2013, 00:49
Adrian saçmalamış.

sadece hocasına değil takım arkadaşlarına karşı büyük saygısızlık

daha önce hiç bu kadar ileri gitmemişti

zokora colman yapsa şaşırmazdım

aptal olmak lazım...

Cihad Varlı
23.08.2013, 00:50
herşeyi bir kenara koydum, iki pas bile yapamayabilirsiniz ama oyuncu değişikliklerini 89. dakkada yapmak da neyin nesidir.. hangi felsefe kitabında yada incilin neresinde yazıyo bu!!

Aynen öyle abi. Bende çıldırdım. 87 ve 89. dakikalarda oyuncu değiştirdik, şaka gibi.

memmedaga
23.08.2013, 00:50

Yada öyle derler ;)

inşallah öyledir

inadina61_08
23.08.2013, 00:51

Yada öyle derler ;)

aslında sevinmemiz gereken cümleler değilmi?
adam ben oynamak istiyorum bunun için herkesden iyi çalışıyorum(yada o öyle inanıyor ki bu bile yeterli) demiş. ne yapsaydı iyi olurdu, zokora gibi geç gelseydi, bamba gibi mi olsaydı yada emerson gibi gitmem de oynamamda mı deseydi, paramı nasılsa birşekilde alacağım mı deseydi. ben bu açıdan baktım sanki haklıyım da.
Adrian çalışmaya devam etsin yetersiz o kadar çok adam var ki adrian bu takımda her türlü oynar.
mesela ben emre'nin yerinde olsam futbolu bırakırım, yada beni 1461'e gönderim derim, adam 1 ton çekiyor fit emre kenarda yatıyor. hadi diyelim ki adam çalışmıyor, performansı şüpheli, kafası bozuk...vs ama batuhan diyorum, adam Avrupa liginda oynayan en kilolu adam olarak tarihe geçmiştir(bunu hakediyor) bir futbolcu bu kadar kilo alıyorsa ya bedeninde hastalık vardır yada kafada.

istemezmiyiz batuhan adam olsun ispanyalara golcü diye gittiği gibi gelmesin bizde sevinelim o da sevinsin, çünkü futbol için gerekenleri yapabilirse ismi tarihe yazılır. amannn forvet ve orta saha şart :(

HardrhymeR
23.08.2013, 00:52
Volkan bence de iyiydi.
volkan anca 2. lig takımlarına karşı oynar.

ha ben yine de kadroya almam o ayrı. bu adama kim krampon satıyorsa vatan hainidir !

must61
23.08.2013, 00:52

haddini bileceksin

Çok bi b.k yapmış sanki maçta.

Tekniği biraz iyi diye şu takımda göze batıyor ama bu adam 10 numara mevkiini işgal ediyor tekniğinin iyi olması bi artı değil ki zaten olması gereken birşey.Onun dışında da ne fiziği ne kapasitesi Trabzonspor için yeterli değil.

memmedaga
23.08.2013, 00:53
Aynen öyle abi. Bende çıldırdım. 87 ve 89. dakikalarda oyuncu değiştirdik, şaka gibi.

bir an olumlu düşündüm dedimki hoca oyuncu değişikleri duraklamaya eklenmediğinden vakit kazanıyor oyunuc soğutuyor

olabilir

ama büyük takımın hocası yapmamalı

1. ligde yapılır süper ligde kümede kalmaya oynayan takımın hocası yapar ama

TS hocası yapması içime sinmiyor

eleme maçıymış falan filan

olmuyor hocam biraz cesaret lütfen

Tayfun Aydın
23.08.2013, 00:54
bir an olumlu düşündüm dedimki hoca oyuncu değişikleri duraklamaya eklenmediğinden vakit kazanıyor oyunuc soğutuyor

olabilir

ama büyük takımın hocası yapmamalı

1. ligde yapılır süper ligde kümede kalmaya oynayan takımın hocası yapar ama

TS hocası yapması içime sinmiyor

eleme maçıymış falan filan

olmuyor hocam biraz cesaret lütfen

Videoton diyorum ve susuyorum...

memmedaga
23.08.2013, 00:54
aslında sevinmemiz gereken cümleler değilmi?
adam ben oynamak istiyorum bunun için herkesden iyi çalışıyorum(yada o öyle inanıyor ki bu bile yeterli) demiş. ne yapsaydı iyi olurdu, zokora gibi geç gelseydi, bamba gibi mi olsaydı yada emerson gibi gitmem de oynamamda mı deseydi, paramı nasılsa birşekilde alacağım mı deseydi. ben bu açıdan baktım sanki haklıyım da.
Adrian çalışmaya devam etsin yetersiz o kadar çok adam var ki adrian bu takımda her türlü oynar.
mesela ben emre'nin yerinde olsam futbolu bırakırım, yada beni 1461'e gönderim derim, adam 1 ton çekiyor fit emre kenarda yatıyor. hadi diyelim ki adam çalışmıyor, performansı şüpheli, kafası bozuk...vs ama batuhan diyorum, adam Avrupa liginda oynayan en kilolu adam olarak tarihe geçmiştir(bunu hakediyor) bir futbolcu bu kadar kilo alıyorsa ya bedeninde hastalık vardır yada kafada.

istemezmiyiz batuhan adam olsun ispanyalara golcü diye gittiği gibi gelmesin bizde sevinelim o da sevinsin, çünkü futbol için gerekenleri yapabilirse ismi tarihe yazılır. amannn forvet ve orta saha şart :(

ekistra pozitif yaklaşım ne diyeyim:D

inadina61_08
23.08.2013, 00:57
ekistra pozitif yaklaşım ne diyeyim:D

galiba öyle olmuş :D
ama haksızmıyım, bu takımda o kadar gereksiz adam var ki, mesela maç başından beri aykut ve zokora ikilisi aldım verdim ben geri verdim oynadı. adrian kibar mibar ama esaslı oğlan, 1 gol 1 asist yahu az saygı :D

Ogün YAZICI
23.08.2013, 00:57
adrian açıklamasında haklı ne varki bunda :)

hanali08
23.08.2013, 00:59
arkadaşlar ne olursa olsun gruplara kalmak süper olacak en azından ocağa kadar galiba avrupa maçımız olacak. ligten daha heyecanlı geçeceği kesin ama takımın iyi olması lazım kukesi ile oynarken bile endişeli izliyoruz maçı

bu günkü maç

memmedaga
23.08.2013, 00:59
ama haksızmıyım, bu takımda o kadar gereksiz adam var ki, mesela maç başından beri aykut ve zokora ikilisi aldım verdim ben geri verdim oynadı. adrian kibar mibar ama esaslı oğlan, 1 gol 1 asist yahu az saygı :D

yahu MRA hocanın işi harbi zor haa

batuhanı,emresi,zokorası,zekisi,volkanı colmanı derken birde adrianı çıktı ciddi manada takımda psikolojik destek ünitesi kurulmalı:D

memmedaga
23.08.2013, 01:00

ok o zaman

riv riv da riv riv riv
riv riv ri riv ri riv riv:D

DeAgLeMaNyAq
23.08.2013, 01:03

Kimse haklıyı haksızı tartışmıyor. Her doğru her yerde söylenmez...

tolga1461
23.08.2013, 01:05
:alkış::alkış:
aynen katılıyorum.
+ adam hocaya hakaret etmemiş yada zor durumda bırakacak bişey dememişki. Adamların işi zaten ilk 11deki yerini sağlamlaştırmak. Bunu söylemesi de gayet doğal

kazansak bişe bişeylere takılmayı seviyoruz:)

Courage
23.08.2013, 01:07

Bu Polonyalılarda pek çirkeflik adeti yok galiba. En fazla serzenişte bulunuyorlar.(Szymekte kendisine yapılan rezaletten sonra sessiz sedasız gitmişti.)

Adam bencede söylenebilecek birkaç kelime sarf etmiş. Sıkıntı olabileceğini düşünmüyorum,unutulur.

memozcan
23.08.2013, 01:11
adrian önce 73. dakikadaki pozisyonda topu stadın dışına nasıl aşırmayı başardığını açıklasın.. iki senedir burak yılmaz gibi birini izlemesine rağmen.. geçsin hocalık işlerini, cin olmadan adam çarpmaya çalışıyor..

Ogün YAZICI
23.08.2013, 01:11
bak ne diyorum.biz şimdi adrian'ın bu açıklamasını büyütelim.sonra MRA rize maçında adrian'a ders vermeye kalksın ilk 11 oynatmasın.biz volkan şene muhtaç olalım.o da bizi dımdızlak sahanın ortasında bıraksın.biz böyleyiz.her şeyi hakediyor bu taraftar.adrian adamdır.tabi ki çıkıp doğruları konuşacak...

memmedaga
23.08.2013, 01:15
bak ne diyorum.biz şimdi adrian'ın bu açıklamasını büyütelim.sonra MRA rize maçında adrian'a ders vermeye kalksın ilk 11 oynatmasın.biz volkan şene muhtaç olalım.o da bizi dımdızlak sahanın ortasında bıraksın.biz böyleyiz.her şeyi hakediyor bu taraftar.adrian adamdır.tabi ki çıkıp doğruları konuşacak...

tam bize göre oh yeah baby saldıralım:D

inadina61_08
az önce twitter'da gördüm
1. haberin başlığı : Adrian'dan MRA'ya mesaj
2. haberin başlığı : MRA'dan oyunculara mesaj

bende diyorum ki; artık konuşsanızda takım pas yapmaya başlasa

tolga1461
:alkış::alkış::alkış: bravo...
adam hiçbişey dememiş ama biz illa takacak bişeyler buluyoruz.
adam takımın en iyisi ayrıca. tabiki ilk 11 oynayacak.
bide her gelen hoca bu adama takıyor. sanki takımda başka adam yok.
sessiz kendi halinde adam

Ogün YAZICI
23.08.2013, 01:17
tam bize göre oh yeah baby saldıralım:D

bu olayı büyütenlerden biri de sensin.amacınız ne ? adam teknik direktöre serzenişte mi bulunmuş ? ilk 11'i hakettiğini söylemiş...ben otorite sorunu falan göremiyorum...

ibrahim
23.08.2013, 01:19
az önce twitter'da gördüm
1. haberin başlığı : Adrian'dan MRA'ya mesaj
2. haberin başlığı : MRA'dan oyunculara mesaj

bende diyorum ki; artık konuşsanızda takım pas yapmaya başlasa

Paslaşıyorlar işte. Sorun nerede? :):)

Gordon Freeman
23.08.2013, 01:23
Tamam skor güzel ama bu takımın çoook eksiği var.
Yetenekli oyuncular takım oyununu beceremıyor.
Takım oyununu becerenler de yeteneksiz maalesef.

memmedaga
23.08.2013, 01:26
bu olayı büyütenlerden biri de sensin.amacınız ne ? adam teknik direktöre serzenişte mi bulunmuş ? ilk 11'i hakettiğini söylemiş...ben otorite sorunu falan göremiyorum...

işte forum denen
görüş denen şeyde bu
görüşünü belirt devam et
hakaret etmedikçe herkes görüşünü belirtir

kimseye görüşünü kabul ettirmek zorunda değilsin kimsenin haddi değil

olayı kişisel olarak tartışmaya açmak bir fayda getirmiyor forumda genel olarak

görüşüne saygı duyarım o kadar ama değişmedi benim görüşüm daha üsturublu söylemeliydi yada hocasının yüzüne vs vs

görüşüme katılan arkadaşlar var katılmayan arkdaşlar var.

hayırlı geceler

hanali08
23.08.2013, 01:27

haklısın bilader ya takım zevk vermiyor.

bizim ligin orta sıra takımları gibi oynuyoruz

memmedaga
23.08.2013, 01:27

wow

bugün için en etkilendiğim yorum...

Armağan Dere
23.08.2013, 01:46
İlk yarıyı izledim sadece!...
Bu takım çok eksik.

TSdepare
23.08.2013, 02:05
;1919282718']Gruplarda rezalet başlar.

Önce grupların tadını çıkarmaya bak en son ne zaman gruplara çıktın..?

outoftime
23.08.2013, 03:13
vasat bir oyun ama ligdeki kadar kötü değil
olcan,soner,henrique fena değillerdi
adrian,maloudadan farkını(klas) gösterdi
defans ligi götürür ama bosingwa ve solbek oyuncusu açığa çıkmalı artık
olcan önemli maçlarda solbek oynatılacak gibi görünüyor
yusuf ise bu sene parlar ve elden kaçar diye oynatılmıyor(başka bir sebep bulamadım)
aykut hız konusunda sıkıntılı zokora ise sadece kesici geri kalan koca bir sıfır

outoftime
23.08.2013, 03:16
Gelde sımdı bu Zokorayı kov kovabılırsen.ulan adam bugün tam maestroydu.dıyeceksınkı rakıp zayıf doğrudurda o ne ıştahtı be Zoko.

zokora iyiydi istekliydi lakin maestro yakıştırması biraz espiriye kaçtı diye düşünüyorum.adam sadece kesti ve aykuta ve geriye pas yaptı.bir tane uzun topu yerine gitmedi.eğer hala maestroysa o zaman sorun bizde.

serdaracıl
23.08.2013, 03:24
adrian önce 73. dakikadaki pozisyonda topu stadın dışına nasıl aşırmayı başardığını açıklasın.. iki senedir burak yılmaz gibi birini izlemesine rağmen.. geçsin hocalık işlerini, cin olmadan adam çarpmaya çalışıyor..

Adam sahada futbolcuya benzeyen tek kişi. Tek eksisi bir grup kazmayla oynamasi.

serdaracıl
23.08.2013, 03:26
Zokora maystro olmuş. Adam 5 metre yanina pas veremiyor. Neymiş kesici. Kesiyor ama neyi

serdaracıl
23.08.2013, 03:30
Hasan ucuncu vardi bir ara tekmeye kafa atan. Biz bayiliriz takozlara

Sefer A.
23.08.2013, 03:31
Bir arkadaş o maçların videosunu koymuştu. Ben izlemedim ama izleyenler 10 larca gol kaçırdığından bahsetmişti. Ayrıca Metalurg çok ciddi bir takım değil. Ukrayna'da Sahktar ve Kiev hariç Metalist de bizim mevcut halimizi yener gerçekçi olalım takım yok. Bizim seviyemizde bir Dnipro var ki biz Dniproyu eleriz. Metalurgs bunlardan daha kötü hele bu sezon çok daha kötü. Ne kadar kötü olursa olsun M.Donesk Kukesi'ye elenmesi açıklanamaz. Gizli bir güçleri var belkide bu maçta ortaya çıkmadı Kukesi'nin yoksa bu takım çok amatör ben izlerken şok oldum.

Dnipro ile oynasaydik evire çevire yenerlerdi bizi, Dnipro yabana atilacak bir takim degil, shakhtar'i falan zorluyor bunlar hele evlerinde..

hodlu
23.08.2013, 04:24
Maçı misafirlerimin bulunduğu sohbet ortamında yan gözle izledim. Genel anlamda mücadele iyiydi. Soner güzel paslar attı, Zokora sanki çok koştu, başka aklımda kalan fazlaca bir şey yok. Ama Mustafa hoca benim gözümde hemen hemen bitti. Yahu maçı kazanmışsın, 65-70 arası Yusuf'u oyuna alsan ölür müsün be hocam. Yapma Allah aşkına zaman geçirmek adına Yusuf'u oyuna alıyorsun. Abdülkadir var hiç oynatmıyorsun... Yazıklar olsun yapacağın hocalığa...

artvints
23.08.2013, 04:31
Maçı misafirlerimin bulunduğu sohbet ortamında yan gözle izledim. Genel anlamda mücadele iyiydi. Soner güzel paslar attı, Zokora sanki çok koştu, başka aklımda kalan fazlaca bir şey yok. Ama Mustafa hoca benim gözümde hemen hemen bitti. Yahu maçı kazanmışsın, 65-70 arası Yusuf'u oyuna alsan ölür müsün be hocam. Yapma Allah aşkına zaman geçirmek adına Yusuf'u oyuna alıyorsun. Abdülkadir var hiç oynatmıyorsun... Yazıklar olsun yapacağın hocalığa...

yusuf oyuna almamanın karşılığı bu olmamalı, çok ağır bir tepki değil mi bu?bu şekilde kimseyi beğenemezsiniz.bazen bizim bilmediğimiz şeylerin olduğunu göz önüne almak gerekir.bu şekilde hoca dayanmaz bize.

hodlu
23.08.2013, 04:34
yusuf oyuna almamanın karşılığı bu olmamalı, çok ağır bir tepki değil mi bu?bu şekilde kimseyi beğenemezsiniz.bazen bizim bilmediğimiz şeylerin olduğunu göz önüne almak gerekir.bu şekilde hoca dayanmaz bize.

Renktaşım haklısın ama nedir yani bu 90. dakikada oyuna genç adam alma hastalığı. Bu genç oyuncunun kalbini kırmaktır ki kimseye hele hocaya hiç faydası olmaz bu işin. Alan kimdir ki oyuna giriyor. Bu şekilde bu takım mehteran takımı gibi ilerler...

artvints
23.08.2013, 04:44
Renktaşım haklısın ama nedir yani bu 90. dakikada oyuna genç adam alma hastalığı. Bu genç oyuncunun kalbini kırmaktır ki kimseye hele hocaya hiç faydası olmaz bu işin. Alan kimdir ki oyuna giriyor. Bu şekilde bu takım mehteran takımı gibi ilerler...

alanzinho yu almasını ben de anlamadım.aynı şekilde daha erken yusufu emreyi almasını da istedim, maçı izlerken.ama demek ki böyle olmuyo bu işler.çünkü hemen hemen her hoca böyle davranıyor.bu yüzden bilmediğimiz şeyler var diye düşünmek daha doğru sanki.özellikle hayatını altyapılarda geçirmiş bir hoca nın genç futbolcu oynatma konusunda özenli davranacağını düşünüyorum.en azından öyle düşünmek istiyorum.

UğurB
23.08.2013, 06:58
Adrian'in aciklamasi ile ilgili birseyler yazilmis:

Adamin aciklamasi gayet normal. Aciklamasi da bu:

Polonyalu oyuncu, "Penaltının gol olması da benim için iyi oldu. İlk 11'de oynamaktan çok mutluyum. Gol attık, asis yaptık. İlk 11'de yerimizin olduğunu göstermekten mutluyum" dedi.

http://www.ajansspor.com/futbol/uefakupasi/h/20130823/adriandan_akcaya_mesaj.html

ozturk
23.08.2013, 07:25

haddini bileceksin

Çok güzel söylemiş. Hatta daha sert söyleyebilirdi hakkıydı.

Senin orta sahanda "iyi" diyebileceğin bir tane oyuncun var. Tüm resmi maçlarda oynatmışsın çok önemli bir lig maçında yedek başlatıyorsun yerine hiç oynamamış birini oynatıyorsun.

Aykut'un maç sonu mesajı da güzeldi.

BİGSTAR61
23.08.2013, 07:28
sadi acaba baskanla telefonda konusup "bu aralar cok salladim artik adam almalisin" dedi mi?

Ertan 51
23.08.2013, 07:36
Çok güzel söylemiş. Hatta daha sert söyleyebilirdi hakkıydı.

Senin orta sahanda "iyi" diyebileceğin bir tane oyuncun var. Tüm resmi maçlarda oynatmışsın çok önemli bir lig maçında yedek başlatıyorsun yerine hiç oynamamış birini oynatıyorsun.

Aykut'un maç sonu mesajı da güzeldi.
Takımda ayağına top gelince heyecanlandığın,seyretmekten zevk aldığın 2 adamın birisi Soner birisi Adrian.Bu sebeple sakatlık harici her zaman sahada olması gereken bir isim Adrian bana göre,hocaya da kafa tutmamış,iddalıyım,kendime güveniyorum,oynat beni demek istemiştir,söylediklerinde kızılacak bişi yok bence.

Ertan 51
23.08.2013, 07:49
Maluda ve Bosingva sağlam bir şekilde dönecek,
sağlam bir golcü alınacak,
Zokora-Alanzinho'ya kesinlikle forma verilmeyecek,
en az golcü kadar kaliteli 1 orta saha ile 1 sol bek alırsak işte o zaman işkence biter ve
vasat üstü bir takımımız olur,
yani demem o ki dünkü takıma 5 yada 6 klas adam eklenmezse ömürümüzü yer.

CAFER ÖZER
23.08.2013, 08:05
Trabzonspor bırakın Şampiyonluk hayalini üst sıralara oynaması için bu takımın yarısından fazlası değişmesi lazım
Ayrıca Takımın yarısını değiştirmek yetmez Hoca kesinlikle Bu yükü kaldıramaz
Kukesi yi yendik ama Futbol adına Hiçbirşey yoktu sahada
Torömsö BJK yı yeniyor Biz BJK ya pozisyon bulamıyoruz
Bu ara 1 asist 1 gol 1 sayılmayan gol ile oynayan Adrianı Ligde oynatacakmı hoca onuda bilmiyoruz.
Bana göre MRA Trabzonsporun yükünü kaldırabilecek kapasitede değil
Trabzonspor tarihinde ilk 3 turdur kolay rakipler çektik
Eskiden en zoru kimse onu çekiyorduk şimdi en kolaylarını çektik İlk defa Şans bize güldü gruplara kalıyoruz ama Bu kadro Bu hoca ve Bu yönetimle Hem Ligde hem avrupa liginde İşimiz çok zor
Kazanan her zaman haklıdır.

ozturk
23.08.2013, 08:07
Takımda ayağına top gelince heyecanlandığın,seyretmekten zevk aldığın 2 adamın birisi Soner birisi Adrian.Bu sebeple sakatlık harici her zaman sahada olması gereken bir isim Adrian bana göre,hocaya da kafa tutmamış,iddalıyım,kendime güveniyorum,oynat beni demek istemiştir,söylediklerinde kızılacak bişi yok bence.

Aynen. Geçen yıl ekstra katkıları olmasaydı çok daha fazla sıkıntı çekecektik.

Gökhan Topsakal
23.08.2013, 08:12
neyse ki garipseyen, yadırgayan tek ben değilmişim...

tonlarca hazırlık maçı oynuyosun, 4 tane de avrupa maçına çıkıyosun.. sonra beşiktaş maçı gelip çatıyor.. gol yiyip geriye düşünce de çat zokora ile batuhana sarılyıosun.... bu adamlar 1 dakika bile süre almamış o güne kadar üstelik....

arkadaş 1-0 dan sonra yapmıyosun anlıyoruz,(oyunu tutma diye sadece yıllarca teknik direktörlük yapanların yorum yapabiliceği bi kavram var belli ki.sen konuşunca hemen şundan,bundan daha mı iyi biliceksin diye bi liste konuluyor önüne..)
2-0 dan sonra da Yusuf, Emre, Abdülkadir ve hatta ilerisi içn bel bağlaman muhtemel olan Batuhanı ne vakit değerlendirmiyi düşünyosun.??

volkan minik bi darbe alsa da sakatlansa diye bekler olduk bi rotasyonun sağlanması için..

kadro istikrarı vs desen, acayip istikrarlı bi şekilde başarısız olmuş zaten bu adamların hepsi 2 senedir....

ı ıh... anlamadım..

Hüseyin Gündoğdu
23.08.2013, 08:14
Takımda futbolcu olsam ve foruma girsem,
Size futbol mutbol lazım değil deyip para kazanmaya bakarım.

Hakaret etmeyi erdem zanneden bir nesil yetişti son dönemde
ve forumun çoğu bu gençlerden oluşuyor.

Dün akşam takım 4-1-2-3 oynadı.
Bu sistemde defansın önündeki adamın yani Zokora'nın rolü zaten kesicilik,
ve adam harika top oynadı. Rakip bir kere bile hızlı çıkamadı, kontratak yaptırmadı.

Soner ve Aykut'un rolü ise hem top tutmak hem de ileriye destek vermek, kanatlara top taşımaktı.
Aykut Volkan'ı, soner Adrian'ı çok iyi besledi, teknik ayaklarıyla göze de hitap etti bu gençler.
Gençleri oynatalım diyen bir taratarın dün akşamki kadroyla gurur duyması gerekir.

Olcan ayrı bir parantez açılmalı. çocuk meğer sol bek oyuncusuymuş da haberimiz yok.
Hep orda kalsın ve böyle oynasın.

Volkan hayatının maçlarından birini oynadı, defansa da sık sık yardım etti.
Adrian kanat oyuncusu değil, çünkü güçlü ve hızlı değil.
Bizim kadro yapımıza 4-2-3-1 uygun değildi.
Sırf Malouda'yı oynatmak için o sistemde ısrar etmememeliyiz.
Hoca keşke Yusuf'u solda Volkan'ı sağda oynatsa dün akşamki takıma bal dökmüş olurdu.
Henrique ortasahaya sürekli gelip top aldı ve çok koştu.
Sahada bakmasını bilen için iyi bir takım vardı.

Ligde de şöyle bir kadroyla devam edersek şampiyonluğa en azından BJK ve Şikebahçeden daha yakın oluruz:

----------------------Onur--------------------

Bosingwa-------Aykut------Yumlu--------Olcan

---------------------Zokora--------------------

------------Soner--------------Aykut----------

Volkan----------------------------------Malouda

---------------------Batuhan---------------------

Hüseyin Gündoğdu
23.08.2013, 08:17
edit

cem1990
23.08.2013, 08:19
Maç mı izledik halısaha maçı mı belli değil
Neyse ki yendik çok şükür.

iyattara
23.08.2013, 08:21
Mahalle maçı gibi maç izliyoruz diye dalga geçerken top patladı yaa :)

Tayfun
23.08.2013, 08:29
Akşam maçı izlerken maç UEFA play off maçı mı yoksa halı saha turnuvasının final maçı mı diye tereddütte kaldım.

Stad desen stad değil, adamların başkanları oturmuş tribünde sigaranın gözüne vuruyor, bir ara pet şişler yağdı sahaya, enterasandır top patladı, spikerin yanında bir velet bağırıp durdu ikidebir, en önemlisi futbol kalitesi adına birşey yoktu sahada.

Skor güzel yine de, tebrikler...

cem1990
23.08.2013, 08:29
Mahalle maçı gibi maç izliyoruz diye dalga geçerken top patladı yaa :)

Maç o kadar sıkıcı idi ki top bile dayanamadı :)

asilhamsi
23.08.2013, 08:36
Takımda futbolcu olsam ve foruma girsem,
Size futbol mutbol lazım değil deyip para kazanmaya bakarım.

Hakaret etmeyi erdem zanneden bir nesil yetişti son dönemde
ve forumun çoğu bu gençlerden oluşuyor.

Dün akşam takım 4-1-2-3 oynadı.
Bu sistemde defansın önündeki adamın yani Zokora'nın rolü zaten kesicilik,
ve adam harika top oynadı. Rakip bir kere bile hızlı çıkamadı, kontratak yaptırmadı.

Soner ve Aykut'un rolü ise hem top tutmak hem de ileriye destek vermek, kanatlara top taşımaktı.
Aykut Volkan'ı, soner Adrian'ı çok iyi besledi, teknik ayaklarıyla göze de hitap etti bu gençler.
Gençleri oynatalım diyen bir taratarın dün akşamki kadroyla gurur duyması gerekir.

Olcan ayrı bir parantez açılmalı. çocuk meğer sol bek oyuncusuymuş da haberimiz yok.
Hep orda kalsın ve böyle oynasın.

Volkan hayatının maçlarından birini oynadı, defansa da sık sık yardım etti.
Adrian kanat oyuncusu değil, çünkü güçlü ve hızlı değil.
Bizim kadro yapımıza 4-2-3-1 uygun değildi.
Sırf Malouda'yı oynatmak için o sistemde ısrar etmememeliyiz.
Hoca keşke Yusuf'u solda Volkan'ı sağda oynatsa dün akşamki takıma bal dökmüş olurdu.
Henrique ortasahaya sürekli gelip top aldı ve çok koştu.
Sahada bakmasını bilen için iyi bir takım vardı.

Ligde de şöyle bir kadroyla devam edersek şampiyonluğa en azından BJK ve Şikebahçeden daha yakın oluruz:

----------------------Onur--------------------

Bosingwa-------Aykut------Yumlu--------Olcan

---------------------Zokora--------------------

------------Soner--------------Aykut----------

Volkan----------------------------------Malouda

---------------------Batuhan---------------------

futbol gorusunuzdur saygı duyarım.Ama bu kadro ve bu oyun sablonuyla bjk ve febese kafa tutacagımızı dusunmek cok iyimser olmus.

Dunku kasaba takımına dahi oyunumuzu kabul ettiremedik.Sadece kostuk.Ne toplu ne de topsuz oyunda yoktuk.

Begendigim 3 oyuncu olcan,soner ve adrian dı.

Dunku kadrodan onur,aykut,soner,olcan dısında 11 e yazacagım oyuncu yok.Aykut akgun,henrique,mustafa de alternatif olur.

1461 deki coskulu oyunu arıyor gozlerimiz.Ama mustafa hocaya birhaller olmus.Onun basarısında buyuk payı olan a.kadir,kadir,yusuf un esamesi okunmuyor.Hemde yerinde oynayan oyuncular bu kadar kotulerken.

Bana kimse hikaye anlatmasın.Yapılanma boyle olmaz.Bunda hoca ve yonetimin payı esit.

Dunku macta zokora yerine a.kadir,volkan yerine yusuf oynasa; olcan gercek yerinde o.sahada oynasa,kadir sol bekte oynasa skor bundan kotu olurmuy du?

Adrian daha once kanatta denendi ama adam ısrarla merkeze kacıyor cunku oranın oyuncusu.

Soner gibi ortasaha da top saklayan ve pas dagıtan baska adamımız yok.Her durumda ısrar etmeliyiz.

Umursamaz yabancıları bir kenara bırakıp ateş gibi genc oyuncularla coskulu oynamalıyız.1461 deki gibi.

Mustafa hocanın biranonce kendne gelmesi gerekiyor.

-------------------------------onur-------------------------

zeki-------------mustafa--------------------aykut---------------kadir

----------------------------a.kadir-------------------------------------

-------------soner---------------------------adrian----------------------

olcan---------------------------henrique-------------------------------yusuf

bu kadro dun bundan kotu skor alırmıydı?

kopeli
23.08.2013, 08:38
Gruplardayız vesselam.Hayırlı Olsun.

Fatih Öztürk
23.08.2013, 08:41
Zokora maystro olmuş. Adam 5 metre yanina pas veremiyor. Neymiş kesici. Kesiyor ama neyi

Zokora 5 metre yanına pas veremiyormuş duyda inan komşu.

Uğur Odabaş
23.08.2013, 08:51
Zokoraya dün oynanan maçta iyi değildi demek büyük bir haksızlık olur kesinlikle.

Defansın önüne koyulmuş defansif ortasahadan nasıl bir maç bekliyorsunuz?

Gol atmaz bu adamlar anlayın artık bunu. Bknz: Melo.

Hadin eyvallah. İnşallah MRA Zokora gibi Bambayıda kazanabilir.