PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 1.Hafta | Beşiktaş 2 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

İlker Yazıcıoğlu
18.08.2013, 00:28
Pektemek,Fernandes ve Necip dışında korktuğum ciddi adam yok bjk'de.
Almeida oynar mı bilemem?Oynarsa Yumlu yer onu.
Şaka değil,Yumlu zaman zaman yaptığı gereksiz fauller dışında takımda en güvendiğim adam.
Maçtan korkum yok.

Hüseyin Başoğlu
18.08.2013, 00:39
fark yeriz.

ibrahim
18.08.2013, 00:42
Nolur baris anlasmasi yapalim diye inleyecekler. Ama nafile. Biz 7'yi atmanin pesine düsecegiz!!

İlker Yazıcıoğlu
18.08.2013, 00:43
Toteme devam Hüsamım...

U.Sadıkoğlu
18.08.2013, 00:44
Maçta gol olmayacağını düşünüyorum belki MRA Faktörü ile kazanabiliriz aksi çok zor 0-0 biter maç...

alper*
18.08.2013, 00:46
Maçta gol olmayacağını düşünüyorum belki MRA Faktörü ile kazanabiliriz aksi çok zor 0-0 biter maç...
Bu tahminin gerçekleşmesi bizim açımızdan daha olası.

Çünkü gol atacağımızı hiç düşünmüyorum.

Düşünüyorum, şu şu organizasyon olur da gol olur. Yok, olmuyor. Canlandıramıyorum.

Canberk
18.08.2013, 00:47
fark yeriz.

Sana en son ne zaman ceza vermiştik ? :D

U.Sadıkoğlu
18.08.2013, 00:48

Düşünüyorum, şu şu organizasyon olur da gol olur. Yok, olmuyor. Canlandıramıyorum.

BJK'de bizimle aynı durumda o yüzden sıkıntı yok :+)

alper*
18.08.2013, 00:54
Gol pozisyonu açısından kısır bir maç olacak yani... :)

Tuğrul
18.08.2013, 01:11

İlk maçtan birşey diyemiyorum. Kolletif ve organize bir takım anlayışımızın olmadığı aşikar. Ancak tempo olarak iyi bir ışık verdiğimizi düşünüyorum. Bu maçta gücümüzün hangi mertebede olduğunu test edeceğiz. Umarım sahadan başımız dik çıkarız.

bjk bize göre daha organize. Bunu kabul etmek lazım. Ceza sahasının dışında etkili paslarla. küçük üçgenler kurarak pozisyonlar bulabiliyor. fernandez ve olcan arasındaki duvar paslarınına dikkat etmeliyiz. Sol bekleri handikap noktaları. Ersan hücum edebilen bek değil. Onun dışında ölmüş denilen Atiba rize maçında olumlu görüntü verdi. Tolga'da değişik motivasyonla sahaya çıkacak. Umarım kaldığı günlerin hatrına bol gol yer.

Harun-61
18.08.2013, 01:14
@sporistacom: BİLGİ | Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmaoğlu, yarın Kanaltürk'teki Top Bizde programına katılacak.

.

AYYILDIZ
18.08.2013, 01:18
@sporistacom: BİLGİ | Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmaoğlu, yarın Kanaltürk'teki Top Bizde programına katılacak.

.

Geldiği gün konuşan bir başkan görmeyeceksiniz demişti.Şimdi her gün televizyonlarda.

kopeli
18.08.2013, 01:56
Bu aksamki Konya'dan sonra Trabzonspor'lu hicbir futbolcunun yarın aksam ki mac icin bahanesi olamaz.

Cıkacaklar,sahada basmadık yer bırakmayacaklar,korkmadan saldıracaklar ve en kötü beraberlik alacaklar.

theo
18.08.2013, 02:01
Besiktası 2-0 yenecegiz bence... Gollerden biri henrique digerini maluda atacak...

GencZonguldak
18.08.2013, 02:04
şu an trt spor'da szymkowiak-yattara-fatih tekke'li kadromuzun olduğu 04/05 sezonu bjk maçı veriliyor.

fteotdgs
18.08.2013, 02:05
Kazanırsak 0-1'den başka bir skor olmaz. Yüzde on TS galibiyeti, yüzde kırk beraberlik, yüzde elli BJK galibiyeti. Bu yüzde ellinin yüzde otuzluk kısmı en az iki faklı BJK galibiyeti.

Enes Başkaya60
18.08.2013, 02:06
Uçmaya gerek yok bizden iyi adamlar yeniliriz sol bekimiz yok forvet yok...

Kazanmamız mucize olur...

kopeli
18.08.2013, 02:11
şu an trt spor'da szymkowiak-yattara-fatih tekke'li kadromuzun olduğu 04/05 sezonu bjk maçı veriliyor.

kadıköyde fb'yi ezdigimiz ama satılmıs hakemler yüzünden göstere göstere galip gelmemize izin verilmeyen seneydi sanırım.O macı alsak,yüzde 90 Şampiyonduk.

outoftime
18.08.2013, 02:14
maçın ilk 15 dakikasında gol yemezsek bu maçtan en azından 1 puan alırız diye düşünüyorum.
malouda ve colman maçın kilit oyuncuları eğer vasatı aşamazlarsa her şey beşiktaşın becerisine kalır.
pas yapmayan bir takım olarak en büyük silahımız savunma arkasına atılan toplar ve henriquenin zamansız çalımları.
maçın berabere bitmesi fena sayılmaz,galibiyet ise zafer sayılmaz!

Sadettin_
18.08.2013, 02:16
beklerimiz + aykut iyi oynarsa bjk bizi yenemez .
biz gol atabılır mıyız bılmıyorum

drose61
18.08.2013, 02:20
2 takimda asagi yukari ayni gücde sayilir, ama ben MRA ya güveniyorum.

Ben çok da umutsuz değilim ama Bjk'nin kadrosu net iyi bizden ..

Özellikle orta saha

TSdepare
18.08.2013, 02:22
Maçta Mısır için bir protesto girişimi olacakmı acaba orada katledilen kardeşlerimize destek vermeliyiz..

Helal olsun Sercana..

https://pbs.twimg.com/media/BR5Woc3CAAISPL8.jpg

Sadettin_
18.08.2013, 02:23
Ben çok da umutsuz değilim ama Bjk'nin kadrosu net iyi bizden ..

Özellikle orta saha
bjk ve biz eşit derecede oynarsak evt . kadrosu ıyı olan kazanır .
ama yok mac ıcerısınde biz onlardan daha cok ıstersek ve bunu oyuna yansıtırsak bız kazanırız .
zaten boyle olmasaydı futbol ızlenırmıydı ?
futbolu guzel yapan fenerbahcenın bugun emenikenın bonservısınden bıle daha az bir takım degerıne sahıp konyaya yenılmesı degıl mı ?

selcuk
18.08.2013, 02:28
Maçta Mısır için bir protesto girişimi olacakmı acaba orada katledilen kardeşlerimize destek vermeliyiz..

Helal olsun Sercana..

https://pbs.twimg.com/media/BR5Woc3CAAISPL8.jpg

suanki durumu misir halki yaratti
bir eksikleri vardiki böyle gidilisi agir yolu olani secdiler

birakalimda adamlar kendi geleceklerini kendileri cizsin
yoksa amerikadan farkimiz kalmaz

drose61
18.08.2013, 02:29
bjk ve biz eşit derecede oynarsak evt . kadrosu ıyı olan kazanır .
ama yok mac ıcerısınde biz onlardan daha cok ıstersek ve bunu oyuna yansıtırsak bız kazanırız .
zaten boyle olmasaydı futbol ızlenırmıydı ?
futbolu guzel yapan fenerbahcenın bugun emenikenın bonservısınden bıle daha az bir takım degerıne sahıp konyaya yenılmesı degıl mı ?

Kesinlikle. Ben zaten Bjk alır yener demiyorum da, kadro kalitesi olarak bizden iyiler diyorum sadece.

Ben beraberlik kokusu alıyorum maçtan ama, hayırlısı.

Furkan Özdem
18.08.2013, 02:29
Transferler takıma monte edilmedi çok kötü durumdayız.

Defansta büyük problem var...

Sol bek YOK, Stoperler güven vermiyor...

Sağ bekte Bosingwa sakatlanacak zamanı buldu. Derry city oyuncularından bile basit basit çalımlar yiyen, dinamo karşısında da performansını devam ettiren ZEKİ YAVRU var..

Forvet yetişmedi...

Ortasahamız bjkden kötü...

Hutchinson - Oğuzhan(Necip)
-------Fernandes
----------VS
--------Adrian
Colman--------Aykut

Tek avantajımız bjkden daha hazır olmamız... Bu ne kadar işe yarayacak göreceğiz...

Veysel
18.08.2013, 02:34
2-0 Alacağız bu maçı

POYRAZ
18.08.2013, 02:53
Bu kadar gec saatte mac mi baslar.
Essegin kulagina suyu kacirmislar davarlar ya.

Çakıroğlu İhsan
18.08.2013, 03:06

bi bitmedin...

Capo
18.08.2013, 03:11
Transferler takıma monte edilmedi çok kötü durumdayız.

Defansta büyük problem var...

Sol bek YOK, Stoperler güven vermiyor...

Sağ bekte Bosingwa sakatlanacak zamanı buldu. Derry city oyuncularından bile basit basit çalımlar yiyen, dinamo karşısında da performansını devam ettiren ZEKİ YAVRU var..

Forvet yetişmedi...

Ortasahamız bjkden kötü...

Hutchinson - Oğuzhan(Necip)
-------Fernandes
----------VS
--------Adrian
Colman--------Aykut

Tek avantajımız bjkden daha hazır olmamız... Bu ne kadar işe yarayacak göreceğiz...

Çok abartılı olmuş. Stoperlerimiz gayet de güven veriyor bana göre. Belki topu oyuna sokmakta sıkıntı çekiyoruz ama savunmamız kolay kolay geçit vermiyor, yarın akşam da vereceğini sanmıyorum. Beklerimiz konusunda haklısın, sıkıntılı bir maç olacak. Sol bekte kim oynayacaz merak konusu, Olcan ya da Yusuf oynar büyük ihtimal. Sağ taraf maalesef yine Zeki'ye emanet. Yemediği çalım kalmadı, kesinlikle güven vermiyor ve kesinlikle bu takımda ilk onbiri bırak, yedek kalmayı bile hak etmiyor. Yaşı da genç değil, onun yaşındaki futbolcular ülkemizin sınırları dışında tecrübeli oyuncu diye kabul ediliyor artık. Böyle vasat oyuncuları sırf Trabzonlu oldukları için takımda tutmak mantıksız. İkinci Tayfun Cora vakası olacakmış gibime geliyor.

Orta sahamız gayet güçlü. Adrian da Colman da oynadıklarında Beşiktaş'ın orta sahasını ağlatırlar. Beşiktaş'ta dikkat edilmesi gereken tek oyuncu Fernandes, onu da bir şekilde durdurabilirsek pek zorlanacağımızı sanmıyorum. Gol atamayız belki ama yeme ihtimalimiz de düşük. Aykut geçen maçta başarılı bir performans sergilemişti, umarım yarın da aynı şekilde devam eder.

Enes Başkaya60
18.08.2013, 03:15
bi bitmedin...

Neden biteyim kardeşim düşüncelerimizi de aktarmayalım...

Furkan Özdem
18.08.2013, 03:22
Çok abartılı olmuş. Stoperlerimiz gayet de güven veriyor bana göre. Belki topu oyuna sokmakta sıkıntı çekiyoruz ama savunmamız kolay kolay geçit vermiyor, yarın akşam da vereceğini sanmıyorum. Beklerimiz konusunda haklısın, sıkıntılı bir maç olacak. Sol bekte kim oynayacaz merak konusu, Olcan ya da Yusuf oynar büyük ihtimal. Sağ taraf maalesef yine Zeki'ye emanet. Yemediği çalım kalmadı, kesinlikle güven vermiyor ve kesinlikle bu takımda ilk onbiri bırak, yedek kalmayı bile hak etmiyor. Yaşı da genç değil, onun yaşındaki futbolcular ülkemizin sınırları dışında tecrübeli oyuncu diye kabul ediliyor artık. Böyle vasat oyuncuları sırf Trabzonlu oldukları için takımda tutmak mantıksız. İkinci Tayfun Cora vakası olacakmış gibime geliyor.

Orta sahamız gayet güçlü. Adrian da Colman da oynadıklarında Beşiktaş'ın orta sahasını ağlatırlar. Beşiktaş'ta dikkat edilmesi gereken tek oyuncu Fernandes, onu da bir şekilde durdurabilirsek pek zorlanacağımızı sanmıyorum. Gol atamayız belki ama yeme ihtimalimiz de düşük. Aykut geçen maçta başarılı bir performans sergilemişti, umarım yarın da aynı şekilde devam eder.

Stoperlerimizin ne kadar iyi olduğu Derry City ve Minsk maçlarında verdiğimiz basit pozisyonlardan belli bence. Mustafa bi nebze iyi, aykuttan ümitliyim ama giray facia malesef. Ayrıca bu sefer rakip 4. 5. sınıf bir avrupa takımı değil Beşiktaş. Bunu da hesaba katmak lazım...

Ortasahada dediğin gibi "oynadıklarında" iyi olabilirler ama bu adamlar oynamıyor...

İnşallah takım beni şaşırtır ama galibiyet için pek umudum yok açıkçası...

Emirhan Makul
18.08.2013, 03:23
Arkadaşlar yöneticiler yavaş yavaş uyudu bende uyuyacağım kavgaya ve siyasete bir gidişat sezdim, lütfen sakin olalım, çok konuşmanız geldiyse özel mesaj kutusundan muhabbetinize devam edebilirsiniz siyaset yapmayalım, kavga etmeyelim. Hayırlı sabahlar diliyorum burada olan herkese, sevgiler.

Yaşar
18.08.2013, 03:29
TRT 3'te eski Bjk-Trabzonspor maçlarını gösteriyor, 2004'ten beri İnönü'de oynanan maçlarda sadece 2007-2008 sezonunda aldığımız 3-0lık mağlubiyet var, bunun dışında hiç yenilmedik.

Mustafa ÖZDEMİR
Beyler görüyorsunuzki mesajlarınız siliniyor .bırakın boş işleri yarın maç var...

Veysel
Benimkide silindi abi takma bunlara :)

Furkan Özdem
18.08.2013, 03:30
TRT 3'te eski Bjk-Trabzonspor maçlarını gösteriyor, 2004'ten beri İnönü'de oynanan maçlarda sadece 2007-2008 sezonunda aldığımız 3-0lık mağlubiyet var, bunun dışında hiç yenilmedik.

Aman abi geçen sene bu istatistiklerden çok çektik :)

F. Yıldırım
18.08.2013, 03:34
İddia'da yeni bir çağ başlatıyorum:)

27. dakika'da önemli bir olay yaşanacağına dair ilham geldi:D İnşallah lehimize olur.

Courage
18.08.2013, 03:34
Olimpiyatta rüzgar olabilir yarın.

Ben geçen hafta ikitelli tarafına uğradım. Valla saç baş uçuruyordu :)

Yaşar
18.08.2013, 03:36
Olimpiyatta rüzgar olabilir yarın.

Ben geçen hafta ikitelli tarafına uğradım. Valla saç baş uçuruyordu :)

Maç saatinde rüzgar beklenmiyor ama İstanbul'da inanılmaz bir nem var, Allah futbolcuların yardımcıları olsun.

Furkan Özdem
18.08.2013, 03:39
İddia'da yeni bir çağ başlatıyorum:)

27. dakika'da önemli bir olay yaşanacağına dair ilham geldi:D İnşallah lehimize olur.

Niye? 27 numaralı Sapara'nın bjkye attığı lig tarihindeki 1967. golümüz şerefine mi? :)

Courage
18.08.2013, 03:42
Fernandes - Atiba ikilisi oyuna ağırlığını koyarsa çok zorlanacağız bu belli.

Onur'a iş düşer bu maçta.Ama yinede en kötü beraberlik alacağız diye düşünüyorum. Henrique ileriyi yıpratsa benim için kafi. Golümüzü ise Adrian veya Malouda'dan bekliyorum.

Herkese hayırlı geceler...

F. Yıldırım
18.08.2013, 03:42
Niye? 27 numaralı Sapara'nın bjkye attığı lig tarihindeki 1967. golümüz şerefine mi? :)

İçime doğdu, ama onun şerefine olsun:)

Furkan Özdem
18.08.2013, 03:46
Gol atan 2000. golü atmış olacak bu arada. Yine bir beşiktaş maçı...

Erbay
18.08.2013, 04:01
Maçın kilit oyuncusu Zeki olur.

must61
18.08.2013, 04:03
Yeni yapılan metro ile stada kadar ulaşılabiliniyor mu yoksa tekrar minibüs gerekli mi metrodan indikten sonra

BirolKarali
18.08.2013, 08:35
Malouda'nin ilk 11 oynayacagini sanmiyorum ayni sekilde Aykut'unda ve takimin kadro olarak gecen seneden hicbir farkinin olmadigini gorunce kahroluyorum..

Berkan
18.08.2013, 08:47
Haydi fırtınam.

Necmettin ALTUNTAŞ
18.08.2013, 09:06
Bu takımın deplasmanda beşiktaşı yenebileceğini pek sanmıyorum.Umarım tersi olur.

kopeli
18.08.2013, 09:11
Bjk bizden iyi takım degil ve üzerlerinde bizden daha cok baskı var.

ESER
18.08.2013, 09:44
ligin ilk haftalarinda bjk ile oynadigimiz maclardan bugune kadar cogunlukla iyi sonuclar aldik. yine aynisi olur bence

Hüseyin Başoğlu
18.08.2013, 09:50
Sana en son ne zaman ceza vermiştik ? :D

:rolleyes::rolleyes:

Kemal Öztel
18.08.2013, 10:08
KA-ZA-NI-CAZ !

Volkandan gol bekliyorum..

h@msi61
18.08.2013, 10:11
Sol bek Olcan, sag bek Zeki oyle mi, korkuyorum :)

tturkmen
18.08.2013, 11:22
Sol bek Olcan, sag bek Zeki oyle mi, korkuyorum :)

Sol bek ve sağ bek iyi olursa yenilmeyiz. Ama iyi olacaklarını nedense hiç düşünmüyorum. Zeki kaç maçtır sağ bekte çok berbat bir görüntü sergiliyor. Keşke onun yerine Göksu alınsaydı. İnadına mı aldılar bu adamı anlamıyorum.

Mert'
18.08.2013, 11:28
Zokora oynar umarım

pangolin
18.08.2013, 11:32
zokora oynamalı veya farklı bir şekilde orta sahada fernandes atiba ikilisine direnç göstermeliyiz...

uzungöllü
18.08.2013, 11:33
Ondřej Čelůstka ‏@OndrejCelustka 40 dk
Good luck Trabzonspor and my mates against Besiktas.

sen başkasın be celu ...

pangolin
18.08.2013, 11:34
Ondřej Čelůstka ‏@OndrejCelustka 40 dk
Good luck Trabzonspor and my mates against Besiktas.

sen başkasın be celu ...

adamın yazdıklarının çoğunda bizden bahsediyor, bizi çok sevmiş besbelli... :)

Erdogan
18.08.2013, 11:38
arkadaslar maraton konbineler suan kac lira

pangolin
18.08.2013, 11:45
arkadaslar maraton konbineler suan kac lira

indirimli fiyatları yeni bitti diye biliyorum...

Enes Başkaya60
18.08.2013, 11:48
dün celunun attığı şut neydi öyle ya...

Fatih Çakıroglu
18.08.2013, 11:50
Son 2 sezondur 3. bölgede top tutamayan bir Trabzonspor

Son 2 sezondur tek hücum şekli orta sahada presle kapılan topla yapılan hızlı hücumlar olan bir Trabzonspor. ( ki beceriksiz bir hücum hattıyla )

Ve bu sezon; şu ana kadar 4 resmi maça çıkan bir Trabzonspor var. Son 2 sezona göre değişen ne var ?

- Takımın direnci son 2 sezona göre çok daha yüksek.

- Arada sırada kanatlarada hücum yükü yükleyen bir takım.

Maç yorumuna gelince;

Bjk ilk maçta evindeki derbiyi 3 puanla kapatıp lige moralli başlamak isteyecektir. Açıkcası ön alanda oynamaya çalışan bir Beşiktaş'a karşı avantajlı olacağımızı düşünüyorum. Hem fiziki avantajımızı hem de Bjk'nin savunmadaki savrukluğunu hem de bizim taktik anlayışımızı düşününce ibre biraz daha bizden yana gözüküyor ama Zeki faktörünü de düşününce karamsarlığa kapılmıyor değilim. Olcay-Zeki mücadelesi maçı belirleyebilir.

11 tahminin;

-----------------------------------------Onur--------------------------------------

---Zeki----------------Aykut(Giray)----------------Mustafa----------Olcan------

------------------------------Aykut-------------------------------------------------
-----------------------------------------------------Colman------------------------

------Volkan-------------------------Adrian----------------------------Malouda--

-------------------------------------Henrique-------------------------------------

TSezgin61
18.08.2013, 11:57
Yusuf solbek oynayamazmi?

Yunus Emre SEYHAN
18.08.2013, 11:58
Deplasmandayken Beşiktaş'a şansımız tutuyor son yıllarda.

İşte Beşiktaş ile deplasmanda oynadığımız ligde ki son 9 maç

Sezon 2012-13 Beşiktaş 1 TRABZONSPOR 1
sezon 2011-12 Beşiktaş 1 TRABZONSPOR 2
sezon 2011-12 Beşiktaş 1 TRABZONSPOR 1 (SÜPERFİNAL)
sezon 2010-11 Beşiktaş 1 TRABZONSPOR 2
sezon 2009-10 Beşiktaş 0 TRABZONSPOR 0
sezon 2008-09 Beşiktaş 1 TRABZONSPOR 1
sezon 2007-08 Beşiktaş 3 TRABZONSPOR 0
sezon 2006-07 Beşiktaş 2 TRABZONSPOR 3
sezon 2005-06 Beşiktaş 0 TRABZONSPOR 1

Son 9 maçta sadece 1 kez yenilmişiz. Son 6 maçta yenilgi yüzü görmemişiz :)

Berkan
18.08.2013, 12:04
8. şampiyonluğumuzun ilk maçı olacak inşallah.

Erman Aydın
18.08.2013, 12:05
http://www.youtube.com/watch?v=nFkXotxHQ_c

Anıl C
18.08.2013, 12:06
umitliyim bende ama oyuncular hirsli, tempolu, baskili top oynamiyodu
savruklardi sahada
bunlari yaparsak bjkyi sileriz sahadan

krdnz
18.08.2013, 12:14
Hiçbirşeye değilde bu sene İstiklal yürüyüşü yapamadık ona üzülüyorum.

İnönünün yıkılması iyi olmadı.

Cihad Varlı
18.08.2013, 12:17
Alınacak üç puan takıma çok şey katacak. Üç puandan fazlası..

Ogün YAZICI
18.08.2013, 12:32
beşiktaşı inönü'de 2-1 yendiğimiz son maçta volkan trabzonsporda benim gördüğüm en iyi maçını oynamıştı.yanılmıyorsam karşısında yine ersan gülüm vardı...

Mert'
18.08.2013, 12:33
Bakalım Zeki kimden jeneriklik çalım yiyecek

Cihad Varlı
18.08.2013, 12:35
Beşiktaş'ın kadrosu kesinlikle bizden üstün değil.

Cihad Varlı
18.08.2013, 12:36
Beyaz forma giyeceğiz.

Volkan
18.08.2013, 12:36
takım oynuyla gecilmicek takım yoktur oyumcular aklını kullanırsa rahatlıkla bu macı alırlar

Soner Albayrak
18.08.2013, 12:59
Zeki kesin hata yapar fikri mevcut genel anlamda. Asıl sorunlu bölge orta saha ve göbek kısmı. Orta sahada dirençsiz bir takımız Zokora'nın oynaması gerekli. Pek ümitli değilim açıkçası maç için yine de belli olmaz.

Mustafa ÖZDEMİR
18.08.2013, 13:04
Beyaz forma giyeceğiz.

her zamanki gibi...

se_mah
18.08.2013, 13:10
Beşiktaş bizi harcayacakmış gibi duruyor. İnşallah Zeki yerine Bosignwa hazır olur da oynar yoksa işimiz zor..

fark yeriz

millet hayal görüyor kadro karşılaştırmları yapıyorum bjk bizden çok üstün biz transfer yapmadık maç sonunda bizim transfer yerine show yaptığımız ortaya çıkacak biz show yapıyoruz adamların savunması bana göre kötü kalu uche +gekas alsaydık bu savunmayı resmen döverdik biz ne yaptık koca hiç huckinson aldlar bizden iyi olan orta sahaları daha iyi oldu daha sağlam oldu sağ ileri gökhan töre yi aldılar bizim volkandan üstün kaleye tolga geçti onurdan eksiği yok enaramoyu almeida alternatifi aldılar henriqeden iyi golcü santrafor arkasında fernandes var oynarsa sahada ne zokora ne aykut ne colman ne adrian kalır bilmiyorum ne derseniz deyin bence bize mucize gerek oda colman bosingwa malouda adrian olcan volkan mükemmele yakın oynamalı ben hiç sanmıyorum

hele hele sahaya zeki aykut kadir vs ile çıkarsa yandı gülüm keten helva...........

Zeki ile oynayacagima sag beksiz oynarim daha iyi. Hic degilse Zekinin yanlis pas tercihlerinden kurtulmus oluruz. Zeki son dönemde en sisirilmis futbolcu.

Maca gelince gecen sezon buralarda övülen Bjk takimi bizi iki macta yenemedi. Bjk bakalim gecen sezon ki gaz ve cosku ile oynayabilecek mi? Hazirlik maclarinda pek iyi degildi. Bizim ise en azindan gecen seneye göre en azindan biraz hirs, cosku, pres ve tempo bekliyorum. Hayirlisi üc ihtimalli mac.

Yazarken yine gecen sezon inönü de ki macta Zekinin halini hatirladikca tüylerim diken diken oluyor.

gökhan töre eğer formdaysa ve oynarsa sol bekten yardırır gider o kanattan 1 gol yeriz... sağ beke kazık diksek daha fazla katkı yapar ama zeki var yani karşısındada hızlı bir olcay olacağına göre ordanda 2 gol yesek ilk yarı 3-0....

ikinci yarı bjk ceza alanında bir karambol olur henrique boş kaleye bırakır 3-1 olur, sonra fernandez 70. dakkalarda felan sol çaprazdan duran top kullanır içeri keser sivok vurur kafayı 4-1 olur...

son dakkada oğuzhan ara pası atar pektemek kaleciyle karşı karşıya kalır onur küfür ede ede kaleyi boşaltır pektemek şaşkın bakışlar arasında topu boş kaleye bırakır 5-1 yeniliriz.

beşiktaşin sol açığının yıldız olacağı maçtır.

TRABZONSPOR İLK KEZ KANTARA ÇIKIYOR..

Beşiktaş - Trabzonspor maçı son derece kritik ve önemli bir mücadeledir..Yönetimin takım üzerinde yaptığı operasyonların nasıl sonuçlar verdiğini ilk kez somut şekilde göreceğiz.Trabzonspor ile ilgili görüşlerimi yazmıştım, geçen yılın kadrosu aynen duruyor..

Geçen yıl bu takımın üzerinde Bordo - Mavili Trabzonspor forması olmasa %100 küme düşerlerdi.. Bu yıl doğru düzgün takım kuramassak formada kurtarmaz..

Skor tahminim 4-1, 3-0, 5-2 gibi farklı mağlubiyet..Galip gelirsek büyük başarı olur..

Trabzonspor eğer 2-1, 1-0 yenilirse, bundan ciddi zarar görürüz..

Yenileneceksek farklı yenilelim takke düşsün kel görünsün..

Trabzonspor 8 kişi kapalı savunma oynarsa çok fark olmayacağını düşünüyorum..O zaman 1-0,2-1 falan biter..

Zekiyle olmaz. O kanat otoban olur.

gol yersek aykut akgün veya mustafa yumlu'nun yaptığı faul sonrası duran toptan olur...başka türlü gol atamaz beşiktaş...

Hoca ilk yarıyı çıkaramayacağı için problem yok ben eleştiri mi yaparım...

Aralığı bekliyorum ben...

Geçen seneki küme düşmekten zor kurtulan kadrodan sadece bir değişiklikle sahadayız, o da hazır olup olmadığı tartışmalı Maluda. Ayrıca geçen seneki kadroda bile yedek olan Zeki sağ bek, Aykut orta sahada. Geçen sezonun ikinci yarısında en çok gol yiyen en az gol atan takım işbaşında yani!
Değişik bir şeyler bekleyenlere şaşırıyorum, her şey aynıysa sonuç da aynı olur. Bu seneki mücadele alanımızı Maluda, Bosingwa ve alınabilecek bir forvet belirleyecek. Ya geçen seneki heyecana!! Devam ya da üst sıralarda yalancı pehlivanlık.
Açıkçası Zeki ve Aykut ısrarı ile Bamba'yı istiyorum diyememesi hoca hakkında beklentimi bayağı düşürdü.

;1919270293']Bakalım Zeki kimden jeneriklik çalım yiyecek
:)

kopeli
18.08.2013, 13:14
Bjk'nin sol kanatı cok yumusak kalıyor.Olcay ve G.Süzen ofansif karakterli oyuncular olup defansif olarak kötüler.

Sağ kanatımızı cok iyi kullanmalıyız dicem ama Volkan ve Zeki ilemi :(

cakalkerem
18.08.2013, 13:21
bence bjk nin kadrosu bizden daha kaliteli.....bakalım maçta göreceğiz....eğer minsk teki gibi silik oynarsak adamlar siler bizi sahadan

kopeli
18.08.2013, 13:23
bence bjk nin kadrosu bizden daha kaliteli.....bakalım maçta göreceğiz....eğer minsk teki gibi silik oynarsak adamlar siler bizi sahadan

Bjk sahadan takım silecek takım degil :)

Rize macında gördük Bjk'yi,resmen kaos futbolu oynuyorlar.

Tayfun
18.08.2013, 13:26
Orta alanda Fernandes bjk'nin hücum yükünü çekiyor, top kullandırmamak lazım. Kimle marke edilecek merak ediyorum :)

Duran toplarda Franco tehlike yaratabilir.

Bizim gibi onların da sol bek sıkıntısı var.

En fazla beraberlik çıkarırız tahminimce .

ozturk
18.08.2013, 13:32
:)

Biraz erken değil mi :) Maç bitseydi. Ben de çok umutlu değilim maçtan

Bu yıl işimiz zor bence. Bütün takımlar kaliteli. Kadroları çok iyi.

İyi bir forvet, sol bek ve orta sahaya ihtiyaç var.

selcuk
18.08.2013, 13:33
nezaman bukadar karamsar olsagik maci kazaniyoruz

böyle devam arkadaslar
böyle giderse aksamin starlari zekiyle henri

yorumsuz6117
18.08.2013, 13:35
Beşiktaş'ın kadrosu kesinlikle bizden üstün değil.

bjknin kadro bizden kat kat üstün.. Bizim kadro ligin en kötü kadrolarından..

ibrahim
18.08.2013, 13:38
Ezeceğiz!

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Cihad Varlı
18.08.2013, 13:40

Kat kat hemde. :) Eyvallah..

tturkmen
18.08.2013, 13:40
Beşiktaşın kadro kalitesi bizden iyi olmasına rağmen şu an takım olarak hazır değiller. Eğer sağ ve sol bek hatalarımız olmazsa maçı kazanırız. Ama ben sağ ve sol bek hatalarımızdan dolayı maçı kaybedeceğimizi düşünüyorum.

Alihan Ertürk
18.08.2013, 13:43
Garip ama kazanacağımızı düşünüyorum. :) Umarım Malouda forvet oynar Henri'nin yerine.

outlaws61
18.08.2013, 13:44

Ya yuh arkadaş valla yuh billahi yuh..

Ama tek tek yüzünüze çarpıcam şimdi

Onur ?? Var mı daha iyisi ?

Bosingwa ?? Daha kaliteli bir sağ bek var mı ?

Aykut ?? Yerli stoperler arasında ilk 3 garanti ??

Giray ?? Son dönemdeki hastalık vs vs saymazsak yerli olarak iyi bir stoper ?

Sol bek yok zaten.

Colman ?? Şuan Türkiye'de hangi takım istemez ???

Aykut/Zokora ?? İkisini bir yazıyorum aynı özellikli oyuncu lig için gayet yeterli

Olcan ?? Yorum yapmıyorum bana bir sol açık söyleyin ligde üst düzey

Volkan ?? Performansı düşük olabilir kalitesi tartışılmaz

Adrian ?? Gs ve Fb'den başka hangi takım istemez ?

Malouda ?? Ligin en kötü oyuncusu net

Henrique ?? Sakatlıktan sonra bu sezon toparlanacağını düşündüğüm adam. Beklentim yüksek

daha da uzar gider ama siz anlamazsınız..

Takımınızı küçük görmekten vazgeçin

Necmettin ALTUNTAŞ
18.08.2013, 13:44
Ezeceğiz!

Aşırı iyimsersin İbrahim.Ezmeyi bırak inşallah yeneriz.Bu arada 2000.yorumumu yazıp dalya dedim.Umarım ki bugün 2000. golümüzü atıp galip geliriz.

ALDENİRO
18.08.2013, 13:48
Maç 2-2 biter

kopeli

bizden iyi kadroları var ama cokta ucuk bir kadroları yok.

iyi bir mücadele ile kadro farkını kapatabiliriz.

se_mah
Biraz erken değil mi :) Maç bitseydi. Ben de çok umutlu değilim maçtan

Bu yıl işimiz zor bence. Bütün takımlar kaliteli. Kadroları çok iyi.

İyi bir forvet, sol bek ve orta sahaya ihtiyaç var.

evet bende aynı şeyi düşünüyorum, olumlu ya da olumsuz bu kadar "net" konuşabilmek için biraz erken :)

çok net olumsuzları alıntıladım, ama çok net olumlularıda alıntılasaymışım iyi olurdu :)

tturkmen
18.08.2013, 13:49

Sol bek yok zaten.

Aykut/Zokora ?? İkisini bir yazıyorum aynı özellikli oyuncu lig için gayet yeterli

Henrique ?? Sakatlıktan sonra bu sezon toparlanacağını düşündüğüm adam. Beklentim yüksek

Vallahi renktaş çok iyimsersin. Bu akşam Bosingwa oynamayacak. Colman formsuz Volkan kendi kendine çalım atıyor. Olcan tek kişilik oynuyor yani bencil ayrıca ortaları da tirübüne gönderiyor. Sağ bek sol bek ne olacak bu akşam merak ediyorum.

Ogün YAZICI
18.08.2013, 13:52
Vallahi renktaş çok iyimsersin. Bu akşam Bosingwa oynamayacak. Colman formsuz Volkan kendi kendine çalım atıyor. Olcan tek kişilik oynuyor yani bencil ayrıca ortaları da tirübüne gönderiyor. Sağ bek sol bek ne olacak bu akşam merak ediyorum.

renktaş sen de çok karamsarsın.sağ bek ve sol bek konusunda haklısın.diğer bölgeleri abartmışsın.beşiktaşın kanatları volkan ve olcandan kaliteli değil.

Çetocan
18.08.2013, 13:54
Kontra ataklarda bulacagimiz gollerle maçı kazanabiliriz

TSelif
18.08.2013, 13:56
Düne kadar çekingendim bugün nedense bi güven geldi takımıma karşı. İnanıyorum ben şikeci bjkîn temiz kalecisini en az 2 kere mağlup edeceğiz :)
Haydi TRABZON'um her vurduğun gol olsun .. O rezil olsun ilk maçında

angraf
18.08.2013, 13:57
tahmini 2-0 yeneriz.

F. Yıldırım
18.08.2013, 13:57
Yine diyorum 3-1 alacağız. 3 puan hayırlı olsun.

Jester
18.08.2013, 14:00
Bjk maçına beyaz formayla çıkmak hangi sivri zekalının fikri acaba?
Adamlar muhtemelen siyah formayla çıkacaklar...

Yunus Emre SEYHAN
18.08.2013, 14:01
http://fotocdncube.gazetevatan.com/newpics/news/020820131244217920920_2.jpg

Erman Aydın
18.08.2013, 14:03
en fazla 1 tane atar, maksimum da 2 gol yeriz, belki 1-0 galip gelebiliriz. :D

Eto'o
18.08.2013, 14:05
http://fotocdncube.gazetevatan.com/newpics/news/020820131244217920920_2.jpg

bi gol bi asist mactan sonra burdayim ;)

drose61
18.08.2013, 14:06

Sol bek yok zaten.

onur konusunda tamamen haklisin. bosingwa sakat. Belki bir de olcan girer bjk'nin 11'ine. bir onlardan bizim 11'e girecek adamlara bak;

sivok-oguzhan-fernandes-olcay - pektemek-atiba

su yazdigim adamlarin hepsi direkt ilk 11 iynar bize gelse.

maç kadroyla kazanilmiyor tabi, hem sansimiz da tutuyor bjk'ye ben pek kötü sonuc beklemiyorum ama maalesef kadroları bizden iyi.

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bahadır2561
18.08.2013, 14:13
En kotu ihtimalle tek farkla yeneriz
Şikecileri neden bu kadar buyutuyorsunuz anlamiyorum

hyasin61
18.08.2013, 14:23
Bjk'ı göbekten delmek zor mutlak suretle kanatlara yaymak lazım oyunu bu anlamada kanatlarda oynayacak oyuncuların tercihi maçın gidişatında önemli bir rol oynayacak

Mustafa Hazıroğlu
18.08.2013, 14:26
onur konusunda tamamen haklisin. bosingwa sakat. Belki bir de olcan girer bjk'nin 11'ine. bir onlardan bizim 11'e girecek adamlara bak;

sivok-oguzhan-fernandes-olcay - pektemek-atiba

su yazdigim adamlarin hepsi direkt ilk 11 iynar bize gelse.

maç kadroyla kazanilmiyor tabi, hem sansimiz da tutuyor bjk'ye ben pek kötü sonuc beklemiyorum ama maalesef kadroları bizden iyi.

Olcay'ı Ptt'de oynatmam

drose61
18.08.2013, 14:33
Olcay'ı Ptt'de oynatmam

bakış açısı ne diyeyim :)

süper ligde büyük takımda kanat forvet 12 gol atmış, ptt'de oynamaz diyorsun.

neyse, vurdugumuz gol olsun akşam

Erman Aydın
18.08.2013, 14:36
bosingwa istanbula götürüldü mü

memmedaga
18.08.2013, 14:37
kadiri kadroya almamis hoca amotorce bi hareket ya sakatlanirsa artik kim oyayacaksa. mra ve iho dan aldigim sinyaller git gide kotulesiyor .insallah toparlar ikiside

Alemdar61
18.08.2013, 14:37
KONYAPOR: 3 FENERBAHÇE: 2...

Beşiktaş maçı öncesi olabilecek en kötü şey Konyaspor'un Fenerbahçe karşısındaki galibiyeti olurdu...Maalesef Konyaspor galip geldi..Bu maçın bizde yaratacağı rehavet dışında anlamı şudur;

1- Fenerbahçe takımını halen rakip gören bir gurup Trabzonspor taraftarı, "onlar yenildi bizde yenildik kaybedilen bir şey yok" der ve yola devam edilir..
2- Trabzonspor Yönetiminin Beşiktaş karşısında alınacak bir mağlubiyet sonrası aklı başına gelmez, uyumaya devam ederler..
3- Solbek ve Santrafor transferleri ile takımın kafaya oynayacağını sanan taraftar kitlesi bu mağlubiyeti umursamaz yapılan 2 kıytırık transfer sonrası takıma zaman verilir, ligin 6. haftasında ligin dibine demir atılır..
4- Küme düşmesi muhtemel takımlardan birisi olan Trabzonspor'un rakiplerinden biriside Konyaspor'du..3 Haftada alacakları 6-7 puan onların elini kuvvetlendirir Trabzonspor'un elini zayıflatır..Rakip Fenerbahçe değildir Konyaspor'dur..

Sonuç: Galip gelemeyeceksek ve Trabzonspor yenilecekse mutlaka farklı yenilmelidir..2-1,1-0 gibi mağlubiyetler önemsenmeyeceği için Trabzonspor'u ilerleyen haftalarda çok kötü noktalara getirir.

OFLU
18.08.2013, 14:38
Zeki Yavruyla olmaaaaaaaaaazzzzzz!!! O bölgede başka biri oynamalı

Yiğit Gayretli
18.08.2013, 14:39
Tek umudum bjk'nin top oynamaya çalışması. Yoksa çok kısır bir maç olur ve pozisyon bulmakta çok zorlanırız.

SerhatKurt
18.08.2013, 14:42
Stada gitmeyi düşünen var mı hiç?

drose61
18.08.2013, 14:43
Tek umudum bjk'nin top oynamaya çalışması. Yoksa çok kısır bir maç olur ve pozisyon bulmakta çok zorlanırız.

aynen. bjk atak oynarsa sansimiz daha cok. Eğer onlar da kapalı oynarsa duran toptan filan atıp alırlar maci. atak oynarlarsa kontradan filan atariz gol.

Ancak hazırlık maçlarından gördüğüm kadariyla onlar da önceliği savunmaya verecek.

bahadır2561
18.08.2013, 14:46
------------Onur--------------

Zeki-----Yumlu----Aykut-------Olcan--

Volkan---Aykut---Colman--Maluoda---

---------------Adrian---------------

-------------Henrique---------------

Almeida ile Aykut Demir bire bir oynar
Aykut Akgun'de Fernandes'e yakin oynamaya calisir
Nacin kaderini de Volkan Sen belirler

Ahmet Demir
18.08.2013, 14:47
geçen seneki halimizle bile yenilmediğimizi düşününce umutlanıyorum ama yine de bu takımla hiçbir maçı rahat oynayamayacağımız kesin.

evonon
18.08.2013, 14:48
Takımın kalitesinin bir adet iyi golcü eksiği dışında iyi olduğunu düşünüyorum. Geçen seneki motivasyon ve takım olamama sorunu bu sene biraz aşılırsa kesinlikle daha iyi oluruz da Henrique yerine değil ama yanına iyi bir golcü olması şart. Bugün içinse düşüncem gerçekten baskılı ve takım gibi başlarsak yeneriz ama herkes ayrı telden oynarsa yine aynı son olur. Olcan ve Volkan'ın ne kadar takım için oynadıkları maç içinde çok şey değiştirir bence

Mert'
18.08.2013, 14:49
girayin ağrıları varmiş insallah aykut demir oynar

Yasin Altuntas
18.08.2013, 14:53
BJK'nin kadrosu bizden kesinlikle üstün degil. Medyanin Istanbul oyuncularini sisirmelerine bakiyorum bizde yavas yavas kanmaya basladik.

ccd6167
18.08.2013, 14:55
hiç buyuk takım hüviyetine kapılarak haldur huldur top oynmaya gerek yok.ligin başı.kontorllu oynamak da fayda var..ortasahada pres yapmak sart top bizde kalmalı hep..

bosingwa....aykut..mustafa...zoko....

yusuf......aykut......soner......olcan

.................malouda

.................henrique

olcan yusuf henrique 3 nu malouda soner iyi besler

cok pozisyona gircez ama kaçırcaz gibi.

F. Yıldırım
18.08.2013, 14:58

Beşiktaş maçı öncesi olabilecek en kötü şey Konyaspor'un Fenerbahçe karşısındaki galibiyeti olurdu...Maalesef Konyaspor galip geldi..Bu maçın bizde yaratacağı rehavet dışında anlamı şudur;

1- Fenerbahçe takımını halen rakip gören bir gurup Trabzonspor taraftarı, "onlar yenildi bizde yenildik kaybedilen bir şey yok" der ve yola devam edilir..
2- Trabzonspor Yönetiminin Beşiktaş karşısında alınacak bir mağlubiyet sonrası aklı başına gelmez, uyumaya devam ederler..
3- Solbek ve Santrafor transferleri ile takımın kafaya oynayacağını sanan taraftar kitlesi bu mağlubiyeti umursamaz yapılan 2 kıytırık transfer sonrası takıma zaman verilir, ligin 6. haftasında ligin dibine demir atılır..
4- Küme düşmesi muhtemel takımlardan birisi olan Trabzonspor'un rakiplerinden biriside Konyaspor'du..3 Haftada alacakları 6-7 puan onların elini kuvvetlendirir Trabzonspor'un elini zayıflatır..Rakip Fenerbahçe değildir Konyaspor'dur..

Sonuç: Galip gelemeyeceksek ve Trabzonspor yenilecekse mutlaka farklı yenilmelidir..2-1,1-0 gibi mağlubiyetler önemsenmeyeceği için Trabzonspor'u ilerleyen haftalarda çok kötü noktalara getirir.

Efsane geri döndü:)

Mustafa'
18.08.2013, 14:59
zekiden sürpriz bir performans bekliyorum maç sonunda burdayım :D

Ustaalioğlu
18.08.2013, 15:02

Sen git küçük takım tut büyük takım taraftarı olmak ayrı meziyet ister.

melekcilingir
18.08.2013, 15:02
Kafama esti, biletimi aldım. Bordo Mavi formamla maçtayım akşam.

Mert'
18.08.2013, 15:03

Yav hehe

Emre GÜRDAL
18.08.2013, 15:06
ŞuanNda kocaeli golcuk ilcesinde bjk li taraftarlr toplanmis stada harekt edeckler...iclernde arkadslarim var...benide davet ettiler ama olay cikar gelme diolar....

F. Yıldırım
18.08.2013, 15:07
ŞuanNda kocaeli golcuk ilcesinde bjk li taraftarlr toplanmis stada harekt edeckler...iclernde arkadslarim var...benide davet ettiler ama olay cikar gelme diolar....

Haklılar yenilgiden sonra bjkliler kesin olay çıkaracak:)

must61
18.08.2013, 15:08

Hakaret içeren mesaj değil de nedir bu.Yada fazlasıyla tahrik edici değil mi ?

Rüzgarın Kızı
hani kuru ekmek yerken köfte hayal edersin ya :) Bu akşam Henrique de öyle bizim için :D 0-2 olsunnn, Aminnnn :)

melekcilingir

Olay cikmayacak merak etme. Baskanin aralarinda oturacak olmasi ve diger istanbul takimlarinin da tezahurat yasalarina tepki olarak kendi formalariyla maca gelecek olmalari ve bu macin ligin ilk maci olmasi vs. bir de tabi olimpiyat stadinin sehrin coook disinda olmasi gibi nedenlerle, ortam guvenli. ben birkac dakika once dogu tribununden biletimi aldim.

TSdepare
18.08.2013, 15:14
Vurup devireceğiz devrim başlıyor bugün..!

hyasin61
18.08.2013, 15:17
Alemdar için beste yapalım adı da yav hehe olsun :)

cakir28
18.08.2013, 15:37
Bende Stadta olacayim. ;)

yatara
18.08.2013, 15:47
Haydi Trabzonsporum Allah Yardimcimiz olsun, Vira Bismillah !!!

2-1 Aliriz tahminim bu yönde :)

alper*
18.08.2013, 15:49
Bu maç için ilk 11 tahmini olan var mı?

yatara
18.08.2013, 15:50

ne diyon sen aga gizli bjk sempastisimi var sende?

must61
18.08.2013, 15:52
onur
zeki-aykut-yumlu-olcan
----colman--aykut-----
--volkan---adrian---malouda
-------henrique--------

şeklinde çıkarız muhtemelen.fazla alternatifimiz yok zaten

Mert'
18.08.2013, 15:53
Aykut Demir oynar umarım Giray oynamasın.

odyseuys
18.08.2013, 15:54

tuhaf bir bakış açın var ama kendi içinde tutarlısın. yalnız eksiklerin var. senin de istediğin gibi bu maçı farklı kaybetmemiz durumunda takım ne kazanacak onu da açsan biraz. farklı kaybetmemizi bu kadar istediğine göre olası hezimeti hayra vesile olarak görüyorsun. nasıl bir hayır çıkacak bu şerden biraz açar mısın?

DeAgLeMaNyAq
18.08.2013, 16:04
Malouda 11'de başlar ve çok başarılı bir performans sergilemezse ikinci yarı oyundan alınabilir...

alper*
18.08.2013, 16:05
Doğru.

Sefa Alış
18.08.2013, 16:09
çarşıya bir destek pankartı hazırlanıp gönderilebilirdi :)
siyaset olmayacak diyor birileri tribünlerde, dün Konya maçında Mursiye selam pankartları açıldı onlar nasıl girdi tribüne? çarşının pankartları tek tek kontrol ediliyormuş, siyasi bir şey çıkmasın diye

hyasin61
18.08.2013, 16:09
Onur
zeki-aykut-yumlu-yusuf
colman-aykut
volkan-malouda-olcan
henrique

akin0834
18.08.2013, 16:14
bjk nin sol bek inde ersan oynucak .. kesinlikle oranın adamı deil . uzun boylu ve beklerde aranan hızlılık onda yok . kanat oyuncularımız bu bölgeyi kullanırsa macın yıldızı olurlar . volkan mesela . hiç sevmesemde macın yıldızı

drose61
18.08.2013, 16:31
Kafama esti, biletimi aldım. Bordo Mavi formamla maçtayım akşam.

renkdaş sıkıntı çıkmasın? maça git de, forma olayını bir daha düşün bence.

Bizim stada bjk forması ile gelse adamlar ne tepki veririz? bir de karambole 2-3 fark atarsak çok saralar sana.

Ömer SEVİNÇ
18.08.2013, 16:38
Ben de statta olacağım ama forma giyemem tabi. Giyeceksem başkana yakın olmam lazım ki yamuk bir durumda indirsin saldırganı:)

Ogün YAZICI
18.08.2013, 16:42
yusuf bugün şans bulacak gibi gözüküyor...olcan malouda ikilisi 90 dk oynamayacağına göre...

drose61
18.08.2013, 16:43
Ben de statta olacağım ama forma giyemem tabi. Giyeceksem başkana yakın olmam lazım ki yamuk bir durumda indirsin saldırganı:)

keşke su sacma yasak olmasaydı da bir kale arkasını komple bize verirlerdi. 15 bin kişi giderdik en az. bjklilerle beraber 60-70 bin kişi cok güzel ortam olurdu. futbol atmosferi olusurdu en azından. simdi 40 bin civarında insan olur.

fatihertürk
18.08.2013, 16:51
kale araksı bilet kaldımı acaba bilgisi olan varmı

hodlu
18.08.2013, 16:56
Takımda sol-bek yok. Tek alternatif Kadir Keleş o da kadroya alınmamış. Umarım yetki sahipleri ne yaptıklarının farkındadırlar...

Doğukan Uçan
18.08.2013, 16:56
ben maça gidecem 3 kişiyiz şuan doğu üst tribününden :D

ibrahim
18.08.2013, 16:57
Furacağuz!

Antonio
18.08.2013, 17:00
edriyından gol bekliyorum henrique den gol beklemek sahrada kutup ayısıyla karşılaşma ihtimaline benziyor. :D

alper*
18.08.2013, 17:00
Gol atabileceğimizi düşünen var mı?

1 puan gayet iyi sonuç.

selcuk
18.08.2013, 17:01
edriyından gol bekliyorum henrique den gol beklemek sahrada kutup ayısıyla karşılaşma ihtimaline benziyor. :D

bu iydi

penguen deseydin belki okadar agir olmazdi

selcuk
18.08.2013, 17:02
Gol atabileceğimizi düşünen var mı?

1 puan gayet iyi sonuç.

5 gibi atariz
6 yemesek yeneriz

Yunus Emre SEYHAN
18.08.2013, 17:04
Sağ beki Zeki
Sol beki olmayan
Stoperi Mustafa Yumlu
Forveti Henrique
Ortasahasında Aykut Akgün olan takım
hiç bir 3 İstanbul takımından puan alamaz

yaranozlu
18.08.2013, 17:05
Volkanın oynadığı takımın kazanma şansı çok düşüktür. Bjk kazanır tahminimce, en iyi beraberlik. Volkan ve aykut tercihleriyle beni çok şaşırttı akçay. Aykut belki gelişir, volkandan bi cacık olmaz.

1461 maçını izliyorum, yine iyi gibiler. Bu senede üstlerde olurlar. Jebrin, gökhan, m.tiryaki, batuhan iyi oyuncular. Oktay, uğur ve göksu da iyi destekleyince iyi bir takım görüntüsü veriyor.

atomantcum
18.08.2013, 17:08
ben maça gidecem 3 kişiyiz şuan doğu üst tribününden :D

Biz de doğu üstte olacağız kuzenimle. Beşiktaşlı arkadaş da olacak yanımızda, hatta kuzenim dikkat çekmemek için beşiktaş tişörtü giyecek ama bordo mavi atkılarımızla orada olacağız.

Gol oldu mu ben her türlü coşarım kimse tutamaz.

titanic
18.08.2013, 17:11
hadi skor tahminlerimizi yazalım

bence 3-5

hasannuhoglu
18.08.2013, 17:14
arkadaşlar internette biletixin sitesindenmaça bilet satışı yok şu an..sebebini bilen var mı?

fatihertürk
18.08.2013, 17:15
maç günü internetten satış olmuyo

r9emre
18.08.2013, 17:30
Henrique şu maç hat trick yapsa bizim taraftarımız nasıl bir ikilemde kalır çok merak ediyorum. :D

melekcilingir
18.08.2013, 17:35
renkdaş sıkıntı çıkmasın? maça git de, forma olayını bir daha düşün bence.

Bizim stada bjk forması ile gelse adamlar ne tepki veririz? bir de karambole 2-3 fark atarsak çok saralar sana.

Statta forma giymek sorun olmaz da içeriye almayabilirler diye yanımda götüreceğim. Diğer İstanbul taraftarlari da destek için (bjk'yi diil, stat yasaklarına tepkiyi) formalariyla gelecekler. onlar tek tuk olur, ben de oyle...

Soner Albayrak
18.08.2013, 17:36
Bir gram heyecan yok bende..

Joacivil
18.08.2013, 17:39
Aykut Akgün bir maçla kaliteli ilan edildi genç diyorlar birde adam 25 yaşında 18 değil uyandırayım.

Kesinlikle Ts topçusu değil hele Soner varken o oynuyor ya hiç bir şey değişmez bizim takımda

drose61
18.08.2013, 17:43
kale araksı bilet kaldımı acaba bilgisi olan varmı

kale arkası bilet var daha, Doğu bitecek sanırım sadece

Fatih Özkan
18.08.2013, 17:48
Bir gram heyecan yok bende..

Aynen...

cakalkerem
18.08.2013, 17:58
bende yinemi sıkıntılar başlıyor diyorum kendi kendime...yaz ne güzeldi ...stressiz

Mert'
18.08.2013, 17:59
Batuhan kadroda mı?

Ali İhsan
18.08.2013, 17:59
Solbek kim oynayacak?

DeAgLeMaNyAq
18.08.2013, 18:04
;1919271157']Batuhan kadroda mı?

Kafilede ama kaleci İbrahim haricinde 2 kişi tribüne çıkacak. Bunlardan biri Emre ve Batuhan ikilisinden biri diğeri ise Abdulkadir olur diye tahmin ediyorum...

Travelair
18.08.2013, 18:05
Umarım felaket bir sonuç almayız. Defansımız çok zayıf, takım çok dağınık

gurcan_altan
18.08.2013, 18:05
1-2 skor tahminim

levent yıldırım
18.08.2013, 18:07
hiç çekinmiyorum beşiktaştan kazanacağımıza inanıyorum

Furkan Özdem
18.08.2013, 18:08
trt sporda eski bjk- Trabzonspor maçları var. Nostalji sevenler izleyebilir :)

Travelair
18.08.2013, 18:15
Bjk maçına beyaz formayla çıkmak hangi sivri zekalının fikri acaba?
Adamlar muhtemelen siyah formayla çıkacaklar...

Bizde sivri zekadan bol ne var?

arifemre
18.08.2013, 18:17
Bir saat once bjk li arkadas aradi. Bir bilet fazla var (sakaryadan) minibus tuttuk maca gelsene dedi.
Nasil gideyim, iki sira asagida bize kufredecekler nasil dayanacan ne keyif alacan?
Rakibin icinde mac nasil izliyorsunuz anlamiyorum

cakalkerem
18.08.2013, 18:17
herkes mi?

cihatöztürk
18.08.2013, 18:21
0-1 veya 1-2 skorlarıyla kazanırız diye düşünüyorum.

cakalkerem
18.08.2013, 18:25
lampart...ne taktı

Mustafa ÖZDEMİR
18.08.2013, 18:27
iyi başlarız inşallah .ama zor gibi...

Mert'
18.08.2013, 18:28
Kafilede ama kaleci İbrahim haricinde 2 kişi tribüne çıkacak. Bunlardan biri Emre ve Batuhan ikilisinden biri diğeri ise Abdulkadir olur diye tahmin ediyorum...

Abdülkadir niye tribüne çıkıyor ki?

titanic
18.08.2013, 18:29
;1919271198']Abdülkadir niye tribüne çıkıyor ki?

Çünkü kulübeden maç izlemekle tribünden maç izlemek arasında pek bir fark yok

E. Okan Bülbül
18.08.2013, 18:32
Abdül kadroda olur bence

Sefa
18.08.2013, 18:33
Çünkü kulübeden maç izlemekle tribünden maç izlemek arasında pek bir fark yok

Nasıl yok. Tribünden daha güzel.. :)

DeAgLeMaNyAq
18.08.2013, 18:35
BJK'de Pedro Franco tribüne çıkacakmış...

;1919271198']Abdülkadir niye tribüne çıkıyor ki?

Zokora çıkarsa adama eziyet çektirmek için kafileye alındığı anlamına gelir...

titanic
18.08.2013, 18:35
Nasıl yok. Tribünden daha güzel.. :)

o zaman dokunmayalım izlesin,belki de deplasmanda taraftar yasağını delmeye yönelik bir adım.Seninleyiz abdulkadir

İskender Çakmak
18.08.2013, 18:36
Ben kazanacağımızı düşünüyorum.

meseco
18.08.2013, 18:36
Bence 2-3 biter maç

Helvacı61
18.08.2013, 18:37
böyle bir maça santraforsuz çkıyoruz..ama ben şimdi küfür etsem ki bence bu yönetim aklınıza gelen en ağır küfürleri hak ediyor..ben ceza alırım o yüzden etmiyorum..ama bu maçtanda takımdan gol beklemiyorum..yazık ya adam bütün yazı mitinglerde siyasi yalamalıklarla geçirdi takımda santrafor yok..takımın en golcü oyuncusu 6 golle defans oyuncusu aykut demir ..bu adamların şerefi varsa bende adam değilim

titanic
18.08.2013, 18:38
Top oynayan taraf biz olacağız bu şimdiden belli gibi ama sonuç ne olur kestirmek zor, çünkü ne yaptığını bilmeden sahada dolaşan oyuncularımızın sayısız azımsanmayacak düzeyde

titanic
18.08.2013, 18:40
böyle bir maça santraforsuz çkıyoruz..ama ben şimdi küfür etsem ki bence bu yönetim aklınıza gelen en ağır küfürleri hak ediyor..ben ceza alırım o yüzden etmiyorum..ama bu maçtanda takımdan gol beklemiyorum..yazık ya adam bütün yazı mitinglerde siyasi yalamalıklarla geçirdi takımda santrafor yok..takımın en golcü oyuncusu 6 golle defans oyuncusu aykut demir ..bu adamların şerefi varsa bende adam değilim

Forvet olayı yönetimle ilgili değil, kadrodaki fazla elemanlardan kaynaklanıyor, önceki yönetim de adam gibi bir forvet transferi yapamadı,yivsyiri forvetleri elinden kaçırdı.Son yıllarda en büyük forvetimiz Burak yılmazdı,o da forvet bile değildi kanattan devşirmeydi

Hasan Habip Özbay
18.08.2013, 18:40
isteyen istediği kadar kızsın ama mustafa yumlu oynarsa banko mağlup oluruz hiç kızmayın ama oynamazsa kesin galibiz hatta yumlu oynar ise seyretmem bile maçtan sonra anlarsınız ne demek istediğimi yazık bu forma bu kadar ucuz değil

titanic
18.08.2013, 18:41
isteyen istediği kadar kızsın ama mustafa yumlu oynarsa banko mağlup oluruz hiç kızmayın ama oynamazsa kesin galibiz hatta yumlu oynar ise seyretmem bile maçtan sonra anlarsınız ne demek istediğimi yazık bu forma bu kadar ucuz değil

zeki giyiyorsa o da giysin.Hatta Olcan ve volkan şen den daha iyi taşıdığını düşünüyorum.Tabi sizin görüşünüz bu,haksız değilsiniz

Mert'
18.08.2013, 18:42
Forvet olayı yönetimle ilgili değil, kadrodaki fazla elemanlardan kaynaklanıyor, önceki yönetim de adam gibi bir forvet transferi yapamadı,yivsyiri forvetleri elinden kaçırdı.Son yıllarda en büyük forvetimiz Burak yılmazdı,o da forvet bile değildi kanattan devşirmeydi

Kadro yüzünden alamadılar yani bu kadar zamandır forveti ?

ibrahim
87den bi bjk Trabzonspor maçı gösterdiler. Herifler resmen Şenol Güneş yerdeyken topu ceza alanında dolandırdıktan sonra gol attılar. Hakemde baktı böm böm. O zamanlar normalmiydi bu tür şeyler? Boşunamı sövdüm yoksa haklımıyım sövmekle? :)

hanzale
1-3 maç bizim rahat olun maç sonu burdayım

titanic
18.08.2013, 18:43
;1919271220']Kadro yüzünden alamadılar yani bu kadar zamandır forveti ?

Ya şimdi takıma nbaktığında Emre var Batuhan var ve bunların ikisinin de ipi çekilmedi henüz,belli ki onlardan beklenti var.Yerli zaten hiçbir forvet bize faydalı olmaz,yabancı içinse eldekilerden birazı elden çıkarılmalı diye düşünüyorum.Bel ki ondandır

Mustafa'
18.08.2013, 18:44
adaşım atar bi kafa golü 2 yıl daha yan gelip yatar :D

titanic
18.08.2013, 18:44
[QUOTE=ibrahim;1919271221]87den bi bjk Trabzonspor maçı gösterdiler. Herifler resmen Şenol Güneş yerdeyken topu ceza alanında dolandırdıktan sonra gol attılar. Hakemde baktı böm böm. O zamanlar normalmiydi bu tür şeyler? Boşunamı sövdüm yoksa haklımıyım sövmekle? :)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2[/QUOTE

Haklsın renkdaş,eskiden bu tür hak yemeler daha kolay yapılırmış. Basın zaten sınırlı,duyulmazmış hatalar

Mert'
18.08.2013, 18:45
Ya şimdi takıma nbaktığında Emre var Batuhan var ve bunların ikisinin de ipi çekilmedi henüz,belli ki onlardan beklenti var.Yerli zaten hiçbir forvet bize faydalı olmaz,yabancı içinse eldekilerden birazı elden çıkarılmalı diye düşünüyorum.Bel ki ondandır

Öyle olsaydı Bosingwa yerine forvet gelirdi önce forvet kesinlikle beceriksizlikten bence.

Ayrıca Batuhandan beklentisi olan varsa bıraksın şimdiden futbol işini.

yaranozlu
18.08.2013, 18:45
Normalde minsk maçına ve bu maça giderdim ama kendimce hacıyı protesto ediyorum. O gidene kadar ben TVde izlicem maçları. Normalde maç günleri heyecan olur, bjk maçı olmasına rağmen 0 heyecan var. Hacı heyecanımı da almış maalesef.

titanic
18.08.2013, 18:46
;1919271227']Öyle olsaydı Bosingwa yerine forvet gelirdi önce forvet kesinlikle beceriksizlikten bence.

Ayrıca Batuhandan beklentisi olan varsa bıraksın şimdiden futbol işini.

Her neyse bakalım daha transfer bitmedi, İnsallah bu henriqe ye aldanılıp forvet arayışlarından vazgeçilmez.O formda bile olsa alternatif yok :(

cakalkerem
18.08.2013, 18:49
kesinlikle 3 sezondur forvet konusunda beceriksiz....

Numan Yerlikaya
18.08.2013, 18:53
0/0 a 10 tl bastım bakalım

Ha yenelim 10 tl umrumda değil :)

ibrahim
18.08.2013, 18:54
Haklsın renkdaş,eskiden bu tür hak yemeler daha kolay yapılırmış. Basın zaten sınırlı,duyulmazmış hatalar

Kamera basbaya çekti 40-50 saniye. Futbolcularda hiç bir şey olmamış gibi devam ettiler kale bomboşken. Sanki normalmiş gibi. Hak yemeye hiç benzemiyordu.

polatmu
18.08.2013, 18:57
1/3 içimden geçiyor bakalım umarım yanılmam...

Helvacı61
18.08.2013, 18:58
[QUOTE=titanic;1919271216]Forvet olayı yönetimle ilgili değil, kadrodaki fazla elemanlardan kaynaklanıyor, önceki yönetim de adam gibi bir forvet transferi yapamadı,yivsyiri forvetleri elinden kaçırdı.Son yıllarda en büyük forvetimiz Burak yılmazdı,o da forvet bile değildi kanattan devşirmeydi[/QUOTE
eski yönetim hata yaptı gitti..onu tartışmk faydasız ..ortada bir gerçek var oda eleştirilen yönetimin kurduğu takım hala sahada ..ve hiçbir değişiklik yok ..ama ben o takımı görmek istemiyorum..şu takıma bir santrafor almamak büyük bir aptallık ve iş bilmemezlik yönetim hangi Trabzonluluk duruşu ile bu akşam trübinde olacak merak ediyoruma..yalamalık yapıp sırtını siyasete dayadı santrafor almadı olay budur Erdoğan bayraktar girip golu atar Trabzonspor kazanır..İHO kadar gereksiz fuzuli bir adam görmedim..

brusveyn
18.08.2013, 18:58
cok zor mac olur kaybetmeyelim bana yeter

r9emre
18.08.2013, 19:01
1-1 ya da 0-0 biter. Tatsız, tuzsuz, pozisyonu bol olmayan bir maç bekliyorum.

İnanılmaz sivrilerek maçı koparan bir yıldız oyuncu olmazsa, maç beraber biter.

Berke6198
18.08.2013, 19:03
İnşallah kazanacağız.

Beşiktaş'a göre daha şanslı olduğumuz kanısındayım...

Sadettin_
18.08.2013, 19:04
ms2 dedim viskimi yudumluyorum

ANIL
18.08.2013, 19:06
50-55 bin bjk li olacakmış maçta.

Helvacı61
18.08.2013, 19:07
ms2 dedim viskimi yudumluyorum

bende vskymi yudumluyorum ama santraforsuz bu maç kazanılmaz

Emrah Akcagöz
18.08.2013, 19:11
50-55 bin bjk li olacakmış maçta.
Sallama haber.

F. Yıldırım
18.08.2013, 19:12
3-1 alacağız. Ilk dakikalarda gol bulursak daha farka gider:)

tristram
18.08.2013, 19:14
bazen dusunuyorum da sadri sener niye gitti ki?yeni yonetimin yaptigi olay nedir..
kaldi ki sadri sener ve tolunay hoca kalsaydi daha iyi transferler yaparlardi..hic kimseye degil ama mustafa hoca'ya yazik olacak..adamin vur ensesine al ekmegini..gecen sene ki kadroya mahkum edildi..haci egolarini tatmin etmek ve akpye calismak icin baskan oldu resmen..

okan6161
18.08.2013, 19:15
Kadro ne olucak ki bence böyle çıkar

-------------onur------------

zeki-----giray--aykut-----olcan

---------colman--aykut----

volkan----adrian----maluda--

----------henriqe-----

Ufuk Turgut
18.08.2013, 19:18
stat bence 20 bını gecmez..tahmınım bu yonde

Arda'
18.08.2013, 19:20
Berabere biter

Hüseyin Çümen
18.08.2013, 19:22
stat bence 20 bını gecmez..tahmınım bu yonde guyya bejeke li bi arkadasim bilet aliyordu cuma gunu 48bin satis vardi dedi

drose61
18.08.2013, 19:22
stat bence 20 bını gecmez..tahmınım bu yonde

En az 35-40 bin olur.

Zaten kasımpaşa kombinesine çift biletleri var. oradan 20 bin kişi olur.

20 bin de bilet satılmış olsa, (3-5 bini bizden olur :) ) 40 bin civarı olur.

fteotdgs
18.08.2013, 19:27
87den bi bjk Trabzonspor maçı gösterdiler. Herifler resmen Şenol Güneş yerdeyken topu ceza alanında dolandırdıktan sonra gol attılar. Hakemde baktı böm böm. O zamanlar normalmiydi bu tür şeyler? Boşunamı sövdüm yoksa haklımıyım sövmekle? :)

O pozisyonu hatırlıyorum. Güneş bayağı uzun bir süre yerde yatmıştı. Hakem tüm o süre boyunca onca uyarıya rağmen numara yapıyor gerekçesi ile oyunu durdurmamıştı. Inanamamıştım olana. Yalnız 87-88 sezonu ben lise 1'deydim. Aklımda daha önce olmuş diye kalmış bu maç. 86-87 sezonu ikinci yarısında oynanmış olması daha olası.

titanic
18.08.2013, 19:28
30000 civarında bilet bugün öğleye kadar satılmıstı.Kombineler de dahil olsa bile 40000 in altına düşmeyeceğini düşünüyorum

Furkan Özdem
18.08.2013, 19:33
Kadro ne olucak ki bence böyle çıkar

-------------onur------------

zeki-----giray--aykut-----olcan

---------colman--aykut----

volkan----adrian----maluda--

----------henriqe-----

Aykut dışında ben de 11in böyle olacağını düşünüyorum. Hoca Mustafa-Giray ikilisini bozmayacaktır bence...

DeAgLeMaNyAq
18.08.2013, 19:37
Arkadaş şu an stadda Doğu'nun büyük kısmı, Güney'in ise yarısı dolmuş. Batı ise çok boşmuş. Tabii maça daha 2 saat var. Bence 40 bin civarında seyirci olur...

titanic
Öğretmenlerin despot, polislerin sert insanların hoşgörüsüz olduğu yıllarmıs seksenli yıllar, Hakem de demekki öyleymiş,şenol hoca mevzusunda

Can
Kanatlardan yüklenip duracaklar.. Ama yeneceğimizi düşünüyorum..

E. Okan Bülbül
18.08.2013, 19:38
Mustafa 2 tane Giray eder ama 2si toplasan 1 stoper etmez.Denklemi çözünüz :D

Furkan Özdem
18.08.2013, 19:40
Ligin ilk maçına bu kadar sorunlu giren başka bir takım var mıdır acaba?

Tuğrul
18.08.2013, 19:41
Zeki Yavru'nun sol bek. Aykut Demir'in sağ bek yapıldığı zorlama ve yanlış bir tercih umarım olmaz.
Celustka gibi yetenekleri kısıtlı ve oyun bilgisi düşük bir adamın sol bek oynatıldığı mantalitede her türlü sürprize açık olmak lazım.

titanic
18.08.2013, 19:41
Mustafa 2 tane Giray eder ama 2si toplasan 1 stoper etmez.Denklemi çözünüz :D

bu durumda

mustafa= 2x Giray
giray+mustafa=3 giray
3 giray ( stoper

Mert'
18.08.2013, 19:48
Malouda 11 de mi acaba..

ANIL
18.08.2013, 19:56
Sallama haber.

haber1903 ün haberi

Kemal Öztel
18.08.2013, 20:00

calavera
18.08.2013, 20:01
Henrique nin bu macta golu var beyler, ona gore yazin ne yazicaksaniz.

F. Yıldırım
18.08.2013, 20:03
Henrique nin bu macta golu var beyler, ona gore yazin ne yazicaksaniz.

Hemde 2

Yok mu arttıran:)

ibrahim
18.08.2013, 20:03
Hemde 2

Yok mu arttıran:)

2 gol 1 asist

Yasin Altuntas
18.08.2013, 20:04

Ben en az 5 kere sakatlanarak doktoru cagirmasini bekliyorum...

artvints
18.08.2013, 20:05
barcelona yine paslaşarak kaleye girdi.hayat bunlara güzel..

Cafer Bulur
18.08.2013, 20:05
Kazanirsak tabiiki mükemmel olur ama kaybetmemek de cok önemli.

Böyle bir deplasmandan puanla dönersek bizim icin kazanc olur,kadromuzdaki eksiklere bakildiginda bu daha net bir sekilde görülür.

Derbi ve olimpiyat atmosteriyle takimin iyi bir direnc gösterecegini düsünüyorum,lakin gol atarmiyiz orasini bilemem.

Mert'
18.08.2013, 20:07
http://24.media.tumblr.com/c44d15e48ce15869aa1c532b5d541625/tumblr_mrq0453ohq1rjbduho2_1280.jpg
http://24.media.tumblr.com/8fc15db6cf75eef8093efe2b086fe725/tumblr_mrq0453ohq1rjbduho1_1280.jpg

Bunları asacaklarmış

F. Yıldırım
18.08.2013, 20:07
Olimpiyat denildi mi 3 puanı doğrudan hanemize yazsalar daha mantıklı olur.

EDIT: Ilk resimde 82 mi yazıyor??

ANIL
18.08.2013, 20:08
penaltı kazansak henrique gole çevirir diyen kaç kişi var!

F. Yıldırım
18.08.2013, 20:09
penaltı kazansak henrique gole çevirir diyen kaç kişi var!

Ben. Tolga ne zaman maç içinde penaltı kurtarmış:D

Jester
18.08.2013, 20:10
Malouda henüz hazır değil ama çok istekli.
Umarım kas sakatlığı yaşamaz.

Mert'
18.08.2013, 20:11
Penaltı olsa bile Henri mi atıyorki? Colman değilmi penaltıcı?