PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 1.Hafta | Beşiktaş 2 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15

fanatikdevri
19.08.2013, 01:24
:)) müsade almadan imza yaptık affola :))

Canın sağolsun kardeşim :)

Selçuk Demircioğlu
19.08.2013, 01:25
Onu bunu bırakında bu adrian neden oynamadı...

leons61
Sol açık oynayan sol bek oynayamaz mı ? Gayet mantıklı

dur arkadaş allah aşkına....bekle kanat aynı mı yani....iyi o zaman zekide sağ açık oynasın,volkanda sağ bek oynasın,hatta alan bile solbek oynayabilir o zaman,hatta c.ronaldo bile geriye çekilebilir bu mantıkla

weled
Bu takımda zeki alanzinho volkan gibi oyuncuların ilk 11 oynamaması gerektiğini anlamamız için kaç maç daha yapmamız lazım...

hyasin61
Arkadaslar MRA'nın sahada iyi sinyaller gördük açıklmasının nedeni Batuhan'ın 86'da Ts'nın ılk sutunu atmıs olması sınyal seviyesine acaba olumlu katkı yaptıgından mı hoca boyle bır acıklama yaptı

Emrah Akcagöz
Oynaması sıkıntı değil. Kötü de oynamadı ancak şu an en büyük hücum silahın Olcan. Sağbeke Zeki'yi güvenerek oynatabiliyorsan aynı şekil solbek için Kadir'e de güvenebilirsin. Ayrıca Batuhan forvet transferi yapılana kadar Henrique'den çok daha verimli olur.

tristram
19.08.2013, 01:26
kanalturk'te bir baskanin nasil sacmaladigini goruyoruz.arkadas bize ne kulupler birliginde yasananlardan..
yok o oyle demis yok bu soyle demis..bu konulari konusmak icin en az 20 kez tvye cikar mi bir adam.isin ilginci kimse
dikkati alip cikip cevap bile vermiyor..konunun ustunden iki ay gecti baskanin konustugu konulara bak..
beyler cok fena yan bastik..bu adamin baskan oldugu bu kulupten cacik olmaz..
ayrica secilmeden iki ay oncesinde akcay'a calismalarini yap demis..mustafa hoca fena calismis yalniz..transfer ettigi oyuncular-oynattigi oyun buyuk bir calismanin eseri oldugu cok belli.

Kemal Öztel
maçta colman çıkıp zokora girerken yenileceğimizi anlamıştım.. tamamen bir puan üzerine anlamsız bir değişiklik oldu.. madem illa colmanı çıkarıp mesaj vereceksin o zaman oyuna abdulkadir ya da soneri alda doğru bir mesaj ver.. sabotajcıyı çıkardın, diğer sabotajcıyı oyuna aldın.. ne anladın bu işten..

Olur mu hocam.Akçay için isim önemli değil.Hiç oynamamış taraftara sövdurmüş Zokora da bir toplasan 180 dk.oynamamasına rağmen 2 gol atan A.Kadir de bir..

haylaz
kufur etmeycem arkadas etmeyecem deliriyorum ama sovmeycem ulan volkan zeki alanzinho ki bu adami savunanlar vardi burda dusundukce deliriyorum bide bunlar futboldan anlarmis gibi geciniyor tobe tobe zokarayi nasil aldin 18 abdulkadiri nasil attin 18 den disari hicmi eti degerlerin yok mra o gordugun isik ne isigi bi biz anlayamadik

Bedri Sertkaya
aşağılık futbolcular bunlar.Hangilerimi!Zeki,volkan,yumlu alanzinho,colman!Bu aşağılık adamlarla başarı gelmez.Hele o uğursuz yumlu ile hiçbirşey beklemeyin.

bariskaratas
dur arkadaş allah aşkına....bekle kanat aynı mı yani....iyi o zaman zekide sağ açık oynasın,volkanda sağ bek oynasın,hatta alan bile solbek oynayabilir o zaman,hatta c.ronaldo bile geriye çekilebilir bu mantıkla

zeki hiç değilse orta yapar arada. önündekine çarptırmaz her topu

yüregimts
19.08.2013, 01:27
Arkadaşlar maç içinde Volkan la malouda arasında bişeyler geçti olayın içeriği nedir ?

fanatikdevri

Bu mantıkla henriqe stoper bile oynar nasıl mı önce ofansif ortasaha sonra defansif ortasaha sonrada stoper ulan bide bakmışsın onur yedek allahım çıldırmamak elde değil yediğimiz iki golde bek hatası

hyasin61
Hoca İncil'e yogunlasmıstı.3-4 haftaya kalmaz Kuran ve Dua'ya yoğunlaşır

Mustafa Umut
Batuhan'a da kimse laf atmasın bundan sonra. Adam en azından aldı döndü vurdu bişeler yaptı. %100 le oynadı en azından. 90 dk boyunca tek isabetli şutumuzu oyunda 5 dk kalan Batuhan attı..

zaferyıldız
Olcan iyi kotu takimi ileri taşıyordu
celu gidince o da gitti yani
150 bin euroya hahaaa

must61
19.08.2013, 01:28
Maçtan geldim şimdi.Ciddi bi pişmanlık yaşadım.

Alanzinho sağda Malouda ortada Volkan Şen solda .

Ptt 1. ligde dahi oynayamayacak Zeki sağbekte.

Solbek yok devşirme Olcan sol bekte.

Futbolla işi kalmamış Colman ortasahada.

Bitiricilik özelliği olmayan Henrique tek forvet.

Sizin yapacağınız transferi de oluşturacağınız takımın da sizin de... !!!

haylaz
burda arkadas futbol ulemari batuhana laf ediyolardi yazik cok yazik bacin tek tahlikeli sutunu adam cekti ne diyimki

leons61

valla sizinde teknik ekibinizden bi farkınız yok...olcan solda oynarsa fernandes aradan yollar olcayda bilezik gibi geçirir bacak arası

Ahmet Aksu
19.08.2013, 01:29
MRA ümitliydim ama artık o da gözümden düştü daha ilk maçta beraberliğe oynatan bir hocaya ihtiyacımız yok.hani canlı agresif bir takım yaratıyordu koşan mücadele eden nerde. üst üste maçlar oynarsın haftada 2-3 maç yaparsın yorulursun anlarım yada ilk resmi maçını oynarsın tamam ama sanki oynayan oyuncuların hepsinde bir yorgunluk var bir ikisinde olsa anlarım derim sorun topçuda ama takımın hepsinde varsa teknik ekibe suç bulurum. almanyadan kondisyoner almışlardı niye anlaşamadılar bu takım dökülüyor. her hafta boyle eziyet çekeceğiz gibi geliyor bana. bu takımdan bu sene birşey beklemiyorum.

gabriel omar
19.08.2013, 01:29
Noldu kardes acikta birsey mi gordun?

Teknik taktik acidan ne fark yaratiyor mustafa hoca, 1461 deki genc cocuklara hadi aslanim yuru saldir kos demekle milyon dolar para alan adamlari hizaya sokavilmek takim icin oynatabilmek ayni sey mi kolay mi o is!

Mustafa hocayı en sert eleştirenlerden biriyim şu an.

Ama bu adamın 1461deki emeğini görmemek için o takımı izlememiş olmak lazım.1461in Mustafa hocadan önceki durumuna bakın ondan sonra konuşalım .1461i bu günlere taşıyan adamdır Mustafa hoca ,nankörlüğe gerek yok.

Kaldı ki 1461 kaldığı yerden devam etmiyor,bugün 1461 maçını izleyen birisi geçen seneki oyunla arada dağlar kadar fark olduğunu görürdü.

Kemal Öztel
19.08.2013, 01:30
Batuhan'a da kimse laf atmasın bundan sonra. Adam en azından aldı döndü vurdu bişeler yaptı. %100 le oynadı en azından. 90 dk boyunca tek isabetli şutumuzu oyunda 5 dk kalan Batuhan attı..

Tek olumlu değişimimizdi.
+Girdikten sonra oyuna hakim olmaya başladık

Berat Akçay

Sol açık oynayan bekte oynar. Bek açık oynayabilir demedim.
Çoğu bek oynayanlar açık olarak başlamıştır. Hem hücumu hemde defansı öğretiyorlar küçük yaşlarda.
Ronaldo'yu oynatamazsın çünkü defans yapabilen biri değil.

haylaz
yahu yenil futbolbu 3 ihtimal var ama bole ezilme yahu ben trabzonspor taraftariyim benim takimim bole oynayamaz mra oynayamaz isiklari daha ac hocam

batugol
dusunuyorum dusunuyorum
onur, aykut ve malouda disinda ilk 11 de oynayacak banko adam bulamiyorum

Emre Emiroğlu

Siz yokken transfer yaptık biz. Başkan biraz önce Janko var dedi.

Kader KORELİ
Sol bekte geçtiğimiz sezondan kalma Emerson ve Cech vardı..

İkisinden de kurtulmak istedik bu sezon başında, ikisi de kampa katıldı..

Yusuf sol bek oynatılacak dendi, sol bek denendi bazı hazırlık maçlarında..

Cech'le yollar ayrıldı, tazminat ödendi sanırım, yabancı kontenjanında yer açmak için..

Emerson'a hiç veya çok az şans verildi hazırlık maçlarında ve Avrupa Kupası önelemelerinde..

Kadir baştan alındı denildi Trabzonspor'a, sonra tekrar geri gönderildi 1461'e, gerekçe sanırım takımda zaten iki sol bekin olmasıydı..

Hazırlık dönemi geçtikten, Cech gönderildikten sonra Kadir'i yine çağırdılar..

Sol bek transfer edilecek denildi, bugüne kadar transfer yok..

Bu arada hep Celutska'ya şans tanındı, Celutska sol bek oynadı resmi maçlarda, ama lig başlamadan bir hafta evvel o da kiralık gönderildi..

Elde kaldı Emerson ve Kadir.. İkisi de bugün ya hazır değildiler, sakattılar ya da tercih edilmediler.. her şeye rağmen, kötü de olsalar her pozisyonda pozisyonunun adamı oynaması taraftarıyım ben, ama olmadı..

En sonunda gol yollarında en verimli oyuncumuz sol açığımız Olcan'ı sol bek oynattık..

Şimdi de Olcan sol bek oynasın, ligin en iyi sol beki olur demeye başladık..

--

Soruyorum, bir pozisyonda kimin oynayacağını planlamak, belirlemek, karar kılmak bu kadar zor mu olmalı?

zaferyıldız
19.08.2013, 01:31
Malouda gibi adamı ala ala bu takima mra hocaya almak
işte Trabzonspor
sonuç sıfır

Berat Akçay
Oynaması sıkıntı değil. Kötü de oynamadı ancak şu an en büyük hücum silahın Olcan. Sağbeke Zeki'yi güvenerek oynatabiliyorsan aynı şekil solbek için Kadir'e de güvenebilirsin. Ayrıca Batuhan forvet transferi yapılana kadar Henrique'den çok daha verimli olur.

Eğer Malouda sol açık oynacaksa Olcan bek oynar sıkıntı olmaz. Volkan'ı kesip Malouda'yı o sağ açığa alırsan sol bek Kadir olabilir

hyasin61
Onu bunu bırakında bu adrian neden oynamadı...

Adrian onu hocaya sorun demıstı mac oncesı yayında ben her turlu hazırım dedı

hodlu
19.08.2013, 01:32

Maçın kısa özeti için teşekkürler......................

fanatikdevri
19.08.2013, 01:33
Sen marcelinho'yu al musampayı'al gökdeniz'i kadroda tut sonra takımı lazaroni'ye emanet et
Sen malouda'yı al Bosingwa'yı al sonra takımı MRA'ya emanet et 5.hafta sarılırız Şenol hoca'ya

leons61
Sol açık oynayan bekte oynar. Bek açık oynayabilir demedim.
Çoğu bek oynayanlar açık olarak başlamıştır. Hem hücumu hemde defansı öğretiyorlar küçük yaşlarda.
Ronaldo'yu oynatamazsın çünkü defans yapabilen biri değil.

arkadaşım bende zor oynar diyorum..olcan orda oynadı diye yenilmedik,sabaha kadarda oynansa yenilirdik ama adam solbekte pozisyon almayı bilmiyor,yerini kaybediyor,hele ilk yarı kaçkere yumlu sola gitti kapattı,olcan nerdeydi..anlatmaya çalıştığım şuan tek solbekin kadirmi,o oynar arkadaş,iyi veya kötü o oynar o bölgede,bu kdar düz mantık bu

Kemal Öztel
Şunu anladımki bu takım zirveye oynasa başındaki hoca yine ŞENOL GÜNEŞ olur

hyasin61
19.08.2013, 01:34

Oynayamaz hocam.Defans'tan bozma oyuncuyu sol bek yaparsın ama ortasaha oyuncunu sol bek yapamazsın.Pozisyon alma,ters kademe vb olayları onemlı .Eger normal bır bek olmus olsaydı orada o golu yemezdık.

bariskaratas
19.08.2013, 01:34
valla sizinde teknik ekibinizden bi farkınız yok...olcan solda oynarsa fernandes aradan yollar olcayda bilezik gibi geçirir bacak arası

arkadas ben savunma yapmadım orda sana karşı.
volkan denen rezaleti vurgulamak istedim sadece.
bu kepazaliği 2 senedi çekmek zorundamıyız.
ne torpili var bu adamın.
Orta Yapmasını Bilemeyen Kanat Oyuncusu mu Olur.
Bu Forumda Bile .... demek Ona küfür etmek sayılıp banlanıyorsunuz.
Yazıklar olsun

leons61
19.08.2013, 01:36

zeki orta yapmadan önce kanadı korumayı öğrensin bence.gördük 2.golde....ayrıca minsk maçındada gördük kevgire çevirdiler..büyütmeyin bence gözünüzde bunları

ibrahim
Noldu kardes acikta birsey mi gordun?

Teknik taktik acidan ne fark yaratiyor mustafa hoca, 1461 deki genc cocuklara hadi aslanim yuru saldir kos demekle milyon dolar para alan adamlari hizaya sokavilmek takim icin oynatabilmek ayni sey mi kolay mi o is!

Allah aşkına joganita.net'e bir gir ve arama kısmına Mustafa Reşit Akçay yaz. Bi oku bu çocuklara fiziksel ve zihinsel açıdan ne tür eğitimler vermiş, gelişimlerine ne tür katkılarda bulunmuş diye. Güçlü takımlara karşı yüksek performansla oynamalarını sağlayan özgüveni nasıl aşıladığını bi oku. Bu adamın bütün emeklerini bir maçla silmeyin nolur. Bu kadar insafsızlık yapmayın şu adama ya...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Berat Akçay
arkadaşım bende zor oynar diyorum..olcan orda oynadı diye yenilmedik,sabaha kadarda oynansa yenilirdik ama adam solbekte pozisyon almayı bilmiyor,yerini kaybediyor,hele ilk yarı kaçkere yumlu sola gitti kapattı,olcan nerdeydi..anlatmaya çalıştığım şuan tek solbekin kadirmi,o oynar arkadaş,iyi veya kötü o oynar o bölgede,bu kdar düz mantık bu

Olcan'ın sadece 1 hatasını gördüm sol bekte. Yatarak müdahale etmeye çalıştığı ama edemediği. Eğer kayıyorsan o topa vuracaksın. Onun dışında bir sol bekin yapması gerekeni yaptı.

Pozisyon almasında hiç problem yoktu. Geriye gelmesi gereken Volkan gelmediği için aksama oldu. Malouda sol taraftayken hiç sıkıntı olduğunu gördün mü ? Malouda geri geliyordu ama Volkan gelmiyordu sorun bu

exelans_25
maçın ikinci yarisina yetismek icin yirmi dakika araliksiz kostum kosmaz olaydim gormez olaydim artik alıştık bu rezil çöp oyuncu kadrosuna eskiden yenilgide uyuyamazdim simdi kedi gibiyim sessiz sakin

faysal
[QUOTE=fanatikdevri;1919274279]Sen marcelinho'yu al musampayı'al gökdeniz'i kadroda tut sonra takımı lazaroni'ye emanet et
Sen malouda'yı al Bosingwa'yı al sonra takımı MRA'ya emanet et 5.hafta sarılırız Şenol hoca'ya[/QUOTE

Mustafa hocaya saygı duyuyordum ama,bugün yaptığı acemiliklerle gözümden düştü....Senin maçın var hafta içi orduyla hazırlık maçı nedir...birde sağ bekin sakatlanıyo....Ya sonra şu takıma sol bek isticeksin eldeki oyuncuların yetersizse eldeki hücuma katkı veren bir adamı sola çekmek nedir...Ya Alanzinho süprizine ne demeli...Adrian varken.....Moludayı orta alanda kullanmak....ilk maçtan su kaynatmaya devam..

leons61
19.08.2013, 01:37
arkadas ben savunma yapmadım orda sana karşı.
volkan denen rezaleti vurgulamak istedim sadece.
bu kepazaliği 2 senedi çekmek zorundamıyız.
ne torpili var bu adamın.
Orta Yapmasını Bilemeyen Kanat Oyuncusu mu Olur.
Bu Forumda Bile .... demek Ona küfür etmek sayılıp banlanıyorsunuz.
Yazıklar olsun

volkan ayrı bişe zaten ona diyecek laf bile bulamıyorum ben

Kader KORELİ
19.08.2013, 01:38
Şu Ali Adnan'la varya sırf Rize'ye kıyak olsun diye ilgilenmedik, öyle istediler bizden, bizde tamam dedik.. Sercan gibi bir oyuncuyu da yine komşu ilmiş, hatırmış, bilmem neymiş, adamı zorla verdik Rize'ye, ağladı adam giderken.. haftaya şimdi bunlara karşı oynayacağız, o kararları alanlar bu oyuncuları izlerken üzülmeyecekler biliyorum, ama benim boğazıma kadar geldi bu olaylar..

61Cem61
Çok açık bir şekilde Mra memur.Zaten getiriliş şeklinden de bunu anlamıştık.Ne transfer ne birşeye karıştığı yok.E adam bari antrenörlük görevini yap.Ben hiç bir dönem bi kadronun böyle çorba yapıldığına şahit olmadım deneme tahtası gibi.Bi etki falanda beklemeyin adam iyiydik diyor.Utanmasa az bile yedik daha ne istiyorsunuz diyor.Bjk de iş yoktu pek daha dişli bi rakip olsa bizim işimiz ne kadar zor olurdu daha net görürdük.

Çıkmış Tolunay hocaya laf ediyorlar.İnsanda utanma olur o adam o kısacık sürede olabildiğince takımı topladı.Kümeye kadar yolu vardı o dönemin.Türkiye kupasında finale kadar getirtti.Karakteri olsun,bizim camiaya yakınlığı olsun,geniş oyuncu ağı olsun tam ihtiyacımız olan adamdı.

Sadri başkanın giderken yaptığı tek olumlu hareketti.Geldi cart diye herifi yolladı.Ne güzel büyük temizlik yapacaktı.Al işte daha anlatım bozukluğu olmayan bir cümle kuramayan Mra koskoca kulübe td oldu.

bariskaratas
zeki orta yapmadan önce kanadı korumayı öğrensin bence.gördük 2.golde....ayrıca minsk maçındada gördük kevgire çevirdiler..büyütmeyin bence gözünüzde bunları

Arkadaşlar mesajımı anlayıp cevap yazın. Zeki volkandan iyi sağ açık oynar demek istedim. yoksa ikisinin de takımda yeri yok. Alla alla

Mert Oğuzlu61
Şunu anladımki bu takım zirveye oynasa başındaki hoca yine ŞENOL GÜNEŞ olur

şenol hoca için Ts de teknik adamlık işi bitti artık, yönetici olarak gelebilir bunun dışında Ts ye adım atmaz. milli takımı çalıştırabilir, kulüp çalıştırır mı bilmiyorum....

ünal aysal gibi bir başkan gelmediği sürece teknik adamın pek bir önemi yok.... vizyon kokan yerde vizyon sahibi hocada bulunur.

Ahmet Aksu
olcanı solbek yapandan ne bekliyoruz kadiri aldı süs diye galiba..
bundan sonrada colmanı oynatırsa çok büyük yanlış yapmış olur(fazla ağır konuşamıyorum malumm :) )
soneri abdulkadiri oynat kotu oynasa bile kafiyim.
bide colman cılar hep sole diodu colman eski colman olsa varya.. vs şeyler selçuk olmasa o colman şuan bizde oynamazdı.adam 2 senedir piyasada yok hala 11de çok ilginç..

fanatikdevri
19.08.2013, 01:39
AKÇAY ; “Sahada duruşumuz iyiydi. Gole kadar kora kor bir mücadele oldu. Kendi saha ve seyirci avantajını iyi kullandılar. Bu goller bizi biraz daha fazla çalışmak zorunda bırakacak. Sahada duruşumuz mükemmel değil ama iyi işaretler verdi.

MRA'daha atmosfer görmemiş yada biz başka maçı mı izledik yahu vallahi çıldırmamak elde değil.

batugol
sapkadan tavsan cikmadigini biz anladik takimi yonetenler anlamadi

Emrah Akcagöz
Eğer Malouda sol açık oynacaksa Olcan bek oynar sıkıntı olmaz. Volkan'ı kesip Malouda'yı o sağ açığa alırsan sol bek Kadir olabilir
Berat, Malouda'nın bariz maç eksiği var. Şu an takımın hücum anlamındaki en önemli ismi Olcan. Bek oynaması takımın hücum gücünü etkiliyor. Sağlam hücum yapabilecek oyuncularımız olsa oynasın ancak yok. Maçta gördük takım atak yapamadı doğru düzgün.

leons61
19.08.2013, 01:40
Olcan'ın sadece 1 hatasını gördüm sol bekte. Yatarak müdahale etmeye çalıştığı ama edemediği. Eğer kayıyorsan o topa vuracaksın. Onun dışında bir sol bekin yapması gerekeni yaptı.

Pozisyon almasında hiç problem yoktu. Geriye gelmesi gereken Volkan gelmediği için aksama oldu. Malouda sol taraftayken hiç sıkıntı olduğunu gördün mü ? Malouda geri geliyordu ama Volkan gelmiyordu sorun bu

maluyla olcan niye atıştı

Emrah Akcagöz
Malouda ile Volkan atıştı.

bariskaratas

volkanla atıştı

Berat Akçay
19.08.2013, 01:41

Olcan mı Volkan mı atıştı ? Volkan'a kızdı

leons61
19.08.2013, 01:42
Malouda ile Volkan atıştı.

he volkan işte..niye atıştılar

batugol
malouda sinirlenmistir
bu oyunu futbolcular oynar diye dusunuyordu adam
kazmalari gorunce zivanadan cikti sanirsam

mkesen1982
şu forumda yazanlar içinde zekiden iyi sağbek volkandan iyi sağ açık olcan dan iyi solbek vardır.henrikeyi söylemeye gerek yok babannemi koysan onun yerine daha iyi iş çıkarır.kadroya bak ya.

Berat Akçay
Oynayamaz hocam.Defans'tan bozma oyuncuyu sol bek yaparsın ama ortasaha oyuncunu sol bek yapamazsın.Pozisyon alma,ters kademe vb olayları onemlı .Eger normal bır bek olmus olsaydı orada o golu yemezdık.

Kardeşim Gareth Bale hem sol açık adam bek oynadığını görmedin mi hiç ?

fanatikdevri
19.08.2013, 01:43
Amerika'yı bir daha keşfetmeye gerek yok adrian ofansif orta saha olcan sağ açık malouda sol açık oynar.

bariskaratas
Bu volkan kendisini ne zannediyor ???????? Bilen var mı ?????? çalım ! çalım ! At gözlüklü gerzek !!! Her halı sahada yüzlercesi var , fiyatı 3,5 milyon euro , sadri başkan bu işde parayı götürmüşmüdür ??? Ne dersiniz ??

Kanat ataklarında orta yaparken %99 önündekine çarptırmasından daha kötü bir şey olamaz derken, duran topların %100 ünü 9.15mt uzaktakilere çarptırdı.

atomantcum
Maçtaydım, yeni geldim, çok moralim bozuk. En kötüsü de, maçta deşifre olmamak adına Volkan'a sayıp sövememiş olmaktı. Ama artık sonlara doğru tutamadım kendimi lanet olsun sizin gibi takıma dedim çektim gittim. Buralarda Volkan ve benzeri birçok futbolcuya hakettikleri sözler edilmiştir umarım. Aslında futbolculara kızmak da saçma bir yandan. Sonuçta bu performansları görüp 90 dk oynatanlara söylemek lazım bazı şeyleri. Mustafa hocaya çok güveniyordum ama oyuncuların isim ve pozisyon tercihlerinde yaptığı saçma sapan işler beni ondan bile soğuttu.

hyasin61
Allah aşkına joganita.net'e bir gir ve arama kısmına Mustafa Reşit Akçay yaz. Bi oku bu çocuklara fiziksel ve zihinsel açıdan ne tür eğitimler vermiş, gelişimlerine ne tür katkılarda bulunmuş diye. Güçlü takımlara karşı yüksek performansla oynamalarını sağlayan özgüveni nasıl aşıladığını bi oku. Bu adamın bütün emeklerini bir maçla silmeyin nolur. Bu kadar insafsızlık yapmayın şu adama ya...

Ibrahim hoca iyi olur kotu olur bılemem.Benim elestırdıgım hocanın herkesın bıldıgı gerceklerden kacıp bastan yalanlar uydurması yok sahada ıyı durduk yok ıyı sınyaller verdık Bunlara burada kımse ınanmaz.Hoca'nın oyun anlayısı berbat onuda soyleyeyım.Hoca savunma sızı sampıyon dedı ama yanlıs eger savunma ve ofansı ıyı yaparsan sampıyon olursun.Ama bu macın basından sonuna kadar takım arkasına yaslandı.Bjk yuklencekte sen yakalarsan yakalayacaksın da yakaladın atacaksında cok uzun ıs be hocam.Cok ornegı var ama anlatmak ıstedıgımı hanı Bursa macı vardı ya 2-0 olmustu macın basında oyle baslayacaksın hocam maca.Sen rakıbı beklemeyeceksın rakıp sana kullanmak uzere nıye sılah uretsın ,sen kendi silahını kullanacaksın

Kemal Öztel
şenol hoca için Ts de teknik adamlık işi bitti artık, yönetici olarak gelebilir bunun dışında Ts ye adım atmaz. milli takımı çalıştırabilir, kulüp çalıştırır mı bilmiyorum....

ünal aysal gibi bir başkan gelmediği sürece teknik adamın pek bir önemi yok.... vizyon kokan yerde vizyon sahibi hocada bulunur.

Şu ülkede Güneş,Terim ve Denizli için teknik direktorluk kariyeri bitmez.Yaş da önemli değildir.Bkz. Fatih Terim tekme tokat kovulmuştu daha gsye adım atmayacaktı şimdi Terim bir ekoldur diyorlar...

Berat Akçay

Sen Volkan'a sabredebildin mi 90 dakika ?
Şahsen ben 10 dakika dayanamadım ki Malouda 25 dakika sabretti. Ayağımın altına alırdım orada

zavlili
19.08.2013, 01:44
Birde her duran topun arkasına geçiyor , zavallı

Emrah Akcagöz
Sebebini bilmiyorum ancak Volkan'ın sahada olması bile sinir bozucu.

bariskaratas
Amerika'yı bir daha keşfetmeye gerek yok adrian ofansif orta saha olcan sağ açık malouda sol açık oynar.

eldfeki forvetlerden de Emre

hodlu
19.08.2013, 01:45
Şenol hoca bıraktıktan sonra ben hep Ünal KARAMAN'ı düşünüyordum. Ama Ünal hoca da bu kadro ile yıprandı. Geldi-gitti-geldi-gitti derken Sportif Direktör olarak geri döndü. Beş maçın sonucu ben Mustafa hocadan hayal kırıklığına uğradım. Umarım Ünal Hoca'ya bırakırlar bu takımı...

leons61
19.08.2013, 01:45

arkadaş oynatırsan illaki oynayacakta,anlatılmaya çalışılan iyi randıman alamazsın,solbekte sol açıkta yerinde oynasın niye macera aranacak arkadaşım

hyasin61
19.08.2013, 01:46

:)

bariskaratas
19.08.2013, 01:46
Maçtaydım, yeni geldim, çok moralim bozuk. En kötüsü de, maçta deşifre olmamak adına Volkan'a sayıp sövememiş olmaktı. Ama artık sonlara doğru tutamadım kendimi lanet olsun sizin gibi takıma dedim çektim gittim. Buralarda Volkan ve benzeri birçok futbolcuya hakettikleri sözler edilmiştir umarım. Aslında futbolculara kızmak da saçma bir yandan. Sonuçta bu performansları görüp 90 dk oynatanlara söylemek lazım bazı şeyleri. Mustafa hocaya çok güveniyordum ama oyuncuların isim ve pozisyon tercihlerinde yaptığı saçma sapan işler beni ondan bile soğuttu.

Volkana ...... dersen bile banlanırsın. Forumda bile torpilli adam

Eto'o
19.08.2013, 01:47
allah sabir versin isimiz zor bu sene :(

Mert Oğuzlu61
19.08.2013, 01:47
Şu ülkede Güneş,Terim ve Denizli için teknik direktorluk kariyeri bitmez.Yaş da önemli değildir.Bkz. Fatih Terim tekme tokat kovulmuştu daha gsye adım atmayacaktı şimdi Terim bir ekoldur diyorlar...

terim 3. kere geldi ve arkasına aldığı ünal aysal rüzgarıyla bastı gaza gidiyor adam...... şenol güneş te o rüzgarı arkasına alıp geldi, takımı şampiyonda yaptı ama malum sebeplerden ötürü darmadağın olduk, yıkıldık, eridik, bittik......

şenol hoca nerde ne yapar bilmem ama Ts de teknik adamlık dahada yapmaz, yapmamalıda zaten. sadece şenol güneşle şampiyonluğa oynarız yanlış bir düşünce....

hyasin61
19.08.2013, 01:48
Sebebini bilmiyorum ancak Volkan'ın sahada olması bile sinir bozucu.

Kontra yakalamıstık solda volkan bostu Malouda'da kendıne guvendı herhalde sut attı Volkan'da kendısıne atmadı dıye sınırlendı o yuzden atıstılar

Berat Akçay
arkadaş oynatırsan illaki oynayacakta,anlatılmaya çalışılan iyi randıman alamazsın,solbekte sol açıkta yerinde oynasın niye macera aranacak arkadaşım

Kardeşim elde olmayınca ne yapacak ? Kadir diyoruz da Zeki gibi oynarsa ne yapacağız ? Onu da kaybedersek ne olacak ?

Kader KORELİ
Şu Volkan'ı hiç kimse görmek istemiyor, ama hiç kimse, bir bizim hocalar hariç, anlayamıyorum bunu.. verin kiralık gitsin, takasta kullanın, satın bire, ikiye, zararın neresinden dönersin kardır,ama biz her maç çilesini çekiyoruz adamın, çıkıp biri dur, yeter diyemiyor, en azından yedek kulübesinde oturtun, kadroya almayın, ama o da yok.. hiçbir faydası yok adamın takıma..

faysal
19.08.2013, 01:50
Şu Volkan'ı hiç kimse görmek istemiyor, ama hiç kimse, bir bizim hocalar hariç, anlayamıyorum bunu.. verin kiralık gitsin, takasta kullanın, satın bire, ikiye, zararın neresinden dönersin kardır,ama biz her maç çilesini çekiyoruz adamın, çıkıp biri dur, yeter diyemiyor, en azından yedek kulübesinde oturtun, kadroya almayın, ama o da yok.. hiçbir faydası yok adamın takıma..

aynen buna katılıyorum,kendini beyenmiş ukala tavırları var...bu oynicana 100 kere yusuf oynasın Trabzonspor kaprisli topçu yerimi..

cyberentalpi
19.08.2013, 01:51
Macın Ozeti
Bilic MRA yı ezdi.

adam iki desigiklik yaptı. Gokhan Töre sayesinde top cevirdiler.
Bizim Mra n,in degisiklikleri öylesine sadece. colman ı da zorunluluktan degistirdi.

90 dakika kosmayan bir takım Bjk den once tukendi. 2 gole sebep olan aykut ve diger aykut harici takım dokuldu

leons61
Kardeşim elde olmayınca ne yapacak ? Kadir diyoruz da Zeki gibi oynarsa ne yapacağız ? Onu da kaybedersek ne olacak ?

haaa.oraya gelecem işte...olacak arkadaşım lig başlarken solda oynatacak adamım yok demiycen..olacak...o zaman celu gitmiycek.bilmem ben kontenjan falan..her yerde adamın olacak,herkes yerinde olacak

bariskaratas
Amerikayı keşfetmeye gerek yok. Takım böyle olmalı. Bunun için Morinho olmaya gerek yok.
-----------------Onur---------------
Bosingwa - Bamba - Aykut - Kadir
Malouda - Soner - Adrian - Colman - Olcan
----------------Emre --------------------

yedeklere bile alınmamalı volkan

ibrahim
Ibrahim hoca iyi olur kotu olur bılemem.Benim elestırdıgım hocanın herkesın bıldıgı gerceklerden kacıp bastan yalanlar uydurması yok sahada ıyı durduk yok ıyı sınyaller verdık Bunlara burada kımse ınanmaz.Hoca'nın oyun anlayısı berbat onuda soyleyeyım.Hoca savunma sızı sampıyon dedı ama yanlıs eger savunma ve ofansı ıyı yaparsan sampıyon olursun.Ama bu macın basından sonuna kadar takım arkasına yaslandı.Bjk yuklencekte sen yakalarsan yakalayacaksın da yakaladın atacaksında cok uzun ıs be hocam.Cok ornegı var ama anlatmak ıstedıgımı hanı Bursa macı vardı ya 2-0 olmustu macın basında oyle baslayacaksın hocam maca.Sen rakıbı beklemeyeceksın rakıp sana kullanmak uzere nıye sılah uretsın ,sen kendi silahını kullanacaksın

Hocada biliyor neyin ne olduğunu. Ses edersem hayal ettiğim yeri kaybederim mantığıyla hareket ediyor. Bu işi bir şekilde halledeceğim diye düşünüyor. Bencede yanlış yapıyor ama benim bahsettiğim konu o değil. Sırf şimdiki durumu yüzünden bu zamana kadar yaptığı doğru işleri böyle saçma bir bahaneyle silmenin yanlış olduğunu söylüyorum...

Kemal Öztel
terim 3. kere geldi ve arkasına aldığı ünal aysal rüzgarıyla bastı gaza gidiyor adam...... şenol güneş te o rüzgarı arkasına alıp geldi, takımı şampiyonda yaptı ama malum sebeplerden ötürü darmadağın olduk, yıkıldık, eridik, bittik......

şenol hoca nerde ne yapar bilmem ama Ts de teknik adamlık dahada yapmaz, yapmamalıda zaten. sadece şenol güneşle şampiyonluğa oynarız yanlış bir düşünce....

Tabiki Şenol Hoca dışındada şampiyonluğa oynayabiliriz ama şu durumda %30.Ersun Yanal,Samet Aybaba dışında bizde başarılı olmus kim var son dönemde..

sametbey
19.08.2013, 01:52
beyler, son sampiyonlugumuzdan beri böyle bir oyun görmedim. gecen sene bile biraz daha cirpiniyordu takim. bu aksam neydi bu böyle. besiktas kötüydü, yoksa cok degisik olurdu durum. 4 pas arka arkaya yapilmazmi

DEEP BLUE
19.08.2013, 01:53
Sanırım Yılmaz Vural seçeneği gittikçe ağırlık kazanacak... Komik geliyor değil mi...

Berat Akçay
19.08.2013, 01:53
haaa.oraya gelecem işte...olacak arkadaşım lig başlarken solda oynatacak adamım yok demiycen..olacak...o zaman celu gitmiycek.bilmem ben kontenjan falan..her yerde adamın olacak,herkes yerinde olacak

Celustka'yı yaptığı hatalara bir şey demeyip Olcan'a burun kıvırıyorsun :)
Sol tarafa transfer şart

Eto'o
19.08.2013, 01:54
Amerikayı keşfetmeye gerek yok. Takım böyle olmalı. Bunun için Morinho olmaya gerek yok.
-----------------Onur---------------
Bosingwa - Bamba - Aykut - Kadir
Malouda - Soner - Adrian - Colman - Olcan
----------------Emre --------------------

yedeklere bile alınmamalı volkan

kadro guzel
sadece colmani kes yerine abdulkadir

Kemal Öztel
19.08.2013, 01:54
Sanırım Yılmaz Vural seçeneği gittikçe ağırlık kazanacak... Komik geliyor değil mi...

Bana gayet iyi geliyor..

leons61
19.08.2013, 01:55
Sol tarafa transfer şart

yanlış anlıyorsun..teknik ekibe kızıyorum celuyu oraya koyup gol yersen celuya kızarım...ama olcanı koyupta gol yediğin an sana kızarım işte..transfer kesin şart

bariskaratas
19.08.2013, 01:56
kadro guzel
sadece colmani kes yerine abdulkadir

böyle bir kadro görmek istiyorum yıllardır.
şu kadro 10 maç oynasın üst üste tepeye tırmanmazsa nolayım.

DEEP BLUE
Bana gayet iyi geliyor..

Şahsen bana da... Şimdi burun kıvıranlar, sezon sonu yaklaştıkça onun ismini telaffuz etmeye başlayacaklar... O nedenle yazmıştım.

Eto'o
Mustafa Denizli nasil olur

fanatikdevri
19.08.2013, 01:57
http://this11.com/boards/abFll30aea.jpg

carolo
19.08.2013, 01:57
Zeki sahadami ve Yusuf dururken Alanzinho ve volkan'mi oynuyor ve o takimin frikikcisi volkan'mi ozaman o maçi izlemeyin sagliginiza yazik

gabriel omar
19.08.2013, 01:58
Şahsen bana da... Şimdi burun kıvıranlar, sezon sonu yaklaştıkça onun ismini telaffuz etmeye başlayacaklar... O nedenle yazmıştım.

Abi etme ,bu iş o noktaya gelmeden durdurulamayacak mı ?

zavlili
Onur : iyi kaleci
zeki : yetersiz , hazır değil bu lige
m.yumlu : bu takımdan ayrılması lazım , bu ligde hiçbiryerde oynayamaz
Olcan : takımın top taşıyan skor yapabicek tek adamı
aykut d. : sağlam güçlü , rahat oynar bu savunmada topa kayma işlerine dikkat
alanzinho : yalan topçu , sahte , çakma brezilyalı , sopayla kovalarım Trabzondan
Colman : bu takımdan gönderilmesi lazım , işi burda bitmiştir
Henrique : sopayla kovalanacak bir başka güreşçi , futbolcu diyemiyorum
Malouda : gereksiz transfer , tek yönlü , 33 den sonra çizgide oynayamaz , alacağı süreyi yusufa vermek daha doğru
bosingwa : vasat oynayıp gidecek burdan
abdulkadir : bu gün oynayan orta sahadakilerden en iyisi
volkan : böyle topçu olmaz olsun , seyrettikçe aptal ve tekrar aptal diyesim geliyor
aykut akgün : korkak topçu , dandik takımlarda oynar
yusuf : bu ligde süre alması lazım

memmedaga
bi hafta forum girmeyecem dedim ama aga çok sinirliyim.

bence volkandan önce Mra yanlışın büyüğünü yaptı

Mustafa hoca 1 ligdeki oyun anlayışının aynısını uygulayamaz

UYGULAYAN TRABZONSPORA Teknik Direktör olamaz

Mra hoca ısrarla defans vurgusu yaptı ve hızlı kanat akınlarını kast etdi güya

elinde bu oyun formatına uygun oyuncular yok olsa sen Trabzonsporsun böyle oynayamazsın

hadi tamam golü atağı geçtik defans anlayışlı bu ise yandık

gömülmekten başka hiç birşey yapmadılar

ne alan daraltması parsellemesi ne blok halinde savunma

Şenol hocamıza kızardık pasif oynatıyor diye ama onun takımı bile en azından orta sahada pas yapardı...

elinde Burak yılmaz olmadığına göre volkan alanzihno ile sonuca gidilmeyeceği 3 sezondur aşikar

yanarım Rıdvan Dilmeni konuşturmanıza yanarım,yerin dibine soktu bizi

bu kadar pasif bu kadar geri çekilen bu kadar gömülen bir takım hiç hatırlamıyorum hatta Z.Doğan döneminde bile görmedik.

kadro iyi değil tamam bu kadar rezil oynayacak bi takımda değil

yazık Mra büyük hayal kırıklığı

Rama61
19.08.2013, 01:59
Tolunay hocayi cok aricaz cook.

Berat Akçay
19.08.2013, 01:59
yanlış anlıyorsun..teknik ekibe kızıyorum celuyu oraya koyup gol yersen celuya kızarım...ama olcanı koyupta gol yediğin an sana kızarım işte..transfer kesin şart

Yiyoruz ağa golü. Gerisi önemli değil. Kime kızarsan kız. Adam gibi sol bek, Aykut'un yanına stoper ( Bamba olur ), oyunu 2 yönlü oynayan bir orta saha ve santrafor. Devre arasında olursa bir sağ açık

leons61
19.08.2013, 02:00
Zeki sahadami ve Yusuf dururken Alanzinho ve volkan'mi oynuyor ve o takimin frikikcisi volkan'mi ozaman o maçi izlemeyin sagliginiza yazik

hoca kimi nerde oynattı bizde bilmiyoz bu gece...karuşuk-kuruşuk işte

hodlu
19.08.2013, 02:00
İstanbula mal olmuş hiçbir ismi bu takımın başında hoca olarak görmek istemiyorum. Denizli-Terim-Sağlam vesaire... Allah korusun bu isimlerden...

leons61
19.08.2013, 02:01
Sol tarafa transfer şart

DEEP BLUE
19.08.2013, 02:02
Mustafa Denizli nasil olur

Şu saatten sonra Ertuğrul Sağlam derim... Hiç değilse gittiği her yerde uyguladığı bir oyun formatı var. Klasik tek ön liberolu, kanatların çok etkin çalıştığı bir sistem... Üstelik bizim taraftara uygun bir insani yapısı var.

Eto'o
19.08.2013, 02:03
bu takimin problemi
orta saha

DEEP BLUE
19.08.2013, 02:04
Abi etme ,bu iş o noktaya gelmeden durdurulamayacak mı ?

Bu kafayla çok zor. Düşmemeye oynar bu takım. Bunu söylediğim için çakma bir baba anında beni geri zekalı yaptı. Ben geri zekalı olmaya razıyım, yeter ki Trabzonspor kurtulsun.

memmedaga
19.08.2013, 02:05
Takımda adam kalmadı herhalde ki duran topları Volkan kullanıyor.

ben anlamıyorum ai adam her seferide topu gerekli yüksekliğe kaldıramıyor

olcan,colman, adrian hepsi aynı en beteri volkan

biri bu adamları yanlış çalıştırmış

ibrahim
19.08.2013, 02:06
ben anlamıyorum ai adam her seferide topu gerekli yüksekliğe kaldıramıyor

olcan,colman, adrian hepsi aynı en beteri volkan

biri bu adamları yanlış çalıştırmış

Bi Zekiye vermedi şunları...

leons61
19.08.2013, 02:07
ama henrike de haksızlık etmeyin çocuk az daha atıyodu golü,iyi kafa vurdu.şanssızlık işte

Alemdar61
19.08.2013, 02:07
Arkadaşlar benim yazdıklarımı okumuyorlar.. Doğruları yazınca olay kişisel boyuta çekiliyor, gerçekler arada kaynıyor..
Elimden geldiğince 3 haftadır takımımızın durumunu bilgimle,tecrübemle, ortaya koymaya çalıştım..Trabzonspor’un içler acısı halini Ali oynasın,Veli oynasına indirgemek çok ama çok yanlış olur..Kadro kuran arkadaşlara sesleniyorum !!..Hepsi boşuna…
Başlık başlık gideyim, tesbitleri ortaya koyayım, anlayan arkadaşlar zaten konuları biliyorlar, anlamayan arkadaşlarda 3-4 hafta sonra gerçekle yüzleşir zaten..

İSTANBUL MEDYASI TRABZONSPOR CAMİASINI KANDIRDI..

Taraftarlarımız öncelikle şunu iyi bilmeliler İstanbul medyası Trabzonspor’un içler acısı halini bizden iyi biliyordu..Geçen 3 ay boyunca Trabzonspor taraftarını ve Trabzonspor camiasını uyuttular..Şimdi kıs kıs gülüyorlar..Trabzonspor’un içinde bulunduğu durumu olduğunda iyi göstermek için yoğun çaba gösterdiler..Takımın küme düşme riskinin ciddi boyutta olduğu, İstanbul medyasında görev yapan basın mensuplarınca biliniyor ama yazılmıyordu..

TRABZON YEREL MEDYASI..
Trabzon yerel medyası özellikle gerçekçi yayın politikası yapmıyor.3 Maymunu oynuyorlar.. Bunun temel nedeni Kulüple olan reklam vs. ticari çıkarları. Taraftarı 5 aydır uyutuyorlar..İşler kötü gitmeye başladımı Yönetimin gücü azalmaya başladımı herkesden önce biz demiştik diyip kulübü yerden yere vurmaya başlayacaklar..Takımın durumunu olduğundan iyi göstererek Trabzonspor Yönetimine 3 aydır yalakalık yaptılar..

TRABZONSPOR YÖNETİMİ FUTBOLU BİLMİYOR..
Trabzonspor Yönetimi Menajerlik ilişkilerinden ve futbol sisteminden anlamıyor..Futbolu da bilmiyorlar..Tanıdıkları 2 tane menajer var o menajerlerin İngiltere ağırlıklı çalışıyor..Trabzonspor’a döküntü oyuncuları kastılar..Bu gerçekten çok kötü oldu..Trabzonspor ne doğru düzgün Scout ekibi var, ne düzgün ilişkileri olan Menajerleri..Bu koşullarda şapkadan tavşan çıkmıyor, çıkmayacak..

MUSTAFA AKÇAY OLAYI..
Beşiktaş maçı öncesinde aylardır Mustafa Akçay hakkında diyeceğimi dedim..Mustafa Akçay maalesef Süperlig’i kaldırabilecek kapasitede bir teknik adam değildi..Ne hazırlığı vardı,ne oyuncu araştırması ne de ekibi ..Yeteri alt yapısının olmadığını taraftarımız yeni yeni anlamaya başladı..Mustafa Hoca, 2 teknik adamın başını yiyen kadroyu tasviye edememekle kendi sonunu hazırladı..Tolunay Kafkas, gerçeği görmüştü..Büyük bir operasyon olacaktı ama İbrahim Hacıosmanoğlu’nun yanlış kararı Trabzonspor’u bu noktaya getirdi..Mali yetersizliğe, bilgisizlikte eklenince durum facia boyutuna ulaştı..

TOLUNAY KAFKAS OLAYI..
Tolunay Kafkas’ın gitmesi Trabzonspor’a vurulmuş en ağır darbedir..Düşmanımız bize bunu yapamazdı..Tolunay hoca, aldığım bilgilere göre 4 tane yabancı getiriyordu, 3 tanede gurbetçi çocuk getirecekti..Elindeki kadroya 5 takviye 1461 Trabzon’dan yapacak, yepyeni bir Trabzonspor yaratacaktı..Cech,Colman,Emerson,Henrique,Zokora,B amba kesinlikle gönderilecekti..Bu oyuncuların bazılarının takımı içerden sabote ettiğini Tolunay Kafkas’da yaşayarak öğrendi..Şimdi öğrenme sırası Mustafa Akçay’da..

TRABZONSPOR’UN BU KADROSU KÜMEDE KALMA SAVAŞI VERİR..

Trabzonspor’un kadrosu ile ilgili görüşlerimi yazdım..Çok öncelerden söylüyorum..Arkadaşlar bu yazdıklarımı Lafonten masalı sanıyor..Konyaspor’u, Karabük’ü izledikten sonra belki akılları başlarına gelmiştir bazılarının..
Geçen yıl küme düşme riski yaşayan kadro korunuyor..Bu takım 2 hocayı yedi..İnanılır gibi değil,sahada aynı adamlar..
Bu takıma bir solbek, bir forvet lazım diyenler durumun farkında değil..Durum çok kötü..Trabzonspor’un bu kadrosu ligde galibiyet alması çok zor..10 maçta 10 puan alabilirlerse büyük başarı olur..
Takımın içinde 4-5 tane klas oyuncu var..Bunun yanında 10’dan fazla 2.lig seviyesinde oyuncu bulunuyor..Kadro gerçekten çok ama çok zayıf..Enaz 4 tane nokta transfer yapılamazsa Trabzonspor, diğer 5 takımla birlikte kümede kalma savaşı verecek..Bu kadronun ilk 10 içinde olmayacağını açık ve net olarak yazıyorum..Rize maçı kötü biterse panik başlayacak..
Beşiktaş maçında kimse Trabzonspor’a kızmamalı çünki bu takım ancak bu kadar oynayabilir.
.
GEÇEN YIL 2-0 BİTEN ANTALYASPOR MAÇI..
Geçen yıl 2-0 biten Antalyaspor maçından Trabzonspor camiasının ders alması gerekirdi…Görüyorum ki hiç ders alınmamış..
Aynı tas aynı hamam..Herkes bunun sonuçlarına katlanır.. Önümüzdeki dönem çok şeye gebe..

Aralık ayında Kongre olursa şaşırmayacağım..

Saygı ile..

zavlili
19.08.2013, 02:08
katılıyorum

exelans_25
uyku tutmadi be yaziklar olsun

ataullah-ı sani
Şu saatten sonra Ertuğrul Sağlam derim... Hiç değilse gittiği her yerde uyguladığı bir oyun formatı var. Klasik tek ön liberolu, kanatların çok etkin çalıştığı bir sistem... Üstelik bizim taraftara uygun bir insani yapısı var.

Ben Reha Kapsal'a evet derim abi, çünkü takımın bütün eksiklerini avrupa maçlarında d-smartta bir bir saydı modern bir antrenör ve çok bilgili bir akademisyen şans verilecekse böyle kişilere şans verilmeli, kendini filozof zanneden ilk çağ düşünürlerine değil..!!!

carolo
serbest vuruslarda topun basina Volkan geçtimi sinirden guluyorum...

Ahmet Öztürk
19.08.2013, 02:10
Tam ben Alemdar61 maç yorumunu yazdı mı diye soracaktım ama vazgeçtim. Daha ilk maçta ilk 90 dakikada yeni teknik direktör aramaya başladık. İşe ilk girdiğiniz gün yıllardır öyle çalışıyormış gibi mi çalışıyorsunuz. Adamın daha ilk maçı süper ligde. Hemde hatrı sayılır bir kalabalık önünde.

Bana 6 ay verin değişimi görmezseniz ben giderim dedi. Az sabırlı olun arkadaşlar. MRA olmayacağını anladığı yerde kendisi gider. Taraftar baskısını veya kovulmayı beklemez.

Bu takım evet belki şampiyon olamayacak ama küme derdi de çekmeyecek. Endişe etmeyin.

Courage
19.08.2013, 02:11
Velhasıl gecenin özeti ; ''Aslanlar gibi yenildik''.

Öyle diyor hocamız,iyi oynamışız :confused:

Herkese hayırlı geceler,lig uzun lütfen kendinizi yıpratmayın.

leons61
19.08.2013, 02:14
Arkadaşlar benim yazdıklarımı okumuyorlar.. Doğruları yazınca olay kişisel boyuta çekiliyor, gerçekler arada kaynıyor..
Elimden geldiğince 3 haftadır takımımızın durumunu bilgimle,tecrübemle, ortaya koymaya çalıştım..Trabzonspor’un içler acısı halini Ali oynasın,Veli oynasına indirgemek çok ama çok yanlış olur..Kadro kuran arkadaşlara sesleniyorum !!..Hepsi boşuna…
Başlık başlık gideyim, tesbitleri ortaya koyayım, anlayan arkadaşlar zaten konuları biliyorlar, anlamayan arkadaşlarda 3-4 hafta sonra gerçekle yüzleşir zaten..

Taraftarlarımız öncelikle şunu iyi bilmeliler İstanbul medyası Trabzonspor’un içler acısı halini bizden iyi biliyordu..Geçen 3 ay boyunca Trabzonspor taraftarını ve Trabzonspor camiasını uyuttular..Şimdi kıs kıs gülüyorlar..Trabzonspor’un içinde bulunduğu durumu olduğunda iyi göstermek için yoğun çaba gösterdiler..Takımın küme düşme riskinin ciddi boyutta olduğu, İstanbul medyasında görev yapan basın mensuplarınca biliniyor ama yazılmıyordu..

TRABZON YEREL MEDYASI..
Trabzon yerel medyası özellikle gerçekçi yayın politikası yapmıyor.3 Maymunu oynuyorlar.. Bunun temel nedeni Kulüple olan reklam vs. ticari çıkarları. Taraftarı 5 aydır uyutuyorlar..İşler kötü gitmeye başladımı Yönetimin gücü azalmaya başladımı herkesden önce biz demiştik diyip kulübü yerden yere vurmaya başlayacaklar..Takımın durumunu olduğundan iyi göstererek Trabzonspor Yönetimine 3 aydır yalakalık yaptılar..

Trabzonspor Yönetimi Menajerlik ilişkilerinden ve futbol sisteminden anlamıyor..Futbolu da bilmiyorlar..Tanıdıkları 2 tane menajer var o menajerlerin İngiltere ağırlıklı çalışıyor..Trabzonspor’a döküntü oyuncuları kastılar..Bu gerçekten çok kötü oldu..Trabzonspor ne doğru düzgün Scout ekibi var, ne düzgün ilişkileri olan Menajerleri..Bu koşullarda şapkadan tavşan çıkmıyor, çıkmayacak..

MUSTAFA AKÇAY OLAYI..
Beşiktaş maçı öncesinde aylardır Mustafa Akçay hakkında diyeceğimi dedim..Mustafa Akçay maalesef Süperlig’i kaldırabilecek kapasitede bir teknik adam değildi..Ne hazırlığı vardı,ne oyuncu araştırması ne de ekibi ..Yeteri alt yapısının olmadığını taraftarımız yeni yeni anlamaya başladı..Mustafa Hoca, 2 teknik adamın başını yiyen kadroyu tasviye edememekle kendi sonunu hazırladı..Tolunay Kafkas, gerçeği görmüştü..Büyük bir operasyon olacaktı ama İbrahim Hacıosmanoğlu’nun yanlış kararı Trabzonspor’u bu noktaya getirdi..Mali yetersizliğe, bilgisizlikte eklenince durum facia boyutuna ulaştı..

TOLUNAY KAFKAS OLAYI..
Tolunay Kafkas’ın gitmesi Trabzonspor’a vurulmuş en ağır darbedir..Düşmanımız bize bunu yapamazdı..Tolunay hoca, aldığım bilgilere göre 4 tane yabancı getiriyordu, 3 tanede gurbetçi çocuk getirecekti..Elindeki kadroya 5 takviye 1461 Trabzon’dan yapacak, yepyeni bir Trabzonspor yaratacaktı..Cech,Colman,Emerson,Henrique,Zokora,B amba kesinlikle gönderilecekti..Bu oyuncuların bazılarının takımı içerden sabote ettiğini Tolunay Kafkas’da yaşayarak öğrendi..Şimdi öğrenme sırası Mustafa Akçay’da..

Trabzonspor’un kadrosu ile ilgili görüşlerimi yazdım..Çok öncelerden söylüyorum..Arkadaşlar bu yazdıklarımı Lafonten masalı sanıyor..Konyaspor’u, Karabük’ü izledikten sonra belki akılları başlarına gelmiştir bazılarının..
Geçen yıl küme düşme riski yaşayan kadro korunuyor..Bu takım 2 hocayı yedi..İnanılır gibi değil,sahada aynı adamlar..
Bu takıma bir solbek, bir forvet lazım diyenler durumun farkında değil..Durum çok kötü..Trabzonspor’un bu kadrosu ligde galibiyet alması çok zor..10 maçta 10 puan alabilirlerse büyük başarı olur..
Takımın içinde 4-5 tane klas oyuncu var..Bunun yanında 10’dan fazla 2.lig seviyesinde oyuncu bulunuyor..Kadro gerçekten çok ama çok zayıf..Enaz 4 tane nokta transfer yapılamazsa Trabzonspor, diğer 5 takımla birlikte kümede kalma savaşı verecek..Bu kadronun ilk 10 içinde olmayacağını açık ve net olarak yazıyorum..Rize maçı kötü biterse panik başlayacak..
Beşiktaş maçında kimse Trabzonspor’a kızmamalı çünki bu takım ancak bu kadar oynayabilir.
.
Geçen yıl 2-0 biten Antalyaspor maçından Trabzonspor camiasının ders alması gerekirdi…Görüyorum ki hiç ders alınmamış..
Aynı tas aynı hamam..Herkes bunun sonuçlarına katlanır..

tolunay hocanın yeni bi takım yaratacağından kuşkum yoktu...avrupadan yerli futbolcu getirecekti.futbolcu yelpazesi genişti kesinlikle

leons61
19.08.2013, 02:16
serbest vuruslarda topun basina Volkan geçtimi sinirden guluyorum...

aahhh o şampiyonlar ligine gideceğimizin açıklanması..herşey ondan sonra oldu...şampiyonlar liginin hatırası

kalavara
19.08.2013, 02:16
yapılan transferlerin takımın ihtiyacına yönelik değil, siyaseten saçmalayan yönetimin perdelenmesine yöneliktir dedik maçtan önce mesajlarımız silindi forumdan...gerçekleri 2. kümeye düştüğümüzde mi göreceksiniz?

DEEP BLUE
19.08.2013, 02:18
Uyumak istiyorum, olmuyor... Gözümü kapıyorum, Zeki sağdan yardırarak bindirme yapıyor. MRA yüzüklerini gösteriyor kulübedeki yardımcılarına... Yüzük işine girmiş, çok karlıymış... Başkan Gezi'nin gizli sponsorlarından biriymiş... İtiraf.com'da yazmış filan...

Kafayı mı yiyorum ne...

AyhanPe
19.08.2013, 02:18
trabzonspor un özel sabatörlere ihtiyaci yok..takimi senelerce sabote eden taraftaridir..

haciosmanoglu da gökten zembille inmedi..sürekli kendi ayagimiza sIkmak zorundamiyiz yahu biz..

Ahmet Aksu
19.08.2013, 02:19
hoca incil okumuş. colmanın psikolojisini çözmüştür umarım. felsefi konuşmaları da iyi. ya hoca bunlarla uğraşcağına taktik çalışsaydı ya. 3 aydır takım hakkında çalışıyormuş sonuç ? sergen yalçın doğru diyor 2. lig de t.d ler genelde savunma oynayıp kontra futbolu oynatıyorlar MRA uymaz dedi sonuna kadar haklı.1461 başında baskı yok rahat futbol, oynatmak kolay süperligde boyle olmuyor güvenmiştim MRA ya ama bu saatten sonra bizim hocamız olduğunu düşünmüyorum daha ilk haftadan bole kadro kurmak bole değişiklikler yapmak çok kotu çokk..

leons61
19.08.2013, 02:21
bu takımla ilgili bişeyler dönüyorya hakikaten bakalım sonu ne olacak...bu takımı yiyceklerde biz hala uyuyacaz galiba

fanatikdevri
19.08.2013, 02:21
tolunay hocanın yeni bi takım yaratacağından kuşkum yoktu...avrupadan yerli futbolcu getirecekti.futbolcu yelpazesi genişti kesinlikle

Tolunay hoca'nın aldırdığı uğur'u bugun izledim 1461'de ondan bir yol olmaz Tolunay'lar MRA'lar bu takımın hocası olacak kapasitede değil.

61Cem61
19.08.2013, 02:23
TOLUNAY KAFKAS OLAYI..

Bu kısmına tamamıyla katılıyorum.Yönetimin memuru Mra istifa edecek.10 haftası var.

leons61
19.08.2013, 02:23
Tolunay hoca'nın aldırdığı uğur'u bugun izledim 1461'de ondan bir yol olmaz Tolunay'lar MRA'lar bu takımın hocası olacak kapasitede değil.

ben izleyemedim.alim-oğulcan-batuhan oynadımı onları merak ediyordum.

gabriel omar
19.08.2013, 02:24

Abi bize yerli antrenör gitmez bu saatten sonra.İsim ve ekol sahibi bir yabancı antrenörle anlaşmamız gerek.Ama uyduruktan değil sistemi olan ,catenachioysa catenachio ,hücumsa hücum bir şekilde ne oynatacağı baştan belli birine ihtiyacımız var.

fanatikdevri
19.08.2013, 02:26
ben izleyemedim.alim-oğulcan-batuhan oynadımı onları merak ediyordum.

Oğulcan ve Alim oynamadı Batuhan'da ikinci yarının ortalarına doğru oyundan çıktı Batuhan iyi ayaklarına hakim kafasıyla oynuyor fakat ağır biraz ama Uğur felaket Zeki'nin solda oynayanı düşün.

leons61
19.08.2013, 02:29
ben artık futbolda yüzüm gülsün istiyorum..yeter artık yeryüzünden kaybolup gidecez 33 yaşına geldik verem etti beni bu takım,beddualımıyız,efsunlumuyuz,her sene bi umut hadi belki diye diye geçti ömrümüz...umut fakirin ekmeği işte,ummayı ummaya başladım artık.

İsa
19.08.2013, 02:30
Maçın iki kırılma anı var.

1-İkiye bir pozisyonda topu yandaki arkadaşına bile uzatamayacak kadar hem beceriksiz hemde akıldan yoksun Volkan Şen'in pozisyonu.

2-Yediğimiz ikinci golde Zeki'nin topu kaptırdıktan sonra bile bölgesini kapatmak yerine oyunu seyretmesi, yerine koşmuş olsa golü yemeyeceğimiz ve en azından son bölümü daha diri girecektik.

İkisininde bu takımda yeri yok...

leons61
19.08.2013, 02:33
Maçın iki kırılma anı var.

1-İkiye bir pozisyonda topu yandaki arkadaşına bile uzatamayacak kadar hem beceriksiz hemde akıldan yoksun Volkan Şen'in pozisyonu.

2-Yediğimiz ikinci golde Zeki'nin topu kaptırdıktan sonra bile bölgesini kapatmak yerine oyunu seyretmesi, yerine koşmuş olsa golü yemeyeceğimiz ve en azından son bölümü daha diri girecektik.

İkisininde bu takımda yeri yok...

ikiside futbol fakiri...arkadaş bu adamlar futboldan ekmek yiyor ya..2.lglerde,amatörde bile ne çocuklar vardır bunlardan iyi bilmediğimiz.dünyanın adaleti işte...

carolo
19.08.2013, 02:34
uzucu olan kotu giden hersey tekrarlaniyor haftaya yine yusuf dururken Volkan sen oynar frikiklerde topu rakibin kalçasina nisanlar

ayrica Zeki gerçekten komedi 5 maç oldu karsina dikilen herkezden çalim yiyor geçiliyor istisnasiz herkezden

memmedaga
19.08.2013, 02:34

TRABZON YEREL MEDYASI..

MUSTAFA AKÇAY OLAYI..

TOLUNAY KAFKAS OLAYI..

.
Aynı tas aynı hamam..Herkes bunun sonuçlarına katlanır.. Önümüzdeki dönem çok şeye gebe..

Saygı ile..

doğrulardan çok üslüba takmış durumdayım

boş bir adama benzemiyorsunuz üst perdeden konuşuyorsunuz

kimliğiniz ve mesleğinizi açıklamazsanız söyledikleriniz bin doğru olsa bu kadar çok bilgi ya bir menajer olduğunuzu gösterir yada geçmiş veya muhtemel yeni bir yönetimin adamı olduğunuzu gösterir..

Ercüment Yılmaz
19.08.2013, 02:35
Bir maçta gol pozisyonu yoksa ve maç dengede gidiyorsa, bu görüntü her iki teknik direktörün henüz hamlelerini oynamadıklarını gösterir. Hangi teknik direktör hamlesini doğru oynarsa yüksek ihtimalle o takım maçı kazanır. Bugün Biliç hamlelerini doğru, Mustafa Reşit Akçay ise hamlelerini baştan itibaren yanlış oynamıştır.

Zincirleme reaksiyon tabirini birçoğumuz duymuşuzdur. Atomun parçalanmasının söz konusu olduğu bu reaksiyonların sonucunda ortaya çıkan enerji kontrol altında elde ediliyorsa bu enerji kullanılabilir, faydaya dönüştürülebilir. Eğer zincirleme reaksiyona kontrolsüz bir şekilde girildiyse bu sefer ortalık radyasyondan geçilmez.

Bu ifadelerin Beşiktaş-Trabzonspor maçı ile ne alakası var diyorsanız az sabredin, işte tam da sözü oraya bağlamak üzereyim.

Trabzonspor lige başlamadan önce 4 resmi maç oynadı. Bu maçlara hep aynı kadrolar ile çıktı ve bir şekilde kör topal galip gelmeyi başardı. Yalnız, oynadığı takımların hiçbirisi kendi ayarında değildi.

Teknik direktörümüz Mustafa Reşit Akçay bugün bir fantezi denedi. Zincirleme bir reaksiyon elde ederim ümidiyle kadroyu öyle bir kurdu ki, takım ne olduğunu neye uğradığını şaşırdı.

İş işten geçtikten sonra akıl veren çok olur derler, biz de iş işten geçtikten sonra olması ve olmaması gerekenleri sıralayalım.

1-Trabzonspor’un sol bek oyuncusu yok iken defansın her yerinde oynayabilen Celutska’nın gönderilmesi hataların en büyüğü idi.

2-Olcan’ın sol bek yapılması yanlıştı. Defansta yaptıkları ve yapamadıkları bir kenara, hücumdaki en önemli silahı defansa çekerek kaleden uzaklaştırmak başlı başına bir yanlıştı. Olcan defansif anlamda elinden geleni yapmış olmasına rağmen ilk golde Olcay Şahan’ın kaçışına engel olamayışı da bu hatalar zincirinin bize çıkan birinci faturasıydı. Ayrıca, madem sol bek oynayacak sözleşmeli oyuncun Kadir Keleş var, ona güvenip oynatman en doğrusu olacaktı. Bu sene gençlerin önü her ne olursa olsun açılacak diye beklerken yine “güvensem mi, güvenmesem mi” ikileminde kalıyoruz. Yazık oluyor.

3-Zeki’nin aslında sağ bek olmadığını asıl mevkiinin ön libero olduğunu duymuştum, ama nerden duyduğumu hatırlamıyorum. Son 4 maçtır sefilleri oynayan Zeki bu 5 ci maçında da bizi şaşırtmadı. Olcay Şahan’a karşı ikili mücadeleyi kaybederek hatalar zincirinin ikinci faturasının tebligatını almamıza sebep oldu. Bu arada, Zeki’den bu mücadele ile ön libero da olmaz. 61 numaralı forma olayına girmek istemiyorum, o taraftar formasıydı, ya neyse…

4- Colman saatli bomba diyordum eskiden. Saati maati kalmamış, direkt pimi çekilip sahaya atılmış. Allahtan Avrupa’da 4 maç ceza verdiler de oynatılmak, kazanılmaya çalışılmak zorunda kalmayacak. Mustafa Pektemek’e yaptığı hareket direkt kırmızı kartlıktı. Başka sözüm yok.

5-Alanzinho bir kontratak futbolcusudur. Rakip katı defans yaparsa işe yaramaz. Yaramadı da. Sarı kartı olmasına rağmen rakibin ağzına ağzına vurarak ikinci sarıdan atılmayışı yine hakemin eyyamcılığındandı, ona dua etsin.

6-Malouda iyi bir futbolcu olabilir, ancak ilk 11 de oynaması için daha beklemesi lazım. İlk yarıda en çok koşan futbolcu olmasına rağmen pek bir işe yaramadı. Özellikle kendisine gelen pasa koşamayıp topu kaybederek neredeyse golü yemek üzere olduğumuz pozisyonda fazlası ile maç eksiği olduğunu gösterdi. Volkan ile tartışması hoş olmadı. Volkan alttan alabilirdi, ama almadı. Almak zorunda da değil. Yıldız futbolcu olmak eleştirilmeyeceksin anlamına gelmez. Kısacası Malouda ikinci yarının ortalarında oyuna girseydi enerjisini daha ekonomik kullanabilirdi ve belki o zaman faydalı olurdu. Kişisel kondisyonerini de Trabzon’a getirttiğine göre oynamadığı 1 yılı bir çırpıda telafi etmesi zor gibi görülüyor.

7- Bu maçta Adrian’ın olmaması başlı başına hata iken, sonradan oyuna alınmaması hatanın daniskası idi.

8- Henrique ısrarı bu takıma zarar verecek. Onu kazanmaya çalıştığımız kadar diğer forvetlere dakika versek belki onlar da kendilerini gösterecekler. Forvet dediğin ayağında topu tutabilen, bu yeteneği yoksa deplase olup direkt vuruşlarla gole giden oyuncudur. Henrique’yi görüyorsunuz, anlatmama dahi gerek yok.

9- Gönderilecek adam Zokora’nın kadroya ve oyuna alınması teknik ekip ve yönetim adına önemli bir prestij kaybı oldu. Detayına girmeye gerek yok.
Trabzonspor adına maçta olumlu neler vardı peki?

1-Batuhan’ın oyuna alınması mecburiyettendi. Ancak, Batuhan’ın beklenmedik şutu form tutabilirse fazlası ile işe yarayacağını gösterdi. En azından son 15-20 dakikalarda oyuna alınırsa bir şeyler yapabilir.

Bu arada, maçın en olumlu işini Batuhan yaptıysa vay bizim halimize.

Gollerin her ikisinde de Aykut Demir’in ayağına çarpan top Onur’u kontrpiyede bırakarak ağlara takıldı. Onur’un hatası yoktu, Aykut adına ise şansızlıktı. Ancak, öyle olmasa bile biz o iki golü hak etmiştik, hiç o yana bu yana kıvırmayalım.

Tolga’ya ayrı parantez açalım. Maçta yüzü kireç gibiydi eski kaptanın. Yıllarca emek verdiği takımını ilk resmi maçında rakip olarak karşısında görmesi elbette zordu onun için. Rakip kalede fazla pozisyon vermediğimizden olsa gerek maç onun adına rahat geçti. Batuhan’ın beklenmedik şutunu çıkartırken belki de ilk kez Trabzonspor’un atmakta olduğu golü engellemiş oluyordu.

Bu sene amatörlükle profesyonellik arasında bocalayacak bir takım izliyoruz. Aslında en baştan beklentimiz 1461’den üste çıkan genç oyuncuların takıma monte olacağı, işe yaramayan yerli ve yabancıların gönderileceği ve bu sene büyük hedeflere koşmadan takım olmayı sistem oluşturmayı hedefleyen bir anlayışla yeni bir Trabzonspor’un oluşturulması idi.

Bunun yerine birden bire kariyerli ancak yaşlı oyuncular takıma katılarak o gençlerin önü kesildi, gönderilmesi gerekenler gönderilemeyerek mevkilerde kafa karıştıran denklemler ortaya çıktı ve aslında yapılması gereken sadece forvet transferi iken bir tek bu bölge için gereken futbolcu alınamadı.

Mustafa Reşit Akçay 1461’de amatör ruhlu oyuncuları oynatarak ve hepsi genç olduğu için onları birbirinden ayırmadan hak edene formayı teslim ederek başarılı olmuştu.

Şimdi ise Trabzonspor’da kırk tane denklemi çözmek zorunda. Ya yıldızı oynatacak ya gence güvenecek. Genç hata yaparsa neden yabancıyı veya yıldızı oynatmadın diyecekler. Colman gibi bir oyuncuyu kazansam da mı oynatsam, kazanmasam da mı oynatmasam gibi türlü ikilemlerde karar vermek zorunda kalacak İşte hocamız bu noktada zincirleme reaksiyonu doğru kurmak zorunda. Reaksiyonlardan istenilen sonuçlar doğarsa gelsin puanlar ve başarılar. Yok, o reaksiyonlar yanlış kurulursa radyasyon yine evlerimizde olur, her maç sonrası kanser vakalarındaki artışı bu sene de önleyemeyiz. Umarım öyle olmaz.

Son sözüm, kolay gelsin Mustafa Reşit Akçay hocam. Umarım bu maç önemli bir ders olmuştur.

alper*
19.08.2013, 02:38
Sakin kafayla düşünüyorum.

Maç, 48. dakikada gitti.

Maç ile beraber sezon da gitti.

Napoli
19.08.2013, 02:53
Volkan Şenden nefret ediyorum.. Volkan-Alanzinho-Aykut Akgün Zeki yavru-Zokora acil gonderılmeli... Herkes forvet dıyor bu takımda yaratıcı ortasaha yok,Fernandese karsılık Aykut Akgün varın durumu düşünün...Sol bek,ortasaha ve forvet sart...acil... Mustafa hoca nasıl bi kafa yasadı anlamadım,Alanzinho ve Volkan saatlerce sahada kaldı...Adrıan yedek pes! Gecen sene Sampiyonmu olduk? Aynı kadroyla cıkıyoruz? Beyse cok ama cok kötüyüz,ilk 10 başarı...

atomantcum
19.08.2013, 02:57
Bir şu iki sezon, hatta bu seneyi de sayarsak 3 sezonluk kansere bakıyorum bir de ondan önceki senelerdeki maçlarımıza, hayıflanıyorum. Bilgisayarımda taa BMN'nin önceki zamanlarından kalma video derlemeleri vs kalmıştı. Yattara Gökdeniz Fatih Szymek'li kadroların maç görüntülerini izledim. 2005-2006 sezonu üçüncü maçında ankaragücünü yattaranın attığı ve attırdığı gollerle 3-1 yendiğimiz maçı izledim. Sonra da bütün bu saydığımız oyuncuları ya kaybedişimiz ya da kovar gibi gönderişimiz geldi aklıma.

Ne olurdu o günlere dönseydik be...

Ergin Varlibas
19.08.2013, 03:01
Volkan Seni hala savunan cikicakmi diye bekliyorum.

titanic
19.08.2013, 03:09
Öncelikle sezona böyle bir mağlubiyetle başlamak gelecek adına umut kıpırtılarımızı söndürmüş oldu.

Maça gelecek olursak beşiktaş antrenman maçına çıkmış karşısında da sanayi sitesinden toplama esnaf arkadaşların oluşturduğu bir ekip var görünümündeydi.Oyuncuları ayı ayrı ele almak yerine hepsini topyekün futbol cahili ilan edersek futbol cahili terimine ağır bir hakarette bulunmuş oluruz.İlk tehlikeli pozisyonunu 75.dakikada bulabilen bir takım takım olmuş değildir,o pozisyona da tehlikeli sıfatını yükleyen taraftar fazla hoşgörülüdür.Maç kaybetmenın hıç önemi yok.Özellikle lig başlarında şampıyonluk hedefı olan bır takımın puan veya puanlar kaybetme lüksü var,ama oynayamama lüksü yok.Oyuncular 90 dakıka boyunca kalıtesizliklerini bizlere göstermek adına çaba bile harcamadılar.
Trabzonsporun transfere ıhtıyacı olduğu anlaşılmıstır.Ancak bu transfer bir forvet alalım yeter denilecek düzeyde basit değil, bu takımın ilk onbirindeki en az 7 adamın acilen ıyı takvıyelerle değiştirilmesi gerekıyor.
En buyuk handıkapımız ise takımımızda yabancı oyunculardan asgari düzeyde dahi verim alamıyor olmamızdır.Vasat bile değil hiçbirisi.Bayağı bayağı kötüler.Hatta zarar verdikleri bile düşünülmelidir.colman,alan,henri ve maluda etkisiz bile değillerdi.Yerlilerimiz zaten kötü kabul etmek gerekıyor.Bazen bir dairede işiniz olur, oradaki görevliye danışırsınız,biraz muhabbetten sonra dersiniz ki bu adam nasıl buralara kadar yükselmiş hayretler içinde kalırsınız.O dairedeki kaba ve bilgisiz adam volkan şen den başkası değildir.Zeki Yavrunun ise patronun almanyada özel üniversitede okumuş hafif saf oğlu kontenjanından takımda olduğu düşünülebilir. Aynı şekilde Colmanın ise evin ayyaş ve serserilik özelliklerini bünyesinde bütünleştirmiş külhanbeyi oğlu olduğu ve ne yaparsa yapsın sahip çıkılmaya çalışıldığı izlenimi var.
maludadan beklediğimiz verimi alamayacağımız gün gibi ortadayken bu oyuncunun küme düşmesi muhtemel bir rakiple oynananacak bir maçta yıldızlaştığını görmek bizleri aldatmasın.
maçtan önce tolga mı our mu hangisi daha iyi kaleci bunu kıyaslamak derdındeydım.Anlıyorum ki bunu hiçbir zaman kıyaslayamayacağız.Çünkü şartları eşit görünmüyor.
İyimser bakmak isterdim hepi topu bir maçtır bu hafta yenilsen önümüzdeki maçta çıkar yenersin diyebilmeyi çok isterdim,ama bu oyuncuların hepsi pimi çekilmiş birer bomba gibi duruyorlar, hangi maçta hangisinin bize patlayacağını kestirebilmek açıkçası çık zor. Colman ve zokoranın bu takımda ne işleri var,çıkardıkları rezaletlerle gündem olusturan bu adamların son iki senede takıma ne katkıları olmuş.Takımda bır tane oyuncu var o da küsmüş.Adrian.Bu takımda bu adam şans bulamazken volkan şenin yerinin garanti olması çok düşündürücü.Zaten savunma özelliği yok,hücuma herhangi bir katkısı yok,üstlik aldığı her topu kaybetmeyi kendisine iş edinmiş bu arkadaştan ne bekliyor bu teknik ekip anlamış değilim.Tamam seviyorsunuz sempatik çocuk ama bu kadarda tolerans tanınmazki.Bu tür tercihler teknik heyetin iyi niyetli olmadığını da gösteriyor.Çünkü bu adamın bu maçta bunları yapacağını herkes bilir,en fazla da teknik ekp bilir.
Geleceğe umutla bakabilmek adına yapacağımız şey bu haftaki mağlubiyeti çabucak unutup gelecek haftalardaki mağlubiyetlere kendimizi hazır hisssetmemiz olacaktır.Karamsar olmaya gerek yok hocamızın da buyurduğu gibi takım olabilmemiz için 3 veya 4 haftaya ihtiyacımız var.Çünkü biz yaz kamplarını sosyal açıdan kaynaşmaya ayırdık.Takım olmak daha sonra
Oyuncuların kendi içlerinde de garip bir huzurszuluk var.Malouda ve volkanın tartışmaları karar verme aşammasında ne kadar da dayanışma içindeler dedirtiyor.Volkan ile aynı takımda oynama kısmetsizliğinde olan her oyuncu akıl sağlığını yitirmeye adaydır.
Duran topların usta ismi volkan şen her zamanki istikrarını bu maçta da sürdürdü.İstikrarlı oyunu ile bir alkışı daha hak etti.
Sözün özü yeteneklerini kullanamadılar diye hayıflanacağımız bir takımız yok.adeta dünyanın her farklı noktasından ayrı ayrı branşlardan birazcık koşabilen 11 tane adamı almış biz futbol takımıyız demişiz.Başlarına da iki hafta sonra elimizde malzeme bu,ne kadar ekmek ok kadar köfte diyecek bir hoca getirmişiz.

titanic
19.08.2013, 03:29
Volkan Seni hala savunan cikicakmi diye bekliyorum.

herkes savunuyor,garibim hiçbir maçta kimseyi geçemedi daha

Esmoface
19.08.2013, 03:47
İlk hafta bir derbi maçında kaybetmek iyi değerlendirilirse kazanmaktan daha da değerli olabilir; takımın eksikleri görülürken moral bozukluğu yerine ekstra motivasyon sağlanılabilir bence.
Tutup da saçma sapan bir ekibe kaybetsek telafisi daha zor travmalara yol açabilirdi.

Takımda Trabzonspor ismine yakışır sınırlı sayıda oyuncu olsa da göreceli olarak bu ligin üstünde bir kadromuz var bence.

Bu sene bir şekil ittire ittire Avrupa'ya gidebilirsek benim için yeterli; yeter ki Abdülkadir, Soner, Aykut ve Yusuf takıma monte edilsin ki Mustafa Hocanın da bunu yapabileceğine inanıyorum.

Yazık, tıpkı 2010 2011 senesinde olduğumuz gibi bu sene de bir yol ayrımındaydık ve altyapıyı üst takıma entegre edebilecek bir durumdayken moralman bitik bir kadronun üstüne oynayıp günü kurtarmak için transfer edilen 30+ yaşındaki topçulara öncelik vermeye başladık.

Malouda'nın kalitesini tartışmak bence pek anlamlı değil; fakat mevcut Malouda'nın takıma katkısı sonuna kadar tartışılmalıdır. Şahsi fikrim Malouda'nın bu fizik yetersizliğiyle sadece 1 yarı oynatılması yönünde.

Diğer bir büyük sorunumuz da oyuncularımızın büyük çoğunluğunun standardın çok altı veya üstünde performans sergilemeleri. Belirli bir düzeyin altına inmeden stabil bir performansa sahip oyuncumuz hemen hemen hiç yok. Volkan, Colman, Henrique, Adrian, vs. 11 kişi içinden 1 futbolcuyu kaldırabiliriz; fakat hepsinin gel gitleri çok fazla olunca aksamalara yol açıyor.

Bugünki maç özelinde ise yukarıda bahsettiklerim hariç bir diğer önemli sıkıntının da stoperler ve orta saha arasındaki bağlantı kopukluğunun olduğunu düşünüyorum.
Geriye dönük yaşanmaz, biliyorum; ama Selçuk'u buram buram ararken onun tarzında bir oyuncuyla hiç ilgilenmememiz bile akıllara ziyan bir durum bence.

Adnan Mollasalihoğlu
19.08.2013, 03:56
Hastayım şu forumun yanar dönerlerine ! Geçen sene Janko'yu aldığımızda bomba transfer diyenler bugün Janko'yu beğenmiyor.Cisse,Kalu Uche gelsin artık...

Göktuğ Altuntaş
19.08.2013, 04:12
bende uzun zamandır aynı düsüncedeyim köy takımlarıyla oynadığımz maçlar ölçü değildi bu maç ölçü olacak diyordum gerçek takımımızın halini gördüm gecen seneden hiç bir farkımız yok hatta daha kötü bile olabiliriz zor işimiz.

berezilya
19.08.2013, 04:25
bu maçın özeti ve verdiği ders belli.MRA dan teknik direktör olmaz.

Sefer A.
19.08.2013, 04:53
hoca hikaye okumasin yok colman'in sorunlari çözülmeli yok bilmem ne..
ayrica Malouda'yi ortada oynatacagini çogumuz bilirken, birden niye ah niye solda oynamadi diyenler çikiyor anlamiyorum, ki yine de ara sira sola kaydi yani..

yalniz su kesin, zokora ve Colman artik aldiklari para umurumda degil kesinlikle kesik yemeliler, orta saha hirsli ve pas yapabilen topçulardan kurulmali, defolsun dedigim adrian bile oynasin hatta Malouda ile oynasin, tek pas yapabilen topçular bunlar ki Adrian zaten adam geçmesini bilmez anca verkaçla belki geçer onun için Malouda ile ayni anda sahada olabilir bazen, ama ondan ziyade Soner Abdülkadir ikilisinin kesinlikle oynamasi lazim belki savunmada sikinti yasariz ama bu aksam gördük ki Colman'la falan da sorun çözülmüyor orta saha yol geçen hani, zokora ile de ayni ama bu ikilinin hücumda da olmamasini göz önüne alalim Soner Abdülkadir ikilisi bu hiyarlardan iyidir, hele hele Abdülkadir..

Aykut A - Soner - Abdülkadir 3lüsü orta sahada yerini alsa, sola Yusuf saga Olcan ileriye de Henrique ya da Batuhan
Malouda Adrian gibi isimler ikinci yari girsin
alanzinho'nun da defolmasi lazim, yeri yok artik bu takimda
sol beke Kadir'i koymak lazim, kesinlikle Zeki gibi oynamaz, ki Zeki geçen sene bu kadar kötü degildi ne zaman kafasina darbe aldi sakatlandi ondan beri berbat oynuyor ve kilo aldi sisti agirlasti, yoksa ortalari yine iyi kaleye vuruslari da iyi....

Sefer A.
19.08.2013, 04:58
..................Onur
B3........Aykut.....Mustafa........Kadir
..................Aykut
......Abdülkadir.....Soner
Olcan/Yusuf...................Yusuf/Olcan/Henrique/Malouda
.............Henrique/Batuhan

bu takim, bu 3lü orta saha, geçen senin 1461'i gibi oynayabilir, asi tutarsa baska bir Trabzonspor görürüz
aslinda Gökhan Jebrin ikilisini takima alsak yeridir, tas gibi orta sahamiz olur süphem yok o konuda ama gel de anlat
hâlen daha zokora gibi colman gibi volkan gibi iodjkjshjkqsqsdjhgsgj topçularindan medet umuyorsak bol bol ihanete ugrariz, hoca devam etsin ihanetçileri hainleri oynatmaya....

Malouda
Adrian
Zeki
Giray
kaleci
Emre
Batuhan

yedek

--------------

zokora
bamba
alanzinho
colman
volkan

defolun gidin

Yaşar
19.08.2013, 05:16
İzlediğim kadarıyla ligin en kötü takkmlarından ikisi oynadı.
Bjk'ın kazandığına bakmayın, 2 şans golü dışında onların da pozisyonu yok.

aaahmet61
19.08.2013, 05:51
arkadaşlar sakın puan tablosuna bakmayın içiniz cız eder.

arifberkay
19.08.2013, 06:59
Çok kızmaya gerek yok hoca Ts kolay yenilmeyecek dedi...75 dk dayandık işte yenileceğimizi ve bu kadroyla hiçbir takımın kalesine gidemeyeceğimizi herkes biliyordu ama bilmek istemiyordu...

İskender Çakmak
19.08.2013, 07:05
Batuhan'ı daha önce alacaktı maça. Ben tv başında topu tutamadığımızı görüyorum bizim hoca görmüyor mu? Hadi görmüyor yardımcı ne işe yarıyor? Adrian'ı neden oynatmadı bu arada herhangi bir sakatlık mı yoksa hoca tercihi mi? Yaz boyunca dikkate almadığın Zokora'yı oyuna sokuyorsun. 1461'den Abdulkadir'i niye getirdin o zaman. Genç ve daha hazır oyuna girdiği zaman Zokoradan daha çok şey yapacağına eminim yapmasa da göz yumarım ama sen Zokora'yı sokuyorsun oyuna. Hoca kesinlikle çok çok yanlışlar yaptı. Ve maçı beşiktaşa verdi.

arifberkay
19.08.2013, 07:08
yenilecegimizi biliyordum ama asagilanacagimizi tahmin edemezdim

Varlıbaş61
19.08.2013, 07:09
Bir maçla yorum yapmak tarzım değil ama merak ettim , kulübede oturan gözlüklü vatandaş ne iş yapar bu takımda ? Dünkü maçtaki oyun sistemi ne idi kendi biliyor mu ?

İskender Çakmak
19.08.2013, 07:18
Bir maçla yorum yapmak tarzım değil ama merak ettim , kulübede oturan gözlüklü vatandaş ne iş yapar bu takımda ? Dünkü maçtaki oyun sistemi ne idi kendi biliyor mu ?

Taktik anlayışımız yok ki abi. Taraftarı bu olay daha da kızdırıyor. Ne oynadı dün Trabzonspor ne yaptı sahada? Hiç kimse anlamadı. Hoca kaybedeceğimiz maçlar olacak ama futbol oynacağız demişti. Söylediklerinin hiçbirini uygulamıyor Mustafa Akçay.

hüseyin1975
19.08.2013, 07:28
Mustafa Hocam futbolculara saldirin Besiktasa demis ama dinleyen olmamis galiba. Tercümanimiz da Colmana saldirin kelimesini herhalde yalnis cevirmis.

ozturk
19.08.2013, 07:34

TRABZON YEREL MEDYASI..

MUSTAFA AKÇAY OLAYI..

TOLUNAY KAFKAS OLAYI..

.

Saygı ile..

Sizi ben de eleştirmiştim. Yerden göğe kadar haklısınız. Düşme mücadelesi verecek 5 takım saymıştınız.BU takımlar içinde en kötüsüyüz maalesef.

ozturk
19.08.2013, 07:37
Birşeyler değişmezse, kaliteli en az 3 transfer yapılmazsa ligde kalmamız çok zor..

ozturk
19.08.2013, 07:40
Velhasıl gecenin özeti ; ''Aslanlar gibi yenildik''.

Öyle diyor hocamız,iyi oynamışız :confused:

Herkese hayırlı geceler,lig uzun lütfen kendinizi yıpratmayın.

ligin uzun olması da ayrı sıkıntı 33 hafta daha yıpratacağız kendimizi.

buckler
19.08.2013, 07:41
her zamanki ortasaha ve defansımızda çalım yeme manyaklığı devam ediyor.. azcık seri olan bi adam patır patır diziyor bizimkileri.. yaa altyapıdan topçu çıkaratacaz öze dönecez diosun çıkara çıkara zekiyle mustafayı çıkarıosan yusufu yedek otturtuosan altyapıyı dağıt bi zahmet.. bu nedir yaa hep aynı tarz adamlarmı çıkcak bu altyapıdan? hasan,hüseyin,mustafa,zeki vs.. ortak özellikleri kazmalık..teknik süratli adam yokmu? yusuf var ama yedek.. bana kimse mustafayı savunmasın adamın bi kere kademeye giripte önemli bi müdahale yaptığını görmedimm bu kadar adam kaçırdıktan sora çalım yedikten sora stoperlik falan hikaye.. zekiyi savunacak olan bizden değildir zaten..

ozturk
19.08.2013, 07:44
AKÇAY ; “Sahada duruşumuz iyiydi. Gole kadar kora kor bir mücadele oldu. Kendi saha ve seyirci avantajını iyi kullandılar. Bu goller bizi biraz daha fazla çalışmak zorunda bırakacak. Sahada duruşumuz mükemmel değil ama iyi işaretler verdi.

MRA'daha atmosfer görmemiş yada biz başka maçı mı izledik yahu vallahi çıldırmamak elde değil.

MRA atmosfer görmemiş.

Travelair
19.08.2013, 07:54
Lig tv de gecen yila ait 3 istatistik verdiler ts hakkinda:

Gol pozisyonunu gole cevirmede en kotu 2. takim
Rakipten top kazanmada en kotu 3. takim
Ligin en cok top kaybi yapan 2. takimi

...

Bu yil ne yapariz az cok fikir veriyodur.

Başka başlıktan önemli bir mesaj. Kurtulmamız için yüksek kaliteli, çok iyi pas yapan, mücadeleci ve mücadelelerini kazanan, kolay çalım yemeyen, zeki, mental ve genel eğitimi kuvvetli futbolculara ihtiyacımız var.

Buraya çok futbolcu yazarım da ayrılması gereken, heves kırıcı olmak istemiyorum

CAFER ÖZER
19.08.2013, 08:12
Maçmı oynandıki Maç Yorumu yapalım
Trabzonspor berbat BJK kötü
Trabzonspor Ve BJK ilk 5 içinde olması mümkün değil
BJK nın Trabzonspordan tek farkı GOL atmasını biliyorlar
Oyun olarak Trabzonspordan üstün değiller
Dünkü MAÇ MAHALLE MAÇI kadar zevkli değildi

Gurpas
19.08.2013, 08:25
Şöyle bir 11 yapmak zormu be MRA.

Onur

Bosingwa.......Aykut.......Mustafa.......Yusuf

Olcan......Soner.........Adrian........Abdulkadir. .....Malouda

Henrik (Transfer)

Zormu be arkadaşım

Beypba
19.08.2013, 08:32
Şöyle bir 11 yapmak zormu be MRA.

Onur

Bosingwa.......Aykut.......Mustafa.......Yusuf

Olcan......Soner.........Adrian........Abdulkadir. .....Malouda

Henrik (Transfer)

Zormu be arkadaşım

Arkadaşım Allahınızı severseniz mustafa yı yazmayın şu takıma çıldırıyorum

arifberkay
19.08.2013, 08:32
Ts nin hocaları filozof olmak zorunda mı?

cem1990
19.08.2013, 08:38
Maç boyunca ismini duymadığım adamlardan birisi alanzinho
Colman-alan ve özellikle volkan takımdan gönderilmeli. Colmanın maç boyunca yaptığı kasaplıktan başka bir şey değildi.
Sanayiden bir ekip toplasa idik daha iyi mücadele görürdük.
Geçen sene ki ruhsuzluk aynen devam ediyor,istifini bozmadan.
Son olarak alanzinhonun jebrinden artısı nedir hala çözemedim.

Gökçebey
19.08.2013, 08:38
Teknik direktör MRA olunca takıma ayrı bir hava gelecek, futbolcuların yeteneklerini ön plana çıkartacak, saçma sapan tercihler ve oyuncu değişiklikleri yapmayacak, oyunu okuyup yerinde müdahaleler yapacak, en çok da rakibini ısırıp kopartacak bir futbol oynayacağımızı sanıyordum.

Geçen seneki çileden başka bir şey göremedim 5 maçta.

Travelair
19.08.2013, 08:39
Trabzonspor'un eli mahkum. İçerde ve dışarda imajımız bu.

Futbolcu almaya kalkışırsın fahiş fiyat çekerler. Olmaz dersin. Elin mahkum alacaksın takımın bu halde derler

Futbolcu göndermek istersin. Gönderemezsin. Oynatmazsın. Elin mahkum sen zarar görürsün der. Ben garanti sözleşmemi yapmışım. Laylaylom oynarım ya da oynamam. Elinde benim yerime futbolcu mu var?

Dolayısı ile Trabzonspor'un büyük bir değişime ihtiyacı var. Bunu uzman isimlerle yapmak zorunda. Trabzonspor bir transfer sezonunu daha oyalanarak geçirdi ve Volkan Colman Olcan Mustafa Zeki Zokora Janko Henrique Alanzinho Emerson gibi oyunculara kalmak üzere

Bu kadroya Berbatov'u alsan neye yarar?

Oyalayanları affetmeyeceğim. Takımı bitiriyorlar. Çıban başları başta olmak üzere tüm zararlılar gönderilmeli. Yerlerine FUTBOLCU transfer edilmeli

arifberkay
19.08.2013, 08:42
Allahtan korkmadığınızı biliyorum bari kuldan utanın

arifberkay
19.08.2013, 08:46
MRA;

Hani hakeden oynayacaktı...Hakedenler colman mı alan mı zokora mı volkan mı?
Ayıptır ayıp

forza61ts
19.08.2013, 08:46
sezon bası daha ne oluyor renktaşlar yahu!!!!! takım gününde olmayabılır bu gayet nomal hoca bıseylerı denıyor o burdaa bızım gorduklerımız gormuyor mu sanıyorsunuz yedıgımız goller aykuta çarpmasa ıkısı de gol olmaz bence hocanın tercıh yanlısları var evet bır volkanda bu kadar ısrar etmesını anlamak hakıkatten zor ıkıncı yarı adrıan yusuf - volkan colman sarttı bana gore .. ama dedıgım gıbı sezon bası 4 5 mac olcu degıl berbatov gelsın takım otursun ıyı seylr olur bu takımdan ...

Berke6198
19.08.2013, 08:51
Bir maçla galeyana gelecek birisi değilim ancak takımın dünkü oyunu beni üzdü açıkçası...

Mustafa hocanın yaptığı yanlış değişiklikler de yenilgiye ışık tuttu...

Takımın 2 günde değişmesini beklemiyorum tabii ki.

Hank derler ya önümüzde ki maçlara bakacağız diye, aynen öyle.

bariskaratas
19.08.2013, 08:54
Tercüman'ın gitmesinden belli zaten mantalite.
Bi tek o kalmıştı iyilerden, o da gitti.

Travelair
19.08.2013, 08:55
Laylaylomcu futbolcuların yerlerine çok sağlam, kemik gibi (Şöhret, para anlamında demiyorum, futbol anlamında) transferler yaparsın. Hepsini atarsın yedeğe, o futbolcular oynarlar. Çarpışırlar, adam geçirmezler, çok iyi paslaşır, herkesten hızlı herkesten çabuk, alıp kaçar asist yapar, mücadele kazanır gol atarlar, MAÇLARI KAZANIRLAR. O zaman o laylaylomculara hadi gidin yoksa hayatınızı zindana çeviririm dersin. O zaman kıstırıp giderler sen de temiz bir takım seyredersin. Laylaylomcuların yanısıra yetenek fukarası futbolcuların da hiçbir bahane öne sürülmeden yerlerinin doldurulup gönderilmesi şarttır

arifberkay
19.08.2013, 08:55
Bu takım ilk 10 a giremez dediğimizde burada bize sallaynlara da selam olsun...

bariskaratas
19.08.2013, 08:57
Bu volkan kimden torpilli ya. Biri açıklasın.
Forumda bile ... dedik diye banlandık. Rtuk bile ceza vermiyor buna.

M. Akif Yücesan
19.08.2013, 08:59
Geçen sene Tümer Metin demişti ki: "Tolunay hoca dikkat etsin. İdmanda koşup, 11i kaptıktan sonra sahada yatan topçular var (başta Colman'ı kastediyodu galiba). Bu topçular Şenol hocayı yediler, onu da yerler."

Anlaşılan bu topçular MRA'yı da yiyecek, ama adamın ruhu duymayacak çünkü bunlar incilde yazmıyor :)

bariskaratas
19.08.2013, 09:00
Geçen sene Tümer Metin demişti ki: "Tolunay hoca dikkat etsin. İdmanda koşup, 11i kaptıktan sonra sahada yatan topçular var (başta Colman'ı kastediyodu galiba). Bu topçular Şenol hocayı yediler, onu da yerler."

Anlaşılan bu topçular MRA'yı da yiyecek, ama adamın ruhu duymayacak çünkü bunlar incilde yazmıyor :)

Başta colman mı?
Volkan varken kimse başı çekemez takımda.

olcay_61
19.08.2013, 09:02
Dün maçı izlemedim en ufak heyecan yoktu, bu kadro ve teknik ekiple gecen seneden daha beter olur durumumuz. Zeki mustafa aykut vs vs olduğu takim heyecan vermez izlemeye degmez
Yazık vallahi hiç mi ders almazlar geçmişten

hodlu
19.08.2013, 09:02
Yeni bir sezona başlıyorduk. Takımın geneli eski olsa da yeni yönetim, yeni teknik kadro, yeni formalar, yeni heyecan. Milyonlarca Trabzonspor taraftarı oturdu tv karşısına derbiden galibiyet bekliyordu. Maalesef yine hüsran oldu. Maçtan önce sorulan 'hocam İstanbul'a galibiyet mi, beraberlik için mi geldiniz' sorusuna kendisinin bile anlamadığı felsefik cevap veren, ama 'biz Trabzonspor'uz her maça kazanmak için çıkarız bu gece de kazanacağız' diyemeyen bir hoca ile yola çıktık. Oyunculara kızmıyorum çünkü her türlü rezilliği yapanları aradan geçen iki aydan sonra yeniden sahaya bizi kurtar diye sürülmeleri intihar gibi bir şey. Yapmayın eyy yöneticiler ve teknik kadro. Bu sezon bu haliyle bitmez. Aklınızı başınıza devşirin. Mustafa hocam senden biz başarı değil ünlü bir cerrah gibi radikal organ değişikliği bekliyoruz. Yapamayacaksan ki beş maç onu gösteriyor bizim yapacak bir şeyimiz yok...

Beypba
19.08.2013, 09:03
MRA Hoca yanlış ata oynuyor, Şimdi şapkasını koysun önüne düşünsün: Geçen seneki çöplere bel bağlayıp beşiktaşa ezilecegine,gençlere belbağlayıp yenilseydi bu millet bu kadar çıldırmazdı..

takıma taktik anlamda birşey veremiyor,kimse ne oynadığını bilmiyor,oyüzden herkez birbiriyle tartışıyor sahada,en önemlisi cesaretli deyil..birde üstüne üstlük bu 5 maçtır bu kadar berbat bir futbol varken hala da iyi yoldayız diyor...

umarım yanılırım ama MRA Hocanın trabzonda günü sayılı ne yazıkkı...

arifberkay
19.08.2013, 09:03
Geçen yıl takım küme mücadelesi verirken umrunda olmayıp tavla oynayanlar var diyordu Tolunay hoca onlar hala burada ve biz bunlardan medet umuyoruz..

Yunus Danışmaz
19.08.2013, 09:05
İlk defa tribünden bu kadar kötü bir Trabzonspor izledim...

ozturk
19.08.2013, 09:06
Geçen yıl takım küme mücadelesi verirken umrunda olmayıp tavla oynayanlar var diyordu Tolunay hoca onlar hala burada ve biz bunlardan medet umuyoruz..

MRA da ses çıkarmıyor aksine iyiye işaretler var diyor.

En azından bir şut çektik bjk kalesine bu mu iyiymiş..

Ligin en kötü takımıyız. Allah yardımcımız olsun

Yunus Danışmaz
19.08.2013, 09:10
Maçta arkamdaki bir beşiktaşlı '' Selçuk İnan bu futbolcularla nasıl birlikte oynuyordu aklım almıyor! '' dedi... Halbuki birlikte oynadığı 2 adam vardı sahada; Yumlu ve Colman...

arifberkay
19.08.2013, 09:11
MRA da ses çıkarmıyor aksine iyiye işaretler var diyor.

En azından bir şut çektik bjk kalesine bu mu iyiymiş..

Ligin en kötü takımıyız. Allah yardımcımız olsun

En acısı da hoca denilen zatın söyledikleri zaten...

Sefer A.
19.08.2013, 09:11
Tercüman'ın gitmesinden belli zaten mantalite.
Bi tek o kalmıştı iyilerden, o da gitti.

aynen..
niye gittiyse, daha dogrusu gönderildiyse

temel_yilmaz
19.08.2013, 09:14
Takımda sorunlu oyuncuları göndermediğin müddetçe yeni oyucular bunlara uyacaktır çok net,misal Malouda bir kaç hafta böyle gitsin oda düzene uyar.

5. olmuş 8. olmuş umrumda değil Volkan bariz bir şekilde takımdaki diğer oyucuların dengesii bozuyor.

Birde sezonu en erken biz açtık ama fizik kondisyon yerlerde buna bir çare bulunması lazım,acil bu sene için A.Kadir ve Yusuf bu takıma monte edilmelidir.

Travelair
19.08.2013, 09:16
Sen forvetine Henrique'yi koymuşsun. Yüzdesi düşük, 40 yılın başında olursa adam geçer atar, yoksa kaptırır. Malouda 1 sene maç yapmamış. Hazır değil. Onu kanada, geçen sezon atak yükünü çeken Olcan'ı sol beke koymuşsun. Peki forvet buysa ortasaha nasıl olacak? Sürekli ileriyi besleyecek ki Henrique de 40 yılın başında gol atabilsin. Ama ortasahanda Colman Zokora Aykut var. Nasıl olacak? Bunlar bilse bilse defansı biliyorlar. Kanatlar desen Olcan ve Volkan. 40 yılın başında çalım atabilirseler gol pozisyonuna girerler Yoksa kaptırdıkları toplar başa bela olur. Ha pırpır oyuncular. Alanzinho, Adrian... Ne fayda? O zaman ne oluyor? Ağırlık merkezi iyice arkaya kayıyor. Defansta kim var? Bekler yok. Stoperler de vasat ve sakar Aykut ve Yumlu, Giray...Kalecimiz iyi. Kalecin iyi olsa ne olur?

Ibo61
19.08.2013, 09:17
Ben artik bu takimda VOLKAN, ZEKI, HENRIQUE ve OLCAN i görmek istemiyorum....Öyle bir duruma geldimki sakatlansalar sevinecegim vallahi.....Hele bu Volkan var ya.....Allahim bu kadar bencil, bu kadar mal bir oyunu olamaz yahu!!!

hodlu
19.08.2013, 09:18
Mustafa hocam korkuyorsun. Ben bunu çok açıkça görüyorum. Bak hepimiz ölümden korkuyoruz ama sırası gelen gidiyor. Sen de korkma cesaretle bir şeyler yap bizde seni savunalım. Hemen yap ama. Perşembe gecesi yine bize aynı masalı anlatacaksan sana bu siteden çok ağır yazılar yazacağım haberin olsun...

bariskaratas
19.08.2013, 09:21
Takımda sorunlu oyuncuları göndermediğin müddetçe yeni oyucular bunlara uyacaktır çok net,misal Malouda bir kaç hafta böyle gitsin oda düzene uyar.

5. olmuş 8. olmuş umrumda değil Volkan bariz bir şekilde takımdaki diğer oyucuların dengesii bozuyor.

Birde sezonu en erken biz açtık ama fizik kondisyon yerlerde buna bir çare bulunması lazım,acil bu sene için A.Kadir ve Yusuf bu takıma monte edilmelidir.

Açın bakın, tam 1 sene geçti.
Yasin sezona iyi başlamıştı. Volkan ile gene böyle sorunlar oldu.
Dedim ki Yasin de yakında volkana uyarsa yandık. Bu volkan resmen ihanet ediyor takıma diye.
aynen devam ediyor. içimizde başka hainler de var bu volkan deneni takımda tutmayı bırak hala ilk 11 de oynuyor.

tamuğ yamtar
19.08.2013, 09:21
Dün akşamın izahı yok. Takım ne oynadı? Biri açıklasın Allahaşkına.

Pres mi yaptık? Kontra mı oynadık? Alan savunması mı yaptık? Kanatları mı kullandık?

Sahaya çıkarken verilen taktik neydi? Hiçbirşey yok...

İş işten geçtikten sonra konuşmak kolay gerçi ama Tolunay kalsaydı ve yapmayı düşündüklerini yapsaydı çok daha iyi olacaktı.

2 transfer ve uyutulan taraftar. O zaman da söyledik 2 "büyük" isimle ne şampiyon olunur ne de takım düze çıkar.

Bu şekilde gidersek onlarda diğerlerine ayak uyduracaklardır zaten.

MRA beklenen cesarette bir Hoca değil galiba...

BJK'yi ve taraftarını da kandırmış olduk. Onlarda önümüzde ki haftalarda acı gerçeklerle karşılaşırlar...

kudu_89
19.08.2013, 09:24
Adrian tribi başladı teknik direktörün. Yok daha elinde mübarek koy şu adamı yahu.

r9emre
19.08.2013, 09:26
10 maç en azından 10 maç şans tanıyın bir hocaya. 1 sezon dayanamazsınız biliyorum bari 10 maç dayanın. Aynı adamlar sonra çıkıp Jurgen Klopp'a bak ya ne hoca filan diyorlar. İnsan gerçekten hayret ediyor..

-----------------Recep Onur Kıvrak---------------------------

---Bosingwa-----Aykut-----Mustafa(Bamba)----Yeni sol bek---

-----------------Aykut-----Abdulkadir------------------------

-----Malouda----------Soner---------------Yusuf-------------

----------------Yeni Santrafor--------------------------------

Yeni bir iki yönlü orta saha alınırsa tadından yenmez.

unique
19.08.2013, 09:26
Ligde bu haftanın en kötü takımıyız sanırım.

tamuğ yamtar
19.08.2013, 09:28
Ayrıca dün akşam ki oyunu oynamak için transfer, hazırlık maçı, antreman ve kamp yapmaya ve teknik kadroya gerek yok...

MRA maç öncesi futbolculara ne dedi inanın çok merak ediyorum...

arifberkay
19.08.2013, 09:29
FLORYA’da dün sürpriz bir buluşma yaşandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili ve Futbol Federasyonu eski Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile biraraya geldi.
Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleşen görüşmeyle ilgili olarak hiçbir açıklama yapılmadı.

Allah belanızı versin bizi bitirdiniz siz bitmediniz....

Kemal Öztel
Mustafa Hocam KORKMA !!!
Biz TRABZONSPORUZ..

İlker Gazioğlu
Geçen seneki Beşiktaş olsa bizi çok daha erken bitirirdi. Onlarda geriye gitmiş görünüyor ama bizim korkaklığımız ile çok rahat maç kazandılar. Solbek Ersan maça çıkarken Olcan veya Malouda'yı nasıl durduracağım diye kara kara düşünmüştür ama biz rahatsız etmedik kendisini, Ersan Mustafa Reşit Akçay'a ne kadar teşekkür etse azdır. Çünkü sol açık mevkisini Alanzinho dene faydasıza emanet ettik.

Zugasi Berepe
19.08.2013, 09:31
eyy gidi şenol güneş ne kadar haklıymışsın bu volkan denen adama sadece antrenman yaptırmakta,
takımda adrian gibi bir adam duruken bu adam oynuyor alanzinho bitti devri geçti bunu biz görüyorsak hoca ne alaka zeki sayesinde serkanı bile özlüyoruz

Ahmet Kuru
19.08.2013, 09:32
Dün ki skorun bence tek sorumlusu hocadır. Adrian ı kesip, doğru düzgün oynatmadığın Alanzinho ile oyuna başlarsan, fantazi peşine düşersen olacağı budur.

Bu takıma sol bek ve forvet şart oğlu şart...

gurur6134
19.08.2013, 09:32
Yapilmasi gereken sey cok basit trabzonspor icerde disarda maclarina kendine en uygun sistem olan 4 4 2 ile oynamali ancak bu sayede basarili oluruz..3 senedir tek fotvete mahkum ettiler bizi hocalar anlamsiz sekilde cogu maci pozisyon bulmadan oybuyoruz tek forvet sistemiyle icerde disarda her takim bizi eziyor..fantaziye gerek yok..aklin yolu bir..mevcut kadroyla devam edilcekse
Onur
Bosingwa giray aykut yusuf
Volkan adrian aykut akgun maluda
Henrike olcan
Trabzonun 11 olmali..colman alanzinho zokora bamba janko acil gonderilmeli..yirtici bir forvet lazim lualua shelton uche gekas tarzi ilerde..mustafa hoca bu takim filozoflardan cok cekti sende bildigini okuma lutfen olcandan sol bek akazinhodan sag acik olmaz bunu anla..her firsatta takimi sabote eden colmanida bidaja kadroya alma adam olmicak anlasild simdiden ver yolu gitsin..yoksa gecen seneyi mumla arariz..mra cok buyuk taktik ve teknik hatalar yapiyor topla lendini hoca biran evvel..

İlker Gazioğlu
19.08.2013, 09:33
10 maç en azından 10 maç şans tanıyın bir hocaya. 1 sezon dayanamazsınız biliyorum bari 10 maç dayanın. Aynı adamlar sonra çıkıp Jurgen Klopp'a bak ya ne hoca filan diyorlar. İnsan gerçekten hayret ediyor..

-----------------Recep Onur Kıvrak---------------------------

---Bosingwa-----Aykut-----Mustafa(Bamba)----Yeni sol bek---

-----------------Aykut-----Abdulkadir------------------------

-----Malouda----------Soner---------------Yusuf-------------

----------------Yeni Santrafor--------------------------------

Yeni bir iki yönlü orta saha alınırsa tadından yenmez.

Dün akşam ki kadro tercihi ve oynanan oyunla MRA'ya 2 maç şans vermek bile hata olur. Trabzonspor'da ki görev süresi çok çok çok kısa olur umarım. Sabır isteyen adam yeni bir şey koyar ortaya. O zaman 10 maç değil sezon boyunca sabır göstereyim hocaya. Çünkü birşeyler deniyor diye düşünürüm ama şimdi ne yapıyoruz geçen senenin kötü futboluna devam ediyoruz. Hiç hoca değiştirmeye gerek yoktu. Biz MRA yeni oyun anlayışı getirecek zannettik. Boşunaymış. Trabzonspor'un başına gelen en korkar beceriksiz hocadır kendisi.

zizu41
19.08.2013, 09:33
Olcan-Volkan-Colman özellikle colman olmamalı bu takımda....
diğerleride mecburiyetten oynamalı.
rezil olduk ...

Travelair
19.08.2013, 09:34
Hoca kendisini ispat derdine düşerse ki bir süredir öyle görüntü sergiliyor, Trabzonspor'daki ömrünü kısaltır

Muhammed Ayaz
19.08.2013, 09:35
bu tek forvet sevdası nedr anlam veremyorum ya zateen takım gol atma özürlüsü birde teek forvet çıkıyoruz tam oluyor yani

Bedri Sertkaya
Mustafa Yumlu yazmışsın ilk 11'e.MRA'yı geç şu yumlu gitmedikçe üzerimizdeki uğursuzluk bitmez!!

Dün akşam ki kadro tercihi ve oynanan oyunla MRA'ya 2 maç şans vermek bile hata olur. Trabzonspor'da ki görev süresi çok çok çok kısa olur umarım. Sabır isteyen adam yeni bir şey koyar ortaya. O zaman 10 maç değil sezon boyunca sabır göstereyim hocaya. Çünkü birşeyler deniyor diye düşünürüm ama şimdi ne yapıyoruz geçen senenin kötü futboluna devam ediyoruz. Hiç hoca değiştirmeye gerek yoktu. Biz MRA yeni oyun anlayışı getirecek zannettik. Boşunaymış. Trabzonspor'un başına gelen en korkar beceriksiz hocadır kendisi.

zizu41
mustafa reşit akçay korkuyor..bunu görun ey forumcular....
birileride şu trabzonda oturanlarda iletsin.. korkmamayı...

bingolts
19.08.2013, 09:37
mustafa reşit akçay korkuyor..bunu görun ey forumcular....
birileride şu trabzonda oturanlarda iletsin.. korkmamayı...

Altına imzamı atarım.
" Her insanı satınalabilirsiniz ama cesareti asla"

gudoz81
19.08.2013, 09:38
maçın en tehlikeli pozisyonunu batuhan yaptı bizim adımıza
söylenecek bişey yok...

Tayfun
19.08.2013, 09:39
Trabzonspor'u sahada aciz duruma düşünlere yazıklar olsun.

Yazık yeminle .

Travelair
19.08.2013, 09:40
Şimdi Arnavut takımı ile yapacağımız maç daha önemli. Hem gruplara kalmak hem de moral kazanmak için bulunmaz fırsat. Ama yenilgiler devam ederse Aralık'ta Muharrem Usta gelir, vizyon açısından iyi de olur bence

bingolts
19.08.2013, 09:40
anlamak zor bu işte bir iş var yoksa bu ısrar neden..........
en çok zoruma giden arkadaşlar sercan kaya ve erenin hiç pahasına satılması. onların satılması Trabzonsporun geleceğinin satılması demekti.

Kemal Öztel
19.08.2013, 09:41
Hoca yine bu kadroyla çıksa teknik taktik meseledir ayrı ama ofansif oynasa buradan yine en kötü beraberlikle ayrılırdık.Ah be Hocam ne vardı bu kadar gözünde büyütecek..

omondoles
19.08.2013, 09:41
--
Vallahi 20 maçta sabrederim AMA en büyük hayalinin Trabzonspor'un hocası olmak isteyen bir adamın hâlâ alanzinho, colman ve Volkan'dan medet ummasını kabul edemem. Bu benim için kriterdir. Zekiyi falan saymıyorum, yanlışlıkla futbolcu olmuş ama diğer saydığım 3 kişi gibi takımın huzurunu bozup sabote etmiyor.

bingolts
19.08.2013, 09:42
MRA inanmıştım........................
ama erken bitti inancım........................

Bedri Sertkaya
19.08.2013, 09:43
Bu takım bu sene 45 46 puanla bitirir.Belki de ligden düşer!

bingolts
19.08.2013, 09:44
Bizim görmek istediklerimiz bu tablo değildi hocada tolunay örneği var önünde aynı hataları oda yaptı sonuç ortadayken ders çıkarmalıydı ya bu futbolcular takımı sabote ediyor ortada herşey gün gibi

Murat 61
19.08.2013, 09:44
Bu kadar korkak oynadığımız bir maç daha hatırlamıyorum. Takım gömülmüş kendi alanına rakibi bekliyor.

Hayır defans yapabilsek gam yemeyeceğim. Bu takımın genleriyle oynama Mustafa hoca. Biz defans yapmayı beceremiyoruz, kim denediyse olmadı sende deneme bir daha.

bingolts
19.08.2013, 09:45
Pas istatistikleri herşeyi göstermeye yeter

Lazman
19.08.2013, 09:46
coook uzun zamandir ilk defa bukadar berbatlar otesi bi kadro gordum. olcandan sol bek,alanzinyodan sol acik yapmaya calisan bi kafanin hedefi nedir? bu senede hedef sahada durus yapmak herhalde.

bi mac onemli diil ama bu garip durusla sezon nerde biter bilmem. 1 aylik tolunayin takiminda bile daha cok isik vardi.

sonumuz hayir ola...

bariskaratas
19.08.2013, 09:47
Olcan-Volkan-Colman özellikle colman olmamalı bu takımda....
diğerleride mecburiyetten oynamalı.
rezil olduk ...

volkana ne mecburiyetin var.
Volkan geldiğinden beri böyle. en en en başta gitmesi gereken.
oynamadığı yetmezmiş gibi takıma da ihanet ediyor.
diger oyuncuları etkliyor.

Erdinç Dilek
19.08.2013, 09:49
habire uzun top oynadık her zaman diyorum bunun için idman yapmaya gerek yok hatta 11 tane adama gerek yok 5 tane adam yeter defanstan vur ileri gitsin top. bu arada Onur un şanssızlığı yediği her golde defansın götüne başına çarpıp onu yanıltması oldu, topu iyi kapatamıyorlar.

Samet GÜVEN
19.08.2013, 09:49
Sakin kafayla düşünüyorum.

Maç, 48. dakikada gitti.

Maç ile beraber sezon da gitti.

Maçın, yeni sezonun ve hocanın özeti. Müthiş yorum.

Erdinç Dilek
19.08.2013, 09:50
zerre kadar üzülmedim haktettiğimiz birşey yoktu ortalıkta.

gurur6134
19.08.2013, 09:51
170bin avroya oynayan yasini gonderin kucuk bir zam istedi diye..2.5 milyon avroya oynayan volkana katlanin ustelik hicbirsey yapmazken bencillikden baska..

mahmuter61
19.08.2013, 09:53
Bu kadar saçma bir demeç veren bir kişi Trabzonsporun başında hoca olmamalı.Barcelonaya mı yenildinde mağlubiyetten sonra takım aciz oynadığı bir maçtan sonra duruşumuz iyi idi!!!diye açıklama yapıyorsun sen? Hala kendini PTT liginde bir takımda sanıyor ve BJK ya karşı duruşumuz iyiydi diyor kabahat onda değil,Tolunay hocaya çok terbiyesizce yapılan gönderme işleminden sonra vücudunun heryerine metal parçaları takan bir adamı,sen tutup şampiyonluk hedefi olan bir takımın başına geçiriyorsun burda asıl kabahat daha ne olduğunu anlayamadığımız bir başkanı Trabzonspor un başına getiren delegelerdedir.4 yıldır bir teneke parçasının peşine takılmaktan elimizde olan bir varlığın takımmı yoksa folklor ekibimi olduğunu göremeyen yönetim şunu bilmelidirki o kupa KAZLIÇEŞMEDE dir!!!

ccd6167
19.08.2013, 09:53
abi hala 4-2-3-1 sistemini suraya yazan var kafayı yiyeceğim kuran çarpsın ya vallahi billahı kafayı yiyeceğim

sunu sokun kafanıza allahını severseniz 3 senedir bu takım bu sistemde maç alamıyo doğru dürüst

gurur6134
19.08.2013, 09:55
Takimda ofans yonu kuvvetli 2 oyuncu var adrian ve olcan..biri yedek biri sol bek..hoca ne yapmaya calisti anlamak mumkun degil bukadar rezil kadroyu kimse boyle onemli bir macda cikaramazdi..

mahmuter61
19.08.2013, 09:56
Birde,ALLAH aşkına hala bu Colman denen ahlaksızdan hala birşey bekleyen varmı aramızda???

SEDAT
19.08.2013, 09:59
* Maçın ölümcül hareketi maçtan sonra Reşit Hoca'nın demecinde Yenilmiş olmamıza rağmen bir duruşumuz vardı !!

Tayfun
19.08.2013, 09:59
Geçen sezondan ders almadık hiç.

-1 averaj ile ligi bitiren oyuncu grubuna bel bağladık, kadronun sil baştan olması gerekirken.

arifberkay
19.08.2013, 10:02
Aziz Yıldırıma gider yapanların , Türkiye nin şike baronu Göksel Gümüşdağa gider yapabilmesini bekliyorum....

gurur6134
* Maçın ölümcül hareketi maçtan sonra Reşit Hoca'nın demecinde Yenilmiş olmamıza rağmen bir duruşumuz vardı !!

Dogru soylemis iyi duruyolrdi sahada zaten baska bisey yapmadilar

Travelair
Ortasahanın baştan aşağı yenilenmesi lazım. Eğer Ortasahayı düzeltirseniz defansınız da ofansınız da rahatlar

Ünal'ın vakti transfer sezonu sonunda doluyor. Sonra Mustafa hocanın yardımcısı olur artık bilemiyorum

gurur6134
19.08.2013, 10:04
Birde,ALLAH aşkına hala bu Colman denen ahlaksızdan hala birşey bekleyen varmı aramızda???

Colmani hemen gonderbeksin ama gondermeden bi ton dayak atcaksinki akillansin gitdigi takimlardada aynisini yspmasin

Kerem Temelli
19.08.2013, 10:05
Mustafa Hocam,
Çok şey mi istiyor bu taraftar,
geçen seneki takımla çıkıyorsun,
Şenol Hocanın Tolunay Hocanın yapamadığını sen mi yapacaksın,
Oynat Yusuf-Aldülkadir-Kadir i,
Bak yenilsen bile kimsenin sesi çıkıyor mu?
Olmadı hocam hiç olmadı,
bindiğin dalı kesiyorsun,

Ertan1982
19.08.2013, 10:06
yeminle ne gaste aldim elime ne radyo tv actim ne internet sayfalarina girebiliyorum bu rezilikten sonra.Adam olsalar sezonun ilk maci düzeliriz derdim ama adam degiler ve izdirap basliyor.Gen sezon önce MRA gecen sezon adamlara son sans verecegim derse biteriz demistim.aynen dedim gibi oldu.

CamilloVillegas
19.08.2013, 10:06
Bazı kötümser yorumları gördükten sonra gülesim geldi.

İlk macta yenilgi yüzünden hemen MRA'ya yüklenmeye başlandı bile.
Geçen sene dibe vurmuş bir takımı hemen iki ay hazırlık süreci sonrası mı şahlandıracaktı? Zaman gerek.

Hüseyin Kurt
19.08.2013, 10:07
Anlamadığım nokta , "Trabzonspor iki forvet ile oynayamaz" diye bir kanun mu var?
Yıllardır 3 ortasaha 1 forvet şeklinde oynuyoruz.
Hangi hoca gelirse gelsin aynı.
Gerçekten merakımdan soruyorum.

Kerem Temelli
19.08.2013, 10:09

Geçen sene dibe vurmuş bir takımı hemen iki ay hazırlık süreci sonrası mı şahlandıracaktı? Zaman gerek.

Sen bazı şeyleri değiştirmeye gayret etmezsen,herkes konuşur,
ilk onbirde alan ı ve kulübede zokorayı gören herkes maçı kaybettiğimizi anladı,

bariskaratas
19.08.2013, 10:11

yorumları okumadın heralde.
burda takımda hala aynı karaktersiz adamların oynatılmasına tepki.
biz savaşanların oynamasını istiyoruz dedik.
2 senedir volkan takım içindeki hain, hala orda.
gönderilecek olan alan zokora orda. top tutamayan henrique forvette.
para veriyoruz diye birilerini oynatıp çifte zarar etmek ahmaklıktır.

İdris Toksoy
19.08.2013, 10:12
rezalet başka bişey değil.

Punisher-61
19.08.2013, 10:12
Senol günes ve tolunay bu topculardan iyi randiman alamamis demisti MRA. acaba kendisi randiman almis mi???

Sacmalamayi birakip dogru düzgün kadro kursun..

Olcani sol bek yap hic oynamayan alani ilk 11e koy, emre gürali degilde formsuz cuval batuhani oyuna al ve takimla hazirlik dönemi bile gecirmeyen zokorayi orta sahanin beyini olarak sahaya sür..

Sent from my iPhone using Tapatalk

tamuğ yamtar
19.08.2013, 10:14

Zaman gerek, haklısın...

Ama takımda hiç ama hiç ışık yok...

Hiçbir değişiklik yok, hatta daha da kötüye gitmiş takım...

Zokora olayı ise tam alaylık yani...

Adamı göndereceğiz, istemiyoruz de hiçbir maçta 1 dakika bile oynatma, sonra ligin ilk maçında sahaya sür...

Bunun izahı yok. En başından oynatsaydın o zaman...

MRA'nın takıma katkısı nedir?

Bu sorunun cevabını bulursak, herşey yoluna girer...

MRA başarılı olmak istiyorsa fark yaratmalı, yeni birşeyler katmalı...

HH_52
19.08.2013, 10:15
Bu kadar saçma bir demeç veren bir kişi Trabzonsporun başında hoca olmamalı.Barcelonaya mı yenildinde mağlubiyetten sonra takım aciz oynadığı bir maçtan sonra duruşumuz iyi idi!!!diye açıklama yapıyorsun sen? Hala kendini PTT liginde bir takımda sanıyor ve BJK ya karşı duruşumuz iyiydi diyor kabahat onda değil,Tolunay hocaya çok terbiyesizce yapılan gönderme işleminden sonra vücudunun heryerine metal parçaları takan bir adamı,sen tutup şampiyonluk hedefi olan bir takımın başına geçiriyorsun burda asıl kabahat daha ne olduğunu anlayamadığımız bir başkanı Trabzonspor un başına getiren delegelerdedir.4 yıldır bir teneke parçasının peşine takılmaktan elimizde olan bir varlığın takımmı yoksa folklor ekibimi olduğunu göremeyen yönetim şunu bilmelidirki o kupa KAZLIÇEŞMEDE dir!!!

Bu yorumunun altına imza mı atıyorum.

Bu İHO yu bu kulübün başına getirenler şimdi utansınlar. Kadro silbaştan olmalıydı. Ama maalesef Delegeler, seçilen bu yönetim ve yandaşları bebek gibi kupaaa kupaaa kupaaa diye ağladılar. Ama kadronun yenilenmesinin şart olduğunu anlamadılar. Hele hele kadro silbaştan olmalı diyen Tolunaya haber vermeden basın yoluyla takımın teknik direktörü MRA dır diyen bir adamdan Başkan olmaz zaten. Tolunayın suçu nüfus kağıtında Trabzon yazmaması mı?
Mikro milliyetciler bu takımı sonunda sıradan bir takım haline getirdiler.

Aferin. Gurur duyun sıradan Trabzonsporla! Ceza almayacağımı bilsem başka türlü yazardım!!!

Erdinç Dilek
19.08.2013, 10:17
yenilmemek adınaydı kurgu başarılı olamadı, bu kurguda bjk nin daha cesaretli olmasını sağladı.

ccd6167
19.08.2013, 10:18
sistem değişmediği sürece bu takımdan bişi olmaz

4-4-2 yada 3-5-2 oynatın bari takımı

Kerem Temelli
19.08.2013, 10:18
Mustafa Hocam,
İnşallah birileri bu sayfaları okuyup sana bilgi veriyordur,
kendin ol,biz seni 1461 deki efsane maçların, tutarlı davranışların ve gençlere verdiğin fırsatlar için sevdik,
biliyorum giydiğin ateşten gömleğin farkındayız,
ensende bekleyen ,her an senin yerine geçmeyi bekleyen,Ünal Karaman var,
Korkma arkanda büyük taraftar desteğin var,kendin ol,bizler sana inanıyoruz,
bizi mahcup etme,

Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]

Punisher-61
19.08.2013, 10:19

Hayir ama bu kadar hatalarda yapilmaz..

Birde göreve gelmeden söylediklerini unutma takim cok kaliteli hele yabancilarda cok kaliteli diger teknik admlar onlardan iyi randiman alamamis diye bir sözünü hatirliyorun MRAin.
2-3 transflerle takim dahad iyi olack..

Dünde transferle ilgili söylediklerini unutma daha 2-3 haftamiz var acelemiz yok dedi.. Yani o 2-3 haftada birkac puan kaybettigin taman bavulunu toplar gidersin artik.. Sezon baslamdan biter..

Sent from my iPhone using Tapatalk

ilyskm
Bu müslümanların başına ne gelmişse denenmişten medet ummaktan gelmiştir aynı Trabzonspor'un son 3 teknik heyetinin denediği gibi MRA da bu futbolculardan hala medet ummakta, acı olacak olan geçen sezonun kopyasını yaşayacağımız ama bir farkla bu sene bu kafayla geçen sene başaramadığımızı başararak yani küme düşerek

alper*

Sorun zaten o dibe vurmuş takımın aynen sahaya çıkması.