PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jack Cooley

Mert'
08.08.2013, 23:29
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1003530_514231948649705_1868624044_n.jpg
Jack Cooley (PF - C)

Doğum Yılı: 4 Nisan 1991
Doğum Yeri: Evanston, ABD
Boyu: 206cm

KARİYER

2009-13 | Notre Dame Fighting Irish (NCAA)

SON SEZON

35 maçta ortalama 29.3 Dk. - % 58 2FG - % 70.3 FTG

13.1 Sayı – 10.1 Rib – 0.8 Ast – 1.2 Blok – 0.7 TÇ – 1.4 T

Hayırlı olsun.

Oğuz B.
08.08.2013, 23:51
Hayırlı olsun..

Genç olması çok iyi - Oyuncu hakkında bilgim yok orası ayrı-.

slmn
10.08.2013, 02:46
Bu usaga kanım ısındı. Futbol kadar anlamam ama istatistikleri ve yası itibariyle olumlu gibi :)

Cihan Kibar
11.08.2013, 13:03
yaz liginde memphiste iyi maçlar çıkarmıştı, memphisin bir ara kontrat vermesi de gündeme gelmişti çok iyi transfer

Mustafa Hazıroğlu
14.08.2013, 14:39
http://www.youtube.com/watch?v=R8h988dBYHo :)

gurelalp
23.08.2013, 20:23
bir kaç yıl içinde çok ciddi bir euro leauge oyuncusu olacağa benzişyor fiziksel yetenekleri fena değil ama en büyük özelliği yüreğini sahaya yansıtıyor. Bence en az iki yıllık anlaşma yapılması gerekior

Ufuk
23.08.2013, 20:55
yisyiri 91li maşallah anlamam ama iyi bi transfer yaptık sanırım.

Murat'
27.08.2013, 21:12
http://www.trabzonsporbasket.com/Upload/Resimler/buyuk/715-4I1M4N0D.jpg

Dün Chicago'dan İstanbul'a inen 2.06 boyundaki basketbolcu, bu sabah Liv Hospital’da geçirdiği sağlık kontrolünün ardından 14.35'te kentimize ulaştı. Trabzon Havaalanı'nda İdari Menajer Muammer İyiterzi ve Genel Menajer Asistanı Ulaş Sağ tarafından karşılanan Jack Cooley, bordo-mavili atkıyla poz verdi. ABD'li pivot, 18.00'de takımla ilk antrenmanına çıkacak.

Ogün'
27.08.2013, 21:20
İyi gelmiş hoş gelmiş ama;
barış yurduseven ‏@barisssn 25 Ağustos
geçen yıl 575 milyar alan birine 1trilyon 100 milyar verilmiş ve dünya basketbol tarihinde avrupaya en pahali çaylak transfer edilmistir.

Murat'
27.08.2013, 21:21
İyi gelmiş hoş gelmiş ama;
barış yurduseven ‏@barisssn 25 Ağustos
geçen yıl 575 milyar alan birine 1trilyon 100 milyar verilmiş ve dünya basketbol tarihinde avrupaya en pahali çaylak transfer edilmistir.

NCAA'de oynayan oyuncular para alamazlar, boşuna sallamasın Barış Yurduseven.

Ordan hiçbir oyuncu da bu paralara Avrupa'ya gelemez.

Cihan Kibar
27.08.2013, 23:36
Aynen NCAA'de profesyonel olarak para alan bir oyuncu oynayamaz. Belki okul burs veriyordur ama hiç bir okulunda o kadar burs vereceğini tahmin etmiyorum.

Bununla beraber bende Avrupaya gelen en pahalı çaylak kontratı diye biliyorum fiyatını bilmemekle birlikte.

bangkook_61
28.08.2013, 00:38
Barış Yurduseven kim ulan ? Torpille işini yapan sülüğün teki. Cadde kafede bulutlu bir ağustos gününde, yan masamda şike ile ilgili söylediklerini unutmadım.

hami08
28.08.2013, 02:08
Aynen NCAA'de profesyonel olarak para alan bir oyuncu oynayamaz. Belki okul burs veriyordur ama hiç bir okulunda o kadar burs vereceğini tahmin etmiyorum.

Bununla beraber bende Avrupaya gelen en pahalı çaylak kontratı diye biliyorum fiyatını bilmemekle birlikte.

Fiyatının 225.000 USD olduğu konuşuluyor,doğrudur yüksek ihtimal.

Murat'
28.08.2013, 06:54

Son iki senede notunu düşelim oraya.

NCAA'de oyuncular sadece burs alır, hiçbir okul da o seviyede burs veremez.NCAA yönetimi zamanında Enes Kanter'i 5 bin lira para aldı diye oynatmamıştı.

Oğuz ZEYTİN
28.08.2013, 18:22
Yine yerel muhabirlerden biri Gs - Antalya Bşb maçındaki ŞİKEnin, futboldakinden büyük olduğunu iddia etmişti 2 sene önce.

Kendisine Antalya'nın o maçtaki koçunun kim olduğunu sormuştum?

Oktay Mahmuti'nin ve o maçta oynayan çoğu oyuncunun menajerini suçluyordu. O menajerden Trabzonspor'un kaç oyuncu aldığını sordum?

Cevap veremedi. Hatta bu iddialarını BOMBA vs. gibi başlıklarla yazıyordu.

Sonra Sakota'yı ve BEOBASKET'i öğrendi. O günden beri sesi çıkmıyor.

İşin ilginç kısmı, bu iddia sahipleri, yöneticilerle aynı masada oturan adamlar.

Bilmiyorsan sor öğren. Yok, kaynak zaten onlarsa... Vah ki vah...

Murat'
10.09.2013, 14:09
Jack Cooley ilk izlenimlerime göre çok yerine bir transfer. Sırtı dönük oynayabiliyor, yüzü dönük şutu da var, orta mesafe şutu da gayet iyi.

Oğuz ZEYTİN
10.09.2013, 14:23
Coolidge :-D
*
Avrupa basketboluna hele de bizim lig sertligine alisirsa, maclarda faul sikintisi yasamazsa...

Kambala'nin Efes'e geldigi yazki hamligini dusununce, umutlu olmamak icin neden yok.

danger00
10.09.2013, 14:33
kaç yıllık anlaştık bu cengaverle:)

Cihan Kibar
10.09.2013, 15:47
Pozisyonuna göre biraz kısa kalması ve oyunun ham olması eksi gibi gözüksede kötü bir ışık vermedi bugün.

Mustafa Hazıroğlu
10.09.2013, 17:52
Double Double yapti ilk macinda. Pota altinda aldigi paslari iyi bitiriyor ve cok savasci bir ruhu var insallah oyununun uzerine daha da koyar.

Mert'
10.09.2013, 20:29
Ben çok beğendim ilk maç için devam eder umarım..

Cihan Kibar
12.09.2013, 19:14
Adamı hemen çok iyi transfer veya 1 trilyon etmez diye yargılamaya başlamışlar daha hazırlık 3. maç ve adam ilk defa ülkesi dışına çıkıyo daha 22 yaşında beklemek lazım.

Murat'
12.09.2013, 19:43
1 milyon lira aldığı koca bir yalani hiçbir çaylak o kadar parayı alamaz, NBA'de bile o paraları vermiyorlar.

FC-ST-PAULI-61
12.09.2013, 19:46
250.000 dolar aliyor.

Travelair
12.09.2013, 20:03
Bence fizik olarak güçlenmesi lazım

Oğuz ZEYTİN
12.09.2013, 21:17
Adamı hemen çok iyi transfer veya 1 trilyon etmez diye yargılamaya başlamışlar daha hazırlık 3. maç ve adam ilk defa ülkesi dışına çıkıyo daha 22 yaşında beklemek lazım.

Timucin Meric gelmedi diye uzulenler var.

Hos, o ya da bir baskasi gelse, akibeti oncekilerden farkli olmayacak. Nasil bir duzendir bu...

Tuğrul
13.09.2013, 20:13
Pozisyonları iyi bitiriyor. Serbest atışları yüzdeli. Orta mesafe şutu var.

Daha ne olsun. Nokta transfer. Tek handikapı pivot pozisyonunda kısa kalması.

Bu dezavantajı yardımlaşarak kapatmalılar.

erolizmts
18.09.2013, 17:40
Keşke ligin şampiyonluk adayı beşlisiyle hazırlık maçı oynama imkanı olsaydı. TT, Olin, G.Antep karşısında iyi performans gösterdi ama AE, Fb, Bjk, Gs, Banvit uzunlarıyla ne derece baş edebilir muamma. Pota altı yol geçen hanına dönüşmesin.

Oğuz ZEYTİN
22.09.2013, 01:58
Görüştüğüm arkadaşların çoğu, onun Vidmar'ı andırdığını düşünse de Kambala'ya benzerliği iddiam devam etmekte. Psot up'ı onun kadar etkili değil, kabul.

Efes'e geldiği yıl (2001) 25 dk.da 13 sayı (%54,5) ve 6,7 rib yapmış Kambala.

Kağıt üstünde bu rakamları geçebilir Cooley. Beyaz uzun handikaplarını aşıp, çaylak sezonunda faul sorunu yaşamazsa istatistiklere yansımayan güzel işler de yapacak gibi...

FC-ST-PAULI-61
23.09.2013, 19:56
Basladi Trabzonda yapacak birsey yok demeye.Oglum Jack rahat dur Basketini oyna Nba oyuncusu olmak istiyorsan Daha güclü olman lazim tam Jacke göre bir sehir simdi Trabzon.Baskete konsantre ol.

Murat'
09.10.2013, 12:33
http://www.tbf.org.tr/images/default-source/T%C3%Bcrkiye-Kupas%C4%B1-Erkekler/ts-rh-08-10-2013_02.jpg?sfvrsn=0

gurelalp
09.10.2013, 21:58
Gazi Antepteki turnuvada kısalar çok iyi buldular onu o da son bitirişleri iyi yaptı. savunmada heyecan veren bloklar yapmıyor ancak çok iyi yardımlara gidip koridorları iyi kapatıyor... Karşıyaka ve Banvit e karşı başı dik duruşumuz benim için çok önemliydi bir de Litvanyalı uzunumuz Jack kadar uyum sağlayamamış ya zamana ihtiyacı var ya da bu seviyenin oyuncusu değil tam anlayamadım bir kaç maç daha beklemek lazım

Oğuz ZEYTİN
17.10.2013, 20:44
Görüþtüðüm arkadaþlarýn çoðu, onun Vidmar'ý andýrdýðýný düþünse de Kambala'ya benzerliði iddiam devam etmekte. Psot up'ý onun kadar etkili deðil, kabul.

Efes'e geldiði yýl (2001) 25 dk.da 13 sayý (%54,5) ve 6,7 rib yapmýþ Kambala.

Kaðýt üstünde bu rakamlarý geçebilir Cooley. Beyaz uzun handikaplarýný aþýp, çaylak sezonunda faul sorunu yaþamazsa istatistiklere yansýmayan güzel iþler de yapacak gibi...

"Caylak sezonunda faul sorunu yasamazsa... "

Resmi maclarda faul ortalamasi 4!

Onundeki gardlar kolay gecilince, man to mande yardim gelmeyince bu fauller kacinilmaz.

*

Ted maci yorumcusu Tufan Ersoz onun iyi bitirici olmadigini soyledi. 76% ile oynuyor.

*

Senior senesinde buldugu 8 basketten 5'i pick n roll sonuymus.

Tam Tutkuluk...

Oğuz ZEYTİN
26.10.2013, 08:42
(Kupadaki Banvit maçı sonrası Cooley hakkında yazdıklarım. Burada da bulunsun.)

Reha,

Cooley'nin oyununun seviyesini Tutku belirleyecek. Dün akşam Tutku oyun kurucu gibi değil ceza şutörü gibi oynadı. Bu gece biraz daha rahat oynar ise Cooley'i oyuna sokarsa dünkünden farklı bir görüntü izleyebiliriz. Ama buna rağmen verimsiz olursa, "haklısın" derim dostum.

Kambala örneğine geri döneyim: İlk profesyonel sezonundan ilk maçlardaki istatistikleri şöyleydi...

1. Hafta - İTÜ maçı 10 sayı 9 rib 6 top kaybı

2. Hafta - Bjk maçı 4 sayı 3 rib

3: Hafta - TED maçı 31 sayı 14 rib 4 top kaybı

4. Hafta - Gs maçı 5 sayı 2 rib

Anlatmak istediğim bu. Dün akşam 6 sayı 8 rib 2 ast 1 blk yapan bu gece 15 sayı 9 rib yapabilir ama yarın da 3 sayı 5 rib ile maçı bitirebilir. Dediğim gibi bu dalgalanmaları Cooley için yaşayabiliriz.

Gelelim, doğru transfer mi sorusuna. İnan buna bir şey diyemem. NBA pre draft raporları, Ankara turnuvası görüntüsü ve dün akşamki performans beni çok rahatsız etmedi.

Takımın geneline baktığımızda sıkıntının önde olduğunu, orada bir set olsa arka tarafta uzunların işinin kolaylaşacağını düşündüğüm için Cooley'nin zaaflarına sıra gelmedi şimdilik

Bu gece Borovnjak karşısında da görmek lazım. Hazırlık maçında 25 dk. 18 sayı 7 rib yapmıştı ona karşı.

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1919370778&postcount=156

Yukarıdaki öngörüyü, çıktığı 5 resmi maçtaki verileriyle destekleyeyim:

Banvit - 6 sayı 8 rib
Gaziantep - 22 sayı 9 rib
KSK - 14 sayı 12 rib
TED - 18 sayı 5 rib
Olin - 6 sayı 11 rib

Bu tarz dalgalanmaları birkaç hafta daha görebiliriz. Sonuçta bu çocuk rookie.

Oğuz ZEYTİN
02.11.2013, 09:24
Ya picknroll sonrasi bitiriyor.
Ya hucum ribaundu alip bitiriyor.

Hasan Hoca zamaninda uzunlara post up oynatmiyorduk. Hakan Hoca,buradan ekmek cikarmayi denemeli.

Murat'
18.11.2013, 09:37
Aliağa maçında karşısında Bora Paçun olunca performansı haliyle yükseldi.

Undersized kalmadığı her pivot karşısında bence faydalı olur Jack Cooley, Avrupa basketboluna da iyice alışınca tadından yenmeyecek.

Haftaya ilk defa canlı izleme şansını bulacağım.

Sacit
27.12.2013, 22:26
Trabzonspor Basketbol kulübü Jack Cooley'nin sözleşmesini uzatmalıdır.
Mevcut durumda en iyi oynayan, hırsını parkeye en iyi yansıtan Jack Cooley'dir.

Adem Akyüz'
12.01.2014, 01:08
Bu adam uzun yıllar bizde kalmalı. Her maç canla başla mücadele ediyor..

Hamdi Karamahmutoğlu
13.01.2014, 09:39
En faydalı transferlerimizden biri anladığım kadarıyla.

Murat'
13.01.2014, 11:45
Çok seviyorum bu çocuğu, takıma her şeyini vermeye çalışıyor.

Kirk_Cooley
06.02.2014, 18:22
Ligin en kaliteli uzunlarından ama değerini bilmiyoruz.

Bjk odun Iverson'a bile bu çocuktan daha çok değer veriyor. Şikecilerle olan maçımızda neden bu kadar kısa süre aldı anlamadım.

erolizmts
14.04.2014, 17:55
Trabzonspor Medical Park'ın play-off hayallerinde önemli bir rol oynayan ribaund canavarı Jack Cooley, parke üstünde ne kadar savaşçıysa, salon dışında da o kadar evcimen. Köpeği Lola ile sakin bir hayat yaşayan Cooley'nin hedefleri ise geniş; Nba'den EuroLeague'e uzanıyor.

Basit bir hayat ve savaşçı bir sporculuk arasında hassas bir denge kuran Cooley, Trabzonspor Medical Park'tan Sertaç Hellaç'ın bugünü ve geleceği hakkındaki sorularını yanıtladı.

http://i.hizliresim.com/JLX61n.jpg

Trabzonspor Medical Park’tan teklif aldığında ne düşündün?
Fransa, İtalya ve İspanya’dan da teklifler vardı. Trabzonspor Medical Park’tan gelen teklif her yönden cazipti. Trabzonspor Medical Park’a transfer olacağım zaman arkadaşım vasıtasıyla ülkemdeki bir Türk restoranına gittim. En azından yemek kültürü hakkında ön bilgi edinmek istedim. Daha sonra da kulüpten Ulaş Sağ beni aradı ve kulüp hakkında bana bilgiler verdi. Türkiye hakkında olumlu ya da olumsuz hiçbir önyargım yoktu. Sonuçta teklifi kabul ettim ve bu kararımdan ötürü de mutluyum.

İlk kez ülkenin dışına çıktın. Trabzon’a uyum sağlayabildin mi?
İyi uyum sağladığımı düşünüyorum. Açıkçası burası dünyanın en heyecan verici şehirlerinden değil. Uyum sağlamakta güçlük çektiğim tek konu, havanın 3 buçukta kararması. Bu konuda oldukça zorluk çektim. Çok güzel bir evde oturuyorum. Manzaram çok iyi. Basit bir yaşantım var. En önemlisi evimde geçirdiğim zaman. Evimde de iyi vakit geçiriyorum ve bunun dışındaki zamanlarda da zorlandığım pek söylenemez.

Köpeğin Lola… Belli ki onu çok seviyorsun…
Ev sahibinin köpeği idi. Buraya ilk geldiğimde, evi gezerken köpeği gördüm ve “Bu köpeğe ben bakabilir miyim?” diye sordum. Ev sahibi de kabul etti. Artık köpeğimle ilişkim çok kuvvetlendi. Zamanımın büyük bölümünü onunla geçiriyorum. Köpeği sahibinden istedim, o da bana verdi. Çünkü ben Lola’sız Amerika’ya dönemezdim. Sezon bitiminde Lola ile birlikte Amerika’ya döneceğim.

http://i.hizliresim.com/ZNWJGg.jpg

Trabzon’da en sevdiğin yemek?
Et yemeklerini çok seviyorum. Trabzon’a geldiğimin ikinci günü Kaptan Kaya’nın da geldiği 2. gündü. Onun da bulunduğu ortamda Genel Menajer Nihat Mala ile bir restorana gitmiştik. Orada kebaba bayıldım. Bunun haricinde yiyecek olarak favorim kesinlikle sütlaç. Bana göre inanılmaz lezzetli bir tatlı çeşidi.

Trabzon’da sana en ilginç gelen olay ne?
Yan komşumun yemek getirmesi. Bir akşam durup dururken kapım çalındı. Komşumun elinde büyük bir tabak ve içerisi yemek dolu. Komşumun güler yüzle bana yemek getirmesine çok şaşırmıştım. Bu bizim için çok alışılmış bir durum değil.

Trabzon’da vaktini nasıl değerlendiriyorsun?
Hafta içi antrenman programının yoğunluğundan çokça vakit kalmıyor bana. Çoğunlukla dinleniyorum. İzin günlerimde ise Kirk Penney’nin eşinin voleybol maçlarına gidiyoruz. Amerikalı oyuncularla birlikte yemek yiyoruz. Onun dışında evde, Amerika’daki favori televizyon programlarımı ve eski okulumun maçlarını izliyorum.

http://i.hizliresim.com/VpA6oy.jpg

Jack Cooley fiziksel olarak çok güçlü bir oyuncu. Bu gücünü neye bağlıyorsun?
Güçlü olmamı çalışmama bağlıyorum. Çocukken yaşıtlarımdan daha ağır şeyler kaldırdığımı hatırlamıyorum ama maç yaptığımızda sahada gücünü gösteren en çok ben olurdum.

Takımdaki en iyi arkadaşın kim?
Kirk Penney ve Jerome Randle. Kirk kamplardaki oda arkadaşım ve Jerome ile de çok vakit geçiriyorum. Beni çoğu zaman evine yemeğe çağırıyor.

Takım lige kötü başladı ama sonradan iyi bir çıkış yakaladı…
Lige çok zor bir başlangıç yaptık. Coach Hakan Demir’in gelişi ve birkaç transfer ile ritmimizi yakaladık. Özellikla başta Tutku olmak üzere El Amin, Can, Kirk ve Alper’in sakatlıkları bizi olumsuz etkiledi. Bir şekilde toparlandık. Şu anda da 10 galibiyetle play-off’a yüzünü dönen bir takım olduk.

Play-off şansı için ne düşünüyorsun?
Açıkçası zor ama play-off’a ulaşabilecek bir takımız. Biz kapasite olarak play-off’a katılabilecek takımız. Biz sahadaki işimizi yapabiliriz ama diğer takımların performansı da çok önemli. Biz alabileceğimiz kadar galibiyet alıp bu galibiyetlerin bizi nereye taşıdığını görmemiz lazım.

http://i.hizliresim.com/DXE6Vl.jpg

Takımın ribaund liderisin… Yine de bunu yeterli görüyor musun?
Ribaund istatistiğinde, lig genelinde daha iyi yerde olabilirdim. Daha iyisini yapabileceğime inanıyorum. Ancak istatistikçiler Amerika’ya göre bunu çok doğru saymıyorlar. Ligdeki genel ribaund sıralamasına baktığın zaman alınan süre de önemli. Aldığımız sürelere göre ribaundları karşılaştırırsak benim ribaund istatistiğim daha iyi olabilir.

Kişisel hedefin ne?
Ana hedefim Nba Ligi’nde oynamak. Kolejden mezun olurken de böyleydi, hala daha böyle. Eğer yaz liginde bir Nba takımının kadrosunda olursam, bu amacım için çaba göstereceğim. Eğer Nba olmazsa da yurt dışında oynamak gibi bir sıkıntım yok. İyi bir lig, Avrupa Kupası organizasyonunda yer alan bir takım olabilir. Trabzonspor Medical Park’ın bu yıl ligi bitireceği noktada Avrupa Kupası’na katılabilmesine katkıda bulunmak istiyorum. Avrupa’nın en iyi ligi Euroleauge. Ben de ileride bu organizasyonun içerisinde bulunmak istiyorum.

Ailen hiç Trabzon’a geldi mi?
Babam 2 kez, annem de 1 kez Trabzon’a geldiler ve buradaki yaşantıma tanıklık ettiler. Kolejde oynadığım zaman da ailemden uzaktım ama başka bir ülkede olmam çok farklı. Buradaki yaşantımı görünce onlar da çok mutlu oldular. Basketbol kariyerimin de olumlu geçmesinden ötürü oldukça mutlular. Sonuçta takımıma katkı veren bir oyuncuyum. Lig arasının uzun olmaması nedeniyle ülkeme gidemedim. Ülkeme gitmek mental açıdan benim için iyi olabilirdi ancak burada geçirdiğim zaman da beni hiçbir zaman mutsuz etmedi.

Trabzon’da neden araba kullanmıyorsun?
Ulaş (Sağ) varken gerek yok. (gülerek) Kontratımda, kulübüm bana bu konuda yardımcı olabileceğini söyledi ama ben istemedim. Türkiye’ye geldikten sonra insanların araba kullanma şekillerini görünce kararımın doğru olduğunu gördüm.

Coach Hakan Demir ile diyalogun nasıl?
Çok iyi. İyi bir coach ve iyi bir insan. Sadece benimle değil, takımdaki tüm arkadaşlarımla diyalog kuruyor ve bu zamana kadar da iyi iş çıkardığını düşünüyorum.

Trabzonspor Medical Park forması altında unutamadığı maç hangisiydi?
En çok mutlu olduğumuz maç, deplasmanda oynadığımız Karşıyaka maçıydı. Türkiye’nin en zor deplasmanlarından birinden galibiyetle döndük. Bireysel performans olarak Tofaş maçı çok iyiydi ama kaybettiğimiz için onu en iyi maçlar arasına koymadım. Sinirlerimi en çok bozan ve en çok üzüldüğüm maç da içeride kaybettiğimiz Royal Halı Gaziantep maçıydı.

Trabzonspor futbol maçına hiç gittin mi?
Futbol maçına gitme şansım hiç olmadı. Antrenman temposu, maç seyahatleri buna engel oldu ama buradan gitmeden futbol maçına gitmek istiyorum. Ben buraya gelmeden önce Trabzon halkının Trabzonspor futbol takımına olan ilgisini anlatmışlardı bana. Geldiğimde buna bizzat şahit oldum. Umarım bu sevgi neticesinde Trabzonspor gelecekte yine şampiyonluğa ulaşır.

Taraftar için ne düşünüyorsun?
Taraftarımız bize iyi destek veriyor ancak basketbola ilginin daha çok artması gerektiğini düşünüyorum. Taraftar sayısının artması bizler için çok iyi olur. Futbol takımı, Fenerbahçe maçındaki olaylardan ötürü ceza aldı. Futbol maçına gidemeyecek Trabzonspor taraftarları bizim maçlara gelsin. Bu sayede taraftar sayımız arttığı gibi basketbola ilgi de artar.

Röportaj: Sertaç Hellaç
www.tbl.org.tr (http://www.tbl.org.tr/beko/haber_detay.asp?Haber=16340&sezon=2013-2014)

Sacit
14.04.2014, 20:28
Jack Cooley, Trabzonspor Basketbol kulübünde oynayan en iyi yabancı oyuncudur. İnanılmaz bir hırsı var. Kazanmayı çok istiyor, maçı bırakmıyor. banvit maçında ortasahadan attığı üçlük ve sonrasında yaşadığı sevinç inanılmazdı. Cooley ile yeni sözleşme yapılırsa çok sevinirim ama onu burada tutmak zor olacak.

Murat'
26.08.2014, 11:22
Seneye Utah'ta bol bol izleriz inşallah.

Yolu açık olsun.

Oğuz ZEYTİN
26.08.2014, 12:16
Penney için de aynısını düşünüyorum; uğurlamayı bilmiyoruz. Bir teşekkür mesajı yayınlanabilirdi resmi siteden...

"NBA'de başarılar dileriz" demek zor olmasa gerek.

Penney için de "Dünya Kupası'nda başarılar dileriz" diye yazmak çok mu zor?

Böyle şeyler sempati yaratır.