PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Resmi Site Skandalı

Yunus Emre SEYHAN
06.08.2013, 13:54
Milli takımımızın ve Fenerbahçe Kulübümüzün eski oyuncusu Selçuk Yula’nın hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Allahtan rahmet, ailesine, sevenlerine ve Türk futbol camiasına başsağlığı dileriz.

Kulübünüz nerden oluyor ?

Forum Yönetiminden Uyarı : ( Bu kısmı yazan Ender Kuyumcu )

Bu konu tartışılırken ölen kişi hakkında müspet ya da menfi her hangi bir yorum yapılmaması önemle rica olunur.

Bu tür mesajlar sonrası transfer başlığında çıkan tartışma sonucu bu yönde bir karar alınmış ve ilgili mesajlar silinmiştir.

Benzer mesajlar silinecek ve tartışma yaratan üyelere ceza verilecektir.

Terzioğlu
06.08.2013, 13:55
Baskan her firsatta Fenerbahce camiasiyla bir sorunu olmadigini dile getiriyor. Dogru olanda bu. Bu aciklamadada bir anormallik yok.

Doğukan Uçan
06.08.2013, 13:56
Twitter ve Facebook'u amatör olarak kullanan tek biziz 4 büyükler arasında.

alper*
06.08.2013, 13:56
Baskan her firsatta Fenerbahce camiasiyla bir sorunu olmadigini dile getiriyor. Dogru olanda bu. Bu aciklamadada bir anormallik yok.

100 % katılıyorum.

6Şafak Aydın1
06.08.2013, 14:01

yakinda belli olacak, kokular hos degil.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
06.08.2013, 14:02
"Fenerbahçe Kulübü" deseler yeterliymiş, gereksiz duygusallık yapmışlar.
Nereden bizim kulübümüz oluyor.

Ama çok da dert değil.
Kırılan potlar yanında bu hiç bir şey değil...

Colakoglu
06.08.2013, 14:03
100 % katılıyorum.

Sen konu konu dolasip yönetime yapilan elestirileri cürütmek icinmi burdasin

SEDAT
06.08.2013, 14:04
* Aziz Dostum diye niye başlamamışlar'ki ona şaşırdım ben, yada Başbakanımızın takımı diye olmalıydı mesela !

Oğuzhan Turhan
06.08.2013, 14:06
Biraz ironi var herhalde.
Yoksa potla filan açıklanacak bir durum değil bu.
Basbaya kasıtlı yazılmış.

Ertan 51
06.08.2013, 14:07
Başlığa ben de bunu söylemek için gelmiştim sağolsun Terzioğlu söylemiş,

fenerbahçe kurumu ile benim sorunum yok söyleminin içini doldurmak için söylenmiş ve bence samimi olmayan bir baş sağlığı mesajı.

Ender Kuyumcu
06.08.2013, 14:10
https://twitter.com/haniduj/status/3...526080/photo/1

Paylaşılan ilk mesajda olmayan fenerbahçe KULÜBÜMÜZÜN ibaresi değiştirilmiş ikinci mesaja özellikle eklenmiştir.

Hüseyin Bağdat
06.08.2013, 14:14
Ne olursa olsun o şerefsizlere kulübümüz söylemini kabul edemem...

Tayfun
06.08.2013, 14:17
Başkan mecnun itini aklar canlı yayında (mahkeme kararına rağmen).

Resmi site kulübümüz diye açıklama yapar.

Amaç ?

Erhan Atalay
06.08.2013, 14:18

100 % katılıyorum.

100 de 1000 katılmıyorum.

Başkanın fener camiasıyla problemi olmayabilir(onun problemi Trabzon camiasıyla) benim var arkadaş, bizim hakkımızı sadece aziz yemedi, tüm fenerlier bu sürecin içinde, medyası , iş adamı, siyasetçisi, gazetecisi, sporcusu, TARAFTARI, hepsi birlikte yediler hakkımızı.

Bu saatten sonra benim hacıylada sorunum var yeter artık bu adamın saçmalıklarından bıktım.

Aziz neyse Hacı da odur NOKTA.

Gökhan Koç
06.08.2013, 14:19
https://twitter.com/haniduj/status/3...526080/photo/1

Paylaşılan ilk mesajda olmayan fenerbahçe KULÜBÜMÜZÜN ibaresi değiştirilmiş ikinci mesaja özellikle eklenmiştir.

Spor Bakanı geçtiğimiz günlerde bazı taraftar grubu liderlerini toplayıp "kardeşlik" konulu bir görüşme gerçekleştirmişti. Sanırım bu müdehale de o stratejinin bir ürünü olarak anasayfa bildirisine sonradan eklenmiş.

Samimi olmak kaydı ile "Kardeşlik" konulu her çalışmanın "iyi" insanlar olarak destekçisiyiz tabiki,

Ama, Trabzonspor'un gaspedilmiş hakları söz konusu iken bu yapılanları samimi bulamıyorum, ne yazıkki.

Ertan 51
06.08.2013, 14:22
Ne olursa olsun o şerefsizlere kulübümüz söylemini kabul edemem...
Ayrıca bize ne abi selçuktan, ki bu adam futbolculuk ve yorumculuk hayatı boyunca sana kin gütmüş,ömrü boyunca da doğruya doğru diyememiş bir adam.Görmezden gel olsun bitsin.Mide insan da olması gerektiği gibi kurum ve kuruluşlarda da olacak,dosta dost gibi,düşmana düşman gibi davranacaksın,ben onu bilir onu söylerim.

Yaşar
06.08.2013, 14:23
Selçuk Yula enteresan bir adamdı, çok haksızlık yapmış, kalemi çok taraflı bir yazardı.
Allah rahmet eylesin.

Murathan
06.08.2013, 14:27
Allah rahmet eylesin der geçersin.
Kulübümüz ne demektir ya.
Bak bizim fenerle sıkıntımız yok demenin de m.kunu çıkarmayalım.
Açıklama doğru içerik yanlış.

bordo08
06.08.2013, 14:28
O kadar amatörlük yaptılarki ama bence burda abartılacak bir durum söz konusu değil...

Aynı site zamanınnda emek hırsızı şikeci kulüpte demişti o açıklama kişileri bağlamaz:)

Taraftar kulübe sallamak için fırsat kolluyor biraz sakin..

Tayfun
06.08.2013, 14:29
Kısaca; "Doğru diyriz ama yanlış gonuşiyriz"

Ertan 51
06.08.2013, 14:41
Aynı şekilde şikebahçe taraftarı da tepkilidir şu an,
yani bu yaranma düşüncesi işe yaramaz,
diyorlardır şimdi sen kimsin de fenerbahçemiz diyorsun,
adım gibi eminim isyan ediyorlardır,aynı bizim gibi.

Sibel
06.08.2013, 14:45
Skandal değil bu, terbiyesizlik, utanmazlık.
Defolup gider umarım bu zihinler.

alper*
06.08.2013, 14:53
Sen konu konu dolasip yönetime yapilan elestirileri cürütmek icinmi burdasin
Hayır.

Veysel
06.08.2013, 14:59
Yahu şurda ne kadar boş insan var ya yine açmıyorum ağzımı onlara cevap verdim mi ban yiyorum. Konuyu nerden nereye çektiler yine uyanık zeka :)

Nuri Bekar değil mi bakan Sadri Şener'in yönetiminde de vardı bu eleman https://twitter.com/nuri_bekar

Alın istediğinizi söyleyin bu adama o zaman.

Ömer_
06.08.2013, 15:01
Yahu şurda ne kadar boş insan var ya yine açmıyorum ağzımı onlara cevap verdim mi ban yiyorum. Konuyu nerden nereye çektiler yine uyanık zeka :)

Nuri Bekar değil mi bakan Sadri Şener'in yönetiminde de vardı bu eleman https://twitter.com/nuri_bekar

bilmeden (yönetime) sallamak adetimizde var çok görmemek lazım (:

Murathan
06.08.2013, 15:01

Şöyle bir şey de var. İ.Hacıosmanoğlunun bizzat yaptığı söyleniyor o açıklamayı.

Samet Türkmen
06.08.2013, 15:02

Kafasına göre bir şey yazamaz zaten. Twitter değil telefon olmalı tepkinin verileceği yer.

Kamil Çakmak
06.08.2013, 15:07
Bu mesajın acıma duygusuyla bir alakası yoktur. Selçuk Yula Trabzonspor camiasına alehte yazıları ile bilinmektedir. "Klübümüzün" denmesine hiç gerek yoktu. "Fenerbahçe kulubunun" dense ne olurduki. Ben şahsen yakıştıramadım. Bu ilk yanlışları değil sonda olmayacaktır. En son yanlışı Aralık 2013 de yaparlar sanırım.

Şu asla unutulmamalıdırki. Fb camiası hırsız bir camiadır. 1996 daki emeklerimizi çalanda başka bir yöneticisiydi. Ve şundan eminimki AY ma şike fikrinide veren aynı kişidir.

Sonuç olarak kişiler le tüzeller ayrılamaz. Benim sorunum yöneticiyle de diyemessiniz. Çünkü onların yöneticileri her dönem hırsız.

Ilelioglu
06.08.2013, 15:20
Gerek yok böyle bir ifadeye, Yönetim yanlislarina devam ediyor. Bu isin sonunda o kupa gelmezse o zaman düsünsünler iste.

..

MaEsTrO
06.08.2013, 15:22
Baskan bu videoyu izlememis.

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918213171&postcount=140

cakalkerem
06.08.2013, 15:25
ne oluyor

Heisenberg
06.08.2013, 15:40
Hiç açıklama yapmaya bile gerek yoktu bence. Ölünün arkasından konuşulmaz ama yaşantısı boyunca karaktersizin önde gideniydi. Yukardaki video zaten belli ediyor ne mal olduğunu. Adını bile anmamak lazım böyle karaktersizlerin. Tekrar izledim şimdi videoyu. Yine ilk izlediğindeki gibi sinir bastı. Camia işi falan değil bu. Trabzonspor'a her fırsatta sallayan adam ölmüşse bize ne? Açıklama yapılmaya gerek duyulması Fenerbahçe Kulübümüz demesinden daha vahim bence. Hırsızdan ne farkı var bu adamın? Göz göre göre çalınmış bir şeyi savunuyor. Emekleri hiçe sayıyor. Yarın Fenerbahçe camiasından, yüz kızartıcı suç işlemiş biri ölse, onun için de mi böyle açıklamalar yayınlayacağız? Çünkü en azından benim gözümde en ufak farkı yok bu adamın, cezaevlerinde yatanlardan.

Ertan 51
06.08.2013, 15:55
Baskan bu videoyu izlememis.

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918213171&postcount=140
sabah şu adama üzülmedim deyince insanlığından utananlar vardı,
izlesin şu videoyu da kendisi insan mı onu bi sorgulasın.

Ağzından akan salyaların,yalanın,iftiranın,çirkefliğin hesabını versin şimdi.

DeAgLeMaNyAq
06.08.2013, 16:01
Yorumları sebebiyle Selçuk Yula'dan aşırı derecede nefret etsem de ölümüne üzüldüm. Nihayetinde insan katili biri olmadığı müddetçe de kimsenin ölümüne sevinecek biri değilim. Üzülmeyenleri çok normal karşılarım ama sevinenlerin de insanlığından şüphe ederim kimse kusura bakmasın. Buradaki başlığı görmeden resmi siteyi okurken bahsi geçen tanımlama direkt gözüme çarptı. Ve bu konudaki tepkiyi de haklı görüyorum. Böyle göz boyamalara gerek yok.

Aslında benzer bir durumu geçtiğimiz aylarda Serkan Acar da yaşamıştık. Her ne kadar şikeye bulaşmış ve bizim sevincimize gözyaşı doğramış bir insan olsa da kendisiyle ilgili yapılan başsağlığı haberinde FB'nin adının geçmemesi çok yanlıştı. Hatta sırf bu yüzden o dönem medyaya gereksiz yere manşet olup tepki çekmiştik. Ya hiç başsağlığı mesajı yayınlama ya da yayınlıyorsan FB'li eski futbolcu kalıbını kullan kelime oyunlarına ne gerek var...

Ertan 51
06.08.2013, 16:06
Yazıklar olsun böyle yönetime,
ne olacaksa olsa ve başımızdan bir an önce gitseler diyorum artık,
ben bu yönetimle aynı takımı tutmuyorum aynı değerleri taşımıyorum bu netleşti.

28TS61
06.08.2013, 16:13
sözde büyük kulübüz diyoruz. böyle büyüklük falan olmaz. kesin bir de cenazesine giderler

Veysel
06.08.2013, 16:20
sözde büyük kulübüz diyoruz. böyle büyüklük falan olmaz. kesin bir de cenazesine giderler

Trabzonspor tüm kadro cenazeye gitse küçük mü oluyor? Bu nasıl bir zihniyet anlamıyorum bu konuyu Trabzonspor'un büyüklüğü güçüklüğü diye ayırıyorsun yakışıyor mu? mantıklı mı? etik mi?

emre duman
06.08.2013, 16:21
adamın teki ölmüş fenerbahcemiz demişler klubumuz demişler vallahi pes artık bunumu büyüttünüz

gidin hava alın dolaşın biraz pc basında fazla durmayın

Mert'
06.08.2013, 16:21
Yorumları sebebiyle Selçuk Yula'dan aşırı derecede nefret etsem de ölümüne üzüldüm. Nihayetinde insan katili biri olmadığı müddetçe de kimsenin ölümüne sevinecek biri değilim. Üzülmeyenleri çok normal karşılarım ama sevinenlerin de insanlığından şüphe ederim kimse kusura bakmasın. Buradaki başlığı görmeden resmi siteyi okurken bahsi geçen tanımlama direkt gözüme çarptı. Ve bu konudaki tepkiyi de haklı görüyorum. Böyle göz boyamalara gerek yok.

Aslında benzer bir durumu geçtiğimiz aylarda Serkan Acar da yaşamıştık. Her ne kadar şikeye bulaşmış ve bizim sevincimize gözyaşı doğramış bir insan olsa da kendisiyle ilgili yapılan başsağlığı haberinde FB'nin adının geçmemesi çok yanlıştı. Hatta sırf bu yüzden o dönem medyaya gereksiz yere manşet olup tepki çekmiştik. Ya hiç başsağlığı mesajı yayınlama ya da yayınlıyorsan FB'li eski futbolcu kalıbını kullan kelime oyunlarına ne gerek var...

Swf var mı bizimle ilgili yorumlarının?

DeAgLeMaNyAq
06.08.2013, 16:32
;1919247387']Swf var mı bizimle ilgili yorumlarının?

Yok ama Beyaz TV sitesinde 11-12 sezonunda katıldığı Ve Gol programında bir hayli yorumu mevcut...

Mert'
06.08.2013, 16:35
Yok ama Beyaz TV sitesinde 11-12 sezonunda katıldığı Ve Gol programında bir hayli yorumu mevcut...

Tamam izledim fanatiklikten gözü dönmüş keşke kupanın gelişini görseydi

brusveyn
06.08.2013, 16:36
ne var bunda biraz saglikli dusunun lutfen

Ertan 51
06.08.2013, 16:37
;1919247387']Swf var mı bizimle ilgili yorumlarının?
Swf ne demek bilmiyorum ama bizle ilgili görüşlerini az çok değil net olarak anlayacağın bir video var üstte Maestro arkadaş paylaşmış.

28TS61
06.08.2013, 16:38
Trabzonspor tüm kadro cenazeye gitse küçük mü oluyor? Bu nasıl bir zihniyet anlamıyorum bu konuyu Trabzonspor'un büyüklüğü güçüklüğü diye ayırıyorsun yakışıyor mu? mantıklı mı? etik mi?

türk futbolun ac kaybi ve xx külübumuz demeleri yeter bile. adamlar bize karsi her pisligi yapacak, bizimkiler hala sirin gözükmek icin caba sarfedecek. olmaz olmamalida.

birde bu adama hakkinizi helal ediyormusunuz denildiginde helal olsun derler. asla ve asla ben helal olsun demem.

bazi seylerde acimasiz olacaksin.

Murat Altun
06.08.2013, 16:41
Tüpçü bu ifadeyi kullandığında ne kadar çok eleştirmiş ve sövmüştük
çok ilginç önlerinde bu örnek varken Fenerbahçemiz demeleri

Yunus Danışmaz
06.08.2013, 16:52
Tüpçü bu ifadeyi kullandığında ne kadar çok eleştirmiş ve sövmüştük
çok ilginç önlerinde bu örnek varken Fenerbahçemiz demeleri

Tüpçü o lafı dava sürecinde söylemişti,taraf değil ki ama abi. Taraf olmaması gerektiği için kızmıştık. Onun kullanmaması lazım. Ama sonuçta bir ölüm olmuş. O kadar önemli değil açıkçası bence..

seçuk
06.08.2013, 16:54
Bi işi de abartmasak...

gece_bekcisi
06.08.2013, 16:56
Yanlış olmuş ama bu konuyu fazla tartışmamak lazım. ALlah Rahmet eylesin

My
06.08.2013, 16:58
Çok açık olarak bizim fenerbahçe ile bir sorunumuz yok, bizim sorunumuz başınızdaki adamla mesajı bu.

alone_6161
06.08.2013, 17:21
Mecnun'a sahip çıkması yanında bu yapılan hafif kalır.

slmn
06.08.2013, 18:09
şikebahcenin Giraya gecmis olsun mesajini hatirlayan ?

HIRCINBEY
06.08.2013, 18:15
En son Tüpçü demişti bu lafı. O gün bugün hakkımızın peşinde koşuyoruz.

hodlu
06.08.2013, 18:20
Yazıklar olsun. Başkanın bir gs sempatizanı çıkar, bir tanesi fb sempatizanı. Kardeşim bir tane Trabzonsporlu başkan gelmezmi bu takın başına. Kimdir yaa Selçuk Yula. Trabzonlu herkese hakaret eden bir zavallıydı. Ben bu sabaha kadar o zavallının resmini görünce, adını okuyunca ana-avrat küfreden birisiydim. Şimdi ölmüştür yorum yapmayacağım. Sn. Başkan artık lütfen kendine gel...

Alp Yavuz 13
06.08.2013, 18:30
Sabah sadece eski milli futbolcumu yazıyordu, gerçekten anlamsız olmuş, yapılan yönetim tarafından hatalar gerçekten çok can sıkıcı...

fteotdgs
06.08.2013, 19:06
Mecnun'a sahip çıkması yanında bu yapılan hafif kalır.

Kesinlikle. Sasirmadim bile. Odyakmaz gibi bir isme sahip cikabilen bir baskani kabullenmek bu camia icin bir utanctir. Neyse, ne onemi var bunlarin. En son kimi transfer ettik biz, onu soyleyin siz.

Öznur61
06.08.2013, 19:11
İHO'nun derdi bitek azizle.Fenerbahçeyle bir sorunumuz yok hatta dostluktan felan bahsetti.Ayrıca Mecnun hakkında ki sözleri,hiç şaşırmadım.Ama gerçekten o 'miz' eki çok saçma ve gereksiz olmuş.

talibim
06.08.2013, 19:17
bu taziye mesajında art niyet gormuyorum..milli takimimiz ve fenerbahce klubu sporcusu diye yazilabilirdi ; fakat birinci cogul sahis kullanılarak yazilmasinda bir anormallik yok bence..nihayetinde bu bir taziye mesaji..

Erdal DİLEK
06.08.2013, 19:27
Başlık acılacak kadar önem arzettiğini düşünmüyorum. . .

aaahmet61
06.08.2013, 19:36
başkanı bende eleştirdim ama bu başlık havadan nem kapmaya dönmüş.lüzumsuz başlık.

poetricus
06.08.2013, 20:11
"Fenerbahçe'miz" diyen Yıldırım Demirören'e boşuna kızmışız.

yorumsuz6117
06.08.2013, 20:35
Başkan her zaman söylüyor zaten fenerbahçe güzide bi camiamızdır çok iyi taraftarlara sahiptir ben giderim orda maç izlerim falan filan diyor.. Hacı'nın derdi Azizeyle..

Bayundur Han
06.08.2013, 20:35
Fenerbahce yapilanlar icin ceza almasi gerek ama bizim sorunumuz Fenerbahce ile degil. Fenerbahce ulkemizin guzide kuluplerinden biri. Bizim sorunumuz Aziz yildirim ve Fenerbahceye ceza vermeyen adalet sistemimiz. Bizim isimiz onlarla. Fenerbahce ceza almasi gerek. Bu yaziya gelince kulubumuzun ne anlama geliyor. Bizim kulupmu? Yoksa ulkemizin kulubu anlaminami geliyor? Bizim kululpse simdiye kadar neden bunu bilmiyorduk? Veya ligimizin kulubu anlamina mi geliyor? Nedir kimindir nasil kulubumuzdur? Bunu yazan fenerbahcelide o yondenmi kulubumuzdur dedi? Veya bu yazi fenerbahce sitesindenmi kopyalandi? Cok merak ediyorum cook.

Fatih
06.08.2013, 20:46
Fb'yi tanımamak adına sadece milli takım oyuncusu bile denebilirdi her geçen gün yeni skandallara imza atıyorlar korkarim ki fb kupayı versin küme düşmese de olur diyecekler.

dead_microbe
06.08.2013, 20:47
eğer Trabzonspor kulübünün başkanıysan kupanı çalan takımla problemin var demektir, problemin olan takımada kulübümüz diyemezsin sayın iho

dead_microbe
06.08.2013, 20:50
Bu mesajın acıma duygusuyla bir alakası yoktur. Selçuk Yula Trabzonspor camiasına alehte yazıları ile bilinmektedir. "Klübümüzün" denmesine hiç gerek yoktu. "Fenerbahçe kulubunun" dense ne olurduki. Ben şahsen yakıştıramadım. Bu ilk yanlışları değil sonda olmayacaktır. En son yanlışı Aralık 2013 de yaparlar sanırım.

Şu asla unutulmamalıdırki. Fb camiası hırsız bir camiadır. 1996 daki emeklerimizi çalanda başka bir yöneticisiydi. Ve şundan eminimki AY ma şike fikrinide veren aynı kişidir.

Sonuç olarak kişiler le tüzeller ayrılamaz. Benim sorunum yöneticiyle de diyemessiniz. Çünkü onların yöneticileri her dönem hırsız.

son yanlışı aralık 2013 de yapar, bizde siyasete yalakalık eden başkar birini seçeriz :(

fteotdgs
06.08.2013, 20:54
Fb'yi tanımamak adına sadece milli takım oyuncusu bile denebilirdi her geçen gün yeni skandallara imza atıyorlar korkarim ki fb kupayı versin küme düşmese de olur diyecekler.

Bence daha da kotusu: "Fenerbahcemiz" ceza almasin, kume dusmesin. Bize de kupa filan verilmesin. Kupa dedigin nedir ki? Teneke parcasi. Muhim olan delikanlilik, insanlik....(daha uzar gider bu). Dikkatinizi cekerim, su "kupanin ne onemi var, muhim olan..." soylemini uzun sure once, ilk U. Karaman cikarmisti. Kendisi sonra Odyakmaz'a selamlar yolladi. Bir ara cani sarkilar soylemek istedi, ayrildi, sonra cagrildi, (yine) sarki soyleyemeyecegini bile bile geri geldi. Yeni baskani bu sefer selam yollamadi da sahip cikti ayni malum kisiye. Tum bunlar tesaduf tabii...

Colakoglu
06.08.2013, 22:05
Yazıklar olsun. Başkanın bir gs sempatizanı çıkar, bir tanesi fb sempatizanı. Kardeşim bir tane Trabzonsporlu başkan gelmezmi bu takın başına. Kimdir yaa Selçuk Yula. Trabzonlu herkese hakaret eden bir zavallıydı. Ben bu sabaha kadar o zavallının resmini görünce, adını okuyunca ana-avrat küfreden birisiydim. Şimdi ölmüştür yorum yapmayacağım. Sn. Başkan artık lütfen kendine gel...

Aman okadar sallama Selcuk Yulaya, ceza alirsin benden söylemesi.

Anıl C
06.08.2013, 22:07

e demediler mi bizim fb kulubuyle problemimiz yok diye

kudu_61
07.08.2013, 03:38
skandal değil benim bu renklerle sıkıntım aziz ve onun gibiler yüzünden tek eğlence fenerbahçe o bizim kulübümüz hani çocuk sıkılınca sevdiği bi oyuncakla oynarya bizde her fırsatta fenevle oynayacağız o bizim kulübümüz bizim malımız sıkıntı yok skandalda

Cengiz Çubukcu
07.08.2013, 07:49
nerelere takılıyoruz anlamıyorum, başka işimiz gücümüz yok mu bizim?

Travelair
07.08.2013, 07:57
O yazıyı yazan herhalde nerde olduğunun farkında değil. İşini sadece maaş olarak görüyor. Böyle camia bilinci kazanamayız. Kurumsallık da kazanamayız

Yiğit Gayretli
07.08.2013, 07:58

Cengiz abi, ben fenerbahçe'nin "f"sini ufak yazmaya özen gösterirken, benim kulübüm resmi sitesinden o malum takımdan "kulübümüz" diye bahsedemez. Az bile yapıyoruz...

Cengiz Çubukcu
07.08.2013, 08:09
Cengiz abi, ben fenerbahçe'nin "f"sini ufak yazmaya özen gösterirken, benim kulübüm resmi sitesinden o malum takımdan "kulübümüz" diye bahsedemez. Az bile yapıyoruz...

kardeşim bu kadar nefreti içimizde barındırmayalım, yapılan iş spor ve biz sadece işin seyir kısmındayız....

Mehdi
07.08.2013, 08:41
Tamam belki abartıyoruz gibi görünüyor olabilir de oraya ''Fenerbahçe Kulübünün'' yazmış olsaydı bu tepki olmayacaktı. Ne gerek vardı, neden bu şekilde yazılma gereği duyuldu onu anlamadım. Lüzumsuz olmuş.

Ertan 51
07.08.2013, 08:59
kardeşim bu kadar nefreti içimizde barındırmayalım, yapılan iş spor ve biz sadece işin seyir kısmındayız....
Cengiz'im ben daha öyle nefret öyle kin doluyum ki aklımdan geçenlerin yemin olsun 10 da birini yazamıyorum bu ölen zata ve takımına karşı.

Neyse diyeceğimizi dün kısmen de olsa dedik,
yeniden yeniden yazmak benim gibi düşünmeyen renktaşlarla gönül kırgınlığına sebebiyet vereceği için,ben başka da yazmam,yeter :)

Taner Gündoğdu
07.08.2013, 12:43
çok mu gerekliydi bu mesajın yayınlanması? yarın öbür gün volkan demirel ölse herşeyi unutup aynı mesajı yayınlayacak mıyız? nasıl hazmediyoruz, nasıl bu hale geldik? tamam sonuçta bir insan hayatını kaybetmiş Allah amelince rahmet etsin ama birşey yazmazsın yada kısa bir başsağkığı yazarsın olur biter...

Erkin
07.08.2013, 12:45
Zaten bu durum da, Hacı'nın her gördüğü kameraya kendisine emir aldığı babası tarafından ezberletilen "Sorunum Şikebahçe'yle değil kişilerle" demesiyle aynı nedenden kaynaklanıyor. Kişiler ne alaka arkadaş ya, Aziz zaten "Ne yaptıysam Fenev için yaptım" diyor, ya ceza alıp defolup gidecek ya da bırakacak zaten. ŞB, cehennemin dibine yollanmadıktan sonra kişilermiş bilmem neymiş, Erman Toroğlu'nun tabiriyle La Fontaine'den masallar...

hodlu
07.08.2013, 12:57
Artık kusacağım. Yahu neden hep birilerine yaranma ihtiyacı duyuyor TS başkanları. Ben çocuğuma tek miras bırakacağım eyyy İBRAHİM HACIOSMANOĞLU; asla azalmayacak fener düşmanlığı. Mezara kadar nefret etmekten bir gram vazgeçmeyeceğim. Sen de kime neye hizmet ediyorsun bilmem ama içinde fener aşkı olduğu yavaş yavaş çıkıyor ortaya. Ben açık konuşurum kimseden de çekinmem. Fenerli isen git onlara başkan ol. Trabzonspor taraftarını ve camiasını rahat bırak...

Samet Demir
07.08.2013, 13:05
Biri çıkıp "arap şeyhi alsa takımı" dediğinde duruştan emekten falan bahsediliyor hemen. soruyorum size bir rus milyarder arap milyarder alsa takımı uğraşır mıyız böyle şeylerle. eğilir miyiz sistemin önünde? hakkını hakkıyla savunabilmek için göbek bağın olmayacak kimseyle yoksa ustadan kaçarken hacıya tutuluruz böyle.

Nihat Günay
07.08.2013, 16:13

Yapma Cengiz'im..

Kulüp dikkat edecek. Akıllı olacak..

Emek hırsızları diye bas bas bağırırken bir anda kulübümüz haline getirilmesi doğal değil.

DeAgLeMaNyAq
07.08.2013, 17:54
http://i.imgur.com/VOW60o9.jpg

özgür6161
07.08.2013, 18:06
http://i.imgur.com/VOW60o9.jpg

Demek ki taraftara karşı sıkmakla olmuyormuş...

Yoksa arka planda ENKA'dan falan derinnnnn bağları olan ikili mi bu?..

Bir zamanlar ortak iş yapmış iş bitirmiş adamlar mı?..

40 Yıllık okul ve aynı sektör arkadaşı Sadri Şener adamın olduğu ilçeye bile gitmez iken Bodrum'Da yemek yedirmiştiniz.

Acaba Çakıroğlu öpüp başsağlığı da dilemiş midir?

Yanında olduğuna göre....

fteotdgs
07.08.2013, 18:19
Biri çıkıp "arap şeyhi alsa takımı" dediğinde duruştan emekten falan bahsediliyor hemen. soruyorum size bir rus milyarder arap milyarder alsa takımı uğraşır mıyız böyle şeylerle. eğilir miyiz sistemin önünde? hakkını hakkıyla savunabilmek için göbek bağın olmayacak kimseyle yoksa ustadan kaçarken hacıya tutuluruz böyle.

Haklisin ama o isler biraz derin. Birincisi Turkiye'de kulup yonetimlerine yabancilar gelebilir mi (bilmedigim icin soruyorum)? Gelebiliyorsa, (Turkiye'de) kimseye eyvallah demeyecek kudrette, sermayeye sahip bir yabanci niye Turkiye'nin super(!) liginden super(!) bir takim secsin? Gider Ingiltere'den bakar bir takim. Nitekim de oyle yapiyorlar zaten.

gurur6134
07.08.2013, 18:24
Bunlarda kaliplarinin adami cikmadilar..oy verdigim icin utaniyorum..danisikli dovusculer..ts hakkinda demedigini birakmayan bir adam öldü diye kiymetli oluyor cenazesine katilmak yetmiyor bide herfirsatta alehine attiginiz emek hirsiziyla yanyana saf tutuluyor..derhal istifa etsinler araligi bekleyemicem.

DEEP BLUE
07.08.2013, 18:25
Demek ki taraftara karşı sıkmakla olmuyormuş...

Yoksa arka planda ENKA'dan falan derinnnnn bağları olan ikili mi bu?..

Bir zamanlar ortak iş yapmış iş bitirmiş adamlar mı?..

40 Yıllık okul ve aynı sektör arkadaşı Sadri Şener adamın olduğu ilçeye bile gitmez iken Bodrum'Da yemek yedirmiştiniz.

Acaba Çakıroğlu öpüp başsağlığı da dilemiş midir?

Yanında olduğuna göre....

Photoshop'tur photoshop :D Bunlar yapmaz öyle şeyler.

DURAS
07.08.2013, 18:29
şike operasyonunun azizeye yönelik olduğu aşikar olmuştur... sevsekte sevmesekde şikebahçe güçlü bir camia ve bu gücün kontolünü elinde tutmak istiyor siyasi erk. başkanın şike konusunda ki duruşu sadece azize yönelik, mecnunu bile akladığına göre... hacıosmanoğlunu seçen delege şimdi bbin pişmandır. İNŞALLAH aralıkta giderler. hacı hayatta kupayı alacak iradeyi gösteremez. çünkü hakim güçlerin eteğinin dibinde.

netice uefa cas vs oradan sonuç çıkaramazsak kupayı da unutun sevdiğiniz takımı da. 10 senede bir şampiyonluğu kılpayı kaçırmış pardon çalınmış bir takım olmaktan öteye gidemeyeceğiz. sonra kadro dağılır bir onsene daha. şehir zaten takımdan soğumuş. ne yazık ki özünden pensiplerinden varoluş amaçlarından uzaklaşan Trabzon var 30 senedir. netice sıradan bir anadolu takımı olma yolunda hızla ilerliyoruz. bu ilkesizlik ve şehrin takıma karşı bağları zayıfladıkça; bursa,kayseri, eskişehir bizi rahatlıkla geçecek. düşün Trabzon...

outlaws61
07.08.2013, 18:32
Bmn.net'in amacı nedir anlamıyorum her defasında yönetime karşı bir eleştiri yapma her defasında bir kulp takma uğraşındalar. Valla kusura bakmayın Hacıosmanoğlu yönetimi geldiğinden beri bir hata yapsada eleştirsek havasındasınız. Başkan zaten ne zaman çıksa fb ile bir sorunumuz yok diyip duruyor. Şike olayı bizim balataları fena halde yakmış iyice kötü düşünür olmuşuz. Forvet gelse hocalar gelip gitse yönetim değişse nolur ? Önce taraftarın kafası değişmeli.

gurur6134
07.08.2013, 18:40
Balatalari yakanlar donon filmin farkinda olmayanlar..baskanin secimden once soyledikleriyle uygulamalari arasindaki farki gormeyenler pot ustune pot kirmasina ses cikarmayip 3 maymunu oynayanlar ki bunu haciya oy vermis biri olarak yaziyorum varin siz dusunun durumun vahimligini..

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
07.08.2013, 18:54
Bmn.net'in amacı nedir anlamıyorum her defasında yönetime karşı bir eleştiri yapma her defasında bir kulp takma uğraşındalar. Valla kusura bakmayın Hacıosmanoğlu yönetimi geldiğinden beri bir hata yapsada eleştirsek havasındasınız. Başkan zaten ne zaman çıksa fb ile bir sorunumuz yok diyip duruyor. Şike olayı bizim balataları fena halde yakmış iyice kötü düşünür olmuşuz. Forvet gelse hocalar gelip gitse yönetim değişse nolur ? Önce taraftarın kafası değişmeli.

Kıymetli renktaşım;

Emin olun BMN'nin Trabzonspor dışında bir amacı ve önceliği yoktur.
Ama Başkanın özellikle siyaset temelli izlediği politikayı doğru bulmuyoruz.

Bu konuda kendisinin Üskğdar Katibim Restoran'da söylediği "Siyasilerin kucağına oturarak başarılı olunmaz, bundan spnra biz siyaseti değil siyaset bizi takip edecek" sözünü tutmasını istiyoruz.

Bu konuda da siyasi bir ön yargımız yok.

Şike sürecinde CHP, MHP ve AKP aynı tavrı sergilediler.
AKP iktidar partisi olarak daha da fazla sorumluluğa sahip.

Taraftar olarak kafamızı değiştirmemizi önermişsiniz.

Biz malesef transfer gelsin, para gelsin, başarı gelsin de nasıl gelirse gelsin diyemeyen insanlarız.
Biz şartların sürüklediği Trabzonspor'u değil, anavatanımızın soylu, dik başlı, asi ve hırçın camiasını desteklemek istiyoruz.

Yoksa fenerbahçeden Galatasaray'dan ya da BJK'den ne farkımız olur ki...

Sevgiler, saygılar.

DeAgLeMaNyAq
07.08.2013, 18:57
Söylenene göre Çakıroğlu'nu Aziz Yıldırım yanına davet etmiş. Ne kadar doğru bilinmez ama Çakıroğlu'nun Aziz Yıldırım'a "Sayın başkanım" şeklinde hitap ettiği söyleniyor...

Ilelioglu
07.08.2013, 18:59
Söylenene göre Çakıroğlu'nu Aziz Yıldırım yanına davet etmiş. Ne kadar doğru bilinmez ama Çakıroğlu'nun Aziz Yıldırım'a "Sayın başkanım" şeklinde hitap ettiği söyleniyor...

Bu adamlar mi bize Kupa'yi getirecekler? :)

..

SEDAT
07.08.2013, 19:47
[QUOTE=outlaws61;1919249999]Bmn.net'in amacı nedir anlamıyorum her defasında yönetime karşı bir eleştiri yapma her defasında bir kulp takma uğraşındalar. Valla kusura bakmayın Hacıosmanoğlu yönetimi geldiğinden beri bir hata yapsada eleştirsek havasındasınız. Başkan zaten ne zaman çıksa fb ile bir sorunumuz yok diyip duruyor. Şike olayı bizim balataları fena halde yakmış iyice kötü düşünür olmuşuz. Forvet gelse hocalar gelip gitse yönetim değişse nolur ? Önce taraftarın kafasıd

* Sen bu kafayla daha cok aglarsin!

Erkin
07.08.2013, 19:55
Dizine kapanıp özür de dilemiştir bizimkiler. Ne de olsa Fenerbahçemizin Sayın Başkanı istiyor :alkış: