PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avrupa'da Ts Club

CesurHamsi
05.08.2013, 05:43
Avrupada neden TsClub acilmaz anlamiyorum, Hollanda-Almanya arasi acilsa paraya para demez kulubumuz :)

Sizce iyi fikir mi?

Colakoglu
05.08.2013, 05:47
Avrupada neden TsClub acilmaz anlamiyorum, Hollanda-Almanya arasi acilsa paraya para demez kulubumuz :)

Sizce iyi fikir mi?

Bence iyi fikir degil, islemez cünkü, satacagin kac tane formayla kiraladigin mekanin masraflarini karsilayacaksin ? Ama deneyebilirsin Bunda bir sorun görmüyorum.

CesurHamsi
05.08.2013, 05:49
Nasil satilmaz abi, sadece gurbetci gencler bile halleder orayi :))
Nebilim acsan ve kendin de guzel urunler uretsen TS'nin yetkisini alarak bence yurur
Kendinizde bilirsiniz gurbetciler merakliir boyle seylere, babam gelmis 43 yasina hala her trabzona gittiginde TSclubta bol bol para harciyor

CesurHamsi
05.08.2013, 05:50
Tsclub urunleri yaninda taraftar gruplarimizin urunlerinide satsan fistik gibi olu, kafama yatmadi degil:)
Trabzonspora mail attim ama cevap gelmez :))

Enisc
05.08.2013, 07:22
kimse forma almak için binlerce kilometre gitmez. İnternetten siparişle alınıyor rahatlıkla zaten. iş yapmaz

Colakoglu
05.08.2013, 08:15
Tsclub urunleri yaninda taraftar gruplarimizin urunlerinide satsan fistik gibi olu, kafama yatmadi degil:)
Trabzonspora mail attim ama cevap gelmez :))

Bak Nickinde Cesur Hamsi, topla cesaretini ac biyer ;)

Doğukan Uçan
05.08.2013, 11:19
daha izmirde bile yok.+ tır sürekli aynı yerlere gidiyor izmire gitmiyor mesela + izmir de tsclub yok :)

CesurHamsi
06.08.2013, 03:02
fikirlerrrrrr?

6Şafak Aydın1
06.08.2013, 06:13
fikirlerrrrrr?

almanyada isler kolay ac bir online dükkan yollasinlar sag sola.
gönüllü olanlar yaparsa bu is kendiliginden yürür, masrafsiz.
yok magaza acacan kira mira isci tutacan vergi mergi maas o su bu derken isin icinden belkide cikilmaz kapatilir.

selcuk
06.08.2013, 06:25
viyanada 4 büyügünde esyalarini satan yer 2 yil önce acilmisdi
oda iflas etti
hemde klein istanbul diye adlandirilan bir mahallede

avrupada isleyebilecek tek yer bence dortmund
hem ruhr potta bulunuyor ve hollandayada cok yakin

bide yanina internetten pazarlama gelistirirsen (ebay, amazon vs, gibi sitelerden) neden olmasin
tsclupda kargo 25 euro oldugu icin iyi is olabilir
su an ebayde bulunan tek saticida bursadan 75 euro istiyor

CesurHamsi
06.08.2013, 06:46
almanyada isler kolay ac bir online dükkan yollasinlar sag sola.
gönüllü olanlar yaparsa bu is kendiliginden yürür, masrafsiz.
yok magaza acacan kira mira isci tutacan vergi mergi maas o su bu derken isin icinden belkide cikilmaz kapatilir.
evet online satilsa avrupadan da guzel olur dedigin gibi

viyanada 4 büyügünde esyalarini satan yer 2 yil önce acilmisdi
oda iflas etti
hemde klein istanbul diye adlandirilan bir mahallede

avrupada isleyebilecek tek yer bence dortmund
hem ruhr potta bulunuyor ve hollandayada cok yakin

bide yanina internetten pazarlama gelistirirsen (ebay, amazon vs, gibi sitelerden) neden olmasin
tsclupda kargo 25 euro oldugu icin iyi is olabilir
su an ebayde bulunan tek saticida bursadan 75 euro istiyor

aynen, sadece internetten de olabilir ama trabzonspor'dan bir yetkiliye nasil ulasabilirim bilmiyorum..
emaile cevap vermiyolar, onlarin destegiyle yardimiyla anca site kurup avrupada boyle bisey baslatabilirim

selcuk
06.08.2013, 06:55
bmn den ali fuat saruhana yaz belki o irtibat kurmanda yardimci olabilir

6Şafak Aydın1
06.08.2013, 07:21
http://www.tsclubeu.com/

http://www.ebay.de/sch/i.html?_trksid=p5197.m570.l1311.R4.TR9.TRC2.A0.Xtr abzonspor&_nkw=trabzonspor+trikot&_sacat=0&_from=R40

Doğukan Uçan
06.08.2013, 12:17
Hem ts tv olsun hemde böyle tsclub işleri olsun bayagi geri kalmisiz.

SADECETRABZON61
08.08.2013, 00:52
Tsclub daha Türkiye'de bile doğru düzgün ürün koymuyor yurtdşnda satılsada alan olmaz ürünler cünkü birşeye benzemiyor..Defalarca denildi Nike ile olmaz bu iş diye ama dinleyen olmadı.

CesurHamsi
08.08.2013, 02:21
Tsclub daha Türkiye'de bile doğru düzgün ürün koymuyor yurtdşnda satılsada alan olmaz ürünler cünkü birşeye benzemiyor..Defalarca denildi Nike ile olmaz bu iş diye ama dinleyen olmadı.

zaten kendinde soyledigin gibi en buyuk sebep urunlerin cok kotu olmasi, tasarimini nike mi yapiyor kim yapiyor bilemem ama kendim tsclub acsam kendim urun yapsam bal gibi satilir urunlerim..
bu bizim tasarimci isten anlamiyor..

neyse soruma cevap veren olursa sevinirim: kendim urun yapsam trabzonspor adina ve satsam internetten vs. vs. , bunu nasil gerceklestirebilirim.. yani trabzonspor'dan izin almam lazim tamamda, izin verirlermi sizce bu islerden anlayan varmi ?

Doğukan Uçan
09.08.2013, 10:55
nasıl forma satışı olacak trabzon hariç diger yerlerde millet bişey bulmakta zorlanıyor hep korsan.

sabankuru
09.08.2013, 11:30
Isvicrede oturuyorum, üc sezondur 3 formayida aldim, kargoyla kapima geldi, gereksiz...

Ufuk Turgut
09.08.2013, 12:30
ankarada ki tsclup ta bıle dogru durust urun yok ...sonra bu ts cluptakı taksıt ımkanlarını cogaltmak gerekıyor.ıkı uc banka harıcınde taksıt ımkanı yok ..ınternetten mesaj cektım degerlendırecegız dıye yanıt geldı .gecen gun gıttım 5o tl lık alısverıs yaptım ..oysa taksıt ımkanı olsaydı en az 300 tl lık alıs verıs yapacaktım ..ımkanım okadar ancak.

SADECETRABZON61
09.08.2013, 14:30
zaten kendinde soyledigin gibi en buyuk sebep urunlerin cok kotu olmasi, tasarimini nike mi yapiyor kim yapiyor bilemem ama kendim tsclub acsam kendim urun yapsam bal gibi satilir urunlerim..
bu bizim tasarimci isten anlamiyor..

neyse soruma cevap veren olursa sevinirim: kendim urun yapsam trabzonspor adina ve satsam internetten vs. vs. , bunu nasil gerceklestirebilirim.. yani trabzonspor'dan izin almam lazim tamamda, izin verirlermi sizce bu islerden anlayan varmi ?

Nike ile sözleşme biran önce bitirilmeli Nike bu işten anlamıyor.Puma yada Kappa olursa deli gibi forma ve ürünler satılır..

SALDIRAY
10.08.2013, 00:53
Bu işler öyle kolay olsaydı Türkiye'nin her yerine açılırdı. Koca İstanbul'da bile 10 tane var mıdır ki ??

Mağaza değilde tırların sık sık avrupa pazarına gitmesi gerekir.

selcuk
10.08.2013, 08:05
Nike ile sözleşme biran önce bitirilmeli Nike bu işten anlamıyor.Puma yada Kappa olursa deli gibi forma ve ürünler satılır..

puma tarihimizin en berbat formalarini üretmisdi rezildi
kappa iyi güzelde finansal cok kayib ettiriyor

nike bence tam bizim markamiz
sorun daha cok tsclup markamizda