PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu 2. Maç | Trabzonspor 0 - 0 D. Minsk | Maç Skoru

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Mustafa ÖZDEMİR
01.08.2013, 21:08
bunlara avni aker cehennemini göstermek lazım...

alper*
01.08.2013, 21:10
Mükemmel bir oyunla rakibe top göstermeden kazanmamız lazım.

Son dakikadaki olaylar çok hırslandırdı beni.

Yavuz Bektaş
01.08.2013, 21:17
bunlara avni aker cehennemini göstermek lazım...

:thumbup: :thumbup: artistligin cezasını cekecekler

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

Öznur61
01.08.2013, 21:21
Allah nasip ederse gidicem maça.Merak etmeyin 5 atarız :D:D

Ilelioglu
01.08.2013, 21:27
Cok zor bir mac bence. Ilk macta 2-3 tane net pozisyonu kacirdilar, ama bu macta yine kaciracaklar diye birsey yok.

Baskili baslayip ilk golü erken bulmaliyiz bence.

..

must61
01.08.2013, 21:37
Tur cepte gözüyle bakmamak lazım her ne kadar evimizde oynayacak olsak da 1-0 galip geldiğimiz deplasman maçında rakibin 2 topu direkten döndü.

DeAgLeMaNyAq
01.08.2013, 21:38
Hoca 3 maça da aynı 11'le başladı ama bu maçta öyle bir şansı yok. Celustka yetişirse bile sağbekte oynamalı. Solbekte Olcan yeterli olmazsa Kadir de olur ama hocanın tecrübe açısından ona şans vereceğini düşünmüyorum. Colman yerine de gönlüm Soner'in oynamasından yana ama muhtemelen Abdulkadir'i izleyeceğiz...

Mert'
01.08.2013, 21:39
Avni aker cehennemi? :D

Yavuz Bektaş
01.08.2013, 21:40
Maça gideceklerden ricam şu adamları yaptıklarına pişman etmeniz artistligin cezasını ceksinler

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

angraf
01.08.2013, 21:41
Taraftarı ve baskıyı Trabzondaki renkdaşlarımız gösterir inş o futbolculara ! İlk yarı sonucunda Playoffu düşüneceğimiz sonucu almalıyız bize böylesi yakısır.

F. Yıldırım
En az 3 gol atmamız gerekecek.

Fatih Birinci
Tabi ki de rakibe baskı yapacavagız ama saha kapatmayı gerektirecek hareketlerden kacının lütfen.play off turu var

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2

Ilelioglu
01.08.2013, 21:43
Tabi ki de rakibe baskı yapacavagız ama saha kapatmayı gerektirecek hareketlerden kacının lütfen.play off turu var

Aynen bir taskinlik felan olmasin, veya sahaya madde felan atilmasin. Seyircisiz oynama cezasi var isin ucunda.

..

Doğukan Uçan
01.08.2013, 22:09
saha kapanmasın da ne olursa olsun aman

Mert'
01.08.2013, 22:15
Bu çirkeflere en iyi cevap 3-4 atıp yollamaktır.

Courage
01.08.2013, 22:24
İlk golü erken atarsak , rakibi kabak çiçeğine çeviririz :)

Yok atamazsak zihin altları devreye girebilir,dejavu olabilir :(

En çok aklıma Dinamo Kiev maçı geliyor.Sen git orada zoru yap(1-2) sonra gel buraya imkansızı başar (0-2)!!!!

Eleyeceğimize inanıyorum.

Doğukan Uçan
01.08.2013, 22:27
inşallah taraftarları trabzona gelir

haciosmanoglu
01.08.2013, 23:12
Net bir skor ve playoff

Alihan Ertürk
01.08.2013, 23:16
Tribünde olacağız, güzel bir galibiyet görürüz umarım. :)

Murat Acar
01.08.2013, 23:34
Millet deplasmanda berabere kalır bayram yapar bizimkilerde galip gelmiş takıma bile köstek olmaya çalışır.Şenol hoca ikide birde kadroyu değiştirirdi Burda salalrdı milelt bi 11 i yok diye raşit hoca aynı kadroyla devam ediyor ve 3 resmi maçta 3 galibiyet alıyor yinede kabus tellalları iş başında size nasıl yaranacak bu takım bu futbolcular bu yönetim anlamadım gitti .Arkadaş az destek olun yahu köstek olmaktan bıkmadınızmı...

Ilelioglu
01.08.2013, 23:38
Millet deplasmanda berabere kalır bayram yapar bizimkilerde galip gelmiş takıma bile köstek olmaya çalışır.Şenol hoca ikide birde kadroyu değiştirirdi Burda salalrdı milelt bi 11 i yok diye raşit hoca aynı kadroyla devam ediyor ve 3 resmi maçta 3 galibiyet alıyor yinede kabus tellalları iş başında size nasıl yaranacak bu takım bu futbolcular bu yönetim anlamadım gitti .Arkadaş az destek olun yahu köstek olmaktan bıkmadınızmı...

Sansa bala kazaniyoruz, Minsk'in 2-3 tane net pozisyonu var. Maci izlemeden yorum yapiyorsun herhalde, izlesen böyle yazmazdin sanirim. Ayrica biz destegimizi cekmis degiliz ki, sadece düzeltilmesi gerekenleri yaziyoruz, yapilan yanlislari yaziyoruz. Ve en önemlisi yapilmasi gereken Transferleri...

Sonuc iyi tabiki, ama nereye kadar. Istikrar olsun istiyoruz, cekirge misali degil..

..

Murat Acar
01.08.2013, 23:47
Sansa bala kazaniyoruz, Minsk'in 2-3 tane net pozisyonu var. Maci izlemeden yorum yapiyorsun herhalde, izlesen böyle yazmazdin sanirim. Ayrica biz destegimizi cekmis degiliz ki, sadece düzeltilmesi gerekenleri yaziyoruz, yapilan yanlislari yaziyoruz. Ve en önemlisi yapilmasi gereken Transferleri...

Sonuc iyi tabiki, ama nereye kadar. Istikrar olsun istiyoruz, cekirge misali degil..

..

Maçın 90 dakıkasinida izledim hemde iftarı sokakta yapma pahasına ekmek arası ile iftarda yaparak maçın tamamını izledim.Arkadaş bukadar önyargılı yazabildiğine göre hemende yapıştırmışsın maçı izlemeden yazdığımı bak kim napmış kim ön yargılıymış bir aynayada gör bence..Şansa bala herne ise yeniyormuyuz yeniyoruz.Henüz ligin başı ve takım resmen uçurumun kenarından döndü toparlanacak yavaş yavaş ve en zoruda bu maçlardı bence hiçbir hazırlık yok hiçbir beraberlik yokken ilk 3 resmi maçında 3 galibiyet almış olmak azımsanacak bişey değil.İstikrarı hepimiz istiyoruzda benim dememle senin yorumun çok farklı.Burada kabuslar üretmektense eleştiriyide seviyesinde yapmak gerek.Bazıları maçtan önce 3-5 yeriz bazıları bu takım bize 5 basar ligde kümeye oynarız diye eleştiri yerine resmen yıkmaya çalışıyor.Bende görüyorum tam bir futbol oynamadığımızı ama ne olursa olsun bu takım şuan eleştiriden daha çok desteği hakediyor...

Hamza Milet
01.08.2013, 23:50
Uzun zamandir foruma giremiyordum tatil sebebiyle ama bugün yine kavusmak nasip oldu BMNye :)

Insallah bu maçtada tribündeyim ..

Ilelioglu
01.08.2013, 23:57
Maçın 90 dakıkasinida izledim hemde iftarı sokakta yapma pahasına ekmek arası ile iftarda yaparak maçın tamamını izledim.Arkadaş bukadar önyargılı yazabildiğine göre hemende yapıştırmışsın maçı izlemeden yazdığımı bak kim napmış kim ön yargılıymış bir aynayada gör bence..Şansa bala herne ise yeniyormuyuz yeniyoruz.Henüz ligin başı ve takım resmen uçurumun kenarından döndü toparlanacak yavaş yavaş ve en zoruda bu maçlardı bence hiçbir hazırlık yok hiçbir beraberlik yokken ilk 3 resmi maçında 3 galibiyet almış olmak azımsanacak bişey değil.İstikrarı hepimiz istiyoruzda benim dememle senin yorumun çok farklı.Burada kabuslar üretmektense eleştiriyide seviyesinde yapmak gerek.Bazıları maçtan önce 3-5 yeriz bazıları bu takım bize 5 basar ligde kümeye oynarız diye eleştiri yerine resmen yıkmaya çalışıyor.Bende görüyorum tam bir futbol oynamadığımızı ama ne olursa olsun bu takım şuan eleştiriden daha çok desteği hakediyor...

Ön yargi degil, iyi oku, cümlenin sonunda "herhalde" var. Maci izlememis bir kisi ancak senin yaptigin yorumu yapardi bence. Mactan önce yazilanlari ciddiye almaya gerek yok, cok totem yapan arkadasimizda var. Asil yorumlar mactan sonra yaziliyor.

Ilk yorumunu genelleme yaparak yazdin; Sorun orada, oysa seviyeli elestiri yapan arkadaslarda var. Elestiri herzaman olacaktir, takim mükemmel olsa dahi, cünkü Futbolun dogasinda bu var, (mükemmel olunca) ben elestirmem o ayri. Elestiri kötü birsey degildir ayrica.

..

hakan yesilyurt
02.08.2013, 00:15
biletler ne zaman çıkar

Murat Acar
02.08.2013, 00:23
Ön yargi degil, iyi oku, cümlenin sonunda "herhalde" var. Maci izlememis bir kisi ancak senin yaptigin yorumu yapardi bence. Mactan önce yazilanlari ciddiye almaya gerek yok, cok totem yapan arkadasimizda var. Asil yorumlar mactan sonra yaziliyor.

Ilk yorumunu genelleme yaparak yazdin; Sorun orada, oysa seviyeli elestiri yapan arkadaslarda var. Elestiri herzaman olacaktir, takim mükemmel olsa dahi, cünkü Futbolun dogasinda bu var, (mükemmel olunca) ben elestirmem o ayri. Elestiri kötü birsey degildir ayrica.

..

Böyle totemlerde bi bizim taraftarda var yok 3 yeriz yok 5 yeriz yok bu yıl düşeriz gibi totemler.Benim hangi yorumuma istinaden izlemeden yazmışsın ehrhalde dedin anlamadımki.Ben takım çok iyi güzel oynuyor kusursuzmu demişimde izlemeden yorum yaptı n diyebiliyorsun.Sadece eleştirilerin boyutunu aştığından dem vuruyorum.Ben sözlerimde kimleri kastettiğimi açık ve net bir şekilde yazmışım eleştiri olacak tabiki genelleme yaptığımı nerden çıkarıyorsun iyi oku bence sende yazdıklarımı diyorumki 3 yeriz diyen 5 yeriz diyen kümeye diyen diyorum, sen niye kendi üstüne alınıyosun sendemi dedin bu söylediklerimi istikrar istiyoruz adam 3 resmi maçtır takımı aynı kadroyla oynatıyor bence buda gerekliydi yavaş yavaş yeni transferleride oturtacak takıma böylece takım rayını bulup yoluna devam edecek bugün olcanı defansta deneyerek çok mantılkı iş yaptı orayada yakıştı hiç dışarda aramaya celudan sol bek yapmaya gerek yok orayı olcan çok rahat doldurur.Eleştiri böyle fikir babında olur takımı aşağılayarak dalga geçerek değil öyle totem yapan taraftarada vay haline diyorum yazık

Ömer Aydın
02.08.2013, 00:26
Arkadaslar bu turu gectigimiz halde gruplara katiliyor muyuz yoksa bir tur daha mi var?

Murat Acar
02.08.2013, 00:32
Arkadaslar bu turu gectigimiz halde gruplara katiliyor muyuz yoksa bir tur daha mi var?

1 tur daha var bu turdan sonra...

Ömer Aydın
02.08.2013, 01:26
4. tur mu oluyor o zaman? Mac tarihleri belli mi?

Adnan Özkan
02.08.2013, 15:41
Mustafa hocada Şenol Hoca tuhaflıkları görmeye başladım ve bu bana hiç sarmayyyy tabiri caizse.Zekinin güçsüzlüğünü görmeyip hala ısrar etmesi,oyundan düşen oyuncuyu oyunda tutma ısrarı,güçlü ve hazır olan Aykut demiri yedekte oturtması,Mustafa yada girayı dinlendirmemesi,felsefik konuşmaları ve diğerleri.Hoca biraz yüksekten sallıyor bazen..

Burçak
02.08.2013, 15:49
bu maça gidemeyeceğim :mad:
bayramın ilk günü düğün yapan kuzeni kınıyorum :mad:

Ilelioglu
02.08.2013, 16:15
Böyle totemlerde bi bizim taraftarda var yok 3 yeriz yok 5 yeriz yok bu yıl düşeriz gibi totemler.Benim hangi yorumuma istinaden izlemeden yazmışsın ehrhalde dedin anlamadımki.Ben takım çok iyi güzel oynuyor kusursuzmu demişimde izlemeden yorum yaptı n diyebiliyorsun.Sadece eleştirilerin boyutunu aştığından dem vuruyorum.Ben sözlerimde kimleri kastettiğimi açık ve net bir şekilde yazmışım eleştiri olacak tabiki genelleme yaptığımı nerden çıkarıyorsun iyi oku bence sende yazdıklarımı diyorumki 3 yeriz diyen 5 yeriz diyen kümeye diyen diyorum, sen niye kendi üstüne alınıyosun sendemi dedin bu söylediklerimi istikrar istiyoruz adam 3 resmi maçtır takımı aynı kadroyla oynatıyor bence buda gerekliydi yavaş yavaş yeni transferleride oturtacak takıma böylece takım rayını bulup yoluna devam edecek bugün olcanı defansta deneyerek çok mantılkı iş yaptı orayada yakıştı hiç dışarda aramaya celudan sol bek yapmaya gerek yok orayı olcan çok rahat doldurur.Eleştiri böyle fikir babında olur takımı aşağılayarak dalga geçerek değil öyle totem yapan taraftarada vay haline diyorum yazık

Birbirimizin yazdiklarini anlamiyoruz sanirim. Neyse kisaca sen sabredelim hersey rayina oturacak diyorsun, bende tam tersini düsünüyorum. Simdi elestirmekte fayda var.

..

Fatih Birinci
02.08.2013, 16:18
bu maça gidemeyeceğim :mad:
bayramın ilk günü düğün yapan kuzeni kınıyorum :mad:

Taki merasimini boş gec :)

kaan61
02.08.2013, 16:41
Mustafa Hocanın Kadrosu ;

...................................... Onur ...................................

Zeki ............ Giray ...................Mustafa ....... Cekustka

................................... Aykut ...................................

Volkan ........ Abdulkadir ........ Adrian............... Olcan

..................... Henrique ........................................

Benim kadrom ;

.............................. Onur ........................

Celustka ....... Giray ............ Aykut ...... Yusuf

Volkan ......... Soner ....... Zokora ....... Olcan

................. Henrique ....... Emre .................

reisoğlu61
02.08.2013, 16:54
Benim kadrom ;

.............................. Onur ........................

Celustka ....... Giray ............ Aykut ...... Yusuf

Volkan ......... Soner ....... Zokora ....... Olcan

................. Henrique ....... Emre .................

Zokora Uefa listesinde olmadigi icin bu macta oynayamaz renktas

Mehmet Mangan
02.08.2013, 17:23
artık şu şeytanın bacağını kıralım seribaşı olacak puanları toplama zamanı geldi de geçiyor bile. Gruplara kalmak zorundayız.

Harun_ayar_ts
02.08.2013, 17:24
sıradaki gelsin..

kalavara
02.08.2013, 19:40
-----------------onur------------------
zeki--------giray------mustafa-----celu
-----------aykut------abdulkadir-------
volkan-----------adrian----------olcan
----------------henrique--------------

geçen üç maça baktığımızda mustafa hoca kadro istikrarında ısrarlı, soner mi abdulkadir mi diye sorulabilir ama soner'i hiç düşünmedi şimdiye kadar, zokora kadroda yok, muhtelen böyle çıkarız maça...

DeAgLeMaNyAq
02.08.2013, 20:55
Volkan eşinin doğumu için Amerika'ya gitmiş. Git gel derken en az 4 gün antrenman yapamaz. Hoca muhtemelen onu kesmez ama Emre Güral'ı o bölgede denemekte fayda var...

Vkgz
02.08.2013, 21:10
giray oynamasın mümkünse artık

Ali İhsan
02.08.2013, 21:20
Celustka iyi mi, solbekte kim başlayacak acaba?

Berat Akçay
02.08.2013, 21:49
Celustka iyi mi, solbekte kim başlayacak acaba?

Olcan :D
Şaka bir yana Kadir denenebilir. Bir izleseydik

Sibel
02.08.2013, 22:47
Bu maç benim için önemli.
Lütfen kazan Trabzonspor...

Uğur Odabaş
02.08.2013, 23:01
Bu maç benim için önemli.
Lütfen kazan Trabzonspor...

Sibel kolay bir maç seçmişsin :)

aksamvakti
02.08.2013, 23:24
-----------------onur------------------
volkan-----------adrian----------olcan

geçen üç maça baktığımızda mustafa hoca kadro istikrarında ısrarlı, soner mi abdulkadir mi diye sorulabilir ama soner'i hiç düşünmedi şimdiye kadar, zokora kadroda yok, muhtelen böyle çıkarız maça...

Valla kadro cok zayıf duruyor bir suprız olmaz İnsAllah

cihayan
02.08.2013, 23:33
Cok dikkatli olunmasi gerek. Aklima nedense kotu kotu orada 1-2 yendigimiz D.Kiev rovansi geliyor. Gerci rakipler ayni kalitede degil ama bizim o takimda da Gokdeniz, Fatih'in en iyi zamanlariydi.

Hem Zokora, hem de son mactaki gibi bir Colman'in olmadigi orta saha mevcut alternatifler icinde bana zayif geliyor. Sonra defansimiz zaten hic guven vermiyor. Gorduk ki adamlar ikinci yarida bayagi bir gol pozisyonuna girdiler. Sansa mansa bir gol yersek korkunc bir sikinti olur. Bayagi bir kader maci. Bu turu atlatirsak gelecek tur icin kadro zenginligimiz bayagi bir artabilir. Hic de rahat degilim. Su maci bir atlatalim kazasiz belasiz cok iyi olacak...

Uğur Ö.
02.08.2013, 23:38
4-0 biter maç

Yiğit SARI
02.08.2013, 23:41
2-0

Bu maça gitmeyi çalışacam

Fatih Birinci
02.08.2013, 23:53
6:1

6Şafak Aydın1
03.08.2013, 01:30
efsanelerimiz arasina girecek bu mac, insallah :-)

hodlu
03.08.2013, 01:35
Bu maçta Kadir'i Sol-bekte görmek istiyorum Mustafa hocam. Ya oynat ya da çık de ki Kadir yeni geldi daha hazır değil de bizde kabul edelim...

mit_o
03.08.2013, 09:38
rakibi küçümsemeyip disiplinli oynarsak rahat alırız

Mehmet Mangan
03.08.2013, 10:20
kadirin yerine sol bekte yusuf surprizi olur mu dersiniz ?

İ. SARAL
03.08.2013, 10:22
Giray oynamazsa rahat alırız. Oynarsa zorlanırız.

Mesut
03.08.2013, 10:27
Giray'a haksızlık yapılıyor...
Senelerdir formamızı hırsıyla özverisiyle terletiyor.
Bir iki maç kötü oynadı diye bu kadar nankörlük yapılmamalı.

Mehmet Mangan
03.08.2013, 10:29
Giray'a haksızlık yapılıyor...
Senelerdir formamızı hırsıyla özverisiyle terletiyor.
Bir iki maç kötü oynadı diye bu kadar nankörlük yapılmamalı.

katılıyorum ama form düşüklüğü yaşadığı için dinlendirilmeli en azından.

Sibel
03.08.2013, 12:50
Biletler satışa çıktı.
Alacaklara duyurulur.

Emre GÜRDAL
03.08.2013, 15:38
Bilet fiytlari nedir arkdaslsr bilgisi olan

Samet Yildirim
03.08.2013, 15:50
Giray ve Mustafa ikilisi oynarsa...

Kendimi kesecem artik...

Yeter ya..

ozdmr
03.08.2013, 16:34
turu geçersek play-off larda seri başımıyız

Hamza Milet
03.08.2013, 16:48
Biletler satışa çıktı.
Alacaklara duyurulur.

Bilet fiytlari nedir arkdaslsr bilgisi olan

Takımımızın UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu’nda 8 Ağustos Perşembe günü saat 21.00’de oynayacağı Dinamo Minsk maçının biletleri yarın (Cumartesi) satışa sunulacak. Biletler ilk gün sadece Taraftar Kart sahiplerine satılacak.

Biletix tarafından 11.00’de satışa sunulacak biletlerin fiyatları şöyle:

KALE ARKASI: 20.00.-TL

MARATON: 40.00.-TL

KAPALI KENAR (A,D,E,H): 70.00.-TL

KAPALI ORTA (B,C,F,G): 80.00.-TL

VIP: 200.00.-TL

VIP ÖZEL: 750.00.-TL

MİSAFİR SEYİRCİ: 30.00.-TL

turu geçersek play-off larda seri başımıyız

Evet, seri başıyız :)

Tottenham, Dinamo Kiev, Fiorentina, Braga, Spartak Moskova gibi takımlarla eşleşmeyecez ..

Mert'
03.08.2013, 16:50
Giray oynamazsa geçeriz turu.

Doğukan Uçan
03.08.2013, 16:51
1-0 alacaz

Murat Acar
03.08.2013, 17:16
Biletler satışa çıktı.
Alacaklara duyurulur.

Ne kadar biletler Sibel Biz Artvinden gelmeyi düşünüyoruz maça ama kesinleşmiş bişey yok eğer arkadaşları ayarlarsak çıkacağız yolada tamda bayram günü olunca henüz netleşmedi.O yüzden bielt kalırmı bilemiyorum

F. Yıldırım
03.08.2013, 17:39
Yusuf Yusuf Yusuf

Volkan'ın yerine kesinlikle oynamalı. Ondan daha kötü olamaz.

r9emre
03.08.2013, 17:53
Giray oynamazsa kazanırız, tezine katılmakla beraber eklemek istiyorum. Giray 2-3 maçtır değil yaklaşık 7-8 aydır çok kötü bir performans sergiliyor. Yetenekli adamlar Doumbia tarzı karşısında çok kötü oynamasını kabulleniyorduk ama ayıptır Derry City, Minsk.. Ligde abuk sabuk futbolcular karşısında rezillikler geçen dönem. Yeter. Aykut, Bamba var iken Giray'ı izlemek zorunda mıyız?

umitçebi
03.08.2013, 18:27
Giraya haksızlık ediyosunuz bence adam canını ortaya koyarak oynuyor..Bazen hata yapabilir gs deki danye chedju ya bakın..Defansta hata yapabılır ınsan evladı hepsı..Bence bırazdaha vefalı olmalıyız...Giray aykut egemen ıray ıkılısını alışınca aratmayacaktır.

umitçebi
03.08.2013, 18:38
Sol beke ashley cole alınmayacaksa yusufuda denemeyecekse bence cera aramaya gerek yok n mınsk maçında zaman sonra feneek santos gıbı sol bekımızın ataga çıkıgını gordum..Olcan bekte oynasıonunde de malouda canavar gıbı oyarlar maloua sol açık yanında adrıan mıs gıbı oynalar...

Murathan
03.08.2013, 18:40
Onur
Celustka(Aykut D.) - Aykut D.(Giray) - Yumlu - Kadir
Aykut Soner
Volkan(Yusuf) - Adrian - Olcan
Henrique

Zor maç..

exelans_25
03.08.2013, 18:48
rakip deplasmanda daha iyi oynuyor ama işi baştan sıkı tutup turu geçeriz diye düşünüyorum.turu geçersek play off da seri başıyız

alperrr
03.08.2013, 20:44
inşallah turu geçeriz seyirci baskıyı hakeme ve rakibe yaparsa çok mutlu olurum rakip aslında zayıf ama gene de içimde bir korku var elimize yüzümüze bulaştırmadan tur atlarız inş.

Murat Engin Akyüz
03.08.2013, 20:52
Rakibin deplasmanda daha iyi olmasının sebebi kontra atağa daha müsait yapıda olmalarındandır.L.Zagreb maçları ölçü olmasın bize oradaki durum bambaşkaydı.Saçmasapan bireysel hatalar yapmazsak ve ortasaha oyuncularımız ilk 3 maçtaki gibi kolay çalım yemezlerse çok çok rahat alacağımız bir maç.

Enisc
03.08.2013, 21:20
Burda kesin gol yeriz biz. Ama fazlada gol atarız. Derry maçı gibi olur. 3-1 alırız tahminimce. Ama kesinlikle bir sürpriz olup eleneceğimizi düşünmüyorum.

Mellih
03.08.2013, 23:49
Zor maç..

Dinamo kiev'i deplasmanda 2-1 yendiğimiz maçın sonunda da ZiyaDoğan bu ifadeyi kullanmıştı. Sonuç hüsran olmuştu.

Yavuz Bektaş
04.08.2013, 00:20
Çarşamba günü 1 oyuncu ekleyebiliyormuyuz?

gurkankyildiz
04.08.2013, 00:30
Dinamo Kiev maçı sadece benim mi aklıma geliyor yoksa herkeste bir sıkıntı var mı? Korkudan maça gitsem mi gitmesem mi karar veremiyorum.

Ilelioglu
04.08.2013, 01:08
Dinamo Kiev maçı sadece benim mi aklıma geliyor yoksa herkeste bir sıkıntı var mı? Korkudan maça gitsem mi gitmesem mi karar veremiyorum.

Avrupa maclari kacmaz, acayip sariyor statta. :) Her türlü deger yani, elensek bile.

..

cakalkerem
04.08.2013, 01:16
bu maç alıp sıradakını beklemek lazım

Yavuz Bektaş
04.08.2013, 02:12
46 yıllık bir kulüp olarak avrupa ligine su ana kadar hiç katilamadik artık bu sanssizligi kirmak lazım

brusveyn
04.08.2013, 03:00
bu sene uefa liginde olmaliyiz

DeAgLeMaNyAq
04.08.2013, 03:32
Çarşamba günü 1 oyuncu ekleyebiliyormuyuz?

Hayır ilk maç öncesi için o imkan vardı ve biz de Malouda'yı ekledik. Alınacak forvet büyük ihtimalle play off listesine eklenecektir. Play off kadrosu için son tarih 12 Ağustos ama +1 oyuncu 21 Ağustos'a kadar bildirilebiliyor...

Yavuz Bektaş
04.08.2013, 03:41
Hayır ilk maç öncesi için o imkan vardı ve biz de Malouda'yı ekledik. Alınacak forvet büyük ihtimalle play off listesine eklenecektir. Play off kadrosu için son tarih 12 Ağustos ama +1 oyuncu 21 Ağustos'a kadar bildirilebiliyor...

Teşekkürler

arifemre
04.08.2013, 03:45
46 yıllık bir kulüp olarak avrupa ligine su ana kadar hiç katilamadik artık bu sanssizligi kirmak lazım

Bunu takmamak lazim. Bildigim kadari ile barca da real de hic katilamadi :)

Ali Can
04.08.2013, 03:50
Gerçekten gruplara kalmalıyız artık

Ben, gruplardan çıkabileceğimizi düşünüyorum

Jackal Wile
04.08.2013, 03:54
bence dery bu takımdan daha telikeli bi takımdı orta sahada bassak yeter diye düşünüyorum o yüzden adrianın yerine başka birisinin oynaması lazım alanzinho bile adriandan daha çok pres yapıyor

Ilelioglu
04.08.2013, 15:37
Gerçekten gruplara kalmalıyız artık

Ben, gruplardan çıkabileceğimizi düşünüyorum

Iyi ve dogru bir yapilanma ile UEFA Avrupa Liginde Ceyrek Finale kadar rahat gideriz, birazda sans olacak tabi. Ama bizim herseyimiz yanlis, onun icin gruplara kalmak su asamada cok iyi bir basaridir.

..

macka61
04.08.2013, 16:28
avrupa ligine katıldık şuan katıldığımız ne doğrusu gruplara kalamadık 2 sezon once gruplardan sonraki aşamaya katıldık yani bu sezonki hedefimizi geçmiştik

Ilelioglu
04.08.2013, 16:31
avrupa ligine katıldık şuan katıldığımız ne doğrusu gruplara kalamadık 2 sezon once gruplardan sonraki aşamaya katıldık yani bu sezonki hedefimizi geçmiştik

Evet dogru, ama yinede gruplarda da yer almak lazim. :)

..

Soner Albayrak
04.08.2013, 18:44
Tribünde olacağız kısmetse.

buserkan61
04.08.2013, 19:31
[QUOTE=kalavara;1919239822]-----------------onur------------------
Olcan-----------adrian----------maluda

Kadro bu sekilde olacak gibime geliyor bakalim gorecez.

Arkadaslar maci hangi kanal veriyor.

hakan yesilyurt
04.08.2013, 19:45
miks maçı için kale arkası biletleri satışa çıkmamış.ilerleyen günlerde çıkacakmı bilgisi olan arkadaş varmı?

yatmaztara
04.08.2013, 20:25
Haydiiiiiii Fırtınaaaaaaaaaaaaaa!!! :ts:

Alihan Ertürk
04.08.2013, 20:51
Kale arkasi biletlerini satisa cikarmamislar..

Özgür Öztürk
04.08.2013, 21:50
Bilet satışı biletix te varmı?

Furkan Özdem
04.08.2013, 23:15
Minsk, Brest'i 3-2 yenmiş bugün. Galibiyet golünü bizim maçta cezalı olan Veselinovic atmış...

Dip.Ing.Mag.
04.08.2013, 23:37
mac günü kesin sakir sakir yagmur yagar. o yagmurla ins. biz de rakibe yagariz :)

Ilelioglu
05.08.2013, 00:05
Baskili baslamaliyiz, golü erken bulabilirsek isimiz kolaylasir.

Celustka ne durumda? Zeki'nin yerine Celustka oynasin, solda da ya Kadir veya Yusuf/Olcan.

..

Doğukan Uçan
05.08.2013, 00:05
Hopa'dan 5 kişi gelecez.Sanırım maça büyük ilgi var biletleri önceden almak lazım :)

Ilelioglu
05.08.2013, 00:07
Hopa'dan 5 kişi gelecez.Sanırım maça büyük ilgi var biletleri önceden almak lazım :)

Gurbetciler suan orada, gecen sezon en cok Videoton macina Taraftar gelmis. Son güne birakma bence.

..

cakalkerem
05.08.2013, 00:09
başkan maçı belki de yeni forvetimizle birlikte tribünden izler....ne güzel olurdu...

bayram hediyesi

Sibel
05.08.2013, 00:29
mac günü kesin sakir sakir yagmur yagar. o yagmurla ins. biz de rakibe yagariz :)

Bu sefer yağmasın lütfen. Goller yağsın ama yağmur kenarda beklesin.

Mert'
05.08.2013, 00:31
1-1

cakalkerem
05.08.2013, 00:33
gol yemeyizde atabilirmiyiz bilemiyorum..

ama henrique adamım var belki sallar yine hazır alışmışken.....

SAFA
05.08.2013, 04:35
Stadta olacağım inşallah . Bayram olması nedeniyle birçok kişi memlekette olacak bir de avrupa,yıldızlar falan derken full olur stad .

memmedaga
05.08.2013, 04:41
2-1
maçtan sonra görüşelim inşallah:D

F. Yıldırım
05.08.2013, 05:09
4-1 diyorum.
Malouda'dan gol bekliyorum. Artı Yusuf oynayıp gol atarsa tadından yenmez.

Necmettin ALTUNTAŞ
05.08.2013, 06:45
Çoğu kişi muhtemel sonuçları yazarken hanemize en az 1 gol yazıyor.Yani muhakkak gol yiyeceğiz.İlginç.

Arrive
05.08.2013, 07:24
Bu da Sivasla yapılan kupa maçına benzeyecek diye bir his var içimde.
Orada zorlandık ama evimizde 3-4 tane atıp göndereceğiz bence Minski.

Tolunay Hoca da 2-1 mağlubiyete sevinmişti. Reşit Hoca da beraberliği kabul edebilecek bir hava oluşturmuştu bende. 1-0'a çok sevindiler.

Tayfun
05.08.2013, 14:12
İlk golü biz atarsak;

Çek fişi bitir işi olacak .

Yunus Danışmaz
05.08.2013, 15:42
İlk 20 dakika çok önemli. Gol yemessek güle oynaya sıradakini bekleriz..

Mert'
05.08.2013, 15:52
İddaa 1.10 vermiş kesin yeneriz

Sibel
05.08.2013, 15:56
İnşallah tribün süper olur.

İ. SARAL
05.08.2013, 16:16
En etkili adamları kırmızı kart gördü 2-0 veya Giray faktörü etkili olursa 2-1 alırız.

Bera B.
05.08.2013, 16:54
Bayram günü olması nedeniyle izleyememem ihtimali beni düşündürüyor. İnşallah güzel bir oyun, iyi bir sonuç alırız ve maçı izleyebilirim. Merak ediyorum.

TSdepare
05.08.2013, 17:14
Bayram havasıyla 5-1 alıcaz bu maçı..

Doğukan Uçan
05.08.2013, 17:24
:)

Mustafa ÖZDEMİR
05.08.2013, 17:26
eze eze .yağmurla birlikte ...

Ali Can
05.08.2013, 17:37
Maçı izleyemeyeceğim :(

colman
05.08.2013, 17:43
Takimimdan eminim ama taraftar ne yapar bilmem bence bizim taraftari gaza getirmemiz lazim onlara deplasman neymis gostermemiz lazim...

Ogün YAZICI
05.08.2013, 17:45
maçın kilit adamı adrian.aykut abdülkadir orta sahasıyla bütünleşmeli...açıkçası takım nasıl organize olacak çok merak ediyorum...

61_Hasan_69
05.08.2013, 17:57
3-1 diyorum kenara çekiliyorum

esra61
05.08.2013, 19:20
maçı kazanırız 3-0 gibi bir skorla..
taraftar coşar erken dakikalarda bir gol bulursak;bence stad ful olur gurbetçiler yoğun ilgi gösterir maça ..
çifte bayram yapar şeker tadında kutlarız ...

hakan yesilyurt
05.08.2013, 19:50
arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var..avni akerde oynanacak dinoma maçı maraton bileti kalmamış.kale arkası tribünü açılmadı..nasıl bilet bulacam lütfen yardım edin..

Sibel
05.08.2013, 21:35
arkadaþlar yardýmýnýza ihtiyacým var..avni akerde oynanacak dinoma maçý maraton bileti kalmamýþ.kale arkasý tribünü açýlmadý..nasýl bilet bulacam lütfen yardým edin..

Trabzon'da tanıdığınız varsa gruplara ulaşmaya çalışın bence. Kale arkası satışa çıkmadı. O kadar kombine ve biletten size de bulunur.
Malesef tanıdığım yok gruplarda olsa yardımcı olurdum.

Ilelioglu
05.08.2013, 21:38
3 gün öncesinden biletlerin bitmis olmasi olanaksiz. Maratonun en kötü yerleri eminin halen bostur.

..

Sibel
05.08.2013, 21:42
Bitmiş maraton diyorlar.
Süper:)

Ogün YAZICI
05.08.2013, 21:48
inanılmaz bir ilgi var biletlere bu sene.aman nazar değmesin !

Sibel
05.08.2013, 21:59
Bitmemiş sanırım. Şimdi söylediler. Bitmeden alsın herkes.

Öznur61
05.08.2013, 22:03
Abim maratondan 50 tane bilet aldirdi..
İyi açikta kalmadik .. Ve Avni Aker'de ilk maçim olucak hayirlisi :)

Chiko
05.08.2013, 23:08
Maraton bitmis. Bugün aksam saatlerine dogru babam Maraton icin bilet almaya gitmis fakat hepsi tükenmis. Mecburen 80liraya kapaliya almislar.

Bu konuya bir de sorum olacak; 12 yasina kadar ücretsiz mi giris?

arifemre
05.08.2013, 23:30
Kalearkasi ne zaman nasil satilacak bilen varmi?

Veysel
05.08.2013, 23:37
Bunu Trabzonspor'u çok seven kara borsacılara sorabilirsin hemen yardımcı olurlar

hakan yesilyurt
06.08.2013, 00:41
arkadaşlar istanbuldan geliyorum.ilk defa avni akerde maç izleyecem..bilet bulamıyorum anlamış değilim..trabzonda taraftar gruplarından nasıl bilet bulabilirim

hakan yesilyurt
06.08.2013, 00:47
Abim maratondan 50 tane bilet aldirdi..
İyi açikta kalmadik .. Ve Avni Aker'de ilk maçim olucak hayirlisi :)

fazla bilet olursa biletlere talibim..

Sibel
06.08.2013, 00:53
Kalearkasi ne zaman nasil satilacak bilen varmi?
Satışa çıkmayacak. Onları satmak grupların işi. Alıyorlar bedava satıyorlar. Sonra vay efendim neyse...

arkadaşlar istanbuldan geliyorum.ilk defa avni akerde maç izleyecem..bilet bulamıyorum anlamış değilim..trabzonda taraftar gruplarından nasıl bilet bulabilirim

Hiç tanıdığınız yok mu merkezde?

Sibel
06.08.2013, 00:55
[QUOTE=Chiko;1919246056]Maraton bitmis. Bugün aksam saatlerine dogru babam Maraton icin bilet almaya gitmis fakat hepsi tükenmis. Mecburen 80liraya kapaliya almislar.

Bu konuya bir de sorum olacak; 12 yasina kadar ücretsiz mi giris?[/QUOTE
Evet. 12 yaşa kadar ücretsiz.

hakan yesilyurt
06.08.2013, 00:56
Satışa çıkmayacak. Onları satmak grupların işi. Alıyorlar bedava satıyorlar. Sonra vay efendim neyse...

Hiç tanıdığınız yok mu merkezde?

maalesef tanıdığım yok..

Terzioğlu
06.08.2013, 01:30
Gurbetciler yavas yavas geliyor artik stadin tiklim tiklim dolacagini düsünüyorum.

Soner Albayrak
06.08.2013, 02:21
Maratondayız :)

Sefa Alış
06.08.2013, 03:09
Keşke çıktığı gün gidip alsaydım, öğleden sonra Ts Club'a gittim kale arkası ve maratonun üstünü çizmişler, tükendi yazmışlar. Şok oldum :) Şimdiye kadar maç günü bile gişeden bilet bulabildiğim için hiç böyle bir şey olacağını düşünmemiştim. :)
Bu arada taraftar gruplarından fazla bir şey beklemeyin şu anda, eskisi gibi ucuz ve bol kombine alamadıkları için yönetimden, ancak kendilerine yetiyor.
Ama maç günü karaborsadan satış olur mutlaka. Kapalı da biterse eğer ki bitecek gibi görünüyor. Kale arkasını 40-50 TL gibi satarlar maç günü.

Fatih Özkan
06.08.2013, 03:29
Kombine varsa sıkıntı yok :)

hakan yesilyurt
06.08.2013, 10:03
arkadaslar allah rizasi ıcin yardimci olan yokmu? bılet nasil bulabilırim

maydin
06.08.2013, 10:10
arkadaslar allah rizasi ıcin yardimci olan yokmu? bılet nasil bulabilırim

biraz paraya kıyıp kapalıdan alacan ;)

hodlu
06.08.2013, 11:17
Olimpiyat stadı ile Avni Aker bir değil ki. Bizim başkan şov uğruna saçmalıyor. Ne demek kale arkasını bjk'ye vermek. Sn. Başkan artık kendine gel lütfen ne yaptığının farkına var...

Ömer SEVİNÇ
06.08.2013, 11:51
Olimpiyat stadı ile Avni Aker bir değil ki. Bizim başkan şov uğruna saçmalıyor. Ne demek kale arkasını bjk'ye vermek. Sn. Başkan artık kendine gel lütfen ne yaptığının farkına var...

Beşiktaş kale arkasını bize vererek ekstra gelir elde etmiş olacak. Dolmayacak olan stada ekstra seyirci çekip daha fazla para kazanacaklar. Biz de zaten bir tek derbilerde dolan stadımızın yarısını boş bırakmış olacağız. Kale arkasını hangi bjkli gelip de dolduracakmış avni aker'de? Adamlar sen böyle saçma bir pazarlık yapmasan bile o kale arkasını ts'ye vereceklerdi zaten 3 kuruşun hesabını yapıyorlar.

Saçma sapan, öngörüsüz işler.

memozcan
06.08.2013, 12:11
arkadaşlar kırk yılın başında memleketimizde bi maça gidelim dedik işe bak biletler tükenmiş.. yok mu allah rızası için fazla bileti olan mübarek ramazan bayramında:)

Doğukan Uçan
06.08.2013, 12:19
Ulan Türkiye kupası final macında bile bilet bu kadar erken bitmedi :D

Sibel
06.08.2013, 13:12
Maça gelmek isteyen adam bilet bulamıyor ama kale arkası biletlerini bedava alanlar Trabzonsporluyum deyip maç günü karaborsa yapıyor.
Yazıklar olsun böyle işe.

memozcan
06.08.2013, 13:22
arkadaşlar yıllardır avni akere gitmedim.. şu anki usul nasıl bilmiyorum , maç günü kale arkası biletler karaborsa da olsa bulunabiliyor mu? kombineler geçerli mi bu maçta?

6Şafak Aydın1
06.08.2013, 13:24
Maça gelmek isteyen adam bilet bulamıyor ama kale arkası biletlerini bedava alanlar Trabzonsporluyum deyip maç günü karaborsa yapıyor.
Yazıklar olsun böyle işe.

bedava dedigin kombine yoksa resmn 0 tl mi

Mehmet Mangan
06.08.2013, 13:26
umarım takım 1 2 maç tökezleyince de o stad dolar işte o zaman bazı şeyleri aşmış oluruz

hakan yesilyurt
06.08.2013, 14:46
8 bın kale arkasi bilet nerde.taraftar gruplarina verilecegne satilsa daha karli olur.bızim gbi cok kisi bilet bulamiyor.ben trabzonspor ıcin 20 tleye 40 tl bile veririm.yeterki avni akerde 1 mac izleyeyım

Sibel
06.08.2013, 14:47
arkadaşlar yıllardır avni akere gitmedim.. şu anki usul nasıl bilmiyorum , maç günü kale arkası biletler karaborsa da olsa bulunabiliyor mu? kombineler geçerli mi bu maçta?

Kombineler geçerli.
Maç günü bilet satanlar oluyor. Ama size kesin bulunur diyemem.
Belki çoktan sahibini bulmuştur hepsi.

Adnan Özkan
06.08.2013, 14:50
Bazı şerefini satan kale arkası beleşçilerinden bıktık artık.Başkanımız söz vermişti vay efendim bedava bilet yok vermeyeceğiz. Yok öyle bir şey..Doluşmuşlar yine beleş safına ayak takımı balici şarapçı hapçı otçu tüysüz bebeler (ağırmı konuştum hiçte konuşmadım)
TS Cluptan düğme bile almazlar,bedava bilet alırlar,milleti rahatsız ederler,içer içer maça gelirler,güya bir şeyimden uydurma ilk 10 dakika bağırmama sonra bağırmaya başlama sözde tarzları vardır.Bunların taraftarlıkla uzaktan yakından alakalrı yok.Başlarındaki danalar kadrolu işçi,beleşçi,aynuı zamanda sokak itidirler.Kale arkası kalmamışmış... Vay be kulüp ne para kazanmıştır şimdi!!! Dik dur eğilme pankartınıda açan bu develerdi.. pankart parası bilim bakim nereden gelmiş???

Adnan Özkan
06.08.2013, 14:53
Bu beleşçilerde bolca bilet ve kombine var.. Bilet bulamayanlara tavsiyem.. Bu karaborsacı sözde taraftarlara para verip şaraplarına katkıda bulunmak isteyen stadın önüne gitsin orada bilet satıyorlar bu namussuzlar.. kesin bulursunuz..maça girmek içinde her daim yedek biletleri ve kapıda adamları vardır bu danaların..

Sibel
06.08.2013, 15:06
Bu beleşçilerde bolca bilet ve kombine var.. Bilet bulamayanlara tavsiyem.. Bu karaborsacı sözde taraftarlara para verip şaraplarına katkıda bulunmak isteyen stadın önüne gitsin orada bilet satıyorlar bu namussuzlar.. kesin bulursunuz..maça girmek içinde her daim yedek biletleri ve kapıda adamları vardır bu danaların..

Onlara kalsa öyle bir şey yok.
"Aa çok ayıp"
Kendilerine taraftar diyorlar bir de. Ayıp be. Al kulübün biletini alıp sat.
Ohhhh!

se_mah
06.08.2013, 15:59
Renkdaşlar perşembe Samsun Çarşambadayım burada maçı izleyebileceğim bildiğiniz bir yer varsa yardımcı olursanız sevinirim...

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

pangolin
06.08.2013, 17:20
maça gideceğim ama ne otobüs bileti var ne birşey...uçak biletleri 300 lira... ben istanbuldayım... bugün yarın trabzona gidecek olan yok mu beni kabul edebilecek... :( depoya da katkımız olur... :(

saydin
06.08.2013, 17:22
Renkdaşlar perşembe Samsun Çarşambadayım burada maçı izleyebileceğim bildiğiniz bir yer varsa yardımcı olursanız sevinirim...

Batıyakasında Efor Kafe/Bilardo salonu var orada izleyebilirsin. Çok enterasan bir taraftar kitlesi var :D

se_mah
06.08.2013, 17:42
Teşekkürler renkdaş, enteresan taraftar kitlesi derken? :)

saydin
06.08.2013, 17:47
Teşekkürler renkdaş, enteresan taraftar kitlesi derken? :)

Her kafadan bi ses çıkar :) birinin siyah dediğine diğeri beyaz der :) ama ortam çok iyi gerçekten. İnşallah güzel bi bayram hediyesi olur. Süpriz olmaz inşallah.

Ilelioglu
06.08.2013, 18:05
Zeki cok tehlikeli, bu macta tercih etmezdim acikcasi. Colman'in yerine Soner, sol bekte de Olcan'i oynatirdim, Celustka'dan kötü oynamaz herhalde. :)

http://www.footballuser.com/formations/2013/08/788541_Trabzonspor.jpg

..

se_mah
06.08.2013, 18:05
İnşaallah, hayırlısı bakalım :)

Mert'
06.08.2013, 18:52
Gelse maç günü zaman geçmiyor

Mustafather
06.08.2013, 22:15
Bende alamadım neyse play off lara giderük

Arda Yavuz
07.08.2013, 00:23
ÖNEMLİ!!

Babam bayram tatiline memlekete,Gümüşhaneye gitti.Bu maç için bilet almak istiyor.Telefon üzerinden alamıyor.Yayla,köy şartları malum ulaşım sorunu da var bilet almak için.

Benden Trabzon'dan bir kişi bulmamı rica etti.Önceden maç biletini alabilecek bir kişi.Telefon üzerinden buluşup,parasını ödeyecek maç günü.

Yardım edebilecek abimiz var mı acaba? Gerçekten önemli.Ayda yılda bir gidiyoruz memlekete,maç varken de o atmosferi kaçırmak istemedi adamcağız

Yardımcı olacak bir abimiz varsa emin olsun ki alınan bilet boşa çıkmaycak,kimseyi zor durumda bırakmayacağız.

Derdimi anlayıp yardım etmek isteyen varsa dönüş yapabilirler mi? Gerek dm gerekse burdan yardımcı olunuz.

Teşekkürler...

mhs61
07.08.2013, 00:26

Ben de terme de bir yer arıyorum :)

orti
07.08.2013, 00:36
minski elersek play ofda rakibimiz seribaşı olmayan 31 takım ıcınden bitanesi olucak

şuan rakibler netleşmedi ama % 99 belli olan rakiblerimiz
maccabi tel aviv,grasshoppers,skenderbeu korçe,dinamo dbilisi(bunlar şam. liginden elenip gelenler)
Pasching,Esbjerg,FC St Gallen, Apollon Limasso,Atromitos(bunlar playy ofa direk katılacklar bjk gbi)

diğer rakibler yarınki şamp. liginden elenen takımlardan ve bizim gibi perşeme günü tur atlayan takımlardan belli olucak.

alperrr
07.08.2013, 00:49
hadi hayırlısı çok önemli bir maç....

hakan yeşilyurt ve tsgol nickli arkadaşlar anladığım kadarıyla maç günü rahatlıkla karaborsadan bilet bulabilirsiniz..

40tl yi de hemen teklif etme karşındaki önce sana fiyat teklif etsin daha uyguna bile bulabilirsin çünkü bu adamlar sigara parasına fit olur gibi duruyor..

maç günü stadın girişinde bulabilirsin heralde ..zaman zaman maça gittiğimde kale arkası bilet vs duyuyordum..

Erman Aydın
07.08.2013, 01:02
minsk 11'i
-----------------onur-----------------
celutska-----aykut-----giray-----olcan
-----------soner-----abdulkadir-------
volkan----------adrian---------malouda
--------------henrique----------------

Hıdır ÇALIŞAN
07.08.2013, 01:43
Beyler maç saati 21:00 olarak değiştirildi.

Hıdır ÇALIŞAN
07.08.2013, 01:44
Büyüklerimizin elini öperken bir bakmışız maç saati gelmiş. biletlerimiz elimizde ! bizde geliyoruz bizdeee...

Fatih Özkan
07.08.2013, 01:47
Maç günü bilet satışlarının yapıldığı (TS Club yanındaki yer) yerde karaborsacılar cirit atıyor...
Kale arkası ve Maraton'a çok rahat bilet bulabilirsiniz.
Biraz erken gitmeniz yeterli olacaktır.

6Şafak Aydın1
07.08.2013, 02:01
listeye verilen isimler?

TSemih61
07.08.2013, 02:29
Benim ilk 11'im böyle olurdu ama böyle bir kadroya hiçbir zaman çıkmayacaz herhalde.

-----------Onur------------
--Celustka--Aykut--Mustafa--Kadir
Yusuf--Aykut---Abdülkadir--Malouda
------------Soner-----------------
------------Emre------------------

Murathan
07.08.2013, 02:40
İçimde çok kötü bir his var..

6Şafak Aydın1
07.08.2013, 02:52
minsk 11'i
celutska-----aykut-----giray-----olcan
-----------soner-----abdulkadir-------

celutska----giray---mustafa------olcan
-----------soner-----aykut------------

Vkgz
07.08.2013, 03:12
giray oynamamalı artık Aykut ne zaman oturacak ilk 11'e defansta uyum önemli ve bu oynayarak olur.

hodlu
07.08.2013, 03:58
Abdülkadir ile Kadir Keleş'i ilk 11'de görmeliyim. Mustafa hoca bu iki genci sahaya sürüp bizlerin desteğini almalı. Elenirim diye korkup oynatmayacaksa yazık olur... Oynat hocam elenirsen bu gençlerle elen...

İleli
07.08.2013, 05:18
Maç günü bilet satışlarının yapıldığı (TS Club yanındaki yer) yerde karaborsacılar cirit atıyor...
Kale arkası ve Maraton'a çok rahat bilet bulabilirsiniz.
Biraz erken gitmeniz yeterli olacaktır.

aticaklar tabi hazir yurtdisindan gutbetcilerde geldi has para yaparlar mac gunu stad disinda reziller!

avni akere gideli 4 yil oldu hic bukadar zaman koymamistim araya, bundan sonra izinimi agustosa ayarlicam cok ozledim avni akeri..

r9emre
07.08.2013, 06:07
Henrique ve Abdulkadir'in golleriyle 2-0 geçeriz.

Kadir61x
07.08.2013, 06:10
Ilk yarida bir gol atarsak maci rahat aliriz, Henrique "forvete ihtiyac yok, ben varim" düsünceside oynar.

Bu macta Henrique'nin golü var bence. Ama forvet transferi yine de sart.

Ayrica sol bekte Olcan baslar düsüncesindeyim, önündede Malouda oynar.

UğurB
07.08.2013, 07:10
Volkan Amerika'dan dondu mu? Eger daha bugun donecekse hoca onu oynatmayabilir...

Gökhan Baymak
07.08.2013, 07:48
Ilk 11 söyle olmali....

Onur-celu-aykut-giray-kadir-abdulkadir-soner-adrian-olcan-henrique-emre

toksoy61
07.08.2013, 09:53
abdülkadir in colmanın yada zokora nın görevini yapabileceğine inanan var mı? zeki nin halini gördük geçen maçta. inşallah abdülkadir bu işin üstesinden gelir ama bulunduğu bölge en zor bölge en önemli bölge bana göre. inşallah başarır

brusveyn
07.08.2013, 10:46
volkanin oynamamasi daha hayirlidir

brusveyn
07.08.2013, 10:53
simdiye kadar yaptigimiz yabanci transferlerine bakinca ya en iyisi gelsin ya da hic gelmesin diyorum

halil ibo
07.08.2013, 10:58
Abdülkadir ile Kadir Keleş'i ilk 11'de görmeliyim. Mustafa hoca bu iki genci sahaya sürüp bizlerin desteğini almalı. Elenirim diye korkup oynatmayacaksa yazık olur... Oynat hocam elenirsen bu gençlerle elen...

Eğer bu iki oyuncu için antremanlarda yeterlilik gördüyse elbette oynatacaktır.Fakat bu bir eleme maçı hem de Avrupa kapısını aralama maçı.Bu yüzden klavye başında karar vermekle hocanın vereceği karar arasındaki farkı anlayışla karşılamak gerekir.
1-0 avantaj gibi dursa da böyle final maçlarında gerek geçmişteki tecrübelerimizi gerekse mevcut kadronun performansı korkutuyor insanı.Hayırlısıyla geçeriz inşallah.

kaan61
07.08.2013, 11:40
Henüz organize bir takım değiliz. Minsk bizden birkaç gömlek küçük bir takım olsada , bizi rakip değil kendi beceri ve beceriksizliğimiz sonuca götürüyor. Derry maçındaki gibi ikramlar yapmaz isek kolay maç olacağını düşünüyorum. Skor avantajını yakaladığımızda birden duruyoruz asıl en dikkatli ve en fırsat kollayıcı olmamız gereken zaman bizde bir laubalilik sarıyor takımı umarım ilerleyen maçlarda maluda ve bousingva takıma monte edildikden sonra daha iyi oluruz.

kadroyu tahmin etmek zor , çelustka sakat mı? volkan döndümü? colmanın yerine kim oynayacak. takımın taşlarıyla çok oynamadan olmayanın yerine en hazırını koymak mantıklı ...

......................... Onur ...........................

Zeki ...... Giray ........ Mustafa ...... Celustka

Adrian........ Aykut ....... Abdulkadir .. Olcan

...............Henriqe .........Emre ......................

brusveyn
07.08.2013, 11:48
yusuf u merak ediyorum

Mellih
07.08.2013, 12:42
volkanin oynamamasi daha hayirlidir

Oyun disiplininden kopabiliyor ama ben onu istekli görüyorum.. yaptığı preslerde sonuç veriyor.

Hamza Milet
07.08.2013, 14:05
Arkadaslar kale arkasina fazladan 2 bilet sahibi olan varmi?

Uğur Demircioğlu
07.08.2013, 14:18
Kadir için çok iyi fırsat aslında geri dörtlüyü Zeki Celustka Aykut Kadir şeklinde kurabilir Mustafa hoca.

faysal
07.08.2013, 14:30
http://www.61saat.com/futbol/trabzonsporun-dinamo-karsisindaki-muhtemel-11i-h62774.html =) 61saatin yaptığı ilk 11 kim yapmış merak ettim adamın mevki ön libero değil oraya koymuşlar....Umarım mustafa hoca böle bir hata yapmaz.

brusveyn
07.08.2013, 16:13
hani maclar acik kanaldan yayinlaniyordu

Nihat Güneş
07.08.2013, 16:50
Kadir inşallah oynar da millet solbek görür...

DeAgLeMaNyAq
07.08.2013, 16:53
hani maclar acik kanaldan yayinlaniyordu

Böyle bir şey olmadığı hakkında RTÜK geçen hafta resmi açıklama yapmıştı. Gazeteler çarpıtmış haberi...

Erkan YILMAZ
07.08.2013, 17:17
adminler uyuyomu bilmiyorum bjk maçına neden konu açılmamış biz alınmıyorsak bizde organize olup sivi bi şekilde gideriz ne var yani

gelmek isteyenler dönsün bana

Ilelioglu
07.08.2013, 19:18
70 Sanatcı Avni Aker'de olacak

Trabzonspor Dinamo Minsk maçı için 70 sanetci Trabzonspor'a destek vermek amacıyla Trabzon'a geldi

Minsk maçı öncesi 70 sanatcı Trabzonspor taraftarları arasında maçı izleyecek.Dinamo Minsk maçı Trabzon'a gelen Sanatcılar maç öncesi taraftarlarla bütünleşecek

Mustafa TOPALOĞLU
İbrahim CAN
Yusuf Cemal KESKİN
Zeynep BAŞKAN
Hülya POLAT
Zeynep BİRİNCİ
Taner EYÜBOĞLU
Dursun DERELİ
Sevim AKIN
İlknur YAKUPOĞLU
İsmail BAŞKAN
Nafi ÖNER
Erol ŞAHİN
Yücel AKTAŞ
Zafer Yaşar KESKİN
Onay ŞAHİN
Cengiz SELİMOĞLU
Şükrü GÜLER
Muhammet ALİ
Adem EKİZ
Aşık SÜLEYMAN
Yakup ATALAY
İlhan YÜCE
Tolga GENÇ
Sinan SAMİ
Mustafa Bülent KESKİN
Sait UÇAR
Ömer ÖZDOĞAN
Yusuf KİBAR
Yılmaz İBRAHİMBAŞ
Barış İBRAHİMBAŞ
Recep ERDÖL
Mihtat AKBULUT
Cemil BAL
Ayhan BAKIRTAŞ
İlhan PARLAK
İlyas PARLAK
Nihat KUMAŞ
Onur ATMACA
Tahsin TERZİ
Murat BAŞARAN
Cengiz KÖSE
Ömer ÇAVDAR
Erdal SUVERDİ
Erdoğan EROL
Ali GEDİK
Alim KOCA
Mehmet AY
Köksal YETKİN
Mehmet TAKİR
Aziz EMİR
İbrahim GÜLPINAR
Kurtuluş
Sedat KESKİN
Murat ASLAN
Sevinç AY
İbrahim KARA
Nihat İNCE
Onurhan KESKİN
Hayrettin KESKİN
Sinan DEMİR
Barış BALCIN
Enes GÜMÜŞBAŞ
Adnan TOPÇU
Muammer AKBULUT
İslam YILDIZ
Gizem KARA
Özlem DAVRAN
Erkan YEŞİLYURT
Zihni CİNAN

http://www.haber61.net/70-sanatci-avni-akerde-olacak-153842h.htm

..

Yasin T.
07.08.2013, 19:44
Volkan Şen'in yerine Yusuf oynar inşallah.

Mesut
07.08.2013, 20:48
Yalnız sanatçılar kendi gidiyormuş gibi bir ima var.Sanatçıları davet eden yönetim.

Ilelioglu
07.08.2013, 20:54
70 tane cok, söyle herkes tarafindan bilinen 10-15 kisi davet edilseydi daha makul olurdu. Mesela Rafet El Roman'a hic sahip cikilmiyor.

Rafet El Roman Trabzonsporluluğumdan asla vazgeçmeyeceğim dedi.

“ŞENOL GÜNEŞ'TEN MİRAS BANA”

Sizi tanıdık tanıyalı sürekli her yerde Trabzonspor sevdanızdan bahsediyorsunuz. Bu sevda nereden geliyor? Biz biliyoruz ancak bir kez daha sizin ağzınızdan duyalım.

6 yaşımda Almanya'ya gittiğimde Alman kulübüne yazıldım ve kalede görev aldım. 70 yılların sonuydu. O yıllarda bizim Milli Takım kalecimiz 'uçan kaleci' lakaplı Şenol Güneş'ti. Ben de kalede oynadığım için Türk Milli Takım kalecisini örnek alıyordum. O yıllarda Şenol Güneş hayranlığım başladı. Daha sonra da Şenol Güneş'in Trabzonspor kalecisi olduğunu öğrendiğimde Trazonspor'a karşı sevgim de arttı. Tabiki o yıllarda Trabzonspor da en şaşalı günlerini yaşıyordu. O yıllardan kaldı bana Trabzonspor sevgisi. Ve de hiç değişmedi, değişmeyecek de...Kaynak: Spor61

..

Mesut
07.08.2013, 20:58
70 tane cok, söyle herkes tarafindan bilinen 10-15 kisi davet edilseydi daha makul olurdu. Mesela Rafet El Roman'a hic sahip cikilmiyor.

Rafet El Roman Trabzonsporluluğumdan asla vazgeçmeyeceğim dedi.

“ŞENOL GÜNEŞ'TEN MİRAS BANA”

Sizi tanıdık tanıyalı sürekli her yerde Trabzonspor sevdanızdan bahsediyorsunuz. Bu sevda nereden geliyor? Biz biliyoruz ancak bir kez daha sizin ağzınızdan duyalım.

6 yaşımda Almanya'ya gittiğimde Alman kulübüne yazıldım ve kalede görev aldım. 70 yılların sonuydu. O yıllarda bizim Milli Takım kalecimiz 'uçan kaleci' lakaplı Şenol Güneş'ti. Ben de kalede oynadığım için Türk Milli Takım kalecisini örnek alıyordum. O yıllarda Şenol Güneş hayranlığım başladı. Daha sonra da Şenol Güneş'in Trabzonspor kalecisi olduğunu öğrendiğimde Trazonspor'a karşı sevgim de arttı. Tabiki o yıllarda Trabzonspor da en şaşalı günlerini yaşıyordu. O yıllardan kaldı bana Trabzonspor sevgisi. Ve de hiç değişmedi, değişmeyecek de...Kaynak: Spor61

..

Yani İsmail Türüt mesela fena Trabzonsporludur.
Selçuk Balcı'da yok.
Resul Dindar 'da yok
Programları uyuşmuyordur belkide.

Doğukan Uçan
07.08.2013, 21:14
vay anasını o kadar sanatçı vardı da nerdeydi bunlarrrrrrr :)))))))))))))))

Enes Ünal Kaya
07.08.2013, 21:47
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/14159-4K1O4P1F.jpg

İkiside Fizik ve Yaş Olarak Canavar Gibi Duruyorlar.

Bence Emre ve Yusuf'u Kullanma Vakti Geldi Artık

cakalkerem
07.08.2013, 22:29
emre belki ama yusuf anca seneye yada lig sonunda yerler şekillenince pişmesi için yada türkiye kupasında oynatılabilir.....

bu arada yarın ki kadro nasıl olacak acaba?

ofansif mi defansif mi?

yatmaztara
07.08.2013, 22:36
Yarın yusuf'un gol atacağını düşünüyorum.

Mellih
07.08.2013, 23:00
malouda ne alemde?.. oynar mı

Murat 61
07.08.2013, 23:08
Konu dışı.

Yönetici arkadaşlar özel mesaj atabilir mi bir isteğim olacak. Tapatalktan girdiğim için göremiyorum online olanlari.

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

hyasin61
07.08.2013, 23:14
2,5 ve 3,5 ustu banko

Murathan
07.08.2013, 23:15
Doğru başlığı bulamadım buraya yazayım, kombine fiyatları %100 zam gelmiş.
Ya yönetim taraftarın bu kombineleri alabileceğini düşünüyor ya da bakan vs. alıp dağıtacak.

alper*
07.08.2013, 23:24
Maça dair hiçbir heyecan yok içimde.

Berat Akçay
07.08.2013, 23:25
Yani İsmail Türüt mesela fena Trabzonsporludur.
Selçuk Balcı'da yok.
Resul Dindar 'da yok
Programları uyuşmuyordur belkide.

Selçuk Balcı Şikebahçe'li diye biliyorum.

Uğur Odabaş
07.08.2013, 23:54
D-Smart web şifresinide aldım arkadaştan maça hazırım :D

Hamza Milet
07.08.2013, 23:58
Arkadaslar kale arkasina fazladan 2 bilet sahibi olan varmi?

Yokmu elinde fazladan 2 bilet?

Chiko
08.08.2013, 00:04
Abi yapma.. :eek: Emin misin?

Ogün'
08.08.2013, 00:29

Takım tutmuyorum demişti twitter da.

Veysel
08.08.2013, 00:32
D-Smart web şifresinide aldım arkadaştan maça hazırım :D

Geçen maç aradım D smartı bana Fenerbahçe maçında olup, Trabzonspor'da yok demişti fiyatıda 130 Tl demişti aynı uygulama mı sizin ki?

Sefaenes
08.08.2013, 00:38
Insallah kazanip tur atlariz insanllah yapmadigimiz transfer yüzünden üzülmeyiz

faysal
08.08.2013, 01:20

bende öle biliyorım,.

faysal
08.08.2013, 01:23
70 Sanatcı Avni Aker'de olacak

Trabzonspor Dinamo Minsk maçı için 70 sanetci Trabzonspor'a destek vermek amacıyla Trabzon'a geldi

Minsk maçı öncesi 70 sanatcı Trabzonspor taraftarları arasında maçı izleyecek.Dinamo Minsk maçı Trabzon'a gelen Sanatcılar maç öncesi taraftarlarla bütünleşecek

Mustafa TOPALOĞLU
İbrahim CAN
Yusuf Cemal KESKİN
Zeynep BAŞKAN
Hülya POLAT
Zeynep BİRİNCİ
Taner EYÜBOĞLU
Dursun DERELİ
Sevim AKIN
İlknur YAKUPOĞLU
İsmail BAŞKAN
Nafi ÖNER
Erol ŞAHİN
Yücel AKTAŞ
Zafer Yaşar KESKİN
Onay ŞAHİN
Cengiz SELİMOĞLU
Şükrü GÜLER
Muhammet ALİ
Adem EKİZ
Aşık SÜLEYMAN
Yakup ATALAY
İlhan YÜCE
Tolga GENÇ
Sinan SAMİ
Mustafa Bülent KESKİN
Sait UÇAR
Ömer ÖZDOĞAN
Yusuf KİBAR
Yılmaz İBRAHİMBAŞ
Barış İBRAHİMBAŞ
Recep ERDÖL
Mihtat AKBULUT
Cemil BAL
Ayhan BAKIRTAŞ
İlhan PARLAK
İlyas PARLAK
Nihat KUMAŞ
Onur ATMACA
Tahsin TERZİ
Murat BAŞARAN
Cengiz KÖSE
Ömer ÇAVDAR
Erdal SUVERDİ
Erdoğan EROL
Ali GEDİK
Alim KOCA
Mehmet AY
Köksal YETKİN
Mehmet TAKİR
Aziz EMİR
İbrahim GÜLPINAR
Kurtuluş
Sedat KESKİN
Murat ASLAN
Sevinç AY
İbrahim KARA
Nihat İNCE
Onurhan KESKİN
Hayrettin KESKİN
Sinan DEMİR
Barış BALCIN
Enes GÜMÜŞBAŞ
Adnan TOPÇU
Muammer AKBULUT
İslam YILDIZ
Gizem KARA
Özlem DAVRAN
Erkan YEŞİLYURT
Zihni CİNAN

http://www.haber61.net/70-sanatci-avni-akerde-olacak-153842h.htm

..

Çok güzelbir olay yörelerimizin güzel sanatçıları geliyo.eksikler var ama olsun birdahakine daha geniş kapsamlı bir davet olur :) erdal suverdi değildir orda yanlış yazmışlar öle bir sanatçı yok benim bildiğim----Erdal güvendidir orası :D

hodlu
08.08.2013, 01:24
Bayram tadında bir maç olması dileği ile herkese iyi bayramlar...........

Berat Akçay
08.08.2013, 01:28

Rizeli kardeşim ne beklersin :)
Ayrıca Marsis üyelerinin de şikebahçeli olduğunu duyunca ara vermiştim dinlemeye :)

Takım tutmuyorum demişti twitter da.
Şikebahçeliyim dese linç edilirdi öyle diyecek tabi :)

faysal
08.08.2013, 01:33
Bayram tadında bir maç olması dileği ile herkese iyi bayramlar...........

teşekkürler :) herkese iyi bayramlar ..

faysal
08.08.2013, 01:34
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/14159-4K1O4P1F.jpg

İkiside Fizik ve Yaş Olarak Canavar Gibi Duruyorlar.

Bence Emre ve Yusuf'u Kullanma Vakti Geldi Artık

bencede Yusufu kullanırdım ben volkanın yerine :)

cakalkerem
08.08.2013, 01:42
şu maçı alıp seri başı olmak güzel olur...

zenit bugün yendi sanırım yendiğimiz taktirde seri başı oluyoruz değil mi_

Berat Akçay
08.08.2013, 01:48
şu maçı alıp seri başı olmak güzel olur...

zenit bugün yendi sanırım yendiğimiz taktirde seri başı oluyoruz değil mi_

Zenit Şampiyonlar Liginde değil mi ?
Kesin olarak seribaşıyız

hakan yesilyurt
08.08.2013, 01:55
Yokmu elinde fazladan 2 bilet?

Bugun kale arkasi biletleri satisa cikti.bende oradan aldim.keske takip etseydin dostum

Sefa Alış
08.08.2013, 01:58
Kale arkası biletleri bugün mü satışa çıktı ya?

cakalkerem
08.08.2013, 02:02
evet büyük ihtimal seri başıyız en azından baba takımlar ile karşılaşmadan gruplara kalabilsek iyi olurdu.....

Mert'
08.08.2013, 02:27
Eleriz umarım..

yorumsuz6117
08.08.2013, 02:39

Kazım Koyuncu'nun kardeşi Niyazi Koyuncu'da fanatik fenerli.. Öyle adamdan böyle kardeş.. :)

Ibrahim Gaygusuz
08.08.2013, 03:01
http://s.cdn.acunn.com/upload/haber/400_4473206424f75bfce363a2.jpg

Topaloglu mactaysa aldik maci :)

Bide Cubbeli Ahmet hocayi cagirip su bizim uzerimizdeki beddualari attimi kupaya kadar yolumuz var

OnurKul
08.08.2013, 03:59
Kazanma alışkanlığını elde etmek için bu maçı kazanmak şart.

yorumsuz6117
08.08.2013, 06:43
------------------Onur--------------------

Zeki--------Yumlu--------Aykut-------Celu

---------Soner---------Abdülkadir---------

Yusuf-----------Malouda------------Olcan

----------------Henrique-----------------

must61
08.08.2013, 07:19
Turu geçersek yıldız forvet gelecek diye açıklama yaptı başkan.

Bu durumda turu geçemediğimiz taktirde Henrique as forvet olarak devam edecek takımda.

Yani eğer başkanın bu sözünü duyduysa ve az kafası çalışıyorsa Henrique gol falan atmaz bu maçta.Hatta kendi kalesine sallamazsa iyidir:)

DeAgLeMaNyAq
08.08.2013, 07:37
11 konusunda Hoca'nın Aykut veya Malouda sürprizi yapacağını pek sanmıyorum. Colman'ın yerine Soner'i görmek istesek de muhtemelen Abdulkadir'e şans bulur...

arifemre
08.08.2013, 08:03
Bilenlerden tavsiye alalim. Cok oldu maca gitmeyeli. Kacta stadin orda olmak lazim?

Uğur Odabaş
08.08.2013, 08:38
Geçen maç aradım D smartı bana Fenerbahçe maçında olup, Trabzonspor'da yok demişti fiyatıda 130 Tl demişti aynı uygulama mı sizin ki?

Ben kendim almadım bir arkadaşın bugün öğrenir net bilgi veririm sana :)

HOPA'LI TS'Lİ
08.08.2013, 08:40
Biz kazanalım inşallah bu güzel bayram gününde

Çok iyi futbol bekliyorum bu yeni takımdan

Bu arada şikebahçeye bayağı okkalı takımlar çıkacak. Beter olsun emek hırsızları. Milan, Arsenal kim çıkarsa çıksın dağıtsın şunları. Sonra da CAS, kastaracak nasıl olsa.

Mavily
08.08.2013, 08:43
beyler tekrar söylüyorum.bu maçı belarus 2 şifresiz veriyor ama frekanslarını ne kadar ugrastıysam bulamadım.bi el atacak yokmu?

Emre ÖZTÜRK
08.08.2013, 08:45
Kazım Koyuncu'nun kardeşi Niyazi Koyuncu'da fanatik fenerli.. Öyle adamdan böyle kardeş.. :)

Vay be.Bir daha dinlersem ne olayım o herifi.Kazım Abiye ayıptır be

Berat Akçay
08.08.2013, 09:03

Niyazi Koyuncu'yu atlamışım. Şaşırtıcı gerçekten.

Mavily
08.08.2013, 09:15
niye bu zındıklar bizim değilde bursaoğlanlarının maçını trt de veriyor? bilen varmı?

Timur Mikhail
08.08.2013, 09:16
Malouda oynayacakmış sol kanatta sağda olcan, volkan kadroda yok galiba eşinin doğumu için abd'ye falan gitmiş idmanlarıda kaçırmış.. Colman'ın yerine abdulkadir oynayacak. Defansta giray mustafa ikilisini bozmayacakmış. Son maçta bu ikili iyi idi fakat bence hala patlamaya hazır bomba aykut daha sağlam olurdu her neyse.

HAYDİ FIRTINAM !

Mustafa ÖZDEMİR
08.08.2013, 10:06
niye bu zındıklar bizim değilde bursaoğlanlarının maçını trt de veriyor? bilen varmı?

d smarttan çuval dolusu para alan bizizde ondan...

Doğukan Uçan
08.08.2013, 10:26
Niyazi şikebahçelidir arkadaşlar hopalı oldugum için biliyorum.

Bu arada @Rizedeyiz trabzon'a az kaldı :D

Furkan S.
08.08.2013, 10:27
Volkan yok Malouda ilk 11'de :)

Ertan 51
08.08.2013, 10:28
Henrike'ye hala daha güvenimiz olmasa da,
orta alan kangren olsa da,
bek ler tam ritmini bulamayıp,
stoper ler bomba olsa da,
sen Trabzonsporsun,
başarırsın.