PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir Kisim Satilmis Basin;Neredesin!..

unyelimetin
06.11.2004, 12:17
"Ben Fenerli?yim"

Kiralik olarak Baskent ekibinin formasini giyen Yusuf, ?Ben, Fenerbahçeli?yim. Insallah geriye dönecegim. Ancak su anda Ankaraspor?un ekmegini yiyorum ve takimim için elimden geleni yapacagim. Biz puan alalim, Fenerbahçe sampiyon olsun? diye konustu.

"Yenilsekde Üzülmem"

Ankaraspor Baskani Melih Gökçek "Babam F.Bahçe'liydi ve biz de F.Bahçe'li olarak büyüdük.Aileden Fenerli'yiz yani.Benim için zor bir gün olacak ancak yensek de yenilsek de üzülmeyecegim."

fanatik.com.tr
__________________________________________________ __________ _____________________

Hatirlarsaniz geçen sezon sonlarina dogru medya nasil da yüklenmisti üzerimize.Efendim Hakan Sükür nasil dermis Trabzonspor'un sampiyon olmasini isterim diye.E.Gürsoy nasil bu yönde açiklamalar yaparmis.Efendim ligin son iki haftasinda Fenerbahçenin karsilacagi rakibi Denzilispor'un hocasi nasil açiklarmis gönlünün Trabzonspor'un sampiyonlugundan yana oldugunu.Daha neler neler,yok Karadeniz dayanismasi,olmadi Anadolu Birligi vs.Olasi Trabzonsor sampiyonlugu saibelimis.Sonradan potaya giren Trabzonspor'un daha önceki maçlarina kimsenin ilgi göstermedig için önceki karsilasmalarinda Trabzon'lu Ulusoy Federasyonunun Trabzonspor'a iyi hakemler gönderdigi,bir çok maçini bu sekilde kazandigi,yoka Trabzonspor'un üst üste 10 maç kazanacak bir takim olmadigi...

Iyice bunalmis ve maçlara konsantre olmaktan çok bu tür haberlerin olusturdugu psikolojik havayi dagitmakla ugrasmistik.Sonunda da Gs'yi üzerimize öyle bir hava ile saldilar ki maç bizim galibiyetimizle bitseydi kimse inanmayacakti bu maçin sikesiz olduguna!

Gün geldi bugün FB-Ankaraspor maçi öncesi yapilan açiklmalara bakar misiniz?Geçen seneki açiklamalara rahmet okutacak cinsten.Ben bu açiklamalara bakarak Ankaraspor Fenere yatacak demiyorum.Hiç bir futbolcunun böyle bir sey yapmayacagina inaniyorum.Buna en yakin iki örnek bizim TS-Gs maçi ve Geçen sezon D.Bakirspor formasi giyen kaleci Senol 2-2 biten FB-D.Bakir maçindaki oyunudur.Benim tepkim bu tür açiklamalara sizofren bir tepki veren tarafli bazi görsel ve yazili basinin bugün bu açiklamalari çok siradan bir habwer gibi vermesinedir.Ama biz biliyoruz ki Ist. basininin ve Ist. takimlarinin serefi yoktur.Onlar için üç sülükler adina yapian her yol mübahtir.Onlar etik metik de dinlemez ve kimse de bir sey demez!

Ama biz deriz çünkü biz delikanliyiz,bizler bu ülke için en çok sehit vermis bir bölgenin çocuklariyiz,biz Türk futbolunda çag kapatip,çag açmis bir takimin taraftariyiz.E o kadar da farkimiz olsun.

Mc_Genc
06.11.2004, 12:26
O YUSUF FENERBAHÇE IÇIN SÜLALESINI VERIR BILADER ÇÜNKÜ ADAM SEREFSIZIN TEKI.ONUN YAPTIINI HAKAN YAPTI..OOOO EFENDIM MEDYA ÖYLE YÜKLENDIKI.VE AYNI MEDYAYI YUSUFA YÜKLENIRKEN GÖRMEK ISTERIM.AMA HIÇ SANMIYORUM (O.Ç ISTANBUL BASIN A.S.BUNUDA YAZIN)http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Emorfo
06.11.2004, 12:29
Serefsiz istanbul medyasi hadi yazsaniza adi köpekler. O mikrofonlar o kalemler bi tarafiniza girince anlayacaksiniz objektif olmanin ne demek oldugunu.

Mc_Genc
06.11.2004, 12:31
ADAMLAR SERFSIZ BASIN DIYORUZDA HAKSIZ DEMIYORUZ..

Guests
06.11.2004, 13:18
bunlarin alayi serefsiz adi köpek. bunlari tartisma konusu bile yapmak bunlari yüceltir.

Mc_Genc
06.11.2004, 13:25
YÜCELTMEKLE KALSA IIDIR KARDESS.EEE NAPCAZ KONUYUMU KAPATACAZhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Salih61
06.11.2004, 14:00
Bunlar ezigi sisiriyorlar...Sonra birileri gelip...PAT!!!!!!!!!! diye patlatiyor....smileys/smiley2.gif

CAFER ÖZER
06.11.2004, 14:01
benim yazimin altindaki imzayi okuyun yeter

Mc_Genc
06.11.2004, 14:05
HELAL SANA YAKISIR..

CAFER ÖZER
06.11.2004, 14:06
G.ANTEP -FB maçinda sahay seyirci girer Rüstünün yanina kadar sokulup Rüstüye sarilir hiç medayada haber bile yok.

BJK seyircisi kendi arasinda kavga eder.Sahaya yabanci madde atar TV deki kendini yorumcu zanneden sarlatanlar gayet dogal seyler derler.

Istanbulda Futbol cinayetleri islenir gayet dogaldir.

Amma Trabzonda o olaylarin 10 /1 i olsa kiyamet kopar.FB nin tinercileri olay çikartir Trabzon seyircisine mal edilir.Hatta ve hatta medya Gürcistan maçinda sanki Trabzonlular gürcü bayragi açmis gibi mansete tasiyan serefsizlerden ne beklersiniz.

Bunlara M.ALI YILMAZ gibi adamlar lazim.Elpençe divan durup kapisinda köpek gibi beklesinler.

Mc_Genc
06.11.2004, 14:10
SEN NE TAKIYON FENERIYA SALLA BAK BEN SALLIYORUM SENDE SALLA http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

TheRapZoNe
06.11.2004, 14:46
gastelerde yer alan

basin ve yayin ahlak ilkelerine bagli kaliyoruz

yazisini bunlara yedirmek lazim .. ne tvlerde bu açiklama var nede baska yerde.

geçen sene giray bulak'i ve hakan sükürü ergun gursoyu dillerinden düsürmediler

bunlar tam SEREFSIZ YA baska denecek kelime yok..

Faik Yılmaz
06.11.2004, 15:13
biraz ruhlu oynayinca nasil oldugunu dün diyar maçinda gördük.e samet hocada bjk tasli.ama o senol denilen ezigin ne yapacagi belli olmaz

KeLLoO
06.11.2004, 15:14
Yapsinlar kardesim yapsinlar herkes icinden geceni söylesin.Benim isim Yusuf u,ona ekmek yediren takimini ve de yalakasi oldugu Fenerbahce yi yenip sampiyon olmak.Varsin onlar aralarinda hediye etsinler puanlari; ben ikisini de paketlemedikten sonra, varsin sampiyon olsunlar.

Medya mi?Ben zaten biliyorum medyanin ne oldugunu da; bilmeyen Istanbullular a anlatamadim.Simdi burdan büyük harflerle yazsam kac yazar!!

Harun-61
06.11.2004, 15:49
bir sampioyn olalim...........

ahhh ahhhhhhhhh ins. görecekler sonra !!!!!!!!!!

hauptstrasse
06.11.2004, 16:10
bir kismi mi kalmis medyanin!

ne medyasindan bahsediyoruz ki bizler ! turkiyede boyle bir kavramin altini dolduracak kurumlar mi var? yada boyle kurumlar olusturuldu da biz mi gormedik! nedne bahsediyorsunuz sizler!!!

bu insanlar yalan soyluyorlar! yalanlarinin yarin ortaya cikacagini bile bile yalan soyluyorlar! son ornek yattaranin evinden atilma hikayesi! fanatik gazetesinde iki haber biri bu evden atilma olayiyla ilgili digeride kendi yaptiklari bu haberin tekzibi! bu nasil istir! bu ne lahana tursusudur bu ne perhizdir! bizler! bizlerde okudugumuz o satirlara inanarak neredeyse yattaraya kufredecek onu kalbimizden atacagiz!

var mi oyle uc kofte 25 kurus!

bunlar gelmeyecekler mi trabzona! bizi degilse bile feneri seyretmeye bizim karsimizda kücülusunu yasamaya gelmeyecekler mi!

birakin arkadaslar kufretmeye bile degmiyor!

inanin sinir oldum ama agzimdan bir tek kufur cikmadi! neden mi! kufurunde bir sani serefi raconu yeri var! benim edecegim kufur bile onlara degerli....

gosterin arkadaslar onlara misafirperlegimizi!

TSerdar_61
06.11.2004, 22:01
bide trabzon hep medyayi suçluyo derler hakli degilmiyiz

Guests
06.11.2004, 22:04
G.ANTEP -FB maçinda sahay seyirci girer Rüstünün yanina kadar sokulup Rüstüye sarilir hiç medayada haber bile yok.

BJK seyircisi kendi arasinda kavga eder.Sahaya yabanci madde atar TV deki kendini yorumcu zanneden sarlatanlar gayet dogal seyler derler.

Amma Trabzonda o olaylarin 10 /1 i olsa kiyamet kopar.FB nin tinercileri olay çikartir Trabzon seyircisine mal edilir.Hatta ve hatta medya Gürcistan maçinda sanki Trabzonlular gürcü bayragi açmis gibi mansete tasiyan serefsizlerden ne beklersiniz.

Bunlara M.ALI YILMAZ gibi adamlar lazim.Elpençe divan durup kapisinda köpek gibi beklesinler.

smileys/smiley32.gif abi süpersin ..!

hele "Hürriyet gazetesi olayi" varya... o günü hayatim boyunca unutmayacagim. o habercilik falan degildi, "insanlari bir bölge halkina karsi yani bize karsi,kin ve düsmanliga açikça tesvik etmekti..." (tam bir anayasa suçu.)terörist bunlar..!

unyelimetin
06.11.2004, 23:30
Iki hafta önce Istanbul'da oynanan ve 1-0 Eyüpspor'un galibiyeti ile sona eren Eyüpspor-Orduspor maçinda,Orduspor taraftarlarinin çikarttiklari olaylar nedeniyle Orduspor'a saha kapatma cezasi verildi.

Geçen yilki Trabzonspor-Kusspor maçindaki olaylar sonucunda kusspora verilen ceza ise kussporlu basbakanin "deplasman takiminin taraftarinin olay çikarmasi saha kapatmayi gerektirmez" talimati ile geri alinmisti.Bu kararin bizans takimlarina bir ayricalik oldugunu söylemistik.Bugün için bu durum üstte yazdigim olayla kanitlanmis oluyor.Orduspor bizim maçtaki karari gerekçe göstererek tahkim kuruluna itirazda bulunmus.

Serefsizlik diz boyu.Hangisini yazalim,bitmiyor ki!

batugol
06.11.2004, 23:53
Daha önce 'haftanin maçlari ' forumunda 'kargalar ile eziklerin maçinda yasananlar Trabzon'da yasansa bunlar sabaha kadar yayin yaparlar ' diye yazmistim.

Bu 'bir kisim medya degil' neredeyse tüm medya böyle. Bunlarin dini imani para, 200.000 leri bulmayan tirajlarini artirmak için 'büyüklerin' hep yaninda olmuslardir. Sadece sporda degil siyasette de böyle bunlar. Yeri gelince de etikten bahsederler.

Biraz iddiali olacak ama, benim düsüncem,Avrupa birliginin Türkiye' ye uyguladigi çifte standart ile bunlarin bize uyguladigi çifte standart arasinda hiç bir fark yok. Nasil dünyada sahipsiz isek ülkemizde de Trabzonsporumuz sahipsizdir. Bunlari ( avrupa birligi ve basin ) dize getirmenin yolu onurlu mücadele ve basarili olmaktan geçiyor. Biz bu basariyi saglarsak biz istemesek de bize yanasacaklar.

61mehmet61
07.11.2004, 00:43
arkadaslar iste size medya,,,,,,,,,

Ilk yazimda ?Karadeniz?i bilir misiniz?? diye sormustum. Ha onu anlatmaya çalismissiniz ha da bir bardagin içine sigdirmaya çalismissiniz. Aslinda onu anlatamamak onu anlatmaktir. <?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Bir bakarsiniz çok sakindir, bir bakarsiniz kudurmustur. Ne derinligi bellidir ne de ne zaman ne yapacagi. Canin mi sikildi? Sikintin ne olursa olsun önemli degil. Gel kiyisinda otur ve kendini Karadeniz?e teslim et. Sana en güzel nagmeleri o söyleyecektir. Ona baktiginda sonsuzlugu görürsün ve yürümesini biliyorsan sonsuzluga onunla yürürsün. Kimi zaman yikar geçer; kimi zaman etrafina hayat verir. Sahil seridinde saatlerce arabanizla yol gidersiniz ve caniniz sikilmaz. Size arkadaslik eder. Yesillik onunla anlam kazanir. Kiyisinda sirin bir sehri vardir Karadeniz?in.
Trabzon, sirtini daglara vermis, önünde Karadeniz gibi bir güzelligi barindiran; kendi küçük ama insanlari büyük bir sehirdir. Hiçbir zaman birlik olusturamamis insanlari vardir. Asker yoktur memleketimde herkes komutandir. Bu sehrin en büyük özelligi; emir almak istemeyen ve her zaman ezilenin yaninda olan insanlarinin olmasidir. Ben bu sehre ?esir sehir? diyorum. Bizler de esir sehrin insanlariyiz. Tuttugumuz bir takim var. Kirli insanlarin akladiklari kara paralarla sampiyon olmus degil; insanlarin ekmek parasinin bir kismini verip sampiyon yaptigi bir takim. Sevinçlerinin ve üzüntülerinin ona endeksledikleri bir takim. Istanbul hegomanyasina karsi çikan ve baskaldiran. Anadolu?nun sesi olmus bir takim. Üç büyükler denilen; aslinda medyanin ve çikar çevrelerinin büyük yaptigi takimlara dis geçirmis ve onlarin belalisi olmus bir takim. Türkiye?de herkes çesitli takimlari tutar. Herkesin tuttugu ikinci takim Trabzonspordur. Çünkü, o gönüllerin sampiyonudur. O gönüllere medya mensuplarina para akitip girmemistir. Trabzonspor?u diger sözde üç büyükler ile kiyaslayanlar var. 1967 yilinda kurulan bir takim ile 1900?lü yillarda kurulan bir takim nasil bir olabilir. Hele birde arkasina medyanin destegini alamamis ve her sampiyonlugunu bileginin hakki ile almak zorunda kalmis ise. Destek olmak bir yana her zaman medya bu takima ve bu sehre köstek olmustur. Gazeteler bize karsi, hakemler bize karsi, yorumcular bize karsi, spikerler bize karsi, her sey bize karsi. Aslinda bizi fanatik yapan bu karsitliktir. O.Lyon ile fenerbahçe oynarken O.Lyon?u tutuyorsak bunun suçlusu biz degiliz. Bunun suçlusu Trabzonspor?u yabanci bir takim gibi görenlerdir. Yil 1996. Trabzon sampiyonlugu fenere hediye etmis. Fener baskani Ali sen, aynen sunlari söylüyor: ?Maçi gergin bir atmosfere soktum ve kazandik?. Fener seyircisi Trabzonsor bayraklarini yakiyorlar. Seyirci ve Ali sen, stattan güvenlik gerekçesi ile çikartilmiyor. Bu her maçta olan olagan güvenlik önlemleri. Spiker mikrofonu Ali sen?e uzatip öyle sorular soruyor ve o da öyle cevaplar veriyor ki, zannedersiniz orasi Yunanistan ve onlari öldürecekler. Hiçbir medya mensubu Ali sen?e otobüslerin içinde getirdikleri taslarin, sopalarin, döner biçaklarinin ne manaya geldigini sormuyor. Soramaz . Çünkü, altindaki arabayi, oturdugu evi ona o almis. Simdi sen gel Avrupa Kupasi maçi oldugunda feneri destekle. Sadece fener mi? Onlarin ezeli rakibi (görünürde) geçen sene oynamalari gerekenin çok üzerinde performans sergileyerek (sözde) ezeli rakiplerine sampiyonlugu hediye ettiler. Bizim bizden baska dostumuz olmadigini biliyoruz.
Arkadaslarim birak su takimi devamli üzülüyorsun diyorlar. ?BIZ BU TAKIMI SEVINMEK IÇIN SEVMEDIK KI!!!? diyorum. Trabzonspor bir sevdadir. Küçük bir sehrin Istanbul?a vurdugu büyük bir tokattir TRABZONSPOR..........
61 mehmet

unyelimetin
07.11.2004, 02:47
Bir kisim medyadan kastim genelleme yaparak yazili ve görsel basinda görev yapan Trabzonspor'lu kardeslerimizi,abilerimizi onlardan ayirmak içindir.Baska bir niyet yoktur.

Analyzer
07.11.2004, 06:03
Türkiye liglerinin en güçlü kadrosu Trabzonspor'da. Medya ve üç s.k.klerbizi engellemek için elinden geleni yapacak. Tipki geçmiste oldugu gibi. Bu konuda bordomavi.net ailesi olarak birseyler yapmak gerekiyor. Ne yapacagiz? Buraya gelip aglamakla olmuyor. Forumda bu konuda binlerce (evet binlerce) yazi yazildi. Namussuz bizans medyasinda degisen hiçbirsey yok. Konu Trabzonspor olunca kudurmus köpege dönen medya, 3 s.k.klere gelince süt dökmüs kedi gibi oluyor. Susacak miyiz?

My
07.11.2004, 21:15
Biraz iddiali olacak ama, benim düsüncem,Avrupa birliginin Türkiye' ye uyguladigi çifte standart ile bunlarin bize uyguladigi çifte standart arasinda hiç bir fark yok. Nasil dünyada sahipsiz isek ülkemizde de Trabzonsporumuz sahipsizdir. Bunlari ( avrupa birligi ve basin ) dize getirmenin yolu onurlu mücadele ve basarili olmaktan geçiyor. Biz bu basariyi saglarsak biz istemesek de bize yanasacaklar.

Hiçte abarti diilbatugol kardesim hiçte abarti diil... Bu dediinin aynisini haftalar önceErgun ATA' da kösesinde yazmisti...

TSMareNero
08.11.2004, 07:28
ooof oofff,

arkadaslar yine doldurdunuz beni. bu medya köpeklerinin topunu......

adi serefsizlersmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

selçukabi
08.11.2004, 08:26
adminlere ricam basligi SIKECI ANKARASPOR olarak degistirin lütfensmileys/smiley7.gif

gultekinsurul
08.11.2004, 09:16
ya arkadaslar artik bunlara kizmak bile yersiz. biz kiziyoruz ortam geriliyo boisverin bunlarin soysuzlugunu herkes biliyor. kizarak bagirarak zaman harcamaya gerek yok. onlara en güzel dersi sampiyon olarak verecez insallah.

Emorfo
08.11.2004, 10:26
B.B. Ankaraspor futbolculainin fb maçindan sonra yorumlarini dinlediginiz mi. Yenildik ama üzülmedik fb ye basarilar fb ye tebrikler. hele fb de oynayan ezikleri gördünüz mü adam amigo gibi konusuyor kimden bahsedecegim Yusuf denen serefsizden. Ama medyamiz dostluk kardeslik ayaklari yapiyor.

Türkiye liglerinin en güçlü kadrosu Trabzonspor'da. Medya ve üç s.k.klerbizi engellemek için elinden geleni yapacak. Tipki geçmiste oldugu gibi. Bu konuda bordomavi.net ailesi olarak birseyler yapmak gerekiyor. Ne yapacagiz? Buraya gelip aglamakla olmuyor. Forumda bu konuda binlerce (evet binlerce) yazi yazildi. Namussuz bizans medyasinda degisen hiçbirsey yok. Konu Trabzonspor olunca kudurmus köpege dönen medya, 3 s.k.klere gelince süt dökmüs kedi gibi oluyor. Susacak miyiz?

Valla kardesim bir sey yapilacak artik infaz grubu kurariz bu tip haberleri yapan kisi ya da kurumlara karsi çok açik savasiriz. Yazarlarin evi kurumlarin adresi belli onlarin anladiklari dilden konusmak lazim. Protesto mailleri vs hepsi tras. Sevgi eylem gerektiriyorsa gereken eylem gösterilecek. Edited by: Emorfo

Oruç
08.11.2004, 10:54
arkadaslar ne deskte bos ha duvara söylemissin ha bu istanbul basinina hepsi birbirinden serefsiz! bunlar '' üç küçüklerin'' kölesi olmus bir kere!smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif!!! tebrikler tarafsiz istanbul basini bu sene hepinize gösterecegiz allah'in izniyle! bu hafta fenere bi geçirelim hele o zaman görürüz ense traslarini!

lazzzzzzz
08.11.2004, 11:54
medyaya para dagitip onlara ekmek yediren koyunlarina kari sokan istanbul takimlari adamlarin isi canak yalamak sizde onlarda seref ariyonuz cogu onlarin eski topcusu nolcakti baska o yuzden konusmaya bile gerek yok onlar istedigi kadar havlasinlar bu sene onumuz acikhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Barış
08.11.2004, 12:35
smileys/smiley7.gifBeyler sU OGUZ DIZERIN sakarya-ts maçindan sonraki yazisini okuyan var mi? smileys/smiley7.gif smileys/smiley7.gif &gt;&gt;&gt;&gt; smileys/smiley11.gif

Muhalif
08.11.2004, 14:03
asil fanatikte bir yazar var ismi HASIM soy adini unuttum.. simdi bakmaya bile degmez girip bakar isteyen soy adi neymis.. geçen sene fenerle çekisiyoruz bizim son gs maçindan önce bir yazisini hatirliyorum... sampiyonluk fener e yakisir basligi altindaydi bu yazi... efendim sebebi neydi bu yazinin biliyo musunuz? zat in dedigine göre bu sene fb bizi sl de en iyi temsil edecek olan takimmis yani o zamanlar öngörüsüyle böyle diyordu..

fener in parasi çok, zengin kadro kuracak seneye, fenerin stadi muhtesem, fenerin taraftari muhtesem, yok alex i alacak su olacak bu olacak uzuyordu yazisi.. ve sonunda fb sl de basarili olacak ve ülkemizi en iyi temsil edecek takimdir diyordu.. ve ekliyordu sampiyonluk fenere yakisir diye...

üsenmemis o adama mail atmistim ts ve fb nin avrupa kupalari karnelerine göre ts nin daha basarili olacaginiiddia etmistim.. trabzonspor sl ye girer ve fb den basarili olur demistim... fb nin avrupada ne basarisi var ki ne bekliyorsun v.s yazmistim... trabzon yüzümü kara çikardi ama sagolsun fener utandirmadi benismileys/smiley17.gif

neyse.. o atesli atmosferde bakan sampiyonluk fener e de trabzon a da yakisir mealinde bir laf etmis, bu zat akabinde yalini yedigi çanagin sahiplerinin direktifleri dogrultusunda yazmisti herhalde bu yaziyi... simdi mail adresi de yok.. aslinda ibretlik bir yaziydi bu.. lakin geçen gün o kadar girdim aradim arsivine fanatigin bulamadim. .zira yazarlarin yazilari yok arsivde, o günün gazeteleri olmasina ragmen...

nereden aklima geldi simdi bu da yahu... ama içimde kalmisti bu.. en alakali konu gördügüm için buraya yazdim.. neyse ilerleyelim istersenizsmileys/smiley17.gif

Emin
08.11.2004, 16:49
Baskan Melih Fenerliyim diyo

Futbolcu Yusuf Fenerliyim diyor

Kaleci Senol zaten hem Fenerli hem de serefsizin önde gideni. Skor gayet dogal.

Hele maç sonu senolun TS yi kaale almayip bu yil ki sampiyonluk yarisi FB, GS, BJK arasinda geçer demesi çildirtici. Hayret yav...

selçukabi
08.11.2004, 17:16
Baskan Melih Fenerliyim diyo

Futbolcu Yusuf Fenerliyim diyor

Kaleci Senol zaten hem Fenerli hem de serefsizin önde gideni. Skor gayet dogal.

Hele maç sonu senolun TS yi kaale almayip bu yil ki sampiyonluk yarisi FB, GS, BJK arasinda geçer demesi çildirtici. Hayret yav...

bosver eminim it ürür kervan yürür...

FEDAİ
08.11.2004, 18:04

Ben de dinledim.Allah'IN sopasi yok derler.Bu isin bi de Trabzonu var.

insallah o maçtan önce 7-8 puan önde lider oluruzda maçtan sonra bi müslüman belki sorar.Bre gavat ilk yari biseyler söylüyodun noldu hala lafinin arkasindamisin diye...

Gargamel
08.11.2004, 22:26
anlayin iste trabzonsporun ne kadar düsmani war geçen sene sampiyonluk hayalleri kurarken diyarbakirin kalecisi senol ayni seyleri yapmadimi ceza alalim diye sahadaki seyircinin disariya çikmasini engellemedimi.....anlayin

kadirsa_2000
09.11.2004, 01:05
TRABZONSPOR dergimizin Ekim ayi sayisindaki nostalji bölümünü okuduysaniz oardaki fotograf karesini degörmüssünüzdür. Ayni tribünde üç sülllllüklerin taraftarlari bayraklariyla beraberbir arada TRABZONSPOR'UMUZA karsi. Bu olay taa '70 li yillardayanitakimimizhenüz 1. ligin toy takimlarindan biriykencereyan ediyor.Yani anlayacaginiz bunlarin babalari dedeleride böyle karaktersizdi.

Bunlarin korkusunu anliyorum. Toyken bizi böyle madara eden, dumura ugratan takim olgunlasmis haliyle neler yapmaz diye düsünüyorlar. Bu acizlerin bu davranislarini,Mehter Marsinin melodilerini duyunca içi ürperen kaçacak delik arayan avrupalilara benzetiyorum

sanatik
09.11.2004, 02:49
asil fanatikte bir yazar var ismi HASIM soy adini unuttum.. simdi bakmaya bile degmez girip bakar isteyen soy adi neymis.. geçen sene fenerle çekisiyoruz bizim son gs maçindan önce bir yazisini hatirliyorum... sampiyonluk fener e yakisir basligi altindaydi bu yazi... efendim sebebi neydi bu yazinin biliyo musunuz? zat in dedigine göre bu sene fb bizi sl de en iyi temsil edecek olan takimmis yani o zamanlar öngörüsüyle böyle diyordu..

fener in parasi çok, zengin kadro kuracak seneye, fenerin stadi muhtesem, fenerin taraftari muhtesem, yok alex i alacak su olacak bu olacak uzuyordu yazisi.. ve sonunda fb sl de basarili olacak ve ülkemizi en iyi temsil edecek takimdir diyordu.. ve ekliyordu sampiyonluk fenere yakisir diye...

üsenmemis o adama mail atmistim ts ve fb nin avrupa kupalari karnelerine göre ts nin daha basarili olacaginiiddia etmistim.. trabzonspor sl ye girer ve fb den basarili olur demistim... fb nin avrupada ne basarisi var ki ne bekliyorsun v.s yazmistim... trabzon yüzümü kara çikardi ama sagolsun fener utandirmadi benismileys/smiley17.gif

neyse.. o atesli atmosferde bakan sampiyonluk fener e de trabzon a da yakisir mealinde bir laf etmis, bu zat akabinde yalini yedigi çanagin sahiplerinin direktifleri dogrultusunda yazmisti herhalde bu yaziyi... simdi mail adresi de yok.. aslinda ibretlik bir yaziydi bu.. lakin geçen gün o kadar girdim aradim arsivine fanatigin bulamadim. .zira yazarlarin yazilari yok arsivde, o günün gazeteleri olmasina ragmen...

nereden aklima geldi simdi bu da yahu... ama içimde kalmisti bu.. en alakali konu gördügüm için buraya yazdim.. neyse ilerleyelim istersenizsmileys/smiley17.gif

bahsettigin yaziyi okuyamadim ama konu yapman iyi oldu. Gercekden böyle düsünüyorlardi bir cogu ( TRT dahil ) ve ne oldu sonunda ?

bunlarin dünya takimi dedikleri ingilizlerin avaraj takimidir deyince türkiyeyi ayaga kaldirdilar - rezillik falan filan ama esas rezilligi fenerbahce yine becerdi ve ingilizlerin tespitinin ne kadar dogru oldugunu ispatladi.

Ne yazikki biz bir gol yüzünden katilamadik ve kimin ne oldugunu gösteremedik ( gösterdik aslinda ama görmemezlikden geldiler tabiiki ) ama inaniyorum gelecek yil gösterecegiz &amp; tek takim olarak katilacagiz smileys/smiley4.gif

bunlar yenilince skor yazarlar biz yenilince trabzonu yikarlar ama yere göge sigdiramadiklari takim ne mal oldugunu eninde sonunda anladilar fakat gelecek macda yine unuturlar - en büyük eglence fenerbahce - bosuna dememisler smileys/smiley36.gif

NOT:

Nedense fenerbahcenin avrupadaki rezilliklerinden sonra aklima hep serefsiz bicakci geliyor - haha - ilk macda göbek atiyordu cok sevincliyiz diye - ondanmidir acaba smileys/smiley36.gifdemekki dev bayraklarlan olmuyor bicakci bey - futbol oynayabilmeklen oluyor - bayrak sallamakla degil. Edited by: TesTosTeron

kutoz
09.11.2004, 14:53
Abi bu konuya sinir oluyorum. smileys/smiley7.gif Bu bir gerçek, bizim bizden baska dostumuz yok.

Futbol artik büyük pasta. Reklamiyla, sovuyla, seyircisiyle, markasiyla büyük bir pasta ve bu pastadan hem kulüp hemde görsel ve yazili medya pay almaktadir.

Bu yüzden arkadaslar, kulübe her sartta destek olmaktan baska sanzimiz yok. Kulübe üye olarak bu destegi baslatin lütfen. Ben 14575 nci üyeyim. 100 bine ne kadar kaldigini siz hesaplayin.

Saygilarimla.

Gökhan Kutlu
09.11.2004, 23:12

aynen katiliyorum atay aktug çok iyi baskan ama bu konularda biraz iyi niyet gösteriyor gösterme baskanim bu serefsizlereiyi niyet olmazolmaziyi niyet iyi insana gösterilir.bunlar insan degil k gösteresin.

gelelim medyaya hani fanatik,geçen sene sür mansetten verdi trabzon'daki taraftarin(o taraftar fener'in itiydi)sahaya inmesini nerdesin ey serefsiz istanbul basini nerdesinnnnnnnnnnnsmileys/smiley7.gif

denizci61
09.11.2004, 23:48
Yukarida yazilanlarin hepsini okudum...Ve bir kez daha anladim bizim sampiyon olmamiz o kadar önemliki bu ülke için...Biz Trabzonspor taraftarlarinin 20 yillik sampiyonluk hasretini bir kenara birakin bu ülke için çok önemli..Haksizligin, tekelciligin karsisinda bir duvar olacak bizim sampiyonlugumuz...Türk futbolunun bu les kargalarina kalmamasi adina, serefiyle oynayan, bu isten ekmek yiyen diger anadolu kulüplerimizin topçulari adina, fair-play adina, ahlak adina, spor adina, tarafsizlik adina, sözüm onamedya adina Sampiyon olmaliyiz...Bu ülkenin Trabzonspor'un sampiyonluguna ihtiyaci var...

yakup midi
13.11.2004, 08:58
tabiki dönmeler konfederasyonu yikilacak.

baris_aykan
13.11.2004, 14:54
istanbul basinindan bahsedene kadar national gropraphic ten bahsedin daha iiii

geronimo_61
14.11.2004, 16:37
kardesim biz niye kendi kendimiz yipratiyoruz ki orospu çocuklari maçlarimiz iftar öncesine koyum oh ne ala memleket ankaraspor baskani böle konussun sonra da basin basin

yok biz seven bizden baska sevmesinlerde zaten

POYRAZ
14.11.2004, 21:48
gecen sene de tinerci senol televizyon da fenerli oldugunu soylemisti,ve hic bir sey olmamisti,ankara kalesini koruyan tinerci senol,en son mac ta yenilmeyecek bir gol yiyerek fenere 3 puan verdi..ben yusufun bunlari soyledigini burdan ogrendim,cunku basin soylemedi,ama aynisi bizim icin olsaydi kiyamet kopardi,bosunami dunyanin en okuz basini Turkiye de deniliyor,avrupali meslektaslari adeta kiclariyla guluyorlar bizim basina,her ulkede takim yenerek sampiyon olunur ama biz de takim,yazili ve gorsel basin,siyasiler ve en onemlisi FENErasyon u yeneceksin,dunyanin hic bir ulkesin de hic kimse bu kadar serefsizligin bir arada oldugu bir ulke gosteremez bana

ozgur
30.11.2004, 23:39
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Doping iddiasi sok etti!
Fotomaç

</TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Gine Milli Takimi Teknik Direktörü Patrice Neveu'nun ilginç iddiasi Trabzon'da ortaligi karistirdi. Neveu, pazar günü katildigi bir televizyon programinda Yattara'ya Gine milli maçi öncesi Trabzon'da bir igne yapildigini ve bu igne dolayisiyla oyuncusunun performans düsüklügü yasadigini söyledi. Telefonla programa baglanan Trabzonspor Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin ise, soguk alginligi olan Yattara'ya serumla birlikte vitamin tedavisi yapildigini söyledi. Ziya Dogan ise, Neveu'ya Yattara hakkinda bilgi verdigini hatirlatarak, "Yetenekli bir oyuncu ama kötü maçlar sonrasi hep mazeret bulur. Neveu onu tanimadigi için yanlis anlamis olmali" yorumunu yapti.
Osman SISKO
Yukarikadaki haber fotomacdan

Ne bir kaynagi var dogru durust nede dopinge dair bir bulgu bu haberi yapan tam bir o.c dir baska birsey demiyorum. Bu Istanbul basininda hicmi seref yok birader. Yuh ya. Bu haberde bir satir dogruluk payi gosteren var mi aranizda?Kimdir bu osman sisko TS muhabirimi?

unyelimetin
01.12.2004, 01:21
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="metin"><T>
<T>
<TR>
<TD>Doping iddiasi sok etti!
Fotomaç

</TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=center>Bu Istanbul basininda hicmi seref yok birader. Yuh ya. </DIV>

Yok birader,hiç yok.

Aniketus
01.12.2004, 01:50
istanbul medyasinin komple, istisnasiz vesüzmeorospu çocuklarindan olustugu konusundan hiç bir süphem yok ama, bu haberi yayinlayan ZTAR TV de bu orçolarin en önde gidenidir...

su meshur pieere van hoijdonk nerelerde bileniniz var mi? hani su her maç 90 dk kiçina motor takmis gibi sahanin dört bir yaninda kosusturup duran kahraman... ne oldu niye kizaga çekildi acaba, bilin bakalim!!!!

bu orospu çocuklari asil bomba haberi gizlemek için bu palavrayi öne sürüyorlar... benim kulagima gelenler: hoijdonk'un doping kullandigi ortaya çikmis ve yönetim olayin örtbas edilmesini istiyormus, daum ise gönderilmesini..

bu orospu çocugu fener yalakasi medya, benim bile haberdar oldugum bu hoijdonk haberlerini nasil atliyor da, negatif haberler disinda agzina bile alamadigi Trabzonspor için özel doping hikayesi uyduruyor?... çildirmamak elde degil.

(ulan biz ne kadar büyük bir camiayiz bee. ne biçim bir düzene karsi mücadele veriyoruz, su halebak!!!!)Edited by: Aniketus

My
01.12.2004, 02:34
Dün gece Star Tv' de Yatara konusunun islendii programi izledim. Aslinda bariz bir sekilde Fransiz Tek. Dir. Neveu' un bosboazliindan ( bulabildiim en hafif kelime bu ! ) kaynaklanan bi durum bu. O kadar içi bos kelamlar ettiki katildii programda fenerli yorumcu Ziya SENGÜL vede diger galatasarayli yorumcu bile tepki gösterdi. Maçtan bir gün önce igne olmus diyor Neveu yorumcular ise bir gün öncesinden doping ignesimi olur, koskoca bir camiayi töhmet altina sokuyorsunuz diyor. Uzun uzadiya anlatmiim kisacasi aslinda kabahatin en büyüü bizim Yattara' da.!!! Ziya Hoca' da baglandi programa. Oda Yattara' nin kötü oynadii maçlardan sonra sürekli sebepler siraladiini hatta birazdaYattara' yicahillikle itham etti. Bu programi izledikten sonra Fatih' in bi ara laf arasindaYattaraiçin ayni ithamda bulunduu aklima geldi. Sanirim maalefsef Yattara hakikatende itham edildii gibi biraz cahil.

gultekinsurul
01.12.2004, 08:33
Yukarida yazilanlarin hepsini okudum...Ve bir kez daha anladim bizim sampiyon olmamiz o kadar önemliki bu ülke için...Biz Trabzonspor taraftarlarinin 20 yillik sampiyonluk hasretini bir kenara birakin bu ülke için çok önemli..Haksizligin, tekelciligin karsisinda bir duvar olacak bizim sampiyonlugumuz...Türk futbolunun bu les kargalarina kalmamasi adina, serefiyle oynayan, bu isten ekmek yiyen diger anadolu kulüplerimizin topçulari adina, fair-play adina, ahlak adina, spor adina, tarafsizlik adina, sözüm onamedya adina Sampiyon olmaliyiz...Bu ülkenin Trabzonspor'un sampiyonluguna ihtiyaci var...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

BIZLER YALNIZ VÜCUDUMUZDAKI TRABZONSPOR KANI VE GENLERI IÇIN SEVMEDIK BU TRABZONSPORU. TRABZONSPOR. SERMAYENIN HÜKÜMRANLIGINA DUR DIYEN. SERMAYE KÖPEKLERINE ANADOLUNUN ÇARPMIS OLDUGU EN BÜYÜK TOKATTIR. DENILIYOR KI ATATÜRK FENERBAHÇELIYMIS. FIS. ATATÜRK TRABZONSPORU EGER GÖREBILSEYDI GAFLET DALALET IÇINDE OLAN O ISTANBUL EZIKLERINE HAYKIRA HAYKIRA ILAN EDERDI TRABZONSPORLULUGUNU. BU ADI DÜZEN IÇERISINDE. DÜZENE KARSI ÇIKAN TEK TAKIMDIR TRABZONSPOR. HER ZAMAN BAS KALDIRDIK. HIÇ BIR ZAMAN DA EZILMEYECEGIZ.ZIYA DOGAN BIRAKMIS. TIN. BIZ BU MÜCADELEYI KANIMIZIN SON DAMLASINA KADAR SÜRDÜRECEGIZ. BU ONURLU DAVA YER YÜZÜNDE BIR TEK TRABZONSPORLU KALANA KADAR DEVAM EDECEK. ÖLMEK VAR DÖNMEK YOK.

Guests
01.12.2004, 09:34
Dün gece Star Tv' de Yatara konusunun islendii programi izledim. Aslinda bariz bir sekilde Fransiz Tek. Dir. Neveu' un bosboazliindan ( bulabildiim en hafif kelime bu ! ) kaynaklanan bi durum bu. O kadar içi bos kelamlar ettiki katildii programda fenerli yorumcu Ziya SENGÜL vede diger galatasarayli yorumcu bile tepki gösterdi. Maçtan bir gün önce igne olmus diyor Neveu yorumcular ise bir gün öncesinden doping ignesimi olur, koskoca bir camiayi töhmet altina sokuyorsunuz diyor. Uzun uzadiya anlatmiim kisacasi aslinda kabahatin en büyüü bizim Yattara' da.!!! Ziya Hoca' da baglandi programa. Oda Yattara' nin kötü oynadii maçlardan sonra sürekli sebepler siraladiini hatta birazdaYattara' yicahillikle itham etti. Bu programi izledikten sonra Fatih' in bi ara laf arasindaYattaraiçin ayni ithamda bulunduu aklima geldi. Sanirim maalefsef Yattara hakikatende itham edildii gibi biraz cahil.

yattara yayina baglanip fransiz hocanin dediklerini onayladimi?

enesmalik1987
04.12.2004, 09:14
bu insanlar toptan serefsiz

My
04.12.2004, 20:56

yattara yayina baglanip fransiz hocanin dediklerini onayladimi?

Yattara baglanmadi da sanirim Ibrahim SAHIN' di programa baglanan oda kulüp doktorlariyla görüstüünü, maçtan önceki günlerde Yattara' da kirginlik olduunu ona bagli olaraktan vitamin ignesi ( ki böyle rahatsizliklarda uygulanan tedavi buymus vs. ) olduunu ( hatirlarsiniz maçtan önce rahatsizlii olan futbolcular için kullanilan '' igneyle çikti '' olayi bu smileys/smiley1.gif) ve pek söylemek istemedi ama Ibrahim SAHIN' de Yattara' nin yanlis anlatmis olabileceini ( durumu kuratrmak denir buna ) söyledi. En azindan benim hatirladiklarim bunlar...

Oğuz
04.12.2004, 22:27
biz de ne yapacagimiza karar veremiyoruz ki. ayni basin organi trabzonspor falancayi alacak diye haber yaptiginda burda o futbolcu hakkinda yorumlar yapiliyor. yok söyle iyi yok böyle kötü.

anlamadim gitti. itibar etmeyin arkadaslar. hiç bir habere itibar etmeyin. tepki verilecek haberleri ise daha resmi dille ve yollarla zaten yapiyoruz.

sallamayin artik su basini. SALLAMAYIN. 1500 kere mi söylücez ya. adamlarin dikkati çekmek istedikleri yöne hemen gidiyoruz. yeter artik. ben artik istanbul basinina kizmiyorum, duyarli davrandigini zannedip oyuna gelen trabzonspor taraftarina kiziyorum. bakin bir daha söylüyorum: SALLAMAYIN!!!

ozcilingir
04.12.2004, 22:39
Programa baglanan GINE milli takiminin teknik direktörünün olmadigi, mmenejerlerin bir oyunu oldugu gazetelerde aöiklandi. Bu SERHAT ULUYAN bakalim yarin nasil bir haber daha uyduracak.

Saygilarimla