PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gs 3 - 5 TRABZONSPOR | 1999

Sayfa : [1] 2

kelkitli29
07.06.2004, 13:50
CAMPBELLLL
adam akilli izledigim ilk maclardandi bu mac.ve inanimaz drecede baglanmistimbu takima bu mactan sonra.harbiden ne günlerdi be.

Harun-61
07.06.2004, 13:56
rahmetli amcam ile izlemistik...

GS'lilari rezil etmisti smileys/smiley36.gif

RESMEN SOV YAPMISTIK

Çakır
07.06.2004, 13:59
Üstelik bu maçta Galatasaray'in attigi bir golde top çizgiyi geçmemisti. Recep çizginin en az 1 metre önünden çikarmisti topu ama hakem golü vermisti... Selahattin de yazmisti bu maçta smileys/smiley2.gif

l-m
07.06.2004, 14:35
Campbell çok iyiydi o maçta.Harbiden adamlari iyi ezmistik.O zamanlar çok fazla yabanci transferi yapiliyordu çogu gelip yarim sezon sonra gönderiliyordu.Galatasaray maçi seyir zevkiydi...

irfanparlak
07.06.2004, 17:16
maçtan sonraki manset hala gözümün önünde

"ALO BEN CAMPBELL"

Harun-61
07.06.2004, 22:28
maçtan sonraki manset hala gözümün önünde

"ALO BEN CAMPBELL"

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

kadirsa_2000
08.06.2004, 01:32
Bizde o zamanlar cine5 var, evde yalnizim maçi izleyecem. O zaman yeni çikan çubuklu puma formalardan almisim, formayi giyip maçi öyle izledim, tv'nin sesi son ses, evde nasil bagiriyorum nasil tepiniyorum inanamazsiniz. Biz atiyoruz onlar atiyo, hakem çizgiyi geçmeyen topa gol diyo ilk yari berabere. 2. yari film kopuyo e tabi bende de film kopuyo ben evde hakeme bizansa nasil saydiriyorum abboooo...

Kaya
08.06.2004, 15:42
Iyi takmistik.

chota
08.06.2004, 17:27
Iyi ezmistik cinconu.Iki golleride hediye goldu.

Zaten cinconu yenmek istiyorsan 5 gol atacan.

Yoksa her mçimizda hediye golleri vardi serefsizlerin...

tsakrep61
08.06.2004, 22:10
ali samiyende salatasaraya tek 5 gol atan turk takimi kim?

tek buyuk olan trabzon

bizden sonrada chelse atmisti herhal cl de

Harun-61
09.06.2004, 00:13

tek buyuk olan trabzon

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifiste farkimiz bu...

Bordomavi08
09.06.2004, 04:41
Maç günü tüm gazeteler GS'yi göge çikariyordu. Tüm spor yazarlari GS'yi favori görüyordu. Trabzonspor mükemmel bir oyun ortaya koydu o maçta. Ünal ve Campbell mükemmel isler yaptilar. Hakemide sahaya gömdük.Ayrica Orhan Çikrikçi sol çaprazdan girip hayatinin en güzel vuruslarindan birini yaparak topu filelere asti.

Külünkoğlu
29.06.2004, 08:26
Birincisi gs girmeyen çizgiye 10 cm kalan golünü verdiler. Ikincisi 49 dakika da korner attirdilar ite kaka gol oldu. ama ünal, campell,vurginec dehset oynayip maçi aldik 4.golde 10 m uçtugumu hatirliyorum eve gidince dizden asagi iki bacagim soyuldugunu ve kanlarin akip kurudugu gördüm.O ana kadar hiçbirsey hissetmemistim.

Emorfo
29.06.2004, 12:20
o maç müthisti.

Maçtan sonra Mecidiyeköy caddelerinmde "yürüyüyoruz sampiyonluga cimbomun mekaninda laylaylay laylay lalalalalay laylay lay" tezahürtarlari vardi.

Harun-61
29.06.2004, 12:24
o maç müthisti.

Maçtan sonra Mecidiyeköy caddelerinmde "yürüyüyoruz sampiyonluga cimbomun mekaninda laylaylay laylay lalalalalay laylay lay" tezahürtarlari vardi.

helal behhhh, korku yok bise yok...helalllllllllllsmileys/smiley32.gif

grandiose
29.06.2004, 13:58
yanimda yasli bir dayi vardi... adam campelin her golünde kendinden geçercesine bagiriyor :

ula yürü be çembill.. gurban olayum saga smileys/smiley1.gif

yattara11
10.09.2004, 17:24
Üstelik bu maçta Galatasaray'in attigi bir golde top çizgiyi geçmemisti. Recep çizginin en az 1 metre önünden çikarmisti topu ama hakem golü vermisti... Selahattin de yazmisti bu maçta smileys/smiley2.gif

diger golüyedigimizdede hakem maçi tabelada gösterdiginden daha fazla uzatmisti...

SDanışmaz
10.09.2004, 18:48

tek buyuk olan trabzon

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifiste farkimiz bu...

Erbay
11.09.2004, 17:49
ohhhhh a maçta iyi yenmistik ama gsyi.Hâlâ unutamiyorum yaw.campbell? acaba gitmeseydi simdiye kadar kaç gol atardi?düsünmek bile istemiyorum.

TheCrow
14.09.2004, 06:00
Campbell maçtan önce "söhretli kalecilere gol atmayi çok severim" demisti,zaten Taffarel de maçtan sonra söhretine söhret katmisti...

ts-saral-of
14.09.2004, 10:49
Yamyam Campell

komik ama böyle baskanimiz vardi

ve bu açiklamayi cimboma 3 attigi maçtan sonraki maçlarda yapiyor

Duman
29.11.2004, 23:03
Yol tarafindaki kale arkasindaki binlerce kardesimizle, sigmiyoruz sigmiyoruz diye stadi inletirken,gelen gollerle kendimizden geçiyorduk.Maç içinde Serdar Tatli'nin gs'yehediye ettigi 2 gole ragmen,oynadigimiz mükemmel oyundan dolayi galibiyetden bir an için bile kuskumuz olmamisti.

Orhan'in sifirdan attigi gol, Kevin Joseph Campbell'in attigi 3 gol ve gol sonrasi bizim tribüne dogru yaptigi show vari hareketler,maç sonrasi Mecidiyeköy'ü Trabzon'a çeviren bizlerin çilginca bagirarak yürüyüsü aklima geldikçe tüylerim diken diken oluyor.

Bu tarihisevinci bize yasatan oyuncularimizla ne kadar gurur duysak azdir,bu sevinçleri en kisa zamanda tekrar yasamak herhalde hepimizin en büyük dilegidir.

cemilsezgin
22.12.2004, 17:03
vay be o maçi izlememistim sirke gitmistim benim için büyük kayip.

Berat
12.01.2005, 17:49
Orhan oyuna girdi,sol tarafa geldi..top 30 saniye sonra ayagina geldi,sol ayagiyla bi çakti; gooooooooooooolsmileys/smiley32.gif

bozo_ts
12.01.2005, 18:45
o maçta oynadigimiz gibi oynasaydik simdi sampiyonduk

Ozan
12.01.2005, 19:50
o zaman dan hatirladigim tek maç bu daha küçükdüm gese nin bir golü de sahteydi yani hakem hatasiydi alt yazi geçip duruyodu 3-2 , 4-2 , 4-3 , 5-3 smileys/smiley36.gifne günlerdi be...smileys/smiley19.gifsmileys/smiley1.gif

space
13.01.2005, 03:53
ey gidi gunler eeey. o maci izledikce serefsiz hakem kufur ediyor cimbomdan nefret ediyorum, nasil da korunuyorlardi, serdar tatli top 2 metre gerideyken 18 in uzerinden golu verdi, yan hakeminn golu vermemis olmasina ragmen, cok iyi yenmisiz hep boyle yensek ezsek, cimbomdan nefret ediyoruuummmm bizim hasmimiz fener degil cimbomduuuuuuuurrrrr bilincli tarftar bunun farkinda olmalidr

Barış
13.01.2005, 13:47
ey gidi gunler eeey. o maci izledikce serefsiz hakem kufur ediyor cimbomdan nefret ediyorum, nasil da korunuyorlardi, serdar tatli top 2 metre gerideyken 18 in uzerinden golu verdi, yan hakeminn golu vermemis olmasina ragmen, cok iyi yenmisiz hep boyle yensek ezsek, cimbomdan nefret ediyoruuummmm bizim hasmimiz fener degil cimbomduuuuuuuurrrrr bilincli tarftar bunun farkinda olmalidr Serdar Tatli miydi?smileys/smiley5.gif

space
13.01.2005, 18:31
serdar tatli degilmiydi ben mi yanlis hatirliyorum. ya da ismini mi karistiriyorum

The Londoner
13.01.2005, 18:38
Evet, o macta tum zamanlarin en iyi futbollarindan birini oynayarak cimbom`u kendi evinde cokertmistik. Inanilmaz bir tempoda oynanmisti o mac. Cimbom one gecmesine ragmen fark yemekten kurtulamamisti...

SDanışmaz
14.01.2005, 18:23
Yamyam Campell

Kendisine böyle denildigi için de takimdan ayriliyor.

erhananil
16.01.2005, 11:29
Hey gidi günler... Nezaferdi be.Yenilerini bekliyoruz..

SiNo
21.01.2005, 22:08
FORMANA RENK OLAYIM GÜCÜNE GÜÇ OLAYIM ADINA KUL OLAYIM

SiNo
21.01.2005, 22:09
CAMBELL OF OF

Külünkoğlu
03.02.2005, 11:08
Evin zili aci aci çaliyordu uyku mahmurlugu falan derken kendimi zili susturmak için balkona zor atmistim evet bir maç sabahi daha insanliktan yeterince nasibini alamamis yiri kafa Ercan kardesimiz tarafindan uyandirilmistim. Balkona çikinca sisle karisik ilk karsilastigim sey Ercanin cüssesi ve ?hadi da Laa ? cümlesi idi. Saat 19:00 da maç ve kapiya sabahin 09:30 dadanan bir iri kiyim çocukluk arkadasim kale kapasina dadanir gibi dadanmisti. 96 sampiyonlugundan sonra kendine gelememis abim ameliyattan yeni çikmis yatagindan bana sesleniyor ?ula oglum gitme yenileceksiniz? ya kendisi gidemeyecek olmasi itibari ile yanina adam ariyor yada galatasarayin son yillarinin belki de tarihinin efsane kadrosu olusturdugu için böyle konusuyordu. Inat aslinda soyadimiz olmaliymisya neyse, biz yine maç sabahina dönelim, mahalle de üçer beser toplanmaya basliyorduk tabi Ercan?in sayesinde zillere tek tek basiyor gelemiyecegim diyenleri okkali bir sekilde sövüyordu. abi ben geleyim mi diyen çocuklara da ?yürü lan basima bela olacaksiniz oralarda?diyerek kovuyordu. asagi yukari 20-25 kisi olmustuk ee maça nasil gidecek araba var ama iki tane kösede duran rizvan?in kamyonetini gözümüze kestirdik kardesi sari kamil ?abi valla olmaz benim ehliyet b sinifi bunu kullanmak için c lazim hem babamla abim beni öldürür? dedi. ricamizi ! kiramadi polise yakalaniriz diye dereden m.köye çikacaktik. kamyonetin kasasinda yaslari 17 ? 27 arasinda degisen zipirlar, ön tarafta agir abiler, tabi kamyonetin kasasindakiler rahat durur mu ? herkese salça sanki dersin senelerce bu ani beklemisler ve agir bir kuduza yakalanmislar gidene kadar üç dört yerde mevzu en son kustepeden çikarken kahvenin önünde bir el kol hareketi? sari kamile durma dedim yürü ama o bi kere frene basmis bulundu yavaslama aninda zipirlardan birisi atlamaz mi asagiya. Yarim saat araliksiz çatisma it sürüsü gibi geldikçe geliyorlar serefsizlerin içerisinde bir tane Trabzonsporlu da yokki, bi ekmek arabasi geldi o arada ?la ne ediyusunuz burada ? dedik ki ?ya in asagiya ya s..git.? ?du bi dekka arabayi pirakup geliyuruz?dediler, geldiler mevzumuza katildilar, asagidan yukari dogru çolugu cocugu taslari yagdira yagdira gelmeye baslayinca (aygaz bayisi bizi affetsin) küçük büyük bütün tüpleri asagiya dogru yuvarladik. O arada kazandigimiz zaman sayesinde arabalara bindirebildik milleti hurriyet mahallesine gelince sayim yaptik iki kisi yok bekledik neyse arabaya yer falan derken bir yer bulduk geldik stadin önüne baktik bu iki zibidi orda. Stadin önüne geldik ya ercan rahat durur mu illa girecek içeri , oglum daha erken etme eyleme, yok içerde yer kalmadi içeri girelim, la oglum saçmalama du bi grup gelsin, razi edemedik, üç kisiyi ikna ettik ercanla beraber içeri girdiler.Bu arada ercan'a bir paragraf açayim Trabzonspor yüzündentedavi gördü. saka zannediyorsunuz ama degil. Psikologu böyle istedi Trabzonspor'dan uzak duracakmis falan filan ilk bir kaç sene iyi idi ama sonradan ayni hastaligi nüksetti.Neyse maç saati yaklasti kameraman geldi çekip falan derken bir mevzu olmadan içeri girdik. Içerde ercan'la girenleribulursunuz ne yaptiniz lan dedim ?sorma abi biz girdigimizde içerde bizim gibi bes tane daha salak vardi? dediler.Maça az bir zaman kala tribunler azmaya basladiginda i..cimbomboma kafam g..sin tezahuratini yapiyorduk bütün tribun kafalarini öne egmesi Campell dikkatini çekmisti saha kenarina gelip gazeteciye sordu ne diyorlar? gazeteci de yari tarzanca yari el kol hareketiyle anlatti Campell erol tas misali güldü.. hersey yolunda gibi bir isaret yapti tribunlere...
Gelelim maça maçta 0-1 öne geçtik kendimi 10 ?15 m asagida buldum ve ardindan o serefsiz karar geldi topun çizgiyi geçmesine 20 cm varken gol karari çikti. gözümüzün önündeki hadise o kadar nettiki isyan ne kelime çildirdik resmen ardindan Trabzonum bir tane daha koydu. ilk yari böyle bitecek diyoruz diyoruz ama bir türlü bitmiyor bitmiyordu. Oyunda hiçbir duraklama ani yok ve o zamanlar hakemlerin istedigi yariyi uzatma kurali karari da çikmamisti. 45+5 oynatiyor serefsiz hakem, 45+6 ?da takim artik kenara bakiyor ne oluyor diye? konsantre bozuluyor tabii, kornerden gelen bir topla golü yiyoruz. Santra bile olmadan hakem ilk yariyi bitiriyor. O anda ister istemez ?la biz bu maçi nasil alacagiz? diye düsünüyorum. daha sonra sagdan soldan bindirmeler gs'yi sahasina hapsetmeler geliyor aklima ula bugün bu takim bayagi bir degisik diyorum. Ikinci yari basliyor Selahattin belkide Trabzonspor?daki en iyi hareketini yapiyor ayaginin disi ile topu köseye takiyor 2-3 yine asagilardayim. Derken Orhan kaleci elini bile kaldiramiyor 2-4 asagidan yukariya çikamamistim daha ani bir gol yiyoruz 3-4 ama kendimizden o kadar eminiz ki maç alti olacak diyoruz. Ve yine sahnede Campell 3-5 gazeteciye sordugu sorunun ne anlama geldigini o kadar iyi anlamis ki golü attiktan sonra reklam panolarinin önüne gelip iki elini arkaya koyup egilip?kafasini? reklam panosunun önüne koymustu?
Eve gittigimde sesim kisik kollarim agriyor ayaklarim birden sizlamaya baslamisti pantolonumun paçasini siyirdigimda dizlerimin alti gollerden sonra asagiya dogru uçmanin sebebiyle yarilmis kanamisti. O hirsla hiçbir sey hissetmemistim. Annem ?maç yüzünden degil mi yine kiminle kavga ettin? derken Asil kavgayi Trabzonspor?un verdigini bilmiyordu? Edited by: Külünkoglu

Barış
03.02.2005, 11:21
Güzelmis dostum...

tigin
03.02.2005, 18:23
Metin abiden her zamanki gibi muhtesem bir ani.smileys/smiley32.gif

İsmail Çavuşoğlu
03.02.2005, 18:44
Çok iyiymis yaa

crazyboy
12.02.2005, 16:58
kendimi bir an orda zannettim yazi cok güzelsmileys/smiley32.gifo mac en zevk aldigim maclardandi gsnin attigi beles gollere ragmen

zafercalikoglu
18.02.2005, 13:36
abi aniçok güzelmis,saolasin bize tekrar o atmosferi yasattin,birde istdaki cimbom ts maclari hep güzel gecti,yillarca,çok tempolu oynanirdi.

Nkeser3
20.02.2005, 14:58
maçi ali sami yen de izleyenlerden biriydim campbell adeta sov yapmisti galatasaraylilar rezil olmustu

Emorfo
22.02.2005, 11:22
bütün tribünler camphell la beraber bagiriyordu..

i.... ne cimbomboma kafammmm g..r..s..n.... smileys/smiley4.gif

zafercalikoglu
28.02.2005, 11:34
INSALLAH BU sezonda destan yazzariiz mecidiyeköyde,

yattara,tekke,karadeniz,süper olurdu,

zafercalikoglu
28.02.2005, 11:43
smileys/smiley2.gif

hAYDI TRABZON HAYDI TAM ZAMANI BU SENE TAM ZAMANI 100 YIL ASKINA

Tunga
07.04.2005, 23:04
O gün...

15.Kasim 1998

O gün esimi istemeye gitmistik. Esimin babasi da Galatasarayli.

Biz esimi isterken durum 4-3'tü. O gün ev arkadasima her golde bana telefonla mesaj atmasini söylemistim. Aman Allahim neredeyse telefonun sarji bitecekti. Maalesef ben o telas içinde telefona bakamiyordum. Eve geldigimde haberlerden maçin 8 golle bittigini ögrendigimde çok endiselenmistim 4-4 oldu diye.

Ama bizim "YAMYAM" meger isi bitirmis, zevke dalmis, GAYse'yi beslemis.

Helal olsun sana "YAMYAM!"

61trabzonomer
07.04.2005, 23:59
O gün...

15.Kasim 1998

O gün esimi istemeye gitmistik. Esimin babasi da Galatasarayli.

Biz esimi isterken durum 4-3'tü. O gün ev arkadasima her golde bana telefonla mesaj atmasini söylemistim. Aman Allahim neredeyse telefonun sarji bitecekti. Maalesef ben o telas içinde telefona bakamiyordum. Eve geldigimde haberlerden maçin 8 golle bittigini ögrendigimde çok endiselenmistim 4-4 oldu diye.

Ama bizim "YAMYAM" meger isi bitirmis, zevke dalmis, GAYse'yi beslemis.

Helal olsun sana "YAMYAM!"

Abi süper bu yavsmileys/smiley36.gifSarz bitmedi mi?

ikrime_61
08.04.2005, 00:19
kesinlikle galatasaraya bi colme takmaliyiz

61trabzonomer
08.04.2005, 18:25
Geliyoz bu haftada çakacaz...Ayni skor bu haftada olur...

ikrime_61
08.04.2005, 21:30
sadece bu haftami insaallah kupada da çakacagiz biz bu gayse ye hemde öyle böyle bir çakma olmayacak vede diyecekler ki hakkaten trabzon eski günlerine geri döndü

Gökhan Kutlu
09.04.2005, 00:24
maçi heyecanla izleyenlerden biri de bendim campell nasi çakmisti golleri o zaman bize çok yarari oldu sonra bizim mahalledeki gs'lilerle amma dalga geçmistim smileys/smiley36.gif

Hünkar
14.04.2005, 20:27
valla o zaman lar samsun devlet hastanesinin orda kahvemiz vardi musterimiz olan abiler bana takiliyo du bu aksam cincon size fark atar diye ben de onlara en az 5 atariz diye karsilik veriyodum saka maka 5 oldu biz sevincten beynimizi yedik

daha sonra o abiler keske ALLAH tan baska bi se isteseydin dediler ama keske demedim cunku

TRABZONSPORUMUZUN galibiyetinden daha onemli ne olabilirdi.suan da galatasaraya 100. yil iskencesini yapmanin keyfini suruyom insallah kupada da 5 leriz de tekrar ayni sevinci nyasariz

TS 61
15.04.2005, 01:01
Campbell gerçekten iyi mücadele etmisti.

Bu arada 3 gol yedik ama hiçbiri nizami degildi..

Alptuğ
30.04.2005, 15:46
daha campbellin ilk maclariydi ve kendini pek gosteremiyodu hic golu de yoktu galiba kahvedeyiz bi fanatik gsli bu adam bize patlamasin dedi yazik cok fena patladi ne macdi o hic uunutamam

CaMoKa
15.05.2005, 12:45
ne maçti be ama gaysarayin bi golu çizgiyi geçmemisiti cok iyi hatirliyorum bence maç 2-5 idi

Gargamel
15.05.2005, 15:21
Üstelik bu maçta Galatasaray'in attigi bir golde top çizgiyi geçmemisti. Recep çizginin en az 1 metre önünden çikarmisti topu ama hakem golü vermisti... Selahattin de yazmisti bu maçta smileys/smiley2.gif bende sadece o pozisyonu hatirliyorum o mactan cakir abi smileys/smiley36.gif

İ.Öztel
15.05.2005, 17:18
arkadaslar bu macin gollerini bulabilirmiyiz bir yerlerden ? smileys/smiley4.gif

61 POWER
31.01.2006, 00:20
DAHA DOGRUSU GS 3-5CAMPELL

Faik Yılmaz
31.01.2006, 08:33
geçenlerde tvde maçi vermisti.......

resmen firtina gibi oynuyorduk.....

zaten o dönem gsyi hezimete ugratan 3 takimdan biri idik....

chelsea 5-0 bursa 5-0 ve biz....

hakemin tarafli tutumuda bizi engelleyemedi.....

Erbay
14.03.2006, 14:55
Ya geçen gün Ligtv maçi göstermis.Ben kaçirdimsmileys/smiley7.gif

KRALL61
19.03.2006, 00:48
chelsea smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

0-5

Özkan Erdem
19.03.2006, 03:44
su maçin gollerini bulsak bir yerden ne güzel olurdu..

Zeki Çelenkoğlu
19.03.2006, 11:01
ne maçti yaw.. bu maçta yedigimiz bir gol çizgiyi geçmemisti diger golde de hakem 2 dk. lik uzatmayi 5 dk. oynatmisti ve 45+5 de 2. golü yemistik. bende okulda sinifin kara tahtasina " cincona 2 gol avans 5 te biter yazmistim" smileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gif

UğuR
19.03.2006, 12:46
süpre bir maçti nasil unuturum

hamucera
19.03.2006, 21:23
bu maçin gollerini hala daha bulamadik. ya arkadaslar bulamicaz mi sunlari söle kanallarda tanidigi falan olan bi arkadas tedarik edemez mi bu maçin özetini

Bülent Bayraktar
05.04.2006, 18:56
ah be o maçi bir türlü unutamiyorum

Samsa
08.04.2006, 11:02
Campbel'i zaten sirf gayse üç tane sallasin diye transfer etmistik smileys/smiley36.gif

Tansu Onur Erdoğan
19.04.2006, 02:07
ewet arkadaslar bu macin videosu mevcut hemen upload ettim rapidi dolan arkadaslari düsünerek hemenpaylasa upload ettim buyrun iyi seyirler hepinize

http://www.hemenpaylas.com/download/508785/gayse-ts.DAT.html

http://www.hemenpaylas.com/download/508899/gayse-ts5.DAT.htm (http://www.hemenpaylas.com/download/508899/gayse-ts5.DAT.html) l

http://www.hemenpaylas.com/download/509031/orhan.DAT.html

http://www.hemenpaylas.com/download/509174/selahattin.DAT.ht (http://www.hemenpaylas.com/download/509174/selahattin.DAT.html) ml

bu arada campbell in bi golü yok maalesef

Cyzio
19.04.2006, 23:27
Campbell müthis bir adamdi. Maç sonrasi dedikleri bugün bile aklimda:

-"Maçtan önce Galatasaray taraftari "5, 5, 5...." diye tezahürat yapiyordu. Biz de istedikleri skoru verdik."

Büyüktün be Campbell smileys/smiley1.gif.Edited by: Cyzio

lazkopat5561
20.04.2006, 11:19
BU MAÇTA ATTIGIMIZ GOLLER VE RECEP'IN TOPUÇIZGIYI GEÇMEDEN ÇEVIRMESINE RAGMEN VERILEN GOLÜN VIDEOLARI 10 DAKIKA IÇINDE TRABZONSPORUN GOLLERI BÖLÜMÜNE KAYDEDILECEKTIR...

lazkopat5561
20.04.2006, 11:26
esTeban

GOLLERI DAHA ÖNCE VERMIS AMA CAMPBELL IN OLMAYAN GOLÜ VE ÇIZGIYI GECMEYEN GOLÜ VERECEM

ÖZÜR DILERIM

BIRAZ SAZAnlik yaptim hepsini okumadan

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley9.gif

lazkopat5561
20.04.2006, 11:28
ama simdi indirdim arkadasin görüntülerini benimkiler biraz daha kaliteli o yüzden hepsini veriyorum

lazkopat5561
20.04.2006, 11:40
bu ilk golümüz;kevin campbell...

http://rapidshare.de/files/18468923/1.gol_campbell.mpeg.html (http://rapidshare.de/files/18468923/1.gol_campbell.mpeg.html)

bu da ikinci golümüz;yine campbell

http://rapidshare.de/files/18469020/2.gol_campbell.mpeg.html (http://rapidshare.de/files/18469020/2.gol_campbell.mpeg.html)

selehattinin attigi gol...

http://rapidshare.de/files/18469378/3.gol_selehattin.mpeg.ht (http://rapidshare.de/files/18469378/3.gol_selehattin.mpeg.html) ml

orhanin attigi gol...

http://rapidshare.de/files/18469450/4.gol__orhan.mpeg.html (http://rapidshare.de/files/18469450/4.gol__orhan.mpeg.html)

ve isi bitirdigimiz gol...

http://rapidshare.de/files/18469535/5.gol__campbell.mpeg.htm (http://rapidshare.de/files/18469535/5.gol__campbell.mpeg.html) l

çizgiyi geçmeyen top...

http://rapidshare.de/files/18469599/to_cizgiyi_gecmiyor_ama_ (http://rapidshare.de/files/18469599/to_cizgiyi_gecmiyor_ama_gol_veriliyor.mpeg.html) gol_veriliyor.mpeg.html

The Legend
20.04.2006, 14:05
lazkopat5561 ve esTeban

goller için tesekkürler.kaç zamandir bu golleri ariyordum.

Erbay
20.04.2006, 14:43
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif Goller için çok sagolun

KUYMAK
20.04.2006, 17:24
Orhan in golünüde hatirlayalim

adam oyuna girdikten 16 saniye sonra gol atmisti.

TSezgin61
21.04.2006, 02:47
bu maci gayse taraftarina sordunmu nedense hatirlamakta güclük cekiyorlarsmileys/smiley36.gif

The Legend
21.04.2006, 16:32
Aloo...Ben Campbell...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

nemo_61
30.05.2006, 20:15
küçük olmama ragmen çok iyi hatirliyorum o maçi..ben zong taydim..bize trabzondan babamin amcasi gelmisti.orhan oyuna giriyordu babamin amcasi dediki bu orhan çok pozisyona girer ama tamaz .orhan oyuna girdi 1 dakka son ra gooool ..orhan atti ..hey gidi be..bide birsey daha hatirliyorum .gayse 1 golunu ilk yarinin(!!!!!) 50. dakkasinda attiydi

Tirapzone
31.05.2006, 00:04
<TABLE width=600>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=200>http://arsiv.hurriyetim.com.tr/images98/bant98/bhur3.gif (http://www.hurriyet.com.tr/)</TD>
<TD vAlign=top width=260>
http://arsiv.hurriyetim.com.tr/images98/bant98/bspor.gif
25 Subat 1999, Persembe

<HR SIZE=1>

</TD>
<TD vAlign=top width=140>http://arsiv.hurriyetim.com.tr/images98/banner98/hreklam.gif (anket@hurriyet.com.tr)</TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=left>
<TABLE width=600>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=200>http://arsiv.hurriyetim.com.tr/images98/bant98/98sol3.gif</TD>
<TD vAlign=top width=400>http://arsiv.hurriyetim.com.tr/hur/turk/99/02/25/spor/21spo.jpg
Campbell: Ayriliyorum

Yamyam lafi kizdirdi

Trabzonspor Kulübü Baskani M.Ali Yilmaz'in, Kocaelispor maçindan sonra, ??Yamyam aldik, gol atsin diye. Ancak rengi bozuk çikti. Golü ben mi atayim??? sözleri Ingiliz golcü Campbell'i fena kazdirdi. Baskanin sözlerinin kendisine çok dokundugunu belirten Campbell, Trabzonspor'daki serüveninin bittigini açikladi.

Baskana kirildim

Bordo mavili futbolcularin da hazir bulundugu sirada dün bir basin toplantisi düzenleyen Ingiliz golcü sunlari söyledi: ??Baskan Yilmaz'in söyledigi sözleri duyunca soke oldum. Kalbim kirildi. Ben siyah bir insanim. Geçmis tarihimle de gurur duyuyorum. Irkimla ilgili yorumlara dayanamam. Hiçbir özürü kabul etmiyorum. ??</TD></TR></T></TABLE></DIV>

zanoylu
31.05.2006, 00:19
Aksam(Faik Çetinerin programinda)yine verdi tv ne hikmetse, çok sasirdim. Ama ne maçti beeeeh.Ah aaaaahh....!

Ibo61
31.05.2006, 01:01
Bu gece Bizim stadyumun Cine 5 tegaliba tekrari var! orada yine seyredebilirsiniz!

tsLee
01.06.2006, 00:04
ne maçti ama yer ALi sami yen ve TRABZON 5 tane attii bee 3 ünü camplle atti ! ama mehmet yilmaz ondan sonra yamyam dedi adama adamda gittii ise bag smileys/smiley19.gif

Tansu Onur Erdoğan
01.06.2006, 01:50
hey gidi mazi hey

KİRAZLI
29.08.2006, 17:34
BU KARDESİNİZ işte o mactaydı.muhtesemdi,gollerde cıldırmış gibi seviniyorduk.ozamanlar bingöl lü bi arkadasımıda ts li yapmıştım.zaten gs tarafından iceri girdik,bizim taraf doldurmuş uşaklar.dururmuyuz.daldık ıcerı.odane girenler hep bizden,goya eski acıgı demirlerle bölmüşler,her golde nasılda tırmanıp,cıldırıyorduk,anlatamam mutlulugu.UNUTAMAM ASLA.

ozturk
29.08.2006, 17:36
ertesi gün milli gazetenin manşeti:

BÜYÜKLENME İSTANBUL SENDEN BÜYÜK TRAZON VAR

cavenaghi
29.08.2006, 17:44
ben de bu macla ılgılı sunu hatırlıyorum
bız sanırım 5-2 ondeyız gs taraftarını gosterıyor bı adam atkısını atıyor kufuler fln savuruyor takmına o arada gs bı gol atıyor adam atkıyı attıgı gıbı alıyor baslıyor lay lay lommaaa cok gulmustum yaaaa

Mehmet_Mercanlı
02.09.2006, 16:23
cok güzel maçtı bende deyişik bir hatırası var..

CÖMERT
04.09.2006, 15:05
Adİ BaŞkanimiz Mehmet Alİ Yilmaz Sayesİnde DÜnya Yildizi Olabİlecek Bİ Oyuncuyu Kaybettİk.

ERCAN_TS
04.09.2006, 15:51
campbellın ilk adının joseph olduğunu öğrendiğim maç.. hatt trick yapmıştııı..
ağlayacam yaaaaa

OFLU
04.09.2006, 16:04
Abiler ben o macta bizzat bulunmustum hos bi enstantane anlatıcam şimdi o maçla ilgili;

maça gittik bizim bölüm dolmus bilet karaborsada bile yok ee nabalım neyse aldıkmı gs kale arkasına biletleri.girdik gs kalearkası alt tribün hiç unutamıyorum öle suskun suskun beklioruz ama alt taraftan ses çıkmıyo.abi kimsede cıt yok üstten bagrıyolar laan bagırsanıza alttaraf felan sonra dayının biri cıktı bagırdı kusura bakmayın ben ts luyum bilet bulamadım gırdım demez mi.. ee bizde öleyiz demeye kalmadı baktık ki gs kale arkası full trabzonlu yani alt kesim tabi üst taraf bunu anlayınca başladı davul tokmağı,pet şişe harp alanıa döndü sonra açmak zorunda kaldılar kapıları biz sahanın içinen karşıya bizimkilerin yanına geçtik mecburen bize ayrılan bölümüde büyüttüler gs lılarıda bizim oldugumuz bölüme aktardılar mükemmeldi yaa samiyenin çimleri üstünden karşıya geçtik bi pet şişe yedik ama feda olsun TRABZONUMA

zafer6161
05.09.2006, 00:20
mac sabahı fotomacın manşeti
aloo ben campell

Bartuğ13
05.09.2006, 23:21
ben de eskiye dair tek hatırladığm maçtı.o zaman cine5 vardı.babam göreve gitmişti.evde annem ve bir abla vardı.onlar muhabbet ederken izlemiştim.
şöyle hatırlıyorum. bir golü çizgiyi geçmemişti ve bu çok bariz gözüküyodu.hakemler hariç herkes görmüştü.bir diğer golleri de 2 dk uzatma verildiği halde 49. dakikada atmışlardı.ama mükemmel bir maçtı diye hatırlıyorum.çok mutluydum maç sonunda

Emre B.
06.09.2006, 00:05
Çok zevkli bir maçtı.

Lazo73
06.09.2006, 01:39
neydi be su campbell 3 tane atti 2 sini attirdi
hakem bile trabzonsporu durduramadi(gs nin verilen golü cizgiyi
gecmemisdi) böyle zevkli mac görmemisdim !
ama (aptal)baskanin yaptigini herkes gördü :-)

emraba
06.09.2006, 13:00
bomba mactı sınıfta tum gs lileri elden gecirmistim

kamat78
06.09.2006, 15:21
bu maci gayse taraftarina sordunmu nedense hatirlamakta güclük cekiyorlarsmileys/smiley36.gif
arkadaşlar bu maçın gollerinin olduğu bir link gönderirmisiniz.

pierre_
07.09.2006, 11:57
selam arkadslar..bende o mactaydım henus 13 yasında galatasaray tribününde izliodum macı..campbell indirdii kafa topları vugrinecin girdii pozisyonlar süper bi maçtı..benim için en kötü şey 5 kez sevinememek oldu..galata tribününde:)

CÖMERT
07.09.2006, 14:05
FotomaÇ In Haberİ:
G.saraylilarin AÇiklamasi :hakem Verdİ MaÇi
FotomaÇin Yaniti:hayir Trabzonspor Hem Sİzİ Hemde Hakemİ Yendİ
Eskİden Daha DÜzgÜn GazeteymİŞ Be.

Tunga
15.11.2006, 16:49
Bugün bu maçın 8.yıldönümü....

sarsari61
15.11.2006, 16:59
Bende gs li biri ile izliyordum maçı...onların gol olmayan pozisyonunda gs li gol diye kalkınca utan utan gol olmayan pozisyonda gol diye bağırılırmı ayıp dedim..ben tabelaya bakarım deyince bir uçuş yaptığımı hatırlıyorum...ben maçı izledim ama o nerede izledi bilmem...

Külünkoğlu
15.11.2006, 17:11
Hatırlayalım o zaman.. :)

Evin zili aci aci çaliyordu.. uyku mahmurlugu falan derken kendimi zili susturmak için balkona zor atmistim, evet bir maç sabahi daha insanliktan yeterince nasibini alamamis yiri kafa Ercan kardesimiz tarafindan uyandirilmistim.

Balkona çikinca sisle karisik ilk karsilastigim sey Ercanin cüssesi ve "hadi da Laa " cümlesi idi. Saat 19:00 da maç ve kapiya sabahin 09:30 dadanan bir irikiyim çocukluk arkadasim kale kapasina dadanir gibi dadanmisti. 96 da kaçan sampiyonluktan sonra kendine gelememis abim ameliyattan yeni çikmis yatagindan bana sesleniyor "ula oglum gitme yenileceksiniz" ya kendisi gidemeyecek olmasi itibari ile yanina adam ariyor yada galatasarayin son yillarinin belki de tarihinin efsane kadrosu olusturdugu için böyle konusuyordu. Inat aslinda soyadimiz olmaliymisya neyse,

Biz yine maç sabahina dönelim, mahalle de üçer beser toplanmaya basliyorduk tabi Ercan'in sayesinde zillere tek tek basiyor gelemiyecegim diyenleri okkali bir sekilde sövüyordu. abi ben geleyim mi diyen çocuklara da "yürü lan basima bela olacaksiniz oralarda" diyerek kovuyordu. asagi yukari 20-25 kisi olmustuk ee maça nasil gidecek araba var ama iki tane kösede duran rizvan'in kamyonetini gözümüze kestirdik kardesi sari kamil "abi valla olmaz benim ehliyet b sinifi bunu kullanmak için c lazim hem babamla abim beni öldürür" dedi. Ricamizi ! kiramadi polise yakalaniriz diye dereden m.köye çikacaktik. kamyonetin kasasinda yaslari 17 - 25 arasinda degisen zipirlar, ön tarafta agir abiler, tabi kamyonetin kasasindakiler rahat durur mu ? herkese salça sanki dersin senelerce bu ani beklemisler ve agir bir kuduza yakalanmislar gidene kadar üç dört yerde mevzu en son kustepeden çikarken kahvenin önünde bir el kol hareketi... sari kamile "durma" dedim yürü ama o bi kere frene basmis bulundu yavaslama aninda zipirlardan birisi atlamaz mi asagiya. Yarim saat araliksiz çatisma it sürüsü gibi geldikçe geliyorlar şoparlar içerisinde bir tane Trabzonsporlu da yokki, bi ekmek arabasi geldi o arada "la ne ediyusunuz burada " dedik ki "ya in asagiya ya bas..git." , "du bi dekka arabayi haole çekelim" geldiler mevzuya katildilar, asagidan yukari dogru çolugu cocugu taslari yagdira yagdira gelmeye baslayinca (aygaz bayisi bizi affetsin) küçük büyük bütün tüpleri asagiya dogru yuvarladik. O arada kazandigimiz zaman sayesinde arabalara bindirebildik milleti hurriyet mahallesine gelince sayim yaptik iki kisi yok bekledik neyse arabaya yer falan derken bir yer bulduk geldik stadin önüne baktik bu iki zibidi orda.

Stadin önüne geldik ya Ercan rahat durur mu illa girecek içeri , "oglum daha erken etme eyleme", "yok içerde yer kalmadi içeri girelim" "la oglum saçmalama du bi grup gelsin" razi edemedik, üç kisiyi ikna ettik Ercanla beraber içeri girdiler.Bu arada ercan'a bir paragraf açayim Trabzonspor yüzünden tedavi gördü. saka zannediyorsunuz ama degil. Psikologu böyle istedi Trabzonspor'dan uzak duracakmis falan filan ilk bir kaç sene iyi idi ama sonradan ayni hastaligi nüksetti.

Neyse maç saati yaklasti kameraman geldi çekip falan derken bir mevzu olmadan içeri girdik. Içerde ercan'la girenleri bulursunuz ne yaptiniz la dedim" sorma abi biz girdigimizde içerde bizim gibi bes tane daha salak vardi? dediler. Maça az bir zaman kala tribunler azmaya basladiginda i..cimbomboma kafam g..sin tezahuratini yapiyorduk bütün tribun kafalarini öne egmesi Campell dikkatini çekmisti saha kenarina gelip gazeteciye sordu "ne diyorlar ?" gazeteci de yari tarzanca yari el kol hareketiyle anlatti Campell erol tas misali güldü.. hersey yolunda gibi bir isaret yapti tribunlere...
Gelelim maça maçta 0-1 öne geçtik kendimi 10 -15 m asagida buldum ve ardindan o serefsiz karar geldi topun çizgiyi geçmesine 20 cm varken gol karari çikti. gözümüzün önündeki hadise o kadar netti ki isyan ne kelime çildirdik resmen, ardindan Trabzonum bir tane daha koydu. ilk yari böyle bitecek diyoruz diyoruz ama bir türlü bitmiyor bitmiyordu. Oyunda hiçbir duraklama ani yok ve o zamanlar hakemlerin istedigi yariyi uzatma kurali karari da çikmamisti. 45 + 5 oynatiyor serefsiz hakem, 45+6'da takim artik kenara bakiyor ne oluyor diye ? konsantre bozuluyor tabii, kornerden gelen bir topla golü yiyoruz. Santra bile olmadan hakem ilk yariyi bitiriyor. O anda ister istemez "la biz bu maçi nasil alacagiz?" diye düsünüyorum. daha sonra sagdan soldan bindirmeler gs'yi sahasina hapsetmeler geliyor aklima ula bugün bu takim bayagi bir degisik diyorum. Ikinci yari basliyor Selahattin belkide Trabzonspor'daki en iyi hareketini yapiyor ayaginin disi ile topu köseye takiyor 2-3 yine asagilardayim. Derken Orhan kaleci elini bile kaldiramiyor 2-4 asagidan yukariya çikamamistim daha ani bir gol yiyoruz 3-4 ama kendimizden o kadar eminiz ki maç alti olacak diyoruz. Ve yine sahnede Campell 3-5 gazeteciye sordugu sorunun ne anlama geldigini o kadar iyi anlamis ki golü attiktan sonra reklam panolarinin önüne gelip iki elini arkaya koyup egilip,kafasini reklam panosunun önüne koymustu.
Eve gittigimde sesim kisik kollarim agriyor ayaklarim birden sizlamaya baslamisti pantolonumun paçasini siyirdigimda dizlerimin alti gollerden sonra asagiya dogru uçmanin sebebiyle yarilmis kanamisti. O hirsla hiçbir sey hissetmemistim. Annem "maç yüzünden degil mi yine, kiminle kavga ettin" derken Asil kavgayi Trabzonspor'un verdigini bilmiyordu..

OFLU
15.11.2006, 18:15
Bende o mactaydim gelenlerde bilirler GS kalearkasina aldik bilet bulamadigimizdan sonra bi baktikki GS kalearkasi komple TRABZON seyircisiyle dolu ee durumu anlayan kalearkasi ust kisim GS tarftari bize tokmak,su sisesi vs atmaya baslayinca saha icinden bizimkilerin yanina diger kalearkasina goturulduk polis esliginde hiic unutamam o anı...

FaLqOn_61
15.11.2006, 19:37
wayy be ne güzell gündü o gün.Demek hepimizde bi anısı var o günün

ekrembulut
15.11.2006, 22:43
bu maç ve cambell unutulurmu hiç

Adem Erdoğan
16.11.2006, 00:30
o akşam dayımın çocuğu olmuştu.Hiç unutmam baya bi fırtına vardı kdz ereğlide.Ey gidi günler campbell ın golü attıktan sonra yumruk sıkıp seloyla tokuşturması aklıma geliyo.Gözlerinide faltaşı gibiyapıyodu.

Hüseyin Çümen
16.11.2006, 01:50
serdaar tatlı den nefret etmemin tek nedeni zaten şu maçtır yarım metre kala gol vermesi ve ilk yarıyı gereksiz yere gol yiyelim die uzatması beni dellendirmişti ama güzel koymuştuk yinede böle koyması daha güzeldi
metin abinin anısını okudumda çok hoşuma gitti hele campbell ın taraftara yaptığı o jestten hiç haberim yoktu telekkürler metin abi paylaştığın için :D

Kobalas61
16.11.2006, 11:33
Hatırlayalım o zaman.. :)

Evin zili aci aci çaliyordu.. uyku mahmurlugu falan derken kendimi zili susturmak için balkona zor atmistim, evet bir maç sabahi daha insanliktan yeterince nasibini alamamis yiri kafa Ercan kardesimiz tarafindan uyandirilmistim.

Balkona çikinca sisle karisik ilk karsilastigim sey Ercanin cüssesi ve "hadi da Laa " cümlesi idi. Saat 19:00 da maç ve kapiya sabahin 09:30 dadanan bir irikiyim çocukluk arkadasim kale kapasina dadanir gibi dadanmisti. 96 da kaçan sampiyonluktan sonra kendine gelememis abim ameliyattan yeni çikmis yatagindan bana sesleniyor "ula oglum gitme yenileceksiniz" ya kendisi gidemeyecek olmasi itibari ile yanina adam ariyor yada galatasarayin son yillarinin belki de tarihinin efsane kadrosu olusturdugu için böyle konusuyordu. Inat aslinda soyadimiz olmaliymisya neyse,

Biz yine maç sabahina dönelim, mahalle de üçer beser toplanmaya basliyorduk tabi Ercan'in sayesinde zillere tek tek basiyor gelemiyecegim diyenleri okkali bir sekilde sövüyordu. abi ben geleyim mi diyen çocuklara da "yürü lan basima bela olacaksiniz oralarda" diyerek kovuyordu. asagi yukari 20-25 kisi olmustuk ee maça nasil gidecek araba var ama iki tane kösede duran rizvan'in kamyonetini gözümüze kestirdik kardesi sari kamil "abi valla olmaz benim ehliyet b sinifi bunu kullanmak için c lazim hem babamla abim beni öldürür" dedi. Ricamizi ! kiramadi polise yakalaniriz diye dereden m.köye çikacaktik. kamyonetin kasasinda yaslari 17 - 25 arasinda degisen zipirlar, ön tarafta agir abiler, tabi kamyonetin kasasindakiler rahat durur mu ? herkese salça sanki dersin senelerce bu ani beklemisler ve agir bir kuduza yakalanmislar gidene kadar üç dört yerde mevzu en son kustepeden çikarken kahvenin önünde bir el kol hareketi... sari kamile "durma" dedim yürü ama o bi kere frene basmis bulundu yavaslama aninda zipirlardan birisi atlamaz mi asagiya. Yarim saat araliksiz çatisma it sürüsü gibi geldikçe geliyorlar şoparlar içerisinde bir tane Trabzonsporlu da yokki, bi ekmek arabasi geldi o arada "la ne ediyusunuz burada " dedik ki "ya in asagiya ya bas..git." , "du bi dekka arabayi haole çekelim" geldiler mevzuya katildilar, asagidan yukari dogru çolugu cocugu taslari yagdira yagdira gelmeye baslayinca (aygaz bayisi bizi affetsin) küçük büyük bütün tüpleri asagiya dogru yuvarladik. O arada kazandigimiz zaman sayesinde arabalara bindirebildik milleti hurriyet mahallesine gelince sayim yaptik iki kisi yok bekledik neyse arabaya yer falan derken bir yer bulduk geldik stadin önüne baktik bu iki zibidi orda.

Stadin önüne geldik ya Ercan rahat durur mu illa girecek içeri , "oglum daha erken etme eyleme", "yok içerde yer kalmadi içeri girelim" "la oglum saçmalama du bi grup gelsin" razi edemedik, üç kisiyi ikna ettik Ercanla beraber içeri girdiler.Bu arada ercan'a bir paragraf açayim Trabzonspor yüzünden tedavi gördü. saka zannediyorsunuz ama degil. Psikologu böyle istedi Trabzonspor'dan uzak duracakmis falan filan ilk bir kaç sene iyi idi ama sonradan ayni hastaligi nüksetti.

Neyse maç saati yaklasti kameraman geldi çekip falan derken bir mevzu olmadan içeri girdik. Içerde ercan'la girenleri bulursunuz ne yaptiniz la dedim" sorma abi biz girdigimizde içerde bizim gibi bes tane daha salak vardi? dediler. Maça az bir zaman kala tribunler azmaya basladiginda i..cimbomboma kafam g..sin tezahuratini yapiyorduk bütün tribun kafalarini öne egmesi Campell dikkatini çekmisti saha kenarina gelip gazeteciye sordu "ne diyorlar ?" gazeteci de yari tarzanca yari el kol hareketiyle anlatti Campell erol tas misali güldü.. hersey yolunda gibi bir isaret yapti tribunlere...
Gelelim maça maçta 0-1 öne geçtik kendimi 10 -15 m asagida buldum ve ardindan o serefsiz karar geldi topun çizgiyi geçmesine 20 cm varken gol karari çikti. gözümüzün önündeki hadise o kadar netti ki isyan ne kelime çildirdik resmen, ardindan Trabzonum bir tane daha koydu. ilk yari böyle bitecek diyoruz diyoruz ama bir türlü bitmiyor bitmiyordu. Oyunda hiçbir duraklama ani yok ve o zamanlar hakemlerin istedigi yariyi uzatma kurali karari da çikmamisti. 45 + 5 oynatiyor serefsiz hakem, 45+6'da takim artik kenara bakiyor ne oluyor diye ? konsantre bozuluyor tabii, kornerden gelen bir topla golü yiyoruz. Santra bile olmadan hakem ilk yariyi bitiriyor. O anda ister istemez "la biz bu maçi nasil alacagiz?" diye düsünüyorum. daha sonra sagdan soldan bindirmeler gs'yi sahasina hapsetmeler geliyor aklima ula bugün bu takim bayagi bir degisik diyorum. Ikinci yari basliyor Selahattin belkide Trabzonspor'daki en iyi hareketini yapiyor ayaginin disi ile topu köseye takiyor 2-3 yine asagilardayim. Derken Orhan kaleci elini bile kaldiramiyor 2-4 asagidan yukariya çikamamistim daha ani bir gol yiyoruz 3-4 ama kendimizden o kadar eminiz ki maç alti olacak diyoruz. Ve yine sahnede Campell 3-5 gazeteciye sordugu sorunun ne anlama geldigini o kadar iyi anlamis ki golü attiktan sonra reklam panolarinin önüne gelip iki elini arkaya koyup egilip,kafasini reklam panosunun önüne koymustu.
Eve gittigimde sesim kisik kollarim agriyor ayaklarim birden sizlamaya baslamisti pantolonumun paçasini siyirdigimda dizlerimin alti gollerden sonra asagiya dogru uçmanin sebebiyle yarilmis kanamisti. O hirsla hiçbir sey hissetmemistim. Annem "maç yüzünden degil mi yine, kiminle kavga ettin" derken Asil kavgayi Trabzonspor'un verdigini bilmiyordu..

vala metin abi biz o macta biraz ufaktık :D ama yazınla o günü yaşattın bana resmen yav:)

OLCAY ÇAKIR
16.11.2006, 12:55
metin kardeşim,
yiri baş ercanın bir resmini göremedik...

bordo61
16.11.2006, 15:24
lokumuna iddaya girdigim mac o macı unuturmuyum butun kahve gsli bi ben bi avni amca tsli bir kutu lokumunu da nasıl bitirmiştik gozleri onunde şimdi sakızına girmeye korkar olduk :( trabzonsporlulugumuz deil takım deişti :(

macka61
16.11.2006, 21:15
vallah ne günlerdi bende hatırlıyorum en güzel kazandığımız derbi bence

Egemen Yılmaz
17.11.2006, 14:46
o maç unutulur mu??? babamla birlikte radyodan dinlemiştim. küçüktüm, maç bittikten sonra evin içinde koşuşturup duruyordum... mükemmel bir maçtı. hele selahattin'in girer girmez attığı gol daha güzeldi

Külünkoğlu
17.11.2006, 16:10
metin kardeşim,
yiri baş ercanın bir resmini göremedik...

Görmek isteyeceğinizi sanmıyorum. :)

OLCAY ÇAKIR
17.11.2006, 16:27
Gitgide daha da gizemli olmaya başladı Ercan:)
Görmek isteyeceğinizi sanmıyorum. :)

h@msi61
21.11.2006, 19:00
maçın özet görüntüsü:

http://www.youtube.com/watch?v=9_Z5ksy4BRs

Volkan Yavuz
21.11.2006, 19:51
maçın özet görüntüsü:

cok sagol!! müthis ahh campbell ah

SDanışmaz
28.12.2006, 14:32
Bir hafta önce Cine 5 bu maçın geniş özetini verdi, umarım yeniden izLemişsinizdir.

eminbayram
07.01.2007, 17:27
amcam ve halamın oğullarıyla ali samiyene gittik.trabzon tarafı dolu olduğu için galatasaray tarafına girebildik.nerden bilelim o galatasaraya samiyende beş atacaz.her golden sonra karnıma ağrılar saplanıyordu...maç 3-2 iken staddan çıktık.sonra hatırlasığım gazete manşeti...
.....alo ben campbell.......... vay be

Remzi
07.01.2007, 17:54
maçın özet görüntüsü:

Youtube silmiş digiturk yayın haklarını mı almış öle bşi yazıyodu

frango
13.01.2007, 17:36
evet bugun bu maçı tekrardan izleme şansım oldu cine 5 yayınladı maçı ey gidi trabzonum nerelerden nerelere geldik...ünallar orhanlar ey gidi günler ey

Cabri61
27.02.2007, 22:24
1- http://www.youtube.com/watch?v=ZsWbvAZSqZI
2- http://www.youtube.com/watch?v=FwJmpROWYJ4
3- http://www.youtube.com/watch?v=YGrJ3M9HilM
4- http://www.youtube.com/watch?v=InD49AhLETk
5- http://www.youtube.com/watch?v=dLQqA4pFaIw

maçın tamamı heralde :)

dustyboy
28.02.2007, 12:33
Öbür haftaya GS maçı var şöyle bi skor ne iyi olurdu. Tam da zamanı iki haftadır çok gol atıp çok gol yiyoruz olabilir yani..

MURAT_29
01.03.2007, 14:35
bu maçı ankarada bir kahvehanede izlemiştim ağzına kadar tıklım tıklımdı en öne iki sandalye arasına bir kalas atılmıştı biz kalasın üzerinde oturuyorduk boynum tutulmuştu bu maçta ama değmişti campell ve kara boğa ünal mükemmel oynamıştı

sbay
04.03.2007, 12:09
:D yiri baş ercan:D

sümela61
06.03.2007, 16:18
ZsWbvAZSqZI

sümela61
06.03.2007, 16:20
FwJmpROWYJ4

Burçak
ooo saol Mehmet ;)

sümela61
YGrJ3M9HilM

sümela61
06.03.2007, 16:21
InD49AhLETk

sümela61
06.03.2007, 16:22
dLQqA4pFaIw

tsyatug
08.03.2007, 16:40
campeel 3 golden sonra kalanin arkasına geçip manyak bi hareket yapmıştı.diğer gollerdie sanırım selahattin ve orhan atmıştı.

Bakanay61
01.08.2007, 12:31
Bu aralar bu maç devamlı supersport da veriliyor.

szmekobe
01.08.2007, 19:10
gsli kahveci bir amca vardı o zaman yıllar çok cabuk geçiyor heralde 9 yaşında falandım 1998 mi neydi Campell çoşmuştu

Misina
01.08.2007, 19:22
campbell(3) selahattin ve orhan ne maçtı bee

e'3'
01.08.2007, 22:49
nerde o gunler nerede simdi gelen geciyor valla....

Hasan Ayvenli
02.08.2007, 00:21
ercan tanerin campbell atıı campbell'ın golü diye bağırması hala kulaklarımda

Cem Balcı
29.10.2007, 21:12
süper bi maçtı süper hiç unutmicam.

orhan42
29.10.2007, 22:10
yanlış hatırlamıyorsam bir önceki sezon galatasaraya avni aker'de 3-0 yenilmiştik.o maçı üniversite yurdunda seyretmiştim.3. golden sonra dışarı çıkarken yuhalamalar çoook ama çokk gücüme gitmişti. (150 kişilik yurtta tek trabzonsporluydum) bu maç o günün rövanşıydı.gollerden sonra kendimden geçmiş bi halde masaların tepesine fırlayışım hala aklımda.cin conlular linç ediyolardı bu seferde:) ne maçtı ama......

emrezx
29.10.2007, 23:11
o macta trbzonda kırechanede kavhede ızlıodum babamla campell 3 tane atınca kahvedekı bı amcamız sılahı cıkarıp kahvenın ıcınde saydırmaya baslamıstı cıdden ozluyorum trabzonsporun trabzonspor oldugu gunlerı ins eskı halıne doner takımımız

Cem Balcı
15.12.2007, 18:01
hey gidi günler heeeyyy...

Muhammed
16.12.2007, 00:34
Hayatımda unutmayacağım birkac mactan biri o zamanlar ewde cine5 war abim tam fındık fıstık getirmiş macta yemek için gs li tanıdıklarda gelmiş ama biz nasılda yenmiştik sanki oyunculardan birisi girer girmez gol atmıstı tam hatırlamıyorum o mac ta ben daha 7 yasındaydımda:D

Burak Bıyıklı
31.12.2007, 14:55
CAMPELL'in oynadığını gördüğüm tek maç

ama ne maç

gs'yi çok süper yenmiştik

hamucera
02.01.2008, 22:56
bide adana maçında oynamıştı
bu maçı unutmak imkansız ama gs ye alisamiyende 5 gol atan ilk takım olmuştuk

ilteriş
13.02.2008, 15:39
Campell hattrick yapmıştı.

Cafer Bulur
14.02.2008, 21:19
CAMPELL'in oynadığını gördüğüm tek maç

ama ne maç

gs'yi çok süper yenmiştik
ben de campelli bu macta attigi gollerden hatirliyorum güzel anilarla.cok da faydali olamamisti ama gitme sekli hic hos olmadi.m.ali yilmaz sagolsun.

Sabri Kurban
18.02.2008, 20:18
May Cambell a ne demişti arkadaşlar? Yamyam mı demişti:)

ilhan
18.02.2008, 21:16
Süperspor kanalında sürekli çıkıyor :) Geçen gün yine izledim. Maç 4-2 iken bir pozisyon var Allah dedim. Maç 4-2 olmuş Trabzonspor kontraya çıkıyor. 6 Kişi 3 Gayselinin üzerine gidiyor. O tabloyu yeniden görmek için neler verilmez ki ya :) Gerçi Orhan kaçırmıştı ama olsun :D

e'3'
11.04.2008, 02:55
bu mac süperdı ınan ki unutmamali bu macı :)

Nytre
11.04.2008, 07:28
ben de bu macin gollerini izledim az once bmndeki bu konu aklima geldi. demek ki yalniz degilmisim:)

Trkz61
13.07.2008, 03:12

tek buyuk olan trabzon

Galiba sadece biz 5 tane salladık GS'ye.ASY'de başka 5 gol yedikleri maç yok galiba.Chelsea hariç.

GuRBeTCii61
15.07.2008, 05:03
bu maca ben baktimda 7-8 yaslarindaydim ama halen hatirlarim o maci,, kucukken simdiki gibi buyuk bir fanatik trabzonsporluydum,, Babam beni maca bakmak icin kahveye getirmisti kahve de diyelim 100 kisi varsa 50isi gs i tutuyordu 15 kisi Tsi tutuyordu ebirleride oyle bakarladi!!
BAbam o macta oyle dalga gectiydiki Gslilarlan o gune valla donmek isterim!! manyak bir macti biz attik onlar atti biz atiyoz onlar belesten gol atiyor!! Yinede campbell pis koyduydu!! Bu adamida bu mactan hatirlarim!!

GEcenlerden orendim gidis nedenini,,bayada bir gulmem geldiydii!! hic boyle bir futbolcuya diyilirmiydi boyle birsey!!

eminbayram
15.07.2008, 09:04
ertesi günkü gazete manşeti..ALO BEN CAMPBELL..

Adem ÖZER
15.07.2008, 10:16
hiç unutmuyorum.günlerden cumartesi,14 kasım 1998.askerdeyim ve şafak doğan güneş.ne büyük mutluluktu be...

Halil Atalay
15.07.2008, 10:20
bende o maçı hiç unutamıyorum bilet almama rahmen gitmedim yeniliriz diye ama süleyman abi ve arkadaşlar gittiler bende maçı kahvehanede izledim gitmediğime ne kadar kızdım kendime sonra arkadaşlar geldi arabayla konvoy yaptık unutamıyorum CAMPBELL.. gollerini bazen veriyor sportv izliyorum çok güzel günlerdi

Trkz61
15.07.2008, 12:30
Evet.Süperspor TV veriyor maçı hergün.GS'li taraftarları da çekiyor attığımız gollerden sonra.:)

headshot61
15.07.2008, 14:49
Bu maci cok iyi hatirliyorum..Ozamanlar daha cok kücüktüm 6 yada 7 yasindaydim..kuzenlerim beni Galatasarayli yapmisti..Babama Söz verdim eger bu maci Trabzonspor yenerse, artik Trabzonsporluyum dedim..Ve Yendi..Bu Takimi tuttugumada hic pisman degilim..Insallah ilerki senelerde sampiyonluk görürüz..

Cafer Bulur
16.07.2008, 22:28
tarihi bir galibiyetti.
gs nin cizgiyi gecmeyen atagi gol olarak deger kazanmisti.
yani hakeme ragmen gs yi ezmistik.

Zeki Akyol
16.07.2008, 22:38
spor kanalında tekrarı verıldığınde ızlemıştım ama ozamnaalrı hatırlamıyorum :((

Selimag
17.07.2008, 02:42
tarihi bir galibiyetti.
gs nin cizgiyi gecmeyen atagi gol olarak deger kazanmisti.
yani hakeme ragmen gs yi ezmistik.

o macin hakki 5-1 di, cizgiyi gecmeyen top ile beraber diger yedigimiz gol de penalti miydi? cok net hatirlamiyorum ama onda da bir saibe vardi :) tek hatirladigim, muhtesem macti... hey gidi hey :)

keske superspor olsa da seyretsem tekrar tekrar :)

Egemen Yılmaz
17.07.2008, 02:55
istanbulu madara etmiştik

Hüseyin İlkin
17.07.2008, 05:39
Campbell,öptüm baba.

Ne maçtı,süperdi.

Trkz61
17.07.2008, 11:18
Keşke şimdide Campbell gibi bir yabancı oyuncumuz çıksada cimboma fenere 3 tane atsa.

Anıl C
11.08.2008, 14:31
maçtan sonra campbell'la yapılan röportajda demişti ki:
''Maçtan önce cincon taraftarı bana elleriyle 5 işareti yapıyolardı.
Onları kırmadık.''
:D:D
Maçı radyodan dinliyodum o zaman. Her gol attığımızda bağıra çağıra evde koşturduğumu hatırlıyorum da. Bizimkiler kendimi kaybettiğimi söylüyolardı

onur_alabuga_61
26.08.2008, 13:43
Onları kırmadık.''
Maçı radyodan dinliyodum o zaman. Her gol attığımızda bağıra çağıra evde koşturduğumu hatırlıyorum da. Bizimkiler kendimi kaybettiğimi söylüyolardı

:D:D:D kevin campbeeeeeel

komdere
26.08.2008, 13:53
hiç unutmuyorum.günlerden cumartesi,14 kasım 1998.askerdeyim ve şafak doğan güneş.ne büyük mutluluktu be...

Ben de askerdim o zaman. (263. dönem) Yemekhanede televizyonun önünde 2 trabzonsporlu ortalığı ayağa kaldırmıştık. Beşiktaşlı ve fenerliler de bizi destekliyordu ama çoğunluk yine de galatasaraylıydı. Her golle havaya fırlayışımız geliyor gözümün önüne de...
Nasıl da mutlu olmuştuk...Ander günler...

komdere
26.08.2008, 13:54
Geçenlerde tekrarını izledim maçın.
Yine karşılaşsam oturur tekrar izlerim
:)

Muhammed
26.08.2008, 23:48
Hayatımda izlediğim ilk maçtı benim...

Cihan Catli
27.08.2008, 00:06
Hayatımda izlediğim ilk maçtı benim...

benimde gittiğim ilk maçtı. eskiden daha güzeldi sanki tribünlerr

omer61
27.08.2008, 00:47
öğretmenevinde babamla izlemiştik. bilinçli olarak izlediğim ilk maçlardandı :D asla unutamam..

Anıl Caner
27.08.2008, 01:13
televizyonda günde yaklaşık 4-5 kere tekrarı veriliyordu maçın bir kanalda. hiç sıkılmadan izlerdim. an ve an hatırlarım pozisyonları.

Onur Civelek61
27.08.2008, 01:18
:) müthiş bi galibiyetti.Bu sene tekrarlarız inşallah 5 tane en az cincona...

Faruk Akhan
27.08.2008, 10:19
ne maçmıs beee ızledım bu maçı ben 90 dk ama 2008 mayıs ayında bı kanla wermısıtı:D

Emirhan Ömeroğlu
27.08.2008, 10:29
Onları kırmadık.''
harika ya :D maçı kaçak olarak youtube'den izliyorum şimdi harika ya tarifi yok bu duygunun :)

omer61
27.08.2008, 12:35
gollerin sırası da şöyleydi hatta
gs:0-1:ts
gs:1-1:ts
gs:1-2:ts
gs:2-2:ts
gs:2-3:ts
gs:2-4:ts
gs:3-4:Ts
gs:3-5:ts

biz kaçayruz onlar kavaliy biz kaçayruz onlar kovaliy, bi 15dk daha oynansaydı maç 7-5 bitçekti maç :D

Kasım Hilal
27.08.2008, 14:59
Onları kırmadık.''

Ünal'ın ne kadar iyi bir futbolcu olduğundan da bahsetmişti..

Kadir
27.08.2008, 15:02
Tekrarı yakında yine yeniden Ali Sami Yen'de :)

Semih
27.08.2008, 16:34
Tüm sayfaları üşenmeden okudum.
Yaşadığım heyecanın tarifi yok.

Tiz güçlü bir Trabzonspor kurula!

şahinler61
27.08.2008, 17:49
bu maç oynanırken çok küçüktüm pek hatırlamıyorum ama sanki bu maçı tvden şifresiz olarak izlemiştik...eyy gidi günler:D

mustafaction
27.08.2008, 17:53
campbell ts ye ilk geldiğinde taffarel gibilerine hastayım diye yorum yapmıştı ve çıkıp 3 tane gol atmıştı birde fener e 1 golu vardı buyuk maclarda işimizi gördü ama diğerlerinde pek faydası olmadı

Hasan ZAİMOĞLU
27.08.2008, 18:27
maçı süper sport kanalı veriyordu ve eze eze fatih terimi o çimlere gömüyorduk :D CAvin CAmpell farkıyla

Mollasalihoğlu
28.08.2008, 03:00
maç cine 5'teydi etmeyin eylemeyin :)
ercan taner campbell attı deyip deyip duruyodu..
5.golden sonraki campbell efsanesini de metin abiden öğrendik :D

mustafaadanur
04.09.2008, 02:52
Ne maçtı ben abi...recebin çizgiden çewirdiği topa gol wermişti hakem
amcamla dernekte izlemiştim mactan sonra amcamın bana dediği laf şuydu "Bugün hakemide yendik galatasarayıda"

Öztürk Adem
04.09.2008, 03:38
Su macın bıletı hala daha duruyor :)

Adil ÖZGÜR
04.09.2008, 11:35
Büyük futbolcuydu, Trabzona gelen En büyüklerin arasındadır. Gidiş bahaneside büyüktür. Ben
Campell olsam, bana da yamyam dense, bende giderim. Arkama bakmadan giderim. Yamyam lafı hem gereksiz, talihsiz, onur kırıcı, önemlisi Trabzonspor değerini uluslar değerinde düşürücüdür. Ben bu açıklamayı duyarken başkan sarhoş galiba dedim. Ancak o zamanki başkanın hırsını, kızgınlığını bu sözlerle tarif etmesi Trabzonsporu ne kadar seviyor manası da çıkar? Bu demecin beşinden 2.5 milyon dolara Campell'ı sattığını biliyorum. Belkide satılması için bir bahaneydi olamazmı?

Campell şu andaki kadroya ne kadar lazım, çok lazım,

Campell, gibi asist yapan Trabzonsporlu futbolcu hatırlamıyorum.

Bahadır Şimşek
04.09.2008, 12:01
Evin zili aci aci çaliyordu uyku mahmurlugu falan derken kendimi zili susturmak için balkona zor atmistim evet bir maç sabahi daha insanliktan yeterince nasibini alamamis yiri kafa Ercan kardesimiz tarafindan uyandirilmistim. Balkona çikinca sisle karisik ilk karsilastigim sey Ercanin cüssesi ve ?hadi da Laa ? cümlesi idi. Saat 19:00 da maç ve kapiya sabahin 09:30 dadanan bir iri kiyim çocukluk arkadasim kale kapasina dadanir gibi dadanmisti. 96 sampiyonlugundan sonra kendine gelememis abim ameliyattan yeni çikmis yatagindan bana sesleniyor ?ula oglum gitme yenileceksiniz? ya kendisi gidemeyecek olmasi itibari ile yanina adam ariyor yada galatasarayin son yillarinin belki de tarihinin efsane kadrosu olusturdugu için böyle konusuyordu. Inat aslinda soyadimiz olmaliymisya neyse, biz yine maç sabahina dönelim, mahalle de üçer beser toplanmaya basliyorduk tabi Ercan?in sayesinde zillere tek tek basiyor gelemiyecegim diyenleri okkali bir sekilde sövüyordu. abi ben geleyim mi diyen çocuklara da ?yürü lan basima bela olacaksiniz oralarda?diyerek kovuyordu. asagi yukari 20-25 kisi olmustuk ee maça nasil gidecek araba var ama iki tane kösede duran rizvan?in kamyonetini gözümüze kestirdik kardesi sari kamil ?abi valla olmaz benim ehliyet b sinifi bunu kullanmak için c lazim hem babamla abim beni öldürür? dedi. ricamizi ! kiramadi polise yakalaniriz diye dereden m.köye çikacaktik. kamyonetin kasasinda yaslari 17 ? 27 arasinda degisen zipirlar, ön tarafta agir abiler, tabi kamyonetin kasasindakiler rahat durur mu ? herkese salça sanki dersin senelerce bu ani beklemisler ve agir bir kuduza yakalanmislar gidene kadar üç dört yerde mevzu en son kustepeden çikarken kahvenin önünde bir el kol hareketi? sari kamile durma dedim yürü ama o bi kere frene basmis bulundu yavaslama aninda zipirlardan birisi atlamaz mi asagiya. Yarim saat araliksiz çatisma it sürüsü gibi geldikçe geliyorlar serefsizlerin içerisinde bir tane Trabzonsporlu da yokki, bi ekmek arabasi geldi o arada ?la ne ediyusunuz burada ? dedik ki ?ya in asagiya ya s..git.? ?du bi dekka arabayi pirakup geliyuruz?dediler, geldiler mevzumuza katildilar, asagidan yukari dogru çolugu cocugu taslari yagdira yagdira gelmeye baslayinca (aygaz bayisi bizi affetsin) küçük büyük bütün tüpleri asagiya dogru yuvarladik. O arada kazandigimiz zaman sayesinde arabalara bindirebildik milleti hurriyet mahallesine gelince sayim yaptik iki kisi yok bekledik neyse arabaya yer falan derken bir yer bulduk geldik stadin önüne baktik bu iki zibidi orda. Stadin önüne geldik ya ercan rahat durur mu illa girecek içeri , oglum daha erken etme eyleme, yok içerde yer kalmadi içeri girelim, la oglum saçmalama du bi grup gelsin, razi edemedik, üç kisiyi ikna ettik ercanla beraber içeri girdiler.Bu arada ercan'a bir paragraf açayim Trabzonspor yüzündentedavi gördü. saka zannediyorsunuz ama degil. Psikologu böyle istedi Trabzonspor'dan uzak duracakmis falan filan ilk bir kaç sene iyi idi ama sonradan ayni hastaligi nüksetti.Neyse maç saati yaklasti kameraman geldi çekip falan derken bir mevzu olmadan içeri girdik. Içerde ercan'la girenleribulursunuz ne yaptiniz lan dedim ?sorma abi biz girdigimizde içerde bizim gibi bes tane daha salak vardi? dediler.Maça az bir zaman kala tribunler azmaya basladiginda i..cimbomboma kafam g..sin tezahuratini yapiyorduk bütün tribun kafalarini öne egmesi Campell dikkatini çekmisti saha kenarina gelip gazeteciye sordu ne diyorlar? gazeteci de yari tarzanca yari el kol hareketiyle anlatti Campell erol tas misali güldü.. hersey yolunda gibi bir isaret yapti tribunlere...
Gelelim maça maçta 0-1 öne geçtik kendimi 10 ?15 m asagida buldum ve ardindan o serefsiz karar geldi topun çizgiyi geçmesine 20 cm varken gol karari çikti. gözümüzün önündeki hadise o kadar nettiki isyan ne kelime çildirdik resmen ardindan Trabzonum bir tane daha koydu. ilk yari böyle bitecek diyoruz diyoruz ama bir türlü bitmiyor bitmiyordu. Oyunda hiçbir duraklama ani yok ve o zamanlar hakemlerin istedigi yariyi uzatma kurali karari da çikmamisti. 45+5 oynatiyor serefsiz hakem, 45+6 ?da takim artik kenara bakiyor ne oluyor diye? konsantre bozuluyor tabii, kornerden gelen bir topla golü yiyoruz. Santra bile olmadan hakem ilk yariyi bitiriyor. O anda ister istemez ?la biz bu maçi nasil alacagiz? diye düsünüyorum. daha sonra sagdan soldan bindirmeler gs'yi sahasina hapsetmeler geliyor aklima ula bugün bu takim bayagi bir degisik diyorum. Ikinci yari basliyor Selahattin belkide Trabzonspor?daki en iyi hareketini yapiyor ayaginin disi ile topu köseye takiyor 2-3 yine asagilardayim. Derken Orhan kaleci elini bile kaldiramiyor 2-4 asagidan yukariya çikamamistim daha ani bir gol yiyoruz 3-4 ama kendimizden o kadar eminiz ki maç alti olacak diyoruz. Ve yine sahnede Campell 3-5 gazeteciye sordugu sorunun ne anlama geldigini o kadar iyi anlamis ki golü attiktan sonra reklam panolarinin önüne gelip iki elini arkaya koyup egilip?kafasini? reklam panosunun önüne koymustu?
Eve gittigimde sesim kisik kollarim agriyor ayaklarim birden sizlamaya baslamisti pantolonumun paçasini siyirdigimda dizlerimin alti gollerden sonra asagiya dogru uçmanin sebebiyle yarilmis kanamisti. O hirsla hiçbir sey hissetmemistim. Annem ?maç yüzünden degil mi yine kiminle kavga ettin? derken Asil kavgayi Trabzonspor?un verdigini bilmiyordu? Edited by: Külünkoglu

Bu yazıyı okuyana kadar Campbell'in o hareketi hakkında hiçbir fikrim yoktu. Bunu da öğrenmiş oldum, sağolun:)

Erbay
04.09.2008, 15:02
ççç Campbell'ın o hareketi neden yaptığını çok merak etmiştim.

matalar
04.09.2008, 17:17
maçı cine5 vermişti.ercan taner ali samiyende cevin Campbellşov diye bağırıyordu.Campbell çok iyi topçuydu. bizden sonra everton'dada çok iyi gidiyordu sonra ne oldu......bilmem.

Berk Akçay
04.09.2008, 18:37
Valla bende dün gibi hatırlıyorum maçı süperdi süperr

BDiler61
12.10.2008, 23:56
bekle cincon hafta sonu ayni tarife sana

reisoğlu61
13.10.2008, 00:13
almanyadnin kücük bir sehrinde caminin cay ocaginda izlemistim maci. Trabzonsporlu tek bendim, ama tabiki fenerlilerde Trabzonumuzun yenmesini istiyordu.
Mac bittikten sonra dört köse olmustum ve dik yürüyordum alamanya sokaklarinda

Ali Tunahan Güllü
13.10.2008, 20:51
HAFTA sonuda ısaac inşllah atıcak:D

İskender66
13.10.2008, 21:01
O maçı tvden canlı izlemiştim. Ne maçtı ama.
Yıllardır Campbell'in o hareketi neden yaptığını düşünüp durdum. Nihayet cevabını öğrenmiş olduk :D

husky61
13.10.2008, 21:05
bom bom şekerleri bekleyin gelio kara bela gelio kara kaplan

Adil ÖZGÜR
14.10.2008, 00:35
Yine bir G.S.- Trabzonspor maçı öncesi G.S:3 - TRABZONSPOR:5 diyorum.

BDiler61
18.10.2008, 00:29
http://img263.imageshack.us/img263/8758/campbellfi1.th.jpg (http://img263.imageshack.us/my.php?image=campbellfi1.jpg)http://img263.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)

Campbell in cincona o meshur hareketi :D

28TS61
18.10.2008, 02:01
O maçı tvden canlı izlemiştim. Ne maçtı ama.
Yıllardır Campbell'in o hareketi neden yaptığını düşünüp durdum. Nihayet cevabını öğrenmiş olduk :D

o hareketi niye yapmiski, ben hatirlamiyorum :confused:

İskender66
18.10.2008, 17:26
o hareketi niye yapmiski, ben hatirlamiyorum :confused:
Yukarıdaki Külünkoğlu abimizin mesajında herşeyi ayrıntısına kadar açıklıyor :)

Serdar A
18.10.2008, 23:14
Üzerinden çok sene geçti ama maçın büyük bölümü hala gözümüzün önünde .

İnşallah pazar akşamıda tıpkı o maçta olduğu gibi gs'ı hakemi federasyonu üst üste koyup yeneriz .

Campbell'a da ayrı parantez açalım . Geldiği sene İngiltere 1. liginin iki büyük yıldızı vardı , bir Hooijdonk diğeri ise Campbell . Nottingham tarihininde en iyi forvet ikilisiydi , iki yıl boyunca bütün istatistikleri alt üst etmişlerdi . O Campbell'ı , Nottingham premier lige çıktığı sene almayı başarmıştık .

Fener tarihinin en önemli santraforu olan Hooijdonk ise ancak 5 sene sonra yani 32 yaşındayken Türkiye'ye getirilebilmiştir .

Tayfun
30.10.2008, 16:35
Yine bir G.S.- Trabzonspor maçı öncesi G.S:3 - TRABZONSPOR:5 diyorum.

Ne yazık ki tutmadı hocam...!

Erdogan
16.11.2008, 19:06
Maci babam ile kahvede izledik. Cok iyi hatirliyorum. O zamanki taraftarlarda tam baskaydi yaw.

Mac 2-2 oldugunda o kadar sinirlenmistiki. Kahvede bi adam ayaga kalti elinde bicak varmi laaaan burda galatasarayli diye bagiriyor hemde sinirden agliyordu.

Harika macti, o heycanlar sevincler insallah yakinda yine olacak.
Bu macin gazetesi(fanatik), halen duruyor. 4 sayfa her karesi bordo mavi renkler ile. AH ah

hewit
19.11.2008, 16:41
Hayatımda gittiğim ilk maçtı. Galatasaraya ayrılan numaralı trübünlerde maçı izlemiştim. Maçı başında Trabzonspora tepki veren Galataraylılar maçın sonuna doğru gerçeği zorlada olsa kabul edip takımımızı takdir etmekten kendilerini alamıyorlardı. :)

mehmetdoğan
19.11.2008, 19:04
alo: ben campbell

Muhammet
19.11.2008, 19:04
Hala da hatırlardadır bu maç.

Lakin, gösterişli skoru dışında, pek de sıradışı değil bence.

tsburak08
19.11.2008, 20:20
bu maçı unutmam mümkün değil o zmanalar ufaktım maç başlamasına kısa bi süre kalmıştı babam sıkıntılıydı nasıl yeneriz falan diyodu reklamlar da eski bi maçı vermişti yenmişiz o maçı bende babama demiştim ki mrak etme baba reklamlarda gördüm yenicez demiştim kalbim temizmiş yendik çok sevnmiştik çok güzel maçtı

tahsinmuratoglu
19.11.2008, 21:57
kevin campbell ı unutmak ne mümkün :D

Anıl Caner
20.11.2008, 07:44
süperspor muydu neydi o kanal hala düzenli olarak günde 24 saat bu maçı yayınlıyor :). ara ara izlerim. kevin campell'ın sadece o sevinci bile yetermiş aslında takımda kalmasına, yazık.

uguurlu
04.12.2008, 11:15
trt radyodan dinlemiştim... campbell campbell campbell dedi 3 kez :)

azdiha6161
04.12.2008, 12:13
vayy be o maçtaydım ertesi gün okula geç kalmıştım gece bayağı geç gelmiştik vayy beee ne gündü ama...
campell campell

ertesi gün gazetede şu manşet vardı
ALO BEN CAMPELL

6Şafak Aydın1
20.12.2008, 03:32
[/URL]

tüm maci koymuslar nete ; 5 videodan ibaret

http://www.metacafe.com/watch/yt-f737SfHXu80/1_galatasaray_3_5_trabzonspor/ (http://de.youtube.com/watch?v=f737SfHXu80)

[URL]http://www.metacafe.com/watch/yt-6Hg5jZC2xrY/2_galatasaray_3_5_trabzonspor/

http://www.metacafe.com/watch/yt-5zgZvXIrzfY/3_galatasaray_3_5_trabzonspor/

http://www.metacafe.com/watch/yt-JSeo04vCJNA/4_galatasaray_3_5_trabzonspor/

http://www.metacafe.com/watch/yt-cPVK2WAr4Hk/5_galatasaray_3_5_trabzonspor/

SüRMeNe_6161
17.01.2009, 01:28
skor güzel takım guzel hersey guzeldi

Uğur Aydın
20.01.2009, 12:24
Taffarel bu maçtan önce campbell iyi oyuncu olsa onu dünya kupasında görürdüm demişti:):) asy de gördü ne olduğunu:):)

ESMERHAN
19.02.2009, 01:46
gALATASARAYIN ILK GOLÜNDE Top cizgiyi gecmedi. Ikinci golde ilk yari bittikten 3 dakika sonra oldu. Dikkat edenler etmistir. Hakem 47 yada 48 nci dakikada 3 dakika uzatma kaldirdi. Golde uzatmanin sonunda gelmisti Bülentden. Birde sipikerin kempel kempel kempel hat tirik yapiyor kempel, dakika 89 gol kempel, Trabzonsporun 5 nci golü kampel demesini unutamam. Macin genis özetini videoya kaydetmistim. Sabha kalkar kalmaz kahvalti yaparken izliyordum. Tanidigim herkese telefondan bu macin sipikerini dinletiyordum.

Oğuzhan Turhan
19.02.2009, 12:13
Bu maç unutulurmu yahu..
Maç bittikten sonra ev telefonu fenerli arkadaşların tebrik sebebiyle araması yüzünden susmak bilmemişti..

joeblacksea
01.03.2009, 15:54
Bakın burada neler var :)

http://www.samiterzi.com/dosyalar/resimler/Alo_Ben_Campbell.jpg

http://www.samiterzi.com/dosyalar/resimler/Alo_Ben_Campbell_2.jpg

Emrah KabuL
14.03.2009, 04:29
Campbelllllllllll adamımdı ya :)

olgun
14.03.2009, 05:43
champbell in attığı gollerin özet görüntüsünü videoya çekmiş ve ona vermiştim.
Şayet saklıyorsa o kaseti seyretsin dursun.

Hüdai Pervaneli
14.03.2009, 09:27
Bu maci Teletextden Takip ediyordum MAc da 3 sifir geriye düsütük Ama Moralimi hic bozmadim

Komsuya gittim geldim Ve sonucunu Ögrendim Macin yenmistik cok mutlu Olmustum

Trabzonspor Maci Olunca O an Akansular durur

oguzhann
14.03.2009, 11:06
o maç campbell insan değildi.hala tvde arasıra gösteriyorlar bir kanalda ağzım açık izliyorum.nasıl da salladı 3 tane :D

Emirhan Makul
14.03.2009, 11:07
Ne Maçdı be hayal meyal hatırlıyorum

http://www.radikal.com.tr/1998/08/05/resim/03tem.gif

Cyzio
14.03.2009, 12:41
Bu maci Teletextden Takip ediyordum MAc da 3 sifir geriye düsütük Ama Moralimi hic bozmadim

Komsuya gittim geldim Ve sonucunu Ögrendim Macin yenmistik cok mutlu Olmustum

Trabzonspor Maci Olunca O an Akansular durur

O maçta biz hiç geriye düşmedik. Gollerin sırası şu şekildeydi:

0-1 (Campbell)
1-1 (Hatırlayamadım)
1-2 (Campbell)
2-2 (Bülent)
2-3 (Selahattin)
2-4 (orhan Çıkrıkçı)
3-4 (Burak)
3-5 (Campbell)

Hüdai Pervaneli
14.03.2009, 12:47
O maçta biz hiç geriye düşmedik. Gollerin sırası şu şekildeydi:

0-1 (Campbell)
1-1 (Hatırlayamadım)
1-2 (Campbell)
2-2 (Bülent)
2-3 (Selahattin)
2-4 (orhan Çıkrıkçı)
3-4 (Burak)
3-5 (Campbell)

o zaman Yanlis hatirliyorum
seneyi Bilmiyorum ama Okula gitmiyordum tahminen 7-8 yaslarindaydim

Bir maci 3-0 kaybediyorken 4-3 almistik Ama hangi mac bilmiyorum

O seneler Teletex den Takip ediyordum

Cyzio
14.03.2009, 12:50

Böyle bir maçı da, maalesef ben hatırlayamadım.

Hüdai Pervaneli
14.03.2009, 12:51
Böyle bir maçı da, maalesef ben hatırlayamadım.

Bilmiyorum Olabilirde ama 3-0 gerideyken Almistik maci diye biliyorum

Hafizam cok iyidir Süphem yok

Ama seneye Pek Hatirlayamiyorum 2000 den önceydi

Muhammet*
14.03.2009, 12:53
gs nin ilk golünde topun çizgi ile alakası yok

Emirhan Makul
14.03.2009, 19:33

Malatya maçı var ama o bu kadar eski değil yatttaranın frikikden gol attığı maç işte 4-3 kazandığımız.

Zeynep Terzi
14.03.2009, 20:28
Ya bi Tarih de yarın yazsak .... 6- 1 ;)

Mustafa ÖZDEMİR
14.03.2009, 21:16
yarında colman colman colman diyecek spiker

Zeynep Terzi
14.03.2009, 21:18
İNş İNş:) Vee golllllllllll;)

ozturk
17.03.2009, 11:39
o maçtan sonra bir manşet:

Büyüklenme İstanbul
Senden büyük TRABZON var..

mustafaction
26.03.2009, 12:14
ne mactı hey gıdı hey

b_m_n
17.11.2009, 20:04
Ne maçtı ama campbell gibi futbolcular yokki tekrar bunları mahvetsin

Mustafa ÖZDEMİR
18.11.2009, 20:21
campbell campbell campbell.spiker aynen böyle söylüyordu...

Ertan 51
20.11.2009, 11:06
Ana sayfada bu başlığı görmek beni üzüyor niye ise.Yeni zaferler kazanamayıp fi tarihteki başarılar üzerine yorum yapılması acı geliyor bana.Senede 6 tane derbi oyna bilmem kaç senede belki 55-60 maç eder hiç birisinde destan yazma sonra gel gs 3,Ts 5 başlığında avun.
Yine üzülerek söylüyorum bu sıradanlaştığımızı gösteriyor,bu sene geçti de seneye inşallah övüneceğimiz maçlarımızın sayısı artar.

Soytürk
09.12.2009, 12:00
maçın video görüntüsü yokmu

HIRCINBEY
20.12.2010, 19:49
Alo ben campell :)

SEDAT
20.12.2010, 19:52
- Dersaneye gidiyorum Fanatiğin başlığı dün gibi aklımda "Alo Ben Campell" :)

Muhammed
20.12.2010, 20:02
O zaman 8 yaşındaydım ama o kadar net hatırlıyorum ki bu maçı. Daha yeni yeni Trabzonsporlu olmuştum. Bizim evde Cine5 olduğu için eş-dost herkes bizim eve toplanmıştı. 4 tane abim var. 2'si Trabzonsporlu sadece. Bunun dışında Galatasaraylı eş dostta gelince 2 kişi tek kalmışlardı adeta. Ama gollerden sonra bağırmaları, zıplamaları halen aklımda bu maçta.

Bu maçtan sonra kafamda Trabzonsporu çok güçlü biliyordum. Bir sonraki Galatasaray maçını abim izlemeye dışarıya gidecekti. Bende sonuçta düz mantıkla kesin kazanacağımızdan emin olduğum için ağla zırla maça gitmek istedim. Ama o maçta 3-0 yenilmiştik Galatasaray'a. Yine aynı sezon olması lazım.

Sibel
04.02.2011, 17:17
Ben çok az da olsa bu maçı hatırlıyorum,eğer bu maç o maçsa:) TS 5-3 GS bu skor hafızama kazınmıştı:)

ESER
04.02.2011, 19:00
yamyam !!! cig cig yemisti cin pon ponu..

Armağan Dere
05.04.2011, 01:50
http://img708.imageshack.us/img708/2914/16111998.jpg
http://www.samiterzi.com/dosyalar/resimler/Alo_Ben_Campbell.jpg

r9emre
05.04.2011, 02:38
Stattaydım bu maç Kevin'e sevgim o maç inanılmaz artmıştı belki de daha 7 yaşında olmamın verdiği hayranlıkla 3 golünü canlı izlemiş olmamdan.

Bu sefer hiç böyle 3-5 isteğim yok yine 1-0 olsun bizim olsun hiç fantaziye gerek yok. :cool:

Fatih Özkan
05.04.2011, 04:12
Bu maçı unutamam. Bizim apartmanın altında bulunan dükkanın önüne yeni beton dökülmüştü. Bir abimiz skoru oraya yazarken biz de keyifle bakıyorduk (:

mda61
05.04.2011, 10:13
Daha 5-6 yaşlarındaydım. Trabzon ile ilgili hatırladığım ilk anılardan birisi. Campbell oluyordum bu maçtan sonraki tüm mahalle maçlarında :)

Cemalettin Taşkın
05.04.2011, 10:57
akşam tv8 de gösterdiler maçı.

bu serdar tatlı ne ... hakemmiş çizgiyi geçmeyen topu gol vermiş yan hakem vermediği halde.

galatasarayın en iyi dönemiymiş galiba hagi vardı hakan şükür vardı tafferel vardı bülent korkmaz vardı.

bahadır2561
12.04.2011, 09:27
''Alo Ben Campbell'' çok etkileyiciydi bi başlıktı. .

Yanlış hatırlamıyorsam maçtan önce taffarel'e soruyorlar karşı tarafta Campbell diye biri var tanıyor musun diye..Taffarelde hayır tanımıyorum gibisinden bişeyler söylüyor ve sonuç :D :D

blacksilva
12.04.2011, 17:25
ilk biz ali samiyende 5 attik önlara türk takimlarindan. bizden önce chelsea atmisti 5-0 bitmisti

Mehmet Alemdar
13.04.2011, 00:12
unutulmaz bir maç campell şowwww

Ahmet Selvi
14.05.2011, 21:14
Müthiş maç

campeel bu maç ta takipçilğini konuşturdu.

hocego
07.06.2011, 01:01
ey gidi radyodan dinlediydim. kevin campbell .adam arsenalli beyler.

ferudun
11.06.2011, 23:15
harika maçtı gs ye tarihinde ilk defa ali samiyende 5 gol atan takımı canlı izlemek herzamanki gibi müthişti

Muhammed
12.06.2011, 00:21
Trabzonspor'lu olarak hayatımda izlediğim ilk maçtı. Asla unutulmaz.