PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Keçeli Trabzonspor'da..

murat
28.08.2006, 18:24
Trabzonspor, uzun süredir kadrosuna dahil etmek istediği Denizlisporlu Mustafa Keçeli'nin transferini olumlu sonuçlandırdı.. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, hem kulübüyle hem de Mustafa ile anlaşma sağladıklarını söyledi..

kaynak: ajansspor

Oğuzhan Görkan
28.08.2006, 18:25
hadi hyırlısı trabzon maçında güzel ortaları wardı inş. aynılarını trabzonsporda da görürüz.
inş. resmi site bizi kanser etmeden koyar bu haberi resmi siteye

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 18:26
hadi hyırlısı trabzon maçında güzel ortaları wardı inş. aynılarını trabzonsporda da görürüz.
inş. resmi site bizi kanser etmeden koyar bu haberi resmi siteye

hayırlısı olsun ne diyelim:)

Orhan_Gazi
28.08.2006, 18:27
Denizliye acidim simdi, iyi futbolculari kalmadi...

Ali Özcan
28.08.2006, 18:28
Keçeli faydalı olur,Denizli de küme düşer...Keşke Yusufu da alsaydık.Hüseyin den daha verimli...

tunganyan
resmi siteyi bekliyorum bakalım biim mükemmel site haberi transfer sezonu bitne kaadr koyacak mı..yemin ediyorum bmn resmi siteden çok daha iyi aslında resmi siteyi bmn yapsalar daha iyi olur:D :D

frango
evet hayırlı olsun geç oldu ama sonunda oldu evet sol kanatta tamamdır

Murat Hızal
28.08.2006, 18:35
Bana göre mustafa keçeli murat ocakdan daha faydalı bir topçu değil.Eğer sol kanada adam gibi bir kanat oyuncusu alınmayacaksa işimiz var demektir.

Maksat;dostlar alışverişde görsün.

invisibleman
28.08.2006, 18:35
Walla haber dooruysa sonunda akıllı bi hamle yaptı bu yönetim...

coolank
28.08.2006, 18:36
müthiş transfer ben çok begeniyorum o adamı .. umarım ii de oynar ... sol taraf tamam bence artık kaleci ve ön libero kaldı

61viya
28.08.2006, 18:38
Bizim adminimiz tam belli olmadan konu kilitleyen bi inssan olduğu için bu başlığa güvenim tam ;) Hayırlı uğurlu olsun hem bize hem sana mustafa keçeli...

Ali Özcan
28.08.2006, 18:39
murat abi transfer olmazsa ben kilitlemek istiyorum konuyu...

DeAgLeMaNyAq
28.08.2006, 18:39
Fener'i yıkan adam daha ne olsun...

Can Tuna Kurt
28.08.2006, 18:41
Çok yerinde,hatta gecikmiş bir transfer bence.

srseri.styl-ysf
28.08.2006, 18:42
hayırlı olsun . . .

Mert67
28.08.2006, 18:43
ii oldu sol kanat için bence.

firidin
28.08.2006, 18:47
yine bos bi TRANSFER göz boyamak için alındı aynı kanatta onun görevini yapan murat ondan çok daha komplike bi futbolcu....dediklerim yavas yavas çıkıyor sanırım şimdi çıkıp musampayla anlasamadık deyip musapmayı oynatmayı düsündükleri yerde bu oyuncuyu görücez yazık TRABZONSPORumuz yine bir DÜZ TOPÇU kazandı(yanı TRABZONSPOR yine kaybetti):( :( :(

umarım haber yanlıstır!!yalandır!!!KOSKOCA CAMİA ya kurtarıcı olarak alınan adama bak nerde 10 milyon dolarlık topcu nerde keçeli yine kandırıldık:( :(

coolank
28.08.2006, 18:49
yasin kardeş keceli gerçekten ii transfer ....umarım uyum sorunu olmaz ve iyi oynar .. ama sol taraf da sıkıntımız kalmaz .. ve bu adam gidip geliyor da .. çay beklemiyor orada şimdi daha çok çalışacak hedefi şampiyonluk olan bir takıma geldi ...bekle biraz sonra karar ver

keles76
28.08.2006, 18:51
ya keçeli kim bu adam trabzonun solunu yapamaz illaki musampa

keles76
28.08.2006, 18:53
bu adamda biraz ışık olsa terim mılli yapardı ensorunlu yer taraftarın tepkisi yönetimi yanlışa götürdü kesinlikle utanç verici transfer.Şimdi bu herif ne yapar bize ne faydası olur sadece zarar .

keles76
28.08.2006, 18:57
biz taraftar sabretsin yeni junlar olmasın dedik ama stadda oluşan haklı tepkiler yönetime 3 sınıf futbolcu transferi yaptırdı.Ya bu adam ferhatın önünden orta yaptı yarın ümitin ibrahimin önünde salaklaşır.TEKRAR YAZIYORUM BU ADAMDA EN KÜÇÜK IŞIK GÖRÜLSEYDİ MİLLİ TAKIMA ALINIRDI HAYIR ADAM 18 yaşında olsa tamam yazık oldu paraya hayallere.

bordoomavii
28.08.2006, 19:02
Mustafa Keçeli’yle anlaşma sağladık
Yönetim kurulumuz Denizlispor’un başarılı sol kanat oyuncusu Mustafa Keçeli ve kulübüyle her konuda anlaşma sağladı. Buna göre bugün yapılan son görüşmenin ardından eşyalarını ve ailesini almak üzere Denizli’ye gidecek olan Mustafa perşembe günü kulübümüzle resmi sözleşme imzalayacak.

Trabzonspor resmi sitesi

laz_hayri_61
28.08.2006, 19:03
hayırlı olsun bize karşı takımının en iyisiydi inşallah bizdede aynı şekilde oynar

krilov
mustafa keceli sol beke... murat ocak orta sahaya hasan'ın yerine...

DURAS
alınan her futbolcuya kötü, işimize yaramaz demek zorundamıyız, sonuçta bu adamı trabzonspor transfer etmiştir.bize düşen onu desteklemek ve trabzona uyumunu kolaylaştırmaktır.lütfen destek

murat
murat abi transfer olmazsa ben kilitlemek istiyorum konuyu...

canin saolsun ;) zaten bunuda kitletirse bu yonetim bize artik son umutlarimda tukenmis olacak.

BOZOHAN
28.08.2006, 19:05
mustafa keceli sol beke... murat ocak orta sahaya hasan'ın yerine...

bu taktiği tuttumda hüseyini napacaz. oda bir kırmızı kart görse tamadır iki hafta nefes alırız.

BOZOHAN
28.08.2006, 19:07
iyide denizlinin takımında zaten futbolcu yokki nasıl veriyorlar bize bu oyuncuyu. kümemi düşmek istiyorlar. bence bu işte bir iş var. bu transferin kaynağını öğrenebilirmiyim.

srseri.styl-ysf
28.08.2006, 19:08
resmi sitede de yayınlanıyor.

Remzi
umarım haber yanlıstır!!yalandır!!!KOSKOCA CAMİA ya kurtarıcı olarak alınan adama bak nerde 10 milyon dolarlık topcu nerde keçeli yine kandırıldık:( :(

oyuncunun iyi olması parayla ölçülseydi bizde YATTARA diye bi futbolcu olmazdı..keçeli iyi transfer zaten musampa haberi de yalandan başka bişi değildi.

DURAS
canin saolsun ;) zaten bunuda kitletirse bu yonetim bize artik son umutlarimda tukenmis olacak.
resmi sitede haber çıktı.kitlemeye gerek yok:)

selcuk
28.08.2006, 19:09
iyide denizlinin takımında zaten futbolcu yokki nasıl veriyorlar bize bu oyuncuyu. kümemi düşmek istiyorlar. bence bu işte bir iş var. bu transferin kaynağını öğrenebilirmiyim.

resmi sitede yaziyor

Emre B.
28.08.2006, 19:09
Hayırlı olsun.Bize karşı çok iyi oynamıştı.

Remzi
28.08.2006, 19:10
denzili küme düşmeyi kafasına takmış anlaşılan:D

Muhammet_61
28.08.2006, 19:16
Hayırlı olsun arkadaşlar. Bana göre çok iyi bir furbolcu. Hem solbek hem de solaçık oynayabiliyor benim bildiğim. Solda problemimiz kaldmadı bana göre. ön-liberoya bir yabancı, bir de (szymek giderse) yabancı bir forvet ile süper oluruz.

Gürkan
28.08.2006, 19:16
http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=34395

resmi sitede yayınlanmıs hadi hayırlısı.

Gürkan
28.08.2006, 19:17
oyuncunun iyi olması parayla ölçülseydi bizde YATTARA diye bi futbolcu olmazdı..keçeli iyi transfer zaten musampa haberi de yalandan başka bişi değildi.

belki o da olur.çıkmamıs candan umıt kesılmez.

DURAS
28.08.2006, 19:19
keçeliyi tam hatırlamasamda, yattarayla başa çıkabilmişti, fenere golü o atmıştı, birde son maçta bize karşı iyi oynamıştı.hatırladığım bunlar.yanlız bize gelen futbolcu top oynamayı unutuyor.benide bu korkutuyor.baksana agutinle, umut gol atmayı unuttular bizde.:eek:

Burçak
28.08.2006, 19:19
şuanda hayırlı olsun demekten başka yapacak bişi yok. inşallah keçelide uyumsorunu yaşamaz!

Adem CAKIR
28.08.2006, 19:21
İnşallah hayırlı olur...

ErayAkyüz
28.08.2006, 19:23
yaa acıkcası cok sevindm en azındn bildigimiz bi oyuncu musampanın son durumunun ne oldugu belli degildi keceli trabzonda ii işler yapar ah bu takım bi otursa allahım yaa son yılların en geniş kadrolu trabzonunu ilk kez goruorum enteresandır ama ilk kez de bu kadar kotu goruorum

_tonyali_61
28.08.2006, 19:23
cok ii bir transfer bence aslında ben sol defans alınmasını daha cok istiyordum cünkü murat defans yapamıyo hücümu fena degil ama defans sı sıfır neyse hayırlı olsun

Gürkan
28.08.2006, 19:26
keçeliyi tam hatırlamasamda, yattarayla başa çıkabilmişti, fenere golü o atmıştı, birde son maçta bize karşı iyi oynamıştı.hatırladığım bunlar.yanlız bize gelen futbolcu top oynamayı unutuyor.benide bu korkutuyor.baksana agutinle, umut gol atmayı unuttular bizde.:eek:

haklı olabilirsin ama yapacak birşey yok.

BOZOHAN
28.08.2006, 19:33
hadi hayırlı olsun iyi olan bize gelince bi garipleşiyo ama neyse

cavenaghi
28.08.2006, 20:11
mustafa kecelı ıı adamda trabzon macında neler yaptıgını gorduk dıen arkadaslara seslenıyorum rakıp trabzondu yalnız....
bızım sag kanadı ben dagıtırdım ne mutlu kı kecelıye denk dustu ulan trabzona oynayan parayı vurup yatıyo asagı ıı mı :)

Uluhan
28.08.2006, 20:13
bence iyi transfer oldu mustafa hayırlı olsun

Erinç
28.08.2006, 20:14
hayırlı olsun demekten başka yapabileceğimiz bişey yok

Laz_61
28.08.2006, 20:17
denizliye 1.2 milyon euro kazandirdik o kadar...

SiNo
28.08.2006, 20:18
resmi sitede yaıyor

Özgür Öztürk
28.08.2006, 20:18
Hayırlı olsun. Bence yerinde bir transfer. Bu adamıda beğenmeyenler çıkıyor yaa. Feneri yıkan adam diye büstünü diksek yeter bize :) :)

Berat
28.08.2006, 20:19
Hangi şartlarla aldığımız öğrenmek istiyorum..Eğer gerçekten 1.2 Milyon euro ise yazıklar olsun..Tamamen taraftarın gözünü boyamaya yönelik bir transfer.. Umarım Keçeli takıma faydalı olur ama Celo'dan çok çok üstün bir adam olduğuna inanmıyorum.. İnşallah beni inandırmayı başarır..

Keleşoğlu
28.08.2006, 20:20
o zaman musampa isi yatar heralde sol tarafa adam alındıgına gore

Ugur Kurucelik
28.08.2006, 20:32
o zaman musampa isi yatar heralde sol tarafa adam alındıgına gore

yatar sa yatsin zaten cok fazla ugrasdilar bu musampalan onun yerine saglam bir forvet yada ön libero alinsin. Mustafa bence iyi bir transfer.

Göktuğ Altuntaş
28.08.2006, 20:39
hayırlısı olsun iyi bi transfer ama musampadanda vazgecilmesin!

kutoz
28.08.2006, 20:42
Taraftar ne zaman tepki verse, bir futbolcu transfer ediyoruz. Tepkiye devam diyeceğim ama alınan futbolcular bizim sorunumuzu çözecek mevkinin futbolcuları değil. Olan oluyor Trabzonspor'un yıldızı Fatih Sultan Tekke'den gelen paralara...

hayırlı olsun, dünki maçta Mustafa Keçeli çok iyiydi. Ama nedense, bize gelenlere hep mavi küf vuruyor. Dubakalım ne olacak...

Nihat Güneş
28.08.2006, 20:43
Hangi şartlarla aldığımız öğrenmek istiyorum..Eğer gerçekten 1.2 Milyon euro ise yazıklar olsun..Tamamen taraftarın gözünü boyamaya yönelik bir transfer.. Umarım Keçeli takıma faydalı olur ama Celo'dan çok çok üstün bir adam olduğuna inanmıyorum.. İnşallah beni inandırmayı başarır..

beratcım mustafa 3 tane celo eder güven bana...

h@msi61
28.08.2006, 20:45
Taraftar ne zaman tepki verse, bir futbolcu transfer ediyoruz. Tepkiye devam diyeceğim ama alınan futbolcular bizim sorunumuzu çözecek mevkinin futbolcuları değil. Olan oluyor Trabzonspor'un yıldızı Fatih Sultan Tekke'den gelen paralara...

hayırlı olsun, dünki maçta Mustafa Keçeli çok iyiydi. Ama nedense, bize gelenlere hep mavi küf vuruyor. Dubakalım ne olacak...

hakketen öyle oluyor galiba. Mehmet Ali yılmaz dönemini hatırladım birden. her malubiyetten sonra bir topçu alıyorduk. fenere 5-2 gibi ağır bi skorla yenildikten sonra dönemin yıldız forveti Oktayı almıştık.
inşallah Mustafa Keçeli hayırlı olur....

bordoylamavi
28.08.2006, 20:49
yani ne diyim 1.2 milyon euroya alıp seneye sebata göndermesek bari

Kemal Musaoğlu
28.08.2006, 20:51
hayırlı olsun ne diyelim.bekleyelim görelim.

vse61
28.08.2006, 20:53
bence türk olarak iyi bir transfer ama normal zamanda alınsaydı daha ucuza alınabilirdi diye düşünüyorum. Bir de kaç yaşında bilen war mı arkadaşlar?

Burayı bir Türk futbolcuyla hallettiğimizi düşünürsek forvet ya da ortasahadaki eksiklerimizi kapatabiliriz. Hadi bakalım sadece 3 gün kaldı...

Kobalas61
28.08.2006, 20:53
umarım hayırlı olur ama defans ve forvete şiddetle ihtiyacımız varken bence gereksiz bir transfer

murat
28.08.2006, 20:54
Biz zaten hep 1 milyon 2 milyon euro o futbolcuya verilmez diye diye bu hallere geldik. Rakiplerimiz veriyor azcik bir gelecek vaad eden bir futbolcuya para vermekten kacinmiyorlar biz ise hep "artik" lari aliyor ve sonrada futbolcu niye iyi degil diye dovunuyoruz. Mustafa iyi veya kotu cikar ama turkiye liginin en kaliteli sol kanat oyuncularindan biri.

Para vermekten korktugumuz icin hep son anda sampiyonluklardan olduk. Vereceksin kardesim, 5 tane oyuncu alcan 1 milyon euroya biri iyi cikacak. Vermedikte ne oldu ? Gidip sacma sapan futbolculara 1 kerede 5 milyon euro veriyoruz.

Hosgeldin Mustafa demek kaliyor bana.

champions
28.08.2006, 20:54
27 yaşındaymış

Erkin
28.08.2006, 20:55
Abi Keçeli bizim tahtabacak Celo'dan daha iyi olma ihtimali yüksek bizim maçta solda elinden geleni yaptı gayet iyiydi ama önemli olan bizdeki performansı. Eğer öyleyse 1.2 milyon euro çok yüksek bir rakam, TS'un parası nerelere gidiyor aah ah ama Mustafa inşallah başarılı olur da bu paranın hakkını verir ne diyelim..

Selman
28.08.2006, 20:56
Dün bize oldukça zor anlar yaşattı.Karşısında her zaman Ferhat gibi birini bulabilir mi onada bakacağız.(Ferhat'a çok güveniyordum onla olmayacağını düşünüyorum artık)

Hayırlı uğurlu olsun.

bordoylamavi
28.08.2006, 21:00
tabi şu bir gerçek önmeli olan uyum meselesi ziya doğan celalettin i o kadar çok istemişti ki ama trabzonda yapamadı bence.o zamanlar sudan ucuza aldığımız emrah ve volkan çok iyi uyum sağladılar. bu iş biraz da doğru zamanda doğru ihtiyaca göre doğru seçim. ne yalan söyliim mustafa keçeliyi tanımıyorum ama bildiğim şey şu ki denizliden gelenler bize pek yaramıyor

gerçekefsane
28.08.2006, 21:09
Hayırlı olsun. İyi transfer. Özgür, Ömer Rıza, Ersen'den sonra M.Keçeli.
Giray Bulak mı geliyor. :)

bordoylamavi
28.08.2006, 21:11
Hayırlı olsun. İyi transfer. Özgür, Ömer Rıza, Ersen'den sonra M.Keçeli.
Giray Bulak mı geliyor. :)
bide çağdaş var

gerçekefsane
28.08.2006, 21:26
Kratochvil'i neden almıyoruz :) :)

Özgür Öztürk
28.08.2006, 21:32
Kratochvil'i neden almıyoruz :) :)

Seneyede onu alırız. Şimdilik kontejan dolu. :)

goldeneye61
28.08.2006, 21:36
bence mustafa kecelı cok faydalı bır transfer oldu .ınsallah hayırlı olur bızım ıcın cunku gercekten cok ıyı bır kanat oyuncusu takım aguc katacagın aınanıyorum.trnasferlere devam ama capulcu olmamak sartıyla

poetricus
28.08.2006, 21:37
Öncelikle Mustafa Keçeli transferi hayırlı uğurlu olsun! Kulübümüzün genel transfer politikasındaki yanlışlıklar bu transfere de yansıdı ama futbolcu hakkında olumsuz kanaatler serdetmek için çok erken diye düşünüyorum. Galiba başkan ve yönetim kurulunun seçim vaatlerine inanıp beklentilerimizi yüksek tuttuk ve halen tutuyoruz. Transfer mevsiminin bitmesine şurada kaç gün kaldı hala kaleci alacağımıza, Szymkowiak'ı gönderip iyi bir orta saha ya da forvet alacağımıza inanan arkadaşlar var. Ümit fakirin ekmeği!..İnşallah haklı çıkarlar.

Mustafa Keçeli ile Celalettin arasında ne fark var? Benim bildiğim farklar:
1. Mustafa Keçeli doğru dürüst bir aile hayatı olan eşine bağlı biridir. Alman sevgilisi yoktur.
2. Mustafa Keçeli günde iki paket Camel sigarası içmez. Bir yemeğe oturuşta dört kutu bira yuvarlayıp kalkmaz.
Futbol mantaliteleri ve performanslarındaki farklılıkları yakın zamanda göreceğiz.
Galiba bize karşı iyi oynayan ve gol atan futbolcuları transfer ederek etkisizleştirme politikası izliyor bizim yönetim. Baksanıza Musa, Ersen, Mustafa...
Bize gelenin futbolu unutmasına gelince: Galiba unutturuluyor. Ferhat'a yüklenip duruyor herkes. İyi de adam ömründe sağ kanat oyuncusu olarak antrenmana bile çıkmamış. Biz onu kırpıp sağ bek yaptık. Hoca kaleciye ihtiyacımız yok diyor kale evlere şenlik. Yakında çıkıp galibiyete hatta puana ihtiyacımız yok derlerse ne yapacağız.

Bu arada zamanında onca uğraşmalarımıza rağmen gerçekleşmeyen bu transfer birden bire nasıl oldu? Ligde zor günler geçiren Denizlispor nasıl oldu da en iyi futbolcularından birini bir günde bize vermeye razı oldu? Sakın Mustafa Keçeli karşılığında Yattara ya da Stephanov'u vermiş olmayalım!
Gülmeyin ben bu yönetimden her şeyi beklerim.

ts_fan
28.08.2006, 21:38
Keçeli iyi transfer;)

Nytre
28.08.2006, 21:39
brezilyadan avrupaya oradanda türkiyeye.. her sene aynı hikaye.. mustafa keçeliye lafım yok beğendiğim bir isim ama politakasızlığımız yüzünden böyle rezalet yaşıyoruz.

yaranozlu
28.08.2006, 21:42
genelde herkes olumlu yazmış ama bana göre gereksiz bir transfer, bizim maçta da, geçen seneki maçlarda da beğenmemiştim bu adamı. zaten yattarayla her maç kavga ettiler, bize kaliteli sol açık lazım biz gittik ne aldık, yedeklerin sayısı arttı. inş. 300 binden fazla vermemişlerdir. yoksa yazık bize.....

Harun-61
28.08.2006, 22:01
fb mustafayi coook sever :-)

imza'yi görmeden sevinmiycem...:confused:

Harun-61
28.08.2006, 22:04
Mustafa Keçeli’yle anlaşma sağladık
Yönetim kurulumuz Denizlispor’un başarılı sol kanat oyuncusu Mustafa Keçeli ve kulübüyle her konuda anlaşma sağladı. Buna göre bugün yapılan son görüşmenin ardından eşyalarını ve ailesini almak üzere Denizli’ye gidecek olan Mustafa perşembe günü kulübümüzle resmi sözleşme imzalayacak.

28.08.2006 19:01:00

resmi site

Lazo73
28.08.2006, 22:05
herhalde musampadan vazgecdiler

eren_61
28.08.2006, 22:08
çok iyi o zaman sol kanat atık mustafa.o zaman forvete çok iyi bir golcu yada ön liberoya çok iyi bir yabancı alalım.mustafa inşallah başarılı olur

Mehmet_Mercanlı
28.08.2006, 22:09
mustafa iyi cocuk bişe diyemem ama unutmayın ki
UMUT-ÖMER-MUSA-ERSAN da iyi topculardı özelikle UMUT cok iyi bir topcuydu...neyse artık hayırlı olsun
inşallah nereye geldiğinin farkındadır bu formayı taşıyabilirse solkanat sorunu cözülür ama ben sonyıllarda butur takımlarda iyi oynayıp da aldığımız topcuların formayı taşıyamadığını gördüm

Mehmet_Mercanlı
28.08.2006, 22:11
MUSTAFA bek oynamalı bence MURAT acık oynamalı
MURAT'in defansıf gücü zayıf acık oynamalı - MUSTAFA bek oynamalı

#10 Fietra
28.08.2006, 22:12
Hayırlı ve uğurlu olsun.

ts_fan
28.08.2006, 22:16
Turkcell Süper Ligi 32. hafta Kadıköy'deyiz.Sol kanattan Mustafa Keçeli bindirmeyi yapıyor, düzeltiyor sert ve düzgün bir vuruşla Rüştü'nün solundan topu köşeye ampullüyor.Keçeli bunu her sene yapıyor:)
Ardından Telsim tribününde 2000 bordo mavi yürek hep bir ağızdan;
''Nasıl .oydu Mustafa Keçeli, Keçeli, Keçeli'' diye bağırıyor:)
Ütopik birşey değil, inşallah Keçeli aynı acıyı bu yılda tattıracak FB'ye;)
Tabi transfer son dakikada yatmazsa veya Keçeli bizde futbolu unutmazsa, vs...

eren_61
28.08.2006, 22:28
Turkcell Süper Ligi 32. hafta Kadıköy'deyiz.Sol kanattan Mustafa Keçeli bindirmeyi yapıyor, düzeltiyor sert ve düzgün bir vuruşla Rüştü'nün solundan topu köşeye ampullüyor.Keçeli bunu her sene yapıyor:)
Ardından Telsim tribününde 2000 bordo mavi yürek hep bir ağızdan;
''Nasıl .oydu Mustafa Keçeli, Keçeli, Keçeli'' diye bağırıyor:)
Ütopik birşey değil, inşallah Keçeli aynı acıyı bu yılda tattıracak FB'ye;)
Tabi transfer son dakikada yatmazsa veya Keçeli bizde futbolu unutmazsa, vs...

kardeşim valla ağzından bal damlıyor.ama önce inönüde kargalara

güvençelik
28.08.2006, 22:42
mustafa keçeli bizim aradığımız topçu değil .transfer yapabilmek için transfer yapılmamalı gerekli yerlere iyi adam alınmalı .hem merak etmeyin bu haber balon haberdir yakında balon patlar

lopsang
28.08.2006, 23:12
Arkadaşlar Celalettin Malatyadayken çok iyi bir topçu değilmiydi,alana kadar göbeğimiz çatlamadı mı, sonra ne oldu? Saman alevi gibi bir yanar bir söner ....yahu bu keçelide de aynı akibet olur mu ? Ben çok iyi tanımıyorum onun için soruyorum..Bu hafta iyi oynamış doğru...geçen sene fenere son dakika golü...ama 5 sezonda Denizlide sadece iki golü var hücuma dönük bir kanat oyuncusu için birz az değil mi? Bilmiyorum bilen arkadaşlar varsa lütfen el cevap ? Öyle görünüyor ki sol kanat için başka kimse alınmıyacak da..

Kasım Hilal
28.08.2006, 23:17
Keçeli iyi adam..
Ama abi takım futbolcu kaynamaya başladı..
Tamam zengin bir kadro lazım bize de ama bu fazla bir zenginlik..
Gereğinden fazla..

beratiabi
28.08.2006, 23:43
bu adamda biraz ışık olsa terim mılli yapardı ensorunlu yer taraftarın tepkisi yönetimi yanlışa götürdü kesinlikle utanç verici transfer.Şimdi bu herif ne yapar bize ne faydası olur sadece zarar .

Biz burada neyin kavgasındayız siz neyin derdinde ne demek terim alırdı ayıptır ya şu terimki benim gözümde arkadan kuyu kazan iki yüzlü hakkı olmayan yerde oturan insan sırf sözde ben yaptım demek için milli takımı deneme tahtasına çeviren görün bakın birkaç gün sonra çok daha değişik kişiler çağırılacak milli takıma. Birde unutmadan bu milli takım terimle hiçbir yere varamaz.

Kasım Hilal
28.08.2006, 23:57
terimki benim gözümde arkadan kuyu kazan iki yüzlü hakkı olmayan yerde oturan insan sırf sözde ben yaptım demek için milli takımı deneme tahtasına çeviren

Hay ağzını seveyim!

marcelinhots
29.08.2006, 00:00
hayal kırıklığı

maskeli61
29.08.2006, 00:04
Mustafa KeÇelİ AlabİleceĞİmİz En İyİ Futbolculardan Bİrİ...denİzlİ MaÇini İzleyen Bunu AnlamiŞ Olmali Zaten :)

haklısın dostum aynen dedigin gibi

hayırlı ugurlu olsun iyi bi oyuncu.... en azından bizim solu velç etmişti...

lakerta
29.08.2006, 00:07
haya kırıklığımı bence bu sene türkiye ligi hayal kırıklıklarıyla geçicek açıkcası sağlam gelecği açık bir transfer yarar sağlayacağı kesin takımda hırs ve mücadele olucak demektir musampa da gelirse bence türkiye liginin en iyi kadrosuna sahip olur hem genç hemde hırslı...hüseyin git lütfen yaa zenite:)

Tunga
29.08.2006, 01:04
brezilyadan avrupaya oradanda türkiyeye.. her sene aynı hikaye.. mustafa keçeliye lafım yok beğendiğim bir isim ama politakasızlığımız yüzünden böyle rezalet yaşıyoruz.
Aynen dediğin gibi...

Marcelinho, Keçeli, Umut, Ömer Rıza, Musa Büyük, Ersen Martin..

Hepsi de iyi oyuncular ama iyi transfer değiller. Bu durumun onlarla lakası yok. Plansız, programsız, hatta bazen anlamsız transferler ve transfer politikamız.

Tek söylediğiniz transferdi, onu da yüzünüze gözünüze bulaştırdınız. E vallaha bravo.

Neyse hayırlı olsun. Söylemekle olacaksa.

Çetin
29.08.2006, 01:06
gereksiz. bizim maçta iyi oyandı diyorsunuz ama sağ tarafta kim vardı bizim?

golebshera
29.08.2006, 01:06
Arkadaşlar inşallah hayırlı olur. Umarım futbolu unutmaz bizde, umarım üstüne birşeyler koyar. Bir tutarsa uzun yıllar sol taraf idare eder.

Yada birkaç maç oynar, yedek kalır uzun süre, isteksiz ve vasat bir hale gelir, gönderecek kulüp ararız sonra. Bu tip futbolcuları aldığımızda genelde böyle oluyor ama şeytanın bacağını kırarız inşallah..

hakanhan
29.08.2006, 01:09
trabzona gelmesini isdedigim en önemli futbolcuydu. cok gec kaldılar. allahdan idman eksiginin olmamasi.

chigannes
29.08.2006, 01:15
ha mustafa ha m.ocak ikisi de aynı seviyede topçular bence
son derece gereksiz bir transfer...

invisibleman
29.08.2006, 01:17
En azından kadroda zenginlik olur...Ayrıca Mustafa Kaçeli de iyi bi topcu klanat bindirmeleri güzel ama öyle bi Abdullah gibi mi?Asla...

Özsu
29.08.2006, 01:34
İnşallah hayırlı olur

Emir BAYRAK
29.08.2006, 02:23
çok iyi transfer yönetimi kutlarım.

batugol
29.08.2006, 04:12
kendi takiminda takir takir top oynayanlarin bize gelince ayaklarina bir sey oluyor sahada birbirine dolasip duruyor.
bizim macta iyiydi belki ama biz de iyi oynayacagi anlamina gelmiyor
bekleyip gorecegiz.
bi de takimda futbolcu enflasyonu varken halen daha iyi bir ilk 11 kuramamiz ne kadar aci.

UğuR
29.08.2006, 08:21
İnşallah hayırlı olur.Hem bizim için hem onun için.

selçukabi
29.08.2006, 08:23
Transfer planlaması ve dolayısıyla zamanlamasının yanlış yapılması nedeniyle son dakikalara kalan mecburi bir transfer oldu bu.Mustafa Keçeli fena bir adam değil ama Trabzonsporda "başarılı" sayılabilmesi için Denizlide oynadığının üzerine koyması gerekiyor.Şimdi esas soru şu...yabancı transferinden şimdilik vaz mı geçildi.Aralık ayında Ellere bir sürpriz mi var? Bu soruların cevabını çok değil 1 Eylüle kadar alacağız.

ahmetto
29.08.2006, 08:28
hayırlı olsun inşallah tüm maçlarını ezikbahçeye ve bize karşı oynadığı gibi yırtıcı oynar.Bize karşı çok beğenmişştim onu

CAFER ÖZER
29.08.2006, 08:49
Hayırlı olsun,
KADROMUz BAYAĞI zangin oldu ama Teknik direktör problemi çözülmeden Trabzonsporda işlerin iyi gideceğini zannetmiyorum.
Çözüm 1:Lazaroni Aklını başına alacak Hüsnü Özkara nın tavsiyeleri doğrultusunda takımı beraber hazırlayacak eldeki kadroyu en iyi şekilde maça hazırlayacak.
çözüm 2:Yönetim derhal Lazaroniyi gönderecek,Yerli yeni bir hoca ile anlaşılacak.
Çözüm 3:Bu ikisinden birisi olmaz ise en kısa zamanda Lazaroni inadı yüzünden yönetimde gidecek,Trabzonsporda kaybedilmiş 1 yıl daha bizi bekleyecek.
ben başka bir yol görmüyorum

Naim
29.08.2006, 08:49
Hayırlı olsun
Fazla yorum yapmayacağım
ama bir konuyu açıklayayım
Neden Denizli o kadar direndi de şimdi izin verdi deniliyor Transfere
Para için
Denizlinin durumu çok kötü maddi olarak
mecbur kaldılar
Yoksa Satmazlardı
ilgili konulardan biri http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=29&takim=104&go=31337

ozturk
29.08.2006, 08:56
Hayırlı uğurlu olsun, İnşallah faydalı olur..

CAFER ÖZER
29.08.2006, 09:08
Mustafa Keçeli Trabzonspor’da

Birçok sorun çıkaran Musampa’dan ve maliyeti yüksek Brezilyalılar’dan vazgeçen Trabzonspor, Denizlisporlu Mustafa Keçeli ile anlaştı
29.08.2006

Uzun süredir yabancı sol kanat oyuncularıyla ilgilenen Trabzonspor Yönetimi, tercihini yerli bir futbolcudan yana kullandı. Birçok konuda sorun çıkaran Musampa’dan ve maliyeti yüksek Brezilyalılar’dan kesin olarak vazgeçen Karadeniz temsilcisi, Denizlisporlu Mustafa Keçeli ile anlaştı. Önceki günkü maçtan sonra kafileye katılmayan ve imza için Trabzon’da kalan tecrübeli oyuncunun Bordo-Mavili ekibe maliyetinin ise 600 bin dolar olduğu öğrenildi. Keçeli ile 2+1 yıllık mukavele yapıldığı bildirildi. Keçeli, 102 Süper Lig maçında 2 gol attı.

Maliyet soruyordunuz,kaynak Fanatik ne derece doğru bilmiyorum.

Emin
29.08.2006, 09:13
Denizli maçında durduramadığımız bir isimdi diyecem ama zaten bizim ligde durdurmayı başardığımız oyuncu sınırlı. Yani bu onun yeteneğimidir bizim beceriksizliğimizmidir bilemem. İnşallah iyi oynar da hırslı futboluyla bizim ruhsuzlara biraz can verir.
Diğer taraftan bu adam sözleşme imzaladı mı şu an bilmiyorum ama eğer imzalamadıysa bu yönetim becerip son imzayı attıramaz ondan korkuyorum.

Murat Acar
29.08.2006, 09:18
Denizli maçında durduramadığımız bir isimdi diyecem ama zaten bizim ligde durdurmayı başardığımız oyuncu sınırlı. Yani bu onun yeteneğimidir bizim beceriksizliğimizmidir bilemem. İnşallah iyi oynar da hırslı futboluyla bizim ruhsuzlara biraz can verir.
Diğer taraftan bu adam sözleşme imzaladı mı şu an bilmiyorum ama eğer imzalamadıysa bu yönetim becerip son imzayı attıramaz ondan korkuyorum.
Yok o kadar uzun boylu değil renkdaşım.Keçeli artık bizim.... :)

zeki gursoy
29.08.2006, 09:21
ilaç transfer değil elbette ama denizli maçında sahanın en iyisiydi.bunda bizim topçuların berbat olmasıda etkendi ama yinede iyi..ama kesinlikle oyalama taktiği.lazaroni efendi gitmediği sürece bu takım futbol oynayamaz.adam sol kanat ama bu defansta oynatır onu..manyak çünkü!
bu arada kim dedi bilmiyorum ama hüseyinide verseler denziliye be..yusufu alsalar.yusufta değilim hüseyin gitsinde...bellimi olur hasanıda alır sonra yanına!!

Faik Yılmaz
29.08.2006, 09:21
valla bende sözleşme imzalanmadan inanmam....
ne günlere kaldık yahu....
adamlar kezmanı aldılar sevinmiyorlar.... biz bi keçeliyi aldık seviniyoruz.....
herhalde başkanın son yıldızı bu ....

frango
29.08.2006, 09:27
Allahtan denizli maçı bu haftaydı vede trabzondaydı yoksa bizimkiler genede mustafanın transferını bıtıremezdıler adam trabzona kadar gelmiş onlarda transfer ettıler iyikı bu hafta denızlı ıle trabzonda oynadık yoksa gene olmazdı bu transfer

uslanmazlaz61
29.08.2006, 09:30
bakalım inşallah iyi olur ne bilim bize gelen iyi adamlar nedense ruhsuz bir futbol anlayışı içine girior.bazen öyle oluyor ki diyorum yoksa bunlar o futbolcuların dublorleri mi die garip.

hayırlı olsun dielim ne olsun

oktay çavuşoğlu
29.08.2006, 09:54
Bana göre mustafa keçeli murat ocakdan daha faydalı bir topçu değil.Eğer sol kanada adam gibi bir kanat oyuncusu alınmayacaksa işimiz var demektir.

Maksat;dostlar alışverişde görsün.

bak kardeşim buna hiç katılmıyorum.bu denizli maçında yattara neden sık sık kendi sağ tarafında değilde bizim sol kanata kaçıyordu acaba.mustafa keçeli süratli,iyi kademe yapabilen ve iyi kontra çıkabilen bir oyuncu.bence sol bekte aradığımız oyuncu.

oktay çavuşoğlu
29.08.2006, 09:59
MUSTAFA bek oynamalı bence MURAT acık oynamalı
MURAT'in defansıf gücü zayıf acık oynamalı - MUSTAFA bek oynamalı

kesinlikle katılıyorum.

The Legend
29.08.2006, 10:00
hayırlı ve uğurlu olur inşallah

Nytre
29.08.2006, 10:13
şimdi sıra bir t.direktorde..

Rıza ÇOLAK
29.08.2006, 10:14
Bence boşuna futbolcu (ya da öyle olduklarına inandıkları) şahısları b.u takıma getirmek için oralarını buralarını yırtmasınlar.
1-Ya istifa edip gitsin giderkende getirdikteri teknik traktörü de yanlarında götürsünler
2-Ya da becerebiliyorlarsa sahadaki o zat-ı muhteremlere Trabzonspor ruhunu aşılasınlar
BAŞKA İHSAN İSTEMEZ

serdar61
29.08.2006, 10:53
keçeli geldi de şimdi Bizim teknik anlayışı olmayan direktör bu adama senin kondisyonun yok falan der oynatmaz bellimi olur ? siz halen bek oynasın oynamasın tartışması yapıyorsunuz

Ozan
29.08.2006, 10:55
inşallah iyi oynar bizdede . hayırlı olsun diyelim ve bekleyip görelm performansını

Lokman
29.08.2006, 11:00
Musampa yı alıp zar atmaktan iyidir bence. En azından adamın ne olduğunu ve ne alabileceğimizi biliyoruz adam sahaya çıktığında hayalkırıklığına uğrama ihtimalimiz bencede yok hem aynı zamanda iyi transfer=pahalı transfer değildir bence yönetimin eniyi transferi.

Mustafa YILMAZ
29.08.2006, 11:00
maşallah yönetim bizi yıldıza boğdu! olmadı bizde anadoludan topladık! bravoo çok iyi yoldasınız menejerler size veriyor sizde alıyorsunuz helal olsun..

mustafa keçeli hayırlı olsun ama bu oyuncular bizi şampiyon yapamazz önce gidip brezilyalarda yıldız oyuncu avına çık milleti burda heveslendir sonra git kümede kalmaya çalışan denizlispor'un oyuncusunu al he canım sen getir üstünü...

FATİİİH SULTAN TEKKEE ooOOooooo

Badaloğlu
29.08.2006, 11:40
biz taraftar sabretsin yeni junlar olmasın dedik ama stadda oluşan haklı tepkiler yönetime 3 sınıf futbolcu transferi yaptırdı.Ya bu adam ferhatın önünden orta yaptı yarın ümitin ibrahimin önünde salaklaşır.TEKRAR YAZIYORUM BU ADAMDA EN KÜÇÜK IŞIK GÖRÜLSEYDİ MİLLİ TAKIMA ALINIRDI HAYIR ADAM 18 yaşında olsa tamam yazık oldu paraya hayallere.

Değerli arkadaşım, fikirlerine saygı duymakla beraber sana birkaç soru sormak istiyorum.Fatih Terim milli takımda 10 aydır oynamayan bırakın milli takımı kendi takımında bile oynamayan Ergün Pembe'yi milli takıma alarak onda nasıl bir ışık görmüştür?
Sence bu tip bir olayda Mustafa Keçeli'nin hakkı yenmişmidir?Ya da başka takımlarda o mevkide oynayan futbolcuların da hakkı yenmişmidir?Milli takımda oynayacağı mevkide Mustafa Keçeliden çok daha iyi adamlarmı mevcuttur?

Fatih Terim milli takımda 10 aydır oynamayan,35 yaşındaki Ergün'de nasıl bir ışık görmüştür?

Bu arada Musambayı çok beğenmişsin ama Musamba'nın kaç tane maçını sonuna kadar seyrettin?Musamba'nın, Mustafa Keçeliden daha iyi olduğuna nasıl karar verdin?
Serdar Bali'nin dediği bir şey vardı.''Bizim zamanımızda kaset felan işi yoktu.Adamlar kendi maçlarında atılan golleri kasetlere koyup kendilerine pazar arıyorlar.Bizimde öyle kasetlerimiz olsaydı şimdi hala daha transfer teklifleri alıyordum'' diyor.Haklı bence Musamba bizim takıma çare olacak adam değildir.Yabancı bir adam,tam bir risk bence.

halil ibo
29.08.2006, 11:49
Umarım,dilerim,isterim ki; maksimum kapasiteyle, futbolunu geliştirerek takımımızın sol kanat problemini çözsün...

Ayhan Yüksek
29.08.2006, 11:56
Değerli arkadaşım, fikirlerine saygı duymakla beraber sana birkaç soru sormak istiyorum.Fatih Terim milli takımda 10 aydır oynamayan bırakın milli takımı kendi takımında bile oynamayan Ergün Pembe'yi milli takıma alarak onda nasıl bir ışık görmüştür?
Sence bu tip bir olayda Mustafa Keçeli'nin hakkı yenmişmidir?Ya da başka takımlarda o mevkide oynayan futbolcuların da hakkı yenmişmidir?Milli takımda oynayacağı mevkide Mustafa Keçeliden çok daha iyi adamlarmı mevcuttur?

Fatih Terim milli takımda 10 aydır oynamayan,35 yaşındaki Ergün'de nasıl bir ışık görmüştür?

Bu arada Musambayı çok beğenmişsin ama Musamba'nın kaç tane maçını sonuna kadar seyrettin?Musamba'nın, Mustafa Keçeliden daha iyi olduğuna nasıl karar verdin?
Serdar Bali'nin dediği bir şey vardı.''Bizim zamanımızda kaset felan işi yoktu.Adamlar kendi maçlarında atılan golleri kasetlere koyup kendilerine pazar arıyorlar.Bizimde öyle kasetlerimiz olsaydı şimdi hala daha transfer teklifleri alıyordum'' diyor.Haklı bence Musamba bizim takıma çare olacak adam değildir.Yabancı bir adam,tam bir risk bence.
Sonuna kadar katılıyor ve şunu eklemek istiyorum Fatih Terim bir idol mudur ki onuun milli takıma aldığı futbolcu iyi almadığı kötü olsun bu çok yanlış bir mantık kaldıki Türkiyede milli takım seçmelerinde nasıl bir taraflılık olduğu gün gibi aşikar,sol kanatta adam yokmuş gibi ergünü alıyor o bi tarafa gaysede yokları oynayan futbolu ışık saçmayan Orhan Akta milli takımda bu onun iyi topçu olduğunu göstermezki( kendisini hiç sevmiyor ve beğenmiyorum) ancak torpilli olduğunu gösterir koy Orhan Akı sıradan bi anadolu takımına bak bakalım alınıyomu milli takıma.Artık Trabzonsporlu olmuş bi topçuyu böyle tutarsız örnklerle kötülemeyelim lütfen.Mustafa Keçeli camiamıza hayırlı olsun inşaallah başarılı olur.

yağız61
29.08.2006, 11:57
arkadaşlar madem transfer yapabiliyorlar şi,mdiye kadar nerdeydiler. kesinlikle iyiy transfer olduğunu düşünüyorum .AMMA UNUTMAYALIM Kİ BU TAKIMIN BAŞINDAKİ HOCA BOZUNTUSUYLA HİÇ BİR YERE VARAMAYIZ.BU TRANSFERİN ANLAM KAzanması için bu hocanın tez zamanda kovulması lazımmmmmmmmmmmmm. UNUTMAYALIMKİ YÖNETİM TEPKİLERDEN SONRA TRANSFER YAPTI YOKSA BUNLAR TRANSFER FALAN YAPMAYACAKLARDI..

süleyman61
29.08.2006, 11:59
yahu arkadaşlar hala daha transferde hata yapıyoruz!
Tamam keçeli gerçekten iyi bir futbolcu ama trabzonsporun ihtiyaçları doğrultusunda yapılmış bir transfer değil.2si içeride 2si dışarıda oynadığımız 4 maçta sadece 3 gol atabilmiş bir takımız.Ve bu goller bir iki oyuncunun kişisel becerileriyle atılmış goller.takımımız 3 pası peşpeşe yapamıyor.peki siz karar verin bu takımın acil transfer gerektiren mevkileri nerelerdir????????

Murat Acar
29.08.2006, 12:01
Sonuna kadar katılıyor ve şunu eklemek istiyorum Fatih Terim bir idol mudur ki onuun milli takıma aldığı futbolcu iyi almadığı kötü olsun bu çok yanlış bir mantık kaldıki Türkiyede milli takım seçmelerinde nasıl bir taraflılık olduğu gün gibi aşikar,sol kanatta adam yokmuş gibi ergünü alıyor o bi tarafa gaysede yokları oynayan futbolu ışık saçmayan Orhan Akta milli takımda bu onun iyi topçu olduğunu göstermezki( kendisini hiç sevmiyor ve beğenmiyorum) ancak torpilli olduğunu gösterir koy Orhan Akı sıradan bi anadolu takımına bak bakalım alınıyomu milli takıma.Artık Trabzonsporlu olmuş bi topçuyu böyle tutarsız örnklerle kötülemeyelim lütfen.Mustafa Keçeli camiamıza hayırlı olsun inşaallah başarılı olur.
Dokunmadan hiçbirşeyine imzamı atıyorum...Hem badaloğluna hem sana sevgili Ayhan....

İslam Sezer
29.08.2006, 12:16
faydalı olup olmayacağı belli omayan ve yanar-döner menejerleri ile bizi bu kadar oyalayan yabancı kontenjanını işgal edecek bir musampa dan daha iyi bir tansfer.üstelik bu kadar kısa süre kala yabancı transferini başka mevkiye yapma imkanı tanıdı bize tabi yönetim başarabilirse.

kudu_61
29.08.2006, 12:39
Bence solu yerliden yana kullanmamız çok iyi oldu yabancı hakkımızı ya bir forvet yada bir ön liberodan yana kullanmalıyız keçeli bizim maçta ve son fener maçında çok iyi oynamıştı 102 maçta 2 gol atmış çok önemli değil iyi orta açsın yeter onun alternatifi de ocak tır bence sol sorunumuz bir nebze olsun çözüldü ama bence en önemli sıkıntımız ön libero dur veya forvet inş. transfer dönemi bitmeden bu sorunları çözebilirz.

onurkaradeniz
29.08.2006, 12:42
bizim maçta ilk yarı tam önümde oynadı,çok iyi bindirmeleri var çizgi hattını iyi kullanıyo ortaları da çok tehlikeli yararlı olur!

Beytullah
29.08.2006, 12:45
umarım basarısı bizdede devam ettirir.

Mehmet
29.08.2006, 13:03
En azından Musa Büyük ayarında bir topcu olsun razıyım faydası olur.
Bu futbolcuyu pek hatırlamıyorum bile :)
İnşallah "Özgür" örneğini tekrar yaşamayız.
Trabzonspor çöplüğüne hoş gelmiş.

degok
29.08.2006, 13:17

Zaten bu Fatih Terim ve milli takıma aldığı oyuncular konusunda şüpheliyim ben. Örnek bizim Murat. Adamı fatih terrim milli takıma aldı 1-2 defa. Sonra medyada bir kaç haber çıktı fener istiyo gs alacak diye. Bu gazla biz transfer ettik muratı. Ali güzeldal ı okadar tutmam ama bana göre murata karşılık verilecek bir adam da değildi. Sonra ne oldu milli takıma çağırmadı adamı Fatih hoca. Adamın aklına direk acaba bu Muratla Fatih hocanın bir akrabalığı mı var sorusu geliyo.

Bu açıdan Mustafa Keçeli nin Milli takıma alınmaması performansının kötülüğünden değil kesinlikle. Bence istanbul takımlarından birinde oynasa kesinlikle milli takıma alınırdı. Bunun örnekleri de çok var bu arada.

Ayrıca son denizli maçını izleyen arkadaşlar dikkat ettilerse bizim sağ kanattan yani denizlinin sol kanadından hallaç pamuğu gibi atıldık maçta. Bu durumda formsuz Ferhatın etkisi olduğu kadar Mustafanında iyi futbolunun etkisi vardı.

Son olarak açıkçası sol kanadımızda Mustafanın alınmış olmasına rağmen eksikliğimiz var ve bence Musamba nında alınması yararlı olur.

Berk Akçay
29.08.2006, 14:40
inşalalh bizzdede iyi oynar

CAFER ÖZER
29.08.2006, 14:42

ÜMİT ÖZAT ın milli takımda sol kanatta oynadığı yerde Mustafa Keçeli rahat oynar,Türkiyede Milli takımda şu anda Sol kanat oyuncusu yok,Şu anda Türkiyede en iyi sol kanat oyuncularından birisi bana göre Mustafa,Bizim maçta Denizlinin girdiği pozisyonlardan hemen hemen hepsinde onun imzası var,Daha dün maçını izlediğimiz bir oyuncu hakkında hemen kötü damgasını yapıştırdık,
Hüseyini Trabzonsporda kimse beğenmiyor Milli takımdada kimse vazgeçmiyor,
bana göre MUSTAFA KEÇELİ-yada ANTEP den FARUK milli takımın sol kanadında oynamalı,
Mustafa iyi oyuncu ama inşallah Lazaroninin elinde heba olup gitmez.

Cem Akyüz
29.08.2006, 14:43
iyi transfer inşallah şu 3 günde bi ön liberoda alırlarda en azından hüseyin ve hasandan biri yedek kalır bizde rahatlarız

oktay çavuşoğlu
29.08.2006, 14:56
hiç kimse merak etmesin.keçeli bize iyi gelecek.tek handikabı lazoroni.geçen seneler almak istediğimiz iki solak oyuncudan biriydi bu.diğeride hatırlayanlar olur.uğur boral dı.şimdi fb olduğu söyleniyor.acaba kafasına vuruyormu?gidin gidin istanbul takımlarına ..ok var.biraz konu dışı olacak ama umut u bu yüzdende sevdim.sonuçta iyi kumaşı olan gelecek vadeden futbolcuydu.o da gidebilirdi istanbul a.ama bizi tercih etti.ne olursa olsun benim bu sene alınmalarında sevindiğim oyuncular umut,musa ve şimdide keçeli oldu

keles76
29.08.2006, 15:07

HOCAM BEN FATİH TERİMİN TERCİHLERİNİ TARTIŞMIYORUM SADECE ADAM HERKESİ OYNATMIŞ DENEMİŞ NEDEN BUNU ALMAMIŞ YANİ ADAM MİLLİTAKIM DÜŞMANIMI İLLAKİ İŞ YAPACAĞINA İNANSA ALIRDI KİMLER OYNAMADI .
ERGÜN PEMPE LAUDRUP DENİLİRDİ DAHA 20 YAŞINDA GENÇLERDEYKEN .
BU ADAM EFSANEDİR YAPTIKLARI ADAMI ORAYA ÇIKARDI BENCEDE HAKKETMİYOR AMA SONUÇTA RAKİP KİM MALTA HA ERGÜN HA ORHAN FARKETMEZ.
ŞİMDİ MUSAMPANIN KAÇ MAÇINI İZLEDİN SORUSU HOŞ DEĞİL BEN BU ADAMI BİLDİM BİLELİ OYNAR AJAX MALAGA MANCHESTER NEYSE BEN BU ADAMIN TOPÇULUĞUYLA ANCAK KULÜB İLGİLENİNCE BİRAZ DİKKAT KESİLDİM YOKSA ADAM SERGİNHO DEĞİL BİLEK YAPACAK İZLİYEYİM CARLOS DEĞİL YANİ BİRDE BİZDE SOL KANAT APODAN SONRA SIKINTI OLDU
AMA OYNADIĞI TAKIMLARIN KADROLARDA YER BULMUŞ BENİM O ANKİ TEPKİMİN SEBEBİ BİZ SOL KANAT ALDIK DEYİP BU MUSAMPADAN VAZGEÇECEKLERİNİ DÜŞÜNMEMDENDİR.YOKSA KEÇELİ KARŞI BİR KONUMLANMAM ARTIK TRANSFERLE SON BULMUŞTUR . İNŞALLAH İYİ ÇIKAR VE ÖVÜNÜRÜZ BEN HAKLI ÇIKACAM DİYE TAKIMIMIN ZARARINI İSTEMEM AMA ŞUNU SÖYLEYEYİM ALACAĞI ÇOK YOL VAR .

yalnizsimitci
29.08.2006, 15:13
fenere golu atan usak degilmidir bu
cok iyi transfer :)

cabri
29.08.2006, 15:16
Adam önce takımla bir sahaya çıksın bakalım oynuyor mu oynayamıyor mu! Fenere ortega...anelka geldi de ne oldu faydalı olabildi mi? marcelinho bize ne kadar faydalı!
Bu şekilde kesin yargılarla ne keçeli ne de musampa yı eleştirmek yada göklere çıkarmak için erkendir. Bekleyelim görelim.

Uyum sağlayıp faydalı olabilirse isabetli bir transfer yapmış oluruz. Bizim maçta beğendim adamı. Bindirmeleri iyiydi.

MrbLack
29.08.2006, 15:46
isabetli bi transfer olduğundan yanayım.umarım yanılmam
Hayırlı olsun

muratt
29.08.2006, 17:07
Insallah basarili olur ama..
Benim kanaatim 2. sinif bit futbolcu.. Biz elimizdeki 2. sinif futbolculardan kurtulmaya calisiyoruz, adamlar ha bire getiriolar yaa.. Hasan 3., Musa B., Celaleddin ve hatta Ersen ve Huseyin.. Bu adamlarla bu is olmaz. Bu adamlar istanbul eziklerinde kadroya girebilir mi soruyorum size.. Oldu olcak Timucin, Zafer Biryol, Senol (vardiya Diyarbakirin rahatsiz bi kalecisi) gibi adamlari alalim. TD olarak da Sade Hocayi yada Ali Kemal Denizciyi getirelim..
Bu yonetimin yaptigi tek mantikli transfer Umut ve Stepanov'dur. Gerisi trishka.. Adam gibi topcu almak istiolarsa Turkiyeden alsinlar Mehmet Cakir'i (GenclerBirligi) alsinlar Mehmet Topuz'u.. yurt disinda avrupada oynayan alabilecegimiz dunya kadar iyi topcu var.. Alsinlar onlardan.. Afrika var, deli futbolcular var.. Ama futboldan ve futbolcudan anlayan adam nerde yonetimde.. Anca menecerlerin oyuncagi olurlar, Brezilyada bos bos gezerler.. Bizde alay konusu oluruz.. Devam edin boyle emi..

Vkgz
29.08.2006, 17:11
kulübeye alındı arkadaşlar zaten. musampayı almaya gitmişler hollandaya

sulo61gun
29.08.2006, 17:19
bize kulübeye adam lazım değil direk 11 de oynayacak adam lazım.yoksa kulübede çok adam var.

Tekke
29.08.2006, 17:20
Arkadaslar degil Keceli artık bizi Roberto Carlos bile kurtaramaz, biz bu sezonu ÇOOOK kotu kaybettik, en kotu teknik direktoru aldık ve çok isabetsiz karambol transferler yaptık. Volkan ve Celaleddin gelen Kecelidende Muşambadan da iyiydi, M.Yılmaz Ersandan da Ömer den de Umuttan da iyiydi, Erdinç ise Çagdastan iyiydi. Bize oyuncularımızı oynatacak Traktör lazım, adam gibi ya yerli ya da Turkiyeyi tanıyan Lucescu veya Daum gibi adam lazım. Yeminle soyluyorum M.Yılmazı arıyoruz yaw, en azından ölümüne oynuyordu, bunlar kosamıyor bile. Besiktasa da GS ye de yenilince postalarız zaten traktörü sonra da yıllardır takım calıstırmamıs bı adam getiririz 6 aylıgına-bkn Halilodzic-Madem bu takım Senolla olmadı neden gecen sezondan önlem alınmadı, adam gibi bi traktörle anlaşılmadı? Amaaaan, Tekke gittikten beri 1 kez izledi Trabzonu TV de , o da ilk maç, BEN BU SENE DAHA MAÇ İZLEMEYE BİLE GİTMEM TV DE. Bu kadar ruhsuz takım mı olur be, futbolsuz duramayan ben nefret ediyorum futboldan.
TURKCELL SUPER LİİİİG, HİÇ BAŞLAMASAYDIIIN:-(

coolank
29.08.2006, 17:45
keceli direk 11 oynar ve iyi de oynar ..

frango
29.08.2006, 17:50
evet bencede keçeli ilk 11 de oynar ama bız bole dedıkçe lazaronı bey kafasına gore takım çıkarıyo ama mustafanın bu takımda yerı oldugunu dusunuyorum bizim maçta canlı gozle bende ızledım soldan ıyı bındırmelerı vardı

kudu_61
29.08.2006, 17:55
Keçeliyi aldıktan sonra yöneticini musampa için hollandaya göndermenin mantığı ne iyi kötü o mevkideki sorunu çözdük ön libero veya forvet lazım bu takıma transfer olsun diye transfer yapmanın mantığı nedir başkan...musampa yı almayı hala düşünüyorsan keçeliyi niye alıyorsun bu kadar saçmalık olamaz...

coolank
29.08.2006, 17:57
musampa ön libero oynuyabiliyormuş

Gürkan
29.08.2006, 17:58
kecelı artı musampa dendgıgınde kımse agzını acmadı tek kelıme (okumadıysam kusura bakmayın) şimdi alınınca madem kecelı alındı musampaya gerek yok denıyo.

kac hafta oldu nerdeyse alınabılecekler lıstesı soyleydı,

musamoa
kecelı
pletıkosa
genc brezılyalı

şimdi mi anladınız oynamayacagını nereyse ıkısınde alınınca.alınmasa dersınızkı alınacak tı neden alınmadı alınınca aynı ozellıkte adamlar.

?????????????????????????????????

Badaloğlu
29.08.2006, 18:21
HOCAM BEN FATİH TERİMİN TERCİHLERİNİ TARTIŞMIYORUM SADECE ADAM HERKESİ OYNATMIŞ DENEMİŞ NEDEN BUNU ALMAMIŞ YANİ ADAM MİLLİTAKIM DÜŞMANIMI İLLAKİ İŞ YAPACAĞINA İNANSA ALIRDI KİMLER OYNAMADI .
ERGÜN PEMPE LAUDRUP DENİLİRDİ DAHA 20 YAŞINDA GENÇLERDEYKEN .
BU ADAM EFSANEDİR YAPTIKLARI ADAMI ORAYA ÇIKARDI BENCEDE HAKKETMİYOR AMA SONUÇTA RAKİP KİM MALTA HA ERGÜN HA ORHAN FARKETMEZ.
ŞİMDİ MUSAMPANIN KAÇ MAÇINI İZLEDİN SORUSU HOŞ DEĞİL BEN BU ADAMI BİLDİM BİLELİ OYNAR AJAX MALAGA MANCHESTER NEYSE BEN BU ADAMIN TOPÇULUĞUYLA ANCAK KULÜB İLGİLENİNCE BİRAZ DİKKAT KESİLDİM YOKSA ADAM SERGİNHO DEĞİL BİLEK YAPACAK İZLİYEYİM CARLOS DEĞİL YANİ BİRDE BİZDE SOL KANAT APODAN SONRA SIKINTI OLDU
AMA OYNADIĞI TAKIMLARIN KADROLARDA YER BULMUŞ BENİM O ANKİ TEPKİMİN SEBEBİ BİZ SOL KANAT ALDIK DEYİP BU MUSAMPADAN VAZGEÇECEKLERİNİ DÜŞÜNMEMDENDİR.YOKSA KEÇELİ KARŞI BİR KONUMLANMAM ARTIK TRANSFERLE SON BULMUŞTUR . İNŞALLAH İYİ ÇIKAR VE ÖVÜNÜRÜZ BEN HAKLI ÇIKACAM DİYE TAKIMIMIN ZARARINI İSTEMEM AMA ŞUNU SÖYLEYEYİM ALACAĞI ÇOK YOL VAR .
Değerli arkadaşım,
Öncelikle seni forum kurallarına uymaya davet ediyorum.Senden başka bu başlıkta hatta forumda şu anda büyük harflerle yazı yazan yok,olursa zaten gerekli ikazlar yapılıyor.Sen büyük harflerle yazdıkların daha fazla okunacağını,anlaşılacağını sanıyorsan yanılırsın.Ben büyük harflerle yazdığın bu yazıyı dalgınlığına veriyorum.
Trabzonspor yönetimi, Pazar akşamına kadar (şu anki durumu bilmiyorum) Musambadan vazgeçmemişti.Sadece bu oyuncunun Trabzonsporun şartlarını kabul etmesine rağmen 6-7 tane menajerinin olmasından dolayı karşımızda hangisi ile muhatap olacağımızı bilmediğimizden, daha sonraki süreçte bu işin arap saçına dönüşebileceği korkusundan Asbaşkanımız sayın Haşim Sayitoğlu tarafından Musamba'ya ''senin belirlediğin bir tane menajerin adını Trabzonspor kulübüne bildirirsen bizde onunla bu görüşmeleri yapar bu transferi bitiririz'' yönünde bir faks çekilmiştir.Ama dün ve bugün itibari ile bu transfer ne alemdedir?bende bilmiyorum.
Musambanın nerelerde?ve hangi ünlü takımlarda oynadığı çokta önemli değildir.Çok ünlü kulüplerde oynaması bu adamın bizde dikiş tutturacağı anlamına gelmez.Türkiyede buna benzer çok örnekler var.En son örnek Bkz.Anelka

TSelif
29.08.2006, 19:21
Evet son bombamız da bu galiba. O kadar çok sıradan futbolcuya hayırlı olsun dedik ki bunun hatrı kalmasın.
Hoşgeldin TRABZONSPOR umuza Mustafa.Umarım bu büyüklüğü kaldırabilirsin .Tabi sevgili hocamız seni kadroya koyup oynama şerefine nail olabilirsen. Bir Ersen vardı bir zamanlar.Paslanacak nerdeyse :(

AyhanPe
29.08.2006, 19:27
Evet son bombamız da bu galiba. O kadar çok sıradan futbolcuya hayırlı olsun dedik ki bunun hatrı kalmasın.
:(

türkiye de alabilecegimiz siradan olmayan yerli oyuncular kim acaba cok merak ediyorum..eger anadolu takimlarindan yapacagimiz her yerli transfer siradansa nerden alinacak bu siradan olmayan yerliler istanbul takimlarindanmi??
11 yabancida oynatamazlarya
alt yapidan gelsin diyenler olacaktir belki ama sonrada bunlar tecrübesiz diye elestirecekler :D

TSelif
29.08.2006, 19:36
Aldığımız yerli futbolcuların da maşallahı var. Nazar almasınlar . Kimi kadroya giremiyo (Ersen) kimi girdiği halde işe yaramıyo(umut).
Kim ne derse desin bu sene ki transfer tam bir fiyasko ..bana göre.

AyhanPe
29.08.2006, 19:47
Aldığımız yerli futbolcuların da maşallahı var. Nazar almasınlar . Kimi kadroya giremiyo (Ersen) kimi girdiği halde işe yaramıyo(umut).
Kim ne derse desin bu sene ki transfer tam bir fiyasko ..bana göre.

daha lig bitmediki :) kadromuz fena degil aslinda bi kac eksigimiz var ama bu is sadece kardoyla bitmiyor..hem sans hemde lazaroni faktörleride var tabi.biraz sansimiz olsa hem vestel macini hemde antep macini kazanmis olurduk. umut cok caliskan ama acikca görülüyorki takimda uyum sorunu var...bunuda birlikte oynadikca asacaklardir zamanla..

İleli
29.08.2006, 20:05
insallah murati keser..

TSelif
29.08.2006, 20:07
Hepsine güvenmek istiyorum (en son güveneceğim kişi ise lazaroni o ayrı)
Takımda uyum sorunu olabilir ama boş kaleye topu gönderemiyorsan yada kaleci ile karşı karşıya kaldığında üstüne vuruyosan ..ya offf Ben artık sıkıldım..veeee ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUM. yeter yaa yeter

futbolmaniağı
29.08.2006, 20:08
İyi bir transfer ama bakalım ne yapar. Bekleyip görelim. Bence önlibero transferi yapılmalıydı.

AyhanPe
29.08.2006, 20:13
Takımda uyum sorunu olabilir ama boş kaleye topu gönderemiyorsan yada kaleci ile karşı karşıya kaldığında üstüne vuruyosan ..ya offf Ben artık sıkıldım..veeee ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUM. yeter yaa yeter

:D marcelinho burda acayip goller atiyordu ama gec alindigi icin form tutmasi sürer biraz daha..takim da bir cok oyuncuda cok yeni ve cok uyumsuz oynuyorlar.umut cok sey yapmak istiyor ama sonrada hicbirsey yapamiyor..bos kaleye bile atamiyor..fatih tekkede ilk günden fatih sultan tekke olmadiya :D hepsinin zamana ihtiyaci var..bizimde sanirim :D

TSelif
29.08.2006, 20:16
Umarım canımız fazla yanmadan bu dedikleriniz gerçekleşir.Ve umarım Umut'ta Ersen'de Ömer'de birer FATİH SULTAN TEKKE olurlar....

TSelif
29.08.2006, 20:17
Ha bu arada 23 yıl oldu be arkadaşım bu zaman :(

AyhanPe
29.08.2006, 20:19
Umarım canımız fazla yanmadan bu dedikleriniz gerçekleşir.Ve umarım Umut'ta Ersen'de Ömer'de birer FATİH SULTAN TEKKE olurlar....

öyle kimse olamaz ama onlarda zamanla daha verimli olacaklardir

Ha bu arada 23 yıl oldu be arkadaşım bu zaman :(

evet ama bu oyuncularda 23 senedir birlikte oynamiyor :D sabretmeliyiz..bi kerede istikrar yakalasak yani bi baskan da söyle bi 8 sene baskanlik yapsa yada her sene 10 oyuncu degistirmesek belki bi 23 sene daha beklemeyiz degilmi? :)

Semih GÜL
29.08.2006, 20:19

boş kaleyede top gönderemesinler şampiyonda olamasınlar hepsine razıyım ama benim içimdeki isyan gibi,hırsla beğeni toplayan oyunuyla onururyla ruhuyla mücadele eden bir Trabzonspor sahalarda olsun istiyorum.Şimdi TS tarihinin belkide en iyi kadrolarından birisine sahip ama sahada İsmi arkasında yazmasa tanıyamacağın futbolcularla dolu.Oyun yok takım yok futbol yok .

Paflarla oynaysaydık.

Arda gs de kadroya girdi mütiş oynuyor. fenerde kerim, can, bjkde burak ve sayamadığım bir sürü genç.

Peki musayı sol açıkta oynatan sezon başından beri sol kanatta anlam veremediğimiz birsürü alternatyifle uğraşan sol kabnatta oyuncu yok diyen lazoroni , Ufuk diye bir oyuncun var tanıyormusun.Göremezde bu hoca. Al aertık bir sol kanat oyuncun var keçeli.

hayırlısı

coolank
29.08.2006, 20:24
gkalmuk

kecelı artı musampa dendgıgınde kımse agzını acmadı tek kelıme (okumadıysam kusura bakmayın) şimdi alınınca madem kecelı alındı musampaya gerek yok denıyo.

kac hafta oldu nerdeyse alınabılecekler lıstesı soyleydı,

musamoa
kecelı
pletıkosa
genc brezılyalı

şimdi mi anladınız oynamayacagını nereyse ıkısınde alınınca.alınmasa dersınızkı alınacak tı neden alınmadı alınınca aynı ozellıkte adamlar.

?????????????????????????????????

DOGRU TESPİT AMA KALECİ OLMADI MALESEF OLAMADI

TSelif
29.08.2006, 20:28
öyle kimse olamaz ama onlarda zamanla daha verimli olacaklardir

evet ama bu oyuncularda 23 senedir birlikte oynamiyor :D sabretmeliyiz..bi kerede istikrar yakalasak yani bi baskan da söyle bi 8 sene baskanlik yapsa yada her sene 10 oyuncu degistirmesek belki bi 23 sene daha beklemeyiz degilmi? :)

:D buna eminmisin sen yaaa. Biz ve 8 yıl başkanlık..neyse her şeyin hayırlısı ..
her şey TRABZONSPOR umuz için diyip bekliyoruz....bekliyoruz...bekliyoruz:)

AyhanPe
29.08.2006, 20:31
:D buna eminmisin sen yaaa. Biz ve 8 yıl başkanlık..neyse her şeyin hayırlısı ..
her şey TRABZONSPOR umuz için diyip bekliyoruz....bekliyoruz...bekliyoruz:)

iyide böylede olmuyorki yani gecmisten biseylerde ögrensek belki gelecekte 8 senelik bi baskanimiz olabilir :D
bekleyelim ama yinede serefli ikincilikler hileli sampiyonluklardan iyidir :D bi kac sene önce iki kere olmustuk ama sonra o baskanda birakmak zorunda kaldi

Enes Berfin
29.08.2006, 20:57
Baktilarki Musampayla anlasamiyorlar bizi kandirip musampadan daha ucuz ve daha kalitesiz bir oyuncuylan anlasdilar.

Kecelini transferine gelirsek, iyi bir oyuncu cok kosan hirsli topun pesini kolay kolay birakmayan bir oyuncu iyi ortalar yapan bir oyuncu, isimize yarayacakmi derseniz tabiki yarar, insallah hayirlisi olur...

Bartuğ13
29.08.2006, 22:38
denizli maçında yaptıklarını gördüm ya bu adam işe yarar

AyhanPe
29.08.2006, 22:49
Baktilarki Musampayla anlasamiyorlar bizi kandirip musampadan daha ucuz ve daha kalitesiz bir oyuncuylan anlasdilar.

Kecelini transferine gelirsek, iyi bir oyuncu cok kosan hirsli topun pesini kolay kolay birakmayan bir oyuncu iyi ortalar yapan bir oyuncu, isimize yarayacakmi derseniz tabiki yarar, insallah hayirlisi olur...

:D:D bak aldilar musampayida..

Enes Berfin
29.08.2006, 22:53
:D:D bak aldilar musampayida..

Hakkatende öyleymis :D ozaman yönetimin bosuna günahini almisim bu konuda e iyi ozaman canim, hem keceli hemde musampa :)

AyhanPe
29.08.2006, 22:56
Hakkatende öyleymis :D ozaman yönetimin bosuna günahini almisim bu konuda e iyi ozaman canim, hem keceli hemde musampa :)

iyide bunlar bu alternatifli kadro olayini abartmislar biraz :D yani orda bayagi cok alternatif var celo, murat, keceli birde simdi musampa..ama bu musampa farkli yerlerde de oynayabiliyor ön libero da oynuyormus..demekki lazaroni onu forvet yapacak :D :D

selcuk
29.08.2006, 23:02
iyide bunlar bu alternatifli kadro olayini abartmislar biraz :D yani orda bayagi cok alternatif var celo, murat, keceli birde simdi musampa..ama bu musampa farkli yerlerde de oynayabiliyor ön libero da oynuyormus..demekki lazaroni onu forvet yapacak :D :D

brezilyali kaleci istiyor yani jeff yollanirsa inatina marcelloyu kaleye gor bu adam

Enes Berfin
29.08.2006, 23:10

evet saydiklarin oyuncu ayni alternative sahip oyuncular, ama kalite acisindan bakacak olursan musampa en iyisi görülüyor o mevkide, birde musampanin celo ,murat, keceliden farki özellikleri var mesela topu kale önünde buldugu zaman uzak mesafe olmasina ragmen bile cok sert sutlar atan oyuncudur, ataga girer girmez hizli hucüm yapiyor ve rakipi negativ anlamda etkiliyor

Örnegi burda : http://www.youtube.com/watch?v=baOfYdtqQ80 :D

coolank
29.08.2006, 23:36
bir zamanların bjk sıne benzedik .. ne var ne yok alıyoruz ... ah başkan o kadar adam almışken kaleci de al .. şu lazaroni de defolur gider belki hattta yanında belki bi kaç kişi ile

fetvaci
29.08.2006, 23:41
ya yabancıda ıstedklerımızı alıp almadıımızdan suphem war benım barı su yerlıler beklenenın ustune cıksalarda lıgı ılk 4 de bıtırebılsek:(

Harun-61
29.08.2006, 23:54
Trabzonspor, bugün Hollanda'nın Amsterdam kentinde 3 yıllık ön sözleşme imzalattığı Kiki Kizito Musampa'yı Trabzon'a getirdi.
Musampa, Hollanda'ya giderek transferi sonuçlandıran kulüp yönetim kurulu üyesi İbrahim Baturoğlu ile akşam saatlerinde Trabzon'a geldi.
Baturoğlu, Trabzon Havalimanı'nda yaptığı açıklamada, Musampa'nın transferinde menajerler nedeniyle daha önce pürüz çıktığını ifade ederek, ''Bir Türk menajeri yetkilendirerek, bu sorunu aştık ve Musampa ile ön protokol yaptık. Çok kaliteli, değerli ve karakterli bir oyuncuyla anlaştık. Yarın ağabeyi ve avukatı Trabzon'da olacak. Çok ufak detayları da konuştuktan sonra kendisiyle resmi sözleşme imzalayacağız'' diye konuştu.

netgazete

Ömer Aydın
31.08.2006, 16:43
Adama sahip cikalim lütfen..

Musampa geldi diye hic kimse Mustafa hakkinda konusmuyor artik...

Adam hic gülmüyor yahu :(

Adem CAKIR
31.08.2006, 16:44
Adama sahip cikalim lütfen..

Musampa geldi diye hic kimse Mustafa hakkinda konusmuyor artik...

Adam hic gülmüyor yahu :(

Keçeli buraya Yumruk havaya !
Oley ... Oley... Oley....

A.Hilal Çakıroğlu
31.08.2006, 16:51
İyi bir oyuncu ama bize ne kadar yararlı olur bilinmez. İnşallah hayırlı olur

Beytullah
31.08.2006, 17:06
walla sol kanata care olacakmı ilerleyen maclarda gorcez..umarım bekledigimizden daha iyi cıkar ve bizi sasırtır..

sametaydin
31.08.2006, 18:03
hayırlı olsun. yani celalettinden murat ocaktan iyidiir inşallah.

uslanmazlaz61
31.08.2006, 20:19
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/310806mustafa1.jpg
yav kimse de mutlulugun gram eseri yok nedir bu karamsarlık nedir bu umutsuzluk ve ruhsuzlıuk

The Londoner
31.08.2006, 20:35
yav kimse de mutlulugun gram eseri yok nedir bu karamsarlık nedir bu umutsuzluk ve ruhsuzlıuk

Sol bastaki siyah gomlekli sahis simdiden derin dusuncelere dalmis, "acaba dogru is mi yaptik bu cocugu getirerek" der gibisinden... Sag bastaki ise daha hasin bakmis. Sanki "ben kaslarimi catayim da bu gazeteciler luzumsuzluk yapip icinden cikamayacagimiz ters bir soru sormasin" diye kendini hazirlamis. Mustafa`da ise tedirgin bir ifade var. "Attik bir imza ama bu cadi kazani beni de yutarsa" havasinda :)

diskus
31.08.2006, 22:12
ya simdi mustafa gecen sene macta yattarayi az daha dövecekti,baktim hafta sonu yattara korkudan mustafadan en az 30 metre uzak durdu.bu adam antremanda bizim sevgilimizi gercekten dövmesin.saka bir yana mustafa kaliteli bir oyuncu uyum problemi cekmesse cok iyi olur.

violentia
01.09.2006, 02:02

aynen katılıyorum sanki adam sözleşmeyi deil vasiyetini imzalıyor.. :S yanındakilerde mübarek ölüm melekleri gibi çıkmışlar fesupanallah..

TameRHan
01.09.2006, 14:12
anca gülmeye yer ararsınız

Keçeli transferi inşallah hayırlı olur

Çetin
01.09.2006, 14:20
inşallah iyi olur ama hemen akabinde yapılan kiki transferi bence kötü etkileyecek

Şentürk
01.09.2006, 14:26
mustafa keçeli kaç yaşında?

oguzkoc
01.09.2006, 14:27

26 yada 27 öyle bişey...

champions
01.09.2006, 14:27
28 yaşında olması lazım yada 27

Muhammet_61
01.09.2006, 14:35
Beğendiğim bir oyuncu. Geçen sezon sol kulvara alınacak adaylarımdan biriydi. Diğeri Uğur Boral. O Eziklere gitti. Oyun yapıları çok benzeşiyor. Bana göre çok iyi transfer.

Akın_61
01.09.2006, 15:38
bence mükemmel bir transfer...inşallah keçeli çok başarılı olacak....

selcuk
01.09.2006, 16:07
suan daha 27 ama bu ay 28 yasina girecek

Hüseyin Çümen
01.09.2006, 16:39
ii transfer zaten şuan türkiyede sol ayaklı oyuncu sayısı elin parmakları kadar bile değil febe ümiti solda kullanırken biz türk lerin içinde iisini aldıkta bu transferler keşke zamanında olsaydıda biz lige fırtına gibi girseydik şuan mevcut hücum ağırlıklı takımımızın antrönötrüde lazoroni olmamalıydı o defans çı biz ise tamamiyle hücum takımıyız

champions
01.09.2006, 16:59
yerli olarak en iyilerden birini aldık inşaallah en kısa zamanda oynar ve başarılı olur

61-POWER-2
01.09.2006, 17:50
hayirlisi olsun,devami lazaroni efendiye kalmis.

since1967_
01.09.2006, 18:48
mustafa keçeli iyi bir yerli bundan eminim.

Mehmet
01.09.2006, 22:08
Bakcazz keçeli mi keçesiz mi?
Maksat hareketlilik olsun. Taraftar kandırmaya yönelik hamleler.
Bir topcu alınıyo 2 tane gönderiliyor.

Sefaenes
01.09.2006, 22:16
Hayirli olsun. Insallah Trabzona faydali olur.

poetricus
01.09.2006, 22:33
Arkadaşlar birazcık sağduyu lütfen! Yönetimin transfer politikasını eleştirmek en tabiî hakkınız ve pek çok haklı sebebiniz de var. Ama daha takımla tek maça bile çıkmamış birini kazma ilan etmenin de bir mantığı yok. Mahalli TV ve gazeteleri takip ediyorum. Bazı futbolcular hedef tahtası haline getirilmiş ama bazı ISO9002 belgeli kazmaların dokunulmazlığı var. Küçük bir hatırlatma:
Cengiz bize geldiğinde 28 yaşındaydı. Bizden başka talibi yoktu ama Trabzonspor forması altında mili takıma kadar yükseldi.
Küme düşen iki takımdan iki futbolcu aldık, iki yıl içinde ikisi de milli formayı giydi. Konyaspor'dan gelen Tolunay ve Aydınspor'dan gelen Osman. Üstelik bu üç futbolcu; "Küme düşen takımdan futbolcu alınır mı?" diye transferlerine karşı çıkan hoca zamanında formlarının zirvesine çıktılar. Peki, Mustafa Keçeli'nin futbol geçmişi büyük başarısızlıklarla mı doludur? Çağdaş gibi İstanbul takımlarına kapağı atmaya kalkıp kapının önüne konduğu için mi bizi tercih etmiştir? Çağdaş gibi penaltı yaptırma, Hasan gibi rakibe el ense, pardon ayak ense yapma huyları mı vardır? Hüseyin gibi çektiği şutlar rakibe çarparsa kornere, çarpmazsa taca mı çıkmaktadır? Akılsız mıdır? Ahlaksız mıdır? Allahsız mıdır?
Mustafa Keçeli süper bir futbolcudur demiyorum. Trabzonspor'da başarılı olacaktır da demiyorum. Sadece bu kadar acele infaz edilmesini kabullenemiyorum. Türkiye'de kaç tane sol ayaklı futbolcu var bunların içinden kaçını alabiliriz? Böyle bir liste yapılsa Mustafa Keçeli Denizlispor'da oynamış olduğu futbolla o listeye girer mi girmez mi?

İsterseniz biraz da bu sorular üzerinde düşünelim.

Muhabbetle!