PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : José Bosingwa da Silva

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

ilhan
10.11.2013, 18:30
Kesinlikle yaptığı hareketin bir cezası olması gerekiyor. Senelik bu kadar para kazanan, premier lig tecrübesi olan bir adam böyle sorumsuz kırmızı kart göremez.

Ogün YAZICI
10.11.2013, 18:32
sana helal olsun...o tekme trabzonspor taraftarının bu futbola karşı vücut bulmuş şeklidir...

DeAgLeMaNyAq
10.11.2013, 18:33
Eskişehir maçında çok ararız. Dua edelim de 3 maçtan fazla ceza almasın. Araya bir de kupa maçı gireceği için 2 lig maçından fazla bizi Zeki'ye mahkum edeceğini düşünmüyorum...

Furkan S.
10.11.2013, 18:34
Bence en az 5 maç alır ;)

art(w)in
10.11.2013, 18:34
saçmalamayın arkadaş ya...yok helal olsunmuş da yok aferinmiş de...adam milyonlarca dolar para kazanıyor...kim bilir kaç hafta ceza alacak...ben olsam en az 5 hafta ceza veririm...peki onun yokluğunda kanadından yediğimiz ve belki de sırf bu yüzden kaybedeceğimiz maçların hesabını kim verecek?

ne kadar güzel ya bu avama yaranmak. at bi' tekme kral yapsınlar seni.

Ogün'
10.11.2013, 18:36
sana helal olsun...o tekme trabzonspor taraftarının bu futbola karşı vücut bulmuş şeklidir...

İyi de kim anlar bunu?İsyanımızı dile getirmenin yolu bu mu?Bu daha çok Trabzonspor düşmanlarını sevindirmiştir.Bize bir faydası yok.

Vkgz
10.11.2013, 18:37
emre güral ın oynadığı bir takıma geldiğine isyan etti adam son dakika da :)

Ogün YAZICI
10.11.2013, 18:40
İyi de kim anlar bunu?İsyanımızı dile getirmenin yolu bu mu?Bu daha çok Trabzonspor düşmanlarını sevindirmiştir.Bize bir faydası yok.

azcık beyni varsa MRA anlar,anlamak zorunda.eminim birçok futbolcu bu oyun sisteminden memnun değil ve hocaya tepki gösteremiyor...

ophius
10.11.2013, 18:46
hocaya tepki diye düşünüyorum

garziya
10.11.2013, 18:47

Daha iyi ifade edilemezdi...

Erbay
10.11.2013, 18:49
İyi yaptı.

Jackdaniels
10.11.2013, 18:50
Adamsın

Mert'
10.11.2013, 18:50
'F*ck the system' dedi adam resmen. :)

canna52
10.11.2013, 18:52
kompakt futbola atılan bir tekmedir bu

TSemih61
10.11.2013, 18:53
Ne helal olsun'u arkadaşlar adam amatörce bir şey yaptı. Bunun hiçbir açıklaması olamaz. O bölgede alternatifi de yok. Hocaya kızabilirsin ama niye acısını takımdan çıkarıyorsun.

poetricus
10.11.2013, 18:55
Normal ama doğru değil.
Milyon dolar muhabbetine girmeyeceğim, milyon dolar alıp sahaya 11 süremeyen hocayı gördükten sonra.

hakankurt1967
10.11.2013, 18:56
Bir Trabzonspor oyuncusuna yakışmayacak bir hareket oldu. Bir insan olduğunu unutmamalıydı. Karşısında rakibi kim olursa olsun(emre b. hariç) o hareketi yapması yanlıştı. Rakibi de ekmeğini ayağından kazanıyor. 10 maç ceza alsa bile alkışlarım...

Emre ÖZTÜRK
10.11.2013, 18:57
En az 3 maç alacak gibi duruyor belki daha fazla.Bu da Zeki oynayacak demek oluyor ki o maçlarda Allah sabır versin bize

Murat'
10.11.2013, 19:03
İyi yaptı diyenleri görünce inanamıyorum.

Yahu arkadaşlar o canice tekme hangi niyetle atılırsa atılsın Trabzonsporlu bir oyuncuya yakıştı mı.

Hıncını camdan çerçeveden falan alsaydı.

O hareketi rakip takımdan birisi yapsa linç edilmişti bu forumda.

Yaşar
10.11.2013, 19:07
Ben de yanımda Giray ve Aykut gibi iki tane kazmayla oynasaydım aynı tepkiyi verirdim.
Ama rakibe degil, Giray a vururdum.

Uğur Ö.
10.11.2013, 19:10
4 maç Zekiyi izletecek bize.Çok kötü

Antonio
10.11.2013, 19:20
adam ben nereye geldim diyordur etrafındakiler futbolcumsu bir şey hele son bindirmesinde emrenin kaleye vurması. adamı çıldırttı. devre arası teklif gelir adam direkt kaçar. bosi kaçar bizde neden gitti deriz???

Yaşar
10.11.2013, 19:22
Bu adam bu takımda değil, sampiyon kadroda olcaktı, offfff offff.

dağlıca61
10.11.2013, 19:23
öncelikle yazıklar olsun, daha sonra mı aldığın para haram olsun dünya yıldızı mı o ünvan mazide kaldı, sıradan bir futbolcu. Avrupa'da taktığı apoletle Trabzonspor'da yaşlılık döneminde en çok para kazananlar arasında ayrıca yaptığı hareketin Bilica' nın Olcan'a yaptığı hareketten bir farkı yok bence, yazık çok yazık.

Ufuk
10.11.2013, 20:11
Ben olsam aynısını yapardım. Zaten bu yüzden futbolcu değiliz dimi. Böyle prof bir adam nasıl böyle saçma bir hata yapar anlamadım. Iyi yaptı diyenleri haftaya sağ bekte zekiyi görünce görücez.

OnurKul
10.11.2013, 20:11
O tekme ile taraftarın tercümanı oldun. Helal olsun.

Bartuğ13
10.11.2013, 20:16
mağlubiyeti hazmedemeyen tek kişiydi sahada. ancak kırmızı kart görmesi doğru olmadı.

hislerimize tercüman olsa da yaptığı hareketle bizi zeki yavruya mecbur bırakacak ve bu durum sindirilecek bir durum değil.

sen takımını eksik bırakamazsın, bırakmamalısın.

kızgınlığını anlasam da bizi zekiye bırakmasını anlayamam.

Tolga
10.11.2013, 20:25
Şerefsiz TFF zaten Allah'tan arıyor, adam öldürmeye kasıttan ligden men bile verir şerefsizler.

Ali İhsan
10.11.2013, 20:45
Takımın en önemli iki oyuncusu sakatlıktan dolayı haftalarca yok.

Defansta bu sene adam gibi oynayan tek oyuncu da gitti...

Allah kolaylık versin...

Alika87
10.11.2013, 20:56
Zeki Yavru...

gabriel omar
10.11.2013, 21:01
İsyan edeceksen kendi kendine et.Ne diye tekme atıp takımı 2 3 maç yanlız bırakıyorsun.

cakalkerem
10.11.2013, 21:04
mustafa ve aykut yaparken iyi...

belki hareketi doğru değil ama yeter dedi artık..bu rezalate katlanamayacağım

sanırım en az 2 maç ceza alır orası kesin üstüne çıkarmı bilemem....

Cyzio
10.11.2013, 21:43
Şu takımda en beğendiğim futbolcuydu. Daha Elazığspor maçında kendisini "Maçın Adamı" olarak seçmiştim.

Yaptığı hareket tamamen kasıtlı ve bilinçliydi.

Ne diyeyim? Protesto böyle mi yapılır be abicim?

.

Yaşar
10.11.2013, 21:52
Maç izlediğim yeri ağlamaklı bir ifadeyle terketmemin nedeni mağlubiyetten çok Bosingwa'nın atılmasıydı.
3 haftadır Giray ve Aykut'un dengesizliklerinden bıktım, şimdi bunlara bir de Zeki eklenecek, o geldi aklıma, hala ağlamaklı oluyorum.

Cafer Bulur
10.11.2013, 22:09
3-4 mac ceza alacak,o tekmeyi atmasinin hicbir aciklamasi yok.

Yabanci futbolcular böyle iste,keyifleri yoksa atiyorlar tekmeyi 1 ay izine cikiyorlar oh ne güzel memleket bir de Trabzonu begenmiyorlar sanki adamlari biz cok begeniyoruz ya.

gabriel omar
10.11.2013, 22:17
mustafa ve aykut yaparken iyi...

belki hareketi doğru değil ama yeter dedi artık..bu rezalate katlanamayacağım

sanırım en az 2 maç ceza alır orası kesin üstüne çıkarmı bilemem....

Onlar yaparken de kötü.Ama Bosingwa gibi tecrübeli,takımın kilit bir oyuncusunun yapması çok çok daha büyük bir yanlış.Hele ki Mustafa kartı istem dışı yaptığı bir hareketten görmüştü ,oysa Bosingwa bile isteye gördü kartı resmen.

Alternatifi yok bu adamın abi.Hadi Aykutun,Mustafanın yokluğunu Girayla,Bambayla tolere ettik biraz ama Bosingwanın yokluğunda ne yapacağız ?Bunları düşünmesi lazım.

DeAgLeMaNyAq
10.11.2013, 22:22
Hürriyet'te kasti tekme atmıştı 3 maç ceza almıştı. Bosingwa 4-5 maç alırsa bu artniyete girer...

Cafer Bulur
10.11.2013, 22:28
Hürriyet'te kasti tekme atmıştı 3 maç ceza almıştı. Bosingwa 4-5 maç alırsa bu artniyete girer...

Mustafa 3 mac yediyse bosi de 4 hafta yer adamlar zaten bize kafayi takmis durumda.

eraytaskin61
10.11.2013, 22:30
devre oldu soyunma odasına giderken çıldırıyodu yenen gole taraftara doğru bu nasıl iş,böyle gol mü yenir ,böyle iş mi olur der gibi el kol işaretleri yaptı gerçekten skora oyuna isyan eden ender oyunculardan onun için kızmıyorum kırmızıya..

Fatih Birinci
10.11.2013, 22:33
Aferin en dogrusunu yaptin,bosingwa candir canandir.bakti ki bunlar da hirs yok kazanma azmi yok hoca korkak

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk

OrkHun
10.11.2013, 22:48
Keşke o tekmeyi giray'a atsaydın!

Mehmet Fatih Silik
10.11.2013, 22:48
Ne geregi vardi?
Hayir sirf kendini yaksin neyse...koca takimi yaktin böyle yaparak...
Defansta en cok begendigim oyuncuydun...
Yazik...!

Fatih Özkan
10.11.2013, 22:51
Ben de olsam aynısını yapardım.
Helal olsun!

ophius
10.11.2013, 23:04
zeki merhaba nasılsın?

İsa
10.11.2013, 23:34
Maçı tekrar izlerseniz top rakipteyken rakibe yaptığı baskıya ayak uyduran herhangi bir oyuncumuz olmadığı için ortada şamar oğlanına döndü ve acısını rakipten çıkardı.

Adrian ve Henrique gibi iki sığıra 90 dakika sabreden bir adamın kalkıpta bu herife neden bunu yaptın deme hakkı yok...

RoyalEvil61
10.11.2013, 23:44
olay neden bu kadar büyültüyor? öfkesini dizginleyemedi ve yanlis bi hareket yapti kulüp keser cezasini olur biter.

sametaydin
10.11.2013, 23:46
Arkadaş adam yeter artık dedi batı bunlardan bişey olacağı yok 90 dakika herkes yatıyor ne yapsın daha özverili oyna oyna nereye kadar dedi yedi kırmızıyı vallahi hiç üzülmedim iyi yaptın dedim.

art(w)in
11.11.2013, 00:17
bazıları diyor ki hocaya, futbola, takım arkadaşlarına isyan etti...

ben de diyorum ki chelsea'de de qpr'da da aynı şeyi yaptı bu adam. orada da mı bunlara isyan etti?

takıma veya hocaya isyan etmedi arkadaş. yapısı bu adamın. hepsi bu. boşuna kahramanlaştırmayın adamı.

Fatih
11.11.2013, 00:36
İsyanına saygı duyuyorum.

28TS61
11.11.2013, 00:55
Bosingwa cok salak bir futbolcu.Rakibine tekme atti direk kirmizi kart yedi.
Arka arkaya 3 tekme atsa sari bile yemezdi.

Yiğit Gayretli
11.11.2013, 07:58
O takıma, hocaya; ben de O'na kızdım.

Eziyetin katsayısını artırmak zorunda mıydın gür kaşlı?

sbay
11.11.2013, 08:09
offf... zzekili günler başlıyor...takımın en sağlam yeriydi....

gudoz81
11.11.2013, 08:45
hem hocaya hem takıma attı adam tekmeyi
düşünüyorum haklımı?
haklı
bunlarla aynı takımda olmayı hakedecek ne yaptı adam

agahozlu
11.11.2013, 08:59
Hiç bir şekilde haklı değil arkadaşlar. Her şeyi bırakın insanlık dışı bir hareket. Aynı hareketi bir başkası bizim oyuncumuza yapsa haklı mı olacaktı?

Murat'
11.11.2013, 09:02
O canice tekmeyi cansız bir mankene atmış gibi konuşuyorsunuz arkadaşlar, biraz empati lütfen.

O hareketi başka renklerde bir oyuncu yapsaydı ömür boy çirkef diye yaftalanırdı bu forumda.

Biraz tutarlı olun lütfen.

Turgay Atalay
11.11.2013, 09:03
Siz olsaydınız ne yapardınız, o kadar beceriksizin arasında? Maç devam ederken aniden formayı çıkarıp gitse şaşırmazdım inanın.

Fatih Öztürk
11.11.2013, 09:12
Rakibe saygı diye bir şey var.ya tekme attığı futbolcu sakatlansaydı?hiçte şık değil.kesinlikle para cezası verilmelidir.burası kimsenin babasının çiftliği değil Bosingwa efendi!

Murat'
11.11.2013, 09:33
Rakibiyle ciddi bir sürtüşme yaşasaydı bile o tekmeyi hoş görmezdim ben, kaldı ki rakip oyuncunun Bosingwa'ya hiçbir şekilde bir hareketi olmadı.

Trabzonsporlu bir oyuncuya yakışmadı bu hareket.

Turgay Atalay
11.11.2013, 09:43
Siz olsaydınız ne yapardınız, o kadar beceriksizin arasında? Maç devam ederken aniden formayı çıkarıp gitse şaşırmazdım inanın.

Sakın yanlış anlaşılmasın, rakip için elbette kabul edilir birşey değil bu, ama bu hareketi yapandan çok yaptıran yetenek fukaralarımıza kızıyorum ben.

Necmettin ALTUNTAŞ
11.11.2013, 10:21
... Ve Bosingwa bir tekme atıyor rakibine...
Rakibine mi, hakeme mi, arkadaşlarına mı, hocasına mı varın siz karar verin!

Olcay Çakır

a f s
11.11.2013, 10:25
Nazar değdi resmen. Maç içinde rakibiyle hakemle doğru iletişim kuran bir futbolcunun yapacağı hareket değildi. O pozisyonda rakip oyuncunun zaman geçirmeye yönelik hareketlerini kendine yediremedi. Bastırdığı duyguların anlık patlaması oldu sanırım. Dua edelim saçma sapan cezalar almasın TFF'den.

Fatih Özkan
11.11.2013, 10:43

Olcay Çakır

Bu bölüm için gelmiştim ben de...
Olcay Abi ne güzel özetlemiş...

Emre İskender
11.11.2013, 10:52
Bosingwa verilecek her cezayı kabullenecek profesyonellikte olduğunu düşünüyorum

S.DEMİRCİ
11.11.2013, 10:53
Giraya,aykuta,adrinada çaksaydın o tekmeden........

Lazman
11.11.2013, 11:04
Bosingwa: Türkler taktik bilmiyor
Trabzon'un yıldızı Bosingwa, Türk futboluna eleştiri getirdi.
19 Ekim 2013 | 10:48A+A-

‘TÜRKLER TAKTİKTE EKSİK’
Milli Takımımız’ın Hollanda karşısında aldığı yenilgiyle birlikte Dünya Kupası’nın dışında kalmanın şokunu yaşadığımız bu dönemde Jose Bosingwa’ya Türk futbolu ile ilgili düşüncelerini sorduk... Oldukça gerçekçi bir yaklaşımda bulunan Bordo-Mavili futbolcu, oyuncuların tekniklerini överken, taktiksel anlamda olan eksikliklerine dikkat çekti.

Bosingwa şu ifadeleri kullandı: Son yıllarda Türkiye’de futbol tabii ki gelişmiş durumda. Özellikle Türk futbolcuların stilleri Latin oyunculara, Brezilyalılar’a benziyor... Ama bu yeterli değil. Dikkatimi çeken çok önemli bir şey var. Bu büyük bir handikap ve Türk futbolu için olumsuz bir durum... Ne yazık ki Türk futbolcular maç sırasında taktiği uygulama yönünde eksikler... Sistem ve taktiği sonuç olarak uygulatan hocalar ama saha içinde uygulayan da futbolculardır. Eğer burada eksiklik varsa bocalarsınız. Avrupa’da bu konuya çok önem verilir. Her takım daha az gol yemenin hesabını yapar. Taktik ve sisteme çok kafa yorulur. ‘Nasıl dizilirsem en az golü yerimin’ ve ‘ne yaparsam daha fazla gol atarımın’ matematiği yapılır. Türk oyuncularında bu duygu eksik gibi... Eğer
altyapılarda bu taktik konusu oyunculara iyi öğretilebilir ve aşılanabilirse ben Türk futbolunun
önünün çok açık olduğunu ve birçok başarıyı yakalayabilecek duruma geleceğini düşünüyorum.

(Habertürk)

futbolcunun dibi.

adam 19 Ekim 2013 | 10:48A+A- tarihinde olacaklari gormus. 3-5 haftada turkiyede futbolun ne durumda oldugunu anlamis.
bi zaman biyerlere yazmistim turk oyuncularin basarisi tamamen yetenektendir,futbol bilgisi,taktik sifir oglu sifir. nerde duracagini bilmez,bosa kacma ne bilmez,pas bilmez,kafa bilmez, adam tutma bilmez,topa girme bilmez....

kaslarin yeter mardinliii :)

Haluk Pehlivan
11.11.2013, 12:58

Olcay Çakır
tekme attığı oyuncudan hakemden ve teknik direktöründen özür dilediğine göre tekmeyi kime attığı belli..

E. Okan Bülbül
11.11.2013, 13:06
Jose:
Nerden geldim ulan ben buraya? Bunlar kim? Biz ne yapıyoruz? Bu yeşil sahada koşuşturanlar futbolcu mu? Klübedeki gözlüklü amca antrenör mü? Lanet olsun..

Fatih Öztürk
11.11.2013, 13:13
İlk yarının son dakikasındaki yediğimiz golde Bosingwanın çıldırışına,isyanına Allah aşkına bir bakın.

Ömer Öztürk
11.11.2013, 13:25
jose tekmeyi hocaya attı anlayanaa

endlessdeath
11.11.2013, 13:30
büyük takımda oynadığını sanan bosingwa kendisinide küçük takımlı yapıp öfkesine yenikdüştü ve o hareketi yaptı sonunda o da bizden oldu :) yani küçük takım futbolcusu ancak benim en güvendiğim adam bile bunu yaptıysa teknik direktör olan mra şapkasını önüne koysun düşünsün

Antonio
11.11.2013, 14:22
Devre arası teklif gelirse gider. adam nereye geldim hacı modunda...

Hami_41
11.11.2013, 15:07
Bencede devre arasında gidecek gibi inşallah yaniliyorumdur takimda mutsuzum gitmek istiyorum der gibi.
Bosingwa dan on Numara teknik direktör olur bence

Ahmet Kuru
11.11.2013, 15:26
Tepkisi haklı hareketi yanlış...

ilhan
11.11.2013, 15:47
Tekmeyi sanki Emre B., Bilica gibi karaktersizlerden birine atmış gibi konuşan taraftarımız var.

Lazman
11.11.2013, 16:24
Tekmeyi sanki Emre B., Bilica gibi karaktersizlerden birine atmış gibi konuşan taraftarımız var.
tekme atmaya atilan kisiye goremi muamele yapilacak?

bizim ermis,filozof td gidip mardinliye niye tekme attin diye sormasi yeteli. alacagi cevap ufkunu acacaktir.

okadar kazmanin icinde iyi dayandi.eminimki dun aksamki mactan sonrada pisman olmustur tr ye geldigine.

ilhan
11.11.2013, 17:08
Emre B., Bilica gibi tip futbolcuları tekmelese "yahu ne yapıyorsun?" sen demem. Çünkü ismini verdiğim tipler futbolcu da değil, insan bile değiller. Ama dünkü tekmeyi atmasına gerek yoktu. Hocaya kız, takıma kız, taraftara kız, rakibe kız ama sana ihtiyacı var bu takımın. Bir tekme atayım 3-5 maç dinleneyim deme lüksü yok. Savunulur tarafı yok şu tekmenin.

Samet Yildirim
11.11.2013, 19:07
Herkesi dövse hakli...Ama takimin sana ihtiyaci var...Gerek yoktu..

Murat Engin Akyüz
11.11.2013, 20:57
Takımdaki bazı futbolcuların hırs yoksunluklarına,saha içindeki düzensizliğe isyan etti bence.Dün statta izledim maçı.Adam elinden geldiğince herkesi uyarmaya ve yönlendirmeye çalıştı,tam bir kaptan gibiydi bence;ama dediklerini anlayacak zekada topcumuz az olunca ortaya böyle bir tablo çıktı maalesef.

Cafer Bulur
11.11.2013, 21:23
Attigi tekmeyi yenilgiye sinirlendigin icin mi atti ben emin degilim.

Cünkü chelseada oynarken de ayni sekilde bir tekme atmisti.

O zaman her yenilgimizde bosingwa tekme atarsa aferin mi diyecegiz?

Tekmeyi hakli cikarmayi birakalim,dünkü tekmeye isi bilen bir yönetim olsa cezayi basar bir futbolcunun bu sekilde takimi haftalarca eksik oynatmaya hakki yok.

Murat Engin Akyüz
11.11.2013, 22:53

Tekmeyi hakli cikarmayi birakalim,dünkü tekmeye isi bilen bir yönetim olsa cezayi basar bir futbolcunun bu sekilde takimi haftalarca eksik oynatmaya hakki yok.

Yenilgi değil yenilgiyi kabullenme ve ruhsuzluğa isyan vardı.Dünkü maç içindeki tavırlarını ve yenilgiyi kabullenemeyişini canlı canlı gördüm,ben olsam ceza vermem,mesaimi diğerlerinin de her şeylerini sahada vermeleri için harcardım.

objek
11.11.2013, 23:15

Iyi futbolcularda dengesiz olabiliyor asabiyet meselesi kalite olarak tartisilmaz ama serkan balci kadar katkisi olmadi serkanin son paslari iyi degildi ama en azindan mac icersinde defalarca sifira kadar gidip takimin ileriye cikmasinda faydasi vardi simdi bosingwanin orta sahayi gecmesi 2-3 gecmiyor bir emrah eren & yattara daha sonra sekan balci & yattara gunlerini ariyoruz sag tarafimiz cok durgun

ibrahim ŞEN
12.11.2013, 00:16
Helal olsun sonuna kadar hak verdım

Mert Pasa
12.11.2013, 11:34
Sanki isyanini belirtmek icin yapti ama takima buyuk zarar verdi,en razi oldugumuz oyunculardan biri olarak bu zor gunlerde takimi yanliz birakmamasi gerekirdi.

İskender YILMAZ
12.11.2013, 11:35
Zeki Yavru'ya bıraktın ya bizi helal olsun.

Samet Yildirim
12.11.2013, 18:56
Ilk yedigimiz golde Bosingwanin cildirmasina bakin !

Hey gidi Bosi hey...Sen daha cok cildirirsin :)

Yunus Danışmaz
13.11.2013, 10:53
Tekme yakışmadı hiç...

Murat'
13.11.2013, 11:04
Yenilgi değil yenilgiyi kabullenme ve ruhsuzluğa isyan vardı.Dünkü maç içindeki tavırlarını ve yenilgiyi kabullenemeyişini canlı canlı gördüm,ben olsam ceza vermem,mesaimi diğerlerinin de her şeylerini sahada vermeleri için harcardım.

Aynı Bosingwa takımı küme düşerken gülüp eğleniyordu, o zaman nerdeydi bu hırsı ?

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2316448/Jose-Bosingwa-laughs-QPR-relegation.html

http://www.101greatgoals.com/blog/qpr-fans-are-pissed-harry-bosingwa-and-hill-were-pictured-smiling-following-relegation/

Sorumsuzca bir hareket yaptı taraftarın sevgilisi oldu ?

Tıpkı Zokora'nın Emre'ye attığı tekmeden sonra bizi iki yıl uyutması gibi.

yatara
13.11.2013, 17:02
Iyi futbolcularda dengesiz olabiliyor asabiyet meselesi kalite olarak tartisilmaz ama serkan balci kadar katkisi olmadi serkanin son paslari iyi degildi ama en azindan mac icersinde defalarca sifira kadar gidip takimin ileriye cikmasinda faydasi vardi simdi bosingwanin orta sahayi gecmesi 2-3 gecmiyor bir emrah eren & yattara daha sonra sekan balci & yattara gunlerini ariyoruz sag tarafimiz cok durgun

sen herhalde maclari seyretmiyorsun bosingwayi bu sezon 4 kez stadda canli izledim, ve neredeyse her pozisoynda ataklarimiz bosingwanin sayesinde basliyor

Alika87
13.11.2013, 17:39
Aynı Bosingwa takımı küme düşerken gülüp eğleniyordu, o zaman nerdeydi bu hırsı ?

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2316448/Jose-Bosingwa-laughs-QPR-relegation.html

http://www.101greatgoals.com/blog/qpr-fans-are-pissed-harry-bosingwa-and-hill-were-pictured-smiling-following-relegation/

In truth, QPR's relegation has been on the cards for a long while now, and with three games left to play the nine-point gap to safety could be widened further. But that is no excuse.

3 mac kala 9 puan fark vardi kümede kalmak icin. Bunu basarsaydilar zaten mucize olurdu. O yüzden fazla abartmamak gerek, sonucta ligden düsmek QPR icin beklenilen olaydi, süpriz gelisen birsey degil.

Cihat K
13.11.2013, 21:33
3 maç ceza alırsa balıkesir maçıyla beraber tamamlıyor cezasını yani antep maçında sahada bosi..

Cafer Bulur
13.11.2013, 21:44

Sana katiliyorum,bosingwa nin ceza almasini bekliyorum bakalim yönetim verebilecek mi?

Fatih
13.11.2013, 22:01
Adamsın Bosi.

Cafer Bulur
13.11.2013, 22:19
Adamsın Bosi.

Siz böyle yaparsaniz bizim topcular daha cok tekme atar...

Fatih
13.11.2013, 22:24

Ara sıra lazım böyle tekmeler.

Tolga
14.11.2013, 06:16
Yönetim Bosingwa'ya ceza verebilecek kadar profesyonel değil. Herife mahkumuz havası hakim zaten. İnşallah yanılırım ...

Murat'
14.11.2013, 07:16
3 mac kala 9 puan fark vardi kümede kalmak icin. Bunu basarsaydilar zaten mucize olurdu. O yüzden fazla abartmamak gerek, sonucta ligden düsmek QPR icin beklenilen olaydi, süpriz gelisen birsey degil.

Alıntıda verdiğin "But that is no excuse." cümlesi olayı özetliyor.

Sacit
14.11.2013, 11:01

2-0 dan maç veren bir takımda oynayınca böyle tepkiler vermesi doğal.. bende o sinirle aynısını yapardım
burada suçlu bosingwa değil, başlarındaki hocadır.

Oğuzhan Fidan
14.11.2013, 11:09
şu adam takıma geleli hatta maç oynayalı bir elin parmaklarını geçmez ama kazanma hırsı ve azmi takdir edilecek bir oyuncu nitekim hem karşı takımın oyuncusundan hemde hocasından özür dileme ermedine sahip biri.. bizim ruhsuz ordusuna değil bosingwa gibi karakterli futbolculara ihtiyacımız var ceza beklemiyodu kimse zaten...

DeAgLeMaNyAq
14.11.2013, 18:37
PFDK şok etti sadece 2 maç ceza almış. Sanırım hareketi masumca yapması ve rakiple didişmemesi, oyuncu ve antrenörden özür dilemesi cezanın az çıkmasında etken oldu...

Furkan S.
14.11.2013, 18:41
2 maç çok iyi bee :D

Tolga
14.11.2013, 18:42
2 maç ceza mı :D Allah aşkına dillendirmeyelim meseleyi :D Öyle olmuş bitmiş bizimde hiç umrumuzda değilmiş gibi olsun ...

Çakıroğlu İhsan
14.11.2013, 18:46
Çok sevindim :DD O kadar alışmışız ki bize fazladan ceza kitlemelerine şoklardayız

Fatih Özkan
14.11.2013, 18:49
4-5 maçı göze almışken sadece 2 maç...
Çok şükür...

Necmettin ALTUNTAŞ
14.11.2013, 18:56
2 maç ceza ballı börek.

Adem Akyüz'
14.11.2013, 19:09
2 maç ceza az. Yarın ki reddecekleri başvuru öncesi ortamı yumuşatıyorlar bence :)

Muhammed Ayaz
14.11.2013, 19:10
tff gene adaletli davranamadı 2 maç yalnış :D

Bera B.
14.11.2013, 19:16
Bu hareket neden bu kadar abartıldı anlamadım. Her sene defalarca olan, kasti yapılmış bir müdahale. Öy le bir hava estiriliyor ki adamı yatırıp boğazladı sanki.

Murat'
14.11.2013, 19:17
Eyyamcı TFF

Necmettin ALTUNTAŞ
14.11.2013, 19:19
2 maç ceza az. Yarın ki reddecekleri başvuru öncesi ortamı yumuşatıyorlar bence :)

Zaten reddedecekler.UEFA ya da FİFA dan herhangi bir yaptırım yazısı gelmezse TFF direk reddedecek.

Oğuzhan
14.11.2013, 19:34
Delikanlı gibi tekmesini attı, hatasının farkındaydı. Yanlış yaptığı adamdan özür diledi, çıkarken de rakip takım hocasından özür diledi adam gibi. Orada sahadan çıkmasa, kavga etmeye kalksa, takımdan en az 2 kişi daha atılırdı o 2-0 'dan 3-2 psikolojisiyle. Yapacaksalar böyle bir şeyi bu adam gibi yapsın herkes.

Terzioğlu
14.11.2013, 19:40
Mustafa'ya faul oldugu bile belli olmayan bir pozisyondan dolayi 3 mac ceza veren kurum Bosingwa'ya sadece 2 mac ceza veriyor. Enteresan..

poetricus
14.11.2013, 19:43
Mustafa'ya faul oldugu bile belli olmayan bir pozisyondan dolayi 3 mac ceza veren kurum Bosingwa'ya sadece 2 mac ceza veriyor. Enteresan..
Yapmayın, eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmayın...

bahadır2561
14.11.2013, 20:01
2 maç vermişler
Eyyamcı tff

Samet Yildirim
14.11.2013, 20:21
Sevinmedim desem yalanci olmus olurum..

Mert'
14.11.2013, 20:55
Cidden ilginç Mustafa 3 alıyor Bosingwa 2 almış. Neyse iyi oldu. :)

Oğuzhan Fidan
14.11.2013, 21:37
bu zamana kadar yaptıklarının hesabını veriyolar. bi kaç haftadır tffde buzlar erimeye başladı. en az 3 maç bekliyoduk ama dilediği özür ve pişmanlığı cezasını hafifletmiş.

Murat'
14.11.2013, 21:50
Mutlak gol pozisyonlarını kesen müdahaleler hariç diğer bütün direkt kırmızı kartlar zaten iki maçla değerlendiriliyor, ödül gibi bir ceza olmuş.

Yönetim Bosingwa'ya mutlaka ceza vermeli.

Efsane-1967
14.11.2013, 22:35
Mutlak gol pozisyonlarını kesen müdahaleler hariç diğer bütün direkt kırmızı kartlar zaten iki maçla değerlendiriliyor, ödül gibi bir ceza olmuş.

Yönetim Bosingwa'ya mutlaka ceza vermeli.

Kesinlikle katilmiyorum yonetim herhangi sekilde bir ceza vermemeli. Bosingwa hirsindan dolayi o tekmeyi atti ve bu sekilde tepkisini gosterdi takima. Izin verinde bir kac tane hirsli futbolcularmiz olsun Mustafa, Onur ve Bosingwa gibi. Cezaya gelince onu Mustafaya verilen fazla cezadan kes.

TSemih61
14.11.2013, 23:23
Hırs bir mazeret değildir. Sen takımını saçma sapan bir hareket yaparak 2 maç yalnız bırakma lüksüne sahip değilsin.

alper*
15.11.2013, 11:13
Cezası 2 maçmış.

Anlamadığım, o tekme iki maç ise Mustafa neden 3 maç ceza aldı?

Bana göre Mustafa'nın pozisyonu 3 maçsa, o tekme de en az 5 maçtı.

Ender Kuyumcu
15.11.2013, 11:21
Ben Trabzonspor başkanı olsam Bosingwa'ya bu kırmızı kart üzerine fazladan prim verirdim.

Bu kadar ruhsuz ve vurdumduymaz bir şekilde 2-0'dan 2-3 maç veren ve hiç mücadele etmeyen takım arkadaşlarına ve bu rezaleti seyreden hocasına tekme atamayınca rakibe attı tekmeyi doğal olarak ama eminim ki imkanı olsa o tekmeyi onlara atardı.

Yenilmek zoruna giden ve mücadele eden oyuncuları severim.

Murat'
15.11.2013, 11:25
Ben Trabzonspor başkanı olsam Bosingwa'ya bu kırmızı kart üzerine fazladan prim verirdim.

Bu kadar ruhsuz ve vurdumduymaz bir şekilde 2-0'dan 2-3 maç veren ve hiç mücadele etmeyen takım arkadaşlarına ve bu rezaleti seyreden hocasına tekme atamayınca rakibe attı tekmeyi doğal olarak ama eminim ki imkanı olsa o tekmeyi onlara atardı.

Yenilmek zoruna giden ve mücadele eden oyuncuları severim.

Ender abi ben cidden o tekmeyi bunları düşünerek attığına kendimi inandıramıyorum bir türlü. Aklıma hep takımı küme düşünce gülen adam olarak geliyor Bosingwa. İlerleyen günlerde bunun gibi davranışlarda yine bulunacaktır bence.

Onur Akyüz
15.11.2013, 12:26
Adama kasti yumruk, kafa vb. atmakla kasti tekme atmak arasında hiçbir fark yok.

Mustafa'ya 3, Caner'e 0, Bosi'ye 2, Nouma'ya 6 ay, Meireles'e 0, Gökdeniz'e 6 ay, Kulbilge'ye 3 maç..

Tiksiniyorum bu ülkenin adaletinden!

Çağatay_
15.11.2013, 13:22
Ender abi ben cidden o tekmeyi bunları düşünerek attığına kendimi inandıramıyorum bir türlü. Aklıma hep takımı küme düşünce gülen adam olarak geliyor Bosingwa. İlerleyen günlerde bunun gibi davranışlarda yine bulunacaktır bence.

Hiç sanmıyorum. Adam resmen sinir oldu, yediremedi kendine durumu ve gerildi.

Bence Emre'ye de kızdı. Takımda milletin kafasına göre hareket etmesi ve ondaki mücadeleyi göstermemesi maç boyu birikmiş belli ki.

Hoca'ya da tepkisi vardır.

Bir de rakip karşısına geçip saçma sapan artistik hareketler denemeye başlayınca geçirdi tekmeyi.

Bana soracak olursan iyi yaptı. Trabzonspor Şenol Güneş döneminden beri tekme atmayı unuttu.

Şenol Hoca'yı her ne kadar sevsem de bize en büyük zararı bu olmuştur.

Futbolun içinde kavga vardır, yerde yatmak vardır, zaman geçirmek ve tekme de vardır.

Hepsini unutup sarı kart bile göremeyen sinirleri alınmış bir takım haline geldik.

Fatih Özkan
15.11.2013, 13:31
Hiç sanmıyorum. Adam resmen sinir oldu, yediremedi kendine durumu ve gerildi.

Bence Emre'ye de kızdı. Takımda milletin kafasına göre hareket etmesi ve ondaki mücadeleyi göstermemesi maç boyu birikmiş belli ki.

Hoca'ya da tepkisi vardır.

Bir de rakip karşısına geçip saçma sapan artistik hareketler denemeye başlayınca geçirdi tekmeyi.

Bana soracak olursan iyi yaptı. Trabzonspor Şenol Güneş döneminden beri tekme atmayı unuttu.

Şenol Hoca'yı her ne kadar sevsem de bize en büyük zararı bu olmuştur.

Futbolun içinde kavga vardır, yerde yatmak vardır, zaman geçirmek ve tekme de vardır.

Hepsini unutup sarı kart bile göremeyen sinirleri alınmış bir takım haline geldik.

Katılıyorum.
Futbolda temas sadece göstermelik değildir.
Eğer ki mücadele ediyorsan, etmek istiyorsan rakibi zorlayacaksın, iteceksin, gözünü korkutmak için elinden geleni yapacaksın.
Diğer türlü rakibin orta sahayı geçip, kale dibine gelene kadar ona sadece eşlik edersin.
Ki bunu son 2 sezon fazlası ile gördük.
Biraz olsun pisleşeceksin!

reisoğlu61
15.11.2013, 16:15
yönetim tarafindan kendisine kesinlikle bir ceza verilmeliydi.
avni akerdeki varsova macinda yerdeki adama kafa atan emre güral da ceza almaliydi.
bizim takim ruhumuza yakismayan her hareket cezalandirilmaliki, oyuncular nerde olduklarini bilsinler

Antonio
15.11.2013, 17:12
ihonun ahırına hoşgeldiniz mesajı verildi...

Full HD
16.11.2013, 02:04
Takimin en iyi transferi.

E. Okan Bülbül
16.11.2013, 20:13
rabzon’da G.Birliği maçı sonrasında soyunma odasında kıyamet kopmuş.
‘Soyunma odası krizinde’ başrollerde Bosingwa vardı. Bosingwa’nın, tüm arkadaşlarına adeta ateş püskürerek, “Sahada yürüyorsunuz. Böyle vurdumduymaz takım asla başarılı olamaz” dediği belirtildi.

“Beni bile bu halinizle çileden çıkardınız. Yapmamam gereken hareket yaptım. Bu size isyanımdı. Böyle şampiyon olunmaz. Kariyer de yapılmaz” diyen Bosingwa, Giray’ın tepkisiyle de adeta çıldırdı.

ADETA ÇILDIRDI

Ankara’da maçtan sonra kıyamet koptuğu ortaya çıktı. Bordo-Mavililer’in 2-0 galibiyetten 3-2 yenik ayrıldığı G.Birliği maçı sonrasında soyunma odasında adeta kıyametin koptuğu belirtildi. Başrollerde ise son dakikalarda gördüğü kırmızı kartla eleştirilen ünlü yıldız Bosingwa vardı. Bosingwa’nın, bitiş düdüğünün ardından tüm oyuncular odada iken, kapıyı kapatıp bağırmaya başladığı ve tercümanın da yardımıyla arkadaşlarına adeta öfke kustuğu öğrenilirken, gördüğü kırmızı kartın isyanının dışa vurumu olduğu da belirtildi.

FORMAYA SAYGI GÖSTERİN

Bosingwa, “Sahada yürüyorsunuz. Hiçbirinizin giydiği formaya saygısı yok. Tabiki yenilebiliriz, kötü sonuçlar alabiliriz. Ancak böyle sahada yürüyerek, vurdumduymaz tavır ile oynamak utanç vericidir. Koşmayan ve yüreğini ortaya koymayan bir takım asla başarılı olamaz. Böyle nasıl şampiyon olacaksınız. Bu sadece bu yıl için değil, gelecek yıllar için gerekli. Böyle oynarsanız kendi geleceğinizi de karartırsınız. Trabzonspor büyük takım. Bu forma ile vereceğimiz mücadele geleceğiniz ve kariyeriniz için de önemli. Ama hem takımınızı hem de kendi geleceğinizi bitiriyorsunuz” dediği belirtildi.

PARANIN HAKKINI VERMELİSİN

Bosingwa, “Benim geçmişimi anlatmıyorum. Her zaman sahaya çıktığım da giydiğim formaya ve kulübe saygım vardır. Elimden ne geliyorsa yaparım. Kötü oynayabilirim ama asla yüreksiz ve vurdumduymaz olamam. Bize ödenen paranın hakkını vermek gerekiyor. Ama sizin bu halinizi görünce ben bile çıldırdım. Yapmamam gereken bir hareket yaptım. Bu size isyanımdı aslında” diyerek oyuncuları adeta fırçalarken, soyunma odasında buz gibi hava esti. (Günebakış)

Adamsın reyiz.

cakalkerem
16.11.2013, 20:21
eğer doğruysa bu İŞTE ADAM GİBİ ADAM.....en azından biri isyan etmiş.....

erolizmts
16.11.2013, 21:40
Hocaya da iki laf etseymiş keşke..

Hqmi
16.11.2013, 22:57
hocaya da deseydi hoca yeter daa savunma savunma nereye kadar

İbrahim CİHAN
16.11.2013, 22:59
doğruluk payı varsa ki ben olduğuna inanıyorum helal olsun. hareketi yaparkenki soğukkanlılığını zaten bu şekilde yorumlamıştım. inşallah akılları başlarına gelir.

Bera B.
17.11.2013, 16:57
rabzon’da G.Birliği maçı sonrasında soyunma odasında kıyamet kopmuş.
‘Soyunma odası krizinde’ başrollerde Bosingwa vardı. Bosingwa’nın, tüm arkadaşlarına adeta ateş püskürerek, “Sahada yürüyorsunuz. Böyle vurdumduymaz takım asla başarılı olamaz” dediği belirtildi.

“Beni bile bu halinizle çileden çıkardınız. Yapmamam gereken hareket yaptım. Bu size isyanımdı. Böyle şampiyon olunmaz. Kariyer de yapılmaz” diyen Bosingwa, Giray’ın tepkisiyle de adeta çıldırdı.

ADETA ÇILDIRDI

Ankara’da maçtan sonra kıyamet koptuğu ortaya çıktı. Bordo-Mavililer’in 2-0 galibiyetten 3-2 yenik ayrıldığı G.Birliği maçı sonrasında soyunma odasında adeta kıyametin koptuğu belirtildi. Başrollerde ise son dakikalarda gördüğü kırmızı kartla eleştirilen ünlü yıldız Bosingwa vardı. Bosingwa’nın, bitiş düdüğünün ardından tüm oyuncular odada iken, kapıyı kapatıp bağırmaya başladığı ve tercümanın da yardımıyla arkadaşlarına adeta öfke kustuğu öğrenilirken, gördüğü kırmızı kartın isyanının dışa vurumu olduğu da belirtildi.

FORMAYA SAYGI GÖSTERİN

Bosingwa, “Sahada yürüyorsunuz. Hiçbirinizin giydiği formaya saygısı yok. Tabiki yenilebiliriz, kötü sonuçlar alabiliriz. Ancak böyle sahada yürüyerek, vurdumduymaz tavır ile oynamak utanç vericidir. Koşmayan ve yüreğini ortaya koymayan bir takım asla başarılı olamaz. Böyle nasıl şampiyon olacaksınız. Bu sadece bu yıl için değil, gelecek yıllar için gerekli. Böyle oynarsanız kendi geleceğinizi de karartırsınız. Trabzonspor büyük takım. Bu forma ile vereceğimiz mücadele geleceğiniz ve kariyeriniz için de önemli. Ama hem takımınızı hem de kendi geleceğinizi bitiriyorsunuz” dediği belirtildi.

PARANIN HAKKINI VERMELİSİN

Bosingwa, “Benim geçmişimi anlatmıyorum. Her zaman sahaya çıktığım da giydiğim formaya ve kulübe saygım vardır. Elimden ne geliyorsa yaparım. Kötü oynayabilirim ama asla yüreksiz ve vurdumduymaz olamam. Bize ödenen paranın hakkını vermek gerekiyor. Ama sizin bu halinizi görünce ben bile çıldırdım. Yapmamam gereken bir hareket yaptım. Bu size isyanımdı aslında” diyerek oyuncuları adeta fırçalarken, soyunma odasında buz gibi hava esti. (Günebakış)

Adamsın reyiz.

Volkan olsa hemen kim olduğunu sorardı.

Haberde biraz mübalağa olduğunu düşünüyorum. Sanki taraftar yorumlarından toparlanmış gibi geldi.

Samet Yildirim
17.11.2013, 20:38
Adam adam

Murat'
20.11.2013, 11:49
Attığı tekme o kadar etkili oldu ki ekstra 5 gün izini kaptı.

Sİze ufak bir anektod anlatayım bununla ilgili.

Hani bir zamanlar Zokora atmadığı dirsek için ceza almıştı, açıklanan ceza 3 maçtı. O cezanın haberini aldığında ben de Zokora'nın yanındaydım başta biraz üzüldü ama noel yaklaştığı için erkenden gideceği için de kız arkadaşı ile beraber sevindiler. Tahkim adamın cezasını iki maça indirince arkadaşımın söylediğine göre adam daha da çok üzülmüş. Yabancı oyunlar böyle, en ufak fırsatta şehri terketme peşindeler. Bosingwa bu yüzden tekme attı demiyorum ancak bu tekmeden gayet güzel bir şekilde faydalandı Bosingwa.

Antonio
20.11.2013, 11:49
İngiltere Premier Lig ekibi Hull City, Portekizli oyuncuyu transfer etmeyi kafasına koydu.Habertürk’te yer alan haberde; İngiltere Premier Ligi’nde hatrı sayılır derecede bir piyasası olan Portekizli’yi, Hull City kadrosuna katmak istiyor. Bordo-Mavili takıma geldikten hemen sonra Hull City’nin 3.5 milyon Euro’luk teklifini geri çeviren Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun, devre arasında yine kapılarını çalacak olan İngiliz ekibine bu kez ‘Hayır’ demeyeceği belirtildi. Hull City’nin de ilk teklife oranla daha yüksek bir miktar önereceği öğrenildi.

İdris Toksoy
20.11.2013, 12:00
ondan iyisini biz alamayız da bulamayız da. hem güven veriyor, hem de gençlere tecrübe katıyor. tabi gençler alırlarsa...

Mert Acar
29.11.2013, 11:42
Gerçek reyiiz :)

Cafer Bulur
29.11.2013, 21:27
Iyi basladi ama son maclarda durgunlasti ,kendine olan güveni isi agirdan almasina dogru ilerliyor.

Samet Yildirim
29.11.2013, 22:35
Müthis...

Bera B.
01.12.2013, 16:33
Özledik arkadaş ya.

Jackal Wile
02.12.2013, 09:24
Antremanlarda birazda şu zekiyi tekmelesen senden kralı yok reis. Neyse Allahtan bitti hasretimiz.

İskender YILMAZ
02.12.2013, 10:48
Karadır kaşları Jose Bosingwa.. Geçti gitti 2 maç çok şükür, hem de 6 puanla.

poetricus
02.12.2013, 18:29
Mutfakta biri mi var?

DeAgLeMaNyAq
04.12.2013, 14:56
Ön libero fantezisi tutmadı ama sağbekte çok iyiydi...

freedomforever
04.12.2013, 15:42
Boyle bi adami on liberoda oynattin ya, helal sana mevki profu MRA!

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Erkin
04.12.2013, 16:36
Bugünkü hareket efsane oldu.. Ziya Doğan'ın Marcelinho'yu sol backe yakın açık oynatması gibi hatırlanacak..

Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

DeAgLeMaNyAq
08.12.2013, 21:04
Bosingwa'yı Balıkesir maçına götürmek başlı başına skandaldı meyvesini de bu maçta vermiş oldu...

Erbay
08.12.2013, 21:05
Sağ tarafımız otoban oldu.

Emre ÖZTÜRK
08.12.2013, 21:11
Otobana döndü sağ taraf.Tek kelime ile rezalet bir maç çıkardı

TSemih61
08.12.2013, 21:44
Turgut Doğan'ı tutamadı bir türlü. Zaten takıma yeterli katkısı yok bir de basit hatalar yapması adamı çıldırtıyor.

poetricus
09.12.2013, 00:07
Körle yatan şaşı kalkarmış, o da takıma uydu.
Zeki Yavru'ya bir şeyler öğretir diye umuyorduk, meğer öğrenen oymuş.

Cafer Bulur
09.12.2013, 21:21
Gitgide düsen bir performansi var,daha da düsmesi cok uzak bir ihtimal degil.

Ilk baslarda malouda,bosingwa isimlerini duyunca kulagimiza hos geliyordu ama bu tip transferlerin tutmayacagini bir kez daha anlamis olduk.

Mert'
09.12.2013, 21:41
Bu kadar kötü bir takımda böyle performans göstermesine kızmıyorum kesinlikle.

Cafer Bulur
09.12.2013, 21:57
;1919430770']Bu kadar kötü bir takımda böyle performans göstermesine kızmıyorum kesinlikle.

Bunu da anlamiyorum takim kötü diye bosingwa da kötü oynamak zorunda degil.

Ben bu adama yillik garanti 2 milyon euroya yakin para veriyorsam farkini gösterecek aldigi parayi hakedecek...

objek
09.12.2013, 22:08
Sag tarafta serkan balci kalsaydi bosingwa daha cok hucuma katilabilirdi

DeAgLeMaNyAq
13.12.2013, 00:26
Savunma görevini iyi yaptı ama son maçlarda olduğu gibi hücuma katkı yapmayı tamamen bıraktı. Belki de Hoca böyle istiyordur bilemiyorum...

Sibel
13.12.2013, 11:38
İyi maç çıkardı.

Tuğrul
13.12.2013, 19:22
Sağ bek gibi değil de stoper gibi oynuyor.

MRA'nin direktifleriyle sanırsam kendisini zorlamıyor, idare ederek oynuyor.

Hele ki geride olan faul sonrası duran topları kullanması sistemsizliğimi çok açık deşifre ediyor. Halbuki ne olması icap ederdi.

Duran topları stoperin kullanması. Bek'in çizgiye çıkıp hücum bölgesine yerleşmesi ve pas harekat alanını açması gerekiyordu.

Gördümüz gibi MRA'nin futboldan anladığı falan yok. İyi futbolcularla iyi oyun izleteceğim teorisi zannımca çürümüş oluyor.

Erbay
13.12.2013, 19:25
Savunma görevini iyi yaptı ama son maçlarda olduğu gibi hücuma katkı yapmayı tamamen bıraktı. Belki de Hoca böyle istiyordur bilemiyorum...

Bence Olcan gibi, Bamba gibi takıma alışmaya başladı. Onların da ilk zamanını hatırlayın. Fiziksel mi, metafiziksel mi bilmiyorum ama böyle bir şey var.

Cafer Bulur
13.12.2013, 20:39
Dünkü performansini da begenmedim,gitgide düsen bir performansi var.

Umarim toparlar,takimin onun ekstra performansina ihtiyaci var cok düz oynamaya basladi.

Samet Yildirim
13.12.2013, 20:50
Önceki 1-2 maca nazaran daha iyidi..

Kisa bir düsüs yasamasi olabilir cikisa gececektir yine.

okan6161
14.12.2013, 14:44
önünde iyi biri oynasa daha etkili olacak

Erbay
16.12.2013, 22:03
Son haftalardaki kötü performansını sürdürdü. Yediğimiz ikinci golde zombi gibiydi resmen. Temposu feci düştü.

Harun-61
16.12.2013, 22:04
Kirmizi Kart'dan sonra kendine gelemedi.

DeAgLeMaNyAq
16.12.2013, 22:10
Çizgiye inmeyen ender sağbeklerden. Bütün ortaları geriden geldiği için hiçbirini değerlendiremiyoruz oysa çok iyi top kesiyor...

Erbay
16.12.2013, 22:11
Çizgiye inmeyen ender sağbeklerden. Bütün ortaları geriden geldiği için hiçbirini değerlendiremiyoruz oysa çok iyi top kesiyor...

İlk maçlarında deparları çok daha güçlüydü. Şimdi pili bitmiş Walkman gibi. Kısaca idare ediyor.

Furkan S.
16.12.2013, 22:13
Ben yanlış maçı mı izledim? o kadar da kötü değildi bence..

canna52
16.12.2013, 22:44
gayet iyi oynadı. ben çok beğendim.

golde, bosingwa ileri çıkmış olcan efendi pas vermek yerine ön direkteki bursalının ayağına orta açıp kaybederse ve olduğu yerde kalırsa ben olsam ben de geri dönmem.

TSemih61
16.12.2013, 22:50
İyiydi iyi. Normalde Bosingwa'nın takıma katkısını az bulurum ama bu maç hücumda da etkindi.

Tuğrul
16.12.2013, 22:59
Attığı ortaların hepsi etkisizdi.

Allah'tan bu ortaları Zeki yapmadı. Yoksa başlığı entry dolmuştu.

Yumlu'ya güvenmediği çok fazla ortada kalıyor. Yumlu ile ikiz oldular. Topu geriden başlatma ve stoperde pozisyon alma işini bırakmalı. Çizgide bekleyerek alanı açacak ve pas opsiyonlarını çoğaltacak bir anlayışa girmeli. Gerçi onu da yönlendirmesi gereken MRA. Onun da nasıl bir zihniyet içinde olduğunu söylememe lüzum yok.

Fatih Öztürk
17.12.2013, 00:38
Evet yanliş maç ızlemışim Bosingwa kötüymüş.hey Allahım ya.adam şiir gibi top oynuyor,oyunu mùkemmel açıyor,lıgın en etkılı sol açıklarından Ferhata tek top göstermedı müthiştı sahanın en ıyisiydi.

Fatih Öztürk
17.12.2013, 00:39
İlk maçlarında deparları çok daha güçlüydü. Şimdi pili bitmiş Walkman gibi. Kısaca idare ediyor.

Hele şu yorum varya bıtırdı benı:)

Erkan SÜNGER
17.12.2013, 00:46
Bir ara bambayla mustafa paralel paslar yaparken isyan edip topu istedi ortadan yardırdı dikine pas verdi. İstiyor bence oynamak ama fiziksel olarak hazır olmayabilir. Zeki yavruyu hatırlayınca susuyorum:D

RoyalEvil61
17.12.2013, 00:48
cizgiye inmiyormus. ver kac yapacak takim arkadasi mi var önünde? bazen önünde hic takim arkadasi olmuyo sag tarafi bos mu biraksin?

Ercan DEMİRCİ
17.12.2013, 01:43
Keşke herkes en az senin kadar oynayabilse be yaşlı kurt..:)

DeAgLeMaNyAq
17.12.2013, 03:03
cizgiye inmiyormus. ver kac yapacak takim arkadasi mi var önünde? bazen önünde hic takim arkadasi olmuyo sag tarafi bos mu biraksin?

Sabri bile çizgiye iniyor verkaç yapmadan bence tek neden bu değil. Kendini kasmadığını düşünüyorum. Dikkat ederseniz çalım atmaya çekiniyor karşısına rakip dikildi mi sürekli geriye oynuyor...

erenslash
17.12.2013, 04:43
faydalı adam üstdüzey bir kadroda daha iyi olur.

6Şafak Aydın1
17.12.2013, 05:17
cizgiye inen bekler istense olcan sol bek kalirdi. hoca tek kanat yeter diyor hic birsey oynamayan bir bursaya bile yetmedi.

zafer6161
17.12.2013, 11:40
bu da foss çıktı........

ESER
17.12.2013, 11:43
sende civittin be boss.

Çağdaş DENİZ
17.12.2013, 11:59
bosi güzel oynuyo.ilk goldeki çabası yeter

Fatih Öztürk
17.12.2013, 12:00
Vay anasını sayın seyirciler Bosingwa'da fos çıkmış duydunuzmu:)

Muhammet YILMAZ
17.12.2013, 12:06

Abi her yerde niye benim aklımdan geçenleri yazıyorsun :)

ESER
17.12.2013, 12:06

kalitesi tartisilmaz ama uzun suredir formsuz oldugu bir gercek

Fatih Öztürk
17.12.2013, 12:15
Abi her yerde niye benim aklımdan geçenleri yazıyorsun :)

Düşünceler paralel kardeşim:)

kalitesi tartisilmaz ama uzun suredir formsuz oldugu bir gercek

Formsuzmu?

Ligin en etkili açık oyuncusu Ferhat Bosingwa'yı bir kere bile geçemedi.
oyun sağ kanata sıkıştığında defalarca topu sola ve içe taşıyarak atak yönünü değiştirdi.
yardımlaşması olağanüstüydü.topu zaman zaman tutarak arkadaşlarını dinlendirdi.

Form grafiği gittikçe yükseliyor hangi düşme?

Muhammet YILMAZ
17.12.2013, 12:18

Formsuzmu?

oyun sağ kanata sıkıştığında defalarca topu sola ve içe taşıyarak atak yönünü değiştirdi.

Evet her zamanki gibi katılıyorum Fatih abiye :)

zafer6161
17.12.2013, 12:35

hattaa bidon diyelim.........:)

sabri mi bosi mi

kesinlikle sabriyi tercih ederidim........

Alper Beyazay
17.12.2013, 12:40
Bosingwa'ya laf edenler sanırım Zeki Yavru hayranları. :)

poetricus
17.12.2013, 13:06
Bu forumu seviyorum ya!

Erbay
17.12.2013, 13:25
Adam sprint atamıyor yahu, ilk maçlarında sağdan içe doğru sol kanada kadar koşan adam nerde dünkü Bosingwa nerde? Maç maç değerlendiriyoruz burada.

ahamitokutan
17.12.2013, 14:25
sahada bosingwa yı bozan oyuncular var.adam başlardaki isteğini kaybediyor gibi.mesela dün bir pozisyonda geriden topu çaldı olcana aktardı.olcan bu güzel pozisyonda pası arkadaşlarına atıp gol pozisyonu oluşturacağı yerde topu ceza sahası dışından kaleye yolladı top defanstan döndü bizim kaleye atağa döndü.o an bosingwa ya baktım bir bıkkınlık haliyle ileride kaldı yerine koşmadı.bu tarz oyuncuların motivasyonlarını kaybettirmemek lazım.Sonrasında QPR küme düşerken adam niye gülmüş diye eleştirmeye hakkınız kalmaz.

Full HD
17.12.2013, 14:30
Bosingwa kaliteli adam onu bozan oyuncular fazla.Adam mesela akil dolu pas yapiyor bizim forvet veya olcan ne yapacagini bilmiyor.Eeee kalite farki var tabi fakat suc o yeteneksiz oyuncularda degil suc hocada.Sen hoca olarak o kisilere nasil kosacagini ögretmiyorsan onlarda cahil ölür hocam.

Bosingwa bizim en iyi transferimiz helal olsun adama.

Samet Yildirim
17.12.2013, 23:18
Dün iyi oynadi begendim...

Asist müthis...Cok sakin...Sag taraf kalabalik oldu mu panik yapmadan topu cikariyor...rakip desen hic etkili olamadi...birkac orta sikintiliydi okadar...

Iyi oynadi kesinlikle.

ESER
17.12.2013, 23:24

Formsuzmu?

bu adamin daha iyi oldugu zamanlari da gordum, kendisinin Trabzonsporda olmasindan da ayrica memnuniyet duyuyorum ama bir suredir o da kervana uydu, idare ediyor. Bosingwa gibi bir adamdan izin verin de daha iyisini beklemeye hakkimiz olsun,

ESER
17.12.2013, 23:31
Bosingwa'ya laf edenler sanırım Zeki Yavru hayranları. :)

yok ben bilakis Bosingwa hayraniyim,

oyunculari zihnimde yumurta gibi tokusturmak , birisi icin digerine cephe almaktan ziyade benim Trabzonspor futbolcularindan potansiyellerine gore beklenlerim var bir taraftar olarak,

blues
18.12.2013, 14:38
Bursaspor macinda bosingwa topla ilerliyor önünde oynayan olcan cizgide bosingwayi bekliyor,bosingwa ona bakiyor, olcan hareketlenmiyor ve bosingwa onu geciyor sonra geri dönüyor,olcan hala ayni yerde duruyor,topu bekliyor,bosingwa ona topu atmak zorunda kaliyor cnkü cizgide olcan bekliyor ancak icerde ona yakin hicbir oyuncu yok, hicbiri de gelmiyor.

Bu olay mac esnasinda en az 4-5 kez tekrar tekrar yasandi.

bosingwanin futbol bilgisiyle bizimkilerin futbol bilgisi ve futbola bakis acisi arasinda cok büyük farklar var.

olcan su an takimin skor yüküne katki yapsa da futbol bilgisi o kadar zayif ki. adam nerede duracagini,kanat oyuncusu olarak ne yapacagini dahi bilmiyor. icgüdüleriyle oynuyor. biz hala bosingwayi elestiriyoruz.

Muhammet YILMAZ
18.12.2013, 15:14
Serkan'dan,Zeki'den sonra çok büyük bir nimet

Fatih Öztürk
19.12.2013, 01:08
bu adamin daha iyi oldugu zamanlari da gordum, kendisinin Trabzonsporda olmasindan da ayrica memnuniyet duyuyorum ama bir suredir o da kervana uydu, idare ediyor. Bosingwa gibi bir adamdan izin verin de daha iyisini beklemeye hakkimiz olsun,

Kardesım bak hemen 2 yorum üstte blues adında arkadasın yorumu var.tam anlamıyla anlatmak ıstedıklerim o yorumda.saygılar.

Yiğit Gayretli
19.12.2013, 02:52
Bosingwa bindirirken ne önündeki kanat oyuncusu koşu gösteriyor ne de bir orta saha yaklaşıp üçgen kuruyor.

Ben olsam her maç bir tekme atarım.

irfan61
19.12.2013, 22:00
Bosingwa bindirirken ne önündeki kanat oyuncusu koşu gösteriyor ne de bir orta saha yaklaşıp üçgen kuruyor.

Ben olsam her maç bir tekme atarım.Aynen senin gibi düşünüyorum.Saha içinde acıdığım 2 oyuncu dan biri diğeri de Onur.

Fatih Öztürk
21.12.2013, 00:41
Bosingwa:1-2 sene içinde şampiyon olacağımızı düşünüyorum.

Fatih Özkan
21.12.2013, 00:57

Ben olsam her maç bir tekme atarım.

Tribünden gördüğüm en acı manzara...
Takımda yardımlaşma namıma en ufak bir hareket yok.
Sahanın hiç bir yerinde...

DeAgLeMaNyAq
22.12.2013, 22:02
İlk yarı çok iyiydi ama ikinci yarı fena yoruldu ve sürekli onun bölgesinden atak yedik...

Erkan SÜNGER
22.12.2013, 22:43
Bosingwa bugün çok güzel oynadın.

Bindirmeye çalıştın defansda hataların olsada iyiydin gene.

Başarılar...

Bera B.
22.12.2013, 22:57
Çok tehlikeli noktalarda top kayıpları yapıyor son maçlarda. Biraz daha dikkat etmesi gerek bana kalırsa.

Fatih Öztürk
23.12.2013, 02:29
2.yarı 65.dakıkadan sonra arkaya 2 kere adam kaçırdı ama bu kadar hata olacak.yınede iyiydi.

Ahmet Kuru
23.12.2013, 09:09
seviyoruz seni reizzzz...

Jackdaniels
23.12.2013, 09:48
Tek başına bu kadar ne yapsın adam..

Enes Ünal Kaya
23.12.2013, 10:11
Hakan Şükür , Tümer , Şansal Hepsi Bosi yi eleştirdi..

Hep Atakları o köşeden yediğimizi falan gösterdi..

Hatta Bi Diyalog ise şöyle ;
Görüyormusunuz Bosingwa nın kanadı diyor Şansal..

Hakan Şükürde Kanadı Görüyoruzda Bosingwayı Göremiyoruz Diyor

Fatih Öztürk
23.12.2013, 10:31
Hakan Şükür , Tümer , Şansal Hepsi Bosi yi eleştirdi..

Hep Atakları o köşeden yediğimizi falan gösterdi..

Hatta Bi Diyalog ise şöyle ;
Görüyormusunuz Bosingwa nın kanadı diyor Şansal..

Hakan Şükürde Kanadı Görüyoruzda Bosingwayı Göremiyoruz Diyor

Ben şöyle bir yorum getiriyorum bunlara.

Hiç bu kadar ibneyi bir arada televizyonda görmemiştik!

Samet Yildirim
23.12.2013, 18:43
Cok iyidi özellikle ilk yari...Ikinci yari biraz düstü...oda normal takim 90 dakika ileride bir dakika top tutamiyorsa takim düser.

Sibel
24.12.2013, 12:11
Altın kafa:)

ibrahim
29.12.2013, 23:27
Var bi düsüs hücum anlaminda, cözemedim nedenini bir türlü...

Ogün YAZICI
30.12.2013, 00:00
düşüş var.gs maçında rakibin her topa vurmasına müsade etmişti.bugünde çok savruktu...neyse toparlar ikinci yarı...

Mellih
30.12.2013, 02:04
bi bek olarak gayet iyi seviyede.. diğer çarklar yerine otumadı bence.. onlarda tam olunca izlemek lazım bosingwayı

DeAgLeMaNyAq
30.12.2013, 02:09
Çok kötü değil ama kırmızı kart öncesindeki Bosingwa % 80'lik bir performans sergiliyordu. Son haftalarda % 50'lerde oynuyor. Yalnız nedense Hakan Şükür ve Şansal tayfası kendisini mimlemiş her hafta yerin dibine sokuyorlar. Gerçi aynı ikili geçen sene her hafta Serkan'ı övüp duruyordu...

Sefa
30.12.2013, 05:04
Çok kötü değil ama kırmızı kart öncesindeki Bosingwa % 80'lik bir performans sergiliyordu. Son haftalarda % 50'lerde oynuyor. Yalnız nedense Hakan Şükür ve Şansal tayfası kendisini mimlemiş her hafta yerin dibine sokuyorlar. Gerçi aynı ikili geçen sene her hafta Serkan'ı övüp duruyordu...

Şansal bizde ne kadar yeteneksiz var övüp durur.. İşine geliyor ne seviniyordur takımı böyle görünce..

Fatih Öztürk
30.12.2013, 11:16
Oyunu önde tuttuğumuz için Bosingwa'ya fazla iş düşmedi.yinede iyiydi.

Samet Yildirim
30.12.2013, 20:30
Oynuyor cok relaks...Devre arasindan sonra insallah daha iyi olur..

Ahmet Aksoy
31.12.2013, 15:09
editttttttttttttt

Mert Oğuzlu61
31.12.2013, 15:11
gs li arkadasım bosingwayı almışız diye mesaj attı şimdi doğruluk payı nedir bilen var mı

dalga geçmiş senle. bosigwa ne alaka gerçi, onur yada olcan dese anlarım.

Ahmet Aksoy
31.12.2013, 15:22
dalga geçmiş senle. bosigwa ne alaka gerçi, onur yada olcan dese anlarım.

fena kumpasa geldim :cool:

Fatih Öztürk
13.01.2014, 11:50
Bosingwa Yo-Yo testinde rekor kırdı
Trabzonspor'da Yo-Yo testinde dikkat çeken sonuçlar ortaya çıktı.

61SAAT SPOR SERVİSİ - ANTALYA - Trabzonspor Antalya'da sürdürdüğü devre arası kampının bugünkü antrenmanda futbolculara Yo-Yo testi yapıldı. Yo-Yo testinin sonuçlarına göre Bosingwa test rekorunu kırdı. Avrupa'daki diğer futbolcularla kıyaslandığında en yüksek süreyi Bosingwa'nın yaptığı anlaşıldı. Aynı test sonuçlarına göre Kadir Keleş, Caner Osmanpaşa ve Emre Güral'da Süper Lig'in üstünde bir performans sergilediği öğrenildi. Bordo mavililerde test sonucunda en kötüsü ise Janko, Colman ve Olcan Adın çıktı. Ancak testin kesin sonuçları öğleden sonra açıklanacak.

UEFA’nın Yeni Kondisyon Testi “Yo-Yo” Nedir?

UEFA’nın Antalya’da üst seviye hakemlere uyguladığı “Yo-Yo Intermittent Recovery Test” iki ayrı kategoride gerçekleştiriliyor. Başlangıç seviyesi-1 ve gelişmiş seviye-2. Testin yapılabilmesi için “Team Beep Test” yazılımı gereklidir.

Amaç: Test, özellikle futbol, basketbol, hentbol, tenis ve benzerleri sporlarda sporcuların kişisel güçlerinin, belirlenmiş mesafeleri, belirlenmiş sürelerde tekrarlarla geçmeleri ile ölçülmesidir.

Usul: Yukarıdaki şekilde görüldüğü gibi 3 sıra koni sıralanır. Şeritler arası mesafe, koşular için 20 metre, dinlenme için 5 metredir. Denek (Hakem) orta sıranın arkasından cd den gelen komutla 20 metre mesafeyi koşmaya başlar. Denek son sıradaki koninin etrafından cd’den gelen bip sesiyle geri dönerek çıkış noktasına gelir. Deneklerin sonraki her 20 metrelik gidiş dönüşe başlamadan önce 10 saniye aktif dinlenme zamanları vardır. Aktif dinlenme esnasında denekler üçüncü koninin etrafında yürüyerek veya joggin yaparak çıkış noktasına tekrar gelmek zorundadırlar. Test süresince belli aralıklarla gidiş dönüş hızı artırılır. Bu artrımlarla test devam ederken, eğer denek istenilen zamanda gidiş dönüşü tamamlayamazsa bir ihtar alır. İkinci başarızılığında testen çıkarılır.

Skor: Deneğin aldığı skor, testi yapamadığı ana kadar, elde ettiği mesafe ile ölçülür. UEFA’nın değerlendirme tablosu aşağıda olduğu gibidir.

UEFA üst seviye hakem Yo-Yo testi değerlendirme tablosu:

DEĞERLENDİRME Çok zayıf Zayıf İyi Çok iyi Mükemmel

Hız > 15:7-16:6 16:7-17:6 17:7-18:6 18:7-19:6 19:7-20:6
Mesafe > 1040 >1360 >1680 >2000 >2320
Gidiş-dönüş > 26 >34 >42 >50 >58

KAYNAK:61 SAAT

Emrah Akcagöz
13.01.2014, 13:53
Olcan ile arasında problem var sanırım.

Yiğit Gayretli
13.01.2014, 13:53
http://www.bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=2181

Muhammet YILMAZ
13.01.2014, 21:43
3.000 mesajım şimdiden ayırttığım futbolcumuz

Ogün YAZICI
13.01.2014, 22:17
Olcan ile arasında problem var sanırım.

nereden vardınız bu kanıya ?

Oğuzhan
15.01.2014, 12:44
Kondisyonerin yaptığı testte en dayanıklı oyuncumuz Bosingwa çıkmış, hatta rekor kırmış diyordu haberde. Adamsın reis.

Mert67
03.02.2014, 22:09
Teşekkürler Bosingwa formanın hakkını veren ender adamlardan biri sensin.

Fatih Öztürk
03.02.2014, 22:11
İlk yarı çok top kaybı yaptı ama kişisel hatalarından değil orta sahadaki kazmalarımızın topa uzak durmalarından dolayıydı.sahanın en iyilerinden biriydi.sana ihtiyacımız var Bosingwa.

freedomforever
03.02.2014, 22:30
Kadir kadar bile hucuma cikmiyosun. Orta yapmiyosun. Neden?

Yavuz Hasan
03.02.2014, 22:34
Takımda mücadele edenlerden

Tuğrul
03.02.2014, 23:32
Stoper olarak oynatılmalı

Fatih Öztürk
04.02.2014, 09:55
Kadir kadar bile hucuma cikmiyosun. Orta yapmiyosun. Neden?

Kadir hücuma çıktığında o bölgeden 23589 kere atak yedik!

Bosingwa çakal adamdır!öncelikle işi olan savunmayı yapıyor.

Gökhan Uzun
04.02.2014, 14:26
Kademesine girecek futbolcu var mı atağa çıktığında? Kademeye girebilen başka futbolcu var mı takımda? Neyse..

Cafer Bulur
04.02.2014, 21:48
Emekliligi gelmis gibi oynuyor ekstra bir katkisi yok.

1.8 milyon euro,sahil kenti karisani yok gel keyfim gel...

Fatih Öztürk
05.02.2014, 02:20
Emekliligi gelmis gibi oynuyor ekstra bir katkisi yok.

1.8 milyon euro,sahil kenti karisani yok gel keyfim gel...

O kadar boş ve saçma bir yorumkı tamamıyle art nıyetle yazmışsın Cafer.adamın işi bulunduğu kanattan rakıbe geçıt vermemek ve bunu her maç üzerıne koyarak layıkıyla yapıyorken senın yaptığın şu yoruma bak.sahıl kentıymiş bilmem neymişmiş.adam Mustafa Yumlu'yu 25 yaşından sonra futbolu,duracağı yeri öğretti tüm takım oyuncuları Bosıngwa ve Malouda'nın deneyımlerınden faydalanıyoruz dıyor sende laf olsun torba dolsun misali yaz.

sifuni
05.02.2014, 05:50
Takimdaki kaos yüzünden bu adamlarin elestirilmesine üzülüyorum.Bosingwa teshisi geldiginde koymustu aslinda Türkler Taktik Bilmiyor..

Cafer Bulur
05.02.2014, 22:34
O kadar boş ve saçma bir yorumkı tamamıyle art nıyetle yazmışsın Cafer.adamın işi bulunduğu kanattan rakıbe geçıt vermemek ve bunu her maç üzerıne koyarak layıkıyla yapıyorken senın yaptığın şu yoruma bak.sahıl kentıymiş bilmem neymişmiş.adam Mustafa Yumlu'yu 25 yaşından sonra futbolu,duracağı yeri öğretti tüm takım oyuncuları Bosıngwa ve Malouda'nın deneyımlerınden faydalanıyoruz dıyor sende laf olsun torba dolsun misali yaz.

Yabanci oyunculara baktigin asiri hosgörülü bakisi bende de olmasini isterdim ama yok.

Ben bosingwa ya o kadar para döküyorsam ekstra bir katkisini görmeliyim ama göremiyorum.

Benim bosingwam maloudam ama var ama bjk ile degil sivas ile degil akhisarla cekisiyorum o zaman ben bu oyunculara neden bu kadar para döküyorum?

Maloudaymis bosingwaymis kariyerliymis bunlar hikaya icraat yok ortada.

Fatih Öztürk
05.02.2014, 22:51
Yabanci oyunculara baktigin asiri hosgörülü bakisi bende de olmasini isterdim ama yok.

Ben bosingwa ya o kadar para döküyorsam ekstra bir katkisini görmeliyim ama göremiyorum.

Benim bosingwam maloudam ama var ama bjk ile degil sivas ile degil akhisarla cekisiyorum o zaman ben bu oyunculara neden bu kadar para döküyorum?

Maloudaymis bosingwaymis kariyerliymis bunlar hikaya icraat yok ortada.

Sadece işini yapan takımına aldığı paranın hakkını vermeye çalışan oyuncuları severım.en son Glowackı'yi,şimdıde Bosıngwa ıle Malouda'yı görüyorum.aldığı paranın hakkını vermek içın idmanlarda bıle en fazla efor sarfeden,sorun çıkarmayan,tecrübelerınden tüm takımın faydalandığı bu oyunculara hoşgörülü olmamam için sebebim yok.Onur,Olcan,Aykut dışında yerlı mılli oyuncumuz yok,bır bjk kadar yok ışte bu bır gerçek.ılk dönem ama öyle ama böyle 7 gol 9 asıst yapmış,verılen her göreve koşmuş burnunu kıvırmamış Malouda'yı beğenmemem içın sebebım olamaz.keza Bosingwa'da takımda farkını ortaya koyan 4-5 oyuncudan bırı.nasıl bır katkı beklıyorsun anlatırmısın mesela ekstaradan neler yapmalı Bosıngwa.

Yasin Altuntas
06.02.2014, 00:51
Anlamiyorum su zihniyeti fazla para aldigi icin hem ortayi acip hemde kafayi mi atacak :)))

Bence haftada bir Avni Aker'in cimlerini de kessin, sonra maclardan sonra tribünleri temizlesin falan paralar bosa gitmesin..

Cafer Bulur
06.02.2014, 18:44
Anlamiyorum su zihniyeti fazla para aldigi icin hem ortayi acip hemde kafayi mi atacak :)))

Bence haftada bir Avni Aker'in cimlerini de kessin, sonra maclardan sonra tribünleri temizlesin falan paralar bosa gitmesin..

Bosingwa nin kalibresi bu diyorsaniz bir sey diyemem ama 13 mac 1 asistlik performans pek icacici degil.

Bosingwadan ekstra bir sey beklemiyoruz ama al gülüm-ver gülüm futboluyla olmuyor.

Adem Akyüz'
06.02.2014, 18:58
Bi Sivas'taki Cicinho'nun istatistiklerine bakalım, bir de Bosingwa'nın. Arada büyük fark var. Bosingwa takımın en iyilerinden olabilir, ancak asla kendi performansına yaklaşmıyor bile..

Cafer Bulur
06.02.2014, 19:14
Bi Sivas'taki Cicinho'nun istatistiklerine bakalım, bir de Bosingwa'nın. Arada büyük fark var. Bosingwa takımın en iyilerinden olabilir, ancak asla kendi performansına yaklaşmıyor bile..

Sonundan benim gibi düsünen birini buldum,renkdas beni yalniz birakma.:)

Adem Akyüz'
06.02.2014, 19:16
Sonundan benim gibi düsünen birini buldum,renkdas beni yalniz birakma.:)

Yanındaym renktaşım :)

Cafer Bulur
06.02.2014, 19:23
Yanındaym renktaşım :)

Bir de su var renkdas,cicinho nun ayagi bosingwa ya oranla daha düzgün daha ayagina hakim bir oyuncu.

Kirk_Cooley
06.02.2014, 19:26
Bir de su var renkdas,cicinho nun ayagi bosingwa ya oranla daha düzgün daha ayagina hakim bir oyuncu.

Abi bırak Cicinho'yu ligimizde Bosingwa'dan düzgün ayaklı bir futbolcu yok gibi.

Bosingwa parasını hakeden ender isimlerden.

Adem Akyüz'
06.02.2014, 19:26

Çok fazla izlemedim renktaş bilmiyorum. Sadece istatistik olarak karşılaştırdım Bosingwa'yla. Ama o kadar asist yapmış oyuncu illaki ayağına hakimdir. :)